eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm
Radny Rafał Jóźwiak dziś na sesji Rady Miasta Kutna poruszył nasilający się ostatnio problem w Kutnie dotyczący niszczenia elewacji budynków urzędowych, zarządców nieruchomości i prywatnych poprzez m.in. niecenzuralne i ksenofobiczne graffiti. 

Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm, ./upload/articles_pakiety/33328/02_obraz.jpg
Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm, ./upload/articles_pakiety/33328/01_obraz.jpg


- Dosłownie wszędzie pojawiają się na budynkach napisy antysemickie, antyukraińskie, wyzwiska i inne. Jakiś czas temu miałem wrażenie, że to łobuzerstwo, wandalizm ustał, a teraz z kolei znacznie się nasilił. Dobrze byłoby zwrócić uwagę Policji, Straży Miejskiej, być może skoordynować jakoś akcje, aby zatrzymać sprawców - mówił Rafał Jóźwiak. - Napisy w niewielkim stopniu znikają, a pojawiają się nowe, niektóre budynki są koszmarnie zdewastowane przez tych "malarzy". Ludzie, którzy przyjeżdżają do nas z innych miast są zdumieni zakresem tych dewastacji. 

- Przyłączam się, też zauważyłem znaczny wzrost wandalizmu nie tylko w centrum miasta - dodał Grzegorz Chojnacki, przewodniczący rady. 

- Jest to nam znane, widoczne, to po prostu debilizm, tylko tak można powiedzieć o takich zachowaniach. Był spokojny czas, a teraz jest wykwit napisów. Wie i Policja, i Straż Miejska. Nie udało się nikogo schwytać. Jakie rozwiązanie? Być może dojdziemy do wniosku, że będziemy to zamalowywać, nie zważając na stany własnościowe - odparł prezydent Zbigniew Burzyński. - A może ufundujemy nagrody, jak ktoś nam wskaże takiego "malarza"?

- Ten problem jest znany od wielu lat i ponosimy znaczne koszty związane z likwidacją efektów wandalizmu na murach - powiedział radny Krzysztof Matusiak, wiceprezes RSM Pionier. - Pokrywamy szczyty powłoką antygraffiti, jest to dość kosztowne, ale potem udaje się zmyć te napisy. Z informacji Policji wiem, że wyszedł jakiś człowiek z więzienia i on jest taki grafficiarz.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm

Prezydent Kutna o wandalach, którzy niszczą elewacje: To po prostu debilizm

wandea, 28.03.2017 18:19|czytane: 1794 razy|29 komentarzy|komentuj
Albin Kafarski
Norman Bujało
HAHAHAH ONR ALE DOSTALIŚCIE W PYSK POLICZEK OD TEGO BIAŁOBŁOCKIEGO
 · 
Udostępnij
 · 
91 dni temu
Kazimierz Laskiewicz
Niedawno widziałem taką kobietę z czarnym parasolem jak paskudziła ścianę, chciałem powstrzymać, ale w porę zobaczyłem że ma obstawę męską podobną do takiego Wojtka co był kiedyś pod magistratem.
W obawie że będzie strzelał parasolem odpuściłem!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
92 dni temu
Rufin Scipio
"Patrioci" z ONR z zapałem "pracują dla dobra narodu".
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
92 dni temu
Gabriel Dowmont
ONR MALUJE PISANKI BO WIELKANOC IDZIE, BIAŁOBŁOCKI IM POCISNĄŁ PO MAJTACH TO SIĘ MUSZĄ ZEMŚCIĆ W STYLU ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
92 dni temu
Jeremiasz Koltyszka
Najgorszym wandalizmem jest okradanie z ogromnych, publicznych pieniędzy NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI przez tzw. łu-rzędasów z nacji lokalnych, wojewodzinowych, waraszawko-burako-kselskich poseło-semaforo-menesterilanych, politykierskich nierobów, jakie łoży na to nieudaczne, nieruchawe -gryzi-piórcze- niedołęstwo, każdy, powtarzamy KAŻDY Obywatel - Polak - Patriota, a w szczególności na.... no właśnie, "dozgonnych" lokalnych "sołtysinów" pt. peło-prezydoncik, peło-"naczelnik misciny", peło-"sekretorz" gminny.
Ot co, wszystko wyjaśnione na powyższy temat, a że taki czy inny zomo pała-komuch-bebrzyńsiu jest "oburzony" czymś tam, no cóż,to tylko temat zastępczy,bo co ony innego potrafi, niestety.
P.S.
Stare powiedzenie oznajmia: "patrz na swoje sanie furmanie, bo koń ob....ra cię po sukmanie" (patrz: zomo pała bebrzyńsiu i onego codzienny, wymięty, wypchany w kolaniskach uniform !?!).
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
93 dni temu
Jarosław Hrusza Jeremiaszu ,trochę litości dla zomo - pały bo "Był spokojny czas, a teraz jest wykwit napisów" . Czy ci go nie szkoda ? zobacz jaki ma wykwit na gębie .
93 dni temu
 · 
 · 
5
Amalgund Kurbski
W okupowanej Warszawie za "malowanki na murach" rozstrzeliwano a kotwicę "wandale" i tak malowali. W stanie wojennym, wprowadzonym przez szeregowca Jaruzelskiego, wandale z "Solidarność" również malowali (a na murze przy ul. Poprzecznej taki akt wandalizmu "Solidarności" ocalał do dzisiaj - i chwała wandalom z czasów walki o Polskę. A że i teraz malują - TO WIDAĆ TO JUŻ TAKA NASZA NARODOWA TRADYCJA - a może ci współcześni wandale również z kimś lub czymś walczą - być może nie godzą się by PiS pozbawił biernego prawa wyborczego chlubę naszego miasta - prezydenta Burzyńskiego?.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
93 dni temu
Hadrian Bojerski
ONR ?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
93 dni temu
Fryderyk Jacewicz
no cóż, jak widać są jakieś obawy aby nazwać sprawy po imieniu . malowanki anty ukraińskie itp. to jest promil reszta to "dzieła" "kibiców" widzewa i to oni są odpowiedzialni za zniszczenia . Są jak widać bezkarni pomimo iż miasto przecież "monitorowane". No ale koledzy są wszędzie więc sprawa jest zamiatana pod dywan .
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
93 dni temu
Radomir Leroch
Po wprowadzeniu reformy oświatowej zobaczymy jakie będą rezultaty wychowawcze i społeczne, teraz działają wychowywani w istniejącym systemie .
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
93 dni temu
Protazy Slaszko Wieloletnie zaniedbania w dziedzinie kultury mszczą się. Na efekty zmian długo należy czekać, może do wyrośnięcia nowego pokolenia. Niestety.
93 dni temu
 · 
 · 
5
Dyzma Milenki
To jest słodki owoc wychowania bezstresowego w domu i poprzedniej reformy oświaty!!!!!!
Jutro ma być strajk szkolny, aby było dalej jak było.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
93 dni temu
Hugo Goldwasser A może to efekt dobrej zmiany
93 dni temu
 · 
 · 
3
Zygfryd Wilderman
Tęgie łby z Rady Miasta jeszcze długo - moźe narwet całe lata- będą rozpatrywać sprawę graffiti, bo do tego trzeba bardzo tęgiej głowy. I to wszystko za nasze pieniądze.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
93 dni temu
Marcin Bania
on może i chciałby jakieś reformy wprowadzić ale ludzie nie rozumieją co bełkocze , jakby docenili jego ponadczasowa wielkość to by dali 3 razy taką pensję i drugą willę na Rivierze zafundowali ale to miasto miernych ludzi którzy tylko bezmyślnie mu służą nie przejawiając inicjatywy a szkoda, bo ten człowiek przerósł współczesnośc co zrozumiemy po upływie setek lat
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
93 dni temu
Tristian Moszna
Panie prezydencie może "panów ze straży miejskiej" przegonić po bramach i podwórkach nocą, bo w dzień tylko jeżdżą i oglądają widoki w słońcu z parkingu w KDK i źle ustawione auta. Nocne zmiany nauczą ich pokory do mieszkańców.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
93 dni temu
Abelard Dresczuk jestem zdecydowanie "na tak" !
93 dni temu
 · 
 · 
14
Sybilla Alfabet Ja też jestem na tak.
93 dni temu
 · 
 · 
7
Andrzej Mroczek Jestesmy na TAK!
93 dni temu
 · 
 · 
4
Adaukt Boczka
czy ja źle widze czy też ci dwaj ze zdjęcia co wyglądają jak Flip i Flap mają wykwity na twarzy ? czy to nie jest podejrzane bo mówią że pod latarnią najciemniej ?
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
94 dni temu
Konrad Hahnisch
a co pan jeszcze zauważył grzegorzu chojnacki ? przecież wg pana prawo można stosować dowolnie
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
94 dni temu
Narcyz Siclawa
Mówca – Wykwit – profesor polonistyki stosowanej - Zibi I , z najjasniejszego grodu nad Ochnią pozdrawia stęsknionych mieszkańców po powrocie z wód . co do wandali ma rację .trzeba skończyć z tym „WYKWITEM i DEBILIZMEM” w ‘różanym grodzie ‘.
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
94 dni temu
Patryk Romer
Faktycznie, miasto jest tym "grafitti" pokryte całościowo. Zwalczajcie to! Policjo i Straży Miejska nie śpijcie!
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
94 dni temu
Emeryk Glizmiński Zlikwidować straż miejską bo nie widać efektów jej pracy.
94 dni temu
 · 
 · 
19
Rudolf Chrapkowski A może ciebie zlikwidować, bo nie widać efektów po szkołach, które jakieś tam pewnie ukończyłeś...
94 dni temu
 · 
 · 
4
Abercjusz Staniek Rudolfie powiadam ci ,że ukończyłem dobre szkoły , dzienne , państwowe i w czasie do tego stosownym( nie przed emeryturą jak niektórzy).Mam solidne wykształcenie i nie jestem na garnuszku żadnego mocodawcy w przeciwieństwie do ciebie bo pewnie główna szkołą dla ciebie są układy i kolesie lub kutnowski oxford. Oj jak ty musisz cierpieć ze względu na swoje kompleksy i niedowartościowanie . jeszcze raz zlikwidować straż miejską jak to już w innych miastach zrobiono.
93 dni temu
 · 
 · 
5
Gabriel Dowmont Abercjusz to ile ty masz lat? Dziadzia a takie głupoty psize.
92 dni temu
 · 
Abdon Kocionkaf
"Jest to nam znane, widoczne, to po prostu debilizm, tylko tak można powiedzieć o takich zachowaniach. Był spokojny czas, a teraz jest wykwit".

Co to za nowomowa panie burzyński ?? To przejdzie od dziś do kanonu języka kutnowsko burzowo miejskiego . pan chyba masz na twarzy wykwit . hahahahahahahahaahahah
Ano był spokojny czas a teraz zacznie się jazda bez trzymanki panie świetlisty mówco bo nowa władza nastała i czas picowania się skończył . nowa partia "kotryto" nie pomoże . wykwit
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
94 dni temu
Ernest Mamleczewicz To prawdziwy uczony dobry tak w mowie jak i w piśmie ale szczególnie w mowie .Teraz bedą z suflerem sie re- habilitować na wyższy poziom nauki , buhahahahahahahahaha
94 dni temu
 · 
 · 
22
Kalendarium imprez
Publicystyka
Kultura Musi Być!
Trzymając w ręku fragment Kosmosu. Leszek Baranowski i Mineral and Gem
Rozpoczynamy wakacyjny cykl Ludzie, który mamy nadzieję, będzie powstawał dzięki Czytelnikom eKutno.pl pragnącym pochwalić się fascynacjami, swoim hobby. Chcemy w nim... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W lipcu w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury
Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu na filmy animowane, hooror, thriller, premierę filmu wojennego i Małej Wielkiej Stopy. 30.06.2017-05.07.2017  od piątku do niedzieli godz.16.00 AUTA 3  2D dubbing (animowany/familijny, czas 107 min) godz.18.00... [więcej]
Sport
Kolejny sezon KDK Kutno w Ekstraklasie
Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. W sezonie 2016/2017 tytuł mistrzowski zdobyła drużyna RAL Poznań. Kutnowscy brydżyści KDK1 po zwycięstwach w fazie play-off nad AZS Warszawa 220:118 i Piastem Skawina 204:153 ostatecznie zajęli 11 miejsce w kraju i... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Pergotendy - nowoczesne zadaszenia Pergotendy - funkcjonalne zadaszenia tarasów. Jest to unikalna forma ochrony przed słońcem i deszczem i jak i również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni... [czytaj więcej]
Młoda pozna pana Młodziutka studentka spotka się ze zdecydowanym oraz zadbanym Panem na niezobowiązujący seks. Wymagana dyskrecja, kultura oraz higiena osobista :) Spotkania na początek u mnie w mieszkaniu lub w ... [czytaj więcej]
Pomoc kuchni Zatrudnię pomoc do kuchni! Praca w trybie zmianowym. Godziwe wynagrodzeniernrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dypozycyjnośćrn-uczciwośćrn-doświadczenie w branżyrnZainteres... [czytaj więcej]
Zatrudnię kucharza/kucharkę Zatrudnię kucharza/kucharkę na pełny etat do pracy w restauracji hotelowej!rnPraca na pełny etat, w trybie zmianowym.rnrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dyspozycyjnośćrn-uc... [czytaj więcej]
Kupię książki Kupię komplet książek do I klasy liceum o profilu technik logistyk... [czytaj więcej]
Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy WitajrnrnWiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Um... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
REKRUTER DS. PRACOWNIKÓW UKRAISKICH Rekruter ds. pracowników ukraińskich Obowiązki • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem • Budowanie i utrzym... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
Zagubiony piesek W okolicy ostatniego przystanku autobusu nr.7, w Muchnowie, blaka sie maly czarny piesek, nie ma jeszce roku. Moze ta droga znajdzie sie wlasciciel lub ktos kto zna pieska.... [czytaj więcej]
opiekunka do dziecka od września Poszukuję opiekunki do dziecka przedszkolaka, która jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną, z podejściem do dziecka i posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 3-5, niepalącą. Mile ... [czytaj więcej]
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ ZATRUDNIĘ OD ZARAZ KIEROWCĘ TEL. 570 849 437... [czytaj więcej]
sprzedam mieszkanie 61,3m Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,3m mieszczące się na 1 piętrze na osiedlu Łąkoszyn. Mieszkanie po remoncie wymieniona hydraulika, okna PCV, podłoga panele i kafelki, na ścia... [czytaj więcej]
Odzież ciążowa i odzież XXI .plac Manhattan box 73 Oferuje odzież ciążowa i odzież XXI plac Manhattan box 73... [czytaj więcej]
Poklikam !!!! Witam serdecznie . Poklikam w wolny czas sms,y lub na gadu gadu z kobietami z Kutna i okolic stan cywilny B/Z. ( Mile widziane Ukrainki mieszkające w Kutnie ) Pozdrawiam Panie i Tylko Panie !!!... [czytaj więcej]
Kocięta szukają domu Cztery 7-tygodniowe kocięta, przebywające od urodzenia w mieszkaniu, poszukują nowego domu. Są bardzo wesołe i towarzyskie. Korzystają z kuwety i potrafią już jeść samodzielnie. ... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
Zatrudnimy TELEANKIETERÓW Firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko TELEANKIETERA Wymagania: • minimum średnie wykształcenie • znajomość podstaw obsługi komputera (MS O... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Gwidon Sypajło:
12 minut temu
Może się z narcyzmu wyleczą dzięki temu
Arkadiusz Macedoński:
17 minut temu
Wróć,winno być natomiasdeco /art -deco...
Arkadiusz Macedoński:
21 minut temu
Natomias/winno być natomiasd
Arkadiusz Macedoński:
23 minut temu
Walenty Wielki- ludzie z Margaryny na temat PRĄDU najlepiej by było ,żeby się nie wypowiadali,również dla nich. Podpowiem jedynie ,że przy odrobinie szczęścia( a tacy z reguły je mają) w jedną z dziurek mogą włożyć nawet ... Natomias kombinować przy obydwu dziurkach odradzam nawet złodziejom komentarzy ! A przez grzeczność i zasady obowiązujące na e-Kutno nie wspomnę co można zrobić drutem w innych dziurkach...absolwent Staszica,sympatyk WNZK
Doroteusz Błażewski:
57 minut temu
W tym mieście ludzie przez cały czas robieni są w chu...Zawsze, bo się boją odezwać. Dziś zebranie w spółdzielni. Ciekawe czy ktoś powie prawdę czy znów poklepią pa na prezesa.
Tymon Solipsa:
1 godzin temu
Na SGGW? A tutaj na miejscu takie renomowane uczelnie?
Mirosława Marcinek:
2 godzin temu
Na razie to się nauczyciceli z prywatnej ośmieszyli z tą napinką. Co to miało nie być - Staszic miiał paść, Kasprowicz też, a prywatna miała być potęgą. Dużo godzin będą mieli ci wybitni nauczyciele...
Oktawian Hakuba:
2 godzin temu
Ktoś się nie potrafi pogodzić z faktami, Pomysł nie wypalił i tyle, Jak się rozejdzie, że nitk tam się nie chce uczyć, w przyszłtm roku chętnych będzie jeszcze mniej.
Bogusław Passakas:
2 godzin temu
Ze swoich nie dadzą , nie martw się.
Narcyz Kaliszer:
3 godzin temu
Na stronie kutnowskiej policji figuruje jako I zastępca komendanta.Nie rozumię,jest jeszcze policjantem i startuje w konkursie.
Adrian Kwietniewski:
2
 · 
8 godzin temu
Okazy niesamowite.
Fakt Kutno mogłoby mieć swoje muzeum.
Ja sam nad rzeką Ochnią znalazłem skamieniałe muszelki.
Ale to co widzę na zdjęciach P. Leszka to coś niesamowitego co natura może wytwarzać.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Lew, Teofil napisał, że śmietnik jest zarządzany przez Urząd Miasta - TBS. P.S. Straż Miejska tez jest UM. Nikt tego nie zdementowal.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Jeżeli to jest teren spóldzielni, to nalezy zapytać sie o to, co to porządki i nadzór radnego MATUSIAKA - wiceprezesa Pioniera, a także radnej WYROŚLAK, która kandydowała z tego okręgu,
Wit Kluska:
8 godzin temu
Ernest, przeczytałem twoj komentarz i nie wiem, do czego go odnieść, ale napiszę więcej - ty sam chyba nie wiesz, o co ci chodzi.
Walenty Wielki:
4
 · 
9 godzin temu
Brunonie Uryniaku - jak masz problemy ze sobą i chcesz nam pomóc, to weź do ręki drut, a następnie zobacz, gdzie masz masz na ścianie kontakt elektryczny. Jak znajdziesz kontakt - tam sa takie dwie dziurki - to wlóż ten drut do jednej z tych dziurek i trzymaj mocno. Po ter "kuracji" będziesz jak nowy. Jak ponownie zmory ciebie dopadną, to powtarzaj to aż do skutku.
Jaromir Jachimczak:
4
 · 
9 godzin temu
To, co dzieje się na stronach tej gazety, odbieram jako atak hejterów, do których dołączył jakiś świr. Jak nie jakiś PTOR to Awruk, wnuczek, emerytowana nauczycielka, brygada tygrysa, Kan PiS i jeszcze ta łacina i alfabet Morse'a. To jest chore i dla zwyklych czytelników mało strawne.
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
... / .--. / .. / . / . -. / - . . / . - / . - . . /. - / -- /- . - -/ ... / - / . - . - / - . . / ! ! !
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
UWAGA! WARNING! ACHTUNG!!!!!!!!!!!
Do wszystkich członków WNZK-PD
... .- -. .. . . - . - . . . - . - . . . - - - - . - -
... - . -. - -. . ! ! !
Mieczysław Goldbach:
10 godzin temu
A na Podrzecznej baba flejtuch w tamtym roku dostała nagrodę za balkon na pierwszym piętrze, a cały rok trzepie dywany brudas na tym balkonie, fe śmieci dla sąsiadów!
Hugo Hannekenson:
4
 · 
11 godzin temu
ucięło się, bo wyrzucili najlepszego dyrektora muzeum w Kutnie Żmudę. Nie pasował politycznie. Jego następcy to " co jeden to lepszy" . Od jego odejścia nic ciekawego tam nie ma , a muzeum nie funkcjonuje, lecz wegetuje.Najciekawsze artykuły
 ·  23
4 dni temu
Miejskie obrazki. Smród na osiedlu w centrum miasta
 ·  50
5 dni temu
Przemysław Zawadzki nadal dyrektorem Dąbrowszczaka. W czwartek konkurs na dyrektora Troczewskiego
 ·  119
5 dni temu
Radosław Bieniek szefem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w mieście
 · 
6 dni temu
Dni Pola w Strzelcach
 ·  56
6 dni temu
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
 ·  89
7 dni temu
(Aktualizacja) Kto wylewa słoną substancję na pobocza w gminie Krzyżanów?
 ·  14
8 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
8 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
9 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
9 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
14 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
14 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
15 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
18 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
19 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
19 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
21 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
21 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
23 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
23 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
23 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
23 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
24 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
24 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności