eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 29.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
Punkt porządku obrad dzisiejszej sesji Rady Gminy Kutno poświęcony opłatom za wodę i ścieki przyniósł emocjonującą dyskusję i niespodziankę od radnych dla Jerzego Bryły, Wójta Gminy Kutno.  Otóż, proponowane przez wójta stawki opłat radni zdecydowali się jeszcze podwyższyć. 

- Zawsze dopłacamy do wody a do ścieków to są już dziesiątki tysięcy złotych. Niestety nadal jest problem z podpięciami poza licznikiem wody, nadal mamy wielkości ścieków przewyższającą pobór wody, co jest dziwne. Proponujemy od 1 maja podwyżkę o 25 groszy w I grupie, a ścieków o 2 grosze - mówił Jerzy Bryła.

Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki, ./upload/articles_pakiety/33489/01_obraz.jpg
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki, ./upload/articles_pakiety/33489/03_obraz.jpg
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki, ./upload/articles_pakiety/33489/04_obraz.jpg


Gmina Kutno oprócz swojej wody korzysta i płaci za wodę z Miasta Kutna oraz Gminy Strzelce w związku z okresowymi brakami i spadkami ciśnienia wody ze swoich ujęć. Radny Michał Kacprzak zwrócił uwagę na to, że w cenę wody w mieście wchodzi dbanie o infrastrukturę wodociągową przez PWiK. W Kutnie od 1 maja będzie się płacić  za wodę 3,75 zł/m3 w gospodarstwach domowych, a w Gminie Kutno ma się płacić 3,19 zł/m3. Jednak gmina na własny koszt dba o infrastrukturę, stacje uzdatniania wody i wodociągi. 

- Myślę, że warto negocjować z PWiK niższe stawki skoro to gmina ponosi dodatkowe koszty - powiedział radny Kacprzak.
- A to proszę bardzo niech radny negocjuje. My już negocjowaliśmy i z PWiK-a i z miastem - odparł wójt.

Radni dyskutowali dalej o sensie małej podwyżki ścieków w stosunku do wody, skoro gmina ma duże straty właśnie na ściekach. Radny Kacprzak powiedział o różnicy procentowej podwyżek między grupami odbiorców wody - 8% i 9% i stwierdził, żeby potraktować wszystkich mniejszą stawką. Radni zaczęli mówić o ujednoliceniu stawek i podniesieniu ich równo o 25 groszy od 1 maja co daje podwyżki wyższe od proponowanych przez wójta.

- To będą podwyżki dla mieszkańców o 50 groszy na m3 więc to znaczna podywżka, tak samo jeśli chodzi o przedsiębiorstwa na terenie gminy czy gospodarstwa rolne. Może jednak zastanówmy się i pochopnie nie decydujmy o takim skoku opłat - powiedział radny Michał Kacprzak.

- A czy musimy teraz przyjmować tę uchwałę?

- Tak musimy, bo stawki obowiązują do 1 maja tego roku -powiedział Bryła.

Przewodniczący rady Dariusz Mroczek zaproponował przegłosowanie przed uchwałą formuły podwyższenia wszystkich stawek i okazało się, że większość radnych chce propozycje wójta zmienić na wyższe. 

- Jestem miło zaskoczony, jak Państwo tak chcą to tak zrobimy -skwitował wójt.

Inspektor Małgorzata Dąbrowska wszystkie proponowane stawki przez gminę podwyższyła i przygotowano nową uchwałę. Radni uchwałę przyjęli 11 głosami "za", przewodniczący Dariusz Mroczek wstrzymał się od głosu, a radny Kacprzak był przeciw. 

I tak od 1 maja tego roku w Gminie Kutno obowiązują następujące stawki opłat za wodę:
I grupa 2,95 zł netto - 3,19 brutto
II gupa 4,25 złnetto - 4,59 zł bruto
III grupa 3,75 zł netto- 4,05 zł brutto 

I za ścieki: I grupa 4,3 zł netto-4,64 zł netto i II grupa 4,4, zł - 4,75 zł brutto.

Uwaga: Przewodniczący rady po głosowaniu uchwały nie skwitował jej podaniem liczby głosów za, przeciw i wstrzymujący, tak jak czyni się to na posiedzeniach rady miasta czy powiatu. Zapytaliśmy więc go o wynik głosowania i udzielił informacji, że 11 radnych było "za".  

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
wandea, 12.04.2017 18:09|czytane: 3085 razy|29 komentarzy|komentuj
Sylwester Wawrytko
Wirgiliusz Korbut
Domachowski - jak ci drogo to spadaj do Poznania albo na Białołękę. Ceny reguluje rynek. Jak ktoś za takie ceny kupuje tzn że jest zapotrzebowanie. Widocznie w Kutnie jest fajniej ni z w Poznaniu czy W-wie
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
44 dni temu
Romuald Stasiniewicz A czemu ty się czepiasz sieroto po Napoleonie, agro-biznesmena? On dobre ma i żyto i drożdże. Jak i ty mu posłodzisz, to wnet na rynku kutnowskim znajdzie sie i PRZEPALANKA LESZNOWLSKA.
42 dni temu
 · 
Zenobiusz Telniczównaj
przeciętny polak zużywa tyle wody ile mu potrzeba ale zwierzętom chyba nikt nie wytłumaczy że woda zdrożała i mają mniej pić
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
44 dni temu
Tymon Sikorski
Woda jest w całej Polsce za tania i nikt jej nie szanuje nie oszczędza. A wielu tu piszących wychodzi z założenia, że po nas to choćby potop. Właćzcie sobie gogle i poczytajcie raporty i prognozy na temat wody w Polsce i jaki to będzie całkiem niedługo problem. Wiele można poprawić na poziomie gmin i miast w gospodarowaniu woda ale ja czcząłbym od drastycznych podwyżek bo przeciętny Polak szanuje i oszczędza tylko to co drogie.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
44 dni temu
Konstanty Mleszk
wojtowi otrząsnął się mózg na dziurach na drodze w Byszewie
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
46 dni temu
Abdon Silber No to teraz to ja już kumam dlaczego powiadają na wioskach, że Bryła z Byszewa do "60" w PGR Leszno jedzie traktorem a tam przesiada się do "osobówki" i stamtąd już prosta do urzędu. Podobno jego sąsiad z Byszewa, dojeżdżający jak wójt do pracy w Kutna, wzorując się na Bryle, zakupił z w AMZ Kutno wojskowy pojazd gąsienicowy - chłopina twierdzi, że przynajmniej nie uszkodzi zawieszenia w swoim aucie osobowym.
45 dni temu
 · 
 · 
5
Konstanty Mleszk
gdyby wojt płacił za wszystką spożytkowaną wodę w swoim prywatnym folwarku to nie przyszło by mu do głowy podwyższać opłaty za nią ale jak opryski na 70 ha robi z lewego hydrantu to ma w nosie ludzi sąsiedzi wszystko obserwują wiedzą co jest grane Rada natomiast głosowała w podzięce za szwecki stół dostali trochę żarcia i mózgi im zamydliło to wazelina wójta jerzego
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
46 dni temu
Romuald Stasiniewicz Powiadasz, że BRYŁA KORZYSTA Z LEWEGO HYDRANTU. No to my jego jak tego Azję z Sienkiewicza - NA PAL GMINNY NADZIEJEMY!
42 dni temu
 · 
 · 
2
Marcin Domachowski
JAK TO JEST ŻE W KUTNIE CENA MIESZKANIA JEST TAKA JAK NA BIAŁOŁĘCE W WARSZAWIE? DLACZEGO TO MIASTO ROBI SIĘ BARDZO DROGIE DO ŻYCIA JAK NP. POZNAŃ? W KUTNIE JEST DROŻYZNA STRASZNA!!!
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
46 dni temu
Adolf Urbanowicz
Co za stado je..ł. o ..pów, ważne że dietka wpadnie, bo po tylko tam są.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
46 dni temu
Oliwier Szlunko
Przyjdą skamleć o głosy psem poszczuję , powinni działać społecznie i takich pownniśmy wybierać ludzi bezinteresownych.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
47 dni temu
Ronald Poszka I ty za darmo jesteś gotów działać... Na forum
46 dni temu
 · 
Mieszko Krzyszkowski
I dobrze brawo radni
 · 
Udostępnij
 · 
47 dni temu
Patryk Boraciński
Radni którzy głosują za większymi opłatami, niż proponowane to chyba ewenement na skalę krajową. Do ścieków z nimi !!
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
47 dni temu
Jurand Kocnic
NADGORLIWOŚĆ - GORSZA OD FASZYZMU. Zapamiętajcie to to gminni rajcy!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
47 dni temu
Jeremiasz Pawliczek
Ceny wody w górę, a droga Kutno Gołębiew jak ser z dziurami ludzie jeżdżą do pracy żeby zarobić na opłaty. Urzędnicy też tą drogę pokonują codziennie do pracy i nie zauważyli dziur.Może po wyborach w czerwcu nowy radny załata nam drogę.O chodniku nawet nie marzę.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
47 dni temu
Melchior Kozielski
To co Bryła powie to święte głosowanie z góry wiadome.Trzeba to zmienić przecież to patologia.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
47 dni temu
Dariusz Korb
"nadal mamy wielkości ścieków przewyższającą pobór wody, co jest dziwne. Proponujemy od 1 maja podwyżkę o 25 groszy w I grupie, a ścieków o 2 grosze - mówił Jerzy Bryła." -
człowieku - jak masz problem, że nie możesz się doliczyć gdzie wyciekają ci pieniądze to nie przerzucaj go na uczciwych odbiorców - to nie sowiecka Rosja by okradać ludzi...
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
48 dni temu
January Bojerski
Uchwała rady Gminy Kutno WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. Radni gminni zdurnieli do reszty i przelicytowali wójta podbijając w górę cenę wody zamiast w interesie mieszkańców i tak ubogiej wszak gminy dążyć do jak najmniej bolesnych podwyżek. A KŁONCĄ POGONIĆ TAKICH RADNYCH.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
48 dni temu
Pelagia Sulej Nie sadzę ,żeby gminy były takie biedne bo wynagrodzenia wójtów na terenie powiatu kutnowskiego przewyższają o sporą sumę wynagrodzenie np wojewody.i są grubo ponad 10 tys.
47 dni temu
 · 
 · 
6
Aleksy Maciąga
Tylko jeden radny Kacprzak miał odwagę zabrać głos i przeciwstawić się podwyżkom.Reszta siedzi cicho i potakuje.Zamiast wyciągać pieniądze od ludzi trzeba zmienić system rozliczania i poboru opłat .Gmina chojnie wynagradza spisujących wodomierze.Podobno jest to nawet 10% od wysokości rachunku.Kacprzak,miał rację .To pochopna i zła decyzja.Niech radni głosujący za podwyżką nie myślą,że My mieszkańcy będziemy uzupełniać budżet gminy bo niedolni urzędnicy nie potrafią rozwiązać problemu ''strat na ściekach''.Radni mają reprezentować mieszkańców ,a nie wyręczć gminnych urzędników.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
48 dni temu
Dawid Ostafiewicz Pod publiczkę to i jako jeden może ,prawda? Tu radny w mieście pracownik oni nie nadążą z taczkami latać
47 dni temu
 · 
 · 
2
Rafał Offman
W mieście jest dobra woda brązowa.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
48 dni temu
Dariusz Korb i każą płacić za tę wodę jak za czystą - toż to złodziejstwo w majestacie (bez)praw(i)a!
48 dni temu
 · 
 · 
7
Cezar Tański Rafał bardzo cuchnąca jak z pini.
46 dni temu
 · 
Juliusz Urbaniec
Wyższe przychody z opłat za wodę i ścieki w Gminie Kutno to WYŻSZE PROFITY DLA GMINNYCH RADNYCH - WSTYD. Będziemy o was pamiętali przy kolejnych wyborach.

 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
48 dni temu
Remigiusz Reinhoff To więcej nowych dróg
48 dni temu
 · 
 · 
4
Racibor Stendeck Przepraszam a kogo radni reprezentują w tej radzie? Mieszkańców czy urząd?
48 dni temu
 · 
 · 
12
Balbin Moszkowski Budżet gminy
47 dni temu
 · 
 · 
2
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Zbliża się koniec maja. W związku z ultimatum koalicjanta PSL stanowiska rzecznika i pełnomocnika ds. pacjenta miały być zlikwidowane. Czy wszczęta... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Kapela biesiadna Okowita na pierwszym miejscu
Kapela biesiadna Okowita działająca przy Ośrodku Kultury Gminy Kutno zdobyła pierwsze miejsce na Przeglądzie „Nutki Złotej Jesieni” organizowanym przez Dom Kultury w Łęczycy. Jury konkursowe uznało występ zespołu za najlepszy w... [więcej]
Sport
Pięć medali dla sportowców z Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex
W ostatni weekend w Mysiadle koło Piaseczna odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych w kickboxingu w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, a także Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. W wyniku... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niskim czynszem w centrum Kutna. Mieszkanie własnościowe w centrum Kutna - 36 m. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje ... [czytaj więcej]
Uległa pozna Pana Cześć, chciałabym zaprosić Cię na niezobowiązujące spotkanie do mojej przytulnej kawalerki. Może miałbyś ochotę na chwilę relaksu u boku młodej, pięknej, zadbanej kobiety? Spełnię wszy... [czytaj więcej]
Sprzedam Działkę budowlaną Sprzedam działkę budowlaną o numerze 735/6 o powierzchni 938mkw, uzbrojoną, na nowo powstającym osiedlu Dybów II. Tanio... [czytaj więcej]
Do wynajęcia Wynajmę lokal w centrum Krośniewic na działalność handlowo-usługową. Bardzo dobra lokalizacja. Parter, 30 m ².... [czytaj więcej]
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Oliwier Kuta:
4 minut temu
Dlaczego przy PSL są po dwa podpisy, a w przypadku KO i PO tylko po jednym?
Gerard Pocałuj:
6 minut temu
On tak pozował na tego co się da kroić a w gruncie rzeczy za plecami załatwiał swoje, a pan D strasznie w niego wierzył i chyba dalej wierzy. Zobaczymy jakie stanowiska i gdzie te osoby zostaną ulokowane.
Felicjan Fandrejewski:
21 minut temu
Alibi jednak każdy konkurs wyżej odnosze wrażenie że sds to już tylko fitnes studio
Oskar Susło:
23 minut temu
To prawda. Frajer niesamowity.
Damazy Stefczyk:
2
 · 
26 minut temu
A dałby się J. pokroić, a został sprzedany za czapkę śliwek.
Bruno Gutsch:
27 minut temu
Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła - jak upadła? To nie będzie fundacja prowadziła tam działalnośći? Nie ma przetargu?
Bruno Gutsch:
28 minut temu
Z każdego najmniejszego nawet sukcesu dzieci dorośli muszą zrobić awanturę, dlatego radzę redakcji nie umieszczać tych informacji w ogóle. Rodzice albo same panie instruktorki sieją ferment, choć wyżej widać artykuł o drugiej szkole. Na innych portalach nie ma obu artykułów naraz i jest spokój. Dorośli ogarnijcie się. Jeśli jesteś rodzicem z Alibi to czemu nie piszesz pod artykułem o ich wielkim sukcesie gratulacji, tylko wylewasz żale jakieś?
Hadrian Kurojed:
31 minut temu
Piekna pamiatka na cale zycie dla mojego Synka Miloszka.. dziekuje
Samuel Cimochowski:
2
 · 
31 minut temu
To nie Debich jest problemem powiatu lecz Trawczyński.
Abakuk Gietgud:
3
 · 
60 minut temu
Chciałbym zobaczyć, a myślę, że większość mieszkańców Kutna także chciałaby zobaczyć podobny dokument Ziółkowskiego lub Serendy, jednego z nich, gdyż to wynika z matematyki głosowania przy ponownym powołaniu Debicha. Sprawa domu w Nowej Wsi, gdzie przewineło sie nazwisko jednego radnego wprawdzie upadła, ale interesuje mnie - czy bylo coś w zamian.

Wyraźnie widać, że Debich coraz bardziej uzalezniony jest od rządzącego układu koalicyjnego, czyli niestety coraz bardziej pogrąża się. Z dokumentu wynika, że za cene bycia starostą zrobi wszystko. Bez skrupułów poswięcił nawet swojego człowieka.To jest dobra lekcja dla pana Saromonowicza, ktory wywodząc sie z PiSu walczył jak lew za swojego nowego szefa i zwalczał tę partię, a jego guru tymczasem bez mrugnięcia okiem spuścił go jak wode z klozetu. Myslę, że podobny los bedzie czekal Ziółkowskiego lub Serendę - jeden z tej dwójki jest jego faktycznym koalicjantem, co pokazał wynik głosowania przy ponownym powołaniu. Obecna sytuacja Debicha, jego uwikłanie w różne dziwne porozumienia, jak ten dokument, niestety coraz bardziej przypomina końcówkę jego prezydentury w Kutnie, kiedy tonął.

Ola Rzadkiewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Na Dybowie
Andrzej Bigo:
2
 · 
1 godzin temu
no własnie gdzie jest ta ulica
Abercjusz Nowopolski:
2
 · 
1 godzin temu
Pic na wodę. To taka kosmetyka na rok przed wyborami.
Damazy Bergin:
2 godzin temu
Wasyl Fałszcz:
2
 · 
2 godzin temu
Ziółkowski i Serenda swoim niemądrym postępowaniem z Bryłką, a później jeszcze bardziej niemądrym tlumaczeniem stali sie posmiewiskiem dla całego powiatu. Ci panowie dla mnie stali się mało poważnymi ludźmi. Swój wizerunek buduje się trudno, a stracić mozna w 5 minut. To jest niemal podręcznikowy przyklad.
Aron Orzechowski:
2 godzin temu
No Google!
Abelard Fa]ewski:
4
 · 
2 godzin temu
Zaraz dostaną nowe , z takimi tak własnie jest , czyż nie?
Aron Orzechowski:
4
 · 
2 godzin temu
A pies im mordę lizał!
Symeon Kruczyński:
2 godzin temu
Nie cierpię tego bufona ala prezydenta , szybko wybory bo rozwali wszystko co ludzie budowali dla dobra dzieci i ich rodziców, wstyd kto rządzi kutnowską oświatą( wydział edukacji) za zgodą pana Burzyńskiego
Jerzy Antonik:
2
 · 
2 godzin temu
A gdzie jest ul. Jastrzębia?Najciekawsze artykuły
 ·  11
4 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
5 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  46
5 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
6 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
7 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
7 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
10 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
10 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
11 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
11 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
11 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
13 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
14 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
14 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
19 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
19 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
21 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
26 dni temu
Takie kino...
 ·  4
28 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
28 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
28 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
29 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
29 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
30 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
31 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności