eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 23.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Kto wybrał dyrektora "Staszica", a kto wybierze dyrektorów I LO i ZSZ nr 2?
Pierwszy konkurs na dyrektora szkoły ponadgimnazjalnej w Kutnie zakończył się uchwałą Zarządu Powiatu w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie Januszowi Pawlakowi. Był on jedynym kandydatem. W konkursie na dyrektora I LO w Kutnie bierze udział również jeden kandydat. W poniedziałek 19 czerwca spotka się z komisją konkursową. Natomiast w konkursie na dyrektora ZSZ nr 2 w Kutnie startuje dwóch kandydatów, którzy 29 czerwca wystąpią przed komisją. Obie komisje zostały już ustanowione uchwałą zarządu.

O konkursie na dyrektora "Staszica"
Skład komisji powołanej do wyboru kandydata na dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie: Zdzisław Trawczyński, Artur Gierula - członkowie zarządu, Jerzy Pawlak dyrektor Wydziału Edukacji, Ewa Sobór, Anna Olczak-Wiśniewska, Jarosław Owsiański - nadzór pedagogiczny, Ewa Pawłowska i Małgorzata Żurada - przedstawiciele rady pedagogicznej, Agnieszka Stachowska, Ewa Morcinietz - przedstawiciele rady rodziców, Piotr Wichulski - ZNP, Jolanta Piotrowicz- Albiniak NSZZ Solidarność.

23 maja zarząd powiatu uchwałą zatwierdził wynik konkursu i powierzył stanowisko Januszowi Pawlakowi. Starosta Krzysztof Debich wnioskował aby wycofać punkt o powierzeniu stanowiska kandydatowi, bo zarząd ma czas do 31 sierpnia. Na to Artur Gierula odparł, że jeśli zarząd zatwierdza konkurs to potem następuje powierzenie stanowiska. Adwokat Katarzyna Maszarek- Ziółkowska wyjaśniła, że żadne przepisy nie regulują terminu powierzenia. Odbyło się głosowanie wniosek Debicha został przegłosowany, przeciw byli Gierula, Ewa Ściślewska i Zdzisław Trawczyński.

Zdzisław Trawczyński jako przewodniczący komisji konkursowej poinformował zarząd, że poddał na komisji wniosek o zawieszeniu konkursu w związku z trzema pismami: posła Tomasza Rzymkowskiego (informacja o zawiadomieniu do prokuratury i toczącym się innym postępowaniu w sprawie działań Janusza Pawlaka), Janusza Pawlaka, zarządu powiatu do posła Rzymkowskiego. Komisja zdaniem Trawczyńskiego nie wyraziła zgody na zawieszenie ani na przeczytanie pism. Zarząd zapoznał się z protokołem z obrad komisji i starosta zwrócił uwagę, że nie ma tam informacji o wniosku o zawieszenie konkursu, tylko jest mowa o poddanie pod głosowanie zapoznania się komisji z pismami.  Starosta zaproponował aby protokół uzupełnić skoro wicestarosta twierdzi, że dał taki wniosek. Gierula powiedział, że protokół komisji oddaje cały przebieg posiedzenia komisji czyli zdemaskował kłamstwo Trawczyńskiego. Zarząd przegłosował propozycję i tu wielka niespodzianka... Trawczyński pomimo stanowczego twierdzenia że dał wniosek o zawieszenie konkursu w sytuacji zawiadomień do prokuratury i toczącego się już postępowania, zagłosował przeciw. Gierula i Ściślewska też byli przeciw.

O co chodzi? Rozdwojenie jaźni wicestarosty? Zwykłe kłamstwo czy już patologiczne? To pytania retoryczne, bo przecież wiem, że żyjemy w państwie kutnowskim a tu wolno wszystko łącznie z przyzwoleniem i pochwałą kłamstwa, a nawet przestępstwa, które w zależności kto je popełnia nazywa się przewinieniem, błędem, nieumyślnym spowodowaniem szkody i jak się jest złapanym na gorącym uczynku to się szybko naprawi albo zasłoni, aby stwierdzić, że ... nic się takiego nie stało.

Następnie  zarząd przegłosował uchwały o zatwierdzeniu konkursu i powierzeniu stanowiska Pawlakowi tak, że starosta i Edyta Ledzion nie wzięli udziału w głosowaniu, a pozostali troje PSL Ściślewska i Trawczyński oraz PO Gierula byli "za".

Nie jest tajemnicą, że z zawiadomienia radnego PiS Konrada Kłopotowskiego z 25 listopada ubiegłego roku toczy się postępowanie w sprawie uchybień wykazanych przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu w Kutnie przy rozpatrzeniu skarg na działania dyrektora "Staszica". Przesłuchania prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy kutnowskiej komendy.  Nie jest tajemnicą, że w połowie maja poseł Tomasz Rzymkowski złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Kutnie w sprawie kolejnych nieprawidłowości, a Starosta Krzysztof Debich w związku z tym skierował służby kontrolne starostwa do Zespołu Szkół nr 1. W takich okolicznościach odbywał się konkurs na stanowisko dyrektora, pomimo to komisja nie chciała nawet zapoznać się z w/w pismami, choć w jej składzie znajdowali się członkowie nadzoru pedagogicznego przedstawiciele Łódzkiego Kuratora Oświaty. Wkrótce wyniki kontroli starostwa w szkole i postępowania Rzecznika Dyscyplinarnego dla Nauczycieli przy Wojewodzie Łódzkim. Zapytaliśmy też Prokuraturę Rejonową w Kutnie o to czy jest postanowienie o wszczęciu postępowania z zawiadomienia posła z Kutna.  Odpowiedzi tych instytucji opublikujemy wkrótce.

Kto wybierze dyrektorów I LO i ZSZ nr 2?
Do tej pory w komisjach konkursowych nie brali udziału radni. Na posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Powiatu w Kutnie  radny Bartosz Serenda pytał Jerzego Pawlaka, dyrektora Wydziału Edukacji starostwa dlaczego wnioski komisji w tym zakresie nie były brane pod uwagę. I rzeczywiście ani w komisji, która wybrała dyrektora Zespołu Szkół nr 1 ani w komisji -  I LO radnych nie ma. Dopiero zarząd powiatu przypomniał sobie o wniosku branżowej komisji przy ustanowieniu komisji do wyboru dyrektora ZSZ nr 2 (uchwała z 13 czerwca).

Zarząd Powiatu w Kutnie podjął uchwałę o powołaniu komisji konkursowej, która wybierze kandydata na dyrektora I LO im. J.H. Dąbrowskiego. W jej skład weszli: Zdzisław Trawczyński, Artur Gierula, Edyta Ledzion - członkowie Zarządu Powiatu, nadzór pedagogiczny - Maria Kowalska, Grażyna Źródlak, Piotr Patora, przedstawiciele rady pedagogicznej Krzysztof Stasiak, Anna Wdowiak, przedstawiciele rady rodziców Marzena Zamorowska, Agata Serek, przedstawiciel ZNP Mariusz Kozarski, Magdalena Wiśniewska NSZZ Solidarność.

Na konkurs została złożona jedna oferta. W poniedziałek 19 czerwca kandydat spotka się z komisją.

Skład komisji konkursowej, która wybierze dyrektora "Troczewskiego": Zdzisław Trawczyński, Artur Gierula - członkowie zarządu, wytypowany przez Komisję Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa Publicznego radny Marek Jędrzejczak, Ewa Sobór, Violetta Krawczyk, Dorota Derecka - nadzór pedagogiczny, Małgorzata Gładysiak, Joanna Zielińska - przedstawiciele rady pedgogicznej,Radosław Derucki, Renata Kruczak - pprzedstawiciele rady rodziców, Piotr Wichulski ZNP, Jolanta Bujalska- Kowalczyk NSZZ Solidarność.

Na konkurs zostały złożone dwie oferty. 29 czerwca kandydaci spotkają się z komisją.

wandea, 16.06.2017 17:05|czytane: 4050 razy|189 komentarzy|komentuj
Adrian Barącz
Abelard Kozicki
Jakie jest rozstrzygnięcie konkursu w dąberku?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
1 dni temu
Bożydar Chomentowski
Podobni nabór do prywatnej to kompletna klapa jak na razie...
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
2 dni temu
Jeremi Weinberger Do wszystkich klas raptem 11 w pierwszym wyborcze na 48 miejsc. Normalnie szał!
14 godzin temu
 · 
 · 
3
Emanuel Szczuka To pan W pewnie płacze
12 godzin temu
 · 
Alwin Zmurka ALe klapa!
3 godzin temu
 · 
Alwin Zmurka "Kiepski Kasprowicz" pozdrawia. Zimny prysznic przyda się narcyzom
3 godzin temu
 · 
Oktawian Drogoń
A kto to taki?
 · 
Udostępnij
 · 
2 dni temu
Joachim Ajwasowski
Czy to prawda,że startuje do margaryny Cymański Mariusz
 · 
Udostępnij
 · 
3 dni temu
Alfred Brustman
Chyba każdy, kto przeczytał tekst widzi, że Trawa dał ciała tak jak i Gierula. Kłamstwo im się nie udało dlatego usiadło towarzystwo ich - mocodawców i brednie pisze, żeby temat się roznydlił i nie był Trawczyński, Gierula I Pawlaczek tak WINNYM głupoty i p i Trawy pazerstwa. Ludzie chyba Pani OLa napisała z protokołu prawdę to poco głupoty pisać, żeby pisać. Na temat proszę a nie wymydlać Januszka gębunię i TRAWCZYNSKIEGO- Kłamczucha
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
3 dni temu
Artur Mozyrka
Droga Redakcjo! Rozbicie dzielnicowe jest lepsze od rozbicia partyjnego, plemiennego i religijnego. Kiedy to bratobójcze nawalanie międzyplemienne na Ziemi Kutnowskiej się skończy? Kiedy będą wybory? Przyrzekłem sobie, że po wyborach zrobię rozbrat z pisaniem i więcej czasu poświęcę pralni, która w chwili obecnej pajęczyną zarasta. Ale do wyborów pełna koncentracja na oświecaniu ciemnych mas i ciemnych typów na forach internetowych w ogóle, a na moim ulubionym portalu eKutno w szczególności. W życiu człowieka, w życiu narodów, w życiu państw, w życiu społeczeństw, w życiu wspólnot ludzkich są chwile, kiedy trzeba poświęcić wiele, aby wszystko uratować. Póki co, trzeba walczyć. Albo oni siebie i nas wykończą, albo my siebie i ich uratujemy. Nie lubię poniedziałków. Nie lubię samolubów, egoistów, utopistów, idiotów, świrów, leni, tchórzy, kłamców, marnotrawców malwersantów i ignorantów. Nic na to nie poradzę. Lubię sport, przyrodę, króliki i Koty. To tyle na poniedziałek. I śmiech jest zdrowiem, jeśli się z przywar, nie z osób natrząsa. Dla wszystkich, którzy lubią eKutno z okazji przyjścia na świat czterech Kotów okolicznościowy załącznik:

Świat ma tyle barw,
Są tuż obok mnie.
Weź ten piękny dar
I przez życie nieś!

A wtedy ...
Za każdy uśmiech Twój
Stubarwny lata strój
Znów Ci dam.

Za wszystko to, co wiem,
Błękitnej nocy cień
Zabierz sam.

Za kilka miłych słów
Sto kwiatów z mego snu
Dam Ci też.

Za każdą radość dnia
Mój kolorowy świat weź!

Przyjdź jak wczesny świt,
Przyjdź do kwietnych łąk
I wśród szarych dni
Zapal słońca krąg!

A wtedy ...
Za każdy uśmiech Twój... A wszystko to przez te wszystkie Koty, Ebuxona z KCI i Panią Olę z eKutna. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... praojciec Oerter - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Kanclerz PTO"R". Wolontariat.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
3 dni temu
Ola Rzadkiewicz Jak cztery koty przyszły panu na świat to trzeba się nimi zajmować a nie przy necie wciąż siedzieć
3 dni temu
 · 
 · 
6
Jeremiasz Fischer Na Boga! Tylko nie panu! Proszę inaczej. Już lepiej dziadku. Może być bracie, stryjo, wujo .... Panowie i Pterozaury - wymarli lub szlak ich trafił. Młodymi kotami opiekuje się stara kocica i wielka miłośniczka kotów wnuczka Forsycja. A ja, póki co, jestem z wyboru, z zamiłowania i chyba z powołania, molem internetowym, a nie kocim ginekologiem i położnikiem. Niech każdy robi swoje. Do roboty lenie! Ruchy kluchy! Na co czekacie? Na chrzest kotów? Czy na przyjście islamskich uchodźców, burz, wiatrów i kłopotów? Się nie doczekacie. Szkoda czasu. Lepiej czytajcie eKutno. To się opłaca. To ja Wam mówię - wasz brat, ziomek, rodak i krajan praojciec Oerter. PTO"R".
3 dni temu
 · 
 · 
2
Tymoteusz Maszurczak To jest dopiero nowina, Nobel prize za to - Ptor Pterozaurowicz Pterodaktylow siedział na jajkach w gnieździe na Barlickiego i wysiedział cztery koty
3 dni temu
 · 
 · 
7
Jan Zięba
Krzysztofie - widzisz, że toniesz. To jest ostatnia szansa, aby wyjść z tego cało. Grzecznie udaj się do ludzi z PiS i nie stawiaj żadnych warunków. Przeczytaj to, co napisał Narcyz Teteryn.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
3 dni temu
Norman Czernik
To jest magiel, ktoś robi ściemę, aby coś ukryć. Podsumowanie po analizie artykułu jest nastepujące - takie same walory etyczno - moralne w wypełnianiu funkcji publicznej reprezentuje Zdzisław Trawczyński i Krzysztof Debich. Między nimi nie ma żadnej różnicy. Nie spełniło sie przesłanie artykułu - miał oberwać Zdzichu, ale niestety dostał Krzychu.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
3 dni temu
Jan Zięba Tych, co poniżej przeklejają stare komentarze, to trzeba chyba wysłać na detoks, tak szaleją. Zachowują sie , jakby sie najarali jakiegoś swiństwa.
3 dni temu
 · 
 · 
10
Longin Demkowicz Stare, dobre komentarze nigdy nie są złe. Powtarzanie jest matką zapamiętywania. Przyklejać gdzie trzeba dobre komentarze to nie grzech. Kraść komentarze - to bardzo ciężki grzech. Nie wpierdzielajmy się w pracę Redakcji ekutno z Panią Olą na czele. Oni wiedzą co puszczać, a co nie. Róbmy swoje! Brawo Redakcja eKutno! Tak trzymać! Coraz bardziej Was lubię. Na mieście mówią: "PTOR, mądrzy ludzie i eKutno z Panią Olą, wszystką patologię z Ziemi Kutnowskiej wytną i wypie......" emerytowana nauczycielka "R".
3 dni temu
 · 
 · 
8
Norbert Kurcewicz I takie slowa wypowiada nauczycielka. O, nieladnie, czyżbyśmy mieli do czynienia ze starym porzekadlem - głowa siwieje, ........ . Jeżeli pilnie pani poszukuje wiedzy i nauk u PTORa Pterozaurowicza Pterodaktylowa, to on właśnie siedzi na gnieździe na Barlickiego i wysiaduje jajka.
3 dni temu
 · 
 · 
9
Bolesłw Węckowski AWRUK! Ja prawdę głoszę! A co, mam kłamać? Ja powtarzam bez fałszowania to co słyszałam. I nie widzę w tym nic złego. Taki jest slang uliczny. I tyle. Cały twój komentarz Norbercie traktuję jako wolne żarty. Tylko nie kłam ludzi, bo to nie feer. Dość długo chodziłam z psem tropiącym po Barlickiego i takiego zjawiska o którym ty piszesz nigdzie nie zaobserwowaliśmy. Jesteś Norbercie kłamcą jakich mało. Zmień się lepiej, zmień. Zamiast zajmować się przedpotopowymi, przedstarotestamentowymi latającymi gadami, pterozaurami i pterodaktylami i łamać sobie na tym język i głowę, lepiej czytaj na bieżąco wspaniale redagowane eKutno. Taki młody, a już taki głupi? Norbercie, co z ciebie wyrośnie? Bolek Wałęsa?.... emerytowana nauczycielka "R".
3 dni temu
 · 
 · 
2
Tymoteusz Maszurczak Skoro jesteś kobieto emerytowaną nauczycielką, to powinnaś wiedzieć, co w języku Polaków z Kresów znaczy słowo AWRUK - najdelikatniej, to dziewczyna mająca codziennie innego chłopaka, a tak dokladniej i bardziej dosadnie to rozpustnica, cichodajka. Zanim napiszesz, to najpierw sprawdź, co dane slowo oznacza. Emerytowana nauczycielka z taką wizytówką - no, no ....niewiele się myliłem, w "starym piecu diabeł pali".
3 dni temu
 · 
 · 
7
Roma Pieczonka Jak ktoś pisze sam ze sobą to na pewno jest zdrowy na umyśle?
3 dni temu
 · 
Damian Kieniszko Ej, Roma nauczycielka, nie odwracaj kota ogonem - zrobiłaś z siebie idiotkę
3 dni temu
 · 
 · 
4
Przybysław Ryszard Kalęczyński
Nie chcemy w Kutnie ani tego sienkiewiczowskiego pisiku, nie chcemy ziółkowskich, JÓŹWIAKÓW, serenad, debichów, burz, klimeckich, kłopotów, arturów, januszków, jureczków, maszarków, kieliszków, jankowskich, czerwonogębych Chojnackich, byłych milicjantów, esbeków, ormowców, komunistów, milicjantów i innego badziewia. Chcemy normalności dlatego zagłosujemy w nadchodzących wyborach jedynie na ludzie mądrych bez względu na szyldy partyjne. Zero PO, PSL, SLD, KO, Pokoleń itp. nic nie znaczącego PLANKTONU POLITYCZNEGO. Dość dla kundli, oszustów, złodziei i obu tych mafii: z Pl. Piłsudskiego i Kościuszki !!!
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
4 dni temu
Longin Demkowicz Przybysławie! Chylę czoła. Świętą prawdę napisałeś. Twarda prawda, ale prawda. Taka jest rzeczywistość. To nie jest do śmiechu! To są nasze miejskie, wiejskie, gminne, parafialne, powiatowe, narodowe WICI. Czy to są politycy? Czy to są Polacy? Czy to są chrześcijanie? Czy to są kobiety? Czy to są mężczyźni? Czy to są ludzie? - Nie! To są słudzy diabła i wyznawcy Św. Mamony! To są zdrajcy, kolaboranci i tchórze. To są AWRUKI i ZŁODZIEJE!
3 dni temu
 · 
 · 
8
Longin Demkowicz Popieram cię Przybysławie w 100%. Musimy stworzyć coś nowego. Bez kanap partyjnych i kobierców religijnych. Kto? My mieszkańcy! Wszyscy razem! Pan Bóg za nas niczego nie zrobi. Kaczyński, Szydło i Duda - też nie. Samo też się nic nie zrobi. Utwórzmy w mieście i w powiecie KRAJOWĄ ARMIĘ NADZIEI "Prawda i Śmiech". Inspiracja! Inicjacja! Propagacja! Terminacja! MIESZKAŃCY ZIEMI KUTNOWSKIEJ - DO DZIEŁA! Jestem z Wami! "R". Dosyć tego Capolandu w Bedlnie i Chwastostanu w Kutnie!
3 dni temu
 · 
 · 
7
Kamil Marcinek Przybysławie, dodaj jeszcze że nie chcemy żadnego utytego tomka, żadnych słowianowierców ani Ptora Pterozaurowicza Pterodaktylowa, który wysiaduje jaja w gnieździe w kącinie na Barlickiego
3 dni temu
 · 
 · 
5
Ludwik Bartoń To czego wy chcecie? Chińczyków i komunizmu? Kijów na plecy i lwów do ogrodu zoologicznego? Róży bez kolców, dymu bez ognia i piwa bezalkoholowego? Wielce paskudni i marudni jesteście. A może szczawiu i mirabelek chcecie? A może cukrowej waty i z piernika chaty chcecie? A może wy nic nie chcecie? A może wy bab, żab i diabłów chcecie? A niech was wszyscy diabli wezmą! Żartów wam się zachciało! No to wio koniku, a jak sie postarasz Dobry żart, tynfa wart. Dobry żyd, wiele wart. Dobra żydówka - jeszcze więcej. Dobry PTO"R" wiele wart. Dobra Redakcja eKutno - jeszcze więcej. agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka".
3 dni temu
 · 
 · 
2
Tytus Alabe
DOSYĆ JUŻ PRZYGŁUPÓW ALE JEDNOCZEŚNIE CWANIAKÓW WE WŁADZACH MIASTA I POWIATU
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
4 dni temu
Maksym Iwanowski My też nie chcemy żadnego utytego tomka, żadnych słowianowierców ani Ptora Pterozaurowicza Pterodaktylowa, który wysiaduje jaja w gnieździe w kącinie na Barlickiego
3 dni temu
 · 
 · 
4
Honorat Kozarski

Jeremiasz Bujak

Nie chcemy w Kutnie ani tego sienkiewiczowskiego pisiku, nie chcemy ziółkowskich, serenad, debichów, burz, klimeckich, kłopotów, arturów, januszków, jureczków, maszarków, kieliszków, jankowskich, czerwonogębych Chojnackich, byłych milicjantów, esbeków, ormowców, komunistów, milicjantów i innego badziewia. Chcemy normalności dlatego zagłosujemy w nadchodzących wyborach jedynie na ludzie mądrych bez względu na szyldy partyjne. Zero PO, PSL, SLD, KO, Pokoleń itp. nic nie znaczącego PLANKTONU POLITYCZNEGO. Dość dla kundli, oszustów, złodziei i obu tych mafii: z Pl. Piłsudskiego i Kościuszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
4 dni temu
Maksym Iwanowski My także nie chcemy żadnego utytego tomka, żadnych słowianowierców ani Ptora Pterozaurowicza Pterodaktylowa, który wysiaduje jaja w gnieździe w kącinie na Barlickiego
3 dni temu
 · 
 · 
5
Oskar Leniek
Drodzy mieszkańcy Kutna, ci poniżej to nie PiS, nie coś co ma na ustach Bóg, Honor i Ojczyzna. To zwykłe przechrzty i cwaniaki, które od lat was oszukują wspierając burzowo kielicho - górniczą patologiczną władzę. Kondzio za koryto i troche kasy sprzeda nawet paulę. NIE WOLNO JUŻ NIGDY ODDAĆ NA NICH GŁOSU bo to tak jakbyście głosowali na szatana !!! Nawet w muzeum czy gabinecie figur woskowych madame Tissot ekspozycja się co jakiś czas zmienia. Wszędzie, tylko nie w kutnowskim pisiku. Tutaj stały i niezmienny jest matoł - chłopek – Tosiu i jego przystawki – lokaje ! Oczekujemy aby kutnowski PiS był PiS-em a nie udawał tej partii wykorzystując jej logo i możliwości. Czas wymienionych pseudo-działaczy podanych przez Gawła powyżej już się kończy. W Kutnie potrzeba opozycji a nie bandy bezrozumnych kretynów, którzy niczego, poza własnym korytem, nie potrafią załatwić. A pan Kłopotowski jaki daje przykład młodemu pokoleniu? Żaden bo tak skompromitowana rozwiązłym życie, zakłamaniem i bezideowością osoba przykładu nikomu dać nie może. Panie Kłopotowski powiem więcej: pan deprawuje młodzież Kutna i okolic wskazując niegodne, pamiętające najczarniejsze okresy w historii Polski, sposoby postępowania. O reszcie nie wspominając.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
4 dni temu
Aleksy Markowski Za wszystko są winni kłopt ,klimecki i reszta bandy ze speluny . Gdyzby byli prospołeczni a nie dbali tylko o własne kieszenie w Kutnie mafia by zniknęła .
4 dni temu
 · 
 · 
13
Olgierd Kryśko Panie Kłopotowski stwierdziliśmy, że główną przyczyną zła i patologii w Kutnie nie są jedynie sami rządzący od wielu, wielu lat w naszym mieście, a brak prawdziwej opozycji, jaką wy powinniście stanowić, to doszliśmy do wniosku, że to nie na tej „władzy” ale na panu, jako szkodniku, skupi się nasza uwaga. Stąd tez Burza i Debich mogą sobie na razie odetchnąć. Pan ich dotąd wraz z hałastrą, która pana otacza umocnił patologię. A zatem to wy (pan i reszta watahy) jesteście odpowiedzialni za zaniechanie działań i granie tylko na własną korzyść. Musicie, więc kochani odejść. Dlatego zwracamy się do elektoratu PiS, aby uważnie czytał, o czym tu będziemy pisać na temat „sienkiewiczowskiej patologii”.
4 dni temu
 · 
 · 
12
Artur Schultz Ciekawe czy Kłopotowski zajmuje się sprawą , którą zgłosił do prokuratury?
4 dni temu
 · 
 · 
7
Alfred Brustman nie nie zaimuje się
3 dni temu
 · 
Jeremiasz Bujak

Nie chcemy w Kutnie ani tego sienkiewiczowskiego pisiku, nie chcemy ziółkowskich, serenad, debichów, burz, klimeckich, kłopotów, arturów, januszków, jureczków, maszarków, kieliszków, jankowskich, czerwonogębych Chojnackich, byłych milicjantów, esbeków, ormowców, komunistów, milicjantów i innego badziewia. Chcemy normalności dlatego zagłosujemy w nadchodzących wyborach jedynie na ludzie mądrych bez względu na szyldy partyjne. Zero PO, PSL, SLD, KO, Pokoleń itp. nic nie znaczącego PLANKTONU POLITYCZNEGO. Dość dla kundli, oszustów, złodziei i obu tych mafii: z Pl. Piłsudskiego i Kościuszki !!!
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
4 dni temu
Maksym Iwanowski My mieszkańcy Kutna też nie chcemy żadnego utytego tomka, żadnych słowianowierców ani Ptora Pterozaurowicza Pterodaktylowa, który wysiaduje jaja w gnieździe w kącinie na Barlickiego
3 dni temu
 · 
 · 
4
Pankracy Zudz
KLIMECKI, KŁOPOTOWSKI, OLESIŃSKI, WYPYCHOWA, SZCZEPANIAKOWA, BIENIEK, SZAFRANSKI, RZYMKOWSKA, ŚMIALKOWA i JĘDRZEJCZAK - NIC !, NUL !, NOTHING ! ITD. JEDNYM SŁOWEM DNO I WODOROSTY KTÓRYM SIĘ WYDAJE ŻE SĄ W PIS. WY JESTEŚCIE W CZARNEJ DUPIE A NIE W PIS NIHILIŚCI.

JEŻELI ZAŚ CHODZI O RAFAŁA JÓŹWIAKA TO CZŁOWIEK TEN - LEWAK - NASŁANY JEST PRZEZ BURZĘ DO PRZEJĘCIA PIS-U. NIE POZWÓLMY NA TO POD ŻADNYM POZOREM !

GŁĘBOKO WIERZĘ W TO ŻE JUŻ NIKT TAKI JAK CI Z TEJ NORY Z SIENKIEWICZA NIE WEJDZIE DO SAMORZĄDU. WYSTARCZY JUŻ BRANIA PIENIĘDZY ZA NIC NIEROBIENIE A WRĘCZ ODWROTNIE, ZA WSPIERANIE KUTNOWSKIEJ MAFII SAMORZĄDOWEJ !
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
4 dni temu
Miron Winid Arnold Cholewiński napisał gdzieś poniżej: "Nie wstydzę sie swojej przynależności do PiSu, który wy tak opluwacie". My nie opluwamy PiS ośle tylko kłopota i takich jego przygłupich przydupasów jak ty. Precz z wami bo dokąd się was nie wyrzuci na zbity pysk, to w Kutnie się nigdy nic nie zmieni. Wy jesteście zwykłymi kolekcjonerami koryt i mamony, a dobro społeczne macie w 4 literach. Sprzedajne prostackie i nieczytate chłopstwo. Precz !!!!!!!!!!!!
4 dni temu
 · 
 · 
15
Norbert Kurcewicz Mironie Winidzie, a w końcu opluleś - jedynka z logiki
3 dni temu
 · 
 · 
3
Norman Rabiey
Kutnowska organizacja udająca PiS i kierowana przez uzurpatora, którego przez aklamację chyba wybiera jego najbliższa klika musi zmienić w swoim postępowaniu wszystko, od jej „szefa” poczynając. Kiedy były ostatnie wybory, czy też raczej, kiedy być powinny? Chyba jednak nie było żadnych, a pan matołek – chłopek – tosiu wraz ze wspólnikami, od załatwiania ciemnych interesów własnych i kolesi, powinien przekazać pałeczke komuś normalnemu spośród członków, ale tych w miarę kumatych. Inaczej patologie w Kutnie nie skończą się nigdy; burza i górniczyna zostaną królami, a ich potomkowie następcami tronu. Kielich i jego rodzina będą służyć do stołu i wyrzucać odpady, a także czyścić stajnie. Najważniejsze, przy tym najgorsze jest jednak to, że dla nas, mieszkańców nic lub niewiele się zmieni. Czas na zmiany matoły z „sienkiewiczowskiej” spelunki !

 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
4 dni temu
Marcin Filipek W kutnowskim pisiku nic się nie zmieni, a już na pewno nie skład osobowy. Dlatego uważam że kutnowski PiS pod wodzą Kondzia - Matoła przestanie się zupełnie liczyć bo tam potrzeba świeżej krwi. Kłopotowski zaś nikogo nowego nie przyjmie. My, wyborcy tej partii musimy inaczej odtąd głosować. Głosy na ten skład będą głosami straconymi !!
4 dni temu
 · 
 · 
12
Doroteusz MikurdzinaJ:
PRECZ Z KŁOPOTEM - MATOŁEM, KTÓRY JEST FUNKCJONALNYM ANALFABETĄ I BEZMÓZGIEM BEZ WIARY, CZCI I JAKIEGOKOLWIEK HONORU. TEN OSOBNIK TO MORALNY DEGENERAT, KTÓRY NIE MOŻE PEŁNIĆ ŻADNYCH FUNKCJI. WYBORCY, NIE GŁOSUJCIE NA TYCH TYPÓW Z SIENKIEWICZA BO ONI PRZYNOSZĄ WSTYD PIS, PRAWICY I NAM - MIESZKAŃCOM. ZA KORYTO SPRZEDALIBY WŁASNE DZIECI, ŻONY, KOCHANKI I TYM BARDZIEJ NAS - KUTNIAN !!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
4 dni temu
Igor Romejko
Mieszkańcy Kutna, obecny skład kutnowskiego pisiku to nie PiS, nie coś co ma na ustach Bóg, Honor i Ojczyzna. Kłopot to bezideowy głąb a reszta to takie same, zwykłe przechrzty i cwaniaki, które od lat was oszukują wspierając burzowo kielicho - górniczą patologiczną władzę i czerpią z tego rózne przywileje.
Kondzio za koryto i troche kasy sprzeda nawet paulę. NIE WOLNO JUŻ NIGDY ODDAĆ NA NICH GŁOSU bo to tak jakbyście głosowali na szatana !!! Nawet w muzeum czy gabinecie figur woskowych madame Tissot ekspozycja się co jakiś czas zmienia. Wszędzie, tylko nie w kutnowskim pisiku. Tutaj stały i niezmienny jest matoł - chłopek – Tosiu i jego przystawki – lokaje !
Oczekujemy aby kutnowski PiS był PiS-em a nie udawał tej partii wykorzystując jej logo i możliwości. Czas wymienionych pseudo-działaczy podanych przez Gawła powyżej już się kończy. W Kutnie potrzeba opozycji a nie bandy bezrozumnych kretynów, którzy niczego, nie umieją i zrobić nie chcą !!!!
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
4 dni temu
Racibor Szymasiuk
Kutnowska organizacja udająca PiS i kierowana przez uzurpatora, którego przez aklamację chyba wybiera jego najbliższa klika musi zmienić w swoim postępowaniu wszystko, od jej „szefa” poczynając. Kiedy były ostatnie wybory, czy też raczej, kiedy być powinny? Chyba jednak nie było żadnych, a pan matołek – chłopek – tosiu wraz ze wspólnikami, od załatwiania ciemnych interesów własnych i kolesi, powinien przekazać pałeczke komuś normalnemu spośród członków, ale tych w miarę kumatych. Inaczej patologie w Kutnie nie skończą się nigdy; burza i górniczyna zostaną królami, a ich potomkowie następcami tronu. Kielich i jego rodzina będą służyć do stołu i wyrzucać odpady, a także czyścić stajnie. Najważniejsze, przy tym najgorsze jest jednak to, że dla nas, mieszkańców nic lub niewiele się zmieni. Czas na zmiany matoły z „sienkiewiczowskiej” spelunki !
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
4 dni temu
Racibor Szymasiuk I na dodatek innym wykładają zasady wiary. No to jest akurat niesamowicie paskudne ! Was PiS powinien wykląć i przepędzić z Kutna a przy tym zabronić posługiwania się logiem partii, bo ją w ten sposób kompromitujecie. Nie rozumiem jak ludzie w Kutnie nie szanując waszej kliki (kłopotów, klimeckich, Joli Pinokio i całej szemranej reszty) mogą na coś takiego głosować. Postaramy się przekonać wasz elektorat, że to my mamy i szanujemy wartości, które przynajmniej oficjalnie wasza partia głosi. To początek jazdy po równi pochyłej ale dla was matoły i bezideowcy !!!!!!
4 dni temu
 · 
 · 
21
Maksymilian Bitowt KLIMECKI, KŁOPOTOWSKI, OLESIŃSKI, WYPYCHOWA, SZCZEPANIAKOWA, BIENIEK, SZAFRANSKI, RZYMKOWSKA, ŚMIAŁKOWA i JĘDRZEJCZAK - NIC ! NUL ! NOTHING ! ITD. JEDNYM SŁOWEM DNO I WODOROSTY, KTÓRYM SIĘ WYDAJE ŻE SĄ W PIS. WY JESTEŚCIE W CZARNEJ DUPIE A NIE W PIS NIHILIŚCI.
4 dni temu
 · 
 · 
19
Kajetan Matuszak Oj Racibor, juz tylko potrafisz przeklejać i to cudze komentarze z innych artykułów. Przestałeś myśleć. Za dużo jarasz i w mózgu chyba ci dziurę wypaliło.
4 dni temu
 · 
 · 
3
Ambroży Szkurka Kajetan fagasie, to nie ma znaczenia kto je pisał. To co ważne to prawda w nich zawarta. Jest tak jak tu piszą. Kłopot to dno i kutnowski pisik także przy waszej pomocy prowadzi na dno piekła. Wy wraz z matołem - głąbem - chłopek - tosiem jesteście NIKIM !
4 dni temu
 · 
 · 
18
Ambroży Szkurka Myślę że w PiS nic się nie zmieni, a już na pewno nie skład osobowy. Dlatego uważam że kutnowski PiS pod wodzą KK przestanie się zupełnie liczyć bo tam potrzeba świeżej krwi. Kłopotowski zaś nikogo nowego nie przyjmie. My, wyborcy tej partii musimy inaczej odtąd głosować. Głosy na ten skład to głosy stracone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 dni temu
 · 
 · 
17
Agapit Kalkstein
Drodzy mieszkańcy Kutna, ci poniżej to nie PiS, nie coś co ma na ustach Bóg, Honor i Ojczyzna. To zwykłe przechrzty i cwaniaki, które od lat was oszukują wspierając burzowo kielicho - górniczą patologiczną władzę. Kondzio za koryto i troche kasy sprzeda nawet paulę. NIE WOLNO JUŻ NIGDY ODDAĆ NA NICH GŁOSU bo to tak jakbyście głosowali na szatana !!! Nawet w muzeum czy gabinecie figur woskowych madame Tissot ekspozycja się co jakiś czas zmienia. Wszędzie, tylko nie w kutnowskim pisiku. Tutaj stały i niezmienny jest matoł - chłopek – Tosiu i jego przystawki – lokaje ! Oczekujemy aby kutnowski PiS był PiS-em a nie udawał tej partii wykorzystując jej logo i możliwości. Czas wymienionych pseudo-działaczy podanych przez Gawła powyżej już się kończy. W Kutnie potrzeba opozycji a nie bandy bezrozumnych kretynów, którzy niczego, poza własnym korytem, nie potrafią załatwić. A pan Kłopotowski jaki daje przykład młodemu pokoleniu? Żaden bo tak skompromitowana rozwiązłym życie, zakłamaniem i bezideowością osoba przykładu nikomu dać nie może. Panie Kłopotowski powiem więcej: pan deprawuje młodzież Kutna i okolic wskazując niegodne, pamiętające najczarniejsze okresy w historii Polski, sposoby postępowania. O reszcie nie wspominając.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
4 dni temu
Ziemowit Ziwny
KLIMECKI, KŁOPOTOWSKI, OLESIŃSKI, WYPYCHOWA, SZCZEPANIAKOWA, BIENIEK, SZAFRANSKI, RZYMKOWSKA, ŚMIAŁKOWA i JĘDRZEJCZAK - NIC ! NUL ! NOTHING ! ITD. JEDNYM SŁOWEM DNO I WODOROSTY, KTÓRYM SIĘ WYDAJE ŻE SĄ W PIS. WY JESTEŚCIE W CZARNEJ DUPIE A NIE W PIS NIHILIŚCI. GŁĘBOKO WIERZĘ W TO ŻE JUŻ NIKT TAKI JAK CI Z TEJ NORY Z SIENKIEWICZA NIE WEJDZIE DO SAMORZĄDU. WYSTARCZY JUŻ BRANIA PIENIĘDZY ZA NIC NIEROBIENIE A WRĘCZ ODWROTNIE, ZA WSPIERANIE KUTNOWSKIEJ MAFII SAMORZĄDOWEJ !
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
4 dni temu
Ziemowit Ziwny
Panie Kłopotowski stwierdziliśmy, że główną przyczyną zła i patologii w Kutnie nie są jedynie sami rządzący od wielu, wielu lat w naszym mieście, a brak prawdziwej opozycji, jaką wy powinniście stanowić, to doszliśmy do wniosku, że to nie na tej „władzy” ale na panu, jako szkodniku, skupi się nasza uwaga. Stąd tez Burza i Debich mogą sobie na razie odetchnąć. Pan ich dotąd wraz z hałastrą, która pana otacza umocnił patologię. A zatem to wy (pan i reszta watahy) jesteście odpowiedzialni za zaniechanie działań i granie tylko na własną korzyść. Musicie, więc kochani odejść. Dlatego zwracamy się do elektoratu PiS, aby uważnie czytał, o czym tu będziemy pisać na temat „sienkiewiczowskiej patologii”.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
4 dni temu
Ola Rzadkiewicz
Dzień dobry, jeden z wpisów na wniosek osoby zainteresowanej został zabezpieczony do ewentualnego postępowania. Prosimy o zachowanie kultury. Pozdrawiam
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
5 dni temu
Abakuk Bąmbol
Dziwi mnie niemrawość PIS w tej sprawie. Mamy do czynienia z problemami ważnymi społecznie. PIS jest w tej chwili jedyna siłą polityczną, która jest w stanie w wyborach to bagno wygenerowane do spółki przez Debicha, Trawczyńskiego, Pawlaka i Gierulę oraz ich środowiska odsunąć od władzy. Jeżeli tak samo będzie zachowywał sie PiS sprawując władzę jak teraz, to szkoda na nich głosować. Nic nie zrobią, a Klopotowski bedzie jak nawiedzony przekazywał "swoje mądrości" napisane przez innych ludowi. Na fali, na Kaczyńskim, na Szydłowej juz nie pojedziecie. Ludzie tej sitwy - panoszących sie familii Urbaniaków - Jabłońskich i Ziólkowskich - Maszarków maja dosyć.
 · 
Udostępnij
 · 
45
 · 
5 dni temu
Julia Gluth Myślę że w PiS nic się nie zmieni, a już na pewno nie skład osobowy. Dlatego uważam że kutnowski PiS pod wodzą KK przestanie się zupełnie liczyć bo tam potrzeba świeżej krwi. Kłopotowski zaś nikogo nowego nie przyjmie. My, wyborcy tej partii musimy inaczej odtąd głosować. Głosy na tes skład to głosy stracone.
4 dni temu
 · 
 · 
34
Fabian Staniszewski Julia, PiS już doświadczył "świeżej krwi" w osobie radnego Ziołkowskiego. Ten eksperyment wystarczy. Wszyscy zainteresowani usiluja zdołować te partię i przejąć. PiS musi poradzić sobie sam ze swoimi problemami, ale bez tzw. "świeżej krwi", bo to za dużo kosztuje. W tej partii są różni ludzie, osoby proste i ludzie naprawdę nieźle wykształceni. Błędem PiSu jest to, że nie reaguje wobec takiej sytuacji i nie zajmuje oficjalnego stanowiska. To nie jest sprawa wewnetrznego konfliktu w koalicji rządzącej, to jest wazna sprawa społeczna.
4 dni temu
 · 
 · 
6
Orfeusz Brese No tak Fabian. Dla ciebie PiS to jedynie klopot. Współczuję.
4 dni temu
 · 
 · 
24
Nestor Wilkołek Wolę juz Kłopota z jego przywarami, Klimeckiego, Bieńka od takich nabytków jak radny Ziólkowski. Kto tego człowieka w ogóle wpuścił na listy PiS ? Deklarację lojalności wobec komitetu PiS jakąs chyba podpisal, do czegoś sie zobowiązywał. Gdzie w tej chwili jest - u Debicha, wroga PiS ?
4 dni temu
 · 
 · 
5
Szymon Baryczka Co do tego radnego się zgadzam ale myślę że ty się niewiele różnisz od tych wymienionych przez ciebie ludzi. Może nawet jesteś jednym z nich. Kutnowskie wydanie tej partii to dno.
4 dni temu
 · 
 · 
22
Damian Mehmed Ale wychodowaliście sobie radnego Ziółkowskieg, to świadczy o głupocie pewnych osób i braku jakiejkolwiek strategii. Wpuściliście człowieka, który nie dość, że PIS chciał rozwalić to teraz jest jego zaciętym wrogiem. Sam PIS sobie wroga wyhodował i sam sobie jest winien. A z tego co ulica mówi to Ziółkowski wpuścił już pewien czas temu i wpuszcza nadal swoich tzw agentów co mają wkraść się na listy PIS, dostać się i z PISu odejść tym samym go osłabiając do końca. Oczywiście mozna się domyślać kto im zasponsoruje kampanię, żeby się dostali.
4 dni temu
 · 
 · 
7
Arnold Cholewiński Nie wstydzę sie swojej przynależności do PiSu, który wy tak opluwacie.Mimo różnych zdań i błedów, ktore popełniają są to moi koledzy i koleżanki. Przypadek Ziółkowskiego już sie nie powtórzy. Nie zamierzamy później tłumaczyć się za takie sprawy jak ta w artykule, kiedy dowiadujemy się, że żona radnego wykonuje obsługę prawna urzędu. Debich będzie musiał udzielić w tej sprawie wyjaśnień. Nam coś takiego nie przyszłoby nawet do głowy. Te osoby, o których piszesz - jest to sterta odrzuconych podań o przyjęcie do PiS, te osoby nie zostały przyjęte z powodu braku kwalifikacji moralnych do tego, aby być członkiem naszej partii. Dla PiSu radny Ziółkowski nie jest partnerem, nie wchodzi również w grę jako członek jakiegokolwiek układu koalicyjnego, w którym jest PiS. Dla PiSu radnego Ziółkowskiego nie ma.
4 dni temu
 · 
 · 
5
Sergiusz Bogesken Nie przyszłoby wam do głowy? A się usmiałem. Telewizji nie oglądasz? A pana Kłopotowskiego znasz? A kto w powiecie kutnowskim zajmował intratne stanowiska jak rządził PIS?
4 dni temu
 · 
 · 
13
Pompejusz Krysik Wymień jakie intratne stanowiska zajmował PiS ?
4 dni temu
 · 
 · 
4
Michalina Dzbanyszek Widzę, że PIS się Ziółkowskiego boi jak ognia. Ja znam nieco inną wersję współpracy Ziółkowskiego z PIS, podobno kłopotliwy naczelnik błagał go żeby startował bo chciał go doić z sałaty. A że się Ziółkowski nie dał to był konflikt i w ten piękny sposób nie było ani sałaty, a z jego list wszedł ktoś o poglądach od PISu dalekich i do tego nie katolik! Jak mozna było kogoś kto nie chodzi do kościoła wpóścić na listy PIS! Stary PIS CAŁY powinien iść do wymiany w Kutnie z szefem i jego klakierami na czele, łącznie z Wypychową, Olesińskim, Klimeckim, Bieńkiem, Jędrzejczakiem (tego w szczególności trzeba wyPISać z klubu), Reterskim iresztą starej gwardii. Struktury powinny powstać całkiem nowe, może w oparciu o Jóźwiaka bo nikogo nie widzę innego kto to pociągnie. Tak nam dopomusz bóg!
4 dni temu
 · 
 · 
7
Kalasanty Maćkowyj To królik nie kłopot, tyle sałaty. A oto jak ktoś nie chodzi do kościoła to nie może startować z pisu?
4 dni temu
 · 
 · 
8
Damazy Herski Ziółkowski to łotr bo nie jest katolikiem i chce jeszcze wprowadzać in vitro! My mu nie możemy na to pozwolić!
4 dni temu
 · 
 · 
12
Pompejusz Krysik Bóg pisze się z dużej litery, nawet komuniści tak pisali Michalino. Przypadki Ziółkowskiego i Jóźwiaka są podobne, ale Jóźwiak przez całą kadencję zachował lojalność wobec PiS, a co Ziółkowski robił i robi, to wszyscy widzą. Sprawy obecności tych panów na listach PiS są przedmiotem wewnętrznej debaty. biście uważam, że nie Jóźwiak, ale stary Olesiński lub Gałka, który był wtedy w PiS powinien być przewodniczącym rady, i nie jestem w tym zdaniu odosobniony wśród członków PiS, mogę nawet powiedzieć, że jest to zdanie większości. Ziółkowski sam sie skompromitował na własne życzenie, to był jego wybór, a w przypadku Jóźwiaka nie do zaakceptowania jest jego przeszłość i związki z postkomuną.
4 dni temu
 · 
 · 
13
Władysław Staszczak Michalina a co Kłopotowski czuje zagrożenie ze strony Jędrzejczaka i tak każe wam nadawać?.Niestety każdy w którym Kłopotowski wyczuwa zagrożenie nie jest przyjmowany lub rugowany . Nie dotyczy to Ziólkowskiego bo to zupełnie inna sprawa.
4 dni temu
 · 
 · 
5
Celestyn Dariusz Andruszewski Nie chodzi o to czy ktoś chodzi do kościoła. Startując z listy PiS wypadałoby akceptować przynajmniej 80-90 proc. ideologię partii. Jak zmieniasz ugrupowanie, to narażasz się na krytykę, a jak to robisz trzy razy w ciągu roku, to jest cyrk a nie polityka.
4 dni temu
 · 
 · 
11
Witold Bobojed To można przeczytać o ugrupowaniu zdaje się wspieranym przez radnego na wpolityce.pl"Hipokryzja .Nowoczesnej nie ma granic. Lubnauer: Więcej osób niż w zamachach ginie w wypadkach drogowych i pada ofiarą przemocy domowej" wydeae mi się ,że ta kobiecina ma coś z głową.
4 dni temu
 · 
Lechosław Moszkowicz Faktycznie Ziółkowski to wróg nr 1 PISu. Tylko kto się skompromitował, albo kto kogo bo wg mni Ziółkowski do reszty skompromitował PIS i jego obecne wladze w Kutnie, chociaż te jego kombinacje z SP o KO były głupie to jednak zwycięsko z tego starcia wychodzi niestety Ziółkowski, ktory osłabił Klopotowskiego bardzo mocno. O ile Ziółkowskiego nie lubię to obiektywnie przyznam, że mocny z niego zawodnik i duży wróg PISu. Choć mocno nie lubię to szanuje go za spryt siłę charakteru.
4 dni temu
 · 
 · 
2
Agapit Kalkstein A ziółkowskiego nie szanuję bo to karierowicz, przechrzta i ZDRAJCA ! Nigdy więcej już jako radny !
4 dni temu
 · 
 · 
10
Aleksander Raczyński Arnold Cholewiński napisał: "Nie wstydzę sie swojej przynależności do PiSu, który wy tak opluwacie". My nie opluwamy PiS ośle tylko kłopota i takich jego przygłupich przydupasów jak ty. Precz z wami bo dokąd się was nie wyrzuci na zbity pysk, to w Kutnie się nigdy nic nie zmieni. Wy jesteście zwykłymi kolekcjonerami koryt i mamony, a dobro społeczne macie w 4 literach. Sprzedajne prostackie i nieczytate chłopstwo. Precz !!!!!!!!!!!!
4 dni temu
 · 
 · 
6
Mścisław Fiut Zawsze ktoś się niepoważny trafi na listach, zwłaszcza do samorządu. Ale trzeba być kompletnie niepoważnym, żeby w ciągu jednej kadencji tyle szyldów zmienić. A w KO ile wytrzymał? Miesiąc? To jest cyrk na kółkach, jak ktoś taki może być wiarygodny? Zostanie wybrany z Nowoczesnej i kto wam zagwarantuje, że za chwile nie przejdzie np. do Ruchu Kukiza?
3 dni temu
 · 
 · 
2
Norbert Kurcewicz Może już rozmawiał z ich emisariuszem PTORem Pterozaurowiczem Pterodaktylowem, który na Barlickiego w gnieździe wysiaduje jajka.
3 dni temu
 · 
 · 
2
Dyzma Biruć PTO"R" to Rzym czy od Rzyma?
3 dni temu
 · 
Florian Gęstwa
###"#". AWRUK! Wszyscy gotowi? Można zaczynać? No to załącznik:

po co dzisiaj mam się uczyć
po co się po szkołach włóczyć
po co tracić cenny czas
wiedza pójdzie w las i tak

po co słuchać profesora
o powstaniach i zaborach
w mojej głosie świta dziś
złota, chociaż płytka myśl

ja sobie wybuduję pralnię
pralnie albo dwie
może ktoś lubi żyć ofiarnie
ja niestety nie

pralnię postawię - cóż w tym złego?
domów z duszą sześć
według licencji Żeromskiego
a bezdomnym cześć

potem spotkam gdzieś dziewczynę
i ją wezmę pod pierzynę
i urodzi mi się syn
który też się zgodzi z tym

po co słuchać profesora
o powstaniach i zaborach
wszystko po mnie będzie miał
i w narodowej będzie grał

i wybuduje sobie pralnię
pralnię albo dwie
wakacje spędzi w Soczi, w Warnie
albo Bóg wie gdzie

więc podziękujmy Żeromskiemu
za "Przedwiośnia" tom
za to, że pierwszy sto lat temu
wyśnił z duszą dom......

No to myślta ludziki co tu jeszcze zrobić? Inspiracja! Inicjacja! Propagacja! Terminacja! Ja swoje, póki co, zrobiłem. Całą noc grałem z trzema "zakonnicami", z którymi obcuję, w bridża. Jestem zmęczony. Idę spać. Pa pa, ludziki - puchy marne! Pa pa! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
5 dni temu
Czesław Goetzendorf Wiesiu, daj spokój.
5 dni temu
 · 
 · 
6
Samuel Fajfer Ty PTOR jesteś głupi jak but i zasmiecasz to forum ? Kto ci za to płaci ? A jaki ty madry, to świadczy, że dałeś sie wydymać i zrobić z siebie idiotę przez dwóch niezbyt inteligentnych żulików.
5 dni temu
 · 
 · 
8
Kajetan Kościelny Czesław zrozum człowieku Wiesio nie pisze tych wierszy, padło ci chyba na rozumek.
4 dni temu
 · 
 · 
3
Sylwester Frankowski DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU eKUTNO! Kto się przezywa, tak się sam nazywa. Zróbcie coś z tym siejącym zamęt, głupim jak trampek idiotą, niezbyt inteligentnym żulikiem, kłamcą, oszczercą, człowiekożercą, samowydymającym się - Samuelem Fajferem - zaśmiecającym halucynacjami i patologiami mój ulubiony portal eKutno. Ciekawe kto mu za to wszystko płaci? Bo nam, póki co, nikt za pisanie na eKutno nie płaci. Żyjemy z pracy na emigracji, z polskiego nierządu, z konta żebraczego i z pralni. PTO"R" mu się nie podoba! Belzebub jeden. Przyjrzymy się teraz dokładniej twoim wyczynom Samuelu. My bezpaństwowi wWnicy oświeceniowi z Księstwa Jawabo, a zarazem wolontariusze PTO"R" staramy się nie zaśmiecać forum eKutno. Pozdrawiam Panią Olę i dziękuję za wzorowe prowadzenie portalu. - praojciec Jurand.
4 dni temu
 · 
 · 
3
Ignacy Brodacz PTORZE Pterozaurze Sylwestrze Frankowski - daj ludziom spokój i wracaj do gniazda na Barlickiego wysiadywać jajka.
4 dni temu
 · 
 · 
3
Gwidon Delk Szanowny ludziku Ignacy Brodaczu! Współczuję! Znowu dopadły cię halucynacje? Czy to już jest pandemia? Rozumiem halucynacje w KCI. Ale żeby w eKutno halucynacje się zadomawiały? To nie napawa optymizmem! Nie wprowadzaj użytkowników eKutno w błąd! Przeczesaliśmy całego Barlickiego i żadnego PTORa wysiadującego jajka tam nie znaleźliśmy. Wszyscy mieszkańcy Barlickiego mówią, że też nic takiego nie widzieli. Nie wrzucaj PTORa, Pterozaura i Sylwestra Frankowskiego do jednego wora. PTORy to PTO"R"y. Pterozaury to pterozaury. A Sylwester Frankowski to S. F. Pterozaury - to potężne latające gady. Istniały na Ziemi od końca triasu do końca kredy, czyli ok. 228-66 mln lat temu. Niestety - już wymarły. Drogi Ignacy! Zmarłych ludzi i pterozaurów zostaw w bożym spokoju. Im już jest nic nie potrzebne. Im już nic nie pomoże ani nic nie zaszkodzi. Zajmij się Burzyńskim, Kłopotowskim, Debichem, capem, kozami, skandalistką Dąbrowską, feministką Gal Grabowską etc, etc, etc. A eKutno, PTO"R"ów i wszystkich dobrych ludzi zostaw w spokoju. Wracaj do swojego gniazda na 29 Listopada i wysiaduj co chcesz. Tylko uważaj Brodaczu, żebyś za bardzo się nie zasiedział. Bo będą burze i mogą być kłopoty z reanimacją i rehabilitacją. Nie przeszkadzaj w pracy i w domu Pani Oli, którą z tego miejsca, z wielkimi wyrazami szacunku i uznania pozdrawiam i życzę jej wszystkiego najlepszego. Pani Olu! Tak trzymać! Sylwester Frankowski niech sobie radzi sam i niech nie udaje Greka, PTORa i Pterozaura. AWRUK! Kiedy ja odpocznę? agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka". Wolontariat PTO"R".
4 dni temu
 · 
 · 
3
Lew Ajlasiewicz
Zamiast wylewać tu swoje żale i pretensje to nie zapomnijcie o tych wszystkich "wątpliwościach" przy wyborach samorządowych. P.Gierula , Trawczyński i inni wybierani są regularnie od kilku kadencji. Sami przecież wybieracie lub nie bierzecie udziału w wyborach i później narzekacie na władze samorządowe. Pamiętajcie o ich uczynkach w czasie wyborów samorządowych!!!! Idźcie do urn zagłosujcie aby czynnie przeciw nim zaprotestować!!! To przecież takie proste!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
5 dni temu
Robert Kahiżka Masz rację, ale takiego bagna jak teraz, to nie pamiętam, aby było wcześniej, kiedy starosta była nawet skandalistka Dąbrowska czy bardzo, ale to bardzo niemądra i wyjątkowo nieurodziwa Galowa. Dobrze, bedziemy pamiętać o tym. Problem w tym, że nie pamietają o tym komitety wyborcze, które powinny przygotować ulotki informacyjne dokładnie informujące w okręgach wyborczych o dokonaniach Debicha, Gieruli, Trawczyńskiego, Pawlaka, czy też "heroicznych czynach" Ziółkowskiego.
5 dni temu
 · 
 · 
23
Krystian Pastońusz Robert Kahiżka uświadom nie bo chyba przegapiłem , gdzie było o heroiźmie Ziókowskiego?
4 dni temu
 · 
 · 
2
Wit Stanisz Ej, ty Krystian melincja obywatelska, na WUMLu to nie nauczyli czytać ?
4 dni temu
 · 
 · 
6
Szczepan Gruszko
I znowu garstka forumowiczów wzajemnie się podnieca pomimo iż niezależnie jak to jest podpisane (jakim imieniem i nazwiskiem) to jest to jedynie grupka ciągle tych samych osób z poetą co starostą chciał być na czele. To juz jest śmieszne zwyczajnie. Nie szkoda wam czasu? I tak tego nikt nie czyta, a jeśli nawet ktoś nie ma co robić i czyta te wypociny to ma to głęboko gdzieś.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
5 dni temu
Arseniusz Rzedzina Nie będzie nam ktoś taki jak ty Szczepanie albo jakiś inny ćwok ubrany w garnitur lub jeszcze inna dziwa ubrana w spodnium i dojąca pieniądze publiczne prawiła morały, czym mamy sie zajmować. To forum służy wymianie informacji oraz opiniowaniu zjawisk, które nas niepokoją. Jeżeli nie podoba się, nie musisz czytać. I tyle.
5 dni temu
 · 
 · 
24
Dominik Weisbruch Oj, Januszka (Szczepana) znowu ponoszą nerwy. Zaaplikuj sobie jakiś nervosol albo inne ustrojstwo, bo ci żyłka pęknie...
5 dni temu
 · 
 · 
19
Konrad Duren Brawo Arseniusz! Jestem z Tobą. Dobrze że jest takie merytorycznie oświecające forum eKutno na najwyższym światowym poziomie. Poprzez twórczą krytykę otaczającej rzeczywistości i wywieranie nieustającej presji na panoszące się zło powoduje podwyższanie świadomości i odpowiedzialności obywatelskiej mieszkańców. A Szczepan jak nie umie czytać ze zrozumieniem to niech sobie pogra w cymbergaja stołowego, w tenisa kieszonkowego albo niech kury szczać prowadza, groch łuszczy, świnie pasa i kozy maca. Brawo użytkownicy portalu eKutno! Brawo Redakcja! Brawo Pani Ola! Tak trzymać! I jeszcze lepiej się nakręcać! I nie przejmować się wypocinami półgłówka Szczepana. My nigdy nie pogubimy się, my nigdy nie spoczniemy i my nigdy nie poddamy się. Uwolnimy mieszkańców od wszelkich patologii i halucynacji. Damy radę! Kto z nami?
5 dni temu
 · 
 · 
19
Rudolf Nicpoń Oj chłopaki co za wasze życie ze o tej porze nocnej piszecie głupoty zamiast pukać laski, haha, a może wy kobiety zażarte wiadomo skąd? Haha, zenua co za życie, i to jest to co was boli i co wami kieruje, brak zajęcia, nuda i zeschlosc uczuć?
5 dni temu
 · 
 · 
3
Konrad Duren           Nie będzie komuch bił nas w twarz          I dzieci nam poganił.          Żaden oprawca, żaden łgarz,          Nie będzie matek ranił.  Nie będzie Unia mącić nam,I w genach nam majstrować.Bo dla dzieciaków i ich mam,
Trza kraj stabilizować.
          Więc dziadku z wnuczkiem rozum kuj,
          Nie czasy na bagnety.
          Ojcowie muszą podjąć bój,
          O chleb nasz i kotlety.
Żeby nasz domek ciepły był,
By dzieci w nim biegały.
Tych wilkoszczurów zmieciem w pył,
By dzieciąteczka spały.
          Żeby już nigdy komuch-wróg,
          Utopii nas nie uczył.
          I żeby ojciec ani syn,
          Za chlebem się nie włóczył.
Żeby tak było, to nie cud,
Tak nam dopomóż Bóg, tak nam dopomóż Bóg. KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "PRAWDA I ŚMIECH". Kto z nami? A ty Rudolfie żartujesz? Czy się pogubiłeś? Portale pomyliłeś? Halucynacje i patologie chcesz nam do eKutna wprowadzić? I nie pukaj kóz i lasek bo capem zastaniesz? Ojczyzna ci tego nie wybaczy! Ogarnij się chłopie! I dołącz do nas! Cito! Ojczyzna w potrzebie!
Sodoma i Gomora w granicach! Wici!
5 dni temu
 · 
 · 
8
Mariusz Nowogrodzki Oj Rudolf, jaki ty jesteś płytki i beznadziejny, wręcz prymitywny w swoim prostactwie - noc jest porą ludzi inteligentnych, twórczych. Ludzie bardzo prości i bez potrzeb intelektualnych idą spać i wstają razem z kurami. No zapomniałem, jeszcze obowiązkowy seks. Podsumowując - to, co prezentujesz Rudolfie jest w czystym wydaniu filozofią kiełbasy dla zaspokojenia potrzeb biologicznych i pornola dla zaspokojenia twoich potrzeb duchowych.
5 dni temu
 · 
 · 
18
Florian Gęstwa Konrad Duren - to na bank jest PTO"R"! Szczepan Gruszko, Arseniusz Rzedzina, Dominik Weisbruch, Rudolf Nicpoń i Mariusz Nowogrodzki - to na bank są eKutno! agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka". Wolontariat PTO"R".
5 dni temu
 · 
 · 
5
Florian Gęstwa Wielcy, wybitni, z charakterem, wyuczeni, prości ludzie - to nie ludziki - to nie mali, upadli, bez jaj, bez serc i bez dusz, wykształceni, skomplikowani prostacy.
5 dni temu
 · 
 · 
7
Florian Gęstwa KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "PRAWDA I ŚMIECH" - jest zwycięska! Alfons to jest cap albo ***** męska! A kto jest złodziejem???....
5 dni temu
 · 
 · 
8
Radomir IComer
Nie widzę żadnej różnicy między TRAWCZYŃSKIM a DEBICHEM. Poruszona tutaj niżej w komentarzach sprawa pani adwokat - żony radnego ZIÓŁKOWSKIEGO - która wykonuje obsługę prawną dla urzędu, pokazuje jakie bagno DEBICH sam stworzył w Starostwie. Okazuje sie teraz, na czym polega bycie "radnym niezależnym" w wykonaniu radnego ZIÓŁKOWSKIEGO, on już jest człowiekiem DEBICHA. Proszę zatem przy krytykowaniu TRAWCZYŃSKIEGO nie zapominać o DEBICHU.
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
5 dni temu
Flawiusz Znamirowski Nie tylko to - jest jeszcze micha w Aquparku dla słupsczanki
5 dni temu
 · 
 · 
16
Grzegorz Wawrzynowski Radny Ziólikowski najpierw chciał zapisać się do PiS i z tej listy startował, potem jak to sam opowiadał w mediach zapisał się do Solidarnej Polski, potem był KO, teraz współpracuje z Nowoczesną. Jak ktoś w tak krótkoim czasie tyle ugrupowań obleciaal, to mam wrażenie, że zależy mu głównie na kasie
5 dni temu
 · 
 · 
23
Edmund Wawrzykowski Wstyd. To człowiek bez kręgosłupa moralnego i honoru. Nie powinno sie nigdy już na takie bezwartościowe osoby głosować! Nigdy więcej tak samo jak dotychczasowych radnych i zarządy powiatu i miasta. Nigdy więcej! Idźmy do wyborów i odsuńmy ich na zawsze !!!
5 dni temu
 · 
 · 
17
Bożydar Szepiel Jakie jest nazwisko osoby, co wykonuje funkcję koronera, czyli lekarza stwierdzającego zgon w imieniu starosty ? Za to sa pieniądze. Czy to nie to samo nazwisko jak radnego Ziółkowskiego ? Czy to nie jest rodzina ?
5 dni temu
 · 
 · 
16
Herbert Fandrejewski tak
5 dni temu
 · 
 · 
12
Brunon Gobiata
Jak to jest wszystko możliwe ? Każdy wie że to układy, układziki , a jednak to trwa.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
5 dni temu
Igor Bruj
a może kurator nie da się zmanipulować tak jak to robi codziennie Trawczynski- kłamczuszek
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
5 dni temu
Zenobiusz Brzechffa To będzie zależało jak Schreiber mu przykaże
5 dni temu
 · 
 · 
9
Mariusz Nowogrodzki Zenobiuszu - raczej Matuszewski i Błaszczyk, a może Woźniak
5 dni temu
 · 
 · 
6
Emil Wilski to PiS broni Pawlaka Janusza , nic z tego nierozumiem.
5 dni temu
 · 
 · 
4
Michalina Ostrogski PiS gardzi przede wszystkim Debichem i jego fankami, dlatego nie mieszka się do politycznego konlfiktu dwóch frakcji PO.
5 dni temu
 · 
 · 
5
Adolf Bukont Kurator oświaty w Łodzi jest zależny od posłka Schraiberina, bo ten go tam postawił. Urząd Wojewódzki też obstawił swoimi
4 dni temu
 · 
 · 
2
Pompejusz Krysik Nie wiem, kto obstawiał urząd wojewódzki, ale na pewno nie Schreiber, który nie zna tego województwa.
4 dni temu
 · 
Ulryk Kalęcki Poseł Matuszewski jest szefem zarządu okręgowego i najwięcej może, ale nie wtym rzecz. Nikt nie będzie się mieszał w ten konlfikt, skoro przeciwnicy dyrektora pomagali w kampanii Łebskiemu
4 dni temu
 · 
Włodzimierz Choroszcza No właśnie, niech mi ktoś wymieni chociaż jedno znaczące osiągnięcie starosty w tej kadencji? Warto było go popierać, no warto?
4 dni temu
 · 
Zdzisław Chochoł Ulryk ale przecież to Kłopotowski wystąpił przeciw dyrektorowi z PO i zarządowi dając sprawę do prokuratury! Jakaś schizofrenia! Był szefem komisji rewizyjnej miał zdanie odrębne na sesji rady i potem wszystko zgłosił tym bardziej że były siupy w głosowaniu w komisji. A teraz mu się odwidziało? Kocha z powrotem Platformę i będzie z jej przedstawicielami wódkę pił?
4 dni temu
 · 
Faust Michalczyk Schreiber jest bodajże zameldowany w zduńskiej woli i stamtąd ludzi wsadził do urzędu wojewódzkiego i kuratora z tegoż miasta
4 dni temu
 · 
Edward Masło Osiągnięcia to 1. Micha, 2. micha 3. Micha. Chyba nawet fanklub górniczyny ze Staszica przyzna mi rację
4 dni temu
 · 
 · 
2
Otto Bokum Micha jest najważniejsza!
3 dni temu
 · 
 · 
2
Bolesłw Horoszko Jeżeli przeciwnicy Pawlaka wysługiwali się Górnikowi, to PiS dobrze robi!
3 dni temu
 · 
Beata Wilmsdorf Niezłych niektórzy nauczyciele mają idoli: 1. Łebski 2. Sufler 3. . MICHAł 4. Żona MICHAla
3 dni temu
 · 
Żaneta Gaschin Pani Aniu szanowałam panią zanim się pani w politykę zaczęła bawić. Bawić to dobre określenie, bo efekty są aż nadto widoczne i odczuwalne. Jak można było popierać KO?
3 dni temu
 · 
Dagmara Kozierski Edward - nie przyzna, bo jest zajęty konsumcją michy na wylocie z Kutna
3 dni temu
 · 
Cezar Szyrwid Popieram i wręcz apeluję doi PiS - nie pomagajcie nauczycielom z ZS wspierającym sitwę!
2 dni temu
 · 
Amalgund Goleni
Kto kandyduje do Troczewskiego? Ktoś wie?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
6 dni temu
Hilary Moszna Może sufler, albo Janusz Pawlak, nie ma to jak SWOI
5 dni temu
 · 
 · 
11
Marian Wilk Nie wiadomo, jak bedzie w Staszicu, to trzeba spróbować w Troczewskim
5 dni temu
 · 
 · 
13
Aaron, Wawrzynowicz Hilary !Ty chyba żartujesz! Kompromitacja!
5 dni temu
 · 
 · 
3
Flawiusz Fabrycy Oni Aronie mają gdzieś kompromitację , są przyzwyczajeni do kompromitacji.
4 dni temu
 · 
Justyn Staneczek
Pamiętacie te sprawę z poprzedniej kadencji, kiedy Trawczyńskiego prześwietliło CBA i okazało się, że będąc członkiem zarządu powiatu za Galowej naruszył przepisy ustawy antykorupcyjnej i musiał odejść z funkcji członka zarządu. Później wrócił, ale po jakimś czasie odszedł do ... opozycji. To był czas tych głupawych pomysłow na biznesy piżamowe wspólnie z ówczesna prezes szpitala panią Łuczak, obecnie przygarniętą i zagospodarowaną przez Debicha.
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
6 dni temu
Mikołaj Hamerski Łuczakowa została zagospodarowana przez Trawczynskiego i awansowana na glowną księgową w PUP
6 dni temu
 · 
 · 
22
Zygmunt Tymkiewicz wlasnie szczera prawda Mikolaj
6 dni temu
 · 
 · 
13
Emanuel Sopiha No to wyprowadzi PUP tak jak szpital. A co z jakimiś podwójnymi fakturami o których stale gaworzył Kłopotowski?
5 dni temu
 · 
 · 
12
Aaron, Szada Pani Łuczak była ok 6 miesięcy prezesem szpitala, zadłużenie szpitala poszybowało wtedy na łeb, na szyję. Po takich "osiągnięciach" ja bym sie bał powierzyc takiej osobie sprawy finansów PUP.
5 dni temu
 · 
 · 
14
Ronald Rejtan
Zakłamany do cna Trawczyński dobrał sobie ludzi jego pokroju i myślą, że zawojowali świat, a przynajmniej powiacik kucieński. Chłopcy, wasz czas dobiega końca i ktoś was rozliczy tak, że się nie pozbieracie, a teraz czas do śmiałkowej na naradę!
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
6 dni temu
Hipolit Bekiesz
Przeanalizijcie zachowanie trawy z wcześniejszych kadencji a zwłaszcza ten jego słynny wyjazd z Dąbrowską na Węgry...Może warto wrócić do tej sprawy. Jedno jednak jest pewne. to wielkie bagno jakim jest to starostwo i powiat trzeba by zlikwidować. To karmienie ogromną forsą nieudaczników których przyspawano do stoków i układu. Gdzie ci ludzie mają honor? Tylko pieniąze dla nich się liczą?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
6 dni temu
Wiktor Propało
Z tego protokolu wychodz cala prawda o Trawczynskim, Gieruli i Scisleskiej wsadzonej przez Trawe do osrodka na przemyslowej do Smialkowej do ktorej bardzo chetnie i czesto jak lud mowi na ulicach, przyjezdza Januszek Pawlak, Gierula i sam Trawczynski. A pewno Scisleska zachowuje sie jak dyrektor tak jak dziewczynka nowa Gieruli , ka.... czo....r , ktora jak poprzednia zatrudnc kazal Smialkowej. W PUP pracuje ladniejsza jego fla....a , ktora Rzeznicka zatrudnila.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
6 dni temu
Zygmunt Tymkiewicz ciekawe dlaczego do pup tez Gierula, Trawzynski czesto przyjezdzaja do Rzeznickiej j
6 dni temu
 · 
 · 
13
Remigiusz Isenschwanz a Rzeźnicka nadal oczka robi do każdego a spódniczkę podobno coraz krótszą nosi . lubi to tak mówią ludzie ,jak kłamać w sądach
5 dni temu
 · 
 · 
9
Aaron, Wawrzynowicz Te nazwiska które się pojawiają nigdy nie powinno się na nich głosować!!!
5 dni temu
 · 
 · 
4
Emilian Wiazewicz
kto kandyduje w Troczewskim ?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
6 dni temu
Walerian Schauschiitz
W drogownictwie tez trawa murem za tym pseudo dyrektorem. Po wyborach będzie zamiecione i wyjdą kwiatki
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
6 dni temu
Oliwier Matuszak oczywiscie ze tak będzie najgorsze jest to ze Kapruziak nie ma wykształceni ani drogowego ani technicznego a wszystko podpisuje trawa Hahaha. Do tej pory mieli tez kogoś ba zlecenia co im wszystko robił. Dziwie się Debichoei ze nie wymieni tam dyrektora
6 dni temu
 · 
 · 
10
Aaron, Wawrzynowicz Dlaczego pełnią tak wysokie stanowiska ludzie bez kąkretnego wykształcenia!
5 dni temu
 · 
 · 
3
Maksym Trzycieski Kakretnie! Ja pier...le.Wroc do pierwszej klasy podstawowki, naucz sie ortografii. KONKRETNIE matole. Ty startuj na dyra gdzies. Bedziesz mial kakretna oferte. Ha ha ha! Drogiewiec z wyksztalceniem to zarabia ok 10 tys i ma w dupie jednostki samorządowe. W powiecie nigdy nie bylo dyra drogowca.
4 dni temu
 · 
Racibor Ambroziak
To z ktorymi kobietami spotykal sie Janu8szek na cmentarzu przed swoim konkursem ? A Trawa to przyspawany jest do januszka, ze nawet pogubil sie w klamstwach, co ludzie na wsi ktorym twierdzil, ze to Debich chcial szybko dać stolek Pawlakowi a on go podobno wstrzymywal? Nieladnie nawet ze wzgledu na wiek panie Trawczynski tak klamac, bardzo nieladnie. Czyzby toprawda, ze bierze pan wzor z Gieruli.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
6 dni temu
Lucjan Tylikowski On tak i nie musi brać z nikogo przykładu.
6 dni temu
 · 
 · 
9
Barnaba Reklowski
"Nie jest tajemnicą, że z zawiadomienia radnego PiS Konrada Kłopotowskiego z 25 listopada ubiegłego roku toczy się postępowanie w sprawie uchybień wykazanych przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu w Kutnie przy rozpatrzeniu skarg na działania dyrektora "Staszica" Ludzie to chyba sprawy toczą się pod wysoką górę ,że trwają już 7 miesięcy. Czy ludzie zajmujący się zawiadomieniem nie potrafią czytać , nie potrafią zrozumieć słowa pisanego ,że to trawa tak długo?To zgroza.Niedługo skończy się kadencja a sprawa nie zostanie rozpatrzona.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
6 dni temu
Bolesław Niegonienko Toczą się pod Himalaje Widać taki mamy klimat aby to długo trwało. Jak prezydent dał zawiadomienie na urzędniczkę to prokuratura od razu zrobiła, a jak poseł to czeka, i nie wiadomo na co
6 dni temu
 · 
 · 
9
Racibor Ambroziak Trudna sprawa a Klopotowski jest w matnii to sie nia nieinteresuje, bo przeciez jako dzialacz PiS moglby sie zainteresowac co naprawde dzieje sie w policji i prokuraturze w Kutnie. Podobno niemtorzy zaczeli ciezko chorowac, zeby nie zaimowac sie sprawami. A Klopot nic, czyzby sie bal bo tez umoczyl
6 dni temu
 · 
 · 
15
Doroteusz Studzieński Z tego wynika jak napisał Racibor ,że Kłopotowski zgłosił a dalej się nie interesuje, to co to znaczy?Panie Jarosławie Kaczyński jak długo ten człowiek będzie mącił ?
6 dni temu
 · 
 · 
15
Lucyna Iwanow Ważne ,że bibę zrobił i omotał co niektórych nie używających rozumu.
6 dni temu
 · 
 · 
11
Wilhelm Czeder Kłopotowski weź się zainteresuj sprawą, bo okaże się, że żadne splendory za to zawiadomienie nie spłyną na cię, chyba, że Pokolenia i januszek kazali ci siedzieć cicho.
6 dni temu
 · 
 · 
14
Orfeusz Wawryk Wilhelm, nie przeceniaj go - on po prostu nie rozumie, co się dzieje, podobnie jak Klimecki, Olesiński, Wypychowa czy Śmiałkową. Jak złapią na ulicy Ceranowskiego, Żmudę lub Braszczyńskiego, to im wytlumaczą, o co w tym wszystkim chodzi. Może jeszcze coś im napiszą, aby mogli zająć stanowisko. Na razie PiS w Kutnie jest na etapie zbierania składek.
6 dni temu
 · 
 · 
24
Henryk Skj&ldskron Trochę nieaktualne dane Orfeuszu. Jeden jest u Debicha, drugi przebywa za granicą. PiS w Kutnie oprocz zbierania składek ma teraz inne ważne zadanie - wybiera prezydenta Kutna. Jako, że PiS w Kutnie jest kondominium wpływów Burzyńskiego i Sapiejki, to Burzyński zgłosi im jako kandydata na prezydenta Bieńka, Sapiejka zgłosi im jako kandydata postkomunistycznej lewicy Jóźwiaka, a jako osoby o wielkich zasługach dla PiS i przygotowane do pełnienia funkcji publicznych zgłoszą się Olesiński, Klopotowski i Klimecki.
6 dni temu
 · 
 · 
25
Celestyn Dariusz Niemiera Barnaba, czy Ty nie rozumiesz, że zgłoszenie do prokuratury z ubiegłego roku w sprawie nieprawidłowości w zarządzaniu tą szkolą, a obecne powiatowe bagno wygenerowane przez Debicha, Trawczyńskiego oraz Gierulę i Pawlaka są to różne sprawy. My oczekuje my od PiS wypełniania roli opozycji i kontrolowania tej wladzy, a zamiast kontroli, aktywności i trzymania ręki na pulsie mieliśmy rozgrywanie PiSem jak dziećmi przez Debicha, który wykorzystywał naiwność i myslę dobre chęci radnego Jedrzejczaka, oraz przez Trawczyńskiego, Gierulę i Pawlaka, którzy wykorzystali poprzez te newsy o spotkaniach na Przemyslowej niezorientowana dyrektor Śmiałek z PiS w roli straszaka.
5 dni temu
 · 
 · 
12
Remigiusz Isenschwanz Nie broń śmiałkowej bo ona pójdzie z każdym kto jej stołek zagwarantuje, byl Kłopotowski, teraz jest Trawa i Gierula
5 dni temu
 · 
 · 
10
Dagna Korowaj Celestyn przestań ludzi wprowadzać w błąd ikojarząc Jędrzejczaka z Debichem . To co npisałeś w tym przypadku jest kłamstwem.
5 dni temu
 · 
 · 
2
Bolesław Stebelski Dagna, to skąd sie wziely informacje w komentarzach przy jednym z wczesniejszych artykułów w temacie ZS nr 1 oraz ostrym konflikcie między Debichem a PSL i PO, że radny Jędrzejczak jest rozpatrywany jako wicestarosta przy ewentualnej zmianie koalicjanta przez KO (PiS miał byc tym nowym koalicjantem), bo Kłopotowski sie nie nadaje ? Czy te informacje same z siebie się wzięły ?
5 dni temu
 · 
 · 
8
Julian Złoczowski Konflikt PO PSL i KO na tle wyboru dyrektora ZS nr 1 to fakt, faktem jest chęć KO pozbycia się PO czyli dwóch radnych, tyle że ma już młodych radnych na zamianę, nie trudno się domyślić, a pisanie o Pisie, radnym Jędrzejczaku to taka manipulacja, chęć stworzenia tematu, którego nie ma. Ani Pis ani Ko nie może chcieć wspólnej koalicji do wyborów, bo to się dla nich źle skończy, przy niskiej frekwencji znajomi wybiorą znajomych i będzie jeszcze ciężej niż w tej kadencji. Wpisy są po to aby inni myśleli że jest w nich choćby ziarnko prawdy, łącznie z tym hyde parkiem Ptora i innych. A swoją drogą administrator strony musi miec niezły ubaw widząc kto skąd pisze.
5 dni temu
 · 
 · 
4
Narcyz Teteryn Julianie, ja mam zupełnie inne zdanie. Uważam, że jedyna szansą dla ratowania resztek autorytetu powiatu jest koalicja KO, PiS i Pokoleń. PO, PSL i ci dwaj młodzi radni pokazali już, co potrafią. Dziwne, na silę powoływania na stanowiska, ludzie z rodziny, którzy nagle pracują w urzędzie, co pokazał ten artykuł to jest nie do zaakceptowania. Jeżeli Debich nie chce iść na dno, to powinien zmienić swoje podejście. Dla PiS naturalną rzeczą, niemal dogmatem po tej fali pomyj jaka otrzymał Kłopotowski jest to, że to właśnie on ma być wicestarostą. Trwanie przez Debicha na stanowisku, że to on będzie wyznaczał, kto ma być wicestarostą i na pewno nie może to byc Kłopotowski, powoduje taka sytuację, ze dogmatem staje sie dla PiSu coś takiego, iż w jakichkolwiek kalkulacjach Debich nie może byc ani starostą, ani wicestarostą ani też członkiem zarządu. Może o tym nie wiecie, ale tak to właśnie wygląda. Zastanówcie sie, jest szansa przywrócenia normalności w tym powiecie, odcięcia tego wszystkiego złego, co niesie z sobą spełnianie życzeń koalicjantów z PO, PSL i tych dwóch młodych radnych. Pozbycie sie strasznie dołującego balastu kadrowego wynikającego z układów koalicyjnych i zobowiązań znacznie oczyściłoby atmosferę wokól samorządu. Debich wyszedłby z tego jako ten, który przywrócił porządek w Powiecie, przy pomocy PiS i Pokoleń. Pawlak, Runiński, Pawlak drugi, pani mecenas żona radnego Ziółkowskiego, tak nie może być. To wszystko obciąża starostę Debicha. Czasu jest niewiele, na jesieni rozpoczną się przygotowania do wyborów i myślę, że temat już będzie nieaktualny.
4 dni temu
 · 
 · 
9
Balbin Blum Debich Kłopotowski to mieszanka wybuchowa! Trudno sobie wyobrazić
4 dni temu
 · 
 · 
4
Bogna Kmicic Bolesławie z plotek. Zapytaj Wiktorii, ona wie najlepiej.
4 dni temu
 · 
Alwin Szipiło
Po artykule o księdzu konkurencja zrobiła sobie kolejny strzał w kolano w artykule o policji. Czy oni płacą ludziom za te występy? Czy wreszcie ktoś ich skutecznie pozwie i zapłacą taka kasę że skończy się ten portalik?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
6 dni temu
Mścisław Szmidecki Oni mają parasol ochronny i nawet jak napiszą nieprawdę to im uchodzi bo prawe to spisują od innych .
6 dni temu
 · 
 · 
7
Kamil Drużyński ###"#". AWRUK! Ten badziewiarski portalik KCI to ściek, rynsztok i dno dna. Ich już dopadły, ogarnęły, pogięły, powaliły i porąbały nieludzkie, niepolskie i nieboskie halucynacje? Teoretycznie wystąpienie halucynacji (omamów) można by traktować jako powód do odwiedzenia psychiatry, jednakże zaburzenia te, wbrew pozorom, bywają związane nie tylko ze schorzeniami psychicznymi. Halucynacje mogą być spowodowane zarówno nowotworem mózgu, jak i niewydolnością wątroby. Zdiagnozowanie ich przyczyny jest o tyle istotne, że to właśnie jej leczenie pozwala doprowadzić do ustąpienia występowania nieprawidłowych doznań zmysłowych, którymi są omamy. Halucynacje (nazywane również omamami) są objawem należącym do zaburzeń funkcji poznawczych. Halucynacje to doznania zmysłowe, które powstają bez zadziałania jakiegoś bodźca sprawczego (jest to np. widzenie obrazu przedmiotu, którego w rzeczywistości nie ma). Pacjent jest przekonany o prawdziwości odczuwanych wrażeń – nie jest możliwe wyperswadowanie mu, że rzeczy, które widzi, tak naprawdę nie istnieją. Niewłaściwe doznania dotyczące narządów zmysłów mogą wystąpić u całkowicie zdrowych ludzi (np. przed zaśnięciem oraz przy budzeniu się ze snu), ale i bywają związane z wieloma różnymi stanami chorobowymi. Rozmawiałem z wnuczka Forsycją. Powiedziała, że to idiotyczne Kutnowskie Centrum Ignorancji (egoizmu, ateizmu i wulgaryzmu) powinno być już dawno temu zlikwidowane. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... praojciec Jurand - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R".
6 dni temu
 · 
 · 
8
Abdon Zych Kamil to czemu nie napiszesz tego na ich portalu? Tylko śmiecisz tutaj, zaczynając zawsze od wulgaryzmu.
6 dni temu
 · 
 · 
6
Damian Sokoł Abdon, nie obrażaj PTORa. Pozdrowienia od Brygady Tygrysa VX27. Yyooggiiiii Bubbuuuuuuuuuuuuuuuu !
5 dni temu
 · 
 · 
6
Joachim Ryłło
Trawczynskiemu to ja nie wierze w ani jedno słowo.
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
6 dni temu
Mieszko Sdimir
To jednak Trawczynski jest zaklamany do granic wytrzymalosci. Na wsi inne bajki opowiadal, nieladnie klamczuszku nie udalo ci sie zwalic na debicha, wiecej protokolow pokazac ludowi by sie przydalo. Za czesto ze Smialkowa przebywa klamczuszek Trawczynski. Mam nadzieje, ze niedlugo i inne klamstwa wyjda Trawczynskiego
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
6 dni temu
Zygmunt Arctowski
Głupota naszych włodarzy sięga szczytu. Pawlak zniszczył Staszica i został wybrany na kolejną kadencję, podczas gdy z zarządzanej przez niego szkoły odchodzą najlepsi, wykwalifikowani nauczyciele, a zostają ci, którzy nie mają magistra jak Sztarbała i ci, którzy się cieszą z chwilowych korzyści z wchodzenia Pawlakowi w tyłek.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
6 dni temu
Lechosław Kondratowicz
Z treści artykułu, co prawda pobieżnie tylko przejrzanego, wynika że pani Maszarek Ziółkowska pracuje chyba w starostwie jako jego prawnik. Czy ja to dobrze odebrałem ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
6 dni temu
Hadrian Nowicz
kto wybiera dyrektorów w powiecie? Znajomi królika
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
6 dni temu
Cezar Czeczot
Wiosna, cudna pogoda, długi weekend - nie ma ciekawszych tematów? A może by tak ogłosić kutnowskie dni życzliwości. Naprawdę żyłoby się lepiej wszystkim.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
6 dni temu
Cyprian Macko
Trawczyński jest najbardziej zakłamanym człowiekiem w Radzie Powiatu, no i Gierula. Takich ludzików należy zmieść z powierzchni ziemi. A Januszek zostanie pokonany przez swoje kłamstwa, oszustwa i spekulacje. Może to wszystko potrwa długo, ale Pawlok odejdzie w niebyt, a z nim Gierula i Juruś Pawlak.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
6 dni temu
Bogusław Berdyga Cyprian, nie sprowadzaj tego do Trawczyńskiego, Gieruli, Pawlaka jednego i drugiego i nie spłycaj tematu. Tak samo odpowiada za ten stan Debich, który za cenę bycia starostą i niedopuszczenia PiS do rządów zrobił wszystko, czego domagali sie koalicjanci. To oni wszyscy razem do spółki są twórcami tego bagna w samorządzie powiatowym. Odpowiada za to w takim samym stopniu Komitet Obywatelski, Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe.
6 dni temu
 · 
 · 
34
Hadrian Nowicz Nic pawlakowi nie zrobią, tak jak nie zrobili innym, jeszcze się będą wysoko nosić, że prawi i uczciwi i po boźemu
6 dni temu
 · 
 · 
9
Gwidon Eminowicz WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS, a czas pokaże gdzie jest miejsce tych panów. Wierzę, że w szeolu!
6 dni temu
 · 
 · 
20
Jędrzej Siclezny Nie tylko tych... Inni teź stołki grzeją
6 dni temu
 · 
 · 
6
Mieszko Sdimir Klamczuch Trawczynski, klamczuch
6 dni temu
 · 
 · 
17
Abelard Rzepa A pozostali nie? Wszyscy są w tym bagnie umoczeni, i obecni, i poprzedni. Tylko tamci cierpią na amnezję i zacierają ślady
5 dni temu
 · 
 · 
5
Korneliusz Chader
Pani adwokat Maszarek - Ziółkowska to nie jest rodzina z radnym Ziółkowskim ? Jeżeli tak, to panie starosto Debich i panie radny Ziólkowski - to nie wygląda dobrze.
 · 
Udostępnij
 · 
36
 · 
6 dni temu
Bolesław Niegonienko Żona radnego
6 dni temu
 · 
 · 
19
Apoloniusz Lech To wygląda nawet bardzo źle. Czyżby ta pani obsługiwała prawnie starostwo? jeżeli tak to po prostu skandal.Ela co ty na to?
6 dni temu
 · 
 · 
22
Róża Okołow Taka jest piosenka " za jeden głosik twój , bierz co chcesz"
6 dni temu
 · 
 · 
12
Celestyn Dariusz Niemiera Panie Starosto DEBICH, jeżeli to jest prawda o czym tutaj piszą, to muszę powiedzieć, że niczym pan nie rózni się od Trawczyńskiego, a w przyzwoitości pełnienia funkcji publicznej sięgnął pan dna.
5 dni temu
 · 
 · 
19
Zachary Fak
No, no... posel Rzymkowski i Debich w jednej druzynie. Ciekawe, kto komu wydal polecenie Debich - Rzymkowskiemu czy Rzymkowski - Debichowi.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
6 dni temu
Walter Mrozy
Bla, bla, bla... Ciekawe dlaczego tak mało kandydatów, choć wytwarzana wokół konkursów atmosfera świadczy o tym, że wielu na pewno wie lepiej. Drodzy obecni i przyszli dyrektorzy - wyrazy współczucia. Zawsze komuś będzie z Wami nie po drodze... A może Vox Populi na dyrektora? Nie musi być nauczyciel.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
6 dni temu
Sebastian Gol
Dobra zmiana, w oświacie kutnowskiej konieczna jest "DOBRA ZMIANA" NA WSZYSTKICH DECYZYJNYCH STANOWISKACH!!!
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
6 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Sobota z historią. Rota Pana Tomasza na Zamku w Oporowie
Ledwie przebrzmiał huk siedemnastowiecznych armat i muszkietów, a znów w sobotnie popołudnie 24 czerwca unosić się będzie wokół oporowskiego zamku zapach prochu, słychać będzie okrzyki komend, szczęk oręża i gwar wojskowego... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]
Przeprowadzki Usługi transportowe Oferujemy usługi transportowe przeprowadzki przewozy mebli, AGD i RTV rzawsze aktualne również w weekendy 24h tel. 725-361-836... [czytaj więcej]
WYnajme kawalerke Wynajme kawalerke 20^2. Od lipca w centrum Kutna. Umeblowana. Koszt najmu 650zl... [czytaj więcej]
Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód. Tylko 94zł miesięcznie za pożyczone 1000zł. Aby otrzymać pożyczkę potrzebujesz: - dowód osobisty - konto bankowe - źródło dochodu ... [czytaj więcej]
PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec Od osoby szukającej pracy oczekuje się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku Ze strony pracodawcy oferujemy pracę jednozmianową od 5.30... [czytaj więcej]
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz rnczasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? rnrnChcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę ni... [czytaj więcej]
sprzedam rowerek dziewczecy Sprzedam rowerek dziewczęcy (wiek dziecka 4-6 lat) w kolorze różowym, koła 16. Stan dobry.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko Sprzedam biurko w kolorze kremowym o wymiarach długośc 110 cm, wysokość 75 cm, szerokość 60 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
komoda Sprzedam komodę z 4 pojemnymi szufladami w kolorze kremowym do pokoju dziecięcego o wymiarach: wysokość 102 cm, szerokość 80 cm, głębokość 62cm. Stan bardzo dobry.... [czytaj więcej]
fotel jednoosobowy Sprzedam fotel jednoosobowy w kolorze różowo - kremowym, szerokość 1 m, długość 2 m. Powierzchnia spania 80 cm na 190 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
Wakacje w Bieszczadach. Wolne terminy w pokojach i domkach Nie masz pomysłu na wakacje, a chcesz odpocząć w Polsce? Odwiedź Bieszczady. Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Danfarm w Ustrzykach Dolnych, Rownia 92. Możliwoś... [czytaj więcej]
Odkupimy Zalegające Stany Magazynowe Za Gotówkę Nasza firma zajmuje się skupem:rnwszelkich nadwyżek magazynowychrntowarów zalegających, słabo rotującychrnproduktów nietrafionych w rynek lub wycofanych ze sprzedażyrnartykułów z krótkim te... [czytaj więcej]
Dodawanie ogłoszeń co tydzień - WYKONAMY TO ZA CIEBIE W ramach pakietu cyklicznego ( DODAWANIE OGŁOSZEŃ CO TYDZIEŃ ) dodamy Państwa ogłoszenie co tydzień do tych samych największych portali ogłoszeniowych w Polsce (100 portali, 240 portali, 300 ... [czytaj więcej]
Schody Na Najwyższym Poziomie Wykonamy dla Państwa schody na najwyższym poziomie.rnrnW ofercie posiadamy schody drewniane, na konstrukcji stalowej oraz balustrady. Specjalizujemy się w nowoczesnej technologii wykonania poręczy... [czytaj więcej]
Przeprowadzki-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła eki... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Eryk Wawrzykowski:
5 minut temu
Czytaj artykuł ze zrozumieniem - interpelacja była niezależna od sesji. Słowa uznania dla radnego Jóźwiaka, kolejarze ustąpili, mamy gdzie parkować.
Artur Duren:
12 minut temu
Nie rozumiem? Nasz błąd? To znaczy czyj? Mój też? Pani Olu.......? Nie o takie eKutno ja walczę! I walczyć nie przestanę. Nigdy! Przenigdy! Wolę walczyć do ostatniej kropli krwi, potu i łez niż zwyciężyć i spocząć na laurach. Paniali???
Eugeniusz Fcdorko:
23 minut temu
Wyrazy szacunku niepowetowana strata
Artur Duren:
1 godzin temu
Krzysiu! Rozchmurz się! Nie od razu Krzysiu, nie od razu. Nie dokazuj Krzysiu, nie dokazuj. Zostaw ten burdel powiatowy i chodź do nas. Zobaczysz. Ni będziesz żałował. Kto się długo namyśla nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Masz 24 godziny na decyzję. Krótka piłka. Nie przejmuj się tym, że masz trochę niegramotną babę. Tak Bóg dał. I nie wierz w te idiotyzmy, brednie, bzdury i głupoty, co wypisuje powyżej Anioł Uhr o jakichś Pterodaktylach, Pterozaurach, Ptorach, o Wiktorii co się zdenerwowała i włosy na łonie spaliła. Przemyśl chłopie sprawę i się nawróć. I się oświeć prądami oświeceniowymi, a nie elektrycznymi. Nie będę przedłużał bo moja koza już mnie tu podskubuje. Na rozchmurzenie i na lepsze spanie: 1.[Małgosia ma pierwszą miesiączkę. Nie wie biedna, co się stało ipokazuje Krzysiowi swój problem. Krzysiu ogląda z wielkimzainteresowaniem, i rzecze:- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.] 2. [Idzie Małgosia z Krzysiem przez las i mówi:- Krzysiu wystrasz mnie.Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)dymał. Idą dalej i po chwili:
- Krzysiu wystrasz mnie.
Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)grzmocił. Idą dalej i znowu:
- Krzysiu wystrasz mnie.
- Buuuuu ty stara awruk!] Chwaściki-osty-chłopczyki na dzisiaj starczy. A wszystkie chwaściki-pokrzywy-małgośki - opamiętajcie się awruki. AWRUK! Idę zobaczyć co z kotami się dzieje. Tak po omacku do tej Groty z kocią rodziną muszę mleka zanieść. Ciekawe czy kupców znajdę? Róbcie swoje. Ja zaraz będę pisał na innych portalach. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
Wojciech Arcemberski:
2 godzin temu
Ty naprawdę musisz brać leki.Gdyby nie było wolnego etatu to by nie był ogłaszany konkurs, paniał?
Wojciech Arcemberski:
2
 · 
2 godzin temu
Czy Wiulanowski za zasługi dla kutnowskiego szpitala dostał stołek po dyrektora w NFZ? Ciekawe kto go tam rekomendował?
Baltazar Kolenda Kirkiło:
2 godzin temu
Gratulacje!!!
Amadeusz Sierpowski:
2 godzin temu
Błąd dziennikarza w tytule. Wolnego etatu zapewne nie ma, jest jedynie wymagane prawem ogłoszenie konkursu.
Edward Laskarys:
2 godzin temu
szok wielka wielka szkoda
Abercjusz Krzemiński:
2 godzin temu
Ziółkowskiego i tak nie wprowadzicie do PiS, niezależnie od tego, ile wam postawi, ile dmuchniecie kresek. Ludzie oczekują, że bedą tu podawane informacje, a nie taka antypisowska sieczka. Paulina mysle że ma IQ grubo ponad 100, a o was sądzę, że nie przekraczacie 95, czyli macie mniej niz małpa Koko. Zasmiecacie tymi antypisowsko-antyklopotowskimi wybroczynami to forum. Piszcie konkrety, a nie to co Ziółkowski wam podyktuje.
Ola Rzadkiewicz:
3 godzin temu
To nasz błąd, jest trzecia ale dla nas wygrała Poprawione.
Jędrzej Urzędów:
3 godzin temu
Ale manipulują wynikami, jak jedynka mogli wygrać skoro jeden mecz przegrali a jeden zremisowali, coś ze źródłem nie tak
Anastazja Moszna:
3
 · 
3 godzin temu
Jedyne co im wychodzi to wyprowadzanie do prywatnych firm intratnych oddziałów.
Matylda Boraciński:
2
 · 
3 godzin temu
Być może lubią swojski zapach.
Dacjan Chmura:
3 godzin temu
Konrad i Gerwazy a tabletki wzięte?
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
"Kiepski Kasprowicz" pozdrawia. Zimny prysznic przyda się narcyzom
Estera Wachowski:
3 godzin temu
Kalasanty a ty dla mnie jesteś nie tylko przygłupem , ale schzofrenikiem. Lecz się człowieku.
Andrzej Piskun:
4
 · 
3 godzin temu
Panie Darku, mieszkańcy miasta Kutna i powiatu kutnowskiego mają taką władzę na jaką zasługują.
Już dawno stwierdziłem, że nie warto, szkoda zdrowia.
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
ALe klapa!
Przemysław Kotczut:
3 godzin temu
Wyrazy wspopczucia bedzie nam jej brakowacNajciekawsze artykuły
 ·  14
3 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  183
3 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  72
3 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  14
4 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
8 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
9 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
10 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
13 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
14 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
14 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
15 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
15 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
16 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
18 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
18 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
18 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
18 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
18 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
19 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
19 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
19 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
19 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
21 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
25 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
25 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności