eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 23.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie
W piątek Sąd Okręgowy w Łodzi negatywnie rozpatrzył zażalenie na decyzję o tymczasowym areszcie policjanta Łukasza M. podejrzanego o zabicie Cezarego S. w strzegocińskim lesie. 29-latek zatem w nim pozostanie. Grozi mu dożywocie.

Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie, ./upload/articles_pakiety/32817/01_obraz.jpg


- 3 lutego Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia podtrzymał decyzję o tymczasowym areszcie dla Łukasza M. -  podaje Biuro Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego w Łodzi.

Przypomnijmy, 29 -letniemu Łukaszowi M. policjantowi z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie Prokuratura Okręgowa w Łodzi postawiła zarzut zabójstwa 36-letniego Cezarego S. z Podczach, znalezionego w samochodzie w strzegocińskim lesie. Policjant nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. 7 stycznia został aresztowany na 3 miesiące. Prokuratura zabezpieczyła m.in. papierosy i spirytus bez polskich znaków akcyzy należy więc spodziewać się rozwoju śledztwa.

Następnie adwokat Łukasza M. złożył zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu, ale w piątek Sąd Okręgowy postanowił, że policjant nie opuści aresztu do kwietnia.

Cezary S. z Podczach zginął wieczorem w Sylwestra 2016 roku na tylnym siedzeniu swojego Audi4. Miał pięć ran postrzałowych i jedną od dźgnięcia ostrym narzędziem. Nie był związany, ani zakneblowany. Zabity miał w Podczachach 6 hektarowy sad, handlował owocami i warzywami m.in. koło kutnowskiego Manhattanu, był ojcem dwojga dzieci i trzeciego w drodze.

Z kolei Łukasz M. pracował jako policjant w Wydziale Kryminalnym w KPP Kutno, ale również w komisariatach w Krośniewicach i Żychlinie. Jest synem byłego naczelnika jednego z wydziałów w kutnowskiej komendzie.

Biegły sądowy oceni  z jakiej broni zastrzelono Cezarego S. Czy będzie to służbowa broń policjanta? O tym wkrótce na naszych łamach.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie

wandea, 06.02.2017 12:54|czytane: 4175 razy|27 komentarzy|komentuj
January Tuptała
Bogusław Sawczyński
Felicjan
Należy mu nie jak psu zupa KIJ W DUPE
A w pudle napewno mi to zagwarantują
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
138 dni temu
Marcel Wagner
Tymczasem Gazeta Polska Codziennie pisze dzisiaj:

"Zamordował, siedzi i nadal jest policjantem
numer 1643 - 07.02.2017 → Polska
SPRAWIEDLIWOŚĆ Łukaszowi M. prokuratura postawiła zarzut zabójstwa wspólnika od lewych interesów. Obaj handlowali trefnymi papierosami bez akcyzy i pokłócili się o pieniądze. Podejrzany to… policjant! Od miesiąca przebywa w areszcie, a formalnie nadal jest stróżem prawa. Został bowiem tylko „zawieszony w czynnościach służbowych."
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
138 dni temu
Marcel Wagner http/gpcodziennie. pl/60570-zamordowalsiedziinadaljestpolicjantem.htm l
138 dni temu
 · 
 · 
3
Felicjan Chwedkowski W tym jest szkopuł, że wg prawa, to sąd i to prawomocnie musi stwierdzić winę danego człowieka a nie prokurator bądź forumowicze. Dla niektórych szkopuł a dla dla niektórych szczęście.
138 dni temu
 · 
Benicjusz Fąfer Siedzi, jest nadal policjantem i pensje bierze
138 dni temu
 · 
 · 
2
Felicjan Chwedkowski Należy mu się jak psu zupa. Oczywiście mówię o poborach.
138 dni temu
 · 
Lucjan Gurdzi Felicjan szkopuł to ty masz chyba na głowie, co?
138 dni temu
 · 
 · 
4
Rafał Demkowicz Mam, mam. Ty chyba chcesz żyć stanowionym przez siebie prawem. Takim prawem "Kalego".
138 dni temu
 · 
 · 
2
Anna Mrongovius Prawem?
138 dni temu
 · 
Baltazar Pielsz coś to dużo obrońców tego policjkanta
137 dni temu
 · 
 · 
2
Ziemowit Rylski Sorry. Takie mamy prawo. A niektórzy chcieli by postawić już co najmniej trzy szubienice i z nich zrobić użytek.
137 dni temu
 · 
Abdon Wilbik
Przynajmniej Sędzia pokazał klasę utrzymując areszt tymczasowy
Można przypuszczać ze nie jest skorumpowany
Prawo takie samo dla wszystkich nieważne jaką funkcje się pełniło
Tatuś z wujkiem nic tu nie zdziałają
TAK TRZYMAĆ
Brawo dla Sędziego !!!!!!!!!!!!!!
Niech sprawiedliwości stanie się zadość

 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
139 dni temu
Eustachy Bigo
Czy policyjny PSYCHOLOG - SELEKCJONER papiery kupił na Rynku Bałuckim?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
139 dni temu
Aleksander Carłowski To tak jak z kupionym dyplomem anglistka i co i cisza, a policjant z niby magistrem to co cisza czy ja coś przeoczyłem?
138 dni temu
 · 
 · 
6
Adalbert Fcdorowicz W socjalizmie malowano trawę na zielono, więc i ludzie podobnie są kreowani, na zewnątrz kupione wykształcenie i stanowiska, a w środku nadal średniowiecze, albo epoka kamienia łupanego. Mierny, bierny ale wierny...
138 dni temu
 · 
 · 
5
Damazy Cierniak
Kaetofel
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
139 dni temu
Norman Tęczyński
jak się nazywa ten policjancik?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
139 dni temu
Miron Nurel A ty znowu pytasz? Zostaw te prowokacje i zapytaj np policjanta który jest radnym. Powinien wiedzieć
139 dni temu
 · 
 · 
6
Feliks Czeczora A co Romanie. Chcesz po nim przejąc schedę?
139 dni temu
 · 
Oliwier Firbut Mironie, a co ma radny do tego? Niektórzy wszędzie widzą "gołą babę", a ty wszędzie musisz uprawiać pilitykierstwo. Tylko PO CO?
139 dni temu
 · 
 · 
3
Albert Propało Oliwier nie denerwuj się tylko odpowiedz, tak po prostu . To ty widzisz jednak politykierstwo we wszystkim, co? Radny przecież może odpowiedzieć na pytanie wyborcy i nie musi się od razu denerwować.A ty pewnie uprawiasz politykę i pytam też PO CO?
138 dni temu
 · 
 · 
3
Roman Bobojed Albercie na forum Norman pyta jak się nazywa ten policjant, a Miron odsyła go do radnego. Oliwer pyta co radny ma do tego. Nalezy odesłac do komendy policji, do prokuratora do właściwych organów, a nie do radnego. Należy sie również zastanowić czy takich informacji można udzielać. nie wiem Odeslanie do radnego po prostu nie ma sensu. Może do księdza, bo zna policjantów? . Miron nie odesłał po prostu do policji tylko do policjanta, który jest radnym - to jednak jest politykierstwo. Radny może odpowiedzieć na pytanie wyborcy tylko dlaczego w takiej sprawie odsyła się do radnego, przecież ta sprawa nie dotyczy sprawowanego mandatu radnego, nie ma nic wspólnego z działaniami miasta i rady. Albercie to ty się zastanów.
138 dni temu
 · 
 · 
3
Anna Mrongovius Nie Miron tylko Norman się pytał . Tak się mądrzysz to czytaj ze zrozumieniem i przestań się tutaj wymądrzać i denerwować .A jeśli chodzi ogólnie o radnych to nie mają nic do niczego oprócz podnoszenia semaforów.
138 dni temu
 · 
 · 
3
Czesław Chader Anno weź głęboki oddech, nie denerwuj sie i spokojnie przeczytaj wpis Romana. Proszę bez nerwów spokojnie przeczytaj. No i jak ? Wg Romana "Norman pyta ...., a Miron odsyła...." Czytanie ze zrozumieniem głęboko się kłania.Po co te nerwy Niestety oceniasz innych swoją miarką. Imputujesz innym, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem ! ( dot. to ciebie co wykazałem), że się denerwują (na jakiej podstawie taki wniosek - to raczej ciebie ponoszą emocje) i że sie wymądrzają. Inni wyrażali swoje zdanie w sprawie, a ty ? Pozdrawiam i polecam persen.
137 dni temu
 · 
 · 
3
Hilary Barwolf
Powinni z nim zrobic to samo co on z Czarkiem.Niech rodzina poczuje jak to boli.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
139 dni temu
Hilary Barwolf
Niech gnije w pierdlu rudzielec
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
139 dni temu
Feliks Czeczora A może jeden drugiego warty? Kto czym wojuje od tego ginie.
139 dni temu
 · 
 · 
6
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Sobota z historią. Rota Pana Tomasza na Zamku w Oporowie
Ledwie przebrzmiał huk siedemnastowiecznych armat i muszkietów, a znów w sobotnie popołudnie 24 czerwca unosić się będzie wokół oporowskiego zamku zapach prochu, słychać będzie okrzyki komend, szczęk oręża i gwar wojskowego... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]
Przeprowadzki Usługi transportowe Oferujemy usługi transportowe przeprowadzki przewozy mebli, AGD i RTV rzawsze aktualne również w weekendy 24h tel. 725-361-836... [czytaj więcej]
WYnajme kawalerke Wynajme kawalerke 20^2. Od lipca w centrum Kutna. Umeblowana. Koszt najmu 650zl... [czytaj więcej]
Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód. Tylko 94zł miesięcznie za pożyczone 1000zł. Aby otrzymać pożyczkę potrzebujesz: - dowód osobisty - konto bankowe - źródło dochodu ... [czytaj więcej]
PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec Od osoby szukającej pracy oczekuje się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku Ze strony pracodawcy oferujemy pracę jednozmianową od 5.30... [czytaj więcej]
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz rnczasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? rnrnChcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę ni... [czytaj więcej]
sprzedam rowerek dziewczecy Sprzedam rowerek dziewczęcy (wiek dziecka 4-6 lat) w kolorze różowym, koła 16. Stan dobry.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko Sprzedam biurko w kolorze kremowym o wymiarach długośc 110 cm, wysokość 75 cm, szerokość 60 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
komoda Sprzedam komodę z 4 pojemnymi szufladami w kolorze kremowym do pokoju dziecięcego o wymiarach: wysokość 102 cm, szerokość 80 cm, głębokość 62cm. Stan bardzo dobry.... [czytaj więcej]
fotel jednoosobowy Sprzedam fotel jednoosobowy w kolorze różowo - kremowym, szerokość 1 m, długość 2 m. Powierzchnia spania 80 cm na 190 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
Wakacje w Bieszczadach. Wolne terminy w pokojach i domkach Nie masz pomysłu na wakacje, a chcesz odpocząć w Polsce? Odwiedź Bieszczady. Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Danfarm w Ustrzykach Dolnych, Rownia 92. Możliwoś... [czytaj więcej]
Odkupimy Zalegające Stany Magazynowe Za Gotówkę Nasza firma zajmuje się skupem:rnwszelkich nadwyżek magazynowychrntowarów zalegających, słabo rotującychrnproduktów nietrafionych w rynek lub wycofanych ze sprzedażyrnartykułów z krótkim te... [czytaj więcej]
Dodawanie ogłoszeń co tydzień - WYKONAMY TO ZA CIEBIE W ramach pakietu cyklicznego ( DODAWANIE OGŁOSZEŃ CO TYDZIEŃ ) dodamy Państwa ogłoszenie co tydzień do tych samych największych portali ogłoszeniowych w Polsce (100 portali, 240 portali, 300 ... [czytaj więcej]
Schody Na Najwyższym Poziomie Wykonamy dla Państwa schody na najwyższym poziomie.rnrnW ofercie posiadamy schody drewniane, na konstrukcji stalowej oraz balustrady. Specjalizujemy się w nowoczesnej technologii wykonania poręczy... [czytaj więcej]
Przeprowadzki-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła eki... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Eryk Wawrzykowski:
4 minut temu
Czytaj artykuł ze zrozumieniem - interpelacja była niezależna od sesji. Słowa uznania dla radnego Jóźwiaka, kolejarze ustąpili, mamy gdzie parkować.
Artur Duren:
12 minut temu
Nie rozumiem? Nasz błąd? To znaczy czyj? Mój też? Pani Olu.......? Nie o takie eKutno ja walczę! I walczyć nie przestanę. Nigdy! Przenigdy! Wolę walczyć do ostatniej kropli krwi, potu i łez niż zwyciężyć i spocząć na laurach. Paniali???
Eugeniusz Fcdorko:
22 minut temu
Wyrazy szacunku niepowetowana strata
Artur Duren:
1 godzin temu
Krzysiu! Rozchmurz się! Nie od razu Krzysiu, nie od razu. Nie dokazuj Krzysiu, nie dokazuj. Zostaw ten burdel powiatowy i chodź do nas. Zobaczysz. Ni będziesz żałował. Kto się długo namyśla nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Masz 24 godziny na decyzję. Krótka piłka. Nie przejmuj się tym, że masz trochę niegramotną babę. Tak Bóg dał. I nie wierz w te idiotyzmy, brednie, bzdury i głupoty, co wypisuje powyżej Anioł Uhr o jakichś Pterodaktylach, Pterozaurach, Ptorach, o Wiktorii co się zdenerwowała i włosy na łonie spaliła. Przemyśl chłopie sprawę i się nawróć. I się oświeć prądami oświeceniowymi, a nie elektrycznymi. Nie będę przedłużał bo moja koza już mnie tu podskubuje. Na rozchmurzenie i na lepsze spanie: 1.[Małgosia ma pierwszą miesiączkę. Nie wie biedna, co się stało ipokazuje Krzysiowi swój problem. Krzysiu ogląda z wielkimzainteresowaniem, i rzecze:- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.] 2. [Idzie Małgosia z Krzysiem przez las i mówi:- Krzysiu wystrasz mnie.Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)dymał. Idą dalej i po chwili:
- Krzysiu wystrasz mnie.
Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)grzmocił. Idą dalej i znowu:
- Krzysiu wystrasz mnie.
- Buuuuu ty stara awruk!] Chwaściki-osty-chłopczyki na dzisiaj starczy. A wszystkie chwaściki-pokrzywy-małgośki - opamiętajcie się awruki. AWRUK! Idę zobaczyć co z kotami się dzieje. Tak po omacku do tej Groty z kocią rodziną muszę mleka zanieść. Ciekawe czy kupców znajdę? Róbcie swoje. Ja zaraz będę pisał na innych portalach. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
Wojciech Arcemberski:
2 godzin temu
Ty naprawdę musisz brać leki.Gdyby nie było wolnego etatu to by nie był ogłaszany konkurs, paniał?
Wojciech Arcemberski:
2
 · 
2 godzin temu
Czy Wiulanowski za zasługi dla kutnowskiego szpitala dostał stołek po dyrektora w NFZ? Ciekawe kto go tam rekomendował?
Baltazar Kolenda Kirkiło:
2 godzin temu
Gratulacje!!!
Amadeusz Sierpowski:
2 godzin temu
Błąd dziennikarza w tytule. Wolnego etatu zapewne nie ma, jest jedynie wymagane prawem ogłoszenie konkursu.
Edward Laskarys:
2 godzin temu
szok wielka wielka szkoda
Abercjusz Krzemiński:
2 godzin temu
Ziółkowskiego i tak nie wprowadzicie do PiS, niezależnie od tego, ile wam postawi, ile dmuchniecie kresek. Ludzie oczekują, że bedą tu podawane informacje, a nie taka antypisowska sieczka. Paulina mysle że ma IQ grubo ponad 100, a o was sądzę, że nie przekraczacie 95, czyli macie mniej niz małpa Koko. Zasmiecacie tymi antypisowsko-antyklopotowskimi wybroczynami to forum. Piszcie konkrety, a nie to co Ziółkowski wam podyktuje.
Ola Rzadkiewicz:
3 godzin temu
To nasz błąd, jest trzecia ale dla nas wygrała Poprawione.
Jędrzej Urzędów:
3 godzin temu
Ale manipulują wynikami, jak jedynka mogli wygrać skoro jeden mecz przegrali a jeden zremisowali, coś ze źródłem nie tak
Anastazja Moszna:
3
 · 
3 godzin temu
Jedyne co im wychodzi to wyprowadzanie do prywatnych firm intratnych oddziałów.
Matylda Boraciński:
2
 · 
3 godzin temu
Być może lubią swojski zapach.
Dacjan Chmura:
3 godzin temu
Konrad i Gerwazy a tabletki wzięte?
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
"Kiepski Kasprowicz" pozdrawia. Zimny prysznic przyda się narcyzom
Estera Wachowski:
3 godzin temu
Kalasanty a ty dla mnie jesteś nie tylko przygłupem , ale schzofrenikiem. Lecz się człowieku.
Andrzej Piskun:
4
 · 
3 godzin temu
Panie Darku, mieszkańcy miasta Kutna i powiatu kutnowskiego mają taką władzę na jaką zasługują.
Już dawno stwierdziłem, że nie warto, szkoda zdrowia.
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
ALe klapa!
Przemysław Kotczut:
3 godzin temu
Wyrazy wspopczucia bedzie nam jej brakowacNajciekawsze artykuły
 ·  14
3 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  183
3 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  72
3 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  14
4 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
8 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
9 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
10 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
13 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
14 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
14 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
15 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
15 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
16 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
18 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
18 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
18 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
18 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
18 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
19 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
19 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
19 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
19 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
21 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
25 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
25 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności