eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 29.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
Trzy miesiące temu pisaliśmy o stworzeniu stanowiska dla radnej powiatowej koalicji Ewy Ściślewskiej z PSL w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kutnie. Wówczas dyrektor Jolanta Śmiałek mówiła o zatrudnieniu jej na trzy miesiące na etacie pomocy administracyjno-gospodarczej. Ogłoszenia o potrzebie zatrudnienia na takim stanowisku nie było nigdzie opublikowane ani w pośredniaku, ani na stronach BIP ośrodka czy Starostwa Powiatowego w Kutnie. Jednym słowem, okazało się, że praca dedykowana jest tylko dla radnej. 

Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner, ./upload/articles_pakiety/33441/01_obraz.jpg


Przewodniczący Rady Marek Jankowski i wiceprzewodnicząca Ewa Ściślewska, oboje z PSL

Na marcowej sesji Rady Powiatu w Kutnie (29 marca) zapytaliśmy wicestarostę Zdzisława Trawczyńskiego (PSL) o to czy radna od 1 kwietnia ma pracę w ośrodku. 
- Nie wiem, to raczej sprawa pani dyrektor, my tutaj nie dajemy żadnych instrukcji. Proszę spytać radną - odparł. 

Zapytaliśmy więc wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Kutnie, a ta odparła - Złożyłam podanie o przedłużenie umowy, jeszcze nie mam odpowiedzi.

Jak się okazało w tym tygodniu dyrektor SOSW nr 1 pozytywnie rozpatrzyła podanie radnej i Ściślewska ma umowę na kolejne trzy miesiące. Jak wiadomo trzecia umowa może być zgodnie z prawem już na czas nieokreślony.

Wczoraj Jolanta Śmiałek nie mogła z nami rozmawiać z powodu zadań organizacyjnych. Jak się dowiedzieliśmy z sekretariatu miała gościa nota bene z zarządu powiatu, członka branżowego. Przez sekretariat dyrektor poinformowała, że w sprawach zatrudnienia w SOSW mamy rozmawiać z Jackiem Saramonowiczem, rzecznikiem starostwa.

Jednak jak dyrektor Śmiałek, powinna wiedzieć, za zatrudnienie, kadry, sprawy personalne w szkole odpowiada dyrektor placówki oświatowej. Rzecznik odpowiedziałby formułką, która znalazła  potwierdzenie przy sprawach zatrudnienia nauczycieli w Zespole Szkół nr 1 w Kutnie czy w Zespole Szkół w Żychlinie. A to na naszych łamach już przerobiliśmy :)

Jednym słowem jak to mówił Hans Kloss Nie ze mną te numery, Brunner

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner

wandea, 07.04.2017 06:47|czytane: 5271 razy|88 komentarzy|komentuj
Wawrzyniec Zech
Barnim Taszycki
Pani Olu bardzo proszę o sprawdzenie informacji czy prawdą jest, że w starostwie w wydziale Rolnictwa zatrudniona jest lub jest na stażu siostra rodzona Radnej Ewy Ściślewskiej. Jej siostra z Krośniewic to Anna B. Jeżeli byłaby to prawda to nepotyzm w najwyższej formie. A Pani radna dba o interes ........ tylko czyj bo chyba nie powiatu.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
50 dni temu
Aida Balbina Jordan NO to powinien wykazać się wiedzą rzecznik starostwa i dyrektor wydziału rolnictwa.
50 dni temu
 · 
 · 
16
Marcjanna Horel Może radna przemówi, co?
49 dni temu
 · 
 · 
13
Cecyliusz Lwowski Ona przemawia w gabinecie S mialkowej na przemyslowej i u Gawryszczak w biurze rady powiatu
44 dni temu
 · 
 · 
3
Konrad Medyński Żebym ja zaraz do ciebie nie przemówił ale ręcznie śmiechu
40 dni temu
 · 
Bogusław Orsetti
Pani Redaktor proponuję sprawdzić czy jak radna ,,,,,,, ściślewska biega na zarządu do powiatu{ciekawe jako kto i po co?} lub jest na sesjach czy komisjach to bierze w ośrodku urlop lub potrącają jej z pensji. Przecież chyba diety jako radna nie ma małej ponad 1 tysiąc.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
50 dni temu
Gerwazy Wąż I to nieopodatkowanej.
50 dni temu
 · 
 · 
14
Marcel Kurojed schodzi jej z uropu ...tym sie nie martwicie
40 dni temu
 · 
Nikodem Szelążek
Kolesiostwo było za poprzedniej ekipy i jest teraz. Ta patologia się nie kończy
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
51 dni temu
Bolesłw Benedykciński
czy prawda to ze pani rzeznicka z pup sziuka poparcia u marszalka pana strozika z psl tak ostatno ulica mowi
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
51 dni temu
Bogdan Wagner A co grunt jej się usuwa, chyba nie?
50 dni temu
 · 
 · 
8
Cecyliusz Lwowski Chwali sie , co rozpowiada M. Gawryszczak , ze jej radni czyli Rzeznickiej zalatwia jej stolek dyrektora PUP bo gabinet juz ma gdzie przyjmuje gosci a jej ludzie z nia a nie z kochanska uzgadniaja polityke PUP
44 dni temu
 · 
 · 
4
Maksymilian Sołtys
Gadają na mieście, że dyrektorka z ośrodka na Przemysłowej, chcąc zagwarantować sobie wygranie kolejnego konkursu na dyrektora szkoły, kieruje się powszechnie uznaną praktyką - JAK NIE POSMARUJESZ -TO NIE POJEDZIESZ. Ambicje to ci ta Śmiałkowa ma ogromne, nawet większe niż jej zwisający brzuch bo startowała wszak ci już ona z nadania PiS w wyborach do sejmiku wojewódzkiego i na posła. Niestety - nigdzie jej nie chcieli i wszystkie wybory przerżnęła z kretesem. A że chce kobiecina jeszcze coś w swoim życiu ugrać, choćby i ten stołek dyrektorski na Przemysłowej a wie również, że na Kłopotowskiego i na powiatowy PiS nie ma póki co liczyć ( bo od pewnego czasu wszak PiS nie rządzi już w powiecie) to swoje oczęta skierowała na powiatowy PSL, który ma póki co większość w radzie. A wiadomo - OD PSL-u NIE MA NIC ZA DARMO więc zgodnie z ogólnie przyjętym zwyczajem wręczyła PSL-owi łapówkę. Ale ta łapówka to wcale nie jest i nie musi mieć wymiaru finansowego -zaoferowała im najzwyczajniej w świecie zatrudnienie, czort jeden wie na jakich warunkach, bezrobotną radną z PSL-u w podległej sobie szkole. Przekaz z tego dilu płynie jeden - BĘDZIE ŚMIAŁKOWA DYREKTOREM JAK RADNA Z PSL-u ZNAJDZIE ZATRUDNIENIE W SZKOLE NA PRZEMYSŁOWEJ. No i radna z PSL-póki co, ma pracę . A ta radna powiatowa z PSL-u, która nie jest nauczycielką ale znalazło się dla nie miejsce w administracji szkolnej i tak już rozdętej - to kto? A no, sama ci to EWA ŁAPÓWKA- ŚCIŚLEWKA.
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
52 dni temu
Weronika Kochlewski Co racja to racja.
51 dni temu
 · 
 · 
20
Sławomira Filipecki Ciekawe czego ta pani dokonała jako wiceprzewodnicząca?Czy podjęła jakiś temat?
51 dni temu
 · 
 · 
20
Justyna Pluskwianasknera No jak to co dokonała , załapała się na robotę, to co mały wyczyn?
50 dni temu
 · 
 · 
10
Szczepan Kalina
psl z panem trawczynskim bronili dyrektor pup oskarzona danute r i zastepce dyrektora pania rzeznicka, ktore zwalnialy parcownikow lamiac prawo zapadaly wyroki przywracajace do pracy, placily wysokie odszkodowania z pieniedzy publicznych, a teraz zatrudnia sie tylko swoich nic nowgo
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
52 dni temu
Celestyn Dariusz Koltyszka
czy tylko psl zatrudnia w osrodku szkolno-wychowawczym nie a pup gdzie wiele sie dzialo i dzieje nadal zatrudniani od trawczynskiego ksiegow,a dyrektor, pracownicy, kierownik organizacyjny, a nie wspomne o szpitalu dyrektor, w zarzadzie, przewodniczacy Rady powitu i wice pani scislewska, wice starosta orfaz pan karniszewski czlonek zarzadu mozna by wymieniac i wymieniac, a mowi sie ze teraz moze stanowisko starosty ile mozna
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
52 dni temu
Henryk Kurzewski Jak widać dużo można i wciąż mało.
52 dni temu
 · 
 · 
18
Arnold Borkowski
Z tego, co sobie przypominam, pani Śmiałek kandydowała w wyborach z list PiS. PiS w radzie Powiatu, gdyż powiatowi podlega ta jednostka, jest w opozycji wobec wobec Debicha i koalicji rzadzacej KO, PSL i Praz przystawki. Czyzby pani Dyrektor postepowała zgodnie z zasadą ogłoszoną przez"wielkiego klasyka " z Gdańska - jestem za, a nawet przeciw ? Myslę, że za Kacowej tego typu sytuacje nie mialyby miejsca.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
52 dni temu
Amalia Setnik Teraz to chyba z PSL i z PO.
52 dni temu
 · 
 · 
14
Cecyliusz Lwowski Czesto bywaja pod koniec dnia pracy na przemyslowej
44 dni temu
 · 
 · 
3
Kazimierz Powiedzieć
No no, same "tuzy" administracyjne w tym zeteselowsko-komuszo-pełowiacikowym ustroistwie!
Onegdaj takie "wysokie" i "odpowiedzialne" stanowisko,( czytaj: partyjniacki stołek) dzierżył, nie kto inny, jak matoł dyzma-debil chłopektosiu. Też zaliczany, i słusznie, do totalnego beztalencia.
Ot, trafiły nam się -entelktualne- "elyty" od zarządzania i podejmowania, w imieniu lokalnej Społeczności, "odpowiedzialnych decyzji, o zgrozo!!!
Patrząc, niestety, na całą tę nieudaczną, politykierską menażerie, to nic, tylko zbiera się na odruchy wymiotne i nachodzą obrzydliwości w zachowaniu tych onych, bo o morale i etyce w tym przybytku już dawno zapomnieli, prawda ?!!
P.S.
I licz tu Obywatelu na tzw. władze, Boże zlituj się i odwróć, jak ona idzie do wyborów, aby dostać potem dobra fuchę, tak?!!
Mamy w związku z tym pomysł, aby utworzyć tyle miejsc mandatowych ilu jest bezrobotnych w peło-wiacikowym szambełku, tak?!
Iiiii.... tym sposobem problem bezrobocia rozwiązany.
Ot i wszystko na ten temat.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
52 dni temu
Vanessa Wąsowicz
PSL to właściwie teraz bezrolni chłopi zasiadający na urzędach w mieście.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
52 dni temu
Odyseusz Paweł Misbach
Sugeruję, żeby łopatologicznie tłumaczyć każdemu chłopu żeby głosował na Pokolenia Samorządowe zamiast na PSL.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
53 dni temu
Ireneusz Neugebauer No dobrali się jak w korcu maku i też zmienili nazwę jedni z ZSL a drudzy z PZPR.
52 dni temu
 · 
 · 
24
Brunon Wilkowski
Dotychczas o dyrektor Ośrodka z Przemysłowej gadali na mieście, że to baba z wielkim i obwisłym brzuchem . Teraz dodatkowo, z każdym kolejnym dniem, po ogłaszanych przez nią półprawdach i kłamstwach, wydłuża się jej nos jak u drewnianego pajaca. A o kim to mowa - a o samej to JOLANCIE PINOKIO - ŚMIAŁEK.
 · 
Udostępnij
 · 
37
 · 
53 dni temu
Lechosław Sobotka dyrektor z obwisłym brzuchem jak pisze Brunon jest bardzo ,bardzo zadłużona w wielu bankach stąd musi wspierać każdego politykiera .dla kasy zrobi wszystko bo niejaki pawciu pracujący nawracając innych ,a samemu nie bedąc lepszym przejechał cały majątek na zakładach bukmacherskich i chazardzie w ogóle . nawet chaty swojej nie mają ani adresu . jak przychodziła do swego salonu fryzjerskiego na królewskiej to nawet drobne fryzjerce wybierała z kasy . żenada
52 dni temu
 · 
 · 
27
Jakub Dreschler Lechosław sprawdziłem oświadczenie majątkowe i okazuje się ,żę faktycznie m=nie ma wpisanego domu , ani mieszkania, czy to możliwe? To gdzie mieszka?
52 dni temu
 · 
 · 
28
Janusz Róg Niuech powie czy z własnej woli i potrzeby przedłużyła umowę czy ktoś jej kazał?
52 dni temu
 · 
 · 
22
Dawid Rokszycki A co na to tam zatrudnieni głównie nauczyciele?Zdaje się ,że tam pracuje chyba przewodniczący rady miasta i co nic nie wie?
52 dni temu
 · 
 · 
27
Walentyna Iwon Nauczyciele, no cóż ciepłe posadki i siedzą cicho, brak odwagi?
51 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Baranicki
Największe nieszczęście powiatu i nie tylko to psl
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
53 dni temu
Roman Obdulewicz psl to banda krwiopoiców i pasożytów , wredne chłopstwo myślące tylko o korycie .ten pijak z powiatu to najlepszy przykład
53 dni temu
 · 
 · 
36
Patryk Kiersza
Robią co chcą czy to szpital czy szkoły jedno podwórko którego imię Kościuszki 16
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
53 dni temu
Robert Bojka
Oj, tak pootwierają sie te cele. Nieroby zatrudniały swoich pociotków, ludzi z układu ale teraz musi się to skończyć. Nie może być powrotu do poprzedniego stanu w starostwie. Dżumę i cholery trzeba wyciąć do zera. Ciekawe jak zareaguje Wożniak, lepiej żeby myślał o partii a nie o układankach z powiatowymi ludzikami z innych opcji.
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
53 dni temu
Dacjan Petrulewicz
Razem Debich i TRawczyński, razem przyjaciele, w Garbalinie czekają cele...Za ten nepotyzm, odpowiecie i za inne sprawy.
 · 
Udostępnij
 · 
44
 · 
53 dni temu
Rafał Domiczek klawisze czekają i więzniowie też
53 dni temu
 · 
 · 
27
Klemens Tenderende
Pazerny PSL wie, że to już ich koniec, więc zagarniają wszystko w powiecie.
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
53 dni temu
Arnold Kiełpisz
chyba Gierula u niej przesiaduje, podobno Trawa też często pod koniec dnia bywa. A kogo to jeszcze pani Smiałek zatrudniła od Trawczyńskiego w Ośrodku? Młądą rozwódkę?
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
53 dni temu
Protazy Wilga jak mówi ulica to specjalistka od gier hazardowych i pożyczek, najlepiej od pracowników a windykacja ściga bo nie zna adresu , co jest chore bo wiedzą wszyscy gdzie oni oboje pracują . pracownicy więcej żyrowac nie bedą . skończyło się pani jolu
53 dni temu
 · 
 · 
32
Dymitr Hołowka ta baba nigdy nie powinna zostać dyrektorem ,to kolesia kłopota równego jej rozumem i "szlachetnością " porozmawiajce z była panią dyrektor co to za osoba i z jej kolegami i koleżankami których robiła w jajko -kłótliwa i konfliktowa jak diabli
53 dni temu
 · 
 · 
28
Fryderyk Eysmont a Kaczorowa czy jakoś tak to kto to? i czym się zajmuje i z czyje "ręki" tam jest?
53 dni temu
 · 
 · 
28
Mścisław Borejko Trawczyńkiego
53 dni temu
 · 
 · 
23
Jarosława Marczyk Fryderyku do niej to przyjeżdza arczi
52 dni temu
 · 
 · 
20
Jędrzej Markowski Protazy to prawda panstwa Ś. poszukują windykatory
52 dni temu
 · 
 · 
18
Hieronim Chochłuk Jak to poszukują ? Czy by byli anonimowi i nikt ich nie zna?
52 dni temu
 · 
 · 
17
Celestyn Dariusz Koltyszka teraz podobno trawczynski starosta bedzie bo jeszcze malo,zatrudnia psl w pup swoich ksiegowa, dyrektor, kierownik organizacyjny i wielu jeszcze pracownikow z nadania psl dokad to zmierza tylko po wladze
52 dni temu
 · 
 · 
15
January Flaztyński
Dla trawczyńskiegl to początek końca bo to jego ostatni raz w takiej roli. Wyborcy rozliczą za wszystko a mam nadzieję że nie tylko wyborcy. Co do kłopotowskiego to człowiek ten jest winny temu że tu tak się dzieje. Także wyborcy rozliczą.
 · 
Udostępnij
 · 
45
 · 
53 dni temu
Kajetan Zub Słyszę to już co najmniej trzeci raz. I co? Nic z tego nie wynika. Mówimy, mówimy, mówimy.
53 dni temu
 · 
 · 
18
Sykstus Kopański To zróbmy coś!!!
53 dni temu
 · 
 · 
29
Arnold Kiełpisz PSL jest nienażarty stołków a J. Smiałek im pomaga Kłopotowski stołek dał pierwszy raz a teraz PSL...?
53 dni temu
 · 
 · 
43
Sykstus Kopański Dlatego Kłopotowski powinien odejść z funkcji pełnomocnika PiS w Kutnie.
53 dni temu
 · 
 · 
42
Inez Bogusz Sykstus nie tylko z tej funkcji , ale żeby teraz nie załapał się na kolejną dobrze płatną fuchę w starostwie bo z nimi wszystkimi to wszystko możliewe. Dla kasy się ułożą nawet z diabłem.
53 dni temu
 · 
 · 
37
Krystian Złoczowski Rzadny stolkow jest Pawlikowski wojt gminy row
53 dni temu
 · 
 · 
12
Polikarp Kozierski Krystian ten pan to niech zostanie na wsi. W mieście ludzi do rządzenia wykształconych jest pod dostatkiem!
53 dni temu
 · 
 · 
29
Jaśmina Ciesielski Polikarpie zapewne są ludzie w mieście , ale może nie są swoi i nie z PSL lub innej Po , Nowośmiesznej , czy KO?
52 dni temu
 · 
 · 
17
Filip Maciąga
No tak a osoby wykształcone a przede wszystkim z ogromną chęcią do pracy, które mogłyby coś dla dzieciaków zrobić mogą szukać pracy jak za przeproszeniem igły w stogu siana. Jak widać urząd zatrudnienia jest w starostwie u niezwykle wykształconego vice starosty pana T.
 · 
Udostępnij
 · 
36
 · 
53 dni temu
Agata Milanowski Tak samo w aquaparku tylko z polecenia innego pana bo w szpitalu się nie udało ,co?
53 dni temu
 · 
 · 
31
Damazy Tobiasz i to jeszcze kogo - ciekawe kiedy w
53 dni temu
 · 
 · 
12
Damazy Tobiasz wyleci?
53 dni temu
 · 
 · 
13
Karol Mileski Przepraszam? O kogo chodzi? Jakie zajmuje stanowisku ta osoba?
53 dni temu
 · 
 · 
13
Konrad Garnisz Chodzi o RYBĘ
53 dni temu
 · 
 · 
20
Waleriana Bartosik Czy było jakieś ogłoszenie na pracę w aguaparku ,że ta pani ją dostała , bo nigdzie nic nie ma?
52 dni temu
 · 
 · 
14
Leszek Fagierasz Pytam? jaką pełni funkcję? Jeśli ją dostała?
51 dni temu
 · 
 · 
3
Marcjanna Horel Kogo pytasz ? Skąd my mamy wiedzieć jaką ma funkcję?
49 dni temu
 · 
Ewaryst Morzkowski
No no, same "tuzy" administracyjne w tym zeteselowsko-komuszo-pełowiacikowym ustroistwie!
Onegdaj takie "wysokie" i "odpowiedzialne" stanowisko,( czytaj: partyjniacki stołek) dzierżył, nie kto inny, jak matoł dyzma-debil chłopektosiu. Też zaliczany, i słusznie, do totalnego beztalencia.
Ot, trafiły nam się -entelktualne- "elyty" od zarządzania i podejmowania, w imieniu lokalnej Społeczności, "odpowiedzialnych decyzji, o zgrozo!!!
Patrząc, niestety, na całą tę nieudaczną, politykierską menażerie, to nic, tylko zbiera się na odruchy wymiotne i nachodzą obrzydliwości w zachowaniu tych onych, bo o morale i etyce w tym przybytku już dawno zapomnieli, prawda ?!!
P.S.
I licz tu Obywatelu na tzw. władze, Boże zlituj się i odwróć, jak ona idzie do wyborów, aby dostać potem dobra fuchę, tak?!!
Mamy w związku z tym pomysł, aby utworzyć tyle miejsc mandatowych ilu jest bezrobotnych w peło-wiacikowym szambełku, tak?!
Iiiii.... tym sposobem problem bezrobocia rozwiązany.
Ot i wszystko na ten temat.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
53 dni temu
Longin Sobotka
Jolanta Śmiałek zachowuje się niczym Janusz Pawlak, który do "Staszica" wprowadził już dużą liczbę "swojaków", zwłaszcza z Gimnazjum Nr 1.
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
53 dni temu
Ambroży Rabka Widocznie mają przyzwolenie.Niech pani powie jak było bo prawda wyzwala.
53 dni temu
 · 
 · 
31
Justyn Huryn
Podobno była bezrobotną a więc " sami swoi" Pani radna dlaczego odeszła pani z UG Dąbrowice?
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
53 dni temu
Fryderyk Krassowski Pani wójt Dąbrowska mogłaby sporo powiedzieć o tej pani
53 dni temu
 · 
 · 
32
Parys Boduch No ale to pewnie działa w dwie strony. Pani redaktor ktoś kiedyś prosił o wydatki gmin na delegacje służbowe. Przyszła już odprawiedź z urzędu w Dąbrowicach? Bo coś chyba w Dąbrowicach maja za dużo czasu i zamiast pracować na rzecz społeczności lokalnej zajmują się konwertowaniem.
53 dni temu
 · 
 · 
25
Leonard Łukasz Vislicensis Konwertowanie to np. zmiana jednej formy danych komputerowych w inną formę. Boduch o co ci chodzi?
53 dni temu
 · 
 · 
6
Krzysztof Skalski
Wyborcy rozlicza PSL brawo tak dalej niech robią
Ludzie pracy szukają a tu proszę i dieta i etacik. Wszystko ok
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
53 dni temu
Lew Nordenhorst Raczej pozorowanie pracy boczy ten etat był tak potrzebny?Gdzie było ogłoszenie o naborze?
53 dni temu
 · 
 · 
25
Bruno Rybicki To my społeczeństwo już się nie liczymy? Etaty tylko dla partyjnych! A moje dzieci w świat? Panowie przyhamujcie to 21 wiek ! Ja na żadnego już nie zagłosuje.!!!
53 dni temu
 · 
 · 
21
Cecyliusz Lwowski Luczakowej elki , ksiegowej z pup tez meza trawa zatrudnil w dps
44 dni temu
 · 
Walenty Wianneach
Już niedługo koniec tego nepotyzmu i kolesiostwa.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
53 dni temu
Henryk Pnzczółka Niestety nie , bo pozostanie tak jak było. Sitwa to sitwa.
53 dni temu
 · 
 · 
19
Henryk Porycki Chłopki to są chłopki.
53 dni temu
 · 
 · 
19
Franciszek Tatarka Jeszcze bardziej umocnią się na prowincjach, z obawy o rozwalenie betonu przez rząd PIS, a jak stracą władzę w samorządach, więcej jej nie zdobędą. Układ okopuje się i umacnia.
53 dni temu
 · 
 · 
14
Rajmund Stanisław Wilkaniec Bo PSL to jedna wielka rodzina. Piszcze jak wiecie kogo i gdzie wprowadził na stołeczek powiacikowy zielona trawka - bo jak wróbelki na mieście ćwierkają to PUP obstawiony, szkoła na Przemysłowej obstawiona, opieka obstawiona, szpital obstawiony Prawda to, że Pani W jeździ do szpitala jako asystenta suchej trawy czyli siana?
53 dni temu
 · 
 · 
11
Ildefons Częśćskładowaproszku
A przed zatrudnieniem w tym ośrodku gdzie pracowała czy była bezrobotna?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
53 dni temu
Petronia Kolsak
O kurcze to teraz w sprawach zatrudnienia rządzi w starostwie Saramonowicz?Awansował?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
53 dni temu
Lech Mroczko Lepiej, zeby nie
53 dni temu
 · 
 · 
15
Lew Nordenhorst Oj załatwia ,załatwia.
53 dni temu
 · 
 · 
12
Miron Lasko Na policji?
53 dni temu
 · 
 · 
19
Petronia Kolsak
" Nie wiem, to raczej sprawa pani dyrektor, my tutaj nie dajemy żadnych instrukcji. Proszę spytać radną - odparł." -dlaczego mija się pan z prawdą?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
53 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Zbliża się koniec maja. W związku z ultimatum koalicjanta PSL stanowiska rzecznika i pełnomocnika ds. pacjenta miały być zlikwidowane. Czy wszczęta... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Kapela biesiadna Okowita na pierwszym miejscu
Kapela biesiadna Okowita działająca przy Ośrodku Kultury Gminy Kutno zdobyła pierwsze miejsce na Przeglądzie „Nutki Złotej Jesieni” organizowanym przez Dom Kultury w Łęczycy. Jury konkursowe uznało występ zespołu za najlepszy w... [więcej]
Sport
Pięć medali dla sportowców z Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex
W ostatni weekend w Mysiadle koło Piaseczna odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w kickboxingu w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, a także Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. W wyniku... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niskim czynszem w centrum Kutna. Mieszkanie własnościowe w centrum Kutna - 36 m. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje ... [czytaj więcej]
Sprzedam Działkę budowlaną Sprzedam działkę budowlaną o numerze 735/6 o powierzchni 938mkw, uzbrojoną, na nowo powstającym osiedlu Dybów II. Tanio... [czytaj więcej]
Do wynajęcia Wynajmę lokal w centrum Krośniewic na działalność handlowo-usługową. Bardzo dobra lokalizacja. Parter, 30 m ².... [czytaj więcej]
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Donat Uzbej:
6 minut temu
ALDONA z pękniętego środka antykoncepcyjnego!!!
Donat Uzbej:
7 minut temu
Awruk jego mać ,jezeli jeszcze raz mnie Pani Redaktor zrobi /p a n e m/,to ,albo się spotkamy na Spokojnej 2 ,abo sobie chyba coś zrobię ! Ja Panią nie przezywam ! Nie może się Pani Redaktor wyżyć na jakiejś kozie , ewentualnie na capie o ile się gdzieś w lesie nie ukrył ? To jest po prostu nie do zniesienia !
Kalasanty Domin:
11 minut temu
To wszystko tłumaczy jeśli chodzi o pozycję Studia Tańca Alibi na kutnowskim rynku tanecznym.
Oliwier Kuta:
22 minut temu
Dlaczego przy PSL są po dwa podpisy, a w przypadku KO i PO tylko po jednym?
Gerard Pocałuj:
24 minut temu
On tak pozował na tego co się da kroić a w gruncie rzeczy za plecami załatwiał swoje, a pan D strasznie w niego wierzył i chyba dalej wierzy. Zobaczymy jakie stanowiska i gdzie te osoby zostaną ulokowane.
Felicjan Fandrejewski:
38 minut temu
Alibi jednak każdy konkurs wyżej odnosze wrażenie że sds to już tylko fitnes studio
Oskar Susło:
41 minut temu
To prawda. Frajer niesamowity.
Damazy Stefczyk:
2
 · 
44 minut temu
A dałby się J. pokroić, a został sprzedany za czapkę śliwek.
Bruno Gutsch:
45 minut temu
Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła - jak upadła? To nie będzie fundacja prowadziła tam działalnośći? Nie ma przetargu?
Bruno Gutsch:
46 minut temu
Z każdego najmniejszego nawet sukcesu dzieci dorośli muszą zrobić awanturę, dlatego radzę redakcji nie umieszczać tych informacji w ogóle. Rodzice albo same panie instruktorki sieją ferment, choć wyżej widać artykuł o drugiej szkole. Na innych portalach nie ma obu artykułów naraz i jest spokój. Dorośli ogarnijcie się. Jeśli jesteś rodzicem z Alibi to czemu nie piszesz pod artykułem o ich wielkim sukcesie gratulacji, tylko wylewasz żale jakieś?
Hadrian Kurojed:
48 minut temu
Piekna pamiatka na cale zycie dla mojego Synka Miloszka.. dziekuje
Samuel Cimochowski:
2
 · 
49 minut temu
To nie Debich jest problemem powiatu lecz Trawczyński.
Abakuk Gietgud:
3
 · 
1 godzin temu
Chciałbym zobaczyć, a myślę, że większość mieszkańców Kutna także chciałaby zobaczyć podobny dokument Ziółkowskiego lub Serendy, jednego z nich, gdyż to wynika z matematyki głosowania przy ponownym powołaniu Debicha. Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła, ale interesuje mnie - czy bylo coś w zamian.

Wyraźnie widać, że Debich coraz bardziej uzalezniony jest od rządzącego układu koalicyjnego, czyli niestety coraz bardziej pogrąża się. Z dokumentu wynika, że za cene bycia starostą zrobi wszystko. Bez skrupułów poswięcił nawet swojego człowieka.To jest dobra lekcja dla pana Saromonowicza, ktory wywodząc sie z PiSu walczył jak lew za swojego nowego szefa i zwalczał tę partię, a jego guru tymczasem bez mrugnięcia okiem spuścił go jak wode z klozetu. Myslę, że podobny los bedzie czekal Ziółkowskiego lub Serendę - jeden z tej dwójki jest jego faktycznym koalicjantem, co pokazał wynik głosowania przy ponownym powołaniu. Obecna sytuacja Debicha, jego uwikłanie w różne dziwne porozumienia, jak ten dokument, niestety coraz bardziej przypomina końcówkę jego prezydentury w Kutnie, kiedy tonął.

Ola Rzadkiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Na Dybowie
Andrzej Bigo:
2
 · 
2 godzin temu
no własnie gdzie jest ta ulica
Abercjusz Nowopolski:
2
 · 
2 godzin temu
Pic na wodę. To taka kosmetyka na rok przed wyborami.
Damazy Bergin:
2 godzin temu
Wasyl Fałszcz:
2
 · 
2 godzin temu
Ziółkowski i Serenda swoim niemądrym postępowaniem z Bryłką, a później jeszcze bardziej niemądrym tlumaczeniem stali sie posmiewiskiem dla całego powiatu. Ci panowie dla mnie stali się mało poważnymi ludźmi. Swój wizerunek buduje się trudno, a stracić mozna w 5 minut. To jest niemal podręcznikowy przyklad.
Aron Orzechowski:
2 godzin temu
No Google!
Abelard Fa]ewski:
4
 · 
2 godzin temu
Zaraz dostaną nowe , z takimi tak własnie jest , czyż nie?Najciekawsze artykuły
 ·  11
4 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
5 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  48
5 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
6 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
7 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
7 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
10 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
10 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
11 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
11 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
11 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
13 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
14 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
14 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
19 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
19 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
21 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
26 dni temu
Takie kino...
 ·  4
28 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
28 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
28 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
29 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
29 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
30 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
31 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności