eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 26.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej
Kutnowski Klub Gazety Polskiej złożył pismo do przewodniczącego Rady Miasta Kutna Grzegorza Chojnackiego z protestem przeciw gloryfikacji poprzez sztukę w Centrum Teatru Muzyki i Tańca postaci Wandy Wasilewskiej. 

Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej, ./upload/articles_pakiety/33350/02_obraz.jpg
Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej, ./upload/articles_pakiety/33350/03_obraz.jpg
Kutnowski Klub Gazety Polskiej potępia wystawienie spektaklu o Wandzie Wasilewskiej, ./upload/articles_pakiety/33350/04_obraz.jpg


W piśmie tym prezes Klubu Andrzej Kozłowski pisze też o braku miejsca i środków na działania innego nurtu w kulturze w Kutnie. Poniżej nadesłane do redakcji eKutno.pl stanowisko Klubu.

źródło: Kutnowski Klub GP

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
redaktor, 30.03.2017 11:06|czytane: 4032 razy|54 komentarzy|komentuj
Ferdynand Bryka
Gaweł Kuropatnicki
he he , dzieki aferze choć dowiedziałem sie kto to był wanda wasilewska bo nic to nazwisko nie mówiło
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
25 dni temu
Hieronim Belikoicz
CZY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O WSPÓŁPRACY ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO Z SB? Jaki był jej zakres? Na czym polegała? Czy nie ma ani jednego odważnego historyka lub dziennikarza, który chciałby sprawdzić źródła i ujawnić wszystkie informacje? Na razie jedynie krążą półsłówka, ale nie wiadomo, o co chodzi. Ta sprawa wymaga ujawnienia i wyjaśnienia wobez całego społeczeństwa Kutna.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
25 dni temu
Lew Chochłuk
Dlaczego zajmuje się ten portal człowiekiem chorym psychicznie? Czyżby powstawała rubryka "Nasze odwiedziny w Gostyninie"?
 · 
Udostępnij
 · 
25 dni temu
Aaron, Barteczko
Oj, mocno was uwiera powyższy tekst, bo wytaczacie obrzydlistwa charakterystyczne dla tych, co czegoś bardzo się obawiają.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
26 dni temu
Ksawery Leon Wąsowicz
Ta pani stojaca przy Kozłowskim, to chyba pani Maria - radna (juz nie radna), która słucha wyborców.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
26 dni temu
Pius Russyan
Chciałbym przypomnieć wszystkim dokonania polityczne Andrzeja Kozłowskiego w ostatnich wyborach samorządowych. Kandydował na radnego. W swoim okręgu zdobył 13 głosów, co dało mu poparcie 2,01% i ostatnie miejsce na 8 kandydatów.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
27 dni temu
Ferdynand Kernerowicz Jaki kandydat tyle poparcia społecznego! Szkoda slow na tego człowieka...
26 dni temu
 · 
 · 
3
Hieronim Belikoicz CZY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O WSPÓŁPRACY ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO Z SB? Jaki był jej zakres? Na czym polegała? Czy nie ma ani jednego odważnego historyka lub dziennikarza, który chciałby sprawdzić źródła i ujawnić wszystkie informacje? Na razie jedynie krążą półsłówka, ale nie wiadomo, o co chodzi. Ta sprawa wymaga ujawnienia i wyjaśnienia wobez całego społeczeństwa Kutna.
25 dni temu
 · 
 · 
4
Racibor Huryn
Kozłowski nie powołuj się na Konstytucje bo dziś czytałem, że Kaczor uważa ja za złą i do zmiany. Często jest tak, że ważniejsze od jakości i słuszności protestu jest to kto go podpisuje. Niech p. Kozłowski wezmie się za swoja kamienicę a dopiero później przystapi do naprawiania Polski. Tak będzie lepiej. k na zdjęciu uśmiechnięta pani, która wraz z synusiem chciała zarządzać Kutnem. Razem otrzymali kilkanaście głosów. Takie mają społeczne poparcie ale jak widać nie przeszkadza im to nadal chcieć decydować co ludzie w Kutnie maja oglądać na deskach teatru. Gratuluję dobrego samopoczucia. To naprawdę żałosne.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
27 dni temu
Pankracy Silberberg
Ta uśmiechnięta osóbka w czapeczce na głowie i w obuwiu ortopedycznym u boku prezesa to pani Maria?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
27 dni temu
Korneliusz Stefański
A mnie brakuje artykułów Pani Marii na jej blogu. Ostatnio się nie pojawiają, a były bardzo dobre.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
27 dni temu
Korneliusz Krzywda
A jak tam stan kamienicy na rogu pl. Wolności i ul. Kościuszki, która jest własnością pana Kozłowskiego? PINB nakłada kolejne kary, a kamienica nadal się sypie i zagraża bezpieczeństwu, nie mówiąc o estetyce. Jeśli nie ma pieniędzy na ekipę budowlaną, to kielnia do łapy i jazda - wreszcie zrobiłby coś pożytycznego!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
27 dni temu
Pankracy Silberberg Jest jeden sposób, skoro właściciel posesji nie reaguje. Miasto wyremontuje elewacje i przedstawi nakaz płatniczy krnąbrnemu kamienicznikowi. Jeżeli nie zapłaci, sprawa do komornika. Będzie po krzyku.
27 dni temu
 · 
 · 
4
Daniel Duniński oj glupiś Korneliusz...co ma piernik do wiatraka...znam sporo glupich i chamow mieszkajacych w zadbanych kamienicach...i co z tego..
27 dni temu
 · 
 · 
5
Hieronim Belikoicz CZY WRESZCIE DOCZEKAMY SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O WSPÓŁPRACY ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO Z SB? Jaki był jej zakres? Na czym polegała? Czy nie ma ani jednego odważnego historyka lub dziennikarza, który chciałby sprawdzić źródła i ujawnić wszystkie informacje? Na razie jedynie krążą półsłówka, ale nie wiadomo, o co chodzi. Ta sprawa wymaga ujawnienia i wyjaśnienia wobez całego społeczeństwa Kutna.
25 dni temu
 · 
 · 
3
Eugeniusz Bukowski
Podziwiam to co robi pan Kozioł i jego przyjaciele z kgp, siedzieć tyle przed monitorem i stawiać plusiki pod swoimi komentarzami to chyba tylko oni tak potrafią i mają cierpliwość. Panie Kozioł, jak się sztuka nie podoba to na nią nie idź i tyle, to proste, a nie razem z tą swoją cizią bedziesz nad pouczał co mamy oglądać, a co nie. Lepiej idź i sobie tego swojego Rydzyka popilnuj i pomasuj jąderka Kaczorowi. Dla mnie jesteś największym dziadem jaki w Kutnie mieszka.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
27 dni temu
Wasyl Starski
Pan prezes nie akceptuje Wandy Wasilewskiej, to może zaakceptuje Wandę co Niemca nie chciała.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
27 dni temu
Protazy Solary
Warto jednak napisać, że pani Radkiewicz nie musiała napisać tego artykułu. Nie musiała. Ale widać zechciała.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
28 dni temu
Ola Rzadkiewicz Dzień dobry, proponuję nie iść tą drogą bo nie prowadzi do spodziewanego przez pana efektu. Pod informacją o tym, że Klub dał pismo do Rady Miasta Kutna widnieje źródło, czyli że zostało nadesłane i przez kogo. Staramy się publikować wszystkie informacje otrzymywane od Czytelników, instytucji, różnych środowisk, szkół, domów kultury itp. Można postawić Pańską tezę, że nic nie muszę czyli publikować zapowiedzi reklamujących spektakl, zdaje się kilku, przypominając o tym, że są jeszcze bilety na święto teatru (z własnej woli), nie muszę reklamować spektaklu (nadesłane przez KDK) nie muszę publikować fotoreportażu naszego Piotra, i nie muszę puszczać stanowiska kogoś komu się spektakl nie podobał. Pismo zostanie odczytane podczas obrad Rady Miasta Kutna, też nie muszę pisać o tym i publikować na przykład dyskusji radnych o nim. Drogi panie Protazy każdy z nas jest wolny, każdy nic nie musi, każdy ma swoje zdanie, pogląd na jakąś sprawę, państwo z Klubu mają takie, pan ma inne, a ja mogę oba spojrzenia na świat przekazać, jeśli ktoś chce się tym poglądem podzielić z innymi. Jeśli ma pan inne zdanie i oglądał pan spektakl warto napisać do nas, albo w komentarzu i merytorycznie odnieść się do poglądów pana Kozłowskiego. Pozdrawiam
27 dni temu
 · 
 · 
25
Placyd Kammiake A JA DODAM, ŻE PO PIERWSZE PAN PROTAZY PRZEKRĘCIŁ NAZWISKO PANI REDAKTOR CO NIEZBYT DOBRZE O PANU ŚWIADCZY A PO WTÓRE TO JEST WŁAŚNIE RZETELNE DZIENNIKARSTWO BO MYŚLĘ, ŻE TO IŻ SIĘ ARTYKUŁ / PISMO UKAZAŁY TO NIE ZNACZY ŻE PANI REDAKTOR POGLĄDY PANA KOZŁOWSKIEGO POPIERA. TO KAŻDEGO OSOBISTA SPRAWA. PZDR.
27 dni temu
 · 
 · 
14
Andrzej Prażeń Pismo napisane rewelacyjnie i to mocno zabolało zapewne. Przy okazji wielu Kutnian poznało prawdziwy życiorys Wasilewskiej.
27 dni temu
 · 
 · 
16
Benigna Staszczak Protazy nadeślij portret swojego mocodawcy bo jeszcze zbyt mało się reklamuje na kredowym papierze i tao za pieniądze podatników.
27 dni temu
 · 
 · 
9
Wadim Ciemierzyński PROTAZY,KOMU AKTUALNIE DONOSISZ?
8 dni temu
 · 
Wit Półkowski
Na pana Andrzeja rzuciła się cała tzw. kutnowska elita intelektualna, tzn. ci którzy się za nią uważają i udają znawców teatru, kina… i kultury wogóle. Nie uważam, że sprawa jest jakaś szczególnie ważna; myślę, że można byłoby ją pozostawić bez komentarza ale skoro już pan Kozłowski skomentował to może warto byłoby zrozumieć sens tego, co miał na myśli i co chciał przedstawić. Nikt tu nie wini aktorów ani widzów, ale przesłanie KDK zapowiadające to wydarzenie pisał chyba ktoś bezmyślnie i w niewłaściwych miejscach położył akcent. Należałoby wymagać od ludzi uważających się za „obytych” odpowiedniej umiejętności pisania z sensem, bo w tym co napisał pana Kozłowski sens łatwo znaleźć, tyle tylko że trzeba chcieć i umieć czytać ze zrozumieniem. Do Leosi poniżej: pismo nie wzywa do nienawiści.
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
28 dni temu
Lambert Niemiera Takich to lokalna władza ma intelektualistów w swoich instytucjach, że aby napisać byle co muszą mieć kogoś kto to zrecenzuje bo inaczej jest ja napisano wyżej.
28 dni temu
 · 
 · 
20
Benicjusz Tuelskey pan Ryzlak nie ma ani wykształcenia ani kwalifikacji do zajmowania tak poważnego stanowiska jak kierownik CmiT. Rozumiem, że kiedy uczył się historii to jeszcze wg. socjalistycznej wykładni...
27 dni temu
 · 
 · 
9
Patryk Szlovik A właściwie jakie ten człowiek ma wykształcenie. Czy ktoś to wie ???
25 dni temu
 · 
Leokadia Raczyński
spektakl, w przeciwieństwie do tego pisma, nie wzywa do nienawiści, tylko niesie pokój - kto widział, ten wie!!!
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
28 dni temu
Mira Ryk
Serdecznie apeluję o obejrzenie spektaklu, zanim wyda się jakiekolwiek opinie. Widzowie, którzy zaszczycili swoją obecnością wiedzą, o co chodzi, a tych, których nie było - cóż, szkoda. Gdyby przyszli, wiedzieliby bowiem, że to nie jest monodram z tezą, narzucającą komukolwiek cokolwiek, a Krzysztof Ryzlak jest wspaniałym człowiekiem.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
28 dni temu
Longin Chrapkowski
Co on bierze?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
28 dni temu
Wasyl Starski jętnie co by nie brał, niech bierze pół.
27 dni temu
 · 
 · 
4
Lesław IObrębski
współczuje bliskim
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
28 dni temu
Balbin Ciekawy
należałoby tę sprawę nagłośnić w mediach ogólnopolskich ale tylko polskich oczywiście bowiem zachodzi duże podejrzenie, że pragnąc przypodobać się kutnowskiej władzy gotowi wystawić spektakl o Stalinie
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
28 dni temu
Mścisław Wielki
Ja tylko dopiszę!
"Zapomniał wół,jak cielęciem był"!
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
28 dni temu
Herbert Rozanka
Ręce opadają.....to wymyślił......CTMiT to jedno z najwspanialszych miejsc ma KULTURALNEJ MAPIE KUTNA.......brawo p. Ryzlak.......
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
28 dni temu
Gaweł Fink Ryzlak to pseudo znawca kultury, te jego preferencje kabaretowo aktorskie ublizaja wyrafinowanym gustom ludzi kulturalnych.
27 dni temu
 · 
 · 
5
Michał Lasko Pseudoznawco, powtórz ortografię! Dlaczego ci genetyczni Polacy nie znają języka polskiego?
27 dni temu
 · 
 · 
3
Benicjusz Tuelskey Problem z ortografią masz Ty - niepiśmienny zauszniku, a może i nie-Polaku!
27 dni temu
 · 
 · 
2
Wit Lorenczuk
Dobrze, że Klub Gazety Polskiej podejmuje działania, które są istotne dla mieszkańców Kutna. Wiadomo, że niewygodny Pan Andrzej jest i będzie opluwany przez tych, którzy chcą aby "było jak dawniej".
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
28 dni temu
Walter Masło Cenne inicjatywy Panie Prezesie, proszę się nie przejmować ujadaniem tych, którzy czują się zagrożeni.
28 dni temu
 · 
 · 
22
Leopold Brzeski Najbliższe miejsce dla pana prezesa znajduje się w okolicach Gostynina
28 dni temu
 · 
 · 
7
Arkadiusz Nowogrodzki daj mu spokój, więcej miejsca zostanie dla ciebie
28 dni temu
 · 
 · 
11
Onufry Urbanek
Oglądałem spektakl, był abstrakcyjny i grotestowy, w konwencji teatru absurdu. Do tej pory nie wiem, gdzie tu gloryfikacja Wasilewskiej.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
28 dni temu
Ksawery Leon Dowmont
Przecież to pióro kustosza...
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
28 dni temu
Arseniusz Benski
Debil z gazety polskiej
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
28 dni temu
Daniel Duniński debilizm- poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań.Arseniusz jeżeli nie znasz tej definicji to jej nie używaj..prawdopodobnie posiadasz deficyt poznawczy;nie jest to groźne,ale chyba nieuleczalne więc należy spodziewać się więcej takich wystąpień na forum
27 dni temu
 · 
Kryspian Uzłowski
Lecz się kretynie!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
28 dni temu
Pius Jadamcyk
Przekraczając most na Odrze w Słubicach, pierwszym niemieckim miastem granicznym jest Frankfurt n/O a najbliższą mostu ulicą jest ul. KAROLA MARKSA. Ulica tranzytowa w tym mieście, z kierunku berlińskiego, prowadząca wprost do mostu granicznego, jest imienia RÓŻY LUKSEMBURG. Niemcom to nie przeszkadza - patroni tych ulic to wszak nazwiska historyczne a historii podobnie jak kijem Wisły się nie zawróci. Również i Niemcy z Hamburga czy też z Kilonii nie dostają extra skrętu kiszek i wzdęcia z powodu, iż ich kanclerz Merkel wywodzi się z byłego NRD. A w Polsce? Trudno mówić o Polsce gdy władzę przejęły HORDY DOBREJ ZMIANY. W państwie PiS wartościowe stało się jedynie to co wywodzi się z bigoterii podhalańskiej lub ewentualnie z narodowo- nacjonalistycznej ściany wschodniej. Za chwilę jedyną gazetą, którą będę mógł czytać będzie - Gazeta Polska, jedyną telewizją, którą będę mógł oglądać będzie - TVP Info i Tv Trwam a jedyne radio , które będę mógł słuchać będzie - Radio Maryja. Panie Kozłowski - jak ja będę chciał oglądać człekokształtne małpy - to ja sobie pojadę do płockiego lub łódzkiego zoologu.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
28 dni temu
Łazarz Marek Puza no toś pojechał człeku jak fornal bez trzymanki dając nam przykład Niemiec jako wzór do naśladowania, zapomniałeś o 1939 roku? też mamy naśladować? co podobała się Twojej rodzinie napaść na Polskę ? bohaterów teraz będziesz z nich robił?! popierasz lewactwo, które sprowadza islamistów do Europy stanowiące zagrożenie dla normalnych ludzi !!!
28 dni temu
 · 
 · 
14
Orfeusz Rabiey heheh no tak to jest "powód" faktycznie . "Bo Niemcom nie przeszkadza" ...litości . Niemcy też mówią że to były "polskie obozy koncentracyjne", to też ma nam nei przeszkadzać ?
28 dni temu
 · 
 · 
12
Łazarz Marek Suchański To już chyba jakaś psychiczna przypadłość, by politycy z Gazety Polskiej decydowali widzom jakie mają oglądać sztuki. Nie oglądałam, ale po takim nagłośnieniu chętnie bym obejrzała, jeśli będzie jeszcze w Kutnie ponownie wystawiona. Widocznie uważają widzów za mało inteligentnych, a może się mylę, kto ma problemy ze zrozumieniem?
27 dni temu
 · 
 · 
8
Achilles Demitrowski Już widzę młodzież, która naśladuję Wandę Wasilewską, zaczynają wielbić ZSRR i Stalina.
27 dni temu
 · 
 · 
4
Sobiesław Tomasz Kalinka
Jako mieszkaniec Kutna chciałbym potępić wygłupy Kozłowskiego, które ośmieszają nasze miasto. A tak w ogóle - co z kamienicą na rogu pl. Wolności i ul. Kośoiuszki, której stan zagraża bezpieczeństwu przechodniów? Czy jest jakaś reakcja właściciela na kolejne kary nakładane przez PINB i wezwania do usunięcia zagrożenia?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
28 dni temu
Orfeusz Rabiey
prawidłowo
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
28 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Na co w maju do Kina KDK?
W maju zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na kryminał, najnowszą ekranizację studia Marvel, dramaty oraz filmy familijne. 05-10.05.2017  od piątku do środy godz.14.30  PAN ŻABA 2D dubbing (familijny, czas 85 min ) godz.16.00 ... [więcej]
Sport
"Czwórka" i "Dwójka" wygrały Kros Strzelecki
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się zawody Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – „KROS STRZELECKI”. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w której wystartowało 11 zespołów /4 zawodników indywidualnie/ ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Kutna oraz... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Władysław Cieszkowski:
4 minut temu
Dobra inicjatywa na pewno skorzystam z badań.
Klotylda Krawcowicz:
22 minut temu
Proste ,wilk dostał w nocy w...dol!Ha,Ha!A ten drugi jest stary i leniwyHa,ha!
Oskar Piest:
35 minut temu
Jedno małe wtrącenie - przeczytaj sobie Prawo Prasowe
Agata Tołoczko:
39 minut temu
A ja nie wiem dlaczego Andiemu ten ten zapasiony wilk kuleje,na wszelki wypadek z Andim się nie spotykam...
Ursyn Kryśko:
3
 · 
46 minut temu
Bzyknął też na krzywy...jak to handlarz...
Ursyn Kryśko:
58 minut temu
A Andy Wilk tak pi...dolnął swojemu sąsiadowi ,że ten przestał oznaczać swoje terytorium moczem i zaczął pracować...jak każdy normalny obywatel.
Mateusz Tarasiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Jak ja się cieszę,że chodziłem do swojej szkoły.Przynajmniej wiem ,że człowiek nie pochodzi od małpy,Katyń nie leży w Mongolii,a jedynym sposobem na ukojenie ludzkiej duszy wcale nie jest słuchanie zespołów śpiewaczych...
Wadim Szymczura:
1 godzin temu
Czy Gosia R.fanka utworu - pojawiasz się i znikasz,pardon, tyt.org.Józek nie daruję Ci tej nocy- pracuje w tej szkole?
Borys Ogiński:
1 godzin temu
Popieram, choć aż tak praktykujący nie jestem. Ale ostatnio zauważyłem, że coś w kościołach się poruszyło. Dzieje się oj dzieje. Nie tylko taca, choć prawda jest taka, że i tak księża muszą żyć.
Wadim Szymczura:
2 godzin temu
Był czas kiedy tablica oznaczjąca mc.P.D.była notorycznie zajęta napisem Kowalska to Q..wa, inna dyr.tej szkoły jest nazywana przez swojego szefa pieszczotliwie ch..jem,ten sam szef namawia podwładnych ,żeby niewygodnemu mieszkańcowi napuścili szczurów,proboszcz w tej parafi chodzi pieszo,jego poprzednik nazywa mc.przeklętą,a dziedzic po raz kolejny wymienił zęby...Woody Allen-zapraszamy!
Serafin Tyzenhauz:
2
 · 
2 godzin temu
poza tematem Peregrynacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej

Byłam uczestniczką podobnego święta w parafii Woźniaków.
Sama uroczystość była na poziomie i przebiegłaby wspaniale gdyby nie nachalność jakiejś grupy chamskich fotografów, którzy jak szaleni biegali po kościele, ( byli również i przed kościołem i w trakcie procesji ), i bezczelnie pstrykali w oczy każdemu kto był na uroczystym przywitaniu obrazu.
Latali z aparatami, zachowywali się delikatnie mówiąc poniżej krytyki.
Po niecałej półgodzinie od wejścia obrazu do kościoła przestali.
Wielkie było moje zdziwienie i zaskoczenie jak wychodząc o uroczystej mszy spostrzegłam, że na licznych stojakach jest wystawa godzinę wcześniej zrobionych zdjęć a w tej chwili sprzedający a nie już fotografowie, znów nachalnie namawiają wychodzących ze świątyni na kupno ich produkcji!
Była bardzo dużo wzburzonych osób, wręcz wściekłych.
ZAPYTUJĘ SIĘ!
KTO ZEZWOLIŁ NA FOTOGRAFOWANIE I UPUBLICZNIANIE WIZERUNKU OSÓB BĘDĄCYCH NA UROCZYSTOŚCIACH KOŚCIELNYCH BEZ ICH ZGODY?
KTO PODJĄŁ ZA MNIE DECYZJĘ, ŻE MOJE ZDJĘCIE MOŻNA KUPIĆ NA WOLNYM RYNKU I MOŻE JE NABYĆ KAŻDY, DOSŁOWNIE KAŻDY!
CZY PROBOSZCZ NIC NIE WIEDZIAŁ O WW. INCYDENCIE I ZEZWOLIŁ NA ŁAMANIE PRAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH I JAKĄ ZA TO OTRZYMAŁ REKOMPENSATĘ?
KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA CAŁY TEB CYRK Z NAMOLNYM HANDLEM W TRAKCIE TYCH UROCZYSTOŚCI?
GDZIE MAM ZŁOŻYĆ SKARGĘ NA PROBOSTWO, BO ZA TO CO SIĘ DZIAŁO ODPOWIADA BEZPOŚREDNIO PROBOSZCZ?
CZEMU KOŚCIÓŁ KATOLICKI POSTĘPUJE TAK, BY MIEĆ JAK NAJMNIEJ WIERNYCH?
Itp. Itd.

KAŻDY, U KOGO W PARAFII ODBĘDĄ SIĘ PODOBNE UROCZYSTOŚCI MOŻE BYĆ PEWIEN, ŻE TE HIENY ZAATAKUJĄ FLESZAMI APARATÓW WAS PARAFIANIE, KTÓRZY PRZYJDZIECIE ODDAĆ HOŁD MATCE BOSKIEJ!Herman Niebecza:
2 godzin temu
Najwyższej rangi alkohol majster bierze na rogi Baryłę, zapowiedz końca świetlanej kariery wójtowej i świty rodzinno towarzyskiej.
Sergiusz Błaszczyński:
3 godzin temu
A może by tak o skargach poopowiadać czy wszystko raczej ok?
Romuald Staszel:
4 godzin temu
Chyba jutro 27go
Placyd Krebs:
5
 · 
4 godzin temu
Kołach lubił używać określenia nieudacznik.Tak tytuował m.in.lekarza z Pleckiej Dąbrowy...ciekawe,ich lekarza...W takim razie jak nazywać jego,skoro nazwanie go nieudacznikiem byłoby jeszcze komplementem?
Eugeniusz Kurle:
4 godzin temu
Dyrektorem!
Eugeniusz Kurle:
4 godzin temu
Będzie e
Hugo Hauke:
4 godzin temu
Byłam widziałam na własne oczy. Super świadectwo, niby zwyczajny człowiek a ile potrafi słowem przekazać coś dobrego, prawdziwego. Ilu ludzi boryka się z różnymi problemami, nie tylko używki, ale pracoholizm, seksoholizm, ciągły smutek, nie radzenie z samym sobą. Ale po tym świadectwie Dobromir nie tylko mnie podniósł na duchu, ale dał mi wręcz siłę fizyczną. Bardzo dobrze, że takie misje są w naszych parafiach. Nie jestem dewotką, bo teraz często tak się uznaje osoby praktykujące, często chodzące do kościoła. Ja wierzę, że wiara może czynić cuda. Ja również nie byłam i nie jestem osobą ,,świętą,, ale pomału w swoim życiu, poprzez zaufanie Chrystusowi, spokojnie bez pośpiechu, bez użycia ponad własnych sił, odzyskuję to co kiedyś straciłam. Dziękuję wszystkim, przede wszystkim Księdzu proboszczowi, który wychodzi na przeciw ludziom i zaprasza każdego z nas szeroko otwierając drzwi. Dziękuję też wszystkim osobom które przyczyniają się do wszystkiego co dobre, jak i również media i panu Leszkowi, który propaguje i przekazuje te dzieła dalej. Chciałam również jeszcze wspomnieć, że dzisiaj są nauki dla kobiet w parafii J.Chrzciciela o godz. 18.45 jutro również odnowienie przyrzeczeń małżeńskich o godz.18.00. A od piątku przywitanie kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Protazy Ekeln:
3
 · 
4 godzin temu
Oj nie wierzę, żeby kołach postawił komuś wódkę, wypiłby ale za nasze...........
Protazy Ekeln:
10
 · 
5 godzin temu
Takich durnych i wrogich ludziom decyzji kołach podejmował i podejmuje wiele, tyle że ludzi e odważniejsi, nie Ci sami co 15 -20 lat temu. Działania tego potwora standardowe - popatrzcie wokół kogo niszczy - mądrych, bo ich się boi. Przydupasów, głupców, miernoty, donosicielI, których nie brak w każdej wsi, gminie, szkole - czerpią korzyści za swoje służalcze zasługi. ZMIEŃMY TO, POPRZYJMY MĄDRYCH, PRACOWITYCH, SZLACHETNYCH......Najciekawsze artykuły
 ·  57
1 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  29
5 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
6 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
6 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
14 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
14 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
15 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
16 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
16 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
16 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
16 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
19 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
20 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
20 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
20 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
20 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
21 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
22 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
22 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
23 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
26 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
27 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
27 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
27 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
27 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności