eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.02.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Wójt Kołach gra na zwłokę z odrzuceniem wniosku w sprawie wiatraków w gminie Bedlno
Wójt gminy Bedlno Krzysztof Kołach broni się jak może przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia budowy do 10 elektrowni wiatrowych w Szewcach Nagórnych, Stradzewie, Ernestynowie, Pleckiej Dąbrowie i Głuchowie. Wydał nawet obwieszczenie, w którym swoją decyzję przełożył do 3 marca br.  W związku z nową ustawą tzw. odległościową wójt wniosek musi odrzucić.

Jak pisaliśmy w styczniu SKO pozytywnie rozstrzygnęło odwołanie Stowarzyszenia "Czysta okolica" i  uchyliło decyzję wójta Krzysztofa Kołacha z 24 czerwca 2016 roku, a ten odwołał się do WSA. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi odrzucił jednak skargę i przyznał rację Samorządowemu Kolegium Odwoławczemu w Skierniewicach w kwestii ponownego rozpatrzenia wniosku inwestora ERP SUB 1 sp.zo.o. o wydanie środowiskowych uwarunkowań dla budowy wiatrowni.

WSA w uzasadnieniu postanowienia uznał, że skarga wójta gminy Bedlno była niedopuszczalna gdyż nie jest on stroną postępowania tylko organem wydającym decyzję  i nie może wnieść skargi na zapadłe ostateczne rozstrzygnięcie.

Co w tej sytuacji robi wójt, dla którego praworządność to podstawa, ano odrzuca wniosek i koniec tematu wiatraków w gminie Bedlno. A co robi wójt Kołach?  Wydaje obwieszczenie, że na podstawie art. 36 paragraf 1 Kpa zawiadamia, że rozpatrzenie wniosku o wydanie środowiskowych uwarunkowań dla budowy w Szewcach Nagórnych, Stradzewie, Ernestynowie, Pleckiej Dąbrowie i Głuchowie z uwagi na skomplikowany charakter sprawy wyznacza do 3 marca 2017.

Dlaczego wójt gminy Bedlno gra na zwłokę? Nie wiadomo. Niewątpliwie jednak po 3 marca pozostaje mu jedynie postawić wiatraczek na biurku aby osuszył mu iskrzący się na czole pot.
wandea, 08.02.2017 14:51|czytane: 4752 razy|212 komentarzy|komentuj
Gilbert Bergin
Samuel Pocałuj
TAK JAK DYSIEROWICZ I SOKRATES są symbolami nowoczesnego myślenia,MATKA TERESA Z KALKUTY I GOLISOWA miłości bliźniego,tak KOŁACH I DZIĘGIELEWSKA symbolizują żałosną dekadencję samorządności i PSL-u na prowincji.Gdzie kierujac się najniższymi pobudkami:chciwoscią i pychą chcieli wykorzystać i oszukać dla swoich niecnych celów niczego nie świadome społeczeństwo! I tylko dzięki spostrzegawczości , determinacji i odwadze grupy mieszkańców którzy w porę zauważyli co knują im się to nie udało!!!
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
3 dni temu
Narcyz Kaśmierczyk Chapeau bas dla tych mieszkańców,powińniście państwo iść za ciosem i powiadomić władze naczelne stronnictwa co oni tu na dole wyprawiają,jak ciągną stronnictwo w dół i nie piszę tego bynajmniej jako zwolennik tego ugrupowania, tylko jako postronny obserwator sceny politycznej .I właśnie dla utrzymania równowagi na niej, niedobrym byłoby,żeby najstarsza partia w naszym parlamencie w obecnej postaci od maja 1990 roku poszła w niebyt przez niecne postępowanie choćby tych wymienionych powyżej i im podobnych.A na to się zanosi ,skoro jej frontmenami są tacy ludzie jak pani Dzięgielewska,która już była chyba w każdym ugrupowaniu(ostatnio w PIS) i dla pieniędzy zrobi wszystko,czy pan Kołach,który z kolei tak naprawdę jest nieudacznikiem,a najbardziej proceduralnym przyniesionym na urząd w teczce , ćwierćwieku się podpierającym znajomością z panem Pawlakiem.Kolejnym nieudacznikiem ,który nam załatwił najwyższe ceny gazu w Europie i ludzie na prowincji zaczynają powoli to kumać.Piszcie o wszystkim w retoryce jak powyżej i tylko do rąk własnych prezesa Kosiniaka-Kamysza,Piotra Zgorzelskiego i Krzysztowa Hetmana,najlepiej do ich biur poselskich. Broń Cię Panie na warszawski adres stronnictwa!!!////// Cośtamwiedzący
2 dni temu
 · 
 · 
9
Katarzyna Fabecki Tak naprawdę to za pióra powinni złapać przede wszystkim ideowi PSL-owcy,chyba jeszcze tacy są ...I niech nie piszą fanatycy Burego...!
2 dni temu
 · 
 · 
9
Witold O Konsky A może faktycznie u nich jest jakaś plaga,jakiś wysyp przygłupów!No bo jak można nie chcieć dla mieszkańców funduszu sołeckiego? Albo nie umieć przeprowadzić prostej procedury budowy farmy?A przecież poseł Bejda nie mógł swojego pomysłu odnieść stricte do własnego ugrupowania(przypomnę chodzi o propozycję złożoną w sejmie ,aby obowiązkowo sprawujących funkcje publiczne poddawać badaniom psychiatrycznym) raz,że by wyszło ,że debile są tylko w PSL-u , a dwa protokół sejmowy by na to nie pozwolił!
2 dni temu
 · 
 · 
6
Bohdan Stanio
POSPRZĄTAĆ I NA NOWO ZAGOSPODAROWAĆ TRZEBA RÓWNIEŻ WŁASNE CZEREPY CO SAM MAM ZAMIAR ZROBIĆ I PAŃSTWU RADZĘ wariat
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
3 dni temu
Bohdan Stanio NO CHYBA ,ŻE KTOŚ DOSTAŁ ŚMIGŁEM...
3 dni temu
 · 
 · 
5
Beniamin Pociej
Po sprzątaniu trzeba jakoś sensownie zagospodarować ten "URZĄD WOJEWÓDZKI" bo tam miejsca sporo, może kino?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
4 dni temu
Teofil Walkowiak Może kino~~WOLNOŚĆ~~
4 dni temu
 · 
 · 
5
Barnaba Korabiewski
Całym tym urzędem i tym [królem złotym] powinno na poważnie zająć się CBA. Przy najbliższych wyborach trzeba w urzędzie gruntownie posprzątać. Obudżcie sie wyborcy.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
4 dni temu
Mikołaj Fclczykowski I to na duch,żeby nie spi.....dolił w żółte kwity...!
4 dni temu
 · 
 · 
7
Zenona Wieczorkiewicz Barnabo-CBA WIE! tylko kolejka jest długa...Jeżeli to była zła wiadomość ,to jest i dobra tym razem nikt się nie wywinie,a i odsetki państwu się przydadzą.Natomiast miłym jest również dla nich takie fora czytać.Tak,że jak coś wiesz to nie siedź bezczynnie!Zobacz jak blado wygłąda to Wasze 4000(choć to wynik na który już się zwraca uwagę) przy 50000 kom.ito jednego dnia w kutnie przy Pini.CIERPLIWOŚCI!///////Cośtamwiedzący
4 dni temu
 · 
 · 
13
Angela Orlik
Czy może mi ktoś wytłumaczyć,czy ten Gienek ,czy tam Eugeniusz kandydat na wójta, to jest ten sam Eugeniusz,Gienek co to w tym roku po raz kolejny podjął próbę zatopienia jednostki OSP w Pleckiej Dąbrowie, a wcześniej próbował ją po prostu rozebrać?A tych biednych,spragnionych wody druhów trzymał w ciemnościach i przy najbliższej nadarzającej się okazjji chce posiąść ich głównego szefa?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
4 dni temu
Juliusz Chmielowiec Chyba tak,bo inny Gienek jakiego znam to rasowy przygłup,a o hrabim jakby przycichło.
4 dni temu
 · 
 · 
7
Halina Marcinkowicz Zacznijmy może od tego ,kto normalnie rokującemu dziecku da na imię Gienek-Kinga
4 dni temu
 · 
 · 
8
Bernardyn Wiernicki Z tym zalaniem to nie jest tak,gdzie normalny kandydat na wójta by zadzierał ze strażą?Z tego co ludzie mówią wynika,że pan Eugeniusz ma chytry plan przywrócenia żony na etat głownej solistki miejscowego zespołu śpiewaczego,która została wyrzucona z niego wedle wersji pań za spalenie w uroczystości wielkanocne dwa lata temu psalmu, na zaśpiewanie którego porwała się bez ich wiedzy( miała go śpiewać któraś z Krystyn ,chyba Krystyna G) Spalenie polegało na tym,że żona pana Eugenusza ze skalą głosu około 1.2 oktawy ,która była etatową wykonawczynią utworu ~`Siadła pszczółka na jabłoni~próbowła zaśpiewac wymagający2.3 oktawy psalm,to mniej więcej tak ,jakby Kołach miał zaśpiewać~Dziwny jest ten świat - Niemena~Jak to się skończyło,łatwo się domyśleć!PLAN PANA EUGENIUSZA MA PODOBNO POLEGAĆ NA TYM,ŻE CHCE ZALAĆ OD FRONTU(drogi) CAŁY KOMPLEKS REMIZOWO-ŚWIETLICOWY,TAK,ŻEBY WEŚCIE DO NIEGO MOGŁO TYLKO BYĆ OD STRONY POŁUDNIOWEJ,CZYLI Z JEGO POSESJI POD WARUNKIEM ,ŻE ŻONA ZNOWU ZOSTANIE GŁÓWNĄ SOLISTKĄ!Czy odpłatnie,nie wiadomo?
4 dni temu
 · 
 · 
12
Celina Delacroix Toć to geniusz i takiego wójta nam trzeba,a nie przygłupa, który nie potrafi poprawnie nawet przeprowadzić procedury budowy głupiej farmy,o innych rzeczach nie mówiąc.
4 dni temu
 · 
 · 
10
Celina Delacroix Celino,zwariowałaś-przecież to co ten Eugeniusz robi to czysty nepotyzm!
4 dni temu
 · 
 · 
5
Juliusz Robciszewski Jaki qrwa nepotyzm,po prostu facet chce pomóc żonie(tak na marginesie kobitka napewno lepiej śpiewa niż wyjąca dzięgielewska,czy wiecznie na...bana kryśka),co miał ją wysłać,żeby się przejechała VALTRĄ? Popieram,napewno jak będzie kandydował na niego zagłosuję ,a nie na tego... brak mi słów...!
4 dni temu
 · 
 · 
11
Karolina Chalimowicz Dobrze ,że niedługo ( może na ostatki) przyjeżdża Hrabia Lanckoroński,przyszły właściciel dworu!
3 dni temu
 · 
 · 
5
Kalasanty Rogala
Mieszkańcy gminy Bedlno miejcie się na baczności ,jeżeli Kołach znowu odroczy obwieszczeniem rozpatrzenie wniosku o wydanie środowiskowych uwarunkowań dla budowy farmy( co de facto oznacza przyznanie się przez niego do podłego cwaniactwa z jednej strony i nieudolności z drugiej, ale to już jego problem) OZNACZAĆ TO BĘDZIE ,ŻE JEST NA ETAPIE ZAŁATWIANIA SOBIE tzw.ŻÓŁTYCH PAPIERÓW,A WY ZOSTANIECIE Z RĘKĄ W NOCNIKU... TO SAMO MOGĄ ZROBIĆ RADNI,Z TYM ,ŻE ONI BĘDĄ MIELI ŁATWIEJ,PONIEWAŻ NA NIEKTÓRYCH Z NICH (patrz dzięgielewska,sałuda) WYSTARCZY POPATRZEĆ I GOŁYM OKIEM WIDAĆ,ŻE DOSTANĄ JE NA PIERWSZEJ KOMISJI!!! ŻEBY ZNOWU OKAZAĆ SIĘ NIE MIAŁO,ŻE BEDLNIANIN GŁUPI PRZED I PO SZKODZIE... Może jeszcze inaczej ,zeby Wam to czytelniej zobrazować,Kołach mniej więcej zachowuje się tak, jak by n.p.Wam ktoś przysłał wezwanie do uregulowania alimentów,to Wy (oczywiście niczego nie regulując) odpowiedzielibyście,że przegląd opryskiwacza macie aktualny...!!!Kapisko!!!
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
4 dni temu
Bohdan Stanio Musi być coś na rzeczy(widocznie PSL to pole opanował) ,skoro poseł Bejda w sejmie zaproponował badania psychiatryczne dla sprawujących funkcje publiczne!
3 dni temu
 · 
 · 
10
Lech Sawa
,,,,,,,,,
 · 
Udostępnij
 · 
4 dni temu
Inez Puszcza
SS-KPiOW informuje,że na ostatnim posiedzeniu rady gminy Bedlno była rozpatrywana sprawa oddania z powrotem funduszy sołeckich sołectwom zabranych podstępnie przez Kołacha na(uwaga) poprawę stanu wody pitnej.I w sumie nie ważne w imię jakiej miłości Kołachowi te fundusze oddano,ważniejszym jest jak poszczególni radni i sołtysi zachowali się podczas głosowania nad przywróceniem ich z powrotem do sołectw.Chyba dadzą sobie pąństwo radę ze sprawdzeniem tego?Najprościej zadzwonić,przedstawić się, powiedzieć dzień dobry i takie tam...i po prostu spytać.Jeżeli i ta wiedza nic państwu nie da w kontekście wiatraków , to nic tu po nas!Hej!Hej!!!
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
4 dni temu
Hadrian Siclezny Wtedy pomocy trzeba szukać już tylko w Gostyninie lub jak toś
4 dni temu
 · 
 · 
9
Teofil Walkowiak Dzięgielewskiej oczywiście fundusz wiejski niepotrzebny.Jest nadal zakochana w Kołachu (a dobrze mu tak) Myślę,że to kwestia czasu, kiedy jej nawet własny chłop wp...doli...!
4 dni temu
 · 
 · 
8
Achilles Czyński Ona nie kocha Kołacha tylko władzę do jakiej mógłby ją doprowadzić no i oczywiście Kasa, Kasa, zasiedzieć wszystko we wsi co przynosi zysk a póżniej coraz wyżej.
3 dni temu
 · 
 · 
6
Artur Strzeniawa Dajcie żyć kobicie grunt się jej pod nogami pali, koryto coraz wyżej,a jej chłop chodzi na nieskomplikowanym pilocie, więc nic jej nie zrobi.Chłopina jak przestanie wozić kredę i "zioło" to z czego będzie żyła.Na marginesie to z tą kredą to chyba precedens na skalę krajową.
3 dni temu
 · 
 · 
8
Anna Sopeżyc
A Hrabia Lanckoroński,kiedy się pojawi osobiście,wójtem to każdy by chciał być?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
5 dni temu
Ulryk Doruchowski
Słońce się w końcu uśmiechnęło i do gminy Bedlno.Mało tego,że mieszkańcy się wybronili przed farmą wiatrakową{to chyba Chinole,życzą wrogom,aby w ciekawych czasach żyli,chyba takie mamy, skoro mieszkańcy zamiast iść do wójta jak do ojca, to musieli się bronić przed jego niecnymi ,(robionymi po cichu z grupą tępych zauszników ) godzącymi w ich jestestwo i zdrowie czynami... szkoda słów...ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ jak śpiewa Marylka} to jeszcze znależli wśród siebie ,wydawać się może właściwego kandydata na wójta pana Eugeniusza.Napewno lepszego niż obecny.Dlaczego?Ano dlatego,że oprócz tego co poniżej pisano i widać gołym okiem, to gość udowodnił wystarczająco na polu gospodarczym co jest wart.Mianowicie stworzył od podstaw swoją pracowitością i pomysłowością perfekcyjnie funkcjonujące małe przedsiębiorstwo.I tak samo może się to przełożyć na rozwój gminy. A Kołach w stosunku do niego co pokazał? Mając dodatkowo w swoim przedsiębiorstwie zawyżoną(m.in. przez takich idiotów jak Wolszczak czy Trąbaczyk) pensję wójta,dywidendę z bycia słupem w radzie nadzorczej rafinerii,czy chociażby nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju dotacji ,odszkodowań i innych konfitur (prowadzonych od strony formalnej na dodatek przez gminnych urzędników),o korzyściach z bezpośredniej pracy takich murzynów jak Włodarczykowie,Ciąpałowie,Jarosowie,czy Adamiakowie nie wspominając(dla nieznających realiów,to też zatrudnieni w różnej formie pracownicy gminni).Tak,że rozdygotane i zapłakane starsze panie niech wezmą na wstrzymanie i dadzą szansę nowemu wójtowi ,tym bardziej że on zatańczyć też potrafi!!!
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
5 dni temu
Sylwester Groszek A i przy.....dolić też, jakby nie było cały dzień młotem nap......dala!
5 dni temu
 · 
 · 
6
Klaudyna Pobóg W Emicie też chciał pomóc i zrobić porządki.I co ,nie posłuchali go...i Emit poszedł się je...ąć!
5 dni temu
 · 
 · 
6
Zygfryd Dołęgowski Dajcie sobie siana,a Gienek i tak wojtem zostanie, kpw!
5 dni temu
 · 
 · 
6
Beatrycze Goleń
FARMA BEDLNO-THE END ,kołach również!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
6 dni temu
Krystian Doręgowski Gdyby Kołach wydał kolejne obwieszczenie o przesunięciu terminu rozpatrzenia wniosku o wydanie środowiskowych uwarunkowań do budowy farmy,czyli swojej klęski ,wyszłoby na to,że myli mu się temperatura wrzenia wody z kątem prostym i idzie w żółte papiery śladem swojego kolegi Ździcha.
5 dni temu
 · 
 · 
15
Adolf Zegart A gdzie jest Kłys vel Klos ?Znowu czereśniak stoi na czatach i czeka na mannę z nieba?A może łatwi kwity,żeby zostać kombatantem wiatrakowym(poszkodowanym przez państwo zabraniem wiatraka).Zresztą nie takie rzeczy świat widział,nie takie kwity załatwiano!Najważniejszym jednak jest KTO JE RÓWNIEŻ POSIADA!
5 dni temu
 · 
 · 
12
Demetriusz Blekot Znam gościa który , we wrześniu 1939 roku zawiózł do Warszawy na targ jajka i kury,sprzedał je i poszedł na dziwki.Za wysoko przycelował,brakło mu i dostał od alfonsa w ryj plombę . Po czym poszedł do szpitala i powiedział,że tygrys mu w japę lufą wiechał jak go chciał zatrzymać.Po wojnie żył długo i szczęśliwie jako wybitny weteran ,obrońca Warszawy.Nie wierzycie? Napiszcie do SS-KPiOW tam im przesłałem pełen opis ,może Wam udostępnią!
5 dni temu
 · 
 · 
10
Gwidon Dowojno
A ja na pana Gienka zagłosuję,żeby zrobić teściowej na złość,wielka piosenkarka się znalazła,he,he
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
6 dni temu
Chrystian Jacewicz I ja , sąsiad jak przeczytał te fora ,dzwonił z Włoch.Mówił ,że musiał zrobić dodatkową pauzę,żeby w drzewo ze śmiechu nie j...bnąć.Pomysł na 102-popieramy!
6 dni temu
 · 
 · 
12
Polikarp Czerwiecki A ja się zastanawiam skąd tyle jadu u pań atakujących wójta elekta na innych forach?Dlaczego sztywne wywody opieracie tylko na przypuszczeniach?Wstyd mi panie za Was,sama wiem najlepiej co to jest babska zawiść,ale wszystko ma swoje granice!No chyba ,że robicie to na czyjeś zamówienie?I co ma tu wiek do rzeczy?Widać ,że facet jest szczupły wysportowany ,a taki gloryfikowany przez Was zapasiony Kołach robiąc cokolwiek mógłby na moje kobiece oko przy nim się tylko zaspać!Może jeszcze inaczej ,dowiedziałam się,że Kołach z Gasikiem kiedyś do niego po coś(właśnie po co?)przyjechali i ...zostali (mieli szczęście,że miał pilną robotę)tak pogonieni,że uciekając zapomnieli zabrać samochód.Tak,że miłe panie proszę ostudzić emocje i najlepiej obejrzeć sobie film ADWOKAT DIABŁA (niezapomniana kreacja Ala Pacino),tam jest fajnie pokazane jak pozory mylą...
5 dni temu
 · 
 · 
9
Inez Lubomirski Nie wiem czy na mój tępy łeb dobrze odczytałem to co wyżej ,a jeżeli tak to powiem więcej.Gość ma zięciów,jestem pewien,że gdyby i ich pogonił to napewno by furtki nie otwierali tylko brali ją górą...sic.I takiego wójta nam trzeba ,a nie jakiegoś mamejowatego bawidamka!
5 dni temu
 · 
 · 
7
Felicyta Gabriela Szymkowski Dobrze Inez odczytałeś,ja z kolei widziałam jak pogonił w spożywczym sklepie cztery razy grubszego prezesa straży.Chłop po chleb później wogóle nie przychodził i nie wiadomo,czy przestał go jeść, czy kupował na drugiej wsi...a komendant straży to wogóle nie ryzykuje,żeby dostać po ryju tylko po zakupy ,nawet po flachę wysyła kogoś.Tak,że on gdyby jak te ciepłe kluchy kołach ,też był ich wodzem to on by ich szybko wyprostował,albo wypie....dolił i wziął młodych.Ja tam na niego głosuję i jeszcze chłopu i teściowi przykażę!
5 dni temu
 · 
 · 
8
Adaukt Matuszewski Nie rozumiem, Gasik z Kołachem się znowu prowadzają?
5 dni temu
 · 
 · 
6
Zyta Szantyr A ja cholerka nie rozumiem ,o co tym głupim babom chodzi? Przecież Gienek też ma garbaty nos!
5 dni temu
 · 
 · 
11
Łazarz Marek Wdzięczność
WÓJT PO PROSTU PONADNORMATYWNIE ZASZEDŁ ZA SKÓRĘ PEWNYM LUDZOM ZE WSCHODNIEJ CZĘŚCI GMINY I TYLE. FAKTYCZNIE MU MUSIAŁO ROZUM ODEBRAĆ,ALBO GO MAMONA OŚLEPIŁA.A JAK ZNAM ŻYCIE I TYCH LUDZI TO JEGO PROBLEMY DOPIERO SIĘ ZACZNĄ !
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
6 dni temu
Łazarz Marek Wdzięczność A Ci wszyscy jego pretrojanie sami nawzajem się pozabijają , albo powsadzają do pudła jak im się zacznie koło dupy palić.
6 dni temu
 · 
 · 
11
Łazarz Marek Wdzięczność THE END!!!
6 dni temu
 · 
 · 
11
Rufin Prandota
Tytuł artykułu by wskazywał,że chodzi o wiatraki ,a tu nie wiedzieć czemu jakieś peany na cześć jakiegoś pana Eugeniusza i choć człowieka z widzenia znam i nie mam mu nic do zarzucenia, to napewno na niego nie zagłosuję, po pierwsze nie ma z tego co wiem wyższego wykształcenia,po drugie jest to człowiek raptowny(a ja chcę spokoju),no i po trzecie na odległość mi tu śmierdzi służbami ...Wystarczy ,że już jednego wójta z ich nadania mieliśmy.A wszystkim Staśkom,Jaśkom,Baśkom,Markom i Darkom etc.przypominam,że jak myślą,że się dobrze zakamuflowali,to się mylą,WIDAĆ WAS DUPKI! Prawdziwych śpiochów to może mieć tylko , Mosad i GRU,wróc i stara

Kiszczakowszczyzna.Tak, że nie rozśmieszajcie mnie bo mam zajady,tym bardziej ,że o niektórych z Was,wróć was nawet dzieci w szkołach wiedzą!!! Starszy Pan
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
7 dni temu
Michał Hryn A ja na pana Eugeniusza zagłosuję ,bo po pierwsze jest przystojny i wysportowany,a po drugie jestem pewna, znając go, że zrobi też porządek w kościele i przywróci stare zasady,mianowicie:ksiądz za pogrzeb bedzie brał x-powiedzmy 800zł,organista-połowę tego,a kościelny połowę tego co organista,tak jak było kiedyś.A poza tym,nie po to całe życie składkę płacę na zasiłek pogrzebowy, żeby go rodzina wydała na kościelnych i zakład pogrzebowy.Niech go sobie lepiej z sąsiadami przepiją!Ale wprowadzić to w życie można tylko wyrzucając starą radę z jej przewodniczącym,który chodzi na pasku kościelnych.I zrobić to może tylko ktoś ,przepraszam za wyrażenie ,z jajami, tak jak pan Eugeniusz! Starsza Pani
6 dni temu
 · 
 · 
12
Rebeka Dudecki Do Starszego Pana,wyższego wykształcenia nie mieli również:Bartoszewski Władysław,Mazowiecki Tadeusz,a z wspólczenie nam żyjących nie ma go np.Adam Bielan,czy marszałek Kuchciński.A ja osobiście wolę Gienka z jego średnim tecnicznym niż doktoratów po łowickich sorbonach, czy wszelkiej maści zaoczniaków!
6 dni temu
 · 
 · 
10
Ananiasz Boben Pan Eugeniusz to bardzo dobra kandydatura,chciałabym widzieć jego debatę wyborczą z takim np.Jankowskim albo Gasikiem!
6 dni temu
 · 
 · 
10
Herman Drawdych Może mi ktoś wytłumaczyć jak on tych strażaków chce poddusić/
6 dni temu
 · 
 · 
11
Waldemar Tański Naiważniejsze,że nasz kandydat na wójta ma niebieską krew,wszystko inne jest drugorzędne,ciekawe czy na pieczątce pan L. będzie używał też swego tytułu?
5 dni temu
 · 
 · 
7
Eugeniusz Rejtan
Bardzo mile nas zaskoczyła zaproponowana kandydatura pana Eugeniusza na naszego wójta.Jesteśmy oburącz ZA!Byliśmy z męzem zamówić bramę, pan Eugeniusz nas bardzo miło potraktował,doradził,wytłumaczył.Czego nie można powiedziec owłaścicielu drogiego warsztatu,który kazał nam z mężem nie wiadomo ile czekać a sam spisywał w tym czasie jakieś nuty przez telefon,a potem był bardziej zajęty ssfoim psem nirz nami.co inego pan Eugeniusz ,pelna profeska.I napewno bendzie takim samym solidnym wójtem.Zresztom prosze zobaczyctam brame przy kosciele i balustrady przy switlicy wieskiej-toswiadczy o nim,powodzenia panie Eugeniuszu.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
7 dni temu
Mirosława Weissblat A mnie jak zrobił brame to sie po roku nie chciala otwierać,a bramy przy kościele robil ktos zza zychlina iten co gra na akordeonie itrzyma wilki ikury.tak ze nie klam.
5 dni temu
 · 
 · 
5
Antoni Leserkiewicz Ciesz się kobieto,że Was tym psem nie potraktował,a mąż nie dostał w czambuł.Parę razy widziałam jak ludzie stamtąd spiep ...ali!To jest...a zresztą...!
5 dni temu
 · 
 · 
2
Kacper Wielki
Czy może mi ktoś wytłumaczyć,dlaczego wójt ma stopień brygadiera i dlaczego jest dowódcą, szefem,no właśnie, kim jest dla druhów strażaków i z czego to wynika?Czy to jest wymysł gminny,czy to reguluje jakaś ustawa?I czy przyszły wójt,wójt elekt,Pan Eugeniusz też będzie miał tytuł(stpoień)brygadiera ,czy inny?Czy będzie mógł wydawać byłemu wójtowi rozkazy?Albo czegoś nie wiem,albo coś poplątałam,ale tu widzę w przyszłości konflikt!Reszta jest na tak,a sam pomysł z kandydaturą do skopiowania u nas w Kutnie!Gratulacje!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
7 dni temu
Erazm Petrulewicz Kacprze,Kacpro-w czym problem,po prostu wójt elekt musi dostać stopień nadbrygadiera.Zresztą co w tym złego skoro pan były premier Pawlak jest generałam,a on ani Kołach nawet by węży nie nadążyli za panem Eugeniuszem nosić!Tym bardziej że facet jest w przeciwieństwie do nich szczupły ,wysportowany i nie pęka!
7 dni temu
 · 
 · 
13
Hieronim Drobny Szanowna Pani Kacpro Wielka, jak by to nieprawdopodobnie nie wyglądało musisz wiedzieć ,że straż w gminie Bedlno ma zupełnie inną rolę do spełnienia niż wydawać by się mogło!Mianowicie :zadaniem nr1( wręcz statutowym) jest bycie wraz z rodzinami twardym elektoratem wójta,zadaniem nr2 jest wzajemne spijanie sobie z dziubków, co ma m-ce na walnych zebraniach i święcie Floriana,zadniem nr3 jest robienie celebry na wszelakich uroczystościach zwł.kościelnych(podobno w jednej z miejscowosci stoczyli zażarty bój z zespołem śpiewaczym o stanowisko szafarza,z tym ,że jedni i drudzy zostali zdyskwalifikowani ze wzgledu na niemoralne prowadzenie się),zadaniem nr 4 jest bycie służbą techniczno-gospodarczą gminy-no w końcu za coś pieniądze biorą!A jak się coś dzieje to robotę i tak robi straż zawodowa z Kutna ,i dobrze. Są takie jednostki na terenie gminy ,gdzie przygłupawi druhowie jeżdżą gasić pożar bez motopompy(dla jasności jako jedyni wezwani do akcji).A nawet jak się u pożaru pojawią(najczęściej nawaleni)to i tak robią za obserwatorów.I tu trzeba im oddać,że prawo znają,gdyż wiedzą,ze w takim stanie im w akcji uczestniczyć nie wolno!Kiedyś organizowali jeszcze zawody strażackie,ale młodzież widząc ,jakie kanty robią ich olała.A teraz to ich nawet nie organizują,zeby nie dostać od młodych wpierdol!Natomiast jak w Woli Kałkowej chłopaki chcieli się bawić w prawdziwą straż to spotkał ich od wójta(wodza),ale chyba i od pozostałego środowiska taki otracyzm,ze chyba sobie odpuścili!Tak to wyglada,KAPISKO!!!
7 dni temu
 · 
 · 
14
Bogusław Temperaturwechsel dodać należy jeszcze jedno zadanie nr. 5 wszystko
7 dni temu
 · 
 · 
8
Rajmund Stanisław Arctowski Zgadzam się z przedmówcą w 100%.Chciałbym dodać jednocześnie,że w m-cowosci Plecka Dąbrowa swego czasu grupa (z perspektywy czasu chyba jednak rozsądnych)ludzi postulowała widząc jak funkcjónuje straż kołachowa,żeby zamiast bezsensownie na nią wydawać środki ,przeznaczyć je na doinwestowanie sieci wodociągowej(chociażby odpowiednie ciśnienie,sprawne hydranty i wąż,węże przy nich)Całe szczęście ,że tych pożarów tyle nie ma,ale wiadomo ,że szybkość działania w zarodku pożaru jest najważniejsza,a resztę i tak robi straż zawodowa.I z czym to się spotkało?Ano z tym.że Kołach za parę złotych sprzedał swojemu niedoszłemu teściowi miejscową hydrofornię na dodatek ze żródlaną wodą(fakt,że za zgodą miejscowych pożytecznych idiotów),o czym mieszkańcy niejednokrotnie nawet na tych forach sygnalizowali,domagając się jej zwrotu. I tu z całą stanowczością trzeba podkreślić ,że za podobnymi rozwiązaniami był pan E
7 dni temu
 · 
 · 
10
Czesława Skorupa Czemu Rajmundzie jesteś posrany ,a tak ładnie zacząłeś!I inie pisz E tylko Eugeniusz,albo Gienek i dodaj ,że on nigdy nie był przeciwko straży tylko TAKIEJ STRAŻY!Patologicznej,kołachowej straży,o czym pisano powyżej!I teraz nie dziwota,że chłop w desperacji zaczął im rozbierać remizę.Niech się cieszą ,że na rynnach się skończyło!A wiadomym jest, że catepilera też miał zamówionego!W kazdym razie Gienek mój głos ma ,a i jeszcze sąsiadów namówię,bo tu Do Tej Pory z zasady księżaków nie lubiliśmy!
7 dni temu
 · 
 · 
11
Nora Budny no właśnie,my tez
6 dni temu
 · 
 · 
5
Marianna Krebs
No Krzysiu zobacz,nawet już sensownego następce masz(o co się tak bardzo obawiałeś),no chyba teraz już nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś sobie spokojnie wrócił na Czarnów,co nie?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
8 dni temu
Damian Tokarski O następcy mówią, że go nikt nie lubi,I DOBRZE,WRESZCIE KTOŚ NIEZDILOWANY, ANI Z GÓRĄ ,ANI Z DOŁEM-Ważne ,że trzeźwo myśli!Sądzę,że da radę!
8 dni temu
 · 
 · 
14
Vanessa Fitinghoff Znam człowieka ma wrodzony gen legalizmu ,taki zawsze będzie państwowcem,podobnie jak Kamiński Mariusz(tylko nie mylić z łysą pałą,sprzedajną k..wą)Ciekawy pomysł!
8 dni temu
 · 
 · 
18
Jeremiasz Gąsiorek Jeżeli chodzi o tego pana to nigdy by mi to nie przyszło do głowy ,ale po głębszym zastanowieniu uważam,że to ma sens.Ciekawe ,czy ktoś mając takiego kontrkandydata odważy się wystartować?A jak nie to co to za wybór?
8 dni temu
 · 
 · 
14
Emma Faber Najważniejsze ,że ktoś z poza bandy,a jak jeszcze charakterniak - czemu nie!
8 dni temu
 · 
 · 
15
Bolesław Plat A zagłosuje na niego ,po to tylko,żeby zrobił porządny audyt Stasiowi od drenek ,wiem że przeryje wszystko,tak mi powiedzieli ludze z Emitu-to typowy młot na krętów.
7 dni temu
 · 
 · 
13
Jordan Belikowicz A na zboków też jest młotem,bo nie wiemy jak zagłosować...?
7 dni temu
 · 
 · 
11
Rebeka Dudecki Gienek będzie dobrym wójtem,napewno lepszym niż ten...
6 dni temu
 · 
 · 
7
Alan Kurzakowski
I pomyśleć, że Wy tu ludzie(goie), skaczecie sobie do oczu ,żyjecie w zgryzocie i jakiejś dziwnej amnezji ,tylko dlatego,że paru pejsatych wykorzystując UE, cały światowy przemysł propagandy i dezinformacji dotyczący ocieplenia klimatu,czego pochodną są odnawialne źródła energii,oraz wszelkiej maści cwaniaków ,pożytecznych idiotów,zwykłych pazerniaków,sku....synów i wójtów gmin którzy zamykają ten łańcuch wiatrakowego oszustwa na równinnych terenach środkowej Polski przyjmijcie do wiadomości,że Wasz wójt przy wszystkich swoich ograniczeniach moralnych ,czy intelektualnych(zwł.technicznych)procedował i usiłuje procedowąć nadal(fakt, że strasznie nieudolnie,ale to jest inna kwestia) budowę farmy wiatrakowej przy pelnej świadomości, jaką krzywdę WAM CZYNI!!!KIERUJE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE SWOIM PRYWATNYM INTERESEM ,SZEROKO PATOLOGICZNIE POJĘTYM INTERESEM!!! KAPISKO-NIESZCZĘŚNICY!!!
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
8 dni temu
Łucja Róg Nasz pan wojt jest najwiekszym naczelnikiem gminy w jej historii,najbardziej rozpoznawalnym i najłaniejszym.reszta to jest szammbo ipomuwienia.nahwale gminy
8 dni temu
 · 
 · 
2
Florian Werenko A ja uważam,że wójtem powinien zostać jego największy pogromca Eugenusz L. i basta!
8 dni temu
 · 
 · 
11
Bohdan Wereszczaka Jednak inni wójtowie(chociażby Pan Bryła,czy Pan Pawlikowski) potrafili się w porę zreflektować i wycofać.A tu? No cóż,teraz wycofanie będzie o wiele...Ale tak kończą ludzie pyszni!
8 dni temu
 · 
 · 
11
Bogdan Ciołek Nie wiem jak Pan Bryła , ale Pan Pawlikowski wycofał się ale nie sam tylko ludzie zaskarżyli jego decyzję do SKO i w odróżnieniu od kołacha zastosował się do tego wyroku.
8 dni temu
 · 
 · 
8
Bogdan Ciołek Jednak Pan Pawlikowski,, cwana bestia" zostawił sobie furtkę wyjścia na wypadek powrotu do rządu swojej koalicji. Mianowicie, w tej samej decyzji zawarł stwierdzenie ,że w przygotowanym raporcie nie ma naruszeń prawa. Mieszkańcy rowa zaskarżyli tę niezgodną z prawda decyzję.
8 dni temu
 · 
 · 
9
Kamil Machercyk No i właśnie dlatego potrzebne jest nowe rozdanie i uczciwi odważni ludzie znający prawo i umiejący je stosować ,a nie falandyzować .I takim właśnie kandydatem może być wspomnany wcześniej pan Eugeniusz.Rownież popieram!
8 dni temu
 · 
 · 
12
Karolina Chalimowicz Ten kandydat to Hrabia Eugeniusz Lanckoroński Herbu Jeleń ,przyszły właściciel dworu w Pleckiej Dąbrowie !
3 dni temu
 · 
 · 
2
Karolina Chalimowicz Dziękujemy Hrabio!Mieszkańcy!!!
3 dni temu
 · 
 · 
2
Makary Starepa
SS-KPiOW(Stowarzyszenie Stop Korupcji Prostytucji i Oszustwom Wiatrakowym) INFORMUJE,ŻE W ZWIĄZKU Z FAKTEM SKOMPLIKOWANIA SIĘ PRZEWIDYWANEGO NA 6marca2017roku RYTUAŁU SAMOSPALENIA, POPRZEDZONEGO SAMOBICZOWANIEM SIĘ WŁADZ GMINY CO DEFINITYWNIE BY ZAKOŃCZYŁO TEMAT FARMY WIATRAKOWEJ I DAŁO PRZYCZYNEK DO NOWEGO OTWARCIA JEGO TERMIN ULEGA ZMIANIE!O NOWYM TERMINIE PAŃSTWA POWIADOMIMY, INFORMUJĄC JEDNOCZEŚNIE,ŻE GŁÓWNYM POWODEM KOMPLIKACJI BYŁ FAKT ŻE SAMOSPALIĆ SIĘ ZAPRAGNĘŁA RÓWNIEŻ PANI ŁAPIEŚ I W RAMACH CHYBA SOLIDARNOŚCI KOLEZENSKIEJ PANI GOLIS.A NA KONIEC DOŁACZYŁA DO NICH SOLIDARYZYJĄC SIĘ Z TĄ OSTATNIĄ RODZINNIE PANI PIESTRZENIEWICZ.A PONIEWAŻ PANIE POSTANOWIŁY TO ZROBIĆ BEZ UBRAŃ,ZE WZGLĘDU NA SUGESTIĘ PANI ŁĄPIEŚ ,ŻE PO PROSTU SZKODA ŻEBY SIĘ UBRANIA ZMARNOWAŁY.DOPROWADZIŁY TYM DO FURRII PANÓW KTÓRZY SPRZECIWILI SIĘ PATRZENIU NA COŚ NA CO NIE MAJĄ OCHOTY I CO JEST DLA NICH DODATKOWĄ KARĄ,A PRZEDE WSZYSTKIM PONAD ICH SIŁY!JEDYNIE PAN SAUDA NIE MIAŁ NIC NAPRZECIW,Z TYM ,ŻE SAM NA NAGO SAMOSPALAĆ SIĘ NIE CHCIAŁ!SUGESTIE,ŻEBY PANIE MOŻE TO ZROBIŁY W KOTŁOWNI ,TEŻ SPEŁZŁY NA NICZYM.TAK SAMO ZRESZTĄ JAK SKIEROWANA W STRONĘ PANÓW PROPOZYCJA ZŁAGODZENIA DOZNAŃ POPRZEZ OBEJRZENIE W TRAKCIE RYTUAŁU FILMU P.T.OSTATNIE TANGO W PARYŻU LUB CO LEPSZYCH KAWAŁKÓW KLOSA NA ZBIORNIKU KAMERACH!SKOMPLIKOWANIE SPRAWY SIĘ POGŁĘBIA, O CZYM NIE OMIESZKAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA POINFORMOWAĆ! Prosimy również,żeby Państwo przeczytali ze zrozumieniem nazwę naszego stowarzyszenia i nie zaśmiecali nam poczty maylowej tematami kampanii wyborczej,ogólnopolitycznymi i typowo wiejskimi plotkami, ponieważ nie jest to w zakresie naszych zainteresowań i jest przede wszystkim niezgodne z naszym statutem sic.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
9 dni temu
Ulryk Pielsz
Chei ludzie druhowie,rubmy cos bo te sk,,,,syny nas wykonczom.najlepiiej niech kazdy nosi zdjęcie naszego brygadiera iwodza wszedzie nawet na tyle kieszonkowego lusterka.A na floriana na dowud naszej jedności niech kazdy pszyjdze z duzym portretem naszego brygadiera przywudcy.ku chwale gminy
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
9 dni temu
Pankracy Chamir
WÓJCIE EKSCELENCJO SZTAB NACZELNY ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH MELDUJE ROZPOCZĘCIE AKCJI WISŁA. DO WYWIEZIENIA NA KRESY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SĄ: uderzony w głowę tez śmigłem STANISŁAW AGR-DWUPŁAT, handlarz końmi huculskimi STANISŁAW POWAŻNY HUCUŁ, dystrybutor światła dziennego i powietrza do jednostki OSP EUGENIUSZ WYTARGANY - UCHraz etatowy wprowadzacz mieszkańców w migrenę i bywalec kutnowskich sadów ANDRZEJ CZAMBUŁ – WILK, kwalifikacje następnych kandydatów trwają, będziemy o tym na bieżąco Państwa informować. podpisano:
Primabalerina MONA
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
10 dni temu
Barnim Uhlik Jest wielce prawdopodobne, że akcja zespołów śpiewaczych jest ,albo jakąś prowokacją ,albo co bardziej prawdopodobne rozpoczęciem przez Kołacha brudnej kampanii wyborczej mającej na celu wyeliminować w wyścigu do fotela włodarza gminy Pana Eugeniusza L.,którego sprytnie dla zmyłki umieszczono wśród buntowników wiatrakowych i dodatkowo lokalnych łobuzów recydywistów jak nie przymierzając ostatni z wymienionych w celu zdyskredytowania go! Pan Eugeniusz jest tak naprawdę naturalnym kandydatem do sukcesji po byłym wójcie,gdyby zasady współżycia i rządzeniaw w społeczności były normalne!I nawet ,gdyby wzorować się na świecie zwierząt to wiadomym jest,że przegrywający samiec alfa po prostu odchodzi!A w sytuacji takich batów jakie Kołach dostał od pana Eugeniusza nie byłoby niczym dziwnym gdyby po prostu uciekł...!Nie sposób i nie o to chodzi,żeby wszystkie wymieniać,ale czyż wystarczającymi nie sądcięcie od własnej gminnej wody całej jednostki OSP(na zebrania ,czy spotkania przyjeżdzali z wodą z domów w baniakach...sic.)Pan Eugeniusz nie wymiękł nawet jak mu chcieli napuścić szczurów(autorski pomysł samego dow.straży i wójta w jednej osobie) Następnie pan Eugeniusz spragnionym wody druchom (przypomnę~30 chłopa plus dow.) odciął dostęp światła dziennego,zabrał zewnętrzny zbiornik wody wraz z gruntem,zaczął rozbierać ich świątynię czyli remizę strażacką.Z tym,że tu poszedł jeszcze dalej ,mianowicie ma jakiś finezyjny plan,żeby druchowie rozebrali ją sami sic.Warto w tym miejscu przypomnieć, że wojt w tym czasie oznajmiał całemu światu,że będzie bronił powyższych jak niepodległości! A jezeli prawdą jest,że kombinuje(gdzieś o tym pisano),żeby tych biednych druchów jeszcze poddusić ograniczając im dostęp powietrza(przypomnę,że wodę i światło im odciął,z nim żartów nie ma) to tylko brakuje tego,żeby na najbliższym walnym zebraniu na oczach wystraszonych zmuszonych do onanizowania się druchów ich szefa posiadł,gdzie jeszcze dodatkowo sekretarz gminy Golis w czasie aktu by mu wycierała pot z czoła!
9 dni temu
 · 
 · 
19
Barnim Uhlik A jeżeli dodamy do tego,że gminną prawnik rozstawia po kątach(pomyślmy jakie oszczędności z samego jej zwolnienia by były) i pięknie się opiekuje teściową ,którą osobiście wozi na wózku w Boże Ciało, w przeciwieństwie do Kołacha,który z kolei swego teścia(co prawda niedoszłego)żadnym wózkiem nie wozi, to jeszcze nie odwiódł go od idiotycznego pomysłu startowania w konkursie na kutnowskiego lwa,mając świadomość,że jego jedynym atutem jest czysta kartoteka(tzn..brak przynależności do zbrodniczych organizacji typu SB, ORMO,ZOMO i in.) i piękny uśmiech!TAK ,ŻE WÓJT MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN!!!A młodzi będą musieli trochę poczekać, chociaż kto wie...!!!
9 dni temu
 · 
 · 
22
Ulryk Pielsz Czy Ci DRUCHOWIE mają coś wspólnego z tymi DRUHAMI,czy jest to przedprocesowy fortel prawny...?NO,NO-niezłe...!Ciekawe czy ta gminna lalunia zajarzyła...?
9 dni temu
 · 
 · 
18
Adam Gromkowski Propozycja z panem Egeniuszem L.całkiem sensowna.Napewno gminna banda by była rozliczona tak jak być powinna.A gość prawo zna, napewno nie gorzej jak ta gminna lala i nie wymięka,pamiętam jak był męzem zaufania podczas wyborów.Jestem za!
8 dni temu
 · 
 · 
13
Stanisława Szymczura Pan Eugeniusz zaprowadziłby porządek ,oj zaprowadziłby.Też popieram.
8 dni temu
 · 
 · 
14
Pompejusz Jedliński Barnim, nie napisałeś którą z kolei teściową (pierwszą... czy piątą) opiekuje się gminna prawnik.
8 dni temu
 · 
 · 
17
Walter Konwa Pan Eugeniusz ma bardzo duże doświadczenie procesowe w odzyskiwaniu(z sukcesem) mienia(gminna prawnik mogłaby u niego terminować),a ponieważ i w gminie i w jego rodzinnej miejscowości jest trochę do odzyskania dla mieszkańców, jego kandydatura by była wręcz idealna.Nie mówiąc o tym,że jest wzorowym zięciem,mężem,ojcem,dziadkiem i katolikiem!Jesteśmy całą rodziną na tak!
8 dni temu
 · 
 · 
13
Berenika Franciszak Wreszcie coś sensownego,konstruktywnego,nie jestem fanką tego człowieka,ale uważam,że wójtem mógłby być dobrym,napewno nikt go nie kupi...tak jak tego...nawet nie chcę wymieniać nazwiska.
8 dni temu
 · 
 · 
14
Kacper Wielki A ile nowy kandydat ma lat,czym się zajmuje,czy ma jakiś program?Bo z tego co piszecie to wynika jedynie ,że byłby dobrym policjantem...
7 dni temu
 · 
 · 
9
Nora Budny Barnim Uhlik do Kacpra Wielkiego-Eugeniusz L.to Eugeniusz Lanckoroński herbu jeleń przyszły właściciel dworu w Pleckiej,chyba to mówi samo za siebie.
6 dni temu
 · 
 · 
6
Ginewra Kozieł
dziekujemy ci wojcie za wsyzstko,jestes wielki i wspanialy i masz to cos,a nie jak te cwoki = terenia z pleckiej
 · 
Udostępnij
 · 
11 dni temu
Ginewra Kozieł i jeszcze dziekuje za spuszczenie wody z przejazdu=terenia z pleckiej
11 dni temu
 · 
Ananiasz Kurkiewicz
Co Wy tu ludzie piszecie ,co to-średniowiecze,przecież k...źwa nie idzie tego czytać ,bo aż zęby bolą ,ja pi...dolę!
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
11 dni temu
Dorota Buttermilch No to poczytaj co piszą na sąsiednim portalu,tylko miej koniecznie po ręką APAP!
11 dni temu
 · 
 · 
11
Bohdan Węckowski
Panie Wójcie najdroższy,Pani Sekretarz,Panie Przewodniczący kochany ustaliliśmy wczoraj z rodziną,że ten klin co mamy pod lasem oddajemy Wam pod wiatraki.Ku chwale gminy!Teść przemierzył krokami, że do sąsiada na Woli jest 2017 kroków,a do tego z Walewic(gm.Bielawy)1014 kroków na skuśkę bo jest rzeka.Czy to może być,czy te sk...ny z pleckiej się nie przyp...dolą? I czy można to wyczytać na dożynkach i napisać w tej gazecie co sołtys przynosi?Tylko sie pośpieszcie ,żeby komornik tego nie za...dolił! Ku chwale gminy!
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
11 dni temu
Cyryl Czudowski Nie słyszałeś debilu(le) o programie NATURA 2000 i programie ochronnym Bzury i Neru?
11 dni temu
 · 
 · 
13
Gustawa Hakuba
WÓJCIE -Wodzu zawsze możesz na mnie liczyć,jak również na moją dziewczynę-Krzysiu
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
11 dni temu
Letycja Sopeżycz
Też jesteśmy z tobą ty k-wa twoja mać- druchowie z pniewa
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
11 dni temu
Aron Rola
Dziękujemy Ci WÓJCIE za to, że jesteś (aż się wzruszyłam) i za destrukt na drogę-Krystyna G. z rodziną
 · 
Udostępnij
 · 
11 dni temu
Dymitr Wilski
PANIE WÓJCIE,PANI SEKRETARZ JESTEŚMY Z WAS DUMNI.BARDZO DUMNI! podpisano-mieszkańcy Mosiębrzy
 · 
Udostępnij
 · 
11 dni temu
Wiesław Krokowski Dziękujemy Ci Wójcie za drogę od Ernestynowa,dzękujemy
10 dni temu
 · 
Ewelina Stendeck
SS-KPiOW informuje (w drodze wyjątku),że w związku z licznymi skargami(i prośbami o pomoc jednocześnie) na druchów strażckich w GMINIE BEDLNO składanymi przez ich matki,żony,babcie,a bywa ,że i kochanki,o to,że większość wolnego czasu spędzają wpatrując się bezmyślnie w zdjęcie brygadiera K.Kołacha(być może jak to panie, zwłaszcza zdenerwowane pomyliły stopień) Zjawisko jest o tyle niepokojące ,że panowie w niedzielę robią to w mundurach i ciekawe zarazem ,że we wsch.części gminy robią to w mundurach bojowych,a w zach.galowych.Wychodząc oczekiwaniom pań naprzeciw informujemy(wiedząc,że większość świetlic ,gdzie druchowie mogliby miło spędzić czas niekoniecznie patrząc w zdjęcie swego wodza jest okupowana przez zespoły śpiewacze), ŻE JESZCZE DZIŚ MOGĄ SIĘ UDAĆ DO KDK NA KONCERT RECYTATORSKI KOTA,NATOMIAST BARDZIEJ WYMAGAJĄCY MOGĄ JUŻ 5 marca IŚĆ NA ORGANIZOWANY PRZEZ ŻYCHLIŃSKI DK KONCERT ŻYDOWSKI pt.SUITA ŻYDOWSKA.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
11 dni temu
Serafina Demko Jest i zła wiadomość dla druchów. zwł.w P.D.Mianowicie słynny dystrybutor światładziennego
11 dni temu
 · 
 · 
15
Jakub Wieczorkiewicz Pan Eugenusz L.kończy właśnie pracę nad urządzeniem,które będzie dystrybuowało również powietrze do remizy strażackiej w P.D. A ponieważ prace nad dystrybutorem są prowadzone w wielkiej tajemnicy,tak samo zresztą jak negocjacje pod patronatem ks.kapelana dotyczące zdjęcia przez pana Eugeniusza embarga na dostawę światła dziennego do w.w.remizy(przyp.szyld pana Eugeniusza reguluje dostęp świtła dziennego do remizy )radzimy wszystkim,żeby się do niej nie zbliżac i przeganiać, stamtąd również zwierzeta,a pani prawnik gminnej ,żeby nie była po raz kolejny zaskoczona tylko ,żeby zgłebiała normy zapotrzebowania ludzi i zwierząt na tlen ,a nie dowiadywała się o nich od pana Eugeniusza w sądzie(co dotyczyło co prawda innych norm) i miało niejednokrotnie m-ce w przeszłości.
11 dni temu
 · 
 · 
15
Waldemar Tański Sorry,coś tu jest nie halo,pan hrabia L. na urlopie żadnych prac nie prowadzi,jest w tej chwili na nartach we włoskich alpach!
5 dni temu
 · 
 · 
2
Ziemowit Dubarski
Tu Hilary.A co Wy będziecie lepsi? W czym? Łajdaczeniu się, Złodziejstwie czy Murzyńskości.
Będziecie robić to samo,albo jeszcze gorzej jeśli dostaniecie się do koryta. To jest żenada, co uważacie , że wygracie z nami...
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
12 dni temu
Wit Adamowicz Popieram Cię Hilary w 100%,Ps
11 dni temu
 · 
Bożydar Sobolewski PSL potęgą jest i basta,nasz wójt jest wspaniałym człowiekiem,największym przywódcom w historii,cieszmy się ,że chce za takie pienądze żondzić gminom,dzienkujemy ci wlodażu
11 dni temu
 · 
Julian Plat Nasz pan Wójt jest bardzo , bardzo dobrym człowiekiem i co tu dużo mówić również ładnym mężczyzną dlatego tak się wszystkim podoba i od tylu lat nami rządzi Poza tym zastał gminę drewnianą ,a zostawia murowaną.Dziękujemy Ci następco Kazimierza Wielkiego,Dziękujemy!A Wy co się tu wymądrzacie, co postawiliście,co posdziliście,co posieliście?Kto z Was był wojewodą,kto zna pana premiera Pawlaka,kto zna pana starostę Trawczyńskiego,kto zna Ancarowicza,no kto? Tylko hejtować umiecie!
11 dni temu
 · 
 · 
14
Fryderyka Odyniec Pan Wójt postawił najpiękniejszy budynek gminny w całym powiecie,to dlaczego ma niby nie mieć największej pensji.A ty jeden z drugim co postawiłeś,chyba oczy w słup jak zobaczyłeś,jak pan Wójt jedzie swoją Waltrą- najpiękniejszym traktorem w gminie ty ursusowa miernoto ,he ,he.
11 dni temu
 · 
 · 
17
Fryderyka Odyniec Dziękujemy Ci Wójcie,że tak pięknie nasz reprezentyujesz,że podnosisz prestiż gminy,że mamy czym się pochwalić.Prowadź nas Wodzu dalej,a na miernoty nie zwracaj uwagi!Cześć i chwała!
11 dni temu
 · 
 · 
7
Zachariasz Bartolewski dO JULIANA PŁATA!!!!głupia babo! On Ci się podoba, ale masz gust, naprawdę nie widziałaś mądrych, przystojnych i uczciwych facetów????
10 dni temu
 · 
 · 
8
Zachariasz Bartolewski te znajomości kołacha podobają ci się???? raczej trzeba sie ich wstydzić. A murowaną to zrobił swoją chałupe..... z JAKIEJ????? PAMIĘTAMY . NIE LIŻ MU J.....
10 dni temu
 · 
 · 
11
Dariusz Schulz Odezwał się jakiś wypierdek niedomyty jeżdżący ursusem,albo w najlepszym przypadku mtzetem.I on sie chce porownac do prawdziwego pachnacego mezcyzyzny jezdzacego Valtrom,zenada
10 dni temu
 · 
 · 
10
Wiesław Krokowski Jestem chłopem ,ale też uważam że Pan Wójt jest ładny.
10 dni temu
 · 
 · 
15
Grzegorz Bazyliski Ursusem czy MTZ-em ,ale wraca do domu i nie śmierdzi codziennie innymi babami.
10 dni temu
 · 
 · 
13
Lucjan Kurek Można powiedzieć, że pod względem aksjonormatywnym w społeczeństwie ,,bedlnowskim" mamy swoistą anomię życia społecznego i moralnego. Swoistym ''signum temporis" jest to,że podłość, zakłamanie, przekręty, korupcja, kariery ,,na skróty", nie oburzają nas, , nie inspirują do moralnego niepokoju, ile raczej stają się obezwładniającą normalnością. Żyjemy w środowisku , w którym mamy więcej problemów z nawróceniem ochrzczonych niż z ochrzczeniem nawróconych.
9 dni temu
 · 
 · 
13
Gustaw Sięczyło Odezwał się kolejny z 60tką na pych paloną,pokaż mi swój traktor ,a powiem Ci kim jesteś,a żeby śmierdzieć babami ,najpierw je trzeba mieć.Poza tym ,żadna szanująca się kobieta nawet nie spojrzy na kogoś z ursusem!
9 dni temu
 · 
 · 
11
Zbigniewa Adaś Tam względy aksjonormatywne,sama bym chętnie tą Valtrą się przejechała,a na co mam czekać? Tym bardziej jak widzę jak sobie ludzie żyją na tym ZBIORNIKU KAMERY!
9 dni temu
 · 
 · 
11
Oktawian Drozdowski
Hilary Ty rozumiesz co piszesz bo my nie?
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
13 dni temu
Prokop Nowicz
UWAGA!SS-KPiOW INFORMUJE!
NAJPRAWDOPODOBNIEJ 6MARCA ANNO DOMINI 2017 ROKU NA DZIEDZIŃCU URZĘDU GMINY BEDLNO DOJDZIE W ZALEŻNOŚCI OD WYNIKÓW NEGOCJACJI Z INWESTOREM NAPEWNO DO SAMOBICZOWANIA,A KTO WIE CZY I NIE DO SAMOSPALENIA(ze wstydu)WÓJTA GMINY BEDLNO KOŁACHA KRZYSZTOFA,SEKRETARZ GMINY KATARZYNY GOLIS I PRZEWODNICZĄCEGO RADY MARIANA DYSIEROWICZA ORAZ NASTĘPUJĄCYCH RADNYCHiotrowskiej doroty,żakiety wojciecha,trembaczyka sylwestra,TRUSIŃSKIEJ ANNY,dzięgielewskiej moniki anny(po wcześniejszym odczynieniu egzorcyzmów),ROJEWSKIEGO STANISŁAWA,olejniczaka konrada eugeniusza,ścibora romana,nykla wiesława marka,antczaka jana,JAROSA CEZAREGO DARIUSZA-wróć,wytarganie za uszy i 10 klapsów,to samo dotyczy pani prawnik(w pierwszym przypadku chodzi o bierną postawę i późne przebudzenie,w drugim o niekompetencję)saudy leszka józefa(dodatkowa kara,10letni zakaz pokazywania się w miejscach publicznych)PIECHOCKIEJ ELŻBIETY GENOWEFY i trusińskiego kszysztofa sebastiana(dodatkowo,5letni zakaz uśmiechania się)ZA TO,ŻE WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU CHCIELI rimo- MIESZKAŃCOW GMINY USZCZĘŚLIWIĆ FARMĄ WIATRAKOWĄ,secundo:NIE POTRAFILI TEGO PROCEDURALNIE PRZEPROWADZIĆ!!!
 · 
Udostępnij
 · 
33
 · 
13 dni temu
Bernard Zwirski z ost.chwili UWAGA!SS-KPiOW INFORMUJE!Podobno trwa zawzięta dyskusja pomiędzy radnymi i władzami gminy co do nadania imienia gminnej sali konferencyjnej.Jedni chcą,żeby była nazwana imieniem PANI STANISŁAWY MAKOWSKIEJ(młodzieży przypominamy-wojowniczki o ziemie wolne od wiatraków sic.)Inni natomiast postulują,aby była nazwana SALĄ WIATRÓW.Uprzejmie prosimy, gdybyście i Wy Państwo chcieli zająć stanowisko w tej sprawie (lub innych) o kontakt na adres mailowy SS-KPOiW@gmail.com
13 dni temu
 · 
 · 
22
Erazm Margalioth Nie zgadzam się na -,, salę wiatrów,, - bo zbyt mocno ...zasmrodzą. To brzmi jak przyzwolenie dla radnych
12 dni temu
 · 
 · 
13
Przybysława Bogdański Samospalenia chce dokonać również pani Łąpieś,z tym ,że zążyczyła sobie, żeby buty i ubrania odwieź do rodzinnego domu na dodarcie.Jest mały problem, część panów nie chce,się z nią samospalać w takim stroju,czy raczej jego braku(sugerując jej zrobienie tego na osobności) twierdząc,że za to samo dwa razy być karanym nie można!
11 dni temu
 · 
 · 
14
Norman Lewi Ale dziewucha oszczedna no,no.musze swojemu chlopokowi powiedzieć,co by sie kolo niej zakrencił.moze by go chciala.a nie un siedzi i jak przyjdzie z obory to patszy tylko w zdjecie kołacha,a w nidziele to jeszcze na dodatek w mundur strazacki sie ubiro jak patrzy ,juz niimom na na niego sily.
11 dni temu
 · 
 · 
14
Rita Zubcowski co tam sie wyrabia w tym urzendzie podobno jeszcze dwie kobity chcom sie samospolic bez ubranale chlopy radne si nie godzom
11 dni temu
 · 
 · 
11
Jakub Drymała
PAN WÓJT JEST DOBRYM GOSPODARZEM,ORAZ BYŁ ŚWIETNYM WOJEWODĄ , TAK SAMO JAK PAN WAŁĘSA BYŁ WYBITNYM PREZYDENTEM I JEST WZOROWYM ,PRAWDOMÓWNYM KATOLIKIEM.I NIECH TAK NAWET ZOSTANIE,Z TYM ,ŻE PIERWSZY NIECH ZNIKNIE ,A DRUGI PRZYNAJMNIEJ ZAMILKNIE!
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
14 dni temu
Albin Bronken A pani Golis jest pięknym,prawdomównym,życzliwym ludziom sekretarzem i człowiekiem ,podobnie zresztą jak pan Dysierowicz jest wspaniałym ,niezależnym przewodniczącym rady i wiejskim wolnomyślicielem!I też niech tak zostanie ,ale pod warunkiem,że i oni pozostaną w swoich domach modląc się za PANIĄ STASIĘ MAKOWSKĄ I TYCH WSZYSTKICH KTÓRYCH CHCIELI SKRZYWDZIĆ!
14 dni temu
 · 
 · 
18
Jędrzej Bartkowiak Wybitnym filantropem,sponsorem,przykładnym mężem i dziadkiem oraz lojalnym kolegą jest również pan Kłys .Tak samo zresztą jak wspaniałym społecznikiem,oddanym bezgranicznie swoim wyborcom radnym,życzliwym i pochylającym się bezinteresownie nad problemami swoich mieszkańcow sołtysem jak i ortodoksyjnym katolikiem jest pani Dzięgielewska!Też niech tak zostanie,jednakże tylko w sytuacji kiedy się wyprowadzą(najlepiej razem) w kieleckie!
14 dni temu
 · 
 · 
19
Miłosz Banaszek Jędrzeju mogli by zabrać Kazię,Kryśkę no i Teresę P.co by na bieżąco nadawała, co tam się dzieje.No chyba, że pojedzie Marek D.,który stoi w rozkroku i nie wie czy kibicować Liverpoolowi czy czerwonym diabłom...
14 dni temu
 · 
 · 
18
Abel Wisztort
Wolne żarty,jakiemu wojewodzie,jak on się z gabinetu bał wychylić,a Elka Januszkiwiczowa trzymała za klamkę ,żeby najlepiej nikt nie wchodził...był za tzw. sztukę!A jakim jest gospodarzem to będzie mógł teraz udowodnić jak wróci tam gdzie jego m.ce.czyli do pługa i bydła!Pozbawiony 12tys.zł.miesięcznie,możliwości kantów unijnych,wykorzystywania swojej pozycji do zakupu ziemii,etc.wykorzystywania do pracy pracowników interwencyjnych i innych(wystarczy).Tak,że będzie mógł się porównywać i do Pana Flisiaka i do Pana Kozłowskiego i do braci Ciąpałów,tym bardziej że nie będą już musieli u nego za fri pracować...
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
14 dni temu
Tomisław Bronicki Państwo Adamiakowie ,bracia Jarosowie (a przynajmniej jeden),bracia Włodarczykowie rownież.
14 dni temu
 · 
 · 
19
Hilary Dąbrowicz
Co wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie. Pan Wójt to dobry gospodarz , a te hejty to rynsztok.
 · 
Udostępnij
 · 
15 dni temu
Józef Mężyk Przez tę wyspę zieloną na Czarnowie oszalałeś,
15 dni temu
 · 
 · 
11
Józef Mężyk Hilary, wierzę,wierzę w Twoją do Kołacha miłość,
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher Hilary, wierzę również w sukces Nasz,
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher i to , co Kołachowi i Tobie się przydarzyło
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher Niech trwa po wieczny czas...
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher ref
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher Przez tę wyspę zieloną na Czarnowie oszalałeś
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher Wiatraki chyba twym oczom zabrały cały blask,
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher a Protestujacy Mieszkańcy słusznej sprawie serce całe oddali,
15 dni temu
 · 
 · 
11
Euzebiusz Macher tak zawalczyć, zawalczyć możemy jeszcze raz.
15 dni temu
 · 
 · 
11
Łazarz Marek Bohatyrewicz Pan wójt jest takim samym dobrym gospodarzem jak i Ty wolnym człowiekiem.Jeszcze do Ciebie nie dotarło ,że w USA murzyni już autobusami jeżdżą...poza tym dlaczego młodzież w błąd wprowadzasz?
14 dni temu
 · 
 · 
21
Erazm Margalioth hilary! nie wstyd ci,chyba spowiadasz się kołachowi ze swojego wpisu.... on to lubi.....jakim był wojewodą wszyscy wiemy. Doskonale to on tylko chwali się. A tak naprawdę inteligencja u niego na poziomie stróża nocnego, donosiciela zresztą nie jednego w tej gminie!!!!!!
12 dni temu
 · 
 · 
11
Zachariasz Bartolewski Dzięki protestującym w słusznej sprawie poznaliśmy, że ten wójt jest cienki, po prostu cienki bolek, nie zna prawa, tak samo jak ci, co go otaczają. Do tej pory udawało się omotać, okłamać, zastraszyć, głupszym coś obiecać i brało się super pensję. Ale to już było i nie wróci więcej....jak w piosence, TYLKO NIECH DALEJ NIE PRÓBUJE MĄCIĆ, BO NIE WYTRZYMAMY!!!!!
10 dni temu
 · 
 · 
15
Łazarz Marek Durny
NOWY WÓJT POWINIEN BYĆ WYBRANY Z MŁODEGO POKOLENIA,POMIMO,ŻE W STARYM TEŻ PARĘ SENSOWNYCH OSÓB BY SIĘ ZNALAZŁO.NIESTETY STARZY SWOJĄ SZANSĘ PRZESPALI,WYSTRASZENI I OGŁUPIENI NIE ZROBILI NIC,ALBO NIEWIELE,ŻEBY ZAPOBIEC DEGRENGOLADZIE JAKĄ MAMY. NA CO NAJLEPSZYM DOWODEM JEST FUNKCJONOWANIE GMINY I JEJ GAMONIOTOWATEGO SZEFA,KTÓRY JAK NIE MA OPIEKUNÓW WYŻEJ TO NIE UMIE NAWET PROCEDOWAĆ TAKIEJ PROSTEJ SPRAWY JAK BUDOWA FARMY WIATROWEJ.STRASZNIE TO ŻAŁOSNE!ALE DOBRZE,ŻE IDZIE NOWE!!!
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
16 dni temu
Olgierd Bonczas Nie wiem Łazarzu ,czy nie jesteś zbytnim optymistą sądząc ,że młodzi będą chcieli chętnie w ten bajzel wchodzić? Mając w perspektywie do zagospodarowania pokłosie ćwierćwiecznych rządów Kołacha z Czarnowa i jego pretrojan.Zwłaszcza jego pseudoelit od powiedzmy sknerzących ziemian typu Kłys zaczynając,poprzez wybitnych myślicieli i filozofów pokroju Dysierowicz ,czy społeczników i kierowców jak Śibor i Trusiński ,na żyjących w cnót bezdennej głebinie ludzi koścoła typu dzięgielewska kończąc!Nie wiem czy Wiesz,że nawet szukający partnerów na portalach erotycznych zasrzegają ,żeby poszukiwany nie był otyły,dbał o higienę,nie był karany i co często się zdarza ostatnio,żeby nie pochodził z okolic Bedlna.A to nie jest dobry znak...
16 dni temu
 · 
 · 
24
Wojciech Trypolski Sądząc po wpisach, to ta gmina ma naprawdę szansę. Z przyjemnością czytam inteligentne wpisy i serce się raduje, że nie wszystko tu jeszcze stracone. Młodzi po gminną władzę sięgajcie!!!!! zmieniajcie Ojczyznę. Pomożemy !!!!!! dajcie znać
12 dni temu
 · 
 · 
13
Teodor Milanowski
Wychodzi na to,że prawdą jest iż kierownictwo jednego z publicystycznych programów interwencyjnych i jego redaktor nie chciało zbytnio podjąć tzw.wątku bedlnowskiego, nie dowierzając delegacji przedstawicieli społeczeństwa,że w jednym m-cu może być skumulowanych tyle patologii i zasugerowało,aby się zdecydować, albo na morale,bądź na korupcję władzy,albo na zniewolenie lub zidiocenie społeczeństwa,części społeczeństwa...Ciekawe,a może to nie ten czas jeszcze...?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
18 dni temu
Wiesława Brzychwa Problem jest taki ,że nawet jak jakiś redaktor z ogólnopolskiej TV chce się podjąć tematu to niestety ludzie gadają ,ąle do kamery nikt nie chce stanąć i powiedzieć . Takie odważne towarzystwo . Chcieliby ,żeby ktoś za nich zrobił. Trzeba stanąć przed kamerą i powiedzieć .
17 dni temu
 · 
 · 
15
Zachariasz Lesak Protestujący Mieszkańcy to nie celebryci , żeby w telewizji występowali , jeżeli urzędnicy na czele z wójtem kołachem chcą stanąć przed kamerami to nikt im tego nie zabrania. Protestujący Mieszkańcy chcą tak niewiele : poszanowania prawa i spokojnego życia na własnej ziemi.
16 dni temu
 · 
 · 
24
Patryk Drozdowski Czegoś tu nie rozumiem przecież jedna z Pań,aż przebierała nóżkami,żeby ją na wizji pokazali,no chyba,że ją kamera nie mogła objąć...he,he
16 dni temu
 · 
 · 
9
Justyn Simonides Kto żyw i ma 18 lat wchodzić na Zbiornk Kamery. U KLOSA dziś swingersi ,ja pi ...dolę ,ale jazda
16 dni temu
 · 
 · 
14
Justyn Simonides Może ,mi ktoś powiedzieć ,co to za stara para,zwł.ta pani jakaś znajoma...
16 dni temu
 · 
 · 
8
Hadrian Beczka ...mały , człowieczek poszedł do sądu ze skargą na ludzi ,sąd pokazał mu gdzie jego miejsce , to teraz tylko kamery mu zostały ...no tak ale jak by coś poszło nie tak ,to nie wiadomo czy goliska zdążyłaby zakryć go własną piersią...
16 dni temu
 · 
 · 
21
Wojciech Trypolski chyba piersi za małe, CHOĆ BUZIA U NIEJ OD UCHA DO UCHA, GDY NA SESJI TRZEBA KOMUŚ DOPIER.... i powoli trzeba się zbierać do domu ! widzicie ! idzie nowe. Dobra zmiana, ale najpierw musicie SIĘ rozliczyć z czynów, pieniędzy przed zwykłymi ludzmi. Dość waszej buty, chamstwa , lekceważenia, opluwania, wyszydzania myślących inaczej, reelekcji nie będzie . DZIADY! DOPILNUJEMY WAS
12 dni temu
 · 
 · 
18
Kajetan Butrymowicz
Ej ziomale dawać kto ma 18 lat na Zbiornik kamery,nasi z dworu za nieduze kredyty dają czadu,tam w d...ie z kołachem i wiatrakami których i tak nie ma i nie bedzie
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
18 dni temu
Ananiasz Kuycke
Tak czytam to forum,przecierając oczy ze zdumiena i sama nie wiem ,czy śmiać się, czy płakać? I byłoby to nawet śmieszne,gdyby nie było takie straszne ,jak to już kiedyś zauważył Lermontow!Gdzie my jesteśmy, do czego dopuściliśmy,w jakim krańcowym stadium zgnilizny jest funkcjonowanie samorządu i jego szefa!A ponieważ jest czas walnych zebrań strażackich,bezrefleksyjnych, wazeliniarskich zakrapianych alkoholem spędów,w których uczestniczą wydawć by się mogło całkiem sensowni Panowie(dotychczas twardy elektorat wójta z naciskiem na słowo dotychczas) .Ale w końcu ile tak można dawać się robić w trąbę i tu wcale nie chodzi o to, że mundur zobowiązuje,tylko,że młodzi patrzą!I co widzą?Ano to,że pojęcie normalności w tej instytucji to abstrakcja!Że fałszowane są nawet wydawac by się mogło tak kultowe sprawy jak zawody strażackie!Że wspaniali chłopcy z Woli Kałkowej,pasjonaci pożarnictwa chcąc się włączyć w Krajowy System Pomocy dokładając do tego własne srodki,zostali wyautowani i pozostawieni samym sobie(miałam to możliwość dokłanie monitorowac)ze względu na co ?Na 8 tys.zł!A w międzyczasie wydaje się 10-krotnie więcej na zespoły śpiewacze,których sens słuchania jest taki sam ,jak ogłądania północnokoreańskich filmów?A tak na marginesie,mając tak gamoniatowego wójta-patrz procedowanie budowy farmy wiatrowej ,jaki jest sens go wynagradzać najwyższą pensją w powiecie.Logicznym jest obniżyć mu pensję np.np.o połowę i dać ją strażakom z Woli niech pomagają ludziom! NIE ROBIĄC TEGO NA GAMONI WYCHODZIMY SAMI!!! Dalej, że na oczach bezradnych strażaków w Pleckiej Dąbrowie po kolei im się wszystko zabiera(mało tego,nie wykluczone,że robi celowo-niedotrzymanie przez gminną prawniczkę sądowych terminów) i oddaje jakimś oszalałym dewotkom(popis dały na ostatnim zebraniu,gdzie chciały księdza wyspowiadać przy pijackim zawodzeniu ich szefowej coveru ABBY pt.MONEY,MONEY,MONEYsic.bez kom,)PRZEPĘDZAJĄC JEDNOCZEŚNIE MŁODZIEŻ ZE ŚWIETLICY DO SZOP(gdzieś otym pisano,że szczegółami) BO CO ? BO TAK WYNIKA Z BILANSU WYBORCZEGO PONIEWAŻ DEWOTEK JEST WIĘCEJ!!!ZAWSZE GŁUPICH JEST WIĘCEJ!!! ŻEBYŚ SIĘ KOŁACH TYM RAZEM ŹDZIWIŁ I TO BARDZO,O ILE WOGÓLE DO WYBORÓW DOTRWASZ!!!Ale się zasiedziałam,idę robić obiad chłopom.
 · 
Udostępnij
 · 
37
 · 
18 dni temu
Bernard Wabałas Młodzież spotyka się dzięki uprzejmości Państwa W. w ich warsztacie stolarskim,gdzie na okoliczność treningów tenisa stołowego muszą wynosić część sprzętu A tyle się mówi o rozwoju kultury fizycznej ,zwłaszcza młodzieży...!!!
17 dni temu
 · 
 · 
17
Zachary Laskonogi Lokalu użycza również właściciel warsztatu samochodowego,z tym,że on preferuje małolatów,a starsi tam nie chodzą,bo zawsze z nieznanych nikomu powodów można dostać w czambuł lub zostać potraktowanym...wilczurem ,z którym jako jedynym się dogaduje (drugiego mu podobno otruli) i tylko patrzeć jak zacznie też chodzić z nim do kochanki i kościoła...Ale to osobny rozdział,też nie wiem, czy by go redakcja(pisano o tym jeszcze wyżej chciała wziąć na jeden program) Taka to już wieś...
17 dni temu
 · 
 · 
2
Patryk Drozdowski Co następny po klosie w małolatach gustuje...
16 dni temu
 · 
Gracja Langwitz Panie salę wyremontowały same i nie po to,żeby ktoś w niej robił bonanzę,a potem wyrokiem sądu za tą bonanzę przepraszał.Poza tym sala jest wykorzystywana do prób legalnego zespołu ludowego,a jak się komuś nie podoba może nie słuchać, jest tyle jest pr.radiowych.I chyba lepiej jak Panie sobie śpiewają niż.no własni
16 dni temu
 · 
Gracja Langwitz Do dzisiaj nie wiem co jednemu pingpongiście(pochodzi z jednego z tych warsztatów) robiła pani klęcząc przed nim na kolanach,a pózniej druga na dodatek w kapeluszu,no chyba tylko mogła mu sznurówki pomóc zawiązać ,no bo co innego,co nie stać go na dobre buty sportowe ha,ha,ha...
16 dni temu
 · 
Gracja Langwitz A jak go nie stać to niech idzie do trenera, he, he,przecież interes mu chyba idzie dobrze ,no na tyle wody mineralnej co od niego biorą na treningi ,he,he,he
16 dni temu
 · 
Leopold Bork Po folkowych występach wszystkie sukienki paniom się odliczają ? Hela z wojszycanek znalazła już swoją? Tak dobrze było po występie ,że nie pamiętała co było przed.
16 dni temu
 · 
 · 
14
Longin Assanowicz Wójt usiądzie do stołu z każdym kto w realu da 1głos(lub więcej) Nie ważne, czy to jest starsza śpiewająca pani bez sukienki i majtek,czy strażak oddający mocz w zastawę stołową,czy nawet dzięgielewska i dysierowicz.Iście czarnowskie standardy!Żałosna dekadencja!
16 dni temu
 · 
 · 
31
Pankracy Aleksandrowicz
Za rządów PIS, boją się bo nie wiedzą, komu dać i od kogo wziąć, a tu tyle tortów urodzinowych przechodzi koło nosa. hehe Jak będzie pewna kadencyjność, dopiero zacznie się wyścig szczurów!!!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
18 dni temu
Parys Błaszczak
kasa misiu, kasa ....
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
19 dni temu
Mira Andryszczak mało w cukrowni czereśniaki nakradliście...
18 dni temu
 · 
 · 
10
Marian Ambroziak
Przed wojną (drugą św.) obowiązywał P.K.H.(Polski Kodeks Honorowy-Władysława Boziewicza),fakt,że to było w czasach kiedy zegarki ustawiano według kursujących pociągów.Nie mniej jednak ,czyżby był aż tak wymagający i najoględniej rzecz ujmując-NIEWYGODNY dla...nas wszystkich...,że całkowicie o nim zapomnieliśmy? PEWNIE TAK!!!Wiele czynników się na to złożyło z kultowym- RÓBTA CO CHCETA- na czele.ALE CZY NIE WARTO BY BYŁO DO NIEGO WRÓCIĆ? I NIE CHODZI O TO ,ŻEBY ZARAZ POPADAĆ W SKRAJNOŚĆ I WYMAGAĆ OD KOŁACHA,ABY PALNĄŁ SOBIE W ŁEB (najlepiej na przeglądzie kapel ludowych) CO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZROBIŁBY HONOROWY PRZEDWOJENNY URŻĘDNIK,CZY OFICER MAJĄC ZA USZAMI TYLE CO ON,CHOCIAŻBY Z TEGO POWODU,ŻE TO JEST ODERWANY OD PŁUGA CHŁOP Z CZARNOWA ,SYN HANDLARZA BYDŁEM.I TU AKURAT SZLACHECTWO NIE ZOBOWIĄZUJE!sic.NIE CHODZI TEŻ O TO,ŻEBY STOĄC ZA, CZY PRZED golisową PUSZCZAĆ BEZ SKRĘPOWANIA BĄKI(kodeks lwowskich kieszonkowców-byli szcz. uwrażliwieni na brak poszanowania starszych i kłamczuchów...przyp.aut.koment.)I WRESZCIE NIE CHODZI TEŻ O TO,ŻEBY UKARAĆ KARĄ CHŁOSTY(Kodeks Królestwa polskiego z 1818 roku,Singapur-stosowana obecnie) PANA DYSIEROWICZA(najlepiej po sumie przed kościołem w Orłowie)TYLKO DLATEGO,ŻE WYMIERZANIE INNYCH CYWILIZOWANYCH KAR NIE MA SENSU,GDYŻ UZASADNIENIA ICH PAN MARIAN NIGDY NIE ZROZUMIE.ZRESZTĄ METRYKA ZOBOWIĄZUJE!!!ALE PRZECHODZĄC DO MERITUM, CZY NIE BYŁOBY STOSOWNE ,WRĘCZ WSKAZANE WYMIENIONYM WYŻEJ I CAŁEJ TEJ SKUNDLONEJ,SPRZEDAJNEJ WATASZE RADNYCH(wydaje się ,że bez Pana Jarosa) TAK PO PROSTU!!!!! NIE PODAWAĆ RĘKI!!!!!Proszę to przemyśleć,zresztą jakoś tam powiatrakowo relacje z bliźnimi ułożyć sobie trzeba!!!
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
19 dni temu
Klemens Brunstein A kodeks netykiety mówi, żeby nie nadużywać capslocka
19 dni temu
 · 
 · 
2
Idalia Boguchwał Do Klemensa B.Chyba masz rację, też mi się jak teraz patrzę ta grafika nie podoba.Z tym,że mam dwie setki w czubie więcej,przyjrzę się rano.Poza tym wnuczek mi mówił,że Google wyrzucił Caps Locka z urządzeń z systemem Chrome OS.Tak czy siak za uwagę dziękuję! Marian A.
18 dni temu
 · 
Barnaba Pieczkowski DO KLEMENSA B.Co do netykiety, po skonsultowaniu problemu grafiki z adminem i wnuczkiem i wypiciu pierwszej lufy DOSZEDLEM DO WNIOSKU ,ZE JEDNAK RACJI NIE MASZ! PRZYZNAL BYM CI JA,GDYBYM UZYWAL KOLOROWEJ CZCIONKI,aLe tO ChyBa NiE tWoJa LiGa!Ku...wa znowu mi sie ALT spi...dolil,juz sie za niego biore.MILEGO DNIA CI ZYCZE!Marian A.
18 dni temu
 · 
 · 
5
Kryspian Daugiert
Blady strach padł na zatwardziały beton czy to w mieście czy gminie Kutno - nareszcie
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
19 dni temu
Hortensjusz Krockow
Pełno wiatraków jest też w Krzyżanowie! Tam też jest trochę mniejszy, ale podobny "mądrala"- z programu rodzina na swoim!
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
19 dni temu
Sławomir Panna
Dwie kadencje i wypad siedzą po dwadzieścia lat jak w gminie Kutno, dlatego taka patologia szerzy się w naszym kraju.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
19 dni temu
Przemysław Gromocz
A co ma do tego pis lub inna po
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
19 dni temu
Eustachy Małyszka
Brawo PIS jeszcze tylko zrobić porządek w Gminie Kutno - tak trzymać
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
19 dni temu
Achacjusz Plichert
No Krzysio dales?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
19 dni temu
Wojciech Trypolski Raczej wziąłeś, bardziej odpowiednie dla tego dziada..........
12 dni temu
 · 
 · 
12
Zenon Krupa
Dlatego dwukadencyjność to dobra sprawa. Obłowił się już bidy nie zazna ale nie bedzie mącił i pociągał za wszystkie sznurki w gminie .
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
19 dni temu
Idalia Boguchwał No nie wiem ,czy można nazwać obławianiem zabieranie ziomkom tzw posuszowego,czy jest to zwyczajne skur....syństwo.Przypomnę, gdy dwa lata temu po suszy było wyplacane odszkodowanie,które kwalifikowała łąpiesiwa,jak by mógł to by wziął sam to co się należało całej gminie,a,że biedne wdowy,czy mniej zaradni nie dostali ,co to kogo obchodzi.Z tym,że mu się dobrali do d..py,musiał oddać.Ale chodzi o sam fakt.Z dopłatami unijnymi,gdzie srodki były ograniczone to zanim inni o dopłatach się dowiedzieli to on,gasik i jankowski wykorzystując gminnych urzędników już mieli poskładane wnioski.dziadostwo pi...przone!
18 dni temu
 · 
 · 
27
Oswald Antonik Ciekawe rzeczy ujawniasz , to że Kołach bezprawnie pobierał dopłaty rolno-środowiskowe to nie jest tajemnicą (piszesz ,że musiał oddać to dobrze, sprawiedliwość go dosięgnęła) ,ale że przy posuszowych dotacjach maczał pazury i nie pomógł rolnikom poszkodowanym to już jest skur.......wo
18 dni temu
 · 
 · 
19
Flora Noůid A czy czasami szefem ARiMR nie byl wtedy cudotworca wyborczy ignasiak, czy jak mu tam,bo olejniczakowa,siostra radnego pracowala i pracuje tam napewno,zreszta kto inny,by ja chcial zatrudnic...
18 dni temu
 · 
 · 
15
Rajmund Stanisław Moysa Floro dobrze kojarzysz trochę przekręciłaś nazwisko cudotwórcy, ale i tak każdy wie o kogo chodzi ,ale też był i jest kierownikiem syn wicestarosty trawy , do tego siostra radnego gminy Bedlno olejniczaka i wszystko jasne.
18 dni temu
 · 
 · 
11
Demetriusz Bontscheck Przedmówcą zapewne ,na pewno chodzi o byłego już kierownika ARiMR w Kutnie Józefa Ignaczewskiego z Florianowa gmina Bedlno.
18 dni temu
 · 
 · 
30
Wojciech Trypolski Podobno nieżle zasłużył się w ostatnich wyborach, stąd Kołach załatwił mu stanowisko!!!! za donosicielstwo!!!!!
12 dni temu
 · 
 · 
8
Beatryks Firbut zonka tez robote w gminie dostala
12 dni temu
 · 
 · 
9
Cecyliusz Tuhan
THE END-KOŁACH!Pora wracać do korzeni t.j.do pługa i bydła.Przecież nikt już Cię w rafinerii nie zatrudni,tym bardziej,że Twój znajomy(wybitny fachowiec od negocjowania cen gazu),też tam,gdzie jego miejsce.CZAS TECZKOWYCH IGNORANTÓW POWOLI SIĘ KOŃCZY! BAY,BAY!!!
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
19 dni temu
Edward Czajkowski Czas SB-ckich teczkowych ignorantów się kończy!
19 dni temu
 · 
 · 
23
Beatryks Firbut zonka tez robote nagle w gminie dostala
12 dni temu
 · 
 · 
7
Lucjusz Lelewel
No popatrz!A ja myślałam ,że krzysiu to jest taki mały chłopczyk ,który ukradł koledze kanapkę.W czasie dochodzenia (kradzieży) zrobił kupkę.Następnie tłumaczył ,że to przez ciastko od koleżanki(które też ukradł).Po czym zrobił siku.Poszedł w góralskim sweterku, ze sztywnym neseserkiem spać.A rano Pani Stankiewicz z bólem głowy,macicy,serca i całej urologii oznajmiła światu,,,,,,,,,,że Pawlak z Kamionki został premierem,kołach z czarnowa wójtem,a kłys z lipińskich właścicielem S.p. w P.D. No nieprawdopodobne!!!
 · 
Udostępnij
 · 
52
 · 
19 dni temu
Mira Andryszczak sbeckie nasienie
18 dni temu
 · 
 · 
19
Bernard Czech
KASĘ ZA WIATRAKI KOŁACH JUŻ PRZEPUŚCIŁ - a wiatraków nie ma i nie będzie. Jak nie odda kasy inwestorowi to może go spotkać los - IRENEUSZA SEKUŁY.
 · 
Udostępnij
 · 
49
 · 
20 dni temu
Benigna Kawurka Oby tylko...
19 dni temu
 · 
 · 
24
Beniamin Bronk Wyrwą mu nie tylko jadra!
18 dni temu
 · 
 · 
11
Wojciech Trypolski Myślisz, że jeszcze ma?????? ha ha ha
12 dni temu
 · 
 · 
5
Abel Szlovik
Szanowni Państwo problem,zjawisko,nieszczęscie ,czy nawet szczęście wiatrakowe powinno być nauczką dla potomnych,że bazując na klasyku, pomijając nawet kultowy tekst Chochoła do Jaśka(o złotym rogu),przyjmijmy,załóżmy,zawierzmy,czy jak kto woli...że Radczyni zwracając się do Kliminy słowami:WYŚCIE SOBIE,A MY SOBIE.KAŻDEN SOBIE RZEPKĘ SKROBIE jest aktualny zawsze i wszędzie: TYLKO WYTŁUMACZ TO -SAŁUDZIE,DYSIEROWICZOWI,PIOTROWSKIEJ,DZIĘGIELEWSK IEJ,TRUSIŃSKIEMU,TRĘBACZYKOWI,OLEJNICZAKOWI,czy golisowej :ŻE WESELE TO NIE JEST TYLKO : NAŻREĆ SIĘ I NAWALIĆ, choć to też ludzkie jest...!!!
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
20 dni temu
Cyprian Krampenhauzen nie zrozumie : NYKIEL, RZAKIETA ,że sąsiadów się nie zdradza...i sprzeaje
20 dni temu
 · 
 · 
31
Herbert Staniszko ANTCZAK- nie wstyd ci... stary jesteś,zostało ci mało czasu , żeby zrozumieć co to jest honor ,że kasa to nie wszystko
19 dni temu
 · 
 · 
27
Benigna Kawurka KŁYSIE-a Tobie nie wstyd,chciałeś mieć trzy wiatraki ,a biedna wdowa mieszkająca po sąsiedzku nie ma żadnego,czyżbyś tempy łbie nie wiedział,że są granice pazerności.A poza tym pamiętaj wiatraków do góry.....nie zabierzesz!!!
19 dni temu
 · 
 · 
26
Jerzy Czeder Zgadzam się z przedmówcą(przedpiszącym)w 100%(procentach), bo tu wcale nie zazdrość,a o zwykłą sprawiedliwość i przyzwoitość chodzi...
19 dni temu
 · 
 · 
24
Oliwier Zik ŚCIBOR jest na takim etapie rozwoju,że nie zrozumie co to honor , i że zaprzedanie sąsiadów jest hańbą...nawet jak wytrzeźwieje.
19 dni temu
 · 
 · 
27
Wiesław Reut Ścibor zaczął odkupienie winy,będzie za darmo odnawiał Plebanię w P.D.Dajmy mu szansę.I wcale nie chodzi o to, że są ludzie,którzy mają zdjęcia,a nawet filmik jak leży pijany jak świnia na fotelu kierowcy w zaklinowanym pomiędzy drzewami samochodzie na zakręcie w P.D.Chodzi bardziej o to ,że stworzył wtedy zagrożenie życia dla dzieci,starszych i zwierząt i typ zamiast cieszyć się ,że nie siedzi,skorzystać z szansy bycia cicho to on wystartował w wyborach na radnego!Jego problem!Natomiast,gdyby kiwnął księdza i się wycofał z zadeklarowanej obietnicy renowacji,napewno właściciele dok.fotograficznej i filmowej będą wiedzieli co z nią zrobić!Przy okazji wkopie strażaków ze Śleszyna,którzy go przesadzili na fotel pasażera,wprowadzając w błąd policję!Zresztą są też naoczni świadkowie w tym dzieci,którzy chętnie odświeżą sobie pamięć.TAK,ŻE ŚCIBOR ZAKASUJ RĘKAWY I BIERZ SIĘ DO ROBOTY PÓKI TĄ SZANSĘ MASZ!!!
19 dni temu
 · 
 · 
26
Ernest Gustowski
Krzysztofie no jak to? Przegrales?
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
20 dni temu
Hubert Lucynicz
kasa juz poszla na co innego i trzeba zwrucic
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
20 dni temu
Grażyna Trzeciak
Obwieszczenia to on sobie może teraz wydawać,dziwne,że ich nie wydawał jak był na to czas.Tylko czekać,jak wyda obwieszczenie ,że wyszedł do WC zastrugać ołówek!Paniom z sekr.przypominamy,że pomocy trzeba wtedy szukać pod nr tel.999 i zamówić karetkę koniecznie z kaftanem!!
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
20 dni temu
Hugo Adamik
Uparty ,pazerny chłopek z Czarnowa,chce zaimponować tym swoim przygłupom walecznością,której w realu u niego nie uświadzczysz,żenada,nawet nie warto komentować...pozdro od druchów z Pniewa!
 · 
Udostępnij
 · 
52
 · 
20 dni temu
Radosław Ubysz
Grać to on może na trąbce.
 · 
Udostępnij
 · 
39
 · 
20 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Czytelnicy piszą: Przyjdzie wiosna to się posprząta...
Piątkowy atak zimy na chwilę zakrył, wyłaniający się brud ulic, chodników, skwerów, zaścielone psimi odchodami trawniki. Na szczęście nie na długo,... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W sobotę otwarcie wystawy zdjęć Wojciecha Erazma Felcyna
4 marca o godz. 17.15 zapraszamy do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na otwarcie wystawy zdjęć Wojciecha Erazma Felcyna. Wstęp na otwarcie wolny. Erazm Wojciech Felcyn urodził się 7 marca 1946 roku... [więcej]
Sport
Kutno pokonało Warszawę
Potencjał ludzki i ekonomiczny stolicy Polski w stosunku do średniej wielkości miasta Kutno jest nieporównywalny, ale w sporcie szanse wyglądają zwykle inaczej. W miniony weekend brydżyści KDK1 Kutno w meczu play-off brydżowej Ekstraklasy rozgromili stołeczny AZS Warszawa 220:118 (5:0; 29:20; 22:18;... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zatrudnie Zootechnika ferma loch Przyjmę do pracy na stanowisko Zootechnik-kierownik ... [czytaj więcej]
Pracownik fizyczny do gospodarstwaa rolnego Przyjmę do pracy na stanowisko pracownik fizyczny Gospodarstwo w pełni zmechanizowane Produkcja roślinna i zwierzęca... [czytaj więcej]
Pracownik fizyczny do gospodarstwaa rolnego Przyjmę do pracy na stanowisko pracownik fizyczny Gospodarstwo w pełni zmechanizowane Produkcja roślinna i zwierzęca... [czytaj więcej]
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W CENTRUM GOSTYNINA NOWA INWESTYCJA W CENTRUM MIASTA GOSTYNINA.... [czytaj więcej]
Szukam pracowników Witam! Szukam pracowników do nowego lokalu gastronomicznego w Kutnie. Praca na dwie zmiany. Buduję nowy zespół w którym - mam nadzieję - możesz znaleźć miejsce dla siebie. Kontakt: 607230454... [czytaj więcej]
AUDI A4 B5 Avant Rok produkcji: 2001rnPrzebieg: 271 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: SrebrnyrnCena: 11 200,00 złrnrnPojemność skokowa - 1 896 cm3rnMoc - 116 KMrnSkrzynia biegów - ManualnarnNapęd - Na przednie koł... [czytaj więcej]
monter Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr licencji 47. Aktualnie dla firmy z branży rolniczej szukamy pracownika na stanowisko: rnmo... [czytaj więcej]
Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 315cm2 Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 315m2 z domkiem murowanym o pow. 25m2 i altaną drewnianą o pow. 30 m2. Na działce rosną drzewa ozdobne,jest instalacja wodna i elektryczna. Działka należy ... [czytaj więcej]
OPTYK - DORADCA KLIENTA Poszukujemy osoby do pracy w salonie optycznym w Kutnie na stanowisku optyk - doradca klienta. Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie cv na adres: kutno.silver@gmail.com - mile widz... [czytaj więcej]
Sprzedam działkę budowlaną Działka o pow,832 mkw.przy ul.Jesiennej 55 -uzbrojona.Cena do negocjacji... [czytaj więcej]
Opiekunki Niemcy - Nawet 1250 EURO Na Rękę - Niemcy Wielka Brytania Wypełnij formularz - oddzwonimy : http://opiekunki.freeteria.pl/ Zapewniamy: - atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia - bezpieczną i legalną formę współpracy - elastycz... [czytaj więcej]
SERWIS NAPRAWA OKIEN DRZWI OKNA DRZWI MONTAZ SERWIS DRZWI W CENIE NETTO!!!!!... [czytaj więcej]
OKNA DRZWI WIOSENNA PROMOCJA DRZWI W CENIE NETTO !!!!!!!! ZAPRASZAMY... [czytaj więcej]
Wypożyczalnia oraz produkcja przyczep gastronomicznych Nasza firma istnieje od 1994 roku, już 23 lata na rynku. Opłata za wynajem w zależności od okresu wynosi od 1800 zł do 2250 zł netto w skali miesiąca. Posiadamy nowe przyczepy gastronomic... [czytaj więcej]
Potrzebna pani do opieki nad dziećmi Poszukuję Pani do opieki nad dwójką dzieci (6 i 9 lat) przed i po szkole. Wymagany dojazd własny (miejscowość ok. 4 km od Kutna)... [czytaj więcej]
Opiekun\ka Pani Eryki - 1300 zł netto Firma Arche ProCare jest tworzona przez ludzi, dla których odpowiedzialność i rzetelność stanowią najwyższą wartość. Dzięki naszej pasji w niesieniu pomocy zarówno dużym organizacjom, jak... [czytaj więcej]
sprzedawca Sklep Ogrodniczy w Kutnie poszukuje sprzedawcy.... [czytaj więcej]
Netkadra - Szukasz pracowników? Zgłoś się do nas ! Szukasz pracowników ? Zgłoś się do nas ! Zapraszamy do Agencji Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) Przez cały rok poszukujemy pracowników dla firm z różnych regionów Polski. Z nami o... [czytaj więcej]
Netkadra - Szukasz pracowników? Zgłoś się do nas ! Szukasz pracowników ? Zgłoś się do nas ! rnAgencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, ... [czytaj więcej]
Usługi transportowe na terenie kraju od 14 ep do 33 ep Szanowni Państwo ! Pragniemy zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy w zakresie profesjonalnego transportu . Współpraca bezpośrednio z firmą transportową pomoże Państwu pomnie... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Witold Flaztyński:
1 godzin temu
Ananiasz, za te słowa możesz mieć sprawę w sądzie.
Izydor Jacek Wiedzkowski:
2 godzin temu
Metryka i statystyka są tu elementami drugorzędnymi,istotniejszym natomiast jest tłumaczenie pana Stanisława,ponieważ jednoznacznie z niego wynika ,że panie które miały ,czy nadal mają błonę dziewiczą w kształcie graniastosłupa nie mogą sprawować funkcji publicznych...
Izydor Jacek Wiedzkowski:
2 godzin temu
Panu Stanisławowi od dłuższego już czasu myli się temperatura wrzenia wody z kątem prostym,to chyba symptom lokalny...
Jonasz Boczeń:
2 godzin temu
Tak to ośrodek na przemysłowej nikt jeszcze z tym nic nie zrobił pani dyrektor wraz z Panią wicedyrektor mają wszystko w dupie bo kogo by interesowało to że ktoś się naćpał i mógł stracić życie... Ważne że kasa do kieszeni leci i żeby się podlizać w starostwie bo koniec kadencji się zbliża wielkimi krokami ja bym ją zwolnił... Ale nie ma co sie rozpisywać bo wszystko pojdzie zaraz pod dywan i po sprawie ślad zginie a tapeta na stanowisku zostanie! Brak słów!
Jan Bołtruk:
2 godzin temu
A ten pan to ile lat siedzi na tym stołku?
Ananiasz Adelstein:
3
 · 
3 godzin temu
Wacek - nie napinaj się bo i tak nie przypudrujesz rzeczywistości - NOWA WIEŚ TO KOLEJNY SZWINDEL TWEGO PRYNCYPAŁA DEBICHA.
Jonasz Boczeń:
3 godzin temu
W tej szkole od dawna dzieje się źle wszystko za sprawą nie dopilnowania uczniów z problemami i nałogami... Ponadto jest na stanowisku pani wicedyrektor która nie ma pojęcia o tym jak załatwić jaką kolwiek sprawę, a pani Dykektor Jolanta która żyje układami w starostwie nie interesuję się niczym obie żyją układami...
Ananiasz Adelstein:
2
 · 
3 godzin temu
CHWAŁA BOHATEROM - Porucznik Józef Biss, pseudonim - WACŁAW - zamordował we wsi Pawłokom (k. Przemyśla) - 366 mieszkańców tej wsi ( pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Mieczysław Pazderski, pseudonim - SZARY - zamordował we wsi Wierzchowiny (k. Lublina) - 200 mieszkańców tej wsi (pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Porucznik Józef Kuraś, pseudonim - OGIEŃ - zamordował w Krościenku (Podhale) - 19 mieszkańców tej wsi (pochodzenia żydowskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim - ŁUPASZKA - zamordował we wsi Dubinki (wschodnie rubieże Polski) - ok. 100 mieszkańców tej wsi (pochodzenia litewskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Kapitan Rajmund Rajs, pseudonim - BURY - spalił żywcem we wsi Zaleszczany (k. Hajnówki) - ponad 100 kobiet, dzieci i starców (pochodzenia białoruskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM.
Ananiasz Adelstein:
2
 · 
3 godzin temu
Porucznik Józef Biss, pseudonim - WACŁAW - zamordował we wsi Pawłokom (k. Przemyśla) - 366 mieszkańców tej wsi ( pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Mieczysław Pazderski, pseudonim - SZARY - zamordował we wsi Wierzchowiny (k. Lublina) - 200 mieszkańców tej wsi (pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Porucznik Józef Kuraś, pseudonim - OGIEŃ - zamordował w Krościenku (Podhale) - 19 mieszkańców tej wsi (pochodzenia żydowskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim - ŁUPASZKA - zamordował we wsi Dubinki (wschodnie rubieże Polski) - ok. 100 mieszkańców tej wsi (pochodzenia litewskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Kapitan Rajmund Rajs, pseudonim - BURY - spalił żywcem we wsi Zaleszczany (k. Hajnówki) - ponad 100 kobiet, dzieci i starców (pochodzenia białoruskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM.
Prokop Paszyc:
3 godzin temu
Muchy zjedzą te łajno, natomiast "przyjaciele" zwierząt mają to gdzieś!
Waldemar Lapierre:
2
 · 
4 godzin temu
A może tak te pretensje zamiast kierować do p. Chlebnego to proszę kierować do właścicieli czworonogów, którzy zapominają o swoich obowiązkach. Pretensje można mieć do Urzędu miasta a ściślej do Straży Miejskiej, Panowie może tak rano w południe i wieczorkiem zapraszam na skwerki i tereny zielone w okolice bloków mieszkalnych i od razu budżet się powiększy jak mandaciki zaczniecie sypać, może wreszcie ludzie nauczą się kultury że pies to przyjaciel ale po nim sprzątam. Nie można przejść ani chodnikiem ani po parkingach, terenach zielonych, placach zabaw i tp. wszędzie psie kupy. Bardzo lubię pieski ale po nich sprzątam a nie tylko patrzę jak się załatwi i zostawiam kupę nie patrząc że małe dzieci w nie wchodzą dorośli brudzą sobie buty i obrzydzenie bierze na te "posrane" ulice, klatki schodowe brudne bo wieczorem nie widzimy w co wdepniemy i wszystko roznosimy. Jeśli ludzie to niezbyt logiczne istoty to czas zacząć uczyć je myślenia, zapraszam Panów ze Straży miejskiej czas na mandaty.
Ananiasz Tymna:
3
 · 
5 godzin temu
Pan Stanisław Chlebny stracił poczucie rzeczywistości. Panie "naczelniku wydziału" to my mieszkańcy płacimy Panu pensję i to dla nas Szanowny Pan pracuje. Nasze podatki, nasze pieniądze. Prezydent w naszym imieniu powinien nadzorować ich wydawanie. Panie Chlebny czy pan rozumie?
Honorat Piwo:
6
 · 
6 godzin temu
Nie chodzi czy,ale jak to zrobiono wbrew wszelkim zasadom i w bardzo wątpliwy sposób
Wacław Bronak:
2
 · 
7 godzin temu
Oddać budynek wart mniej niz 500 tys. i wymagający remontu w użytkowanie na 20 lat w który ktoś chce władować w remont tyle kasy i robić coś fajnego dla mieszkańców, ponadto powiat nie będzie musiał wielu tysięcy wykładać na jego utrzymanie to wydaje mi się że to dobry interes dla powiatu. Krytyka bez argumentów, a do tego krytyka czegoś czego nie znacie.
Joachim Stendeck:
3
 · 
7 godzin temu
Sądownictwo to w Skierniewicach
Flawiusz Ostapowicz:
7 godzin temu
uważam że bilety są jednak za tanie
Hugo Trzebiatkowski:
2
 · 
7 godzin temu
W Kunie" nie pamiętają" o WYKLĘTYCH - taka reprezentacje, a kto to jest? Wszystko co wychodzi spod ręki PiS obecne ekipy z UM i Starostwa będą cały czas kontestować! Np. reforma oświaty, reforma sadownictwa. Ze starostwa nie byli, bo nie wyczuli interesu politycznego lub materialnego.
Marcel Ruszkys:
3
 · 
7 godzin temu
Dlaczego fundacja zarejestrowana w Warszawie a prezeska w Kutnie? A no może chodzi o to ,żeby nikt nie wiedział kto tam jeszcze działa , kto słup , a jak wyglądają podatki itd, no ja tylko tak sobie myslę , a co wy na to?
Ursyn Kiermczeńko:
4
 · 
7 godzin temu
Niech uważa ,żeby się nie potknął.Ten tu wyżej poruszony temat jest o wiele wazniejszy niż parkomaty i sprzątanie Ochni pod publiczkę , prawda?
Nora Lesień:
5
 · 
7 godzin temu
A po objęciu stanowiska było rozliczenie poprzedniej ekipy?No było czy nie?Najciekawsze artykuły
 ·  185
3 dni temu
Fundacja powstała z inspiracji starosty, teraz zajmie budynek w Nowej Wsi
 ·  10
4 dni temu
Czołowe zderzenie autobusu z osobówką w Grabkowie. Uwaga objazd
 ·  44
4 dni temu
Pieniądze wyrzucone w błoto. Kto odpowie za inwestycyjny bubel w Żychlinie?
 ·  6
5 dni temu
Mieszkanka Kutna oszukała ponad 100 osób. Policja odzyskała ciągnik z wartościowym towarem
 ·  22
6 dni temu
Los nauczycieli z gimnazjów w rękach rodziców. Do końca marca trwają nabory do nowych podstawówek
 ·  93
7 dni temu
Czytelnicy pytają: Ile miasto już wydało na planowaną halę widowiskowo-sportową?
 ·  33
7 dni temu
Dopalacze w ośrodku. Najważniejsza jest profilaktyka!
 ·  109
7 dni temu
Radny Ziółkowski zbulwersowany sposobem rozpatrzenia petycji o zniesieniu strefy płatnego parkowania w Kutnie
 ·  31
9 dni temu
PUP w Kutnie pozwał bank o utracone pieniądze
 ·  22
9 dni temu
Miejskie obrazki. Po sobotnim melanżu?
 ·  28
11 dni temu
Miejskie obrazki. Parkowanie po kutnowsku
 ·  2
11 dni temu
Cudowna dłoń masażystki...
 ·  36
11 dni temu
Złapany przez Policję na wylewaniu substancji na pola w gminie Strzelce
 ·  3
11 dni temu
Miau. Międzynarodowy Dzień Kota
 · 
11 dni temu
Relacja: Jest taki kwiat w Krośniewicach
 ·  25
12 dni temu
Pijany policjant na służbie?
 ·  4
13 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Nad Ochnią
 ·  5
14 dni temu
Dzielnicowi w gminie Kutno uratowali mężczyznę
 ·  20
14 dni temu
Czy proces byłej dyrektor pośredniaka w Kutnie będzie jawny?
 ·  22
15 dni temu
Czytelnicy pytają: Na jakim etapie są postępowania w sprawie innych kutnowskich policjantów?
 ·  9
16 dni temu
Zjawisko światowej kultury, niewinna dziewczynka z maską cynizmu czyli Janusz Głowacki w Kutnie
 ·  66
16 dni temu
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
 ·  212
20 dni temu
Wójt Kołach gra na zwłokę z odrzuceniem wniosku w sprawie wiatraków w gminie Bedlno
 · 
20 dni temu
Zadzwoń jak zobaczysz Berniego. W gminie Strzelce zgubił się bernardyn
 ·  5
21 dni temu
Dr Clown w szpitalu w najbliższą sobotę. Nie ma nic piękniejszego niż, pobudzać chorych do śmiechu
Pogoda w Kutnie
Dziś: wtorek
Temperatura: 7°C
Prawie bezchmurna noc
Wschód słońca: 06:30
Zachód słońca: 17:20

1002 hPa
14 km/h
0,0 mm


Jutro: środa
Temperatura: 8°C
Duże zachmurzenie

Wschód słońca: 06:28
Zachód słońca: 17:22

1000 hPa
17 km/h
0,0 mm


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności