eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Radni powiatowi dostaną tablety. Nie wszyscy chcą wziąć
W Starostwie Powiatowym w Kutnie już przygotowano 18 tabletów z klawiaturą i etui dla radnych powiatowych. Teraz tylko potrzebne oprogramowanie i niedługo trafią one do użytkowników. Tablety zakupiono z budżetu Biura Rady Powiatu w Kutnie. 

Radni powiatowi dostaną tablety. Nie wszyscy chcą wziąć, ./upload/articles_pakiety/33174/01_obraz.jpg
Radni powiatowi dostaną tablety. Nie wszyscy chcą wziąć, ./upload/articles_pakiety/33174/02_obraz.jpg


Przypomnijmy, pod koniec grudnia ubiegłego roku pisaliśmy o pomyśle radnych powiatowych, którym tablety mają służyć między innymi do zapoznawania się z materiałami sesyjnymi w formie elektronicznej.

W przeprowadzonym przez starostwo przetargu wzięły udział trzy firmy, z Kutna, Warszawy i Białej Podlaskiej. Oferta z Kutna została odrzucona, a wygrała firma JB Multimedia Jerzy Bielecki z Białej Podlaskiej z kwotą 19 328, 22 zł.

Trzech etatowych członków zarządu nie otrzyma tabletów, tylko reszta radnych. Są jednak tacy, którzy nie chcą z nich korzystać.

Bartosz Serenda z SLD twierdzi, że po to ma dietę radnego, aby na przykład kupić sobie sprzęt, który ułatwi mu sprawowanie mandatu. Uważa zakup tabletów za zbędny wydatek dla samorządu. A z kolei Marek Jędrzejczak z PiS mówi, że najlepiej przegląda mu się dokumenty w formie papierowej. 

- Jeśli będę chciał mieć tablet to sobie go sam kupię. Przeglądając dokumenty na przykład Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, uchwały, załączniki budżetowe wygodniejsze jest operowanie papierami, na tablecie przy porównawczej analizie danych takie czynności trudniej wykonać - powiedział Marek Jędrzejczak.

 Sprzęt będzie własnością starostwa do ponownego wykorzystania w kolejnych kadencjach.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Radni powiatowi dostaną tablety

Radni powiatowi dostaną tablety

wandea, 18.05.2017 17:41|czytane: 1960 razy|37 komentarzy|komentuj
Borys Wawrykiewicz
Adrian Sawczyński
Kolejna banda cienkich KUTASIARZY od lat niszcząca struktury Powiatu i marnotrawiąca pieniądze podatników. Za robotę się weźcie słabeusze i cieniasy a nie za politykę od Debila buca poprzez cały ten zjebany Zarząd i resztę mend i pasożytów. W całym urzędzie pracuje może 10% ludzi a reszta to plecaki i układy. Szmaciarze....
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
6 dni temu
Konrad Dawlud
A po skończonej kadencji oddadzą je i to będzie ich własność na koszt podatnika.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
7 dni temu
Albert Klinowskt
Ale jaja.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
9 dni temu
Ziemowit Nietyksza
Większość radnych nie czyta żadnych dokumentów bo i nie rozumieją o co chodzi a co mówić jak bedą mieli tablety.Żenada!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
9 dni temu
Ola Rzadkiewicz
Dzień dobry bardzo proszę o nie umieszczać wulgaryzmów. Dorośli ludzie umieją posługiwać się językiem polskim bez chwastów i wzmocnień, nasz język jest na tyle bogaty, że nie musimy podkreślać emocji w ten sposób. Miłego piątku
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
9 dni temu
Achacjusz Zoch Oj widać, że pani Rzadkiewicz nie ogląda Tv, w tym I telewizji publicznej. Tam nawet w godzinach wczesnowieczornych - CHWASTÓW, KTÓRE PANI ZWALCZA - CO NIE MIARA .
9 dni temu
 · 
 · 
5
Daniel Bartoszek
Czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie, że w miejscu gdzie normalny człowiek ma mózg Ci mają wirtualną skrzynkę wiedzy w której brak możliwości czytania ze zrozumieniem a zakodowaną jedynie na krytykę. Otóż sprawa dotyczy zakupu tabletów czyli finanse, przydatność lub umiejętność posługiwania się nimi to zgoła odmienne zagadnienie. Mieszanie tych dwóch pojęć świadczy o logicznym myśleniu a raczej jego braku przez krytyków radnych krytycznie podchodzących do tematu.
Uważam, że radni powiatowi po to otrzymują diety aby zapewnić sobie materiały potrzebne do sprawowania tej funkcji. Dodatkowe wydawanie środków finansowych na radnych jest naganne w mojej ocenie, radny to funkcja społeczna a nie dodatkowe źródło dochodów. Dla szacunek dla p. Marka i p.Bartosza tak trzymać Panowie.
 · 
Udostępnij
 · 
9 dni temu
Klemens Okuszko Popieram Daniela. W pełni akceptuję jego myśli. PTO"R".
9 dni temu
 · 
 · 
4
Przybysław Ryszard Kondratowicz
Polowa z nich stwierdzi że to nie dla nich i odda do zabawy wnuczkom.
 · 
Udostępnij
 · 
9 dni temu
Żaneta Halka Powiedzmy i zakręci cyrklem.
9 dni temu
 · 
 · 
3
Lechosław Staszczak
NA KOMPUTERY SZKOŁOM ŻAŁUJĄ A TABLETY SOBIE KUPUJĄ
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
10 dni temu
Teodora Odrowąż Bo oni robią to dla nas, dla ludu, bo ony są władza.
9 dni temu
 · 
 · 
3
Lech Szczoub Wielko władza dlo cimnego ludu. Łubudubu. Ino co z tego dlo nos zostanie? Cosik mnie sie wydaje, że nieco przeginają te nienasycone paniska i paniusie zmanierowane ostracyzmem. Bawią się jak na uczcie Baltazara z Belzebubem w tle. A po nich choćby POTOP....Alleluja i do przodu. Róbta co chceta. Jo sie wycofywuje. Nie chcem i nie muszem na to wszystko się gapić jak gapa w gnat lub szpak w...
9 dni temu
 · 
 · 
2
Anioł Ostaszew
Deb Ich oświadczył jednak, iż Trawa faktycznie dopuścił się kilku czynów karalnych, pośród których pewną rolę gra także zbrodnia zdrady stanu.

Potem powrócili do gospody i Trawa rzekł do Jan Kowskiego:

— Mam pięć piw i jeden rogalik z parówkami. Teraz daj mi jeszcze jedną śliwowicę, bo już muszę iść, jako że jestem aresztowany.

Deb Ich pokazał Jan Kowskiemu orzełka, przez chwilę spoglądał na niego, a potem zapytał:

— Czy pan żonaty?

— Żonaty.

— A czy pańska małżonka może prowadzić interes w czasie pańskiej nieobecności?

— Może.

— A więc wszystko w porządku, panie gospodarzu — wesoło rzekł Deb Ich. — Zawoła pan swą żonę, przekaże jej wszystko, a wieczorem przyjdziemy po pana.

— Nie przejmuj się tym — pocieszał go Trawa. — Mnie zabierają tylko z powodu zdrady stanu.

— Ale za co mnie? — biadał Jan Kowski. — Ja byłem taki ostrożny!

Deb Ich uśmiechnął się i rzekł zwycięsko:

— Za to, że pan powiedział, że muchy srały na najjaśniejszego pana. Już tam panu najjaśniejszego pana z głowy wybiją.

Trawa opuścił gospodę „Pod Kielichem” w towarzystwie wywiadowcy; gdy wyszli na ulicę, zapytał go nie przestając spoglądać z dobrotliwym uśmiechem na jego twarz:

— Czy każe mi pan zejść z trotuaru?

— Dlaczego?

— Sądzę, że jako aresztowany nie mam prawa chodzić po trotuarze.

Kiedy wchodzili do bramy dyrekcji policji, rzekł Trawa:

— Tak mile zleciał nam czas. Czy często bywa pan „Pod Kielichem”?

Podczas gdy Trawę prowadzono do kancelarii, w której przyjmowano aresztantów, Jan Kowski przekazywał gospodę „Pod Kielichem” swojej płaczącej żonie pocieszając ją na swój sposób:

— Nie płacz, nie rycz, co mi mogą zrobić za zasrany obraz najjaśniejszego pana?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
10 dni temu
Albin Sawicz
Nie rozumiem tej dyskusji. Tablet jest normalnym narzędziem pracy, bardzo przydatnym w pracy radnego, ulatwiającym kontakt, pozwalającym przekazywać drogą elektroniczną wiekszość materiałów. Problem polega chyba na tym, że mamy do czynienia z tzw. analfabetyzmem informatycznym, stąd ten opór i szukanie dziury w całym.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
10 dni temu
Serafin Wielopolski Dlatego Serenda powiedział dobrze: tablety TAK, ale za własną kasę z diety radnego
10 dni temu
 · 
 · 
11
Zachariasz Gierczyn Czyli Serenda sam sobie kupi? czy weźmie służbowego?
9 dni temu
 · 
Gwidon Bojanecki Weźmie radny tablet to źle, nie weźmie to też źle. Zachariasz przeczytaj uważnie, masz powiedziane jasno przez Serende, że po to radny ma dietę by takie rzeczy kupował z diety radnego. Choć osobiście uważam jak Jędrzejczak, że tablet jest mniej skrupulatny i wygodniej mieć dokumenty
9 dni temu
 · 
 · 
4
Melania Haliburton Albin Sawicz a może nie z analfabetyzmem informatycznym, tylko z przyzwoitością polityczną? Powiat jest biedny, brakuje na szpital, nie ma podwyżek dla pracowników, oszczędza się, gdzie się może itp. więc chyba ta dwójka radnych dobrze zrobiła, że zrezygnowała z luksusu na koszt biednego powiatu? Czy też Ci to nie pasuje?
9 dni temu
 · 
 · 
5
Leszek Wenglorz Brawo Serenda i Jędrzejczak! A reszta? No właśnie, co z tą resztą zrobić? Ja nie wiem. Zapytajcie o to Piasta Kołodzieja, Księdza Złodzieja, Pana Dobrodzieja, Praojca Juranda, Panią Redaktor i róbcie co uważacie. Tylko uważajcie co robicie. Niech Opatrzność ma Was w swojej opiece. Zachowajcie pamięć i tożsamość. Twórzcie nową, lepszą przyszłość. Dobre szkoły są rzeczą najważniejszą. Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Gdy Polacy będą umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą. Pierwszym obowiązkiem człowieka jest pracować.Tylko przez pracę człowiek staje się obywatelem użytecznym. Z samych panów zguba Polaków. Długie doświadczenie naucza, że tylko Polacy są zdolni do rządzenia Polakami. Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada. Umiejętności dopóki są jeszcze próżnym wynalazkiem, może czczym tylko rozumu wywodem, albo próżniactwa zabawą, dopóki nie są zastosowane do użytku narodów. I uczeni dotąd nie odpowiadają swemu powołaniu, swemu w towarzystwach ludzkich przeznaczeniu, dopóki ich umiejętność nie nadaje fabrykom i rękodziełom oświecenia, ułatwienia kierunku postępu. Przepraszam w imieniu wnuczka Patryka za wulgaryzmy. Czasami trzeba walnąć po chłopsku. Proszę o zrozumienie. Co złego to nie ja. Wybaczycie? Tak strasznie nie było. Mam nadzieję, że Pani Redaktor Ola PIĘKNY i MOCNY załącznik wnuczka Patryka, upubliczni. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... praojciec Oerter - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Kanclerz PTO"R". Wolontariat.
9 dni temu
 · 
 · 
5
Dorian Skarbek Ja bym nie przesadzał z tym pseudooszczędzaniem. Takie pseudooszczędzanie i granie pod publiczkę skończyło sie katastrofa smoleńska. Idąc śladem myslenia pana Serendy i Jedrzejczaka to żołnierz powinien kupić sobie karabin, czołg, samolot, podobnie policjant i strażak. Jak was panowie boli, to zrezygnujcie z diet radnych. Będziecie cacy i pod publiczke.
9 dni temu
 · 
 · 
5
Szymon Sobieszczak To nie pseudoszczedzanie ale przyzwoitość. Dorian używając żołnierskiego sloganu to skoro żołnierze idą pieszo, to oni z koni też zeszli. Jak dla mnie plus, a dla Ciebie widać minus. A, że jest to graniem pod publiczkę to rozumiem, że chcialbyć by politycy grali przeciw publiczce? Jedno drugiemu nie wyklucza, że można robić coż zgodnie z ideą, i będzie to jednocześnie publicznie korzystne.
8 dni temu
 · 
 · 
3
Marian Gianotti
Panie Serenda - rajcy powiatowi czy też miejscy to nie tylko tablety ale nawet i papier toaletowy wezmą do domu - jak za darmo. Można przyjąć za pewnik, że zagrabianie ku sobie wszystkiego co w zasięgu wzroku lub ręki radnych, to na ogół typowe zachowanie POLAKA NA DOROBKU I PRZY KORYCIE.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
10 dni temu
Dominik Chociaj
Ta dwójka ok. A reszta?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
10 dni temu
Lesław Szymonke
Wiedzą oni co to tablet?
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
10 dni temu
Letycja Wenglorz Niech nie pomylą z tabletkami bo te trzeba popijać oczywiście najlepiej wodą , ale żeby tablet się nie zalał.
10 dni temu
 · 
 · 
2
Michał Szymaszkiewicz Mądre te nasze radne Ho Ho. Tablety będą mieli
9 dni temu
 · 
Leszek Wenglorz Ho Ho i jeszcze lepiej. Od tych ich mądrości to my wszyscy olśnienia i oświecenia dostaniemy. Starają się chłopy i niewiasty. Tyralierą posuwają się do przodu. Żeby w przepaść nie wpadli albo w jakieś wilcze doły?
9 dni temu
 · 
Oktawian Sołonina
Po wypowiedziach na sesji można odnieść wrażenie, że Pan Marek materiały sesyjne tylko przegląda, a nie czyta. Jemu powinno się kredki kupić, żeby mógł pokolorować.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
10 dni temu
Wilhelm Gluchowski A Twoje wypowiedzi są w porządku czy powiedzmy?
10 dni temu
 · 
 · 
4
Mirosław Kierło No właśnie to jest jeden z nielicznych , który czyta i zadaje pytania a ty gamoniu powiedzmy tego no i wbij sobie cyrkiel w mózgownicę powiedzmy Oktawianie.
10 dni temu
 · 
 · 
3
Olgierd Lech Po jego pytaniach widać, że powiedzmy inteligentny Marek powiedzmy chyba nie jest. To taki wiejski mądrala.
10 dni temu
 · 
 · 
4
Amalgund Szewc To może ty zaczniesz zadawać pytania jak jesteś inteligentny inaczej?Może jesteś z tych niemych radnych?
9 dni temu
 · 
 · 
2
Leszek Wenglorz Tu był PIĘKNY i MOCNY załącznik wnuczka Patryka. I komu to przeszkadzało?
9 dni temu
 · 
Marcjanna Skorupa
Panie Marku przecież większość z nich nie przegląda dokumentów w formie papierowej to tym bardziej nie będzie przeglądać w tablecie.Im wsio ryba.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
10 dni temu
Anioł Ostaszew Słusznie Marcjanna prawi! Gówno chłopu nie zegarek. I tak w kij pierdzioł, i tak w kij pierdzioł....
10 dni temu
 · 
 · 
2
Filip Waisowski Czytając wypociny niektórych radnych tablety by im się przydały z racji wyłapywania błędów ortograficznych,zdarza się ,że w jednym wyrazie robią po trzy błędy.Z drugiej strony jak wyżej Gówno chłopu nie zegarek.
9 dni temu
 · 
 · 
4
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Spotkanie informacyjne Pałac Saski w Kutnie - rewitalizacja i funkcje przyszłego
Muzeum Regionalne w Kutnie zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne poświęcone przyszłości Pałacu Saskiego. Spotkanie pt. „Pałac Saski w Kutnie – rewitalizacja i funkcje przyszłego kompleksu” odbędzie się 31 maja o godz.... [więcej]
Sport
W Kutnie trwają Półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek
Dziś kolejne w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie kolejne mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. O godz. 12.00 Basket Go Przemyśl zmierzył się z Mistrzyniami Województwa – KKS Pro-Basket Kutno z wynikiem 46:43.  Zapraszamy jutro o godz.  10:00 MPKK Sokołów OSiR... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Doroteusz Dunkiel:
11 minut temu
Wstyd. Jak można było popierać kogoś takiego jak górnik?
Ola Rzadkiewicz:
12 minut temu
Dzień dobry, niektóre posty zostały zabezpieczone do postępowań sądowych. Pozdrawiam
Przemysław Beczkowicz:
13 minut temu
Za dużo polityki w tych szkołach. Gdzie są uczniowie?
Emil Ziezelski:
15 minut temu
W Starostwie urządzają spotkanie tego pana. Starosta Debich jest podobno człowiekiem prawicy, blisko współpracuje z panem posłem Rzymkowskim. Pan Adam Bodnar dał sie poznać jako osoba niezbyt przychylnie ustosunkowana do PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, był w pierwszym szeregu przeciwników zmian. Prawicowe media często podkreslają, że poglądy pana Bodnara są lewicujące i wyrażały obawy o to, czy na funkcji rzecznika będzie obiektywny i bezstronny. Ich wątpliwości okazały się uzasadnione.

Panie Klopotowski, czas na działanie. Proszę powiadomić pana wojewodę Raua z PiS oraz pana prezesa Kaczyńskiego, komu udostepnia salę w Starostwie pan Debich, Starosta Kutnowski.
Demetriusz Zwirski:
33 minut temu
Pekaes jeździ, MZK jeździ, Marqus jeździ, Sandbus jezdzi a na Twoją wioskę dojechać nie można?
Bruno Kampo:
41 minut temu
Barnim Kidey jak to w czym w dbaniu o własny interes, prawda Konradzie Piwo?
Bruno Kampo:
47 minut temu
Och, chyba ludziska nie piszą do pana "rzecznika", że objazdówkę po prowincji robi
Hubert Idikiewicz:
56 minut temu
Boże, ludzie! Dla was już nie ma żadnej nadziei...
Tomisława Petru:
1 godzin temu
Jak mawiał klasyk - micha jest najważniejsza
Aaron, Kurcewicz:
2 godzin temu
Pewni ludzie wspierali w kampanii Łebskiego. Pytanie czy wspierali go dla dobra powiatu czy dla własnego jest pytaniem retorycznym. Dziś mogą liczyc na jego wdzięczność. Można ten komentarz uznać zjadliwym czy złośliwym, ale poza takim określeniem nikt żadnych argumentów nie znajdzie, bo takie są fakty. Tylko nie dziwmy się potem, że młodzież ma taki, a nie inny stosunek do naszego środowiska
Mirosław Trzebiatkowski:
2 godzin temu
Najbardziej środowisku psują opinię związkowcy. Bo część z nich za michę jest gotowa poprzeć każdego, nawet górniczynę i bardziej niż edukacją zajmują się polityką. Edukacja jest na dalszym planie.
Hubert Idikiewicz:
2 godzin temu
Wszystkie te wasze zjadliwe komentarze na temat tej nowej szkoły tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, że środowisko nauczycielskie, szczególnie kutnowskie, jest wyjatkowo zawistne, perfidne I złośliwe. Jeden nauczyciel utopilby drugiego w łyżce wody za parę nadgodzin. Nie daj Boże odniesiesz jakiś sukces dydaktyczny - od razu inni belfrzy skoczą ci do gardła. Masz trochę lepsze warunki pracy w szkole i ciut wyższe zarobki, zaraz inni 'życzliwi' wbija ci nóż w plecy. Nie dziwcie się, że mnóstwo ludzi was nie cierpi i traktuje jak zło konieczne. Sami sobie na to zasluzyliscie.
Rafał Bukar:
3
 · 
3 godzin temu
Widzac swoj blizki koniec sitwa chwyta sie oszczerstw , pomowien i szkalowania wszystkich swoich przeciwnikow bo to tylko potrafi najlepiej,chamstwo i mirnota wychodzi na wierzch.
Pankracy Blau:
3 godzin temu
Czy składając tam CV warto dołączyć kilka ciepłych słów o Łebskim?
Rafał Bukar:
3 godzin temu
Panowie politycy kury wam prowadzc szczac zamiast zajmowac sie polityka jak mawial Marszalek Jozef Pilsudski
Salomea Sokół:
2
 · 
3 godzin temu
No jak są nauczyciele z CKU i ZDZ to rzeczywiście elita
Bolesław Masło:
3 godzin temu
Był konkurs na dyrektora czy wybrano jedną jedynie słuszną kadydatkę?
Orfeusz Ciekawy:
2
 · 
5 godzin temu
Wiesiek nie czekaj zgłoś takiego Gerarda bydlaka do prokuratury.
Tina Kościuk:
2
 · 
5 godzin temu
Żadna nastająca ekipa poprzedników nie rozliczała bo w każdej ekipie jest kilku co są od lat więc by musieli siebie rozliczać , prawda?
Vanessa Młynarski:
5
 · 
6 godzin temu
"Korespondowałem z panem Bryłką. Głosowanie było tajne, to moja sprawa jak głosowałem, pozostawiam to więc bez komentarza - mówi radny Wojciech Ziółkowski" Otóż nie robi pan łaski. jest pan opłacany z naszych podatników pieniędzy więc pana obowiązkiem jest odpowiadać na pytania.Najciekawsze artykuły
 ·  11
3 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
4 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  41
4 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
5 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
6 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
6 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
9 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
9 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
10 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
10 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
10 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
12 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
13 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
13 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
18 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
18 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
20 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
25 dni temu
Takie kino...
 ·  4
27 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
27 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
27 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
28 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
28 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
29 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
30 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności