eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
W czwartek 9 lutego w Sądzie Rejonowym w Kutnie ruszył proces Łukasza K. byłego policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oskarżonego o groźby karalne wobec kolegów z pracy. Oskarżony miał grozić "Związkowcowi" i "Kochankowi" tym, że dostaną "plombę w zęby" jeśli okaże się, że zeznali nieprawdę lub niekorzystnie dla Łukasza K. Groźby te Łukasz K. miał kierować na komendzie w obecności swojego ówczesnego przełożonego 6 października 2015 roku. Do tego dnia dysponował kartą dostępu, bywał na komendzie bez żadnego ograniczenia. Dopiero po tym zdarzeniu jego kartę wycofano z systemu i skończyły się wizyty u kolegów.

Przypomnijmy, na Łukaszu K. ciążą zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci 23 kwietnia 2015 r. na kutnowskiej komendzie - Marcina S., przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Śledztwo w tej sprawie umorzyła w zeszłym roku Prokuratura Okręgowa w Łodzi, jednak Sąd Rejonowy w Kutnie w październiku ubiegłego roku pozytywnie rozpatrzył  zażalenie i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia i uzupełnienia postępowania. Nadal prowadzone są badania i ekspertyzy.

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy, ./upload/articles_pakiety/32873/01_obraz.jpg
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy, ./upload/articles_pakiety/32873/02_obraz.jpg
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy, ./upload/articles_pakiety/32873/03_obraz.jpg


Na  sprawę stawił się oskarżony z obrońcą, dwoje z czterech wezwanych świadków, dwóch innych nie stawiło się i usprawiedliwiło swoją nieobecność. Sędzia Maria Blanka Korowajska otworzyła przewód sądowy i prokurator Prokuratury Okręgowej Wojciech Zimoń odczytał akt oskarżenia. Następnie obszerne zeznania złożył Łukasz K., zgodził się również odpowiadać na pytania sędzi i prokuratora.

- 6 października w moje urodziny poszedłem do komendy. Mam tam szwagra, kolegów. Wszedłem do przełożonego przywitać się, nie pamiętam czy zamknąłem drzwi za sobą, przełożony wcześniej dzwonił do mojej mamy, żebym przychodził na komendę i nie został sam po tym zdarzeniu w kwietniu. Zapytał mnie co w mojej sprawie. Powiedziałem mu, że prokurator nie zgadza się na oglądanie akt, ale że w niedługim czasie  już będę mógł się z nimi zapoznać i wtedy dowiem się kto nagadał na mnie głupot,a wtedy dostanie plombę w zęby.  Mówiłem to z uśmiechem na twarzy. To był żart. Przełożony zapytał mnie kiedy to będzie, a ja powiedziałem że mój obrońca czeka na dyspozycje od pana prokuratora – mówił Łukasz K. - Nie wiedziałem wówczas kto jest świadkiem w prowadzonym postępowaniu przeciwko mnie, nie wszyscy koledzy, którzy pracowali ze mną zostali przesłuchani. Nie mogłem wtedy 6 października wiedzieć co kto zeznał. Nie użyłem słów Związkowiec i Kochanek. Kierownictwo KPP chciało za wszelką cenę spowodować abym nie wrócił do policji, to zdarzenie z groźbą było wymyślone i wyolbrzymione. W styczniu przeciw byłemu policjantowi ze Szczecina zostało wszczęte postępowanie o wykroczenie- posługiwanie się stopniem służbowym, tylko dlatego, że występował w mojej sprawie w postępowaniu administracyjnym o wydalenie mnie ze służby. Ten pan miał sobie przywłaszczyć stopień służbowy, w pismach posługiwał się stopniem, był w stanie spoczynku, w odpowiedziach KPP również kierownictwo posługiwało się tym stopniem. Ten były policjant zadzwonił na komisariat do Żychlina, bo tam jest prowadzone  to postępowanie i policjant w rozmowie przyznał, że nie doszło do wykroczenia, że kazał mu to zrobić Komendant Powiatowy Policji w Kutnie. Były policjant zapytał wówczas - skoro policja w Kutnie wie, że nie doszło do wykroczenia to czemu stawia zarzuty? Policjant z Żychlina odpowiedział, że tylko dlatego  że reprezentuje mnie.  W sprawie pana komendanta z Kutna toczy się postępowanie o fałszywe oskarżenie i przekroczenie uprawnień. Kierownictwo chciało zrobić krzywdę i wywierać wpływ na osoby trzecie, które chcą mi pomóc. Rozmowa z policjantem została nagrana i są tego dowody.

Następnie oskarżony odpowiadał na pytania prokuratora. Mówił między innymi jak często bywał na komendzie i jaka była reakcja przełożonego na jego słowa rzekomej groźby.

- Od zdarzenia w kwietniu 2015 roku bywałem na komendzie przynajmniej raz w tygodniu, przełożony uśmiechał się, nie użyłem słów Związkowiec i Kochanek, przełożony powiedział, żebym nie wyciągał pochopnych wniosków – dodał oskarżony.

Pokrzywdzony z kolei poinformował Sąd o tym, że o groźbie dowiedział się od przełożonego, który wezwał jego i kolegę, którego miała dotyczyć groźba i powiedział, żeby uważali na siebie gdyż był Łukasz K. i powiedział, że wkrótce będzie zapoznawał się z materiałami zebranymi  w śledztwie i jeśli mu się coś w zeznaniach nie spodoba to „Związkowiec i Kochanek dostaną po twarzy i nic tego nie będzie bo to prywatka”. Uzasadnił dlaczego użycie tych sformułowań wskazało akurat na niego i kolegę z pracy.

- Były w pracy takie sytuacje, że to moim zdaniem było prawdopodobne, że Łukasz K. mógł tak się do nas zachować. Ginęły klucze z pokoju, dokumenty. 23 kwietnia nie tylko my z kolegą byliśmy pierwsi przy przy pokoju, w którym doszło do zdarzenia, był też kolega, który widział ułożenie zwłok, były przepychanki między nim a Łukaszem K., ja ich rozdzielałem. Nie wiem dlaczego Łukasz K. tylko na wytypował, że my mogliśmy zeznawać w postępowaniu – mówił pokrzywdzony. - Rozmowa z przełożonym trwała 10-12 minut, nie pamiętam treści notatki wówczas sporządzonej. Między kwietniem a 6 października nie spotykałem się z oskarżonym, tylko na ulicy wymieniliśmy „cześć”.

Sędzia odczytała zeznania pokrzywdzonego złożone 9 października, policjant przyznał w nich, że Łukasz K. jest zdolny do takich zachowań aby wykonać taką  groźbę, użył przemocy wobec konkubiny, która musiała skorzystać z pomocy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Kutnie, był wściekły kiedy okazało się, że karta dostępu już nie działa. Mówił, że obawia się o swoje zdrowie i że może mieć kłopoty ze strony Łukasza K.

Prokurator zapytał czy pion kierowniczy wiedział o wizytach Łukasza K. na kutnowskiej komendzie.

- Musiał wiedzieć skoro karta dostępu była cały czas aktywna, dopiero po 6 października nastąpiła reakcja i karta została wycofana. Poza tym na dole dyżurują policjanci, nie było możliwości żeby nie wiedzieli, że Łukasz K. posługuję się kartą dostępu – odparł pokrzywdzony.

Czy coś zmieniło się po 6 października? - zapytał prokurator.

- Od kolegi dowiedziałem się,że Łukasz K. był bardzo zdenerwowany -odpowiedział policjant.

- Jak pan zrozumiał słowa Łukasza K. skierowane do przełożonego?

- Tak, że jeśli moje zeznania się nie spodobają to dostanę w twarz i będzie to prywatka. A znaczy to tyle, że takie zdarzenia ścigane jest z oskarżenia prywatnego, Łukasz K. doskonale o tym wie. Poruszyła mnie bezczelność tej groźby, sugerował bowiem że nic potem mu się nie stanie. Nie zrozumiałem tego jako żartu. Łukasz K. pomimo, że twierdzi że akt nie oglądał,zdawał sobie sprawę kto będzie przesłuchiwany w pierwszej kolejności. Był świadomy, że będę zeznawał, bo tam byłem 23 kwietnia – mówił pokrzywdzony.

Adwokat Ewelina Młochowska obrońca Łukasza K. zapytała czy w pracy na komendzie zdarzało się, że koledzy robili sobie jakieś żarty. Pokrzywdzony odparł, że nie wie o takich sytuacjach.

Drugi świadek zeznał, że rozmowa przełożonego z Łukaszem K. odbyła się za zamkniętymi drzwiami i nie słyszał tej rozmowy, a Łukasz K. wyszedł z niej spokojny.

Kolejna rozprawa w połowie marca.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

wandea, 12.02.2017 13:22|czytane: 4356 razy|66 komentarzy|komentuj
Ananiasz Dudecki
Jeremi Artomius
Teraz pracuj z takimi masz pewność że cię podpitola masakra
 · 
Udostępnij
 · 
104 dni temu
Alfred Wilczek
Czym tu się zajmuje sąd ,że jeden chłop obiecał ,że drugiemu da z liścia. szkoda czasu na takie pierdoły.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
106 dni temu
Tobiasz Złoczowski Chyba mniej czasu zajęło by wysokiemu sądowi jakby jeden drugiemu dał w gębę a nie obiecał, że da.
106 dni temu
 · 
 · 
14
Adam Ankuda Jakie koszty ponosi państwo zajmując się sprawą .że ktoś komuś obiecał tylko obiecał ,że da w mordę , no wolne żarty. Ciekawe czy mnie przyjęli by sprawę ,że ktoś mi coś obiecał a nie wykonał?
106 dni temu
 · 
 · 
9
Bruno Butrym
Lukasz jestesmy z toba
 · 
Udostępnij
 · 
106 dni temu
Borys Schooskey tak , w kryminale psycholu razem wami się zajmą ci co tam na takich czekają
106 dni temu
 · 
 · 
17
Gabriel Kochanowski
Odnosząc się do treści artykułu należy stwierdzić że KPP w Kutnie powinna skontrolować KGP ale nie tylko. Powinny zostać „odgrzane” wszystkie patologie które tu miały miejsce a poprzedni obaj El comendante kuro - coś tam i grucha powinni odpowiadać za wszystko. W sądzie także powinni być przesłuchani jako świadkowie bo w służbach mundurowych za wszystkDPOWIADA PRZEŁOŻONY NAWET JAK JEST NA URLOPIE. Tym bardziej że o wszystkim wiedzieli jak głoszą niektórzy funkcjonariusze.Nie ma innej możliwości i tylko brak nadzoru nad tym bagnem powoduje ze ludzie ci wyszli z tego obronną ręką, ba nawet zyskując na tych aferach. Panie ministrze Błaszczak i Ziobro ,czy będziemy czekac na kolejne strzały zboków takich jak karkówa i ten drugi? Ilu jeszcze ludzi musi zginąć aby tu się pojawiły kontrole z Warszawy w KPP, UM, SP , inspekcjach pracy i handlowej itd. ?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
106 dni temu
Krystian Sopeżycz a kaszanka czy karkówa powinien trafić do celi .pewnie współspacze się ucieszą bo to kawał chłopa
106 dni temu
 · 
 · 
14
Achacjusz Matuszewski
Sąd powinien zbadać jeszcze raz okoliczności w których zginął ten przesłuchiwany a nie zajmować się jakimiś niestworzonymi grozbami. Ten policjant pokrzywdzony ta "grozba" to jakiś lalus? Jak on może pracować w tym zawodzie skoro przestępców sie nie boi a kolegi policjanta się obawia ? Ciężko to racjonalnie wytlumaczyc, no chyba że z przestępcami nie ma do czynienia w ogóle bo nie chcę mieć i zakopuje się w papierach nie wychodząc nawet na ulicę a przestępców ogląda w telewizji? Tylko za co taki policjant bierze pensje? Za to że udaje że pracuje ? bo z tego wychodzi "że chowa głowę w piasek " Ciekawe ilu on przestępców zatrzymał na gorącym uczynku?
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
106 dni temu
Mariola Weronin Może bał się gorącego to może nie zatrzymywał?
106 dni temu
 · 
 · 
9
Wiktor Lutyński
Od tego jest broń aby strzelać!!! Policjant ma na nią pozwolenie a inny obywatel nie . Dla mnie to jak ktoś łapie i wyrywa broń policjantowi powinien się liczyć że zostanie ona użyta przeciwko niemu . Proste chyba dla wszystkich . On wie jak się nią posługiwać a zwykły gimba to już nie . Powinni tylko zaostrzyć przepis co do tego że w przypadku próby odebrania broni policjantowi możenił on do niego strzelić i już
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
106 dni temu
Damian Draguński Ty jesteś chory !!! Z tobą nie powinno się dyskutować !!!
106 dni temu
 · 
 · 
22
Damian Draguński Chcesz ckm aby odstrzelić jeszcze kilku ?
106 dni temu
 · 
 · 
21
Klaudiusz Zygmuntowski Wiktor to psychol taki sam jak karkówka a może to nawet on sam !
106 dni temu
 · 
 · 
18
Bożydar Golas
Czytam to i sobie tak myślę- To burdel czy Policja ; To miejsce pracy czy melina bandy łobuzów , to grupa normalnych ludzi czy spęd zdegenerowanej hołoty.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
106 dni temu
Flawiusz Beczka
POLICJANT POWINIEN ZAMYKAĆ A NIE STRZELAĆ W CZŁOWIEKA TAK JAK W TYM PRZYPADKU
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
106 dni temu
Walter Bolestraszycki
za całe zło które wydarzyło sie w Kutnie i jeszcze się wydarzy odpowiada patologiczny, totalnie skompromitowany i skorumpowany układ niejakiego sepleniacego bełkotliwego króla który podlega bezpośrednio wpływom róznistych piguł czy wójtów z okolicznych wioch .Jeśli rozliczy się patologie w mieście i powiecie to jeszcze wiele rzeczy wyjdzie na jaw. A propo karkówki: czy w myśl zasady 'do 3 razy sztuka' czekamy na trzecią egzekucję dokonana przez kogos z instytucji tu omawianej ?
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
106 dni temu
Wadim Deniaty Tak będzie dokąd sitwa blekota - różanego króla - nie zostanie rozliczona przez państwo
106 dni temu
 · 
 · 
15
Andrzej Lńudzina
nie wiedzą co to honor i wiara - ćwoki - oglądajcie SUPA STRIKES i uczcie się wieśniaki!
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
106 dni temu
Rufin Bołtuc
PROPONUJE ABY W SĄDZIE POD PRZYSIĘGĄ ZEZNAWALI BYŁY KPP I JEGO Z-CA OBECNIE KPP W ŁĘCZYCY. NIECH NAM OFICJALNIE POWIEDZĄ ŻE O NICZYM NIE WIEDZIELI CO DO TEGO KARKÓWKI. NO, NIECH PRZYSIĘGNĄ !!!!!!!! MOŻE WTEDY ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO IM ZAPRZECZY ?!!!!!! SĄD MA TAKI OBOWIĄZEK PANI SĘDZINO B.M. KOROWAJSKA ABY ICH PRZESŁUCHAĆ ! MAM NADZIEJĘ ZE TO SIĘ STANIE I ZMIENI SIE ARTYKUŁ KK W STOSUNKU DO TEGO KTO ZABIŁ !
 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
106 dni temu
Tytus Wilkowski A właściwie dlaczego w/w przez ciebie nie są powołani na świadków?
106 dni temu
 · 
 · 
19
Bonifacy Dowkont
Wszyscy ci „koledzy” chwalący” i pocieszający karkówkę są takimi samymi psycholami jak on dlatego kadry tej KPP powinno się zweryfikować pod kątem zdrowia psychicznego.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
106 dni temu
Korneliusz Gromkowicz A kto zweryfikuje kadry?
106 dni temu
 · 
 · 
3
Ursyn Cadar
Czemu mu to robicie
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
106 dni temu
Fryderyk Bolejko
Świadek chodzi po mówcie ale już do sądu nie moze dotrzeć. Po co to przeciągnąć tym swoim nie stawieniem się do sądu...
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
106 dni temu
Zdzisław Selonek
Wstyd koledzy z pracy... To się w głowie nie mieści
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
107 dni temu
Hortensjusz Benski
Na dodatek świadek-pokrzywdzony nie pamięta co zeznawał wcześniej Sędzina musiała mu przypomniec dobre. Czyżby znów sie bał ale tym razem nie Karkówy ale tego że sie chyba zamota w zeznaniach . Przecież jak się mówi prawdę to się pamięta . Ale jaja
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
107 dni temu
Balbin Leserkiewicz Jak byś wiedział o czym mówisz to oczywiste by było dla Ciebie że zawsze czyta zeznania złożone na policji czy w prokuraturze już po złożonych zeznaniach przed sądem, a jak nie pamiętam nic, to czyta zamiast można powiedzieć. Takie prawo kolego Benski
107 dni temu
 · 
 · 
14
Alwin Koczejk Czyżby świadka dopadła amnezja? Popieram Hortensjusza.
107 dni temu
 · 
 · 
9
Jan Kondratowicz w pracy spotkasz najwieksze swinie w zyciu. nigdzie nie ma takiego dziadostwa jak w pracy. nie ma tam zadnych przyjazni.pamietajcie .
106 dni temu
 · 
 · 
10
Jaromir Fabeck
Frajerzy a nie koledzy z pracy Ci co zeznaja.. karku dobry chlopak.. jego prywata nie wasza brocha..
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
107 dni temu
Alwin Koczejk W Policji kolegów nie ma.
107 dni temu
 · 
 · 
13
Bonifacy Dowkont Dobrze że zeznają psycholu bo takich jak wy trzeba zamykać a nie dawać broń do łap !
106 dni temu
 · 
 · 
24
Wiesław Wiśnieski Bonifacy użyłeś stwierdzenia "takich jak wy trzeba zamykać a nie dawać broń do łapy" uspiewiedliwiasz tym wpisem swoje zeznania w tej sprawie?
106 dni temu
 · 
Klaudiusz Zygmuntowski Bonifacy ma rację bez wzgledu na to kim według ciebie jest .
106 dni temu
 · 
 · 
9
Hortensjusz Benski
świadek policjant taki płochliwy dobre ha ha. A czemu się nie bał że dostanie w trąbe od innego policjanta ktoremu odbił żone i tu mógł sie spodziewać agresji. Fajnego macie kolege w policji nie ma co. Jednego ciągnie do sądu a drugiemu żonke obraca . Matoł jeden
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
107 dni temu
Fryderyk Bolejko Dobre ....
106 dni temu
 · 
 · 
10
Bonifacy Sikorski z tego co mówią jego niektórzy koledzy to on oficjalnie groził przesłuchiwanym bronią i wszyscy podobno o tym wiedzieli ,także przełożeni .Oni tez powinni stanąc przed sądem a zamiast tego odchodzą na " zasłużoną " emeryturę i dostaja pracę w powiecie albo awansują na KPP w miescie obok . czy o tym wie nowy KGP ?????????? a może ktoś z branży policyjnej powinien o tym zameldować pomijając drogę słuzbową (KWP) ????
106 dni temu
 · 
 · 
25
Wiesław Wiśnieski I dlatego ten policjant swiadek ma ksywkę "kochanek" ? Bo wziął się za żonę kolegi policjanta?
106 dni temu
 · 
 · 
4
Rajmund Stanisław Boczkowski A co on taki piękny ,że aż "kochanek"?
106 dni temu
 · 
 · 
2
Korneliusz Gromkowicz Może nie piękny ale wyposażony.
106 dni temu
 · 
 · 
3
Stefan Kńskie Ten komentarz Korneliusz Gromkowicz" Może nie piękny ale wyposażony" to pisał sam zainteresowany Kochanek
106 dni temu
 · 
 · 
2
Lew Sopiha Mówią ,że nie ważna wielkość ,ale figlarność, prawda czy fałsz?
106 dni temu
 · 
 · 
2
Greta Machowicz
Może jeszcze prześwietlić przyjęcia do pracy osób cywilnych np z doświadczeniem z McDonald's i innych?Dziwne ,że nagle etaty się znalazły a wcześniej nie było .
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
107 dni temu
Sebastian Oksza młody zawsze zdziwiony
107 dni temu
 · 
Adaukt Scierka Sebastianie a ciebie to nie dziwi?Co Układziki?
106 dni temu
 · 
 · 
9
Marcel Pocałuj
Można odnieść wrażenie że spraw takich jak ta nikt tak naprawdę nie chce wyjaśnić. O co tu chodzi? Napakowany i agresywny „gość’ ze spluwą zabezpieczoną w kaburze pozwala na to aby ni stąd ni zowąd ta broń znalazła się w ręku młodego pijaczka i sama do niego strzeliła? Takie to cuda zdarzyć się mogą tylko w tym popapranym patologicznym mieście pod rządami ludzi takich jak seplon, trawa czy górnik dołowy oraz ich przydupasy owoc i ptak którzy w nagrodę dostali fuchy w państwowej robocie. Wstyd ,hańba i żenada.
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
107 dni temu
Alwin Koczejk W kaburze...
107 dni temu
 · 
 · 
8
Bonifacy Sikorski z tego co mówią jego niektórzy koledzy to on oficjalnie groził przesłuchiwanym bronią i wszyscy podobno o tym wiedzieli ,także przełożeni .Oni tez powinni stanąc przed sądem a zamiast tego odchodzą na " zasłużoną " emeryturę i dostaja pracę w powiecie albo awansują na KPP w miescie obok . czy o tym wie nowy KGP ?????????? a może ktoś z branży policyjnej powinien o tym zameldować pomijając drogę słuzbową (KWP) ????
106 dni temu
 · 
 · 
19
Mikołaj Grzymirski
Co za płochliwy pokrzywdzony? Niestety. Jak się ktoś decyduje zeznawać, to strach powinien zostawić w kiblu.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
107 dni temu
Mikołaj Grzymirski Jedno jest pewne. Kolegami z pewnością już nie będą.
107 dni temu
 · 
 · 
12
Henryk Ogórek ten z opaską to typowy bandzior o czym wszyscy na komendzie wiedzieli ale udawali ze nie wiedzą . łacznie z gruchą i kuropatwą .
107 dni temu
 · 
 · 
31
Olgierd Sołtykowski
PRZEKLĘTE MIASTO I PRZEKLĘCI LUDZIE . SODOMA I GOMORA JAK NA POŁUDNIU WŁOCH .
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
107 dni temu
Lambert Bohufał Kutno to 90 procent wsioki z okolicznych folwarków bez czci honoru i wiary . widać że czytają kołtuny ale żeby któreś cos napisało to nie . ĆWOKI WIEJSKIE . Oby wam nie zabito dziecka ale jeśli by sie tak nie daj Boże stanie to też nikt tak jak wy teraz palcem w bucie nie ruszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
107 dni temu
 · 
 · 
35
Piotr Olbrychtowicz precz z chamami ze wsi i patologią
107 dni temu
 · 
 · 
30
Ambroży Kajetanowicz
Karkówka ,jak się zmienią w Kutnie ci co powinni ścigać i sądzić , na tych co naprawdę ścigają i sądzą to odpowiesz za zabójstwo czego ci życzę .
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
107 dni temu
Jeremiasz Engestrm
dlaczego z ludzi – mieszkańców Kutna robi się idiotów drodzy „prawnicy”?????? przecież my widzimy co wyrabiacie ................ !!!!!!!! nie jest wam wstyd? po to zostawaliście sędziami, prokuratorami i policjantami aby nic nie robić ?
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
107 dni temu
Symeon Cńudecki A czy oni są rozliczani z roboty i wyników czy ze statystyki?
107 dni temu
 · 
 · 
20
Szymon Gaszycki
Ktoś kto zabił powinien odpowiadać za zabójstwo a nie straszenie kolegów. A gdzie pan Rutkowski panie kaszanka czy jak tam panu? Milicjant się przestraszył że wdepnął w g…o? co się dzieje z byłym prokuratorem? Może też jak grucha dostanie awans? Tu u nas wszystko możliwe tym bardziej że są tacy którzy kryją to co patologiczne a chwalą się ilością kadencji (bezwartościowych ze społecznego punktu widzenia) i 5 medalami. Tfu. Zamiast cos robić to żadnej okazji do MICHY nie przepuszczą a Kałdun rośnie. Zakłamanie i hipokryzja osiągnęły tu szczyty ale omamić można tępych ludzi a nie Boga medalowcu .
 · 
Udostępnij
 · 
47
 · 
107 dni temu
Maksymilian Solary
Wszystko co się w tym mieście dzieje woła o pomstę do nieba. Wszechobecne układy, przestępcy i oszuści mają większe prawa niż porządny i uczciwy obywatel. Kiedy to się wreszcie skończy? Czy nikt ze służb nie czyta o tym, o czym się tu pisze? O układach towarzyskich na linii UM i SP a instytucje wymiaru sprawiedliwości i organy ścigania?! Tyle razy pisano tu o tym, że osoby rodzinnie związane czy to z b. prezes sądu (dziś sędzią), byłym prokuratorem czy też KPP obecnie awansowanym na to stanowisko w Łęczycy są także związane towarzysko i zawodowo z władzą Burzyńskiego czy Debicha, co może (i chyba tak jest) stanowić podstawy patologii ?! Ile jeszcze trzeba razy o tym pisać ?! Czy nie widać że w Kutnie i Łodzi zamiata się wszystko pod dywan ?!
 · 
Udostępnij
 · 
49
 · 
107 dni temu
Janusz Drawdych
ZACZNIJMY OD TEGO, ŻE TE ZARZUTY SĄ PO PROSTU ŚMIESZNE I WSZYSTKO IDZIE RACZEJ W KIERUNKU ODWRÓCENIA UWAGI OD ISTOTY SPRAWY. KOGO OBCHODZI TO, ŻE TEN KOLEŚ GROZIŁ INNEMU SWOJEMU KOLESIOWI CISEM W SZCZĘKĘ? ON PRZEDE WSZYSTKIM ZABIŁ CZŁOWIEKA W NIEJASNYCH OKOLICZNOŚCIACH, KTÓRE GO POWINNY OBCIĄŻAĆ. A ZATEM NIE ART. 155, 156 CZY INNY TAK SAMO WZBUDZAJĄCY ŚMIECH ALE MOIM ZDANIEM 148 KK ! TO SĄ KPINY Z LUDZI I SPRAWIEDLIWOŚCI. KPP W KUTNIE POWINNA BYĆ BARDZO DOKŁADNIE PRZEŚWIETLONA Z DZIAŁALNOŚCI ZA CZASÓW OBU BYŁYCH KOMENDANTÓW: GRUCHY I KUROPTAKA ! TO SAMO DOTYCZY PROKURATURY Z KUTNA I ŁODZI, A TAKŻE SR W KUTNIE I SO W ŁODZI ! SZKODA, ŻE TO OCZYWISTE DLA WSZYSTKICH POZA PRAWNIKAMI PRACUJĄCYMI W TYCH INSTYTUCJACH. TO SKANDAL I CZAS ABY MINISTER ZIOBRO I MSW OCZYŚCILI TE TRZY STAJNIE AUGIASZA !!!
 · 
Udostępnij
 · 
49
 · 
107 dni temu
Eugeniusz Wacławowicz Kiedy kutnowscy przestępcy odpowiedzą za swoje czyny ? Kiedy zostanie zrobiony bilans wyprzedanego majątku miasta i powiatu : placów, budynków, przetargi ,ustawianie 100% konkursów itp. Kiedy ?!
107 dni temu
 · 
 · 
44
Błażej Chociaj Podejrzewam że w Kutnie miały i mają miejsce takie same przekręty na majątku miasta i powiatu jak w Wa-wie i innych miastach za rządów tych ćwoków z KO i PSL .Zapraszamy CBŚP i CBA na długą kwerendę do obu instytucji . chcemy znac prawdę ile jeszcze i czy w ogóle cos należy do powiatu. Zobaczcie na przykład z nowym akademickim liceum i niby przypadkową chcę udupienia margaryny . przypadek? Dobrze że mu pomogli normalnie widzący ludzie bo to liceum byłoby już na Kościuszki a nie Józefowie . Teraz jeszcze hala, która się mami młodzież . a ile można przy takiej inwestycji zarobić ? pytam bo nie wiem . mówi się że od 15 do 20 procent .Czy to prawda ? ktoś się orientuje ??
107 dni temu
 · 
 · 
41
Odyseusz Paweł Czudowski Eugeniusz masz wiedzę na temat nieprawidłowości to powiadom dobrą zmianę, na co czekasz?
107 dni temu
 · 
 · 
3
Lambert Bohufał a ty nie masz wiedzy palancie ? zawsze zadajesz te swoje głupawe pytania miernoto
107 dni temu
 · 
 · 
30
Beniamin Kościuszko Chamowi Odyseuszowi nie podoba się dobra zmiana? Pewnie PO, KO lub ZSL pijaka Zdzicha trawy dały mu robotę . A może to nędzny bezideowy suflerzyna ? przeklęte wiejskie chamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
107 dni temu
 · 
 · 
27
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Spotkanie informacyjne Pałac Saski w Kutnie - rewitalizacja i funkcje przyszłego
Muzeum Regionalne w Kutnie zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne poświęcone przyszłości Pałacu Saskiego. Spotkanie pt. „Pałac Saski w Kutnie – rewitalizacja i funkcje przyszłego kompleksu” odbędzie się 31 maja o godz.... [więcej]
Sport
W Kutnie trwają Półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek
Dziś kolejne w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie kolejne mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. O godz. 12.00 Basket Go Przemyśl zmierzył się z Mistrzyniami Województwa – KKS Pro-Basket Kutno z wynikiem 46:43.  Zapraszamy jutro o godz.  10:00 MPKK Sokołów OSiR... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Krystian Boczeń:
51 minut temu
Rządy w Staszicu to konflikt między dyrektorem, a grupką nauczycieli. Wg mnie prawda jest po środku. Za oddaniem kontraktu opowiedziało się 13 radnych, reszta się wstrzymała, nikt nie był przeciwko, dzięki temu w Kutnie jest kardiologia inwazyjna. A co masz na mysli z dziwnymi ruchami w komunikacji i geodezji?
Krystian Boczeń:
58 minut temu
Radny z PSL by się nie wyłamał w tej sytuacji, nie było na to cienia szans. W takiej sytuacji byłoby Debich 11, Bryłka 2. Radny PSL by się wyłamał tylko wtedy gdyby nie wyszła opozycja, która wszystko zepsuła. Bryłka spadł z nieba tym, że chciał kandydować po tym jak opozycja nie wystawiła kandydata i nie wiem jak to można było tak zepsuć.
Otto Ruhmfeld:
60 minut temu
Czyli merytoryczne są np rządy w Staszicu, Oddanie kontraktu szpitala, dziwne ruchy w geodezji komunikacji itp ?
Otto Ruhmfeld:
1 godzin temu
Celowo piszę biznesowego bo wydaje mi się że ktoś przy władzy myli służbę lokalnej społeczności z dobrym interesem wynikającym z bycia przy władzy.
Otto Ruhmfeld:
1 godzin temu
Krystian, błąd. Gdyby obaj byli kosekwentni i jeden z nich nie zaglosował na debicha to ten pewnie nie zostałby starostą. Brylka też nie, a to zmuszałoby radnych do poszukania porządnego kandydata. Mieli wiedzę że jeden z psl może się wylamać, ale nawet tej wiedzy nie dali szansy, ten z nich ktory zaglosowal za debichem, świadomie byl za utrzymaniem obecnego ukladu i taka jest prawda, a gadki o starszym panie, sprycie, złej opozycji przy tym fakcie są bez znaczenia. FAKT JEST TAKI ŻE JEDEN ZNICH AKTYWNIE PRZYCZYNIL SIĘ DO TRWANIA TEGO CHOREGO UKŁADU BIZNESOWEGO.
Bożydar Kotontay:
1 godzin temu
eeeee czepialski ale niewygodnyś...
Krystian Boczeń:
1 godzin temu
Przykład tych myślących opozycjonistów? Przynajmniej jeden.
Ewaryst Gaspary:
1 godzin temu
Jeszcze jedno Krystianie - cieszy mnie bardzo, że opozycja istnieje w radzie powiatu, ze nie udało sie po 2,5 roku intensywnej pracy Debicha i koalicjantów zmacerować, urobić do wymaganej przez starostę konsystencji całej rady. Widać, nie na wszystkich czar Debicha działa. Sa rownież w radzie ludzie myslący, którzy maja własne zdanie. Ci ludzie jakos nie chcą uczestniczyć w realizacji koncepcji, ktore uważają za nierealne, a niekiedy wręcz szkodliwe.
Krystian Boczeń:
1 godzin temu
Nikt nie próbuje robić wody sodowej z mózgu nikomu. Mieli dobre intencje, a stali się kozłami ofiarnymi tej sytuacji. I to wszyscy 3 panowie.
Ewaryst Gaspary:
1 godzin temu
Krystian, nie usiluj ludziom robić wody sodowej z mózgu. Ludzie to nie "ciemny lud, który to kupi", jak się wyraził jeden z polityków. Ludzie to widzą, słyszą, czytają i analizują. Ta raptowna zmiana taktyki nie zmieni faktu, że dwaj młodzi radni Serenda i Ziólkowski faktycznie zakpili sobie ze starszego czlowieka. W swojej mądrości, inteligencji, umiejetnościach i kunszcie politycznym nie przewidzieli tylko jednego, że to wszystko obróci sie przeciwko nim samym. Stało się tak, jak napisał kiedyś Sienkiewicz "Złapał kozak tatarzyna, a tatrzyn za łeb trzyma". Skutek jest taki, ze obydwaj mlodzi radni -Serenda i Ziółkowski - poniesli sromotną wizerunkowa porazke.
Krystian Boczeń:
2 godzin temu
Ja nie bronię Debicha, stwierdzam tylko, że to człowiek merytoryczny i nie piszcie że to mój protegowany tylko dlatego, że mam takie zdanie o nim. A sytuacja w szpitalu to przecież nie jest jego wina, dostał bałagan po poprzedniej ekipie rządzącej i niech mi nikt nie próbuje wciskać że jest inaczej. Zarządzanie majątkiem powiatu też złe nie jest, a jak jest to też oprzyjmy się na przykładzie. To co było złe to sprzedaż PKSu, ale to też w poprzedniej kadencji. Pokażcie mi przykład gdzie w polityce nie ma kolesiostwa, chociaż jeden, każdy obstawia się swoimi, tak jest na całym świecie. Brak ambicji? każdy ma ambicje. Honor, no tu można dyskutować o tym, fakt.
Ewaryst Gaspary:
2 godzin temu
Krystian, ja bym był ostrozny z takimi epitetami pochwalnymi wobec Debicha. Tydzien temu byliśmy świadkami bardzo burzliwej debaty medialnej, gdzie forumowicze okreslali to, co dzieje sie w samorządzie powiatowym jako bagno. Debich to podobno myslący człowiek, a wpakował sie w taki układ koalicyjny, który go pogrąża. Czyzby tak bardzo chciał być starostą, że przestały sie liczyć jakiekolwiek standardy ? To jest jego świadomy wybór. Za to wszystko, co dzieje sie w powiecie bedzie ponosił odpowiedzialność. Nie pamiętam, aby aż takie cyrki działy sie za Dąbrowskiej, a nawet Galowej.,
Józef Ciołek:
2 godzin temu
Opamiętajcie się za chwilę się okaże, że nikt wam w Polsce nie dorównuje, Trochę pokory
Dymitr Gietgud:
2
 · 
2 godzin temu
Jeszcze jednej lekcji nie było, a już wiedzą, że są świetni. Niezwykli ludzie
Zachary Filipczyk:
2
 · 
2 godzin temu
Boli mnie wielki balagan w kutnowskim szpitalu i zarzarzanie majatkiem powiatu,kolesiostwo,miernota,a przedeszystkim brak honoru i ambicji u twojego protegowanego. Wojewoda wywalil go ze stanowiska a on zrobil wszystko aby na nim pozostac nie sprawdzajac sie zbraku wlasnie merytoryki i troski o dobro spoleczne.
Krystian Boczeń:
2 godzin temu
A i jeszcze jedno. Nie rozumiem nagonki i pretensji wobec Ziółkowskiego i Serendy. Za Bryłką zagłosował najprawdopodobniej Serenda tylko dlatego, że nie mógł zagłosować za Debichem bo jak powiedział przez Gierule, gdyby Debich powiedział, że Gieruli w zarządzie nie będzie to Serenda by na Debicha zagłosował, a tak przynajmniej wynikało z jego wypowiedzi. Radny Ziółkowski słysząc jak Bryłka krzyczy, że jeśli opozycja nie wystawi kandydata to on chce wystartować. Ponieważ tylko radni mogą zgłaszać kandydatów to sam się Bryłka nie mógł zgłosić. Ziółkowski zrobił mu prezent i go zgłosił, uszanował w ten sposób starszego człowieka i byłego radnego powiatowego, start w wyborach na starostę był więc symbolicznym wyrazem szacunku oraz też świetną reklamą dla samego pana Bryłki. I teraz najważniejsze, z tego co ptaszki ćwierkają to gdyby opozycja nie wyszła by z sali to Bryłka byłby starostą! Ziółkowski zagłosowałby wtedy na Bryłkę oraz jeden z panów chłopskiej partii też by sie wyłamał, jest to pewne bo sam tak mówił. I teraz ta sama opozycja skłóca na forum Bryłkę z młodymi radnymi, a czemu? No bo tak jest im wygodnie! Oni narozrabiali, a teraz ma im to ujść na sucho, a za nich po uszach dostają młodzi. I to nie Bryłka pokazał kindersztube młodym, ani młodzi nie ośmieszyli Bryłki. Wszyscy stali się ofiarami opozycji, która dolewa oliwy do ognia.
Adrian Czande:
2 godzin temu
Ewaryście, nie jestem pewny, czy Debich, Burzyński i Trawczyński sa szczęśliwii, że w jednym szeregu obok nich umieszcza sie takich "wybitnych samorzadowców" i tak "zasłużone osoby" jak Ziołkowski i Serenda.
Krystian Boczeń:
2 godzin temu
A może ty napisz najpierw co tak cię boli ta "sitwa". Co ona złego zrobiła i w czym tak szkodzi? W tym, że pierwszy raz od dawna mamy porządnego starostę i merytorykę w starostwie? Ty podaj przykład tego szkodzenia. Nie jestem jednym z nich choć się kręce w otoczeniu radnych.
Ewaryst Kierło:
2 godzin temu
Zmień płytę Czesławie czy Wiesławie czy jak tam masz panie poszkodowany dziadku. Co wpis to każdy już upadł i zakończył kariere polityczną, Debich, Trawczyński, Burzyński, Ziółkowski, Serenda i w zasadzie wszyscy co są radnymi i pewnie ci co jeszcze nie wiedzą, że nimi będą. Niestety poza wylewaniem żalu nie da to panu żadnych efektów. Proszę zresztą zgłosić sprawę na policje, prokuraturę czy gdzie pan chce.
Zachary Filipczyk:
2 godzin temu
Ewerest powierz tak scerze ille naliczyles tych porzadnych ludzi w tej powiatowej sitwie utrzymujacej sie z nszych podatkow i szkodzacych nam wszystkim.Czy zdolas ich wymienic choc jednego z nich to podaj jego nazwisko.Jesli tego nie zrobisz to znaczy ze jestes jednym z nich.Najciekawsze artykuły
 ·  11
3 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
4 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  41
4 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
5 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
6 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
7 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
9 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
9 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
10 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
11 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
11 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
12 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
13 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
13 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
18 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
19 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
21 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
25 dni temu
Takie kino...
 ·  4
27 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
28 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
28 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
28 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
29 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
29 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
30 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności