eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 25.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Na sesji Rady Miasta Kutna o inwestycjach, zagospodarowaniu przestrzennym i kontroli Miejskiego Zakładu Komunikacji
Na majowej sesji Rady Miasta Kutna 9 maja radni przyjmą informację prezydenta o wykorzystaniu przez Miasto Kutno funduszy pomocowych Unii Europejskiej w 2016 roku oraz ich wykorzystaniu w tym roku, kolejną na temat stanu przygotowań do realizacji zadań inwestycyjnych w 2017 roku oraz trzecią dotyczącą realizacji "Programu współpracy Miasta Kutno z organizacjami pozarządowymi za rok 2016".

Na sesji Rady Miasta Kutna o inwestycjach, zagospodarowaniu przestrzennym i kontroli Miejskiego Zakładu Komunikacji, ./upload/articles_pakiety/33598/01_obraz.jpg


Radni miejscy rozpatrzą uwagi nieuwzględnione przez Prezydenta Miasta Kutna do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru pomiędzy ulicami: M. Skłodowskiej-Curie, Gen. Maczka, Graniczną i granicą miasta, dla obszaru przy ulicy Jagiellońskiej i ulicy Mickiewicza oraz dla obszaru pomiędzy ul. Sklęczkowską, ul. Metalową, ul. Wschodnią i rzeką Ochnią. Następnie Rada Miasta Kutna uchwali miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego  dla tych terenów.

Radni zajmą się też wyrażeniem zgody na zbycie przez miasto nieruchomości przy ul. Jasnej, a nabycie terenu przy ul. Górnej 13, na zaciągnięcia kredytu długoterminowego i wysłuchają protokołu Komisji Rewizyjnej z kontroli MZK Sp. z o.o. w Kutnie (zatrudnienie, wynagrodzenia, plan dochodów i wydatków za 2016 rok oraz styczeń i luty 2017 roku, stan taboru).

Na sesji Rady Miasta Kutna o inwestycjach, zagospodarowaniu przestrzennym i kontroli Miejskiego Zakładu Komunikacji

wandea, 25.04.2017 09:19|czytane: 1165 razy|27 komentarzy|komentuj
Emilian Zik
Izydor Jacek Chadyn
Od razu widać, że to chrześcijański kraj. Mówi jedno z przykazań : kochaj bliźniego swego jak siebie samego. I to od razu w komentarzach widać. Grupa nienawidząca siebie samych nienawidzi równiż wszystkich dookoła a zwłaszcza tych, którym coś się udało. Pamietajcie, że KAŻDA nienawiść prowadzi was prosto do piekła. Można się z kimś nie zgadzać. Można mieć inne zdanie i koncepcje do zarządzania miastem. Ale naśmiewanie się czyjejś wady wymowy, obraźliwe słowa, epitety, to po prostu żenada i świadectwo niskiego poziomu i intelektualnego i moralnego. I wy chcecie zmieniać to miasto? To wasz program - pluć i obrażać? Nie dziwota, że takie macie później wyniki w wyborach a Burza cztery razy z rzędu was osmiesza wygrywając lekko, łatwo i przyjemnie.
 · 
Udostępnij
 · 
62 dni temu
Zenona Beaulieu Wygrywa dzięki takim jak ty klakierom i wazeliniarzom . Mówisz o innych pogardliwie "wy chcecie zmienić miasto" A powiem ci co wy robicie? Tacy jak ty pogardzają innymi a stale mówienie ,że to ci co im się nie udało jest niestosowne bo ci powiem kundelku ,że innym też się udaje uczciwie pracować i to nie koniecznie za biurkiem , w przyklęku i za państwowe pieniądze. Udaje się tym co pracują za swoje i na swoim , a zarządzać samorządowymi czy państwowymi pieniędzmi i stale brać pożyczki to nie jest sztuka . Niech się wezmą za swoje prywatne biznesy zobaczymy jacy będą zaradni?
61 dni temu
 · 
 · 
8
Sławomir Lewandowski
Czy pan Jacek może podać kontakt do swojego fryzjera?
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
62 dni temu
Dymitr Locentowicz
A co z tym MZK...przecież tam jest najwspanialszy prezes..
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
62 dni temu
Sławomir Lewandowski Będzie rządził do końca świata i jeden dzień dlłużej.
62 dni temu
 · 
 · 
12
Gilbert Kusper
jak patrze na te "trójkę" to kojarzy mi się z liczbą 666
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
62 dni temu
Gracjan Wisłowiecki Czy skompromitowane jądro – były sufler – nocnikowy łebskiego - dno i wodorosty , będzie na sesji? Podobno zachorował, mówią że na lewe jądro od nadmiaru pewnych płynów. Ciekawe czy wie że jak się jest na zwolnieniu to nie można pracowac ?
62 dni temu
 · 
 · 
25
Halina Rejko Gracjan przecież on nie będzie pracował tylko podnosił semaforek.
62 dni temu
 · 
 · 
23
Tomisława Kotczut Zdaje się ,że ta choroba to przeczekanie niekorzystnego klimatu, ale nie martwcie się coś się dobrego znajdzie i zdrowie powróci.
62 dni temu
 · 
 · 
22
Eugeniusz Kurle Będzie e
61 dni temu
 · 
Eugeniusz Kurle Dyrektorem!
61 dni temu
 · 
Ulryk Przyrański
Pogonić to pazerne towarzystwo wzajemnej adoracji i korzyści w cholerę. Jak Burzyński nie ma wstydu aby epatować tym swoim obrzydliwym obliczem i brakiem umiejętności mówienia ze zrozumieniem. Jak wy , którzy go wybieracie możecie sobie patrzeć w twarz? Jak? Zero samokrytyki. Jeśli uważacie go za dobrego tfu, prezydenta, to jesteście warci tego aby was nadal robił we wszystkim w jajo. Co to za ludzie nas reprezentują grabiąc to miasto wraz z tym paskudnym osobnikiem? Wstyd i hańba dla was na wieki !!! Jeden wielki mafijny układ w który zaangażowane są osoby związane z sądami, prokuratura czy policją. Kiedy to się skończy ??????????????????
 · 
Udostępnij
 · 
33
 · 
62 dni temu
Klemens Gleissen ci ludzie dawno powinni odejść a pewna ilość z nich stanąć przed prokuratorem i sądem !
62 dni temu
 · 
 · 
17
Korneliusz R Radwan
Byłoby inaczej gdyby w Kutnie był PIS ale tu jest tylko dyzma ,przygłupia blondi paula i paru przydupasów : jako były mylycyjant robik i paru chuliganów miejskich na usługach kondzia bezmózga . O tym szkodniku ktos z PIS powinien napisać do Kaczyńskiego .To kłopot wspiera ten układ swoim debilizmem i chęcią koryta .
 · 
Udostępnij
 · 
40
 · 
62 dni temu
Faust Lehr Przecież posłowie z PiS co mają biura w Kutnie doskonale wiedzą i co, gdzie oni są?
62 dni temu
 · 
 · 
23
Gracjan Brodacz Cicho siedzą i Woźniak i Szrajber. Nie dają rady, tak jak z innymi sprawami w Kutnie. Kto ich wybiera?
62 dni temu
 · 
 · 
13
Teofil Nowcampianus własnie kto takich ludzi wybiera skoro w Kutnie sitwa i tak robi co chce ? no ale ci ludzie chyba niewiele znaczą też w Warszawie bo kłopot jest mocniejszy od nich i sie z nich śmieje nawet oficjalnie. o czyms to jednak świadczy co ?
62 dni temu
 · 
 · 
11
Kazimierz Pausza Świadczy to o tym, że PiS "buduje silną gospodarkę " rozdając socjal za pożyczone od niemieckich banksterów na lichwiarski procent oraz przedstawia dalsze uzależnianie od światowej banksterki jako sposób na "budowanie niepodległości i niezależności". To jest ta druga przemilczana strona medalu. Niestety "w przyrodzie" nic nie ginie i nic nie dostaję się za darmo. Trzeba zapłacić "pieniężnym wujkom" za prosperity.Mam tylko nadzieję, że PIS ma jednak jakiś plan na wygranie tej rozgrywki, bo jeżeli nie, to marny Nasz los... PTO"R".
62 dni temu
 · 
 · 
8
Bohdan Tymków
Znowu ta przeklęta przez ludzi miejska SITWA będzie obradować w składzie samych miernych pachołków pod „światłym przywództwem” kutnowskiego, komunistycznego, skompromitowanego satrapy rodem z zomo i M nowym kredycie, zakupach, sprzedażach jednym słowem o kolejnych machlojach i szachrajstwach . Obyście wszyscy w piekle skończyli wy podli i nastawieni tylko na swój zysk ludziki bez czci , wiary i honoru .Kiedy seplon powie dość jak myślicie ? czy to kiedyś nastąpi ? Nie sądzę chyba że służby specjalne pomogą o co prosimy .Tym razem powinna to być porządna kontrola której efektem będzie widok zza metalowych firanek w szkocką kratę !
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
62 dni temu
Abelard Manturewicz a hala nadal w planach kliki ?
62 dni temu
 · 
 · 
18
Rafał Studnicki No co powiecie fanom koszykówki którzy oddali na was tyle głosów panie burza ?? oszukałeś juz tylu ludzi że powinni ciebie i resztę tego cos wywieźć na taczkach .trzeba mieć nadzieję że was rozliczy państwo polskie i umieści gdzie trzeba. jeszcze są a jak nie to będa normalne sądy i prokuratury co was rozliczą za wszystkie krętactwa i wały .
62 dni temu
 · 
 · 
28
Bernadeta Dowojno
To oni zaciągają kredyty a podobno jest tak świetnie, no to jak to właściwie jest?
 · 
Udostępnij
 · 
41
 · 
62 dni temu
Władysław Wiazewicz samo wyborne towarzystwo sprzedawczyków i zaprzańców rodem z komuny ZOMO, MO i innych tego rodzaju instytucji albo osób na ich usługach jak nie wcześniej to teraz !!!!
62 dni temu
 · 
 · 
38
Makary Schmude WŁADYSŁAW , ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ ŻE W TYM TOWARZYCHU JEST DÓWOJE SKUNDLONYCH „NAUCZYCIELI „ .JAKA MA BYĆ MŁODZIEŻ PRZEZ TAKICH „WYCHOWYWANA „. MA NIEZŁY PRZYKŁAD JAK SIĘ USTAWIĆ A IDEAŁY MIEĆ W 4 LITERACH .
62 dni temu
 · 
 · 
35
Alan Lucynicz wystarczy popatrzeć na te bezmyślne gęby podnoszące łapy jak semafory kiedy tylko kutnowski KIM IR BLEKOT sobie zażyczy .Żeby to chociaż umiało po polsku mówić .
62 dni temu
 · 
 · 
35
Władysław Borejko a może Kim Ir Blekot Wykwit ?
62 dni temu
 · 
 · 
33
Piotr Eysymont o b r z y d l i w y c z ł o w i e k
62 dni temu
 · 
 · 
25
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Rewelacyjna Kapela Hanki Wójciak. Dziś zapraszamy na brzmienia marokańskich gimbrii
Wczoraj przed kutnowską publicznością w Centrum Teatru Muzyki i Tańca wystąpiła Kapela Hanki Wójciak. Zespół powstał w Krakowie, gra muzykę z pogranicza world music, folku, piosenki autorskiej.  Duża galeria zdjęć A dziś o godz.... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Sprzedam 4,08 hektary POLE UPRAWNE Sprzedam POLE UPRAWNE = 4,08 hektary... [czytaj więcej]
Konkretna propozycja i konkretne zarobki!Warszawa Współpraca dla sympatycznej, uśmiechniętej, komunikatywnej i chętnej do pracy. Chcesz zarabiać w normalnej atmosferze, na uczciwych warunkach, dyskretnie, bezpiecznie i konkretnie? Jeśli tak t... [czytaj więcej]
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy IComer:
14 minut temu
Gratulacje i powodzenia na nowym stanowisku!
Alwin Ostapowicz:
19 minut temu
Droga Anielu! Ty ciągle drążysz uparcie swoje? Czy Ty pracujesz w tym Psychiatrowie? I cierpisz na brak pacjentów? Z braku laku chciałabyś koniecznie kimś się zająć i na kimś wyładować swoją energię statyczną, kinematyczną, dynamiczną i psychopatyczną. Uczynię wszystko aby nie dostać się pod Twoją opiekę psychiatryczną. Boże chroń mnie przed wszystkimi psychologami i psychiatrami w ogóle, a przed tą nieznośną psychiatryczką Anielą w szczególności! ~niepoprawny, niepokorny i niezłomny Felicjan z Kocich Kiszek.
Hilary Złotareńko:
23 minut temu
Odpowiedzcie sobie kto jest zarządcą tego osiedla i dokonajcie oceny jego pracy
Inez Hallenburg:
35 minut temu
Onufry a może nam powiesz gdzie dostałeś pracę tę którą chciałeś , co bo ja jakoś nie mogę takiej jaką chcę dostać , co?
Apoloniusz Kubasik:
37 minut temu
Cytat z wypowiedzi "odważnego"Bartosza Kocienia."Tylko Ci co posiadają pewne informacje dokładnie wiedzą, jak wygląda praca w Kutnie w Policji, gdy tylko zjawił się komendant Szymański. Tylko te osoby wiedzą o wewnętrznych aferach, których część posypała się i została ujawniona w artykule opublikowanym całkiem niedawno. Skąd się wziął, kto go broni pomimo tylu kłopotów z prawem? Taka osoba rządzi kutnowską policją. Zapewniam, że wiecie w tej sprawie tyle, ile macie w głowach - czyli prawie nic.Ku przypomnieniu." To ja się ciebie pytam czy zadziałałeś w tej sprawie o której tu napisałeś? Jesteś przecież odważny , innym zarzucasz niewiedzą o twoim pupilu a tu co siedzisz cicho i innym każesz działać, czy sam to zrobisz, odwagi chłopie, odwagi.A skąd ty wiesz jak wygląda praca w kutnowskiej policji? No chyba ,że jesteś "odważnym" policjantem tak?
Kacper Korczbok:
43 minut temu
Widać ,że jednak masz dużo czasu , bo piszesz dużo i nawet masz czas na szukanie artykułów i linków do nich . Chłopino daj sobie spokój .
Stefan Jacek:
2
 · 
44 minut temu
Bartosz Kościen. Powiadasz ,że inni piszą , nie zajmują się sobą , mają dużo czasu , a za ciepie te peany kto wypisuje , krasnoludki?Czy ty jesteś jakimś obrońcom z urzędu?Jak na innych wylewały czy wylewają się pomyje to nie widać było ,że ich bronisz, co? Skoro tak jesteś poinformowany co dzieje się w kutnowskiej policji to zgłoś to oficjalnie , podaj swoje nazwisko bo innych do tego usilnie namawiasz a sam w krzakach , z tyłu żeby cię nie było widać . Kim ty właściei jesteś ?Widocznie tez popierasz wszelkie nieprawidłowości i boisz się pisnąć bo wbrew pozorom pełne gacie strachu.Zmień profesję na adwokata.
Zbigniew Martynowicz:
52 minut temu
a burmistrz chyba z zarzutami?
Aniela Zych:
53 minut temu
Felicjan nie dodałeś ,że ciebie trzeba oddać do psychiatrowa.
Jerzy Sopeżyc:
56 minut temu
Ciekawe czy przyjdzie na powiatową sesję w środę . Skoro tak zajął się ratowniczą torbą medyczną to czy zajmie się szpitalem?
Ziemowit Zygmuntowicz:
1 godzin temu
To znaczy ,że był słaby skoro go Kłopotowski wypchnął, prawda?
Felicjan Rohloff:
7 godzin temu
Zeżarłam "się" w pospiechu. Proszę o zrozumienie i wklejenie "się" tam gdzie trzeba. AWRUK!
Felicjan Rohloff:
7 godzin temu
###"R". Albinie vel (???????)! Dziękuję za zaproszenie. Da Bóg, to jutro przedstawię ewentualny termin tego niezwykle zapowiadającego wydarzenia. Gdzie jest ten wasz gród? zawalona jestem dzisiaj robotą. Pozdrawiam i wszelkich łask bożych życzę. ~emerytowana nauczycielka.
Felicjan Rohloff:
8 godzin temu
Kordianie! To sobie startuj jak jesteś debilem w trepem lub idiotą w kaloszach. Matura to bzdura, a te konkursy to lipa. A te samorządy to Awruki i Złodzieje. Nie bić Awruków i Złodziei, tylko je zlikwidować. Zlikwidować bzdurną maturę! Zlikwidować ukartowane konkursy! Zlikwidować nierządne samorządy! Zlikwidować szkoły samorządowe. Przestać chodzić do bzdurnych szkól! I zacząć się uczyć! I zacząć czytać eKutno! I wstąpić do KAN"PiŚ"! Pod żadnym pozorem nie likwidować KOTÓW !!! I nie zabijać DZIECI ! I nie budować świątyń! I nie budować pałaców! I nie budować komitetów! Budować SERCA, UMYSŁY i DUSZE! I nie sadzić i nie pielęgnować dębów JPII. Rodzić dzieci, uczyć je i wychowywać! Młodzieży nie rozpuszczać! Zrezygnować z paciorków, fikołków i koziołków! Uwierzyć w Boga! Kochać Polskę! I rozniecać promienie NADZIEI! I nie spać! I obudzić się! I się oświecać! I myśleć! I pracować! I odpoczywać! I bawić się! I działać!.........I nigdy nic złego nie robić........ Coś dobrego - zawsze można..... O kotów dbać, psom dać spokój a świnie oprzątać!....... Paniali?........Amen.
Jordan Sierpowski:
2
 · 
9 godzin temu
POSEŁ Z PIS Tadeusz Woźniak - pozując do zdjęć ze strażakami w Komadzynie, splata swe wypracowane dłonie,na nieprzyzwoicie upasionym brzuszysku.Fakt - inni dostojnicy z jego partyji pozując do zdjęć - czynią podobnie. Ale - jak by nie liczyć, Tadeusz Woźniak (ksywa kanonik) - kadencji poselskich ma już sobą wiele i ta kadencja nie jest jego ostanią, to i nie dziwota, że i jego i tak już upasiony brzuch, z każdą kadencja staje się i coraz to i coraz to bardziej monstrualny. Wiadomo - odmawiać na tych różnych poselsko-wiejskich bankietach jadła i napitki - to rzecz wielce niepolityczna. Tak myślę,że jeżeli darwinowska teoria ewolucji nie zadziała i Woźniakowi nie wydłużą się kończyny górne jak u orangutana ,tak aby ręce mógł spleść na swym brzuchu - to tylko patrzeć, jak niezbędnym dodatkowym wyposażeniem posła staną się protezy, przedłużające jego kończyny górne. A po co ? A NO PO TO - ABY POSEŁ WOŹNIAK MÓGŁ SWE WYPRACOWANE DŁONIE SPLEŚĆ NA SWYM MEGA OLBRZYMIM BRZUSZYSKU.
Marian Pawełek:
9 godzin temu
Ciekawe, czy nadal wierzy w swojego idola, górniczynę?
Maria Giedgowt:
9 godzin temu
Widocznie była za słaba, że wygrać. Zresztą ma dużo pracy - kilku uczniów na krzyż w prywatnej. Jak oni się zmieszczą w tym budynku?
Felicjan Rohloff:
9 godzin temu
Ludzie! Nie macie ciekawszych problemów? wiadał dzięcioł żonie: PiS upada, PO tonie . A młode koty tego słuchały i wcale się tym nie przejmowały, tylko miauczały. POPiS - to najstraszniejsze słowo świata - tak dzisiaj miauczały koty stare i młode i mrugając śpiewały: PiS i Plarforma to jedna rodzina, kaczor i donald - nie polska ptaszyna. Ludzie! Nie liczy się forma - liczy się treść. Nie liczy się PiSforma! Nie liczy się PLATforma! Liczy się KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "Prawda i Śmiech"!!!!! Koty są najmądrzejszymi stworzeniami świata!!!!! Niech żyją Koty! I niech żyje KAN "PiŚ"!
Mateusz Dąb:
9 godzin temu
Nikt z patriotów nie miał szans, bo sitwa rzadzi, ale mnie dziwi jedno, że nie wystartowała pani, która wspierała Łebskiego w kampanii.
Felicjan Rohloff:
10 godzin temu
Tyle co koty napłakały. I nic więcej. Tak słyszałem..... Mówią, że śmieszny Tadeusz rozrzutnością nie grzeszy i św. mamony nie marnotrawi. Co innego to te prezbiterianie z Sienkiewicza. Tam jest Zakon Koedukacyjny dla Św. Świrów. Ludzie! Co tam się dzieje? Jak tam grzeszą. Więcej wydają niż zarabiają. Oni chyba na islam już przeszli. Bo Policja ich się boi. Proboszcz tez się boi. I żadnej klątwy na nich nie rzuca. Ekskomuniki tez się boi im wręczyć. Łajdactwo kwitnie pełną gębą i pustymi butelkami. Hulaj dusza! Piekła nie ma! Kto ten Zakon zlikwiduje to chyba świętym zostanie. Ja nie mogę na to wszystko patrzeć. Zakładam Koedukacyjny Zakon Wszystkich Kawalerów jeszcze światłych, mądrych i cnotliwych i Wszystkich Panien Jeszcze Dziewic. Jutro mamy pierwsze spotkanie przy drzwiach otwartych. Musimy być lepsi od tych synów marnotrawnych i rozrzutnych cór z kutnowskiego PiSolandu. Coś dobrego trzeba w życiu zrobić. Nieprawdaż?Najciekawsze artykuły
 ·  14
5 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
5 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
6 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
6 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
11 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
11 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
12 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
15 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
16 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
16 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
17 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
18 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
18 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
20 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
20 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
20 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
20 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
20 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
21 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
21 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
21 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
21 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
23 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
27 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności