eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 26.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody
Kutnowski Szpital Samorządowy sp. z o.o. musi zapłacić niemałe pieniądze za niezgodnie z prawem rozwiązane umów z lekarzami- chirurgami. Chodzi o umowy jeszcze zawarte przez prezesa Piotra Okońskiego.

Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody, ./upload/articles_pakiety/33362/01_obraz.jpg


Przypomnijmy, dr n. med. Piotr Ziemniak został koordynatorem chirurgii w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym w listopadzie 2011. Do ekipy oddziału dołączyło potem dodatkowo 6 chirurgów i 3 lekarzy rezydentów. Wówczas prezes szpitalnej spółki Piotr Okoński zatrudnił swojego imiennika jako koordynatora oraz m.in. dr. Piotra Maciaszczyka i dr. Grzegorza Olczyka byłych asystentów prof. Adama Dzikiego, uczestników wielu prestiżowych kursów oraz szkoleń. Mieli oni zapewnić pacjentom kutnowskiego szpitala najlepszą opiekę i planowe zabiegi w sferze chirurgii małoinwazyjnej i onkologicznej. Kontrowersyjne dla zarządu powiatu a potem dla nowego prezesa spółki Andrzeja Musiałowicza były wynagrodzenia lekarzy oraz warunki umów, które określano jako nierozwiązywalne. 

Musiałowicz zdecydował się w 2013 roku zrezygnować z usług jednego z chirurgów Michała Torzeckiego. Lekarz swoich praw i pieniędzy dochodził na drodze sądowej. Jak się okazało wczoraj na sesji Rady Powiatu w Kutnie szpital zapłacił pierwszą ratę należności dla lekarza 86 tys. zł. Następnie jedną z pierwszych poważnych decyzji nowego prezesa spółki KSS Roberta Wilanowskiego było zerwanie umów z całą ekipą dr. Ziemniaka. Posypały się kolejne pozwy i rozprawy.

Radny Marek Jędrzejczak z PiS zapytał prezesa Marka Kiełczewskiego o pełną kwotę należności dla Torzeckiego oraz koszty spraw wytoczonych przez chirurgów kutnowskiemu szpitalowi. Prezes nie był przygotowany na podanie pełnych zobowiązań. 

- Dwie sprawy przegraliśmy, a w trzech przypadkach zawieramy ugody, aby długością procesów nie powiększać kwoty odsetek - mówi nam prezes Kiełczewski. - Mamy jeszcze sprawę z neurologiem o ustalenie formy umowy nas łączącej.

Radny poprosił również o informację o liczbie i kwocie zobowiązań wynikłych z postępowań o błędy w sztuce lekarskiej czy innych spraw wytoczonych szpitalowi. 

- Odpowiemy na piśmie - odparł prezes.

Wkrótce opublikujemy na naszych łamach odpowiedź udzieloną radnemu.

Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody

wandea, 30.03.2017 20:07|czytane: 2124 razy|42 komentarzy|komentuj
Onufry Rogala
Dominik Lelek
Byli świetnymi fachowcami to komuś nie pasowało, bo trzeba obsadzić stołki swoimi. Bardzo dobrym fachowcom płaci się bardzo dobre pieniądze. Warci byli każdych pieniędzy.
 · 
Udostępnij
 · 
24 dni temu
Mieczysława Dwornik W porównaniu z takimi "fachowcami" jak niektórzy na stołkach w mieście czy powiecie to i tak mało zarabiali . No bo cóż ci lokalni urzędowi "fachowcy" robią lub za co odpowiadają?
24 dni temu
 · 
Bartłomiej Szmidecki
i dobrze ze placa[ chociaz szkoda ze to za nasze pieniadze]mieli dobrych fachowcow to sie ich pozbyli
 · 
Udostępnij
 · 
25 dni temu
Jeremiasz Bronicki Niech zapłacą z własnej kieszeni ci co do tego doprowadzili.
25 dni temu
 · 
 · 
2
Lucjan Chamiec
to było do przewidzenia.wszyscy wiedzieli,że zwolnienie chirurgów odbyło się z naruszeniem prawa.niestety inni byli mądrzejsi .szpital po raz kolejny zapłaci odszkodowanie i zamiast na usługi dla pacjentów pieniądze pójdą do prywatnych kieszeni.a gdzie są ci co do tego doprowadzili.radni sa tak mierni,że nawet nie rozumieją o czym do nich się mówi.jest to wszystko żałosne.panie starosto a może by tak zgłosić do prokuratury tych co narazili szpital na tak duże straty.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
26 dni temu
Eliza Drukarz Podać z imienia i nazwiska prawników , którzy nie poradzili ,że to skończy się katastrofą finansową . Kto z prawników doradzał Wilanowskiemu?Może rzecznik starostwa nam odpowie? Społeczeństwo się pyta a rzecznik miał byś łącznikiem władzy z ludem., czyż nie?
26 dni temu
 · 
 · 
5
Wit Zil Kto z prawników reprezentował szpital w sądzie?
26 dni temu
 · 
 · 
6
Dominik Drozdzik Chyba Szymanski i Sadowski, co to w PUP przegrywali sprawy z nieslusznie zwalnianymi kobietami przez Raciborska i Rzeznicka
25 dni temu
 · 
 · 
4
Lech Glower Dominik i widzisz jak to jest. Jedna utajniona , druga dostała ciepły stołek a pracownicy walczą w sądzie.Konieczna reforma sądownictwa i to szybka.
25 dni temu
 · 
 · 
5
Maksymilian Drogowy
Panie Starosto chyba dosc tego popieranego cyrku z zatrudnianiem Scisleskiej Ewy w osrodku na Przemyslowej. Niech jej Trawczynski zalatwi jak innym prace w osrodkach opieki a nie w szkole. Tam by sie sprzataczka przydala a nie wice przewodniczaca Rady Powiatu. Tego nawet Klopotowski nie robil na Przemyslowej
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
26 dni temu
Rajmund Stanisław Biga Dostanie jeszcze lepsze stanowisko.
25 dni temu
 · 
 · 
4
Onufry Braun
Żaden radny nie jest przygotowany na sesję i nawet nie wiedzą o co chodzi za wyjatkiem pana Marka.Za co biorą diety?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
26 dni temu
Safira Kielar Za podnoszenie semaforów na komendę swojego guru.
26 dni temu
 · 
 · 
3
Longin Andryszczak
Powiat, brawo Wy !
 · 
Udostępnij
 · 
27 dni temu
Tomisław Dygas Longin nie ośmieszaj się !
25 dni temu
 · 
 · 
2
Adaukt Krassowski
Ciekawe, który z radców prawnych zaopiniował pozytywnie rozwiązanie umów z tymi lekarzami. Powinien zwrócić szpitalowi wszystkie pieniądze wypłacone lekarzom.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
27 dni temu
Safira Kielar Może któryś radny o to zapyta i będzie skuteczny, co?Albo Jerzy Chciaj zapyta i może też będzie skuteczny?
26 dni temu
 · 
 · 
2
Bolesłw Haubicki
Skandal. Nowym chirurgom muszą zapłacić i starym też! To jest chore!
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
27 dni temu
Tytus Sensmęcki Nowym wcale nie płacą mniej.
26 dni temu
 · 
 · 
4
Hadrian Gluth
Przy okazji tej dyskusji jestem ciekaw, jakie było zadłużenie szpitala w grudniu 2014 roku, a jakie jest w teraz, czyli w marcu 2017 roku.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
27 dni temu
Łucja Staniszewski o przecież czytasz powyżej ,że prezes nie jest przygotowany , ale kasę chyba pobiera co miesiąc i na to zapewne jest przygotowany, ciekawe jaką?
27 dni temu
 · 
 · 
8
Tomisława Durer Pewnie prezes nie jest na takie pytanie przygotowany i pewnie też nie wie ,że dał niektórym całkiem pokaźne podwyżki i zarabiają wcale nie mniej niż zwolnienie chirurdzy a wykonują pracę zdecydowanie mniej obciążającą i w grę nie wchodzą dyżury. A któż to przy prezesie siedzi taki skupiony, może on coś wie?
27 dni temu
 · 
 · 
8
Gabriel Undruh
Odszkodowania dla chirurgów, oddanie oddziału który przynosił rocznie 3,5 mln - kuźwa, kto wreszcie za to odpowie. Gdzie CBŚ, prokuratura i inne powołane do tego organy. Na co czekają kutnowscy posłowie. Aż ten przybytek padnie. Czyżby czekali na okazję by go sprzedać za złotówkę
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
27 dni temu
Marian Indruch Przecież kto za to powinien odpowiedzieć to proste , no przecież ci co podejmowali takie decyzje i ci co je realizowali.
27 dni temu
 · 
 · 
9
Jonatan Wilimowski
Takich Wspaniałych Lekarzy już nigdy w Kutnowskim Szpitalu nie będzie.Mieszkańcy, którzy korzystali z pomocy tych Specjalistów nie mogą pogodzić się z tym, że musieli Oni odejść.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
27 dni temu
Franciszka Ziarko A gdzie byliście jak ich zwalniano, no pytam gdzie? Kutnowscy mieszkańcy są zajęci tylko i wyłącznie sobą bo Micha Jest Najważniejsza.
27 dni temu
 · 
 · 
5
Radosław Khransch Głos przeciętnego Mieszkańca nie liczył się.Liczyła się tylko kasa, nie osiągnięcia i efekty tych Lekarzy.
26 dni temu
 · 
Dagmara Pnzczeławski Radosław a gdzie masz te głosy mieszkańców? Kutnowscy mieszkańcy nie są niczym zainteresowani tylko układami ,żeby wkręcić się na dobry stołek i michą.
26 dni temu
 · 
 · 
2
Andrzej Prażeń
Pan Jędrzejczak ,jedynym radnym przygotowanym na sesję. Już czuję jak debisiowe ludziska go nienawidzą.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
27 dni temu
Felicjan Pam No i masz w 100% rację ,aż im piana na pyski wychodzi .Pozostałe gamonie siedzą cicho a może jakaś intratna sprawa im się trafi .
27 dni temu
 · 
 · 
4
Jerzy Chciaj Liczy się skuteczność no i co z tego że zapyta Pań Jędrzejczak a trzeci wydział stoi pusty i wyremontowany od maja ubr. I żadnego z tych radnych nie obchodzi a zajmują się tylko sprawami mało istotnymi lub zadawanie głupich pytań staroście
27 dni temu
 · 
 · 
2
Aleksy Gawlik Jerzy , no ale co ma więcej zrobić radny Jędrzejczak żeby być skutecznym i uzyskać odpowiedź na pytania od prezesa czy starosty? No pytam się ? Jak wiesz to bądź ty skuteczniejszy kto ci broni.Może podpowiesz jakie zadał głupie pytania? Powiadam ci Jerzy Chciaj nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi lub nie ma ich wcale bo do odpowiedzi udzielają osoby niekompetentne. No co radny Jędrzejczak ma wziąć klucz i otworzyć ten oddział skoro dyrektor NFZ stał przed pustym i zamkniętym oddziałam a mówi ,że wszystko jett ok. Może ty masz jakieś wpływy to zrób coś.
26 dni temu
 · 
 · 
3
Bernard Iwan Jak radny jest bezradny to niech zrezygnuje a dietę 1300 zł bez podatku potrafi brać czy tobie Gawlik placi za niewykonania R boty ???a może znasz takiego kto płaci to podaj mi adres !!!!
26 dni temu
 · 
 · 
2
Flawiusz Matzke
ą co na to Klopotowski i Gal-Grabowska
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
27 dni temu
Prokop Plichta Nic, a czego po nich się spodziewać
27 dni temu
 · 
 · 
7
Franciszka Ziarko Prokop [po nich nie można się niczego dobrego spodziewać , ale czyż Wilanowski to nie był zatrudniony przez obecną ekipę?Co i rusz msza na holu a takie numery wywiną i musimy za jego błędy płacić .
27 dni temu
 · 
 · 
5
Edward Matus
Ekipa dr. Ziemniaka a w szczególności dr. Maciaszczyk to wspanialy lekarz i człowiek. Szczęście w nieszczęściu było zachorować za ich kadencji.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
27 dni temu
Tristian Matuszewicz
No... to milion złotych od miasta się przyda.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
27 dni temu
Cezar Pułaski Może i nawet nie starczyć.
27 dni temu
 · 
 · 
6
Sonia Skirło
On odpowie na piśmie to znaczy czekaj tatka latka a głupiemu radość. To są podstawowe rzeczy o których pan powinien wiedzieć . To duże sumy a nie pięć groszy.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
27 dni temu
Sykstus Muraszka
Prezes nie był przygotowany? No to przychodzi na sesję i co nie wie o czy ma gaworzyć?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
27 dni temu
Otylia Chrapkowski
No to Wilanowski dostał w nagroię stołek dyrektorski w NFZ, a powinien oddawać te pieniądze ze swoich nie z podatników czyli naszych pieniędzy.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
27 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Pan Redaktor
Miejskie obrazki. Przed majówką łatanie dziur w centrum Kutna
Plac Wolności, na którym jest płatny parking w centrum Kutna zyska nowe łaty. Wycięty asfalt zostanie uzupełniony jeszcze przed majówką. - Przypominają... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Na co w maju do Kina KDK?
W maju zapraszamy do Kina Kutnowskiego Domu Kultury na kryminał, najnowszą ekranizację studia Marvel, dramaty oraz filmy familijne. 05-10.05.2017  od piątku do środy godz.14.30  PAN ŻABA 2D dubbing (familijny, czas 85 min ) godz.16.00 ... [więcej]
Sport
"Czwórka" i "Dwójka" wygrały Kros Strzelecki
Dziś w Szkole Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się zawody Miejskiej Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – „KROS STRZELECKI”. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w której wystartowało 11 zespołów /4 zawodników indywidualnie/ ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Kutna oraz... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Legginsy RUN BABY RUN Legginsy sportowe do każdego rodzaju ćwiczeń: do biegania, na fitness, czy taniec. Doskonała sportowa dzianina oddychająca, elastyczna, pracuje z Twoim ciałem. Szeroki wzmacniany pas pozostaje n... [czytaj więcej]
Segment Oddam za darmo segment. ... [czytaj więcej]
Opiekun/ka seniora Josefa po zawale, 68 lat InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikat... [czytaj więcej]
Skuteczna naprawa baz danych SQL trudne przypadki / Naprawa bazy danych MSSQL, baz Płatnika, Wapro, Zapewniamy prawie 100% skuteczność odzyskania danych z uszkodzonej bazy MSSQL. Nawet jeśli istnieje tylko plik MDF, niezależnie czy udaje się plik mdf+ldf podłączyć do serwera. Bazy mogą ... [czytaj więcej]
Kierowca C+E Międzynarodówka Firma OLI-TRANS S.C. zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym na ciągniki siodłowe (kat. C+E) z doświadczeniem. System pracy 3/1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angiels... [czytaj więcej]
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? rnI nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. rn rnDaj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób ... [czytaj więcej]
Renowacja wanny - co dwie wanny to nie jedna Odnów swoją wannę skutecznie, szybko, bez remontu! Wykonujemy trwałą renowację wanien metodą "wanna w wannie". Jest to osadzenie nowej wanny akrylowej na starej wannie zabudowanej. Nową... [czytaj więcej]
ŚLUSARZE ŚLUSARZE Oferta: - stawka 11,50-12,00 EURO NA RĘKĘ. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na ... [czytaj więcej]
PRACOWNIK Z NIEMIECKIM Pracownik z dobrą znajomością języka niemieckiego Oferta: - 12 euro netto/za godzinę - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - możliwość dłuższej współpracy - praca w rafinerii w Niem... [czytaj więcej]
SPAWACZ SPAWACZE Oferta: - stawka 13 EURO NA RĘKE. - zatrudnienie na niemieckich warunkach - możliwość współpracy z całymi brygadami - praca na terenie Niemiec w miejscowości Frankfurt nad Mene... [czytaj więcej]
PŁYTKARZ PŁYTKARZE/HYDRAULICY Oferta: - zatrudnienie na niemieckich warunkach - praca na terenie Niemiec w miejscowości Duisburg Wymagania: - doświadczenie na stanowisku płytkarz/hydraulik - umiej... [czytaj więcej]
MURARZE MURARZE Oferta: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie zapewnia pracodawca - praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska - możliwość współpracy z całymi brygadami/firmami - możliwo... [czytaj więcej]
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Placyd Krebs:
3 minut temu
No to teraz będzie sprzężenie zwrotne Lidka-Krzysiek...
Andrzej Benecke:
13 minut temu
Tego nie wiem ,ale w tej i innych szkołach pracuje rodzina Pani Kłosik(wykluczając synową -ok.)Przypomnę ,Pani ta uwłaszczyła się na majątku gminnym nie gorzej jak Kłys na spółdzielczym ,czy śp.Kulczyk na CIECH-u.Natomiast Gosia R.wielbicielka utworu pojawiasz się i znikasz, pardon tyt.org.Józek nie daruję Ci tej nocy pracuje w Szewcach.Jak to dobrze,że moi nauczyciele nie pracowali u Kołacha.Przynajmniej wiem że człowiek nie pochodzi od małpy,Katyń nie jest w Chinach,a największym ukojeniem duszy nie jest słuchanie zespołów śpiewaczych...
Eugeniusz Kurle:
17 minut temu
Dyrektorem!
Eugeniusz Kurle:
17 minut temu
Będzie e
Hugo Hauke:
28 minut temu
Byłam widziałam na własne oczy. Super świadectwo, niby zwyczajny człowiek a ile potrafi słowem przekazać coś dobrego, prawdziwego. Ilu ludzi boryka się z różnymi problemami, nie tylko używki, ale pracoholizm, seksoholizm, ciągły smutek, nie radzenie z samym sobą. Ale po tym świadectwie Dobromir nie tylko mnie podniósł na duchu, ale dał mi wręcz siłę fizyczną. Bardzo dobrze, że takie misje są w naszych parafiach. Nie jestem dewotką, bo teraz często tak się uznaje osoby praktykujące, często chodzące do kościoła. Ja wierzę, że wiara może czynić cuda. Ja również nie byłam i nie jestem osobą ,,świętą,, ale pomału w swoim życiu, poprzez zaufanie Chrystusowi, spokojnie bez pośpiechu, bez użycia ponad własnych sił, odzyskuję to co kiedyś straciłam. Dziękuję wszystkim, przede wszystkim Księdzu proboszczowi, który wychodzi na przeciw ludziom i zaprasza każdego z nas szeroko otwierając drzwi. Dziękuję też wszystkim osobom które przyczyniają się do wszystkiego co dobre, jak i również media i panu Leszkowi, który propaguje i przekazuje te dzieła dalej. Chciałam również jeszcze wspomnieć, że dzisiaj są nauki dla kobiet w parafii J.Chrzciciela o godz. 18.45 jutro również odnowienie przyrzeczeń małżeńskich o godz.18.00. A od piątku przywitanie kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Protazy Ekeln:
3
 · 
37 minut temu
Oj nie wierzę, żeby kołach postawił komuś wódkę, wypiłby ale za nasze...........
Protazy Ekeln:
4
 · 
46 minut temu
Takich durnych i wrogich ludziom decyzji kołach podejmował i podejmuje wiele, tyle że ludzi e odważniejsi, nie Ci sami co 15 -20 lat temu. Działania tego potwora standardowe - popatrzcie wokół kogo niszczy - mądrych, bo ich się boi. Przydupasów, głupców, miernoty, donosicielI, których nie brak w każdej wsi, gminie, szkole - czerpią korzyści za swoje służalcze zasługi. ZMIEŃMY TO, POPRZYJMY MĄDRYCH, PRACOWITYCH, SZLACHETNYCH......
Radosław Walica:
1 godzin temu
Swego czasu w P.D.na tablicy miejscowości cyklicznie pojawiał się napis Kowalska to q..wa,inna dyr.tej szkoły nazywana jest (przez szefa)chu..em.Czy może pracuje tam też jakiś pedał?
Hubert Simaszka:
1 godzin temu
Z dziadowania można dostatnio czerpać!
Radosław Walica:
1 godzin temu
Najciekawsze jest to ,że nawet co bystrzejsze dzieci wiedzą KTO ZACZ?A on myśli ,że nadal go nie widać i nawet doktorka sztorcuje(swojego...doktorka) Hm,Hm? I jeszcze ta atencja dla PIS-u Hm,Hm,Hm???
Teodor Grzesiewicz:
1 godzin temu
Kończą się czasy "Panie Waldku niech Pan się boi - pół gminy za Panem Stoi". Teraz p.Krzysztof nie ma już za kogo się schować.
Jessica, Chomenko:
2 godzin temu
Przecież w Kutnie mieszka wieś ,tylko ,że nie rdzenna.
Jessica, Chomenko:
2 godzin temu
BUNTOWNIKOM bu ha ha!
Arseniusz Chadała:
2
 · 
2 godzin temu
Może ,żeby nie ten włos byłby z niego Klos, a tak to marny człowieczek i na dodatek upierdliwy.
Jessica, Chomenko:
3
 · 
2 godzin temu
A skorzystam ,w wiatrakach doradzała wzorowo...!
Jessica, Chomenko:
2
 · 
2 godzin temu
Adamino,kpisz,czy o drogę pytasz?Oczywiście,że były!
Jessica, Chomenko:
3
 · 
3 godzin temu
I pomyśleć,że jeszcze wczoraj sam mógł odejść jak normalny człowiek.
Dominik Ziembrowski:
2
 · 
3 godzin temu
Z powyższych postów jasno wynika że powiatowi radni opozycyjni poziomem intelektualnym nie dorośli do poziomu posiadanego przez Debichu choć ion nie jest nie jest jakaś żadna osobowością intelektualną.Nic dotychczas znaczacego nie zrobił i nie zrobi.
Ananiasz Erdman:
4
 · 
3 godzin temu
Wybraliście to macie, nie płakać i chodzić na wybory, żeby cokolwiek zmienić!
Jessica, Chomenko:
2
 · 
3 godzin temu
Klosie nie pisz po pijaku,zapomniałeś jak na odprawie mówiono,że wszelkie akcje przeprowadza się na trzeżwo!Najciekawsze artykuły
 ·  52
1 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  29
5 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
6 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
6 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
14 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
14 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
15 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
15 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
16 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
16 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
16 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
19 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
19 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
20 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
20 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
20 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
20 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
21 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
21 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
22 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
25 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
26 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
27 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
27 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
27 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności