eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej
Kutnowski Klub Gazety Polskiej złożył pismo do przewodniczącego Rady Miasta Kutna Grzegorza Chojnackiego z protestem przeciw gloryfikacji poprzez sztukę w Centrum Teatru Muzyki i Tańca postaci Wandy Wasilewskiej. 

Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej, ./upload/articles_pakiety/33350/02_obraz.jpg
Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej, ./upload/articles_pakiety/33350/03_obraz.jpg
Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej, ./upload/articles_pakiety/33350/04_obraz.jpg


W piśmie tym prezes Klubu Andrzej Kozłowski pisze też o braku miejsca i środków na działania innego nurtu w kulturze w Kutnie. Poniżej nadesłane do redakcji eKutno.pl stanowisko Klubu.

źródło: Kutnowski Klub GP

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
redaktor, 30.03.2017 11:06|czytane: 4169 razy|54 komentarzy|komentuj
Dionizy Beczka
Gaweł Kuropatnicki
he he , dzieki aferze choć dowiedziałem sie kto to był wanda wasilewska bo nic to nazwisko nie mówiło
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
89 dni temu
Hieronim Belikoicz
CZY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O WSPÓŁPRACY ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO Z SB? Jaki był jej zakres? Na czym polegała? Czy nie ma ani jednego odważnego historyka lub dziennikarza, który chciałby sprawdzić źródła i ujawnić wszystkie informacje? Na razie jedynie krążą półsłówka, ale nie wiadomo, o co chodzi. Ta sprawa wymaga ujawnienia i wyjaśnienia wobez całego społeczeństwa Kutna.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
90 dni temu
Lew Chochłuk
Dlaczego zajmuje się ten portal człowiekiem chorym psychicznie? Czyżby powstawała rubryka "Nasze odwiedziny w Gostyninie"?
 · 
Udostępnij
 · 
90 dni temu
Aaron, Barteczko
Oj, mocno was uwiera powyższy tekst, bo wytaczacie obrzydlistwa charakterystyczne dla tych, co czegoś bardzo się obawiają.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
91 dni temu
Ksawery Leon Wąsowicz
Ta pani stojaca przy Kozłowskim, to chyba pani Maria - radna (juz nie radna), która słucha wyborców.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
91 dni temu
Pius Russyan
Chciałbym przypomnieć wszystkim dokonania polityczne Andrzeja Kozłowskiego w ostatnich wyborach samorządowych. Kandydował na radnego. W swoim okręgu zdobył 13 głosów, co dało mu poparcie 2,01% i ostatnie miejsce na 8 kandydatów.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
91 dni temu
Ferdynand Kernerowicz Jaki kandydat tyle poparcia społecznego! Szkoda slow na tego człowieka...
90 dni temu
 · 
 · 
3
Hieronim Belikoicz CZY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O WSPÓŁPRACY ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO Z SB? Jaki był jej zakres? Na czym polegała? Czy nie ma ani jednego odważnego historyka lub dziennikarza, który chciałby sprawdzić źródła i ujawnić wszystkie informacje? Na razie jedynie krążą półsłówka, ale nie wiadomo, o co chodzi. Ta sprawa wymaga ujawnienia i wyjaśnienia wobez całego społeczeństwa Kutna.
90 dni temu
 · 
 · 
4
Racibor Huryn
Kozłowski nie powołuj się na Konstytucje bo dziś czytałem, że Kaczor uważa ja za złą i do zmiany. Często jest tak, że ważniejsze od jakości i słuszności protestu jest to kto go podpisuje. Niech p. Kozłowski wezmie się za swoja kamienicę a dopiero później przystapi do naprawiania Polski. Tak będzie lepiej. k na zdjęciu uśmiechnięta pani, która wraz z synusiem chciała zarządzać Kutnem. Razem otrzymali kilkanaście głosów. Takie mają społeczne poparcie ale jak widać nie przeszkadza im to nadal chcieć decydować co ludzie w Kutnie maja oglądać na deskach teatru. Gratuluję dobrego samopoczucia. To naprawdę żałosne.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
91 dni temu
Pankracy Silberberg
Ta uśmiechnięta osóbka w czapeczce na głowie i w obuwiu ortopedycznym u boku prezesa to pani Maria?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
91 dni temu
Korneliusz Stefański
A mnie brakuje artykułów Pani Marii na jej blogu. Ostatnio się nie pojawiają, a były bardzo dobre.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
91 dni temu
Korneliusz Krzywda
A jak tam stan kamienicy na rogu pl. Wolności i ul. Kościuszki, która jest własnością pana Kozłowskiego? PINB nakłada kolejne kary, a kamienica nadal się sypie i zagraża bezpieczeństwu, nie mówiąc o estetyce. Jeśli nie ma pieniędzy na ekipę budowlaną, to kielnia do łapy i jazda - wreszcie zrobiłby coś pożytycznego!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
91 dni temu
Pankracy Silberberg Jest jeden sposób, skoro właściciel posesji nie reaguje. Miasto wyremontuje elewacje i przedstawi nakaz płatniczy krnąbrnemu kamienicznikowi. Jeżeli nie zapłaci, sprawa do komornika. Będzie po krzyku.
91 dni temu
 · 
 · 
4
Daniel Duniński oj glupiś Korneliusz...co ma piernik do wiatraka...znam sporo glupich i chamow mieszkajacych w zadbanych kamienicach...i co z tego..
91 dni temu
 · 
 · 
5
Hieronim Belikoicz CZY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O WSPÓŁPRACY ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO Z SB? Jaki był jej zakres? Na czym polegała? Czy nie ma ani jednego odważnego historyka lub dziennikarza, który chciałby sprawdzić źródła i ujawnić wszystkie informacje? Na razie jedynie krążą półsłówka, ale nie wiadomo, o co chodzi. Ta sprawa wymaga ujawnienia i wyjaśnienia wobez całego społeczeństwa Kutna.
90 dni temu
 · 
 · 
3
Eugeniusz Bukowski
Podziwiam to co robi pan Kozioł i jego przyjaciele z kgp, siedzieć tyle przed monitorem i stawiać plusiki pod swoimi komentarzami to chyba tylko oni tak potrafią i mają cierpliwość. Panie Kozioł, jak się sztuka nie podoba to na nią nie idź i tyle, to proste, a nie razem z tą swoją cizią bedziesz nad pouczał co mamy oglądać, a co nie. Lepiej idź i sobie tego swojego Rydzyka popilnuj i pomasuj jąderka Kaczorowi. Dla mnie jesteś największym dziadem jaki w Kutnie mieszka.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
91 dni temu
Wasyl Starski
Pan prezes nie akceptuje Wandy Wasilewskiej, to może zaakceptuje Wandę co Niemca nie chciała.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
92 dni temu
Protazy Solary
Warto jednak napisać, że pani Radkiewicz nie musiała napisać tego artykułu. Nie musiała. Ale widać zechciała.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
92 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, proponuję nie iść tą drogą bo nie prowadzi do spodziewanego przez pana efektu. Pod informacją o tym, że Klub dał pismo do Rady Miasta Kutna widnieje źródło, czyli że zostało nadesłane i przez kogo. Staramy się publikować wszystkie informacje otrzymywane od Czytelników, instytucji, różnych środowisk, szkół, domów kultury itp. Można postawić Pańską tezę, że nic nie muszę czyli publikować zapowiedzi reklamujących spektakl, zdaje się kilku, przypominając o tym, że są jeszcze bilety na święto teatru (z własnej woli), nie muszę reklamować spektaklu (nadesłane przez KDK) nie muszę publikować fotoreportażu naszego Piotra, i nie muszę puszczać stanowiska kogoś komu się spektakl nie podobał. Pismo zostanie odczytane podczas obrad Rady Miasta Kutna, też nie muszę pisać o tym i publikować na przykład dyskusji radnych o nim. Drogi panie Protazy każdy z nas jest wolny, każdy nic nie musi, każdy ma swoje zdanie, pogląd na jakąś sprawę, państwo z Klubu mają takie, pan ma inne, a ja mogę oba spojrzenia na świat przekazać, jeśli ktoś chce się tym poglądem podzielić z innymi. Jeśli ma pan inne zdanie i oglądał pan spektakl warto napisać do nas, albo w komentarzu i merytorycznie odnieść się do poglądów pana Kozłowskiego. Pozdrawiam
92 dni temu
 · 
 · 
25
Placyd Kammiake A JA DODAM, ŻE PO PIERWSZE PAN PROTAZY PRZEKRĘCIŁ NAZWISKO PANI REDAKTOR CO NIEZBYT DOBRZE O PANU ŚWIADCZY A PO WTÓRE TO JEST WŁAŚNIE RZETELNE DZIENNIKARSTWO BO MYŚLĘ, ŻE TO IŻ SIĘ ARTYKUŁ / PISMO UKAZAŁY TO NIE ZNACZY ŻE PANI REDAKTOR POGLĄDY PANA KOZŁOWSKIEGO POPIERA. TO KAŻDEGO OSOBISTA SPRAWA. PZDR.
92 dni temu
 · 
 · 
14
Andrzej Prażeń Pismo napisane rewelacyjnie i to mocno zabolało zapewne. Przy okazji wielu Kutnian poznało prawdziwy życiorys Wasilewskiej.
92 dni temu
 · 
 · 
16
Benigna Staszczak Protazy nadeślij portret swojego mocodawcy bo jeszcze zbyt mało się reklamuje na kredowym papierze i tao za pieniądze podatników.
91 dni temu
 · 
 · 
9
Wadim Ciemierzyński PROTAZY,KOMU AKTUALNIE DONOSISZ?
72 dni temu
 · 
Wit Półkowski
Na pana Andrzeja rzuciła się cała tzw. kutnowska elita intelektualna, tzn. ci którzy się za nią uważają i udają znawców teatru, kina… i kultury wogóle. Nie uważam, że sprawa jest jakaś szczególnie ważna; myślę, że można byłoby ją pozostawić bez komentarza ale skoro już pan Kozłowski skomentował to może warto byłoby zrozumieć sens tego, co miał na myśli i co chciał przedstawić. Nikt tu nie wini aktorów ani widzów, ale przesłanie KDK zapowiadające to wydarzenie pisał chyba ktoś bezmyślnie i w niewłaściwych miejscach położył akcent. Należałoby wymagać od ludzi uważających się za „obytych” odpowiedniej umiejętności pisania z sensem, bo w tym co napisał pana Kozłowski sens łatwo znaleźć, tyle tylko że trzeba chcieć i umieć czytać ze zrozumieniem. Do Leosi poniżej: pismo nie wzywa do nienawiści.
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
92 dni temu
Lambert Niemiera Takich to lokalna władza ma intelektualistów w swoich instytucjach, że aby napisać byle co muszą mieć kogoś kto to zrecenzuje bo inaczej jest ja napisano wyżej.
92 dni temu
 · 
 · 
20
Benicjusz Tuelskey pan Ryzlak nie ma ani wykształcenia ani kwalifikacji do zajmowania tak poważnego stanowiska jak kierownik CmiT. Rozumiem, że kiedy uczył się historii to jeszcze wg. socjalistycznej wykładni...
91 dni temu
 · 
 · 
9
Patryk Szlovik A właściwie jakie ten człowiek ma wykształcenie. Czy ktoś to wie ???
89 dni temu
 · 
Leokadia Raczyński
spektakl, w przeciwieństwie do tego pisma, nie wzywa do nienawiści, tylko niesie pokój - kto widział, ten wie!!!
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
92 dni temu
Mira Ryk
Serdecznie apeluję o obejrzenie spektaklu, zanim wyda się jakiekolwiek opinie. Widzowie, którzy zaszczycili swoją obecnością wiedzą, o co chodzi, a tych, których nie było - cóż, szkoda. Gdyby przyszli, wiedzieliby bowiem, że to nie jest monodram z tezą, narzucającą komukolwiek cokolwiek, a Krzysztof Ryzlak jest wspaniałym człowiekiem.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
92 dni temu
Longin Chrapkowski
Co on bierze?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
92 dni temu
Wasyl Starski jętnie co by nie brał, niech bierze pół.
92 dni temu
 · 
 · 
4
Lesław IObrębski
współczuje bliskim
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
92 dni temu
Balbin Ciekawy
należałoby tę sprawę nagłośnić w mediach ogólnopolskich ale tylko polskich oczywiście bowiem zachodzi duże podejrzenie, że pragnąc przypodobać się kutnowskiej władzy gotowi wystawić spektakl o Stalinie
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
92 dni temu
Mścisław Wielki
Ja tylko dopiszę!
"Zapomniał wół,jak cielęciem był"!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
92 dni temu
Herbert Rozanka
Ręce opadają.....to wymyślił......CTMiT to jedno z najwspanialszych miejsc ma KULTURALNEJ MAPIE KUTNA.......brawo p. Ryzlak.......
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
92 dni temu
Gaweł Fink Ryzlak to pseudo znawca kultury, te jego preferencje kabaretowo aktorskie ublizaja wyrafinowanym gustom ludzi kulturalnych.
92 dni temu
 · 
 · 
5
Michał Lasko Pseudoznawco, powtórz ortografię! Dlaczego ci genetyczni Polacy nie znają języka polskiego?
92 dni temu
 · 
 · 
3
Benicjusz Tuelskey Problem z ortografią masz Ty - niepiśmienny zauszniku, a może i nie-Polaku!
91 dni temu
 · 
 · 
2
Wit Lorenczuk
Dobrze, że Klub Gazety Polskiej podejmuje działania, które są istotne dla mieszkańców Kutna. Wiadomo, że niewygodny Pan Andrzej jest i będzie opluwany przez tych, którzy chcą aby "było jak dawniej".
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
92 dni temu
Walter Masło Cenne inicjatywy Panie Prezesie, proszę się nie przejmować ujadaniem tych, którzy czują się zagrożeni.
92 dni temu
 · 
 · 
22
Leopold Brzeski Najbliższe miejsce dla pana prezesa znajduje się w okolicach Gostynina
92 dni temu
 · 
 · 
7
Arkadiusz Nowogrodzki daj mu spokój, więcej miejsca zostanie dla ciebie
92 dni temu
 · 
 · 
11
Onufry Urbanek
Oglądałem spektakl, był abstrakcyjny i grotestowy, w konwencji teatru absurdu. Do tej pory nie wiem, gdzie tu gloryfikacja Wasilewskiej.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
92 dni temu
Ksawery Leon Dowmont
Przecież to pióro kustosza...
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
92 dni temu
Arseniusz Benski
Debil z gazety polskiej
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
92 dni temu
Daniel Duniński debilizm- poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań.Arseniusz jeżeli nie znasz tej definicji to jej nie używaj..prawdopodobnie posiadasz deficyt poznawczy;nie jest to groźne,ale chyba nieuleczalne więc należy spodziewać się więcej takich wystąpień na forum
91 dni temu
 · 
Kryspian Uzłowski
Lecz się kretynie!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
92 dni temu
Pius Jadamcyk
Przekraczając most na Odrze w Słubicach, pierwszym niemieckim miastem granicznym jest Frankfurt n/O a najbliższą mostu ulicą jest ul. KAROLA MARKSA. Ulica tranzytowa w tym mieście, z kierunku berlińskiego, prowadząca wprost do mostu granicznego, jest imienia RÓŻY LUKSEMBURG. Niemcom to nie przeszkadza - patroni tych ulic to wszak nazwiska historyczne a historii podobnie jak kijem Wisły się nie zawróci. Również i Niemcy z Hamburga czy też z Kilonii nie dostają extra skrętu kiszek i wzdęcia z powodu, iż ich kanclerz Merkel wywodzi się z byłego NRD. A w Polsce? Trudno mówić o Polsce gdy władzę przejęły HORDY DOBREJ ZMIANY. W państwie PiS wartościowe stało się jedynie to co wywodzi się z bigoterii podhalańskiej lub ewentualnie z narodowo- nacjonalistycznej ściany wschodniej. Za chwilę jedyną gazetą, którą będę mógł czytać będzie - Gazeta Polska, jedyną telewizją, którą będę mógł oglądać będzie - TVP Info i Tv Trwam a jedyne radio , które będę mógł słuchać będzie - Radio Maryja. Panie Kozłowski - jak ja będę chciał oglądać człekokształtne małpy - to ja sobie pojadę do płockiego lub łódzkiego zoologu.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
92 dni temu
Łazarz Marek Puza no toś pojechał człeku jak fornal bez trzymanki dając nam przykład Niemiec jako wzór do naśladowania, zapomniałeś o 1939 roku? też mamy naśladować? co podobała się Twojej rodzinie napaść na Polskę ? bohaterów teraz będziesz z nich robił?! popierasz lewactwo, które sprowadza islamistów do Europy stanowiące zagrożenie dla normalnych ludzi !!!
92 dni temu
 · 
 · 
14
Orfeusz Rabiey heheh no tak to jest "powód" faktycznie . "Bo Niemcom nie przeszkadza" ...litości . Niemcy też mówią że to były "polskie obozy koncentracyjne", to też ma nam nei przeszkadzać ?
92 dni temu
 · 
 · 
12
Łazarz Marek Suchański To już chyba jakaś psychiczna przypadłość, by politycy z Gazety Polskiej decydowali widzom jakie mają oglądać sztuki. Nie oglądałam, ale po takim nagłośnieniu chętnie bym obejrzała, jeśli będzie jeszcze w Kutnie ponownie wystawiona. Widocznie uważają widzów za mało inteligentnych, a może się mylę, kto ma problemy ze zrozumieniem?
92 dni temu
 · 
 · 
8
Achilles Demitrowski Już widzę młodzież, która naśladuję Wandę Wasilewską, zaczynają wielbić ZSRR i Stalina.
92 dni temu
 · 
 · 
4
Sobiesław Tomasz Kalinka
Jako mieszkaniec Kutna chciałbym potępić wygłupy Kozłowskiego, które ośmieszają nasze miasto. A tak w ogóle - co z kamienicą na rogu pl. Wolności i ul. Kośoiuszki, której stan zagraża bezpieczeństwu przechodniów? Czy jest jakaś reakcja właściciela na kolejne kary nakładane przez PINB i wezwania do usunięcia zagrożenia?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
92 dni temu
Orfeusz Rabiey
prawidłowo
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
92 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Kultura Musi Być!
Trzymając w ręku fragment Kosmosu. Leszek Baranowski i Mineral and Gem
Rozpoczynamy wakacyjny cykl Ludzie, który mamy nadzieję, będzie powstawał dzięki Czytelnikom eKutno.pl pragnącym pochwalić się fascynacjami, swoim hobby. Chcemy w nim... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W lipcu w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury
Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu na filmy animowane, hooror, thriller, premierę filmu wojennego i Małej Wielkiej Stopy. 30.06.2017-05.07.2017  od piątku do niedzieli godz.16.00 AUTA 3  2D dubbing (animowany/familijny, czas 107 min) godz.18.00... [więcej]
Sport
Kolejny sezon KDK Kutno w Ekstraklasie
Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. W sezonie 2016/2017 tytuł mistrzowski zdobyła drużyna RAL Poznań. Kutnowscy brydżyści KDK1 po zwycięstwach w fazie play-off nad AZS Warszawa 220:118 i Piastem Skawina 204:153 ostatecznie zajęli 11 miejsce w kraju i... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kredyt pożyczka CHWILÓWKA w 15 min Potrzebujesz gotówki na nieprzewidziane wydatki? Chcesz spłacić swoje zaciągnięte chwilówki? Chcesz spłacić swojego komornika? U nas dostniesz pożyczkę! Najlepsza oferta na rynku! Najniż... [czytaj więcej]
Pergotendy - nowoczesne zadaszenia Pergotendy - funkcjonalne zadaszenia tarasów. Jest to unikalna forma ochrony przed słońcem i deszczem i jak i również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni... [czytaj więcej]
Młoda pozna pana Młodziutka studentka spotka się ze zdecydowanym oraz zadbanym Panem na niezobowiązujący seks. Wymagana dyskrecja, kultura oraz higiena osobista :) Spotkania na początek u mnie w mieszkaniu lub w ... [czytaj więcej]
Pomoc kuchni Zatrudnię pomoc do kuchni! Praca w trybie zmianowym. Godziwe wynagrodzeniernrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dypozycyjnośćrn-uczciwośćrn-doświadczenie w branżyrnZainteres... [czytaj więcej]
Zatrudnię kucharza/kucharkę Zatrudnię kucharza/kucharkę na pełny etat do pracy w restauracji hotelowej!rnPraca na pełny etat, w trybie zmianowym.rnrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dyspozycyjnośćrn-uc... [czytaj więcej]
Kupię książki Kupię komplet książek do I klasy liceum o profilu technik logistyk... [czytaj więcej]
Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy WitajrnrnWiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Um... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
REKRUTER DS. PRACOWNIKÓW UKRAISKICH Rekruter ds. pracowników ukraińskich Obowiązki • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem • Budowanie i utrzym... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
Zagubiony piesek W okolicy ostatniego przystanku autobusu nr.7, w Muchnowie, blaka sie maly czarny piesek, nie ma jeszce roku. Moze ta droga znajdzie sie wlasciciel lub ktos kto zna pieska.... [czytaj więcej]
opiekunka do dziecka od września Poszukuję opiekunki do dziecka przedszkolaka, która jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną, z podejściem do dziecka i posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 3-5, niepalącą. Mile ... [czytaj więcej]
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ ZATRUDNIĘ OD ZARAZ KIEROWCĘ TEL. 570 849 437... [czytaj więcej]
sprzedam mieszkanie 61,3m Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,3m mieszczące się na 1 piętrze na osiedlu Łąkoszyn. Mieszkanie po remoncie wymieniona hydraulika, okna PCV, podłoga panele i kafelki, na ścia... [czytaj więcej]
Odzież ciążowa i odzież XXI .plac Manhattan box 73 Oferuje odzież ciążowa i odzież XXI plac Manhattan box 73... [czytaj więcej]
Poklikam !!!! Witam serdecznie . Poklikam w wolny czas sms,y lub na gadu gadu z kobietami z Kutna i okolic stan cywilny B/Z. ( Mile widziane Ukrainki mieszkające w Kutnie ) Pozdrawiam Panie i Tylko Panie !!!... [czytaj więcej]
Kocięta szukają domu Cztery 7-tygodniowe kocięta, przebywające od urodzenia w mieszkaniu, poszukują nowego domu. Są bardzo wesołe i towarzyskie. Korzystają z kuwety i potrafią już jeść samodzielnie. ... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Melania Jencke:
1 minut temu
Taaa, wygrała "kompetentna dyrektorka", która zatrudniła "świetnych nauczycieli z pomysłami". Pierwszy pomysł czyli nabór zakończył się wielką klapą
Leszek Schmiedicke:
5 minut temu
Był konkurs na dyrektora w ALO?
Ananiasz Stawarz:
10 minut temu
nie łuczak nie jest mezem tej łuczakowej z PUP
Beatryks Cbwalibog:
26 minut temu
Hańba!!!!!!!!!!!!!!!!Do II stopnia przeszły szpitale z takich dziur jak np. Brzeziny. Dyrekcja szpitala i szefstwo powiatu gdyby miało odrobinę honoru podałoby się do dymisji.
Bożydar Wjuk:
49 minut temu
Na kompromitujący wynik miało wpływ kilka czynników: 1. Szkoły prywatne nie mają żadnej marki, a I i II LO mają. Więc nawet rodzice, którzy mają pieniądze, nie poślą dzieciaka do prywatnej 2. Fatalna lokalizacja - na wylocie z Kutna, przy blokach socjalnych i fabryce
Ursus Wincenty Rylski:
56 minut temu
Masz rację Jonatanie! Wody może nie być. Aby ognia nie zabrakło nigdy. I żeby ryby, chleb i wino były zawsze dostępne na Dobrym Rynku. Z tym FACEBOOKIEM to sporo przesadziłeś. Dla mnie może go nie być wcale. Dla mnie dzień bez eKutna jest dniem straconym. Żeby nie te kradzieże komentarzy i zamykanie OKNA to jeszcze bardziej bym polubił eKutno. A bez wody w kranie można żyć! Nieprawdaż?
Krystyn Kazimierski:
1 godzin temu
Tragedia!!!Dwóch posłów z miasteczka ok.50 tysięcznego a powiatu ok 100tys. i co pan starosta i co Nic najgorzej że żle zrozumiałem?!
Konrad Wikuła:
1 godzin temu
jak taki prezesina bez wykształcenia może pełnić taką funkcję???inni mają papiery dowodzenia a on jest tylko marionetką. tak jak niby prezydent RP
Gerwazy Laska:
1 godzin temu
oni się boją odezwac, Oni poklepią prezesa, Ktoś powie prawdę, a Ty na co czekasz, idź się odezwij, powalcz, nieeeee, niech Inni COŚ zrobią
Gerwazy Laska:
1 godzin temu
bzdura, w Kutnie wiele lat z rzędu tak było
Ursus Wincenty Rylski:
2
 · 
1 godzin temu
Jakim drutem? W jakich innych dziurkach? Jak te inne dziurki wyglądają? Gdzie ich szukać? Bo ja mam drucik, tylko nie wiem czy on by się nadawał do tych innych dziurek? Czy wkładanie drucika do dziurki jest zgodne z zasadami obowiązującymi na eKutno? Przez grzeczność, z góry dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie mi wszystkich tych dziurkowo-drucikowych wariacji, kombinacji i permutacji. ~uczeń Normalnego? Liceum Nieakademickiego.
Tobiasz Fa]ewski:
2
 · 
2 godzin temu
Brawo Jarzębinki! Najzdolniejszy zespół młodych talentów!
Aaron, Skalski:
2 godzin temu
Nie ma wyszczególnionej endokrynologi
Prokop Szołucha:
3 godzin temu
Ten pan Łuczak prezes PEC to nie przypadkiem mąż pani Łuczak, obecnie głównej ksiegowej PUP, wcześniej prezeski szpitala i jeszcze wczesniej audytorki czy kontrolerki w UM.
Karol Riviere:
3 godzin temu
"PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI." AWRUK! Kto pożarł nasze komentarze? Kto zamyka przed nami OKNA eKutna? Kto jest tym złoczyńcą? Kto jest prowokatorem? Kto jest egzekutorem? Kto jest katem? Kto Jest ofiarą? Co tu jest grane? Co tu się dzieje? Co tu się narobiło? Tęsknota! Smutek! Żal! Nigdy nie mówi się nigdy. Nigdy nic nie wiadomo. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na nawrócenie, oświecenie, przyjaźń, miłość, pokutę, przeprosiny i naprawę szkód i krzywd nigdy nie jest za późno. Jak się nie ma co się lubi, to się nic nie lubi. Albo wszystko! Albo nic! Albo seks, mamona i ciuch? Albo miłość światłość i duch? Trzeba wybierać! Albo rybka? Albo akwarium? Albo pieniądze? Albo życie? Trudne to wszystko jest do ogarnięcia? A wybory są najtrudniejsze! Co wybieramy? EKutno, PTO"R" i NADZIEJĘ? Czy "Nie chcem ale muszem", "Alleluja i do przodu", "Róbta co chceta" i „Obiecanki-cacanki (a głupiemu radość)”? Kto się długo namyśla, nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Raz kozie śmierć!... Ja już wybrałem!.... Dziękuję Pani Olu!!!... Kończę już pisanie głupot..... Boję się trefnych prowokatorów: niedorozwiniętego lekarza psychiatry i nadpobudliwego lekarza seksuologa, którzy swoimi komentarzami doprowadzili do bardzo groźnej, niebezpiecznej zadymy na tym forum. Ale, póki co, sytuacja już została opanowana. Bogu dziękujmy! Ducha nie gaśmy!.... !!!!! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.....!!!!! Całą noc nie mogłem zasnąć. Teraz się trochę uspokoiłem. Idę spać. Jak się wyśpię, to zobaczę co wy tu nawypisywaliście na moim ulubionym eKutno. Pa pa, nieznośne aniołeczki! Pa pa!
Gustaw Wawrzek:
4 godzin temu
Gratulacje !!!!
Mateusz Sopielka:
2
 · 
4 godzin temu
a TAKA miała być AMERYKA -II stopień ????
Lucjusz Plater:
4 godzin temu
Nie rozumiem, jakie głosowanie, jaki plebiscyt na policjanta? Za swoją pracę dostaje pieniądze czy pracuje za darmo
Felicjan Matliński:
4 godzin temu
Który z oddziałów kutnowskiego szpitala nie wszedł do sieci, czy weszły wszystkie?
Filip Kocieł:
2
 · 
5 godzin temu
I stopień czyli najniższy.Najciekawsze artykuły
 ·  23
4 dni temu
Miejskie obrazki. Smród na osiedlu w centrum miasta
 ·  53
5 dni temu
Przemysław Zawadzki nadal dyrektorem Dąbrowszczaka. W czwartek konkurs na dyrektora Troczewskiego
 ·  119
5 dni temu
Radosław Bieniek szefem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w mieście
 · 
6 dni temu
Dni Pola w Strzelcach
 ·  56
6 dni temu
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
 ·  91
7 dni temu
(Aktualizacja) Kto wylewa słoną substancję na pobocza w gminie Krzyżanów?
 ·  14
8 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
8 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  74
9 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
9 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
14 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
14 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
16 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
19 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
19 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
19 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
21 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
21 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
22 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
23 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
23 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
23 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
24 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
24 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
24 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności