eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Zbliża się koniec maja. W związku z ultimatum koalicjanta PSL stanowiska rzecznika i pełnomocnika ds. pacjenta miały być zlikwidowane. Czy wszczęta została procedura zmiany schematu organizacyjnego starostwa albo przystąpiono do rozwiązania umów z pracownikami zatrudnionymi na tych stanowiskach? O to zapytaliśmy u źródła. 

Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska, ./upload/articles_pakiety/33946/01_obraz.jpg
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska, ./upload/articles_pakiety/33946/02_obraz.jpg


- Tak, została wszczęta procedura zmian w regulaminie organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Kutnie - odpowiada Dariusz Jabłoński Sekretarz Powiatu. 

Przypomnijmy, cztery pierwsze punkty protokołu uzgodnień koalicyjnych z 12 kwietnia tego roku dotyczą spraw kadrowych i wynagrodzeń. Zlikwidowane mają być stanowiska rzecznika i pełnomocnika ds. pacjenta, funkcję tę pełnią Jacek Saramonowicz i Beata Krukowska, powstanie analiza polityki kadrowej w powiecie z uwzględnieniem struktury wynagrodzeń. To może być bardzo ciekawy dokument.

Kolejny punkt w tym zakresie, ustala, że Starosta Krzysztof Debich ma przeprowadzać konsultacje z członkami zarządu przy podejmowaniu wszystkich decyzji kadrowych. 

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska

Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska

wandea, 29.05.2017 11:07|czytane: 3811 razy|61 komentarzy|komentuj
Tymoteusz Zickerman
Bartłomiej Bohdan
Kiedy na portalu ukaże się art o powołaniu Janusza na dyrektor Staszica , a jeszczewczoraj ulica mówiła ze nie powołają . Można? Można ....do 2022
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
25 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry
25 dni temu
 · 
Ola Rzadkiewicz O ile wiem to pan Janusz Pawlak nie został powołany przez pana starostę na dyrektora od 1 września tego roku, owszem jest nadal dyrektorem do 31 sierpnia. Komisja zakończyła pracę i wskazała pana Pawlaka na kandydata, zarząd powiatu zatwierdził konkurs i podjął stosowną uchwałę o powierzeniu, ale nie ma jeszcze decyzji starosty, a to postępowanie powinno się tak skończyć. Tak jak każde z konkursu, musi być decyzja starosty. No chyba, że dziś na zarządzie coś się zadziało i pan starosta podpisał taki dokument. O tym dowiemy się po posiedzeniu.
25 dni temu
 · 
 · 
4
Baltazar Gruszka Jak podaje konkurencyjny portal: "...Zarząd powiatu kutnowskiego podjął uchwałę w sprawie powierzenia obowiązków dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie.,, dyrektorem Staszica na kolejne pięć lat został Janusz Pawlak... będzie pełnił funkcję dyrektora od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku..."
25 dni temu
 · 
Ola Rzadkiewicz To prawda, że zarząd powiatu podjął uchwałę, ale nie ma jeszcze decyzji pana starosty, dziś został zatwierdzony protokół z poprzedniego posiedzenia zarządu tak więc po zapoznaniu się z nim dopiero będę mogła cokolwiek z całą pewnością stwierdzić. Dziś też jest posiedzenie zarządu więc być może pan starosta już zdecydował i podał do mediów, do nas, nie
25 dni temu
 · 
 · 
3
Ola Rzadkiewicz Właśnie opublikowaliśmy oświadczenie pana starosty w tej sprawie. Pozdrawiam
25 dni temu
 · 
 · 
4
Zenon Adamkiewicz
A z kim to Trawa sie dzisiaj obściskiwał w starostwie czy to nie ze Smiałkową co pawlakowi obiecala podobno pomoc w komisji etyki jest przy kuratorium . Kłopot jej pomógl a teraz Trawa jest jej przyjacielem i Gierula
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
26 dni temu
Olaf Chłopiński Bo to interesowna kobieta jest. No to juz Wolińska nie przychodzi zmieniac zasłon? Dostala przecież od Trawy robotę we Franciszkowie.
26 dni temu
 · 
 · 
7
Tina Hamszey Same przekrętasy dosrają robotę .Czy prawdą jest ,że ta od zasłon miała jakieś problemy przy wyborach z fałszowaniem podpisów?
26 dni temu
 · 
 · 
6
Onufry Stefaniewski Dla utrzymania stołka to podobno dl niektórych nie ma znaczenia zmiana opcji politycznej.
26 dni temu
 · 
 · 
3
Lucjusz Grzegorzewicz Bo do Trawy przychodzą tylko intereowne kobiety po stolki. A Gierula juz swoja blondyne nową zatrudnilł w edukacji?
26 dni temu
 · 
 · 
5
Olaf Rybiński Lucjuszu umów sie na kawę i ciastka do najwazniejszej Moniki to moze Ci powie.
26 dni temu
 · 
 · 
5
Janusz Machowicz
Trawczyński wywala z roboty, na zbity pysk ludzi Debicha. Wcześniej już pozbawił stanowisk dwie wicedyrektorki z ośrodka na Przemysłowej - podobno z uwagi na nadmierne zagęszczenie a tak naprawdę aby stworzyć niepedagogiczne stanowisko swojej partyjnej kumpelce Ściślewskiej, która jest zaprzeczeniem swojego nazwiska. ONA SIĘ NIE ŚCISKA - A ROZPYCHA (ale do czasu - aż wyborcy pogonią to peeselowskie badziewie)!
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
26 dni temu
Władysława Glofty Z tego co wieść gminna niesie w pracy bywa krótko bo stale wychodzi do starostwa czy to prawda pani dyrektor?Podobno była bezrobotna i jako radna niby musiała dostać pracę , a dlaczego musiała? Inni mogą być bzerobotni?
26 dni temu
 · 
 · 
14
Bonifacy Kubaczka A jej siostra to na jakim stanowisku w wydziale rolnictwa jest zatrudniona
26 dni temu
 · 
 · 
14
Larysa Tuczy A jak się nazywa?
26 dni temu
 · 
 · 
6
Olaf Chłopiński Najwazniejsza Monika wie wszystko. Proszę spytać ale to prawda.
26 dni temu
 · 
 · 
6
Marta Bublitz Larysa Turczy z tym pytaniem to do dyrektora wydziału rolnictwa też z PSLu
26 dni temu
 · 
 · 
4
Bazyli Bartolewski No to co wy tam załogo szkoły wa w szczególności robicie nauczyciele? Nie możecie jasno postawić sprawy , kto ma to za was załatwić, czego się boicie? Nie ma odważnych bo odwaga kosztuje ,co?
26 dni temu
 · 
 · 
6
Ernest Hejbowicz Nauczyciele boją się własnego cienia i wcale nie chodzi o jedną szkołę. Tam gdzie rządzą swoi mnożą się swoi
25 dni temu
 · 
 · 
8
Ursyn Minutowicz
A po analizie zatrudnienia okaże się , że większość niepotrzebnych stanowisk to z polecenia PSL i dopiero będzie wesoło....
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
26 dni temu
Rudolf Sobecki To prawda. Trawczyński i Gierula rozdają karty na konkursach i upychają swoich ludzi gdzie się da, a Debich wszystko im podpisuje.
26 dni temu
 · 
 · 
20
Brunon Lula np. komu potrzebne stanowisko radnej co była bezrobotna w szkole na Przemysłowej? Pani Dyrektor czy było potrzebne czy pani ktoś kazał i czy pani występowała o zatrudnienie takiej osoby?
26 dni temu
 · 
 · 
12
Zenon Adamkiewicz Nie było ale śmiałkowa to dla niego zrobiła
26 dni temu
 · 
 · 
7
Zenobiusz Kochanovius Zenon dla niego to niech sobie robi co che na prywatnej niwie , ale to nie jest prywatny folwark ani jej , ani jego.
26 dni temu
 · 
 · 
3
Olaf Chłopiński No a emerytce Świerczyńskiej tez Trawa zalatwił na Przemyslowej.
26 dni temu
 · 
 · 
3
Gerard Chochłuk Luczakowa dal stołek w Pup, żeby grała z Rzeźnicka, która trawa i Gierula uważa za dyrektorke
26 dni temu
 · 
 · 
4
Joanna Boguszewicz
A sekretarz za każdej władzy wiecznie żywy
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
26 dni temu
Teodor Byczkowski On jest na wierzchu żywy a w środku martwy
26 dni temu
 · 
 · 
10
Lucjusz Grzegorzewicz ale lody kręci
26 dni temu
 · 
 · 
4
Rudolf Grot Ten Jabłoński dawno powinien odejść. Dabrowska go wywaliła, ale Galowa, która forowala czerwonych, przywrociła go.
26 dni temu
 · 
 · 
4
Oliwier Kuta
Dlaczego przy PSL są po dwa podpisy, a w przypadku KO i PO tylko po jednym?
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
26 dni temu
Wawrzyniec Kropien bo PSL jest 2 razy ważniejszy
26 dni temu
 · 
 · 
7
Zenon Adamkiewicz Bo w PSL są dwie władze Trawy i Pawlikowskiego
26 dni temu
 · 
 · 
6
Olaf Chłopiński Bo Trawa jest od zalatwiania stołów dla PSL a Pawlina od dróg w pola PSLowców.
26 dni temu
 · 
 · 
4
Damazy Stefczyk
A dałby się J. pokroić, a został sprzedany za czapkę śliwek.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
26 dni temu
Oskar Susło To prawda. Frajer niesamowity.
26 dni temu
 · 
 · 
7
Gerard Pocałuj On tak pozował na tego co się da kroić a w gruncie rzeczy za plecami załatwiał swoje, a pan D strasznie w niego wierzył i chyba dalej wierzy. Zobaczymy jakie stanowiska i gdzie te osoby zostaną ulokowane.
26 dni temu
 · 
 · 
8
Samuel Cimochowski
To nie Debich jest problemem powiatu lecz Trawczyński.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
26 dni temu
Rudolf Trzaska Tyż prawda.
26 dni temu
 · 
 · 
15
Aureliusz Horoch a drugi to matacz garguła
26 dni temu
 · 
 · 
17
Urban Mukułowski Samuel, nie wprowadzaj ludzi w bląd. W świetle obowiązującego prawa, głównym decydentem i dysponentem jest starosta - Debich. Wicestarosta - Trawczyński - dziala tylko z upoważnienia starosty. Muszą być zastrzeżenia do dzaiałań Debicha, skoro pojawiły sie tego typu zapisy w umowie. Państwo z KO - jeżeli chcecie, aby Debich był nadal starostą, to nie usiłujcie walić niby rikoszetem w Trawczyńskiego. Jak dotychczas to KO, które ma 4 radnych posiada główna funkcję decyzyjno - dyspozycyjną starosty, a PSL mający 5 radnych faktycznie wykonawcza funkcję wicestarosty. Zwracam uwagę, że PSL ma z PiS i Pokoleniami 13 mandatów. Tam nie będzie żadnej wiktorii, Gieruli, suflera, Pawlaka, Runińskiego, Jabłońskiego , Łaszewskiego, Ziółkowskiego, Serendy i tym podobnych wynalazków PO i Debicha.
26 dni temu
 · 
 · 
10
Seweryn Horain PSL przez omyłkę dostał 5 mandatów, w tym jeden Solidarnej Polski śp. Dażkiewicz. Taka sytuacja już się nie powtórzy.aks 3 mandaty w nowym rozdaniu. Poparcie w kraju oscyluje w granicach bledu statystycznego. PSL to formacja schyłkowa. Sojusz z PiSem przyspieszy upadek.Poza tym zaraz pokłócą się o drogi a PiS zażąda dyrektorow wydziałów i wielu innych.
26 dni temu
 · 
 · 
5
Mieczysław Siclezny Seweryn, głupoty piszesz. PiS byl przy władzy i jakoś nie żądał dyrektorów wydziałów. Natomiast twoi z PO i od Debicha od kilku lat wykonują szarżę na stanowiska bez liczenia się z konsekwencjami.
26 dni temu
 · 
 · 
10
Achilles Gębicki Dariuszu.. Masz rację Kłopot obsadził tylko w PUP i PCPR swoja rodzinę i blondyne dyrektorów wydzialów oddal PO Pokoleniom bo sam bal się, że ktos z PiS jako dyr bedzie mądrzejszy od niego co nie jest trudne.
26 dni temu
 · 
 · 
5
Artur Iawiński Czyż nie KO z niektórych kierowników nagle zrobiło dyrektorów wydziałów oczywiście zaraz z podniesioną pensją? A po co nie mogło być kierowników czy kierowniczek?
26 dni temu
 · 
 · 
4
Oliwier Plemieński Cala dyskusja jest bezprzedmiotowa w sprawie PiS, ponieważ ważne jest tylko jedno stanowisko pracy, które ma objąć - Konrad Kłopotowski. Inne funkcje są nieistotne, nieważne. Zwodzi ludzi, a później dziwi sie, że sie buntują. Ma być on, tylko on ... i długo, długo nic.
26 dni temu
 · 
 · 
8
Oliwier Plemieński Czy wie ktoś z forumowiczów, gdzie Kłopotowski teraz pracuje i czy pracuje ?
26 dni temu
 · 
 · 
8
Achilles Prejs Oliwierze, bo to juz jest taki człowiek - nic nie robi, nic sobą wartościowego nie reprezentuje, niewiele co umie, nie ma pojęcia ani o polityce, ani o sprawach samorządowych, nie potrafi nic zorganizować, ale lubi oceniać innych. Wydaje mi się, że mają rację ci, co twierdzą, że gdyby nie on i reszta kierownictwa PiS w Kutnie, ta partia rządziłaby w Kutnie i powiecie. Sa mierni, ale kurczowo trzymają się rządów, bo bez władzy w PiS są niczym.
26 dni temu
 · 
 · 
6
Borys Plichta Maurycy powrocil na forum. Gdzie byłeś jak Cię nie było? Ale, że dalej robisz dla Konrada, smutny i zalosny to widok.
26 dni temu
 · 
Lucjusz Grzegorzewicz Pzecież maurycego Konrad spuscił ze stolka sekrearza
26 dni temu
 · 
Robert Puza dlatego żałosny widok
26 dni temu
 · 
Rudolf Grot Borys, Lucjusz, Robert - tak, Maurycy wrócił i robi dla Konrada, piszcie dalej
26 dni temu
 · 
 · 
4
Abakuk Gietgud
Chciałbym zobaczyć, a myślę, że większość mieszkańców Kutna także chciałaby zobaczyć podobny dokument Ziółkowskiego lub Serendy, jednego z nich, gdyż to wynika z matematyki głosowania przy ponownym powołaniu Debicha. Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła, ale interesuje mnie - czy bylo coś w zamian.

Wyraźnie widać, że Debich coraz bardziej uzalezniony jest od rządzącego układu koalicyjnego, czyli niestety coraz bardziej pogrąża się. Z dokumentu wynika, że za cene bycia starostą zrobi wszystko. Bez skrupułów poswięcił nawet swojego człowieka.To jest dobra lekcja dla pana Saromonowicza, ktory wywodząc sie z PiSu walczył jak lew za swojego nowego szefa i zwalczał tę partię, a jego guru tymczasem bez mrugnięcia okiem spuścił go jak wode z klozetu. Myslę, że podobny los bedzie czekal Ziółkowskiego lub Serendę - jeden z tej dwójki jest jego faktycznym koalicjantem, co pokazał wynik głosowania przy ponownym powołaniu. Obecna sytuacja Debicha, jego uwikłanie w różne dziwne porozumienia, jak ten dokument, niestety coraz bardziej przypomina końcówkę jego prezydentury w Kutnie, kiedy tonął.

 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
26 dni temu
Bruno Gutsch Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła - jak upadła? To nie będzie fundacja prowadziła tam działalnośći? Nie ma przetargu?
26 dni temu
 · 
 · 
9
Damazy Kalinowski To jest nie tylko sprawa mieszkańców Kutna (z całym szacunkiem dla nich), ale jest to sprawa mieszkańców całego powiatu. Starostwo ma obowiązek podejmować takie działania ,żeby służyć ludziom,zabezpieczać ich potrzeby. Są grupy mieszkańców którzy sami nie potrafią się przebić ze swoimi potrzebami np. dorośli z autyzmem, gdzie po skończeniu edukacji nie ma dla nich miejsca z fachową opiekę i pomocą. Kilka minut wcześniej January wymienił inne grupy mieszkańców którzy też potrzebują publicznego wsparcia... Reasumując niech STAROSTA, RADNI POWIATOWI i oficjele różnej maści nie myślą kategoriami od wyborów do wyborów i czy ich przysłowiowa ,,micha" jest pełna, tylko niech ruszą swoje siedzenia i robią to, za co MY im płacimy ogromne pieniądze.
26 dni temu
 · 
 · 
9
Abercjusz Nowopolski
Pic na wodę. To taka kosmetyka na rok przed wyborami.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
27 dni temu
Abelard Fa]ewski
Zaraz dostaną nowe , z takimi tak własnie jest , czyż nie?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
27 dni temu
Aron Orzechowski
A pies im mordę lizał!
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
27 dni temu
January Pociey Łapy precz! Nowa Wieś to żłobek przedszkole i dom spokojnej starości. Co nie stać starostwo?
26 dni temu
 · 
 · 
8
Urban Mukułowski January, popieram w 100%. Jak chcą cos robic we własnym zakresie, to niech kupią ziemię i zbudują. Tak zwany biznes stać na to. To sa szczyty arogancji - sięgac jeszcze po majatek powiatu, majatek publiczny, nasz majątek.
26 dni temu
 · 
 · 
7
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Drugie Kutnowskie Dni Fantastyki
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie już od przyszłego czwartku zaprasza na Kutnowskie Dni Fantastyki. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia. A w programie spotkania z autorami, koncert, warsztaty malarskie, pokaz... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Onufry Kamiński:
24 minut temu
Do Metody Głąb
Zgadzam się to co napisałeś i popieram tylko 5 osób przystąpiło do konkursu . pytam gdzie reszta społeczeństwa??
Do Bernadeta Konkurs był na stronie , ale jak widać nie szukasz tylko siedzisz i pierdzisz w stołek. Kręci cię temat co się dzieje na Policji - bo jesteś nadzwyczajnym plotkarzem i to jeszcze na dodatek pewnie bez wykształcenia.
Ja mam budkę z lodami nie mam wykształenia interes się kręci i nikomu nie zazdroszczę a wy weźcie się za naukę i przystępujcie do konkursów
Błażej Lubicz:
29 minut temu
Sekretarzem w urzędzie pracy jest mąż sedziny, przed którą zeznawal ten pan.. Czy to przypadek że policjant został skazany
Szczepan Bzdura:
34 minut temu
SANDERUS TIMES - eBiuletyn Agencji MRPiH "podkówka".Podajemy komunikat: Jeden karierowicz, abiturient i absolwent Instytutu Mniemanologii Stosowanej - emerytowany Metody Głąb (bez tytułu) - został wytrzepany, wygarbowany, wyprany, wykrochmalony, wymaglowany, położony na obie łopatki i zapędzony w kozi róg przez użytkowników portalu eKutno. Ciekawe, czy to mu pomoże w odnalezieniu właściwych kierunków i dobrych dróg? A mówią, że pralnie itd..... są niepotrzebne? ~praojciec Allexander - redaktor naczelny.
Robert Małopolski:
1 godzin temu
Pan Rafał chyba się zagalopował porównanie Kłopota do pana Bieńka jest wysoce nie na miejscu.
Szczepan Bzdura:
1 godzin temu
###"R". Toście se pogadali na najwyższym światowym poziomie. Szkoda, że tak krótko. Podobają mi się wasze rozmowy. Całą noc mogłabym was słuchać. Burzyński i Kłopotowski i cała ta cudowna Burzmanna na okrągło powinni was słuchać. Może by się zaczęli nawracać na normalność czyli na głęboką wiarę, wysoką kulturę i szlachetną naturę, czego im z całego serca życzę. Pozdrawiam Was drodzy moi mądrzy dyskutanci. Dialogi kute na cztery nogi. I to jest właśnie to na co tyle lat czekałam. Się doczekałam. Ludzie zaczynają normalnie rozmawiać. Nie po rusku, nie po grecku, nie po turecku, nie po niemiecku, tylko po naszemu, po bożemu, po polsku i po chrześcijańsku. Na pewno coś dobrego z tego wyniknie. Tylko o to chodzi. Tak trzymajcie! Idzie nowe!! Bogu niech będą dzięki. ~emerytowana nauczycielka
Ewaryst Ziabka:
1 godzin temu
Panie Nwerowski mówiąc ,że problemem szpitala jest wiek pracowników po prostu pan obraził pracowników szpitala . Zapytam w jakim pan jest wieku i czy ten wiek nie jest problemem dla szpitala?
Barbara Ajsicz:
1 godzin temu
Podobno urzędnik ma poparcie PSlu, czy to prawda?
Amalgund Walczak:
2
 · 
2 godzin temu
A był, czy nie był o to jest pytanie?
Lech Kantor:
2 godzin temu
Prosimy o wypisanie zasług , może być w punktach.
Hugo Lewi:
2 godzin temu
Bolesław to uważasz ,że ci co tam pozostali i pracują to nie mają honoru? Czyżby ten jeden był tylko z honorem?
Zenon Kwasigroszek:
2 godzin temu
Faust i oni zostali tak do tej pory.
Teodor Pobłocki:
2 godzin temu
No widzisz Metody przystąpiłeś i co d..a.
Wawrzyniec Gielniowski:
2
 · 
2 godzin temu
wygraną zawdzięcza poparciu w Urzędzie Miasta, chyba pan sekretarz, bo to ,,koledzy z boiska,,
Arseniusz Błaszczyński:
2 godzin temu
Ciekawy jestem co się stało z poprzednim szefem tej komórki.
Faust Iwanoski:
5
 · 
3 godzin temu
Czy paranoik wypowiadał się w sprawach szpitala, redakcja powinna przytoczyć nieco jego "mądrości" ? Ciemny lud potrzebuje wiedzy. Też biedula podnieca się tym, co mówi - podobnie jak jego kolega pituchna.
Wadim Boj:
3 godzin temu
no chyba łaski nie robił wszak ponoć policjantem jest się 24 godziny na dobę
Faust Iwanoski:
4
 · 
3 godzin temu
Zgadzam się, w latach 80-tych z oficerów MO i SB robiono sekretarzy partii, naczelników, prezydentów, wojewodów.
Eugenia Ostrouch:
2
 · 
3 godzin temu
Metody skoro jak tu ktoś napisał ,że odszedł z policji bo ma honor a ty jednocześnie napisałeś ,że w tej instytucji teraz się źle dzieje to niech o tych złych działaniach w/w opowie bo to istotne dla społeczności lokalnej szczególnie jak się ma honor , nieprawdaż? Dopilnujesz tego?
Bernadeta Borejko:
2
 · 
3 godzin temu
Słuchaj Metrody , przestań ty o tym ,że konkurs był na stronie. Przestań ,że brałeś udział i co mogłeś przed konkursem stanąć przed lustrem i stwierdzić nie wyglądam na kompetentnego i się wycofuję , a ty co pchałeś się wiedząc ,że nie jesteś kompetentny? No faktycznie dobrze ,że ciebie nie wybrali boś fujara.Ty to musisz być obnibus jak będziesz czytał wszystkie ogłoszenia i na wszystko się zgłaszał Taki poliidiota, co?Jak widać to nawet wiesz co na policji się dzieje to nam opowiedz bo też chcemy wiedzieć.A dalej się ucz bo jak powiadał klasyk nauka to potęgi klucz.
Aureliusz Steffenson:
4
 · 
3 godzin temu
To radna też ma męża policjanta?Najciekawsze artykuły
 ·  14
4 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
4 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
5 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
5 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
10 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
10 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
11 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
14 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
15 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
15 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
16 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
17 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
17 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
19 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
19 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
19 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
19 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
19 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
20 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
20 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
20 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
22 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
26 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności