eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.02.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
W czwartek 9 lutego w Sądzie Rejonowym w Kutnie ruszył proces Łukasza K. byłego policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oskarżonego o groźby karalne wobec kolegów z pracy. Oskarżony miał grozić "Związkowcowi" i "Kochankowi" tym, że dostaną "plombę w zęby" jeśli okaże się, że zeznali nieprawdę lub niekorzystnie dla Łukasza K. Groźby te Łukasz K. miał kierować na komendzie w obecności swojego ówczesnego przełożonego 6 października 2015 roku. Do tego dnia dysponował kartą dostępu, bywał na komendzie bez żadnego ograniczenia. Dopiero po tym zdarzeniu jego kartę wycofano z systemu i skończyły się wizyty u kolegów.

Przypomnijmy, na Łukaszu K. ciążą zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci 23 kwietnia 2015 r. na kutnowskiej komendzie - Marcina S., przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Śledztwo w tej sprawie umorzyła w zeszłym roku Prokuratura Okręgowa w Łodzi, jednak Sąd Rejonowy w Kutnie w październiku ubiegłego roku pozytywnie rozpatrzył  zażalenie i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia i uzupełnienia postępowania. Nadal prowadzone są badania i ekspertyzy.

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy, ./upload/articles_pakiety/32873/01_obraz.jpg
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy, ./upload/articles_pakiety/32873/02_obraz.jpg
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy, ./upload/articles_pakiety/32873/03_obraz.jpg


Na  sprawę stawił się oskarżony z obrońcą, dwoje z czterech wezwanych świadków, dwóch innych nie stawiło się i usprawiedliwiło swoją nieobecność. Sędzia Maria Blanka Korowajska otworzyła przewód sądowy i prokurator Prokuratury Okręgowej Wojciech Zimoń odczytał akt oskarżenia. Następnie obszerne zeznania złożył Łukasz K., zgodził się również odpowiadać na pytania sędzi i prokuratora.

- 6 października w moje urodziny poszedłem do komendy. Mam tam szwagra, kolegów. Wszedłem do przełożonego przywitać się, nie pamiętam czy zamknąłem drzwi za sobą, przełożony wcześniej dzwonił do mojej mamy, żebym przychodził na komendę i nie został sam po tym zdarzeniu w kwietniu. Zapytał mnie co w mojej sprawie. Powiedziałem mu, że prokurator nie zgadza się na oglądanie akt, ale że w niedługim czasie  już będę mógł się z nimi zapoznać i wtedy dowiem się kto nagadał na mnie głupot,a wtedy dostanie plombę w zęby.  Mówiłem to z uśmiechem na twarzy. To był żart. Przełożony zapytał mnie kiedy to będzie, a ja powiedziałem że mój obrońca czeka na dyspozycje od pana prokuratora – mówił Łukasz K. - Nie wiedziałem wówczas kto jest świadkiem w prowadzonym postępowaniu przeciwko mnie, nie wszyscy koledzy, którzy pracowali ze mną zostali przesłuchani. Nie mogłem wtedy 6 października wiedzieć co kto zeznał. Nie użyłem słów Związkowiec i Kochanek. Kierownictwo KPP chciało za wszelką cenę spowodować abym nie wrócił do policji, to zdarzenie z groźbą było wymyślone i wyolbrzymione. W styczniu przeciw byłemu policjantowi ze Szczecina zostało wszczęte postępowanie o wykroczenie- posługiwanie się stopniem służbowym, tylko dlatego, że występował w mojej sprawie w postępowaniu administracyjnym o wydalenie mnie ze służby. Ten pan miał sobie przywłaszczyć stopień służbowy, w pismach posługiwał się stopniem, był w stanie spoczynku, w odpowiedziach KPP również kierownictwo posługiwało się tym stopniem. Ten były policjant zadzwonił na komisariat do Żychlina, bo tam jest prowadzone  to postępowanie i policjant w rozmowie przyznał, że nie doszło do wykroczenia, że kazał mu to zrobić Komendant Powiatowy Policji w Kutnie. Były policjant zapytał wówczas - skoro policja w Kutnie wie, że nie doszło do wykroczenia to czemu stawia zarzuty? Policjant z Żychlina odpowiedział, że tylko dlatego  że reprezentuje mnie.  W sprawie pana komendanta z Kutna toczy się postępowanie o fałszywe oskarżenie i przekroczenie uprawnień. Kierownictwo chciało zrobić krzywdę i wywierać wpływ na osoby trzecie, które chcą mi pomóc. Rozmowa z policjantem została nagrana i są tego dowody.

Następnie oskarżony odpowiadał na pytania prokuratora. Mówił między innymi jak często bywał na komendzie i jaka była reakcja przełożonego na jego słowa rzekomej groźby.

- Od zdarzenia w kwietniu 2015 roku bywałem na komendzie przynajmniej raz w tygodniu, przełożony uśmiechał się, nie użyłem słów Związkowiec i Kochanek, przełożony powiedział, żebym nie wyciągał pochopnych wniosków – dodał oskarżony.

Pokrzywdzony z kolei poinformował Sąd o tym, że o groźbie dowiedział się od przełożonego, który wezwał jego i kolegę, którego miała dotyczyć groźba i powiedział, żeby uważali na siebie gdyż był Łukasz K. i powiedział, że wkrótce będzie zapoznawał się z materiałami zebranymi  w śledztwie i jeśli mu się coś w zeznaniach nie spodoba to „Związkowiec i Kochanek dostaną po twarzy i nic tego nie będzie bo to prywatka”. Uzasadnił dlaczego użycie tych sformułowań wskazało akurat na niego i kolegę z pracy.

- Były w pracy takie sytuacje, że to moim zdaniem było prawdopodobne, że Łukasz K. mógł tak się do nas zachować. Ginęły klucze z pokoju, dokumenty. 23 kwietnia nie tylko my z kolegą byliśmy pierwsi przy przy pokoju, w którym doszło do zdarzenia, był też kolega, który widział ułożenie zwłok, były przepychanki między nim a Łukaszem K., ja ich rozdzielałem. Nie wiem dlaczego Łukasz K. tylko na wytypował, że my mogliśmy zeznawać w postępowaniu – mówił pokrzywdzony. - Rozmowa z przełożonym trwała 10-12 minut, nie pamiętam treści notatki wówczas sporządzonej. Między kwietniem a 6 października nie spotykałem się z oskarżonym, tylko na ulicy wymieniliśmy „cześć”.

Sędzia odczytała zeznania pokrzywdzonego złożone 9 października, policjant przyznał w nich, że Łukasz K. jest zdolny do takich zachowań aby wykonać taką  groźbę, użył przemocy wobec konkubiny, która musiała skorzystać z pomocy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Kutnie, był wściekły kiedy okazało się, że karta dostępu już nie działa. Mówił, że obawia się o swoje zdrowie i że może mieć kłopoty ze strony Łukasza K.

Prokurator zapytał czy pion kierowniczy wiedział o wizytach Łukasza K. na kutnowskiej komendzie.

- Musiał wiedzieć skoro karta dostępu była cały czas aktywna, dopiero po 6 października nastąpiła reakcja i karta została wycofana. Poza tym na dole dyżurują policjanci, nie było możliwości żeby nie wiedzieli, że Łukasz K. posługuję się kartą dostępu – odparł pokrzywdzony.

Czy coś zmieniło się po 6 października? - zapytał prokurator.

- Od kolegi dowiedziałem się,że Łukasz K. był bardzo zdenerwowany -odpowiedział policjant.

- Jak pan zrozumiał słowa Łukasza K. skierowane do przełożonego?

- Tak, że jeśli moje zeznania się nie spodobają to dostanę w twarz i będzie to prywatka. A znaczy to tyle, że takie zdarzenia ścigane jest z oskarżenia prywatnego, Łukasz K. doskonale o tym wie. Poruszyła mnie bezczelność tej groźby, sugerował bowiem że nic potem mu się nie stanie. Nie zrozumiałem tego jako żartu. Łukasz K. pomimo, że twierdzi że akt nie oglądał,zdawał sobie sprawę kto będzie przesłuchiwany w pierwszej kolejności. Był świadomy, że będę zeznawał, bo tam byłem 23 kwietnia – mówił pokrzywdzony.

Adwokat Ewelina Młochowska obrońca Łukasza K. zapytała czy w pracy na komendzie zdarzało się, że koledzy robili sobie jakieś żarty. Pokrzywdzony odparł, że nie wie o takich sytuacjach.

Drugi świadek zeznał, że rozmowa przełożonego z Łukaszem K. odbyła się za zamkniętymi drzwiami i nie słyszał tej rozmowy, a Łukasz K. wyszedł z niej spokojny.

Kolejna rozprawa w połowie marca.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy

wandea, 12.02.2017 13:22|czytane: 3970 razy|66 komentarzy|komentuj
Rajmund Stanisław Adamiec
Jeremi Artomius
Teraz pracuj z takimi masz pewność że cię podpitola masakra
 · 
Udostępnij
 · 
13 dni temu
Alfred Wilczek
Czym tu się zajmuje sąd ,że jeden chłop obiecał ,że drugiemu da z liścia. szkoda czasu na takie pierdoły.
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
15 dni temu
Tobiasz Złoczowski Chyba mniej czasu zajęło by wysokiemu sądowi jakby jeden drugiemu dał w gębę a nie obiecał, że da.
14 dni temu
 · 
 · 
14
Adam Ankuda Jakie koszty ponosi państwo zajmując się sprawą .że ktoś komuś obiecał tylko obiecał ,że da w mordę , no wolne żarty. Ciekawe czy mnie przyjęli by sprawę ,że ktoś mi coś obiecał a nie wykonał?
14 dni temu
 · 
 · 
9
Bruno Butrym
Lukasz jestesmy z toba
 · 
Udostępnij
 · 
15 dni temu
Borys Schooskey tak , w kryminale psycholu razem wami się zajmą ci co tam na takich czekają
15 dni temu
 · 
 · 
17
Gabriel Kochanowski
Odnosząc się do treści artykułu należy stwierdzić że KPP w Kutnie powinna skontrolować KGP ale nie tylko. Powinny zostać „odgrzane” wszystkie patologie które tu miały miejsce a poprzedni obaj El comendante kuro - coś tam i grucha powinni odpowiadać za wszystko. W sądzie także powinni być przesłuchani jako świadkowie bo w służbach mundurowych za wszystkDPOWIADA PRZEŁOŻONY NAWET JAK JEST NA URLOPIE. Tym bardziej że o wszystkim wiedzieli jak głoszą niektórzy funkcjonariusze.Nie ma innej możliwości i tylko brak nadzoru nad tym bagnem powoduje ze ludzie ci wyszli z tego obronną ręką, ba nawet zyskując na tych aferach. Panie ministrze Błaszczak i Ziobro ,czy będziemy czekac na kolejne strzały zboków takich jak karkówa i ten drugi? Ilu jeszcze ludzi musi zginąć aby tu się pojawiły kontrole z Warszawy w KPP, UM, SP , inspekcjach pracy i handlowej itd. ?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
15 dni temu
Krystian Sopeżycz a kaszanka czy karkówa powinien trafić do celi .pewnie współspacze się ucieszą bo to kawał chłopa
15 dni temu
 · 
 · 
14
Achacjusz Matuszewski
Sąd powinien zbadać jeszcze raz okoliczności w których zginął ten przesłuchiwany a nie zajmować się jakimiś niestworzonymi grozbami. Ten policjant pokrzywdzony ta "grozba" to jakiś lalus? Jak on może pracować w tym zawodzie skoro przestępców sie nie boi a kolegi policjanta się obawia ? Ciężko to racjonalnie wytlumaczyc, no chyba że z przestępcami nie ma do czynienia w ogóle bo nie chcę mieć i zakopuje się w papierach nie wychodząc nawet na ulicę a przestępców ogląda w telewizji? Tylko za co taki policjant bierze pensje? Za to że udaje że pracuje ? bo z tego wychodzi "że chowa głowę w piasek " Ciekawe ilu on przestępców zatrzymał na gorącym uczynku?
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
15 dni temu
Mariola Weronin Może bał się gorącego to może nie zatrzymywał?
15 dni temu
 · 
 · 
9
Wiktor Lutyński
Od tego jest broń aby strzelać!!! Policjant ma na nią pozwolenie a inny obywatel nie . Dla mnie to jak ktoś łapie i wyrywa broń policjantowi powinien się liczyć że zostanie ona użyta przeciwko niemu . Proste chyba dla wszystkich . On wie jak się nią posługiwać a zwykły gimba to już nie . Powinni tylko zaostrzyć przepis co do tego że w przypadku próby odebrania broni policjantowi możenił on do niego strzelić i już
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
15 dni temu
Damian Draguński Ty jesteś chory !!! Z tobą nie powinno się dyskutować !!!
15 dni temu
 · 
 · 
22
Damian Draguński Chcesz ckm aby odstrzelić jeszcze kilku ?
15 dni temu
 · 
 · 
21
Klaudiusz Zygmuntowski Wiktor to psychol taki sam jak karkówka a może to nawet on sam !
15 dni temu
 · 
 · 
18
Bożydar Golas
Czytam to i sobie tak myślę- To burdel czy Policja ; To miejsce pracy czy melina bandy łobuzów , to grupa normalnych ludzi czy spęd zdegenerowanej hołoty.
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
15 dni temu
Flawiusz Beczka
POLICJANT POWINIEN ZAMYKAĆ A NIE STRZELAĆ W CZŁOWIEKA TAK JAK W TYM PRZYPADKU
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
15 dni temu
Walter Bolestraszycki
za całe zło które wydarzyło sie w Kutnie i jeszcze się wydarzy odpowiada patologiczny, totalnie skompromitowany i skorumpowany układ niejakiego sepleniacego bełkotliwego króla który podlega bezpośrednio wpływom róznistych piguł czy wójtów z okolicznych wioch .Jeśli rozliczy się patologie w mieście i powiecie to jeszcze wiele rzeczy wyjdzie na jaw. A propo karkówki: czy w myśl zasady 'do 3 razy sztuka' czekamy na trzecią egzekucję dokonana przez kogos z instytucji tu omawianej ?
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
15 dni temu
Wadim Deniaty Tak będzie dokąd sitwa blekota - różanego króla - nie zostanie rozliczona przez państwo
15 dni temu
 · 
 · 
15
Andrzej Lńudzina
nie wiedzą co to honor i wiara - ćwoki - oglądajcie SUPA STRIKES i uczcie się wieśniaki!
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
15 dni temu
Rufin Bołtuc
PROPONUJE ABY W SĄDZIE POD PRZYSIĘGĄ ZEZNAWALI BYŁY KPP I JEGO Z-CA OBECNIE KPP W ŁĘCZYCY. NIECH NAM OFICJALNIE POWIEDZĄ ŻE O NICZYM NIE WIEDZIELI CO DO TEGO KARKÓWKI. NO, NIECH PRZYSIĘGNĄ !!!!!!!! MOŻE WTEDY ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KTO IM ZAPRZECZY ?!!!!!! SĄD MA TAKI OBOWIĄZEK PANI SĘDZINO B.M. KOROWAJSKA ABY ICH PRZESŁUCHAĆ ! MAM NADZIEJĘ ZE TO SIĘ STANIE I ZMIENI SIE ARTYKUŁ KK W STOSUNKU DO TEGO KTO ZABIŁ !
 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
15 dni temu
Tytus Wilkowski A właściwie dlaczego w/w przez ciebie nie są powołani na świadków?
15 dni temu
 · 
 · 
19
Bonifacy Dowkont
Wszyscy ci „koledzy” chwalący” i pocieszający karkówkę są takimi samymi psycholami jak on dlatego kadry tej KPP powinno się zweryfikować pod kątem zdrowia psychicznego.
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
15 dni temu
Korneliusz Gromkowicz A kto zweryfikuje kadry?
15 dni temu
 · 
 · 
3
Ursyn Cadar
Czemu mu to robicie
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
15 dni temu
Fryderyk Bolejko
Świadek chodzi po mówcie ale już do sądu nie moze dotrzeć. Po co to przeciągnąć tym swoim nie stawieniem się do sądu...
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
15 dni temu
Zdzisław Selonek
Wstyd koledzy z pracy... To się w głowie nie mieści
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
15 dni temu
Hortensjusz Benski
Na dodatek świadek-pokrzywdzony nie pamięta co zeznawał wcześniej Sędzina musiała mu przypomniec dobre. Czyżby znów sie bał ale tym razem nie Karkówy ale tego że sie chyba zamota w zeznaniach . Przecież jak się mówi prawdę to się pamięta . Ale jaja
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
15 dni temu
Balbin Leserkiewicz Jak byś wiedział o czym mówisz to oczywiste by było dla Ciebie że zawsze czyta zeznania złożone na policji czy w prokuraturze już po złożonych zeznaniach przed sądem, a jak nie pamiętam nic, to czyta zamiast można powiedzieć. Takie prawo kolego Benski
15 dni temu
 · 
 · 
14
Alwin Koczejk Czyżby świadka dopadła amnezja? Popieram Hortensjusza.
15 dni temu
 · 
 · 
9
Jan Kondratowicz w pracy spotkasz najwieksze swinie w zyciu. nigdzie nie ma takiego dziadostwa jak w pracy. nie ma tam zadnych przyjazni.pamietajcie .
14 dni temu
 · 
 · 
10
Jaromir Fabeck
Frajerzy a nie koledzy z pracy Ci co zeznaja.. karku dobry chlopak.. jego prywata nie wasza brocha..
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
15 dni temu
Alwin Koczejk W Policji kolegów nie ma.
15 dni temu
 · 
 · 
13
Bonifacy Dowkont Dobrze że zeznają psycholu bo takich jak wy trzeba zamykać a nie dawać broń do łap !
15 dni temu
 · 
 · 
24
Wiesław Wiśnieski Bonifacy użyłeś stwierdzenia "takich jak wy trzeba zamykać a nie dawać broń do łapy" uspiewiedliwiasz tym wpisem swoje zeznania w tej sprawie?
15 dni temu
 · 
Klaudiusz Zygmuntowski Bonifacy ma rację bez wzgledu na to kim według ciebie jest .
15 dni temu
 · 
 · 
9
Hortensjusz Benski
świadek policjant taki płochliwy dobre ha ha. A czemu się nie bał że dostanie w trąbe od innego policjanta ktoremu odbił żone i tu mógł sie spodziewać agresji. Fajnego macie kolege w policji nie ma co. Jednego ciągnie do sądu a drugiemu żonke obraca . Matoł jeden
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
15 dni temu
Fryderyk Bolejko Dobre ....
15 dni temu
 · 
 · 
10
Bonifacy Sikorski z tego co mówią jego niektórzy koledzy to on oficjalnie groził przesłuchiwanym bronią i wszyscy podobno o tym wiedzieli ,także przełożeni .Oni tez powinni stanąc przed sądem a zamiast tego odchodzą na " zasłużoną " emeryturę i dostaja pracę w powiecie albo awansują na KPP w miescie obok . czy o tym wie nowy KGP ?????????? a może ktoś z branży policyjnej powinien o tym zameldować pomijając drogę słuzbową (KWP) ????
15 dni temu
 · 
 · 
25
Wiesław Wiśnieski I dlatego ten policjant swiadek ma ksywkę "kochanek" ? Bo wziął się za żonę kolegi policjanta?
15 dni temu
 · 
 · 
4
Rajmund Stanisław Boczkowski A co on taki piękny ,że aż "kochanek"?
15 dni temu
 · 
 · 
2
Korneliusz Gromkowicz Może nie piękny ale wyposażony.
15 dni temu
 · 
 · 
3
Stefan Kńskie Ten komentarz Korneliusz Gromkowicz" Może nie piękny ale wyposażony" to pisał sam zainteresowany Kochanek
15 dni temu
 · 
 · 
2
Lew Sopiha Mówią ,że nie ważna wielkość ,ale figlarność, prawda czy fałsz?
14 dni temu
 · 
 · 
2
Greta Machowicz
Może jeszcze prześwietlić przyjęcia do pracy osób cywilnych np z doświadczeniem z McDonald's i innych?Dziwne ,że nagle etaty się znalazły a wcześniej nie było .
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
15 dni temu
Sebastian Oksza młody zawsze zdziwiony
15 dni temu
 · 
Adaukt Scierka Sebastianie a ciebie to nie dziwi?Co Układziki?
15 dni temu
 · 
 · 
9
Marcel Pocałuj
Można odnieść wrażenie że spraw takich jak ta nikt tak naprawdę nie chce wyjaśnić. O co tu chodzi? Napakowany i agresywny „gość’ ze spluwą zabezpieczoną w kaburze pozwala na to aby ni stąd ni zowąd ta broń znalazła się w ręku młodego pijaczka i sama do niego strzeliła? Takie to cuda zdarzyć się mogą tylko w tym popapranym patologicznym mieście pod rządami ludzi takich jak seplon, trawa czy górnik dołowy oraz ich przydupasy owoc i ptak którzy w nagrodę dostali fuchy w państwowej robocie. Wstyd ,hańba i żenada.
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
16 dni temu
Alwin Koczejk W kaburze...
15 dni temu
 · 
 · 
8
Bonifacy Sikorski z tego co mówią jego niektórzy koledzy to on oficjalnie groził przesłuchiwanym bronią i wszyscy podobno o tym wiedzieli ,także przełożeni .Oni tez powinni stanąc przed sądem a zamiast tego odchodzą na " zasłużoną " emeryturę i dostaja pracę w powiecie albo awansują na KPP w miescie obok . czy o tym wie nowy KGP ?????????? a może ktoś z branży policyjnej powinien o tym zameldować pomijając drogę słuzbową (KWP) ????
15 dni temu
 · 
 · 
19
Mikołaj Grzymirski
Co za płochliwy pokrzywdzony? Niestety. Jak się ktoś decyduje zeznawać, to strach powinien zostawić w kiblu.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
16 dni temu
Mikołaj Grzymirski Jedno jest pewne. Kolegami z pewnością już nie będą.
16 dni temu
 · 
 · 
12
Henryk Ogórek ten z opaską to typowy bandzior o czym wszyscy na komendzie wiedzieli ale udawali ze nie wiedzą . łacznie z gruchą i kuropatwą .
16 dni temu
 · 
 · 
31
Olgierd Sołtykowski
PRZEKLĘTE MIASTO I PRZEKLĘCI LUDZIE . SODOMA I GOMORA JAK NA POŁUDNIU WŁOCH .
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
16 dni temu
Lambert Bohufał Kutno to 90 procent wsioki z okolicznych folwarków bez czci honoru i wiary . widać że czytają kołtuny ale żeby któreś cos napisało to nie . ĆWOKI WIEJSKIE . Oby wam nie zabito dziecka ale jeśli by sie tak nie daj Boże stanie to też nikt tak jak wy teraz palcem w bucie nie ruszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 dni temu
 · 
 · 
35
Piotr Olbrychtowicz precz z chamami ze wsi i patologią
16 dni temu
 · 
 · 
30
Ambroży Kajetanowicz
Karkówka ,jak się zmienią w Kutnie ci co powinni ścigać i sądzić , na tych co naprawdę ścigają i sądzą to odpowiesz za zabójstwo czego ci życzę .
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
16 dni temu
Jeremiasz Engestrm
dlaczego z ludzi – mieszkańców Kutna robi się idiotów drodzy „prawnicy”?????? przecież my widzimy co wyrabiacie ................ !!!!!!!! nie jest wam wstyd? po to zostawaliście sędziami, prokuratorami i policjantami aby nic nie robić ?
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
16 dni temu
Symeon Cńudecki A czy oni są rozliczani z roboty i wyników czy ze statystyki?
15 dni temu
 · 
 · 
20
Szymon Gaszycki
Ktoś kto zabił powinien odpowiadać za zabójstwo a nie straszenie kolegów. A gdzie pan Rutkowski panie kaszanka czy jak tam panu? Milicjant się przestraszył że wdepnął w g…o? co się dzieje z byłym prokuratorem? Może też jak grucha dostanie awans? Tu u nas wszystko możliwe tym bardziej że są tacy którzy kryją to co patologiczne a chwalą się ilością kadencji (bezwartościowych ze społecznego punktu widzenia) i 5 medalami. Tfu. Zamiast cos robić to żadnej okazji do MICHY nie przepuszczą a Kałdun rośnie. Zakłamanie i hipokryzja osiągnęły tu szczyty ale omamić można tępych ludzi a nie Boga medalowcu .
 · 
Udostępnij
 · 
47
 · 
16 dni temu
Maksymilian Solary
Wszystko co się w tym mieście dzieje woła o pomstę do nieba. Wszechobecne układy, przestępcy i oszuści mają większe prawa niż porządny i uczciwy obywatel. Kiedy to się wreszcie skończy? Czy nikt ze służb nie czyta o tym, o czym się tu pisze? O układach towarzyskich na linii UM i SP a instytucje wymiaru sprawiedliwości i organy ścigania?! Tyle razy pisano tu o tym, że osoby rodzinnie związane czy to z b. prezes sądu (dziś sędzią), byłym prokuratorem czy też KPP obecnie awansowanym na to stanowisko w Łęczycy są także związane towarzysko i zawodowo z władzą Burzyńskiego czy Debicha, co może (i chyba tak jest) stanowić podstawy patologii ?! Ile jeszcze trzeba razy o tym pisać ?! Czy nie widać że w Kutnie i Łodzi zamiata się wszystko pod dywan ?!
 · 
Udostępnij
 · 
49
 · 
16 dni temu
Janusz Drawdych
ZACZNIJMY OD TEGO, ŻE TE ZARZUTY SĄ PO PROSTU ŚMIESZNE I WSZYSTKO IDZIE RACZEJ W KIERUNKU ODWRÓCENIA UWAGI OD ISTOTY SPRAWY. KOGO OBCHODZI TO, ŻE TEN KOLEŚ GROZIŁ INNEMU SWOJEMU KOLESIOWI CISEM W SZCZĘKĘ? ON PRZEDE WSZYSTKIM ZABIŁ CZŁOWIEKA W NIEJASNYCH OKOLICZNOŚCIACH, KTÓRE GO POWINNY OBCIĄŻAĆ. A ZATEM NIE ART. 155, 156 CZY INNY TAK SAMO WZBUDZAJĄCY ŚMIECH ALE MOIM ZDANIEM 148 KK ! TO SĄ KPINY Z LUDZI I SPRAWIEDLIWOŚCI. KPP W KUTNIE POWINNA BYĆ BARDZO DOKŁADNIE PRZEŚWIETLONA Z DZIAŁALNOŚCI ZA CZASÓW OBU BYŁYCH KOMENDANTÓW: GRUCHY I KUROPTAKA ! TO SAMO DOTYCZY PROKURATURY Z KUTNA I ŁODZI, A TAKŻE SR W KUTNIE I SO W ŁODZI ! SZKODA, ŻE TO OCZYWISTE DLA WSZYSTKICH POZA PRAWNIKAMI PRACUJĄCYMI W TYCH INSTYTUCJACH. TO SKANDAL I CZAS ABY MINISTER ZIOBRO I MSW OCZYŚCILI TE TRZY STAJNIE AUGIASZA !!!
 · 
Udostępnij
 · 
49
 · 
16 dni temu
Eugeniusz Wacławowicz Kiedy kutnowscy przestępcy odpowiedzą za swoje czyny ? Kiedy zostanie zrobiony bilans wyprzedanego majątku miasta i powiatu : placów, budynków, przetargi ,ustawianie 100% konkursów itp. Kiedy ?!
16 dni temu
 · 
 · 
44
Błażej Chociaj Podejrzewam że w Kutnie miały i mają miejsce takie same przekręty na majątku miasta i powiatu jak w Wa-wie i innych miastach za rządów tych ćwoków z KO i PSL .Zapraszamy CBŚP i CBA na długą kwerendę do obu instytucji . chcemy znac prawdę ile jeszcze i czy w ogóle cos należy do powiatu. Zobaczcie na przykład z nowym akademickim liceum i niby przypadkową chcę udupienia margaryny . przypadek? Dobrze że mu pomogli normalnie widzący ludzie bo to liceum byłoby już na Kościuszki a nie Józefowie . Teraz jeszcze hala, która się mami młodzież . a ile można przy takiej inwestycji zarobić ? pytam bo nie wiem . mówi się że od 15 do 20 procent .Czy to prawda ? ktoś się orientuje ??
16 dni temu
 · 
 · 
41
Odyseusz Paweł Czudowski Eugeniusz masz wiedzę na temat nieprawidłowości to powiadom dobrą zmianę, na co czekasz?
16 dni temu
 · 
 · 
3
Lambert Bohufał a ty nie masz wiedzy palancie ? zawsze zadajesz te swoje głupawe pytania miernoto
16 dni temu
 · 
 · 
30
Beniamin Kościuszko Chamowi Odyseuszowi nie podoba się dobra zmiana? Pewnie PO, KO lub ZSL pijaka Zdzicha trawy dały mu robotę . A może to nędzny bezideowy suflerzyna ? przeklęte wiejskie chamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 dni temu
 · 
 · 
27
Twój wirtualny awatar:
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Czytelnicy piszą: Przyjdzie wiosna to się posprząta...
Piątkowy atak zimy na chwilę zakrył, wyłaniający się brud ulic, chodników, skwerów, zaścielone psimi odchodami trawniki. Na szczęście nie na długo,... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W sobotę otwarcie wystawy zdjęć Wojciecha Erazma Felcyna
4 marca o godz. 17.15 zapraszamy do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na otwarcie wystawy zdjęć Wojciecha Erazma Felcyna. Wstęp na otwarcie wolny. Erazm Wojciech Felcyn urodził się 7 marca 1946 roku... [więcej]
Sport
Kutno pokonało Warszawę
Potencjał ludzki i ekonomiczny stolicy Polski w stosunku do średniej wielkości miasta Kutno jest nieporównywalny, ale w sporcie szanse wyglądają zwykle inaczej. W miniony weekend brydżyści KDK1 Kutno w meczu play-off brydżowej Ekstraklasy rozgromili stołeczny AZS Warszawa 220:118 (5:0; 29:20; 22:18;... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zatrudnie Zootechnika ferma loch Przyjmę do pracy na stanowisko Zootechnik-kierownik ... [czytaj więcej]
Pracownik fizyczny do gospodarstwaa rolnego Przyjmę do pracy na stanowisko pracownik fizyczny Gospodarstwo w pełni zmechanizowane Produkcja roślinna i zwierzęca... [czytaj więcej]
Pracownik fizyczny do gospodarstwaa rolnego Przyjmę do pracy na stanowisko pracownik fizyczny Gospodarstwo w pełni zmechanizowane Produkcja roślinna i zwierzęca... [czytaj więcej]
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W CENTRUM GOSTYNINA NOWA INWESTYCJA W CENTRUM MIASTA GOSTYNINA.... [czytaj więcej]
Szukam pracowników Witam! Szukam pracowników do nowego lokalu gastronomicznego w Kutnie. Praca na dwie zmiany. Buduję nowy zespół w którym - mam nadzieję - możesz znaleźć miejsce dla siebie. Kontakt: 607230454... [czytaj więcej]
AUDI A4 B5 Avant Rok produkcji: 2001rnPrzebieg: 271 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: SrebrnyrnCena: 11 200,00 złrnrnPojemność skokowa - 1 896 cm3rnMoc - 116 KMrnSkrzynia biegów - ManualnarnNapęd - Na przednie koł... [czytaj więcej]
monter Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr licencji 47. Aktualnie dla firmy z branży rolniczej szukamy pracownika na stanowisko: rnmo... [czytaj więcej]
Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 315cm2 Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 315m2 z domkiem murowanym o pow. 25m2 i altaną drewnianą o pow. 30 m2. Na działce rosną drzewa ozdobne,jest instalacja wodna i elektryczna. Działka należy ... [czytaj więcej]
OPTYK - DORADCA KLIENTA Poszukujemy osoby do pracy w salonie optycznym w Kutnie na stanowisku optyk - doradca klienta. Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie cv na adres: kutno.silver@gmail.com - mile widz... [czytaj więcej]
Sprzedam działkę budowlaną Działka o pow,832 mkw.przy ul.Jesiennej 55 -uzbrojona.Cena do negocjacji... [czytaj więcej]
Opiekunki Niemcy - Nawet 1250 EURO Na Rękę - Niemcy Wielka Brytania Wypełnij formularz - oddzwonimy : http://opiekunki.freeteria.pl/ Zapewniamy: - atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia - bezpieczną i legalną formę współpracy - elastycz... [czytaj więcej]
SERWIS NAPRAWA OKIEN DRZWI OKNA DRZWI MONTAZ SERWIS DRZWI W CENIE NETTO!!!!!... [czytaj więcej]
OKNA DRZWI WIOSENNA PROMOCJA DRZWI W CENIE NETTO !!!!!!!! ZAPRASZAMY... [czytaj więcej]
Wypożyczalnia oraz produkcja przyczep gastronomicznych Nasza firma istnieje od 1994 roku, już 23 lata na rynku. Opłata za wynajem w zależności od okresu wynosi od 1800 zł do 2250 zł netto w skali miesiąca. Posiadamy nowe przyczepy gastronomic... [czytaj więcej]
Potrzebna pani do opieki nad dziećmi Poszukuję Pani do opieki nad dwójką dzieci (6 i 9 lat) przed i po szkole. Wymagany dojazd własny (miejscowość ok. 4 km od Kutna)... [czytaj więcej]
Opiekun\ka Pani Eryki - 1300 zł netto Firma Arche ProCare jest tworzona przez ludzi, dla których odpowiedzialność i rzetelność stanowią najwyższą wartość. Dzięki naszej pasji w niesieniu pomocy zarówno dużym organizacjom, jak... [czytaj więcej]
sprzedawca Sklep Ogrodniczy w Kutnie poszukuje sprzedawcy.... [czytaj więcej]
Netkadra - Szukasz pracowników? Zgłoś się do nas ! Szukasz pracowników ? Zgłoś się do nas ! Zapraszamy do Agencji Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) Przez cały rok poszukujemy pracowników dla firm z różnych regionów Polski. Z nami o... [czytaj więcej]
Netkadra - Szukasz pracowników? Zgłoś się do nas ! Szukasz pracowników ? Zgłoś się do nas ! rnAgencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, ... [czytaj więcej]
Usługi transportowe na terenie kraju od 14 ep do 33 ep Szanowni Państwo ! Pragniemy zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy w zakresie profesjonalnego transportu . Współpraca bezpośrednio z firmą transportową pomoże Państwu pomnie... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Witold Flaztyński:
1 godzin temu
Ananiasz, za te słowa możesz mieć sprawę w sądzie.
Izydor Jacek Wiedzkowski:
2 godzin temu
Metryka i statystyka są tu elementami drugorzędnymi,istotniejszym natomiast jest tłumaczenie pana Stanisława,ponieważ jednoznacznie z niego wynika ,że panie które miały ,czy nadal mają błonę dziewiczą w kształcie graniastosłupa nie mogą sprawować funkcji publicznych...
Izydor Jacek Wiedzkowski:
2 godzin temu
Panu Stanisławowi od dłuższego już czasu myli się temperatura wrzenia wody z kątem prostym,to chyba symptom lokalny...
Jonasz Boczeń:
2 godzin temu
Tak to ośrodek na przemysłowej nikt jeszcze z tym nic nie zrobił pani dyrektor wraz z Panią wicedyrektor mają wszystko w dupie bo kogo by interesowało to że ktoś się naćpał i mógł stracić życie... Ważne że kasa do kieszeni leci i żeby się podlizać w starostwie bo koniec kadencji się zbliża wielkimi krokami ja bym ją zwolnił... Ale nie ma co sie rozpisywać bo wszystko pojdzie zaraz pod dywan i po sprawie ślad zginie a tapeta na stanowisku zostanie! Brak słów!
Jan Bołtruk:
3 godzin temu
A ten pan to ile lat siedzi na tym stołku?
Ananiasz Adelstein:
3
 · 
3 godzin temu
Wacek - nie napinaj się bo i tak nie przypudrujesz rzeczywistości - NOWA WIEŚ TO KOLEJNY SZWINDEL TWEGO PRYNCYPAŁA DEBICHA.
Jonasz Boczeń:
3 godzin temu
W tej szkole od dawna dzieje się źle wszystko za sprawą nie dopilnowania uczniów z problemami i nałogami... Ponadto jest na stanowisku pani wicedyrektor która nie ma pojęcia o tym jak załatwić jaką kolwiek sprawę, a pani Dykektor Jolanta która żyje układami w starostwie nie interesuję się niczym obie żyją układami...
Ananiasz Adelstein:
2
 · 
3 godzin temu
CHWAŁA BOHATEROM - Porucznik Józef Biss, pseudonim - WACŁAW - zamordował we wsi Pawłokom (k. Przemyśla) - 366 mieszkańców tej wsi ( pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Mieczysław Pazderski, pseudonim - SZARY - zamordował we wsi Wierzchowiny (k. Lublina) - 200 mieszkańców tej wsi (pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Porucznik Józef Kuraś, pseudonim - OGIEŃ - zamordował w Krościenku (Podhale) - 19 mieszkańców tej wsi (pochodzenia żydowskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim - ŁUPASZKA - zamordował we wsi Dubinki (wschodnie rubieże Polski) - ok. 100 mieszkańców tej wsi (pochodzenia litewskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Kapitan Rajmund Rajs, pseudonim - BURY - spalił żywcem we wsi Zaleszczany (k. Hajnówki) - ponad 100 kobiet, dzieci i starców (pochodzenia białoruskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM.
Ananiasz Adelstein:
2
 · 
3 godzin temu
Porucznik Józef Biss, pseudonim - WACŁAW - zamordował we wsi Pawłokom (k. Przemyśla) - 366 mieszkańców tej wsi ( pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Mieczysław Pazderski, pseudonim - SZARY - zamordował we wsi Wierzchowiny (k. Lublina) - 200 mieszkańców tej wsi (pochodzenia ukraińskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Porucznik Józef Kuraś, pseudonim - OGIEŃ - zamordował w Krościenku (Podhale) - 19 mieszkańców tej wsi (pochodzenia żydowskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim - ŁUPASZKA - zamordował we wsi Dubinki (wschodnie rubieże Polski) - ok. 100 mieszkańców tej wsi (pochodzenia litewskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Kapitan Rajmund Rajs, pseudonim - BURY - spalił żywcem we wsi Zaleszczany (k. Hajnówki) - ponad 100 kobiet, dzieci i starców (pochodzenia białoruskiego) - CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM.
Prokop Paszyc:
3 godzin temu
Muchy zjedzą te łajno, natomiast "przyjaciele" zwierząt mają to gdzieś!
Waldemar Lapierre:
2
 · 
4 godzin temu
A może tak te pretensje zamiast kierować do p. Chlebnego to proszę kierować do właścicieli czworonogów, którzy zapominają o swoich obowiązkach. Pretensje można mieć do Urzędu miasta a ściślej do Straży Miejskiej, Panowie może tak rano w południe i wieczorkiem zapraszam na skwerki i tereny zielone w okolice bloków mieszkalnych i od razu budżet się powiększy jak mandaciki zaczniecie sypać, może wreszcie ludzie nauczą się kultury że pies to przyjaciel ale po nim sprzątam. Nie można przejść ani chodnikiem ani po parkingach, terenach zielonych, placach zabaw i tp. wszędzie psie kupy. Bardzo lubię pieski ale po nich sprzątam a nie tylko patrzę jak się załatwi i zostawiam kupę nie patrząc że małe dzieci w nie wchodzą dorośli brudzą sobie buty i obrzydzenie bierze na te "posrane" ulice, klatki schodowe brudne bo wieczorem nie widzimy w co wdepniemy i wszystko roznosimy. Jeśli ludzie to niezbyt logiczne istoty to czas zacząć uczyć je myślenia, zapraszam Panów ze Straży miejskiej czas na mandaty.
Ananiasz Tymna:
3
 · 
5 godzin temu
Pan Stanisław Chlebny stracił poczucie rzeczywistości. Panie "naczelniku wydziału" to my mieszkańcy płacimy Panu pensję i to dla nas Szanowny Pan pracuje. Nasze podatki, nasze pieniądze. Prezydent w naszym imieniu powinien nadzorować ich wydawanie. Panie Chlebny czy pan rozumie?
Honorat Piwo:
6
 · 
6 godzin temu
Nie chodzi czy,ale jak to zrobiono wbrew wszelkim zasadom i w bardzo wątpliwy sposób
Wacław Bronak:
2
 · 
7 godzin temu
Oddać budynek wart mniej niz 500 tys. i wymagający remontu w użytkowanie na 20 lat w który ktoś chce władować w remont tyle kasy i robić coś fajnego dla mieszkańców, ponadto powiat nie będzie musiał wielu tysięcy wykładać na jego utrzymanie to wydaje mi się że to dobry interes dla powiatu. Krytyka bez argumentów, a do tego krytyka czegoś czego nie znacie.
Joachim Stendeck:
3
 · 
7 godzin temu
Sądownictwo to w Skierniewicach
Flawiusz Ostapowicz:
7 godzin temu
uważam że bilety są jednak za tanie
Hugo Trzebiatkowski:
2
 · 
7 godzin temu
W Kunie" nie pamiętają" o WYKLĘTYCH - taka reprezentacje, a kto to jest? Wszystko co wychodzi spod ręki PiS obecne ekipy z UM i Starostwa będą cały czas kontestować! Np. reforma oświaty, reforma sadownictwa. Ze starostwa nie byli, bo nie wyczuli interesu politycznego lub materialnego.
Marcel Ruszkys:
3
 · 
7 godzin temu
Dlaczego fundacja zarejestrowana w Warszawie a prezeska w Kutnie? A no może chodzi o to ,żeby nikt nie wiedział kto tam jeszcze działa , kto słup , a jak wyglądają podatki itd, no ja tylko tak sobie myslę , a co wy na to?
Ursyn Kiermczeńko:
4
 · 
7 godzin temu
Niech uważa ,żeby się nie potknął.Ten tu wyżej poruszony temat jest o wiele wazniejszy niż parkomaty i sprzątanie Ochni pod publiczkę , prawda?
Nora Lesień:
5
 · 
7 godzin temu
A po objęciu stanowiska było rozliczenie poprzedniej ekipy?No było czy nie?Najciekawsze artykuły
 ·  185
3 dni temu
Fundacja powstała z inspiracji starosty, teraz zajmie budynek w Nowej Wsi
 ·  10
4 dni temu
Czołowe zderzenie autobusu z osobówką w Grabkowie. Uwaga objazd
 ·  44
4 dni temu
Pieniądze wyrzucone w błoto. Kto odpowie za inwestycyjny bubel w Żychlinie?
 ·  6
5 dni temu
Mieszkanka Kutna oszukała ponad 100 osób. Policja odzyskała ciągnik z wartościowym towarem
 ·  22
6 dni temu
Los nauczycieli z gimnazjów w rękach rodziców. Do końca marca trwają nabory do nowych podstawówek
 ·  93
7 dni temu
Czytelnicy pytają: Ile miasto już wydało na planowaną halę widowiskowo-sportową?
 ·  33
7 dni temu
Dopalacze w ośrodku. Najważniejsza jest profilaktyka!
 ·  109
7 dni temu
Radny Ziółkowski zbulwersowany sposobem rozpatrzenia petycji o zniesieniu strefy płatnego parkowania w Kutnie
 ·  31
9 dni temu
PUP w Kutnie pozwał bank o utracone pieniądze
 ·  22
9 dni temu
Miejskie obrazki. Po sobotnim melanżu?
 ·  28
11 dni temu
Miejskie obrazki. Parkowanie po kutnowsku
 ·  2
11 dni temu
Cudowna dłoń masażystki...
 ·  36
11 dni temu
Złapany przez Policję na wylewaniu substancji na pola w gminie Strzelce
 ·  3
11 dni temu
Miau. Międzynarodowy Dzień Kota
 · 
11 dni temu
Relacja: Jest taki kwiat w Krośniewicach
 ·  25
12 dni temu
Pijany policjant na służbie?
 ·  4
13 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Nad Ochnią
 ·  5
14 dni temu
Dzielnicowi w gminie Kutno uratowali mężczyznę
 ·  20
14 dni temu
Czy proces byłej dyrektor pośredniaka w Kutnie będzie jawny?
 ·  22
15 dni temu
Czytelnicy pytają: Na jakim etapie są postępowania w sprawie innych kutnowskich policjantów?
 ·  9
16 dni temu
Zjawisko światowej kultury, niewinna dziewczynka z maską cynizmu czyli Janusz Głowacki w Kutnie
 ·  66
16 dni temu
To był żart a nie groźba. Ruszył proces byłego policjanta z kutnowskiej komendy
 ·  212
20 dni temu
Wójt Kołach gra na zwłokę z odrzuceniem wniosku w sprawie wiatraków w gminie Bedlno
 · 
20 dni temu
Zadzwoń jak zobaczysz Berniego. W gminie Strzelce zgubił się bernardyn
 ·  5
21 dni temu
Dr Clown w szpitalu w najbliższą sobotę. Nie ma nic piękniejszego niż, pobudzać chorych do śmiechu
Pogoda w Kutnie
Dziś: wtorek
Temperatura: 7°C
Prawie bezchmurna noc
Wschód słońca: 06:30
Zachód słońca: 17:20

1002 hPa
14 km/h
0,0 mm


Jutro: środa
Temperatura: 8°C
Duże zachmurzenie

Wschód słońca: 06:28
Zachód słońca: 17:22

1000 hPa
17 km/h
0,0 mm


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności