eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
W ubiegłym tygodniu trwały prace konserwacyjne kutnowskiej fontanny w centrum miasta i jak widać możemy już w cieplejsze dni odpocząć przy jej chłodzie. Na placu Piłsudskiego w Kutnie wraz z początkiem długiego majowego weekendu pojawią się też ogródki gastronomiczne. Jednym słowem miejska wiosna w pełni.

Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska, ./upload/articles_pakiety/33469/01_obraz.jpg
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska, ./upload/articles_pakiety/33469/03_obraz.jpg
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska, ./upload/articles_pakiety/33469/05_obraz.jpg


Na ostatniej sesji Rady Miasta Kutna radny Tomasz Rędzikowski pytał o plany czyszczenia ulicy Królewskiej przed Majówką.

- Słyszałem, że jest taka możliwość i niektóre miasta korzystają z takiego generalnego czyszczenia placów czy deptaków - mówił radny.

Prezydent Zbigniew Burzyński stwierdził, że są to znaczne koszty, bo około 150 tys. zł i miasto nie ma w planach takiego wydatku.

Z kolei radny Rafał Jóźwiak prosił aby właścicielom kamienic przy Królewskiej zwrócić uwagę na stan rynien, dlatego, że pod nimi stoi woda i zapada się w kilku miejscach chodnik.

Bardzo powoli widać też efekty sprzątania miasta po zimie. Trzeba mieć nadzieję, że do końca kwietnia jednak będzie czyściej.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska


Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska

Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska

redaktor, 10.04.2017 19:07|czytane: 2982 razy|16 komentarzy|komentuj
Marcel Szymaszkiewicz
Rudolf Złotarzewski
KRÓTKA REFLEKSJA O WYGLĄDZIE KUTNA

Mało kto o naszej mieścinie pisze, a jak już piszą to najczęściej w niezbyt pochlebnych słowach.Zdarzają się oczywiście amatorzy, ale stanowią oni zdecydowaną mniejszość. Postanowiłem zebrać w jednym miejscu wpisy, krążące w sieci, na temat naszego pięknego miasteczka. W Internecie można znaleźć wiele subiektywnych opinii na temat Kutna. Niełatwo jednak do nich dotrzeć, gdyż są to najczęściej krótkie wzmianki, wygłaszane mimochodem, przez osoby będące w Kutnie przejazdem. Może nie wszystkie zaprezentowane tu opinie godne są szczególnej uwagi, ale dają pewne wyobrażenie o tym, jak miasto jest postrzegane, zwłaszcza przez osoby z zewnątrz. Autochtoni o Kutnie mają wyrobione zdanie i nie zwykli strzępić języka. Najczęściej machają z rezygnacją ręką mówiąc: "Szkoda gadać, jest jak jest". Jak się zaraz okaże stereotypowy obraz Kutna w oczach przyjezdnych niewiele się różni od opinii tubylców.

Zdegenerowana prowincja według Krwawego Ludwika

Czołowi politycy rzadko odwiedzają Polskę powiatową. Najczęściej na prowincję trafiają przy okazji wyborów samorządowych bądź parlamentarnych by przehandlować wyborczą kiełbasę na głosy ciemnego narodu. Tak było i tym razem. Rydzykowa "Drużyna A" pod szyldem Solidarnej Polski w składzie: Zbigniew Ziobro, Ludwik Dorn, Tadeusz Cymański nawiedziła Kutno pod koniec 2012 roku. Cymańskiego ogłoszono kandydatem na premiera. Następnie panowie zabrali głos by zachęcić mieszkańców Kutna do głosowania na Solidarną Polskę. Ekspertem od zdobywania głosów okazał się Ludwik Dorn, dla którego Kutno jest symbolem "zdegenerowanej prowincji".

Sam środek niczego według Amerykańskiego Baseballisty

Raz do roku Kutno przeżywa najazd baseballowej młodzieży z całego świata. Swego czasu do Kutna z drużyną baseballową przybył pewien Jankes. Jak się okazało, nawet po wielu latach, potrafi on bezbłędnie określić położenie geograficzne naszego miasteczka. Mimo wszystko "Sam środek niczego" zrobił na nim dobre wrażenie i ciepło Kutno wspomina.

Synonim Polski powiatowej według Miłośnika Dworców Kolejowych

Nawet miłośnikom kolei Kutno nie przypadło do gustu. Dawniej kolejowa Mekka, dziś synonim prowincji. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze na początku lat osiemdziesiątych, do obsługi kutnowskiego węzła kolejowego zatrudniano przeszło 3500 ludzi. Dworzec co prawda wyremontowano. Niestety jakiś nieszczęsny "wizjoner" postanowił zniweczyć cały efekt. Przed dworcem postawiono wielką zardzewiałą wiatę z tak zwanej stali cortenowej. Mało tego, powstała też druga zardzewiała wiata i równie zardzewiałe zadaszenia. W skali brzydoty 8 punktów na 10 możliwych. Jeżeli chcecie się na własne oczy przekonać jak skutecznie zawalić renowację, dodając paskudne wykończenia, zapraszamy do Kutna. Nadal więc pozostaje aktualna sławetna opinia Kazika Staszewskiego o kutnowskim dworcu: "jest tak brzydko, że pękają oczy".

Do zwiedzania jedynie przejazdem

Wpis z bloga o podróżach po Polsce. Podróżniczka do Kutna przybyła i po godzinie miała już dość zwiedzania. Nawet muzeum nie uratowało honoru miasta. Blogerka przestrzega swoich czytelników, aby tu specjalnie nie przyjeżdżać bo można się gorzko rozczarować.

Brzydkie i smutne z bogatą historią według Geocachingowca

Geocaching to gra terenowa, w której jeden gracz ukrywa fant, a reszta ma za zadanie odszukać go z pomocą GPS. Tym razem skarb ukryto w Kutnie. Autor pokusił się o krótki opis miasta. Zawierał go w czerech epitetach: brzydkie, smutne, zaniedbane, nieciekawe.

Kutno w oczach pismaka z tygodnika Polityka

Nie od dziś wiadomo, że pismaki muszą czasami na coś ponarzekać. Za komuny narzekali na cenzurę. Teraz nie podoba im się architektura i zabudowa miast wolnej Polski. Dla autora artykułu punktem odniesienia do badań nad kondycją polskich miast stało się oczywiście Kutno. Nasuwa się prosty wniosek. Im bardziej konkretne miasto różni się od Kutna tym lepiej.

Brzydkie, brudne, pełne toczących się pijaków według "wujka gugle"

Jak widać na blogerach zawsze można polegać. Opiniodawca w Kutnie był, ale niewiele z pobytu pamięta. Być może dlatego, że łatwo wtapia się w tłum "toczących się pijaków". Ażeby odświeżyć sobie pamięć skorzystał więc z niezawodnej wyszukiwarki. Jak się okazuje Google ma lepszą pamięć i trzeźwo analizuje fakty.

Podsumowanie faktów

Zaznaczam, iż zaprezentowane tu wpisy stanowią jedynie część opinii jakie krążą o Kutnie w sieci. Nie wyczerpują one tematu. Dają jednak podstawę do wyciągnięcia pewnych ogólnych wniosków na interesujący nas temat.

Reasumując można pokusić się o stwierdzenie, że dość krytyczna opinia mieszkańców o własnym mieście jest niczym wobec wiadra pomyj jakie wylewają na Kutno przyjezdni. Być może na łagodniejszą opinię kutnian ma wpływ lokalny patriotyzm i siła przyzwyczajenia. Przyjezdni nie mają takich skrupułów. Jak nas widzą, tak nas piszą!

Więcej: https/miastokutno.b logspot.cz/2017/03/jak-nas-widza-tak-nas-pisza.htm l
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
79 dni temu
Tycjan Bokum
Kutno jest brudne, odrażające, zaniedbane, nędzne architektonicznie: miastokutno.blogspot.com/2017/03/jak-nas-widza-tak -nas-pisza.html - tylko Burzyński i jego pomagierzy tego nie zauważają i coraz głośniej podbijają propagandowy bębenek. Ani kawałek trawnika szumnie zwany "zieloną osią", ani remont drewnianej budy stajennej dumnie nazywanej "pałacem saskim" nie sprawią, że Kutno stanie się piękne i atrakcyjne. Burzyński zatracił się już zupełnie we własnej propagandzie i w swoich urojeniach, i wydaje mu się, że to rzeczywistość.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
80 dni temu
Prokop Bułak
chodnik zapada się w wielu miejscach - kostka nowo ulozona tez - moze ktorys z urzędnikow sie przejdzie po ulicach (bo z samochodu tego nie widac)
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
80 dni temu
Aneta Staszek Zakładane chodniki po przekopach do położenia rur pod gaz to masakra . Czy ktoś to kontroluje? Może by tak urzędniczki w szpileczkach przeszły się po przekopanych ulicach bo z samochodu faktycznie nie widać , ale tez odczuwać powinny fatalne dziury lub nie łatana wyrwy w jezdniach w całym mieście .
80 dni temu
 · 
 · 
6
Apoloniusz Macko
Kutno miasto afer: miastokutno.blogspot.com
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
80 dni temu
Abelard Solcyn Darmowa reklama, nieładnie
80 dni temu
 · 
 · 
2
Achacy Męczyński Masz szansę też się zareklamować , ale zapewne Abelardzie nie masz nic ciekawego do powiedzenia, no chyba ,że coś na pochwałę wiecznej i niezastąpionej władzy.
80 dni temu
 · 
 · 
5
Emma Mamleczewicz Wręcz przeciwnie, po prostu nie lubię cwaniactwa
80 dni temu
 · 
Achacjusz Goleń Emma no to weź się za wszystkich cwaniaków bo jeżeli tylko widzisz w tym ,że ktoś podał bloga to jesteś jednostronny , a faktycznych cwaniaków to w okół ciebie pełno.
80 dni temu
 · 
 · 
5
January Ginwił
W porządnym mieście deptak jest myty co roku. W Kutnie jak widać raz na 18 lat to za często wg. pana Burzyńskiego. Syf jak cholera, proponuję spacer.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
80 dni temu
Konstancja Yowidzki Jaki pan taki kram.
80 dni temu
 · 
 · 
9
Wadim Dubarski
stare kutnowskie pudernice i kwoki pogdaczą nad fontanną, podziobią ciastko w pobliskiej cukierni W. , posłuchają koncertu w kościele i będą miały kulturalne lato....
 · 
Udostępnij
 · 
80 dni temu
Damian Fdorenko Powiedziałeś to swoje mamie i babci?
80 dni temu
 · 
 · 
11
Radosław Cackowski
Na halę śą pieniądze a na sprzątanie nie ma i to znacznie mniejszej kwoty?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
80 dni temu
Rudolf Laskonogi Hala jest po to żeby znajomi królika mieli ciepłe posadki. Ze 150 tysi wiele się nie da zarobić.
80 dni temu
 · 
 · 
7
Bolesłw Cierpięta Czy uważasz ,że za te pieniądze nie da się posoprzątać?
80 dni temu
 · 
 · 
8
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Kultura Musi Być!
Trzymając w ręku fragment Kosmosu. Leszek Baranowski i Mineral and Gem
Rozpoczynamy wakacyjny cykl Ludzie, który mamy nadzieję, będzie powstawał dzięki Czytelnikom eKutno.pl pragnącym pochwalić się fascynacjami, swoim hobby. Chcemy w nim... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
W lipcu w Kinie Kutnowskiego Domu Kultury
Kino Kutnowskiego Domu Kultury zaprasza w lipcu na filmy animowane, hooror, thriller, premierę filmu wojennego i Małej Wielkiej Stopy. 30.06.2017-05.07.2017  od piątku do niedzieli godz.16.00 AUTA 3  2D dubbing (animowany/familijny, czas 107 min) godz.18.00... [więcej]
Sport
Kolejny sezon KDK Kutno w Ekstraklasie
Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. W sezonie 2016/2017 tytuł mistrzowski zdobyła drużyna RAL Poznań. Kutnowscy brydżyści KDK1 po zwycięstwach w fazie play-off nad AZS Warszawa 220:118 i Piastem Skawina 204:153 ostatecznie zajęli 11 miejsce w kraju i... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Pergotendy - nowoczesne zadaszenia Pergotendy - funkcjonalne zadaszenia tarasów. Jest to unikalna forma ochrony przed słońcem i deszczem i jak i również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia, tak potrzebnego w upalne dni... [czytaj więcej]
Młoda pozna pana Młodziutka studentka spotka się ze zdecydowanym oraz zadbanym Panem na niezobowiązujący seks. Wymagana dyskrecja, kultura oraz higiena osobista :) Spotkania na początek u mnie w mieszkaniu lub w ... [czytaj więcej]
Pomoc kuchni Zatrudnię pomoc do kuchni! Praca w trybie zmianowym. Godziwe wynagrodzeniernrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dypozycyjnośćrn-uczciwośćrn-doświadczenie w branżyrnZainteres... [czytaj więcej]
Zatrudnię kucharza/kucharkę Zatrudnię kucharza/kucharkę na pełny etat do pracy w restauracji hotelowej!rnPraca na pełny etat, w trybie zmianowym.rnrnWymagania:rn-ważna książeczka do celów san-epidrn-dyspozycyjnośćrn-uc... [czytaj więcej]
Kupię książki Kupię komplet książek do I klasy liceum o profilu technik logistyk... [czytaj więcej]
Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy WitajrnrnWiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. Um... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
REKRUTER DS. PRACOWNIKÓW UKRAISKICH Rekruter ds. pracowników ukraińskich Obowiązki • Pozyskiwanie pracowników z Ukrainy • Weryfikację i selekcję aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem • Budowanie i utrzym... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
Zagubiony piesek W okolicy ostatniego przystanku autobusu nr.7, w Muchnowie, blaka sie maly czarny piesek, nie ma jeszce roku. Moze ta droga znajdzie sie wlasciciel lub ktos kto zna pieska.... [czytaj więcej]
opiekunka do dziecka od września Poszukuję opiekunki do dziecka przedszkolaka, która jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną, z podejściem do dziecka i posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 3-5, niepalącą. Mile ... [czytaj więcej]
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ ZATRUDNIĘ OD ZARAZ KIEROWCĘ TEL. 570 849 437... [czytaj więcej]
sprzedam mieszkanie 61,3m Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,3m mieszczące się na 1 piętrze na osiedlu Łąkoszyn. Mieszkanie po remoncie wymieniona hydraulika, okna PCV, podłoga panele i kafelki, na ścia... [czytaj więcej]
Odzież ciążowa i odzież XXI .plac Manhattan box 73 Oferuje odzież ciążowa i odzież XXI plac Manhattan box 73... [czytaj więcej]
Poklikam !!!! Witam serdecznie . Poklikam w wolny czas sms,y lub na gadu gadu z kobietami z Kutna i okolic stan cywilny B/Z. ( Mile widziane Ukrainki mieszkające w Kutnie ) Pozdrawiam Panie i Tylko Panie !!!... [czytaj więcej]
Kocięta szukają domu Cztery 7-tygodniowe kocięta, przebywające od urodzenia w mieszkaniu, poszukują nowego domu. Są bardzo wesołe i towarzyskie. Korzystają z kuwety i potrafią już jeść samodzielnie. ... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
BEZPŁATNA SZKOŁA!!!! LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EDUKATOR W KUTNIE ZAPRASZA!!! Uzupełnij swoje braki w wykształceniu. Zrób liceum 2 lub 3 lata!!! To już ostatnia szansa!!! Centrum Kształceni... [czytaj więcej]
Zatrudnimy TELEANKIETERÓW Firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko TELEANKIETERA Wymagania: • minimum średnie wykształcenie • znajomość podstaw obsługi komputera (MS O... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Gwidon Sypajło:
11 minut temu
Może się z narcyzmu wyleczą dzięki temu
Arkadiusz Macedoński:
16 minut temu
Wróć,winno być natomiasdeco /art -deco...
Arkadiusz Macedoński:
20 minut temu
Natomias/winno być natomiasd
Arkadiusz Macedoński:
22 minut temu
Walenty Wielki- ludzie z Margaryny na temat PRĄDU najlepiej by było ,żeby się nie wypowiadali,również dla nich. Podpowiem jedynie ,że przy odrobinie szczęścia( a tacy z reguły je mają) w jedną z dziurek mogą włożyć nawet ... Natomias kombinować przy obydwu dziurkach odradzam nawet złodziejom komentarzy ! A przez grzeczność i zasady obowiązujące na e-Kutno nie wspomnę co można zrobić drutem w innych dziurkach...absolwent Staszica,sympatyk WNZK
Doroteusz Błażewski:
56 minut temu
W tym mieście ludzie przez cały czas robieni są w chu...Zawsze, bo się boją odezwać. Dziś zebranie w spółdzielni. Ciekawe czy ktoś powie prawdę czy znów poklepią pa na prezesa.
Tymon Solipsa:
1 godzin temu
Na SGGW? A tutaj na miejscu takie renomowane uczelnie?
Mirosława Marcinek:
2 godzin temu
Na razie to się nauczyciceli z prywatnej ośmieszyli z tą napinką. Co to miało nie być - Staszic miiał paść, Kasprowicz też, a prywatna miała być potęgą. Dużo godzin będą mieli ci wybitni nauczyciele...
Oktawian Hakuba:
2 godzin temu
Ktoś się nie potrafi pogodzić z faktami, Pomysł nie wypalił i tyle, Jak się rozejdzie, że nitk tam się nie chce uczyć, w przyszłtm roku chętnych będzie jeszcze mniej.
Bogusław Passakas:
2 godzin temu
Ze swoich nie dadzą , nie martw się.
Narcyz Kaliszer:
3 godzin temu
Na stronie kutnowskiej policji figuruje jako I zastępca komendanta.Nie rozumię,jest jeszcze policjantem i startuje w konkursie.
Adrian Kwietniewski:
2
 · 
8 godzin temu
Okazy niesamowite.
Fakt Kutno mogłoby mieć swoje muzeum.
Ja sam nad rzeką Ochnią znalazłem skamieniałe muszelki.
Ale to co widzę na zdjęciach P. Leszka to coś niesamowitego co natura może wytwarzać.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Lew, Teofil napisał, że śmietnik jest zarządzany przez Urząd Miasta - TBS. P.S. Straż Miejska tez jest UM. Nikt tego nie zdementowal.
Bolesław Jabłonowicz:
8 godzin temu
Jeżeli to jest teren spóldzielni, to nalezy zapytać sie o to, co to porządki i nadzór radnego MATUSIAKA - wiceprezesa Pioniera, a także radnej WYROŚLAK, która kandydowała z tego okręgu,
Wit Kluska:
8 godzin temu
Ernest, przeczytałem twoj komentarz i nie wiem, do czego go odnieść, ale napiszę więcej - ty sam chyba nie wiesz, o co ci chodzi.
Walenty Wielki:
4
 · 
9 godzin temu
Brunonie Uryniaku - jak masz problemy ze sobą i chcesz nam pomóc, to weź do ręki drut, a następnie zobacz, gdzie masz masz na ścianie kontakt elektryczny. Jak znajdziesz kontakt - tam sa takie dwie dziurki - to wlóż ten drut do jednej z tych dziurek i trzymaj mocno. Po ter "kuracji" będziesz jak nowy. Jak ponownie zmory ciebie dopadną, to powtarzaj to aż do skutku.
Jaromir Jachimczak:
4
 · 
9 godzin temu
To, co dzieje się na stronach tej gazety, odbieram jako atak hejterów, do których dołączył jakiś świr. Jak nie jakiś PTOR to Awruk, wnuczek, emerytowana nauczycielka, brygada tygrysa, Kan PiS i jeszcze ta łacina i alfabet Morse'a. To jest chore i dla zwyklych czytelników mało strawne.
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
... / .--. / .. / . / . -. / - . . / . - / . - . . /. - / -- /- . - -/ ... / - / . - . - / - . . / ! ! !
Brunon Uryniak:
10 godzin temu
UWAGA! WARNING! ACHTUNG!!!!!!!!!!!
Do wszystkich członków WNZK-PD
... .- -. .. . . - . - . . . - . - . . . - - - - . - -
... - . -. - -. . ! ! !
Mieczysław Goldbach:
10 godzin temu
A na Podrzecznej baba flejtuch w tamtym roku dostała nagrodę za balkon na pierwszym piętrze, a cały rok trzepie dywany brudas na tym balkonie, fe śmieci dla sąsiadów!
Hugo Hannekenson:
4
 · 
11 godzin temu
ucięło się, bo wyrzucili najlepszego dyrektora muzeum w Kutnie Żmudę. Nie pasował politycznie. Jego następcy to " co jeden to lepszy" . Od jego odejścia nic ciekawego tam nie ma , a muzeum nie funkcjonuje, lecz wegetuje.Najciekawsze artykuły
 ·  23
4 dni temu
Miejskie obrazki. Smród na osiedlu w centrum miasta
 ·  50
5 dni temu
Przemysław Zawadzki nadal dyrektorem Dąbrowszczaka. W czwartek konkurs na dyrektora Troczewskiego
 ·  119
5 dni temu
Radosław Bieniek szefem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w mieście
 · 
6 dni temu
Dni Pola w Strzelcach
 ·  56
6 dni temu
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
 ·  89
7 dni temu
(Aktualizacja) Kto wylewa słoną substancję na pobocza w gminie Krzyżanów?
 ·  14
8 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
8 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
9 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
9 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
14 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
14 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
15 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
18 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
19 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
19 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
21 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
21 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
23 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
23 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
23 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
23 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
24 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
24 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności