eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.04.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
Punkt porządku obrad dzisiejszej sesji Rady Gminy Kutno poświęcony opłatom za wodę i ścieki przyniósł emocjonującą dyskusję i niespodziankę od radnych dla Jerzego Bryły, Wójta Gminy Kutno.  Otóż, proponowane przez wójta stawki opłat radni zdecydowali się jeszcze podwyższyć. 

- Zawsze dopłacamy do wody a do ścieków to są już dziesiątki tysięcy złotych. Niestety nadal jest problem z podpięciami poza licznikiem wody, nadal mamy wielkości ścieków przewyższającą pobór wody, co jest dziwne. Proponujemy od 1 maja podwyżkę o 25 groszy w I grupie, a ścieków o 2 grosze - mówił Jerzy Bryła.

Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki, ./upload/articles_pakiety/33489/01_obraz.jpg
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki, ./upload/articles_pakiety/33489/03_obraz.jpg
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki, ./upload/articles_pakiety/33489/04_obraz.jpg


Gmina Kutno oprócz swojej wody korzysta i płaci za wodę z Miasta Kutna oraz Gminy Strzelce w związku z okresowymi brakami i spadkami ciśnienia wody ze swoich ujęć. Radny Michał Kacprzak zwrócił uwagę na to, że w cenę wody w mieście wchodzi dbanie o infrastrukturę wodociągową przez PWiK. W Kutnie od 1 maja będzie się płacić  za wodę 3,75 zł/m3 w gospodarstwach domowych, a w Gminie Kutno ma się płacić 3,19 zł/m3. Jednak gmina na własny koszt dba o infrastrukturę, stacje uzdatniania wody i wodociągi. 

- Myślę, że warto negocjować z PWiK niższe stawki skoro to gmina ponosi dodatkowe koszty - powiedział radny Kacprzak.
- A to proszę bardzo niech radny negocjuje. My już negocjowaliśmy i z PWiK-a i z miastem - odparł wójt.

Radni dyskutowali dalej o sensie małej podwyżki ścieków w stosunku do wody, skoro gmina ma duże straty właśnie na ściekach. Radny Kacprzak powiedział o różnicy procentowej podwyżek między grupami odbiorców wody - 8% i 9% i stwierdził, żeby potraktować wszystkich mniejszą stawką. Radni zaczęli mówić o ujednoliceniu stawek i podniesieniu ich równo o 25 groszy od 1 maja co daje podwyżki wyższe od proponowanych przez wójta.

- To będą podwyżki dla mieszkańców o 50 groszy na m3 więc to znaczna podywżka, tak samo jeśli chodzi o przedsiębiorstwa na terenie gminy czy gospodarstwa rolne. Może jednak zastanówmy się i pochopnie nie decydujmy o takim skoku opłat - powiedział radny Michał Kacprzak.

- A czy musimy teraz przyjmować tę uchwałę?

- Tak musimy, bo stawki obowiązują do 1 maja tego roku -powiedział Bryła.

Przewodniczący rady Dariusz Mroczek zaproponował przegłosowanie przed uchwałą formuły podwyższenia wszystkich stawek i okazało się, że większość radnych chce propozycje wójta zmienić na wyższe. 

- Jestem miło zaskoczony, jak Państwo tak chcą to tak zrobimy -skwitował wójt.

Inspektor Małgorzata Dąbrowska wszystkie proponowane stawki przez gminę podwyższyła i przygotowano nową uchwałę. Radni uchwałę przyjęli 11 głosami "za", przewodniczący Dariusz Mroczek wstrzymał się od głosu, a radny Kacprzak był przeciw. 

I tak od 1 maja tego roku w Gminie Kutno obowiązują następujące stawki opłat za wodę:
I grupa 2,95 zł netto - 3,19 brutto
II gupa 4,25 złnetto - 4,59 zł bruto
III grupa 3,75 zł netto- 4,05 zł brutto 

I za ścieki: I grupa 4,3 zł netto-4,64 zł netto i II grupa 4,4, zł - 4,75 zł brutto.

Uwaga: Przewodniczący rady po głosowaniu uchwały nie skwitował jej podaniem liczby głosów za, przeciw i wstrzymujący, tak jak czyni się to na posiedzeniach rady miasta czy powiatu. Zapytaliśmy więc go o wynik głosowania i udzielił informacji, że 11 radnych było "za".  

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
wandea, 12.04.2017 18:09|czytane: 2748 razy|29 komentarzy|komentuj
Eugeniusz Ajzo
Wirgiliusz Korbut
Domachowski - jak ci drogo to spadaj do Poznania albo na Białołękę. Ceny reguluje rynek. Jak ktoś za takie ceny kupuje tzn że jest zapotrzebowanie. Widocznie w Kutnie jest fajniej ni z w Poznaniu czy W-wie
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
8 dni temu
Romuald Stasiniewicz A czemu ty się czepiasz sieroto po Napoleonie, agro-biznesmena? On dobre ma i żyto i drożdże. Jak i ty mu posłodzisz, to wnet na rynku kutnowskim znajdzie sie i PRZEPALANKA LESZNOWLSKA.
7 dni temu
 · 
Zenobiusz Telniczównaj
przeciętny polak zużywa tyle wody ile mu potrzeba ale zwierzętom chyba nikt nie wytłumaczy że woda zdrożała i mają mniej pić
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
8 dni temu
Tymon Sikorski
Woda jest w całej Polsce za tania i nikt jej nie szanuje nie oszczędza. A wielu tu piszących wychodzi z założenia, że po nas to choćby potop. Właćzcie sobie gogle i poczytajcie raporty i prognozy na temat wody w Polsce i jaki to będzie całkiem niedługo problem. Wiele można poprawić na poziomie gmin i miast w gospodarowaniu woda ale ja czcząłbym od drastycznych podwyżek bo przeciętny Polak szanuje i oszczędza tylko to co drogie.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
9 dni temu
Konstanty Mleszk
wojtowi otrząsnął się mózg na dziurach na drodze w Byszewie
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
10 dni temu
Abdon Silber No to teraz to ja już kumam dlaczego powiadają na wioskach, że Bryła z Byszewa do "60" w PGR Leszno jedzie traktorem a tam przesiada się do "osobówki" i stamtąd już prosta do urzędu. Podobno jego sąsiad z Byszewa, dojeżdżający jak wójt do pracy w Kutna, wzorując się na Bryle, zakupił z w AMZ Kutno wojskowy pojazd gąsienicowy - chłopina twierdzi, że przynajmniej nie uszkodzi zawieszenia w swoim aucie osobowym.
9 dni temu
 · 
 · 
5
Konstanty Mleszk
gdyby wojt płacił za wszystką spożytkowaną wodę w swoim prywatnym folwarku to nie przyszło by mu do głowy podwyższać opłaty za nią ale jak opryski na 70 ha robi z lewego hydrantu to ma w nosie ludzi sąsiedzi wszystko obserwują wiedzą co jest grane Rada natomiast głosowała w podzięce za szwecki stół dostali trochę żarcia i mózgi im zamydliło to wazelina wójta jerzego
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
10 dni temu
Romuald Stasiniewicz Powiadasz, że BRYŁA KORZYSTA Z LEWEGO HYDRANTU. No to my jego jak tego Azję z Sienkiewicza - NA PAL GMINNY NADZIEJEMY!
7 dni temu
 · 
 · 
2
Marcin Domachowski
JAK TO JEST ŻE W KUTNIE CENA MIESZKANIA JEST TAKA JAK NA BIAŁOŁĘCE W WARSZAWIE? DLACZEGO TO MIASTO ROBI SIĘ BARDZO DROGIE DO ŻYCIA JAK NP. POZNAŃ? W KUTNIE JEST DROŻYZNA STRASZNA!!!
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
10 dni temu
Adolf Urbanowicz
Co za stado je..ł. o ..pów, ważne że dietka wpadnie, bo po tylko tam są.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
11 dni temu
Oliwier Szlunko
Przyjdą skamleć o głosy psem poszczuję , powinni działać społecznie i takich pownniśmy wybierać ludzi bezinteresownych.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
11 dni temu
Ronald Poszka I ty za darmo jesteś gotów działać... Na forum
10 dni temu
 · 
Mieszko Krzyszkowski
I dobrze brawo radni
 · 
Udostępnij
 · 
11 dni temu
Patryk Boraciński
Radni którzy głosują za większymi opłatami, niż proponowane to chyba ewenement na skalę krajową. Do ścieków z nimi !!
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
11 dni temu
Jurand Kocnic
NADGORLIWOŚĆ - GORSZA OD FASZYZMU. Zapamiętajcie to to gminni rajcy!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
11 dni temu
Jeremiasz Pawliczek
Ceny wody w górę, a droga Kutno Gołębiew jak ser z dziurami ludzie jeżdżą do pracy żeby zarobić na opłaty. Urzędnicy też tą drogę pokonują codziennie do pracy i nie zauważyli dziur.Może po wyborach w czerwcu nowy radny załata nam drogę.O chodniku nawet nie marzę.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
11 dni temu
Melchior Kozielski
To co Bryła powie to święte głosowanie z góry wiadome.Trzeba to zmienić przecież to patologia.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
11 dni temu
Dariusz Korb
"nadal mamy wielkości ścieków przewyższającą pobór wody, co jest dziwne. Proponujemy od 1 maja podwyżkę o 25 groszy w I grupie, a ścieków o 2 grosze - mówił Jerzy Bryła." -
człowieku - jak masz problem, że nie możesz się doliczyć gdzie wyciekają ci pieniądze to nie przerzucaj go na uczciwych odbiorców - to nie sowiecka Rosja by okradać ludzi...
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
12 dni temu
January Bojerski
Uchwała rady Gminy Kutno WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. Radni gminni zdurnieli do reszty i przelicytowali wójta podbijając w górę cenę wody zamiast w interesie mieszkańców i tak ubogiej wszak gminy dążyć do jak najmniej bolesnych podwyżek. A KŁONCĄ POGONIĆ TAKICH RADNYCH.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
12 dni temu
Pelagia Sulej Nie sadzę ,żeby gminy były takie biedne bo wynagrodzenia wójtów na terenie powiatu kutnowskiego przewyższają o sporą sumę wynagrodzenie np wojewody.i są grubo ponad 10 tys.
12 dni temu
 · 
 · 
6
Aleksy Maciąga
Tylko jeden radny Kacprzak miał odwagę zabrać głos i przeciwstawić się podwyżkom.Reszta siedzi cicho i potakuje.Zamiast wyciągać pieniądze od ludzi trzeba zmienić system rozliczania i poboru opłat .Gmina chojnie wynagradza spisujących wodomierze.Podobno jest to nawet 10% od wysokości rachunku.Kacprzak,miał rację .To pochopna i zła decyzja.Niech radni głosujący za podwyżką nie myślą,że My mieszkańcy będziemy uzupełniać budżet gminy bo niedolni urzędnicy nie potrafią rozwiązać problemu ''strat na ściekach''.Radni mają reprezentować mieszkańców ,a nie wyręczć gminnych urzędników.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
12 dni temu
Dawid Ostafiewicz Pod publiczkę to i jako jeden może ,prawda? Tu radny w mieście pracownik oni nie nadążą z taczkami latać
12 dni temu
 · 
 · 
2
Rafał Offman
W mieście jest dobra woda brązowa.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
12 dni temu
Dariusz Korb i każą płacić za tę wodę jak za czystą - toż to złodziejstwo w majestacie (bez)praw(i)a!
12 dni temu
 · 
 · 
7
Cezar Tański Rafał bardzo cuchnąca jak z pini.
10 dni temu
 · 
Juliusz Urbaniec
Wyższe przychody z opłat za wodę i ścieki w Gminie Kutno to WYŻSZE PROFITY DLA GMINNYCH RADNYCH - WSTYD. Będziemy o was pamiętali przy kolejnych wyborach.

 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
12 dni temu
Remigiusz Reinhoff To więcej nowych dróg
12 dni temu
 · 
 · 
4
Racibor Stendeck Przepraszam a kogo radni reprezentują w tej radzie? Mieszkańców czy urząd?
12 dni temu
 · 
 · 
12
Balbin Moszkowski Budżet gminy
11 dni temu
 · 
 · 
2
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Dlaczego w Kutnie wciąż nie ma mieszkań dla naprawdę potrzebujących? Rodzina
Troje dzieci w rodzinie zastępczej u babci, grzyb i wilgoć na podłodze, na ścianach, dramatyczny stan okien i drzwi, ogrzewanie węglowe... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Zapowiedzi: W maju Podwieczorek z Pawłem Królikowskim
10 maja o godz. 18.00 Centrum Teatru Muzyki i Tańca zaprasza na spotkanie w ramach cyklu Podwieczorek z... tym razem gościem Leszka Bonara będzie Paweł Królikowski - aktor filmowy, telewizyjny, teatralny... [więcej]
Sport
W niedzielę Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza
Dziś 24 kwietnia ruszyła sprzedaż biletów stacjonarna na mecz Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 30 kwietnia o godz. 12.40 w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie. Bilety można kupować za pośrednictwem portalu kupbilet.pl, w siedzibie klubu KKS PRO-BASKET KUTNO poniedziałek... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODA ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ.rnKOSZT JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, KOSZT DWÓCH METOD 450 ZŁ... [czytaj więcej]
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ.rnKOSZY JEDNEJ METODY TO 250 ZŁ, DWIE METODY 450 ZŁ... [czytaj więcej]
Kurs Tworzyw Sztucznych Profesjonalny Kurs Tworzyw Sztucznych online.Pełne 20 dni zaawansowanej wiedzy teoretycznej z praktyką.Poznaj tworzywa i naucz się prawidłowo zakładać formę wtryskową na maszynę.Szczegóły h... [czytaj więcej]
Sprzedawczyni Duża marka poszukuje sprzedawczyni do sklepu w Galerii Marcredo. Szukamy osoby energicznej, uśmiechniętej, z pozytywnym nastawieniem, która ma dużą łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą ... [czytaj więcej]
Praca w ochronie Agencja ochrony zatrudni pracownika z orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.Informacje pod nr.telefonu... [czytaj więcej]
Praca dodatkowa dla każdego – plus poradnik Witaj Wiarygodna, bezpieczna i sprawdzona oferta dodatkowego zarobku. Program jest na rynku od ponad 13 lat. Jest to najprostsza droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy. W pełni wypłacalna. ... [czytaj więcej]
Wynajmę sklep pod działalność Wynajmę pod działalność sklep 50 metrów w Kutnie Sklep jak widać po Husqvarnie czyli kosiarki,piły itp która był tu przez 20 lat klienci przyzwyczajeni do lokalu i miejsca, więc pewne miejsc... [czytaj więcej]
Reno Laguna II Sprzedam Renault LagunarnRok produkcji: 2002rnPrzebieg: 240 000 kmrnNadwozie: kombirnKolor: Srebny metalikrnCena: 5300,00 zł do negocjacjirnSprzedam Reno Laguna 2002 rok 1,9 DCI Cena 5300 zl do rozsądnej neg... [czytaj więcej]
części Lombardini, Ruggerini, Kohler, VM Motori , Cummins KT Service - niezależny bezpośredni importer oryginalnych części do silników Lombardini, Kohler, VM Motori, Ruggerini : - oryginalne części do silników marki Lombardini, Kohler, VM Motori, ... [czytaj więcej]
sprzedam toyota yaris sedan 1400 cm 2007 rok używany od siedmiu lat przebieg 95 000km automat stan techniczny i wygląd bardzo dobry , kolor stalowy alu felgi ... [czytaj więcej]
Domek handlowy rnSprzedam domek (budkę ) handlową. Wymiary : 2,5 m x 2 m.Budka wykonana z drwnianych desek kolor sosna.W skład domku wchodzą:rn- domek impregnowanyrn- pokrycie dachowern- podłoga drewniana rn- o... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
Mieszkanie w centrum Kutna! Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna - 36m. Widny lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki i garderoby. Mieszkanie znajduje s... [czytaj więcej]
Kredyty firmowe bez ZUS,US Decyzja na poziomie oddziału Kredyty gotówkowe bez ZUS i US dla firm (obrotowe lub ratalne bez zabezpieczenia do 200 000 zł) Pożyczki hipoteczne dla osób zadłużonych (bez ZUS i US) Kredyty gotówkowe dla Klientów indywid... [czytaj więcej]
Zamienię mieszkanie 39mkw Zamienie mieszkanie 39mkw w dobrym stanie z ZNM składający się z kuchni, pokoju i wc.Po remoncie.Ogrzewanie piecowe.Mieszkanie bez zadłużenia.Niski czynsz.Zamienię się na większe mieszkanie.... [czytaj więcej]
szambo zbiorniki betonowe atest transport gwarancja Oferuję zbiorniki betonowe z atestem potrzebnym do odbioru budowlanego. Zbiorniki można przeznaczyć na szambo, oczyszczalnię, gnojówkę, ziemianki. Zbiorniki posiadają 2-letnią gwarancję, za d... [czytaj więcej]
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,WYPOSAŻENIE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,MUNDURY WOJSKOWE Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy... [czytaj więcej]
KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU Kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kolekcji.telefon 694972047... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Walerian Kmicic:
11 minut temu
Brawo sad zaczynam wierzyc ze zyje w panstwie prawa brawo policja izolowac takie jednostki jak pa lukasz K on powinien przejsc badania psychiatryczne jak moze czlowiek zabic czlowieka jako byly policjant chyba zna techniki obezwladniajace
Kacper Bergen:
22 minut temu
NIE MASZ CO ROBIĆ, BRAK CI KŁOPOTÓW, TO SOBIE WYMYŚLAJ DO CZEGO TEN PLAKAT!
Ksawery Leon Adamik:
3
 · 
31 minut temu
To jawne, wg mnie, żarty ze społeczeństwa i państwa prawa.
Lambert Koguciński:
2
 · 
35 minut temu
bardzo dobrze, wszyscy zadowoleni LUZIK wykosił na youtube można obejrzeć
Edgar Kaczor:
1 godzin temu
TO JEST PATRIOTYZM !!! NIE TO CO TA HOŁOTA Z ONR.
Dariusz Kurcewicz:
2
 · 
1 godzin temu
Wyczytany był z imienia nazwiska
Dariusz Szołupa:
3
 · 
2 godzin temu
"Współorganizatorami koncertu byli Krzysztof Debich Starosta Kutnowski, Urząd Miejski w Krośniewicach, Urząd Gminy Dąbrowice, Urząd Gminy Kutno, Polfarmex S.A. i Stemplarnia. "
Czy starosta indywidualnie współorganizował koncert , czy jako Debich osoba prywatna bo jeżeli jako starosta to raczej chyba powinno być ,że współorganizatorem było starostwo tak jak kolejne wymienione urzędy , czy może się mylę?
Flawiusz Kłopotk:
2 godzin temu
Brawo Marcel
Norman Błasik:
2
 · 
2 godzin temu
Kołach odejdź,zobacz,jutro po wyroku WSA to już nie będzie to samo odejście,zwłaszcza dla Ciebie...
Pompejusz Winko:
3 godzin temu
Oj Ildefonsie!. Co ma do tego obraz i Wawrzyniec? Obraz był w Łąkoszynie, był Dybowie... A plakatów nie było na mieście. Zresztą, czy warto zakłócać sobie głowę treścią tych plakatów? Przemyśl sprawę. Nie mieszaj do tego Kościoła. Pozdrawiam.
Seweryn Chorążak:
3 godzin temu
byłoby to logiczne!
Jaromir Grzyb:
3 godzin temu
Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu.

- Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.
Ildefons Dworzański:
2
 · 
3 godzin temu
Od dwóch tygodni księża informują, że 27 kwietnia przybywa do Wawrzyńca cudowny obraz z Jasnej Góry. Dlatego wszystko stanie się jasne. Ech ludzie, widać do kościoła nie chodzicie.
Waldemar Kobyliński:
3 godzin temu
Proponuję redakcji wyłączenie komentarzy. Nie warto wszystkiego psuć ludzką głupotą.
Makary Lubartowicz:
3 godzin temu
Jakie?
Dionizy Raczyński:
4 godzin temu
I jaki wyrok dostala??????
Bernard Fajfer:
2
 · 
4 godzin temu
ale Kłopot w sobie coś ma bo kobitki latały za nim wszystkir co chciały mieć stołki . Od Smiałkowej na Przemysłowej z Ośrodka, Raciborska z PUP też mu nadskakiwała i Rzeźnicka też .A teraz ? Chyba już facet z obiegu wychodzi po woli - z Sapiejką i Dębskim nadal się dobrze kumpluje
Abakuk Sieczka:
4 godzin temu
to taki "nowy" rodzaj reklamy, która ma zainteresować i bardziej utrwalić się odbiorcom, równie dobrze mogą w ten sposób reklamować papier toaletowy...
Mirosław Koropatwa:
3
 · 
4 godzin temu
Czy ktokolwiek i kiedykolwiek w końcu zrozumie, że w tańcu nie chodzi o wygrywanie i miejsca na podium? Wiadomo, że fajnie jest gdy grupa zostanie wyróżniona przez jury ale nie wbijajcie dzieciom do głowy, że tańczą po to, żeby zdobywały miejsca na turniejach.
Parys Wiktor:
4 godzin temu
Macie dzielnicowego , macie ze swojego rejonu radnego ,a prosicie Panią redaktor ? Cn ma załatwiać za tych co są od tego i kasę biorą?Najciekawsze artykuły
 ·  29
3 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
 ·  21
4 dni temu
Dziś w TVP 1 historia byłego policjanta z Kutna
 ·  8
4 dni temu
Czytelnicy pytają: Kiedy wreszcie będzie nowa nawierzchnia na drodze Łanięta - Kąty?
 ·  29
12 dni temu
Gorąca dyskusja o opłatach za wodę i ścieki w Gminie Kutno. Radni zaproponowali podwyżki
 ·  89
12 dni temu
Będzie nowy stary Zarząd Powiatu w Kutnie?
 ·  51
13 dni temu
Ogłoszenia o manifestacji kutnowskiego ONR pod lupą łódzkiej prokuratury
 ·  11
13 dni temu
Proces Łukasza K. Media musiały opuścić salę rozpraw
 ·  5
14 dni temu
Bronka Nowicka w Kutnie. Dziecko martwi się, bo nie umie nakarmić kamienia
 ·  12
14 dni temu
Prokuratura Regionalna w Łodzi: Były policjant nie popełnił przestępstwa na komendzie
 ·  16
14 dni temu
Czyszczenia Królewskiej na Majówkę nie będzie, ale różana fontanna już tryska
 ·  12
17 dni temu
Twarzą w twarz Proletaryat w Kutnie
 ·  92
17 dni temu
Czytelnicy pytają, rzecznik starostwa odpowiada. Koszty kasacji i bezkrólewie
 ·  2
18 dni temu
Inwestycje PLK S.A.: Odnowione perony, wiadukt na Troczewskiego i przystanek Azory
 ·  88
18 dni temu
Radnej PSL przedłużono zatrudnienie w ośrodku. Nie ze mną te numery, Brunner
 · 
18 dni temu
Łukasz Wójcik: Podniebne przygody i wielka pasja
 · 
19 dni temu
Promocja szkół w coraz lepszym wydaniu. Powiatowe targi edukacyjne dla gimnazjalistów
 ·  247
19 dni temu
Kasacja starosty oddalona. Debich musi odejść
 ·  3
19 dni temu
Laureaci Super Pulsów Żychlina 2017
 · 
20 dni temu
W Komadzynie płonęła naczepa pełna trocin. Ruch na A1 odbywa się jednym pasem
 ·  2
23 dni temu
Premiery Teatru Puszek. Dobra zabawa i pouczający morał
 ·  105
24 dni temu
Praktyki samorządowe a wartości. Promocja prezydenta z naszych portfeli
 ·  25
25 dni temu
Czytelnicy pytają o biuletyn informacyjny o budżecie Kutna. Samorząd odpowiada
 · 
25 dni temu
Charakterystyczny głos i dobre teksty - klimatyczny koncert Dyjaka w Kutnie
 · 
25 dni temu
Druga książka pochodzącego z Kutna pisarza Rafała Cichowskiego trafia do rąk Czytelników
 ·  42
25 dni temu
Chirurdzy z odszkodowaniami. Szpital przegrywa w sądzie lub zawiera ugody
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności