eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Skarga na starostę Krzysztofa Debicha zasadna
Związek Nauczycielstwa Polskiego w listopadzie ubiegłego roku wniósł skargę na działania Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha w związku z brakiem odpowiedzi na pismo z maja 2016r.

25 maja ZNP wystąpiło do starosty Krzysztofa Debicha z wnioskiem o podniesienie kwoty dodatku za trudne warunki pracy dla wychowawców internatu Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Żychlinie w uzgadnianym wówczas ze związkami „Regulaminie w sprawie wysokości oraz szczegółowych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz sposobu obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski”.

Dziś radni debatowali nad propozycją Komisji Rewizyjnej uznania skargi na starostę za zasadną. O tym InterTV


Po miesiącu, 24 czerwca Jerzy Pawlak dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu starostwa odpowiedział ZNP, że treść przywołanego wyżej regulaminu została już uzgodniona ze związkami zawodowymi, a Zarząd Powiatu w Kutnie rozpatruje zgłoszoną przez związek sprawę.

31 sierpnia Rada Powiatu w Kutnie uchwaliła ww Regulamin w sprawie wysokości oraz szczegółowych warunków przyznawania dodatków. Jednak organ nadzoru Wojewoda Łódzki wskazał na nieważność uchwały. Została ona poprawiona i ponownie głosowana przez radnych 2 listopada.

Kiedy od pisma dyrektora Jerzego Pawlaka minęły trzy miesiące, a ZNP nie miało nadal odpowiedzi od starosty w sprawie wniosku zgłoszonego do regulaminu, wystosowało pod koniec września monit przypominający o rozpatrzeniu pisma zgodnie z prawem.  Po monicie nic się nie wydarzyło pomimo, że Regulamin był ponownie głosowany przez radę i można było wniosek ZNP uwzględnić. Od września do 23 listopada br. starosta związkowi nie odpowiedział więc Mariusz Kozarski prezes Oddziału ZNP wniósł skargę.

Komisja Rewizyjna jednogłośnie uznała skargę za zasadną, a dziś Rada Powiatu również przychyliła się do tej decyzji. Artur Gierula, członek zarządu ds. informacji i edukacji przyznał, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec pracowników, którzy nie wypełnili swoich obowiązków.
wandea, 25.01.2017 21:47|czytane: 2234 razy|53 komentarzy|komentuj
Wiktor Kurkiewicz
Norbert Kruczek
Przecież wyrok prawdopodobnie jest znany i starosta na trawkę i zwrot pobranej kasy.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
85 dni temu
Barbara Rygulski
Obejrzałem materiał i co widzę wice jest zawsze za a nawet przeciw. Inaczej się mówi , inaczej głosuje. Rozdwojenie ?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
92 dni temu
January Pyza
W końcu jest odwołany przez wojewodę, czy "przyspawany" do stołka?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
92 dni temu
Wilhelm Stefanowicz
Zarząd znp chyba czuje jak mu się grunt usuwa pod nogami, skoro tak aktywnie działa i to przeciw władzy, dziwy
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
92 dni temu
Franciszek Radlicz
Za takie rzeczy w normalnych firmach dawno poleciałby łby, a niektórzy już staliby się klientami PUP. Ale tu jest samorząd, tu wszystko jest inaczej, nie ma winnych, którzy rządzą, winni są pracownicy, według pana członka zarządu. On niewinny, zarząd niewinny, nie wiedzą co podpisywali, ale już wiedzą jak i z kim się układać, aby dobra forsa wpływała co miesiąc na ich konta. Kiedy to się skończy?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
92 dni temu
Urban Lewikowski
Jak patrze na tego fałszywie uśmiechającego się Trawczyńskiego i Gierule to dochodzę do wniosku , że chyba takich jak oni dobranych nie ma w całym świecie. Debich gdzie ty miałeś oczy, w życiu bym z nimi nie wszedł w koalicje. Choć trochę jestem w stanie cię zrozumieć bracie bo przecież klamliwemu Kłopotowi wierzyc nie można tez. Dla stołka zrobił by wszystko. Podobno teraz tez mu sie marzy być starostą. Liczy na pomoc wszystkich.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
92 dni temu
Bolesław Bartoszewski
Wszelki politykierski element za swoje udowodnione i uzasadnione niedociągnięcia w pracy, nieudacznictwo, błędy merytoryczne, formalne, podjęte niezgodne z obowiązującym prawem decyzje winny być karalne stosując art. 52 Kodeksu Pracy, i takowy przypadek tudzież urzędowy element winien być w konsekwencji wywalony na zbity pysk (sorry za kolokwializm).
Jednak znając życie w takich przypadkach te pospolite nieudacznik i wsze-samorządowe pospolite tłuczki nigdy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, ba, nawet, gdy skazani są prawomocnym wyrokiem sądowym, to i tak bujają się na swoich zydlach do u....ej śmierci, niestety!
I to jest ta "demokracja", którą wprowadziły nie-rządy m.in. platformy, sld, psl/zsl itd. itp.
Czekamy, aż ta władza, daj Boże, zmieni ten stan rzeczy i faktycznie udowodni, że obecne pikiety i różne inne uliczne spędy, nie mają żadnego rozsądnego podłoża oprócz obrony swoich przywilejów i bandyckich postępowań patrz: "amber gold" , prawda ?!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
93 dni temu
Eugeniusz Czerkaski
Moim skromnym zdaniem Debich od początku pozwolił na rozdawnictwo PSL Trawa az rączki zaciskał, że takiego naiwniaka spotkał . Gierula radośnie romansami w PUP się zaimował i opowiadaniem głupot jaki jest mądry, Saramanowicz klaskał Debichowi i powtarzał ,że wszystko załatwi bo ma takie kontakty. A prawda jest taka chłopie trzeba sobie powiedzieć, że na ludziach się nieznasz Trawa robi cię w trąbę w oświacie , PCPR-e a już najwiecej w Urzędzie Pracy. Wsadził sprzedawczynie kwiatów na groby na Dyrektora a rządzi i tak Rzeźnicka, która w twarz się smieje z prawniczkiem urzędu jak to cię Debich w trąbę robią. Łuczakową Trawa wsadził na księgową bo on nie chce, żeby wyszła sprawa pieniędzy i nieściągalności pożyczkowych. Wsadził do pracy już z 8 osób. A w oświacie szkoda gadać. Ale porozmawiajmy o przyszłości: Kłopot rozpowiada na prawo i lewo, że Jóźwiaka chce na starostę bo Galowa będzie zadowolona. Rozpycha się PSL bo chce stworzyć koalicję z PO i Pokoleniami i może wychaczyć kogoś z NIEZALEZNEJ. A prawda jest taka,że nie wie bidok Trawa ,że to jego z chłopcy z PSL z Pawlikowskim by się go chętnie pozbyli. A tak szczerze współczuję panu panie Debich bo po wyroku i tak pana pukną bo Januszek Pawlak nie chce , żeby mu się ktoś tykał w stary układ Rzeżnicka- Gierula Trawa i kasa gra. A tak na zakończenie żony koleżanka pokazała mi papier z PCPR, że tam Trawa zatrudnił oskarżoną Raciborską - dawną dyrektorkę z PUP co ludzi zwalniała niezgodnie z prawem. O co tu chodzi Debich - niewidzisz jak TRAWA gra na dwa fronty. Dał jej pracę, chociaż podobno z nią się sądzi po zwolnieniu? A o szpitalu to póxniej bo mnie noga w gipsie pobolwea , muszę wstać
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
93 dni temu
Hipolit Barszcz gratulejszyn wypowiedzi dzięki za niektóre info przyda się na wszelki wielki HAHAHAHA pozdrawiam staroste i jego wice
93 dni temu
 · 
 · 
8
Igor Staske Masz rację na ludziach się nie zna .
93 dni temu
 · 
 · 
5
Zachary Machnik Źle dobiera . Klakierzy są zawsze niebezpieczni.
93 dni temu
 · 
 · 
6
Leszek Mężyk Po to janusz postawił przy debichu jacusia, aby ten wyprowadzał go w pole. Na jacusia pewnie coś mają mocnego, bo ten tańczy jak mu zagrają, ale do "Staszica" i tak go nie weźmie, bo jednak wiedzę ma większą od niego, a takich zakompleksiony janusz nienawidzi.
93 dni temu
 · 
 · 
6
Damian Moszkowski Ci w/w histerycy nie pomieszczą się tam, gdyż tamtejsze liceum będzie wygaszone, a szkolnictwo zawodowe nie jest rozwijane, więc siłą rzeczy ta szkoła posypie się.
93 dni temu
 · 
 · 
4
Walter Behrenreiter
Ale co z zasadności tej skargi wynika? Tylko sobie pogadali , powymądrzali i się rozeszli?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
93 dni temu
Serafin Mekuba
Według mnie następne wybory powinny być takie aby prezydentem czy starostą został ktoś zupełnie nowy bez złej przeszłości. Wokół niego (jakieś normalny komitet wyborczy nie kojarzący się z żadnym KO) powinni zgromadzić się ludzie nie ze względu na opcje polityczną bo to w samorządzie nie jest ważne ale na wyznawane wartości i chęć naprawy samorządu. Czy to powiatu czy miasta. Inaczej popadniemy w kolejną mafijna niewolę na całe lata świetlne.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
93 dni temu
Maksym Dowborowicz I wierzy Pan w to?
93 dni temu
 · 
 · 
3
Jan Rot
Jak Trawczyński był przewodniczącym rady powiatu, to Juruś Pawlak był członkiem zarządu powiatu. Potem gdzieś tam na Azorach skromnym nauczycielem. Teraz Trawczyński jest wicestarosta a Juruś Pawlak, dyrektorem od oświaty. Czy te zabiegi to zbiegi okoliczności? W Alternatywach 4 niektórzy popierali się solidarnie, u nas chyba też to robią. A, tak w ogóle, to czy starostowie, Gierula i inni odpowiedzialni ludzie za wychodzące pisma ze starostwa, czytać nie umieją? Są aż tak mało gramotni, że teraz chcą zrzucić winę na pracowników?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
93 dni temu
Żaklina Izmaiłowicz A czy przypadkiem ten protegowany dyrektor nie jest na zwolnieniu lekarskim? Jqak tam panie wicestarosto jest na zwonieniu czy pracuje?
93 dni temu
 · 
 · 
8
Dacjan Stefanowicz Chorobowe ma i ma racje w takim bałaganie
93 dni temu
 · 
Ananiasz Bończa A sądzisz,że jak by był to by posprzątał? Najpierw trzeba od siebie zacząć.
93 dni temu
 · 
 · 
5
Jan Rot
Widzisz Krzysiu, już twoje przydupaski się od ciebie odcinają. Zaraz będą kłaniać się nowym panom, a ty skończysz na śmietniku historii. Nie wyszło ci w mieście, nie wyszło w powiecie, bo nie tych ludzi miałeś za przyjaciół. Dla nich tylko forsa liczyła się i nepotyzm. Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się w tym powiecie człowiek, który przerwie ten zamknięty krąg układzików i nepotyzmu.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
93 dni temu
Tytus Czayka
Dlaczego normalni ludzie nie stratują tylko to skorumpowane badziewie pcha sie do władzy i ją dostaje robiąc potem co tylko chce ????????????????????????????
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
93 dni temu
Borys Stykowski bo mieszkańcy Kutna stawiają na korupcję i układy ?
93 dni temu
 · 
 · 
16
Maksym Dowborowicz Może nie do końca. Po prostu: Część ma w tym interes, część ma zrobioną wodę z mózgu a części, najzwyczajniej w świecie, się nie chce.
93 dni temu
 · 
 · 
9
Maksym Dowborowicz Królik, jego krewni i znajomi królik to duża armia. Trzeba będzie nieźle się natrudzić. Jest to jednak wykonalne zadanie. Ale nie z tymi kandydatami co do tej pory czyli "stałym zestawem" powtarzającym się w każdych wyborach.
93 dni temu
 · 
 · 
8
Kosma Pluskwa
Jeśli mieszkańcy Kutna nie wstaną z kolan i dalej będa liczyć na jałmużnę sitwy to nigdy już nie uda sie nam tego zrobić bo sitaw ta zawłaszczy i miasto i powiat. Teraz będzie ten jedyny moment kiedy bedzie mozna to zmienić i zacząć normalnie żyć. Jak napisał poniżej Maciej, usunąć, rozliczyć i pociągnąć do odpowiedzialności !
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
93 dni temu
Dyzma Gilon Trzeba iśc choć raz licznie do wyborów bo dotąd chodzą głównie ludzie podlegający mafiozom z miasta i powiatu, czerpiacy korzyści z tej chorej sytuacji. To tylko oni ich rodziny a przecież to tylko część z nas, nie wszyscy. Nie dajcie się kupić za windy w kościele czy halę sportową. Bo windę zbudowali ale nawet jesli zbudują, co watpliwe, tę halę to ze wzgledu na wlasne korzysci a nie nas kobiców .
93 dni temu
 · 
 · 
22
Maciej Eustachiewicz
Trzeba całą tą sitwę pogonić a najważniejsze pociągnąć do odpowiedzialności karnej dla przestrogi dla następnych psełdo urzędników
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
93 dni temu
Kalasanty Nencha
Wszelki politykierski element za swoje udowodnione i uzasadnione niedociągnięcia w pracy, nieudacznictwo, błędy merytoryczne, formalne, podjęte niezgodne z obowiązującym prawem decyzje winny być karalne stosując art. 52 Kodeksu Pracy, i takowy przypadek tudzież urzędowy element winien być w konsekwencji wywalony na zbity pysk (sorry za kolokwializm).
Jednak znając życie w takich przypadkach te pospolite nieudacznik i wsze-samorządowe pospolite tłuczki nigdy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, ba, nawet, gdy skazani są prawomocnym wyrokiem sądowym, to i tak bujają się na swoich zydlach do u....ej śmierci, niestety!
I to jest ta "demokracja", którą wprowadziły nie-rządy m.in. platformy, sld, psl/zsl itd. itp.
Czekamy, aż ta władza, daj Boże, zmieni ten stan rzeczy i faktycznie udowodni, że obecne pikiety i różne inne uliczne spędy, nie mają żadnego rozsądnego podłoża oprócz obrony swoich przywilejów i bandyckich postępowań patrz: "amber gold" , prawda ?!
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
93 dni temu
Adrian Czerzycki
Podaję za Onet.pl; „Projekt dotyczący zmian w ordynacji wyborczej do samorządów jest już "zaawansowany". Będziemy uchwalać taką ustawę, że już w 2018 roku ci, którzy mają za sobą dwie kadencje, nie będą mogli dalej kandydować na te same stanowiska - zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński”. BRAWO !
Nie znaczy to jednak że czas spocząć na laurach gdy „wybitny mówca” przestanie rządzić. Tu grozi wielkie niebezpieczeństwo tego, że w/w pozostawi po sobie „godnego” następcę, do czego myślę kutnowska MAFIA już się przygotowuje od jakiegoś czasu. Trzeba zmobilizować więc wszystkie siły jeśli chcemy w Kutnie coś zmienić. Do władzy, w tym obu samorządów muszą wejść, co mocno należy podkreślić, ZUPEŁNIE NOWI LUDZIE, w żaden sposób nie związani z tym nowotworowym układem rządzącym obecnie. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłbym ja będąc np. prezydentem czy starostą byłoby sprowadzenie do UM i SP zewnętrznego i solidnego AUDYTU – instytucji powszechnie uznanej i poważanej, który pozwoliłby na zebranie wszelkich informacji z przebiegu transakcji przeprowadzonych w tychże urzędach, na przestrzeni ostatnich czterech kadencji. Zrobiłbym to nawet gdyby ten audyt miał trwać nawet rok czy dłużej, bo za niego zapłaciliby ci, którzy zrobili kiedykolwiek coś złego, np. nadużywając władzy. Piszę odnosząc się do tego, co ja bym zrobił, ale mam nadzieję, że ta porządna część społeczeństwa znajdzie odpowiednio dobrego kandydata, którego i ja i wszyscy pozostali mocno wesprzemy w zaprowadzaniu porządku i prawa w mieście.
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
93 dni temu
Ernest Huntleyski Brawo , myślę podobnie .Tym ludziom nic nie powinno ujść bezkarnie . Dość dojenia nas z kasy przez tych samych (z MO, SB, PZPR, ZSL) tylko teraz pod różnymi sztandarami od czasu upadku komuny. Patrząc na to co oni teraz robią muszę wbrew sobie stwierdzić że za komuny było nie tyle uczciwiej ale nie tak oficjalnie . Kiedyś kradli pod stołem a teraz oficjalnie .
93 dni temu
 · 
 · 
26
Honorat Grodziski
Krzysiowi wystarczy, że starostą jest - pomyje nie straszne jemu!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
94 dni temu
Aureliusz Rabek
Jakie są konsekwencje uznania skargi za zasadną do osoby do której skarga się odnosiła?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
94 dni temu
Abdon Sołtykowski
Za pracowników I prace wydziału odpowiada dyrektor a nie pracownicy. Regulamin organizacyjny starostwa polecam i kodeks pracy.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
94 dni temu
Jakub Mroziński
Jakie konsekwencje wobec pracowników, no panie niech się pan zastanowi ? Co pracownik ma odpisywać za pana czy starostę? Przecież starosta miał odpowiedzieć a nie pracownik.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
94 dni temu
Jerzy Czerwieński Jakubie jak sobie to wyobrażasz, że starosta pisze wszystkie pisma pod ktorymi sie podpisuje. TO PO CO MA PRACOWNIKÓW !!!
94 dni temu
 · 
Kunegunda Ziezelscke Jerzy to ty uważasz ,że pracownik sam ma pismo napisac bez wiedzy starosty? No to kuźwa niech tylko w urzędzie zostaną sami pracownicy a tych u władzy zwolnić . Boże i takich jak ty własnie zatrudniają i mają takie a nie inne efekty.
94 dni temu
 · 
 · 
4
Radomir Roeske Kunegundo, pracownik ma konsultować treść pisma, ala przede wszystkim ma dostarczyć odpowiednie dokumenty, zadbać aby były stosowne opiniie, przygotować propozycję pisma. To nalezy do obowiązków pracownika. trudno aby szef sprawdzał wszystkie szczegóły.Życzę ci abys została szefem dużej jednostki. Powodzenia
94 dni temu
 · 
 · 
2
Radomir Roeske Ale oczywiście szef ponosi główną odpowiedzialność, taka funkcja. Nie zwalnia to jednak pracownika z odpowiedzialności.
94 dni temu
 · 
 · 
2
Żaklina Izmaiłowicz Radomirze skoro ma wszystko zrobić pracownik i nawet wiedzieć co szef chce odpisać to może jeszcze zamienić się wynagrodzeniem, co ja-cu-ś tu wódki nie widzę?
93 dni temu
 · 
 · 
4
Narcyz Iwanów
garguła to samo zło pamiętajcie o nim przy następnych wyborach,trzeba go wyciąć równo z trawą.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
94 dni temu
Emanuela Chełmski
Oświata rządzą Gierka i Pawlak, mieszają strasznie, sami ustalają na co komu i jak odpisać albo nie odpisywać, a teraz pracownicy będą odpowiadać za nie dopilnowanie sprawy?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
94 dni temu
Tymon Szlunko
ARGIMENN sie obudził?No to do roboty platfusowaty lawirancie!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
94 dni temu
Bonifacy Zurka
Debich wziął na siebie przewiny jurusia i arturka, no bo co tam. Juruś na zwolnieniu, artczi z JP rozwalają oświatę i się obławiają, a wszystko to za przyzwoleniem debisia, któremu jacuś zaleca przyjąć taką postawę. Z tego krzysia zrobili pośmiewisko, a sami szukają zysków w pobliskiej szkole.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
94 dni temu
Jurand Czukay Okazuje się, że dla janusia ta szkoła jest mocno dochodowa
94 dni temu
 · 
 · 
3
Wiesław Dawidowicz Jako dyrektor szkoły to zarabia z 1000 więcej niż dyplomowany to szału to z czego ten mocny dochód?
94 dni temu
 · 
Fabian Kontcym Dochody to on czerpie nielegalnie, bo to jest "jego szkoła", prywatny folwark, ale o tym w swoim czasie.
94 dni temu
 · 
 · 
4
Eugeniusz Czerkaski A może Debich go wreszcie ukarze tego Jurusia, szkoda że Gieruli nie może. A było Gieruli taką wysoką pensje dac Debich , może wymusił kłamca a dzisiaj po ptokch. Śmieje się z ciebie starosto. A czy to prawda,że Pawlaczkowi kazali długo siedziec na zwolnieniu ( Janusz Pawlak , Gierula i Trawa )
93 dni temu
 · 
 · 
3
Tymoteusz Bołtruk Eugeniusz tak mówi ulica. Ten człowiek bierze całkiem niezłe wynagrodzenie i nic nie zrobił . Kto go tam wsadził?
93 dni temu
 · 
 · 
2
Sykstus Mostołt
Jestem w szoku PSL podniosło się z kolan
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
94 dni temu
Narcyz Hahn Oni tak zawsze jak czują ,że coś koło ogona się pali. Obracają się razem z wiatrem.
94 dni temu
 · 
 · 
2
Apoloniusz Szymonke Płaszczyk raz na lewym, raz na prawym ramieniu. Oni już tak mają.
94 dni temu
 · 
 · 
4
Anioł Tołpiha Nie całe PSL bo Trawczyński jak zwykle wstrzymał się od głosu.
93 dni temu
 · 
 · 
2
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Już w maju Z książką na walizkach - V spotkania pisarzy
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Kutnie oraz Wydawnictwo Literatura zapraszają do udziału w wydarzeniu popularyzującym czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży „Z książką na walizkach – V spotkania... [więcej]
Sport
Dwa wysokie zwycięstwa młodzików KKS Pro-Basket Nijhof Wassink Kutno na zakończenie
Ostatnie dwa mecze w sezonie rozegrali w miniony weekend młodzicy KKS Pro-Basket Kutno, którzy dość łatwo pokonali swoich przeciwników, odnosząc dwa zwycięstwa. W sobotę zespół pokonał na wyjeździe drużynę z Pabianic 49:81, natomiast dzień później podejmował we własnej hali graczy z... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Dom 8km od Kutna sprzedam Sprzedam dom murowany 8 km od Kutna przy asfaltowej drodze na ogrodzonej działce ok 1200 mkw. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój CO węglowe. Może być umeblowane i ze sprzętem AGD. ... [czytaj więcej]
Jesteś dorosły i chcesz mówić po niemiecku? Witaj,rnSpecjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype.rnSkutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lub jadą rndo Niemiec, Austrii i Szwajcarii.rn rnMam na imię Jolan... [czytaj więcej]
Sprzedawca / Sprzedawczyni Jesteśmy znaną marką, liderem w swojej kategorii. Nasze sklepy znajdują się w najlepszych Centrach Handlowych w Polsce. Zależy nam na stałym rozwoju, dlatego poszukujemy kreatywnych osób do sk... [czytaj więcej]
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Emeryk Haller:
2 godzin temu
Brawo Witek!
Konrad Sugont:
2
 · 
2 godzin temu
A to już radny Pawełek nie wyrabia się z robotą w tym rozpustnym brodziku?
Dorian Kałuziński:
2 godzin temu
Szanowny K.Szymaszkiewiczu. Myślenie nie boli. Głupich nie sieją , sami się rodzą. Czytaj ze zrozumieniem. Przecież Krystian nikomu nie grozi, tylko ostrzega. Może Daniel Ci pomoże? On zna się na lekach i na lekarzach. Może pijany jesteś bo tak plujesz? Jak ta twoja lalunia może z Tobą wytrzymać? Tylko krzywdy jej nie zrób! Żebyś pawia na nią nie puścił! Pamiętaj: seks to nie miłość, medycyna to nie światłość, prawo to nie sprawiedliwość, pijaństwo to nie mądrość, a ciuch to nie duch. Nie szata zdobi człowieka. Ale ubrać się jakoś trzeba. Przyjdź jutro na rynek, na targ. Będę handlował miedzy innymi także kwasem kapuściano - ogórkowym. Dobry na wszystko. Łagodzi kaca, moralnego też, wyzwala męskość, podwyższa światłość, utrwala miłość, obniża głupotę, reguluje pędy i popędy etc, etc, etc. Jedną porcję dostaniesz gratis. Będę też rozdawał bajki oświeceniowe. Bezrobocie trzeba tępić w zarodku. O dzieci i starych trzeba dbać. Biednym i chorym trzeba pomagać. I tyle. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Krystian jest w porządku. Uważaj na Daniela. Ostrzegam!!! TPO"R".
Abel Hozjusz:
3
 · 
3 godzin temu
Dawid też tak słyszałem tylko ,że na bazarze. A co to tej drugiej to stworzą jej zapewne jakieś urzędowe stanowisko bo trzeba zarobić , ale się nie narobić . Może jednak jako pielęgniarka poszłaby do pracy w swoim zawodzie bo sporo pielęgniarek odchodzi na emeryturę i nowa wielka siła by się przydała w kutnowskim szpitalu. Urzędników ci u nas dostatek.
Jaromir Zychoń:
3 godzin temu
Trzeb zmienić tam ludzi a nie PR.
Ewelina Gierejewski:
3
 · 
3 godzin temu
To on był do tej pory kawalerem?
Ksawery Leon Gartemberg:
2
 · 
3 godzin temu
było dać na hale
Vanessa Drudś:
2
 · 
3 godzin temu
Ciekawe ile ty oplułeś ludzi , ile puściłeś baków nie tylko pod kołdrą , ile zrobiłeś krzywdy innym? Zrób rachunek sumienia i dopiero się wypowiadaj.
Korneliusz Benedykciński:
3 godzin temu
Dziewczyna to raczej do 18 r życia .
Lucjusz Michalczyk:
3
 · 
3 godzin temu
Nie znikną same z terenu. Firma się zwinie a demontaż wiatraków spadnie na wydzierżawiającego grunt. Pewnie niedługo wreszcie oczy się otworzą i zacznie się duży lament.
Dawid Skowski:
2
 · 
3 godzin temu
Ponoć ma zostać dyrektorem obsługi biura zarządu w starostwie czy jakoś tak - ulica tak mówi przynajmniej - słyszałem w Biedronce przy warzywach jak dwóch panów rozmawiało!
Karina Patrokoński:
3
 · 
4 godzin temu
Ciekawa kto z władców zadecydował?
Bruno Ostowicz:
3
 · 
4 godzin temu
Konstanty a raczej chyba Konstancjo a ty co zamiast kija masz w tej części ciała?Obrońcą z urzędu jesteś czy ktoś ci płaci?
Wiktor Plichert:
2
 · 
4 godzin temu
Wcześniej czytałem z niedowierzaniem ale dziś byłem swiadkiem 4 krzepkich młodzieńców z aparatami biegało miedzy ludźmi robiąc zdjęcia dosłownie seriam,i błyskając z 1,5 metra ludzim prosto w twarz, a już godzinkę później wszystkie te zjęcia jeszcze ciepłe z mobilnego labu wydrukowane na najcieńczym możliwym paierze w dużej częci nieostre w dużej prześwietlone zostały wyeksponowane przed kościołem, gdzie dla wychodzacych tłumnie z mszy były główną atrakcją. I jakież było moje zdziwienie , na olbrzymiej większości zdjęc są POJEDYŃCZE osoby w zasadzie portrety, nie ma tam mowy o jakimś tłumie a nawet grupie nie ma mowy tez o zrozumieniu przez postronnego oglądajacego zdjęcia okoliczności jego powstania, poprostu twrze i nic więcej, więc raczej z prawem na bakier ! 3 zeta za sztukę chętnych nie brakowało.
Waldemar Bonczas:
3
 · 
4 godzin temu
Ludzie niesamodzielni, bez zawodu, bez pracy maJĄ ODWAGĘ WMAWIAĆ ŻE POMAGAJĄ INNYM!
Mieszkańcy swoją nieobecnością potwierdzili że mają dosyć małpowania wydrwigroszy!
Konstanty Grzegorke:
4 godzin temu
Dosyć dosyć... Hahaha Hahaha. Te komentarze to tu wszyscy od dosyć zaczynają? Weźcie się ludzie do roboty bo śmiech ogarnia jak to się czyta. Sami źli. To kto jest dobry?
Konstanty Grzegorke:
4
 · 
4 godzin temu
Kordian aż mi cie żal... Salonowe pajace mają to do siebie, że wiedzą wszystko tylko nie do końca a jedyne co potrafią to pluć jadem myśląc że są anonimowi i puszczać bąki pod kołdrą. Masz coś do tej dziewczyny to idź do aquaparku i jej to powiedz a nie filozofa udajesz. Mocno ci coś kij w dupe uwiera.
Walenty Krucki:
4 godzin temu
Wykształciuchy, ciemni, zakręceni i bezmyślni prostacy nie wierzą w Boga. Wierzą w bożków i w złotego Cielca, którego chcieliby ujrzeć, dotknąć i polizać. Niewierni dzicy katolicy. Dziś prawdziwych chrześcijan już nie ma. A Bóg jest. I cygany są. Uważajcie!!! PTO"R".
Cezar Cichopk:
5
 · 
5 godzin temu
Kołach odejdź!!! Lecz teraz zabierz już ze sobą niedoszłego teścia
Szczepan Pański:
5
 · 
5 godzin temu
O takich spadochronach to decyduje władza nie kto inny.Najciekawsze artykuły
 ·  29
14 godzin temu
Czytelnicy pytają o zatrudnienie w Aquaparku Kutno i bezpłatne wejściówki
 ·  2
2 dni temu
Misje Święte w diecezji łowickiej. Wczoraj świadectwo Dobromira, dziś rozpoczęcie misji w Głogowcu
 ·  88
3 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  3
3 dni temu
Kutnowskie firmy otrzymały wsparcie na innowacyjne projekty z branży motoryzacyjnej
 ·  29
7 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
8 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
8 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
16 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
16 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
16 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
17 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
17 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
18 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
18 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
20 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
21 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
21 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
21 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
22 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
22 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
23 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
23 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
24 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
27 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
28 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności