eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Polityczna miotła w kącie. Dwukadencyjność z karencją
Partia rządząca w Polsce zrezygnowała z wprowadzenia zasady dwukadencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast  przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. Takiej propozycji sprzeciwiali się konstytucjonaliści i prezydent Polski. 

PiS podtrzyma zasadę dwóch kadencji dla osób, które pełnią funkcje jednoosobowe, wójtów, burmistrzów i prezydentów, ale z karencją na dwie kadencje. W województwie łódzkim i w naszym powiecie zapowiedzi PiSu wywołały duży opór, natomiast prezydent Kutna Zbigniew Burzyński, zapowiedział na jednej z konferencji prasowych, że jeśli będzie mógł kandydować i ustawa nie wejdzie w życie, to deklaruje swój start w wyborach samorządowych w 2018 roku.

Jednego kandydata już znamy. Czy znajdzie się w mieście róż następny?
wandea, 15.05.2017 21:19|czytane: 1120 razy|27 komentarzy|komentuj
Radomir Kotczut
Gabriel Michalec
Rajcy dobrze wiedza ze czeka ich emerytura, dlatego tak pedza z remontami oraz z wydawaniem publicznych pieniedzy.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
12 dni temu
Igor Eżeli
To jest też wina wszelakich redaktorów wiodących,bo gdyby którykolwiek temat docisnęli do końca, to może i zło by samo s...doliło !A tak serial -moda na sukces -trwa....I kwiatki mamy! Bo gdyby np.Pani Rzadkiewicz poinformowała opinię społeczną ,że w proteście przeciwko całemu temu zoo w Bedlnie ,notorycznemu łamaniu prawa przez tamtejszego chójta zamyka portal ekutno w aktualnej formie i otwiera w takiej ,że można komentować tylko działanie herbicydów,albo leków na zaparcia, to i sam Burzuński by się nie zadeklarował na następną kadencję.Bo i co on by niby miał w tej pracy robić ,skoro dzień zaczyna i kończy od przeglądania własnie ekutna........właściciel niepełnego zestawu klepek.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
12 dni temu
Abelard Sielanka
kilka moja refleksja w odniesieniu do trzech napisanych artykułów, poruszających bardzo istotne według mnie kwestie.

Po pierwsze:
„Dziękuję” panie Kaczyński za to, że kolejny raz mnie pan oszukał przed wyborami, na co dałem się po raz drugi nabrać. W efekcie, w mieście nadal będzie rządzić skompromitowana i według mnie skorumpowana mafia niejakiego „błyskotliwego” i umoczonego seplona, a w powiecie taka sama, pod przywództwem sądzonego już kilka razy „kryształowo czystego cwaniaka”: tzw. czerwonej purchawy – nadętego z głupoty i braku cech porządnego człowieka – górniczynę i jego obrzydliwe otoczenie.

Po drugie: jako że w Kutnie PiS nie istnieje, a to co się nim chce nazywać to kilka kreatur pod „przywództwem” debiliusza kondzia, kutnowska kanapowa imitacja partii, będzie nadal skutecznie wspierać w/w sitwę – mafię w obu postaciach, nie mając wpływu zupełnie na nic.

Po trzecie:
Ostatnia moja uwaga dotycząca byłego prokuratora: kto się zadaje z mafią, o której już napisano na początku ii zamiast aresztować skorumpowane dziadostwo współpracuje z nim, tak właśnie kończy.
PS. Proponuję aby milicyjno – ubecko – nihilistyczne sługusy z tzw. bezrady wniosły do „pana prezydenta” interpelację aby raczył przyjąć z waszych nikczemnych łap KORONĘ KSIĘSTWA KUTNOWSKIEGO, które możecie już zacząć zakładać.

OBYWATEL – JEDEN Z KILKU, BYĆ MOŻE KILKUNASTU (NA 40 TYSIĘCY LUDZI Z KUTNA) OSÓB WALCZĄCYCH Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ ZORGANIZOWANĄ W SAMORZĄDACH I INSTYTUCJACH !

 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
12 dni temu
Oskar Ostapowicz
###"#" No to partia rządząca (PiS), nieprawa i niesprawiedliwa dała dupy jak kozy z Bedlna. Jak Burzyński wygra to ja wyjeżdżam z tego syfu. PiSiory je..ne... Początek końca PiSu. Konstytucjonaliści - dupa. Prezydent - dupa. Śmiesznie wszędzie. Strasznie wszędzie. Burza wszędzie. Idzie nowe! Islam. Islam uber alles. K...a
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
13 dni temu
Izabela Taranina A kozom kto pomoże...?
12 dni temu
 · 
 · 
2
Izabela Taranina Pytasz mnie ,co w zasadzie Cię tu trzyma...? śpiewał Endriu Rosiewicz, mnie kozy ,a Ciebie Oskarze?
12 dni temu
 · 
 · 
3
Miłosz Stasiewicz Kozom, to chójt cap niech pomaga! Izabelo! Nie rozumiem dlaczego Ciebie trzymają tu kozy? Bo mnie trzymają tu dwie miłości. Jedna djczyzny, a druga do eKutno. I koniec. I już. Szukam teraz piosenki Endriu Rosiewicza..
12 dni temu
 · 
 · 
3
Chrystian Fabń Nie kochać ekutno to grzech,ale nigdzie nie jest napisane ,że trzeba je kochać bardziej niż samego siebie.
12 dni temu
 · 
Chrystian Fabń Jak już Miłoszu szukasz piosenek to znajdź koniecznie MILION AŁYCH ROZ ,koniecznie w wykonaniu Filipa Kirkorowa byłego męża Ałły,dobrze wsłuchaj się w tekst i zadaj sobie pytanie :Czy i ja bym mógł tyle zrobić dla Pani Oli.pomiijając to ,że dodatkowo Pan Czarek by Ci obił ryja?
12 dni temu
 · 
Tymoteusz Czerkas Chrystian co Ty pierdzielisz? O kim Ty piszesz?
12 dni temu
 · 
Tycjan Sikorski Ileś lat temu oświeceniowy geniusz - samouk z Polski, Oerter Jawabo, zwolniony z pracy nauczyciel w szkole średniej, pracujący na emigracji, pisze hejt na portalu KCI. Zaczepia go hejter Ebuxon. Zaczyna się "święta wojna" internetowa Ebuxon kontra Jawabo. Długa historia. Przez Ebuxona, Jawabo został hejterem internetowym. Zabawa ta z różnymi przerwami trwa. Niedawno Jawabo zaczął hejtować na eKutno. Odkrył nowy, lepszy portal. Do KCI coraz mniej zagląda, a coraz więcej czasu poświęca eKutno i z tego sie ogromnie cieszy. Odkrył "nową amerykę". Nie obyło się bez wpadki. Ale to już było. Póki co, OKNO do eKutno ma otwarte i tu siedzi, bawiąc się, ucząc i radując. Ma wizje, pasję i misję oświecania. Co będzie z nim dalej, nikt tego nie wie. Mówi, że nie jest egoistą, egocentrykiem i samolubem tylko PTO"R"owcem. A zamiast w wolnym czasie kłócić się z żoną lub zadawać się z kozami z Bedlna, czy pić piwo pod budką, woli przebywać w ulubionym przez siebie eKutno. Mówi, że poza Ojczyzną nie ma większej miłości dla niego jak eKutno. Znam go. Niejedno wino z nim wypiłem i nie tylko. Od czasu do czasu się spotykamy i jak zaczniemy rozmawiać to trudno nam się rozejść. Tak w skrócie to wygląda. Ja też polubiłem portal eKutno na całość. Miłość, przyjaźń, szczerość to nie matematyka. Nie można lubić, kochać, miłować na pół gwizdka. Nie lubię samolubów, egocentryków i egoistów. Nie kochać eKutno to wielki śmiertelny grzech, to tylko buraki i snoby potrafią robić. Chójt z nimi. I cap też. Okej.
12 dni temu
 · 
 · 
3
Nestor Krzystkiewicz Tymoteuszu ja nie pierdzielę ! Tylko jestem ciekaw ile z bohatera Ałych Roz ma np.Pan Czarek i jaki odcinek 11listopada przed redakcja mógłby różami dla Pani Oli zasypać??/ Chrystian
11 dni temu
 · 
 · 
2
Kordian Cimochowski a komu to niby i za co miałby Pan Czarek ryja obijać? Z tego co wiem, to on świrem ani żadnym awanturnikiem nie jest..... Pozdrawiam Panie Czarku! Hej, szable w dłoń, łuki w juki, a łupy wziąć w troki. Hajda na koń, okażemy się godni epoki. Ruszamy w bój, aby odbić te kozy capowi, Krzysztof to chójt, nie zwycięży nas nigdy tra, la, la.
Rycerzy trzech: eKutno, PTO"R"i BUBA.
Gnębi nas pech, wszystkim nam się Oleńka podoba, ach podoba.
Zwalczmy tę chuć, inny cel nam historia wytycza.
Musimy knuć, musimy knuć, jak się pozbyć Burzokratowicza. To jest hit Ziemi Kutnowskiej Nowych Czasów! A więc wojna! Kupą mości panowie. I mości panie też. I z BUBĄ. Nike! Victoria! Eureka!!!
11 dni temu
 · 
 · 
3
Jordan Esmont Co Kordian ,chyba Ci nie szkoda na róże dla Pani Oli? No pokaż ile możesz przed redakcąją ich rozsypać!
11 dni temu
 · 
Achacy Brzoska Dla Pani Oli wszystko i zawsze oprócz seksu i róż. Od seksu specjalistą jest Chójt Cap. Od róż specjalistą jest Wykwit Burza. Ja jestem specjalistą od mocnych załączników, ale nie będę ich rozsypywał przed redakcją. Przyjdzie na to czas, gdy te mocne załączniki w kameralnej, zacisznej atmosferze w gronie przyjaciół i znajomych będziemy konsumowali. Będzie feta. Damy sobie luz. Ale nie na wszystko. I nie na cito. Jordanie! Może byś wpłacił na konto PTO"R" stosowną sumkę na okolicznościowe mocne załączniki dla Pani Oli. Byś wspomógł Kordiana. Inni też to mogą uczynić. Jak by się znalazła odpowiednia suma to ufundowanie 1000 mocnych specjalnych załączników dla Pani Oli nie było by problemem. Kordian by miał pełne ręce roboty. Wszystko jest możliwe. Wyprodukowanie 1000 mocnych załączników trochę kosztuje. Ja już przelałem na konto PTO"R" pewną sumę z dopiskiem: Na załączniki dla Pani Oli z eKutno. Powiedzcie mojej babci, że zachowałem się jak trzeba. dziś dzień hejtu i chwały, oby dniem pobudki był.....
11 dni temu
 · 
 · 
4
Maksym Pukelewicz O jakiej kasie ty piszesz? Jaki Czarek? O co chodzi? Zostaw redakcję w spokoju i przestań pisać głupoty. Człowieku już galopujesz a skończy się to sprawą w sądzie
10 dni temu
 · 
Aron Zdrzeszycki Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada. Sądami to Ty nikogo nie strasz. Bo jeszcze na siebie ściągniesz jakieś nieszczęścia. Sądy sądami. Prawo gówniane. Takie Prawo to Bezprawie. A Sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Jak Ci się nie podobają moje głupoty to ich nie czytaj. Nie musisz. Proste. Czytaj Kutnowskie Centrum Ignorancji. Twój wybór. Redakcja eKutno wie co robi. Pani Ola nad tym czuwa. I Ty się nie wtrancaj gówniarzu jak poważni ludzie rozmawiają. I nie udawaj Greka że Czarka fachowca, specjalisty od fotografowania nie znasz. Niedawno gdzieś widziałem Was razem. A kasa potrzebna na 1000 załączników. Chójta Capa stać na kozy. Wykwita Burzę stać na róże. Ojca Tadeusza R. stać na Świątynię Ciemnoty. Brata Jerzeg. stać na Pałac Głupoty. Dziadka Bolka W. stać na Komitet Niecnoty. A nas nie stać na załączniki dla Pani Oli? Musimy wszystko zrobić, aby ten problem z załącznikami załatwić pozytywnie. Musimy pomóc praojcu Oerterowi i całemu PTO"R"owi w akcji "1000 załączników dla Pani Oli". Maksymie! Nie leń się, nie ociągaj, nie pisz bzdur, tylko wykonaj przelew na konto PTO"R". Ja już to zrobiłem. Myślę, że wszyscy pójdą moim krokiem. Musimy sprostać wyzwaniu. Naprawdę warto! Po trzykroć warto! Do dzieła!
10 dni temu
 · 
Gerard Brunak
Wystartuje i wygra bo tak się porobiło ze nie ma w Kutnie konkurencji. Ani jedno nazwisko mi do glowy nie przychodzi. A Wam?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
13 dni temu
Bazyli Sobieszczak Serenda.
13 dni temu
 · 
 · 
6
Gracja Cierniak Konkurencja jest , ale konkurencja nie włada miastem czy ty o tym nie wiesz?
12 dni temu
 · 
 · 
4
Filip Flakers bryłka i kłopot
12 dni temu
 · 
Władysława Bohuszewicz Gerard musicie go sklonować bo jak widać nie może go nikt zastąpić .
12 dni temu
 · 
 · 
7
Igor Eżeli Oczywiście ,ze przychodzi Pani KAROLINA SOBCZAK ,głowna bohaterka filmu Roberta Glińskiego /Cześć tereska/.......właściciel niepełnego zestawu klepek
12 dni temu
 · 
 · 
2
Kosma Kurcewicz Serenda miałby szansę największą z pozostałych, ale to walka z wiatrakami i ciężko będzie komukolwiek
12 dni temu
 · 
 · 
5
Teodor Giejsztor
A ile razy deklarowal,ze nie bedzie kolejny raz startowal...PINOKIO
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
13 dni temu
Alan Chalembek Ale masz napisane ze deklarował teraz start w przyszłym roku. Młodym nie da, sam chce
13 dni temu
 · 
 · 
8
Oktawian Błażyński W poprzedniej kadencji tez miał nie startować a startował. Nie popuści . Młodzi nie mają szans.
12 dni temu
 · 
 · 
8
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Spotkanie informacyjne Pałac Saski w Kutnie - rewitalizacja i funkcje przyszłego
Muzeum Regionalne w Kutnie zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne poświęcone przyszłości Pałacu Saskiego. Spotkanie pt. „Pałac Saski w Kutnie – rewitalizacja i funkcje przyszłego kompleksu” odbędzie się 31 maja o godz.... [więcej]
Sport
W Kutnie trwają Półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek
Dziś kolejne w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie kolejne mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. O godz. 12.00 Basket Go Przemyśl zmierzył się z Mistrzyniami Województwa – KKS Pro-Basket Kutno z wynikiem 46:43.  Zapraszamy jutro o godz.  10:00 MPKK Sokołów OSiR... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Emil Ziezelski:
2 minut temu
W Starostwie urządzają spotkanie tego pana. Starosta Debich jest podobno człowiekiem prawicy, blisko współpracuje z panem posłem Rzymkowskim. Pan Adam Bodnar dał sie poznać jako osoba niezbyt przychylnie ustosunkowana do PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, był w pierwszym szeregu przeciwników zmian. Prawicowe media często podkreslają, że poglądy pana Bodnara są lewicujące i wyrażały obawy o to, czy na funkcji rzecznika będzie obiektywny i bezstronny. Ich wątpliwości okazały się uzasadnione.

Panie Klopotowski, czas na działanie. Proszę powiadomić pana wojewodę Raua z PiS oraz pana prezesa Kaczyńskiego, komu udostepnia salę w Starostwie pan Debich, Starosta Kutnowski.
Demetriusz Zwirski:
20 minut temu
Pekaes jeździ, MZK jeździ, Marqus jeździ, Sandbus jezdzi a na Twoją wioskę dojechać nie można?
Bruno Kampo:
28 minut temu
Barnim Kidey jak to w czym w dbaniu o własny interes, prawda Konradzie Piwo?
Bruno Kampo:
33 minut temu
Och, chyba ludziska nie piszą do pana "rzecznika", że objazdówkę po prowincji robi
Hubert Idikiewicz:
42 minut temu
Boże, ludzie! Dla was już nie ma żadnej nadziei...
Tomisława Petru:
1 godzin temu
Jak mawiał klasyk - micha jest najważniejsza
Aaron, Kurcewicz:
1 godzin temu
Pewni ludzie wspierali w kampanii Łebskiego. Pytanie czy wspierali go dla dobra powiatu czy dla własnego jest pytaniem retorycznym. Dziś mogą liczyc na jego wdzięczność. Można ten komentarz uznać zjadliwym czy złośliwym, ale poza takim określeniem nikt żadnych argumentów nie znajdzie, bo takie są fakty. Tylko nie dziwmy się potem, że młodzież ma taki, a nie inny stosunek do naszego środowiska
Mirosław Trzebiatkowski:
2 godzin temu
Najbardziej środowisku psują opinię związkowcy. Bo część z nich za michę jest gotowa poprzeć każdego, nawet górniczynę i bardziej niż edukacją zajmują się polityką. Edukacja jest na dalszym planie.
Hubert Idikiewicz:
2 godzin temu
Wszystkie te wasze zjadliwe komentarze na temat tej nowej szkoły tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, że środowisko nauczycielskie, szczególnie kutnowskie, jest wyjatkowo zawistne, perfidne I złośliwe. Jeden nauczyciel utopilby drugiego w łyżce wody za parę nadgodzin. Nie daj Boże odniesiesz jakiś sukces dydaktyczny - od razu inni belfrzy skoczą ci do gardła. Masz trochę lepsze warunki pracy w szkole i ciut wyższe zarobki, zaraz inni 'życzliwi' wbija ci nóż w plecy. Nie dziwcie się, że mnóstwo ludzi was nie cierpi i traktuje jak zło konieczne. Sami sobie na to zasluzyliscie.
Rafał Bukar:
3
 · 
3 godzin temu
Widzac swoj blizki koniec sitwa chwyta sie oszczerstw , pomowien i szkalowania wszystkich swoich przeciwnikow bo to tylko potrafi najlepiej,chamstwo i mirnota wychodzi na wierzch.
Pankracy Blau:
3 godzin temu
Czy składając tam CV warto dołączyć kilka ciepłych słów o Łebskim?
Rafał Bukar:
3 godzin temu
Panowie politycy kury wam prowadzc szczac zamiast zajmowac sie polityka jak mawial Marszalek Jozef Pilsudski
Salomea Sokół:
2
 · 
3 godzin temu
No jak są nauczyciele z CKU i ZDZ to rzeczywiście elita
Bolesław Masło:
3 godzin temu
Był konkurs na dyrektora czy wybrano jedną jedynie słuszną kadydatkę?
Orfeusz Ciekawy:
2
 · 
5 godzin temu
Wiesiek nie czekaj zgłoś takiego Gerarda bydlaka do prokuratury.
Tina Kościuk:
2
 · 
5 godzin temu
Żadna nastająca ekipa poprzedników nie rozliczała bo w każdej ekipie jest kilku co są od lat więc by musieli siebie rozliczać , prawda?
Vanessa Młynarski:
5
 · 
6 godzin temu
"Korespondowałem z panem Bryłką. Głosowanie było tajne, to moja sprawa jak głosowałem, pozostawiam to więc bez komentarza - mówi radny Wojciech Ziółkowski" Otóż nie robi pan łaski. jest pan opłacany z naszych podatników pieniędzy więc pana obowiązkiem jest odpowiadać na pytania.
Klotylda Brese:
2
 · 
6 godzin temu
Prawie wszyscy mają samochody to ty uważasz , że dla kilku osób autobus trzeba kupić?Jak chcesz pojeździć po powiecie to kup sobie hulajnogę .
Beniamin Kruzer:
4
 · 
7 godzin temu
Gerardzie - znowu ! Takie głupoty i obraźliwe rzeczy piszesz jakby rzeczywiście dziura w mózgu ci sie zrobiła od nadmiaru koksu. Dbaj o zdrowie, wysypiaj się, żadnych kreseczek, to wtedy zaczniesz mysleć i takich bredni nie bedziesz wypisywał.
Patryk Bartoszek:
7 godzin temu
Spokój i cisza. Nikogo nie postrzelono ostatnio a i auto żadne nie rozbite. Sezon ogórkowy.Najciekawsze artykuły
 ·  11
3 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
4 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  41
4 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
5 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
6 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
6 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
9 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
9 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
10 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
10 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
10 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
12 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
13 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
13 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
18 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
18 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
20 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
25 dni temu
Takie kino...
 ·  4
27 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
27 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
27 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
28 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
28 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
29 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
30 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności