eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 20.02.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Skarga na starostę Krzysztofa Debicha zasadna
Związek Nauczycielstwa Polskiego w listopadzie ubiegłego roku wniósł skargę na działania Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha w związku z brakiem odpowiedzi na pismo z maja 2016r.

25 maja ZNP wystąpiło do starosty Krzysztofa Debicha z wnioskiem o podniesienie kwoty dodatku za trudne warunki pracy dla wychowawców internatu Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Żychlinie w uzgadnianym wówczas ze związkami „Regulaminie w sprawie wysokości oraz szczegółowych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz sposobu obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski”.

Dziś radni debatowali nad propozycją Komisji Rewizyjnej uznania skargi na starostę za zasadną. O tym InterTV


Po miesiącu, 24 czerwca Jerzy Pawlak dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu starostwa odpowiedział ZNP, że treść przywołanego wyżej regulaminu została już uzgodniona ze związkami zawodowymi, a Zarząd Powiatu w Kutnie rozpatruje zgłoszoną przez związek sprawę.

31 sierpnia Rada Powiatu w Kutnie uchwaliła ww Regulamin w sprawie wysokości oraz szczegółowych warunków przyznawania dodatków. Jednak organ nadzoru Wojewoda Łódzki wskazał na nieważność uchwały. Została ona poprawiona i ponownie głosowana przez radnych 2 listopada.

Kiedy od pisma dyrektora Jerzego Pawlaka minęły trzy miesiące, a ZNP nie miało nadal odpowiedzi od starosty w sprawie wniosku zgłoszonego do regulaminu, wystosowało pod koniec września monit przypominający o rozpatrzeniu pisma zgodnie z prawem.  Po monicie nic się nie wydarzyło pomimo, że Regulamin był ponownie głosowany przez radę i można było wniosek ZNP uwzględnić. Od września do 23 listopada br. starosta związkowi nie odpowiedział więc Mariusz Kozarski prezes Oddziału ZNP wniósł skargę.

Komisja Rewizyjna jednogłośnie uznała skargę za zasadną, a dziś Rada Powiatu również przychyliła się do tej decyzji. Artur Gierula, członek zarządu ds. informacji i edukacji przyznał, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec pracowników, którzy nie wypełnili swoich obowiązków.
wandea, 25.01.2017 21:47|czytane: 2060 razy|53 komentarzy|komentuj
Adrian Zuleja
Norbert Kruczek
Przecież wyrok prawdopodobnie jest znany i starosta na trawkę i zwrot pobranej kasy.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
17 dni temu
Barbara Rygulski
Obejrzałem materiał i co widzę wice jest zawsze za a nawet przeciw. Inaczej się mówi , inaczej głosuje. Rozdwojenie ?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
24 dni temu
January Pyza
W końcu jest odwołany przez wojewodę, czy "przyspawany" do stołka?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
24 dni temu
Wilhelm Stefanowicz
Zarząd znp chyba czuje jak mu się grunt usuwa pod nogami, skoro tak aktywnie działa i to przeciw władzy, dziwy
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
25 dni temu
Franciszek Radlicz
Za takie rzeczy w normalnych firmach dawno poleciałby łby, a niektórzy już staliby się klientami PUP. Ale tu jest samorząd, tu wszystko jest inaczej, nie ma winnych, którzy rządzą, winni są pracownicy, według pana członka zarządu. On niewinny, zarząd niewinny, nie wiedzą co podpisywali, ale już wiedzą jak i z kim się układać, aby dobra forsa wpływała co miesiąc na ich konta. Kiedy to się skończy?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
25 dni temu
Urban Lewikowski
Jak patrze na tego fałszywie uśmiechającego się Trawczyńskiego i Gierule to dochodzę do wniosku , że chyba takich jak oni dobranych nie ma w całym świecie. Debich gdzie ty miałeś oczy, w życiu bym z nimi nie wszedł w koalicje. Choć trochę jestem w stanie cię zrozumieć bracie bo przecież klamliwemu Kłopotowi wierzyc nie można tez. Dla stołka zrobił by wszystko. Podobno teraz tez mu sie marzy być starostą. Liczy na pomoc wszystkich.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
25 dni temu
Bolesław Bartoszewski
Wszelki politykierski element za swoje udowodnione i uzasadnione niedociągnięcia w pracy, nieudacznictwo, błędy merytoryczne, formalne, podjęte niezgodne z obowiązującym prawem decyzje winny być karalne stosując art. 52 Kodeksu Pracy, i takowy przypadek tudzież urzędowy element winien być w konsekwencji wywalony na zbity pysk (sorry za kolokwializm).
Jednak znając życie w takich przypadkach te pospolite nieudacznik i wsze-samorządowe pospolite tłuczki nigdy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, ba, nawet, gdy skazani są prawomocnym wyrokiem sądowym, to i tak bujają się na swoich zydlach do u....ej śmierci, niestety!
I to jest ta "demokracja", którą wprowadziły nie-rządy m.in. platformy, sld, psl/zsl itd. itp.
Czekamy, aż ta władza, daj Boże, zmieni ten stan rzeczy i faktycznie udowodni, że obecne pikiety i różne inne uliczne spędy, nie mają żadnego rozsądnego podłoża oprócz obrony swoich przywilejów i bandyckich postępowań patrz: "amber gold" , prawda ?!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
25 dni temu
Eugeniusz Czerkaski
Moim skromnym zdaniem Debich od początku pozwolił na rozdawnictwo PSL Trawa az rączki zaciskał, że takiego naiwniaka spotkał . Gierula radośnie romansami w PUP się zaimował i opowiadaniem głupot jaki jest mądry, Saramanowicz klaskał Debichowi i powtarzał ,że wszystko załatwi bo ma takie kontakty. A prawda jest taka chłopie trzeba sobie powiedzieć, że na ludziach się nieznasz Trawa robi cię w trąbę w oświacie , PCPR-e a już najwiecej w Urzędzie Pracy. Wsadził sprzedawczynie kwiatów na groby na Dyrektora a rządzi i tak Rzeźnicka, która w twarz się smieje z prawniczkiem urzędu jak to cię Debich w trąbę robią. Łuczakową Trawa wsadził na księgową bo on nie chce, żeby wyszła sprawa pieniędzy i nieściągalności pożyczkowych. Wsadził do pracy już z 8 osób. A w oświacie szkoda gadać. Ale porozmawiajmy o przyszłości: Kłopot rozpowiada na prawo i lewo, że Jóźwiaka chce na starostę bo Galowa będzie zadowolona. Rozpycha się PSL bo chce stworzyć koalicję z PO i Pokoleniami i może wychaczyć kogoś z NIEZALEZNEJ. A prawda jest taka,że nie wie bidok Trawa ,że to jego z chłopcy z PSL z Pawlikowskim by się go chętnie pozbyli. A tak szczerze współczuję panu panie Debich bo po wyroku i tak pana pukną bo Januszek Pawlak nie chce , żeby mu się ktoś tykał w stary układ Rzeżnicka- Gierula Trawa i kasa gra. A tak na zakończenie żony koleżanka pokazała mi papier z PCPR, że tam Trawa zatrudnił oskarżoną Raciborską - dawną dyrektorkę z PUP co ludzi zwalniała niezgodnie z prawem. O co tu chodzi Debich - niewidzisz jak TRAWA gra na dwa fronty. Dał jej pracę, chociaż podobno z nią się sądzi po zwolnieniu? A o szpitalu to póxniej bo mnie noga w gipsie pobolwea , muszę wstać
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
25 dni temu
Hipolit Barszcz gratulejszyn wypowiedzi dzięki za niektóre info przyda się na wszelki wielki HAHAHAHA pozdrawiam staroste i jego wice
25 dni temu
 · 
 · 
8
Igor Staske Masz rację na ludziach się nie zna .
25 dni temu
 · 
 · 
5
Zachary Machnik Źle dobiera . Klakierzy są zawsze niebezpieczni.
25 dni temu
 · 
 · 
6
Leszek Mężyk Po to janusz postawił przy debichu jacusia, aby ten wyprowadzał go w pole. Na jacusia pewnie coś mają mocnego, bo ten tańczy jak mu zagrają, ale do "Staszica" i tak go nie weźmie, bo jednak wiedzę ma większą od niego, a takich zakompleksiony janusz nienawidzi.
25 dni temu
 · 
 · 
6
Damian Moszkowski Ci w/w histerycy nie pomieszczą się tam, gdyż tamtejsze liceum będzie wygaszone, a szkolnictwo zawodowe nie jest rozwijane, więc siłą rzeczy ta szkoła posypie się.
25 dni temu
 · 
 · 
4
Walter Behrenreiter
Ale co z zasadności tej skargi wynika? Tylko sobie pogadali , powymądrzali i się rozeszli?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
25 dni temu
Serafin Mekuba
Według mnie następne wybory powinny być takie aby prezydentem czy starostą został ktoś zupełnie nowy bez złej przeszłości. Wokół niego (jakieś normalny komitet wyborczy nie kojarzący się z żadnym KO) powinni zgromadzić się ludzie nie ze względu na opcje polityczną bo to w samorządzie nie jest ważne ale na wyznawane wartości i chęć naprawy samorządu. Czy to powiatu czy miasta. Inaczej popadniemy w kolejną mafijna niewolę na całe lata świetlne.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
26 dni temu
Maksym Dowborowicz I wierzy Pan w to?
26 dni temu
 · 
 · 
3
Jan Rot
Jak Trawczyński był przewodniczącym rady powiatu, to Juruś Pawlak był członkiem zarządu powiatu. Potem gdzieś tam na Azorach skromnym nauczycielem. Teraz Trawczyński jest wicestarosta a Juruś Pawlak, dyrektorem od oświaty. Czy te zabiegi to zbiegi okoliczności? W Alternatywach 4 niektórzy popierali się solidarnie, u nas chyba też to robią. A, tak w ogóle, to czy starostowie, Gierula i inni odpowiedzialni ludzie za wychodzące pisma ze starostwa, czytać nie umieją? Są aż tak mało gramotni, że teraz chcą zrzucić winę na pracowników?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
26 dni temu
Żaklina Izmaiłowicz A czy przypadkiem ten protegowany dyrektor nie jest na zwolnieniu lekarskim? Jqak tam panie wicestarosto jest na zwonieniu czy pracuje?
26 dni temu
 · 
 · 
8
Dacjan Stefanowicz Chorobowe ma i ma racje w takim bałaganie
26 dni temu
 · 
Ananiasz Bończa A sądzisz,że jak by był to by posprzątał? Najpierw trzeba od siebie zacząć.
25 dni temu
 · 
 · 
5
Jan Rot
Widzisz Krzysiu, już twoje przydupaski się od ciebie odcinają. Zaraz będą kłaniać się nowym panom, a ty skończysz na śmietniku historii. Nie wyszło ci w mieście, nie wyszło w powiecie, bo nie tych ludzi miałeś za przyjaciół. Dla nich tylko forsa liczyła się i nepotyzm. Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się w tym powiecie człowiek, który przerwie ten zamknięty krąg układzików i nepotyzmu.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
26 dni temu
Tytus Czayka
Dlaczego normalni ludzie nie stratują tylko to skorumpowane badziewie pcha sie do władzy i ją dostaje robiąc potem co tylko chce ????????????????????????????
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
26 dni temu
Borys Stykowski bo mieszkańcy Kutna stawiają na korupcję i układy ?
26 dni temu
 · 
 · 
16
Maksym Dowborowicz Może nie do końca. Po prostu: Część ma w tym interes, część ma zrobioną wodę z mózgu a części, najzwyczajniej w świecie, się nie chce.
26 dni temu
 · 
 · 
9
Maksym Dowborowicz Królik, jego krewni i znajomi królik to duża armia. Trzeba będzie nieźle się natrudzić. Jest to jednak wykonalne zadanie. Ale nie z tymi kandydatami co do tej pory czyli "stałym zestawem" powtarzającym się w każdych wyborach.
26 dni temu
 · 
 · 
8
Kosma Pluskwa
Jeśli mieszkańcy Kutna nie wstaną z kolan i dalej będa liczyć na jałmużnę sitwy to nigdy już nie uda sie nam tego zrobić bo sitaw ta zawłaszczy i miasto i powiat. Teraz będzie ten jedyny moment kiedy bedzie mozna to zmienić i zacząć normalnie żyć. Jak napisał poniżej Maciej, usunąć, rozliczyć i pociągnąć do odpowiedzialności !
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
26 dni temu
Dyzma Gilon Trzeba iśc choć raz licznie do wyborów bo dotąd chodzą głównie ludzie podlegający mafiozom z miasta i powiatu, czerpiacy korzyści z tej chorej sytuacji. To tylko oni ich rodziny a przecież to tylko część z nas, nie wszyscy. Nie dajcie się kupić za windy w kościele czy halę sportową. Bo windę zbudowali ale nawet jesli zbudują, co watpliwe, tę halę to ze wzgledu na wlasne korzysci a nie nas kobiców .
26 dni temu
 · 
 · 
22
Maciej Eustachiewicz
Trzeba całą tą sitwę pogonić a najważniejsze pociągnąć do odpowiedzialności karnej dla przestrogi dla następnych psełdo urzędników
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
26 dni temu
Kalasanty Nencha
Wszelki politykierski element za swoje udowodnione i uzasadnione niedociągnięcia w pracy, nieudacznictwo, błędy merytoryczne, formalne, podjęte niezgodne z obowiązującym prawem decyzje winny być karalne stosując art. 52 Kodeksu Pracy, i takowy przypadek tudzież urzędowy element winien być w konsekwencji wywalony na zbity pysk (sorry za kolokwializm).
Jednak znając życie w takich przypadkach te pospolite nieudacznik i wsze-samorządowe pospolite tłuczki nigdy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, ba, nawet, gdy skazani są prawomocnym wyrokiem sądowym, to i tak bujają się na swoich zydlach do u....ej śmierci, niestety!
I to jest ta "demokracja", którą wprowadziły nie-rządy m.in. platformy, sld, psl/zsl itd. itp.
Czekamy, aż ta władza, daj Boże, zmieni ten stan rzeczy i faktycznie udowodni, że obecne pikiety i różne inne uliczne spędy, nie mają żadnego rozsądnego podłoża oprócz obrony swoich przywilejów i bandyckich postępowań patrz: "amber gold" , prawda ?!
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
26 dni temu
Adrian Czerzycki
Podaję za Onet.pl; „Projekt dotyczący zmian w ordynacji wyborczej do samorządów jest już "zaawansowany". Będziemy uchwalać taką ustawę, że już w 2018 roku ci, którzy mają za sobą dwie kadencje, nie będą mogli dalej kandydować na te same stanowiska - zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński”. BRAWO !
Nie znaczy to jednak że czas spocząć na laurach gdy „wybitny mówca” przestanie rządzić. Tu grozi wielkie niebezpieczeństwo tego, że w/w pozostawi po sobie „godnego” następcę, do czego myślę kutnowska MAFIA już się przygotowuje od jakiegoś czasu. Trzeba zmobilizować więc wszystkie siły jeśli chcemy w Kutnie coś zmienić. Do władzy, w tym obu samorządów muszą wejść, co mocno należy podkreślić, ZUPEŁNIE NOWI LUDZIE, w żaden sposób nie związani z tym nowotworowym układem rządzącym obecnie. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłbym ja będąc np. prezydentem czy starostą byłoby sprowadzenie do UM i SP zewnętrznego i solidnego AUDYTU – instytucji powszechnie uznanej i poważanej, który pozwoliłby na zebranie wszelkich informacji z przebiegu transakcji przeprowadzonych w tychże urzędach, na przestrzeni ostatnich czterech kadencji. Zrobiłbym to nawet gdyby ten audyt miał trwać nawet rok czy dłużej, bo za niego zapłaciliby ci, którzy zrobili kiedykolwiek coś złego, np. nadużywając władzy. Piszę odnosząc się do tego, co ja bym zrobił, ale mam nadzieję, że ta porządna część społeczeństwa znajdzie odpowiednio dobrego kandydata, którego i ja i wszyscy pozostali mocno wesprzemy w zaprowadzaniu porządku i prawa w mieście.
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
26 dni temu
Ernest Huntleyski Brawo , myślę podobnie .Tym ludziom nic nie powinno ujść bezkarnie . Dość dojenia nas z kasy przez tych samych (z MO, SB, PZPR, ZSL) tylko teraz pod różnymi sztandarami od czasu upadku komuny. Patrząc na to co oni teraz robią muszę wbrew sobie stwierdzić że za komuny było nie tyle uczciwiej ale nie tak oficjalnie . Kiedyś kradli pod stołem a teraz oficjalnie .
26 dni temu
 · 
 · 
26
Honorat Grodziski
Krzysiowi wystarczy, że starostą jest - pomyje nie straszne jemu!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
26 dni temu
Aureliusz Rabek
Jakie są konsekwencje uznania skargi za zasadną do osoby do której skarga się odnosiła?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
26 dni temu
Abdon Sołtykowski
Za pracowników I prace wydziału odpowiada dyrektor a nie pracownicy. Regulamin organizacyjny starostwa polecam i kodeks pracy.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
26 dni temu
Jakub Mroziński
Jakie konsekwencje wobec pracowników, no panie niech się pan zastanowi ? Co pracownik ma odpisywać za pana czy starostę? Przecież starosta miał odpowiedzieć a nie pracownik.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
26 dni temu
Jerzy Czerwieński Jakubie jak sobie to wyobrażasz, że starosta pisze wszystkie pisma pod ktorymi sie podpisuje. TO PO CO MA PRACOWNIKÓW !!!
26 dni temu
 · 
Kunegunda Ziezelscke Jerzy to ty uważasz ,że pracownik sam ma pismo napisac bez wiedzy starosty? No to kuźwa niech tylko w urzędzie zostaną sami pracownicy a tych u władzy zwolnić . Boże i takich jak ty własnie zatrudniają i mają takie a nie inne efekty.
26 dni temu
 · 
 · 
4
Radomir Roeske Kunegundo, pracownik ma konsultować treść pisma, ala przede wszystkim ma dostarczyć odpowiednie dokumenty, zadbać aby były stosowne opiniie, przygotować propozycję pisma. To nalezy do obowiązków pracownika. trudno aby szef sprawdzał wszystkie szczegóły.Życzę ci abys została szefem dużej jednostki. Powodzenia
26 dni temu
 · 
 · 
2
Radomir Roeske Ale oczywiście szef ponosi główną odpowiedzialność, taka funkcja. Nie zwalnia to jednak pracownika z odpowiedzialności.
26 dni temu
 · 
 · 
2
Żaklina Izmaiłowicz Radomirze skoro ma wszystko zrobić pracownik i nawet wiedzieć co szef chce odpisać to może jeszcze zamienić się wynagrodzeniem, co ja-cu-ś tu wódki nie widzę?
26 dni temu
 · 
 · 
4
Narcyz Iwanów
garguła to samo zło pamiętajcie o nim przy następnych wyborach,trzeba go wyciąć równo z trawą.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
26 dni temu
Emanuela Chełmski
Oświata rządzą Gierka i Pawlak, mieszają strasznie, sami ustalają na co komu i jak odpisać albo nie odpisywać, a teraz pracownicy będą odpowiadać za nie dopilnowanie sprawy?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
26 dni temu
Tymon Szlunko
ARGIMENN sie obudził?No to do roboty platfusowaty lawirancie!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
26 dni temu
Bonifacy Zurka
Debich wziął na siebie przewiny jurusia i arturka, no bo co tam. Juruś na zwolnieniu, artczi z JP rozwalają oświatę i się obławiają, a wszystko to za przyzwoleniem debisia, któremu jacuś zaleca przyjąć taką postawę. Z tego krzysia zrobili pośmiewisko, a sami szukają zysków w pobliskiej szkole.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
26 dni temu
Jurand Czukay Okazuje się, że dla janusia ta szkoła jest mocno dochodowa
26 dni temu
 · 
 · 
3
Wiesław Dawidowicz Jako dyrektor szkoły to zarabia z 1000 więcej niż dyplomowany to szału to z czego ten mocny dochód?
26 dni temu
 · 
Fabian Kontcym Dochody to on czerpie nielegalnie, bo to jest "jego szkoła", prywatny folwark, ale o tym w swoim czasie.
26 dni temu
 · 
 · 
4
Eugeniusz Czerkaski A może Debich go wreszcie ukarze tego Jurusia, szkoda że Gieruli nie może. A było Gieruli taką wysoką pensje dac Debich , może wymusił kłamca a dzisiaj po ptokch. Śmieje się z ciebie starosto. A czy to prawda,że Pawlaczkowi kazali długo siedziec na zwolnieniu ( Janusz Pawlak , Gierula i Trawa )
25 dni temu
 · 
 · 
3
Tymoteusz Bołtruk Eugeniusz tak mówi ulica. Ten człowiek bierze całkiem niezłe wynagrodzenie i nic nie zrobił . Kto go tam wsadził?
25 dni temu
 · 
 · 
2
Sykstus Mostołt
Jestem w szoku PSL podniosło się z kolan
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
26 dni temu
Narcyz Hahn Oni tak zawsze jak czują ,że coś koło ogona się pali. Obracają się razem z wiatrem.
26 dni temu
 · 
 · 
2
Apoloniusz Szymonke Płaszczyk raz na lewym, raz na prawym ramieniu. Oni już tak mają.
26 dni temu
 · 
 · 
4
Anioł Tołpiha Nie całe PSL bo Trawczyński jak zwykle wstrzymał się od głosu.
26 dni temu
 · 
 · 
2
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Cudowna dłoń masażystki...
To, że lekarz wypisał  skierowanie na masaże wcale nie oznacza, że szybko rozpoczniemy terapię. W Kutnie na „państwową” rehabilitację trzeba czekać... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Pod patronatem eKutno.pl: II Festiwal Nowe Brzmienie/Nowe Media
Kutnowski Dom Kultury zaprasza na drugą edycję Festiwalu Nowe Brzmienie/Nowe Media, który odbędzie się w dniach 16-19 marca. W programie: 16.03 – godz. 18.00 Koncert Katarzyny Nosowskiej Nosowska zaprezentuje przekrojowy repertuar - głównie najważniejsze... [więcej]
Sport
Devante Wallace odszedł z Polfarmexu Kutno
Dziś KKS PRO BASKET KUTNO S.A. rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z byłym już zawodnikiem Polfarmex’u, Devante Wallacem. Umowa pomiędzy klubem a zawodnikiem została przedwcześnie zakończona na wniosek zawodnika. Wallace z Asseco Gdynia Zarząd klubu KKS PRO BASKET KUTNO S.A.  chciałby podziękować Devante... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zatrudnię kierownika Firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu wielkopowierzchniowych posadzek przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko kierownik robót. Mile widziani absolwenci politechnik z uzyskanym... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie zaprasza. Oferujemy kierunki: - Technik BHP - Technik ADMINISTRACJI Nauka jest całkowicie BEZP... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie zaprasza. Oferujemy kierunki: - Technik BHP - Technik ADMINISTRACJI Nauka jest całkowicie BEZP... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie zaprasza. Oferujemy kierunki: - Technik BHP - Technik ADMINISTRACJI Nauka jest całkowicie BEZP... [czytaj więcej]
Opiekun\ka Pani lubiącej grać w gry - 4500 zł netto Firma Arche ProCare jest tworzona przez ludzi, dla których odpowiedzialność i rzetelność stanowią najwyższą wartość. Dzięki naszej pasji w niesieniu pomocy zarówno dużym organizacjom, jak... [czytaj więcej]
Certyfikat Przewoźnika Drogowego Rzeczy Kompetencji Zawodowych, Spedycja. Warszawa 21-24.04.2017 r. Firma Koal serdecznie zaprasza do Warszawy na czterodniowe szkolenie pt - pon. 21,22,23,24 kwietnia 2017 r. 2016 r. Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro g... [czytaj więcej]
Projekt baneru internetowego Potrzebujesz baneru internetowego? Chętnie wykonam go specjalnie dla Ciebie. Dokładam wszelkiej staranności i dokładności przy wykonaniu powierzonego projektu, podchodzę indywidualnie do klienta... [czytaj więcej]
zatrudnię kelnera/kelnerkę Restauracja " DWOREK " zatrudni osobę na stanowisko kelner/ kelnerka . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv na adres : hotel@hotel-dworek-kutno.pl... [czytaj więcej]
Recepcjonista /kelner Hotel Dworek zatrudni kelnerkę/ recepcjonistkę. Cv należy składać osobiście w Hotelu przy ulicy Kościuszki 9.... [czytaj więcej]
Fotograf na wesela oraz imprezy okolicznościowe Mam świadomość, że nie jest to pierwsza strona z fotografią, którą odwiedzacie. Szukacie osoby, która uwieczni najważniejsze momenty w Waszym życiu w sposób niebanalny, jednocześnie w pe... [czytaj więcej]
Ubranko do chrztu Witam posiadam na sprzedaż ubranko do chrztu dla dziewczynki. Strój w kolorze białym w rozmiarze 68. Do sukienki jest bolerko z długim rękawem również w kolorze białym. Dodaje opaskę oraz buc... [czytaj więcej]
Przeprowadzji-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła ekip... [czytaj więcej]
KREDYTY, POŻYCZKI DLA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH Oferuję kredyt bankowy bez zabezpieczenia oraz inne rodzaje finansowania na okres do 12-30 lat kredytowania.rnMoja oferta skierowana jest również dla osób ze złym BIKiem, wpisami w KRD i ERIFF or... [czytaj więcej]
Piękna suknia ślubna Zapraszam serdecznie do kupna wyjątkowej i pięknej sukni ślubnej z 2016 roku typu Princessa!rn Rozmiar 38-40, na wzrost ok 166. Gorset idealnie skrojony, lekko drapowany, wiązany z tylu, nie przes... [czytaj więcej]
Zapraszam do kupna pięknej sukni ślubnej Zapraszam serdecznie do kupna wyjątkowej i pięknej sukni ślubnej z 2016 roku typu Princessa!rn Rozmiar 38-40, na wzrost ok 166. Gorset idealnie skrojony, lekko drapowany, wiązany z tylu, nie przes... [czytaj więcej]
Zapraszam do kupna pięknej sukni ślubnej Zapraszam serdecznie do kupna wyjątkowej i pięknej sukni ślubnej z 2016 roku typu Princessa!rn Rozmiar 38-40, na wzrost ok 166. Gorset idealnie skrojony, lekko drapowany, wiązany z tylu, nie przes... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Jeremiasz Gąsiorek:
8 minut temu
Jeżeli chodzi o tego pana to nigdy by mi to nie przyszło do głowy ,ale po głębszym zastanowieniu uważam,że to ma sens.Ciekawe ,czy ktoś mając takiego kontrkandydata odważy się wystartować?A jak nie to co to za wybór?
Ola Rzadkiewicz:
41 minut temu
Dzień dobry, proszę bardzo, dodaję
Wiesław Paszkiewicz:
1 godzin temu
Ale Was tam szkolą!
Teofil Zięba:
2
 · 
2 godzin temu
Jak będzie budowana nowa ulica koło oczyszczalni ścieków.
Dawid Mocher:
2 godzin temu
Dobra zmiana już przyszła. A będzie jeszcze lepiej. Tak dobrze, że nawet sobie tego wyobrazić nie jesteśmy w stanie. Tylko, że gdy ta dobra zmiana będzie już pełna, to... Polski już nie będzie.
Adolf Szaknowski:
2 godzin temu
Honoratko, Jadwigo oczywiście możesz mieć swoje zdanie szkoda tylko, że wyrażasz je w taki sposób - wiem przy .... się.
Włodzimierz Aksentowicz:
2
 · 
3 godzin temu
A kiedy ulica Burzowa?
Vanessa Fitinghoff:
3
 · 
3 godzin temu
Znam człowieka ma wrodzony gen legalizmu ,taki zawsze będzie państwowcem,podobnie jak Kamiński Mariusz(tylko nie mylić z łysą pałą,sprzedajną k..wą)Ciekawy pomysł!
Flawia Kościelny:
2
 · 
3 godzin temu
Może udaje ,że nie wie to ponoć dobra metoda?
Jadwiga Dagestański:
3 godzin temu
Bogdanie i Piusie nie jestem specjalistą od komputerów, banków i różnych machlojek ,żeby było jasne . Nie zwracaj się do mnie Bogdanie jako do redakcji bo nią nie jestem , nie jestem te z Piusie osobą z kręgu zainteresowanych i też tak jak wy mam prawo wypowiedzieć się i mieć swoje zdanie . A z jakiego kręgu wy jesteście? Bo ja z żadnego. Te aluzje to raczej do osób tych które zarządzały i nadzorowały i w dalszym ciągu utrzymują się na ciepłych stołeczkach.
Damian Tokarski:
3
 · 
3 godzin temu
O następcy mówią, że go nikt nie lubi,I DOBRZE,WRESZCIE KTOŚ NIEZDILOWANY, ANI Z GÓRĄ ,ANI Z DOŁEM-Ważne ,że trzeźwo myśli!Sądzę,że da radę!
Tytus Prażeń:
3 godzin temu
Podeprzyj się laską.
Ambroży Hrańk:
3 godzin temu
Szyby na przystankach MZK - POWYBIJANE, elewacje domów i bloków mieszkalnych - WYSPREJOWANE, kutnowscy policjanci - DOSKONALĄ SIĘ W STRZELANIU (szkoda, że do ludzi), straż miejska - PRZYCZEPIA SOBIE KOLEJNE GWIAZDKI AWANSU NA PAGONACH. Idzie wiosna - IDZIE DOBRA ZMIANA. Kto tego nie przeżyje - zostanie przyjęty przez zarząd KUCZKOWA na co najmniej 20-letnie przeczekanie.
Henryk Lenek:
3 godzin temu
Fajnie byłoby podeprzeć tą wiadomość mapą.
Marianna Krebs:
3
 · 
3 godzin temu
No Krzysiu zobacz,nawet już sensownego następce masz(o co się tak bardzo obawiałeś),no chyba teraz już nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś sobie spokojnie wrócił na Czarnów,co nie?
Ambroży Hrańk:
3 godzin temu
Brawo szybownik z Wilczej!
Berenika Franciszak:
2
 · 
3 godzin temu
Wreszcie coś sensownego,konstruktywnego,nie jestem fanką tego człowieka,ale uważam,że wójtem mógłby być dobrym,napewno nikt go nie kupi...tak jak tego...nawet nie chcę wymieniać nazwiska.
Walter Konwa:
2
 · 
4 godzin temu
Pan Eugeniusz ma bardzo duże doświadczenie procesowe w odzyskiwaniu(z sukcesem) mienia(gminna prawnik mogłaby u niego terminować),a ponieważ i w gminie i w jego rodzinnej miejscowości jest trochę do odzyskania dla mieszkańców, jego kandydatura by była wręcz idealna.Nie mówiąc o tym,że jest wzorowym zięciem,mężem,ojcem,dziadkiem i katolikiem!Jesteśmy całą rodziną na tak!
Pompejusz Jedliński:
3
 · 
4 godzin temu
Barnim, nie napisałeś którą z kolei teściową (pierwszą... czy piątą) opiekuje się gminna prawnik.
Napoleon Bronicz:
4 godzin temu
Ulica bohaterow niczyichNajciekawsze artykuły
 ·  9
8 dni temu
Zjawisko światowej kultury, niewinna dziewczynka z maską cynizmu czyli Janusz Głowacki w Kutnie
 ·  66
8 dni temu
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
 ·  141
12 dni temu
Wójt Kołach gra na zwłokę z odrzuceniem wniosku w sprawie wiatraków w gminie Bedlno
 · 
12 dni temu
Zadzwoń jak zobaczysz Berniego. W gminie Strzelce zgubił się bernardyn
 ·  5
13 dni temu
Dr Clown w szpitalu w najbliższą sobotę. Nie ma nic piękniejszego niż, pobudzać chorych do śmiechu
 ·  118
13 dni temu
Chcą przeprowadzenia krajowego referendum w sprawie reformy edukacji. Rusza zbiórka podpisów w powiecie kutnowskim
 ·  78
14 dni temu
Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu
 ·  27
14 dni temu
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie
 ·  10
17 dni temu
Kwitnie korespondencja kutnowskiego sądu z Getin Bankiem
 ·  25
17 dni temu
Ukraińcy szturmem dochodzą swoich wynagrodzeń, a Polacy składają pozwy
 · 
19 dni temu
Potrzebni dawcy szpiku dla 12-letniej Oliwii z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej
 ·  51
21 dni temu
Skończy się bezprawie uznane przez kutnowskie instytucje i samorząd? Cmentarz na Łąkoszynie rozszerzony nielegalnie
 · 
22 dni temu
Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki. Dziewczyny z Łęczyca Team liderem
 ·  2
23 dni temu
Elżbieta Dzikowska, królowa witalności i przygody w Kutnie
 · 
23 dni temu
Bal w Zwierzakowie
 ·  70
23 dni temu
Złapany na gorącym uczynku za wylewy odpadów na pola. Czy grozi nam katastrofa ekologiczna?
 ·  2
25 dni temu
Podał się za policjanta i wyłudził 40 tysięcy złotych
 ·  53
26 dni temu
Skarga na starostę Krzysztofa Debicha zasadna
 ·  16
26 dni temu
Prezes Zarządu Pini Polonia zostaje na wolności
 ·  29
28 dni temu
Kancelaria z Warszawy już pracuje nad budową hali widowiskowo-sportowej w Kutnie
 ·  153
28 dni temu
Odpowiedź prezydenta Kutna na plany rządu: Jeśli będzie taka możliwość to będę kandydował
 ·  15
28 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Jaka to ulica?
 ·  125
29 dni temu
Zasada dwukadencyjności pozbawi władzy lokalnych oligarchów
 ·  191
29 dni temu
Wójt gminy Bedlno przegrał w sądzie. Wiatraki pod znakiem zapytania
 ·  3
29 dni temu
Awantura w rodzinie zakończona tymczasowym aresztowaniem
Pogoda w Kutnie
Dziś: poniedziałek
Temperatura: 5°C
Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 06:47
Zachód słońca: 17:05

1012 hPa
25 km/h
0,0 mm


Jutro: wtorek
Temperatura: 7°C
Duże zachmurzenie

Wschód słońca: 06:45
Zachód słońca: 17:07

1002 hPa
24 km/h
0,0 mm


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności