eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 23.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu
Do 15 lutego można składać oferty na konkurs w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym sp. zo.o. na stanowisko specjalisty ds. promocji i marketingu.

Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu, ./upload/articles_pakiety/32828/01_obraz.jpg


Szpital od kandydata wymaga wykształcenia wyższego (lub w trakcie zdobywania) z dziedziny marketingu, komunikacji czy PR, minimum 2 lata doświadczenia w firmach sektora ochrony zdrowia, farmaceutycznego lub wykształcenie kierunkowe, minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, znajomości obszaru mediów społecznościowych i ich wykorzystania w środowisku zawodowym, dużej umiejętności współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w strukturach macierzowych organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi.

Kandydat powinien mieć też doskonałe umiejętności komunikacji (w tym redagowania tekstów informacyjnych) oraz prezentacji, doskonałą znajomość specyfiki lokalnego i wojewódzkiego rynku mediów, środowiska dziennikarskiego i narzędzi PR,  silną orientację na realizację celów, w tym kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami typu PR i inne.

Kandydat oprócz CV musi przedstawić 2 - 3 stronnicową (format A4) propozycję działań wraz z szacunkowym budżetem do realizacji w okresie próbnym tj. około 3-6 miesięcy.
Wyniki naboru 20 lutego, a ostateczne rozstrzygnięcie 28 lutego. Szczegóły na stronie kutnowskiego szpitala.

Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu

wandea, 06.02.2017 19:02|czytane: 2931 razy|78 komentarzy|komentuj
Apoloniusz Zwierz
Otto Tomalczyk
Żeby kogoś na takie stanowisko zatrudnić to nie trzeba robić konkursu. Nie wiem więc czemu gdakacie.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
137 dni temu
Magdalena Jachimski Otto widać ,żeś ze wsi i nie tylko gdaczesz ,ale niepotrzebnie szczekasz.Widocznie jest wymóg robienia konkursu na takie stanowiska i to wielkie i odpowiedzialne stanowisko. Mało tego świetnie ujęte umiejętności szczególnie dotyczące wykształcenia. taki mamy klimat.
137 dni temu
 · 
 · 
6
Zachariasz Błaszczyk Może i gdacze ale mądrze jeżeli chodzi o ustawki.
137 dni temu
 · 
 · 
4
Ferdynand Boczkowski Bez gdakania mogli zatrudnić kogoś z doktoratem.
137 dni temu
 · 
 · 
2
Julian Flotow Nie trzeba robić konkursu żeby kogoś na takie stanowisko zatrudnić - potwierdzam. Widać sami do końca nie wiedzą kogo wybiorą, wiadomo, że w tej sprawie w szpitalu była Justyna S., był Bartosz S. i jeszcze jedna pani. Oprócz Bartosza S. te 2 panie są w trakcie zdobywania wyższego wykształcenia. Pewnie wszystkie 3 osoby się nadają dlatego taka, a nie inna treść konkursu.
136 dni temu
 · 
Julian Flotow A ta 3 osoba to Beata K. i ona moim zdaniem wygra bo dość często ostatnio śmigała do prezesa i Krzysztofa i wychodziła zadowolona, więc coś jest na rzeczy.
136 dni temu
 · 
Genowefa Złodziej No to zamiast się uczyć w wieku do tego stosownym to zaczynają prawie przed wiekiem emerytalnym?Jak się tak rozpędzą to jeszcze doktoraty porobią .
136 dni temu
 · 
Grzegorz Brockmann
Jeżeli czytelnicy obstawiają z góry kto wygra ten konkurs to nieciekawie będzie. Media czuwają!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
137 dni temu
Julian Bojanecki Zrobią to co zaplanowali i się nie cofną.Myślę ,że ktoś w stosunku do kogoś ma jakieś zobowiązania lub coś za uszami bo ulica tez tak mówi .
137 dni temu
 · 
 · 
8
Felicyta Gabriela Krzesichleb
Dla takiej instytucji jak szpital, najlepszą promocją jest wykwalifikowany, kompetentny i uprzejmy personel medyczny bezpośrednio opiekujący się pacjentem. Wówczas jeden pacjent poleci szpital drugiemu (znajomemu, rodzinie, koledze, sąsiadowi) i to jest drogi Zarządzie marketing i naturalna promocja szpitala. Wówczas żaden specjalista nie jest potrzebny. Jeśli to co opisałem będzie do dupy, to nawet najlepszy marketingowiec nic nie zdziała. Będzie tylko słupem do kasowania kapuchy o co zapewne akurat w tym konkretnym przypadku chodzi.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
138 dni temu
Tycjan Zelgowski Najbardziej w dziwnym i nagłym stanowisku chodzi o ten konkretny przypadek o którym napisałeś.Chyba niezbyt ten marketingowiec skoro takimi grubymi nićmi szyte wymagania kandydata?
137 dni temu
 · 
 · 
9
Aron Czarnomostski Tu nie chodzi o marketing ważne że koleżanka pana D i można jej wygody opłacić publiczną pensją i za nic nie odpowiada
137 dni temu
 · 
 · 
10
Erazm Olechno
U NAS NIE MA KOLEJKI - PRZERABIAMY KAŻDĄ ILOŚĆ. Jeżeli chcesz sam umrzeć albo legalnie pozbyć sie kogoś z rodziny - TO TYLKO U NAS - KUTNOWSKI SZPITAL SAMORZĄDOWY.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
138 dni temu
Władysław Pechibuhl Czy to marketingowe motto?
138 dni temu
 · 
 · 
7
Maurycy Taras
Po co te konkursy skoro wiadomo z góry kto ma być. Ustawka kwalifikacji też wymagana pod tą panią " S'. kpiny ! Tak wszystkie konkursy w starostwie są ustawiane i czy nie czas aby temu przyjrzało sie CBA?Jak sobie przypominam to pani z doktoratem po ekonomii też wygrała i co? Czym się wykazała? Czy starostwo w dalszym ciągu bedzie ustawiać konkursy pod swoich kolesiów? Jak was nie wstyd?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
138 dni temu
Barnaba Wilczogórski
Sola ta co kiedys u Woski pracowala, telewizję ,, rozwinęła, , i co taka kolezanka Dąbrowskiego i ta ja nie chciala do siebie, mądra poznala sie na umiejętnościach Soli
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
138 dni temu
Tadeusz Bogusz
No bez jaj - instytucja ledwie dyszy - nie podstaw - fundamentów - a tutaj się jej kwiatek dla ozdoby szykuje ??? Czyżby czyjś pociotek nie miał roboty ???
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
138 dni temu
Nikodem Szadtke
Kolejna "rewelacja" z zakresu zarządzania, Boże zlituj się i odwróć, i powołania zbędnego stanowiska, a kasy jak nie było, tak nie ma, i w tym przypadku jej nie przybędzie, co najwyżej następne parę tysiaków "wywalą" na niepotrzebny stołek.
Ot, cała "strategia odnowy" finansów i organizacji tego przybytku.
Boże patrzysz, nie grzmisz !!!
P.S.
Szanowna Załogo ruszcie się i zorganizujcie STRAJK CELOWY, a postulaty same nasuwają się do zrealizowania przez peło-wiacikowe "szambo" marnych politykierczyków w raz z tzw. wewnętrznym nie-zarządem!!!
A jeżeli nie z realizują, no cóż, taczek w Naszym Regionie jest ci pod dostatkiem, prawda ?!?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
138 dni temu
Ziemowit Wąsowicz Załoga nic nie zrobi bo gro załogi to pyjezdni zatrudnieni a kontraktach i mają to gdzieś . Kasa i do domu lub na następny dyżur. reszta załogo zastraszona a związki zadowolone i tak to się przedstawia na dzień fzisiejszy.
138 dni temu
 · 
 · 
21
Abel Taszycki
jad z Was kipi, sami złużcie swoją kandydaturę
 · 
Udostępnij
 · 
138 dni temu
Jonasz Bruń kolejne niepotrzebne stanowisko za które zapłaci podatnik.
138 dni temu
 · 
 · 
19
Mieczysław Klimów Jaki jad? Po co to stanowisko? Co nagle zrobiło się potrzebne a oddział kardiologiczny nie jest bardziej potrzebny?Prawda a nie jad.
138 dni temu
 · 
 · 
19
Euzebiusz Szkil na internie łóżka piętrowe są już potrzebne korytarzem nie da sie przejść
138 dni temu
 · 
 · 
17
Hortensjusz Gromisz sunekury w PRL Bis to najlepsza forma stanowisk dla swojakow tj PR, HR, BHP, vice , zastepca, specjalista itp
138 dni temu
 · 
 · 
13
Karol Tenderende z ciebie kipi niedoumienie
137 dni temu
 · 
Abelard Mędrek
Mieszkańcy Kutna mają niewiele do powiedzenia w swoim mieście. Rządzą nami chłopi małorolni i hodowcy bydła z okolicznych wsi oraz ludzie z Łęczycy, Gostynina, Łodzi i wielu innych miejsc. Kutno jest traktowane przez nich przedmiotowo, jako miejsce, gdzie można łatwo zarobić na załatwionych po politykierskiej znajomości posadach, nie robiąc zupełnie nic. Większość mieszkańców to bezwładna, ciemna masa, która się na to godzi, niestety.
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
139 dni temu
Inga Domballes Opisałeś w 100% społeczeństwo Kutna i powiatu.
138 dni temu
 · 
 · 
23
Ignacy Franek (lub w trakcie zdobywania) ktoś wie czy S zdobywa czy zdobyła już wyższe? bo stanowisko dla niej przygotowane ewidentnie w końcu medyczne wykształcenie ma
138 dni temu
 · 
 · 
12
Abercjusz Sołtysik Ignacy a co to za medyczne wykształcenie? Jeżeli je ma to nie marketingiem chyba posnna się zająć?
138 dni temu
 · 
 · 
9
Apoloniusz Tarasiuk pielęgniarstwo czy położnictwo dawno temu i nie ważne już. A teraz ponoć Kutnowska Sorbona!
138 dni temu
 · 
 · 
15
Cecylia Stnkowicz W tej Nowojakiejś to jak widać wszyscy tacy uczeni od Rubikonia .
138 dni temu
 · 
 · 
14
Serafina Czoohryz A w Pisie same bałwany po podstawówce, z escobaru.
137 dni temu
 · 
 · 
2
Petronia Kuszelewski Serafina kiedy będziesz latała z czarnym parasolem nie zapomnij o Maderze oczyweiście w czysto zawodowych interesach.
137 dni temu
 · 
Rajmund Stanisław Aszkenaz
Już wiem, kto został namaszczony na to stanowisko - to Justyna Anna S.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
139 dni temu
Amalgund Michalik Ta od Dąbrowskiej? Przecież ona jest niewiarygodna!
138 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Drogomir Z ARRK i przez pewien czas była szefową TV Kutno. Nic nie wiem, jakoby była związana z Dąbrowską?
138 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Drogomir No i teraz jeszcze do Nowoczesnej się wkręciła.
138 dni temu
 · 
 · 
16
Laura Berkowicz No to spełnia wymogi jak już w tylu miejscach pracowała ,czyli cytuję " dużej umiejętności współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w strukturach macierzowych organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi."
138 dni temu
 · 
 · 
19
Cyprian Krzywiec No to pewnie chodzi z czarnym parasolem?
138 dni temu
 · 
 · 
12
Walter Niemiec Oj nowoczesnej pojdzie głosów w dół.....Co za czasy jak ludzie z góry już wiedzą kto bedzie. Kłaniaja sie tu służby!!!!!!!!!!!!!!
138 dni temu
 · 
 · 
10
Raisa Dynoff Dobrodziejski
Po kiego grzyba takie stanowisko? Przecież jest rzecznik w szpitalu , jest pani od jakości(ciekawe bo mogłaby o tej jakości trochę poopowiadać),jest chyba jakaś osoba co miała się zajmować promocją, jest przecież pełnomocnik do spraw pacjentów i podobno zdrowia , no to do qużwy po co jeszcze ktoś od promocji ? A co ma zamiar promować?Może ma promować towarzystwo wzajemnej adoracji?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
139 dni temu
Cezar JerGcz Do promocji uciekających przed pacjentami lekarzy na kontraktach, pustego oddziału kardiologicznego, chamstwa i znieczulicy personelu
139 dni temu
 · 
 · 
16
Judyta Moczarny Oni nie uciekają haha tylko wcześniej wychodzą bo muszą zdążyć do innego miejsca na dyżur bo teraz lekarze tylko dyżurują a garstka pracuje na etatach.Niektórzy tylko przyjeżdżają na dyżur sobotnio-niedzielny pośpią i fakturka.
138 dni temu
 · 
 · 
16
Januaria Gawrysz krążąc za kasą między szpitalami nawet się nie przebierają tylko w tych uniformach i ze słuchawkami na szyi samochodami jeżdżą
138 dni temu
 · 
 · 
3
Borys Głownia No to w takim razie gdzie są pracownice piel i lekarka zajmujące się epidemiologią? Nie widzą
137 dni temu
 · 
 · 
3
Emilian Piasecki
Bede pracowal za 50% kwoty, za ktora maja zamiar pracowac swojak?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
139 dni temu
Lesław Kurcz trzeba jeszcze cos umieć
138 dni temu
 · 
 · 
3
Emeryk Roh Trzeba umieć kłamać. Okłamywać chorych ludzi
138 dni temu
 · 
 · 
15
Ewaryst Lutomirski Lesław a o jakich umiejętnościach w tym przypadku mówisz Lesławie?
138 dni temu
 · 
 · 
14
Adalbert Fcdorowicz Na czym ma polegać promocja szpitala, na szukaniu chorych na obszarach objętych wojną i klęską żywieniową?
138 dni temu
 · 
 · 
18
Tadeusz Brzeziński
Ito jest ta oszczędnośc kosztów ? Kpina.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
139 dni temu
Oskar Alfabet Ostatnio leżałam to nawet sraj taśmy w kiblu nie było a tu specjalist ds. promocji i marketingu. To dopiro KPINA !
139 dni temu
 · 
 · 
23
Leonard Łukasz Maślanka
Ile mogą tam dać pensji?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
139 dni temu
Hilary Budziło 5000 co najmniej
139 dni temu
 · 
 · 
19
Hilary Budziło podatnik zapłaci. Przecież żadnego zysku nie mają. Same straty
139 dni temu
 · 
 · 
23
Beatrycze Demboscok
Co to znaczy w trakcie zdobywania? Albo się ma wykształcenie, albo nie a nie robić to pod osobę. Grubymi nićmi szyte.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
139 dni temu
Kosma Trzebiatkowski w trakcie zdobywania mgr na wyższej szkole gotowania na gazie
139 dni temu
 · 
 · 
8
Hilary Budziło licencjatu...
139 dni temu
 · 
 · 
15
Otto Dyńta Do magistra to jeszcze długa droga.
139 dni temu
 · 
 · 
23
Maria Byczko
"Szpital od kandydata wymaga wykształcenia wyższego (lub w trakcie zdobywania) ". Dlaczego jest dodana ,że wykształcenie wyższe w trakcie zdobywania. To już świadczy ,że jest robione pod dana osobę. Jeżeli ktoś się zgłosi z wykształceniem wyższym już zdobytym to powinien wygrać przed osoba która jest w trakcie zdobywania , prawda?Redagowanie tekstów , rynek mediów , znajomość środowiska dziennikarskiego i już można mieć namiary i domniemywać .
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
139 dni temu
Tadeusz Brzeziński popieram , to smierdzi ustawką na kilometr.
139 dni temu
 · 
 · 
25
Tadeusz Bogusz a to w tej upadającej bezustannie masie nie potrzeba dobrych rządzących , tylko łamagi od promocji ???
138 dni temu
 · 
 · 
11
Gerwazy Drozdowski
Zdaje się ,że ktoś już w szpitalu zajmuje się promocją Czy to nie pani , która była trochę kadrową i została przeniesiona do obsługi rady nadzorczej, zajmować się promocją no to ile jeszcze stanowisk potrzebnych ,żeby kogoś upchnąć?
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
139 dni temu
Jeremiasz Gaspary tej pani nie ruszajmy to jest oko i ucho władzy eminencja
138 dni temu
 · 
 · 
4
Radosława Lewkowicz A co to za wybitna jednostka ,żeby jej nie ruszać?Ma jakiś specjalny immunitet?
138 dni temu
 · 
 · 
7
Adrian Canowski swego czasu pracowała na oddziale z pewną "eminencją" i to wystarcza jako wybitne zasługi
138 dni temu
 · 
Klemens Pituła Przybliż bo nie kumam.
137 dni temu
 · 
Honorat Demitrowski
O Matko Boska nawet coś mi świta kto to może być lub już jest namaszczony, ciekawe czy wygram zakład?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
139 dni temu
Dominik Sawicz Stawiam na koleżankę Debicha
139 dni temu
 · 
 · 
20
Wiktor Slieński A może Misiewicz ?
139 dni temu
 · 
Flawiusz Debiankowicz A kto to taki ta koleżanka??????
139 dni temu
 · 
 · 
8
Ismena Latoszek Zapytaj u źródła.
139 dni temu
 · 
 · 
8
Kosma Trzebiatkowski koleżanką z agencji?
139 dni temu
 · 
 · 
16
Wojciech Bukata Tak Koleżanka pracowała w Agencji. Najpierw była jego podwładną, potem wsadził ją na stołek
139 dni temu
 · 
 · 
21
Tina Sadyk Pracowła też u cerutina
139 dni temu
 · 
 · 
17
Janusz Szymczakowski Podobno też w Dzienniku Łódzkim
138 dni temu
 · 
 · 
2
Radosława Lewkowicz To już nie pracuje w DzŁ , dlaczego?
138 dni temu
 · 
 · 
5
Rafał Olbrysz bo jest cienka
138 dni temu
 · 
 · 
5
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Sobota z historią. Rota Pana Tomasza na Zamku w Oporowie
Ledwie przebrzmiał huk siedemnastowiecznych armat i muszkietów, a znów w sobotnie popołudnie 24 czerwca unosić się będzie wokół oporowskiego zamku zapach prochu, słychać będzie okrzyki komend, szczęk oręża i gwar wojskowego... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]
Przeprowadzki Usługi transportowe Oferujemy usługi transportowe przeprowadzki przewozy mebli, AGD i RTV rzawsze aktualne również w weekendy 24h tel. 725-361-836... [czytaj więcej]
WYnajme kawalerke Wynajme kawalerke 20^2. Od lipca w centrum Kutna. Umeblowana. Koszt najmu 650zl... [czytaj więcej]
Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód. Tylko 94zł miesięcznie za pożyczone 1000zł. Aby otrzymać pożyczkę potrzebujesz: - dowód osobisty - konto bankowe - źródło dochodu ... [czytaj więcej]
PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec Od osoby szukającej pracy oczekuje się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku Ze strony pracodawcy oferujemy pracę jednozmianową od 5.30... [czytaj więcej]
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz rnczasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? rnrnChcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę ni... [czytaj więcej]
sprzedam rowerek dziewczecy Sprzedam rowerek dziewczęcy (wiek dziecka 4-6 lat) w kolorze różowym, koła 16. Stan dobry.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko Sprzedam biurko w kolorze kremowym o wymiarach długośc 110 cm, wysokość 75 cm, szerokość 60 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
komoda Sprzedam komodę z 4 pojemnymi szufladami w kolorze kremowym do pokoju dziecięcego o wymiarach: wysokość 102 cm, szerokość 80 cm, głębokość 62cm. Stan bardzo dobry.... [czytaj więcej]
fotel jednoosobowy Sprzedam fotel jednoosobowy w kolorze różowo - kremowym, szerokość 1 m, długość 2 m. Powierzchnia spania 80 cm na 190 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
Wakacje w Bieszczadach. Wolne terminy w pokojach i domkach Nie masz pomysłu na wakacje, a chcesz odpocząć w Polsce? Odwiedź Bieszczady. Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Danfarm w Ustrzykach Dolnych, Rownia 92. Możliwoś... [czytaj więcej]
Odkupimy Zalegające Stany Magazynowe Za Gotówkę Nasza firma zajmuje się skupem:rnwszelkich nadwyżek magazynowychrntowarów zalegających, słabo rotującychrnproduktów nietrafionych w rynek lub wycofanych ze sprzedażyrnartykułów z krótkim te... [czytaj więcej]
Dodawanie ogłoszeń co tydzień - WYKONAMY TO ZA CIEBIE W ramach pakietu cyklicznego ( DODAWANIE OGŁOSZEŃ CO TYDZIEŃ ) dodamy Państwa ogłoszenie co tydzień do tych samych największych portali ogłoszeniowych w Polsce (100 portali, 240 portali, 300 ... [czytaj więcej]
Schody Na Najwyższym Poziomie Wykonamy dla Państwa schody na najwyższym poziomie.rnrnW ofercie posiadamy schody drewniane, na konstrukcji stalowej oraz balustrady. Specjalizujemy się w nowoczesnej technologii wykonania poręczy... [czytaj więcej]
Przeprowadzki-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła eki... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Eugeniusz Fcdorko:
10 minut temu
Wyrazy szacunku niepowetowana strata
Artur Duren:
59 minut temu
Krzysiu! Rozchmurz się! Nie od razu Krzysiu, nie od razu. Nie dokazuj Krzysiu, nie dokazuj. Zostaw ten burdel powiatowy i chodź do nas. Zobaczysz. Ni będziesz żałował. Kto się długo namyśla nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Masz 24 godziny na decyzję. Krótka piłka. Nie przejmuj się tym, że masz trochę niegramotną babę. Tak Bóg dał. I nie wierz w te idiotyzmy, brednie, bzdury i głupoty, co wypisuje powyżej Anioł Uhr o jakichś Pterodaktylach, Pterozaurach, Ptorach, o Wiktorii co się zdenerwowała i włosy na łonie spaliła. Przemyśl chłopie sprawę i się nawróć. I się oświeć prądami oświeceniowymi, a nie elektrycznymi. Nie będę przedłużał bo moja koza już mnie tu podskubuje. Na rozchmurzenie i na lepsze spanie: 1.[Małgosia ma pierwszą miesiączkę. Nie wie biedna, co się stało ipokazuje Krzysiowi swój problem. Krzysiu ogląda z wielkimzainteresowaniem, i rzecze:- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.] 2. [Idzie Małgosia z Krzysiem przez las i mówi:- Krzysiu wystrasz mnie.Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)dymał. Idą dalej i po chwili:
- Krzysiu wystrasz mnie.
Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)grzmocił. Idą dalej i znowu:
- Krzysiu wystrasz mnie.
- Buuuuu ty stara awruk!] Chwaściki-osty-chłopczyki na dzisiaj starczy. A wszystkie chwaściki-pokrzywy-małgośki - opamiętajcie się awruki. AWRUK! Idę zobaczyć co z kotami się dzieje. Tak po omacku do tej Groty z kocią rodziną muszę mleka zanieść. Ciekawe czy kupców znajdę? Róbcie swoje. Ja zaraz będę pisał na innych portalach. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
Wojciech Arcemberski:
1 godzin temu
Ty naprawdę musisz brać leki.Gdyby nie było wolnego etatu to by nie był ogłaszany konkurs, paniał?
Wojciech Arcemberski:
2
 · 
1 godzin temu
Czy Wiulanowski za zasługi dla kutnowskiego szpitala dostał stołek po dyrektora w NFZ? Ciekawe kto go tam rekomendował?
Baltazar Kolenda Kirkiło:
2 godzin temu
Gratulacje!!!
Amadeusz Sierpowski:
2 godzin temu
Błąd dziennikarza w tytule. Wolnego etatu zapewne nie ma, jest jedynie wymagane prawem ogłoszenie konkursu.
Edward Laskarys:
2 godzin temu
szok wielka wielka szkoda
Abercjusz Krzemiński:
2 godzin temu
Ziółkowskiego i tak nie wprowadzicie do PiS, niezależnie od tego, ile wam postawi, ile dmuchniecie kresek. Ludzie oczekują, że bedą tu podawane informacje, a nie taka antypisowska sieczka. Paulina mysle że ma IQ grubo ponad 100, a o was sądzę, że nie przekraczacie 95, czyli macie mniej niz małpa Koko. Zasmiecacie tymi antypisowsko-antyklopotowskimi wybroczynami to forum. Piszcie konkrety, a nie to co Ziółkowski wam podyktuje.
Ola Rzadkiewicz:
3 godzin temu
To nasz błąd, jest trzecia ale dla nas wygrała Poprawione.
Jędrzej Urzędów:
3 godzin temu
Ale manipulują wynikami, jak jedynka mogli wygrać skoro jeden mecz przegrali a jeden zremisowali, coś ze źródłem nie tak
Anastazja Moszna:
3
 · 
3 godzin temu
Jedyne co im wychodzi to wyprowadzanie do prywatnych firm intratnych oddziałów.
Matylda Boraciński:
2
 · 
3 godzin temu
Być może lubią swojski zapach.
Dacjan Chmura:
3 godzin temu
Konrad i Gerwazy a tabletki wzięte?
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
"Kiepski Kasprowicz" pozdrawia. Zimny prysznic przyda się narcyzom
Estera Wachowski:
3 godzin temu
Kalasanty a ty dla mnie jesteś nie tylko przygłupem , ale schzofrenikiem. Lecz się człowieku.
Andrzej Piskun:
4
 · 
3 godzin temu
Panie Darku, mieszkańcy miasta Kutna i powiatu kutnowskiego mają taką władzę na jaką zasługują.
Już dawno stwierdziłem, że nie warto, szkoda zdrowia.
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
ALe klapa!
Przemysław Kotczut:
3 godzin temu
Wyrazy wspopczucia bedzie nam jej brakowac
Adrian Krzyżewski:
4
 · 
3 godzin temu
Katastrofa, tam trzeba nowego zarządu powiatu, nowych radnych, nic im nie wychodzi, długi rosną, kardiologii nie ma, żenujące to jest...
Oskar Haller:
3 godzin temu
Podobno był protegowanym posła.Najciekawsze artykuły
 ·  14
3 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  183
3 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  72
3 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  13
4 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
8 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
9 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
10 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
13 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
14 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
14 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
15 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
15 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
16 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
18 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
18 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
18 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
18 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
18 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
19 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
19 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
19 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
19 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
21 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
25 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
25 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności