eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 27.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
Niemałą dyskusję, niestety pełną osobistych wycieczek za sprawą wybuchowej pary Krzysztof Debich-Konrad Kłopotowski, wywołała dziś na powiatowej sesji uchwała o wniesieniu wkładu pieniężnego do spółki Kutnowski Szpital Samorządowy na podwyższenie jej kapitału zakładowego oraz objęcie udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym. Chodzi o milion złotych, który Rada Miasta Kutna już kolejny raz zdecydowała się przekazać z budżetu miasta na potrzeby powiatowej spółki.

Milion dla miasta to przecież pestka


Radny Bartosz Serenda stwierdził, że wszystkie gminy powinny wspierać szpital poprzez dotacje dla powiatu, czy to w formie procenta ze swojego budżetu czy jakiejś ustalonej kwoty.

Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta , ./upload/articles_pakiety/33755/02_obraz.jpg
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta , ./upload/articles_pakiety/33755/03_obraz.jpg
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta , ./upload/articles_pakiety/33755/04_obraz.jpg


- Wszyscy w powiecie korzystamy ze służby zdrowia, to jedyne nasze tak ważne wspólne dobro, więc gminy też powinny przekazywać część budżetowych środków. Uważam, że służba zdrowia powinna być darmowa dla ludzi, to obowiązek państwa. Z kolei Miasto Kutno stać na znacznie większą kwotę dotacji. Nie dziękujmy tak prezydentowi i nie róbmy z niego świętego, bo budżet Kutna to blisko 170 mln zł, a pieniądze wydawane są na rozrywki, ognie sztuczne i mniej lub bardziej potrzebne mieszkańcom rzeczy - mówił radny Serenda. - Czy zarząd powiatu zwrócił się do gmin o pomoc w tym zakresie? Jeśli tak to jaka była ich rekacja?

Krzysztof Debich Starosta Kutnowski przypomniał radnemu, że takie spotkanie z wójtami i burmistrzami odbyło się na począrku kadencji i stwierdził, że wypowiedź Serendy to początek kampanii prezydenckiej. 

- Tylko miasto pozytywnie odpowiedziało na nasz apel i trzeba podziękować panu prezydentowi za ten gest i podkreślić, że służba zdrowia i pomoc powiatowi to nie są zadania własne gminy. Nie deprecjonujmy tego co robi prezydent, bo uznał naszą samodzielność w wydaniu tych środków. Przypomnę, że wcześniej pomoc miasta ograniczała się do zakupów sprzętu - powiedział Debich. - Nie chciałbym się wdawać, jak widzę, w początek pana kampanii prezydenckiej. Teraz uzgodniliśmy dodatkowo w umowie z miastem, że będziemy przekazywać informacje o ewentualnej zmianie celu, na który wydany zostanie dotacja. W ubiegłym roku była taka sytuacja, że przepadł wniosek na SOR i zmieniliśmy cel.

Radni otrzymali dziś na piśmie informację prezesa spółki Kutnowski Szpital Samorządowy Marka Kiełczewskiego, że  z miejskiej dotacji 900 tysięcy złotych zostanie ponownie wykorzystane jako wkład własny we wniosku na termomodernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego a 100 tys. zł pójdzie na strukturę przeciwpożarową. Wniosek został już złożony, czeka na ocenę.

Byle gadać...

- Uważam, że nie wiemy na co pójdzie milion złotych i nie powinniśmy dzisiaj głosować tej uchwały. Wcześniej też była taka sytuacja, że nie dostaliśmy informacji i nie wiadomo na co poszły pieniądze od miasta. Jak był prezes Kiełczewski to padałomnóstwo pytań o nieważne sprawy, niektórzy chcieli zaistnieć, a nie pytali o konkrety, więc poszedłem z sesji- zaczął radny Konrad Kłopotowski.

- Jakby pan był to by pan wiedział, że była mowa w szczegółach i na piśmie o wydatkach z poprzedniej dotacji miasta - powiedział Marek Jankowski, przewodniczący Rady Powiatu w Kutnie.

- Kłamstwa pan opowiadasz - powiedział radny Zbigniew Filipiak, jednocześnie pracownik szpitala, który zajmował się wnioskiem na termomodernizację.

-
Czy materiał już dotarł? - spytał radnego PiS Jankowski.

Nie dotarł, bo radny Kłopotowski w zasadzie powtórzył trzy razy to samo. Na co nie wytrzymał starosta Debich i wypomniał radnemu, że to przecież on rządził w poprzedniej kadencji, a teraz za system zdrowia odpowiada nie kto inny jak partia rządząca w Polsce, której członkiem jest Kłopotowski i spółki takie jak nasz szpital mają gorzej i poszło na noże... Oszczędzę Czytelnikom dialogu wybuchowej pary, która słowny boks uprawia już drugą kadencję (trwały związek:), bo nic z niego konstruktywnego nie wynika.  Można go streścić w jednym sparafrazowanym zdaniu wypowiadanym wzajemnie: Jesteś głupi a się mądrzysz

Debich nie czekając na ripostę Kłopotowskiego wyszedł, ten jednak krzyczał, że pozwie Debicha za oskarżenie, o to że stan spółki to wina radnego PiS.

- Nie ja przecież podpisywałem umowę spółki, tylko Dorota Dąbrowska - podnosił radny PiS. 

- A może tak inteligentny lider PiS po linii poprosiłby Wojewodę Łódzkiego, aby i samorząd wojewódzki dołożył się do szpitala - rzucił radny Wojciech Ziółkowski.

Rada Powiatu w Kutnie przegłosowała przekazanie szpitalowi miliona złotych od miasta jednomyślnie, 21 głosami "za". 

- Czegoś nie rozumiem. Po co to gadanie pana Kłopotowskiego skoro głosuje za. Proszę powiedzieć dlaczego - spytał Ziółkowski.

- Nie jestem przeciw temu, że miasto daje powiatowi pieniądze dla szpitala - odparł Kłopotowski.

Bez komentarza ani rusz... na szczęście jest publicystyka

Specjalnie dla Konrada Kłopotowskiego przypominamy nasz artykuł po sesjach miejskiej i powiatowej z wyliczeniem na co poszedł milion zł poprzedniej dotacji TU TRZEBA KLIKNĄĆ

Ciężko się słucha jak ze zwykłych ludzi radni i władza robią analfabetów i nie przymierzając głupków, którzy nie umieją czytać i nie rozumieją co się wyprawia i wyprawiało z kutnowskim szpitalem. Od początku powstania spółki KSS nie było jeszcze zarządu powiatu ani zarządu spółki, który by postępował uczciwie z nami mieszkańcami, z pracownikami szpitala i wzajemnie ze sobą.  Przeszkadzają polityka i interesy oraz brak rzeczywistego ponoszenia konsekwencji prawnych i odpowiedzialności.  Nie mogą mieć wątpliwości Ci, którzy od lat czytają eKutno.pl i śledzili szpitalne perypetie w naszych artykułach z roku na rok. Sytuacja spółki pomimo pożyczek, umorzeń, w pewnym sensie sztucznych zabiegów księgowych itp. jest wciąż taka sama, niewielka różnica między zobowiązaniami a kapitałem zakładowym pokazuje jej chwiejną sytuację.

I niech mnie teraz wszyscy pozwią, łącznie z radnym Kłopotowskim :) :)

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć

szpital

szpital

szpital

szpital

wandea, 10.05.2017 19:18|czytane: 3647 razy|112 komentarzy|komentuj
Balbin Szadurski
Dominik Drogoń
Ktoś wybitnie trafnie określił że ŹÓŁEK to WIELOPARTYJNY ŚWIR !!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
12 dni temu
Mateusz Czerkies
###"#". Co by tu powiedzieć, żeby nie skłamać? Lepiej wół do karety się nadaje niż Kłopotowski na radnego powiatowego. Człowiek bez honoru, czci, wiary, mózgu i pamięci. Jego nie ma co przed Speckomisją stawiać, tylko od razu do WORiRa odesłać. A najlepiej to całą radę do tego obozu wywieść hurtem....
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
14 dni temu
Luiza Respondowski
Gdyby nie Klopotowski to rada w tym składzie byłaby najlepszą radą od wielu lat.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
15 dni temu
Arseniusz Kennendorf Chyba kpisz to banda wtórnych analfabetów
14 dni temu
 · 
 · 
8
Korneliusz Wąsowiczak Luiza, pokazali jacy z nich fachowcy przy tej hucpie z okazji rocznicy powiatu. Upamietnili decyzje rosyjskiego zaborcy i okupanta. To jest przejaw nieuctwa. Jak mozna mieć do nich zaufanie.
14 dni temu
 · 
 · 
13
Zdzisław Grzesiewicz Korneliusz Wąsowiczak kilku radnych mówiło, że rocznica jest wyciągnięta z kapelusza i nie przystoi świętować daty podjęcia decyzji administracyjnej przez zaborcę
14 dni temu
 · 
 · 
3
Mateusz Czerkies ###"#". Zdzisławie! To nie możliwe? Którzy to radni? Nazwiska.....
14 dni temu
 · 
 · 
8
Ireneusz Wisłowuch
Przecież to siedzą 2-3 te same osoby, niedowartościowane i skompromitowane i próbują się dowartościować obrażając takich ludzi jak starosta? wicestarosta, serenda, pawlak, ziolkowski i innych.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
15 dni temu
Czesława Kordysz Ireneusz, róznie od Ciebie tym, że mnie razi i wręcz wzbudza obrzydzenie widok Twoich pupili
15 dni temu
 · 
 · 
10
Olgierd Solański Glupiś jest Czesławie. Mnie ty razisz i wzbudzasz nędzna anonimowo odważna kreaturko. A hoj! PTO"R".
15 dni temu
 · 
 · 
4
Amalgund Chodorowicz Ireneuszu, tak się dzieje, kiedy nami rządzą, mają wpływ na sprawy Powiatu i wydają publiczne pieniądze ludzie niekompetentni, ludzie niedouczeni. Pokazała to dobitnie sprawa tzw. rocznicy powstania powiatu. Postawili oni laurkę tym, co Polaków gnębili, wieszali, rozstrzeliwali, zsyłali na Syberię - rosyjskiemu zaborcy.
14 dni temu
 · 
 · 
10
Krzysztof Mukułowski ###"#" Olgierdzie! dziękuję za braterską postawę...
13 dni temu
 · 
Bruno Stefaniów
Debich to nasz zbawca. Brawa dla niego, a wy go łotry obrażacie!
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
15 dni temu
Placyd Chełmski To najlepszy starosta w historii nicponie
15 dni temu
 · 
 · 
7
Anioł Bujało Na tym forum zawsze gnoicie tych co są mądrzy, porządni i uczciwi. To miejsce gdzie niektorzy radni milczący na sesjach oraz ci co od lat bezskutecznie pchają się do rady mają możliwość wyżyć się na tych, którzy odnoszą sukcesy. Z tego co obserwuje to czym bardziej jest ktoś tam opluwany tym bardziej mam ochotę na niego głosować bo wiem, że skoro wzbudza emocje to znaczy, że musi nieźle działać skoro tylu ludziom na odcisk nadepnął. A wy gamonie osiągacie efekt odwrotny do zamierzonego, chcecie zrobić wszystko żeby ludzie na nich nie głosowali, a efekt jest dokładnie odwrotny bo nieważne czy piszecie o kimś dobrze czy źle, ważne żeby tylko nazwiska nie przekrecali żeby się utrwalało. Innymi słowy Ziółkowski, Debich i inni mają dzięki wam reklamę jakiej sobie nawet nie śnili.
15 dni temu
 · 
 · 
9
Radomir Sdzikowski
Ziólkowski to taki typ dziwki, idzie gdzie więcej zarobi!!
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
15 dni temu
Eugeniusz Fabry
Laura, znasz swojego pupila i głupoty piszesz wbrew oczywistym faktom. Ziółkowski jest już tak skompromitowany swoim postępowaniem, że mimo młodego wieku można uznać, że jest skończony, że jest trupem politycznym. Przypomnę - kandydował z list PiS, wystąpił przeciwko szefowi PiS Kłopotowskiemu usiłując go obalić i faktycznie buntując przeciwko niemu młodzieżówkę PiS, został odpalony i trafił do Solidarnej Polski, do Woźniaka, usiłował pozbawić mandatu radnego Gierulę z PO, usiłował pozbawić funkcji i mandatu starostę Debicha, bezpodstawnie oskarzyl publicznie szefa PiS w Kutnie o tzw. klamstwo lustracyjne, publicznie przystapił do Komitetu Debicha, wyszedł z Komitetu Debicha... Co to za człowiek, takiego przypadku jeszcze nie bylo w samorzadzie kutnowskim.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
16 dni temu
Fabian Petryscze Eugeniusz napisałeś to w dużym skrócie, jeszcze kilka spraw można do tej listy dopisać, z tej dwójki zdecydowanie wolę Serendę, podjął wiele niedobrych decyzji, ale przynajmniej jest ideowcem.
16 dni temu
 · 
 · 
13
Cyryl Suplika Ziółkowski to awanturnik społeczny. Chwast polityczny. Niezłe "ziółko". Skompromitowany człowieczek... Linoskoczek partyjny.... Brawo Eugeniuszu! Trzymam z Tobą. A hoj! PTO"R".
16 dni temu
 · 
 · 
15
Alwin Suchostrzycki tylko gdybyście mogli to bez mrugnięcia okiem byście się z tym Ziółkowskim zamienili miejscami.
15 dni temu
 · 
 · 
4
Joanna Iang
Klopotowskiego nie lubią, Serendy mają dosyć, Ziółkowskiemu zazdroszczą. Ludzie, oj ludzie przyspawani do tego forum. Ogarnijcie się.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
16 dni temu
Adolf Savistaskie Ale czego zazdroszczą Ziółkowskiemu?
15 dni temu
 · 
 · 
5
Adaukt Demitrowski A tak w tych firmach to wszystko ok?
15 dni temu
 · 
 · 
4
Laura Studzieński
Nie znam osobiście Ziółkowskiego, ale od dawna śledząc jego poczynanua muszę stwierdzić, że to mądry facet, w przeciwieństwie do Klopotowskiego. Negatywne komentarze o Ziółkowskim to chyba nic innego jak odreagowywanie jego nieudolnych i skompromitowanych przez niego polityków.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
16 dni temu
Aaron, Zewski Ha ha , wszystko wskazuje na to, że gdyby Pan Ziółkowski nie glosował na Pana Debicha to ten po raz wtóry nie zostałby starostą. zycja podejrzewała że będzie glosował inaczej niż deklaruje i to własnie dlatego wyszli. W ten sposób swoje przypuszczenia potwierdzili.
16 dni temu
 · 
 · 
7
Dawid Bażyński Jeden głos zgarnął kontrkandydat. Nie wiadomo kto jak głosował bo głosowanie było tajne. A to co kto mówi nie ma znaczenia. Wszystko jest bardziej skomplikowane o zagmatwane niż się pewnie komukolwiek wydaje. A Debich to dobry i merytoryczny starosta, ja nie wiem co od niego chcecie. Dawno tak dobrego starosty nie mieliśmy. Ziółkowski też poczciwy. Nie wiem co od nich chcecie. O tych co się na sesjach nie odzywają to slowa nie piszecie, a o tych ktorzy coś dobrego robią to ch rcie zlinczować, wstyd.
16 dni temu
 · 
 · 
4
Kamil Miżger A ty Daqwid może nam napiszesz co dobrego zrobili ci których raczyłeś wymienić?
16 dni temu
 · 
 · 
4
Kamelia Kńszpin Laura może masz i rację bo chyba jest bardzo udolny skoro ma cztery działalności jak sam o sobie gdzieś w przestrzeni medialnej napisał. Oj udolny to on jest.Nawet dość sprawnie zmienia przymależnośći i poglądy, a co może nie?
16 dni temu
 · 
 · 
4
Mirosław Tworowski wstyd i hańba i przestępstwo i grzech mówić fałszywe świadectwo przeciwko bliźniemu swemu. Człowieku, puchu marny, szanuj bliźniego swego jak siebie samego, nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
16 dni temu
 · 
 · 
3
Mateusz Krzyżewski Mirosław o kim prawisz?
16 dni temu
 · 
 · 
2
Paulina Mikurdzionkaf Laura nie znasz a wiesz to coś dziwne , nie sadzisz?
16 dni temu
 · 
Mirosław Tworowski Mirosław do Mateusza! Ogólnikowo, pro publico bono. Na pewno nie o Tobie. Pozdrawiam bez załącznika. Niech się kumulują. Trzymaj się mocno swoich chmur. Nie spoczniemy......
16 dni temu
 · 
 · 
2
Wirgiliusz Ohryzko Eh zioło zioło, robisz jedno, piszesz tu drugie, czy ty naprawde masz ludzi za idiotów?
16 dni temu
 · 
 · 
7
Sandra Kozieł Kłopota to się dopytuje o wytłumaczenie ,a sam to co taki cacy , taki nieskompromitowany. ważny biznesmen, co?
16 dni temu
 · 
 · 
4
Konstanty Rogala A was bolą sukcesy Ziółkowskiego.
16 dni temu
 · 
 · 
4
Fabian Petryscze nie żal nam tylko że zamiast fajnego potrzebnego polityka mamy cwaniaka bez kręgosłupa
16 dni temu
 · 
 · 
2
Karolina Bołtupa Jakie sukcesy?
15 dni temu
 · 
 · 
2
Walter Sołonina
Proponuje o radnym Serendzie i radnym Ziółkowskim nie pisać. Dla nich to jest darmowa reklama. To nie sa ani ciekawi ludzie, a jak widać, nie maja też nic istotnego do powiedzenia. Mysle, ze o tych panach dowiemy sie więcej, kiedy zmieni sie starosta i upubliczni sie sprawy dotyczące polityki personalnej Debicha w starostwie i jednostkach podległych.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
16 dni temu
Lilla Soczko Popieram.
16 dni temu
 · 
 · 
10
Mścisław Drukarz Najlepiej zabrońcie wypowiadać się wszystkim, którzy nie biją braw. Tego byście bardzo chcieli i żeby jeszcze tylko klakierów pokazywaćw mediach... zycja niewygodna bo sie odzywa?
15 dni temu
 · 
 · 
8
Abakuk Grzenkowski Walter! A ja proponuję, abyś wziął Serendę i Ziółkowskiego i wywiózł ich tam, gdzie diabeł mówi Dobranoc. Nic o nich wtedy nie będą pisali. A w Kutnie trochę się przejaśni. O kej....
15 dni temu
 · 
 · 
3
Longin Cbojnacki Serenda jest bezczelny i chamski wobec radnych i ludzi z tzw. świecznika i dlatego jest ok !
15 dni temu
 · 
 · 
10
Rudolf Dawidowski
Pan Serenda sobie kpi. Ktoś tym szpitalem już rządzi i dostaje na jego prowadzenie fundusze , rządzi źle!!! Pan jako ekonomista powinien wiedzieć że jak ktoś rządzi źle, to sie go zmienia, a nie klepie po ramieniu i dorzuca funduszy. Nawet przy tym systemie można rządzić szpitalem dobrze (Łęczyca potrafi). Poza tym wielu pacjentów Żychlina, Kutna, Krośniewic, Krzyżanowa wybiera jako szpital Łęczycę, maja prawo sobie nie życzyć aby ich pieniądze szły na szpital w Kutnie. Przez Pana chyba po raz pierwszy zgodzę się z Debichem, to chyba początek kampanii.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
16 dni temu
Igor Barącz Ja uważam że ma rację, bo jakoś kutnowski szpital muszą utrzymać, i jeśli ma nie pobierac oplat od pacjentów musi być dotowany z budzetu.A swoja droga w kkutno
14 dni temu
 · 
 · 
3
Igor Barącz A swoja drogą to ze moim zdaniem od samego początku byl i jest zle prowadzony to jeszcze sprawa ale to tym bardziej wymusza by szpital ratowac budżetowo
14 dni temu
 · 
 · 
3
Jan Manteuffel
Ziółkowski to w następnych wyborach dostanie w glace zamiast mandatu!!!!!!!!!!!
Kłopot na plecach wniósł szczurowatego!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
16 dni temu
Rafał Kiełczyński Jak Klopotowski wchodzi do Ziółkowski tym bardziej wejdzie. To jeden z bardziej ogarnietych radnych w tym powiecie.
16 dni temu
 · 
 · 
3
Arnold Praemislia Rafał, z jakiego komitetu ? Po jego wyczynach w tej kadencji PISowcy nawet nie chcą słyszeć o nim. Inne komitety tez go nie chcą. Pozostaje mu komitet z Dabrowską i Walczewskim, czyli folklor. Wybory do Rady Powiatu preferują duże komitety wyborcze, czyli głównie partie polityczne. Radny szczawik narozrabiał i jest skończony.
16 dni temu
 · 
 · 
12
Adalbert Ostoja Rała ty najpierw się ogarnij bo głupi jesteś.
16 dni temu
 · 
 · 
2
Ludwik Barsuk Nie narozrabiał tylko dokonał heroicznych czynów. To prawdziwy mąż stanu! Miał propozycje z wszystkich mozliwych partii, ale on wybrał swoją własną drogę. I dobrze.
16 dni temu
 · 
 · 
2
Ludwik Barsuk A i PISowcy go nie chcą? Hahaha, gdyby chciał tylko to by go z otwartymi rękami przyjęli. Ale Ziółkowski nie chce mieć z nimi nic wspólnego od czasu kiedy poznał te partię.
16 dni temu
 · 
 · 
2
Kasandra Banaszek Ludwiku nieładnie tak pisać o sobie , co?Powtarzasz się .
16 dni temu
 · 
 · 
5
Teodor Wabałas Ludwik, tobie jest potrzebny natychmiast kontakt z psychiatrą
15 dni temu
 · 
 · 
9
Leszek Dąbski Ludwikowi nic nie pomoże wbrew pozorom jest małym zakompleksionym i niedowartościowanym człowieczkiem.
15 dni temu
 · 
 · 
6
Urban Musiałek
Kłopotowski to osioł patentowy z dodatkiem tchórzofretki. A kutnowski PiS to farbowany LiS. Kutnowskie PiSiory to nie kaczory, tylko śnięte ryby, turkucie podjadki i sromotnikowe muchomory. Silna grupa pod wezwaniem byłego celibatowego kaznodziei księdza proboszcza, dziekana Pisarka. PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
16 dni temu
Mirosław Tworowski wnoszę poprawkę:....., przewielebnego, nieskazitelnego, nieomylnego, jaśniewidzącego, wszystkoslyszacego, wszystkowiedzącego, nieutrudzenie błądzącego, nicnierobiącego dziekana....
16 dni temu
 · 
 · 
2
Mirosław Eysymont
Kosma kazdy normalny pisze kazdy a nie karzdy
 · 
Udostępnij
 · 
16 dni temu
Tristian Jacynicz
Bezrobotni zbierają żywność dla domu dziecka w Kutnie, mieście róż, panowie z dużymi dietami udają że są dla dobra społecznego, sobie nie skąpią społecznicy!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
16 dni temu
Kosma Mrozowicki
Klopotowski to najlepszy radny jest bardzo obrotny zadaje durzo ciekawych pytań nie boji się niko go karzdy kto na niego źle gada ten tesz jest wrogiem PIS Konrad niepszejmuj się gadaniem oni gupi som
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
16 dni temu
Bazyli Cirząszcz
Kolejna żenada w wykonaniu Ziółkowskiego, ale dlaczego ktoś dyskutuje z debichem i trawczyńskim? IM nawet ręki nie powinno się podać. Powinniście traktować ich jak powietrze.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
16 dni temu
Lechosław Charzewski Ziółkowski dobrze podchodzi Klopotowskiego. Brawo!
16 dni temu
 · 
 · 
3
Radosław Gregocowicz Jeszcze lepiej podchodzi Debicha, hahaha.
16 dni temu
 · 
 · 
2
Teodor Wabałas Lechoslaw, Radosław - nikogo nie podchodzi radny, tylko jest zręcznie manipulowany i rozgrywany.
15 dni temu
 · 
 · 
8
Roman Goldbach
Jak obserwuję, co ci młodzi radni mówią i robią, to odnoszę wrażenie, że są pod silnym wpływem "klasyka z Gdańska", który kiedyś powiedział - "jestem za, a nawet przeciw" oraz "porozmawiajmy o plusach dodatnich i plusach ujemnych".
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
16 dni temu
Nestor Hziadzia
Radny Ziółkowski chyba jest tak samo niedouczony jak jego szef Petru.Nie rozróżnia Wojewody,który jest przedstawicielem rządu PiS od samorządu wojewódzkiego,którym zarządza Marszałek z PO.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
17 dni temu
Janina Bocian A po co wiedzieć byle chlapnąć ozorem i zaistnieć.
16 dni temu
 · 
 · 
7
Lechosław Charzewski Rozróżnia. Niech Klopotowski zalatwi kase na szpital od Wojewody.
16 dni temu
 · 
 · 
3
Hortensjusz Kądzenow Ziółkowski mówił na sesji o Wojewodzie, a nie o samorządzie wojewódzkim. Redakcja powinna poprawić to w tekście bo to co tam napisane to nie są slowa Ziółkowskiego.
16 dni temu
 · 
 · 
4
Hortensjusz Kądzenow A Klopotowski cały czas podczas swoich wypowiedzi zachęcał do glosowania przeciwko przekazaniu pieniędzy, a przynajmniej tak wynikało z jego wypowiedzi, a ostatecznie zagłosował za przekazaniem tych pieniędzy czym sobie zaprzeczył niczym Schetyna o uchodźcach, dlatrgo Ziółkowski chciał od niego wyjaśnień dlaczego co innego mowi i co innego robi.
16 dni temu
 · 
 · 
4
Inez Sobolewski Hortencjusz a ty to jesteś społeczny doradca Ziółkowskiego, adwokat , tłumacz z polskiego na nasze czy kto?
16 dni temu
 · 
 · 
5
Teodor Wabałas Inez, Hortensjusz to nie doradca radnego, to jego alter ego (drugie ja)- na sesji jedno gada bzdury, a później drugie pisze głupoty. Wydaje mi się, że radny ma ambicje i chcialby zostać starostą, a może prezydentem Kutna. Droga przed nim daleka. Jak dotychczas kompromituje sie i daje plame za plamą. Można go umieścic w jednym szeregu z tak "wybitnymi" samorzadowcami jak Bryłka, Dąbrowska, Walczewski i Pawlak.
15 dni temu
 · 
 · 
10
Lilla Godziszewski
Jak widzę razem i słyszę radnego Serendę i radnego Ziółkowskiego jestem w skowronkach. Obydwaj sa tacy cacy.
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
17 dni temu
Ludwik Barsuk A ty masz chyba ich kompleks skoro tak się podniecasz.
16 dni temu
 · 
 · 
4
Ludwika Scrafiniuk Ludwik Barsuk patrząc na was nie da się w żaden sposób podniecić .
16 dni temu
 · 
 · 
2
Dacjan Fcdorowicz
Serenda jak zwykle nielogiczny i niegrzeczny. Każe nie dziękować prezydentowi, który dał milion, a nie grzmi na gminy (np. Żychlin i Krośniewice) które łącznie z proporcji liczby mieszkańców powinny dać milion dwieście...
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
17 dni temu
Miłosz Książkadomodlenia Nie dał przecież ze swoich, nie ze swojej kieszeni.
16 dni temu
 · 
 · 
6
Damian Milerowski Dacjanie poprawka Serenda jak zwykle logiczny choć jak zwykle niegrzeczny. Racja w tej sprawie jest po jego stronie, od Kutna które ma 50 tys mieszkańców należy oczekiwać więcej niż od małej wsi.
15 dni temu
 · 
 · 
11
Herbert Skowski
Żenujące są te uwagi Serendy.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
17 dni temu
Jarosław Kościuszko Są dobre i trafione w punkt.
16 dni temu
 · 
 · 
11
Krystyn Wola Żenujące, ale akurat nie dla Serendy, bo on wtej sprawie dobrze gada, a ze nie chwali to źle
15 dni temu
 · 
 · 
10
Pulcheria Cbojnacki
" Czegoś nie rozumiem. Po co to gadanie pana Kłopotowskiego skoro głosuje za. Proszę powiedzieć dlaczego - spytał Ziółkowski."A my nie rozumiemy pana poczynań patrz sprawa Debicha, Kłopotowskiego czy może pan powiedzieć dlaczego?Ja tak po prostu pytam bo może nie jestem w stanie tego zrozumieć .
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
17 dni temu
Henryk Tyczyna
Panie Ziólkowski a czemu samorząd wojewódzki ma się dokłądać ? Co jeszcze pan wymyśli? Idą wybory , co?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
17 dni temu
Lechosław Charzewski Miasto się dokłada to wojewoda też może.
16 dni temu
 · 
 · 
4
Wilhelm Rozanka Lechosław skoro oni się dokładają to i ty tez możesz, dlaczego nie?
16 dni temu
 · 
Bazyli Szymaszek
Tych dwóch boksujących się to są siebie warci.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
17 dni temu
Maria Staszczyk
Panie Filipiak niech pan lepiej nic nie mówi bo żal pana słuchać .
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
17 dni temu
Georgia Dyrdziak Jak byś dostawał taką kasę to też byś gadał co ci każą , a do roboty się nie zabierał .
16 dni temu
 · 
Lesław Byczk
" Tylko miasto pozytywnie odpowiedziało na nasz apel i trzeba podziękować panu prezydentowi za ten gest" panie Debich a za co dziękować prezydentowi ? Przecież top wszystkich nas pienbiądze przekazuje nie swoje , powiadam NIE SWOJE.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
17 dni temu
Filip Niedzielski
Czy z sesji Rady Powiatu nie ma ciekawszych spraw jak problemy dotyczącego pełnomocnika PiS w Kutnie ?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
17 dni temu
Justyna Bażyński No nie ma bo oni cały czas się boksują a poważne sprawy to właściwie przechodzą bez echa.Jeden większy krasomówca od drugiego az boki zrywać.
17 dni temu
 · 
 · 
7
Prokop Doroszkiewicz
Dziady się boksują a dom dziecka Tęcza musi prosić bezrobotnych o zbiórkę żywności bo brakuję dla wychowanków jedzenia.
Sobie przyznają nagrody a na dzieciach oszczędzają!
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
17 dni temu
Florenty Krówka
o TAKIE PYTANIE DLACZEGO KŁOPOT JESZCZE JEST W PIS PROSZĘ PYTAĆ POSŁA MATUSZEWSKIEGO I SENATORA BŁASZCZYKA
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
17 dni temu
Lechosław Adaszewski Dopóki się nie zlikwiduje sportu wyczynowego, cyrku sejmowego i rządowego kina, dopóty w tym naszym pięknym polskim kraju nic dobrego się nie stanie. Zróbmy coś z tym wreszcie. Bo tak to: Rydzyk ciemnotę sieje. Owsiak sadzi głupotę. A Bolek Wałęsa uprawia (nierząd) niecnotę. Tak dla wspólnej korzyści i dla dobra wspólnego wszystko się rozpier....... mój maleńki kolego Florenty. I co Ty na to? Nic? Rusz się chłopie! Tu i teraz musi być niepospolite, niezwykłe, niepoprawne, niepokorne ruszenie. Bo inaczej to te warszawskie kanapowe potwory zjedzą nas jak myszy Popiela. Ktoś tu pisał już o Księstwie Kutnowskim. Coś trzeba wymyślić i zrobić. Czas nagli. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
17 dni temu
 · 
 · 
5
Maksymilian Zurka Florenty uważam ,że również należy pytać posła Woźniaka i Schreibera.
16 dni temu
 · 
 · 
8
Wadim Burdel
Mamy w radzie powiatu (choć nie tylko, bo w mieście jest to samo) nieudanych, ciemnych skompromitowanych, nie nadających się do niczego „radnych”. Niejaki Dyzma to totalny ignorant, osioł i szkodnik w jednym. Człowiek ciemny, nieumiejący się nawet poprawnie wypowiedzieć i mający wiele za uszami. To za jego m.in. przyczyną szpital i powiat są w takim a nie innym stanie. To on powołał w ten czy inny, pokrętny sposób, na stanowiska osoby takie jak on sam w wielu instytucjach powiatu. Ten skończony już na szczęście człowiek przynajmniej w naszych – mieszkańców oczach - jest jak widać niezatapialny a w Warszawie nikogo nie obchodzi to, że PiS to Kłopotowski i kilku podobnych mu nicponi. Gdyby nie oni w Kutnie mogłaby zapanować normalność, gdy tymczasem u steru władzy jest patologia. Panowie posłowie z okręgu skierniewickiego czy nie zależy wam na dobru partii, okręgi i państwa wreszcie, że tolerujecie ten kanapowy niechlubny odłam PiS w Kutnie. Od lat Kłopotowski drze wszystkie wnioski osób chcących do PiS przystąpić i nic nikt z tym nie robi. Dlaczego oszukujecie Pana Kaczyńskiego ? Dlaczego nie mówicie Mu prawdy o tym co się tu dzieje ? Wspieracie w ten sposób miejscowe sitwy bełkota oraz łebskiego, który pozbawiony honoru ileś razy stawał już przed sądami i dwukrotnie był też usuwany ze stanowisk prezydenta i starosty ! Co się tu u diabła dzieje ? Czy Warszawa o tym wie czy tak naprawdę nie wie ? Kolejny raz PiS przerżnie tu wybory bo rządzi nim nikt inny tylko śmieszny tak, że aż żałosny półanalfabeta, nijaki dyzma – matoł – chłopek – Tosiu !
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
17 dni temu
Borys Greczyński Prawda jest taka że teraz zamiast koncentrować się na skorumpowanej sitwie trzeba po prostu wykurzyć kłopta bo to ich sojusznik. To dzięki niemu ta klika skorumpowana rządzi. Ostatnio na sesji użył określenia "bezpieczeństwo hybrydowe", co znalazłem na youtube. Nie ma takiego pojęcia, ono normalnie nie funkcjonuje. tak więc kłopot tworzy także nowy język i wkrótce dorówna w seplenieniu słonecznemu władcy bo obaj są nieczytelni ! Tylko dlaczego PiS i jego wyborcy mają się za tego dupka wstydzić ?!
17 dni temu
 · 
 · 
14
Przemysław Gąsiorek Spokojnie Wadimie i Borysie. Łatwo uderzyć w człowieka, który jest w opozycji - dyskredytować taką osobę, ośmieszać. Zarzuca się Kłopotowskiemu, że odpowiada za stan szpitala, gdyż był wicestarostą za rządów Gal - Grabowskiej. Przypomnijmy sobie, jak gwałtownie wzrosło zadłużenie szpitala, kiedy Gal - Grabowska, Sapiejka i Dębski, a także obecny wicestarosta Trawczyński (będący wtedy członkiem zarządu) faktycznie odsunęli Kłopotowskiego od wpływu na sprawy szpitala. Były później biznesy piżamowe, kosmiczne pomysły z obligacjami czy czymś takim, a zadłużenie lawinowo rosło. Była pani prezes - czy przypadkiem nie pracuje teraz pod skrzydłami starosty Debicha ? Podobna sytuacja jest z jedna pania doktor nauk, która tez w szpitalu (pracy) zagościła, a później za Debicha reprezentowała powiat w jednej firmie.
17 dni temu
 · 
 · 
17
Euzebiusz Szyprski Przemysław jak Bóg miły mówisz prawdę .
17 dni temu
 · 
 · 
4
Ronald Latoszyński
I jeszcze chciałbym zapytać - dlaczego posłowie z regionu nie robią nic, żeby pełnomocnikiem PiS w Kutnie został ktoś normalny? Układowi miejsko-powiatowemu taki stan rzeczy akurat odpowiada, bo z takim pełnomocnikiem PiS nie jest żadną konkurencją dla Komitetu Burzyńskiego i jego przybudówek. Ale gdzie są posłowie z okręgu i z województwa, dlaczego nic nie robią w tej sprawie?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
17 dni temu
Jonasz Skipor Ronald umówmy się ; pośrednią ale ważną przyczyną tego bajzlu w Kutnie jest kłopot bo tylko dzięki niemu burzasto - górnicza skorumpowana sitwa rządzi !!!!!!!!!!!
17 dni temu
 · 
 · 
11
Tristian Medyński Ronald, Jonasz - przyjmijcie Burzyńskiego, Debicha, Dabrowską i Ziólkowskiego do PiS. Będzie jak w Raju.
17 dni temu
 · 
 · 
17
Wacława Bruń Zdaje się ,że Ziółkowski startował z listy PiS, tak?Ciekawe z jakiej teraz wystartuje?
17 dni temu
 · 
 · 
6
Konstanty Rogala W nastepnych wyborach z list pisu wystarruje wielu sabotazystów, ktorzy wejdą do rad i wyjdą z PISu. Pewne srodowiska mają taki plan.
16 dni temu
 · 
Ambroży Leliwa
Kłopot uwolnij powiat od swej osoby i już nie startuj w wyborach. Znowu przez Ciebie PiS nie wejdzie z nikim w koalicję mimo ze wyborcy chcą żeby ta partia rządziła.
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
17 dni temu
Ronald Latoszyński On sam będzie startował do us..j śmierci, o ile władze partyjne nie zadecydują za niego. A widocznie on im odpowiada.
17 dni temu
 · 
 · 
19
Sylwester Steffenson on i ta równa mu inteligencją i klasą z przemysłowej a także porąbana paula
17 dni temu
 · 
 · 
12
Lechosław Adaszewski Ta paula to k....a, a ten kłopot to złodziej, karierowicz, marnotrawca itd itp zakała społeczna...
17 dni temu
 · 
 · 
8
Angelika Ziabka On wszystkim odpowiada nawet obecnej lokalnej władzy , tak właśnie taki im odpowiada .takie jest moje zdanie.
17 dni temu
 · 
 · 
5
Kosma Mrozowicki Konrad za te gadanie o nim i jego nażyczonej do sondu pójdzie on rzondzi PiS i durzo może
16 dni temu
 · 
 · 
6
Ronald Latoszyński
Kłiopotowski to jest Misiewicz na skalę naszych możliwości.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
17 dni temu
Radosław Morwiło
Dlaczego władze wojewódzkie i krajowe PiS nie chcą interweniować w sprawie tego matoła-szkodnika, usuwając go ze stołka pełnomocnika oraz z partii? Dlaczego Kaczyński nie raguje mimo licznych pism w sprawie Kłopotowskiego, które są do niego wysyłane? Sam wysłałem kilka pism do zarządu PiS, w których opisałem wiele działań, zachowań i wypowiedzi Kłopotowskiego, dokumentując je materiałami prasowymi - i nic, żadnej odpowiedzi.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
17 dni temu
Achacy Raczko Bo chyba są tacy sami jak kondzio albo do nich nic nie dociera. Dlaczego ? Bo np. świentego Tadka obowiązuje tajemnica jako kaznodzieję .
17 dni temu
 · 
 · 
11
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Leszczynianki na Festiwalu Piosenki Zapomnianej
Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” brał udział w konkursie w ramach VIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Zapomnianej w Wiśniowej Górze. Grupa zaprezentowała trzy utwory ludowe. Jury konkursowe przyznało zespołowi wyróżnienie. – To spory sukces,... [więcej]
Sport
Pierwszy dzień Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Jutro kibicuj naszym dziewczynom
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Obok Mistrza Województwa – KKS Pro-Basket Kutno w turnieju biorą udział zespoły Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski, Basket Go Przemyśl. Dziś po uroczystym otwarciu... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
KIEROWCA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL. 570 849 437 ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL 570 849 437... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy Kniaznin:
2 godzin temu
Filipie, ty nie rozumiesz abecadla. Każdy radny może głosować jak uważa. Nie wolno jednak swoim postępowaniem i zachowaniem obrażać innych ludzi, robić sobie z nich niesmaczne żarty. To są standardy osób aspirujących do funkcjonowania w sferze publicznej, podkreślę europejskie standardy. Trzeba się do nich dostosować. Dodam jeszcze, że mamy również inne - azjatyckie standardy, w Europie typowe dla takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina, gdzie naczelną zasadą jest pogarda. Na to nie ma przyzwolenia.
Abdon Gigont:
3 godzin temu
Bartlomiej, z której strony szanowanych, he...he...he..., buta i arogancja nie popłaca.
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,tej kobiecie która milczy cały dzień,tej co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,i ozdabia nadziejami ciemną sień.Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.
Są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara, że w człowieku - człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, nie jesteś sama
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.

Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas

Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas... Dobranoc, aniołeczku! Dobranoc! Tak trzymaj! PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z opola.
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z la
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Nie lękajcie się! Wypływajcie na głębię! PTO"R"y o czytelnikach eKutno nigdy nie zapomną. A bez eKutno i Pani Oli PTO"R"y zawieszają swoją oświeceniową, gangsterską i filantropijną działalność. Widziałem ich. Byli w rowie, Żychlinie, Plecce, Orłowie, Piątku, Bielawach, Walewicach, Sobocie etc, etc, etc.
Filip Gładysz:
3 godzin temu
Co ty pierdo..sz! Mieli prawo głosować jak chcieli. Wg twojej filozofii jak głosowaliby na Bryłke to są fajni, jak nie to są be.
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Ku..a, tu coś było! Jakiś komentarz! Chciałem go przeczytać mamie, która nie cierpi programu "Jaka to melodia". I zniknęło? Ludzie! co się dzieje? Znowu kradzież? Policjo! Prokuraturo! Reakcja!
Wiesław Vislicensis:
4 godzin temu
Na pewno znalazłby się policjant z prezencją odpowiednią do pocztu sztandarowego ale ten akurat musi mieć parcie na szkło i lansuje się, bo może to jest sposób na włażenie w... sorki - wspinanie się na kolejny stopień tzw. "pseudokariery"...
Bogumił Mugenschnabel:
4 godzin temu
Ćpuny wierzgają racicami?Na pal ich.
Tymoteusz Wilimowski:
4 godzin temu
Moim zdwniem Pan Wojewoda w tej sprawie postapil jak Pilat w sprawie Jezusa bo jako fukcjonarisz publiczny sam powinien powiadomic prokurature.Taki obowiazek wynika z kodeksu karnego.'
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Matka to osoba o gorącym sercu. Ona wszystko rozumie. Taką Matką była moja teściowa. W wieku 93 lat powiedziała mi, pamiętaj Teofil, sex w małżeństwie jest bardzo ważny, ale sex bez miłości, to jest rynsztok. Kochajcie się.Wspaniała kobieta z klasa. Najlepsza na świecie teściowa. Nalewkami mnie rozpieszczała. Papierosy mi kupowała. Świetny rosół gotowała. A moja baba to nic nie odziedziczyła po mojej wspaniałej teściowej. Nie sprawdziło się powiedzenie: Jaka mać, taka nać. A szkoda?
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Tacy byli mądrzy Serenda i Ziolkowski, a taki wysmiewany przez nich Bryłka sprawił im tęgie lanie.
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Czeslaw, nie bij braw, bo ci ręce od tego spuchna. To nie oni Brylce, tylko Bryłka im sprawił wizerunkowy łomot - osmieszył ich jak dzieci.
Bartłomiej Ciecierski:
2
 · 
5 godzin temu
Obydwaj pokazali już, co potrafią, a szczególnie Ziólkowski - kandydowanie z list PiS i wyjście z PiS zaraz po wyborach, próba wywołania buntu w PiS przeciwko władzy statutowej, proba pozbawienia mandatu radnego Gieruli z PO, bezpodstawne faktyczne oskarżenie szefa PiS w Kutnie Klopotowskiego o tzw. klamstwo lustracyjne, próba pozbawienia funkcji starosty Debicha z KO, wejście do KO i wyjście z KO. To sa rzeczywiście "osiągnięcia", czysta polityka, a gdzie miejsce na pracę merytoryczną.
Teofil Zyburt:
5 godzin temu
Dziękuję! No to super! Ja śmierdząca koza, z wielkiego strachu źle odczytałam. No cóż? Strach ma wielkie oczy. Dziękuję Ci January jeszcze raz. Spokojniejsza pójdę teraz spać...
Jarosław Boczkowiak:
2
 · 
5 godzin temu
Krzysztofie, reszta radnych powiatowych nie ma takich kompromitujących wpadek jak radny Ziółkowski i radny Serenda. Wyglada na to, że ich "misja" w samorządzie powiatowym wyczerpała się i nieuchronnie zmierza do końca.
Adaukt Lech:
2
 · 
5 godzin temu
Młodemu radnemu, najlepszemu samorządowcowi Powiatu Kutnowskiego udzielił przykładnej lekcji kindersztuby sam Wiesław Bryłka. Brawo Wiesław.
January Klopotcke:
5 godzin temu
Szanowny Teofilu tam jest /bić/ a nie /wybić/!
Teofil Zyburt:
2
 · 
5 godzin temu
Ale kino! Ale jaja! Wszyscy wszystko wiedzą? Tylko Policja i Prokuratura nic nie wie? NO I.... ku...a , stół okrąglasty, wielokanciasty, wszystko nam po....ło, tyle trudu kosztowało, a my wszyscy ......... DZIKI ANALITYKU! Pisać jak najwięcej na eKutno. PRESJA OŚWIECENIOWA - MA SENS! A kto wybory sfałszował w Gminie Bedlno?Najciekawsze artykuły
 ·  11
2 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  2
2 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  38
3 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
4 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
5 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
5 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
7 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
8 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
9 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
9 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
9 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
11 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
12 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
12 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
17 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
17 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
19 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
24 dni temu
Takie kino...
 ·  4
25 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
26 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
26 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
26 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
27 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
28 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
28 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności