eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 26.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie
W piątek Sąd Okręgowy w Łodzi negatywnie rozpatrzył zażalenie na decyzję o tymczasowym areszcie policjanta Łukasza M. podejrzanego o zabicie Cezarego S. w strzegocińskim lesie. 29-latek zatem w nim pozostanie. Grozi mu dożywocie.

Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie, ./upload/articles_pakiety/32817/01_obraz.jpg


- 3 lutego Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia podtrzymał decyzję o tymczasowym areszcie dla Łukasza M. -  podaje Biuro Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego w Łodzi.

Przypomnijmy, 29 -letniemu Łukaszowi M. policjantowi z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie Prokuratura Okręgowa w Łodzi postawiła zarzut zabójstwa 36-letniego Cezarego S. z Podczach, znalezionego w samochodzie w strzegocińskim lesie. Policjant nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. 7 stycznia został aresztowany na 3 miesiące. Prokuratura zabezpieczyła m.in. papierosy i spirytus bez polskich znaków akcyzy należy więc spodziewać się rozwoju śledztwa.

Następnie adwokat Łukasza M. złożył zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu, ale w piątek Sąd Okręgowy postanowił, że policjant nie opuści aresztu do kwietnia.

Cezary S. z Podczach zginął wieczorem w Sylwestra 2016 roku na tylnym siedzeniu swojego Audi4. Miał pięć ran postrzałowych i jedną od dźgnięcia ostrym narzędziem. Nie był związany, ani zakneblowany. Zabity miał w Podczachach 6 hektarowy sad, handlował owocami i warzywami m.in. koło kutnowskiego Manhattanu, był ojcem dwojga dzieci i trzeciego w drodze.

Z kolei Łukasz M. pracował jako policjant w Wydziale Kryminalnym w KPP Kutno, ale również w komisariatach w Krośniewicach i Żychlinie. Jest synem byłego naczelnika jednego z wydziałów w kutnowskiej komendzie.

Biegły sądowy oceni  z jakiej broni zastrzelono Cezarego S. Czy będzie to służbowa broń policjanta? O tym wkrótce na naszych łamach.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Policjant Łukasz M. pozostanie w areszcie

wandea, 06.02.2017 12:54|czytane: 4085 razy|27 komentarzy|komentuj
Maksym Trzaska
Bogusław Sawczyński
Felicjan
Należy mu nie jak psu zupa KIJ W DUPE
A w pudle napewno mi to zagwarantują
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
80 dni temu
Marcel Wagner
Tymczasem Gazeta Polska Codziennie pisze dzisiaj:

"Zamordował, siedzi i nadal jest policjantem
numer 1643 - 07.02.2017 → Polska
SPRAWIEDLIWOŚĆ Łukaszowi M. prokuratura postawiła zarzut zabójstwa wspólnika od lewych interesów. Obaj handlowali trefnymi papierosami bez akcyzy i pokłócili się o pieniądze. Podejrzany to… policjant! Od miesiąca przebywa w areszcie, a formalnie nadal jest stróżem prawa. Został bowiem tylko „zawieszony w czynnościach służbowych."
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
80 dni temu
Marcel Wagner http/gpcodziennie. pl/60570-zamordowalsiedziinadaljestpolicjantem.htm l
80 dni temu
 · 
 · 
3
Felicjan Chwedkowski W tym jest szkopuł, że wg prawa, to sąd i to prawomocnie musi stwierdzić winę danego człowieka a nie prokurator bądź forumowicze. Dla niektórych szkopuł a dla dla niektórych szczęście.
80 dni temu
 · 
Benicjusz Fąfer Siedzi, jest nadal policjantem i pensje bierze
80 dni temu
 · 
 · 
2
Felicjan Chwedkowski Należy mu się jak psu zupa. Oczywiście mówię o poborach.
80 dni temu
 · 
Lucjan Gurdzi Felicjan szkopuł to ty masz chyba na głowie, co?
80 dni temu
 · 
 · 
4
Rafał Demkowicz Mam, mam. Ty chyba chcesz żyć stanowionym przez siebie prawem. Takim prawem "Kalego".
80 dni temu
 · 
 · 
2
Anna Mrongovius Prawem?
80 dni temu
 · 
Baltazar Pielsz coś to dużo obrońców tego policjkanta
79 dni temu
 · 
 · 
2
Ziemowit Rylski Sorry. Takie mamy prawo. A niektórzy chcieli by postawić już co najmniej trzy szubienice i z nich zrobić użytek.
79 dni temu
 · 
Abdon Wilbik
Przynajmniej Sędzia pokazał klasę utrzymując areszt tymczasowy
Można przypuszczać ze nie jest skorumpowany
Prawo takie samo dla wszystkich nieważne jaką funkcje się pełniło
Tatuś z wujkiem nic tu nie zdziałają
TAK TRZYMAĆ
Brawo dla Sędziego !!!!!!!!!!!!!!
Niech sprawiedliwości stanie się zadość

 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
81 dni temu
Eustachy Bigo
Czy policyjny PSYCHOLOG - SELEKCJONER papiery kupił na Rynku Bałuckim?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
81 dni temu
Aleksander Carłowski To tak jak z kupionym dyplomem anglistka i co i cisza, a policjant z niby magistrem to co cisza czy ja coś przeoczyłem?
80 dni temu
 · 
 · 
6
Adalbert Fcdorowicz W socjalizmie malowano trawę na zielono, więc i ludzie podobnie są kreowani, na zewnątrz kupione wykształcenie i stanowiska, a w środku nadal średniowiecze, albo epoka kamienia łupanego. Mierny, bierny ale wierny...
80 dni temu
 · 
 · 
5
Damazy Cierniak
Kaetofel
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
81 dni temu
Norman Tęczyński
jak się nazywa ten policjancik?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
81 dni temu
Miron Nurel A ty znowu pytasz? Zostaw te prowokacje i zapytaj np policjanta który jest radnym. Powinien wiedzieć
81 dni temu
 · 
 · 
6
Feliks Czeczora A co Romanie. Chcesz po nim przejąc schedę?
81 dni temu
 · 
Oliwier Firbut Mironie, a co ma radny do tego? Niektórzy wszędzie widzą "gołą babę", a ty wszędzie musisz uprawiać pilitykierstwo. Tylko PO CO?
80 dni temu
 · 
 · 
3
Albert Propało Oliwier nie denerwuj się tylko odpowiedz, tak po prostu . To ty widzisz jednak politykierstwo we wszystkim, co? Radny przecież może odpowiedzieć na pytanie wyborcy i nie musi się od razu denerwować.A ty pewnie uprawiasz politykę i pytam też PO CO?
80 dni temu
 · 
 · 
3
Roman Bobojed Albercie na forum Norman pyta jak się nazywa ten policjant, a Miron odsyła go do radnego. Oliwer pyta co radny ma do tego. Nalezy odesłac do komendy policji, do prokuratora do właściwych organów, a nie do radnego. Należy sie również zastanowić czy takich informacji można udzielać. nie wiem Odeslanie do radnego po prostu nie ma sensu. Może do księdza, bo zna policjantów? . Miron nie odesłał po prostu do policji tylko do policjanta, który jest radnym - to jednak jest politykierstwo. Radny może odpowiedzieć na pytanie wyborcy tylko dlaczego w takiej sprawie odsyła się do radnego, przecież ta sprawa nie dotyczy sprawowanego mandatu radnego, nie ma nic wspólnego z działaniami miasta i rady. Albercie to ty się zastanów.
80 dni temu
 · 
 · 
3
Anna Mrongovius Nie Miron tylko Norman się pytał . Tak się mądrzysz to czytaj ze zrozumieniem i przestań się tutaj wymądrzać i denerwować .A jeśli chodzi ogólnie o radnych to nie mają nic do niczego oprócz podnoszenia semaforów.
80 dni temu
 · 
 · 
3
Czesław Chader Anno weź głęboki oddech, nie denerwuj sie i spokojnie przeczytaj wpis Romana. Proszę bez nerwów spokojnie przeczytaj. No i jak ? Wg Romana "Norman pyta ...., a Miron odsyła...." Czytanie ze zrozumieniem głęboko się kłania.Po co te nerwy Niestety oceniasz innych swoją miarką. Imputujesz innym, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem ! ( dot. to ciebie co wykazałem), że się denerwują (na jakiej podstawie taki wniosek - to raczej ciebie ponoszą emocje) i że sie wymądrzają. Inni wyrażali swoje zdanie w sprawie, a ty ? Pozdrawiam i polecam persen.
79 dni temu
 · 
 · 
3
Hilary Barwolf
Powinni z nim zrobic to samo co on z Czarkiem.Niech rodzina poczuje jak to boli.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
81 dni temu
Hilary Barwolf
Niech gnije w pierdlu rudzielec
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
81 dni temu
Feliks Czeczora A może jeden drugiego warty? Kto czym wojuje od tego ginie.
81 dni temu
 · 
 · 
6
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Na co w maju do Kina KDK?
W maju zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na kryminał, najnowszą ekranizację studia Marvel, dramaty oraz filmy familijne. 05-10.05.2017  od piątku do środy godz.14.30  PAN ŻABA 2D dubbing (familijny, czas 85 min ) godz.16.00 ... [więcej]
Sport
"Czwórka" i "Dwójka" wygrały Kros Strzelecki
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się zawody Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – „KROS STRZELECKI”. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w której wystartowało 11 zespołów /4 zawodników indywidualnie/ ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Kutna oraz... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Sprzedawca / Sprzedawczyni Jesteśmy znaną marką, liderem w swojej kategorii. Nasze sklepy znajdują się w najlepszych Centrach Handlowych w Polsce. Zależy nam na stałym rozwoju, dlatego poszukujemy kreatywnych osób do sk... [czytaj więcej]
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Ananiasz Cinciała:
17 minut temu
Brawo za chęci, pomysł i zaangażowanie
Gustaw Maślanka:
20 minut temu
Gratuluję również! Bardzo zdolny, a zarazem przesympatyczny fajny chłopak. Wiem co mówię, bo znam osobiście
Borys Foc:
31 minut temu
W konkursie recytatorskim nagradzać ludzi z wadami wymowy to glupota i brak profesjonalizmu jury.
Achilles Brown:
2
 · 
34 minut temu
Gratulacje-fajna akcja !
Bonifacy Fedorowski:
55 minut temu
Gdybyś Iwo, podobnie jak Bryła prowadził w Byszewie deficytowe 50 hektarowe gospodarstwo rolne, to byś również starał się zniwelować ten deficyt swoja pensją. A na taką " deficytową dziurę" to i pensja premiera nie była by za duża. No a oprócz tego wójt też musi za coś kupić chleb i margarynę.
Emanuel Kruk:
1 godzin temu
Mateusz....Gratulacje....!!!! No....I....Bartek!!!!Dziekuje synu.....
Bonifacy Fedorowski:
1 godzin temu
Te wymienione przez ciebie Hugo zakazy, obowiązują jedynie współplemieńców Mojżesza - rodowitych Żydów a nie nas Słowian. My Słowianie od ponad 1000-a lat jesteśmy wszak WYZNAWCAMI RELIGII CHRYSTUSA do której Żydzi są w kontrze. Fakt - RELIGIA CHRYSTUSOWA nam Słowianom, w swej symbolice jest nader bliska. A bliska dlatego, bo nieomal identyczna z symbolami NEOPOGAŃSKICH BOGÓW SŁOWIAN. My potomkowie Piasta stawiamy na konkret - my uklękniemy, skłonimy głowę gdy stoimy przed OBRAZEM, FIGURKĄ, gdy powąchamy KADZIDŁO a oczy nasze ujrzą SŁOŃCE, OGIEŃ, ORNAT cz też BALDACHIM. To nas naprawdę kręci a nie jakieś tam mojżeszowe zwidy i zakazy. Nasze piastowskie mózgi nie są przystosowane do tego aby sobie coś wyobrażać - MY TO MUSIMY "TO COŚ" - UJRZEĆ, DOTKNĄĆ, POLIZAĆ.
Dariusz Siła:
1 godzin temu
@Hugo Gąsiorek

...i taka prawda.

Żeby było śmieszniej to ta cała szopka dla KOPII obrazu. Ludzie obudźcie się!!!
Orfeusz Kremberg:
2
 · 
2 godzin temu
Zebrać się w grupę ,wesprzeć już osoby walczące w Gminie Krzyżanów z farmą wiatrową, sprawa już jest w Sądzie. Można nawet zaskarżyć decyzję wójta i już istniejące wiatraki zmusić do likwidacji, są podstawy prawne ku temu.
Celestyn Dariusz Zięba:
4
 · 
2 godzin temu
Niech Gmina Bedlno zajmie się poprawą jakości wody bo to syf !!!
Kazimierz Biallosser:
3
 · 
3 godzin temu
No właśnie jaki Pań taki i Kram czyli członkom Kutnowskiego PIS taki Pań odpowiada i nic nie robią aby wybrać sobie innego Pana ...???
Iwo Poziomkowski:
4
 · 
3 godzin temu
Bryła to bardzo pazerny człowiek gdyby mógł to pobierał by miesięczną pensję w wysokości rocznego budżetu gminy. przecież za dwa tysiące ten pan nie wyżyje, u tego typu ludzi żołądek jest delikatniejszy iszybciej trawiący
Romuald Gedroić:
3
 · 
3 godzin temu
Krzyżanów i jego wójt robią to samo!
Amalgund Guzik:
2
 · 
4 godzin temu
Normalny kosmos te badania.
Hadrian Miszk:
4 godzin temu
Gratulacje.
Władysław Rymont:
5 godzin temu
I jeszcze jedno,Andy po pijaku gdzieś gadał ,że ten młody wilk to jest krzyżówka z kaukazem...
Władysław Rymont:
5 godzin temu
Ten stary wilk ma gen zabójcy...
Amalgund Ogiński:
4
 · 
5 godzin temu
A największa porażka to kutnowski PiS (Próżniactwo i Szalbierstwo?). Totalne dno moralne - etyczne. Jaki pan, taki kram. Jaki Kłopot, taki PiS. Dziwne, że Kaczyński tego rozrywkowo - pijackiego ustrojstwa nie likwiduje.
Wisława Hurczyn:
2
 · 
5 godzin temu
A co masz skrzywiony kręgosłup?
Amalgund Ogiński:
5 godzin temu
Faktycznie dobry link:alarm-stop-gmo-jerzy-zieba-w-sejmie-poruszaja ce-i-mocne-wystapienieRozbestwione ścierwo. Jasne, na takich akcjach PiS padnie ale odwrócić debilizmy trudno będzie.Najciekawsze artykuły
 ·  62
1 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  29
6 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
7 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
7 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
15 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
15 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
15 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
16 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
16 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
16 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
17 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
19 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
20 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
20 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
20 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
21 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
21 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
22 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
22 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
23 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
26 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
27 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
27 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
27 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
27 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności