eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 29.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
Zdarzenia na Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie z 23 kwietnia 2015 roku znalazły na koniec marca tego roku finał w postanowieniu Prokuratury Regionalnej w Łodzi umarzającym śledztwo przeciw Łukaszowi K., byłemu policjantowi. 

Zdaniem Wojciecha Zimonia prokuratora Prokuratury Okręgowej delegowanego do Regionalnej w Łodzi dwa z trzech zarzutów nie mają potwierdzenia w zebranym bogatym materiale dowodowym czyli zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci Marcina S. na kutnowskiej komendzie oraz zarzut przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Trzeci zarzut o groźby karalne postawiony później znalazł wyraz w akcie osakrżenia i jest poddany pod ocenę Sądu Rejonowego w Kutnie. Jutro przesłuchanie ostatniego świadka w tej sprawie.

Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie, ./upload/articles_pakiety/33467/01_obraz.jpg


Przypomnijmy, śledztwo w sprawie dwóch pierwszych zarzutów Prokuratura Okręgowa w Łodzi umorzyła w zeszłym roku, jednak Sąd Rejonowy w Kutnie w październiku 2016 pozytywnie rozpatrzył zażalenie poszkodowanych i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia i uzupełnienia postępowania. Pod koniec marca tego roku prokurator Wojciech Zimoń nie miał jednak wątpliwości i ponownie umorzył postępowanie. Poszkodowani mogą w terminie 30 dni od doręczenia postanowienia wnieść akt oskarżenia do sądu.

Obszerny materiał dowodowy
Znaczna część materiału dowodowego to pozaosobowe źródła dowodowe: oględziny miejsca zdarzenia, oględziny zwłok, sądowo-lekarska sekcja zwłok, opinie biegłych z zakresu badania drobin powystrzałowych, daktyloskopii, balistyki, biologii/genetyki, fizykochemii i toksykologii, mechanizmu powstawania śladów trwałych oraz ekspertyzy mającej na celu rekonstrukcję zdarzeń.

Prokuratura ustaliła, że 23 kwietnia w godzinach popołudniowych funkcjonariusz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego wykonywał czynności procesowe z udziałem Marcina S,  który był przesłuchiwany w dwóch sprawach, jako świadek i jako podejrzany. Łukasz K. posiadał przy sobie broń palną w postaci Waltera P-99, który znajdował się w kaburze przypiętej do paska z tyłu spodni. Około 14.30 policjanci na drugim piętrze KPP w Kutnie usłyszeli trzy odgłosy. Najpierw padły dwa strzały, jeden po drugim, a następnie po kilku sekundach trzeci. Łukasz K. wyszedł z pomieszczenia. trzymał się za brzuch, upadł na kolana, a jeden ze świadków wszedł do pokoju przesłuchań i zobaczył leżącego na podłodze mężczyznę, którego głowa spoczywała w kałuży krwi. Dalej czyności ratunkowe i oględziny miejsca zdarzenia potoczyły się bardzo szybko. Ofiara miała obrażenia czaszkowo-mózgowe będące następstwem dwóch postrzałów z broni palnej w głowę i szyję. Rany wlotowe świadczyły o oddaniu strzału z pobliża. Opinia pierwszej biegłej stwierdzała, że rany nie mogły paść w szamotaninie, bo każdy z postrzałów spowodował na tyle poważne obrażenia, że po każdym z nich ofiara przestałaby się szamotać. Jej zdaniem broń musiała się znajdować nad głową Marcina S.

Potem postawiono zarzuty policjantowi, który nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia, podtrzmywał je podczas kolejnych przesłuchań. Były policjant wyjaśnił, że kiedy obaj skierowali się ku drzwiom, on zawrócił do biurka aby sięgnąć po kartę kodującą do drzwi. Kiedy się nachylił koszulka uniosła się na plecach, odsłaniając pistolet. Poczuł szarpnięcie. Łukasz K. odwrócił się i ujrzał przesłuchiwanego z bronią skierowaną w jego stronę. Nastąpiło przeładowanie broni, przesłuchiwany bluźnił i rzucał groźby pozbawienia życia pracowników komendy. Policjant relacjonował, że chwycił Marcina S. za dłoń z bronią, zastosował dźwignię i skierował pistolet w stronę napastnika. Napastnik stawiał opór, padły dwa strzały, jeden po drugim. Mężczyzna osunął się na podłogę, a policjant wraz z nim i padł trzeci strzał. Tej wersji zdarzeń nie mógł potwierdzić nikt ponieważ nie było żadngo świadka. 

Ustalenia kolejnych biegłych
Na kaburze od pistoletu i pistolecie nie ujawniono śladów daktyloskopijnych, a jedynie nieczytelne plamy nieznanego pochodzenia. Z opinii badania śladów drobin powystrzałowych wynika, że na dłoniach obu mężczyzn znajdują się ślady zawierające drobiny charakterystyczne dla wystrzałów przy czym na wewnętrznych powierzchniach dłoni śladów tych było znacznie mniej niż na zewnętrznych. Z opinii biologiczno-genetycznej wynika iż na pistolecie ujawniono ślady wykazujące zgodność w profilu genetycznym obu mężczyzn. Kolejnym istotnym śladem jest ślad biologiczny ujawniony na przedniej powierzchni rękojeści pistoletu, który należy do Marcina S. Ustalono, że trzeci pocisk utkwił w podłodze, został oddany z odległości ponad 50 cm. Opinia Zakładu Medycyny Sądowej w Łodzi powstała m. in. po przeprowadzonych eksperymentach na miejscu zdarzenia, biegli podkreślili, że okoliczności oddania strzału wynikające z wyjaśnień podejrzanego nie stoją w sprzeczności z zebranym materiałem dowodowym. 

29 czerwca 2016 r. prokurator umorzył śledztwo w świetle opinii biegłych. Postanowienie zostało zaskarżone przez pełnomocnika pokrzywdzonych. Sąd Rejonowy uchylił postanowienie i wskazał czynności, jakie należało jeszcze wykonać m.in. chodziło o ustalenie czy pomimo rany w szyję Marcin S. mógł jeszcze oddać strzał. ZMS w Łodzi nie wykluczał po stronie Marcina S. możliwości aktywnej walki i samodzielnego oddania strzału, biegli podtrzymali swoje stanowisko z poprzedniej opinii. Druga biegła, która miała wcześniej inne zdanie dokonała nieco modyfikacji swojego stanowiska, ale podtrzymała opinię wskazując, iż charakter obrażeń wewnętrznych zmarłego oraz lokalizacja i liczba ran postrzałowych przemawiają za tym, że rany te powstały od działania ręki obcej. 

Prokurator uznał wyjaśnienia podejrzanego za konsekwentne, spójne i wiarygodne. Nie ujawniono bowiem dowodów, które pozwoliłyby obalić zaprezentowaną przez podejrzanego wersję zdarzenia zaś poszczególne ustalenia w wielu punktach pozostawały zbieżne ze scenariuszem Łukasza K. 

Teraz poszkodowani mogą w terminie 30 dni od doręczenia postanowienia o umorzeniu wnieść akt oskarżenia do sądu. A Łukasz K. jutro stanie przed sądem w Kutnie jako oskarżony o groźby karalne wobec kolegów z byłej pracy. O tym pisaliśmy ostatnio TUTAJ

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie

wandea, 10.04.2017 20:52|czytane: 9737 razy|12 komentarzy|komentuj
Hilary Borkowski
Kajetan Mroziński
Wyrwanie "chwasta" to porzyteczna czynność.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
48 dni temu
Jędrzej Szmidowicz
podstawowa zasada prawa karnego- wszelkie watpliwosci musza dzialać na korzyść obwinionego. Skoro nie było swiadków ani monitoringu, a facet twardo trzymal sie swojej wersji to prokurator nie ma twardych dowodów, a z takim materiałem przegra w sadzie. Tyle w temacie.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
49 dni temu
Kryspian Antoniewicz
PISSSS OFF
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
49 dni temu
Rozalia Serafin Co ma do tego PISSS?
49 dni temu
 · 
 · 
13
Emil Mąkierski Kryspin! Nudny jesteś.
49 dni temu
 · 
 · 
3
Apoloniusz Macko
Kutno miasto afer: miastokutno.blogspot.com
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
50 dni temu
Hubert Winko
Nie można wykluczyć, że sąd jakiejkolwiek instancji, któremu niestety ale nie dano szansy wypowiedzieć się, miałby inne zdanie niż prokuratura podległa ministrowi Ziobro, która sprawę rottweilera z Kutna w mundurze policjanta - UMORZYŁA. Dobre imię polskiej policji a więc i SUPERPOLICMAJSTRA BŁASZCZAKA nie zostało krwią niewinnego obywatela naszego miasta skalane. Póki krzyżowcy z PiS są przy strzelbach to resory siłowe rzecz oczywista mordowały obywateli - ALE JEDYNIE ZA KOMUNY.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
50 dni temu
Jakub Domarat Człowieku ale w wymiarze sprawiedliwości jeszcze są poprzednicy no to do nich wylewaj swoje żale. Zobacz na Kutno czy coś w tym wymiarze się zmieniło?
50 dni temu
 · 
 · 
11
Prokop Pieczkowski Hubert powiedz to o krzyżowcach prosto w oczy Ziobrze i Błaszczakowi. Masz taką odwagę , wykaż się postawą obywatelską i do dzieła.
50 dni temu
 · 
 · 
11
Hugo Rolle Każda władza, nawet ta niebiańska ma swoje SZWADRONY ŚMIERCI .Tak czy siak - skoro upadł Rzym i Sowieci, legną też i krzyżowcy z PiS-u.
49 dni temu
 · 
 · 
4
Orfeusz Węsierski
Ciekawe co dalej , czy niektórym nie trzęsą się galoty?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
50 dni temu
Remigiusz Bukiewicz powinny i to bardzo
49 dni temu
 · 
 · 
7
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Zbliża się koniec maja. W związku z ultimatum koalicjanta PSL stanowiska rzecznika i pełnomocnika ds. pacjenta miały być zlikwidowane. Czy wszczęta... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Kapela biesiadna Okowita na pierwszym miejscu
Kapela biesiadna Okowita działająca przy Ośrodku Kultury Gminy Kutno zdobyła pierwsze miejsce na Przeglądzie „Nutki Złotej Jesieni” organizowanym przez Dom Kultury w Łęczycy. Jury konkursowe uznało występ zespołu za najlepszy w... [więcej]
Sport
Pięć medali dla sportowców z Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex
W ostatni weekend w Mysiadle koło Piaseczna odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w kickboxingu w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, a także Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. W wyniku... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niskim czynszem w centrum Kutna. Mieszkanie własnościowe w centrum Kutna - 36 m. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje ... [czytaj więcej]
Sprzedam Działkę budowlaną Sprzedam działkę budowlaną o numerze 735/6 o powierzchni 938mkw, uzbrojoną, na nowo powstającym osiedlu Dybów II. Tanio... [czytaj więcej]
Do wynajęcia Wynajmę lokal w centrum Krośniewic na działalność handlowo-usługową. Bardzo dobra lokalizacja. Parter, 30 m ².... [czytaj więcej]
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Kalasanty Domin:
20 sekund temu
To wszystko tłumaczy jeśli chodzi o pozycję Studia Tańca Alibi na kutnowskim rynku tanecznym.
Oliwier Kuta:
11 minut temu
Dlaczego przy PSL są po dwa podpisy, a w przypadku KO i PO tylko po jednym?
Gerard Pocałuj:
13 minut temu
On tak pozował na tego co się da kroić a w gruncie rzeczy za plecami załatwiał swoje, a pan D strasznie w niego wierzył i chyba dalej wierzy. Zobaczymy jakie stanowiska i gdzie te osoby zostaną ulokowane.
Felicjan Fandrejewski:
27 minut temu
Alibi jednak każdy konkurs wyżej odnosze wrażenie że sds to już tylko fitnes studio
Oskar Susło:
30 minut temu
To prawda. Frajer niesamowity.
Damazy Stefczyk:
2
 · 
33 minut temu
A dałby się J. pokroić, a został sprzedany za czapkę śliwek.
Bruno Gutsch:
34 minut temu
Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła - jak upadła? To nie będzie fundacja prowadziła tam działalnośći? Nie ma przetargu?
Bruno Gutsch:
35 minut temu
Z każdego najmniejszego nawet sukcesu dzieci dorośli muszą zrobić awanturę, dlatego radzę redakcji nie umieszczać tych informacji w ogóle. Rodzice albo same panie instruktorki sieją ferment, choć wyżej widać artykuł o drugiej szkole. Na innych portalach nie ma obu artykułów naraz i jest spokój. Dorośli ogarnijcie się. Jeśli jesteś rodzicem z Alibi to czemu nie piszesz pod artykułem o ich wielkim sukcesie gratulacji, tylko wylewasz żale jakieś?
Hadrian Kurojed:
38 minut temu
Piekna pamiatka na cale zycie dla mojego Synka Miloszka.. dziekuje
Samuel Cimochowski:
2
 · 
38 minut temu
To nie Debich jest problemem powiatu lecz Trawczyński.
Abakuk Gietgud:
3
 · 
1 godzin temu
Chciałbym zobaczyć, a myślę, że większość mieszkańców Kutna także chciałaby zobaczyć podobny dokument Ziółkowskiego lub Serendy, jednego z nich, gdyż to wynika z matematyki głosowania przy ponownym powołaniu Debicha. Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła, ale interesuje mnie - czy bylo coś w zamian.

Wyraźnie widać, że Debich coraz bardziej uzalezniony jest od rządzącego układu koalicyjnego, czyli niestety coraz bardziej pogrąża się. Z dokumentu wynika, że za cene bycia starostą zrobi wszystko. Bez skrupułów poswięcił nawet swojego człowieka.To jest dobra lekcja dla pana Saromonowicza, ktory wywodząc sie z PiSu walczył jak lew za swojego nowego szefa i zwalczał tę partię, a jego guru tymczasem bez mrugnięcia okiem spuścił go jak wode z klozetu. Myslę, że podobny los bedzie czekal Ziółkowskiego lub Serendę - jeden z tej dwójki jest jego faktycznym koalicjantem, co pokazał wynik głosowania przy ponownym powołaniu. Obecna sytuacja Debicha, jego uwikłanie w różne dziwne porozumienia, jak ten dokument, niestety coraz bardziej przypomina końcówkę jego prezydentury w Kutnie, kiedy tonął.

Ola Rzadkiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Na Dybowie
Andrzej Bigo:
2
 · 
1 godzin temu
no własnie gdzie jest ta ulica
Abercjusz Nowopolski:
2
 · 
1 godzin temu
Pic na wodę. To taka kosmetyka na rok przed wyborami.
Damazy Bergin:
2 godzin temu
Wasyl Fałszcz:
2
 · 
2 godzin temu
Ziółkowski i Serenda swoim niemądrym postępowaniem z Bryłką, a później jeszcze bardziej niemądrym tlumaczeniem stali sie posmiewiskiem dla całego powiatu. Ci panowie dla mnie stali się mało poważnymi ludźmi. Swój wizerunek buduje się trudno, a stracić mozna w 5 minut. To jest niemal podręcznikowy przyklad.
Aron Orzechowski:
2 godzin temu
No Google!
Abelard Fa]ewski:
4
 · 
2 godzin temu
Zaraz dostaną nowe , z takimi tak własnie jest , czyż nie?
Aron Orzechowski:
4
 · 
2 godzin temu
A pies im mordę lizał!
Symeon Kruczyński:
2 godzin temu
Nie cierpię tego bufona ala prezydenta , szybko wybory bo rozwali wszystko co ludzie budowali dla dobra dzieci i ich rodziców, wstyd kto rządzi kutnowską oświatą( wydział edukacji) za zgodą pana BurzyńskiegoNajciekawsze artykuły
 ·  11
4 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
5 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  46
5 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
6 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
7 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
7 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
10 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
10 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
11 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
11 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
11 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
13 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
14 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
14 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
19 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
19 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
21 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
26 dni temu
Takie kino...
 ·  4
28 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
28 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
28 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
29 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
29 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
30 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
31 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności