eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 20.02.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie
W piątek Sąd Okręgowy w Łodzi negatywnie rozpatrzył zażalenie na decyzję o tymczasowym areszcie policjanta Łukasza M. podejrzanego o zabicie Cezarego S. w strzegocińskim lesie. 29-latek zatem w nim pozostanie. Grozi mu dożywocie.

Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie, ./upload/articles_pakiety/32817/01_obraz.jpg


- 3 lutego Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia podtrzymał decyzję o tymczasowym areszcie dla Łukasza M. -  podaje Biuro Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego w Łodzi.

Przypomnijmy, 29 -letniemu Łukaszowi M. policjantowi z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie Prokuratura Okręgowa w Łodzi postawiła zarzut zabójstwa 36-letniego Cezarego S. z Podczach, znalezionego w samochodzie w strzegocińskim lesie. Policjant nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. 7 stycznia został aresztowany na 3 miesiące. Prokuratura zabezpieczyła m.in. papierosy i spirytus bez polskich znaków akcyzy należy więc spodziewać się rozwoju śledztwa.

Następnie adwokat Łukasza M. złożył zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu, ale w piątek Sąd Okręgowy postanowił, że policjant nie opuści aresztu do kwietnia.

Cezary S. z Podczach zginął wieczorem w Sylwestra 2016 roku na tylnym siedzeniu swojego Audi4. Miał pięć ran postrzałowych i jedną od dźgnięcia ostrym narzędziem. Nie był związany, ani zakneblowany. Zabity miał w Podczachach 6 hektarowy sad, handlował owocami i warzywami m.in. koło kutnowskiego Manhattanu, był ojcem dwojga dzieci i trzeciego w drodze.

Z kolei Łukasz M. pracował jako policjant w Wydziale Kryminalnym w KPP Kutno, ale również w komisariatach w Krośniewicach i Żychlinie. Jest synem byłego naczelnika jednego z wydziałów w kutnowskiej komendzie.

Biegły sądowy oceni  z jakiej broni zastrzelono Cezarego S. Czy będzie to służbowa broń policjanta? O tym wkrótce na naszych łamach.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie

wandea, 06.02.2017 12:54|czytane: 3908 razy|27 komentarzy|komentuj
Herman Riviere
Bogusław Sawczyński
Felicjan
Należy mu nie jak psu zupa KIJ W DUPE
A w pudle napewno mi to zagwarantują
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
13 dni temu
Marcel Wagner
Tymczasem Gazeta Polska Codziennie pisze dzisiaj:

"Zamordował, siedzi i nadal jest policjantem
numer 1643 - 07.02.2017 → Polska
SPRAWIEDLIWOŚĆ Łukaszowi M. prokuratura postawiła zarzut zabójstwa wspólnika od lewych interesów. Obaj handlowali trefnymi papierosami bez akcyzy i pokłócili się o pieniądze. Podejrzany to… policjant! Od miesiąca przebywa w areszcie, a formalnie nadal jest stróżem prawa. Został bowiem tylko „zawieszony w czynnościach służbowych."
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
14 dni temu
Marcel Wagner http/gpcodziennie. pl/60570-zamordowalsiedziinadaljestpolicjantem.htm l
14 dni temu
 · 
 · 
3
Felicjan Chwedkowski W tym jest szkopuł, że wg prawa, to sąd i to prawomocnie musi stwierdzić winę danego człowieka a nie prokurator bądź forumowicze. Dla niektórych szkopuł a dla dla niektórych szczęście.
14 dni temu
 · 
Benicjusz Fąfer Siedzi, jest nadal policjantem i pensje bierze
14 dni temu
 · 
 · 
2
Felicjan Chwedkowski Należy mu się jak psu zupa. Oczywiście mówię o poborach.
14 dni temu
 · 
Lucjan Gurdzi Felicjan szkopuł to ty masz chyba na głowie, co?
14 dni temu
 · 
 · 
4
Rafał Demkowicz Mam, mam. Ty chyba chcesz żyć stanowionym przez siebie prawem. Takim prawem "Kalego".
14 dni temu
 · 
 · 
2
Anna Mrongovius Prawem?
13 dni temu
 · 
Baltazar Pielsz coś to dużo obrońców tego policjkanta
13 dni temu
 · 
 · 
2
Ziemowit Rylski Sorry. Takie mamy prawo. A niektórzy chcieli by postawić już co najmniej trzy szubienice i z nich zrobić użytek.
13 dni temu
 · 
Abdon Wilbik
Przynajmniej Sędzia pokazał klasę utrzymując areszt tymczasowy
Można przypuszczać ze nie jest skorumpowany
Prawo takie samo dla wszystkich nieważne jaką funkcje się pełniło
Tatuś z wujkiem nic tu nie zdziałają
TAK TRZYMAĆ
Brawo dla Sędziego !!!!!!!!!!!!!!
Niech sprawiedliwości stanie się zadość

 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
14 dni temu
Eustachy Bigo
Czy policyjny PSYCHOLOG - SELEKCJONER papiery kupił na Rynku Bałuckim?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
14 dni temu
Aleksander Carłowski To tak jak z kupionym dyplomem anglistka i co i cisza, a policjant z niby magistrem to co cisza czy ja coś przeoczyłem?
14 dni temu
 · 
 · 
6
Adalbert Fcdorowicz W socjalizmie malowano trawę na zielono, więc i ludzie podobnie są kreowani, na zewnątrz kupione wykształcenie i stanowiska, a w środku nadal średniowiecze, albo epoka kamienia łupanego. Mierny, bierny ale wierny...
14 dni temu
 · 
 · 
5
Damazy Cierniak
Kaetofel
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
14 dni temu
Norman Tęczyński
jak się nazywa ten policjancik?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
14 dni temu
Miron Nurel A ty znowu pytasz? Zostaw te prowokacje i zapytaj np policjanta który jest radnym. Powinien wiedzieć
14 dni temu
 · 
 · 
6
Feliks Czeczora A co Romanie. Chcesz po nim przejąc schedę?
14 dni temu
 · 
Oliwier Firbut Mironie, a co ma radny do tego? Niektórzy wszędzie widzą "gołą babę", a ty wszędzie musisz uprawiać pilitykierstwo. Tylko PO CO?
14 dni temu
 · 
 · 
3
Albert Propało Oliwier nie denerwuj się tylko odpowiedz, tak po prostu . To ty widzisz jednak politykierstwo we wszystkim, co? Radny przecież może odpowiedzieć na pytanie wyborcy i nie musi się od razu denerwować.A ty pewnie uprawiasz politykę i pytam też PO CO?
14 dni temu
 · 
 · 
3
Roman Bobojed Albercie na forum Norman pyta jak się nazywa ten policjant, a Miron odsyła go do radnego. Oliwer pyta co radny ma do tego. Nalezy odesłac do komendy policji, do prokuratora do właściwych organów, a nie do radnego. Należy sie również zastanowić czy takich informacji można udzielać. nie wiem Odeslanie do radnego po prostu nie ma sensu. Może do księdza, bo zna policjantów? . Miron nie odesłał po prostu do policji tylko do policjanta, który jest radnym - to jednak jest politykierstwo. Radny może odpowiedzieć na pytanie wyborcy tylko dlaczego w takiej sprawie odsyła się do radnego, przecież ta sprawa nie dotyczy sprawowanego mandatu radnego, nie ma nic wspólnego z działaniami miasta i rady. Albercie to ty się zastanów.
13 dni temu
 · 
 · 
3
Anna Mrongovius Nie Miron tylko Norman się pytał . Tak się mądrzysz to czytaj ze zrozumieniem i przestań się tutaj wymądrzać i denerwować .A jeśli chodzi ogólnie o radnych to nie mają nic do niczego oprócz podnoszenia semaforów.
13 dni temu
 · 
 · 
3
Czesław Chader Anno weź głęboki oddech, nie denerwuj sie i spokojnie przeczytaj wpis Romana. Proszę bez nerwów spokojnie przeczytaj. No i jak ? Wg Romana "Norman pyta ...., a Miron odsyła...." Czytanie ze zrozumieniem głęboko się kłania.Po co te nerwy Niestety oceniasz innych swoją miarką. Imputujesz innym, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem ! ( dot. to ciebie co wykazałem), że się denerwują (na jakiej podstawie taki wniosek - to raczej ciebie ponoszą emocje) i że sie wymądrzają. Inni wyrażali swoje zdanie w sprawie, a ty ? Pozdrawiam i polecam persen.
13 dni temu
 · 
 · 
3
Hilary Barwolf
Powinni z nim zrobic to samo co on z Czarkiem.Niech rodzina poczuje jak to boli.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
14 dni temu
Hilary Barwolf
Niech gnije w pierdlu rudzielec
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
14 dni temu
Feliks Czeczora A może jeden drugiego warty? Kto czym wojuje od tego ginie.
14 dni temu
 · 
 · 
6
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Cudowna dłoń masażystki...
To, że lekarz wypisał  skierowanie na masaże wcale nie oznacza, że szybko rozpoczniemy terapię. W Kutnie na „państwową” rehabilitację trzeba czekać... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Pod patronatem eKutno.pl: II Festiwal Nowe Brzmienie/Nowe Media
Kutnowski Dom Kultury zaprasza na drugą edycję Festiwalu Nowe Brzmienie/Nowe Media, który odbędzie się w dniach 16-19 marca. W programie: 16.03 – godz. 18.00 Koncert Katarzyny Nosowskiej Nosowska zaprezentuje przekrojowy repertuar - głównie najważniejsze... [więcej]
Sport
Devante Wallace odszedł z Polfarmexu Kutno
Dziś KKS PRO BASKET KUTNO S.A. rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z byłym już zawodnikiem Polfarmex’u, Devante Wallacem. Umowa pomiędzy klubem a zawodnikiem została przedwcześnie zakończona na wniosek zawodnika. Wallace z Asseco Gdynia Zarząd klubu KKS PRO BASKET KUTNO S.A.  chciałby podziękować Devante... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zatrudnię kierownika Firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu wielkopowierzchniowych posadzek przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko kierownik robót. Mile widziani absolwenci politechnik z uzyskanym... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie zaprasza. Oferujemy kierunki: - Technik BHP - Technik ADMINISTRACJI Nauka jest całkowicie BEZP... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie zaprasza. Oferujemy kierunki: - Technik BHP - Technik ADMINISTRACJI Nauka jest całkowicie BEZP... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie zaprasza. Oferujemy kierunki: - Technik BHP - Technik ADMINISTRACJI Nauka jest całkowicie BEZP... [czytaj więcej]
Opiekun\ka Pani lubiącej grać w gry - 4500 zł netto Firma Arche ProCare jest tworzona przez ludzi, dla których odpowiedzialność i rzetelność stanowią najwyższą wartość. Dzięki naszej pasji w niesieniu pomocy zarówno dużym organizacjom, jak... [czytaj więcej]
Certyfikat Przewoźnika Drogowego Rzeczy Kompetencji Zawodowych, Spedycja. Warszawa 21-24.04.2017 r. Firma Koal serdecznie zaprasza do Warszawy na czterodniowe szkolenie pt - pon. 21,22,23,24 kwietnia 2017 r. 2016 r. Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro g... [czytaj więcej]
Projekt baneru internetowego Potrzebujesz baneru internetowego? Chętnie wykonam go specjalnie dla Ciebie. Dokładam wszelkiej staranności i dokładności przy wykonaniu powierzonego projektu, podchodzę indywidualnie do klienta... [czytaj więcej]
zatrudnię kelnera/kelnerkę Restauracja " DWOREK " zatrudni osobę na stanowisko kelner/ kelnerka . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv na adres : hotel@hotel-dworek-kutno.pl... [czytaj więcej]
Recepcjonista /kelner Hotel Dworek zatrudni kelnerkę/ recepcjonistkę. Cv należy składać osobiście w Hotelu przy ulicy Kościuszki 9.... [czytaj więcej]
Fotograf na wesela oraz imprezy okolicznościowe Mam świadomość, że nie jest to pierwsza strona z fotografią, którą odwiedzacie. Szukacie osoby, która uwieczni najważniejsze momenty w Waszym życiu w sposób niebanalny, jednocześnie w pe... [czytaj więcej]
Ubranko do chrztu Witam posiadam na sprzedaż ubranko do chrztu dla dziewczynki. Strój w kolorze białym w rozmiarze 68. Do sukienki jest bolerko z długim rękawem również w kolorze białym. Dodaje opaskę oraz buc... [czytaj więcej]
Przeprowadzji-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła ekip... [czytaj więcej]
KREDYTY, POŻYCZKI DLA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH Oferuję kredyt bankowy bez zabezpieczenia oraz inne rodzaje finansowania na okres do 12-30 lat kredytowania.rnMoja oferta skierowana jest również dla osób ze złym BIKiem, wpisami w KRD i ERIFF or... [czytaj więcej]
Piękna suknia ślubna Zapraszam serdecznie do kupna wyjątkowej i pięknej sukni ślubnej z 2016 roku typu Princessa!rn Rozmiar 38-40, na wzrost ok 166. Gorset idealnie skrojony, lekko drapowany, wiązany z tylu, nie przes... [czytaj więcej]
Zapraszam do kupna pięknej sukni ślubnej Zapraszam serdecznie do kupna wyjątkowej i pięknej sukni ślubnej z 2016 roku typu Princessa!rn Rozmiar 38-40, na wzrost ok 166. Gorset idealnie skrojony, lekko drapowany, wiązany z tylu, nie przes... [czytaj więcej]
Zapraszam do kupna pięknej sukni ślubnej Zapraszam serdecznie do kupna wyjątkowej i pięknej sukni ślubnej z 2016 roku typu Princessa!rn Rozmiar 38-40, na wzrost ok 166. Gorset idealnie skrojony, lekko drapowany, wiązany z tylu, nie przes... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! REKRUTACJA NADAL TRWA!!! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!! Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Kutnie oferujemy kierunki: - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - Technik administracji Nau... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Jeremiasz Gąsiorek:
9 minut temu
Jeżeli chodzi o tego pana to nigdy by mi to nie przyszło do głowy ,ale po głębszym zastanowieniu uważam,że to ma sens.Ciekawe ,czy ktoś mając takiego kontrkandydata odważy się wystartować?A jak nie to co to za wybór?
Ola Rzadkiewicz:
42 minut temu
Dzień dobry, proszę bardzo, dodaję
Wiesław Paszkiewicz:
1 godzin temu
Ale Was tam szkolą!
Teofil Zięba:
2
 · 
2 godzin temu
Jak będzie budowana nowa ulica koło oczyszczalni ścieków.
Dawid Mocher:
2 godzin temu
Dobra zmiana już przyszła. A będzie jeszcze lepiej. Tak dobrze, że nawet sobie tego wyobrazić nie jesteśmy w stanie. Tylko, że gdy ta dobra zmiana będzie już pełna, to... Polski już nie będzie.
Adolf Szaknowski:
2 godzin temu
Honoratko, Jadwigo oczywiście możesz mieć swoje zdanie szkoda tylko, że wyrażasz je w taki sposób - wiem przy .... się.
Włodzimierz Aksentowicz:
2
 · 
3 godzin temu
A kiedy ulica Burzowa?
Vanessa Fitinghoff:
3
 · 
3 godzin temu
Znam człowieka ma wrodzony gen legalizmu ,taki zawsze będzie państwowcem,podobnie jak Kamiński Mariusz(tylko nie mylić z łysą pałą,sprzedajną k..wą)Ciekawy pomysł!
Flawia Kościelny:
2
 · 
3 godzin temu
Może udaje ,że nie wie to ponoć dobra metoda?
Jadwiga Dagestański:
3 godzin temu
Bogdanie i Piusie nie jestem specjalistą od komputerów, banków i różnych machlojek ,żeby było jasne . Nie zwracaj się do mnie Bogdanie jako do redakcji bo nią nie jestem , nie jestem te z Piusie osobą z kręgu zainteresowanych i też tak jak wy mam prawo wypowiedzieć się i mieć swoje zdanie . A z jakiego kręgu wy jesteście? Bo ja z żadnego. Te aluzje to raczej do osób tych które zarządzały i nadzorowały i w dalszym ciągu utrzymują się na ciepłych stołeczkach.
Damian Tokarski:
3
 · 
3 godzin temu
O następcy mówią, że go nikt nie lubi,I DOBRZE,WRESZCIE KTOŚ NIEZDILOWANY, ANI Z GÓRĄ ,ANI Z DOŁEM-Ważne ,że trzeźwo myśli!Sądzę,że da radę!
Tytus Prażeń:
3 godzin temu
Podeprzyj się laską.
Ambroży Hrańk:
3 godzin temu
Szyby na przystankach MZK - POWYBIJANE, elewacje domów i bloków mieszkalnych - WYSPREJOWANE, kutnowscy policjanci - DOSKONALĄ SIĘ W STRZELANIU (szkoda, że do ludzi), straż miejska - PRZYCZEPIA SOBIE KOLEJNE GWIAZDKI AWANSU NA PAGONACH. Idzie wiosna - IDZIE DOBRA ZMIANA. Kto tego nie przeżyje - zostanie przyjęty przez zarząd KUCZKOWA na co najmniej 20-letnie przeczekanie.
Henryk Lenek:
3 godzin temu
Fajnie byłoby podeprzeć tą wiadomość mapą.
Marianna Krebs:
3
 · 
3 godzin temu
No Krzysiu zobacz,nawet już sensownego następce masz(o co się tak bardzo obawiałeś),no chyba teraz już nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś sobie spokojnie wrócił na Czarnów,co nie?
Ambroży Hrańk:
3 godzin temu
Brawo szybownik z Wilczej!
Berenika Franciszak:
2
 · 
3 godzin temu
Wreszcie coś sensownego,konstruktywnego,nie jestem fanką tego człowieka,ale uważam,że wójtem mógłby być dobrym,napewno nikt go nie kupi...tak jak tego...nawet nie chcę wymieniać nazwiska.
Walter Konwa:
2
 · 
4 godzin temu
Pan Eugeniusz ma bardzo duże doświadczenie procesowe w odzyskiwaniu(z sukcesem) mienia(gminna prawnik mogłaby u niego terminować),a ponieważ i w gminie i w jego rodzinnej miejscowości jest trochę do odzyskania dla mieszkańców, jego kandydatura by była wręcz idealna.Nie mówiąc o tym,że jest wzorowym zięciem,mężem,ojcem,dziadkiem i katolikiem!Jesteśmy całą rodziną na tak!
Pompejusz Jedliński:
3
 · 
4 godzin temu
Barnim, nie napisałeś którą z kolei teściową (pierwszą... czy piątą) opiekuje się gminna prawnik.
Napoleon Bronicz:
4 godzin temu
Ulica bohaterow niczyichNajciekawsze artykuły
 ·  9
8 dni temu
Zjawisko światowej kultury, niewinna dziewczynka z maską cynizmu czyli Janusz Głowacki w Kutnie
 ·  66
8 dni temu
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
 ·  141
12 dni temu
Wójt Kołach gra na zwłokę z odrzuceniem wniosku w sprawie wiatraków w gminie Bedlno
 · 
12 dni temu
Zadzwoń jak zobaczysz Berniego. W gminie Strzelce zgubił się bernardyn
 ·  5
13 dni temu
Dr Clown w szpitalu w najbliższą sobotę. Nie ma nic piękniejszego niż, pobudzać chorych do śmiechu
 ·  118
13 dni temu
Chcą przeprowadzenia krajowego referendum w sprawie reformy edukacji. Rusza zbiórka podpisów w powiecie kutnowskim
 ·  78
14 dni temu
Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu
 ·  27
14 dni temu
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie
 ·  10
17 dni temu
Kwitnie korespondencja kutnowskiego sądu z Getin Bankiem
 ·  25
17 dni temu
Ukraińcy szturmem dochodzą swoich wynagrodzeń, a Polacy składają pozwy
 · 
19 dni temu
Potrzebni dawcy szpiku dla 12-letniej Oliwii z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej
 ·  51
21 dni temu
Skończy się bezprawie uznane przez kutnowskie instytucje i samorząd? Cmentarz na Łąkoszynie rozszerzony nielegalnie
 · 
22 dni temu
Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki. Dziewczyny z Łęczyca Team liderem
 ·  2
23 dni temu
Elżbieta Dzikowska, królowa witalności i przygody w Kutnie
 · 
23 dni temu
Bal w Zwierzakowie
 ·  70
23 dni temu
Złapany na gorącym uczynku za wylewy odpadów na pola. Czy grozi nam katastrofa ekologiczna?
 ·  2
25 dni temu
Podał się za policjanta i wyłudził 40 tysięcy złotych
 ·  53
26 dni temu
Skarga na starostę Krzysztofa Debicha zasadna
 ·  16
26 dni temu
Prezes Zarządu Pini Polonia zostaje na wolności
 ·  29
28 dni temu
Kancelaria z Warszawy już pracuje nad budową hali widowiskowo-sportowej w Kutnie
 ·  153
28 dni temu
Odpowiedź prezydenta Kutna na plany rządu: Jeśli będzie taka możliwość to będę kandydował
 ·  15
28 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Jaka to ulica?
 ·  125
29 dni temu
Zasada dwukadencyjności pozbawi władzy lokalnych oligarchów
 ·  191
29 dni temu
Wójt gminy Bedlno przegrał w sądzie. Wiatraki pod znakiem zapytania
 ·  3
29 dni temu
Awantura w rodzinie zakończona tymczasowym aresztowaniem
Pogoda w Kutnie
Dziś: poniedziałek
Temperatura: 5°C
Całkowite zachmurzenie
Wschód słońca: 06:47
Zachód słońca: 17:05

1012 hPa
25 km/h
0,0 mm


Jutro: wtorek
Temperatura: 7°C
Duże zachmurzenie

Wschód słońca: 06:45
Zachód słońca: 17:07

1002 hPa
24 km/h
0,0 mm


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności