eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 23.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Skarga na starostę Krzysztofa Debicha zasadna
Związek Nauczycielstwa Polskiego w listopadzie ubiegłego roku wniósł skargę na działania Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha w związku z brakiem odpowiedzi na pismo z maja 2016r.

25 maja ZNP wystąpiło do starosty Krzysztofa Debicha z wnioskiem o podniesienie kwoty dodatku za trudne warunki pracy dla wychowawców internatu Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Żychlinie w uzgadnianym wówczas ze związkami „Regulaminie w sprawie wysokości oraz szczegółowych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz sposobu obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski”.

Dziś radni debatowali nad propozycją Komisji Rewizyjnej uznania skargi na starostę za zasadną. O tym InterTV


Po miesiącu, 24 czerwca Jerzy Pawlak dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu starostwa odpowiedział ZNP, że treść przywołanego wyżej regulaminu została już uzgodniona ze związkami zawodowymi, a Zarząd Powiatu w Kutnie rozpatruje zgłoszoną przez związek sprawę.

31 sierpnia Rada Powiatu w Kutnie uchwaliła ww Regulamin w sprawie wysokości oraz szczegółowych warunków przyznawania dodatków. Jednak organ nadzoru Wojewoda Łódzki wskazał na nieważność uchwały. Została ona poprawiona i ponownie głosowana przez radnych 2 listopada.

Kiedy od pisma dyrektora Jerzego Pawlaka minęły trzy miesiące, a ZNP nie miało nadal odpowiedzi od starosty w sprawie wniosku zgłoszonego do regulaminu, wystosowało pod koniec września monit przypominający o rozpatrzeniu pisma zgodnie z prawem.  Po monicie nic się nie wydarzyło pomimo, że Regulamin był ponownie głosowany przez radę i można było wniosek ZNP uwzględnić. Od września do 23 listopada br. starosta związkowi nie odpowiedział więc Mariusz Kozarski prezes Oddziału ZNP wniósł skargę.

Komisja Rewizyjna jednogłośnie uznała skargę za zasadną, a dziś Rada Powiatu również przychyliła się do tej decyzji. Artur Gierula, członek zarządu ds. informacji i edukacji przyznał, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec pracowników, którzy nie wypełnili swoich obowiązków.
wandea, 25.01.2017 21:47|czytane: 2366 razy|53 komentarzy|komentuj
Marian Gartemberg
Norbert Kruczek
Przecież wyrok prawdopodobnie jest znany i starosta na trawkę i zwrot pobranej kasy.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
143 dni temu
Barbara Rygulski
Obejrzałem materiał i co widzę wice jest zawsze za a nawet przeciw. Inaczej się mówi , inaczej głosuje. Rozdwojenie ?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
149 dni temu
January Pyza
W końcu jest odwołany przez wojewodę, czy "przyspawany" do stołka?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
150 dni temu
Wilhelm Stefanowicz
Zarząd znp chyba czuje jak mu się grunt usuwa pod nogami, skoro tak aktywnie działa i to przeciw władzy, dziwy
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
150 dni temu
Franciszek Radlicz
Za takie rzeczy w normalnych firmach dawno poleciałby łby, a niektórzy już staliby się klientami PUP. Ale tu jest samorząd, tu wszystko jest inaczej, nie ma winnych, którzy rządzą, winni są pracownicy, według pana członka zarządu. On niewinny, zarząd niewinny, nie wiedzą co podpisywali, ale już wiedzą jak i z kim się układać, aby dobra forsa wpływała co miesiąc na ich konta. Kiedy to się skończy?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
150 dni temu
Urban Lewikowski
Jak patrze na tego fałszywie uśmiechającego się Trawczyńskiego i Gierule to dochodzę do wniosku , że chyba takich jak oni dobranych nie ma w całym świecie. Debich gdzie ty miałeś oczy, w życiu bym z nimi nie wszedł w koalicje. Choć trochę jestem w stanie cię zrozumieć bracie bo przecież klamliwemu Kłopotowi wierzyc nie można tez. Dla stołka zrobił by wszystko. Podobno teraz tez mu sie marzy być starostą. Liczy na pomoc wszystkich.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
150 dni temu
Bolesław Bartoszewski
Wszelki politykierski element za swoje udowodnione i uzasadnione niedociągnięcia w pracy, nieudacznictwo, błędy merytoryczne, formalne, podjęte niezgodne z obowiązującym prawem decyzje winny być karalne stosując art. 52 Kodeksu Pracy, i takowy przypadek tudzież urzędowy element winien być w konsekwencji wywalony na zbity pysk (sorry za kolokwializm).
Jednak znając życie w takich przypadkach te pospolite nieudacznik i wsze-samorządowe pospolite tłuczki nigdy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, ba, nawet, gdy skazani są prawomocnym wyrokiem sądowym, to i tak bujają się na swoich zydlach do u....ej śmierci, niestety!
I to jest ta "demokracja", którą wprowadziły nie-rządy m.in. platformy, sld, psl/zsl itd. itp.
Czekamy, aż ta władza, daj Boże, zmieni ten stan rzeczy i faktycznie udowodni, że obecne pikiety i różne inne uliczne spędy, nie mają żadnego rozsądnego podłoża oprócz obrony swoich przywilejów i bandyckich postępowań patrz: "amber gold" , prawda ?!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
150 dni temu
Eugeniusz Czerkaski
Moim skromnym zdaniem Debich od początku pozwolił na rozdawnictwo PSL Trawa az rączki zaciskał, że takiego naiwniaka spotkał . Gierula radośnie romansami w PUP się zaimował i opowiadaniem głupot jaki jest mądry, Saramanowicz klaskał Debichowi i powtarzał ,że wszystko załatwi bo ma takie kontakty. A prawda jest taka chłopie trzeba sobie powiedzieć, że na ludziach się nieznasz Trawa robi cię w trąbę w oświacie , PCPR-e a już najwiecej w Urzędzie Pracy. Wsadził sprzedawczynie kwiatów na groby na Dyrektora a rządzi i tak Rzeźnicka, która w twarz się smieje z prawniczkiem urzędu jak to cię Debich w trąbę robią. Łuczakową Trawa wsadził na księgową bo on nie chce, żeby wyszła sprawa pieniędzy i nieściągalności pożyczkowych. Wsadził do pracy już z 8 osób. A w oświacie szkoda gadać. Ale porozmawiajmy o przyszłości: Kłopot rozpowiada na prawo i lewo, że Jóźwiaka chce na starostę bo Galowa będzie zadowolona. Rozpycha się PSL bo chce stworzyć koalicję z PO i Pokoleniami i może wychaczyć kogoś z NIEZALEZNEJ. A prawda jest taka,że nie wie bidok Trawa ,że to jego z chłopcy z PSL z Pawlikowskim by się go chętnie pozbyli. A tak szczerze współczuję panu panie Debich bo po wyroku i tak pana pukną bo Januszek Pawlak nie chce , żeby mu się ktoś tykał w stary układ Rzeżnicka- Gierula Trawa i kasa gra. A tak na zakończenie żony koleżanka pokazała mi papier z PCPR, że tam Trawa zatrudnił oskarżoną Raciborską - dawną dyrektorkę z PUP co ludzi zwalniała niezgodnie z prawem. O co tu chodzi Debich - niewidzisz jak TRAWA gra na dwa fronty. Dał jej pracę, chociaż podobno z nią się sądzi po zwolnieniu? A o szpitalu to póxniej bo mnie noga w gipsie pobolwea , muszę wstać
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
151 dni temu
Hipolit Barszcz gratulejszyn wypowiedzi dzięki za niektóre info przyda się na wszelki wielki HAHAHAHA pozdrawiam staroste i jego wice
151 dni temu
 · 
 · 
8
Igor Staske Masz rację na ludziach się nie zna .
151 dni temu
 · 
 · 
5
Zachary Machnik Źle dobiera . Klakierzy są zawsze niebezpieczni.
151 dni temu
 · 
 · 
6
Leszek Mężyk Po to janusz postawił przy debichu jacusia, aby ten wyprowadzał go w pole. Na jacusia pewnie coś mają mocnego, bo ten tańczy jak mu zagrają, ale do "Staszica" i tak go nie weźmie, bo jednak wiedzę ma większą od niego, a takich zakompleksiony janusz nienawidzi.
151 dni temu
 · 
 · 
6
Damian Moszkowski Ci w/w histerycy nie pomieszczą się tam, gdyż tamtejsze liceum będzie wygaszone, a szkolnictwo zawodowe nie jest rozwijane, więc siłą rzeczy ta szkoła posypie się.
151 dni temu
 · 
 · 
4
Walter Behrenreiter
Ale co z zasadności tej skargi wynika? Tylko sobie pogadali , powymądrzali i się rozeszli?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
151 dni temu
Serafin Mekuba
Według mnie następne wybory powinny być takie aby prezydentem czy starostą został ktoś zupełnie nowy bez złej przeszłości. Wokół niego (jakieś normalny komitet wyborczy nie kojarzący się z żadnym KO) powinni zgromadzić się ludzie nie ze względu na opcje polityczną bo to w samorządzie nie jest ważne ale na wyznawane wartości i chęć naprawy samorządu. Czy to powiatu czy miasta. Inaczej popadniemy w kolejną mafijna niewolę na całe lata świetlne.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
151 dni temu
Maksym Dowborowicz I wierzy Pan w to?
151 dni temu
 · 
 · 
3
Jan Rot
Jak Trawczyński był przewodniczącym rady powiatu, to Juruś Pawlak był członkiem zarządu powiatu. Potem gdzieś tam na Azorach skromnym nauczycielem. Teraz Trawczyński jest wicestarosta a Juruś Pawlak, dyrektorem od oświaty. Czy te zabiegi to zbiegi okoliczności? W Alternatywach 4 niektórzy popierali się solidarnie, u nas chyba też to robią. A, tak w ogóle, to czy starostowie, Gierula i inni odpowiedzialni ludzie za wychodzące pisma ze starostwa, czytać nie umieją? Są aż tak mało gramotni, że teraz chcą zrzucić winę na pracowników?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
151 dni temu
Żaklina Izmaiłowicz A czy przypadkiem ten protegowany dyrektor nie jest na zwolnieniu lekarskim? Jqak tam panie wicestarosto jest na zwonieniu czy pracuje?
151 dni temu
 · 
 · 
8
Dacjan Stefanowicz Chorobowe ma i ma racje w takim bałaganie
151 dni temu
 · 
Ananiasz Bończa A sądzisz,że jak by był to by posprzątał? Najpierw trzeba od siebie zacząć.
151 dni temu
 · 
 · 
5
Jan Rot
Widzisz Krzysiu, już twoje przydupaski się od ciebie odcinają. Zaraz będą kłaniać się nowym panom, a ty skończysz na śmietniku historii. Nie wyszło ci w mieście, nie wyszło w powiecie, bo nie tych ludzi miałeś za przyjaciół. Dla nich tylko forsa liczyła się i nepotyzm. Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się w tym powiecie człowiek, który przerwie ten zamknięty krąg układzików i nepotyzmu.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
151 dni temu
Tytus Czayka
Dlaczego normalni ludzie nie stratują tylko to skorumpowane badziewie pcha sie do władzy i ją dostaje robiąc potem co tylko chce ????????????????????????????
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
151 dni temu
Borys Stykowski bo mieszkańcy Kutna stawiają na korupcję i układy ?
151 dni temu
 · 
 · 
16
Maksym Dowborowicz Może nie do końca. Po prostu: Część ma w tym interes, część ma zrobioną wodę z mózgu a części, najzwyczajniej w świecie, się nie chce.
151 dni temu
 · 
 · 
9
Maksym Dowborowicz Królik, jego krewni i znajomi królik to duża armia. Trzeba będzie nieźle się natrudzić. Jest to jednak wykonalne zadanie. Ale nie z tymi kandydatami co do tej pory czyli "stałym zestawem" powtarzającym się w każdych wyborach.
151 dni temu
 · 
 · 
8
Kosma Pluskwa
Jeśli mieszkańcy Kutna nie wstaną z kolan i dalej będa liczyć na jałmużnę sitwy to nigdy już nie uda sie nam tego zrobić bo sitaw ta zawłaszczy i miasto i powiat. Teraz będzie ten jedyny moment kiedy bedzie mozna to zmienić i zacząć normalnie żyć. Jak napisał poniżej Maciej, usunąć, rozliczyć i pociągnąć do odpowiedzialności !
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
151 dni temu
Dyzma Gilon Trzeba iśc choć raz licznie do wyborów bo dotąd chodzą głównie ludzie podlegający mafiozom z miasta i powiatu, czerpiacy korzyści z tej chorej sytuacji. To tylko oni ich rodziny a przecież to tylko część z nas, nie wszyscy. Nie dajcie się kupić za windy w kościele czy halę sportową. Bo windę zbudowali ale nawet jesli zbudują, co watpliwe, tę halę to ze wzgledu na wlasne korzysci a nie nas kobiców .
151 dni temu
 · 
 · 
22
Maciej Eustachiewicz
Trzeba całą tą sitwę pogonić a najważniejsze pociągnąć do odpowiedzialności karnej dla przestrogi dla następnych psełdo urzędników
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
151 dni temu
Kalasanty Nencha
Wszelki politykierski element za swoje udowodnione i uzasadnione niedociągnięcia w pracy, nieudacznictwo, błędy merytoryczne, formalne, podjęte niezgodne z obowiązującym prawem decyzje winny być karalne stosując art. 52 Kodeksu Pracy, i takowy przypadek tudzież urzędowy element winien być w konsekwencji wywalony na zbity pysk (sorry za kolokwializm).
Jednak znając życie w takich przypadkach te pospolite nieudacznik i wsze-samorządowe pospolite tłuczki nigdy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, ba, nawet, gdy skazani są prawomocnym wyrokiem sądowym, to i tak bujają się na swoich zydlach do u....ej śmierci, niestety!
I to jest ta "demokracja", którą wprowadziły nie-rządy m.in. platformy, sld, psl/zsl itd. itp.
Czekamy, aż ta władza, daj Boże, zmieni ten stan rzeczy i faktycznie udowodni, że obecne pikiety i różne inne uliczne spędy, nie mają żadnego rozsądnego podłoża oprócz obrony swoich przywilejów i bandyckich postępowań patrz: "amber gold" , prawda ?!
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
151 dni temu
Adrian Czerzycki
Podaję za Onet.pl; „Projekt dotyczący zmian w ordynacji wyborczej do samorządów jest już "zaawansowany". Będziemy uchwalać taką ustawę, że już w 2018 roku ci, którzy mają za sobą dwie kadencje, nie będą mogli dalej kandydować na te same stanowiska - zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński”. BRAWO !
Nie znaczy to jednak że czas spocząć na laurach gdy „wybitny mówca” przestanie rządzić. Tu grozi wielkie niebezpieczeństwo tego, że w/w pozostawi po sobie „godnego” następcę, do czego myślę kutnowska MAFIA już się przygotowuje od jakiegoś czasu. Trzeba zmobilizować więc wszystkie siły jeśli chcemy w Kutnie coś zmienić. Do władzy, w tym obu samorządów muszą wejść, co mocno należy podkreślić, ZUPEŁNIE NOWI LUDZIE, w żaden sposób nie związani z tym nowotworowym układem rządzącym obecnie. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłbym ja będąc np. prezydentem czy starostą byłoby sprowadzenie do UM i SP zewnętrznego i solidnego AUDYTU – instytucji powszechnie uznanej i poważanej, który pozwoliłby na zebranie wszelkich informacji z przebiegu transakcji przeprowadzonych w tychże urzędach, na przestrzeni ostatnich czterech kadencji. Zrobiłbym to nawet gdyby ten audyt miał trwać nawet rok czy dłużej, bo za niego zapłaciliby ci, którzy zrobili kiedykolwiek coś złego, np. nadużywając władzy. Piszę odnosząc się do tego, co ja bym zrobił, ale mam nadzieję, że ta porządna część społeczeństwa znajdzie odpowiednio dobrego kandydata, którego i ja i wszyscy pozostali mocno wesprzemy w zaprowadzaniu porządku i prawa w mieście.
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
151 dni temu
Ernest Huntleyski Brawo , myślę podobnie .Tym ludziom nic nie powinno ujść bezkarnie . Dość dojenia nas z kasy przez tych samych (z MO, SB, PZPR, ZSL) tylko teraz pod różnymi sztandarami od czasu upadku komuny. Patrząc na to co oni teraz robią muszę wbrew sobie stwierdzić że za komuny było nie tyle uczciwiej ale nie tak oficjalnie . Kiedyś kradli pod stołem a teraz oficjalnie .
151 dni temu
 · 
 · 
26
Honorat Grodziski
Krzysiowi wystarczy, że starostą jest - pomyje nie straszne jemu!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
151 dni temu
Aureliusz Rabek
Jakie są konsekwencje uznania skargi za zasadną do osoby do której skarga się odnosiła?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
151 dni temu
Abdon Sołtykowski
Za pracowników I prace wydziału odpowiada dyrektor a nie pracownicy. Regulamin organizacyjny starostwa polecam i kodeks pracy.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
151 dni temu
Jakub Mroziński
Jakie konsekwencje wobec pracowników, no panie niech się pan zastanowi ? Co pracownik ma odpisywać za pana czy starostę? Przecież starosta miał odpowiedzieć a nie pracownik.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
151 dni temu
Jerzy Czerwieński Jakubie jak sobie to wyobrażasz, że starosta pisze wszystkie pisma pod ktorymi sie podpisuje. TO PO CO MA PRACOWNIKÓW !!!
151 dni temu
 · 
Kunegunda Ziezelscke Jerzy to ty uważasz ,że pracownik sam ma pismo napisac bez wiedzy starosty? No to kuźwa niech tylko w urzędzie zostaną sami pracownicy a tych u władzy zwolnić . Boże i takich jak ty własnie zatrudniają i mają takie a nie inne efekty.
151 dni temu
 · 
 · 
4
Radomir Roeske Kunegundo, pracownik ma konsultować treść pisma, ala przede wszystkim ma dostarczyć odpowiednie dokumenty, zadbać aby były stosowne opiniie, przygotować propozycję pisma. To nalezy do obowiązków pracownika. trudno aby szef sprawdzał wszystkie szczegóły.Życzę ci abys została szefem dużej jednostki. Powodzenia
151 dni temu
 · 
 · 
2
Radomir Roeske Ale oczywiście szef ponosi główną odpowiedzialność, taka funkcja. Nie zwalnia to jednak pracownika z odpowiedzialności.
151 dni temu
 · 
 · 
2
Żaklina Izmaiłowicz Radomirze skoro ma wszystko zrobić pracownik i nawet wiedzieć co szef chce odpisać to może jeszcze zamienić się wynagrodzeniem, co ja-cu-ś tu wódki nie widzę?
151 dni temu
 · 
 · 
4
Narcyz Iwanów
garguła to samo zło pamiętajcie o nim przy następnych wyborach,trzeba go wyciąć równo z trawą.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
151 dni temu
Emanuela Chełmski
Oświata rządzą Gierka i Pawlak, mieszają strasznie, sami ustalają na co komu i jak odpisać albo nie odpisywać, a teraz pracownicy będą odpowiadać za nie dopilnowanie sprawy?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
151 dni temu
Tymon Szlunko
ARGIMENN sie obudził?No to do roboty platfusowaty lawirancie!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
152 dni temu
Bonifacy Zurka
Debich wziął na siebie przewiny jurusia i arturka, no bo co tam. Juruś na zwolnieniu, artczi z JP rozwalają oświatę i się obławiają, a wszystko to za przyzwoleniem debisia, któremu jacuś zaleca przyjąć taką postawę. Z tego krzysia zrobili pośmiewisko, a sami szukają zysków w pobliskiej szkole.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
152 dni temu
Jurand Czukay Okazuje się, że dla janusia ta szkoła jest mocno dochodowa
152 dni temu
 · 
 · 
3
Wiesław Dawidowicz Jako dyrektor szkoły to zarabia z 1000 więcej niż dyplomowany to szału to z czego ten mocny dochód?
151 dni temu
 · 
Fabian Kontcym Dochody to on czerpie nielegalnie, bo to jest "jego szkoła", prywatny folwark, ale o tym w swoim czasie.
151 dni temu
 · 
 · 
4
Eugeniusz Czerkaski A może Debich go wreszcie ukarze tego Jurusia, szkoda że Gieruli nie może. A było Gieruli taką wysoką pensje dac Debich , może wymusił kłamca a dzisiaj po ptokch. Śmieje się z ciebie starosto. A czy to prawda,że Pawlaczkowi kazali długo siedziec na zwolnieniu ( Janusz Pawlak , Gierula i Trawa )
151 dni temu
 · 
 · 
3
Tymoteusz Bołtruk Eugeniusz tak mówi ulica. Ten człowiek bierze całkiem niezłe wynagrodzenie i nic nie zrobił . Kto go tam wsadził?
150 dni temu
 · 
 · 
2
Sykstus Mostołt
Jestem w szoku PSL podniosło się z kolan
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
152 dni temu
Narcyz Hahn Oni tak zawsze jak czują ,że coś koło ogona się pali. Obracają się razem z wiatrem.
151 dni temu
 · 
 · 
2
Apoloniusz Szymonke Płaszczyk raz na lewym, raz na prawym ramieniu. Oni już tak mają.
151 dni temu
 · 
 · 
4
Anioł Tołpiha Nie całe PSL bo Trawczyński jak zwykle wstrzymał się od głosu.
151 dni temu
 · 
 · 
2
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Drugie Kutnowskie Dni Fantastyki
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie już od przyszłego czwartku zaprasza na Kutnowskie Dni Fantastyki. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia. A w programie spotkania z autorami, koncert, warsztaty malarskie, pokaz... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]
Przeprowadzki Usługi transportowe Oferujemy usługi transportowe przeprowadzki przewozy mebli, AGD i RTV rzawsze aktualne również w weekendy 24h tel. 725-361-836... [czytaj więcej]
WYnajme kawalerke Wynajme kawalerke 20^2. Od lipca w centrum Kutna. Umeblowana. Koszt najmu 650zl... [czytaj więcej]
Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód. Tylko 94zł miesięcznie za pożyczone 1000zł. Aby otrzymać pożyczkę potrzebujesz: - dowód osobisty - konto bankowe - źródło dochodu ... [czytaj więcej]
PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec Od osoby szukającej pracy oczekuje się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku Ze strony pracodawcy oferujemy pracę jednozmianową od 5.30... [czytaj więcej]
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz rnczasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? rnrnChcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę ni... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Błażej Okręglewicz:
3 minut temu
Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować.
Hortensjusz Oleksiuk:
2
 · 
11 minut temu
Popieram Cię Krzysztofie w 1000%, chylę czoła i pozdrawiam....
Hortensjusz Oleksiuk:
2
 · 
15 minut temu
W kutnowskim Chwastostanie wszystko jest możliwe! Nieprawdaż?
Hortensjusz Oleksiuk:
20 minut temu
###"R" Taaaak! Wszystko jasne? Jurandzie! A kto ukradł komentarz, który znajdował się powyżej i był w swojej formie podobny do poniższego tylko zamiast dziwnie zamontowanego napisu PTO"R" był napis eKutno? Gdyby nie te awruki i złodzieje to Ziemia Kutnowska by była o wiele razy piękniejsza, ładniejsza, mądrzejsza, światlejsza i czystsza. Robert! Bardzo pięknie to wszystko ująłeś. Tak trzymaj! Pozdrawiam. Trzymajta sie chłopy mocno. W kupie! Uważajta na awruki, złodziei, głąbów i świrów. Do zobaczenia w szeregach Kutnowskiej Armii Nadziei "Prawda i Śmiech". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... ~agent 3D - Agencja MRPiH "podkówka". Generalny Koordynator akcji tworzenia KAN "PiŚ".
Jonatan Błus:
28 minut temu
Szanowny Panie Zygfrydzie obraźliwy wpis jest gdzieś poniżej ale doceniam pana dobrą wolę i po pana wpisie uważam sprawę za niebyłą. Pozdrawiam serdecznie.
Zygfryd Iwański:
1 godzin temu
Drogi Zygmuncie Skinder! Może w czymś Ci pomóc? Kto i czym Cię obrażał bez uzasadnienia? Może jesteś na jakimś punkcie niewygimnastykowany i niewyuczony? Bohaterski praojciec na pewno bez uzasadnienia by Cię nie obrażał. ~Towarzystwo Pomocy Wzajemnej i Reasekuracji.
Jan Hryncewicz:
1 godzin temu
Grzegorz to ty wprowadzasz ludzi w błąd pisząc ,że błąd jest w tytule, nie wszyscy sa kumaci, zrozumiałaś?
Arkadiusz Paś:
2
 · 
1 godzin temu
Oni wszyscy chcą dotrwać do końca kadencji i tyle w temacie.
Zdzisław Zmurka:
1 godzin temu
Ale pewnie firma pośrednicząca to agencja pracy tymczasowej, która na takiego pracownika dostaje ze 3000 netto.
Krzysztof Stuart:
2
 · 
1 godzin temu
...przepraszam, miało być OSŁABIAJĄCY partię!
Krzysztof Stuart:
2
 · 
1 godzin temu
Uważam że p. Kłopotowski szkodzi partii, miastu i mieszkańcom Kutna. Sianie takiej demagogii nie przekona nikogo. Ten obecny skład kutnowskiego PiS nie ma według mnie szans na to aby wejść do samorządu w najbliższych wyborach. Ponadto obiecuję państwu, że prawdziwa Prawica w Kutnie nie spocznie dopóki ten pan i inni szkodnicy, osłaniający partię w niej pozostaną.
Zygfryd Iwański:
1 godzin temu
Taka odpowiedź: Wszyscy złoczyńcy, władza, lenie, marnotrawcy, awruki i złodzieje chcieliby, aby praniem wszystkich brudów zajęli się PTO"R" i eKutno. Tak widzę, słyszę i czuję. ~uczeń normalnego liceum nieakademickiego.
Grzegorz Korb:
2 godzin temu
To raczej ty nie załapaleś drwiny z tzw wolnych etatów w tym powiecie, chyba że jesteś romantykiem który uważa że ten wakat zostanie obsadzony w wyniku rzetelnego konkursu w którym wygra najlepszy. O co zakład że gdy już poznamy wynik konkursu to dziwnym zbiegiem okoliczności okaże się ze zwycięzca jednak już z obecną władzą był związany?
Beniamin Estko:
3 godzin temu
Mój sąasiad pracuje w Fresenius Kabi w Kutnie trzeci rok przez Firme pośredniczą zarobki jego to minimalnie powyżej 1500 netto.
Anioł Kotdras:
3
 · 
3 godzin temu
Jak to jest możliwe, że Debich odwołany przez wojewodę z funkcji starosty, co potwierdziły wyroki dwóch sądów nadal jest starostą. To jakaś paranoja. To kpina z wymiaru sprawiedliwości to kpina z mieszkańców miasta. Gdyby miał trochę honoru to sam by odszedł, ale u niego honor? Tylko micha liczy się. przecież drugi raz sie już nie załapie.
Honorata Solarz:
2
 · 
4 godzin temu
A kto w tym referacie jest kierownikiem i czy ma wykształcenie przydatne w tej pracy czy może jest np europeistą, humanistą ,biologiem ,czy ma wykształcenie tożsame bo tak też używane jest w ogłaszanych konkursach? Ktoś wie?
Blanka Barszczowski:
4 godzin temu
No właśnie co na to sanepid i jakieś inne instytucje od śrrodowiska? A gdzie policja? Czy zawiadomiona ociąga się z przyjechaniem?
Roberta Bychow:
4 godzin temu
Czym ci zaimponował?
Patryk Boniuko:
4 godzin temu
Prędzej już ogrodnik niż biolog.
Patryk Boniuko:
4
 · 
4 godzin temu
Bo oni myślą że wszyscy są idiotami ,a tak nie jest.Najciekawsze artykuły
 ·  14
3 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  187
3 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  72
4 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  18
4 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
9 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
9 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
10 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
13 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
14 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
14 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
15 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
16 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
16 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
18 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
18 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
18 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
18 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
18 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
19 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
19 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
19 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
19 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
21 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
25 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
26 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności