eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 23.06.2017     reklama kontakt
 
Portal eKutno - pierwszy portal Kutna
Wakacje z Kolorową Lokomotywą. Zapisy na wycieczki w KDK
[więcej]
wandea, 21.06.2017 16:09|czytane: 128 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Piknik Rodzinny na Łąkoszynie


[więcej]
pismak, 19.06.2017 15:15|czytane: 141 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Dziecięcego
W ubiegłą środę odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Dziecięcego organizowanego przez Muzeum Regionalne w Kutnie.

Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Dziecięcego, ./upload/articles_pakiety/34099/12_obraz.jpg
Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Dziecięcego, ./upload/articles_pakiety/34099/14_obraz.jpg
Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Dziecięcego, ./upload/articles_pakiety/34099/16_obraz.jpg


Podczas uroczystości w Kutnowskim Domu Kultury podsumowano V edycję Uniwersytetu Dziecięcego. Dyrektor Muzeum Regionalnego w Kutnie - Grzegorz Skrzynecki podziękował uczniom i ich wychowawczyniom za zaangażowanie w muzealne zajęcia oraz zaprosił do udziału w kolejnej edycji programu, który jest największym tego typu działaniem w Polsce. W tym roku szkolnym w zajęciach z archeologii, historii, techniki, sztuki oraz etnografii udział brało 653 młodych studentów z 32 klas I-III wszystkich kutnowskich szkół podstawowych (łącznie w pięciu edycjach Uniwersytetu uczestniczyło 3090 dzieci).

W tym roku akademickim ułożony został oddzielny program zajęć dla klas I, II i III. Klasy pierwsze poznawały m.in. tajniki produkcji porcelany oraz animacji. Studenci z drugich klas zdobywali wiedzę o kulturze Azji Środkowej oraz tworzyli muzykę bez instrumentów, zaś słuchacze z klas trzecich projektowali średniowieczne miasto oraz poznawali stroje ludowe. [więcej]
pismak, 19.06.2017 14:49|czytane: 226 razy|2 komentarze|komentuj|czytaj cały
Sekcja Art Creative-Twórczość Dziecięca podsumowała rok pracy
Radość dzieci i duma rodziców w świecie dźwięków, potem dyplomy i wspólne zdjęcie. Dziś w Kutnowskim Domu Kultury na zakończenie roku szkolnego sekcji muzycznej Art Creative-Twórczość Dziecięca odbył się koncert małych talentów.

Sekcja Art Creative-Twórczość Dziecięca podsumowała rok pracy, ./upload/articles_pakiety/34152/08_obraz.jpg
Sekcja Art Creative-Twórczość Dziecięca podsumowała rok pracy, ./upload/articles_pakiety/34152/26_obraz.jpg
Sekcja Art Creative-Twórczość Dziecięca podsumowała rok pracy, ./upload/articles_pakiety/34152/47_obraz.jpg


- Koncert był podsumowaniem kolejnego roku pracy młodych twórców - mówi prowadząca sekcję Agnieszka Sroka - Świstak.

Pani Agnieszka podziękowała dzieciom za twórcze zajęcia, ich chęć i zapał do pracy. Zaprosiła wszystkich od września do swojej sekcji działającej w Kutnowskim Domu Kultury. 

Przed publicznością wystąpili dzisiaj: Marysia Kotkowska, Zosia Kubiak, Antek Orzelski, Ola Maślewska, Nikola Stępska, Zuzia Skowron, Jan Milczarski, Weronika Gruszka, Ela Ciska, Jędrek Myśliwiec, Kuba Białobłocki, Julek Białobłocki, Marcel Pietrzykowski, Mikołaj Myśliwiec, Jan Osiecki,Julia Ptaszyńska, Amelia Kobus, Daniel Pawłowski, Zuzia Jarosińska, Oliwia Dutkiewicz, Karolia Żuber, Weroniak Żuber, Maja Augustynowicz i Dziecięcy Zespół Wokalny Przedszkola Miejskiego Nr 16 Calineczka w Kutnie.

Gratulujemy! [więcej]
kultura, 18.06.2017 23:50|czytane: 1017 razy|3 komentarze|komentuj|czytaj cały
Auta 3 w kutnowskim kinie. Konkurs rozstrzygnięty
Od piątku 23 czerwca w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury film Auta 3.  Dwa podwójne zaproszenia wygrali: Żaneta Grudzińska i Michał Pawłowski. Zaproszenia będą do odbioru w kasie KDK przed wybranym seansem.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze.

[więcej]
kultura, 20.06.2017 18:17|czytane: 1141 razy|2 komentarze|komentuj|czytaj cały
Konkurs fotograficzny Z różą w tle
Kutnowski Dom Kultury w ramach realizowanego Projektu Cuda Natury zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficznym.

Konkurs fotograficzny Z różą w tle, ./upload/articles_pakiety/34134/01_obraz.jpg


Konkurs ma na celu integrację z otaczającą nas przyrodą oraz rozwijanie zainteresowań sztuką fotografii. Ważne aby elementem pracy była róża, która może być jedynie elementem dopełniającym zdjęcie. Uczestnicy mogą wysyłać maksymalnie do trzech prac na mail: fotokdk@op.pl w terminie do 30 lipca.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.kdk.net.pl w zakładce konkursy.
[więcej]
kultura, 15.06.2017 09:41|czytane: 231 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Nie ma jak w rodzinie. X Integracyjny Piknik Rodzinny
W piątek, 9 czerwca Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa Skarbów" we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie, Stowarzyszeniem Pomocy „Laris" oraz Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Tęcza" w Kutnie zorganizowało  X PIKNIK RODZINNY  – promujący pieczę zastępczą .

Nie ma jak w rodzinie. X Integracyjny Piknik Rodzinny, ./upload/articles_pakiety/34098/01_obraz.jpg
Nie ma jak w rodzinie. X Integracyjny Piknik Rodzinny, ./upload/articles_pakiety/34098/02_obraz.jpg
Nie ma jak w rodzinie. X Integracyjny Piknik Rodzinny, ./upload/articles_pakiety/34098/03_obraz.jpg


Piknik organizowany był w ramach programu „Nie ma jak w rodzinie" realizowanego na rzecz wspierania rodzinnej pieczy zastępczej a  współfinasowany ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego w ramach zadania publicznego DZIAŁANIA Z ZAKRESU SYSTEMU PIECZY ZASTĘPCZEJ- PROGRAMY  NA RZECZ WSPIERANIA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ  Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Kutnowski. Integracyjne pikniki mają na celu przede wszystkim promocję pieczy zastępczej w środowisku lokalnym, integrację rodzin zastępczych oraz są aktywną formą  spędzenia czasu wolnego. [więcej]
wandea, 12.06.2017 23:11|czytane: 930 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
WAKACYJNE ZAJĘCIA TANECZNO - FITNESSOWE W STUDIU TAŃCA ALIBI
Studio Tańca Alibi serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież na wakacyjne zajęcia taneczne i fitnessowe. Drodzy rodzice chcecie aby Wasze dziecko miło i aktywnie spędziło wakacje? Zostawcie je nam a my  sprawimy, że u nas nie będą się nudzić. Oferujemy super zajęcia taneczne i fitnessowe, które odciągną Wasze pociechy od komputerów i telewizorów. Z nami Państwa dzieci polubią aktywność fizyczną i rozwiną swoje talenty taneczne. Gwarantujemy uśmiech i zadowolenie na twarzy każdego dziecka. 

WAKACYJNE ZAJĘCIA TANECZNO - FITNESSOWE W STUDIU TAŃCA ALIBI, ./upload/articles_pakiety/34094/01_obraz.jpg
WAKACYJNE ZAJĘCIA TANECZNO - FITNESSOWE W STUDIU TAŃCA ALIBI, ./upload/articles_pakiety/34094/02_obraz.jpg
WAKACYJNE ZAJĘCIA TANECZNO - FITNESSOWE W STUDIU TAŃCA ALIBI, ./upload/articles_pakiety/34094/03_obraz.jpg


Ze względu na wyjazdy wakacyjne stosujemy odpisy lub dajemy możliwość odrobienia zajęć !
Oto propozycje zajęć dla dzieci:
Mix taneczny (4-6 lat)
Hip -hop (7-11 lat)
Dance For Fan (od 9 lat wzwyż)
Jumping Frog Kids (Fitness na trampolinach dla dzieci i młodzieży)
Grupy wiekowe:
4-6 lat
7-11 lat
11-16 lat

Informacje o zajęciach:
HIP-HOP
Zajęcia Hip hop jest to taniec niezwykle bogaty w style, charakteryzujący się ogromną dynamiką i ekspresją. Jeśli takie jest też Twoje dziecko, nie zwlekaj i przyprowadź je na zajęcia by mogło spożytkować swoją energię. Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z podstawowymi krokami w stylu hip-hop oraz nauka prostych układów tanecznych. Dzieci swoje zdolności taneczne prezętować będą na licznych imprezach plenerowych i konfrontacjach tanecznych. [więcej]
wandea, 12.06.2017 19:57|czytane: 367 razy|komentuj|czytaj cały
Sukcesy wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury
W minioną sobotę, w, Amfiteatrze ,,Na Skarpie” w Koninie wręczono wyróżnienia i nagrody dla najlepszych wokalistów i zespołów wokalnych 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Sukcesy wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury , ./upload/articles_pakiety/34092/03_obraz.jpg
Sukcesy wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury , ./upload/articles_pakiety/34092/07_obraz.jpg
Sukcesy wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury , ./upload/articles_pakiety/34092/11_obraz.jpg


Komisja w składzie: Wanda Kwietniewska, Jerzy Petersburski, Joanna Stefańska-Matraszek, Janusz Tylman, Kasia Wilk, Małgorzata Kazuś, po wysłuchaniu 123 prezentacji i zakwalifikowaniu 73 prezentacji do finału, przyznała wyróżnienia i aplauzy w 6 kategoriach, w tym dla kutnowskich wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie:

- Aplauz Uśmiechu (nagroda główna dla najmłodszych wokalistów) - Lenka Klembalska (7 lat)

- Brązowy Aplauz w kategorii zespól wokalny do 12 lat - zespół HOKUS POKUS w składzie: Kacper Kita, Olek Klembalski, Marta Ryczkowska, Alicja Jaciubek. Gabrysia Frąckiewicz, Natalia Nadolska, Noelia Grzyb, Alicja Warszawska.
[więcej]
wandea, 12.06.2017 19:35|czytane: 487 razy|1 komentarz|komentuj|czytaj cały
Piknik Rodzinny w "Szóstce"
Wczoraj w oddziałach  przedszkolnych Punktu Przedszkolnego nr 2 przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbył się Piknik Rodzinny. Po występach artystycznych dzieci z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca odbyła się Olimpiada Skrzatów.

Piknik Rodzinny w
Piknik Rodzinny w
Piknik Rodzinny w


Duża galeria zdjęć

Dzieci brały udział w konkursach gier i zabaw. Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i małe upominki. Całość Pikniku Rodzinnego dopełnił wspólny grill i słodki poczęstunek.
Imprezę przegotowały wychowawczynie oddziałów  przedszkolnych A i B wspólnie z rodzicami oraz z zaprzyjaźnionymi animatorami sportu.
[więcej]
redaktor, 09.06.2017 17:14|czytane: 1514 razy|3 komentarze|komentuj|czytaj cały
Więcej Tańca Mocy Przeciw Przemocy!
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie odbył się Szkolny Dzień Przeciwdziałania Przemocy. Podczas spotkania na hali sportowej wszyscy uczniowie mogli posłuchać o różnych sposobach rozładowywania emocji. Była okazja do poznania jednej z form przeciwdziałania agresji, jaką jest ruch i taniec. 

Więcej Tańca Mocy Przeciw Przemocy!, ./upload/articles_pakiety/34061/01_obraz.jpg
Więcej Tańca Mocy Przeciw Przemocy!, ./upload/articles_pakiety/34061/02_obraz.jpg
Więcej Tańca Mocy Przeciw Przemocy!, ./upload/articles_pakiety/34061/03_obraz.jpg


W ramach współpracy z rodzicami dokonano prezentacji układów tanecznych, różnych grup trenujących w Studio Tańca Alibi: Zespół Fair Play, Zespół Alibi, Zespół Happy Feet. Prezentacja przebiegała pod hasłem: „Więcej Tańca Mocy Przeciw Przemocy”.

Społeczność szkolna wzięła również udział w happeningu, podczas którego mogła wykrzyczeć swoje „Nie” przeciw agresji i przemocy. Spotkanie przebiegało w radosnej, energetycznej atmosferze. Wcześniej uczniowie klas IV - VI przygotowywali plakaty  pod tytułem:  „Nasz sposób na przeciwdziałanie agresji”. Zostały one wyeksponowane na holu głównym szkoły. [więcej]
pismak, 07.06.2017 21:00|czytane: 749 razy|1 komentarz|komentuj|czytaj cały
Przedszkolaki z Niezapominajki u policjantów
W ramach kampanii ”Kręci mnie bezpieczeństwo” mundurowi z kutnowskiej komendy Policji gościli przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Kutnie „Niezapominajka”.

Przedszkolaki z Niezapominajki u policjantów, ./upload/articles_pakiety/34062/01_obraz.jpg
Przedszkolaki z Niezapominajki u policjantów, ./upload/articles_pakiety/34062/02_obraz.jpg
Przedszkolaki z Niezapominajki u policjantów, ./upload/articles_pakiety/34062/03_obraz.jpg


Podczas spotkania dzieci zwiedziły komendę i po części poznały specyfikę pracy w policji. Wizyta rozpoczęła się od spotkania na sali odpraw gdzie najmłodsi mogli zobaczyć wyposażenie policjantów, które mundurowi używają podczas zabezpieczania imprez masowych.

Ciekawą rzeczą okazała się ich przygoda z ujawnianiem własnych linii papilarnych. Dzieciaki chętnie smoliły swoje palce aby uzyskać odciski palców. Następnie przedszkolaki zostały zaproszone na zewnątrz budynku, gdzie miały okazje zobaczyć wejście do aresztu policyjnego, okratowane i zamykane ciężkimi metalowymi drzwiami, [więcej]
pismak, 07.06.2017 20:47|czytane: 485 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Trwają zapisy na półkolonie w Aquaparku Kutno[więcej]
wandea, 07.06.2017 09:40|czytane: 237 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Sukces Kameleona na międzynarodowym festiwalu
Międzyszkolna grupa teatralna  „Kameleon”, prowadzona przez instruktorów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie, Małgorzatę i Wiesława Zwaryczów, została zaproszona do Pacanowa - Europejskiej Stolicy Bajki, na XI Spotkania Mistrzów Teatru w ramach Jubileuszowego, 15. Międzynarodowego Festiwalu  Kultury Dziecięcej Pacanów - Dania 2017, gdzie zdobyła II miejsce, przyznane przez Jury dziecięce oraz III nagrodę od Jury Dorosłego.

Sukces Kameleona na międzynarodowym festiwalu, ./upload/articles_pakiety/34051/01_obraz.jpg
Sukces Kameleona na międzynarodowym festiwalu, ./upload/articles_pakiety/34051/02_obraz.jpg
Sukces Kameleona na międzynarodowym festiwalu, ./upload/articles_pakiety/34051/23_obraz.jpg


„Kameleon” wystąpił ze spektaklem „A niech to gęś kopnie”. W skład grupy wchodzą: Klaudia Ciszewska, Natalia Maćkowiak i Artur Kowalski z Gimnazjum nr 1, Anna Łykowska z Gimnazjum nr 2, Justyna Bryszewska, Oliwia Brząkalska, Marcelina Czajkowska, Kasia Kirpluk, Amelia Lubecka, Nicola Puchalska, Klaudia Wojdecka i Kacper Janowski z Gimnazjum nr 3, oraz Agnieszka Bryszewska, Katie Ciszewska i Małgosia Skowrońska z Szóstki.

Młodzi artyści  z Kutna nocowali w przepięknie umiejscowionym Hotelu-Pałacu „Rytwiany”. Doskonale, z rozmachem zorganizowana impreza odbyła się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy Rzeczpospolitej Polskiej: Agaty Kornhauser – Dudy. „Kameleon” uczestniczył między innymi w  koncercie jednej z jurorek konkursu muzycznego, aktorki i wokalistki znanej chociażby z serialu „Barwy szczęścia”  - Moniki Dryl, w występie Majki Jeżowskiej, zespołu Duo Passione i w 84 Urodzinach Koziołka Matołka - symbolu Festiwalu Kultury Dziecięcej.

Ponieważ partnerem tegorocznego Festiwalu była  Dania, wystąpili goście specjalni - Bjarne Grue, Michael S. Petersen, oraz Susanne Plesner i  Vill Plesner, którzy w pewnym momencie zeszli ze sceny do „Kameleona” i  razem zatańczyli polsko-duński taniec, ucząc nas bardzo ciekawych tradycyjnych figur i układów. Galę finałową Festiwalu poprowadził wiecznie młody Krzysztof Ibisz. [więcej]
redaktor, 07.06.2017 08:37|czytane: 444 razy|2 komentarze|komentuj|czytaj cały
Konkurs dla dzieci. Zrób zdjęcie z różą w tle i wygraj nagrodę
Kutnowski Dom Kultury zaprasza dzieci z powiatu kutnowskiego do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Z RÓŻĄ W TLE”. Odbywa się on w ramach projektu „Cuda natury” i ma na celu integrację z otaczającą nas przyrodą oraz rozwijanie zainteresowań sztuką fotografii i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie do 3 prac (rok wykonania zdjęcia 2017). Prace mogą być wykonywane zarówno aparatami fotograficznymi jak i telefonami komórkowymi. Róża ma być elementem dopełniającym fotografię. Nie może dominować na zdjęciu.

Prace należy wysłać (załącznikiem) na e-mail:fotokdk@op.pl / wpisując w okienko temat „Z różą w tle” w terminie do 30.07.2017. 

Do prac należy dołączyć informację, zawierającą następujące dane: tytuły prac; imię i nazwisko autora; adres i numer telefonu; wiek uczestnika (szkoła podstawowa, gimnazjum); e-mail.
[więcej]
kultura, 06.06.2017 15:05|czytane: 228 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie zorganizował wraz z Party Projekt Rodzinny Zawrót Głowy czyli Dzień Dziecka.  Zobaczcie jak się fajnie bawią malusińscy.  Prezydent Miasta Kutna i MOSiR dziękują za wspaniałą frekwencję podczas tegorocznego pikniku.

Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/34017/27_obraz.jpg
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/34017/34_obraz.jpg
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/34017/62_obraz.jpg


W tym roku „Rodzinny Zawrót Głowy” odbył się pod hasłem taniec i zabawa. Oprócz robiącej ogromne wrażenie dużej liczbie dmuchanych atrakcji, do dyspozycji najmłodszych mieszkańców miasta był autodrom, karuzele, fotobudka, stoiska z pamiątkami i zaplecze gastronomiczne.

Kilka tysięcy uczestników pikniku miało szansę wzięcia udziału w skrupulatnie zaplanowanym programie scenicznym, któremu po raz 5 z rzędu „przewodniczyła” reporterka Superstacji Beata Cwalińska.

Po przekazaniu symbolicznego klucza do miasta przez Zastępcę Prezydenta Miasta Kutna Jacka Boczkaję, Przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Chojnackiego i Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie Pawła Ślęzaka, przyszedł czas na część artystyczną imprezy.
[więcej]
redaktor, 04.06.2017 18:43|czytane: 3375 razy|6 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Gala cyrkowa Figielka w kutnowskiej szkole
W środę w Szkole Podstawowej Nr 9 odbyła się gala cyrkowa grupy „Figielek”. Na scenie wystąpiły dzieci biorące udział w zajęciach cyrkowych prowadzonych przez Nadzieję Stolińską.

Gala cyrkowa Figielka w kutnowskiej szkole, ./upload/articles_pakiety/34006/01_obraz.jpg
Gala cyrkowa Figielka w kutnowskiej szkole, ./upload/articles_pakiety/34006/02_obraz.jpg
Gala cyrkowa Figielka w kutnowskiej szkole, ./upload/articles_pakiety/34006/03_obraz.jpg


Uczestnicy gali zaprezentowali swoje umiejętności zdobyte ciężką pracą.  Na scenie  widać było wielką pasję młodych artystów. Zaprezentowano układy tameczne z hula-hoop, szarfami, poi, diabolo. Swoje umiejętności pokazali szczudlarze i dziewczynki na rola-bola. Grupa zajmująca się klaunadą zaprezentowała miniaturę „Walka”. „Zajączki” w skrzyni rozbawiły widzów, którzy gromkimi brawami nagrodzili artystów. Z wielką przyjemnością publiczność obserwowała pokaz tresowanych piesków w układzie „Psia rodzinka”, którymi dowodziła treserka Natalka. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły dziewczynki na rolkach. [więcej]
redaktor, 02.06.2017 22:20|czytane: 340 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Wygrały zaproszenia na Smerfy w Kinie KDK
W towarzystwie Ciamajdy, Osiłka i Ważniaka Smerfetka wyrusza do Zakazanego Lasu na poszukiwanie tytułowej zaginionej wioski. Śladami bohaterów podążają rzecz jasna Gargamel, kot Klakier i sęp Monty, skuszeni obietnicą wyłapania jeszcze większej liczby magicznych stworków. Zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski od 9 czerwca. 

Dwa podwójne zaproszenia wygrały: Aleksandra NawaraEwa Kłosińska. Zaproszenia można odebrać w kasie KDK przed wybranym seansem.

[więcej]
kultura, 06.06.2017 12:03|czytane: 1673 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Pierwszy dzień Łapy za nami
Dziś w Kutnowskim Domu Kultury 23. Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA
wystąpiły przedszkolaki.

Pierwszy dzień Łapy za nami, ./upload/articles_pakiety/33978/05_obraz.jpg
Pierwszy dzień Łapy za nami, ./upload/articles_pakiety/33978/09_obraz.jpg
Pierwszy dzień Łapy za nami, ./upload/articles_pakiety/33978/23_obraz.jpg


Obejrzeliśmy spektakle w wykonaniu: „Pszczółek" z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka”, „Entliczeka-pentliczka” z punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie im. M. Skłodowskiej - Curie, „Bajkowych dzieciaków” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka”, "Wesołych przedszkolaków" z Przedszkola Miejskiego Nr 17 w Kutnie „Niezapominajka”, "Koziołków"„KOZIOŁKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie„Bajka” i "Pacynek" z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Kutnie „Promyczek”  [więcej]
pismak, 31.05.2017 14:37|czytane: 1081 razy|1 komentarz|komentuj|czytaj cały
Pod patronatem eKutno.pl: W niedzielę Dzień Dziecka w Kutnie
Prezydent Miasta Kutna i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę w godzinach od 10:00 do 20:00 na piknik z okazji Dnia Dziecka w Kutnie.

Jak co roku organizatorzy zaplanowali imponującą liczbę urządzeń rekreacyjnych, która zapewni płynne korzystanie z atrakcji. Tegoroczna taneczno-muzyczna edycja „Rodzinnego Zawrotu Głowy” oprócz integracji rodzin i bloków animacyjnych została wzbogacona o konkurs tańca „Masz Minutę”, więcej o konkursie przeczytasz tutaj.

Pod patronatem eKutno.pl: W niedzielę Dzień Dziecka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33968/01_obraz.jpg
Pod patronatem eKutno.pl: W niedzielę Dzień Dziecka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33968/02_obraz.jpg


O godzinie 15:00 rozpocznie się tradycyjny już Koncert Kutnowskich Talentów organizowany przy współpracy z Katarzyną i Radosławem Rojewskimi, w tym roku wzbogacony o taneczne show gwiazdy Tańca z Gwiazdami Jana Klimenta z partnerką. W godzinach popołudniowych odbędzie się koncert zespołu coverowego S.O.S Abba Cover Show, oraz występ Kutnowskiego Zespołu Pieśni i Tańca. Wstęp na piknik jest bezpłatny.
[więcej]
wandea, 03.06.2017 08:43|czytane: 853 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Centrum Kreatywnego Rozwoju zaprasza na Dzień Dziecka
Centrum Kreatywnego Rozwoju zaprasza na Dzień Dziecka.
Malowanie twarzy, robienie tatuaży, do tego balony- każdy urwis będzie zadowolony!


Centrum Kreatywnego Rozwoju zaprasza na Dzień Dziecka, ./upload/articles_pakiety/33943/01_obraz.jpg


Czekamy na wszystkie dzieci 1 czerwca od godz.15.30 w Świecie Klocków, ul. Podrzeczna 7.
[więcej]
pismak, 29.05.2017 07:08|czytane: 284 razy|komentuj|czytaj cały
Udany Piknik wśród róż
Zakończenie Pikniku wśród róż okiem Piotra Szatkowskiego. Zobaczcie czy jesteście na zdjęciach.

Udany Piknik wśród róż, ./upload/articles_pakiety/33935/05_obraz.jpg
Udany Piknik wśród róż, ./upload/articles_pakiety/33935/19_obraz.jpg
Udany Piknik wśród róż, ./upload/articles_pakiety/33935/28_obraz.jpg


Więcej zdjęć

[więcej]
redaktor, 28.05.2017 14:27|czytane: 1576 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Różana Rodzina. Maluchy z Kutna obdarowane
Kolejna edycja Różanej Rodziny wg pomysłu Liliany Urbańczyk Wójcik za nami. W sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury wczoraj z władzami miasta, Dorotą Zawadzką i sponsorami projektu spotkały się rodziny mieszkańcó Kuta urodzonych od 1 stycznia 2017 r. do 12 maja 2017 r. W tym czasie urodziło się i zostało zameldowanych 142 dzieci.

Różana Rodzina. Maluchy z Kutna obdarowane, ./upload/articles_pakiety/33934/01_obraz.jpg
Różana Rodzina. Maluchy z Kutna obdarowane, ./upload/articles_pakiety/33934/12_obraz.jpg
Różana Rodzina. Maluchy z Kutna obdarowane, ./upload/articles_pakiety/33934/23_obraz.jpg


WSZYSTKIE MALUCHY

- Wyjątkowość tego projektu polega na tym, że jest on jak najbardziej lokalny i promuje kutnowskie marki. Chcemy chwalić się tym, co powstaje w naszym mieście i zachęcać do korzystania z tego kutnowskie rodziny. Do projektu zaprosiliśmy kutnowskich przedsiębiorców, którzy bardzo życzliwie i otwarcie włączyli się do naszego projektu przekazując swoje produkty lub oferując zniżki na swoje usługi, w tym także na asortyment dla dzieci  - mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik. [więcej]
redaktor, 28.05.2017 13:54|czytane: 1942 razy|10 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Zagłosuj na projekt Świetlicy Rodzinka w Kutnie
W ramach projektu „Przystanek nauka” Świetlica profilaktyczno – wychowawcza „Rodzinka” w Kutnie zachęca dzieci do zdobywania wiedzy poprzez zabawę polegającą na wykonywaniu różnorodnych doświadczeń obejmujących takie zagadnienia jak: optyka, akustyka, świat zmysłów, zjawiska magnetyzmu, mikstury chemiczne, elektrostatyka coraz właściwości światła.
Świetlica stara się w Fundacji AVIVA o dofinansowanie na swój pomysł. Możecie pomóc głosując na projekt kutnowskiej Świetlicy. Zachęcamy do głosowania TUTAJ


Zagłosuj na projekt Świetlicy Rodzinka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33917/01_obraz.jpg
Zagłosuj na projekt Świetlicy Rodzinka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33917/02_obraz.jpg
Zagłosuj na projekt Świetlicy Rodzinka w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33917/03_obraz.jpg


- Celem działań projektowych będzie pomoc dzieciom w nauce oraz rozbudzenie w nich chęci do dalszego zdobywania wiedzy. Chcielibyśmy, aby nasi podopieczni mieli lepszy start w przyszłość. Wierzymy, że dzięki naszemu projektowi dzieci ze świetlicy „Rodzinka” będą mogły odnosić w życiu sukcesy oraz znajdować odpowiedzi na dotąd nierozwiązane zagadki i problemy - mówi Joanna Gała.

Projekt będzie skierowany do 35 dzieci i młodzieży w wieku 5 – 13 lat, z którymi na co dzień pracujemy w świetlicy profilaktyczno – wychowawczej „Rodzinka”. Działania będą realizowane raz w tygodniu na terenie placówki, od września 2017 do lipca 2018 roku. Warsztaty naukowe zostaną poprowadzone przez wykwalifikowanego trenera posiadającego doświadczenie w organizacji zajęć naukowych i doświadczalnych dla dzieci i młodzieży.
[więcej]
redaktor, 26.05.2017 13:14|czytane: 1008 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Dziś zaczyna się 23. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Łapa
Kutnowski Dom Kultury zaprasza na 23 PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH ŁAPA. Spektakle zobaczymy 31 maja oraz 2 i 3 czerwca.

Dziś zaczyna się 23. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Łapa, ./upload/articles_pakiety/33898/01_obraz.jpg


31 maja
10.00 Rozpoczęcie I dnia 23 Przeglądu ŁAPA 2017
Prezentacje I grupy wiekowej
„PSZCZÓŁKI" z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka”
„CZY JA JESTEM INNY" wg baśni J. Ch. Andersena "Brzydkie kaczątko"
Scenariusz: Halina Reymann
Reżyseria: Halina Reymann, Aleksandra Dudkowska, Magdalena Jarecka - Matusiak
Opracowanie muzyczne: Halina Reymann,  Aleksandra Dudkowska, Magdalena Jarecka - Matusiak
Opracowanie plastyczne: Rodzice i nauczyciele

„ENTLICZEK - PENTLICZEK” z punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 6
w Kutnie im. M. Skłodowskiej - Curie
„BRZYDKIE KACZĄTKO”
Scenariusz, reżyseria, opracowanie muzyczne i plastyczne: Wioletta Zapała, Marcelina Dusza
[więcej]
wandea, 31.05.2017 08:18|czytane: 641 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Dzień Dziecka w Żychlinie[więcej]
kultura, 22.04.2017 21:25|czytane: 166 razy|1 komentarz|komentuj|czytaj cały
Kolonie dla dzieci z obszarów wiejskich
- Po raz dwunasty zapraszam dzieci z obszarów wiejskich na wyjazd na kolonie. W koloniach tych mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły 16-ego roku życia i których co najmniej jeden z rodziców jest płatnikiem KRUS. Pierwszy wyjazd – nad jezioro w Jeziorach Wielkich – zakwaterowanie w Domu Wczasowym „Leśny” od 24 czerwca i potrwa 14 dni . W programie wycieczki i nauka jazdy konnej - zachęca radny Tomasz Walczewski z Krośniewic. - Turnusy 14-dniowe z pełnym zakwaterowaniem /noclegi i wyżywienie/wraz z opieką fachowej kadry pedagogicznej i odpowiednimi zajęciami.

Drugi wyjazd do Jarosławca nad Bałtykiem – zakwaterowanie jak co roku w pensjonacie Róża Wiatrów od 9 lipca i potrwa 14 dni.Trzeci od 28 lipca – zakwaterowanie w domu wczasowym Neptun w Sarbinowie.
Koszt kolonii to: 400 zł.

Dzieci, których rodzice nie są płatnikami KRUS także mogą w tym roku brać udział w koloniach. Koszt pobytu wynosi wówczas 1100 zł. Ilość miejsc ograniczona. Wyjazd z Krośniewic. [więcej]
pismak, 23.05.2017 08:24|czytane: 1280 razy|2 komentarze|komentuj|czytaj cały
W sobotę Różana Rodzina
27 maja o godz. 12.00 kolejna odsłona projektu Różana Rodzina w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury. Od 1 stycznia 2017 r. do 12 maja 2017 r. urodziło się i zostało zameldowanych 142 dzieci i to one będą bohaterami tego dnia.

W sobotę Różana Rodzina , ./upload/articles_pakiety/33877/01_obraz.jpg


- Doceniamy każdą nową kutniankę i każdego nowego kutnianina, bowiem to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat. Każdy nowy obywatel to nowa energia, nadzieja i przyszłość. Projektem tym chcemy wyrazić radość z ich narodzin i dołączenia do grona kutnian, z nadzieją, że polubią swoje miasto i będą w nim żyć, rozwijać je i zmieniać się wraz z nim - mówi Zbigniew Burzyński, Prezydent Miasta Kutna.

Projekt Różana Rodzina sygnowany jest dedykowanym logo i brandowane nim są pozostałe formy wsparcia realizowane przez kutnowski samorząd.

- Wyjątkowość tego projektu polega na tym, że jest on jak najbardziej lokalny i promuje kutnowskie marki. Chcemy chwalić się tym, co powstaje w naszym mieście i zachęcać do korzystania z tego kutnowskie rodziny. Do projektu zaprosiliśmy kutnowskich przedsiębiorców, którzy bardzo życzliwie i otwarcie włączyli się do naszego projektu przekazując swoje produkty lub oferując zniżki na swoje usługi, w tym także na asortyment dla dzieci - - mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik, pomysłodawczyni tego projektu. [więcej]
redaktor, 23.05.2017 07:36|czytane: 428 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Jutro otwarte zawody wędkarskie na Dzień Dziecka
Stowarzyszenie Wędkarskie "Zalew" w Kutnie zaprasza na Dzień Dziecka 28 maja w godzinach od 7.00 - 12.00 przy ulicy Narutowicz 47 w Kutnie.

Jutro otwarte zawody wędkarskie na Dzień Dziecka, ./upload/articles_pakiety/33875/01_obraz.jpg


W programie popkazy strażackie, otwarte zawody wędkarskie dla dzieci w wieku od 7 - 14 lat. Zapisy od godz. 7:00 do 8:00, czas trwania zawodów  8:00 do 10:30, liczba miejsc ograniczona. Wręczenie nagód  o godz. 11.00.
[więcej]
redaktor, 27.05.2017 18:13|czytane: 1003 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Mały Miś w świecie wielkiej literatury w Strzelcach
Gminne Przedszkole w Strzelcach uczestniczyło w projekcie "Mały miś w świecie wielkiej literatury". Jest to ogólnopolski projekt rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolami pod patronatem ogólnopolskiego czasopisma"Przedszkolne ABC"oraz patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka, pana Marka Michalaka. Jego autorem jest Aneta Konefał, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej.

Mały Miś w świecie wielkiej literatury w Strzelcach, ./upload/articles_pakiety/33863/01_obraz.jpg
Mały Miś w świecie wielkiej literatury w Strzelcach, ./upload/articles_pakiety/33863/02_obraz.jpg
Mały Miś w świecie wielkiej literatury w Strzelcach, ./upload/articles_pakiety/33863/03_obraz.jpg


W ramach realizacji projektu miś, o imieniu Bajkuś z Gminnego Przedszkola w Strzelcach, odwiedził 9 przedszkoli z całej Polski, był w Gliwicach, Rudzie Śląskiej, Pieckach, Szczyrzycu, Sokołowie Podlaskim, Chęcinach, Dołholisce, Starej Wsi i Wrocławiu. W każdym z nich został miło przyjęty, a przedszkolaki wraz z Paniami czytały mu bajki i na pamiątkę przesyłały zdjęcia i rysunki. Strzeleccy milusińscy gościli również u siebie pluszaki z wyżej wymienionych przedszkoli. Bajkuś po powrocie do przedszkola nie miał dość wojaży i wyruszył w wędrówkę po domach naszych wychowanków. W ten sposób odwiedził 39 rodzin, gdzie dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców wysłuchał bajki i tym samym przyczynił się do rozwoju czytelnictwa. [więcej]
redaktor, 22.05.2017 13:41|czytane: 997 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
CASTING do grupy turniejowej HIP-HOP dla dzieci!
Street Dance Studio ogłasza casting i nabór do grupy turniejowej hip-hop dla dzieci w wieku 7-8 lat. Twoje dziecko kocha tańczyć? Doskonale! Już w lipcu otwieramy kolejną grupę turniejową, która w sezonie 2017-2018 będzie reprezentowała STREET DANCE STUDIO oraz Miasto Kutno na Ogólnopolskich Turniejach Tańca.

CASTING do grupy turniejowej HIP-HOP dla dzieci!, ./upload/articles_pakiety/33861/01_obraz.jpg
CASTING do grupy turniejowej HIP-HOP dla dzieci!, ./upload/articles_pakiety/33861/02_obraz.jpg
CASTING do grupy turniejowej HIP-HOP dla dzieci!, ./upload/articles_pakiety/33861/03_obraz.jpg


- Jak wiadomo, nasza szkoła słynie z grup, zajmujących podia na turniejach i konkursach. Już od wielu lat zespoly SDS osiągają sukcesy na turniejach tańca. Jest to efekt ciężkiej pracy na sali tanecznej, wyrzeczeń oraz dyscypliny. Natomiast daje to dzieciom wiele radości i spełnia ich najskrytsze marzenia oraz pomaga rozwijać pasje! - mówi Joanna Gąsiorowska.  - Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko od nowego sezonu jeździło na zawody i turnieje, reprezentowało nasza szkołę poza granicami miasta zgłoś je na casting! Najlepsza Szkoła Tańca, super instruktorzy, doświadczenie i zabawa.

W castingu mogą wziąć dzieci, które uczęszczaj już do innych grup oraz początkujące.
SZCZEGÓŁY:
Termin castingu: 17.06.2017 godzina 9.00 (sobota)
Miejsce: STREET DANCE STUDIO ul. 1 Maja 16, 99-300 KUTNO [więcej]
redaktor, 22.05.2017 10:11|czytane: 559 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
Prezydent Miasta Kutna i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie zapraszają 4 czerwca w godzinach od 10:00 do 20:00 na piknik z okazji Dnia Dziecka w Kutnie.

Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne, ./upload/articles_pakiety/33832/01_obraz.jpg


„Rodzinny zawrót głowy” stał się najbardziej oczekiwanym piknikiem rodzinnym w regionie. Tegoroczna impreza, planowana od wielu miesięcy  będzie wydarzeniem wyjątkowym. W Kutnie zagości moc atrakcji- wszystkie połączy wspólne hasło- taniec i zabawa.

W tym roku odwiedzą nas gwiazdy popularnych telewizyjnych show. Podczas pikniku odbędzie się też finał konkursu tanecznego „Masz Minutę”, o którym więcej przeczytacie TUTAJ

Jak co roku organizatorzy zaplanowali także imponującą liczbę urządzeń rekreacyjnych, która zapewni płynne korzystanie z atrakcji.
- Z roku na rok staramy się coraz bardziej uatrakcyjniać nasz piknik. Mamy nadzieję, że edycja pod hasłem Taniec i Zabawa, oraz atrakcje które dla Państwa przygotowaliśmy spotkają się z zainteresowaniem naszych małych i dużych sympatyków- komentuje Paweł Ślęzak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Wstęp na piknik jest bezpłatny. [więcej]
wandea, 18.05.2017 08:15|czytane: 2002 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Poranek Teatralny już w niedzielę
W niedzielne przedpołudnie zapraszamy wszystkich młodych wielbicieli teatru do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na spektakl lalkowy: Zamieszanie w Kurzostanie. Spektakl w wykonaniu Teatru PSIKUS z Łodzi od godz. 11.00. Bilety w cenie 12 zł dostępne w kasie KDK, CTMiT oraz w sprzedaży ONLINE.

Poranek Teatralny już w niedzielę, ./upload/articles_pakiety/33831/01_obraz.jpg


Do kurzowej krainy (która kryje się w każdym domu) rządzonej przez króla Kurzymierza i królową Kurzawę, nieopatrznie wpada Miś. Spotyka tam zakurzonego, uwięzionego motyla, któremu pomaga uciec z niewoli. Motyl zwołuje domowe sprzęty służące do sprzątania (szczotkę, śmietniczkę, odkurzacz itp.) i wydaje walkę krainie Kurzoli żeby w  rewanżu uwolnić Misia.

Przedstawienie ubarwione wesołymi piosenkami i tańcem Kurzoli, zmusza dzieci do czynnego udziału. Dziewczynki demonstrują jak się ściera kurz z mebli i zamiata podłogę, chłopcy pokazują jak należy trzepać dywany i obsługiwać odkurzacz. [więcej]
wandea, 18.05.2017 08:01|czytane: 217 razy|0 komentarzy|komentuj|czytaj cały
Laureaci Przeglądu Piosenki Bajkowej w Żychlinie
Maj w Żychlińskim Domu Kultury rozpoczął się w niezwykle muzycznym klimacie. 9 i 10 maja odbył się kolejny już Przegląd Piosenki Bajkowej, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych gminy Żychlin.

Laureaci Przeglądu Piosenki Bajkowej w Żychlinie, ./upload/articles_pakiety/33773/01_obraz.jpg
Laureaci Przeglądu Piosenki Bajkowej w Żychlinie, ./upload/articles_pakiety/33773/02_obraz.jpg
Laureaci Przeglądu Piosenki Bajkowej w Żychlinie, ./upload/articles_pakiety/33773/03_obraz.jpg


Przegląd jest stałym punktem w kalendarzu imprez organizowanych przez ŻDK. W tym roku wyjątkowo dużo dzieci zdecydowało się wystapić na scenie. Uczestnicy przeglądu musieli się zmierzyć z repertuarem pochodzącym z bajek. Wszyscy występujący poradzili sobie rewelacyjnie z tym zadaniem.

We wtorek zaprezentowały się dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Żychlinie, Przedszkola Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żychlinie oraz Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Grabowie. Dla każdego przedszkola biorącego udział w przeglądzie przewidziana była nagroda rzeczowa, a każdy mały uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Od godz. 9.00 we wtorek Żychliński Dom Kultury rozbrzmiewał melodiami z bajek takich jak: „Czerwony Kapturek”, „Akademia Pana Kleksa”, „Pszczółka Maja”. Każdy występ był oryginalny i charakteryzował się wyjątkową interpretacją wykonawców. Jury, które w tym roku stanowili Dawid Wójcik, Anna Wrzesińska oraz Jadwiga Melcher miało więc wielki problem z wybraniem najlepszego wykonawcy z każdego przedszkola, który będzie reprezentował swoją placówkę podczas tegorocznego Święta Żychlina.
Po długim debatowaniu jurorzy wyłonili trzy najlepsze występy:
I – trio z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Żychlinie: Igor Popławski, Artur Różycki oraz Kacper Kuciapski
II – duet z Przedszkola Nr2 im. Jana Pawła II: Wiktoria Grochocka i Zofia Michalak
III – solistka z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Grabowie Żaneta Ciećwierz
[więcej]
kultura, 11.05.2017 14:34|czytane: 528 razy|2 komentarze|komentuj|czytaj cały
Zajęcia Mydlany Świat już w sobotę
Centrum Kreatywnego Rozwoju zaprasza dzieci na warsztaty MYDLANY ŚWIAT.

Zajęcia Mydlany Świat już w sobotę, ./upload/articles_pakiety/33756/01_obraz.jpg


W programie badanie właściwości mydła, tworzenie małych i dużych baniek mydlanych, kiści baniek, bańkowych łańcuchów i baniek z ramki.

Zajęcia odbędą się 13 maja w godz.11.00-12.00 w Świecie Klocków, Kutno ul. Podrzeczna 7.

Bliższe informacje i zapisy pod numerem 693-803-851 [więcej]
pismak, 10.05.2017 16:07|czytane: 333 razy|komentuj|czytaj cały
Archiwum wiadomości
Wyszukiwarka
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Sobota z historią. Rota Pana Tomasza na Zamku w Oporowie
Ledwie przebrzmiał huk siedemnastowiecznych armat i muszkietów, a znów w sobotnie popołudnie 24 czerwca unosić się będzie wokół oporowskiego zamku zapach prochu, słychać będzie okrzyki komend, szczęk oręża i gwar wojskowego... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]
Przeprowadzki Usługi transportowe Oferujemy usługi transportowe przeprowadzki przewozy mebli, AGD i RTV rzawsze aktualne również w weekendy 24h tel. 725-361-836... [czytaj więcej]
WYnajme kawalerke Wynajme kawalerke 20^2. Od lipca w centrum Kutna. Umeblowana. Koszt najmu 650zl... [czytaj więcej]
Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód. Tylko 94zł miesięcznie za pożyczone 1000zł. Aby otrzymać pożyczkę potrzebujesz: - dowód osobisty - konto bankowe - źródło dochodu ... [czytaj więcej]
PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec Od osoby szukającej pracy oczekuje się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku Ze strony pracodawcy oferujemy pracę jednozmianową od 5.30... [czytaj więcej]
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz rnczasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? rnrnChcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę ni... [czytaj więcej]
sprzedam rowerek dziewczecy Sprzedam rowerek dziewczęcy (wiek dziecka 4-6 lat) w kolorze różowym, koła 16. Stan dobry.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko Sprzedam biurko w kolorze kremowym o wymiarach długośc 110 cm, wysokość 75 cm, szerokość 60 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
komoda Sprzedam komodę z 4 pojemnymi szufladami w kolorze kremowym do pokoju dziecięcego o wymiarach: wysokość 102 cm, szerokość 80 cm, głębokość 62cm. Stan bardzo dobry.... [czytaj więcej]
fotel jednoosobowy Sprzedam fotel jednoosobowy w kolorze różowo - kremowym, szerokość 1 m, długość 2 m. Powierzchnia spania 80 cm na 190 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
Wakacje w Bieszczadach. Wolne terminy w pokojach i domkach Nie masz pomysłu na wakacje, a chcesz odpocząć w Polsce? Odwiedź Bieszczady. Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Danfarm w Ustrzykach Dolnych, Rownia 92. Możliwoś... [czytaj więcej]
Odkupimy Zalegające Stany Magazynowe Za Gotówkę Nasza firma zajmuje się skupem:rnwszelkich nadwyżek magazynowychrntowarów zalegających, słabo rotującychrnproduktów nietrafionych w rynek lub wycofanych ze sprzedażyrnartykułów z krótkim te... [czytaj więcej]
Dodawanie ogłoszeń co tydzień - WYKONAMY TO ZA CIEBIE W ramach pakietu cyklicznego ( DODAWANIE OGŁOSZEŃ CO TYDZIEŃ ) dodamy Państwa ogłoszenie co tydzień do tych samych największych portali ogłoszeniowych w Polsce (100 portali, 240 portali, 300 ... [czytaj więcej]
Schody Na Najwyższym Poziomie Wykonamy dla Państwa schody na najwyższym poziomie.rnrnW ofercie posiadamy schody drewniane, na konstrukcji stalowej oraz balustrady. Specjalizujemy się w nowoczesnej technologii wykonania poręczy... [czytaj więcej]
Przeprowadzki-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła eki... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Artur Duren:
15 sekund temu
Nie rozumiem? Nasz błąd? To znaczy czyj? Mój też? Pani Olu.......? Nie o takie eKutno ja walczę! I walczyć nie przestanę. Nigdy! Przenigdy! Wolę walczyć do ostatniej kropli krwi, potu i łez niż zwyciężyć i spocząć na laurach. Paniali???
Eugeniusz Fcdorko:
11 minut temu
Wyrazy szacunku niepowetowana strata
Artur Duren:
60 minut temu
Krzysiu! Rozchmurz się! Nie od razu Krzysiu, nie od razu. Nie dokazuj Krzysiu, nie dokazuj. Zostaw ten burdel powiatowy i chodź do nas. Zobaczysz. Ni będziesz żałował. Kto się długo namyśla nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Masz 24 godziny na decyzję. Krótka piłka. Nie przejmuj się tym, że masz trochę niegramotną babę. Tak Bóg dał. I nie wierz w te idiotyzmy, brednie, bzdury i głupoty, co wypisuje powyżej Anioł Uhr o jakichś Pterodaktylach, Pterozaurach, Ptorach, o Wiktorii co się zdenerwowała i włosy na łonie spaliła. Przemyśl chłopie sprawę i się nawróć. I się oświeć prądami oświeceniowymi, a nie elektrycznymi. Nie będę przedłużał bo moja koza już mnie tu podskubuje. Na rozchmurzenie i na lepsze spanie: 1.[Małgosia ma pierwszą miesiączkę. Nie wie biedna, co się stało ipokazuje Krzysiowi swój problem. Krzysiu ogląda z wielkimzainteresowaniem, i rzecze:- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.] 2. [Idzie Małgosia z Krzysiem przez las i mówi:- Krzysiu wystrasz mnie.Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)dymał. Idą dalej i po chwili:
- Krzysiu wystrasz mnie.
Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)grzmocił. Idą dalej i znowu:
- Krzysiu wystrasz mnie.
- Buuuuu ty stara awruk!] Chwaściki-osty-chłopczyki na dzisiaj starczy. A wszystkie chwaściki-pokrzywy-małgośki - opamiętajcie się awruki. AWRUK! Idę zobaczyć co z kotami się dzieje. Tak po omacku do tej Groty z kocią rodziną muszę mleka zanieść. Ciekawe czy kupców znajdę? Róbcie swoje. Ja zaraz będę pisał na innych portalach. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
Wojciech Arcemberski:
1 godzin temu
Ty naprawdę musisz brać leki.Gdyby nie było wolnego etatu to by nie był ogłaszany konkurs, paniał?
Wojciech Arcemberski:
2
 · 
1 godzin temu
Czy Wiulanowski za zasługi dla kutnowskiego szpitala dostał stołek po dyrektora w NFZ? Ciekawe kto go tam rekomendował?
Baltazar Kolenda Kirkiło:
2 godzin temu
Gratulacje!!!
Amadeusz Sierpowski:
2 godzin temu
Błąd dziennikarza w tytule. Wolnego etatu zapewne nie ma, jest jedynie wymagane prawem ogłoszenie konkursu.
Edward Laskarys:
2 godzin temu
szok wielka wielka szkoda
Abercjusz Krzemiński:
2 godzin temu
Ziółkowskiego i tak nie wprowadzicie do PiS, niezależnie od tego, ile wam postawi, ile dmuchniecie kresek. Ludzie oczekują, że bedą tu podawane informacje, a nie taka antypisowska sieczka. Paulina mysle że ma IQ grubo ponad 100, a o was sądzę, że nie przekraczacie 95, czyli macie mniej niz małpa Koko. Zasmiecacie tymi antypisowsko-antyklopotowskimi wybroczynami to forum. Piszcie konkrety, a nie to co Ziółkowski wam podyktuje.
Ola Rzadkiewicz:
3 godzin temu
To nasz błąd, jest trzecia ale dla nas wygrała Poprawione.
Jędrzej Urzędów:
3 godzin temu
Ale manipulują wynikami, jak jedynka mogli wygrać skoro jeden mecz przegrali a jeden zremisowali, coś ze źródłem nie tak
Anastazja Moszna:
3
 · 
3 godzin temu
Jedyne co im wychodzi to wyprowadzanie do prywatnych firm intratnych oddziałów.
Matylda Boraciński:
2
 · 
3 godzin temu
Być może lubią swojski zapach.
Dacjan Chmura:
3 godzin temu
Konrad i Gerwazy a tabletki wzięte?
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
"Kiepski Kasprowicz" pozdrawia. Zimny prysznic przyda się narcyzom
Estera Wachowski:
3 godzin temu
Kalasanty a ty dla mnie jesteś nie tylko przygłupem , ale schzofrenikiem. Lecz się człowieku.
Andrzej Piskun:
4
 · 
3 godzin temu
Panie Darku, mieszkańcy miasta Kutna i powiatu kutnowskiego mają taką władzę na jaką zasługują.
Już dawno stwierdziłem, że nie warto, szkoda zdrowia.
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
ALe klapa!
Przemysław Kotczut:
3 godzin temu
Wyrazy wspopczucia bedzie nam jej brakowac
Adrian Krzyżewski:
4
 · 
3 godzin temu
Katastrofa, tam trzeba nowego zarządu powiatu, nowych radnych, nic im nie wychodzi, długi rosną, kardiologii nie ma, żenujące to jest...Najciekawsze artykuły
 ·  14
3 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  183
3 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  72
3 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  13
4 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
8 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
9 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
10 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
13 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
14 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
14 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
15 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
15 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
16 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
18 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
18 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
18 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
18 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
18 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
19 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
19 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
19 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
19 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
21 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
25 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
25 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności