eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 29.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Proces byłej dyrektor pośredniaka Danuty R. ponownie niejawny
Podobnie jak w pierwszym procesie byłej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie Danuty R. dziś postanowieniem Sądu Rejonowego w Kutnie wyłączono jawność procesu.

Proces byłej dyrektor pośredniaka Danuty R. ponownie niejawny, ./upload/articles_pakiety/33256/01_obraz.jpg


Przypomnijmy, Prokuratura Rejonowa w Kutnie oskarżyła Danutę R. o to, że w okresie od lipca 2011 do kwietnia 2013 r. wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy działając czynem ciągłym z powziętym z góry zamiarem złośliwie naruszała prawa pracowników wynikające ze stosunku pracy, nie respektowała zasad równego traktowania i dyskryminowała pracowników z powodu przynależności do zakładowej organizacji związkowej NSZZ Solidarność i rozwiązała z nimi stosunek pracy (art. 218 par 1 KK w zw. z art 12 KK).

Oskarżyciele, pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie żądali kary dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5. Prokurator z kolei kary jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Sąd Rejonowy w Kutnie w składzie sędzia SR Sylwester Przygodziński 27 listopada 2015 roku uznał byłą dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie za winną zarzucanych jej czynów eliminując z opisu czynu zarzucanego przez Prokuraturę działanie czynem ciągłym z powziętym z góry zamiarem i skazał Danutę R. na 3 000 zł grzywny, zwrot kosztów procesu oskarżycielom posiłkowym (po 1680 zł i 1700 zł) oraz koszty sądowe w kwocie 2 850 zł.

Wyrok ten zaskarżyli do Sądu Okręgowego w Łodzi zarówno poszkodowani, byli pracownicy pośredniaka, jak i oskarżona. Sąd w Łodzi po prawie roku od wyroku, 10 listopada 2016, zdecydował o skierowaniu sprawy Danuty R. do ponownego rozpoznania przez sąd I instancji czyli Sąd Rejonowy w Kutnie.

Pierwsze posiedzenie Sądu odbyło się 14 lutego, a dziś kolejne, na którym sędzia Eufemia Korzekwa-Stawowska wyłączyła jawność procesu, stąd jak poprzednio ani media ani publiczność nie może w nim uczestniczyć. Sędzia w lutym zleciła badania oskarżonej przez biegłego na okoliczność postanowienia w kwestii jawności sprawy. Nie usłyszeliśmy też dziś uzasadnienia niejawności procesu zatem za kilka miesięcy ogłosimy jedynie wyrok dla Danuty R. 

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Proces byłej dyrektor pośredniaka Danuty R. ponownie niejawny

wandea, 22.03.2017 11:39|czytane: 1054 razy|23 komentarzy|komentuj
Albin Cichojka
Hadrian Brun
Szanowna Pani Redaktor
Uprzejmie proszę Panią o wysłanie zapytania do UM ile kosztowała miasto promocja pana Burzyńskiego w postaci wydrukowanych na kredowym papierze 11 stronicowych broszur z budżetem Kutna na 2017 rok. Uważam za dalece szkodliwe działanie reklamowe przed wyborami przy wykorzystaniu środków miasta w taki wręcz bezczelny i prostacki sposób ! Ten skompromitowany swoimi wieloletnimi nieudolnymi (z punktu widzenia miasta i nas) osobnik stara się jeszcze jak widać o kolejna piątą kadencję, co w moim odczuciu wygląda na szczyty impertynencji i chamstwa. Pan Burzyński przede wszystkim musi odpowiedzieć za całe zło, którego dokonał, a które mam nadzieję, zostanie przez nas wkrótce w pełni udokumentowane, a wcześniej sprawdzone przez służby specjalne, do tego powołane. Trudno w tym kontekście wyobrazić sobie większą bezczelność, zakłamanie i kolejne już marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Ludzie myślący tak jak ja gardzą tym człowiekiem, który wyłącznie dlatego jest prezydentem, że uzależnił od siebie sporą grupę ludzi i ich rodziny, działając w myśl zasady „kija i marchewki”. Tajemnica poliszynela jest to w jaki sposób ten człowiek działa. Mnie osobiście i moim znajomym jest po prostu wstyd za to, ze ktoś tak obrzydliwy (przynajmniej dla mnie i mojej rodziny) pod każdym względem pełni tak odpowiedzialną funkcje przez tyle lat. Gdybym sam był w czasach PRL tak jak ten osobnik funkcjonariuszem WUSW i członkiem bandyckiej PZPR podałbym się nie tylko do dymisji, ale przede wszystkim przeprosiłbym społeczeństwo za to kim jestem. Proszę uprzejmie Panią Redaktor o wystąpienie z zapytaniem czytelników (właśnie tym), na jakiej podstawie ten osobnik robi sobie reklamę za społeczne pieniądze. Pozdrawiam serdecznie. Wiem, że to być może marnotrawstwo ale bez czytania wyrzucam tę broszurę do kosza !
I jeszcze jedno: która drukarnia na tym zarobiła?!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
68 dni temu
Hadrian Brun
Szanowna Pani Redaktor
Uprzejmie proszę Panią o wysłanie zapytania do UM ile kosztowała miasto promocja pana Burzyńskiego w postaci wydrukowanych na kredowym papierze 11 stronicowych broszur z budżetem Kutna na 2017 rok. Uważam za dalece szkodliwe działanie reklamowe przed wyborami przy wykorzystaniu środków miasta w taki wręcz bezczelny i prostacki sposób ! Ten skompromitowany swoimi wieloletnimi nieudolnymi (z punktu widzenia miasta i nas) osobnik stara się jeszcze jak widać o kolejna piątą kadencję, co w moim odczuciu wygląda na szczyty impertynencji i chamstwa. Pan Burzyński przede wszystkim musi odpowiedzieć za całe zło, którego dokonał, a które mam nadzieję, zostanie przez nas wkrótce w pełni udokumentowane, a wcześniej sprawdzone przez służby specjalne, do tego powołane. Trudno w tym kontekście wyobrazić sobie większą bezczelność, zakłamanie i kolejne już marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Ludzie myślący tak jak ja gardzą tym człowiekiem, który wyłącznie dlatego jest prezydentem, że uzależnił od siebie sporą grupę ludzi i ich rodziny, działając w myśl zasady „kija i marchewki”. Tajemnica poliszynela jest to w jaki sposób ten człowiek działa. Mnie osobiście i moim znajomym jest po prostu wstyd za to, ze ktoś tak obrzydliwy (przynajmniej dla mnie i mojej rodziny) pod każdym względem pełni tak odpowiedzialną funkcje przez tyle lat. Gdybym sam był w czasach PRL tak jak ten osobnik funkcjonariuszem WUSW i członkiem bandyckiej PZPR podałbym się nie tylko do dymisji, ale przede wszystkim przeprosiłbym społeczeństwo za to kim jestem. Proszę uprzejmie Panią Redaktor o wystąpienie z zapytaniem czytelników (właśnie tym), na jakiej podstawie ten osobnik robi sobie reklamę za społeczne pieniądze. Pozdrawiam serdecznie.
Wiem, że to być może marnotrawstwo ale bez czytania wyrzucam tę broszurę do kosza !
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
68 dni temu
Gwidon Forseyth
Dnia 27 listopada 2015 r. to nie sędzia uznał p. Raciborską winną ale SĄD! Jakie znaczenie dla rozpoznawanej sprawy ma podawanie imienia i nazwiska sędziego? Jeśli już chcecie o tym napisać to napiszcie "sąd w składzie SSR XY uznał oskarżoną za winną zarzucanych jej czynów i skazał ZŻ na karę". Sędzia nie wydaje wyroku, a ogłasza w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
68 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, proszę bardzo.
68 dni temu
 · 
 · 
5
Gaweł Miżger O jakim składzie ty mówisz? Przecież w kutnowskim sadzie jest na sprawie jeden sędzia to jaki to skład , no chyba,że jednoosobowy.Proces jest niejawny(?) , ale sędzia jawny więc o co chodzi? Nie ma się czego wstydzić, prawda?A co do tego czy sędzia czy sąd wydaje wyrok czy coś uznaje to wydaje mi się ,że sędzia a nie sąd bo dla mnie sąd to budynek.
68 dni temu
 · 
 · 
5
Patryk Wierzbięta
Kiedy wreszcie Debich usunie z orzecznictwa Raciborska, ktora nie powinna miec pelnomocnictwa i pracowac w zespole orzecznictwa PCPR, ktory podlega Trawczynskiemu. Czyzby Trawczynski dalej wspieral grupy wsparcia poprzedniej ekipy.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
69 dni temu
Rufin Wąż Co racja to racja . Widać ,że ekipa trzyma się w całej rozciągłości , gdzie może swoich utyka .
68 dni temu
 · 
 · 
8
Sergiusz Izdebski Debich sprzedał resztki swojej godności PO i ludziom ich pokroju. Sam jak widać obłowił się nieźle. Ciekawe na ile zabezpieczył Jacentego w podziękowaniu za to , że "wyprał mu mózg" doszczętnie?. Zapomniał o tych, którzy go wspierali wówczas, gdy wszyscy go opuscili i był w głębokiej depresji. To może powrócić, drogi Krzysztofie, może szybciej niż się tego spodziewasz. W tej sytuacji nawet DonCerutin pogardzi nim.
68 dni temu
 · 
 · 
9
Liza Dubina Prał , prał i skutecznie wyprał , aż dziw bierze.
68 dni temu
 · 
 · 
5
Przemysław Deben
A prokuratura to sie wogole pofatygowala na ta sprawe bo chyba to prokoratura prowadzila doniesienie, trzeba im przypomniec i to tym z Lodzi. Koniecznie
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
69 dni temu
Malwina Goldbach A który prokurator się tym zajmuje?
69 dni temu
 · 
 · 
13
Julian Gutowski
Dziewczyny trzymam za was kciuki bo przeszlyscie od oskarzonej wiele zlego ale jestem przekonany, ze Raciborska dostanie niedlugo to na co sobie zasluzyla, bo kazda lza wylana przez jej wyczyny i Galowej nie zgina. Szkoda , że Sad niepozwolil na relacje tej pani dzialalnosci. Ale pamietam jak wydawala pieniadze bez sensu walczac przeciwko tym kobieta w sadzie pracy, przegrywala wszystkie sprawy a brnela dalej , zapomniala powiadomic rade powiatu o wycieku poeniedzy podatnika z kasy urzedu. Zglosila o tym chyba dopiero po 2 latach. Jak zatem byla rozliczona , jakie falszywe sprawozdania przyjmowali radni. Wprowadzala w blad swiadomie. Pani Olu moze tym pani moglaby sie zainteresowac.prosze jako podatnik.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
69 dni temu
Mirosław Bucholc A co robili ci którym podlegała?
69 dni temu
 · 
 · 
15
Przemysław Deben Gal - Grabowska kolezanka Raciborskiej dawna dyrektor PUP wspierala oskarzona we wszystkich poczynaniach z zemsty za odwolanie z funkcji dyrektora. Wspierala ja w tym PO , PSL i Klopotowski
69 dni temu
 · 
 · 
15
Hubert Pawełek
Czego boi sie oskarzona opini publicznej, co ma do ukrycia. A moze boi sie że ktos zainteresuje sie wydawanymi orzeczeniami w PCPR gdzie nadal ma umowe o prace. Co moglo by zobaczyc spoleczenstwo ponad to, że msciwa kobita straszne pewnie sie zachowuje, to moze lekarz psych....sie pomylil . Ulica mowi, ze pracuje u meza i szykuje sie na powrot do PUP bo o ona tylko moze byc dyrektorem nikim innym
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
69 dni temu
Albin Kouski Spokojnie, Raciborska już dyrektorem nie zostanie. Niech lepiej zadba o swoją duszę i ukorzy się w Wielkim Poście, wyzna swoje grzechy i zadośćuczyni Panu Bogu i bliźniemu, a jest za co pokutować!!!!!!!
69 dni temu
 · 
 · 
19
Mirosław Bucholc No to ona w tym okresie wydawała orzeczenia w PCPR? Kto ją tam zatrudnił?No kurcze ja już nic z tego nie rozumię i jeszcze utajnianie sprawy to już nadto, co jest grane?
69 dni temu
 · 
 · 
18
Ambroży Ukolicz
Danuta R. i tak w oczach społeczeństwa kutnowskiego jest winna i musi ponieść konsekwencje swoich decyzji, bo to wyjatkowo wyrafinowana i zła osoba
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
69 dni temu
Edmund Berkowicz smiech na sali ze uwazasz sie za społeczenstwo kutnowskie !!!
68 dni temu
 · 
Bolesława Haubitz Edmund a ty jesteś społeczeństwem kutnowskim? Kto cię upoważnił ,żebyś kogoś z tego społeczeństwa wykluczał? Trzeba wykluczać przestępców a nie zwykłych ludzi.
68 dni temu
 · 
Maryna Chomyszyn
Co musi być takiego szczególnego ,że wyłączona jest jawność ?Czy to aby nie idzie w kierunku umorzenia?
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
69 dni temu
Maksym Dubarski KTO ZA TO WSZYSTKO PŁACI I DLACZEGO TAK DŁUGO TO TRWA? ZA GRANICĄ SPRAWY TAKIE, A NAWET ZNACZNIE POWAŻNIEJSZE KOŃCZĄ SIĘ W MIESIĄC A U NAS TRWAJĄ LATAMI. O CO TU CHODZI ?
69 dni temu
 · 
 · 
26
Romuald Okręglewicz A może chodzi o to ,żeby rozwlec i pozapominać , a może komuś się znudzi i zrezygnuje . a może umorzą , a może się przedawni cholera wie o co chodzi.
69 dni temu
 · 
 · 
26
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Zbliża się koniec maja. W związku z ultimatum koalicjanta PSL stanowiska rzecznika i pełnomocnika ds. pacjenta miały być zlikwidowane. Czy wszczęta... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Kapela biesiadna Okowita na pierwszym miejscu
Kapela biesiadna Okowita działająca przy Ośrodku Kultury Gminy Kutno zdobyła pierwsze miejsce na Przeglądzie „Nutki Złotej Jesieni” organizowanym przez Dom Kultury w Łęczycy. Jury konkursowe uznało występ zespołu za najlepszy w... [więcej]
Sport
Pięć medali dla sportowców z Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex
W ostatni weekend w Mysiadle koło Piaseczna odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w kickboxingu w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, a także Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. W wyniku... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niskim czynszem w centrum Kutna. Mieszkanie własnościowe w centrum Kutna - 36 m. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje ... [czytaj więcej]
Sprzedam Działkę budowlaną Sprzedam działkę budowlaną o numerze 735/6 o powierzchni 938mkw, uzbrojoną, na nowo powstającym osiedlu Dybów II. Tanio... [czytaj więcej]
Do wynajęcia Wynajmę lokal w centrum Krośniewic na działalność handlowo-usługową. Bardzo dobra lokalizacja. Parter, 30 m ².... [czytaj więcej]
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Oliwier Kuta:
7 minut temu
Dlaczego przy PSL są po dwa podpisy, a w przypadku KO i PO tylko po jednym?
Gerard Pocałuj:
9 minut temu
On tak pozował na tego co się da kroić a w gruncie rzeczy za plecami załatwiał swoje, a pan D strasznie w niego wierzył i chyba dalej wierzy. Zobaczymy jakie stanowiska i gdzie te osoby zostaną ulokowane.
Felicjan Fandrejewski:
24 minut temu
Alibi jednak każdy konkurs wyżej odnosze wrażenie że sds to już tylko fitnes studio
Oskar Susło:
26 minut temu
To prawda. Frajer niesamowity.
Damazy Stefczyk:
2
 · 
29 minut temu
A dałby się J. pokroić, a został sprzedany za czapkę śliwek.
Bruno Gutsch:
30 minut temu
Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła - jak upadła? To nie będzie fundacja prowadziła tam działalnośći? Nie ma przetargu?
Bruno Gutsch:
31 minut temu
Z każdego najmniejszego nawet sukcesu dzieci dorośli muszą zrobić awanturę, dlatego radzę redakcji nie umieszczać tych informacji w ogóle. Rodzice albo same panie instruktorki sieją ferment, choć wyżej widać artykuł o drugiej szkole. Na innych portalach nie ma obu artykułów naraz i jest spokój. Dorośli ogarnijcie się. Jeśli jesteś rodzicem z Alibi to czemu nie piszesz pod artykułem o ich wielkim sukcesie gratulacji, tylko wylewasz żale jakieś?
Hadrian Kurojed:
34 minut temu
Piekna pamiatka na cale zycie dla mojego Synka Miloszka.. dziekuje
Samuel Cimochowski:
2
 · 
34 minut temu
To nie Debich jest problemem powiatu lecz Trawczyński.
Abakuk Gietgud:
3
 · 
1 godzin temu
Chciałbym zobaczyć, a myślę, że większość mieszkańców Kutna także chciałaby zobaczyć podobny dokument Ziółkowskiego lub Serendy, jednego z nich, gdyż to wynika z matematyki głosowania przy ponownym powołaniu Debicha. Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła, ale interesuje mnie - czy bylo coś w zamian.

Wyraźnie widać, że Debich coraz bardziej uzalezniony jest od rządzącego układu koalicyjnego, czyli niestety coraz bardziej pogrąża się. Z dokumentu wynika, że za cene bycia starostą zrobi wszystko. Bez skrupułów poswięcił nawet swojego człowieka.To jest dobra lekcja dla pana Saromonowicza, ktory wywodząc sie z PiSu walczył jak lew za swojego nowego szefa i zwalczał tę partię, a jego guru tymczasem bez mrugnięcia okiem spuścił go jak wode z klozetu. Myslę, że podobny los bedzie czekal Ziółkowskiego lub Serendę - jeden z tej dwójki jest jego faktycznym koalicjantem, co pokazał wynik głosowania przy ponownym powołaniu. Obecna sytuacja Debicha, jego uwikłanie w różne dziwne porozumienia, jak ten dokument, niestety coraz bardziej przypomina końcówkę jego prezydentury w Kutnie, kiedy tonął.

Ola Rzadkiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Na Dybowie
Andrzej Bigo:
2
 · 
1 godzin temu
no własnie gdzie jest ta ulica
Abercjusz Nowopolski:
2
 · 
1 godzin temu
Pic na wodę. To taka kosmetyka na rok przed wyborami.
Damazy Bergin:
2 godzin temu
Wasyl Fałszcz:
2
 · 
2 godzin temu
Ziółkowski i Serenda swoim niemądrym postępowaniem z Bryłką, a później jeszcze bardziej niemądrym tlumaczeniem stali sie posmiewiskiem dla całego powiatu. Ci panowie dla mnie stali się mało poważnymi ludźmi. Swój wizerunek buduje się trudno, a stracić mozna w 5 minut. To jest niemal podręcznikowy przyklad.
Aron Orzechowski:
2 godzin temu
No Google!
Abelard Fa]ewski:
4
 · 
2 godzin temu
Zaraz dostaną nowe , z takimi tak własnie jest , czyż nie?
Aron Orzechowski:
4
 · 
2 godzin temu
A pies im mordę lizał!
Symeon Kruczyński:
2 godzin temu
Nie cierpię tego bufona ala prezydenta , szybko wybory bo rozwali wszystko co ludzie budowali dla dobra dzieci i ich rodziców, wstyd kto rządzi kutnowską oświatą( wydział edukacji) za zgodą pana Burzyńskiego
Jerzy Antonik:
2
 · 
2 godzin temu
A gdzie jest ul. Jastrzębia?Najciekawsze artykuły
 ·  11
4 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
5 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  46
5 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
6 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
7 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
7 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
10 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
10 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
11 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
11 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
11 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
13 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
14 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
14 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
19 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
19 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
21 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
26 dni temu
Takie kino...
 ·  4
28 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
28 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
28 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
29 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
29 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
30 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
31 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności