eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
Trzy miesiące temu pisaliśmy o stworzeniu stanowiska dla radnej powiatowej koalicji Ewy Ściślewskiej z PSL w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kutnie. Wówczas dyrektor Jolanta Śmiałek mówiła o zatrudnieniu jej na trzy miesiące na etacie pomocy administracyjno-gospodarczej. Ogłoszenia o potrzebie zatrudnienia na takim stanowisku nie było nigdzie opublikowane ani w pośredniaku, ani na stronach BIP ośrodka czy Starostwa Powiatowego w Kutnie. Jednym słowem, okazało się, że praca dedykowana jest tylko dla radnej. 

Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner, ./upload/articles_pakiety/33441/01_obraz.jpg


Przewodniczący Rady Marek Jankowski i wiceprzewodnicząca Ewa Ściślewska, oboje z PSL

Na marcowej sesji Rady Powiatu w Kutnie (29 marca) zapytaliśmy wicestarostę Zdzisława Trawczyńskiego (PSL) o to czy radna od 1 kwietnia ma pracę w ośrodku. 
- Nie wiem, to raczej sprawa pani dyrektor, my tutaj nie dajemy żadnych instrukcji. Proszę spytać radną - odparł. 

Zapytaliśmy więc wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Kutnie, a ta odparła - Złożyłam podanie o przedłużenie umowy, jeszcze nie mam odpowiedzi.

Jak się okazało w tym tygodniu dyrektor SOSW nr 1 pozytywnie rozpatrzyła podanie radnej i Ściślewska ma umowę na kolejne trzy miesiące. Jak wiadomo trzecia umowa może być zgodnie z prawem już na czas nieokreślony.

Wczoraj Jolanta Śmiałek nie mogła z nami rozmawiać z powodu zadań organizacyjnych. Jak się dowiedzieliśmy z sekretariatu miała gościa nota bene z zarządu powiatu, członka branżowego. Przez sekretariat dyrektor poinformowała, że w sprawach zatrudnienia w SOSW mamy rozmawiać z Jackiem Saramonowiczem, rzecznikiem starostwa.

Jednak jak dyrektor Śmiałek, powinna wiedzieć, za zatrudnienie, kadry, sprawy personalne w szkole odpowiada dyrektor placówki oświatowej. Rzecznik odpowiedziałby formułką, która znalazła  potwierdzenie przy sprawach zatrudnienia nauczycieli w Zespole Szkół nr 1 w Kutnie czy w Zespole Szkół w Żychlinie. A to na naszych łamach już przerobiliśmy :)

Jednym słowem jak to mówił Hans Kloss Nie ze mną te numery, Brunner

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner

wandea, 07.04.2017 06:47|czytane: 5024 razy|88 komentarzy|komentuj
Eugeniusz Alejewicz
Barnim Taszycki
Pani Olu bardzo proszę o sprawdzenie informacji czy prawdą jest, że w starostwie w wydziale Rolnictwa zatrudniona jest lub jest na stażu siostra rodzona Radnej Ewy Ściślewskiej. Jej siostra z Krośniewic to Anna B. Jeżeli byłaby to prawda to nepotyzm w najwyższej formie. A Pani radna dba o interes ........ tylko czyj bo chyba nie powiatu.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
14 dni temu
Aida Balbina Jordan NO to powinien wykazać się wiedzą rzecznik starostwa i dyrektor wydziału rolnictwa.
14 dni temu
 · 
 · 
15
Marcjanna Horel Może radna przemówi, co?
14 dni temu
 · 
 · 
13
Cecyliusz Lwowski Ona przemawia w gabinecie S mialkowej na przemyslowej i u Gawryszczak w biurze rady powiatu
8 dni temu
 · 
 · 
3
Konrad Medyński Żebym ja zaraz do ciebie nie przemówił ale ręcznie śmiechu
4 dni temu
 · 
Bogusław Orsetti
Pani Redaktor proponuję sprawdzić czy jak radna ,,,,,,, ściślewska biega na zarządu do powiatu{ciekawe jako kto i po co?} lub jest na sesjach czy komisjach to bierze w ośrodku urlop lub potrącają jej z pensji. Przecież chyba diety jako radna nie ma małej ponad 1 tysiąc.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
14 dni temu
Gerwazy Wąż I to nieopodatkowanej.
14 dni temu
 · 
 · 
14
Marcel Kurojed schodzi jej z uropu ...tym sie nie martwicie
4 dni temu
 · 
Nikodem Szelążek
Kolesiostwo było za poprzedniej ekipy i jest teraz. Ta patologia się nie kończy
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
15 dni temu
Bolesłw Benedykciński
czy prawda to ze pani rzeznicka z pup sziuka poparcia u marszalka pana strozika z psl tak ostatno ulica mowi
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
15 dni temu
Bogdan Wagner A co grunt jej się usuwa, chyba nie?
14 dni temu
 · 
 · 
8
Cecyliusz Lwowski Chwali sie , co rozpowiada M. Gawryszczak , ze jej radni czyli Rzeznickiej zalatwia jej stolek dyrektora PUP bo gabinet juz ma gdzie przyjmuje gosci a jej ludzie z nia a nie z kochanska uzgadniaja polityke PUP
8 dni temu
 · 
 · 
3
Maksymilian Sołtys
Gadają na mieście, że dyrektorka z ośrodka na Przemysłowej, chcąc zagwarantować sobie wygranie kolejnego konkursu na dyrektora szkoły, kieruje się powszechnie uznaną praktyką - JAK NIE POSMARUJESZ -TO NIE POJEDZIESZ. Ambicje to ci ta Śmiałkowa ma ogromne, nawet większe niż jej zwisający brzuch bo startowała wszak ci już ona z nadania PiS w wyborach do sejmiku wojewódzkiego i na posła. Niestety - nigdzie jej nie chcieli i wszystkie wybory przerżnęła z kretesem. A że chce kobiecina jeszcze coś w swoim życiu ugrać, choćby i ten stołek dyrektorski na Przemysłowej a wie również, że na Kłopotowskiego i na powiatowy PiS nie ma póki co liczyć ( bo od pewnego czasu wszak PiS nie rządzi już w powiecie) to swoje oczęta skierowała na powiatowy PSL, który ma póki co większość w radzie. A wiadomo - OD PSL-u NIE MA NIC ZA DARMO więc zgodnie z ogólnie przyjętym zwyczajem wręczyła PSL-owi łapówkę. Ale ta łapówka to wcale nie jest i nie musi mieć wymiaru finansowego -zaoferowała im najzwyczajniej w świecie zatrudnienie, czort jeden wie na jakich warunkach, bezrobotną radną z PSL-u w podległej sobie szkole. Przekaz z tego dilu płynie jeden - BĘDZIE ŚMIAŁKOWA DYREKTOREM JAK RADNA Z PSL-u ZNAJDZIE ZATRUDNIENIE W SZKOLE NA PRZEMYSŁOWEJ. No i radna z PSL-póki co, ma pracę . A ta radna powiatowa z PSL-u, która nie jest nauczycielką ale znalazło się dla nie miejsce w administracji szkolnej i tak już rozdętej - to kto? A no, sama ci to EWA ŁAPÓWKA- ŚCIŚLEWKA.
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
16 dni temu
Weronika Kochlewski Co racja to racja.
16 dni temu
 · 
 · 
20
Sławomira Filipecki Ciekawe czego ta pani dokonała jako wiceprzewodnicząca?Czy podjęła jakiś temat?
16 dni temu
 · 
 · 
20
Justyna Pluskwianasknera No jak to co dokonała , załapała się na robotę, to co mały wyczyn?
14 dni temu
 · 
 · 
10
Szczepan Kalina
psl z panem trawczynskim bronili dyrektor pup oskarzona danute r i zastepce dyrektora pania rzeznicka, ktore zwalnialy parcownikow lamiac prawo zapadaly wyroki przywracajace do pracy, placily wysokie odszkodowania z pieniedzy publicznych, a teraz zatrudnia sie tylko swoich nic nowgo
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
16 dni temu
Celestyn Dariusz Koltyszka
czy tylko psl zatrudnia w osrodku szkolno-wychowawczym nie a pup gdzie wiele sie dzialo i dzieje nadal zatrudniani od trawczynskiego ksiegow,a dyrektor, pracownicy, kierownik organizacyjny, a nie wspomne o szpitalu dyrektor, w zarzadzie, przewodniczacy Rady powitu i wice pani scislewska, wice starosta orfaz pan karniszewski czlonek zarzadu mozna by wymieniac i wymieniac, a mowi sie ze teraz moze stanowisko starosty ile mozna
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
16 dni temu
Henryk Kurzewski Jak widać dużo można i wciąż mało.
16 dni temu
 · 
 · 
18
Arnold Borkowski
Z tego, co sobie przypominam, pani Śmiałek kandydowała w wyborach z list PiS. PiS w radzie Powiatu, gdyż powiatowi podlega ta jednostka, jest w opozycji wobec wobec Debicha i koalicji rzadzacej KO, PSL i Praz przystawki. Czyzby pani Dyrektor postepowała zgodnie z zasadą ogłoszoną przez"wielkiego klasyka " z Gdańska - jestem za, a nawet przeciw ? Myslę, że za Kacowej tego typu sytuacje nie mialyby miejsca.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
16 dni temu
Amalia Setnik Teraz to chyba z PSL i z PO.
16 dni temu
 · 
 · 
14
Cecyliusz Lwowski Czesto bywaja pod koniec dnia pracy na przemyslowej
8 dni temu
 · 
 · 
3
Kazimierz Powiedzieć
No no, same "tuzy" administracyjne w tym zeteselowsko-komuszo-pełowiacikowym ustroistwie!
Onegdaj takie "wysokie" i "odpowiedzialne" stanowisko,( czytaj: partyjniacki stołek) dzierżył, nie kto inny, jak matoł dyzma-debil chłopektosiu. Też zaliczany, i słusznie, do totalnego beztalencia.
Ot, trafiły nam się -entelktualne- "elyty" od zarządzania i podejmowania, w imieniu lokalnej Społeczności, "odpowiedzialnych decyzji, o zgrozo!!!
Patrząc, niestety, na całą tę nieudaczną, politykierską menażerie, to nic, tylko zbiera się na odruchy wymiotne i nachodzą obrzydliwości w zachowaniu tych onych, bo o morale i etyce w tym przybytku już dawno zapomnieli, prawda ?!!
P.S.
I licz tu Obywatelu na tzw. władze, Boże zlituj się i odwróć, jak ona idzie do wyborów, aby dostać potem dobra fuchę, tak?!!
Mamy w związku z tym pomysł, aby utworzyć tyle miejsc mandatowych ilu jest bezrobotnych w peło-wiacikowym szambełku, tak?!
Iiiii.... tym sposobem problem bezrobocia rozwiązany.
Ot i wszystko na ten temat.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
16 dni temu
Vanessa Wąsowicz
PSL to właściwie teraz bezrolni chłopi zasiadający na urzędach w mieście.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
16 dni temu
Odyseusz Paweł Misbach
Sugeruję, żeby łopatologicznie tłumaczyć każdemu chłopu żeby głosował na Pokolenia Samorządowe zamiast na PSL.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
17 dni temu
Ireneusz Neugebauer No dobrali się jak w korcu maku i też zmienili nazwę jedni z ZSL a drudzy z PZPR.
17 dni temu
 · 
 · 
24
Brunon Wilkowski
Dotychczas o dyrektor Ośrodka z Przemysłowej gadali na mieście, że to baba z wielkim i obwisłym brzuchem . Teraz dodatkowo, z każdym kolejnym dniem, po ogłaszanych przez nią półprawdach i kłamstwach, wydłuża się jej nos jak u drewnianego pajaca. A o kim to mowa - a o samej to JOLANCIE PINOKIO - ŚMIAŁEK.
 · 
Udostępnij
 · 
37
 · 
17 dni temu
Lechosław Sobotka dyrektor z obwisłym brzuchem jak pisze Brunon jest bardzo ,bardzo zadłużona w wielu bankach stąd musi wspierać każdego politykiera .dla kasy zrobi wszystko bo niejaki pawciu pracujący nawracając innych ,a samemu nie bedąc lepszym przejechał cały majątek na zakładach bukmacherskich i chazardzie w ogóle . nawet chaty swojej nie mają ani adresu . jak przychodziła do swego salonu fryzjerskiego na królewskiej to nawet drobne fryzjerce wybierała z kasy . żenada
17 dni temu
 · 
 · 
27
Jakub Dreschler Lechosław sprawdziłem oświadczenie majątkowe i okazuje się ,żę faktycznie m=nie ma wpisanego domu , ani mieszkania, czy to możliwe? To gdzie mieszka?
16 dni temu
 · 
 · 
28
Janusz Róg Niuech powie czy z własnej woli i potrzeby przedłużyła umowę czy ktoś jej kazał?
16 dni temu
 · 
 · 
22
Dawid Rokszycki A co na to tam zatrudnieni głównie nauczyciele?Zdaje się ,że tam pracuje chyba przewodniczący rady miasta i co nic nie wie?
16 dni temu
 · 
 · 
27
Walentyna Iwon Nauczyciele, no cóż ciepłe posadki i siedzą cicho, brak odwagi?
16 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Baranicki
Największe nieszczęście powiatu i nie tylko to psl
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
17 dni temu
Roman Obdulewicz psl to banda krwiopoiców i pasożytów , wredne chłopstwo myślące tylko o korycie .ten pijak z powiatu to najlepszy przykład
17 dni temu
 · 
 · 
36
Patryk Kiersza
Robią co chcą czy to szpital czy szkoły jedno podwórko którego imię Kościuszki 16
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
17 dni temu
Robert Bojka
Oj, tak pootwierają sie te cele. Nieroby zatrudniały swoich pociotków, ludzi z układu ale teraz musi się to skończyć. Nie może być powrotu do poprzedniego stanu w starostwie. Dżumę i cholery trzeba wyciąć do zera. Ciekawe jak zareaguje Wożniak, lepiej żeby myślał o partii a nie o układankach z powiatowymi ludzikami z innych opcji.
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
17 dni temu
Dacjan Petrulewicz
Razem Debich i TRawczyński, razem przyjaciele, w Garbalinie czekają cele...Za ten nepotyzm, odpowiecie i za inne sprawy.
 · 
Udostępnij
 · 
44
 · 
18 dni temu
Rafał Domiczek klawisze czekają i więzniowie też
17 dni temu
 · 
 · 
27
Klemens Tenderende
Pazerny PSL wie, że to już ich koniec, więc zagarniają wszystko w powiecie.
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
18 dni temu
Arnold Kiełpisz
chyba Gierula u niej przesiaduje, podobno Trawa też często pod koniec dnia bywa. A kogo to jeszcze pani Smiałek zatrudniła od Trawczyńskiego w Ośrodku? Młądą rozwódkę?
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
18 dni temu
Protazy Wilga jak mówi ulica to specjalistka od gier hazardowych i pożyczek, najlepiej od pracowników a windykacja ściga bo nie zna adresu , co jest chore bo wiedzą wszyscy gdzie oni oboje pracują . pracownicy więcej żyrowac nie bedą . skończyło się pani jolu
17 dni temu
 · 
 · 
32
Dymitr Hołowka ta baba nigdy nie powinna zostać dyrektorem ,to kolesia kłopota równego jej rozumem i "szlachetnością " porozmawiajce z była panią dyrektor co to za osoba i z jej kolegami i koleżankami których robiła w jajko -kłótliwa i konfliktowa jak diabli
17 dni temu
 · 
 · 
28
Fryderyk Eysmont a Kaczorowa czy jakoś tak to kto to? i czym się zajmuje i z czyje "ręki" tam jest?
17 dni temu
 · 
 · 
28
Mścisław Borejko Trawczyńkiego
17 dni temu
 · 
 · 
23
Jarosława Marczyk Fryderyku do niej to przyjeżdza arczi
17 dni temu
 · 
 · 
20
Jędrzej Markowski Protazy to prawda panstwa Ś. poszukują windykatory
17 dni temu
 · 
 · 
18
Hieronim Chochłuk Jak to poszukują ? Czy by byli anonimowi i nikt ich nie zna?
16 dni temu
 · 
 · 
17
Celestyn Dariusz Koltyszka teraz podobno trawczynski starosta bedzie bo jeszcze malo,zatrudnia psl w pup swoich ksiegowa, dyrektor, kierownik organizacyjny i wielu jeszcze pracownikow z nadania psl dokad to zmierza tylko po wladze
16 dni temu
 · 
 · 
15
January Flaztyński
Dla trawczyńskiegl to początek końca bo to jego ostatni raz w takiej roli. Wyborcy rozliczą za wszystko a mam nadzieję że nie tylko wyborcy. Co do kłopotowskiego to człowiek ten jest winny temu że tu tak się dzieje. Także wyborcy rozliczą.
 · 
Udostępnij
 · 
45
 · 
18 dni temu
Kajetan Zub Słyszę to już co najmniej trzeci raz. I co? Nic z tego nie wynika. Mówimy, mówimy, mówimy.
18 dni temu
 · 
 · 
18
Sykstus Kopański To zróbmy coś!!!
18 dni temu
 · 
 · 
29
Arnold Kiełpisz PSL jest nienażarty stołków a J. Smiałek im pomaga Kłopotowski stołek dał pierwszy raz a teraz PSL...?
18 dni temu
 · 
 · 
43
Sykstus Kopański Dlatego Kłopotowski powinien odejść z funkcji pełnomocnika PiS w Kutnie.
18 dni temu
 · 
 · 
42
Inez Bogusz Sykstus nie tylko z tej funkcji , ale żeby teraz nie załapał się na kolejną dobrze płatną fuchę w starostwie bo z nimi wszystkimi to wszystko możliewe. Dla kasy się ułożą nawet z diabłem.
18 dni temu
 · 
 · 
37
Krystian Złoczowski Rzadny stolkow jest Pawlikowski wojt gminy row
17 dni temu
 · 
 · 
12
Polikarp Kozierski Krystian ten pan to niech zostanie na wsi. W mieście ludzi do rządzenia wykształconych jest pod dostatkiem!
17 dni temu
 · 
 · 
29
Jaśmina Ciesielski Polikarpie zapewne są ludzie w mieście , ale może nie są swoi i nie z PSL lub innej Po , Nowośmiesznej , czy KO?
17 dni temu
 · 
 · 
17
Filip Maciąga
No tak a osoby wykształcone a przede wszystkim z ogromną chęcią do pracy, które mogłyby coś dla dzieciaków zrobić mogą szukać pracy jak za przeproszeniem igły w stogu siana. Jak widać urząd zatrudnienia jest w starostwie u niezwykle wykształconego vice starosty pana T.
 · 
Udostępnij
 · 
36
 · 
18 dni temu
Agata Milanowski Tak samo w aquaparku tylko z polecenia innego pana bo w szpitalu się nie udało ,co?
18 dni temu
 · 
 · 
31
Damazy Tobiasz i to jeszcze kogo - ciekawe kiedy w
18 dni temu
 · 
 · 
12
Damazy Tobiasz wyleci?
18 dni temu
 · 
 · 
13
Karol Mileski Przepraszam? O kogo chodzi? Jakie zajmuje stanowisku ta osoba?
17 dni temu
 · 
 · 
13
Konrad Garnisz Chodzi o RYBĘ
17 dni temu
 · 
 · 
20
Waleriana Bartosik Czy było jakieś ogłoszenie na pracę w aguaparku ,że ta pani ją dostała , bo nigdzie nic nie ma?
17 dni temu
 · 
 · 
14
Leszek Fagierasz Pytam? jaką pełni funkcję? Jeśli ją dostała?
15 dni temu
 · 
 · 
3
Marcjanna Horel Kogo pytasz ? Skąd my mamy wiedzieć jaką ma funkcję?
14 dni temu
 · 
Ewaryst Morzkowski
No no, same "tuzy" administracyjne w tym zeteselowsko-komuszo-pełowiacikowym ustroistwie!
Onegdaj takie "wysokie" i "odpowiedzialne" stanowisko,( czytaj: partyjniacki stołek) dzierżył, nie kto inny, jak matoł dyzma-debil chłopektosiu. Też zaliczany, i słusznie, do totalnego beztalencia.
Ot, trafiły nam się -entelktualne- "elyty" od zarządzania i podejmowania, w imieniu lokalnej Społeczności, "odpowiedzialnych decyzji, o zgrozo!!!
Patrząc, niestety, na całą tę nieudaczną, politykierską menażerie, to nic, tylko zbiera się na odruchy wymiotne i nachodzą obrzydliwości w zachowaniu tych onych, bo o morale i etyce w tym przybytku już dawno zapomnieli, prawda ?!!
P.S.
I licz tu Obywatelu na tzw. władze, Boże zlituj się i odwróć, jak ona idzie do wyborów, aby dostać potem dobra fuchę, tak?!!
Mamy w związku z tym pomysł, aby utworzyć tyle miejsc mandatowych ilu jest bezrobotnych w peło-wiacikowym szambełku, tak?!
Iiiii.... tym sposobem problem bezrobocia rozwiązany.
Ot i wszystko na ten temat.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
18 dni temu
Longin Sobotka
Jolanta Śmiałek zachowuje się niczym Janusz Pawlak, który do "Staszica" wprowadził już dużą liczbę "swojaków", zwłaszcza z Gimnazjum Nr 1.
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
18 dni temu
Ambroży Rabka Widocznie mają przyzwolenie.Niech pani powie jak było bo prawda wyzwala.
18 dni temu
 · 
 · 
31
Justyn Huryn
Podobno była bezrobotną a więc " sami swoi" Pani radna dlaczego odeszła pani z UG Dąbrowice?
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
18 dni temu
Fryderyk Krassowski Pani wójt Dąbrowska mogłaby sporo powiedzieć o tej pani
18 dni temu
 · 
 · 
32
Parys Boduch No ale to pewnie działa w dwie strony. Pani redaktor ktoś kiedyś prosił o wydatki gmin na delegacje służbowe. Przyszła już odprawiedź z urzędu w Dąbrowicach? Bo coś chyba w Dąbrowicach maja za dużo czasu i zamiast pracować na rzecz społeczności lokalnej zajmują się konwertowaniem.
18 dni temu
 · 
 · 
25
Leonard Łukasz Vislicensis Konwertowanie to np. zmiana jednej formy danych komputerowych w inną formę. Boduch o co ci chodzi?
18 dni temu
 · 
 · 
6
Krzysztof Skalski
Wyborcy rozlicza PSL brawo tak dalej niech robią
Ludzie pracy szukają a tu proszę i dieta i etacik. Wszystko ok
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
18 dni temu
Lew Nordenhorst Raczej pozorowanie pracy boczy ten etat był tak potrzebny?Gdzie było ogłoszenie o naborze?
18 dni temu
 · 
 · 
25
Bruno Rybicki To my społeczeństwo już się nie liczymy? Etaty tylko dla partyjnych! A moje dzieci w świat? Panowie przyhamujcie to 21 wiek ! Ja na żadnego już nie zagłosuje.!!!
17 dni temu
 · 
 · 
21
Cecyliusz Lwowski Luczakowej elki , ksiegowej z pup tez meza trawa zatrudnil w dps
8 dni temu
 · 
Walenty Wianneach
Już niedługo koniec tego nepotyzmu i kolesiostwa.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
18 dni temu
Henryk Pnzczółka Niestety nie , bo pozostanie tak jak było. Sitwa to sitwa.
18 dni temu
 · 
 · 
19
Henryk Porycki Chłopki to są chłopki.
18 dni temu
 · 
 · 
19
Franciszek Tatarka Jeszcze bardziej umocnią się na prowincjach, z obawy o rozwalenie betonu przez rząd PIS, a jak stracą władzę w samorządach, więcej jej nie zdobędą. Układ okopuje się i umacnia.
18 dni temu
 · 
 · 
14
Rajmund Stanisław Wilkaniec Bo PSL to jedna wielka rodzina. Piszcze jak wiecie kogo i gdzie wprowadził na stołeczek powiacikowy zielona trawka - bo jak wróbelki na mieście ćwierkają to PUP obstawiony, szkoła na Przemysłowej obstawiona, opieka obstawiona, szpital obstawiony Prawda to, że Pani W jeździ do szpitala jako asystenta suchej trawy czyli siana?
17 dni temu
 · 
 · 
11
Ildefons Częśćskładowaproszku
A przed zatrudnieniem w tym ośrodku gdzie pracowała czy była bezrobotna?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
18 dni temu
Petronia Kolsak
O kurcze to teraz w sprawach zatrudnienia rządzi w starostwie Saramonowicz?Awansował?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
18 dni temu
Lech Mroczko Lepiej, zeby nie
18 dni temu
 · 
 · 
15
Lew Nordenhorst Oj załatwia ,załatwia.
18 dni temu
 · 
 · 
12
Miron Lasko Na policji?
18 dni temu
 · 
 · 
19
Petronia Kolsak
" Nie wiem, to raczej sprawa pani dyrektor, my tutaj nie dajemy żadnych instrukcji. Proszę spytać radną - odparł." -dlaczego mija się pan z prawdą?
 · 
Udostępnij
 · 
29
 · 
18 dni temu
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Dlaczego w Kutnie wciąż nie ma mieszkań dla naprawdę potrzebujących? Rodzina
Troje dzieci w rodzinie zastępczej u babci, grzyb i wilgoć na podłodze, na ścianach, dramatyczny stan okien i drzwi, ogrzewanie węglowe... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Zapowiedzi: W maju Podwieczorek z Pawłem Królikowskim
10 maja o godz. 18.00 Centrum Teatru Muzyki i Tańca zaprasza na spotkanie w ramach cyklu Podwieczorek z... tym razem gościem Leszka Bonara będzie Paweł Królikowski - aktor filmowy, telewizyjny, teatralny... [więcej]
Sport
W niedzielę Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza
Dziś 24 kwietnia ruszyła sprzedaż biletów stacjonarna na mecz Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 30 kwietnia o godz. 12.40 w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Bilety można kupować za pośrednictwem portalu kupbilet.pl, w siedzibie klubu KKS PRO-BASKET KUTNO poniedziałek... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]
Reno Laguna II Sprzedam Renault LagunarnRok produkcji: 2002rnPrzebieg: 240 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: Srebny metalikrnCena: 5300,00 zł do negocjacjirnSprzedam Reno Laguna 2002 rok 1,9 DCI Cena 5300 zl do rozsądnej neg... [czytaj więcej]
części Lombardini, Ruggerini, Kohler, VM Motori , Cummins KT Service - niezależny bezpośredni importer oryginalnych części do silników Lombardini, Kohler, VM Motori, Ruggerini : - oryginalne części do silników marki Lombardini, Kohler, VM Motori, ... [czytaj więcej]
sprzedam toyota yaris sedan 1400 cm 2007 rok używany od siedmiu lat przebieg 95 000km automat stan techniczny i wygląd bardzo dobry , kolor stalowy alu felgi ... [czytaj więcej]
Domek handlowy rnSprzedam domek (budkę ) handlową. Wymiary : 2,5 m x 2 m.Budka wykonana z drwnianych desek kolor sosna.W skład domku wchodzą:rn- domek impregnowanyrn- pokrycie dachowern- podłoga drewniana rn- o... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
Mieszkanie w centrum Kutna! Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna - 36m. Widny lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje s... [czytaj więcej]
Kredyty firmowe bez ZUS,US Decyzja na poziomie oddziału Kredyty gotówkowe bez ZUS i US dla firm (obrotowe lub ratalne bez zabezpieczenia do 200 000 zł) Pożyczki hipoteczne dla osób zadłużonych (bez ZUS i US) Kredyty gotówkowe dla Klientów indywid... [czytaj więcej]
Zamienię mieszkanie 39mkw Zamienie mieszkanie 39mkw w dobrym stanie z ZNM składający się z kuchni, pokoju i wc.Po remoncie.Ogrzewanie piecowe.Mieszkanie bez zadłużenia.Niski czynsz.Zamienię się na większe mieszkanie.... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe z atestem potrzebnym do odbioru budowlanego. Zbiorniki można przeznaczyć na szambo, oczyszczalnię, gnojówkę, ziemianki. Zbiorniki posiadają 2-letnią gwarancję, za d... [czytaj więcej]
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,WYPOSAŻENIE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY WOJSKOWE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU Kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Walerian Kmicic:
6 minut temu
Brawo sad zaczynam wierzyc ze zyje w panstwie prawa brawo policja izolowac takie jednostki jak pa lukasz K on powinien przejsc badania psychiatryczne jak moze czlowiek zabic czlowieka jako byly policjant chyba zna techniki obezwladniajace
Kacper Bergen:
17 minut temu
NIE MASZ CO ROBIĆ, BRAK CI KŁOPOTÓW, TO SOBIE WYMYŚLAJ DO CZEGO TEN PLAKAT!
Ksawery Leon Adamik:
2
 · 
25 minut temu
To jawne, wg mnie, żarty ze społeczeństwa i państwa prawa.
Lambert Koguciński:
2
 · 
30 minut temu
bardzo dobrze, wszyscy zadowoleni LUZIK wykosił na youtube można obejrzeć
Edgar Kaczor:
1 godzin temu
TO JEST PATRIOTYZM !!! NIE TO CO TA HOŁOTA Z ONR.
Dariusz Kurcewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Wyczytany był z imienia nazwiska
Dariusz Szołupa:
3
 · 
2 godzin temu
"Współorganizatorami koncertu byli Krzysztof Debich Starosta Kutnowski, Urząd Miejski w Krośniewicach, Urząd Gminy Dąbrowice, Urząd Gminy Kutno, Polfarmex S.A. i Stemplarnia. "
Czy starosta indywidualnie współorganizował koncert , czy jako Debich osoba prywatna bo jeżeli jako starosta to raczej chyba powinno być ,że współorganizatorem było starostwo tak jak kolejne wymienione urzędy , czy może się mylę?
Flawiusz Kłopotk:
2 godzin temu
Brawo Marcel
Norman Błasik:
2
 · 
2 godzin temu
Kołach odejdź,zobacz,jutro po wyroku WSA to już nie będzie to samo odejście,zwłaszcza dla Ciebie...
Pompejusz Winko:
3 godzin temu
Oj Ildefonsie!. Co ma do tego obraz i Wawrzyniec? Obraz był w Łąkoszynie, był Dybowie... A plakatów nie było na mieście. Zresztą, czy warto zakłócać sobie głowę treścią tych plakatów? Przemyśl sprawę. Nie mieszaj do tego Kościoła. Pozdrawiam.
Seweryn Chorążak:
3 godzin temu
byłoby to logiczne!
Jaromir Grzyb:
3 godzin temu
Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu.

- Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.
Ildefons Dworzański:
2
 · 
3 godzin temu
Od dwóch tygodni księża informują, że 27 kwietnia przybywa do Wawrzyńca cudowny obraz z Jasnej Góry. Dlatego wszystko stanie się jasne. Ech ludzie, widać do kościoła nie chodzicie.
Waldemar Kobyliński:
3 godzin temu
Proponuję redakcji wyłączenie komentarzy. Nie warto wszystkiego psuć ludzką głupotą.
Makary Lubartowicz:
3 godzin temu
Jakie?
Dionizy Raczyński:
4 godzin temu
I jaki wyrok dostala??????
Bernard Fajfer:
2
 · 
4 godzin temu
ale Kłopot w sobie coś ma bo kobitki latały za nim wszystkir co chciały mieć stołki . Od Smiałkowej na Przemysłowej z Ośrodka, Raciborska z PUP też mu nadskakiwała i Rzeźnicka też .A teraz ? Chyba już facet z obiegu wychodzi po woli - z Sapiejką i Dębskim nadal się dobrze kumpluje
Abakuk Sieczka:
4 godzin temu
to taki "nowy" rodzaj reklamy, która ma zainteresować i bardziej utrwalić się odbiorcom, równie dobrze mogą w ten sposób reklamować papier toaletowy...
Mirosław Koropatwa:
3
 · 
4 godzin temu
Czy ktokolwiek i kiedykolwiek w końcu zrozumie, że w tańcu nie chodzi o wygrywanie i miejsca na podium? Wiadomo, że fajnie jest gdy grupa zostanie wyróżniona przez jury ale nie wbijajcie dzieciom do głowy, że tańczą po to, żeby zdobywały miejsca na turniejach.
Parys Wiktor:
4 godzin temu
Macie dzielnicowego , macie ze swojego rejonu radnego ,a prosicie Panią redaktor ? Cn ma załatwiać za tych co są od tego i kasę biorą?Najciekawsze artykuły
 ·  29
3 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
4 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
4 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
12 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
12 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
13 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
13 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
14 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
14 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
14 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
17 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
17 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
18 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
18 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
18 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
18 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
19 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
19 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
20 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
23 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
24 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
25 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
25 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
25 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
 ·  42
25 dni temu
Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności