eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prezydent Kutna na zgromadzeniu Związku Miast Polskich przeciwko niszczeniu idei samorządności
W Zgromadzeniu Ogólnym delegatów do Związku Miast Polskich 21-22 marca br. w Serocku wzięło udział ponad 250 samorządowców, prezydentów, burmistrzów, przewodniczących RM z miast członkowskich. W trakcie spotkania debatowali przeciwko niszczeniu idei samorządności, przeprowadzono również wybory uzupełniające do Zarządu ZMP. W Zgromadzeniu wziął udział również Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna.

Spotkanie odbywało się nie tylko w atmosferze obchodów 600-lecia praw miejskich Serocka oraz 100-lecia współpracy i partnerstwa miast, którą zapoczątkował w 1917 roku powstały na ziemiach polskich pod zaborem rosyjskim Związek Miast Królestwa Polskiego, zarejestrowany następnie jako Związek Miast Polskich. Towarzyszył mu duży niepokój o dalszy los samorządów w Polsce.

Nie rozwiał obaw Paweł Mucha, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, odczytując list prezydenta Andrzeja Dudy, w którym zapewniał, że samorządowcy będą mieć w nim zawsze życzliwego sojusznika. „Jestem zdania, że decentralizacja państwa, przekazanie części władzy publicznej «w dół» w ręce samorządowych wspólnot, stanowi jeden z istotniejszych elementów polskich przemian, któremu zawdzięczamy wiele społecznych i gospodarczych sukcesów” – czytamy w liście. Wzburzenie dało się odczuć już w trakcie dyskusji po wystąpieniu minister edukacji narodowej, Anny Zalewskiej, która była gościem spotkania samorządowców z miast, a także podczas debaty na temat aktualnej sytuacji samorządów.

- Wiarygodność i reputacja samorządów jest poważnie podkopywana, dlatego należy się przed tym bronić – zwracał uwagę Zygmunt Frankiewicz, prezes ZMP.

Podczas dyskusji na temat aktualnej sytuacji samorządu, przedstawiciele miast zgłosili liczne propozycje działań przeciwko niszczeniu idei samorządowości, takie jak: ścisła współpraca z innymi korporacjami w ramach Samorządowego Komitetu Protestacyjnego, rozmowy z Premierem i kierownictwem PiS, kampanie promocyjno-edukacyjne ogólnopolskie i lokalne, zachęcanie do wstępowania do związków samorządowych. Delegaci podjęli stanowisko w sprawie zawieszenia udziału w pracach Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, w którym upoważniono Zarząd ZMP do podjęcia rozmów z pozostałymi organizacjami samorządowymi w tej kwestii. 

-  Delegaci z miast członkowskich ZMP przyjęli m.in. sprawozdania z działalności w minionym roku oraz budżet. W związku z dwoma wakatami w Zarządzie ZMP przeprowadzono wybory uzupełniające. Wybrano nowych członków - Dorotę Zbińkowską, radną Warszawy oraz Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania. Samorządowcy podjęli także następujące stanowiska Zgromadzenia Ogólnego ZMP zgłaszając postulaty i uwagi w sprawie projektu Kodeksu urbanistyczno - budowlanego, finansowania zadań oświatowych, zawieszenia udziału w pracach Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Prezydent Zbigniew Burzyński glosował za podjęciem w/w stanowisk i całkowicie je popiera - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutna.

redaktor, 27.03.2017 22:23|czytane: 725 razy|16 komentarzy|komentuj
Agapit Winiary
Bruno Filipkowicz
My podatnicy kryjemy koszty wycieczki a oni pierdołami się zajmują, żeby całe życie mieli ciepło koło pupy!@
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
93 dni temu
Gerwazy Styczeń
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.
Wprowadzenie stanu wojennego tylko na kilka lat zatrzymało niszczenie polskiej gospodarki a programy operacyjne złagodziły skutki embarga na nowe kredyty mogące pomóc w rozwoju gospodarki i zakup surowców niedostępnych w kraju. Nasi wierzyciele, przede wszystkim z banków prywatnych, domagali się zwrotu kredytów udzielonych Gierkowi wraz z odsetkami nie godząc się na rolowanie polskich długów. Już w 1988 roku było wiadomo że polska gospodarka tego nie wytrzyma i to było główną przyczyną tzw. przemian ustrojowych, rozpoczętych już w tamtym roku. Okrągły stół był tylko ich zwieńczeniem. Skład umawiających się stron został podyktowany Kiszczakowi przez przedstawicieli prywatnych banków zachodnich i to oni powierzyli Balcerowiczowi odzyskanie polskich długów. Wywiązał się z tego tak solennie że już prawie nic nam, Polakom nie pozostało. To co pozostało też już nie jest polskie „de facto” biorąc pod uwagę wielkość zadłużenia Polaków sięgającą prawie BILIONA dolarów. Nie złotych, dolarów.

Ci obywatele polscy którzy musieli opuścić Polskę po 1968 roku, lub opuścić zajmowane stanowiska, poprzysięgli zemstę i powrót do władzy. Pierwszą próbą był rok 1970, następną 1976, w 1981 roku prawie się udało. Do następnej próby, tym razem skutecznej, przygotowali się z pomocą banków zachodnich.

Czy jest jeszcze możliwość odzyskania przez Polaków suwerenności ekonomicznej ?

Jest.

Ale to wymaga uświadomienia Polakom że tylko zmiana orientacji geopolitycznej może w tym pomóc.

Co większości nie mieści się w głowie dzięki mediom polskojęzycznym oraz hegemonii PO/PiS na polskiej scenie politycznej.

Niechaj żywi nie tracą nadziei i przed narodem niosą światłości kaganek....
Bo nie jest światło by pod korcem stało, ani sól ziemi do przypraw kuchennych... Bo piękno na to jest, by zachwycało do pracy, praca - by się zmartwychwstało...
Do roboty kiecoki, łapserdoki, "dobroczyńcy" i "dobrodzieje". Nie lękajcie się....
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
93 dni temu
Waldemar Fozjusz
W Polsce trzeba zmniejszyć ilość gmin z 3500 na ok. 1500. W każdej gminie wójt, zastępca, skarbniczka, kierownik administracji itd., a także grupa darmozjadów - radnych! Ile z tego zaoszczędzi się pieniędzy - bo wójt w jednej gminie koło Kutna (na K...) zarabia ok. 14,5 tys. brutto!
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
93 dni temu
Krystian Wilczogórski
Koryto silnie trzyma!
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
93 dni temu
Bonifacy Wąż
Jak widać w spotkaniu udział wzięła sama elita samorządów ! Nie dziwię się ... .
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
94 dni temu
Seweryn Odyniec
Ludzie władzy nigdy sami nie odejdą ze swoich stanowisk, będą się na nich trzymali do końca świata i jeden dzień dłużej. Te stanowiska przynoszą im całkiem przyzwoite dochody za zero odpowiedzialności , zaspakajają ich ambicje osobiste a u niektórych to nawet ich ego idzie przed nimi tacy ważni.Przy dochodach (ostatnio opublikowane w DZŁ) w granicach 10,12, 13, i powyżej oni żyją w świecie fantazji i do głowy im nie przychodzi ,że ktoś zarabia 1500 zł lub ma głodową emeryturę i dlatego robią szopki żeby utrzymać się na stołkach .
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
94 dni temu
Dyzma Plat W TAKIM EMFOR KUTNO KOŁO STACJI KOBITKI MAJĄ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PŁACONĄ OD MIESIĘCY NAWET NA 3 RATY ,A PANI PREZES ZWIEDZA EUROPE DROGIM AUTEM
94 dni temu
 · 
 · 
27
Adam Gruzdz
mafie rodzinno-kolesiowskie
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
94 dni temu
Adam Gruzdz
Samorządy w obecnym kształcie to macie rodzinno-kolesiowskie.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
94 dni temu
Aron Dress
Jeżeli wściekle krytykują zapowiadane ustawy, to znaczy,że są one dobre dla Polek i Polaków.Pora dać sitwom do zrozumienia,że koniec przbywania przy korycie.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
94 dni temu
Norman Kurek
Tłuste koty jak pilnują ,żeby nikt do ich schedy się nie dostał bo łoni są najlepsi , najmądrzejsi i tacy biedni bo im ideę zabierają , hipokryci.
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
94 dni temu
Olgierd Lefkovics
I co on biedny teraz zrobi? Chyba karierę w unii.. może we Włoszech. Bo starą formację już rozwiązali to powrotu nie ma.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
94 dni temu
Maciej Dyrdziak
W tytule powinni napisać - niszczeniu idei JEGO samorządności
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
94 dni temu
Otylia Piątek Co prawda to prawda.
94 dni temu
 · 
 · 
15
Lucjan Kotasiński
Może raczej przedstawcie co wy panie i panowie samorządowcy zniszczyliście?Ja nie widzą ,żeby ktoś wam coś niszczył, no chyba ,żę jak nie będziecie startować kolejny i kolejny i kolejny raz to się utną układy, wpływy?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
94 dni temu
Jarosława Gobrów
A kto wam niszczy samorządność ? przecież jesteście usadowieni na tych zydla już kilka kadencji i co mało?Co odcinają tłuste dupska od zydli ? Ile jeszcze mamy patrzeć na wasze fałszywe lica? No ile? czas na zmiany panowie i bawić wnuki.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
94 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Kultura Musi Być!
Trzymając w ręku fragment Kosmosu. Leszek Baranowski i Mineral and Gem
Rozpoczynamy wakacyjny cykl Ludzie, który mamy nadzieję, będzie powstawał dzięki Czytelnikom eKutno.pl pragnącym pochwalić się fascynacjami, swoim hobby. Chcemy w nim... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W lipcu w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury
Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu na filmy animowane, hooror, thriller, premierę filmu wojennego i Małej Wielkiej Stopy. 30.06.2017-05.07.2017  od piątku do niedzieli godz.16.00 AUTA 3  2D dubbing (animowany/familijny, czas 107 min) godz.18.00... [więcej]
Sport
Kolejny sezon KDK Kutno w Ekstraklasie
Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. W sezonie 2016/2017 tytuł mistrzowski zdobyła drużyna RAL Poznań. Kutnowscy brydżyści KDK1 po zwycięstwach w fazie play-off nad AZS Warszawa 220:118 i Piastem Skawina 204:153 ostatecznie zajęli 11 miejsce w kraju i... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Pergotendy - nowoczesne zadaszenia Pergotendy - funkcjonalne zadaszenia tarasów. Jest to unikalna forma ochrony przed słońcem i deszczem i jak i również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni... [czytaj więcej]
Młoda pozna pana Młodziutka studentka spotka się ze zdecydowanym oraz zadbanym Panem na niezobowiązujący seks. Wymagana dyskrecja, kultura oraz higiena osobista :) Spotkania na początek u mnie w mieszkaniu lub w ... [czytaj więcej]
Pomoc kuchni Zatrudnię pomoc do kuchni! Praca w trybie zmianowym. Godziwe wynagrodzeniernrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dypozycyjnośćrn-uczciwośćrn-doświadczenie w branżyrnZainteres... [czytaj więcej]
Zatrudnię kucharza/kucharkę Zatrudnię kucharza/kucharkę na pełny etat do pracy w restauracji hotelowej!rnPraca na pełny etat, w trybie zmianowym.rnrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dyspozycyjnośćrn-uc... [czytaj więcej]
Kupię książki Kupię komplet książek do I klasy liceum o profilu technik logistyk... [czytaj więcej]
Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy WitajrnrnWiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Um... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
REKRUTER DS. PRACOWNIKÓW UKRAISKICH Rekruter ds. pracowników ukraińskich Obowiązki • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem • Budowanie i utrzym... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
Zagubiony piesek W okolicy ostatniego przystanku autobusu nr.7, w Muchnowie, blaka sie maly czarny piesek, nie ma jeszce roku. Moze ta droga znajdzie sie wlasciciel lub ktos kto zna pieska.... [czytaj więcej]
opiekunka do dziecka od września Poszukuję opiekunki do dziecka przedszkolaka, która jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną, z podejściem do dziecka i posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 3-5, niepalącą. Mile ... [czytaj więcej]
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ ZATRUDNIĘ OD ZARAZ KIEROWCĘ TEL. 570 849 437... [czytaj więcej]
sprzedam mieszkanie 61,3m Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,3m mieszczące się na 1 piętrze na osiedlu Łąkoszyn. Mieszkanie po remoncie wymieniona hydraulika, okna PCV, podłoga panele i kafelki, na ścia... [czytaj więcej]
Odzież ciążowa i odzież XXI .plac Manhattan box 73 Oferuje odzież ciążowa i odzież XXI plac Manhattan box 73... [czytaj więcej]
Poklikam !!!! Witam serdecznie . Poklikam w wolny czas sms,y lub na gadu gadu z kobietami z Kutna i okolic stan cywilny B/Z. ( Mile widziane Ukrainki mieszkające w Kutnie ) Pozdrawiam Panie i Tylko Panie !!!... [czytaj więcej]
Kocięta szukają domu Cztery 7-tygodniowe kocięta, przebywające od urodzenia w mieszkaniu, poszukują nowego domu. Są bardzo wesołe i towarzyskie. Korzystają z kuwety i potrafią już jeść samodzielnie. ... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
Zatrudnimy TELEANKIETERÓW Firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko TELEANKIETERA Wymagania: • minimum średnie wykształcenie • znajomość podstaw obsługi komputera (MS O... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Gwidon Sypajło:
13 minut temu
Może się z narcyzmu wyleczą dzięki temu
Arkadiusz Macedoński:
18 minut temu
Wróć,winno być natomiasdeco /art -deco...
Arkadiusz Macedoński:
22 minut temu
Natomias/winno być natomiasd
Arkadiusz Macedoński:
24 minut temu
Walenty Wielki- ludzie z Margaryny na temat PRĄDU najlepiej by było ,żeby się nie wypowiadali,również dla nich. Podpowiem jedynie ,że przy odrobinie szczęścia( a tacy z reguły je mają) w jedną z dziurek mogą włożyć nawet ... Natomias kombinować przy obydwu dziurkach odradzam nawet złodziejom komentarzy ! A przez grzeczność i zasady obowiązujące na e-Kutno nie wspomnę co można zrobić drutem w innych dziurkach...absolwent Staszica,sympatyk WNZK
Doroteusz Błażewski:
58 minut temu
W tym mieście ludzie przez cały czas robieni są w chu...Zawsze, bo się boją odezwać. Dziś zebranie w spółdzielni. Ciekawe czy ktoś powie prawdę czy znów poklepią pa na prezesa.
Tymon Solipsa:
1 godzin temu
Na SGGW? A tutaj na miejscu takie renomowane uczelnie?
Mirosława Marcinek:
2 godzin temu
Na razie to się nauczyciceli z prywatnej ośmieszyli z tą napinką. Co to miało nie być - Staszic miiał paść, Kasprowicz też, a prywatna miała być potęgą. Dużo godzin będą mieli ci wybitni nauczyciele...
Oktawian Hakuba:
2 godzin temu
Ktoś się nie potrafi pogodzić z faktami, Pomysł nie wypalił i tyle, Jak się rozejdzie, że nitk tam się nie chce uczyć, w przyszłtm roku chętnych będzie jeszcze mniej.
Bogusław Passakas:
2 godzin temu
Ze swoich nie dadzą , nie martw się.
Narcyz Kaliszer:
3 godzin temu
Na stronie kutnowskiej policji figuruje jako I zastępca komendanta.Nie rozumię,jest jeszcze policjantem i startuje w konkursie.
Adrian Kwietniewski:
2
 · 
8 godzin temu
Okazy niesamowite.
Fakt Kutno mogłoby mieć swoje muzeum.
Ja sam nad rzeką Ochnią znalazłem skamieniałe muszelki.
Ale to co widzę na zdjęciach P. Leszka to coś niesamowitego co natura może wytwarzać.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Lew, Teofil napisał, że śmietnik jest zarządzany przez Urząd Miasta - TBS. P.S. Straż Miejska tez jest UM. Nikt tego nie zdementowal.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Jeżeli to jest teren spóldzielni, to nalezy zapytać sie o to, co to porządki i nadzór radnego MATUSIAKA - wiceprezesa Pioniera, a także radnej WYROŚLAK, która kandydowała z tego okręgu,
Wit Kluska:
8 godzin temu
Ernest, przeczytałem twoj komentarz i nie wiem, do czego go odnieść, ale napiszę więcej - ty sam chyba nie wiesz, o co ci chodzi.
Walenty Wielki:
4
 · 
9 godzin temu
Brunonie Uryniaku - jak masz problemy ze sobą i chcesz nam pomóc, to weź do ręki drut, a następnie zobacz, gdzie masz masz na ścianie kontakt elektryczny. Jak znajdziesz kontakt - tam sa takie dwie dziurki - to wlóż ten drut do jednej z tych dziurek i trzymaj mocno. Po ter "kuracji" będziesz jak nowy. Jak ponownie zmory ciebie dopadną, to powtarzaj to aż do skutku.
Jaromir Jachimczak:
4
 · 
9 godzin temu
To, co dzieje się na stronach tej gazety, odbieram jako atak hejterów, do których dołączył jakiś świr. Jak nie jakiś PTOR to Awruk, wnuczek, emerytowana nauczycielka, brygada tygrysa, Kan PiS i jeszcze ta łacina i alfabet Morse'a. To jest chore i dla zwyklych czytelników mało strawne.
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
... / .--. / .. / . / . -. / - . . / . - / . - . . /. - / -- /- . - -/ ... / - / . - . - / - . . / ! ! !
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
UWAGA! WARNING! ACHTUNG!!!!!!!!!!!
Do wszystkich członków WNZK-PD
... .- -. .. . . - . - . . . - . - . . . - - - - . - -
... - . -. - -. . ! ! !
Mieczysław Goldbach:
10 godzin temu
A na Podrzecznej baba flejtuch w tamtym roku dostała nagrodę za balkon na pierwszym piętrze, a cały rok trzepie dywany brudas na tym balkonie, fe śmieci dla sąsiadów!
Hugo Hannekenson:
4
 · 
11 godzin temu
ucięło się, bo wyrzucili najlepszego dyrektora muzeum w Kutnie Żmudę. Nie pasował politycznie. Jego następcy to " co jeden to lepszy" . Od jego odejścia nic ciekawego tam nie ma , a muzeum nie funkcjonuje, lecz wegetuje.Najciekawsze artykuły
 ·  23
4 dni temu
Miejskie obrazki. Smród na osiedlu w centrum miasta
 ·  50
5 dni temu
Przemysław Zawadzki nadal dyrektorem Dąbrowszczaka. W czwartek konkurs na dyrektora Troczewskiego
 ·  119
5 dni temu
Radosław Bieniek szefem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w mieście
 · 
6 dni temu
Dni Pola w Strzelcach
 ·  56
6 dni temu
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
 ·  89
7 dni temu
(Aktualizacja) Kto wylewa słoną substancję na pobocza w gminie Krzyżanów?
 ·  14
8 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
8 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
9 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
9 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
14 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
14 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
15 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
18 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
19 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
19 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
21 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
21 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
23 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
23 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
23 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
23 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
24 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
24 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności