eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 26.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu
Do 15 lutego można składać oferty na konkurs w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym sp. zo.o. na stanowisko specjalisty ds. promocji i marketingu.

Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu, ./upload/articles_pakiety/32828/01_obraz.jpg


Szpital od kandydata wymaga wykształcenia wyższego (lub w trakcie zdobywania) z dziedziny marketingu, komunikacji czy PR, minimum 2 lata doświadczenia w firmach sektora ochrony zdrowia, farmaceutycznego lub wykształcenie kierunkowe, minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, znajomości obszaru mediów społecznościowych i ich wykorzystania w środowisku zawodowym, dużej umiejętności współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w strukturach macierzowych organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi.

Kandydat powinien mieć też doskonałe umiejętności komunikacji (w tym redagowania tekstów informacyjnych) oraz prezentacji, doskonałą znajomość specyfiki lokalnego i wojewódzkiego rynku mediów, środowiska dziennikarskiego i narzędzi PR,  silną orientację na realizację celów, w tym kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami typu PR i inne.

Kandydat oprócz CV musi przedstawić 2 - 3 stronnicową (format A4) propozycję działań wraz z szacunkowym budżetem do realizacji w okresie próbnym tj. około 3-6 miesięcy.
Wyniki naboru 20 lutego, a ostateczne rozstrzygnięcie 28 lutego. Szczegóły na stronie kutnowskiego szpitala.

Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu

wandea, 06.02.2017 19:02|czytane: 2843 razy|78 komentarzy|komentuj
Cyryl Talwosz
Otto Tomalczyk
Żeby kogoś na takie stanowisko zatrudnić to nie trzeba robić konkursu. Nie wiem więc czemu gdakacie.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
79 dni temu
Magdalena Jachimski Otto widać ,żeś ze wsi i nie tylko gdaczesz ,ale niepotrzebnie szczekasz.Widocznie jest wymóg robienia konkursu na takie stanowiska i to wielkie i odpowiedzialne stanowisko. Mało tego świetnie ujęte umiejętności szczególnie dotyczące wykształcenia. taki mamy klimat.
79 dni temu
 · 
 · 
6
Zachariasz Błaszczyk Może i gdacze ale mądrze jeżeli chodzi o ustawki.
79 dni temu
 · 
 · 
4
Ferdynand Boczkowski Bez gdakania mogli zatrudnić kogoś z doktoratem.
78 dni temu
 · 
 · 
2
Julian Flotow Nie trzeba robić konkursu żeby kogoś na takie stanowisko zatrudnić - potwierdzam. Widać sami do końca nie wiedzą kogo wybiorą, wiadomo, że w tej sprawie w szpitalu była Justyna S., był Bartosz S. i jeszcze jedna pani. Oprócz Bartosza S. te 2 panie są w trakcie zdobywania wyższego wykształcenia. Pewnie wszystkie 3 osoby się nadają dlatego taka, a nie inna treść konkursu.
78 dni temu
 · 
Julian Flotow A ta 3 osoba to Beata K. i ona moim zdaniem wygra bo dość często ostatnio śmigała do prezesa i Krzysztofa i wychodziła zadowolona, więc coś jest na rzeczy.
78 dni temu
 · 
Genowefa Złodziej No to zamiast się uczyć w wieku do tego stosownym to zaczynają prawie przed wiekiem emerytalnym?Jak się tak rozpędzą to jeszcze doktoraty porobią .
78 dni temu
 · 
Grzegorz Brockmann
Jeżeli czytelnicy obstawiają z góry kto wygra ten konkurs to nieciekawie będzie. Media czuwają!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
79 dni temu
Julian Bojanecki Zrobią to co zaplanowali i się nie cofną.Myślę ,że ktoś w stosunku do kogoś ma jakieś zobowiązania lub coś za uszami bo ulica tez tak mówi .
79 dni temu
 · 
 · 
8
Felicyta Gabriela Krzesichleb
Dla takiej instytucji jak szpital, najlepszą promocją jest wykwalifikowany, kompetentny i uprzejmy personel medyczny bezpośrednio opiekujący się pacjentem. Wówczas jeden pacjent poleci szpital drugiemu (znajomemu, rodzinie, koledze, sąsiadowi) i to jest drogi Zarządzie marketing i naturalna promocja szpitala. Wówczas żaden specjalista nie jest potrzebny. Jeśli to co opisałem będzie do dupy, to nawet najlepszy marketingowiec nic nie zdziała. Będzie tylko słupem do kasowania kapuchy o co zapewne akurat w tym konkretnym przypadku chodzi.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
80 dni temu
Tycjan Zelgowski Najbardziej w dziwnym i nagłym stanowisku chodzi o ten konkretny przypadek o którym napisałeś.Chyba niezbyt ten marketingowiec skoro takimi grubymi nićmi szyte wymagania kandydata?
79 dni temu
 · 
 · 
9
Aron Czarnomostski Tu nie chodzi o marketing ważne że koleżanka pana D i można jej wygody opłacić publiczną pensją i za nic nie odpowiada
79 dni temu
 · 
 · 
10
Erazm Olechno
U NAS NIE MA KOLEJKI - PRZERABIAMY KAŻDĄ ILOŚĆ. Jeżeli chcesz sam umrzeć albo legalnie pozbyć sie kogoś z rodziny - TO TYLKO U NAS - KUTNOWSKI SZPITAL SAMORZĄDOWY.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
80 dni temu
Władysław Pechibuhl Czy to marketingowe motto?
80 dni temu
 · 
 · 
7
Maurycy Taras
Po co te konkursy skoro wiadomo z góry kto ma być. Ustawka kwalifikacji też wymagana pod tą panią " S'. kpiny ! Tak wszystkie konkursy w starostwie są ustawiane i czy nie czas aby temu przyjrzało sie CBA?Jak sobie przypominam to pani z doktoratem po ekonomii też wygrała i co? Czym się wykazała? Czy starostwo w dalszym ciągu bedzie ustawiać konkursy pod swoich kolesiów? Jak was nie wstyd?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
80 dni temu
Barnaba Wilczogórski
Sola ta co kiedys u Woski pracowala, telewizję ,, rozwinęła, , i co taka kolezanka Dąbrowskiego i ta ja nie chciala do siebie, mądra poznala sie na umiejętnościach Soli
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
80 dni temu
Tadeusz Bogusz
No bez jaj - instytucja ledwie dyszy - nie podstaw - fundamentów - a tutaj się jej kwiatek dla ozdoby szykuje ??? Czyżby czyjś pociotek nie miał roboty ???
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
80 dni temu
Nikodem Szadtke
Kolejna "rewelacja" z zakresu zarządzania, Boże zlituj się i odwróć, i powołania zbędnego stanowiska, a kasy jak nie było, tak nie ma, i w tym przypadku jej nie przybędzie, co najwyżej następne parę tysiaków "wywalą" na niepotrzebny stołek.
Ot, cała "strategia odnowy" finansów i organizacji tego przybytku.
Boże patrzysz, nie grzmisz !!!
P.S.
Szanowna Załogo ruszcie się i zorganizujcie STRAJK CELOWY, a postulaty same nasuwają się do zrealizowania przez peło-wiacikowe "szambo" marnych politykierczyków w raz z tzw. wewnętrznym nie-zarządem!!!
A jeżeli nie z realizują, no cóż, taczek w Naszym Regionie jest ci pod dostatkiem, prawda ?!?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
80 dni temu
Ziemowit Wąsowicz Załoga nic nie zrobi bo gro załogi to pyjezdni zatrudnieni a kontraktach i mają to gdzieś . Kasa i do domu lub na następny dyżur. reszta załogo zastraszona a związki zadowolone i tak to się przedstawia na dzień fzisiejszy.
80 dni temu
 · 
 · 
21
Abel Taszycki
jad z Was kipi, sami złużcie swoją kandydaturę
 · 
Udostępnij
 · 
80 dni temu
Jonasz Bruń kolejne niepotrzebne stanowisko za które zapłaci podatnik.
80 dni temu
 · 
 · 
19
Mieczysław Klimów Jaki jad? Po co to stanowisko? Co nagle zrobiło się potrzebne a oddział kardiologiczny nie jest bardziej potrzebny?Prawda a nie jad.
80 dni temu
 · 
 · 
19
Euzebiusz Szkil na internie łóżka piętrowe są już potrzebne korytarzem nie da sie przejść
80 dni temu
 · 
 · 
17
Hortensjusz Gromisz sunekury w PRL Bis to najlepsza forma stanowisk dla swojakow tj PR, HR, BHP, vice , zastepca, specjalista itp
80 dni temu
 · 
 · 
13
Karol Tenderende z ciebie kipi niedoumienie
79 dni temu
 · 
Abelard Mędrek
Mieszkańcy Kutna mają niewiele do powiedzenia w swoim mieście. Rządzą nami chłopi małorolni i hodowcy bydła z okolicznych wsi oraz ludzie z Łęczycy, Gostynina, Łodzi i wielu innych miejsc. Kutno jest traktowane przez nich przedmiotowo, jako miejsce, gdzie można łatwo zarobić na załatwionych po politykierskiej znajomości posadach, nie robiąc zupełnie nic. Większość mieszkańców to bezwładna, ciemna masa, która się na to godzi, niestety.
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
80 dni temu
Inga Domballes Opisałeś w 100% społeczeństwo Kutna i powiatu.
80 dni temu
 · 
 · 
23
Ignacy Franek (lub w trakcie zdobywania) ktoś wie czy S zdobywa czy zdobyła już wyższe? bo stanowisko dla niej przygotowane ewidentnie w końcu medyczne wykształcenie ma
80 dni temu
 · 
 · 
12
Abercjusz Sołtysik Ignacy a co to za medyczne wykształcenie? Jeżeli je ma to nie marketingiem chyba posnna się zająć?
80 dni temu
 · 
 · 
9
Apoloniusz Tarasiuk pielęgniarstwo czy położnictwo dawno temu i nie ważne już. A teraz ponoć Kutnowska Sorbona!
80 dni temu
 · 
 · 
15
Cecylia Stnkowicz W tej Nowojakiejś to jak widać wszyscy tacy uczeni od Rubikonia .
80 dni temu
 · 
 · 
14
Serafina Czoohryz A w Pisie same bałwany po podstawówce, z escobaru.
79 dni temu
 · 
 · 
2
Petronia Kuszelewski Serafina kiedy będziesz latała z czarnym parasolem nie zapomnij o Maderze oczyweiście w czysto zawodowych interesach.
78 dni temu
 · 
Rajmund Stanisław Aszkenaz
Już wiem, kto został namaszczony na to stanowisko - to Justyna Anna S.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
80 dni temu
Amalgund Michalik Ta od Dąbrowskiej? Przecież ona jest niewiarygodna!
80 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Drogomir Z ARRK i przez pewien czas była szefową TV Kutno. Nic nie wiem, jakoby była związana z Dąbrowską?
80 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Drogomir No i teraz jeszcze do Nowoczesnej się wkręciła.
80 dni temu
 · 
 · 
16
Laura Berkowicz No to spełnia wymogi jak już w tylu miejscach pracowała ,czyli cytuję " dużej umiejętności współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w strukturach macierzowych organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi."
80 dni temu
 · 
 · 
19
Cyprian Krzywiec No to pewnie chodzi z czarnym parasolem?
80 dni temu
 · 
 · 
12
Walter Niemiec Oj nowoczesnej pojdzie głosów w dół.....Co za czasy jak ludzie z góry już wiedzą kto bedzie. Kłaniaja sie tu służby!!!!!!!!!!!!!!
80 dni temu
 · 
 · 
10
Raisa Dynoff Dobrodziejski
Po kiego grzyba takie stanowisko? Przecież jest rzecznik w szpitalu , jest pani od jakości(ciekawe bo mogłaby o tej jakości trochę poopowiadać),jest chyba jakaś osoba co miała się zajmować promocją, jest przecież pełnomocnik do spraw pacjentów i podobno zdrowia , no to do qużwy po co jeszcze ktoś od promocji ? A co ma zamiar promować?Może ma promować towarzystwo wzajemnej adoracji?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
80 dni temu
Cezar JerGcz Do promocji uciekających przed pacjentami lekarzy na kontraktach, pustego oddziału kardiologicznego, chamstwa i znieczulicy personelu
80 dni temu
 · 
 · 
16
Judyta Moczarny Oni nie uciekają haha tylko wcześniej wychodzą bo muszą zdążyć do innego miejsca na dyżur bo teraz lekarze tylko dyżurują a garstka pracuje na etatach.Niektórzy tylko przyjeżdżają na dyżur sobotnio-niedzielny pośpią i fakturka.
80 dni temu
 · 
 · 
16
Januaria Gawrysz krążąc za kasą między szpitalami nawet się nie przebierają tylko w tych uniformach i ze słuchawkami na szyi samochodami jeżdżą
80 dni temu
 · 
 · 
3
Borys Głownia No to w takim razie gdzie są pracownice piel i lekarka zajmujące się epidemiologią? Nie widzą
79 dni temu
 · 
 · 
3
Emilian Piasecki
Bede pracowal za 50% kwoty, za ktora maja zamiar pracowac swojak?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
81 dni temu
Lesław Kurcz trzeba jeszcze cos umieć
80 dni temu
 · 
 · 
3
Emeryk Roh Trzeba umieć kłamać. Okłamywać chorych ludzi
80 dni temu
 · 
 · 
15
Ewaryst Lutomirski Lesław a o jakich umiejętnościach w tym przypadku mówisz Lesławie?
80 dni temu
 · 
 · 
14
Adalbert Fcdorowicz Na czym ma polegać promocja szpitala, na szukaniu chorych na obszarach objętych wojną i klęską żywieniową?
80 dni temu
 · 
 · 
18
Tadeusz Brzeziński
Ito jest ta oszczędnośc kosztów ? Kpina.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
81 dni temu
Oskar Alfabet Ostatnio leżałam to nawet sraj taśmy w kiblu nie było a tu specjalist ds. promocji i marketingu. To dopiro KPINA !
81 dni temu
 · 
 · 
23
Leonard Łukasz Maślanka
Ile mogą tam dać pensji?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
81 dni temu
Hilary Budziło 5000 co najmniej
81 dni temu
 · 
 · 
19
Hilary Budziło podatnik zapłaci. Przecież żadnego zysku nie mają. Same straty
81 dni temu
 · 
 · 
23
Beatrycze Demboscok
Co to znaczy w trakcie zdobywania? Albo się ma wykształcenie, albo nie a nie robić to pod osobę. Grubymi nićmi szyte.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
81 dni temu
Kosma Trzebiatkowski w trakcie zdobywania mgr na wyższej szkole gotowania na gazie
81 dni temu
 · 
 · 
8
Hilary Budziło licencjatu...
81 dni temu
 · 
 · 
15
Otto Dyńta Do magistra to jeszcze długa droga.
80 dni temu
 · 
 · 
23
Maria Byczko
"Szpital od kandydata wymaga wykształcenia wyższego (lub w trakcie zdobywania) ". Dlaczego jest dodana ,że wykształcenie wyższe w trakcie zdobywania. To już świadczy ,że jest robione pod dana osobę. Jeżeli ktoś się zgłosi z wykształceniem wyższym już zdobytym to powinien wygrać przed osoba która jest w trakcie zdobywania , prawda?Redagowanie tekstów , rynek mediów , znajomość środowiska dziennikarskiego i już można mieć namiary i domniemywać .
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
81 dni temu
Tadeusz Brzeziński popieram , to smierdzi ustawką na kilometr.
81 dni temu
 · 
 · 
25
Tadeusz Bogusz a to w tej upadającej bezustannie masie nie potrzeba dobrych rządzących , tylko łamagi od promocji ???
80 dni temu
 · 
 · 
11
Gerwazy Drozdowski
Zdaje się ,że ktoś już w szpitalu zajmuje się promocją Czy to nie pani , która była trochę kadrową i została przeniesiona do obsługi rady nadzorczej, zajmować się promocją no to ile jeszcze stanowisk potrzebnych ,żeby kogoś upchnąć?
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
81 dni temu
Jeremiasz Gaspary tej pani nie ruszajmy to jest oko i ucho władzy eminencja
80 dni temu
 · 
 · 
4
Radosława Lewkowicz A co to za wybitna jednostka ,żeby jej nie ruszać?Ma jakiś specjalny immunitet?
80 dni temu
 · 
 · 
7
Adrian Canowski swego czasu pracowała na oddziale z pewną "eminencją" i to wystarcza jako wybitne zasługi
80 dni temu
 · 
Klemens Pituła Przybliż bo nie kumam.
79 dni temu
 · 
Honorat Demitrowski
O Matko Boska nawet coś mi świta kto to może być lub już jest namaszczony, ciekawe czy wygram zakład?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
81 dni temu
Dominik Sawicz Stawiam na koleżankę Debicha
81 dni temu
 · 
 · 
20
Wiktor Slieński A może Misiewicz ?
81 dni temu
 · 
Flawiusz Debiankowicz A kto to taki ta koleżanka??????
81 dni temu
 · 
 · 
8
Ismena Latoszek Zapytaj u źródła.
81 dni temu
 · 
 · 
8
Kosma Trzebiatkowski koleżanką z agencji?
81 dni temu
 · 
 · 
16
Wojciech Bukata Tak Koleżanka pracowała w Agencji. Najpierw była jego podwładną, potem wsadził ją na stołek
81 dni temu
 · 
 · 
21
Tina Sadyk Pracowła też u cerutina
80 dni temu
 · 
 · 
17
Janusz Szymczakowski Podobno też w Dzienniku Łódzkim
80 dni temu
 · 
 · 
2
Radosława Lewkowicz To już nie pracuje w DzŁ , dlaczego?
80 dni temu
 · 
 · 
5
Rafał Olbrysz bo jest cienka
80 dni temu
 · 
 · 
5
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Na co w maju do Kina KDK?
W maju zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na kryminał, najnowszą ekranizację studia Marvel, dramaty oraz filmy familijne. 05-10.05.2017  od piątku do środy godz.14.30  PAN ŻABA 2D dubbing (familijny, czas 85 min ) godz.16.00 ... [więcej]
Sport
"Czwórka" i "Dwójka" wygrały Kros Strzelecki
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się zawody Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – „KROS STRZELECKI”. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w której wystartowało 11 zespołów /4 zawodników indywidualnie/ ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Kutna oraz... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Sprzedawca / Sprzedawczyni Jesteśmy znaną marką, liderem w swojej kategorii. Nasze sklepy znajdują się w najlepszych Centrach Handlowych w Polsce. Zależy nam na stałym rozwoju, dlatego poszukujemy kreatywnych osób do sk... [czytaj więcej]
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Ananiasz Cinciała:
8 minut temu
Brawo za chęci, pomysł i zaangażowanie
Gustaw Maślanka:
11 minut temu
Gratuluję również! Bardzo zdolny, a zarazem przesympatyczny fajny chłopak. Wiem co mówię, bo znam osobiście
Borys Foc:
21 minut temu
W konkursie recytatorskim nagradzać ludzi z wadami wymowy to glupota i brak profesjonalizmu jury.
Achilles Brown:
2
 · 
24 minut temu
Gratulacje-fajna akcja !
Bonifacy Fedorowski:
45 minut temu
Gdybyś Iwo, podobnie jak Bryła prowadził w Byszewie deficytowe 50 hektarowe gospodarstwo rolne, to byś również starał się zniwelować ten deficyt swoja pensją. A na taką " deficytową dziurę" to i pensja premiera nie była by za duża. No a oprócz tego wójt też musi za coś kupić chleb i margarynę.
Emanuel Kruk:
52 minut temu
Mateusz....Gratulacje....!!!! No....I....Bartek!!!!Dziekuje synu.....
Bonifacy Fedorowski:
56 minut temu
Te wymienione przez ciebie Hugo zakazy, obowiązują jedynie współplemieńców Mojżesza - rodowitych Żydów a nie nas Słowian. My Słowianie od ponad 1000-a lat jesteśmy wszak WYZNAWCAMI RELIGII CHRYSTUSA do której Żydzi są w kontrze. Fakt - RELIGIA CHRYSTUSOWA nam Słowianom, w swej symbolice jest nader bliska. A bliska dlatego, bo nieomal identyczna z symbolami NEOPOGAŃSKICH BOGÓW SŁOWIAN. My potomkowie Piasta stawiamy na konkret - my uklękniemy, skłonimy głowę gdy stoimy przed OBRAZEM, FIGURKĄ, gdy powąchamy KADZIDŁO a oczy nasze ujrzą SŁOŃCE, OGIEŃ, ORNAT cz też BALDACHIM. To nas naprawdę kręci a nie jakieś tam mojżeszowe zwidy i zakazy. Nasze piastowskie mózgi nie są przystosowane do tego aby sobie coś wyobrażać - MY TO MUSIMY "TO COŚ" - UJRZEĆ, DOTKNĄĆ, POLIZAĆ.
Dariusz Siła:
1 godzin temu
@Hugo Gąsiorek

...i taka prawda.

Żeby było śmieszniej to ta cała szopka dla KOPII obrazu. Ludzie obudźcie się!!!
Orfeusz Kremberg:
2
 · 
2 godzin temu
Zebrać się w grupę ,wesprzeć już osoby walczące w Gminie Krzyżanów z farmą wiatrową, sprawa już jest w Sądzie. Można nawet zaskarżyć decyzję wójta i już istniejące wiatraki zmusić do likwidacji, są podstawy prawne ku temu.
Celestyn Dariusz Zięba:
4
 · 
2 godzin temu
Niech Gmina Bedlno zajmie się poprawą jakości wody bo to syf !!!
Kazimierz Biallosser:
3
 · 
3 godzin temu
No właśnie jaki Pań taki i Kram czyli członkom Kutnowskiego PIS taki Pań odpowiada i nic nie robią aby wybrać sobie innego Pana ...???
Iwo Poziomkowski:
4
 · 
3 godzin temu
Bryła to bardzo pazerny człowiek gdyby mógł to pobierał by miesięczną pensję w wysokości rocznego budżetu gminy. przecież za dwa tysiące ten pan nie wyżyje, u tego typu ludzi żołądek jest delikatniejszy iszybciej trawiący
Romuald Gedroić:
3
 · 
3 godzin temu
Krzyżanów i jego wójt robią to samo!
Amalgund Guzik:
2
 · 
4 godzin temu
Normalny kosmos te badania.
Hadrian Miszk:
4 godzin temu
Gratulacje.
Władysław Rymont:
4 godzin temu
I jeszcze jedno,Andy po pijaku gdzieś gadał ,że ten młody wilk to jest krzyżówka z kaukazem...
Władysław Rymont:
4 godzin temu
Ten stary wilk ma gen zabójcy...
Amalgund Ogiński:
4
 · 
5 godzin temu
A największa porażka to kutnowski PiS (Próżniactwo i Szalbierstwo?). Totalne dno moralne - etyczne. Jaki pan, taki kram. Jaki Kłopot, taki PiS. Dziwne, że Kaczyński tego rozrywkowo - pijackiego ustrojstwa nie likwiduje.
Wisława Hurczyn:
2
 · 
5 godzin temu
A co masz skrzywiony kręgosłup?
Amalgund Ogiński:
5 godzin temu
Faktycznie dobry link:alarm-stop-gmo-jerzy-zieba-w-sejmie-poruszaja ce-i-mocne-wystapienieRozbestwione ścierwo. Jasne, na takich akcjach PiS padnie ale odwrócić debilizmy trudno będzie.Najciekawsze artykuły
 ·  62
1 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  29
6 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
7 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
7 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
15 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
15 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
15 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
16 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
16 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
16 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
17 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
19 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
20 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
20 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
20 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
21 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
21 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
22 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
22 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
23 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
26 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
27 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
27 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
27 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
27 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności