eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 26.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Ofiary paktu koalicyjnego trzymającego starostę?
Nowa -stara koalicja ma zupełnie nową umowę, pakt, z którego wynika, że utrzymanie stołka starosty obwarowane było m.in. kolokwialnie mówiąc głowami innych oraz znacznymi środkami z budżetu przeznaczonymi na drogi. 

Jak już wcześniej kutnowskie sikorki ćwierkały stanowisko miał stracić rzecznik starostwa Jacek Saramonowicz z Komitetu Obywatelskiego, prawa ręka starosty Krzysztofa Debicha. Dziś okazało się, że nie on jeden będzie ofiarą koalicyjnego paktu trzymającego starostę z KO. PSL dał warunek likwidacji stanowiska Pełnomocnika Starosty ds. Pacjenta. Saramonowicza dziś już na sesji Rady Powiatu w Kutnie nie było.

Ofiary paktu koalicyjnego trzymającego starostę?, ./upload/articles_pakiety/33539/01_obraz.jpg


Nowa umowa koalicyjna podpisana przez PSL, PO i KO

W Wielki Czwartek przy okazji życzeń świątecznych rozesłanych przez rzecznika do dziennikarzy pojawiła się informacja: W związku z moimi problemami zdrowotnymi przez dłuższy czas nie będzie mnie w pracy. Wszelkich informacji udzielał będzie Sekretarz Powiatu Pan Dariusz Jabłoński oraz Pani Ewa Chłopska – Wasielewska z  Referatu Promocji i Informacji.

Jednym słowem rzecznik wybiera się na zwolnienie lekarskie, a jak dowiedzieliśmy się dziś w kadrach starostwa, już je zapowiedział,a wczoraj miał urlop. Beata Krukowska, pełnomocnik ds. pacjenta była dziś w pracy, czyli zagrożenia jeszcze nie czuje.

Jak wiadomo życie nie znosi próżni, inne stanowiska się trafią, zresztą oboje pracowników samorządowych ma bogate CV i na rynku pracy nie tylko w Kutnie sobie poradzi. 

Ofiary paktu koalicyjnego?

wandea, 19.04.2017 16:22|czytane: 3440 razy|100 komentarzy|komentuj
Mieczysław Mukosiej
Karina Płastun
Sufler taki zasłużony w propagandzie, a jego wlasni koledzy go zwyczajnie wyru...... .
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
3 dni temu
Judyta Cim
Trawczyński widać, że "uczony" i "obyty w świecie" człowiek. Podpisuje się najpierw nazwiskiem, a później imieniem (jest litera zet). W całej Europie, poza Węgrami obowiązuje kolejność: imię, a później nazwisko. Odwrotna kolejność jest typowa dla języków azjatyckich: turańskich, mongolskich, chińskiego i ugryjskich, do których należy język węgierski. W Europie podpisują się najpierw nazwiskiem, a później imieniem jedynie Wegrzy, a w Polsce jak widać także Zdzisław Trawczyński.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
4 dni temu
Roman Drogosz Cytuję podręcznik "Grafologia w kryminalistyce". '"Podpisywanie się najpierw nazwiskiem a potem pierwszym imieniem nazwiska świadczy o wysokiej inteligencji podpisującego się, kreatywności i indywidualizmu społecznego. Taki sposób podpisywania cechuje osoby niezależne intelektualnie, kreatywne, ceniące sobie indywidualizm działania i myślenia".
4 dni temu
 · 
Lechosław Szczęsnowicz Ma rację Judyta, że zwraca uwagę na niby taki szczegół. Idąc dalej śladem takiej "uczoności" Trawczyńskiego będziemy mieli za chwilę Dudę Andrzeja, Szydło Beatę, Merkel Angelę, Hollande Fracoisa, May Therese, Trampa Donalda, Schetynę Grzegorza, a nawet Sienkiewicza Henryka, Slowackiego Juliusza, Mickiewicza Adama, Wyszyńskiego Stefana czy Wojtyłę Karola. Nasz Papież Jan Paweł II zgodnie z tym porządkiem powinien być nazywany II Jan Paweł. Tak powaznie - dla mnie jest to klasyczny przejaw niedouczenia.
3 dni temu
 · 
 · 
4
Prokop Brockmann
Krukowskiej też uszykują dobrą posadkę bo ona chyba z Pokoleń, prawda?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
5 dni temu
Racibor Skowski
Pani Olu - niejako przy okazji tej sprawy wyszedł tu temat zwolnień lekarskich jakie uzyskują różn ludzie z różnych świeczników z zadziwiającą łatwością. Co to ma być? Dlaczego się tego nie sprawdza. Ostatnio na meczu koszykówki były prokurator, który jak wszyscy wiedzą jest na chorobowym dał się nawet sfotografować i brylował na jednymz portali cały w uśmiechach. A bardzo chory podobno. Teraz gość zapowiada, że idzie sobie pochorować. Może by Pani ruszyła ten temat. Ja jak kiedyś dostałam zwolnienie i to poszpitalne bo miałam operację, to od razu ZUS mnie wezwał na kontrolę. A notable biorą zwolnienia i łażą po mieście bez strachu. By się wstydzili.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
5 dni temu
Amalgund Dalowski Wstydzić to powinien sie np. K.W.Debski, ktory jak powiedzial Debich był 48 % czasu na zwolnieniu lekarskim. Specjalista od upadku szpitala, do tego mial skrocony czas pracy i wział kupe kasy odprawy. Nastepna to Galowa, Ruciński no i Klopotowski. Ile za to podatnicy zaplacili Pani Olu?
5 dni temu
 · 
 · 
6
Sebastian Bochen Za dupę to powinni doktorków , którzy dają takie zwolnienia , bo chorych ludzi ZUS sprawdza a zdrowi chodzą , biorą dużą kasę i się śmieją .
5 dni temu
 · 
 · 
8
Mieczysław Czerepacha
co wy piszecie saramonowicz miche dostanie - dyrektora zarzadu ( jak mówi najważniejsza Monika z Biura Rady)
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
5 dni temu
Beniamin Bartoszek Jakiego zarządu?
5 dni temu
 · 
 · 
2
Wilhelm Skarbek A monika gdzie pojdzie?
4 dni temu
 · 
 · 
4
Miłosz Węgnyn Monika, dziewczyna ratownika, nad morze pojedzie
4 dni temu
 · 
Wioletta Bruj Monika jest super!
4 dni temu
 · 
Nestor Zygmuntowski
Co tam panie w polityce? Spoko, luz. Puki co wypocznę... następnie planuę się rozchorować a potem...hmm spokojnie. Gdzieś się załapę...
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
6 dni temu
Kamil Bochenek
No i rzecznik był za bardzo pewien a tu wyeliminował go PSL
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
6 dni temu
Piotr Błażewicz
Faktycznie polityka w Kutnie sięga bruku . Ujawnianie umów koalicyjnych , wojny wewnątrz ugrupowan, hipokryzja , brak kręgosłupa politycznego.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
6 dni temu
Szymon Burzyński mafia jednym słowem która wie o co walczy , z tego co wiem ma o co bo dużo nagrabiła
6 dni temu
 · 
 · 
13
Aron Iang
To są kpiny z ludzi ale wyborcy ocenia bo wszystko widza i słyszą. Kutnowska polityka jej poprostu nie ma nazwałbym to inaczej ale szkoda nerw i zdrowia.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
6 dni temu
Hilary Jadamcyk
Żona MICHAła awansowała. Będzie większa micha?
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
6 dni temu
Tomisław Glofty A ten Mich niezbyt pochlebnie wyrażał się o Debichu a tu proszę awansik się trafił?
6 dni temu
 · 
 · 
14
Kryspian Ziembrowski Hahaha i to jest wszystko prawidłowo jak zwykle.
6 dni temu
 · 
 · 
9
Daniel Renoch
Gardzić tymi osobnikami, dla których liczy się tylko forsa i pełna micha. Właśnie dzięki takim ludziom powiaty powinny zostać zlikwidowane. a tak notabene, to ta pani Wasilewska z referatu promocji jest żoną byłego radnego powiatowego z Komitetu Obywatelskiego czy to zbieżność nazwisk?
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
6 dni temu
Hilary Urecki Nie ma zbieżności, to żona słynnego MICHAła
6 dni temu
 · 
 · 
10
Aisza Kruszyna A czy przypadkiem nie są oni związani z jakąś kutnowską knajpą?
6 dni temu
 · 
 · 
8
Zenon Korabiewski Przypadkiem są
6 dni temu
 · 
 · 
6
Felicjan Brzezicki No to niech się knajpą zajmą.
6 dni temu
 · 
 · 
5
Dacjan Morze A która to knajpa?
5 dni temu
 · 
 · 
3
Oktawian Wilkowski
"W związku z moimi problemami zdrowotnymi przez dłuższy czas nie będzie mnie w pracy." Bez komentarza.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
7 dni temu
Regina Bartecki Takie nagłe problemy to może spowodować tylko biegunka.
6 dni temu
 · 
 · 
7
Benigna Assanowicz Też mam problemy zdrowotne i nie opuszczałem pracy na dłuższy czas ogłaszając to całemu światu. Litości takim postępowaniem nie wzbudza się .
6 dni temu
 · 
 · 
2
Błażej Jejkeles
Ja tam nie zagłosuje na tych panów już !!! Zwłaszcza na po !!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
7 dni temu
Tycjan Lach
Lokalna klika.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
7 dni temu
Jonatan Kotyska
To PSL jest równo podzielony, dwie strony PSL się podpisały
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
7 dni temu
Adrian Krasiński Jaki podzielony? jJkie dwie strony ,?Każdy dobrze usadowiony i dostał co chciał.
7 dni temu
 · 
 · 
14
Juliusz Kaniuk
Debich na kolanach, bez peeselu byłby nikim. Upadek...
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
7 dni temu
Aron Półkozic
Rozumie , że to warunki PSL aby koalicja przetrwala. Ciekawe jest to, że PSL uważa drogi za jedyny problem powiatu.Panowie a co z resztą???
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
7 dni temu
Ursyn Dubarski Dajcie spokój z tym drogownictwem...... tam tez były nie dawno jaja z dyrektorem i przetargiem pisała chyba o tym portal Pani Oli.
7 dni temu
 · 
 · 
12
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, kutnowska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie przetargów w wydziale drogownictwa w starostwie, nie ma jeszcze żadnych zarzutów, na razie to postępowanie w sprawie a nie przeciw osobom. Pytałam dziś szefa wydziału czy już jest po przesłuchaniu, ale powiedział, że nie. Trzeba czekać na decyzję Prokuratury Rejonowej w Kutnie. Pozdrawiam
7 dni temu
 · 
 · 
12
Jonatan Kotyska a może prokuratura to znowu zamiecie pod dywan
7 dni temu
 · 
 · 
13
Feliks Andryszczak A jednak prowadzi a miało nic z tego nie być no proszę s byly już rzecznik pisał pamietam ze wszystko było zgodnie z prawem. A jednak chłop z micina miał racje. Od takie cudowianki a narzekali na Mirka ciagle.
7 dni temu
 · 
 · 
9
Kryspian Ziembrowski Hmmm to PSL będzie miał problem oj będzie jak wyjdą kwiatki
6 dni temu
 · 
 · 
8
Wirgiliusz Joszyński Nigdy nie zagłosuje na PSL to najgorsza partia!
5 dni temu
 · 
 · 
5
Nestor Skowroda
Ten post proszę traktować, jak
KONDOLENCJE, CZARNĄ KLEPSYDRĘ
dla umarłych obyczajów i rządzących zdziczałych obyczajów w lokalnym, politykierskim szambie!!!

"Skandal, żenada, jakakolwiek samokrytyka nie istnieje w wykonaniu tej nicości, brak jakiejkolwiek kultury bycia, obycia, odrobiny przyzwoitości, brak elementarnych zasad etyki, moralności, ot po prostu, zwykłe prostactwo i obyczajowe, politykierskie chamstwo!!!
W przypadku setek tysięcy firm oraz licząc miliony Ludzi w nich zatrudnionych, takie obyczajowe szambo byłoby rozjechane w trybie art. 52 KP i natychmiastowe wydalenie ich z każdej, cywilizowanej struktury, a tu, w tym bezhołowiu i braku podstawowych norm cywilizowanego Narodu wybierają się sami w sobie, boooo.... tak stanowi ich "prawo", prawo dżungli i buszujących po palmach zdziczałych małp, z całym szacunkiem do tych sympatycznych zwierzątek.
Tak, ta "ryba" psuła się od głowy, ale żeby tak szybko przeszła zaraza do lokalnego "ogona" ??!
No cóż, niestety, ale takie "standardy" wyznaje politykierski pół-światek rodem z upadłego komuszego zet-es-elu i pobratymców z upadłego komuszo-różowego, niegdysiejszego ka-el-dowskiego szambełka rudego tłuko-truska oraz pello-komuszech platfusomersów!!!"

P.S.
Jedna szopka w waraszawce w głównej roli rudzielca z burako-kseli, a druga komedia z udziałem nadętego, opętanego zakłamaną politykierką bufona chadzającego po sali "radzieckiej w walonkach i bolszewickiej kufajce"!
Zgadnijcie, KTO za ten ich politykierski cyrk i małpowanie płaci, oooogromne pieniądze, niestety !
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
7 dni temu
Konrad Sobota Płacą głupie kutnowskie ludziki.
7 dni temu
 · 
 · 
6
Bonawentura Ajlasiewicz
o drogownictwo Hehehe to temat rzeka!!!Jest koalicja są ofiary !!!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
7 dni temu
Wacław Suryn
Ale dlaczego ofiarami nie może być nikt z nadania PSL
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
7 dni temu
Gustaw Rolle
To gdzie praca w podległym starostwu museum?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
7 dni temu
Fabian Wąs W Krośniewicach.
7 dni temu
 · 
 · 
11
Klemens Hamarowski
to zwykła lumpiarnia i wysypisko a nie rada powiatu .jakim dnem trzeba być aby mimo wyroków i decyzji wojewody ,pomimo plucia w czerwoną jak botwina gębę tak mocno się trzymac koryta . debich jesteś małym żałosnym politykierskim karłem i cwaniakiem . o vice pijaku nie wspominam .
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
7 dni temu
Adrian Laskonogi
no to sufler pewnie pójdzie w dyrektorowanie muzealne do Krośniewic jak nic. Jak myślicie jakie lądowanie szykują dla jądra?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
7 dni temu
Bartosz Czujka powinni szykować śmietnik bo tego tylko wart
7 dni temu
 · 
 · 
22
Hubert Brzoska Zapewne coś co da kasę , ale nie trzeba się będzie napracować.
7 dni temu
 · 
 · 
14
Janusz Szmyd
I rzucił Debich powiatowym koalicjantom, jak LWOM NA POŻARCIE ŚCIERWO SWEGO UKOCHANEGO RZECZNIKA, JĄDRO- SARAMONOWICZA. I zawołał ci ten wielce wzburzony takim obrotem sprawy doktor nauk wszelakich -a zagrajcie wsiadanego PRZYSZŁEMU PREZYDENTOWI KUTNA - NA KOŃ BRACIA i NA NOWĄ WIEŚ.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
7 dni temu
Zbigniew Kamieniczny rzeczywiście to padło i ścierwo
7 dni temu
 · 
 · 
25
Pankracy Jadach a koroner wice prezydent ? chyba głosował za zarządem
7 dni temu
 · 
 · 
25
Mścisław Klinowskt kameleon od razu było wiadomo , paskudny mały człowieczek pazerny na koryto
7 dni temu
 · 
 · 
23
Luiza Brończyk Wywołał ten incydent(ciekawe kto mu to nadał?), a teraz głosował jakby nigdy nic. Jak to nazwać?
7 dni temu
 · 
 · 
23
Bonawentura Krzyżmowski ZEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
7 dni temu
 · 
 · 
25
Edward Szymczura Nadał pływający nadajnik
7 dni temu
 · 
 · 
12
Konrad Sobota Edward myślisz o rybie?
7 dni temu
 · 
 · 
7
Walerian Pawlikowski Ryba lubi plywac, juz pluszcze sie w wodach na kosciuszki
6 dni temu
 · 
 · 
14
Eryk Prawda
SUFLER BIERZE SEANSE/SESJE U SPECJALISTY OD RESOCJALIZACJI .TERAZ JEGO CHOROBA (DEGENERACJA) OSIĄGA ZENIT WIĘC ZAPLANOWAŁ ZWOLNIENIE OO INNEGO SPECJALISTY
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
7 dni temu
Zbigniew Kamieniczny sprawdzić to zwolnienie , zróbmy coś ludzie bo tak być nie może aby nas złodzieje okradali łupiac ZUS będąc zdrowymi !
7 dni temu
 · 
 · 
26
Patrycja Korneluk Do sprawdzenia takich długich zwolnień znalazłoby się kilka innych zdrowych osób. Poza tym pracodawca powinien zgłosić do ZUSu , ale przecież tego nie zrobi a powinien.To taka dziwna przypadłość przy odcinaniu czterech liter od dobrze płatnego stołka nagle zaczynają być problemy z różnymi problemami zdrowotnymi a najczęściej z bólem głowy.
7 dni temu
 · 
 · 
21
Wirgiliusz Lux Ciekawe czy zdrowie mu pozwoli uczestniczyć w miejskich sesjach?
7 dni temu
 · 
 · 
19
Walerian Cichoj Gerguła też ostatnio był na zwolnieniu a pokazywał się publicznie z ramienia starostwa
7 dni temu
 · 
 · 
17
Jonatan Kotyska ale on podobno walczyl o zanizanie alimentów na córkę
7 dni temu
 · 
 · 
8
Samuel Durer
Brawo Bartek.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
7 dni temu
Lambert Borkowski a co on takiego dobrego zrobił ?
7 dni temu
 · 
 · 
13
Aron Grześkowski No nie głosował jak koalicja była umówiona i tak jak do niej się przyłączył ten niby niezależny , nowomodny czy jakoś tam.
7 dni temu
 · 
 · 
11
Adrian Laskonogi odszedł z Gimnazjum nr 2
7 dni temu
 · 
 · 
7
Andrzej Kielar ten ziółek to dno jeśli tak głosował
7 dni temu
 · 
 · 
23
Achilles Walentynowicz
Mam nadzieję że żaden z tej 13 –ki ale też i żaden sługus z tej rady nigdy już nie zostanie wybrany ale wczesniej czy później roliczony. Quzwa – wiejskie niedouczone ćwoki rządzą miastem ! hańba dla nas wszystkich . niepiśmienny Zdzich – kilelich czy Fabijański zapijaczony bokser odpustowy co na ostatnich dożynkach dał występ MMA i KSW , tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
7 dni temu
Ireneusz Siczepa sami degeneraci
7 dni temu
 · 
 · 
27
Marcel Wilbik
Nie wszyscy są ofiarami niektórzy w krótkim czasie objęli stanowiska wiceprzewodniczącej i nagle dostają pracę z bezrobocia ,a mało tego wskakują na członka zarządu, czyli awansują .Czym się zasłużyła?Czego dokonała?
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
7 dni temu
Ulryk Przyrański Może coś dała
7 dni temu
 · 
 · 
17
Pius Hanusz
Do pkt. 4;
A kto ma robić analizę struktury zatrudnienia kiedy to własnie to badziewie tworzyło nowe stołki ? skorumpowany kielich - pijak czy taki sam łebski górniczyna ???????????????
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
7 dni temu
Wiesław Pazczyński
a ja myśle ze kiedys i tak każdy przestepca skonczy w kryminale bez wzgledu na to kim jest dziś
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
7 dni temu
Filomena Zerebita
A sekretarz to jak boja na morzu niezależnie od fali ciągle na fali.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
7 dni temu
Gwidon Krzywopisza Niezatapialny bo pusty w środku.
7 dni temu
 · 
 · 
36
Aleksander Skowroda Ale teraz będzie w duecie udzielał informacji zapewne istotnych dla społeczności lokalnej.
7 dni temu
 · 
 · 
15
Cecyliusz Orłuk Ten duet jest bezwartościowy.
7 dni temu
 · 
 · 
18
Maksym Mańański Jeden olewa, druga polewa
7 dni temu
 · 
 · 
12
Ferdynand Osmanowicz A gdzie i co polewa?
6 dni temu
 · 
 · 
3
Gerard Leśnicki zapytaj u źródła
5 dni temu
 · 
 · 
6
Zenobiusz Bedras
Nie popieram takich dogadywanek się tylko dla własnych korzyści ,ale akurat w kwestii tego co się nagle mu zdrowie pogorszyło i pewnie pójdzie na długie i zasłużone zwolnienie lekarskie (praktyka odrywania od dobrych stołków)i drugiej osoby co jeszcze nie czuje zagrożenia bo może go nie ma to akurat dobry punkt w tej umowie.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
7 dni temu
Korneliusz Doktor Zwykłe ludzkie odpadki ,które mają władzę bo w Kutnie nie ma PiS dzieki dyźmie
7 dni temu
 · 
 · 
36
Julia Półgęskowicz sufler to dno i wielkie moralne zerooooooooooo, tak samo jak historyczne zresztą
7 dni temu
 · 
 · 
33
Gwidon Krzywopisza A co na tę zaplanowaną chorobę powie ZUS
7 dni temu
 · 
 · 
22
Pankracy Jadach to zalezy od nas , trzeba się zebrać i skończyć te patologiczne praktyki kłopotów , wilanoskich a teraz jądrowiczów - saramonowiczów . pewnie psyche tej miernocie padła
7 dni temu
 · 
 · 
18
Areta Iwanicki To on już wiedział wcześniej ,że zachoruje później?
7 dni temu
 · 
 · 
22
Wiktoria Nierychło Powinni go zatrudnić w szpitalu jako diagnostę.
7 dni temu
 · 
 · 
19
Parys Gąsienica
zobaczcie jak się ten wsiowy pół analfabeta z zsl podpisuje . jak ten matoł pisał w blich na wieczorowych kursach szkoły zawodowej ???? : ) . o matko i córko funkcjonalny analfabeta i pijaczek jest wice starostą . szok.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
7 dni temu
Wanda Zychoń Ale jaki skuteczny , ugrał co chciał nieprawdaż?
7 dni temu
 · 
 · 
15
Daniel Schulz takie samo zero jak te dwa pozostałe tłuki !!!!!!!!!!!
7 dni temu
 · 
 · 
33
Lucjusz Mańkowski pierwszy lepszy lump ma większe kwalifikacje od tych neandertalczyków
7 dni temu
 · 
 · 
24
Gaweł Kozielski
"Jak wiadomo życie nie znosi próżni, inne stanowiska się trafią, zresztą oboje pracowników samorządowych ma bogate CV i na rynku pracy nie tylko w Kutnie sobie poradzi." Co racja to racja mogą przecież dojeżdżać do pracy tak jak wiele innych osób a poza tym tacy specjaliści to pewnie prace znajdą , ale sądzę ,że koledzy się postarają i coś na miejscu byle intratnego dla nich znajda, prawda?
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
7 dni temu
Albert Starzytiski kolesie prace im znajdą ale to nie specjaliści tylko HIENY
7 dni temu
 · 
 · 
32
Jeremiasz Koniecpolski
Hahaha dawno tak się nie ubawiłem.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
7 dni temu
Wawrzyniec Bułhak
oj,kruki,kruki...
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
7 dni temu
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Na co w maju do Kina KDK?
W maju zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na kryminał, najnowszą ekranizację studia Marvel, dramaty oraz filmy familijne. 05-10.05.2017  od piątku do środy godz.14.30  PAN ŻABA 2D dubbing (familijny, czas 85 min ) godz.16.00 ... [więcej]
Sport
"Czwórka" i "Dwójka" wygrały Kros Strzelecki
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się zawody Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – „KROS STRZELECKI”. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w której wystartowało 11 zespołów /4 zawodników indywidualnie/ ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Kutna oraz... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Władysław Cieszkowski:
4 minut temu
Dobra inicjatywa na pewno skorzystam z badań.
Klotylda Krawcowicz:
22 minut temu
Proste ,wilk dostał w nocy w...dol!Ha,Ha!A ten drugi jest stary i leniwyHa,ha!
Oskar Piest:
35 minut temu
Jedno małe wtrącenie - przeczytaj sobie Prawo Prasowe
Agata Tołoczko:
39 minut temu
A ja nie wiem dlaczego Andiemu ten ten zapasiony wilk kuleje,na wszelki wypadek z Andim się nie spotykam...
Ursyn Kryśko:
3
 · 
46 minut temu
Bzyknął też na krzywy...jak to handlarz...
Ursyn Kryśko:
58 minut temu
A Andy Wilk tak pi...dolnął swojemu sąsiadowi ,że ten przestał oznaczać swoje terytorium moczem i zaczął pracować...jak każdy normalny obywatel.
Mateusz Tarasiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Jak ja się cieszę,że chodziłem do swojej szkoły.Przynajmniej wiem ,że człowiek nie pochodzi od małpy,Katyń nie leży w Mongolii,a jedynym sposobem na ukojenie ludzkiej duszy wcale nie jest słuchanie zespołów śpiewaczych...
Wadim Szymczura:
1 godzin temu
Czy Gosia R.fanka utworu - pojawiasz się i znikasz,pardon, tyt.org.Józek nie daruję Ci tej nocy- pracuje w tej szkole?
Borys Ogiński:
1 godzin temu
Popieram, choć aż tak praktykujący nie jestem. Ale ostatnio zauważyłem, że coś w kościołach się poruszyło. Dzieje się oj dzieje. Nie tylko taca, choć prawda jest taka, że i tak księża muszą żyć.
Wadim Szymczura:
2 godzin temu
Był czas kiedy tablica oznaczjąca mc.P.D.była notorycznie zajęta napisem Kowalska to Q..wa, inna dyr.tej szkoły jest nazywana przez swojego szefa pieszczotliwie ch..jem,ten sam szef namawia podwładnych ,żeby niewygodnemu mieszkańcowi napuścili szczurów,proboszcz w tej parafi chodzi pieszo,jego poprzednik nazywa mc.przeklętą,a dziedzic po raz kolejny wymienił zęby...Woody Allen-zapraszamy!
Serafin Tyzenhauz:
2
 · 
2 godzin temu
poza tematem Peregrynacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej

Byłam uczestniczką podobnego święta w parafii Woźniaków.
Sama uroczystość była na poziomie i przebiegłaby wspaniale gdyby nie nachalność jakiejś grupy chamskich fotografów, którzy jak szaleni biegali po kościele, ( byli również i przed kościołem i w trakcie procesji ), i bezczelnie pstrykali w oczy każdemu kto był na uroczystym przywitaniu obrazu.
Latali z aparatami, zachowywali się delikatnie mówiąc poniżej krytyki.
Po niecałej półgodzinie od wejścia obrazu do kościoła przestali.
Wielkie było moje zdziwienie i zaskoczenie jak wychodząc o uroczystej mszy spostrzegłam, że na licznych stojakach jest wystawa godzinę wcześniej zrobionych zdjęć a w tej chwili sprzedający a nie już fotografowie, znów nachalnie namawiają wychodzących ze świątyni na kupno ich produkcji!
Była bardzo dużo wzburzonych osób, wręcz wściekłych.
ZAPYTUJĘ SIĘ!
KTO ZEZWOLIŁ NA FOTOGRAFOWANIE I UPUBLICZNIANIE WIZERUNKU OSÓB BĘDĄCYCH NA UROCZYSTOŚCIACH KOŚCIELNYCH BEZ ICH ZGODY?
KTO PODJĄŁ ZA MNIE DECYZJĘ, ŻE MOJE ZDJĘCIE MOŻNA KUPIĆ NA WOLNYM RYNKU I MOŻE JE NABYĆ KAŻDY, DOSŁOWNIE KAŻDY!
CZY PROBOSZCZ NIC NIE WIEDZIAŁ O WW. INCYDENCIE I ZEZWOLIŁ NA ŁAMANIE PRAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH I JAKĄ ZA TO OTRZYMAŁ REKOMPENSATĘ?
KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA CAŁY TEB CYRK Z NAMOLNYM HANDLEM W TRAKCIE TYCH UROCZYSTOŚCI?
GDZIE MAM ZŁOŻYĆ SKARGĘ NA PROBOSTWO, BO ZA TO CO SIĘ DZIAŁO ODPOWIADA BEZPOŚREDNIO PROBOSZCZ?
CZEMU KOŚCIÓŁ KATOLICKI POSTĘPUJE TAK, BY MIEĆ JAK NAJMNIEJ WIERNYCH?
Itp. Itd.

KAŻDY, U KOGO W PARAFII ODBĘDĄ SIĘ PODOBNE UROCZYSTOŚCI MOŻE BYĆ PEWIEN, ŻE TE HIENY ZAATAKUJĄ FLESZAMI APARATÓW WAS PARAFIANIE, KTÓRZY PRZYJDZIECIE ODDAĆ HOŁD MATCE BOSKIEJ!Herman Niebecza:
2 godzin temu
Najwyższej rangi alkohol majster bierze na rogi Baryłę, zapowiedz końca świetlanej kariery wójtowej i świty rodzinno towarzyskiej.
Sergiusz Błaszczyński:
3 godzin temu
A może by tak o skargach poopowiadać czy wszystko raczej ok?
Romuald Staszel:
4 godzin temu
Chyba jutro 27go
Placyd Krebs:
5
 · 
4 godzin temu
Kołach lubił używać określenia nieudacznik.Tak tytuował m.in.lekarza z Pleckiej Dąbrowy...ciekawe,ich lekarza...W takim razie jak nazywać jego,skoro nazwanie go nieudacznikiem byłoby jeszcze komplementem?
Eugeniusz Kurle:
4 godzin temu
Dyrektorem!
Eugeniusz Kurle:
4 godzin temu
Będzie e
Hugo Hauke:
4 godzin temu
Byłam widziałam na własne oczy. Super świadectwo, niby zwyczajny człowiek a ile potrafi słowem przekazać coś dobrego, prawdziwego. Ilu ludzi boryka się z różnymi problemami, nie tylko używki, ale pracoholizm, seksoholizm, ciągły smutek, nie radzenie z samym sobą. Ale po tym świadectwie Dobromir nie tylko mnie podniósł na duchu, ale dał mi wręcz siłę fizyczną. Bardzo dobrze, że takie misje są w naszych parafiach. Nie jestem dewotką, bo teraz często tak się uznaje osoby praktykujące, często chodzące do kościoła. Ja wierzę, że wiara może czynić cuda. Ja również nie byłam i nie jestem osobą ,,świętą,, ale pomału w swoim życiu, poprzez zaufanie Chrystusowi, spokojnie bez pośpiechu, bez użycia ponad własnych sił, odzyskuję to co kiedyś straciłam. Dziękuję wszystkim, przede wszystkim Księdzu proboszczowi, który wychodzi na przeciw ludziom i zaprasza każdego z nas szeroko otwierając drzwi. Dziękuję też wszystkim osobom które przyczyniają się do wszystkiego co dobre, jak i również media i panu Leszkowi, który propaguje i przekazuje te dzieła dalej. Chciałam również jeszcze wspomnieć, że dzisiaj są nauki dla kobiet w parafii J.Chrzciciela o godz. 18.45 jutro również odnowienie przyrzeczeń małżeńskich o godz.18.00. A od piątku przywitanie kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Protazy Ekeln:
3
 · 
4 godzin temu
Oj nie wierzę, żeby kołach postawił komuś wódkę, wypiłby ale za nasze...........
Protazy Ekeln:
10
 · 
5 godzin temu
Takich durnych i wrogich ludziom decyzji kołach podejmował i podejmuje wiele, tyle że ludzi e odważniejsi, nie Ci sami co 15 -20 lat temu. Działania tego potwora standardowe - popatrzcie wokół kogo niszczy - mądrych, bo ich się boi. Przydupasów, głupców, miernoty, donosicielI, których nie brak w każdej wsi, gminie, szkole - czerpią korzyści za swoje służalcze zasługi. ZMIEŃMY TO, POPRZYJMY MĄDRYCH, PRACOWITYCH, SZLACHETNYCH......Najciekawsze artykuły
 ·  57
1 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  29
5 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
6 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
6 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
14 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
14 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
15 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
16 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
16 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
16 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
16 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
19 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
20 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
20 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
20 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
20 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
21 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
22 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
22 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
23 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
26 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
27 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
27 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
27 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
27 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności