eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Proces byłej dyrektor pośredniaka Danuty R. ponownie niejawny
Podobnie jak w pierwszym procesie byłej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie Danuty R. dziś postanowieniem Sądu Rejonowego w Kutnie wyłączono jawność procesu.

Proces byłej dyrektor pośredniaka Danuty R. ponownie niejawny, ./upload/articles_pakiety/33256/01_obraz.jpg


Przypomnijmy, Prokuratura Rejonowa w Kutnie oskarżyła Danutę R. o to, że w okresie od lipca 2011 do kwietnia 2013 r. wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy działając czynem ciągłym z powziętym z góry zamiarem złośliwie naruszała prawa pracowników wynikające ze stosunku pracy, nie respektowała zasad równego traktowania i dyskryminowała pracowników z powodu przynależności do zakładowej organizacji związkowej NSZZ Solidarność i rozwiązała z nimi stosunek pracy (art. 218 par 1 KK w zw. z art 12 KK).

Oskarżyciele, pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie żądali kary dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5. Prokurator z kolei kary jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Sąd Rejonowy w Kutnie w składzie sędzia SR Sylwester Przygodziński 27 listopada 2015 roku uznał byłą dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie za winną zarzucanych jej czynów eliminując z opisu czynu zarzucanego przez Prokuraturę działanie czynem ciągłym z powziętym z góry zamiarem i skazał Danutę R. na 3 000 zł grzywny, zwrot kosztów procesu oskarżycielom posiłkowym (po 1680 zł i 1700 zł) oraz koszty sądowe w kwocie 2 850 zł.

Wyrok ten zaskarżyli do Sądu Okręgowego w Łodzi zarówno poszkodowani, byli pracownicy pośredniaka, jak i oskarżona. Sąd w Łodzi po prawie roku od wyroku, 10 listopada 2016, zdecydował o skierowaniu sprawy Danuty R. do ponownego rozpoznania przez sąd I instancji czyli Sąd Rejonowy w Kutnie.

Pierwsze posiedzenie Sądu odbyło się 14 lutego, a dziś kolejne, na którym sędzia Eufemia Korzekwa-Stawowska wyłączyła jawność procesu, stąd jak poprzednio ani media ani publiczność nie może w nim uczestniczyć. Sędzia w lutym zleciła badania oskarżonej przez biegłego na okoliczność postanowienia w kwestii jawności sprawy. Nie usłyszeliśmy też dziś uzasadnienia niejawności procesu zatem za kilka miesięcy ogłosimy jedynie wyrok dla Danuty R. 

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Proces byłej dyrektor pośredniaka Danuty R. ponownie niejawny

wandea, 22.03.2017 11:39|czytane: 1011 razy|23 komentarzy|komentuj
Dariusz Kusprulin
Hadrian Brun
Szanowna Pani Redaktor
Uprzejmie proszę Panią o wysłanie zapytania do UM ile kosztowała miasto promocja pana Burzyńskiego w postaci wydrukowanych na kredowym papierze 11 stronicowych broszur z budżetem Kutna na 2017 rok. Uważam za dalece szkodliwe działanie reklamowe przed wyborami przy wykorzystaniu środków miasta w taki wręcz bezczelny i prostacki sposób ! Ten skompromitowany swoimi wieloletnimi nieudolnymi (z punktu widzenia miasta i nas) osobnik stara się jeszcze jak widać o kolejna piątą kadencję, co w moim odczuciu wygląda na szczyty impertynencji i chamstwa. Pan Burzyński przede wszystkim musi odpowiedzieć za całe zło, którego dokonał, a które mam nadzieję, zostanie przez nas wkrótce w pełni udokumentowane, a wcześniej sprawdzone przez służby specjalne, do tego powołane. Trudno w tym kontekście wyobrazić sobie większą bezczelność, zakłamanie i kolejne już marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Ludzie myślący tak jak ja gardzą tym człowiekiem, który wyłącznie dlatego jest prezydentem, że uzależnił od siebie sporą grupę ludzi i ich rodziny, działając w myśl zasady „kija i marchewki”. Tajemnica poliszynela jest to w jaki sposób ten człowiek działa. Mnie osobiście i moim znajomym jest po prostu wstyd za to, ze ktoś tak obrzydliwy (przynajmniej dla mnie i mojej rodziny) pod każdym względem pełni tak odpowiedzialną funkcje przez tyle lat. Gdybym sam był w czasach PRL tak jak ten osobnik funkcjonariuszem WUSW i członkiem bandyckiej PZPR podałbym się nie tylko do dymisji, ale przede wszystkim przeprosiłbym społeczeństwo za to kim jestem. Proszę uprzejmie Panią Redaktor o wystąpienie z zapytaniem czytelników (właśnie tym), na jakiej podstawie ten osobnik robi sobie reklamę za społeczne pieniądze. Pozdrawiam serdecznie. Wiem, że to być może marnotrawstwo ale bez czytania wyrzucam tę broszurę do kosza !
I jeszcze jedno: która drukarnia na tym zarobiła?!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
33 dni temu
Hadrian Brun
Szanowna Pani Redaktor
Uprzejmie proszę Panią o wysłanie zapytania do UM ile kosztowała miasto promocja pana Burzyńskiego w postaci wydrukowanych na kredowym papierze 11 stronicowych broszur z budżetem Kutna na 2017 rok. Uważam za dalece szkodliwe działanie reklamowe przed wyborami przy wykorzystaniu środków miasta w taki wręcz bezczelny i prostacki sposób ! Ten skompromitowany swoimi wieloletnimi nieudolnymi (z punktu widzenia miasta i nas) osobnik stara się jeszcze jak widać o kolejna piątą kadencję, co w moim odczuciu wygląda na szczyty impertynencji i chamstwa. Pan Burzyński przede wszystkim musi odpowiedzieć za całe zło, którego dokonał, a które mam nadzieję, zostanie przez nas wkrótce w pełni udokumentowane, a wcześniej sprawdzone przez służby specjalne, do tego powołane. Trudno w tym kontekście wyobrazić sobie większą bezczelność, zakłamanie i kolejne już marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Ludzie myślący tak jak ja gardzą tym człowiekiem, który wyłącznie dlatego jest prezydentem, że uzależnił od siebie sporą grupę ludzi i ich rodziny, działając w myśl zasady „kija i marchewki”. Tajemnica poliszynela jest to w jaki sposób ten człowiek działa. Mnie osobiście i moim znajomym jest po prostu wstyd za to, ze ktoś tak obrzydliwy (przynajmniej dla mnie i mojej rodziny) pod każdym względem pełni tak odpowiedzialną funkcje przez tyle lat. Gdybym sam był w czasach PRL tak jak ten osobnik funkcjonariuszem WUSW i członkiem bandyckiej PZPR podałbym się nie tylko do dymisji, ale przede wszystkim przeprosiłbym społeczeństwo za to kim jestem. Proszę uprzejmie Panią Redaktor o wystąpienie z zapytaniem czytelników (właśnie tym), na jakiej podstawie ten osobnik robi sobie reklamę za społeczne pieniądze. Pozdrawiam serdecznie.
Wiem, że to być może marnotrawstwo ale bez czytania wyrzucam tę broszurę do kosza !
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
33 dni temu
Gwidon Forseyth
Dnia 27 listopada 2015 r. to nie sędzia uznał p. Raciborską winną ale SĄD! Jakie znaczenie dla rozpoznawanej sprawy ma podawanie imienia i nazwiska sędziego? Jeśli już chcecie o tym napisać to napiszcie "sąd w składzie SSR XY uznał oskarżoną za winną zarzucanych jej czynów i skazał ZŻ na karę". Sędzia nie wydaje wyroku, a ogłasza w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
33 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, proszę bardzo.
33 dni temu
 · 
 · 
5
Gaweł Miżger O jakim składzie ty mówisz? Przecież w kutnowskim sadzie jest na sprawie jeden sędzia to jaki to skład , no chyba,że jednoosobowy.Proces jest niejawny(?) , ale sędzia jawny więc o co chodzi? Nie ma się czego wstydzić, prawda?A co do tego czy sędzia czy sąd wydaje wyrok czy coś uznaje to wydaje mi się ,że sędzia a nie sąd bo dla mnie sąd to budynek.
33 dni temu
 · 
 · 
5
Patryk Wierzbięta
Kiedy wreszcie Debich usunie z orzecznictwa Raciborska, ktora nie powinna miec pelnomocnictwa i pracowac w zespole orzecznictwa PCPR, ktory podlega Trawczynskiemu. Czyzby Trawczynski dalej wspieral grupy wsparcia poprzedniej ekipy.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
33 dni temu
Rufin Wąż Co racja to racja . Widać ,że ekipa trzyma się w całej rozciągłości , gdzie może swoich utyka .
33 dni temu
 · 
 · 
8
Sergiusz Izdebski Debich sprzedał resztki swojej godności PO i ludziom ich pokroju. Sam jak widać obłowił się nieźle. Ciekawe na ile zabezpieczył Jacentego w podziękowaniu za to , że "wyprał mu mózg" doszczętnie?. Zapomniał o tych, którzy go wspierali wówczas, gdy wszyscy go opuscili i był w głębokiej depresji. To może powrócić, drogi Krzysztofie, może szybciej niż się tego spodziewasz. W tej sytuacji nawet DonCerutin pogardzi nim.
33 dni temu
 · 
 · 
9
Liza Dubina Prał , prał i skutecznie wyprał , aż dziw bierze.
32 dni temu
 · 
 · 
5
Przemysław Deben
A prokuratura to sie wogole pofatygowala na ta sprawe bo chyba to prokoratura prowadzila doniesienie, trzeba im przypomniec i to tym z Lodzi. Koniecznie
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
33 dni temu
Malwina Goldbach A który prokurator się tym zajmuje?
33 dni temu
 · 
 · 
13
Julian Gutowski
Dziewczyny trzymam za was kciuki bo przeszlyscie od oskarzonej wiele zlego ale jestem przekonany, ze Raciborska dostanie niedlugo to na co sobie zasluzyla, bo kazda lza wylana przez jej wyczyny i Galowej nie zgina. Szkoda , że Sad niepozwolil na relacje tej pani dzialalnosci. Ale pamietam jak wydawala pieniadze bez sensu walczac przeciwko tym kobieta w sadzie pracy, przegrywala wszystkie sprawy a brnela dalej , zapomniala powiadomic rade powiatu o wycieku poeniedzy podatnika z kasy urzedu. Zglosila o tym chyba dopiero po 2 latach. Jak zatem byla rozliczona , jakie falszywe sprawozdania przyjmowali radni. Wprowadzala w blad swiadomie. Pani Olu moze tym pani moglaby sie zainteresowac.prosze jako podatnik.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
34 dni temu
Mirosław Bucholc A co robili ci którym podlegała?
33 dni temu
 · 
 · 
15
Przemysław Deben Gal - Grabowska kolezanka Raciborskiej dawna dyrektor PUP wspierala oskarzona we wszystkich poczynaniach z zemsty za odwolanie z funkcji dyrektora. Wspierala ja w tym PO , PSL i Klopotowski
33 dni temu
 · 
 · 
15
Hubert Pawełek
Czego boi sie oskarzona opini publicznej, co ma do ukrycia. A moze boi sie że ktos zainteresuje sie wydawanymi orzeczeniami w PCPR gdzie nadal ma umowe o prace. Co moglo by zobaczyc spoleczenstwo ponad to, że msciwa kobita straszne pewnie sie zachowuje, to moze lekarz psych....sie pomylil . Ulica mowi, ze pracuje u meza i szykuje sie na powrot do PUP bo o ona tylko moze byc dyrektorem nikim innym
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
34 dni temu
Albin Kouski Spokojnie, Raciborska już dyrektorem nie zostanie. Niech lepiej zadba o swoją duszę i ukorzy się w Wielkim Poście, wyzna swoje grzechy i zadośćuczyni Panu Bogu i bliźniemu, a jest za co pokutować!!!!!!!
34 dni temu
 · 
 · 
19
Mirosław Bucholc No to ona w tym okresie wydawała orzeczenia w PCPR? Kto ją tam zatrudnił?No kurcze ja już nic z tego nie rozumię i jeszcze utajnianie sprawy to już nadto, co jest grane?
33 dni temu
 · 
 · 
18
Ambroży Ukolicz
Danuta R. i tak w oczach społeczeństwa kutnowskiego jest winna i musi ponieść konsekwencje swoich decyzji, bo to wyjatkowo wyrafinowana i zła osoba
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
34 dni temu
Edmund Berkowicz smiech na sali ze uwazasz sie za społeczenstwo kutnowskie !!!
33 dni temu
 · 
Bolesława Haubitz Edmund a ty jesteś społeczeństwem kutnowskim? Kto cię upoważnił ,żebyś kogoś z tego społeczeństwa wykluczał? Trzeba wykluczać przestępców a nie zwykłych ludzi.
32 dni temu
 · 
Maryna Chomyszyn
Co musi być takiego szczególnego ,że wyłączona jest jawność ?Czy to aby nie idzie w kierunku umorzenia?
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
34 dni temu
Maksym Dubarski KTO ZA TO WSZYSTKO PŁACI I DLACZEGO TAK DŁUGO TO TRWA? ZA GRANICĄ SPRAWY TAKIE, A NAWET ZNACZNIE POWAŻNIEJSZE KOŃCZĄ SIĘ W MIESIĄC A U NAS TRWAJĄ LATAMI. O CO TU CHODZI ?
34 dni temu
 · 
 · 
26
Romuald Okręglewicz A może chodzi o to ,żeby rozwlec i pozapominać , a może komuś się znudzi i zrezygnuje . a może umorzą , a może się przedawni cholera wie o co chodzi.
34 dni temu
 · 
 · 
26
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Dlaczego w Kutnie wciąż nie ma mieszkań dla naprawdę potrzebujących? Rodzina
Troje dzieci w rodzinie zastępczej u babci, grzyb i wilgoć na podłodze, na ścianach, dramatyczny stan okien i drzwi, ogrzewanie węglowe... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Zapowiedzi: W maju Podwieczorek z Pawłem Królikowskim
10 maja o godz. 18.00 Centrum Teatru Muzyki i Tańca zaprasza na spotkanie w ramach cyklu Podwieczorek z... tym razem gościem Leszka Bonara będzie Paweł Królikowski - aktor filmowy, telewizyjny, teatralny... [więcej]
Sport
W niedzielę Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza
Dziś 24 kwietnia ruszyła sprzedaż biletów stacjonarna na mecz Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 30 kwietnia o godz. 12.40 w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Bilety można kupować za pośrednictwem portalu kupbilet.pl, w siedzibie klubu KKS PRO-BASKET KUTNO poniedziałek... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]
Reno Laguna II Sprzedam Renault LagunarnRok produkcji: 2002rnPrzebieg: 240 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: Srebny metalikrnCena: 5300,00 zł do negocjacjirnSprzedam Reno Laguna 2002 rok 1,9 DCI Cena 5300 zl do rozsądnej neg... [czytaj więcej]
części Lombardini, Ruggerini, Kohler, VM Motori , Cummins KT Service - niezależny bezpośredni importer oryginalnych części do silników Lombardini, Kohler, VM Motori, Ruggerini : - oryginalne części do silników marki Lombardini, Kohler, VM Motori, ... [czytaj więcej]
sprzedam toyota yaris sedan 1400 cm 2007 rok używany od siedmiu lat przebieg 95 000km automat stan techniczny i wygląd bardzo dobry , kolor stalowy alu felgi ... [czytaj więcej]
Domek handlowy rnSprzedam domek (budkę ) handlową. Wymiary : 2,5 m x 2 m.Budka wykonana z drwnianych desek kolor sosna.W skład domku wchodzą:rn- domek impregnowanyrn- pokrycie dachowern- podłoga drewniana rn- o... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
Mieszkanie w centrum Kutna! Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna - 36m. Widny lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje s... [czytaj więcej]
Kredyty firmowe bez ZUS,US Decyzja na poziomie oddziału Kredyty gotówkowe bez ZUS i US dla firm (obrotowe lub ratalne bez zabezpieczenia do 200 000 zł) Pożyczki hipoteczne dla osób zadłużonych (bez ZUS i US) Kredyty gotówkowe dla Klientów indywid... [czytaj więcej]
Zamienię mieszkanie 39mkw Zamienie mieszkanie 39mkw w dobrym stanie z ZNM składający się z kuchni, pokoju i wc.Po remoncie.Ogrzewanie piecowe.Mieszkanie bez zadłużenia.Niski czynsz.Zamienię się na większe mieszkanie.... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe z atestem potrzebnym do odbioru budowlanego. Zbiorniki można przeznaczyć na szambo, oczyszczalnię, gnojówkę, ziemianki. Zbiorniki posiadają 2-letnią gwarancję, za d... [czytaj więcej]
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,WYPOSAŻENIE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY WOJSKOWE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU Kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Walerian Kmicic:
9 minut temu
Brawo sad zaczynam wierzyc ze zyje w panstwie prawa brawo policja izolowac takie jednostki jak pa lukasz K on powinien przejsc badania psychiatryczne jak moze czlowiek zabic czlowieka jako byly policjant chyba zna techniki obezwladniajace
Kacper Bergen:
19 minut temu
NIE MASZ CO ROBIĆ, BRAK CI KŁOPOTÓW, TO SOBIE WYMYŚLAJ DO CZEGO TEN PLAKAT!
Ksawery Leon Adamik:
3
 · 
28 minut temu
To jawne, wg mnie, żarty ze społeczeństwa i państwa prawa.
Lambert Koguciński:
2
 · 
32 minut temu
bardzo dobrze, wszyscy zadowoleni LUZIK wykosił na youtube można obejrzeć
Edgar Kaczor:
1 godzin temu
TO JEST PATRIOTYZM !!! NIE TO CO TA HOŁOTA Z ONR.
Dariusz Kurcewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Wyczytany był z imienia nazwiska
Dariusz Szołupa:
3
 · 
2 godzin temu
"Współorganizatorami koncertu byli Krzysztof Debich Starosta Kutnowski, Urząd Miejski w Krośniewicach, Urząd Gminy Dąbrowice, Urząd Gminy Kutno, Polfarmex S.A. i Stemplarnia. "
Czy starosta indywidualnie współorganizował koncert , czy jako Debich osoba prywatna bo jeżeli jako starosta to raczej chyba powinno być ,że współorganizatorem było starostwo tak jak kolejne wymienione urzędy , czy może się mylę?
Flawiusz Kłopotk:
2 godzin temu
Brawo Marcel
Norman Błasik:
2
 · 
2 godzin temu
Kołach odejdź,zobacz,jutro po wyroku WSA to już nie będzie to samo odejście,zwłaszcza dla Ciebie...
Pompejusz Winko:
3 godzin temu
Oj Ildefonsie!. Co ma do tego obraz i Wawrzyniec? Obraz był w Łąkoszynie, był Dybowie... A plakatów nie było na mieście. Zresztą, czy warto zakłócać sobie głowę treścią tych plakatów? Przemyśl sprawę. Nie mieszaj do tego Kościoła. Pozdrawiam.
Seweryn Chorążak:
3 godzin temu
byłoby to logiczne!
Jaromir Grzyb:
3 godzin temu
Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu.

- Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.
Ildefons Dworzański:
2
 · 
3 godzin temu
Od dwóch tygodni księża informują, że 27 kwietnia przybywa do Wawrzyńca cudowny obraz z Jasnej Góry. Dlatego wszystko stanie się jasne. Ech ludzie, widać do kościoła nie chodzicie.
Waldemar Kobyliński:
3 godzin temu
Proponuję redakcji wyłączenie komentarzy. Nie warto wszystkiego psuć ludzką głupotą.
Makary Lubartowicz:
3 godzin temu
Jakie?
Dionizy Raczyński:
4 godzin temu
I jaki wyrok dostala??????
Bernard Fajfer:
2
 · 
4 godzin temu
ale Kłopot w sobie coś ma bo kobitki latały za nim wszystkir co chciały mieć stołki . Od Smiałkowej na Przemysłowej z Ośrodka, Raciborska z PUP też mu nadskakiwała i Rzeźnicka też .A teraz ? Chyba już facet z obiegu wychodzi po woli - z Sapiejką i Dębskim nadal się dobrze kumpluje
Abakuk Sieczka:
4 godzin temu
to taki "nowy" rodzaj reklamy, która ma zainteresować i bardziej utrwalić się odbiorcom, równie dobrze mogą w ten sposób reklamować papier toaletowy...
Mirosław Koropatwa:
3
 · 
4 godzin temu
Czy ktokolwiek i kiedykolwiek w końcu zrozumie, że w tańcu nie chodzi o wygrywanie i miejsca na podium? Wiadomo, że fajnie jest gdy grupa zostanie wyróżniona przez jury ale nie wbijajcie dzieciom do głowy, że tańczą po to, żeby zdobywały miejsca na turniejach.
Parys Wiktor:
4 godzin temu
Macie dzielnicowego , macie ze swojego rejonu radnego ,a prosicie Panią redaktor ? Cn ma załatwiać za tych co są od tego i kasę biorą?Najciekawsze artykuły
 ·  29
3 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
4 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
4 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
12 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
12 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
13 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
13 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
14 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
14 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
14 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
17 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
17 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
18 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
18 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
18 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
19 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
19 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
19 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
20 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
23 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
24 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
25 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
25 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
25 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
 ·  42
25 dni temu
Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności