eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Ofiary paktu koalicyjnego trzymającego starostę?
Nowa -stara koalicja ma zupełnie nową umowę, pakt, z którego wynika, że utrzymanie stołka starosty obwarowane było m.in. kolokwialnie mówiąc głowami innych oraz znacznymi środkami z budżetu przeznaczonymi na drogi. 

Jak już wcześniej kutnowskie sikorki ćwierkały stanowisko miał stracić rzecznik starostwa Jacek Saramonowicz z Komitetu Obywatelskiego, prawa ręka starosty Krzysztofa Debicha. Dziś okazało się, że nie on jeden będzie ofiarą koalicyjnego paktu trzymającego starostę z KO. PSL dał warunek likwidacji stanowiska Pełnomocnika Starosty ds. Pacjenta. Saramonowicza dziś już na sesji Rady Powiatu w Kutnie nie było.

Ofiary paktu koalicyjnego trzymającego starostę?, ./upload/articles_pakiety/33539/01_obraz.jpg


Nowa umowa koalicyjna podpisana przez PSL, PO i KO

W Wielki Czwartek przy okazji życzeń świątecznych rozesłanych przez rzecznika do dziennikarzy pojawiła się informacja: W związku z moimi problemami zdrowotnymi przez dłuższy czas nie będzie mnie w pracy. Wszelkich informacji udzielał będzie Sekretarz Powiatu Pan Dariusz Jabłoński oraz Pani Ewa Chłopska – Wasielewska z  Referatu Promocji i Informacji.

Jednym słowem rzecznik wybiera się na zwolnienie lekarskie, a jak dowiedzieliśmy się dziś w kadrach starostwa, już je zapowiedział,a wczoraj miał urlop. Beata Krukowska, pełnomocnik ds. pacjenta była dziś w pracy, czyli zagrożenia jeszcze nie czuje.

Jak wiadomo życie nie znosi próżni, inne stanowiska się trafią, zresztą oboje pracowników samorządowych ma bogate CV i na rynku pracy nie tylko w Kutnie sobie poradzi. 

Ofiary paktu koalicyjnego?

wandea, 19.04.2017 16:22|czytane: 3652 razy|100 komentarzy|komentuj
Ludwik Jencke
Karina Płastun
Sufler taki zasłużony w propagandzie, a jego wlasni koledzy go zwyczajnie wyru...... .
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
67 dni temu
Judyta Cim
Trawczyński widać, że "uczony" i "obyty w świecie" człowiek. Podpisuje się najpierw nazwiskiem, a później imieniem (jest litera zet). W całej Europie, poza Węgrami obowiązuje kolejność: imię, a później nazwisko. Odwrotna kolejność jest typowa dla języków azjatyckich: turańskich, mongolskich, chińskiego i ugryjskich, do których należy język węgierski. W Europie podpisują się najpierw nazwiskiem, a później imieniem jedynie Wegrzy, a w Polsce jak widać także Zdzisław Trawczyński.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
68 dni temu
Roman Drogosz Cytuję podręcznik "Grafologia w kryminalistyce". '"Podpisywanie się najpierw nazwiskiem a potem pierwszym imieniem nazwiska świadczy o wysokiej inteligencji podpisującego się, kreatywności i indywidualizmu społecznego. Taki sposób podpisywania cechuje osoby niezależne intelektualnie, kreatywne, ceniące sobie indywidualizm działania i myślenia".
68 dni temu
 · 
Lechosław Szczęsnowicz Ma rację Judyta, że zwraca uwagę na niby taki szczegół. Idąc dalej śladem takiej "uczoności" Trawczyńskiego będziemy mieli za chwilę Dudę Andrzeja, Szydło Beatę, Merkel Angelę, Hollande Fracoisa, May Therese, Trampa Donalda, Schetynę Grzegorza, a nawet Sienkiewicza Henryka, Slowackiego Juliusza, Mickiewicza Adama, Wyszyńskiego Stefana czy Wojtyłę Karola. Nasz Papież Jan Paweł II zgodnie z tym porządkiem powinien być nazywany II Jan Paweł. Tak powaznie - dla mnie jest to klasyczny przejaw niedouczenia.
67 dni temu
 · 
 · 
5
Prokop Brockmann
Krukowskiej też uszykują dobrą posadkę bo ona chyba z Pokoleń, prawda?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
69 dni temu
Racibor Skowski
Pani Olu - niejako przy okazji tej sprawy wyszedł tu temat zwolnień lekarskich jakie uzyskują różn ludzie z różnych świeczników z zadziwiającą łatwością. Co to ma być? Dlaczego się tego nie sprawdza. Ostatnio na meczu koszykówki były prokurator, który jak wszyscy wiedzą jest na chorobowym dał się nawet sfotografować i brylował na jednymz portali cały w uśmiechach. A bardzo chory podobno. Teraz gość zapowiada, że idzie sobie pochorować. Może by Pani ruszyła ten temat. Ja jak kiedyś dostałam zwolnienie i to poszpitalne bo miałam operację, to od razu ZUS mnie wezwał na kontrolę. A notable biorą zwolnienia i łażą po mieście bez strachu. By się wstydzili.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
69 dni temu
Amalgund Dalowski Wstydzić to powinien sie np. K.W.Debski, ktory jak powiedzial Debich był 48 % czasu na zwolnieniu lekarskim. Specjalista od upadku szpitala, do tego mial skrocony czas pracy i wział kupe kasy odprawy. Nastepna to Galowa, Ruciński no i Klopotowski. Ile za to podatnicy zaplacili Pani Olu?
69 dni temu
 · 
 · 
6
Sebastian Bochen Za dupę to powinni doktorków , którzy dają takie zwolnienia , bo chorych ludzi ZUS sprawdza a zdrowi chodzą , biorą dużą kasę i się śmieją .
69 dni temu
 · 
 · 
8
Mieczysław Czerepacha
co wy piszecie saramonowicz miche dostanie - dyrektora zarzadu ( jak mówi najważniejsza Monika z Biura Rady)
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
70 dni temu
Beniamin Bartoszek Jakiego zarządu?
69 dni temu
 · 
 · 
2
Wilhelm Skarbek A monika gdzie pojdzie?
69 dni temu
 · 
 · 
4
Miłosz Węgnyn Monika, dziewczyna ratownika, nad morze pojedzie
68 dni temu
 · 
Wioletta Bruj Monika jest super!
68 dni temu
 · 
Nestor Zygmuntowski
Co tam panie w polityce? Spoko, luz. Puki co wypocznę... następnie planuę się rozchorować a potem...hmm spokojnie. Gdzieś się załapę...
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
70 dni temu
Kamil Bochenek
No i rzecznik był za bardzo pewien a tu wyeliminował go PSL
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
70 dni temu
Piotr Błażewicz
Faktycznie polityka w Kutnie sięga bruku . Ujawnianie umów koalicyjnych , wojny wewnątrz ugrupowan, hipokryzja , brak kręgosłupa politycznego.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
70 dni temu
Szymon Burzyński mafia jednym słowem która wie o co walczy , z tego co wiem ma o co bo dużo nagrabiła
70 dni temu
 · 
 · 
13
Aron Iang
To są kpiny z ludzi ale wyborcy ocenia bo wszystko widza i słyszą. Kutnowska polityka jej poprostu nie ma nazwałbym to inaczej ale szkoda nerw i zdrowia.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
70 dni temu
Hilary Jadamcyk
Żona MICHAła awansowała. Będzie większa micha?
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
71 dni temu
Tomisław Glofty A ten Mich niezbyt pochlebnie wyrażał się o Debichu a tu proszę awansik się trafił?
70 dni temu
 · 
 · 
14
Kryspian Ziembrowski Hahaha i to jest wszystko prawidłowo jak zwykle.
70 dni temu
 · 
 · 
9
Daniel Renoch
Gardzić tymi osobnikami, dla których liczy się tylko forsa i pełna micha. Właśnie dzięki takim ludziom powiaty powinny zostać zlikwidowane. a tak notabene, to ta pani Wasilewska z referatu promocji jest żoną byłego radnego powiatowego z Komitetu Obywatelskiego czy to zbieżność nazwisk?
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
71 dni temu
Hilary Urecki Nie ma zbieżności, to żona słynnego MICHAła
70 dni temu
 · 
 · 
10
Aisza Kruszyna A czy przypadkiem nie są oni związani z jakąś kutnowską knajpą?
70 dni temu
 · 
 · 
8
Zenon Korabiewski Przypadkiem są
70 dni temu
 · 
 · 
6
Felicjan Brzezicki No to niech się knajpą zajmą.
70 dni temu
 · 
 · 
5
Dacjan Morze A która to knajpa?
69 dni temu
 · 
 · 
3
Oktawian Wilkowski
"W związku z moimi problemami zdrowotnymi przez dłuższy czas nie będzie mnie w pracy." Bez komentarza.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
71 dni temu
Regina Bartecki Takie nagłe problemy to może spowodować tylko biegunka.
70 dni temu
 · 
 · 
7
Benigna Assanowicz Też mam problemy zdrowotne i nie opuszczałem pracy na dłuższy czas ogłaszając to całemu światu. Litości takim postępowaniem nie wzbudza się .
70 dni temu
 · 
 · 
2
Błażej Jejkeles
Ja tam nie zagłosuje na tych panów już !!! Zwłaszcza na po !!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
71 dni temu
Tycjan Lach
Lokalna klika.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
71 dni temu
Jonatan Kotyska
To PSL jest równo podzielony, dwie strony PSL się podpisały
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
71 dni temu
Adrian Krasiński Jaki podzielony? jJkie dwie strony ,?Każdy dobrze usadowiony i dostał co chciał.
71 dni temu
 · 
 · 
14
Juliusz Kaniuk
Debich na kolanach, bez peeselu byłby nikim. Upadek...
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
71 dni temu
Aron Półkozic
Rozumie , że to warunki PSL aby koalicja przetrwala. Ciekawe jest to, że PSL uważa drogi za jedyny problem powiatu.Panowie a co z resztą???
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
71 dni temu
Ursyn Dubarski Dajcie spokój z tym drogownictwem...... tam tez były nie dawno jaja z dyrektorem i przetargiem pisała chyba o tym portal Pani Oli.
71 dni temu
 · 
 · 
12
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, kutnowska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie przetargów w wydziale drogownictwa w starostwie, nie ma jeszcze żadnych zarzutów, na razie to postępowanie w sprawie a nie przeciw osobom. Pytałam dziś szefa wydziału czy już jest po przesłuchaniu, ale powiedział, że nie. Trzeba czekać na decyzję Prokuratury Rejonowej w Kutnie. Pozdrawiam
71 dni temu
 · 
 · 
12
Jonatan Kotyska a może prokuratura to znowu zamiecie pod dywan
71 dni temu
 · 
 · 
13
Feliks Andryszczak A jednak prowadzi a miało nic z tego nie być no proszę s byly już rzecznik pisał pamietam ze wszystko było zgodnie z prawem. A jednak chłop z micina miał racje. Od takie cudowianki a narzekali na Mirka ciagle.
71 dni temu
 · 
 · 
9
Kryspian Ziembrowski Hmmm to PSL będzie miał problem oj będzie jak wyjdą kwiatki
70 dni temu
 · 
 · 
8
Wirgiliusz Joszyński Nigdy nie zagłosuje na PSL to najgorsza partia!
70 dni temu
 · 
 · 
5
Nestor Skowroda
Ten post proszę traktować, jak
KONDOLENCJE, CZARNĄ KLEPSYDRĘ
dla umarłych obyczajów i rządzących zdziczałych obyczajów w lokalnym, politykierskim szambie!!!

"Skandal, żenada, jakakolwiek samokrytyka nie istnieje w wykonaniu tej nicości, brak jakiejkolwiek kultury bycia, obycia, odrobiny przyzwoitości, brak elementarnych zasad etyki, moralności, ot po prostu, zwykłe prostactwo i obyczajowe, politykierskie chamstwo!!!
W przypadku setek tysięcy firm oraz licząc miliony Ludzi w nich zatrudnionych, takie obyczajowe szambo byłoby rozjechane w trybie art. 52 KP i natychmiastowe wydalenie ich z każdej, cywilizowanej struktury, a tu, w tym bezhołowiu i braku podstawowych norm cywilizowanego Narodu wybierają się sami w sobie, boooo.... tak stanowi ich "prawo", prawo dżungli i buszujących po palmach zdziczałych małp, z całym szacunkiem do tych sympatycznych zwierzątek.
Tak, ta "ryba" psuła się od głowy, ale żeby tak szybko przeszła zaraza do lokalnego "ogona" ??!
No cóż, niestety, ale takie "standardy" wyznaje politykierski pół-światek rodem z upadłego komuszego zet-es-elu i pobratymców z upadłego komuszo-różowego, niegdysiejszego ka-el-dowskiego szambełka rudego tłuko-truska oraz pello-komuszech platfusomersów!!!"

P.S.
Jedna szopka w waraszawce w głównej roli rudzielca z burako-kseli, a druga komedia z udziałem nadętego, opętanego zakłamaną politykierką bufona chadzającego po sali "radzieckiej w walonkach i bolszewickiej kufajce"!
Zgadnijcie, KTO za ten ich politykierski cyrk i małpowanie płaci, oooogromne pieniądze, niestety !
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
71 dni temu
Konrad Sobota Płacą głupie kutnowskie ludziki.
71 dni temu
 · 
 · 
6
Bonawentura Ajlasiewicz
o drogownictwo Hehehe to temat rzeka!!!Jest koalicja są ofiary !!!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
71 dni temu
Wacław Suryn
Ale dlaczego ofiarami nie może być nikt z nadania PSL
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
71 dni temu
Gustaw Rolle
To gdzie praca w podległym starostwu museum?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
71 dni temu
Fabian Wąs W Krośniewicach.
71 dni temu
 · 
 · 
11
Klemens Hamarowski
to zwykła lumpiarnia i wysypisko a nie rada powiatu .jakim dnem trzeba być aby mimo wyroków i decyzji wojewody ,pomimo plucia w czerwoną jak botwina gębę tak mocno się trzymac koryta . debich jesteś małym żałosnym politykierskim karłem i cwaniakiem . o vice pijaku nie wspominam .
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
71 dni temu
Adrian Laskonogi
no to sufler pewnie pójdzie w dyrektorowanie muzealne do Krośniewic jak nic. Jak myślicie jakie lądowanie szykują dla jądra?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
71 dni temu
Bartosz Czujka powinni szykować śmietnik bo tego tylko wart
71 dni temu
 · 
 · 
22
Hubert Brzoska Zapewne coś co da kasę , ale nie trzeba się będzie napracować.
71 dni temu
 · 
 · 
14
Janusz Szmyd
I rzucił Debich powiatowym koalicjantom, jak LWOM NA POŻARCIE ŚCIERWO SWEGO UKOCHANEGO RZECZNIKA, JĄDRO- SARAMONOWICZA. I zawołał ci ten wielce wzburzony takim obrotem sprawy doktor nauk wszelakich -a zagrajcie wsiadanego PRZYSZŁEMU PREZYDENTOWI KUTNA - NA KOŃ BRACIA i NA NOWĄ WIEŚ.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
71 dni temu
Zbigniew Kamieniczny rzeczywiście to padło i ścierwo
71 dni temu
 · 
 · 
25
Pankracy Jadach a koroner wice prezydent ? chyba głosował za zarządem
71 dni temu
 · 
 · 
25
Mścisław Klinowskt kameleon od razu było wiadomo , paskudny mały człowieczek pazerny na koryto
71 dni temu
 · 
 · 
23
Luiza Brończyk Wywołał ten incydent(ciekawe kto mu to nadał?), a teraz głosował jakby nigdy nic. Jak to nazwać?
71 dni temu
 · 
 · 
23
Bonawentura Krzyżmowski ZEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
71 dni temu
 · 
 · 
25
Edward Szymczura Nadał pływający nadajnik
71 dni temu
 · 
 · 
12
Konrad Sobota Edward myślisz o rybie?
71 dni temu
 · 
 · 
7
Walerian Pawlikowski Ryba lubi plywac, juz pluszcze sie w wodach na kosciuszki
71 dni temu
 · 
 · 
14
Eryk Prawda
SUFLER BIERZE SEANSE/SESJE U SPECJALISTY OD RESOCJALIZACJI .TERAZ JEGO CHOROBA (DEGENERACJA) OSIĄGA ZENIT WIĘC ZAPLANOWAŁ ZWOLNIENIE OO INNEGO SPECJALISTY
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
71 dni temu
Zbigniew Kamieniczny sprawdzić to zwolnienie , zróbmy coś ludzie bo tak być nie może aby nas złodzieje okradali łupiac ZUS będąc zdrowymi !
71 dni temu
 · 
 · 
26
Patrycja Korneluk Do sprawdzenia takich długich zwolnień znalazłoby się kilka innych zdrowych osób. Poza tym pracodawca powinien zgłosić do ZUSu , ale przecież tego nie zrobi a powinien.To taka dziwna przypadłość przy odcinaniu czterech liter od dobrze płatnego stołka nagle zaczynają być problemy z różnymi problemami zdrowotnymi a najczęściej z bólem głowy.
71 dni temu
 · 
 · 
21
Wirgiliusz Lux Ciekawe czy zdrowie mu pozwoli uczestniczyć w miejskich sesjach?
71 dni temu
 · 
 · 
19
Walerian Cichoj Gerguła też ostatnio był na zwolnieniu a pokazywał się publicznie z ramienia starostwa
71 dni temu
 · 
 · 
17
Jonatan Kotyska ale on podobno walczyl o zanizanie alimentów na córkę
71 dni temu
 · 
 · 
8
Samuel Durer
Brawo Bartek.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
71 dni temu
Lambert Borkowski a co on takiego dobrego zrobił ?
71 dni temu
 · 
 · 
13
Aron Grześkowski No nie głosował jak koalicja była umówiona i tak jak do niej się przyłączył ten niby niezależny , nowomodny czy jakoś tam.
71 dni temu
 · 
 · 
11
Adrian Laskonogi odszedł z Gimnazjum nr 2
71 dni temu
 · 
 · 
7
Andrzej Kielar ten ziółek to dno jeśli tak głosował
71 dni temu
 · 
 · 
24
Achilles Walentynowicz
Mam nadzieję że żaden z tej 13 –ki ale też i żaden sługus z tej rady nigdy już nie zostanie wybrany ale wczesniej czy później roliczony. Quzwa – wiejskie niedouczone ćwoki rządzą miastem ! hańba dla nas wszystkich . niepiśmienny Zdzich – kilelich czy Fabijański zapijaczony bokser odpustowy co na ostatnich dożynkach dał występ MMA i KSW , tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
71 dni temu
Ireneusz Siczepa sami degeneraci
71 dni temu
 · 
 · 
27
Marcel Wilbik
Nie wszyscy są ofiarami niektórzy w krótkim czasie objęli stanowiska wiceprzewodniczącej i nagle dostają pracę z bezrobocia ,a mało tego wskakują na członka zarządu, czyli awansują .Czym się zasłużyła?Czego dokonała?
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
71 dni temu
Ulryk Przyrański Może coś dała
71 dni temu
 · 
 · 
17
Pius Hanusz
Do pkt. 4;
A kto ma robić analizę struktury zatrudnienia kiedy to własnie to badziewie tworzyło nowe stołki ? skorumpowany kielich - pijak czy taki sam łebski górniczyna ???????????????
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
71 dni temu
Wiesław Pazczyński
a ja myśle ze kiedys i tak każdy przestepca skonczy w kryminale bez wzgledu na to kim jest dziś
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
71 dni temu
Filomena Zerebita
A sekretarz to jak boja na morzu niezależnie od fali ciągle na fali.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
71 dni temu
Gwidon Krzywopisza Niezatapialny bo pusty w środku.
71 dni temu
 · 
 · 
36
Aleksander Skowroda Ale teraz będzie w duecie udzielał informacji zapewne istotnych dla społeczności lokalnej.
71 dni temu
 · 
 · 
15
Cecyliusz Orłuk Ten duet jest bezwartościowy.
71 dni temu
 · 
 · 
18
Maksym Mańański Jeden olewa, druga polewa
71 dni temu
 · 
 · 
12
Ferdynand Osmanowicz A gdzie i co polewa?
70 dni temu
 · 
 · 
3
Gerard Leśnicki zapytaj u źródła
69 dni temu
 · 
 · 
6
Zenobiusz Bedras
Nie popieram takich dogadywanek się tylko dla własnych korzyści ,ale akurat w kwestii tego co się nagle mu zdrowie pogorszyło i pewnie pójdzie na długie i zasłużone zwolnienie lekarskie (praktyka odrywania od dobrych stołków)i drugiej osoby co jeszcze nie czuje zagrożenia bo może go nie ma to akurat dobry punkt w tej umowie.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
71 dni temu
Korneliusz Doktor Zwykłe ludzkie odpadki ,które mają władzę bo w Kutnie nie ma PiS dzieki dyźmie
71 dni temu
 · 
 · 
36
Julia Półgęskowicz sufler to dno i wielkie moralne zerooooooooooo, tak samo jak historyczne zresztą
71 dni temu
 · 
 · 
33
Gwidon Krzywopisza A co na tę zaplanowaną chorobę powie ZUS
71 dni temu
 · 
 · 
22
Pankracy Jadach to zalezy od nas , trzeba się zebrać i skończyć te patologiczne praktyki kłopotów , wilanoskich a teraz jądrowiczów - saramonowiczów . pewnie psyche tej miernocie padła
71 dni temu
 · 
 · 
18
Areta Iwanicki To on już wiedział wcześniej ,że zachoruje później?
71 dni temu
 · 
 · 
22
Wiktoria Nierychło Powinni go zatrudnić w szpitalu jako diagnostę.
71 dni temu
 · 
 · 
19
Parys Gąsienica
zobaczcie jak się ten wsiowy pół analfabeta z zsl podpisuje . jak ten matoł pisał w blich na wieczorowych kursach szkoły zawodowej ???? : ) . o matko i córko funkcjonalny analfabeta i pijaczek jest wice starostą . szok.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
71 dni temu
Wanda Zychoń Ale jaki skuteczny , ugrał co chciał nieprawdaż?
71 dni temu
 · 
 · 
15
Daniel Schulz takie samo zero jak te dwa pozostałe tłuki !!!!!!!!!!!
71 dni temu
 · 
 · 
33
Lucjusz Mańkowski pierwszy lepszy lump ma większe kwalifikacje od tych neandertalczyków
71 dni temu
 · 
 · 
24
Gaweł Kozielski
"Jak wiadomo życie nie znosi próżni, inne stanowiska się trafią, zresztą oboje pracowników samorządowych ma bogate CV i na rynku pracy nie tylko w Kutnie sobie poradzi." Co racja to racja mogą przecież dojeżdżać do pracy tak jak wiele innych osób a poza tym tacy specjaliści to pewnie prace znajdą , ale sądzę ,że koledzy się postarają i coś na miejscu byle intratnego dla nich znajda, prawda?
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
71 dni temu
Albert Starzytiski kolesie prace im znajdą ale to nie specjaliści tylko HIENY
71 dni temu
 · 
 · 
32
Jeremiasz Koniecpolski
Hahaha dawno tak się nie ubawiłem.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
71 dni temu
Wawrzyniec Bułhak
oj,kruki,kruki...
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
71 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Kultura Musi Być!
Trzymając w ręku fragment Kosmosu. Leszek Baranowski i Mineral and Gem
Rozpoczynamy wakacyjny cykl Ludzie, który mamy nadzieję, będzie powstawał dzięki Czytelnikom eKutno.pl pragnącym pochwalić się fascynacjami, swoim hobby. Chcemy w nim... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W lipcu w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury
Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu na filmy animowane, hooror, thriller, premierę filmu wojennego i Małej Wielkiej Stopy. 30.06.2017-05.07.2017  od piątku do niedzieli godz.16.00 AUTA 3  2D dubbing (animowany/familijny, czas 107 min) godz.18.00... [więcej]
Sport
Kolejny sezon KDK Kutno w Ekstraklasie
Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. W sezonie 2016/2017 tytuł mistrzowski zdobyła drużyna RAL Poznań. Kutnowscy brydżyści KDK1 po zwycięstwach w fazie play-off nad AZS Warszawa 220:118 i Piastem Skawina 204:153 ostatecznie zajęli 11 miejsce w kraju i... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kredyt pożyczka CHWILÓWKA w 15 min Potrzebujesz gotówki na nieprzewidziane wydatki? Chcesz spłacić swoje zaciągnięte chwilówki? Chcesz spłacić swojego komornika? U nas dostniesz pożyczkę! Najlepsza oferta na rynku! Najniż... [czytaj więcej]
Pergotendy - nowoczesne zadaszenia Pergotendy - funkcjonalne zadaszenia tarasów. Jest to unikalna forma ochrony przed słońcem i deszczem i jak i również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni... [czytaj więcej]
Młoda pozna pana Młodziutka studentka spotka się ze zdecydowanym oraz zadbanym Panem na niezobowiązujący seks. Wymagana dyskrecja, kultura oraz higiena osobista :) Spotkania na początek u mnie w mieszkaniu lub w ... [czytaj więcej]
Pomoc kuchni Zatrudnię pomoc do kuchni! Praca w trybie zmianowym. Godziwe wynagrodzeniernrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dypozycyjnośćrn-uczciwośćrn-doświadczenie w branżyrnZainteres... [czytaj więcej]
Zatrudnię kucharza/kucharkę Zatrudnię kucharza/kucharkę na pełny etat do pracy w restauracji hotelowej!rnPraca na pełny etat, w trybie zmianowym.rnrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dyspozycyjnośćrn-uc... [czytaj więcej]
Kupię książki Kupię komplet książek do I klasy liceum o profilu technik logistyk... [czytaj więcej]
Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy WitajrnrnWiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Um... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
REKRUTER DS. PRACOWNIKÓW UKRAISKICH Rekruter ds. pracowników ukraińskich Obowiązki • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem • Budowanie i utrzym... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
Zagubiony piesek W okolicy ostatniego przystanku autobusu nr.7, w Muchnowie, blaka sie maly czarny piesek, nie ma jeszce roku. Moze ta droga znajdzie sie wlasciciel lub ktos kto zna pieska.... [czytaj więcej]
opiekunka do dziecka od września Poszukuję opiekunki do dziecka przedszkolaka, która jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną, z podejściem do dziecka i posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 3-5, niepalącą. Mile ... [czytaj więcej]
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ ZATRUDNIĘ OD ZARAZ KIEROWCĘ TEL. 570 849 437... [czytaj więcej]
sprzedam mieszkanie 61,3m Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,3m mieszczące się na 1 piętrze na osiedlu Łąkoszyn. Mieszkanie po remoncie wymieniona hydraulika, okna PCV, podłoga panele i kafelki, na ścia... [czytaj więcej]
Odzież ciążowa i odzież XXI .plac Manhattan box 73 Oferuje odzież ciążowa i odzież XXI plac Manhattan box 73... [czytaj więcej]
Poklikam !!!! Witam serdecznie . Poklikam w wolny czas sms,y lub na gadu gadu z kobietami z Kutna i okolic stan cywilny B/Z. ( Mile widziane Ukrainki mieszkające w Kutnie ) Pozdrawiam Panie i Tylko Panie !!!... [czytaj więcej]
Kocięta szukają domu Cztery 7-tygodniowe kocięta, przebywające od urodzenia w mieszkaniu, poszukują nowego domu. Są bardzo wesołe i towarzyskie. Korzystają z kuwety i potrafią już jeść samodzielnie. ... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Leszek Schmiedicke:
3 minut temu
Był konkurs na dyrektora w ALO?
Ananiasz Stawarz:
7 minut temu
nie łuczak nie jest mezem tej łuczakowej z PUP
Beatryks Cbwalibog:
24 minut temu
Hańba!!!!!!!!!!!!!!!!Do II stopnia przeszły szpitale z takich dziur jak np. Brzeziny. Dyrekcja szpitala i szefstwo powiatu gdyby miało odrobinę honoru podałoby się do dymisji.
Bożydar Wjuk:
46 minut temu
Na kompromitujący wynik miało wpływ kilka czynników: 1. Szkoły prywatne nie mają żadnej marki, a I i II LO mają. Więc nawet rodzice, którzy mają pieniądze, nie poślą dzieciaka do prywatnej 2. Fatalna lokalizacja - na wylocie z Kutna, przy blokach socjalnych i fabryce
Ursus Wincenty Rylski:
54 minut temu
Masz rację Jonatanie! Wody może nie być. Aby ognia nie zabrakło nigdy. I żeby ryby, chleb i wino były zawsze dostępne na Dobrym Rynku. Z tym FACEBOOKIEM to sporo przesadziłeś. Dla mnie może go nie być wcale. Dla mnie dzień bez eKutna jest dniem straconym. Żeby nie te kradzieże komentarzy i zamykanie OKNA to jeszcze bardziej bym polubił eKutno. A bez wody w kranie można żyć! Nieprawdaż?
Krystyn Kazimierski:
1 godzin temu
Tragedia!!!Dwóch posłów z miasteczka ok.50 tysięcznego a powiatu ok 100tys. i co pan starosta i co Nic najgorzej że żle zrozumiałem?!
Konrad Wikuła:
1 godzin temu
jak taki prezesina bez wykształcenia może pełnić taką funkcję???inni mają papiery dowodzenia a on jest tylko marionetką. tak jak niby prezydent RP
Gerwazy Laska:
1 godzin temu
oni się boją odezwac, Oni poklepią prezesa, Ktoś powie prawdę, a Ty na co czekasz, idź się odezwij, powalcz, nieeeee, niech Inni COŚ zrobią
Gerwazy Laska:
1 godzin temu
bzdura, w Kutnie wiele lat z rzędu tak było
Ursus Wincenty Rylski:
2
 · 
1 godzin temu
Jakim drutem? W jakich innych dziurkach? Jak te inne dziurki wyglądają? Gdzie ich szukać? Bo ja mam drucik, tylko nie wiem czy on by się nadawał do tych innych dziurek? Czy wkładanie drucika do dziurki jest zgodne z zasadami obowiązującymi na eKutno? Przez grzeczność, z góry dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie mi wszystkich tych dziurkowo-drucikowych wariacji, kombinacji i permutacji. ~uczeń Normalnego? Liceum Nieakademickiego.
Tobiasz Fa]ewski:
2
 · 
2 godzin temu
Brawo Jarzębinki! Najzdolniejszy zespół młodych talentów!
Aaron, Skalski:
2 godzin temu
Nie ma wyszczególnionej endokrynologi
Prokop Szołucha:
3 godzin temu
Ten pan Łuczak prezes PEC to nie przypadkiem mąż pani Łuczak, obecnie głównej ksiegowej PUP, wcześniej prezeski szpitala i jeszcze wczesniej audytorki czy kontrolerki w UM.
Karol Riviere:
3 godzin temu
"PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI." AWRUK! Kto pożarł nasze komentarze? Kto zamyka przed nami OKNA eKutna? Kto jest tym złoczyńcą? Kto jest prowokatorem? Kto jest egzekutorem? Kto jest katem? Kto Jest ofiarą? Co tu jest grane? Co tu się dzieje? Co tu się narobiło? Tęsknota! Smutek! Żal! Nigdy nie mówi się nigdy. Nigdy nic nie wiadomo. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na nawrócenie, oświecenie, przyjaźń, miłość, pokutę, przeprosiny i naprawę szkód i krzywd nigdy nie jest za późno. Jak się nie ma co się lubi, to się nic nie lubi. Albo wszystko! Albo nic! Albo seks, mamona i ciuch? Albo miłość światłość i duch? Trzeba wybierać! Albo rybka? Albo akwarium? Albo pieniądze? Albo życie? Trudne to wszystko jest do ogarnięcia? A wybory są najtrudniejsze! Co wybieramy? EKutno, PTO"R" i NADZIEJĘ? Czy "Nie chcem ale muszem", "Alleluja i do przodu", "Róbta co chceta" i „Obiecanki-cacanki (a głupiemu radość)”? Kto się długo namyśla, nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Raz kozie śmierć!... Ja już wybrałem!.... Dziękuję Pani Olu!!!... Kończę już pisanie głupot..... Boję się trefnych prowokatorów: niedorozwiniętego lekarza psychiatry i nadpobudliwego lekarza seksuologa, którzy swoimi komentarzami doprowadzili do bardzo groźnej, niebezpiecznej zadymy na tym forum. Ale, póki co, sytuacja już została opanowana. Bogu dziękujmy! Ducha nie gaśmy!.... !!!!! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.....!!!!! Całą noc nie mogłem zasnąć. Teraz się trochę uspokoiłem. Idę spać. Jak się wyśpię, to zobaczę co wy tu nawypisywaliście na moim ulubionym eKutno. Pa pa, nieznośne aniołeczki! Pa pa!
Gustaw Wawrzek:
4 godzin temu
Gratulacje !!!!
Mateusz Sopielka:
2
 · 
4 godzin temu
a TAKA miała być AMERYKA -II stopień ????
Lucjusz Plater:
4 godzin temu
Nie rozumiem, jakie głosowanie, jaki plebiscyt na policjanta? Za swoją pracę dostaje pieniądze czy pracuje za darmo
Felicjan Matliński:
4 godzin temu
Który z oddziałów kutnowskiego szpitala nie wszedł do sieci, czy weszły wszystkie?
Filip Kocieł:
2
 · 
5 godzin temu
I stopień czyli najniższy.
Gwidon Sypajło:
5 godzin temu
Może się z narcyzmu wyleczą dzięki temuNajciekawsze artykuły
 ·  23
4 dni temu
Miejskie obrazki. Smród na osiedlu w centrum miasta
 ·  52
5 dni temu
Przemysław Zawadzki nadal dyrektorem Dąbrowszczaka. W czwartek konkurs na dyrektora Troczewskiego
 ·  119
5 dni temu
Radosław Bieniek szefem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w mieście
 · 
6 dni temu
Dni Pola w Strzelcach
 ·  56
6 dni temu
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
 ·  91
7 dni temu
(Aktualizacja) Kto wylewa słoną substancję na pobocza w gminie Krzyżanów?
 ·  14
8 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
8 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  74
9 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
9 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
14 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
14 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
16 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
19 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
19 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
19 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
21 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
21 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
22 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
23 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
23 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
23 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
24 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
24 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
24 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności