eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
Publikujemy przesłany do redakcji apel mieszkańca Kutna, wykładowcy akademickiego Doktora Dariusza Stokwiszewskiego.

Szanowni Państwo, od ponad dwóch lat staram się robić, co tylko w mojej mocy, aby mieszkańcy miasta zrozumieli, jak wiele mogą zdziałać, aby zadbać o własną przyszłość, czy choćby o ten jej fragment, który dotyczy naszych dzieci i wnuków. Obecnie ani my, ani tym bardziej oni, tej przyszłości nie mamy. Czy na pewno nie mamy jednak na nic wpływu?

Od kilku dziesięcioleci w mieście i powiecie rządzą nami w zasadzie te same osoby albo ich rodziny, koledzy z tej czy innej partii, Unia Wolności, Platforma Obywatelska, PSL, PiS, lokalne komitety (KWW Zbigniewa Burzyńskiego czy Komitet Obywatelski) o partyjnych przecież inklinacjach i rodowodach. Niektórzy z ich członków „doskonale”, co chcę bardzo mocno podkreślić, „sprawdzili się” w poprzednim, „jedynie słusznym systemie”, a teraz z podobną finezją i perfekcją zmienili się w różnej maści „działaczy solidarnościowych” „opozycyjnego podziemia”, tj. kryształowo czystych i „zasłużonych dla Wolnej Polski” ludzi, którzy często składają kwiaty na grobach ofiar poprzedniego systemu (z którego powodu zamordowani chyba „przewracają się” w mogiłach). Mało tego, zdarza się, że jeden czy drugi „uniwersalny działacz”, to byli, dobrze postrzegani i opłacani przez władze PRL-u, pracownicy MO, WUSW, WSW, SB etc. Tu już nie chodzi o brak wstydu czy honoru, a o choćby minimalną refleksję oraz „higienę życia społecznego”.

Może mi ktoś zarzucić, że się „nagle” obudziłem, że musiałem o tym wiedzieć wcześniej, że siedziałem i nic nie robiłem, aby coś zmienić na lepsze. Godzę się na to, jeśli ktoś chce tak to postrzegać. Tymczasem po prostu zajmowałem się nauką, a także wykonywałem ukochaną pracę wykładowcy akademickiego. Stąd żyłem w nieco innym świecie. Mogę jednak odpowiedzieć jeszcze inaczej: na działanie w słusznej sprawie nigdy nie jest zbyt późno. Nie chcę zmieniać pracy, którą kocham, nie zależy mi na stanowiskach i przywilejach. Chcę i pragnę jednego aby ludzie będący u władzy od dziesiątek lat wreszcie odeszli i dali przejąć jej stery ludziom młodszym, mądrzejszym i uczciwym, chcącym zrobić coś bezinteresownie dla miasta i jego mieszkańców. Napisałem jakiś czas temu do Wojewody Łódzkiego, przedstawiając kutnowskie patologie, próbowałem także pomóc ludziom w różnych sprawach. Moje działania, niewsparte przez nikogo, wydaje mi się, na niewiele się zdały. Były kontrole Regionalnej Izby Obrachunkowej w starostwie i w szpitalu; ich wyniki być może posłużą w innych postępowaniach, na wiele informacji Wojewoda jednak nie zareagował. Chcę podkreślić, że nie składam „broni” i zachęcam do wspólnego działania.

W tym duchu apeluję do Państwa: odsuńmy, w demokratycznych wyborach, raz na zawsze ludzi skompromitowanych tych, którzy nigdy nie powinni byli otrzymać od społeczeństwa tak wielkiego mandatu zaufania, jakim jest prawo do pełnienia najwyższych funkcji samorządowych. To jedyna szansa na zmianę sytuacji powiatu kutnowskiego i Kutna na normalną. Wesprę każdą mądrą inicjatywę i podpiszę, jako pierwszy, każde pismo skierowane nawet do najwyższych władz państwa, w którym obywatele tego miasta będą chcieli wprowadzić normalność. Apel ten kieruję do Was nie tylko, jako politolog, mający wiedzę i prawo wypowiadać się w kwestiach społecznych oraz wykładowca akademicki, ale przede wszystkim jako obywatel i mieszkaniec Kutna.

Dr Dariusz Stokwiszewski
pismak, 20.06.2017 08:23|czytane: 3014 razy|188 komentarzy|komentuj
Ewaryst Kur
Andrzej Piskun
Panie Darku, mieszkańcy miasta Kutna i powiatu kutnowskiego mają taką władzę na jaką zasługują.
Już dawno stwierdziłem, że nie warto, szkoda zdrowia.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
2 dni temu
Zygmunt Skinder
Uprzejmie proszę nie lajkować moich wpisów bo i tak będzie że to ja. Można się było wykazać sympatią kiedy bez uzasadnienia mnie obrażano. Na przeprosiny bohaterskiego praojca czekam nadal. Pozdrawiam
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
2 dni temu
Artur Duren ###"R". W mieniu bohaterskiego praojca przepraszam Cię wielce szanowny Zygmuncie. Praojciec jest w tarapatach i nie ma czasu na nic. Dla dobra sprawy, póki co, nic więcej nie mogę powiedzieć. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... ~agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka". Generalny Koordynator akcji tworzenia KAN "PiŚ". P.S. Zygmuncie! A kto Cię obrażał? Pozdrawiam i do zobaczenia w szeregach KAN "PiŚ".
1 dni temu
 · 
Zygfryd Iwański Drogi Zygmuncie Skinder! Może w czymś Ci pomóc? Kto i czym Cię obrażał bez uzasadnienia? Może jesteś na jakimś punkcie niewygimnastykowany i niewyuczony? Bohaterski praojciec na pewno bez uzasadnienia by Cię nie obrażał. ~Towarzystwo Pomocy Wzajemnej i Reasekuracji.
1 dni temu
 · 
Jonatan Błus Szanowny Panie Zygfrydzie obraźliwy wpis jest gdzieś poniżej ale doceniam pana dobrą wolę i po pana wpisie uważam sprawę za niebyłą. Pozdrawiam serdecznie.
1 dni temu
 · 
 · 
2
Tadeusz Suzin ###"R" Nareszcie Jonatanie sięgnąłeś tam gdzie trzeba czyli po rozum do głowy. Cieszę się z tej Twojej spóźnionej nieco decyzji, która rozjaśnia wiele spraw i uspokaja wiele serc, dusz i umysłów. Jacyś prowokatorzy narobili bezsensownego zamętu i bicia piany. Gdybym była młodsza to pokazałabym tym prowokatorom co polska dziewczyna potrafi. Proszę Boga aby ich spotkała zasłużona kara. I żeby dostali takie manto jakiego jeszcze świat nie oglądał.Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo, dużo, dużo zdrowia i ogromnej energii w sercu, w duszy i w umyśle na te trudne czasy. Słyszałeś już chyba, że praojciec Oerter stracił mowę? Wybieram się do niego aby go pokrzepić. ~emerytowana nauczycielka. Ty też uważaj na tych świrów prowokatorów.....
20 godzin temu
 · 
Cyryl Gogul
Powiedz mi peaojcze czy ty sądzisz wszystkich wg tego samego, haniebnego schematu? Za co.mnie obrażasz skoro pisałem w jak najlepszych intencjach i bezinteresownie? Napisałem co ci co mnie znają wiedzą, że nie chce żadnych stanowisk i pracy tylko normalności. A ty zamiast mnie poprzeć, bo szczerze szanowałem twój dowcip sądząc że chodzi nam o to samo, mnie obrażasz i to tak, że aż mi się niedobrze robi? Oczekuje na sprostowanie i przeprosiny, a także na spotkanie !
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
2 dni temu
Cyryl Gogul
Ptorze, może cię to rozbawi ale za swój honor, który posiadam jestem gotów oddać i zdrowie i życie. A ty sie tak zagalopowałeś z obelgami, że wziąłeś mnie za kogoś innego. Chce spojrzeć ci w twarz i usłyszeć te obraźliwe dla mnie słowa z twoich ust !
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
2 dni temu
Cyryl Gogul
Wiem że wydajesz sobie bohaterski i zabawny. Proszę abyś patrząc mi w oczy powtórzył to co o mnie obraźliwego napisałeś. Ty mnie znasz a ja ciebie nie, zatem odwagi ojcze Jurandzie. Nie mam przyjaciół a chcąc coś dobrego dla miasta zrobić zyskałem nowych . Może to i dobrze wiedzieć na czym się stoi. Czekam na ciebie i tych co cię tu wspierają jak byleś uprzejmy napisać. Nikt nie zaprzeczył temu że cie popiera a więcbrawo ty
 · 
Udostępnij
 · 
2 dni temu
Cyryl Gogul Oczywiście nowych wrogów...
2 dni temu
 · 
Cyryl Gogul
Czekam bo nie wiem czy mam już wstawać. Przy tej okazji sorki praojcze za ewentualną literówkę ale na leżąco pisze z komórki czekając na twoją zapewne pokrętną odpowiedź. Powiem szczerze, że takiego chamstwa nie spodziewałem się nawet po ludziach innych poglądów tym bardziej, iż wydawało mi się że staliśmy po tej samej stronie barykady. No ale... . Czekam na decyzję o spotkaniu bo ono cię nie minie. Powtarzam: oczekuje przeprosin.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
2 dni temu
Cyryl Gogul
Odwagi praojcze, emerytowana nauczycielko i wnuczku . Chcę spojrzeć bohaterowi komiksu w twarz .
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
2 dni temu
Cyryl Gogul
Panie ptor czy jak tam panu, mam nadzieję że podejmie pan publicznie rzuconą rękawicę. Pytanie nie jest typu czy tylko kody wpadniemy na siebie.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
2 dni temu
Faust Gaszowicz
SANDERUS TIMES - eBiuletyn Agencji MRPiH "podkówka".
Podajemy komunikat: Jeden adiunkt Mniemanologii Stosowanej prof. dr Dyzma Matoł 100kwiszewski został wytrzepany, wygarbowany, wyprany i wykrochmalony przez PTO"R" i eKutno. Ciekawe, czy to mu pomoże w odnalezieniu właściwych kierunków i dobrych dróg? A mówią, że pralnie itd..... są niepotrzebne? ~praojciec Allexander - redaktor naczelny.
 · 
Udostępnij
 · 
2 dni temu
Cyryl Gogul Jesteś debilem
2 dni temu
 · 
 · 
12
Cyryl Gogul Jak chcesz mnie spotkać twarzą w twarz to proszę. Mój telefon jest na stronie instytutu i nie w Słupsku, w którym nigdy nie byłem tylko w Łodzi. Chętnie ci powiem w oczy to samo co tu napisałem powyżej. I jeszcze jedno: nie wymiękam tylko się tym brzydzę. Propozycja pragliąbie jest poważna i aktualna !
2 dni temu
 · 
 · 
3
Cyryl Gogul Jesteś wg mnie osobą ze schorzeniem dwubiegunowym albo schizofrenią. Skoro taki był plan aby mnie "wyprać i wymaglować" to się nie udało głupku. Raczej mnie wzmocniłeś. Czekam na propozycję spotkania gdziekolwiek sobie życzysz.
2 dni temu
 · 
 · 
4
Cyryl Gogul Dowiem się kim jesteś bo przeholowałeś z obelgami. Chcę abyś mnie przeprosił za wszystkie kalumnie. Kutno jest małe więc się kiedyś spotkamy choć raz jeszcze mówię: spotkajmy się bo chcę ci spojrzeć w twarz.
2 dni temu
 · 
 · 
3
Cyryl Gogul Mam nadzieję że jesteś człowiekiem honoru i się nie boisz.
2 dni temu
 · 
 · 
3
Cyryl Gogul Wiedz jedno, zamiast ostudzić mój zapał, podkręciłeś go. Za ubliżanie się odpowiada. Sam zdecyduj jaka ma być forma twojej odpowiedzialności. Mam dość taki h jak ty ale się nie boję. Już komuniści próbowali mnie nastraszyć i im się nie udało. Wolę zginąć niż tolerować taki hańbiące zachowania jak twoje. Nie odpuszczę!
2 dni temu
 · 
 · 
4
Cyryl Gogul Obraziłeś niewłaściwego człowieka no bo skąd miałeś wiedzieć że są jeszcze ludzie z honorem. Prawda? Dla idioty to pojęcie abstrakcyjne.
2 dni temu
 · 
 · 
4
Cyryl Gogul Czekam i traktuję moją propozycję spotkania bardzo poważnie .
2 dni temu
 · 
 · 
2
Cyryl Gogul Obiecuję ci spotkanie ale to nie groźba. Najgorsze czego możesz sie spodziewać to splunięcie w twoim kierunku i moja pogarda sanderusie .
2 dni temu
 · 
 · 
2
Cyryl Gogul Ktoś mi wreszcie powie kim jesteś a wtedy wpadnę na rozmowę do ciebie bo rozmowy, co podkreślam, ze mną nie unikniesz. Nie pozwolę na dezawuowanie mojego dorobku tak moralnego, jak też naukowego.
2 dni temu
 · 
 · 
6
Kazimierz Płut Cyrylu! Kto jest debilem?
2 dni temu
 · 
Euzebiusz Bazylewicz
Panie Dariuszu co się dzieje w MIEŚCIE G...A każdy myślący wie. Proszę mi powiedzieć czy naprawdę uważa pan że prowadzenie dialogów samemu ze sobą i stawianie laików coś zmieni? Jeśli to są te pana konkretne działania to proszę przemyśleć jeszcze raz czy to właściwy kierunek.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
2 dni temu
Bożydar Milerowski Co to za miasto G...A?
2 dni temu
 · 
Cyryl Gogul Panie Euzebiuszu ja naprawdę nie wiem o co panu chodzi. Nie daje laków i nie robię wpisów. J
2 dni temu
 · 
Cyryl Gogul Jeśli możecie to dajcie mi spokój. Niech będzie ze racja jest po waszej stronie. Chciałem dobrze ale skala hejtu poraża. Pozdrawiam
2 dni temu
 · 
 · 
3
Robert Szczuka
No to jedziemy po kolei. I tak: "Szanowni Państwo, od ponad dwóch lat staram się robić, co tylko w mojej mocy, aby mieszkańcy miasta zrozumieli, jak wiele mogą zdziałać, aby zadbać o własną przyszłość". No to może podałby szanowny Pan doktor jakieś przykłady tych starań, bo jakoś ich Pan doktor nie wymienia. Śmiem twierdzić, że albo moc żadna, albo działania do dupy. I dalej "Od kilku dziesięcioleci w mieście i powiecie rządzą nami w zasadzie te same osoby albo ich rodziny, koledzy z tej czy innej partii, Unia Wolności, Platforma Obywatelska, PSL, PiS, lokalne komitety (KWW Zbigniewa Burzyńskiego czy Komitet Obywatelski) o partyjnych przecież inklinacjach i rodowodach". No i co z tego. Rozumiem, że pan doktor wolałby rządy wybitnych specjalistów od napraw sprzętu elektronicznego oraz sprzedaży warzyw. Ja jednak wolałbym tego uniknąć. I jedziemy dalej: "Chcę i pragnę jednego aby ludzie będący u władzy od dziesiątek lat wreszcie odeszli i dali przejąć jej stery ludziom młodszym, mądrzejszym i uczciwym, chcącym zrobić coś bezinteresownie dla miasta i jego mieszkańców" - te stery o, których Pan pisze to kto miałby przejąć? Pan? Jaką mamy gwarancję, że jak już oddamy Panu stery to znów nie odda się Pan po prostu swojej ukochanej nauce? Jakie patologie przedstawił Pan Wojewodzie? Jakimi sprawami Pan się zajął? Może wymieni Pan z nazwiska ludzi, którzy według Pana są skompromitowani. Może odważy się Pan napisać, że wyborcy to banda głąbów, którzy nie wiedzą co zrobić z własnym głosem i oddają go na byle kogo. Może Pan się odważy...... Ale chyba nie. Może odważy się Pan ujawnić w jakiej dziedzinie i na jakiej uczelni zdobył pan tytuł doktora. Byłoby łatwiej podjąć jakąś decyzję gdybym wiedział jakiej dziedzinie nauki poświęcał się Pan z tak wielkim zapałem. I cytujemy dalej: "To jedyna szansa na zmianę sytuacji powiatu kutnowskiego i Kutna na normalną." Może Pan doktor pokusiłby się o opis sytuacji jaką uważa za normalną bo jakoś nie nadążam....No i najlepszy smaczek: "Wesprę każdą mądrą inicjatywę i podpiszę, jako pierwszy, każde pismo skierowane nawet do najwyższych władz państwa, w którym obywatele tego miasta będą chcieli wprowadzić normalność. Apel ten kieruję do Was nie tylko, jako politolog, mający wiedzę i prawo wypowiadać się w kwestiach społecznych oraz wykładowca akademicki, ale przede wszystkim jako obywatel i mieszkaniec Kutna". Szanowny Panie doktorze!!!!! Pana megalomania naprawdę przekracza rozsądne granice. Wiedzę i prawo do wypowiedzi to mają wszyscy ( przynajmniej jak na razie). I to teraz jest normalnie ( przynajmniej jak na razie). To tak naprawdę o co Panu chodzi? Odważy się Pan napisać wprost czy nie? I jeszcze jedno. Może potrafi Pan wyjaśnić dlaczego Instytut Bezpieczeństwa Narodowego ( w którym jest Pan adiunktem) mieści się w Słupsku. Czy jest to tylko uczelnia, czy też instytucja która ma za zadanie dbać o nasze bezpieczeństwo?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
3 dni temu
Jurand Terembek Gratulacje za obiektywną , odpowiedzialną i celną wypowiedź - Bez jadu , a jakie wszystko jasne..
2 dni temu
 · 
 · 
2
Leopold Bohdanowski ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????"PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI". Który skrzywdziłeś człowieka prostego, jego komentarz z forum wykradając.... Nie bądź bezpieczny, bo młodzież pamięta! Możesz ją zabić - narodzi się złota! Spisane są już dzieje pełne błota! Zło niech się dobrem odciska! Ze słabościami łamać uczmy się za młodu! JA JESTEM NIEWINNY TEGO ZŁA i tego wszystkiego co się tu zaraz poleje(kawa, herbata, wino, mleko). Przecież nie będziemy się wykrwawiać. Popijemy, pogadamy i się dogadamy. Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. Przyjaźń to dwa ciała, a jedna dusza. I PO CO MI TO BYŁO ? Tak bardzo się starałem,A Ty teraz nie chcesz mnie.Dla Ciebie tak cierpiałemowiedz mi, dlaczego nie chcesz mnie?Kto dla Ciebie wiersz przepisał,Jako własny Tobie wysłał?
Kto? No, powiedz - kto? Ja dla Ciebie byłem gotów kilo komentarzy zjeść z wulgaryzmami
Ja,Tak Tylko Ja.
Teraz Kiedy Cię spotykam,
mówisz mi że się nie znamy,
Czy To ładnie tak ? AWRUK! Praojciec Oerter - zaniemówił, siedzi z kocią rodziną w Grocie Jawabo i pisze książkę "Dawnych wspomnień czar". Nie na maszynie, tylko na papierze. Napisał, że koty są najmądrzejszymi stworzeniami. Pisze też scenariusz do filmu "Chwasty w Kutnie". Napisał, że wszystkim wszystkie błędy wybacza i wszystkich za swoje błędy przeprasza i pozdrawia. Nigdy nic nie wiadomo. Życie jest pełne niewiadomych. Został niemową i nieodłącznym przyjacielem kotów. Poza tym jest zdrów, wesół, pełen fantazji i nadziei. Byłem, widziałem i zrelacjonowałem. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI..... praojciec Jurand - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R". P.S. Pozdrawiam przesympatyczną Panią Olę. Nie szukajmy dziury w całym. Nie szukajmy igły w stogu siana. I ni róbmy z igły wideł. Pro publico bono. Wesoły nam dzień dziś nastał? Róbmy swoje!!!! Bogu dziękujmy! Ducha nie gaśmy! Czy widzisz Victorię na szczycie?????????
22 godzin temu
 · 
Maksymilian Czubowski
PANIE STOKWISZEWSKI, DAWNO NIE WIDZIAŁEM U NIKOGO TAKIEGO PARCIA NA WŁADZĘ JAK U PANA.

P
T
O
"
R
"

.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Tomisław Zwirski
Głupia sitwa !!!!!!! Stado wykastrowanych baranów Kalikst , Tekla i Jinatan czyli jeden kretyn pod trzema nickami ale tym samym IP - nie wstyd ci ???????
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
3 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dobry wieczór, tak skromnie zapytam a skąd panowie czy panie wiedzą pod jakimi IP kto pisze? Jasnowidztwo czy poziom dyskusji sięgnął ....?
3 dni temu
 · 
Aniela Utrata Agenci tak mają jak są wtyczkami, prawda Tomisław?
3 dni temu
 · 
 · 
2
Adrian Fałszcz
Ludzie co z wami ? Oszaleliście ? To nie ten pan się ośmieszył tylko ty idioto i ten co z tobą wypisuje te głupoty . jacy wy jesteście denni, no cała intelygencja zomo - pały
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
3 dni temu
Brunon Amielka Myślę podobnie
3 dni temu
 · 
 · 
9
Tobiasz Jacoszek Ja też myślę podobnie P T O "R"
3 dni temu
 · 
 · 
7
Kalikst Urbaniec
Do wielkiej ławy przegranych na własne życzenie dołącza właśnie 100kwisz
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Abdon Tyszka NO DOBRA PACHOŁKI WŁADZY. PODAĆ PANOM NOCNIKI I BASENY, POTEM ICH PODMYĆ I SPAĆ . PRZECIEŻ RANO MUSICIE ZACZĄC „URZĘDOWANIE „ . NIE ŻYCZĘ MIŁYCH SNÓW BO PACHOŁKOM SIĘ TEGO NIE MÓWI .PAMIETAJCIE O BASENACH I EWENTUALNIE CZYMŚ NA BIEGUNKE W PRZYPADKU JEDNEGO .COŚ DZIŚ ŹLE WYGLĄDAŁ W PRACY .
3 dni temu
 · 
 · 
20
Tekla Duranowski
Ośmieszył się Daruś pisząc to, widać jak duże parcie ma na władze. Chce się pokazać jako ten nieskazitelny, ale my mieszkańcy Kutna nie damy się nabrać.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
3 dni temu
Abdon Tyszka NO DOBRA PACHOŁKI WŁADZY. PODAĆ PANOM NOCNIKI I BASENY, POTEM ICH PODMYĆ I SPAĆ . PRZECIEŻ RANO MUSICIE ZACZĄC „URZĘDOWANIE „ . NIE ŻYCZĘ MIŁYCH SNÓW BO PACHOŁKOM SIĘ TEGO NIE MÓWI .PAMIETAJCIE O BASENACH I EWENTUALNIE CZYMŚ NA BIEGUNKE W PRZYPADKU JEDNEGO .COŚ DZIŚ ŹLE WYGLĄDAŁ W PRACY .
3 dni temu
 · 
 · 
17
Jonatan Medyński
I znowu sam sobie setka komentarze pisze
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
3 dni temu
Wiesław Walczewski wiesz co mi dziś twoja kobita o tobie mówiła ? eeeeeeeeee , nie chcesz wiedzieć , hahaha
3 dni temu
 · 
 · 
18
Wiesław Walczewski że ................ a zresztą niech ci sąsiedzi powiedzą jeleniu hahahahahaha
3 dni temu
 · 
 · 
12
Herbert Wenglorsch
Nie wiem dlaczego i za co tak jedziecie na autora ale ja uwazam ,że on ma rację w 100 proc. To towarzystwo może pobić tylko silna i ideowa konkurencja którą ma tylko obóz sitwy ,opozycji w Kutnie niestety nie ma i to głownie przez kłapoucha matoła Kondeusza !! Tylko utrwalacie tę zgniliznę i odczujecie to na sobie .Bedą rzadzić kolejne 8 lat .
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
3 dni temu
Hieronim Cimochowski Herbert a kto sie baranami przejmuje ? nikt
3 dni temu
 · 
 · 
12
Bazyli Tałataj
Ględzisz Stokwiszewski jakbyś wygłaszał wykład na WSGK -wiem co piszę byłem nieraz na Twoich wykładach.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Stefan Cholewa wiesz co ty mi wyglądasz na osobe chorą psychicznie Bazyli
3 dni temu
 · 
 · 
19
Jonatan Moszczyński matoł kondeusz ?? hahahahahahahahaha
3 dni temu
 · 
 · 
17
Jonatan Moszczyński to nie bazyli to matołek - chłopek - tosiu hahahahahahahahaha siedzi w norze i pije do lustra
3 dni temu
 · 
 · 
19
Dymitr Kondratowicz
100kwiszewski wychodował z Klopota magistra! a później składał deklaracje do jego partii! Nikt na ciebie 100kwiszu nie zaglosuje, nie licz na to.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
3 dni temu
Dawid Catolek Ja zagłosuję - ja Samuel Obiedziński !
3 dni temu
 · 
 · 
17
Edward Chochoł i Olisadebe
3 dni temu
 · 
 · 
5
Izolda Konstancin Niech Kłopotowski pokarze ten dyplom magistra bo mówią ,żę on tylko tak mówi.
3 dni temu
 · 
 · 
20
Herbert Wenglorsch jestem też przekonany że kłopot nie ma dyplomu bo nie miał mu kto napisać pracy .jego paula ma ten sam brak poziomu inteligencji co narzeczony wiec wiecie , rozumiecie
3 dni temu
 · 
 · 
19
Tobiasz Dąbrowski matoł nie ma dyplomu magistra bo moja koleżanka była z nim na roku .nie zdołał go wybłagać z tego co wiem
3 dni temu
 · 
 · 
15
Agata Weidner A kto tam uczył angielskiego bo podobno on zdał z tego języka egzamin, prawda to? jeżeli tak to ja bym nie chciał ,żeby taka pani uczyła moje dzieci.
3 dni temu
 · 
 · 
11
Oktawian Asłan
"podpiszę, jako pierwszy, każde pismo skierowane nawet do najwyższych władz państwa, w którym obywatele tego miasta będą chcieli wprowadzić normalność" - a fe!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Anioł Jadach
Szanowny Panie Krzysztofie
Przede wszystkim dziękuję za to, że pana wypowiedź jest merytoryczna, grzeczna i na poziomie odpowiednim, do wagi sprawy. Nie odpisuję tu wiele gdyż przykre jest odnoszenie się do hej tu osób, które nie zrozumiawszy przesłania, z nienawiścią odnoszą się do tego co napisałem, nie starając się nawet ocenić intencji. Wiem, że wiele osób nie znosi długich wypowiedzi więc odpowiem panu w punktach. A zatem po kolei:
- nie napisałem tu jako kandydat na cokolwiek, a raczej jako ktoś chcący poprawić nasze codzienne życie, a tym co oferowałem było moje wsparcie jako człowieka nieuwikłanego w nic;
- mowa o „młodszych ludziach” jest pewnym uproszczeniem, czy skrótem myślowym;
- mam na myśli osoby nowe i w nic nie zaangażowane, wykształcone, uczciwe, inteligentne etc., innymi słowy takie, których w Kutnie jest wiele;
- „nie mówię co dalej” – otóż w podtekście jest to zawarte: powinna się zebrać grupa porządnych ludzi i stworzyć np. ponadpartyjny komitet wyborczy proponując zmiany w jakości rządzenia, ta, obecna to po prostu żenada wg mnie;
- podam przykład: z przekonania jestem Katolikiem ukształtowanym centro – prawicowo i głosowałem na PiS. Mało tego, od kilku miesięcy czekałem na przyjęcie mnie do partii gdyż chciałem zmiany na PiS, który coś by pożytecznego robił. Niestety, mój były student i „wieczny” pełnomocnik tej partii robi wszystko, aby tacy jak ja się do niej nie dostali. Dziś rano poinformowałem go sms-em, że rezygnuje z kandydowania. Nawet nie rzcył odpowiedzieć swojemu byłemu wykładowcy i dziekanowi bo chyba jest szczęśliwy – jeden konkurent odpadł. Dotąd nie należałem do żadnej partii bo uważałem, że osoba zajmująca się nauką powinna stać z boku. Nie jestem typem osoby, nazwijmy to, stadnej. Za to byłem/jestem zakładnikiem idei, że jeśli się działa w przestrzeni publicznej i pełni wysokie funkcje to tylko pro publico bono, tym bardziej, że bierze się za to duże pieniądze. Stąd próba spowodowania aby w Kutnie zaistniała prawdziwa opozycja, której nie ma. Ta niby opozycja, pod wodzą pana Kłopotowskiego nic pożytecznego nie robi.
Reasumując; stawiam na inicjatywę obywatelską ludzi godnych władzy, niekoniecznie partyjnych bo samorząd nie musi się kojarzyć z partiami a jedynie z dobrem społecznym i służbą dla swojej Małej Ojczyzny. Dodam, że sam nie ztrudniłbym nikogo znajomego, kto nie ma kwalifikacji gdy tymczasem proszę popatrzeć na to, co się dzieje w obu samorządach. Tu nawet nie próbuje się udawać. Teraz jakis pan straszy mnie pozwem; proszę, może to będzie dobra okazja aby nagłośnic to wszystko, co złe. Może warszawski czy sieradzki PiS się obudzi, może … . Pozdrawiam serdecznie. D.S.
PS. Jeśli cos opuściłem proszę dopytać; siedzę przed komputerem i sprawdzam prace magisterskie moich studentów, którzy 13 lipca mają obrony. Chętnie odpowiem. Na pewno nie będę odpowiadać na hejt. Przepraszam, miało być krótko a jest długo, chaotycznie i niezbyt ładnie .

 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
3 dni temu
Alan Manczuk Jak można na PIS głosować. Walczysz z Sitwą, Miś i Sadurska ci nie przeszkadzają? A to że Ziobro bedzie sędzią i prokuratorem w jednym też ci nie przeszkadza? A jak Klopotowski dostał ARMIR, a Baryla KRUS to też nic? Oj Dareczku, Dareczku. Do koryta cię ciągnie chyba bardziej niż całą resztę.
3 dni temu
 · 
 · 
5
Walentyna Bukraba
Klopotowski już lepszy od tego 100kwiszewskiego
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Wirgiliusz Zerygiewicz ###"R". To wina 100kwiszewskiego, że takiego matoła Kłopotowskiego immatrykulował i wymagistrował. Zlikwidować tą Wiejską Szkołę Gminy Kutno producentów wysokogatunkowego bydła nierogatego. Nam niepotrzebne są dyzmy magistry, matoły doktory i debile profesory. My chcemy ober majstrów pospolitych, fachowców znakomitych i znachorów w ciemię nie bitych. ja wolę jednego utalentowanego geniusza samouka znachora niż 100 lub 1000 profesorów od mirabelek, szczawiu, europeistyki, demokracji, laicyzacji, demoralizacji, kamienia łupanego i mózgu drenowanego. ~emerytowana nauczycielka.
3 dni temu
 · 
 · 
4
Tomisław Tayler co on czy inny nauczyciel ma do tego że matoł ma licencjat .chodził i rozdawał swoje wizytówki aż zauroczył rektorską rodzine no i chyba dlatego jest licencjatem ale fakt to wielki matoł dyzma chłopek tosiu a ty Wirgiliusz jak nie wiesz to nie gadaj
3 dni temu
 · 
 · 
11
Tobiasz Jacoszek ###"R". Ulica mówi, że 100kwiszewski nigdy nie powinien zostać doktorem, a Kłopotowski nigdy nie powinien zostać studentem, a wsgk to strzał w wieżę kościelną. Tomisławie, taki piękny jesteś, a taki niedobry. Cenzurę chcesz na forum wprowadzić? Ja powtarzam tylko to co ulica mówi, a ty mi mówisz jak nie wiesz to nie gadaj. Powiem Pani Oli to ci OKNO zamknie za zniewalanie innych komentatorów i zabijanie wolnych i odpowiedzialnych mediów. Drugi Burzyński się znalazł? Tyrania absolutna? Nie jedz, nie pij, nie śpij, nie pisz, nie gadaj nie opowiadaj, nie odzywaj się, nie protestuj, tylko arbajt, arbajt, arbajt..... za łyżkę soczewicy..... AWRUK! Komuna wraca? ~emerytowana nauczycielka.
3 dni temu
 · 
 · 
2
Tobiasz Jacoszek P.S. Dobrze, że nie zahipnotyzował z bożej łaski rodziny rektorskiej i jej mądrości i rozumu nie ukradł.
3 dni temu
 · 
 · 
5
Krzysztof Frencowicz
Szanowny Panie Doktorze
Pana słowa apel są co prawda bardzo nośne i słuszne, lecz niestety nie konstruktywne. Mówiąc tak mam na myśli to, że proponuje Pan odsunięcie od władzy obecnych osobników (słuszna teza i nie sposób się nie zgodzić), lecz jednocześnie nie mówi Pan ani słowem co dalej. Pan wybaczy ale sugestia aby głosować na młodszych mądrzejszych uczciwszych to już slogan. Niektórych tych młodych miałem okazję poznać, niektórych działania obserwuję jedynie poprzez śledzenie lokalnych informacji o ich działaniach. To moja subiektywna opinia ale obawiam się że mentalnie i osobowościowo to oni niewiele się różnią od naszych obecnych włodarzy a ich cwaniactwo czy bezwzględność niekiedy przewyższa "starych mistrzów". (Jak mam oceniać owych "młodych wilków" jeżeli np budują swój PR na dzieciach niepełnosprawnych, czy są w stanie w krótkim okresie czasu zmieniać poglądy polityczne będące na odległych biegunach różnych partii politycznych, nie widzę u nich idei, pomysłów i super intencji ale głód władzy, ale to moje subiektywne zdanie i każdy z czytelników niech sam oceni czy mam rację). Pisząc te słowa, również pragnę oświadczyć że nigdzie nie kandyduję i nie jest moim celem ich dyskredytowanie.
Tyle gadania trzeba by jakimś wnioskiem zakończyć. Więc napiszę ponownie. Pana słowa są słuszne, ale dopóki nie składa Pan konkretnych propozycji co dalej? Nie pokazuje Pan alternatywy konkretnie - nie młodsi mądrzejsi etc ale konkretne osoby , to tak naprawdę nic nowego Pan nie powiedział.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
3 dni temu
Fryderyka Mackowicz Kazdego kto będzie przy władzy będziecie sitwą nazywać bo wam żal d..e ściska, że jesteście daleko od koryta.
3 dni temu
 · 
 · 
6
Achilles Bochen
Myślę że pozew którym grozi p. Justyn, pomimo całej, niezbyt przyjemnej otoczki no bo w końcu to sąd, czyi rzecz nietypowa dla normalnego człowieka, będzie mieć w tym przypadku więcej pozytywnych skutków niż negatywnych. Być może jest on niezbędny do tego, aby przynajmniej część prawdy ujrzała światło dzienne. Poza tym, nawet kara za walkę ze złem, nie musi zawstydzać a być raczej powodem do pewnej satysfakcji. Jestem zatem panowie gotowy stawiać temu czoła. DS
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
3 dni temu
Justyn Gembicki
Pan Darek będzie miał ponoć niespodziankę, pozew zbiorowy od rady miastai powiatu.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
3 dni temu
Waldemar Beroot myślę że się ucieszy bo będzie wesoło
3 dni temu
 · 
 · 
25
Serwacy Fleminżanka Justyn czyli szpicel jądro pracował przecież długo nad donosami a teraz zaniesie do sądu co za młot . myślę że wszyscy łacznie z panem Darkiem drżą na samą myśl . możecie nawet zaprosić TVN bo będzie o czym mówic
3 dni temu
 · 
 · 
20
Justyn Gierłoski jak czuje się szpicel ? jak to jest być marnym szpiclem jądro ???
3 dni temu
 · 
 · 
19
Telimena Paschalski Jądro zawsze nadaje posty z zagranicznego sewrwera dlatego czuje się bezkarny, tak mówią nie tylko na mieście
3 dni temu
 · 
 · 
17
Justyn Gembicki
Pan Darek kojarzy mi się z piosenką "mniej niz zero...." Jedną Sitwe zamienić na gorszą.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
3 dni temu
Aleksander Okoniewski a ty nam z niczym się nie kojarzysz bo jesteś nikim Jacuś
3 dni temu
 · 
 · 
21
Orfeusz Gielata Justyn a ta gorsza sitwa to kto według ciebie?
3 dni temu
 · 
 · 
12
Piotr Brykner Co wy do mnie macie? Czy ładnie tak kogoś jądrem nazywać? I kto tu kogo pouczać próbuje.
3 dni temu
 · 
 · 
2
Rajmund Stanisław Sczuka
Nie masz co robić na tym zwolnieniu?

 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
3 dni temu
Emeryk Zelno że też tej gnidy syflera zaraza jakas jeszcze nie udusiła za te wszystkie niegodziwości które zrobił - gnida
3 dni temu
 · 
 · 
27
Kryspian Hwalibog
Aż trudno uwierzyć w to co widzę. Ktoś chce dobra miasta a nie stanowisk o czym powiedział a tu tyle hejtu i kłamstwa. Rozumiem że ci ze strony rządzącej się bronią choć niegodnie. Ale gdzie są porządni ludzie ? Widać drogi pani ze na nikogo nie może pan liczyć. Szkoda
 · 
Udostępnij
 · 
37
 · 
3 dni temu
Szczepan Kaznowski Ja akurat popieram to co pisze pan Darek, a normalne jest to że sitwa się broni, porządni ludzie jak pan napisał go wspierają. Skoro tu publikuje to pewnie też go popierają. Nie jest tak źle moim zdaniem, ja mam samych znajomych którzy uważają że w Kutnie źle się dzieje, czytają, słuchają i widzą jak nas zwykłych ludzi się w pewnym sensie okrada
3 dni temu
 · 
 · 
31
Mieczysław Rosochacki
Szczyt kompromitacji. Ciągnie do koryta.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Wawrzyniec Kwietniewski szczytem kompromitacji ale waszej sitwo jest to że chcecie zaszczuć człowieka co bez interesownie chce pomóc w pozbyciu sie sitwy , to samo dotyczy niby tych co z sitwą walczą i chcą wygrac w pojedynke
3 dni temu
 · 
 · 
27
Alwin Ostapowicz suflerzyno przekęta ciebie powinni wywieźć na galery
3 dni temu
 · 
 · 
19
Alwin Ostapowicz to ty całe życie ciągniesz do koryta nie mając żadnych ideałów poza kasą i niegodziwościami przeciw innym
3 dni temu
 · 
 · 
19
Bonawentura Undorff
On 10 - krotnie przebije te sitwe. Nie ufać mu!
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
3 dni temu
Alwin Ostapowicz ciebie jądro nikt nie przebije ale w robieniu świństw
3 dni temu
 · 
 · 
20
Klemens Elśnic
Apel do redakcji - proszę nie iść drogą ministra Jana Szyszki. On wycina Puszczę Białowieską a redakcja posty - a może to nie jest prawda?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
4 dni temu
Mirosława Kniaśka Klemens ty faktycznie jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
3 dni temu
 · 
 · 
5
Dawid Catolek Mirosława głupia małpa.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Łazarz Marek Urbański
Panie Darku, proszę sobie odpuścić politykę i wszystko to, co się z tym wiąże. Pan jest człowiekiem nauki i to Panu dobrze wychodzi. Szkoda energii, którą powinien Pan spożytkować dla swojej rodziny i studentów. Tak na prawdę tego typu odezwy i ustawicznie pisanie komentarzy nie przysporzy Panu chwały.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
4 dni temu
Jarosław Wątorek Proszę przybliżyć osobę pana Darka, jakie ma wykształcenie, jakie szkoły i w jakim trybie kończył, gdzie pracował
3 dni temu
 · 
Euzebiusz Riedel Nie prowokuj bo już to dawno było napisane,ale zdaje się nie kończył w trybie wieczorowym i w wieku przedemerytalnym jak niektórzy kutnowscy lokalni.intelektualiści.
3 dni temu
 · 
 · 
23
Ludwik Barański Jarosław Wątorek! AWRUK! Menda jedna. A co cię tak to wszystko obchodzi? W Policji pracujesz? Księdzem jesteś? Pan Darek szkołę skończył na Hawajach, pracował siedząc w gnieździe na jajach ciągle czytając eKutno i dobre, mądre książki. I jest WIELKI. A ty Jarosławie wilkoszczurze lądowy, muchomorze sromotnikowy, turkuciu podjadku - tylko szukasz dziury w całym. Je**ł cię pies i suka ci łeb ojszczała. Się dorobiłeś? Bogaty jesteś? Masz pałac? Masz konto niejednobankowe? Masz stroje, bryke, komure, fure, awruka, ćwiarę, gitare i kiełbie we łbie, otwarty rozporek i lufe w krzokach. Tylko kota, przyjaciela i królowej "zakonnicy" ci brak. I jak się teraz czujesz? Jesteś MALUTKI! emerytowana nauczycielka "R".
3 dni temu
 · 
 · 
18
Adalbert Fabiszowicz
Kombinator Dareczek .....dokładnie, sam pisze komentarze, przecież kandydował. Panie Darku może jeszcze uda się wyleczyć. To że ktoś sprawuje długo władzę to nie znaczy że jest zły. Pan Darek S to chodzący komplikator
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
4 dni temu
Waldemar Zik saramon jesteś skończony jako nauczyciel i człowiek ,jesteś nikim a do tego kogo oczerniasz dzieli cie tyle ze nie ogarniesz tego skorumpowany pajacu i sługusie
3 dni temu
 · 
 · 
18
Edward Chochoł Ale temu Saramonowiczowi zazdroscicie skoro tak go atakujecie
3 dni temu
 · 
Aleksander Durniaka ale się sitwa rozkręciła i używa sobie .Edward cieszcie się durnie bo jeszcze tyle waszego zanim was społeczeństwo rozliczy .a jemu nie ma czego zazdrościć bo to człowiek pusty ,bez duszy i skończy jak biblijny Judasz
3 dni temu
 · 
 · 
11
Lucjan Lyczko
To miasto jest chyba przeklęte przez tę pieprzoną sitwę a tu jeszcze apeluje się o kulturę wypowiedzi aby nie obrazić któregoś z łotrów. Proponuję ich jeszcze po pyskach pogłaskać i kupić szampana. Przeklęte miasto i przeklęci ludzie. Kto się tu z czymkolwiek wychyli i zechce coś zrobić jeśli tu jest tak jak widać ? Dziwię się panu panie Darku, że chce się panu o cokolwiek walczyć gdy tu większość w jedną trąbę dmucha. Przecież gołym okiem widać że tu się nic nie może zmienić . Jakby to powiedziała klasyk z PO, taki mamy klimat. Drugi zaś niejaki Bartłomiej mógłby spuentować : h..d…i k… k… ! I dobrze powiedział bo tak jest niestety .W nosie mam jakąkolwiek poprawność bo bandyci i wszelkiej maści łobuzerka w białych kołnierzykach z tego korzysta a tu na forum jeszcze się ją wspiera. Niech pan sobie odpuści drogi panie bo szkoda pana do tego bagna .
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
4 dni temu
Ola Rzadkiewicz Drogi panie, rozumiem, że pan do mnie pisze choć w trzeciej osobie. Chciałam zauważyć, że właśnie wszystkich, których obrażają nazwał pan łotrami, autora też obrażają, a coś mi się wydaje, na ile go znam, łotrem nie jest. Przy wymianie zdań szczególnie kiedy trafiają się wyzwiska, wulgaryzmy zawsze proszę o kulturę, aby utrzymać się na poziomie, którego nie będzie się potem ktoś wstydzić. A naprawdę właśnie od ch i k i innych nie trzeba się na forum wyzywać. Ale oczywiście za utrzymanie regulaminu na własnym portalu, może pan zaraz wrzucić mnie do szuflady wspierającej sitwę jak pan pisze, taka pana optyka. Pozdrawiam
4 dni temu
 · 
 · 
7
Aleksy Krubiner Ma Pani w 100% rację! Może się wszystko walić i palić, ale kultura wypowiedzi na forum publicznym musi być zachowana do samego końca. Czy dobrze uważam, że z własnej, nieprzymuszonej woli wyraziła Pani zgodę na przystąpienie do akcji tworzenia Kutnowskiej Armii Nadziei "Prawda i Śmiech"? Pozdrawiam. Zachowajmy kulturę i spokój! agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka" - Generalny Koordynator akcji tworzenia KAN"PiŚ".
4 dni temu
 · 
 · 
19
Marcin Draguński Lucjan vel Aleksy idź człowieku do lekarza , można się dostać do takiego specjalisty na kasę chorych.
3 dni temu
 · 
 · 
2
Wirgiliusz Zerygiewicz Marcin vel Ola, przystąp do KUTNOWSKIEJ ARMII NADZIEI "Prawda i Śmiech" i nikogo nie wysyłaj na jakieś krucjaty do kasy chorych. Przyjedź do mnie z kasą zdrowych to poczytamy eKutno i może coś wymyślimy ciekawego. To sam mam tworzyć KAN"PiŚ"? ~agent 3D.
3 dni temu
 · 
 · 
2
Cezar Kolasa
(y)
 · 
Udostępnij
 · 
4 dni temu
Ola Rzadkiewicz
Dzień dobry, bardzo proszę drodzy Czytelnicy o kulturę wypowiedzi, nie musicie się wyzywać, aby udowodnić swoje racje. Przykro się to czyta, tym bardziej, że wiele razy te same osoby (sądzę tak po IP) proszę o poskromienie języka pełnego inwektyw. Nie zniżajcie się do poziomu politycznych adwersarzy, których słyszymy w TV, radiu i necie, a którzy mówią trzy merytoryczne zdania na piętnaście o swoim wrogu kastowych, klasowym, partyjnym czy jak oni się tam wzajem nazywają.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
4 dni temu
Mateusz Anderko
Lubię czytać pana artykuły bo wali pan tej patologii prosto z mostu, co powinno być regułą. Precz z mafią z miasta i powiatu. Prokuratorzy i sędziowie łączcie się w walce z mafią seplona, kulfona i górniczyny dołowego. Pozamykajcie to badziewie aby nie truło powietrza w mieście. Popaprańcy !
 · 
Udostępnij
 · 
36
 · 
4 dni temu
Zachary Chęciński
Ludzie jak daleko jeszcze się posuniecie w swojej niegodziwości? I co jeszcze ?
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
4 dni temu
Patryk Wieczany Daniel, Mieszko i Waldemar to ta sama osoba pod trzema nickami. Jak się chłopie nie wstydzisz???!!!!
4 dni temu
 · 
 · 
16
Hieronim Chwastek ty a może to ta głupia blondynka zatrudniona przez zdzicha smakosza ?
4 dni temu
 · 
 · 
11
Roch Urban Hieronim , która bo on trochę tych blondynek zatrudnił?
3 dni temu
 · 
 · 
4
Daniel Młotek
WIĘKSZOŚĆ KOMENTARZY SAM SOBIE TEN PAN NAPISAŁ!!!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
4 dni temu
Mateusz Anderko idiota i judasz bez duszy
4 dni temu
 · 
 · 
18
Bohdan Propało A tak wyzdrowiał ? Czy jeszcze na zwolnieniu?
3 dni temu
 · 
 · 
21
Rajmund Stanisław Sczuka Ulica musi ze szykuje się na dyrektora w Troczeskim. Już jest zdrowy?
3 dni temu
 · 
 · 
16
Emeryk Zelno że też tej gnidy syflera zaraza jakas jeszcze nie udusiła za te wszystkie niegodziwości które zrobił - gnida
3 dni temu
 · 
 · 
14
Mieszko Pam
Nie dajcie się mu nabrać! Już ja wiem co to za jeden.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
4 dni temu
Mateusz Anderko idiota, zomowiec i judasz bez duszy
4 dni temu
 · 
 · 
23
Waldemar Dawid
A teraz sam sobie zacny pan pisze komentarze tak jak to robił przed wyborami. I kto tu jest skompromitowany? Zajmij się lepiej zbieraniem znaczków.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Mateusz Anderko kretyniusz pospolity zwany debiliuszem - ale też judaszem
4 dni temu
 · 
 · 
21
Kosma Moszna
LUDZIE TACY JAK TEN AUTOR, EMERYTOWANA NAUCZYCIELKA CZY P*TOR POWINNI STWORZYĆ JAKIŚ WSPÓLNY KOMITET I DZIAŁAĆ NA RZECZ NORMALNOŚCI W KUTNIE. WTEDY BURZA I CAŁA RESZTA ZGRAI MIAŁA BY MOKRO W GACIACH
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
4 dni temu
Tadeusz Marciniec Kosma! Dlaczego o PANI OLI zapomniałeś. Ona też musi być w awangardzie kutnowskiej. Jak jej nie będzie to ja się wycofuję z tych walk z patologiami. I żaden Komitet, bo to się źle kojarzy. Proponuje: KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "Prawda i Śmiech". Utworzyć grupę inicjatywną i ruszyć. Zacząć działać od tworzenia list osób wspierających. Po prostu tworzyć grupy działania we wszystkich okręgach wyborczych. Samo się nic nie zrobi. Potrzebni są ludzie. Dużo ludzi. Kosma! Ja zainspirowałem. Ty zainicjuj. Pani Ola mogłaby propagować gdzie trzeba. Jest specjalistką medialną. Reszta wyjdzie w praniu. No to: Narodzie - do dzieła! Jestem z Wami! agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka". Wolontariat "R".
4 dni temu
 · 
 · 
7
Witold Kocnic To działajmy !
4 dni temu
 · 
 · 
7
Aleksander Tlefus ###"R". To działajcie ! Jak pokonacie tą miejsko-powiatową niszczącą wszystko sitwę to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Uwolnię się wtedy od depresji, obsesji i kompresji. Przebywam w Klinice Uzależnień w Ameryce pod troskliwą opieką praojca Donalda Ebuxona. Polubili mnie Amerykanie i Amerykanki. Uczę ich polskości. Są zafascynowani historią naszego kraju. Wybierają się na wakacje do naszego kraju. Maja odwiedzić Kutno, Redakcję eKutno i Księstwo Jawabo. Pani Oli wszystko wybaczam. Czas goi rany. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Gdyby młodość wiedziała? Gdyby starość mogła? Byłem młody, gniewny. Ale nic to! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Pozdrawiam wszystkich i trzymam za Was kciuki. Sercem i dusza jestem z Wami. Niech żyje i zwycięża KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "Prawda i Śmiech". Wolontariuszom PTO"R", wWnikom oświeceniowym z Księstwa Jawabo i Redakcji eKutno życzę wszystkiego najlepszego, wody na młyn, wiatru w żagle i niegasnących nigdy promieni nadziei. Amerykanie są z Wami. ~ wnuczek Patryk.
3 dni temu
 · 
 · 
4
Stefan Cholewa Aleksander ,nie wiem czy zauważyłeś że radykalnie zmieniasz zdanie . wyżej krytykowałeś autora artykułu, mojego starego kumpla i super fajnego gościa za to że wypromował kłopota co jest nieprawdą a teraz każesz mu wespół z innymi wyganiać sitwę . jakieś rozdwojenie jaźni kolego ? zdecyduj się na coś
3 dni temu
 · 
 · 
8
Eustachy Giedgowt ###"R". Jak ci się nie podoba moje zdanie, to po kiego zbója mnie zaczepiasz? Niech żyje i zwycięża KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "PRAWDA i Śmiech". Stefanie! Wchodzisz do KAN"PiŚ"? Tworzymy grupę inicjatywną. Dołącz do nas. Musimy odsunąć burzyńskiego od władzy i Sienkiewicza od speluny kłopota. Przyprowadź swojego starego kumpla. Musimy się łączyć, organizować, a nie dzielić. Ja sam wszystkiego nie zrobię. ~agent 3D.
2 dni temu
 · 
 · 
5
Serafin Biryał
Oj kurcze, niektórym z wypowiadających się dziwię dlaczego nie widzicie dobrych stron tego że mamy jeszcze tu tak mądrych, porządnych i odważnych ludzi. Facet stawia czoło ludziom skompromitowanym ,za którymi stoją wszystkie argumenty: pieniądze, darmowi prawnicy, policja, sąd, prokuratura (być może nie ta, ale poprzednik) i tyle możliwości aby zaszkodzić każdemu z nas a on odwaznie ich pietnuje. A wy zamiast go wesprzeć bo robi to pro publico bono , jeszcze mu dowalacie. Wstyd jak nisko można upaść i dać się stłamsić za parę srebrników !
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
4 dni temu
Bolesłw Florkowski a niby po co i do kogo miałby przyjść ? do pijanego zdzicha czy skorumpowanej reszty?
4 dni temu
 · 
 · 
20
Roch Urban Bolesław no to niech siedzi przy komputerze i wypisuje elaboraty . Też mi odwaga. Gdzie go widać , co robi, ludzie go znają?
3 dni temu
 · 
Jan Kontowt wystarczy że pan chodzi z pana balona robią
3 dni temu
 · 
 · 
4
Izabela Behrenreiter
Panie Stokwiszewki 28.06.2017 0 godz 10.00 jest sesja w powiecie ciekawe czy pan przyjdzie
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Bolesłw Florkowski a niby po co i do kogo miałby przyjść ? do pijanego zdzicha czy skorumpowanej reszty?
4 dni temu
 · 
 · 
29
Melchior Daszkiewicz w pełni popieram treść artykułu a ci co tak nadają na pana to są ludzie tej władzy więc niech się pan nie przejmuje panie Darku .Chyba musiał się pan liczyć , że paru Judaszy tej władzuni kupionych za judaszowe pieniądze się odezwie .Pan mimo to niech pisze dlaej bo takie pisanie i mówienie ludziom prawdy jest lepsze od przesiadywani cały dzień na jakiejś zapchlonej sesji w nadziei że uzyczą panu głosu .Juz się kilku o tym przekonało a panu to by nawet nie wypadało gadać z takim np., Zdzichem kielichem .
4 dni temu
 · 
 · 
36
Oswald Bartke Lepiej by było jakby przyszedł, na własne uszy usłyszał, zobaczył, porozmawiał z różnymi ludźmi, a tak czyta portale i wysnuwa wnioski. Niepoważny albo zza komputera opozycjonista
4 dni temu
 · 
 · 
3
Witold Kocnic Tak, opozycjonista zza komputera a pan zza haubico - armaty. Dużo już pan przez 15 lat ustrzelił ?!
4 dni temu
 · 
 · 
6
Witold Kocnic Walczycie, szczypiecie i takie tam a oni od 15 lat się z waszych działań śmieją do rozpuku. zycja kutnowska, zmieniacze tablic czy innych pierdół.
4 dni temu
 · 
 · 
5
Wacław Alabe Do kogo ty piszesz? Do Kozłowskiego? Do Bryłki? Z sitwą działasz pewnie i takich jak pan doktor albo Ci panowie byś niszczył. Witold spadaj stąd
4 dni temu
 · 
Protazy Ziaziula
Dwie sprawy; jedna to, że trochę znam pana Dariusza, ale nie zbyt zażyła jest to znajomość i mogę powiedzieć, że nie ma w nim megalomanii. Poza tym, to już ogólna refleksja, stopień naukowy jest przypisany do nazwiska i z tym się trzeba pogodzić ,a nie z zawiścią to wytykać. Proszę mieć podobne, ale już uzasadnione pretensje do lekarzy, że mając odpowiednik stopnia zawodowego magistra sami o sobie mówią „doktor”. A nauczyciele (ja nim jestem także)? Często, zwłaszcza ci niewiele umiejący, nazywać się każą profesorami. Piszę to tak do ogólnej informacji, bo ani dla mnie ani dla autora nie ma to chyba raczej większego znaczenia. Jestem nauczycielem z liceum w Kutnie, którego pan Dariusz uczył na studiach podyplomowych w WSGK i jestem z tego dumny. Człowiek ten posiada bowiem ogromną wiedzę.
Sprawa druga to fakt, że mało kto odnosi się do sedna artykułu koncentrując się na tym, aby coś na tego pana znaleźć. Jak znam życie to szukacie już od co najmniej dwóch lat i jakoś nie znaleźliście nic ponad jakieś bzdury tu wypisywane. Po trzecie gdyby zechciał, o co Go tu ktoś posądził, kandydować na prezydenta miasta to uważam, że o lepszego byłoby trudno. Z tego co się orientuję pan ten nigdy nie miał takich pragnień. Miłego dnia.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
4 dni temu
Joachim Maślanka
Do dziennikarza portalu - chyba początkującego stażysty, redagującego ten artykuł - w akapicie "... dr Dariusza Stokwiszewskiego" Proszę redaktora - PO DR ( w tym przypadku) NALEŻY POSTAWIĆ KROPKĘ ! Poprawnie napisany akapit tego artykułu powinien zostać napisany doktora, ewentualnie dra lub dr. Dariusza Stokwiszewskiego.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Inga Tokar Tu uważaj ,żeby ci z tej twojej mądrości czacy nie rozwaliło.
4 dni temu
 · 
 · 
4
Flawiusz Walek
Panie doktorze gratulacje za wystąpienie pod własnym nazwiskiem....ale na tym te gratulacje niestety się kończą..sam fakt wpisania dr i wykładowca akademicki swiadczy raczej o prożności i megalomanii...skoro w demokratycznych wyborach zostal wybrany np. Burzyński(i to którys raz z kolei)to trudno miec do niego pretensje a tym bardziej do wyborców..
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
4 dni temu
Protazy Ziaziula Panie Flawiuszu to panu odpowiedziano wyżej.
4 dni temu
 · 
 · 
10
Balbin Zyn Pan jest w błędzie bądź tak panu kazali aby pan dokuczał autorowi. Powiem wam tak ,piszcie co chcecie ale tak w duchu i tak mu przyznajecie racje bo Darek ją po prostu ma.
4 dni temu
 · 
 · 
25
Jan Dubrec
Czyżbyśmy mieli do czynienia z początkiem kampanii wyborczej? Kandydat na prezydenta?
Panie doktorze Stokwiszewski! Czy nie odnosi pan wrażenia, ze słowo "uczciwość", które raczył pan wymienić w swoim apelu, od dłuższego już czasu utraciło na swoim znaczeniu? W poprzednich kadencjach, w tym także obecnej, niektórzy wybrańcy swoim postępowanie skutecznie dowiedli, że młodość nie zawsze idzie w parze z mądrością, uczciwością i bezinteresownością. Skoro jednak wierzy pan, ze uda mu się wysadzić z foteli obecny układ, to ja życzę Panu sukcesów.
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
4 dni temu
Ambroży Robieski Szanowny Panie. Odpowiadam: To nie jest początek jakiejkolwiek kampanii wyborczej. Na pewno nie mojej co pan zrozumieć musi, jeśli przeczyta pan dokładnie artykuł. Z jednym się natomiast zgadzam tj. z deprecjacją słowa "uczciwość". Jednak to już zasługa rządów ośmioletnich tych osób, które obecnie sprawują władzę, także tu w Kutnie. Żałuję tego, że część osób krytycznych w stosunku do mnie, nie dostrzega słuszności tez zawartych w tym artykule. Pozdrawiam. DS
4 dni temu
 · 
 · 
27
January Dorposki
Ujadamy ujadamy ujadamy .......
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
4 dni temu
Teodor Marcińczyk
SITWA PRECZ NA WIEKI, A WCZEŚNIEJ PRZED NIEZAWISŁĄ PROKURATURĘ I SĄD
 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
4 dni temu
Lew Handlowski
Teraz się zomowiec wziął do pracy bo marzy mu się następna kadencja. wszystko robi na gwałt, ulice mosty, zaraz zacznie budować drapacze chmur . a do pasania świń u piniora seplonie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
33
 · 
4 dni temu
Sobiesław Tomasz Szymański tu w Kutnie jesteście przyzwyczajeni do tego barachła które wybieracie,a teraz zamiast ich łajać chcecie obrazić tego co was broni , niesamowite
4 dni temu
 · 
 · 
31
Damazy Tlefus Jak motłoch wybrał tak motłoch ma. No cóż? Miasto róż! Chorzy ludzie? Chora władza? Chore obyczaje? Chore miasto? Zaorać je! Albo chociaż rekultywatorem przejechać! Zabronować! I trawy dla kóz zasiać. Będzie mleko dla dzieci! I dla kotów! Tylko uważać na Zdzicha Grzechotnika, bo jemu może się to nie spodobać i wszystko mleko wypije jednym duszkiem. Amen.
4 dni temu
 · 
 · 
29
Miłosz Stebelski
Brawo panie doktorze a tym czymś proszę się nie przejmować. Tracą władzę to leją w pory. To początek ich końca skoro tacy porządni ludzie zaczynają się angażować .
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
4 dni temu
Roman Bohdan
burza podwyżki dał swoim przebierańcom – sługusom ale jak widac niektórych to nie obchodzi a powinno bo seplon nie dał ze swojego . ale można się zastanawiać dlaczego jest taki rozrzutny , prawda ? Kogo tu niektórzy broną ? Sitwy szalbierz i cwaniaków dojących miasto i powiat ? Hańba dla takich mieszkańców. A autor napisał samą prawdę za co dziękuję .
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
4 dni temu
Odyseusz Paweł Gaszyński Idą wybory trzeba dać , a chętneij daje bo nie ze swoich.
4 dni temu
 · 
 · 
27
Jonatan Matuszek
wreszcie ktoś się ośmielił o tej bandzie napisać pod własnym nazwiskiem nie bojąc się szalbierzy. wyborcy rozliczą seplonów i górników jeśli takich ludzi jak pan doktor będzie więcej. Na razie robią w majty bo wokół nich się robi gorąco. z tego co wiem to pan Dariusz was niecierpi za wasze szalbierstwa i kanty. stąd ta nienawiść do niego i próba opluwania ale coś co jest dobre, a tym bardziej ktoś taki sam się obroni łobuzy .
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
4 dni temu
Damazy Tlefus Brawo Panie Dariuszu! Chylę czoła! Więcej takich tu i teraz potrzeba. Nie ważne skąd przychodzisz, ważne kim jesteś. Jak wejdziesz miedzy wrony to kracz jak orzeł. agent 3D - Agencja MRPiH "podkowka". Wolontariat "R".
4 dni temu
 · 
 · 
28
Symeon Chrapuński
"Niech będzie przeklęty kutnowski Chwastostan i Burzmanna zawsze awruk i złodziejka".
 · 
Udostępnij
 · 
44
 · 
4 dni temu
Damazy Tlefus Niech będzie pochwalony Symeon Chrapuński i niech zawsze będzie doceniona jego dobra robota. Chylę czoła! Brawo! Tak trzymaj! Pozdrawiam. I życzę dużo sił. Awruk - co to znaczy? emerytowana nauczycielka "R".
4 dni temu
 · 
 · 
21
Balbin Zyn I pani nauczycielka niech żyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 dni temu
 · 
 · 
17
Onufry Urzędów
Panie Dariuszu Stokwiszewski a czy pan przypadkiem nie wykładał w WSGK i nie przepuścił pan na egzaminach tych niektórych o których pan napisał w swoim piśmie?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Napoleon Dekowski Jak umieli to ich przepuścił
4 dni temu
 · 
 · 
8
Karol Daszkiewicz czy ten Stokwiszewski to nie chodził do szkoły na rowskiej?
4 dni temu
 · 
Benicjusz Krzyżankiewicz Karol a pan ci chamie przez gardło nie przejdzie ?
4 dni temu
 · 
 · 
18
Olgierd Czarnecki Umieli no masz rację umieli bo całkiem nieźle zarabiają dzięki układom.Oj odezwał się chyba lokalny licjencjacik..
4 dni temu
 · 
 · 
13
Kryspian Męciński
Czy to nie dziwne, że władza od lewa do prawa (wojewoda) nie traktuje pana poważnie?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
4 dni temu
Nora Barwolf Bo wydaje mi się ,że oprócz pisania pan niestety nie działa, nie bierze pan udziału w spotkaniach , nie przychodzi pan na sesję . Jak pan chce działać?
4 dni temu
 · 
 · 
4
Wiesław Walek a ty bierzesz koleś ? jeśli tak to co osiągnąłeś rozmawiając z tą zdegenerowaną sitwą ? NO co ? kogo i jak traktują urzędy nie dziwi bo to państwo PO i PSL a wojewooda też chyba ich lubi jak z tego wynika .
4 dni temu
 · 
 · 
31
Teodor Zmurka skąd to wiesz Kryspian ? najpoważniej to wy go traktujecie bo boicie się tego pana jak ognia. przy nim jesteście nikim !!
4 dni temu
 · 
 · 
29
Doroteusz Mackiewicz Nora Barwolf ty się ciesz patafianie że ktoś chociaż tu pisze o czym wy wolicie milczeć. Jak dobrze zrozumiałem to ten doktor ma w dupie i was i wasze spotkania i sesje bo od 20 lat nic nie możecie zrobić . Poza tym jak napisał nie chce też waszych stanowisk i poparcia . Jak można być takim zerem że samemu się nic nie robi a porządnego człowieka próbuje się zgnoić . popieraj dalej tę swoją sitwę i udawaj uczciwego palancie .
4 dni temu
 · 
 · 
27
Kajetan Paszko Nora a ty chodzisz na sesje i działasz ? z kim tam gadasz ? z technikiem zdzichem kielichem ? przecież takie rozmowy każdego człowieka zniżyć moga do poziomu tego smakosza .
4 dni temu
 · 
 · 
25
Sykstus Kusprulin Doroteusz no już nie pisz tak o sobie.A jak ten doktorek ma wszystkich w d..ie to poco wylewa krokodyle łzy. Pisać jak i spiewac każdy może i co ma z tej pisaniny. Nawet go nikt nie zna.
4 dni temu
 · 
 · 
2
Longin Domasz Szkoda mi takich jak ty. Jesteś biednym osobnikiem
4 dni temu
 · 
 · 
18
Herbert Thore Norman a co dają rozmowy? Jak o koalicję trzeba dbać? nie ośmieszaj się
4 dni temu
 · 
 · 
10
Herbert Thore Nora Barwolf miało być!
4 dni temu
 · 
 · 
10
Teofil Barski
Brawo panie doktorze a tym czymś proszę się nie przejmować. Tracą władzę to leją w pory. To początek ich końca skoro tacy porządni ludzie zaczynają się angażować .
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
4 dni temu
Jarosław Wątorek ale mu doktorujecie
3 dni temu
 · 
Krystyn Tyzenhauz
Szemrane towarzystwo się przebudziło i szczeka na mądrego i wykształconego człowieka. Hańba na was pachołki byłych komuchów !!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
37
 · 
4 dni temu
Napoleon Dekowski Nie przejmować się skomplikowanymi osobnikami p. Doktorze i działać dalej
4 dni temu
 · 
 · 
24
Benicjusz Krzyżankiewicz chyba skompromitowanymi Napoleon ,co ?
4 dni temu
 · 
 · 
23
Janusz Pieczonka
a jaką nauką się zajmowałeś po ukończeniu WSGK w Kutnie ? Dzięki tej władzy zdobyłeś wyższe wykształcenie- WSGK powstało przy znacznym udziale tej władzy miasta.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Rafał Chęciński To nie jest władza a ty szczekaj dalej dla pana. Tylko słuchaj uważnie aby ci nie umknęło jak będzie prosić o nocnik.
4 dni temu
 · 
 · 
34
Lechosław Eżeli Janusz jest chyba po szkole specjalnej, co? A jednak nauczyli go pisać .
4 dni temu
 · 
 · 
32
Hipolit Reszka Janusz ty chyba masz coś z głową i nie myślę o urazie fizycznym . Zastanów się pachołku zanim coś napiszesz . Ty i wasza władza . Koń by się uśmiał bo wy wstydu nie macie ani honoru. To wy jesteście przedmiotem kpin i nic tego nie zmieni!
4 dni temu
 · 
 · 
31
Adolf Kroha Janusz Pieczonka ,dzięki tej pseudo władzy to tacy jak ty umocnili się przy korycie .Nikt uczciwy tej bandzie niczego nie zawdzięcza poza jej bałwochwalcami i innym dziadostwem
4 dni temu
 · 
 · 
21
January Jelec nie obrazaj ludzi. Wladza zostala wybrana w wybotach. wbij sobie to do glowy
4 dni temu
 · 
Longin Domasz Zgadzam się ze w "wybotach", hahaha
4 dni temu
 · 
 · 
14
Bartosz Wieczany
BRAWO, BRAWO, BRAWO
 · 
Udostępnij
 · 
39
 · 
4 dni temu
Ambroży Robieski Brawo panie Dariuszu. Szacun !
4 dni temu
 · 
 · 
17
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Drugie Kutnowskie Dni Fantastyki
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie już od przyszłego czwartku zaprasza na Kutnowskie Dni Fantastyki. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia. A w programie spotkania z autorami, koncert, warsztaty malarskie, pokaz... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Onufry Kamiński:
22 minut temu
Do Metody Głąb
Zgadzam się to co napisałeś i popieram tylko 5 osób przystąpiło do konkursu . pytam gdzie reszta społeczeństwa??
Do Bernadeta Konkurs był na stronie , ale jak widać nie szukasz tylko siedzisz i pierdzisz w stołek. Kręci cię temat co się dzieje na Policji - bo jesteś nadzwyczajnym plotkarzem i to jeszcze na dodatek pewnie bez wykształcenia.
Ja mam budkę z lodami nie mam wykształenia interes się kręci i nikomu nie zazdroszczę a wy weźcie się za naukę i przystępujcie do konkursów
Błażej Lubicz:
27 minut temu
Sekretarzem w urzędzie pracy jest mąż sedziny, przed którą zeznawal ten pan.. Czy to przypadek że policjant został skazany
Szczepan Bzdura:
32 minut temu
SANDERUS TIMES - eBiuletyn Agencji MRPiH "podkówka".Podajemy komunikat: Jeden karierowicz, abiturient i absolwent Instytutu Mniemanologii Stosowanej - emerytowany Metody Głąb (bez tytułu) - został wytrzepany, wygarbowany, wyprany, wykrochmalony, wymaglowany, położony na obie łopatki i zapędzony w kozi róg przez użytkowników portalu eKutno. Ciekawe, czy to mu pomoże w odnalezieniu właściwych kierunków i dobrych dróg? A mówią, że pralnie itd..... są niepotrzebne? ~praojciec Allexander - redaktor naczelny.
Robert Małopolski:
1 godzin temu
Pan Rafał chyba się zagalopował porównanie Kłopota do pana Bieńka jest wysoce nie na miejscu.
Szczepan Bzdura:
1 godzin temu
###"R". Toście se pogadali na najwyższym światowym poziomie. Szkoda, że tak krótko. Podobają mi się wasze rozmowy. Całą noc mogłabym was słuchać. Burzyński i Kłopotowski i cała ta cudowna Burzmanna na okrągło powinni was słuchać. Może by się zaczęli nawracać na normalność czyli na głęboką wiarę, wysoką kulturę i szlachetną naturę, czego im z całego serca życzę. Pozdrawiam Was drodzy moi mądrzy dyskutanci. Dialogi kute na cztery nogi. I to jest właśnie to na co tyle lat czekałam. Się doczekałam. Ludzie zaczynają normalnie rozmawiać. Nie po rusku, nie po grecku, nie po turecku, nie po niemiecku, tylko po naszemu, po bożemu, po polsku i po chrześcijańsku. Na pewno coś dobrego z tego wyniknie. Tylko o to chodzi. Tak trzymajcie! Idzie nowe!! Bogu niech będą dzięki. ~emerytowana nauczycielka
Ewaryst Ziabka:
1 godzin temu
Panie Nwerowski mówiąc ,że problemem szpitala jest wiek pracowników po prostu pan obraził pracowników szpitala . Zapytam w jakim pan jest wieku i czy ten wiek nie jest problemem dla szpitala?
Barbara Ajsicz:
1 godzin temu
Podobno urzędnik ma poparcie PSlu, czy to prawda?
Amalgund Walczak:
2
 · 
2 godzin temu
A był, czy nie był o to jest pytanie?
Lech Kantor:
2 godzin temu
Prosimy o wypisanie zasług , może być w punktach.
Hugo Lewi:
2 godzin temu
Bolesław to uważasz ,że ci co tam pozostali i pracują to nie mają honoru? Czyżby ten jeden był tylko z honorem?
Zenon Kwasigroszek:
2 godzin temu
Faust i oni zostali tak do tej pory.
Teodor Pobłocki:
2 godzin temu
No widzisz Metody przystąpiłeś i co d..a.
Wawrzyniec Gielniowski:
2
 · 
2 godzin temu
wygraną zawdzięcza poparciu w Urzędzie Miasta, chyba pan sekretarz, bo to ,,koledzy z boiska,,
Arseniusz Błaszczyński:
2 godzin temu
Ciekawy jestem co się stało z poprzednim szefem tej komórki.
Faust Iwanoski:
5
 · 
3 godzin temu
Czy paranoik wypowiadał się w sprawach szpitala, redakcja powinna przytoczyć nieco jego "mądrości" ? Ciemny lud potrzebuje wiedzy. Też biedula podnieca się tym, co mówi - podobnie jak jego kolega pituchna.
Wadim Boj:
3 godzin temu
no chyba łaski nie robił wszak ponoć policjantem jest się 24 godziny na dobę
Faust Iwanoski:
4
 · 
3 godzin temu
Zgadzam się, w latach 80-tych z oficerów MO i SB robiono sekretarzy partii, naczelników, prezydentów, wojewodów.
Eugenia Ostrouch:
2
 · 
3 godzin temu
Metody skoro jak tu ktoś napisał ,że odszedł z policji bo ma honor a ty jednocześnie napisałeś ,że w tej instytucji teraz się źle dzieje to niech o tych złych działaniach w/w opowie bo to istotne dla społeczności lokalnej szczególnie jak się ma honor , nieprawdaż? Dopilnujesz tego?
Bernadeta Borejko:
2
 · 
3 godzin temu
Słuchaj Metrody , przestań ty o tym ,że konkurs był na stronie. Przestań ,że brałeś udział i co mogłeś przed konkursem stanąć przed lustrem i stwierdzić nie wyglądam na kompetentnego i się wycofuję , a ty co pchałeś się wiedząc ,że nie jesteś kompetentny? No faktycznie dobrze ,że ciebie nie wybrali boś fujara.Ty to musisz być obnibus jak będziesz czytał wszystkie ogłoszenia i na wszystko się zgłaszał Taki poliidiota, co?Jak widać to nawet wiesz co na policji się dzieje to nam opowiedz bo też chcemy wiedzieć.A dalej się ucz bo jak powiadał klasyk nauka to potęgi klucz.
Aureliusz Steffenson:
4
 · 
3 godzin temu
To radna też ma męża policjanta?Najciekawsze artykuły
 ·  14
4 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
4 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
5 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
5 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
10 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
10 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
11 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
14 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
15 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
15 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
16 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
17 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
17 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
19 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
19 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
19 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
19 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
19 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
20 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
20 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
20 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
22 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
26 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności