eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.02.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu
Do 15 lutego można składać oferty na konkurs w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym sp. zo.o. na stanowisko specjalisty ds. promocji i marketingu.

Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu, ./upload/articles_pakiety/32828/01_obraz.jpg


Szpital od kandydata wymaga wykształcenia wyższego (lub w trakcie zdobywania) z dziedziny marketingu, komunikacji czy PR, minimum 2 lata doświadczenia w firmach sektora ochrony zdrowia, farmaceutycznego lub wykształcenie kierunkowe, minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, znajomości obszaru mediów społecznościowych i ich wykorzystania w środowisku zawodowym, dużej umiejętności współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w strukturach macierzowych organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi.

Kandydat powinien mieć też doskonałe umiejętności komunikacji (w tym redagowania tekstów informacyjnych) oraz prezentacji, doskonałą znajomość specyfiki lokalnego i wojewódzkiego rynku mediów, środowiska dziennikarskiego i narzędzi PR,  silną orientację na realizację celów, w tym kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami typu PR i inne.

Kandydat oprócz CV musi przedstawić 2 - 3 stronnicową (format A4) propozycję działań wraz z szacunkowym budżetem do realizacji w okresie próbnym tj. około 3-6 miesięcy.
Wyniki naboru 20 lutego, a ostateczne rozstrzygnięcie 28 lutego. Szczegóły na stronie kutnowskiego szpitala.

Kutnowski szpital zatrudni specjalistę ds. promocji i marketingu

wandea, 06.02.2017 19:02|czytane: 2719 razy|78 komentarzy|komentuj
Nikodem Ostroszczanka
Otto Tomalczyk
Żeby kogoś na takie stanowisko zatrudnić to nie trzeba robić konkursu. Nie wiem więc czemu gdakacie.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
20 dni temu
Magdalena Jachimski Otto widać ,żeś ze wsi i nie tylko gdaczesz ,ale niepotrzebnie szczekasz.Widocznie jest wymóg robienia konkursu na takie stanowiska i to wielkie i odpowiedzialne stanowisko. Mało tego świetnie ujęte umiejętności szczególnie dotyczące wykształcenia. taki mamy klimat.
20 dni temu
 · 
 · 
6
Zachariasz Błaszczyk Może i gdacze ale mądrze jeżeli chodzi o ustawki.
20 dni temu
 · 
 · 
4
Ferdynand Boczkowski Bez gdakania mogli zatrudnić kogoś z doktoratem.
19 dni temu
 · 
 · 
2
Julian Flotow Nie trzeba robić konkursu żeby kogoś na takie stanowisko zatrudnić - potwierdzam. Widać sami do końca nie wiedzą kogo wybiorą, wiadomo, że w tej sprawie w szpitalu była Justyna S., był Bartosz S. i jeszcze jedna pani. Oprócz Bartosza S. te 2 panie są w trakcie zdobywania wyższego wykształcenia. Pewnie wszystkie 3 osoby się nadają dlatego taka, a nie inna treść konkursu.
19 dni temu
 · 
Julian Flotow A ta 3 osoba to Beata K. i ona moim zdaniem wygra bo dość często ostatnio śmigała do prezesa i Krzysztofa i wychodziła zadowolona, więc coś jest na rzeczy.
19 dni temu
 · 
Genowefa Złodziej No to zamiast się uczyć w wieku do tego stosownym to zaczynają prawie przed wiekiem emerytalnym?Jak się tak rozpędzą to jeszcze doktoraty porobią .
19 dni temu
 · 
Grzegorz Brockmann
Jeżeli czytelnicy obstawiają z góry kto wygra ten konkurs to nieciekawie będzie. Media czuwają!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
20 dni temu
Julian Bojanecki Zrobią to co zaplanowali i się nie cofną.Myślę ,że ktoś w stosunku do kogoś ma jakieś zobowiązania lub coś za uszami bo ulica tez tak mówi .
20 dni temu
 · 
 · 
8
Felicyta Gabriela Krzesichleb
Dla takiej instytucji jak szpital, najlepszą promocją jest wykwalifikowany, kompetentny i uprzejmy personel medyczny bezpośrednio opiekujący się pacjentem. Wówczas jeden pacjent poleci szpital drugiemu (znajomemu, rodzinie, koledze, sąsiadowi) i to jest drogi Zarządzie marketing i naturalna promocja szpitala. Wówczas żaden specjalista nie jest potrzebny. Jeśli to co opisałem będzie do dupy, to nawet najlepszy marketingowiec nic nie zdziała. Będzie tylko słupem do kasowania kapuchy o co zapewne akurat w tym konkretnym przypadku chodzi.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
21 dni temu
Tycjan Zelgowski Najbardziej w dziwnym i nagłym stanowisku chodzi o ten konkretny przypadek o którym napisałeś.Chyba niezbyt ten marketingowiec skoro takimi grubymi nićmi szyte wymagania kandydata?
20 dni temu
 · 
 · 
9
Aron Czarnomostski Tu nie chodzi o marketing ważne że koleżanka pana D i można jej wygody opłacić publiczną pensją i za nic nie odpowiada
20 dni temu
 · 
 · 
10
Erazm Olechno
U NAS NIE MA KOLEJKI - PRZERABIAMY KAŻDĄ ILOŚĆ. Jeżeli chcesz sam umrzeć albo legalnie pozbyć sie kogoś z rodziny - TO TYLKO U NAS - KUTNOWSKI SZPITAL SAMORZĄDOWY.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
21 dni temu
Władysław Pechibuhl Czy to marketingowe motto?
21 dni temu
 · 
 · 
7
Maurycy Taras
Po co te konkursy skoro wiadomo z góry kto ma być. Ustawka kwalifikacji też wymagana pod tą panią " S'. kpiny ! Tak wszystkie konkursy w starostwie są ustawiane i czy nie czas aby temu przyjrzało sie CBA?Jak sobie przypominam to pani z doktoratem po ekonomii też wygrała i co? Czym się wykazała? Czy starostwo w dalszym ciągu bedzie ustawiać konkursy pod swoich kolesiów? Jak was nie wstyd?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
21 dni temu
Barnaba Wilczogórski
Sola ta co kiedys u Woski pracowala, telewizję ,, rozwinęła, , i co taka kolezanka Dąbrowskiego i ta ja nie chciala do siebie, mądra poznala sie na umiejętnościach Soli
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
21 dni temu
Tadeusz Bogusz
No bez jaj - instytucja ledwie dyszy - nie podstaw - fundamentów - a tutaj się jej kwiatek dla ozdoby szykuje ??? Czyżby czyjś pociotek nie miał roboty ???
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
21 dni temu
Nikodem Szadtke
Kolejna "rewelacja" z zakresu zarządzania, Boże zlituj się i odwróć, i powołania zbędnego stanowiska, a kasy jak nie było, tak nie ma, i w tym przypadku jej nie przybędzie, co najwyżej następne parę tysiaków "wywalą" na niepotrzebny stołek.
Ot, cała "strategia odnowy" finansów i organizacji tego przybytku.
Boże patrzysz, nie grzmisz !!!
P.S.
Szanowna Załogo ruszcie się i zorganizujcie STRAJK CELOWY, a postulaty same nasuwają się do zrealizowania przez peło-wiacikowe "szambo" marnych politykierczyków w raz z tzw. wewnętrznym nie-zarządem!!!
A jeżeli nie z realizują, no cóż, taczek w Naszym Regionie jest ci pod dostatkiem, prawda ?!?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
21 dni temu
Ziemowit Wąsowicz Załoga nic nie zrobi bo gro załogi to pyjezdni zatrudnieni a kontraktach i mają to gdzieś . Kasa i do domu lub na następny dyżur. reszta załogo zastraszona a związki zadowolone i tak to się przedstawia na dzień fzisiejszy.
21 dni temu
 · 
 · 
21
Abel Taszycki
jad z Was kipi, sami złużcie swoją kandydaturę
 · 
Udostępnij
 · 
21 dni temu
Jonasz Bruń kolejne niepotrzebne stanowisko za które zapłaci podatnik.
21 dni temu
 · 
 · 
19
Mieczysław Klimów Jaki jad? Po co to stanowisko? Co nagle zrobiło się potrzebne a oddział kardiologiczny nie jest bardziej potrzebny?Prawda a nie jad.
21 dni temu
 · 
 · 
19
Euzebiusz Szkil na internie łóżka piętrowe są już potrzebne korytarzem nie da sie przejść
21 dni temu
 · 
 · 
17
Hortensjusz Gromisz sunekury w PRL Bis to najlepsza forma stanowisk dla swojakow tj PR, HR, BHP, vice , zastepca, specjalista itp
21 dni temu
 · 
 · 
13
Karol Tenderende z ciebie kipi niedoumienie
20 dni temu
 · 
Abelard Mędrek
Mieszkańcy Kutna mają niewiele do powiedzenia w swoim mieście. Rządzą nami chłopi małorolni i hodowcy bydła z okolicznych wsi oraz ludzie z Łęczycy, Gostynina, Łodzi i wielu innych miejsc. Kutno jest traktowane przez nich przedmiotowo, jako miejsce, gdzie można łatwo zarobić na załatwionych po politykierskiej znajomości posadach, nie robiąc zupełnie nic. Większość mieszkańców to bezwładna, ciemna masa, która się na to godzi, niestety.
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
21 dni temu
Inga Domballes Opisałeś w 100% społeczeństwo Kutna i powiatu.
21 dni temu
 · 
 · 
23
Ignacy Franek (lub w trakcie zdobywania) ktoś wie czy S zdobywa czy zdobyła już wyższe? bo stanowisko dla niej przygotowane ewidentnie w końcu medyczne wykształcenie ma
21 dni temu
 · 
 · 
12
Abercjusz Sołtysik Ignacy a co to za medyczne wykształcenie? Jeżeli je ma to nie marketingiem chyba posnna się zająć?
21 dni temu
 · 
 · 
9
Apoloniusz Tarasiuk pielęgniarstwo czy położnictwo dawno temu i nie ważne już. A teraz ponoć Kutnowska Sorbona!
21 dni temu
 · 
 · 
15
Cecylia Stnkowicz W tej Nowojakiejś to jak widać wszyscy tacy uczeni od Rubikonia .
21 dni temu
 · 
 · 
14
Serafina Czoohryz A w Pisie same bałwany po podstawówce, z escobaru.
20 dni temu
 · 
 · 
2
Petronia Kuszelewski Serafina kiedy będziesz latała z czarnym parasolem nie zapomnij o Maderze oczyweiście w czysto zawodowych interesach.
19 dni temu
 · 
Rajmund Stanisław Aszkenaz
Już wiem, kto został namaszczony na to stanowisko - to Justyna Anna S.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
21 dni temu
Amalgund Michalik Ta od Dąbrowskiej? Przecież ona jest niewiarygodna!
21 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Drogomir Z ARRK i przez pewien czas była szefową TV Kutno. Nic nie wiem, jakoby była związana z Dąbrowską?
21 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Drogomir No i teraz jeszcze do Nowoczesnej się wkręciła.
21 dni temu
 · 
 · 
16
Laura Berkowicz No to spełnia wymogi jak już w tylu miejscach pracowała ,czyli cytuję " dużej umiejętności współpracy i budowania relacji na wszystkich poziomach w strukturach macierzowych organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi."
21 dni temu
 · 
 · 
19
Cyprian Krzywiec No to pewnie chodzi z czarnym parasolem?
21 dni temu
 · 
 · 
12
Walter Niemiec Oj nowoczesnej pojdzie głosów w dół.....Co za czasy jak ludzie z góry już wiedzą kto bedzie. Kłaniaja sie tu służby!!!!!!!!!!!!!!
21 dni temu
 · 
 · 
10
Raisa Dynoff Dobrodziejski
Po kiego grzyba takie stanowisko? Przecież jest rzecznik w szpitalu , jest pani od jakości(ciekawe bo mogłaby o tej jakości trochę poopowiadać),jest chyba jakaś osoba co miała się zajmować promocją, jest przecież pełnomocnik do spraw pacjentów i podobno zdrowia , no to do qużwy po co jeszcze ktoś od promocji ? A co ma zamiar promować?Może ma promować towarzystwo wzajemnej adoracji?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
21 dni temu
Cezar JerGcz Do promocji uciekających przed pacjentami lekarzy na kontraktach, pustego oddziału kardiologicznego, chamstwa i znieczulicy personelu
21 dni temu
 · 
 · 
16
Judyta Moczarny Oni nie uciekają haha tylko wcześniej wychodzą bo muszą zdążyć do innego miejsca na dyżur bo teraz lekarze tylko dyżurują a garstka pracuje na etatach.Niektórzy tylko przyjeżdżają na dyżur sobotnio-niedzielny pośpią i fakturka.
21 dni temu
 · 
 · 
16
Januaria Gawrysz krążąc za kasą między szpitalami nawet się nie przebierają tylko w tych uniformach i ze słuchawkami na szyi samochodami jeżdżą
21 dni temu
 · 
 · 
3
Borys Głownia No to w takim razie gdzie są pracownice piel i lekarka zajmujące się epidemiologią? Nie widzą
20 dni temu
 · 
 · 
3
Emilian Piasecki
Bede pracowal za 50% kwoty, za ktora maja zamiar pracowac swojak?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
22 dni temu
Lesław Kurcz trzeba jeszcze cos umieć
21 dni temu
 · 
 · 
3
Emeryk Roh Trzeba umieć kłamać. Okłamywać chorych ludzi
21 dni temu
 · 
 · 
15
Ewaryst Lutomirski Lesław a o jakich umiejętnościach w tym przypadku mówisz Lesławie?
21 dni temu
 · 
 · 
14
Adalbert Fcdorowicz Na czym ma polegać promocja szpitala, na szukaniu chorych na obszarach objętych wojną i klęską żywieniową?
21 dni temu
 · 
 · 
18
Tadeusz Brzeziński
Ito jest ta oszczędnośc kosztów ? Kpina.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
22 dni temu
Oskar Alfabet Ostatnio leżałam to nawet sraj taśmy w kiblu nie było a tu specjalist ds. promocji i marketingu. To dopiro KPINA !
22 dni temu
 · 
 · 
23
Leonard Łukasz Maślanka
Ile mogą tam dać pensji?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
22 dni temu
Hilary Budziło 5000 co najmniej
22 dni temu
 · 
 · 
19
Hilary Budziło podatnik zapłaci. Przecież żadnego zysku nie mają. Same straty
22 dni temu
 · 
 · 
23
Beatrycze Demboscok
Co to znaczy w trakcie zdobywania? Albo się ma wykształcenie, albo nie a nie robić to pod osobę. Grubymi nićmi szyte.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
22 dni temu
Kosma Trzebiatkowski w trakcie zdobywania mgr na wyższej szkole gotowania na gazie
22 dni temu
 · 
 · 
8
Hilary Budziło licencjatu...
22 dni temu
 · 
 · 
15
Otto Dyńta Do magistra to jeszcze długa droga.
21 dni temu
 · 
 · 
23
Maria Byczko
"Szpital od kandydata wymaga wykształcenia wyższego (lub w trakcie zdobywania) ". Dlaczego jest dodana ,że wykształcenie wyższe w trakcie zdobywania. To już świadczy ,że jest robione pod dana osobę. Jeżeli ktoś się zgłosi z wykształceniem wyższym już zdobytym to powinien wygrać przed osoba która jest w trakcie zdobywania , prawda?Redagowanie tekstów , rynek mediów , znajomość środowiska dziennikarskiego i już można mieć namiary i domniemywać .
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
22 dni temu
Tadeusz Brzeziński popieram , to smierdzi ustawką na kilometr.
22 dni temu
 · 
 · 
25
Tadeusz Bogusz a to w tej upadającej bezustannie masie nie potrzeba dobrych rządzących , tylko łamagi od promocji ???
21 dni temu
 · 
 · 
11
Gerwazy Drozdowski
Zdaje się ,że ktoś już w szpitalu zajmuje się promocją Czy to nie pani , która była trochę kadrową i została przeniesiona do obsługi rady nadzorczej, zajmować się promocją no to ile jeszcze stanowisk potrzebnych ,żeby kogoś upchnąć?
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
22 dni temu
Jeremiasz Gaspary tej pani nie ruszajmy to jest oko i ucho władzy eminencja
21 dni temu
 · 
 · 
4
Radosława Lewkowicz A co to za wybitna jednostka ,żeby jej nie ruszać?Ma jakiś specjalny immunitet?
21 dni temu
 · 
 · 
7
Adrian Canowski swego czasu pracowała na oddziale z pewną "eminencją" i to wystarcza jako wybitne zasługi
21 dni temu
 · 
Klemens Pituła Przybliż bo nie kumam.
20 dni temu
 · 
Honorat Demitrowski
O Matko Boska nawet coś mi świta kto to może być lub już jest namaszczony, ciekawe czy wygram zakład?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
22 dni temu
Dominik Sawicz Stawiam na koleżankę Debicha
22 dni temu
 · 
 · 
20
Wiktor Slieński A może Misiewicz ?
22 dni temu
 · 
Flawiusz Debiankowicz A kto to taki ta koleżanka??????
22 dni temu
 · 
 · 
8
Ismena Latoszek Zapytaj u źródła.
22 dni temu
 · 
 · 
8
Kosma Trzebiatkowski koleżanką z agencji?
22 dni temu
 · 
 · 
16
Wojciech Bukata Tak Koleżanka pracowała w Agencji. Najpierw była jego podwładną, potem wsadził ją na stołek
22 dni temu
 · 
 · 
21
Tina Sadyk Pracowła też u cerutina
21 dni temu
 · 
 · 
17
Janusz Szymczakowski Podobno też w Dzienniku Łódzkim
21 dni temu
 · 
 · 
2
Radosława Lewkowicz To już nie pracuje w DzŁ , dlaczego?
21 dni temu
 · 
 · 
5
Rafał Olbrysz bo jest cienka
21 dni temu
 · 
 · 
5
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Czytelnicy piszą: Przyjdzie wiosna to się posprząta...
Piątkowy atak zimy na chwilę zakrył, wyłaniający się brud ulic, chodników, skwerów, zaścielone psimi odchodami trawniki. Na szczęście nie na długo,... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W sobotę otwarcie wystawy zdjęć Wojciecha Erazma Felcyna
4 marca o godz. 17.15 zapraszamy do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na otwarcie wystawy zdjęć Wojciecha Erazma Felcyna. Wstęp na otwarcie wolny. Erazm Wojciech Felcyn urodził się 7 marca 1946 roku... [więcej]
Sport
Kutno pokonało Warszawę
Potencjał ludzki i ekonomiczny stolicy Polski w stosunku do średniej wielkości miasta Kutno jest nieporównywalny, ale w sporcie szanse wyglądają zwykle inaczej. W miniony weekend brydżyści KDK1 Kutno w meczu play-off brydżowej Ekstraklasy rozgromili stołeczny AZS Warszawa 220:118 (5:0; 29:20; 22:18;... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zatrudnie Zootechnika ferma loch Przyjmę do pracy na stanowisko Zootechnik-kierownik ... [czytaj więcej]
Pracownik fizyczny do gospodarstwaa rolnego Przyjmę do pracy na stanowisko pracownik fizyczny Gospodarstwo w pełni zmechanizowane Produkcja roślinna i zwierzęca... [czytaj więcej]
Pracownik fizyczny do gospodarstwaa rolnego Przyjmę do pracy na stanowisko pracownik fizyczny Gospodarstwo w pełni zmechanizowane Produkcja roślinna i zwierzęca... [czytaj więcej]
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W CENTRUM GOSTYNINA NOWA INWESTYCJA W CENTRUM MIASTA GOSTYNINA.... [czytaj więcej]
Szukam pracowników Witam! Szukam pracowników do nowego lokalu gastronomicznego w Kutnie. Praca na dwie zmiany. Buduję nowy zespół w którym - mam nadzieję - możesz znaleźć miejsce dla siebie. Kontakt: 607230454... [czytaj więcej]
AUDI A4 B5 Avant Rok produkcji: 2001rnPrzebieg: 271 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: SrebrnyrnCena: 11 200,00 złrnrnPojemność skokowa - 1 896 cm3rnMoc - 116 KMrnSkrzynia biegów - ManualnarnNapęd - Na przednie koł... [czytaj więcej]
monter Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr licencji 47. Aktualnie dla firmy z branży rolniczej szukamy pracownika na stanowisko: rnmo... [czytaj więcej]
Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 315cm2 Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 315m2 z domkiem murowanym o pow. 25m2 i altaną drewnianą o pow. 30 m2. Na działce rosną drzewa ozdobne,jest instalacja wodna i elektryczna. Działka należy ... [czytaj więcej]
OPTYK - DORADCA KLIENTA Poszukujemy osoby do pracy w salonie optycznym w Kutnie na stanowisku optyk - doradca klienta. Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie cv na adres: kutno.silver@gmail.com - mile widz... [czytaj więcej]
Sprzedam działkę budowlaną Działka o pow,832 mkw.przy ul.Jesiennej 55 -uzbrojona.Cena do negocjacji... [czytaj więcej]
Opiekunki Niemcy - Nawet 1250 EURO Na Rękę - Niemcy Wielka Brytania Wypełnij formularz - oddzwonimy : http://opiekunki.freeteria.pl/ Zapewniamy: - atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia - bezpieczną i legalną formę współpracy - elastycz... [czytaj więcej]
SERWIS NAPRAWA OKIEN DRZWI OKNA DRZWI MONTAZ SERWIS DRZWI W CENIE NETTO!!!!!... [czytaj więcej]
OKNA DRZWI WIOSENNA PROMOCJA DRZWI W CENIE NETTO !!!!!!!! ZAPRASZAMY... [czytaj więcej]
Wypożyczalnia oraz produkcja przyczep gastronomicznych Nasza firma istnieje od 1994 roku, już 23 lata na rynku. Opłata za wynajem w zależności od okresu wynosi od 1800 zł do 2250 zł netto w skali miesiąca. Posiadamy nowe przyczepy gastronomic... [czytaj więcej]
Potrzebna pani do opieki nad dziećmi Poszukuję Pani do opieki nad dwójką dzieci (6 i 9 lat) przed i po szkole. Wymagany dojazd własny (miejscowość ok. 4 km od Kutna)... [czytaj więcej]
Opiekun\ka Pani Eryki - 1300 zł netto Firma Arche ProCare jest tworzona przez ludzi, dla których odpowiedzialność i rzetelność stanowią najwyższą wartość. Dzięki naszej pasji w niesieniu pomocy zarówno dużym organizacjom, jak... [czytaj więcej]
sprzedawca Sklep Ogrodniczy w Kutnie poszukuje sprzedawcy.... [czytaj więcej]
Netkadra - Szukasz pracowników? Zgłoś się do nas ! Szukasz pracowników ? Zgłoś się do nas ! Zapraszamy do Agencji Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) Przez cały rok poszukujemy pracowników dla firm z różnych regionów Polski. Z nami o... [czytaj więcej]
Netkadra - Szukasz pracowników? Zgłoś się do nas ! Szukasz pracowników ? Zgłoś się do nas ! rnAgencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, ... [czytaj więcej]
Usługi transportowe na terenie kraju od 14 ep do 33 ep Szanowni Państwo ! Pragniemy zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy w zakresie profesjonalnego transportu . Współpraca bezpośrednio z firmą transportową pomoże Państwu pomnie... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Witold Flaztyński:
1 godzin temu
Ananiasz, za te słowa możesz mieć sprawę w sądzie.
Izydor Jacek Wiedzkowski:
2 godzin temu
Metryka i statystyka są tu elementami drugorzędnymi,istotniejszym natomiast jest tłumaczenie pana Stanisława,ponieważ jednoznacznie z niego wynika ,że panie które miały ,czy nadal mają błonę dziewiczą w kształcie graniastosłupa nie mogą sprawować funkcji publicznych...
Izydor Jacek Wiedzkowski:
2 godzin temu
Panu Stanisławowi od dłuższego już czasu myli się temperatura wrzenia wody z kątem prostym,to chyba symptom lokalny...
Jonasz Boczeń:
2 godzin temu
Tak to ośrodek na przemysłowej nikt jeszcze z tym nic nie zrobił pani dyrektor wraz z Panią wicedyrektor mają wszystko w dupie bo kogo by interesowało to że ktoś się naćpał i mógł stracić życie... Ważne że kasa do kieszeni leci i żeby się podlizać w starostwie bo koniec kadencji się zbliża wielkimi krokami ja bym ją zwolnił... Ale nie ma co sie rozpisywać bo wszystko pojdzie zaraz pod dywan i po sprawie ślad zginie a tapeta na stanowisku zostanie! Brak słów!
Jan Bołtruk:
3 godzin temu
A ten pan to ile lat siedzi na tym stołku?
Ananiasz Adelstein:
3
 · 
3 godzin temu
Wacek - nie napinaj się bo i tak nie przypudrujesz rzeczywistości - NOWA WIEŚ TO KOLEJNY SZWINDEL TWEGO PRYNCYPAŁA DEBICHA.
Jonasz Boczeń:
3 godzin temu
W tej szkole od dawna dzieje się źle wszystko za sprawą nie dopilnowania uczniów z problemami i nałogami... Ponadto jest na stanowisku pani wicedyrektor która nie ma pojęcia o tym jak załatwić jaką kolwiek sprawę, a pani Dykektor Jolanta która żyje układami w starostwie nie interesuję się niczym obie żyją układami...
Ananiasz Adelstein:
2
 · 
3 godzin temu
CHWAŁA BOHATEROM - Porucznik Józef Biss, pseudonim - WACŁAW - zamordował we wsi Pawłokom (k. Przemyśla) - 366 mieszkańców tej wsi ( pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Mieczysław Pazderski, pseudonim - SZARY - zamordował we wsi Wierzchowiny (k. Lublina) - 200 mieszkańców tej wsi (pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Porucznik Józef Kuraś, pseudonim - OGIEŃ - zamordował w Krościenku (Podhale) - 19 mieszkańców tej wsi (pochodzenia żydowskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim - ŁUPASZKA - zamordował we wsi Dubinki (wschodnie rubieże Polski) - ok. 100 mieszkańców tej wsi (pochodzenia litewskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Kapitan Rajmund Rajs, pseudonim - BURY - spalił żywcem we wsi Zaleszczany (k. Hajnówki) - ponad 100 kobiet, dzieci i starców (pochodzenia białoruskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM.
Ananiasz Adelstein:
2
 · 
3 godzin temu
Porucznik Józef Biss, pseudonim - WACŁAW - zamordował we wsi Pawłokom (k. Przemyśla) - 366 mieszkańców tej wsi ( pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Mieczysław Pazderski, pseudonim - SZARY - zamordował we wsi Wierzchowiny (k. Lublina) - 200 mieszkańców tej wsi (pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Porucznik Józef Kuraś, pseudonim - OGIEŃ - zamordował w Krościenku (Podhale) - 19 mieszkańców tej wsi (pochodzenia żydowskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim - ŁUPASZKA - zamordował we wsi Dubinki (wschodnie rubieże Polski) - ok. 100 mieszkańców tej wsi (pochodzenia litewskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Kapitan Rajmund Rajs, pseudonim - BURY - spalił żywcem we wsi Zaleszczany (k. Hajnówki) - ponad 100 kobiet, dzieci i starców (pochodzenia białoruskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM.
Prokop Paszyc:
3 godzin temu
Muchy zjedzą te łajno, natomiast "przyjaciele" zwierząt mają to gdzieś!
Waldemar Lapierre:
2
 · 
4 godzin temu
A może tak te pretensje zamiast kierować do p. Chlebnego to proszę kierować do właścicieli czworonogów, którzy zapominają o swoich obowiązkach. Pretensje można mieć do Urzędu miasta a ściślej do Straży Miejskiej, Panowie może tak rano w południe i wieczorkiem zapraszam na skwerki i tereny zielone w okolice bloków mieszkalnych i od razu budżet się powiększy jak mandaciki zaczniecie sypać, może wreszcie ludzie nauczą się kultury że pies to przyjaciel ale po nim sprzątam. Nie można przejść ani chodnikiem ani po parkingach, terenach zielonych, placach zabaw i tp. wszędzie psie kupy. Bardzo lubię pieski ale po nich sprzątam a nie tylko patrzę jak się załatwi i zostawiam kupę nie patrząc że małe dzieci w nie wchodzą dorośli brudzą sobie buty i obrzydzenie bierze na te "posrane" ulice, klatki schodowe brudne bo wieczorem nie widzimy w co wdepniemy i wszystko roznosimy. Jeśli ludzie to niezbyt logiczne istoty to czas zacząć uczyć je myślenia, zapraszam Panów ze Straży miejskiej czas na mandaty.
Ananiasz Tymna:
3
 · 
5 godzin temu
Pan Stanisław Chlebny stracił poczucie rzeczywistości. Panie "naczelniku wydziału" to my mieszkańcy płacimy Panu pensję i to dla nas Szanowny Pan pracuje. Nasze podatki, nasze pieniądze. Prezydent w naszym imieniu powinien nadzorować ich wydawanie. Panie Chlebny czy pan rozumie?
Honorat Piwo:
6
 · 
6 godzin temu
Nie chodzi czy,ale jak to zrobiono wbrew wszelkim zasadom i w bardzo wątpliwy sposób
Wacław Bronak:
2
 · 
7 godzin temu
Oddać budynek wart mniej niz 500 tys. i wymagający remontu w użytkowanie na 20 lat w który ktoś chce władować w remont tyle kasy i robić coś fajnego dla mieszkańców, ponadto powiat nie będzie musiał wielu tysięcy wykładać na jego utrzymanie to wydaje mi się że to dobry interes dla powiatu. Krytyka bez argumentów, a do tego krytyka czegoś czego nie znacie.
Joachim Stendeck:
3
 · 
7 godzin temu
Sądownictwo to w Skierniewicach
Flawiusz Ostapowicz:
7 godzin temu
uważam że bilety są jednak za tanie
Hugo Trzebiatkowski:
2
 · 
7 godzin temu
W Kunie" nie pamiętają" o WYKLĘTYCH - taka reprezentacje, a kto to jest? Wszystko co wychodzi spod ręki PiS obecne ekipy z UM i Starostwa będą cały czas kontestować! Np. reforma oświaty, reforma sadownictwa. Ze starostwa nie byli, bo nie wyczuli interesu politycznego lub materialnego.
Marcel Ruszkys:
3
 · 
7 godzin temu
Dlaczego fundacja zarejestrowana w Warszawie a prezeska w Kutnie? A no może chodzi o to ,żeby nikt nie wiedział kto tam jeszcze działa , kto słup , a jak wyglądają podatki itd, no ja tylko tak sobie myslę , a co wy na to?
Ursyn Kiermczeńko:
4
 · 
7 godzin temu
Niech uważa ,żeby się nie potknął.Ten tu wyżej poruszony temat jest o wiele wazniejszy niż parkomaty i sprzątanie Ochni pod publiczkę , prawda?
Nora Lesień:
5
 · 
7 godzin temu
A po objęciu stanowiska było rozliczenie poprzedniej ekipy?No było czy nie?Najciekawsze artykuły
 ·  185
3 dni temu
Fundacja powstała z inspiracji starosty, teraz zajmie budynek w Nowej Wsi
 ·  10
4 dni temu
Czołowe zderzenie autobusu z osobówką w Grabkowie. Uwaga objazd
 ·  44
4 dni temu
Pieniądze wyrzucone w błoto. Kto odpowie za inwestycyjny bubel w Żychlinie?
 ·  6
5 dni temu
Mieszkanka Kutna oszukała ponad 100 osób. Policja odzyskała ciągnik z wartościowym towarem
 ·  22
6 dni temu
Los nauczycieli z gimnazjów w rękach rodziców. Do końca marca trwają nabory do nowych podstawówek
 ·  93
7 dni temu
Czytelnicy pytają: Ile miasto już wydało na planowaną halę widowiskowo-sportową?
 ·  33
7 dni temu
Dopalacze w ośrodku. Najważniejsza jest profilaktyka!
 ·  109
7 dni temu
Radny Ziółkowski zbulwersowany sposobem rozpatrzenia petycji o zniesieniu strefy płatnego parkowania w Kutnie
 ·  31
9 dni temu
PUP w Kutnie pozwał bank o utracone pieniądze
 ·  22
9 dni temu
Miejskie obrazki. Po sobotnim melanżu?
 ·  28
11 dni temu
Miejskie obrazki. Parkowanie po kutnowsku
 ·  2
11 dni temu
Cudowna dłoń masażystki...
 ·  36
11 dni temu
Złapany przez Policję na wylewaniu substancji na pola w gminie Strzelce
 ·  3
11 dni temu
Miau. Międzynarodowy Dzień Kota
 · 
11 dni temu
Relacja: Jest taki kwiat w Krośniewicach
 ·  25
12 dni temu
Pijany policjant na służbie?
 ·  4
13 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Nad Ochnią
 ·  5
14 dni temu
Dzielnicowi w gminie Kutno uratowali mężczyznę
 ·  20
14 dni temu
Czy proces byłej dyrektor pośredniaka w Kutnie będzie jawny?
 ·  22
15 dni temu
Czytelnicy pytają: Na jakim etapie są postępowania w sprawie innych kutnowskich policjantów?
 ·  9
16 dni temu
Zjawisko światowej kultury, niewinna dziewczynka z maską cynizmu czyli Janusz Głowacki w Kutnie
 ·  66
16 dni temu
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
 ·  212
20 dni temu
Wójt Kołach gra na zwłokę z odrzuceniem wniosku w sprawie wiatraków w gminie Bedlno
 · 
20 dni temu
Zadzwoń jak zobaczysz Berniego. W gminie Strzelce zgubił się bernardyn
 ·  5
21 dni temu
Dr Clown w szpitalu w najbliższą sobotę. Nie ma nic piękniejszego niż, pobudzać chorych do śmiechu
Pogoda w Kutnie
Dziś: wtorek
Temperatura: 7°C
Prawie bezchmurna noc
Wschód słońca: 06:30
Zachód słońca: 17:20

1002 hPa
14 km/h
0,0 mm


Jutro: środa
Temperatura: 8°C
Duże zachmurzenie

Wschód słońca: 06:28
Zachód słońca: 17:22

1000 hPa
17 km/h
0,0 mm


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności