eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody
Kutnowski Szpital Samorządowy sp. z o.o. musi zapłacić niemałe pieniądze za niezgodnie z prawem rozwiązane umów z lekarzami- chirurgami. Chodzi o umowy jeszcze zawarte przez prezesa Piotra Okońskiego.

Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody, ./upload/articles_pakiety/33362/01_obraz.jpg


Przypomnijmy, dr n. med. Piotr Ziemniak został koordynatorem chirurgii w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym w listopadzie 2011. Do ekipy oddziału dołączyło potem dodatkowo 6 chirurgów i 3 lekarzy rezydentów. Wówczas prezes szpitalnej spółki Piotr Okoński zatrudnił swojego imiennika jako koordynatora oraz m.in. dr. Piotra Maciaszczyka i dr. Grzegorza Olczyka byłych asystentów prof. Adama Dzikiego, uczestników wielu prestiżowych kursów oraz szkoleń. Mieli oni zapewnić pacjentom kutnowskiego szpitala najlepszą opiekę i planowe zabiegi w sferze chirurgii małoinwazyjnej i onkologicznej. Kontrowersyjne dla zarządu powiatu a potem dla nowego prezesa spółki Andrzeja Musiałowicza były wynagrodzenia lekarzy oraz warunki umów, które określano jako nierozwiązywalne. 

Musiałowicz zdecydował się w 2013 roku zrezygnować z usług jednego z chirurgów Michała Torzeckiego. Lekarz swoich praw i pieniędzy dochodził na drodze sądowej. Jak się okazało wczoraj na sesji Rady Powiatu w Kutnie szpital zapłacił pierwszą ratę należności dla lekarza 86 tys. zł. Następnie jedną z pierwszych poważnych decyzji nowego prezesa spółki KSS Roberta Wilanowskiego było zerwanie umów z całą ekipą dr. Ziemniaka. Posypały się kolejne pozwy i rozprawy.

Radny Marek Jędrzejczak z PiS zapytał prezesa Marka Kiełczewskiego o pełną kwotę należności dla Torzeckiego oraz koszty spraw wytoczonych przez chirurgów kutnowskiemu szpitalowi. Prezes nie był przygotowany na podanie pełnych zobowiązań. 

- Dwie sprawy przegraliśmy, a w trzech przypadkach zawieramy ugody, aby długością procesów nie powiększać kwoty odsetek - mówi nam prezes Kiełczewski. - Mamy jeszcze sprawę z neurologiem o ustalenie formy umowy nas łączącej.

Radny poprosił również o informację o liczbie i kwocie zobowiązań wynikłych z postępowań o błędy w sztuce lekarskiej czy innych spraw wytoczonych szpitalowi. 

- Odpowiemy na piśmie - odparł prezes.

Wkrótce opublikujemy na naszych łamach odpowiedź udzieloną radnemu.

Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody

wandea, 30.03.2017 20:07|czytane: 2408 razy|42 komentarzy|komentuj
Zenobiusz Wachowicz
Dominik Lelek
Byli świetnymi fachowcami to komuś nie pasowało, bo trzeba obsadzić stołki swoimi. Bardzo dobrym fachowcom płaci się bardzo dobre pieniądze. Warci byli każdych pieniędzy.
 · 
Udostępnij
 · 
88 dni temu
Mieczysława Dwornik W porównaniu z takimi "fachowcami" jak niektórzy na stołkach w mieście czy powiecie to i tak mało zarabiali . No bo cóż ci lokalni urzędowi "fachowcy" robią lub za co odpowiadają?
88 dni temu
 · 
Bartłomiej Szmidecki
i dobrze ze placa[ chociaz szkoda ze to za nasze pieniadze]mieli dobrych fachowcow to sie ich pozbyli
 · 
Udostępnij
 · 
89 dni temu
Jeremiasz Bronicki Niech zapłacą z własnej kieszeni ci co do tego doprowadzili.
89 dni temu
 · 
 · 
2
Lucjan Chamiec
to było do przewidzenia.wszyscy wiedzieli,że zwolnienie chirurgów odbyło się z naruszeniem prawa.niestety inni byli mądrzejsi .szpital po raz kolejny zapłaci odszkodowanie i zamiast na usługi dla pacjentów pieniądze pójdą do prywatnych kieszeni.a gdzie są ci co do tego doprowadzili.radni sa tak mierni,że nawet nie rozumieją o czym do nich się mówi.jest to wszystko żałosne.panie starosto a może by tak zgłosić do prokuratury tych co narazili szpital na tak duże straty.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
90 dni temu
Eliza Drukarz Podać z imienia i nazwiska prawników , którzy nie poradzili ,że to skończy się katastrofą finansową . Kto z prawników doradzał Wilanowskiemu?Może rzecznik starostwa nam odpowie? Społeczeństwo się pyta a rzecznik miał byś łącznikiem władzy z ludem., czyż nie?
90 dni temu
 · 
 · 
5
Wit Zil Kto z prawników reprezentował szpital w sądzie?
90 dni temu
 · 
 · 
6
Dominik Drozdzik Chyba Szymanski i Sadowski, co to w PUP przegrywali sprawy z nieslusznie zwalnianymi kobietami przez Raciborska i Rzeznicka
89 dni temu
 · 
 · 
4
Lech Glower Dominik i widzisz jak to jest. Jedna utajniona , druga dostała ciepły stołek a pracownicy walczą w sądzie.Konieczna reforma sądownictwa i to szybka.
89 dni temu
 · 
 · 
5
Maksymilian Drogowy
Panie Starosto chyba dosc tego popieranego cyrku z zatrudnianiem Scisleskiej Ewy w osrodku na Przemyslowej. Niech jej Trawczynski zalatwi jak innym prace w osrodkach opieki a nie w szkole. Tam by sie sprzataczka przydala a nie wice przewodniczaca Rady Powiatu. Tego nawet Klopotowski nie robil na Przemyslowej
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
91 dni temu
Rajmund Stanisław Biga Dostanie jeszcze lepsze stanowisko.
89 dni temu
 · 
 · 
4
Onufry Braun
Żaden radny nie jest przygotowany na sesję i nawet nie wiedzą o co chodzi za wyjatkiem pana Marka.Za co biorą diety?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
91 dni temu
Safira Kielar Za podnoszenie semaforów na komendę swojego guru.
90 dni temu
 · 
 · 
3
Longin Andryszczak
Powiat, brawo Wy !
 · 
Udostępnij
 · 
91 dni temu
Tomisław Dygas Longin nie ośmieszaj się !
90 dni temu
 · 
 · 
2
Adaukt Krassowski
Ciekawe, który z radców prawnych zaopiniował pozytywnie rozwiązanie umów z tymi lekarzami. Powinien zwrócić szpitalowi wszystkie pieniądze wypłacone lekarzom.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
91 dni temu
Safira Kielar Może któryś radny o to zapyta i będzie skuteczny, co?Albo Jerzy Chciaj zapyta i może też będzie skuteczny?
90 dni temu
 · 
 · 
2
Bolesłw Haubicki
Skandal. Nowym chirurgom muszą zapłacić i starym też! To jest chore!
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
91 dni temu
Tytus Sensmęcki Nowym wcale nie płacą mniej.
90 dni temu
 · 
 · 
4
Hadrian Gluth
Przy okazji tej dyskusji jestem ciekaw, jakie było zadłużenie szpitala w grudniu 2014 roku, a jakie jest w teraz, czyli w marcu 2017 roku.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
91 dni temu
Łucja Staniszewski o przecież czytasz powyżej ,że prezes nie jest przygotowany , ale kasę chyba pobiera co miesiąc i na to zapewne jest przygotowany, ciekawe jaką?
91 dni temu
 · 
 · 
8
Tomisława Durer Pewnie prezes nie jest na takie pytanie przygotowany i pewnie też nie wie ,że dał niektórym całkiem pokaźne podwyżki i zarabiają wcale nie mniej niż zwolnienie chirurdzy a wykonują pracę zdecydowanie mniej obciążającą i w grę nie wchodzą dyżury. A któż to przy prezesie siedzi taki skupiony, może on coś wie?
91 dni temu
 · 
 · 
8
Gabriel Undruh
Odszkodowania dla chirurgów, oddanie oddziału który przynosił rocznie 3,5 mln - kuźwa, kto wreszcie za to odpowie. Gdzie CBŚ, prokuratura i inne powołane do tego organy. Na co czekają kutnowscy posłowie. Aż ten przybytek padnie. Czyżby czekali na okazję by go sprzedać za złotówkę
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
91 dni temu
Marian Indruch Przecież kto za to powinien odpowiedzieć to proste , no przecież ci co podejmowali takie decyzje i ci co je realizowali.
91 dni temu
 · 
 · 
9
Jonatan Wilimowski
Takich Wspaniałych Lekarzy już nigdy w Kutnowskim Szpitalu nie będzie.Mieszkańcy, którzy korzystali z pomocy tych Specjalistów nie mogą pogodzić się z tym, że musieli Oni odejść.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
91 dni temu
Franciszka Ziarko A gdzie byliście jak ich zwalniano, no pytam gdzie? Kutnowscy mieszkańcy są zajęci tylko i wyłącznie sobą bo Micha Jest Najważniejsza.
91 dni temu
 · 
 · 
5
Radosław Khransch Głos przeciętnego Mieszkańca nie liczył się.Liczyła się tylko kasa, nie osiągnięcia i efekty tych Lekarzy.
90 dni temu
 · 
Dagmara Pnzczeławski Radosław a gdzie masz te głosy mieszkańców? Kutnowscy mieszkańcy nie są niczym zainteresowani tylko układami ,żeby wkręcić się na dobry stołek i michą.
90 dni temu
 · 
 · 
2
Andrzej Prażeń
Pan Jędrzejczak ,jedynym radnym przygotowanym na sesję. Już czuję jak debisiowe ludziska go nienawidzą.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
91 dni temu
Felicjan Pam No i masz w 100% rację ,aż im piana na pyski wychodzi .Pozostałe gamonie siedzą cicho a może jakaś intratna sprawa im się trafi .
91 dni temu
 · 
 · 
4
Jerzy Chciaj Liczy się skuteczność no i co z tego że zapyta Pań Jędrzejczak a trzeci wydział stoi pusty i wyremontowany od maja ubr. I żadnego z tych radnych nie obchodzi a zajmują się tylko sprawami mało istotnymi lub zadawanie głupich pytań staroście
91 dni temu
 · 
 · 
2
Aleksy Gawlik Jerzy , no ale co ma więcej zrobić radny Jędrzejczak żeby być skutecznym i uzyskać odpowiedź na pytania od prezesa czy starosty? No pytam się ? Jak wiesz to bądź ty skuteczniejszy kto ci broni.Może podpowiesz jakie zadał głupie pytania? Powiadam ci Jerzy Chciaj nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi lub nie ma ich wcale bo do odpowiedzi udzielają osoby niekompetentne. No co radny Jędrzejczak ma wziąć klucz i otworzyć ten oddział skoro dyrektor NFZ stał przed pustym i zamkniętym oddziałam a mówi ,że wszystko jett ok. Może ty masz jakieś wpływy to zrób coś.
90 dni temu
 · 
 · 
3
Bernard Iwan Jak radny jest bezradny to niech zrezygnuje a dietę 1300 zł bez podatku potrafi brać czy tobie Gawlik placi za niewykonania R boty ???a może znasz takiego kto płaci to podaj mi adres !!!!
90 dni temu
 · 
 · 
2
Flawiusz Matzke
ą co na to Klopotowski i Gal-Grabowska
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
91 dni temu
Prokop Plichta Nic, a czego po nich się spodziewać
91 dni temu
 · 
 · 
7
Franciszka Ziarko Prokop [po nich nie można się niczego dobrego spodziewać , ale czyż Wilanowski to nie był zatrudniony przez obecną ekipę?Co i rusz msza na holu a takie numery wywiną i musimy za jego błędy płacić .
91 dni temu
 · 
 · 
5
Edward Matus
Ekipa dr. Ziemniaka a w szczególności dr. Maciaszczyk to wspanialy lekarz i człowiek. Szczęście w nieszczęściu było zachorować za ich kadencji.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
91 dni temu
Tristian Matuszewicz
No... to milion złotych od miasta się przyda.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
91 dni temu
Cezar Pułaski Może i nawet nie starczyć.
91 dni temu
 · 
 · 
6
Sonia Skirło
On odpowie na piśmie to znaczy czekaj tatka latka a głupiemu radość. To są podstawowe rzeczy o których pan powinien wiedzieć . To duże sumy a nie pięć groszy.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
91 dni temu
Sykstus Muraszka
Prezes nie był przygotowany? No to przychodzi na sesję i co nie wie o czy ma gaworzyć?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
91 dni temu
Otylia Chrapkowski
No to Wilanowski dostał w nagroię stołek dyrektorski w NFZ, a powinien oddawać te pieniądze ze swoich nie z podatników czyli naszych pieniędzy.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
91 dni temu
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Kultura Musi Być!
Trzymając w ręku fragment Kosmosu. Leszek Baranowski i Mineral and Gem
Rozpoczynamy wakacyjny cykl Ludzie, który mamy nadzieję, będzie powstawał dzięki Czytelnikom eKutno.pl pragnącym pochwalić się fascynacjami, swoim hobby. Chcemy w nim... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W lipcu w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury
Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu na filmy animowane, hooror, thriller, premierę filmu wojennego i Małej Wielkiej Stopy. 30.06.2017-05.07.2017  od piątku do niedzieli godz.16.00 AUTA 3  2D dubbing (animowany/familijny, czas 107 min) godz.18.00... [więcej]
Sport
Kolejny sezon KDK Kutno w Ekstraklasie
Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. W sezonie 2016/2017 tytuł mistrzowski zdobyła drużyna RAL Poznań. Kutnowscy brydżyści KDK1 po zwycięstwach w fazie play-off nad AZS Warszawa 220:118 i Piastem Skawina 204:153 ostatecznie zajęli 11 miejsce w kraju i... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Pergotendy - nowoczesne zadaszenia Pergotendy - funkcjonalne zadaszenia tarasów. Jest to unikalna forma ochrony przed słońcem i deszczem i jak i również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni... [czytaj więcej]
Młoda pozna pana Młodziutka studentka spotka się ze zdecydowanym oraz zadbanym Panem na niezobowiązujący seks. Wymagana dyskrecja, kultura oraz higiena osobista :) Spotkania na początek u mnie w mieszkaniu lub w ... [czytaj więcej]
Pomoc kuchni Zatrudnię pomoc do kuchni! Praca w trybie zmianowym. Godziwe wynagrodzeniernrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dypozycyjnośćrn-uczciwośćrn-doświadczenie w branżyrnZainteres... [czytaj więcej]
Zatrudnię kucharza/kucharkę Zatrudnię kucharza/kucharkę na pełny etat do pracy w restauracji hotelowej!rnPraca na pełny etat, w trybie zmianowym.rnrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dyspozycyjnośćrn-uc... [czytaj więcej]
Kupię książki Kupię komplet książek do I klasy liceum o profilu technik logistyk... [czytaj więcej]
Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy WitajrnrnWiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Um... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
REKRUTER DS. PRACOWNIKÓW UKRAISKICH Rekruter ds. pracowników ukraińskich Obowiązki • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem • Budowanie i utrzym... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
Zagubiony piesek W okolicy ostatniego przystanku autobusu nr.7, w Muchnowie, blaka sie maly czarny piesek, nie ma jeszce roku. Moze ta droga znajdzie sie wlasciciel lub ktos kto zna pieska.... [czytaj więcej]
opiekunka do dziecka od września Poszukuję opiekunki do dziecka przedszkolaka, która jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną, z podejściem do dziecka i posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 3-5, niepalącą. Mile ... [czytaj więcej]
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ ZATRUDNIĘ OD ZARAZ KIEROWCĘ TEL. 570 849 437... [czytaj więcej]
sprzedam mieszkanie 61,3m Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,3m mieszczące się na 1 piętrze na osiedlu Łąkoszyn. Mieszkanie po remoncie wymieniona hydraulika, okna PCV, podłoga panele i kafelki, na ścia... [czytaj więcej]
Odzież ciążowa i odzież XXI .plac Manhattan box 73 Oferuje odzież ciążowa i odzież XXI plac Manhattan box 73... [czytaj więcej]
Poklikam !!!! Witam serdecznie . Poklikam w wolny czas sms,y lub na gadu gadu z kobietami z Kutna i okolic stan cywilny B/Z. ( Mile widziane Ukrainki mieszkające w Kutnie ) Pozdrawiam Panie i Tylko Panie !!!... [czytaj więcej]
Kocięta szukają domu Cztery 7-tygodniowe kocięta, przebywające od urodzenia w mieszkaniu, poszukują nowego domu. Są bardzo wesołe i towarzyskie. Korzystają z kuwety i potrafią już jeść samodzielnie. ... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
Zatrudnimy TELEANKIETERÓW Firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko TELEANKIETERA Wymagania: • minimum średnie wykształcenie • znajomość podstaw obsługi komputera (MS O... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Gwidon Sypajło:
11 minut temu
Może się z narcyzmu wyleczą dzięki temu
Arkadiusz Macedoński:
17 minut temu
Wróć,winno być natomiasdeco /art -deco...
Arkadiusz Macedoński:
21 minut temu
Natomias/winno być natomiasd
Arkadiusz Macedoński:
23 minut temu
Walenty Wielki- ludzie z Margaryny na temat PRĄDU najlepiej by było ,żeby się nie wypowiadali,również dla nich. Podpowiem jedynie ,że przy odrobinie szczęścia( a tacy z reguły je mają) w jedną z dziurek mogą włożyć nawet ... Natomias kombinować przy obydwu dziurkach odradzam nawet złodziejom komentarzy ! A przez grzeczność i zasady obowiązujące na e-Kutno nie wspomnę co można zrobić drutem w innych dziurkach...absolwent Staszica,sympatyk WNZK
Doroteusz Błażewski:
57 minut temu
W tym mieście ludzie przez cały czas robieni są w chu...Zawsze, bo się boją odezwać. Dziś zebranie w spółdzielni. Ciekawe czy ktoś powie prawdę czy znów poklepią pa na prezesa.
Tymon Solipsa:
1 godzin temu
Na SGGW? A tutaj na miejscu takie renomowane uczelnie?
Mirosława Marcinek:
2 godzin temu
Na razie to się nauczyciceli z prywatnej ośmieszyli z tą napinką. Co to miało nie być - Staszic miiał paść, Kasprowicz też, a prywatna miała być potęgą. Dużo godzin będą mieli ci wybitni nauczyciele...
Oktawian Hakuba:
2 godzin temu
Ktoś się nie potrafi pogodzić z faktami, Pomysł nie wypalił i tyle, Jak się rozejdzie, że nitk tam się nie chce uczyć, w przyszłtm roku chętnych będzie jeszcze mniej.
Bogusław Passakas:
2 godzin temu
Ze swoich nie dadzą , nie martw się.
Narcyz Kaliszer:
3 godzin temu
Na stronie kutnowskiej policji figuruje jako I zastępca komendanta.Nie rozumię,jest jeszcze policjantem i startuje w konkursie.
Adrian Kwietniewski:
2
 · 
8 godzin temu
Okazy niesamowite.
Fakt Kutno mogłoby mieć swoje muzeum.
Ja sam nad rzeką Ochnią znalazłem skamieniałe muszelki.
Ale to co widzę na zdjęciach P. Leszka to coś niesamowitego co natura może wytwarzać.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Lew, Teofil napisał, że śmietnik jest zarządzany przez Urząd Miasta - TBS. P.S. Straż Miejska tez jest UM. Nikt tego nie zdementowal.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Jeżeli to jest teren spóldzielni, to nalezy zapytać sie o to, co to porządki i nadzór radnego MATUSIAKA - wiceprezesa Pioniera, a także radnej WYROŚLAK, która kandydowała z tego okręgu,
Wit Kluska:
8 godzin temu
Ernest, przeczytałem twoj komentarz i nie wiem, do czego go odnieść, ale napiszę więcej - ty sam chyba nie wiesz, o co ci chodzi.
Walenty Wielki:
4
 · 
9 godzin temu
Brunonie Uryniaku - jak masz problemy ze sobą i chcesz nam pomóc, to weź do ręki drut, a następnie zobacz, gdzie masz masz na ścianie kontakt elektryczny. Jak znajdziesz kontakt - tam sa takie dwie dziurki - to wlóż ten drut do jednej z tych dziurek i trzymaj mocno. Po ter "kuracji" będziesz jak nowy. Jak ponownie zmory ciebie dopadną, to powtarzaj to aż do skutku.
Jaromir Jachimczak:
4
 · 
9 godzin temu
To, co dzieje się na stronach tej gazety, odbieram jako atak hejterów, do których dołączył jakiś świr. Jak nie jakiś PTOR to Awruk, wnuczek, emerytowana nauczycielka, brygada tygrysa, Kan PiS i jeszcze ta łacina i alfabet Morse'a. To jest chore i dla zwyklych czytelników mało strawne.
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
... / .--. / .. / . / . -. / - . . / . - / . - . . /. - / -- /- . - -/ ... / - / . - . - / - . . / ! ! !
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
UWAGA! WARNING! ACHTUNG!!!!!!!!!!!
Do wszystkich członków WNZK-PD
... .- -. .. . . - . - . . . - . - . . . - - - - . - -
... - . -. - -. . ! ! !
Mieczysław Goldbach:
10 godzin temu
A na Podrzecznej baba flejtuch w tamtym roku dostała nagrodę za balkon na pierwszym piętrze, a cały rok trzepie dywany brudas na tym balkonie, fe śmieci dla sąsiadów!
Hugo Hannekenson:
4
 · 
11 godzin temu
ucięło się, bo wyrzucili najlepszego dyrektora muzeum w Kutnie Żmudę. Nie pasował politycznie. Jego następcy to " co jeden to lepszy" . Od jego odejścia nic ciekawego tam nie ma , a muzeum nie funkcjonuje, lecz wegetuje.Najciekawsze artykuły
 ·  23
4 dni temu
Miejskie obrazki. Smród na osiedlu w centrum miasta
 ·  50
5 dni temu
Przemysław Zawadzki nadal dyrektorem Dąbrowszczaka. W czwartek konkurs na dyrektora Troczewskiego
 ·  119
5 dni temu
Radosław Bieniek szefem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w mieście
 · 
6 dni temu
Dni Pola w Strzelcach
 ·  56
6 dni temu
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
 ·  89
7 dni temu
(Aktualizacja) Kto wylewa słoną substancję na pobocza w gminie Krzyżanów?
 ·  14
8 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
8 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
9 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
9 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
14 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
14 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
15 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
18 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
19 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
19 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
21 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
21 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
23 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
23 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
23 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
23 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
24 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
24 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności