eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 27.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Takie kino...
W pewnym mieście, niedużym, niemałym – takim, jakich w Polsce jest wiele, od lat mieszkańcom przygrywała wielka i wspaniała orkiestra. Gdy jej zasłużony dyrygent odszedł na emeryturę, jego miejsce objął nowy maestro.

Okazało się wkrótce, że nie ma on pojęcia o dyrygowaniu orkiestrą i nie zna się na muzyce. Złośliwi twierdzili, że nie zna się na niczym, lecz się mylili. Nowy maestro miał doskonale opanowane umiejętności obrażania i skłócania ludzi, używania niecenzuralnych i obraźliwych wyrażeń, manipulowania faktami, a także korzystania z poparcia tych, którzy coś mogą. Trzeba przyznać, że na dzisiejsze czasy to wyjątkowo przydatne umiejętności. Początkowo próbował zdominować orkiestrę, ale odkrywszy, że nie jest w stanie zaimponować pracującym w niej muzykom, przekształcił orkiestrę w… kino. Tak, podrzędne, prowincjonalne kino, w którym na porządku dziennym były rynsztokowe pyskówki i inne gorszące wydarzenia. Sam przyjął stanowisko głównego kinooperatora.
Główny kinooperator miał jeszcze jedną cechę. Otóż szczególnie lubił prezentować swoją osobę wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Nie było zdjęcia, na którym, na tak zwaną przyklejkę nie prezentowałby swojej „fizys”. Istny mistrz PR! Gdy jedna z regionalnych gazet ogłosiła konkurs SMS-owy na lokalnego człowieka roku, oczywiście wziął w nim udział i wygrał. Temu akurat nikt się nie dziwił, ale wszyscy zastanawiali się, ile wydał pieniędzy na doładowanie kart SIM w telefonach, z których jego zaufani recenzenci na okrągło wysyłali głosy poparcia…
Byli orkiestranci próbowali przeciwstawić się destrukcyjnej działalności głównego kinooperatora, lecz ten otoczywszy się grupą wiernych recenzentów, wprowadził „swojskie” zasady sprawowania władzy. Najpierw straszył ograniczeniami w zatrudnieniu, a później zaczął je wprowadzać w życie. Prawo, w oparciu o które działa opisywana instytucja, w pewnych przypadkach dopuszcza ograniczenie zatrudnienia, ale o dziwo, takie ograniczenie zaczęło dotykać tylko tych pracowników, którzy otwarcie próbowali bronić zasad praworządności. Owo prawo dopuszcza ograniczenie zatrudnienia pracownikom, którzy oprócz pracy w macierzystej instytucji mają tzw. „boki”. Logiczne… Ale jak w takim razie wytłumaczyć ograniczenie zatrudnienia kobiecie w ciąży? Chyba tym, że pracuje w innej instytucji zwanej własną rodziną w charakterze przyszłej matki! To już nie jest logiczne! Jak wytłumaczyć ograniczenie zatrudnienia osobie posiadającej wymagane wykształcenie, duże doświadczenie zawodowe i znaczące osiągnięcia w działalności zawodowej, w sytuacji, gdy na podobnym stanowisku pracuje inna osoba bez wymaganego wykształcenia, i która ponadto zaliczyła kilka „wpadek” zawodowych…? Przykłady można by mnożyć.
Lokalne władze w końcu ogłosiły konkurs na stanowisko głównego kinooperatora i bohater naszej opowieści zaczął zwierać szyki. Na jednym z seansów w demokratycznym głosowaniu (a jakże!) niewielką większością głosów wybrano przedstawicieli do komisji konkursowej. Jak łatwo się domyślić – z kręgu wiernych recenzentów. Jak widać proces ujarzmiania załogi zaszedł już dość daleko, ale to też nie jest dziwne. W instytucji zatrudniono wielu nowych, powiększając tym sposobem ów krąg. Ktoś kiedyś powiedział, że tylko zdechłe ryby płyną z prądem. No cóż, lepiej być zdechłą rybą i mieć miejsce pracy…
Drodzy czytelnicy! Omijajcie opisaną instytucję z daleka gdyż w niej cuchnie. Powiadomcie swoich bliższych i dalszych znajomych, aby również ją omijali, bo wkrótce zapach stanie się nie do zniesienia. Takie kino…
Prawdopodobnie ciągu dalszego już nie będzie, gdyż ci pracownicy wyżej opisanej instytucji, którzy do tej pory uchylali rąbka tajemnicy, w trosce o zachowanie swoich miejsc pracy już nic więcej nie powiedzą… ALE KINO…
Autor
pismak, 03.05.2017 20:02|czytane: 3616 razy|74 komentarzy|komentuj
Krystian Drużbicz
Szczepan Dalowski
Igor Skowski! Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Ja się wcale nie chwale, ja po prostu niestety mam talent. Najlepszym weryfikatorem wartości jest nieemocjonalny osąd społeczny. Jestem zimnym draniem. Krytykę twoją przyjmuję z godnością na chłodno. Może kiedyś zmienisz zdanie? Pozdrawiam. Życzę zdrowia. I załącznik:

Nie zadzieraj nosa
Nie rób takiej miny
Nie udawaj Greka
Zmień się lepiej, zmień!
Już za parę minut
Będziesz przyjacielem
Całej naszej "Reduty"
Tylko rozchmurz się!

Baw się razem z nami
Jeśli masz ochotę
Na wspólną zabawę
Daj namówić się
To najlepszy sposób
Jeśli chcesz zapomnieć
O swoich kłopotach
I zmartwieniach też

Jeśli chcesz zaśpiewać
Śpiewaj razem z nami
Teraz masz okazję
Bo dla ciebie gramy

Baw się razem z nami
Jeśli masz ochotę
Jutro odjeżdżamy
Ty zostaniesz tu
Lecz nasze piosenki
Łatwo zapamiętasz
Gdy zanucisz refren
Powrócimy znów.
NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... Z poczuciem humoru, honoru i odpowiedzialności, róbmy swoje. Pro publico bono. My tylko oświecamy, oświecamy, oświecamy.... praojciec Oerter Jawabo. Kanclerz PTO"Reduta".
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
20 dni temu
Igor Skowski
Gabriel Boratyński - wyjątkowa grafomania. Coś okropnego.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
22 dni temu
Anioł Pawlikowicz A Ty jesteś okropnym KaCeInem, wybitnym znawcą bab, żab i diabłów. Przecież dzieci z podstawówki wiedzą, że to nie jest żadne grafo, ani żadna mania tylko najzwyklejsza kompozycja słowna. Mnie się bardzo podoba. Aty jesteś złośliwcem i szukasz dziury w całym albo guza? Chcesz się ze mną spotkać na turnieju grafomańskim jeden na jeden?
22 dni temu
 · 
 · 
2
Teodora Graszewski Igor a może ty coś napiszesz takiego górnolotnego,co? Przecież jesteś fachowcem ale tylko od pisania anonimów.
21 dni temu
 · 
 · 
4
Agata Sugont Odezwał się poliglota , literat i pisarz w jednej osobie nie wspomnę , że światowej sławny poeta , tak Igorze? Czekamy na twoją twórczość.
20 dni temu
 · 
 · 
8
Witold Michelewicz Gamoniu, genialnie paskudny trollu internetowy, wielki mistrzu mniemanologii stosowanej Igorze Stawski - ugryzło Cię to mocno. Boli? Poczekaj. Jeszcze ktoś przyfastryguje Ci mocniej i więcej, bezczelny, upodlony, skundlony turkuciu podjadku. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece. I wszyscy święci. Amen
20 dni temu
 · 
 · 
3
Walenty Bukar Ten Igor Skowski to na bank jest KaCeInem i zazdrości Pani Oli takich życzeń, takich podziękowań i takiego mocnego załącznika. I pluje jadem. Nie dla psa kiełbasa i mocne kanclerskie trunki Igorze! Możesz sobie pomarzyć i nie zapominaj o przygotowaniu sobie katapulty i suchej karmy. Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada. Uważaj na siebie! Ostrzegam! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... wnuczka Forsycja - wolontariuszka PTO"R".
20 dni temu
 · 
 · 
5
Teofil Bojko Walenty redaktorka nie jest autorką tego tekstu
20 dni temu
 · 
Prokop Luba Ja Walenty nie rozumiem Ciebie Teofilu o co konkretnie Ci chodzi? Może szerzej naświetlisz sprawę? Jakieś nieporozumienie? O Pani Oli złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie. Ja rozumiem, że Pani Redaktor Ola jest osobą do której Pan Jawabo przesłał życzenia z podziękowaniami i z załącznikiem. A może Igor zazdrości też Panu Jawabo, że udała mu się skomponować super piękny i mocny tekst. To on chciałby otrzymać takie życzenia z dodatkami i tego właśnie Pani Oli zazdrości. To tyle ode mnie wyjaśnień. Ja też trochę zazdroszczę Pani Oli taaaakich życzeń. W pełni na nie zasłużyła. To mówię ja, wnuczka Forsycja - wolontariuszka PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
20 dni temu
 · 
 · 
11
Gabriel Boratyński
Maj - miesiącem nadziei. Dziś mamy dzień szczególny na dwie piątki 5.V. Imieniny miesiąca nadziei. Imieniny maja. Z okazji tego dnia najszczersze życzenia dla Pani Oli z eKutno. Co ja zrobię, że Cię lubię lepiej niż byś chciała. Nie za darmo. Tylko właśnie za eKutno, za budowanie nadziei, pogłębianie wiary, podwyższanie kultury, uszlachetnianie natury i za całą tą pozytywnie nakręcającą robotę. W imieniu PTO"R" dziękuję za wszystko i proszę o jeszcze. Presja oświeceniowa na społecznościowym portalu internetowym eKutno nieustająco trwa. Pro publico bono. I niech tak zostanie na zawsze Do końca świata i dwa dni dłużej. I załącznik:

dziś dzień krwi i chwały
Oby dniem wskrzeszenia był
W tęczę Franków Orzeł Biały
Patrząc lot swój w niebo wzbił
A nadzieją podniecany
Woła na nas z górnych stron :
Powstań Polsko, skrusz kajdany
Dziś Twój tryumf, albo zgon!

Hej, kto Polak na bagnety!
Żyj swobodo, Polsko Żyj!
Takim hasłem cnej podniety
Trąbo nasza wrogom grzmij
Trąbo nasza wrogom grzmij.

Grzmijcie bębny, ryczcie działa
Dalej dzieci w gęsty szyk
Wiedzie hufce wolność, chwała,
Tryumf błyska w ostrzu pik!
Leć nasz Orle w górnym pędzie,
Sławie, Polsce, światu służ!
Kto przeżyje wolnym będzie,
Kto umiera wolny już.
NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... Nie spoczniemy, nim dojdziemy, nim znajdziemy.... 1000 lat dla PANI OLI i ani sekundy więcej. Musimy wszyscy razem wybudować "Nowy Dom". Taki co ma OKNO, serce i duszę. Podków szczęścia nie wyrzuca się na złom. Nie wynosi się na śmietnik snów i wzruszeń. No to co? "Róbta co chceta"? "Alleluja i do przodu"? "Nie chcem ale musem"? . Non possumus! Nic z tych rzeczy! Róbmy swoje! Do dzieła! Szczęść Boże. Pozdrawiam wszystkich... kanclerz PTO"R" praojciec Oerter Jawabo.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
22 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, a dziękuję bardzo za życzenia z załącznikiem! Mocny! 1000 lat, hoho, najpierw muszę przeżyć magiczne 46 a potem to już będzie dobrze
22 dni temu
 · 
 · 
8
Maciej Lula Do życzeń i podziękowań również się przyłączam z gromadą!
22 dni temu
 · 
 · 
11
Anioł Pawlikowicz Stowarzyszenie Walki z Kutnowskimi Patologiami też się przyłącza do życzeń i podziękowań! Panią Olę to chyba nam Bóg zesłał tu do Kutna?
22 dni temu
 · 
 · 
8
Aisza Bonar Ludzie władza dla Nas , dla was tyle robi , występuje , przytupuje , robi piruety , idzie w szeregu z księżmi , wygłasza mowy w kościele , uczestniczy później w rautach a wy od rana ją wkurzacie chwaląc Panią Olę . Wy jesteście niewdzięcznikami .Pani Olu dzięki za Pani pracę i niech dalej Pani idzie tą drogą oczywiście bez psa Saby.
20 dni temu
 · 
 · 
6
Eryk Martynowski
Artykuł ciekawie napisany...myślę,że każde dziecko wie kto wygra w konkursie(a może będzie tylko jeden kandydat)...natomiast to co demokratyczne musi być dobre?czy krytycy mając pod d...stołek w starostwie nie postepowaliby podobnie?...tylko byliby inni swoi-ot taka różnica--tak własnie jest w demokracji...a Pani Olu(zapytam tak jak Piłat)co to jest prawda?
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
23 dni temu
Honorat Bobojed "Nie zdoła kłamstwo ani fałsz zatrzymać prawdy w biegu, nie skrzywi wściekłych wilków marsz naszej "Reduty" ściegu." Prawda jest tylko jedna, a kłamstw jest wiele. Prawda, to taka oliwa, która zawsze na wierzch wypływa. Tylko prawda jest ciekawa. Ryba psuje się od głowy. Kram psuje się od pana. Pałac psuje się od Paca. Naród psuje się od króla. Państwo psuje się od parlamentu. Społeczeństwo psuje się od rad gminnych, parafialnych, miejskich i powiatowych. Tylko prawda nas wyzwoli. I tyle. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... Nie spoczniemy! Wuj to wuj! A zbój to zbój! A zdrowe ryby płyną pod prąd. Kto z nami? PTO"R.
23 dni temu
 · 
 · 
17
Marzena Tlefon Eryk może i po części masz rację , ale chodzi tu we wszystkich sprawach szycie takimi grubymi nićmi ,że nawet prawda nie daje się przebić bo jest przez tych co szyją tymi nićmi ignorowana. Nie są w stanie wysłuchać innych i uważają ,że tylko oni mają rację i nie dociera do nich to co mówią ludzie spoza układu , kliki czy jak ich zwał . O to chodzi. Zrozumiałeś?
23 dni temu
 · 
 · 
11
Symeon Soczko O NAPRAWIE RZECZYPOSPOLITEJ. Prawda w oczy kole. Klika prawdy nie lubi. Prawda klikę kole. Kłamstwo ma krótkie nogi. Prawda ma długie rogi. Prawda sto razy zakopana, wcześniej czy później, zawsze wyjdzie na wierzch. Jest nieśmiertelna. A demokracja to kłamstwo i fałsz. Rządy większości. A jak większość jest głupich i zepsutych to co? Cała nadzieja w oświecaniu i nawracaniu. Ciemnych i głupich trzeba oświecać, a zepsutych trzeba nawracać i naprawiać. Nie spoczniemy. Będziemy oświecać, oświecać, oświecać...Tylko oświeceni potrafią się nawrócić i naprawić. Kto z nami? PTO"R".
22 dni temu
 · 
 · 
8
Norbert Fak
Uwaga nasila się atak zdechłych ryb,. Zdechłe, a jeszcze łby podnoszą , ale już niedługo.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
23 dni temu
Aaron, Bocian
Atak na Panią świadczy ,że jest dobrze , uderzone w czuły punkt.Jest super.j
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
23 dni temu
Ignacy Głownia
"Jędrzej Cimochowski: To znaczy, że Janusz zamiast nadzorować matury znowu jest tam, gdzie nie powinien być ".

Jesteś w błędzie Jedzrzeju bo ten osobnik z taką inteligencją powinien sam jeszcze raz napisać maturę a nie to nadzorować . to człowiek na poziomie I klasy szkoły zawodowej .
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
23 dni temu
Krystyn Kajdański No wiadomo po historii a jak widać, słychać i czuć to tuzy intelektu są!
23 dni temu
 · 
 · 
11
Melchior Kochanovius
janusz jesteś takim samym dnem jak twój pryncypał upadła ,czerwona górnicza purchawa , stały bywalec sądów i wokand
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
23 dni temu
Sergiusz Lewi
Trzeba być głupcem żeby posądzać Panią Redaktor o to, że jest autorem powyższego tekstu. Wystarczy uważnie się weń wczytać. Autorem może być tylko osoba, która zna tę szkołę od podszewki. Pewnie Janusz P. nie lubi Pani Oli za to, że na tym portalu znajdują się informacje o nim, ale skoro dostarcza swoimi działaniami tematów, no cóż...Ten portal podejmuje tematykę niewygodną dla wielu, stąd niewybredne, prostackie ataki.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
23 dni temu
Zachariasz Gładysz
Olaf, Bonifacy, Karol czy jak się tam naprawdę pachołku zła nazywasz. Taki dług to nie dług. Wielu z was, co się mieni biznesmenami jest zadłużonymi biedakami nadużywającymi tego statusu, a tak naprawdę mają puste kieszenie tylko łby noszą niezasłużenie wysoko. Ty i tacy jak ty jesteście przekleństwem tego miasta. Gdyby traktowano tu równo media to żadna dobra redakcja nie musiałaby mieć długów, ale tu hochsztaplerzy dają tylko tzw. „mediom” reżimowym, dennym, pustym, bez znaczenia i merytorycznych podstaw działania. Nazywają siebie ich pracownicy „dziennikarzami”, gdy tymczasem są zwykłymi robolami właścicieli szmatławców i żrą odpadki z łapy bełkotom i innym, skazywanym i odsądzanym od czci politykierom, których my już od dawna nie chcemy, bo się nimi brzydzimy. Poobsadzaliście miernotami wszystkie stanowiska w mieście i powiecie, jesteście krwiopijcami i ludźmi (mam wątpliwość czy w ogóle), których żaden szanujący się pracodawca by nie przyjął. Jeśli chodzi o Kutno; Pani Ola jest przy takich odpadach moralnych jak większość mieszkających tu i będących na łasce mafii – miernych wsiowych kutnian. My jesteśmy dumni z tego, że ona jest i działa pomimo tylu przeciwności, działa dla naszego dobra przeciw przestępcom co kradną po 30 milionów i wychodzą na wolność. Tu trzeba mieć odwagę pachołku pod tymi w/w imionami a nie rzucać na redakcję i samą Panią Redaktor inwektywami. Domyślny autor – jeśli taki tu w mieście istnieje – to artykułu to nędza moralna i intelektualna oraz zło w najczystszej postaci. Nie jest jednak sam, bo są inni, których, można byłoby wymienić z nazwiska żałosne kreatury ale nie będziemy ich nazwisk wymieniać; zaraz i tak same zaczną tu szczekać. Nie damy pożywki zwykłym odpadom społecznym aby nadali kolejny donos, choć jeśli jest takie życzenie pachołki to czekamy ! Serdecznie pozdrawiam Pani Olu i nie wyrażam tu żadnego współczucia gdyż Pani jest silna i go nie potrzebuje. Niezbędne jest ono za to tym nihilisto próbujących, co podkreślam, Panią obrazić. Na pohybel tym ZEROM. Oni sami wiedzą do kogo to adresujemy. Zobaczymy czyje nożyce się pierwej odezwą. · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
23 dni temu
Zachariasz Gładysz uzupełnienie: Pani Ola jest przy takich odpadach moralnych jak większość mieszkających tu i będących na łasce mafii – miernych wsiowych kutnian - WZOREM CNÓT I SIŁY !!!
23 dni temu
 · 
 · 
27
Gwidon Gerlitzki no prawda boli
23 dni temu
 · 
 · 
9
Radomir Dym Olafek - persen polecam, albo inne dobrodziejstwa uspokajające bo w niedługim czasie... zapukają do drzwi oj zapukają....
23 dni temu
 · 
 · 
11
Wacława Zygmański
Ryba się mści?
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
23 dni temu
Melchior Rymarski Jak na niej się zemszczą to dopiero będzie ubaw.
23 dni temu
 · 
 · 
12
Abel Bartoszowski
No cóż, prawda w oczy kole. Tak było, jest i będzie. Atak na autora ww. tekstu o tym świadczy. Klakierzy byli, są i będą. Dziękuję za ten artykuł, prawdy można dowiedzieć się właśnie tutaj, a reakcja była do przewidzenia. Z reguły takie odpowiedzi dają Ci których to dotyczy.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
23 dni temu
Olaf Dybczak
A pani redaktor to długi już spłaciła, czy dalej rżnie jedyną sprawiedliwą Lolę? Innych poucza i robi z siebie wzór cnót moralnych a sama 23 tysiące długu ma. Jak to jest pani redaktor? Czytelnicy pytają. Może zainteresuje się pani tymi co pieniędzy nie oddają i nie płacą swoich zobowiązań? https/www.dlugi.inf o/wierzytelnosc/450341/ALEKSANDRA-RZADKIEWICZ
Czekamy na artykuł.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
23 dni temu
Jędrzej Cimochowski To znaczy, że Janusz zamiast nadzorować matury znowu jest tam, gdzie nie powinien być
23 dni temu
 · 
 · 
20
Bonifacy Krzywda Bo to tak często bywa że złodziej krzyczy łapać złodzieja... Nie każda latarnia wskazuję drogę... Brzydko pani Olu.
23 dni temu
 · 
 · 
10
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, widzę, że nerwy puszczają Już odpowiadam panu Czytelnikowi, tak już część spłaciłam, w trakcie jestem, jeszcze trochę zostało I po pierwsze nie pouczam, nie rżnę sprawiedliwej i nie robię z siebie wzoru cnót moralnych. A jeśli pan uważa, że dla niektórych niewygodne wręcz może bolesne relacjonowanie różnych spraw, problemów, sytuacji oraz wyrażanie swoich opinii wpisuje się w określenia, których pan użył, to już pańska opinia. Mogę tylko powiedzieć, że to bardzo schematyczne myślenie o naszym zawodzie. Co to za dziennikarz, który nie może napisać tego czego chce i napisać prawdy?
23 dni temu
 · 
 · 
28
Ola Rzadkiewicz Trochę to przeterminowana informacja, widocznie jej nie aktualizują Nie życzę Panu aby znalazł się pan w podobnej do mojej sytuacji po śmierci Matki, ale gratuluję Panu śledczego nosa. Pozdrawiam
23 dni temu
 · 
 · 
41
Karol Bołbas Pani Olu w dobrym gronie tam pani jest... hahahaha... A ta pani prawda to często ta trzecia wg ks. Tisznera... To taka moja opinia. Alleluja i do przodu!
23 dni temu
 · 
 · 
13
Ola Rzadkiewicz Jakoś nie wstydzę się tego, że spłacam zobowiązania, nie wstydzę się też biedy, dramatu który przeszłam i powodu dla których musiałam wziąć pożyczkę, a że nie zawsze jest w życiu bajecznie to chyba większość z nas doświadczyła różnych sytuacji. Rozumiem jednak, że Ci którzy rzucają kamieniem czują się zagrożeni i muszą sobie poużywać na mnie.
23 dni temu
 · 
 · 
25
Bonifacy Krzywda Ci na których pani często pluje też mieli życiowe dramaty. Pytała ich pani o to? Nie... Kobieto Ty litości teraz oczekujesz? Komuś chyba nerwy puszczają. Potwierdza pani tylko jak bardzo subiektywnie ocenia pani innych.
23 dni temu
 · 
 · 
8
Adrian Kanałowyzapach Zaczęło się. Jedyny portal w Kutnie, w którym ktoś rzetelnie informuje o nieprawidłowościach władzy, jedyny, który dba, o kulturę wypowiedzi na forum(nie ma zakamuflowanych bluzgów, nie ma idiotycznych komentarzy pod artykułami dotyczącymi tragedii), jedyny, który odpowiada na pytania przeciętnego obywatela, więc trzeba zamknąć usta dziennikarce, złamać pióro, zniszczyć klawiaturę i co tam jeszcze.Poszukiwania ,,haka" trwały długo No- w końcu ktoś coś znalazł.Dłuuuuuugi! Ohydne, parszywe wyciąganie spraw prywatnych. Pani redaktor zawsze dbała, by spraw prywatnych oficjeli nie upubliczniać,ale widocznie nadepnęła komuś na odcisk. A swoją drogą- jakie to smutne, jakie żałosne,że portal należący do syna dawnego wiceprezydenta problemów finansowych nie ma. Tam krytyki władzy też nie ma. A pod tekstami o cudzych dramatach można pisać co się chce- oczywiście pod warunkiem, że te dramaty dotykają przeciętniaków.
23 dni temu
 · 
 · 
24
Adrian Kanałowyzapach Pani Redaktor, niech się Pani nie tłumaczy! Ludzie, którym Pani pomogła, którzy w Pani artykułach znaleźli wsparcie znają życie. A ci z układów będą teraz bić pianę. Proszę już nic na ten temat nie pisać. To przerażające, że ktoś kto władzę w tym miasteczku przypominającym Obrzydłówek kontrolował jest teraz flekowany przez łobuzów.
23 dni temu
 · 
 · 
25
Albert Bohdanowski Adrian ty w to wierzysz? Każdy dziennikarz jest subiektywny w poglądach. Pani redaktor też załatwia interesy. To na tyle... Nie sika się pod wiatr, pani redaktor też tego raczej nie robi. Wie doskonale kogo lubi a kogo nie. O jednych milczy a o drugich pisze. Bo tak lubi
23 dni temu
 · 
 · 
6
Ambroży Scrafiński To nie portal ma długi tylko osoba prywatna. A Ślęzaka jedna gazeta przecież upadła. I czy zapłacił wówczas za wynajem pomieszczeń? A może właściciel WKU powinien się odezwać na ten temat albo prezes TBS?
23 dni temu
 · 
 · 
21
Bonifacy Kwiecień "Piękna i Bestia".Brawo Pani Olu! Trzymamy kciuki za Panią tak samo jak za maturzystów. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Pieniądze szczęścia nie dają. Taki dług to pikuś. Olaf, jak jesteś na topie to napisz ile wynosi zadłużenie Polski i jaki w tym udział bierze Urząd Miasta Kutno i Starostwo Powiatu Kutnowskiego. Lepiej być zdrowym, mądrym i dobrym człowiekiem z długiem, niż chorą, głupią i złą Bestią z milionami euro na kontach. Nigdy nic nie wiadomo. W życiu bywa różnie. Raz na wozie, raz pod wozem. Pozdrawiam wszystkich dłużników. A Olafowi życzę zdrowia, rozumu i mimo wszystko pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy. Do usłyszenia. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... A o PRAWDĘ, DOBRO i PIĘKNO trzeba walczyć. PTO"R".
23 dni temu
 · 
 · 
19
Dionizy Idikiewicz Albert z władzy to nikogo nie lubi, kto by nie rządził w powiecie czy mieście to dostaje prawdę, jak ma za co
23 dni temu
 · 
 · 
8
Dionizy Gerlitzki Olaf a twoja baba się puszcza z twoim kolegom i to nie jednym, a ty o tym nie wiesz? No to może napiszemy na portalu co? Obrzydliwy gniocie. A zainteresuj się tymi co chodzą na lewe zwolnienia i czekają na lepszą posadkę, a właściwie przeczekują wszelkie huragany? Co nie interesuje cię ,że za nic nierobienie łupią naszą tak naszą bo podatników kasę , a nie interesuje cię ,że niektórzy dobrze usytuowani dostają mieszkania te które należą się innym? A nie interesują cię jeszcze inne przewały co to pod dywan w tzw wymiarze sprawiedliwości były zamiatane i zobaczymy czy teraz je wymiotą spod tego dywanu i dlatego tym uwikłanym miernotom puszczają nerwy, a niedługo zasmrodzą całe Kutno i powiat bo im puszczą zwieracze . Ot cała prawda o was kuneklko-klakierki. Pani Olu nie przejmować się śmierdzącymi pachołkami .Swoją drogą coś o długach innego portalu i jak im wpada kasa? To naprawdę ciekawy temat i taki skundlony Olaf miałby pole do popisu.Olafie zamiast grzebać w prywatnych czyich sprawach podrap się a raczej stuknij w ten głupi pusty łeb pełen nienawiści do prawdy.
23 dni temu
 · 
 · 
15
Feliks Amielka Dionizy a kogo ta kutnowska władza lubi poza tymi którzy ślepo im służą za michę?
23 dni temu
 · 
 · 
11
Lilla Haubicki Olaf ty to czekaj na artykóu i paragraf , ale z sądu.
23 dni temu
 · 
 · 
14
Konrad Kampo Słusznie. Może czas aby teraz ta jasna strona mocy zaskarżyła tą złą? Pani Olu niech go pani pozwie. Niech chociaż tak odpowiedzą za zło, które czynią?!!!
23 dni temu
 · 
 · 
14
Marzena Tlefon Pani Olu niech pani chociaż tym razem takiemu gnojkowi nie odpuści. Niech wreszcie będzie ujawnione skoro on taki śledczy.Jak będzie potrzeba pomożemy.
23 dni temu
 · 
 · 
10
Ramona Znaniecki Bonifacy Krzywda a ty pod którą latarnią stoisz?
23 dni temu
 · 
 · 
8
Ernest Cinciała Olaf zajmij się tym o czym napisał Ambroży i to szybko..
22 dni temu
 · 
 · 
7
Jadwiga Sopiha Olaf dlaczego jeszcze nie napisałaś o tym co napisał Ambroży . No do dzieła Wykrywaj afery , prawdziwe a nie szkaluj ludzi przyzwoitych.
21 dni temu
 · 
 · 
7
Dymitr Grela A ja wolę Panią Olę bez kozery niż 10 Ślęzaków z kozerą Burzyńskiego. Olafie, a Ty może byś coś napisał o tych Ślęzakach i o kozerach Burzyńskiego?
21 dni temu
 · 
 · 
9
Odyseusz Paweł Urbanek
Czy autorowi chodzi o J. PAWLAKA jedynego najlepszego dyrektora w Kutnie.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
23 dni temu
Jordan Landmann Zaiste o jedynym i najlepszym dyrektorze wszechczasów, który dostał tę szkołę w 2012 i dostanie 19 maja 2017, gdyż Debich i jego kolesie tak postanowili.
23 dni temu
 · 
 · 
17
Zachariasz Gładysz debich zapłaci za wszystko razem z trawą . poczekajmy. on lubi sądy czego dał przykład wiele razy
23 dni temu
 · 
 · 
13
Radomir Dym Amen!
23 dni temu
 · 
 · 
10
Lambert Królewski Panie starosto dziwi mnie ,że takich współpracowników pan sobie dobiera, dlaczego idzie pan tą droga któłra stacza i wypacza?Nie stac pana ,żeby się odciąć tylko brnąć?
23 dni temu
 · 
 · 
5
Ernest Cinciała Olaf zajmij się tym o czym napisał Ambroży i to szybko.
22 dni temu
 · 
 · 
6
Mścisław Boczkowiak
Ten artykuł to o kimś konkretnym czy też wizja po dymku maryśki?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
24 dni temu
Dawid Walkowiak Rżniesz głupa czy nim jesteś?
23 dni temu
 · 
 · 
17
Walerian Bartków
Każdy chciałby zachować swoje miejsce pracy, to naturalne i oczywiste, ale nie każdy jest gotów w tym celu zachować się podle. Szacun dla tych, którzy mają kręgosłup moralny. A niewielu ich w tym kinie się ostało.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
24 dni temu
Krzysztof Szczęsnowicz Ludziska zgodzili sie na upodlenie sądząc, że jeszcze kilka lat przetrwają, ale ta szkoła z tym maestro nie przetrwa... i co oni ze sobą poczną?
24 dni temu
 · 
 · 
21
Bolesłw Czapiewski Szkola przetrwa, a maestro się ....okaże
24 dni temu
 · 
 · 
10
Teodor Szczęsny Ci co cuchną nie powinni mieć wpływu na przyszłe pokolenia. Cuchnące trzeba zneutralizować jeżeli sami nie potrafią się oczyścić
23 dni temu
 · 
 · 
16
Radomir Walkiewicz
Szkoda,ze takie przewalki uchodzą bez konsekwencji...
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
24 dni temu
Izydor Jacek Bitowt Konsekwencje tego być muszą, ale wszystko w swoim czasie
24 dni temu
 · 
 · 
20
Stefan Greczyński "Jak ciemny lud się daje, to się go kraje". Wyklęty powstań ludu tego niedużego, niemałego pewnego miasta co leży gdzieś tam nad Och...? "Dobroczyńców", złodziei, warchołów, hochsztaplerów, zdrajców i kolaborantów - zgodnie z maksymą J.P. - trzeba tępić. POtworów trzeba unieszkodliwiać i wywozić na wysypisko śmieci lub zamykać w odosobnionych klatkach. Kto to zrobi? Pan Bóg? Marsjanie? Egipcjanie? Chińczyki? Rydzyk? Owsiak? Michnik? Wałęsa?... ALE KINO... RODACY DO PRACY... "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". Czy poniosą? Historii nie tworzą jednostki, tylko masy. Cała nadzieja w rękach mas. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
24 dni temu
 · 
 · 
21
Juliusz Franciszak
No cóż, przykra jest ta konstatacja autora. Sam mogę tylko powiedzieć, że nigdy nie będę taką "zdechłą rybą" stąd tym współczuję. To musi być straszne żyć ze świadomością, że się nią jest .. . Pzdr.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
24 dni temu
Dawid Walkowiak Widocznie ta miernota uwielbia swój śmierdzący zapach.
23 dni temu
 · 
 · 
16
Maryna Terek Po prostu niektórzy się skundlili.
23 dni temu
 · 
 · 
17
Kalasanty Guczi A ja mam nadzieję, że Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Będzie bolało, oj będzie!
23 dni temu
 · 
 · 
15
Ursyn Moczygęba
Dziękuję za kolejny doskonały tekst obrazujący JP.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
24 dni temu
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Leszczynianki na Festiwalu Piosenki Zapomnianej
Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” brał udział w konkursie w ramach VIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Zapomnianej w Wiśniowej Górze. Grupa zaprezentowała trzy utwory ludowe. Jury konkursowe przyznało zespołowi wyróżnienie. – To spory sukces,... [więcej]
Sport
Pierwszy dzień Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Jutro kibicuj naszym dziewczynom
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Obok Mistrza Województwa – KKS Pro-Basket Kutno w turnieju biorą udział zespoły Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski, Basket Go Przemyśl. Dziś po uroczystym otwarciu... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
KIEROWCA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL. 570 849 437 ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL 570 849 437... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy Kniaznin:
2 godzin temu
Filipie, ty nie rozumiesz abecadla. Każdy radny może głosować jak uważa. Nie wolno jednak swoim postępowaniem i zachowaniem obrażać innych ludzi, robić sobie z nich niesmaczne żarty. To są standardy osób aspirujących do funkcjonowania w sferze publicznej, podkreślę europejskie standardy. Trzeba się do nich dostosować. Dodam jeszcze, że mamy również inne - azjatyckie standardy, w Europie typowe dla takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina, gdzie naczelną zasadą jest pogarda. Na to nie ma przyzwolenia.
Abdon Gigont:
3 godzin temu
Bartlomiej, z której strony szanowanych, he...he...he..., buta i arogancja nie popłaca.
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,tej kobiecie która milczy cały dzień,tej co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,i ozdabia nadziejami ciemną sień.Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.
Są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara, że w człowieku - człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, nie jesteś sama
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.

Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas

Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas... Dobranoc, aniołeczku! Dobranoc! Tak trzymaj! PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z opola.
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z la
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Nie lękajcie się! Wypływajcie na głębię! PTO"R"y o czytelnikach eKutno nigdy nie zapomną. A bez eKutno i Pani Oli PTO"R"y zawieszają swoją oświeceniową, gangsterską i filantropijną działalność. Widziałem ich. Byli w rowie, Żychlinie, Plecce, Orłowie, Piątku, Bielawach, Walewicach, Sobocie etc, etc, etc.
Filip Gładysz:
3 godzin temu
Co ty pierdo..sz! Mieli prawo głosować jak chcieli. Wg twojej filozofii jak głosowaliby na Bryłke to są fajni, jak nie to są be.
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Ku..a, tu coś było! Jakiś komentarz! Chciałem go przeczytać mamie, która nie cierpi programu "Jaka to melodia". I zniknęło? Ludzie! co się dzieje? Znowu kradzież? Policjo! Prokuraturo! Reakcja!
Wiesław Vislicensis:
4 godzin temu
Na pewno znalazłby się policjant z prezencją odpowiednią do pocztu sztandarowego ale ten akurat musi mieć parcie na szkło i lansuje się, bo może to jest sposób na włażenie w... sorki - wspinanie się na kolejny stopień tzw. "pseudokariery"...
Bogumił Mugenschnabel:
4 godzin temu
Ćpuny wierzgają racicami?Na pal ich.
Tymoteusz Wilimowski:
4 godzin temu
Moim zdwniem Pan Wojewoda w tej sprawie postapil jak Pilat w sprawie Jezusa bo jako fukcjonarisz publiczny sam powinien powiadomic prokurature.Taki obowiazek wynika z kodeksu karnego.'
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Matka to osoba o gorącym sercu. Ona wszystko rozumie. Taką Matką była moja teściowa. W wieku 93 lat powiedziała mi, pamiętaj Teofil, sex w małżeństwie jest bardzo ważny, ale sex bez miłości, to jest rynsztok. Kochajcie się.Wspaniała kobieta z klasa. Najlepsza na świecie teściowa. Nalewkami mnie rozpieszczała. Papierosy mi kupowała. Świetny rosół gotowała. A moja baba to nic nie odziedziczyła po mojej wspaniałej teściowej. Nie sprawdziło się powiedzenie: Jaka mać, taka nać. A szkoda?
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Tacy byli mądrzy Serenda i Ziolkowski, a taki wysmiewany przez nich Bryłka sprawił im tęgie lanie.
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Czeslaw, nie bij braw, bo ci ręce od tego spuchna. To nie oni Brylce, tylko Bryłka im sprawił wizerunkowy łomot - osmieszył ich jak dzieci.
Bartłomiej Ciecierski:
2
 · 
5 godzin temu
Obydwaj pokazali już, co potrafią, a szczególnie Ziólkowski - kandydowanie z list PiS i wyjście z PiS zaraz po wyborach, próba wywołania buntu w PiS przeciwko władzy statutowej, proba pozbawienia mandatu radnego Gieruli z PO, bezpodstawne faktyczne oskarżenie szefa PiS w Kutnie Klopotowskiego o tzw. klamstwo lustracyjne, próba pozbawienia funkcji starosty Debicha z KO, wejście do KO i wyjście z KO. To sa rzeczywiście "osiągnięcia", czysta polityka, a gdzie miejsce na pracę merytoryczną.
Teofil Zyburt:
5 godzin temu
Dziękuję! No to super! Ja śmierdząca koza, z wielkiego strachu źle odczytałam. No cóż? Strach ma wielkie oczy. Dziękuję Ci January jeszcze raz. Spokojniejsza pójdę teraz spać...
Jarosław Boczkowiak:
2
 · 
5 godzin temu
Krzysztofie, reszta radnych powiatowych nie ma takich kompromitujących wpadek jak radny Ziółkowski i radny Serenda. Wyglada na to, że ich "misja" w samorządzie powiatowym wyczerpała się i nieuchronnie zmierza do końca.
Adaukt Lech:
2
 · 
5 godzin temu
Młodemu radnemu, najlepszemu samorządowcowi Powiatu Kutnowskiego udzielił przykładnej lekcji kindersztuby sam Wiesław Bryłka. Brawo Wiesław.
January Klopotcke:
5 godzin temu
Szanowny Teofilu tam jest /bić/ a nie /wybić/!
Teofil Zyburt:
2
 · 
5 godzin temu
Ale kino! Ale jaja! Wszyscy wszystko wiedzą? Tylko Policja i Prokuratura nic nie wie? NO I.... ku...a , stół okrąglasty, wielokanciasty, wszystko nam po....ło, tyle trudu kosztowało, a my wszyscy ......... DZIKI ANALITYKU! Pisać jak najwięcej na eKutno. PRESJA OŚWIECENIOWA - MA SENS! A kto wybory sfałszował w Gminie Bedlno?Najciekawsze artykuły
 ·  11
2 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  2
2 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  38
3 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
4 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
5 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
5 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
7 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
8 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
9 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
9 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
9 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
11 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
12 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
12 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
17 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
17 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
19 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
24 dni temu
Takie kino...
 ·  4
25 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
26 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
26 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
26 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
27 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
28 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
28 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności