eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
Zdarzenia na Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie z 23 kwietnia 2015 roku znalazły na koniec marca tego roku finał w postanowieniu Prokuratury Regionalnej w Łodzi umarzającym śledztwo przeciw Łukaszowi K., byłemu policjantowi. 

Zdaniem Wojciecha Zimonia prokuratora Prokuratury Okręgowej delegowanego do Regionalnej w Łodzi dwa z trzech zarzutów nie mają potwierdzenia w zebranym bogatym materiale dowodowym czyli zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci Marcina S. na kutnowskiej komendzie oraz zarzut przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Trzeci zarzut o groźby karalne postawiony później znalazł wyraz w akcie osakrżenia i jest poddany pod ocenę Sądu Rejonowego w Kutnie. Jutro przesłuchanie ostatniego świadka w tej sprawie.

Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie, ./upload/articles_pakiety/33467/01_obraz.jpg


Przypomnijmy, śledztwo w sprawie dwóch pierwszych zarzutów Prokuratura Okręgowa w Łodzi umorzyła w zeszłym roku, jednak Sąd Rejonowy w Kutnie w październiku 2016 pozytywnie rozpatrzył zażalenie poszkodowanych i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia i uzupełnienia postępowania. Pod koniec marca tego roku prokurator Wojciech Zimoń nie miał jednak wątpliwości i ponownie umorzył postępowanie. Poszkodowani mogą w terminie 30 dni od doręczenia postanowienia wnieść akt oskarżenia do sądu.

Obszerny materiał dowodowy
Znaczna część materiału dowodowego to pozaosobowe źródła dowodowe: oględziny miejsca zdarzenia, oględziny zwłok, sądowo-lekarska sekcja zwłok, opinie biegłych z zakresu badania drobin powystrzałowych, daktyloskopii, balistyki, biologii/genetyki, fizykochemii i toksykologii, mechanizmu powstawania śladów trwałych oraz ekspertyzy mającej na celu rekonstrukcję zdarzeń.

Prokuratura ustaliła, że 23 kwietnia w godzinach popołudniowych funkcjonariusz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego wykonywał czynności procesowe z udziałem Marcina S,  który był przesłuchiwany w dwóch sprawach, jako świadek i jako podejrzany. Łukasz K. posiadał przy sobie broń palną w postaci Waltera P-99, który znajdował się w kaburze przypiętej do paska z tyłu spodni. Około 14.30 policjanci na drugim piętrze KPP w Kutnie usłyszeli trzy odgłosy. Najpierw padły dwa strzały, jeden po drugim, a następnie po kilku sekundach trzeci. Łukasz K. wyszedł z pomieszczenia. trzymał się za brzuch, upadł na kolana, a jeden ze świadków wszedł do pokoju przesłuchań i zobaczył leżącego na podłodze mężczyznę, którego głowa spoczywała w kałuży krwi. Dalej czyności ratunkowe i oględziny miejsca zdarzenia potoczyły się bardzo szybko. Ofiara miała obrażenia czaszkowo-mózgowe będące następstwem dwóch postrzałów z broni palnej w głowę i szyję. Rany wlotowe świadczyły o oddaniu strzału z pobliża. Opinia pierwszej biegłej stwierdzała, że rany nie mogły paść w szamotaninie, bo każdy z postrzałów spowodował na tyle poważne obrażenia, że po każdym z nich ofiara przestałaby się szamotać. Jej zdaniem broń musiała się znajdować nad głową Marcina S.

Potem postawiono zarzuty policjantowi, który nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia, podtrzmywał je podczas kolejnych przesłuchań. Były policjant wyjaśnił, że kiedy obaj skierowali się ku drzwiom, on zawrócił do biurka aby sięgnąć po kartę kodującą do drzwi. Kiedy się nachylił koszulka uniosła się na plecach, odsłaniając pistolet. Poczuł szarpnięcie. Łukasz K. odwrócił się i ujrzał przesłuchiwanego z bronią skierowaną w jego stronę. Nastąpiło przeładowanie broni, przesłuchiwany bluźnił i rzucał groźby pozbawienia życia pracowników komendy. Policjant relacjonował, że chwycił Marcina S. za dłoń z bronią, zastosował dźwignię i skierował pistolet w stronę napastnika. Napastnik stawiał opór, padły dwa strzały, jeden po drugim. Mężczyzna osunął się na podłogę, a policjant wraz z nim i padł trzeci strzał. Tej wersji zdarzeń nie mógł potwierdzić nikt ponieważ nie było żadngo świadka. 

Ustalenia kolejnych biegłych
Na kaburze od pistoletu i pistolecie nie ujawniono śladów daktyloskopijnych, a jedynie nieczytelne plamy nieznanego pochodzenia. Z opinii badania śladów drobin powystrzałowych wynika, że na dłoniach obu mężczyzn znajdują się ślady zawierające drobiny charakterystyczne dla wystrzałów przy czym na wewnętrznych powierzchniach dłoni śladów tych było znacznie mniej niż na zewnętrznych. Z opinii biologiczno-genetycznej wynika iż na pistolecie ujawniono ślady wykazujące zgodność w profilu genetycznym obu mężczyzn. Kolejnym istotnym śladem jest ślad biologiczny ujawniony na przedniej powierzchni rękojeści pistoletu, który należy do Marcina S. Ustalono, że trzeci pocisk utkwił w podłodze, został oddany z odległości ponad 50 cm. Opinia Zakładu Medycyny Sądowej w Łodzi powstała m. in. po przeprowadzonych eksperymentach na miejscu zdarzenia, biegli podkreślili, że okoliczności oddania strzału wynikające z wyjaśnień podejrzanego nie stoją w sprzeczności z zebranym materiałem dowodowym. 

29 czerwca 2016 r. prokurator umorzył śledztwo w świetle opinii biegłych. Postanowienie zostało zaskarżone przez pełnomocnika pokrzywdzonych. Sąd Rejonowy uchylił postanowienie i wskazał czynności, jakie należało jeszcze wykonać m.in. chodziło o ustalenie czy pomimo rany w szyję Marcin S. mógł jeszcze oddać strzał. ZMS w Łodzi nie wykluczał po stronie Marcina S. możliwości aktywnej walki i samodzielnego oddania strzału, biegli podtrzymali swoje stanowisko z poprzedniej opinii. Druga biegła, która miała wcześniej inne zdanie dokonała nieco modyfikacji swojego stanowiska, ale podtrzymała opinię wskazując, iż charakter obrażeń wewnętrznych zmarłego oraz lokalizacja i liczba ran postrzałowych przemawiają za tym, że rany te powstały od działania ręki obcej. 

Prokurator uznał wyjaśnienia podejrzanego za konsekwentne, spójne i wiarygodne. Nie ujawniono bowiem dowodów, które pozwoliłyby obalić zaprezentowaną przez podejrzanego wersję zdarzenia zaś poszczególne ustalenia w wielu punktach pozostawały zbieżne ze scenariuszem Łukasza K. 

Teraz poszkodowani mogą w terminie 30 dni od doręczenia postanowienia o umorzeniu wnieść akt oskarżenia do sądu. A Łukasz K. jutro stanie przed sądem w Kutnie jako oskarżony o groźby karalne wobec kolegów z byłej pracy. O tym pisaliśmy ostatnio TUTAJ

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie

wandea, 10.04.2017 20:52|czytane: 9421 razy|12 komentarzy|komentuj
Zbigniew Scibor
Kajetan Mroziński
Wyrwanie "chwasta" to porzyteczna czynność.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
13 dni temu
Jędrzej Szmidowicz
podstawowa zasada prawa karnego- wszelkie watpliwosci musza dzialać na korzyść obwinionego. Skoro nie było swiadków ani monitoringu, a facet twardo trzymal sie swojej wersji to prokurator nie ma twardych dowodów, a z takim materiałem przegra w sadzie. Tyle w temacie.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
13 dni temu
Kryspian Antoniewicz
PISSSS OFF
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
14 dni temu
Rozalia Serafin Co ma do tego PISSS?
14 dni temu
 · 
 · 
13
Emil Mąkierski Kryspin! Nudny jesteś.
13 dni temu
 · 
 · 
3
Apoloniusz Macko
Kutno miasto afer: miastokutno.blogspot.com
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
14 dni temu
Hubert Winko
Nie można wykluczyć, że sąd jakiejkolwiek instancji, któremu niestety ale nie dano szansy wypowiedzieć się, miałby inne zdanie niż prokuratura podległa ministrowi Ziobro, która sprawę rottweilera z Kutna w mundurze policjanta - UMORZYŁA. Dobre imię polskiej policji a więc i SUPERPOLICMAJSTRA BŁASZCZAKA nie zostało krwią niewinnego obywatela naszego miasta skalane. Póki krzyżowcy z PiS są przy strzelbach to resory siłowe rzecz oczywista mordowały obywateli - ALE JEDYNIE ZA KOMUNY.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
14 dni temu
Jakub Domarat Człowieku ale w wymiarze sprawiedliwości jeszcze są poprzednicy no to do nich wylewaj swoje żale. Zobacz na Kutno czy coś w tym wymiarze się zmieniło?
14 dni temu
 · 
 · 
11
Prokop Pieczkowski Hubert powiedz to o krzyżowcach prosto w oczy Ziobrze i Błaszczakowi. Masz taką odwagę , wykaż się postawą obywatelską i do dzieła.
14 dni temu
 · 
 · 
11
Hugo Rolle Każda władza, nawet ta niebiańska ma swoje SZWADRONY ŚMIERCI .Tak czy siak - skoro upadł Rzym i Sowieci, legną też i krzyżowcy z PiS-u.
13 dni temu
 · 
 · 
4
Orfeusz Węsierski
Ciekawe co dalej , czy niektórym nie trzęsą się galoty?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
14 dni temu
Remigiusz Bukiewicz powinny i to bardzo
14 dni temu
 · 
 · 
7
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Dlaczego w Kutnie wciąż nie ma mieszkań dla naprawdę potrzebujących? Rodzina
Troje dzieci w rodzinie zastępczej u babci, grzyb i wilgoć na podłodze, na ścianach, dramatyczny stan okien i drzwi, ogrzewanie węglowe... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Zapowiedzi: W maju Podwieczorek z Pawłem Królikowskim
10 maja o godz. 18.00 Centrum Teatru Muzyki i Tańca zaprasza na spotkanie w ramach cyklu Podwieczorek z... tym razem gościem Leszka Bonara będzie Paweł Królikowski - aktor filmowy, telewizyjny, teatralny... [więcej]
Sport
W niedzielę Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza
Dziś 24 kwietnia ruszyła sprzedaż biletów stacjonarna na mecz Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 30 kwietnia o godz. 12.40 w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Bilety można kupować za pośrednictwem portalu kupbilet.pl, w siedzibie klubu KKS PRO-BASKET KUTNO poniedziałek... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]
Reno Laguna II Sprzedam Renault LagunarnRok produkcji: 2002rnPrzebieg: 240 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: Srebny metalikrnCena: 5300,00 zł do negocjacjirnSprzedam Reno Laguna 2002 rok 1,9 DCI Cena 5300 zl do rozsądnej neg... [czytaj więcej]
części Lombardini, Ruggerini, Kohler, VM Motori , Cummins KT Service - niezależny bezpośredni importer oryginalnych części do silników Lombardini, Kohler, VM Motori, Ruggerini : - oryginalne części do silników marki Lombardini, Kohler, VM Motori, ... [czytaj więcej]
sprzedam toyota yaris sedan 1400 cm 2007 rok używany od siedmiu lat przebieg 95 000km automat stan techniczny i wygląd bardzo dobry , kolor stalowy alu felgi ... [czytaj więcej]
Domek handlowy rnSprzedam domek (budkę ) handlową. Wymiary : 2,5 m x 2 m.Budka wykonana z drwnianych desek kolor sosna.W skład domku wchodzą:rn- domek impregnowanyrn- pokrycie dachowern- podłoga drewniana rn- o... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
Mieszkanie w centrum Kutna! Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna - 36m. Widny lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje s... [czytaj więcej]
Kredyty firmowe bez ZUS,US Decyzja na poziomie oddziału Kredyty gotówkowe bez ZUS i US dla firm (obrotowe lub ratalne bez zabezpieczenia do 200 000 zł) Pożyczki hipoteczne dla osób zadłużonych (bez ZUS i US) Kredyty gotówkowe dla Klientów indywid... [czytaj więcej]
Zamienię mieszkanie 39mkw Zamienie mieszkanie 39mkw w dobrym stanie z ZNM składający się z kuchni, pokoju i wc.Po remoncie.Ogrzewanie piecowe.Mieszkanie bez zadłużenia.Niski czynsz.Zamienię się na większe mieszkanie.... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe z atestem potrzebnym do odbioru budowlanego. Zbiorniki można przeznaczyć na szambo, oczyszczalnię, gnojówkę, ziemianki. Zbiorniki posiadają 2-letnią gwarancję, za d... [czytaj więcej]
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,WYPOSAŻENIE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY WOJSKOWE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU Kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Walerian Kmicic:
9 minut temu
Brawo sad zaczynam wierzyc ze zyje w panstwie prawa brawo policja izolowac takie jednostki jak pa lukasz K on powinien przejsc badania psychiatryczne jak moze czlowiek zabic czlowieka jako byly policjant chyba zna techniki obezwladniajace
Kacper Bergen:
19 minut temu
NIE MASZ CO ROBIĆ, BRAK CI KŁOPOTÓW, TO SOBIE WYMYŚLAJ DO CZEGO TEN PLAKAT!
Ksawery Leon Adamik:
3
 · 
28 minut temu
To jawne, wg mnie, żarty ze społeczeństwa i państwa prawa.
Lambert Koguciński:
2
 · 
32 minut temu
bardzo dobrze, wszyscy zadowoleni LUZIK wykosił na youtube można obejrzeć
Edgar Kaczor:
1 godzin temu
TO JEST PATRIOTYZM !!! NIE TO CO TA HOŁOTA Z ONR.
Dariusz Kurcewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Wyczytany był z imienia nazwiska
Dariusz Szołupa:
3
 · 
2 godzin temu
"Współorganizatorami koncertu byli Krzysztof Debich Starosta Kutnowski, Urząd Miejski w Krośniewicach, Urząd Gminy Dąbrowice, Urząd Gminy Kutno, Polfarmex S.A. i Stemplarnia. "
Czy starosta indywidualnie współorganizował koncert , czy jako Debich osoba prywatna bo jeżeli jako starosta to raczej chyba powinno być ,że współorganizatorem było starostwo tak jak kolejne wymienione urzędy , czy może się mylę?
Flawiusz Kłopotk:
2 godzin temu
Brawo Marcel
Norman Błasik:
2
 · 
2 godzin temu
Kołach odejdź,zobacz,jutro po wyroku WSA to już nie będzie to samo odejście,zwłaszcza dla Ciebie...
Pompejusz Winko:
3 godzin temu
Oj Ildefonsie!. Co ma do tego obraz i Wawrzyniec? Obraz był w Łąkoszynie, był Dybowie... A plakatów nie było na mieście. Zresztą, czy warto zakłócać sobie głowę treścią tych plakatów? Przemyśl sprawę. Nie mieszaj do tego Kościoła. Pozdrawiam.
Seweryn Chorążak:
3 godzin temu
byłoby to logiczne!
Jaromir Grzyb:
3 godzin temu
Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu.

- Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.
Ildefons Dworzański:
2
 · 
3 godzin temu
Od dwóch tygodni księża informują, że 27 kwietnia przybywa do Wawrzyńca cudowny obraz z Jasnej Góry. Dlatego wszystko stanie się jasne. Ech ludzie, widać do kościoła nie chodzicie.
Waldemar Kobyliński:
3 godzin temu
Proponuję redakcji wyłączenie komentarzy. Nie warto wszystkiego psuć ludzką głupotą.
Makary Lubartowicz:
3 godzin temu
Jakie?
Dionizy Raczyński:
4 godzin temu
I jaki wyrok dostala??????
Bernard Fajfer:
2
 · 
4 godzin temu
ale Kłopot w sobie coś ma bo kobitki latały za nim wszystkir co chciały mieć stołki . Od Smiałkowej na Przemysłowej z Ośrodka, Raciborska z PUP też mu nadskakiwała i Rzeźnicka też .A teraz ? Chyba już facet z obiegu wychodzi po woli - z Sapiejką i Dębskim nadal się dobrze kumpluje
Abakuk Sieczka:
4 godzin temu
to taki "nowy" rodzaj reklamy, która ma zainteresować i bardziej utrwalić się odbiorcom, równie dobrze mogą w ten sposób reklamować papier toaletowy...
Mirosław Koropatwa:
3
 · 
4 godzin temu
Czy ktokolwiek i kiedykolwiek w końcu zrozumie, że w tańcu nie chodzi o wygrywanie i miejsca na podium? Wiadomo, że fajnie jest gdy grupa zostanie wyróżniona przez jury ale nie wbijajcie dzieciom do głowy, że tańczą po to, żeby zdobywały miejsca na turniejach.
Parys Wiktor:
4 godzin temu
Macie dzielnicowego , macie ze swojego rejonu radnego ,a prosicie Panią redaktor ? Cn ma załatwiać za tych co są od tego i kasę biorą?Najciekawsze artykuły
 ·  29
3 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
4 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
4 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
12 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
12 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
13 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
13 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
14 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
14 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
14 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
17 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
17 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
18 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
18 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
18 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
19 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
19 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
19 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
20 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
23 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
24 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
25 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
25 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
25 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
 ·  42
25 dni temu
Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności