eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 26.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm
Radny Rafał Jóźwiak dziś na sesji Rady Miasta Kutna poruszył nasilający się ostatnio problem w Kutnie dotyczący niszczenia elewacji budynków urzędowych, zarządców nieruchomości i prywatnych poprzez m.in. niecenzuralne i ksenofobiczne graffiti. 

Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm, ./upload/articles_pakiety/33328/02_obraz.jpg
Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm, ./upload/articles_pakiety/33328/01_obraz.jpg


- Dosłownie wszędzie pojawiają się na budynkach napisy antysemickie, antyukraińskie, wyzwiska i inne. Jakiś czas temu miałem wrażenie, że to łobuzerstwo, wandalizm ustał, a teraz z kolei znacznie się nasilił. Dobrze byłoby zwrócić uwagę Policji, Straży Miejskiej, być może skoordynować jakoś akcje, aby zatrzymać sprawców - mówił Rafał Jóźwiak. - Napisy w niewielkim stopniu znikają, a pojawiają się nowe, niektóre budynki są koszmarnie zdewastowane przez tych "malarzy". Ludzie, którzy przyjeżdżają do nas z innych miast są zdumieni zakresem tych dewastacji. 

- Przyłączam się, też zauważyłem znaczny wzrost wandalizmu nie tylko w centrum miasta - dodał Grzegorz Chojnacki, przewodniczący rady. 

- Jest to nam znane, widoczne, to po prostu debilizm, tylko tak można powiedzieć o takich zachowaniach. Był spokojny czas, a teraz jest wykwit napisów. Wie i Policja, i Straż Miejska. Nie udało się nikogo schwytać. Jakie rozwiązanie? Być może dojdziemy do wniosku, że będziemy to zamalowywać, nie zważając na stany własnościowe - odparł prezydent Zbigniew Burzyński. - A może ufundujemy nagrody, jak ktoś nam wskaże takiego "malarza"?

- Ten problem jest znany od wielu lat i ponosimy znaczne koszty związane z likwidacją efektów wandalizmu na murach - powiedział radny Krzysztof Matusiak, wiceprezes RSM Pionier. - Pokrywamy szczyty powłoką antygraffiti, jest to dość kosztowne, ale potem udaje się zmyć te napisy. Z informacji Policji wiem, że wyszedł jakiś człowiek z więzienia i on jest taki grafficiarz.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm

Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm

wandea, 28.03.2017 18:19|czytane: 1687 razy|29 komentarzy|komentuj
Barnim Sotulski
Norman Bujało
HAHAHAH ONR ALE DOSTALIŚCIE W PYSK POLICZEK OD TEGO BIAŁOBŁOCKIEGO
 · 
Udostępnij
 · 
27 dni temu
Kazimierz Laskiewicz
Niedawno widziałem taką kobietę z czarnym parasolem jak paskudziła ścianę, chciałem powstrzymać, ale w porę zobaczyłem że ma obstawę męską podobną do takiego Wojtka co był kiedyś pod magistratem.
W obawie że będzie strzelał parasolem odpuściłem!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
28 dni temu
Rufin Scipio
"Patrioci" z ONR z zapałem "pracują dla dobra narodu".
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
28 dni temu
Gabriel Dowmont
ONR MALUJE PISANKI BO WIELKANOC IDZIE, BIAŁOBŁOCKI IM POCISNĄŁ PO MAJTACH TO SIĘ MUSZĄ ZEMŚCIĆ W STYLU ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
28 dni temu
Jeremiasz Koltyszka
Najgorszym wandalizmem jest okradanie z ogromnych, publicznych pieniędzy NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI przez tzw. łu-rzędasów z nacji lokalnych, wojewodzinowych, waraszawko-burako-kselskich poseło-semaforo-menesterilanych, politykierskich nierobów, jakie łoży na to nieudaczne, nieruchawe -gryzi-piórcze- niedołęstwo, każdy, powtarzamy KAŻDY Obywatel - Polak - Patriota, a w szczególności na.... no właśnie, "dozgonnych" lokalnych "sołtysinów" pt. peło-prezydoncik, peło-"naczelnik misciny", peło-"sekretorz" gminny.
Ot co, wszystko wyjaśnione na powyższy temat, a że taki czy inny zomo pała-komuch-bebrzyńsiu jest "oburzony" czymś tam, no cóż,to tylko temat zastępczy,bo co ony innego potrafi, niestety.
P.S.
Stare powiedzenie oznajmia: "patrz na swoje sanie furmanie, bo koń ob....ra cię po sukmanie" (patrz: zomo pała bebrzyńsiu i onego codzienny, wymięty, wypchany w kolaniskach uniform !?!).
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
29 dni temu
Jarosław Hrusza Jeremiaszu ,trochę litości dla zomo - pały bo "Był spokojny czas, a teraz jest wykwit napisów" . Czy ci go nie szkoda ? zobacz jaki ma wykwit na gębie .
29 dni temu
 · 
 · 
5
Amalgund Kurbski
W okupowanej Warszawie za "malowanki na murach" rozstrzeliwano a kotwicę "wandale" i tak malowali. W stanie wojennym, wprowadzonym przez szeregowca Jaruzelskiego, wandale z "Solidarność" również malowali (a na murze przy ul. Poprzecznej taki akt wandalizmu "Solidarności" ocalał do dzisiaj - i chwała wandalom z czasów walki o Polskę. A że i teraz malują - TO WIDAĆ TO JUŻ TAKA NASZA NARODOWA TRADYCJA - a może ci współcześni wandale również z kimś lub czymś walczą - być może nie godzą się by PiS pozbawił biernego prawa wyborczego chlubę naszego miasta - prezydenta Burzyńskiego?.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
29 dni temu
Hadrian Bojerski
ONR ?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
29 dni temu
Fryderyk Jacewicz
no cóż, jak widać są jakieś obawy aby nazwać sprawy po imieniu . malowanki anty ukraińskie itp. to jest promil reszta to "dzieła" "kibiców" widzewa i to oni są odpowiedzialni za zniszczenia . Są jak widać bezkarni pomimo iż miasto przecież "monitorowane". No ale koledzy są wszędzie więc sprawa jest zamiatana pod dywan .
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
29 dni temu
Radomir Leroch
Po wprowadzeniu reformy oświatowej zobaczymy jakie będą rezultaty wychowawcze i społeczne, teraz działają wychowywani w istniejącym systemie .
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
29 dni temu
Protazy Slaszko Wieloletnie zaniedbania w dziedzinie kultury mszczą się. Na efekty zmian długo należy czekać, może do wyrośnięcia nowego pokolenia. Niestety.
29 dni temu
 · 
 · 
5
Dyzma Milenki
To jest słodki owoc wychowania bezstresowego w domu i poprzedniej reformy oświaty!!!!!!
Jutro ma być strajk szkolny, aby było dalej jak było.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
29 dni temu
Hugo Goldwasser A może to efekt dobrej zmiany
29 dni temu
 · 
 · 
3
Zygfryd Wilderman
Tęgie łby z Rady Miasta jeszcze długo - moźe narwet całe lata- będą rozpatrywać sprawę graffiti, bo do tego trzeba bardzo tęgiej głowy. I to wszystko za nasze pieniądze.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
29 dni temu
Marcin Bania
on może i chciałby jakieś reformy wprowadzić ale ludzie nie rozumieją co bełkocze , jakby docenili jego ponadczasowa wielkość to by dali 3 razy taką pensję i drugą willę na Rivierze zafundowali ale to miasto miernych ludzi którzy tylko bezmyślnie mu służą nie przejawiając inicjatywy a szkoda, bo ten człowiek przerósł współczesnośc co zrozumiemy po upływie setek lat
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
29 dni temu
Tristian Moszna
Panie prezydencie może "panów ze straży miejskiej" przegonić po bramach i podwórkach nocą, bo w dzień tylko jeżdżą i oglądają widoki w słońcu z parkingu w KDK i źle ustawione auta. Nocne zmiany nauczą ich pokory do mieszkańców.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
29 dni temu
Abelard Dresczuk jestem zdecydowanie "na tak" !
29 dni temu
 · 
 · 
14
Sybilla Alfabet Ja też jestem na tak.
29 dni temu
 · 
 · 
7
Andrzej Mroczek Jestesmy na TAK!
29 dni temu
 · 
 · 
4
Adaukt Boczka
czy ja źle widze czy też ci dwaj ze zdjęcia co wyglądają jak Flip i Flap mają wykwity na twarzy ? czy to nie jest podejrzane bo mówią że pod latarnią najciemniej ?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
30 dni temu
Konrad Hahnisch
a co pan jeszcze zauważył grzegorzu chojnacki ? przecież wg pana prawo można stosować dowolnie
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
30 dni temu
Narcyz Siclawa
Mówca – Wykwit – profesor polonistyki stosowanej - Zibi I , z najjasniejszego grodu nad Ochnią pozdrawia stęsknionych mieszkańców po powrocie z wód . co do wandali ma rację .trzeba skończyć z tym „WYKWITEM i DEBILIZMEM” w ‘różanym grodzie ‘.
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
30 dni temu
Patryk Romer
Faktycznie, miasto jest tym "grafitti" pokryte całościowo. Zwalczajcie to! Policjo i Straży Miejska nie śpijcie!
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
30 dni temu
Emeryk Glizmiński Zlikwidować straż miejską bo nie widać efektów jej pracy.
30 dni temu
 · 
 · 
19
Rudolf Chrapkowski A może ciebie zlikwidować, bo nie widać efektów po szkołach, które jakieś tam pewnie ukończyłeś...
30 dni temu
 · 
 · 
4
Abercjusz Staniek Rudolfie powiadam ci ,że ukończyłem dobre szkoły , dzienne , państwowe i w czasie do tego stosownym( nie przed emeryturą jak niektórzy).Mam solidne wykształcenie i nie jestem na garnuszku żadnego mocodawcy w przeciwieństwie do ciebie bo pewnie główna szkołą dla ciebie są układy i kolesie lub kutnowski oxford. Oj jak ty musisz cierpieć ze względu na swoje kompleksy i niedowartościowanie . jeszcze raz zlikwidować straż miejską jak to już w innych miastach zrobiono.
29 dni temu
 · 
 · 
5
Gabriel Dowmont Abercjusz to ile ty masz lat? Dziadzia a takie głupoty psize.
28 dni temu
 · 
Abdon Kocionkaf
"Jest to nam znane, widoczne, to po prostu debilizm, tylko tak można powiedzieć o takich zachowaniach. Był spokojny czas, a teraz jest wykwit".

Co to za nowomowa panie burzyński ?? To przejdzie od dziś do kanonu języka kutnowsko burzowo miejskiego . pan chyba masz na twarzy wykwit . hahahahahahahahaahahah
Ano był spokojny czas a teraz zacznie się jazda bez trzymanki panie świetlisty mówco bo nowa władza nastała i czas picowania się skończył . nowa partia "kotryto" nie pomoże . wykwit
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
30 dni temu
Ernest Mamleczewicz To prawdziwy uczony dobry tak w mowie jak i w piśmie ale szczególnie w mowie .Teraz bedą z suflerem sie re- habilitować na wyższy poziom nauki , buhahahahahahahahaha
30 dni temu
 · 
 · 
22
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Na co w maju do Kina KDK?
W maju zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na kryminał, najnowszą ekranizację studia Marvel, dramaty oraz filmy familijne. 05-10.05.2017  od piątku do środy godz.14.30  PAN ŻABA 2D dubbing (familijny, czas 85 min ) godz.16.00 ... [więcej]
Sport
"Czwórka" i "Dwójka" wygrały Kros Strzelecki
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się zawody Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – „KROS STRZELECKI”. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w której wystartowało 11 zespołów /4 zawodników indywidualnie/ ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Kutna oraz... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Klotylda Krawcowicz:
17 minut temu
Proste ,wilk dostał w nocy w...dol!Ha,Ha!A ten drugi jest stary i leniwyHa,ha!
Oskar Piest:
30 minut temu
Jedno małe wtrącenie - przeczytaj sobie Prawo Prasowe
Agata Tołoczko:
34 minut temu
A ja nie wiem dlaczego Andiemu ten ten zapasiony wilk kuleje,na wszelki wypadek z Andim się nie spotykam...
Ursyn Kryśko:
2
 · 
41 minut temu
Bzyknął też na krzywy...jak to handlarz...
Ursyn Kryśko:
53 minut temu
A Andy Wilk tak pi...dolnął swojemu sąsiadowi ,że ten przestał oznaczać swoje terytorium moczem i zaczął pracować...jak każdy normalny obywatel.
Mateusz Tarasiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Jak ja się cieszę,że chodziłem do swojej szkoły.Przynajmniej wiem ,że człowiek nie pochodzi od małpy,Katyń nie leży w Mongolii,a jedynym sposobem na ukojenie ludzkiej duszy wcale nie jest słuchanie zespołów śpiewaczych...
Wadim Szymczura:
1 godzin temu
Czy Gosia R.fanka utworu - pojawiasz się i znikasz,pardon, tyt.org.Józek nie daruję Ci tej nocy- pracuje w tej szkole?
Borys Ogiński:
1 godzin temu
Popieram, choć aż tak praktykujący nie jestem. Ale ostatnio zauważyłem, że coś w kościołach się poruszyło. Dzieje się oj dzieje. Nie tylko taca, choć prawda jest taka, że i tak księża muszą żyć.
Wadim Szymczura:
1 godzin temu
Był czas kiedy tablica oznaczjąca mc.P.D.była notorycznie zajęta napisem Kowalska to Q..wa, inna dyr.tej szkoły jest nazywana przez swojego szefa pieszczotliwie ch..jem,ten sam szef namawia podwładnych ,żeby niewygodnemu mieszkańcowi napuścili szczurów,proboszcz w tej parafi chodzi pieszo,jego poprzednik nazywa mc.przeklętą,a dziedzic po raz kolejny wymienił zęby...Woody Allen-zapraszamy!
Serafin Tyzenhauz:
2
 · 
2 godzin temu
poza tematem Peregrynacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej

Byłam uczestniczką podobnego święta w parafii Woźniaków.
Sama uroczystość była na poziomie i przebiegłaby wspaniale gdyby nie nachalność jakiejś grupy chamskich fotografów, którzy jak szaleni biegali po kościele, ( byli również i przed kościołem i w trakcie procesji ), i bezczelnie pstrykali w oczy każdemu kto był na uroczystym przywitaniu obrazu.
Latali z aparatami, zachowywali się delikatnie mówiąc poniżej krytyki.
Po niecałej półgodzinie od wejścia obrazu do kościoła przestali.
Wielkie było moje zdziwienie i zaskoczenie jak wychodząc o uroczystej mszy spostrzegłam, że na licznych stojakach jest wystawa godzinę wcześniej zrobionych zdjęć a w tej chwili sprzedający a nie już fotografowie, znów nachalnie namawiają wychodzących ze świątyni na kupno ich produkcji!
Była bardzo dużo wzburzonych osób, wręcz wściekłych.
ZAPYTUJĘ SIĘ!
KTO ZEZWOLIŁ NA FOTOGRAFOWANIE I UPUBLICZNIANIE WIZERUNKU OSÓB BĘDĄCYCH NA UROCZYSTOŚCIACH KOŚCIELNYCH BEZ ICH ZGODY?
KTO PODJĄŁ ZA MNIE DECYZJĘ, ŻE MOJE ZDJĘCIE MOŻNA KUPIĆ NA WOLNYM RYNKU I MOŻE JE NABYĆ KAŻDY, DOSŁOWNIE KAŻDY!
CZY PROBOSZCZ NIC NIE WIEDZIAŁ O WW. INCYDENCIE I ZEZWOLIŁ NA ŁAMANIE PRAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH I JAKĄ ZA TO OTRZYMAŁ REKOMPENSATĘ?
KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA CAŁY TEB CYRK Z NAMOLNYM HANDLEM W TRAKCIE TYCH UROCZYSTOŚCI?
GDZIE MAM ZŁOŻYĆ SKARGĘ NA PROBOSTWO, BO ZA TO CO SIĘ DZIAŁO ODPOWIADA BEZPOŚREDNIO PROBOSZCZ?
CZEMU KOŚCIÓŁ KATOLICKI POSTĘPUJE TAK, BY MIEĆ JAK NAJMNIEJ WIERNYCH?
Itp. Itd.

KAŻDY, U KOGO W PARAFII ODBĘDĄ SIĘ PODOBNE UROCZYSTOŚCI MOŻE BYĆ PEWIEN, ŻE TE HIENY ZAATAKUJĄ FLESZAMI APARATÓW WAS PARAFIANIE, KTÓRZY PRZYJDZIECIE ODDAĆ HOŁD MATCE BOSKIEJ!Herman Niebecza:
2 godzin temu
Najwyższej rangi alkohol majster bierze na rogi Baryłę, zapowiedz końca świetlanej kariery wójtowej i świty rodzinno towarzyskiej.
Sergiusz Błaszczyński:
3 godzin temu
A może by tak o skargach poopowiadać czy wszystko raczej ok?
Romuald Staszel:
4 godzin temu
Chyba jutro 27go
Placyd Krebs:
5
 · 
4 godzin temu
Kołach lubił używać określenia nieudacznik.Tak tytuował m.in.lekarza z Pleckiej Dąbrowy...ciekawe,ich lekarza...W takim razie jak nazywać jego,skoro nazwanie go nieudacznikiem byłoby jeszcze komplementem?
Eugeniusz Kurle:
4 godzin temu
Dyrektorem!
Eugeniusz Kurle:
4 godzin temu
Będzie e
Hugo Hauke:
4 godzin temu
Byłam widziałam na własne oczy. Super świadectwo, niby zwyczajny człowiek a ile potrafi słowem przekazać coś dobrego, prawdziwego. Ilu ludzi boryka się z różnymi problemami, nie tylko używki, ale pracoholizm, seksoholizm, ciągły smutek, nie radzenie z samym sobą. Ale po tym świadectwie Dobromir nie tylko mnie podniósł na duchu, ale dał mi wręcz siłę fizyczną. Bardzo dobrze, że takie misje są w naszych parafiach. Nie jestem dewotką, bo teraz często tak się uznaje osoby praktykujące, często chodzące do kościoła. Ja wierzę, że wiara może czynić cuda. Ja również nie byłam i nie jestem osobą ,,świętą,, ale pomału w swoim życiu, poprzez zaufanie Chrystusowi, spokojnie bez pośpiechu, bez użycia ponad własnych sił, odzyskuję to co kiedyś straciłam. Dziękuję wszystkim, przede wszystkim Księdzu proboszczowi, który wychodzi na przeciw ludziom i zaprasza każdego z nas szeroko otwierając drzwi. Dziękuję też wszystkim osobom które przyczyniają się do wszystkiego co dobre, jak i również media i panu Leszkowi, który propaguje i przekazuje te dzieła dalej. Chciałam również jeszcze wspomnieć, że dzisiaj są nauki dla kobiet w parafii J.Chrzciciela o godz. 18.45 jutro również odnowienie przyrzeczeń małżeńskich o godz.18.00. A od piątku przywitanie kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Protazy Ekeln:
3
 · 
4 godzin temu
Oj nie wierzę, żeby kołach postawił komuś wódkę, wypiłby ale za nasze...........
Protazy Ekeln:
9
 · 
4 godzin temu
Takich durnych i wrogich ludziom decyzji kołach podejmował i podejmuje wiele, tyle że ludzi e odważniejsi, nie Ci sami co 15 -20 lat temu. Działania tego potwora standardowe - popatrzcie wokół kogo niszczy - mądrych, bo ich się boi. Przydupasów, głupców, miernoty, donosicielI, których nie brak w każdej wsi, gminie, szkole - czerpią korzyści za swoje służalcze zasługi. ZMIEŃMY TO, POPRZYJMY MĄDRYCH, PRACOWITYCH, SZLACHETNYCH......
Hubert Simaszka:
2
 · 
5 godzin temu
Z dziadowania można dostatnio czerpać!Najciekawsze artykuły
 ·  57
1 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  29
5 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
6 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
6 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
14 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
14 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
15 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
16 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
16 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
16 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
16 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
19 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
20 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
20 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
20 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
20 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
21 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
22 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
22 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
23 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
26 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
27 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
27 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
27 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
27 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności