eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 27.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Starosta zaprasza na Mszę św. i koncert z okazji 150-lecia Powiatu Kutnowskiego
Starosta Kutnowski Krzysztof Debich zaprasza do udziału we Mszy Świętej w kościele p.w. Św. Wawrzyńca w Kutnie oraz w uroczystym koncercie w wykonaniu wychowanków Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie. 

Starosta zaprasza na Mszę św. i koncert z okazji 150-lecia Powiatu Kutnowskiego, ./upload/articles_pakiety/33692/01_obraz.jpg


Msza św. i koncert odbędą się już w niedzielę, 7 maja o godz. 18.00 z okazji obchodów 150-lecia powstania Powiatu Kutnowskiego. Mszę sprawować będzie Biskup Ordynariusz Diecezji Łowickiej Andrzej Franciszek Dziuba.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

Starosta zaprasza na Mszę św. i koncert z okazji 150-lecia Powiatu Kutnowskiego

wandea, 05.05.2017 10:04|czytane: 1582 razy|51 komentarzy|komentuj
Nestor Wdowców
Amalgund Szołupa
A ta Ewa co w osrodku pracuje to pierwsza się pcha i podobno dobrze obrabia trawę poza plecami jego
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
20 dni temu
Sabina Ostoja Ciekawe czy pojechała na marsz Wolności?
19 dni temu
 · 
 · 
3
Ursyn Horn
niezależna.pl "NIK: Samorządy marnotrawią majątek"
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
21 dni temu
Ludwik Płut Co się dzieje? Same k...y i złodzieje? Ręce opadają, głowa puchnie. Coś z tym trzeba zrobić. Ja sam nie dam rady? Pomożecie? Oj przydał by się na ten czas naczelnik Piłsudski. Kto go zastąpi? Obrona Ojczyzny jest nadrzędnym obowiązkiem każdego człowieka. Obrona miasta i powiatu przed wszelkimi patologiami jest niezbywalnym obowiązkiem każdego mieszkańca. Nie pozwólmy, by jakakolwiek władza narzuciła nam swój obraz świata jako obraz państwa. Władza to jeszcze nie państwo. Krytyka władzy to nie krytyka państwa. Można państwo szanować, a władzy nie kochać. Nieraz obywatel krytykuje władzę tylko dlatego, że działa ona przeciwko własnemu państwu. I wtedy obywatele mają nie tylko prawo, ale wręcz obowiązek zaprotestować przeciwko takiej władzy, na jej różnych szczeblach - centralnym i lokalnych. Mądra władza nie zakazuje mówienia, nie wprowadza cenzury, nie blokuje myślenia, tylko słucha i mądrze wykorzystuje wiedzę płynącą z ust ludu, obywateli. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
21 dni temu
 · 
 · 
12
Aron Matulajtys Czy ty Ludwiku zauważyłeś jak władza eliminuje chociażby ta lokalna eliminuje tych co mówią prawdę , co ukazują jej nieprawidłowości , przewały , kłamstwa i wiele innych rzeczy? Czy zauważyłeś jak się takim żyje,a jak klakierom? Zapewne śledzisz lokalne portale to powinieneś wiedzieć .
20 dni temu
 · 
 · 
11
Witold Michelewicz Co z tego, że wiem. Tymi sprawami o których piszesz Aronie, powinny zająć się Policja, Prokuratura i Służby Specjalne. A w tych stajniach największe smrody kwitną. I co ja mogę w pojedynkę z tymi k......i i złodziejami zrobić?
20 dni temu
 · 
 · 
8
Achilles Szemiot No ale widzisz Witoldzie jak oni razem na scenach występują i my też nie możemy nic zrobić bo jakiś szlaban dziwny jest w wymienionych przez ciebie instytucjach nawet po nowej zmianie , ale jak sadze ze starymi pracownikami. Oni wszyscy są ze sobą tak powiązani ,że chyba musi być niezłe narzędzie żeby ten układ rozbić . Mam nadzieję ,że do tego prędzej czy pój dojdzie.
20 dni temu
 · 
 · 
7
Alicja Szyprski
Podobno też będzie suta imprezka po modlitwach taj ka po wczorajszej imprezie. Czy oni nie mogą się najeść za swoje?
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
21 dni temu
Kalikst Bornstein
A ci panowie z pierwszych law mają czyste sumienia że zapraszają na Msz. Św. Może czas się wyspowiadać ze swoich grzeszków? czy was nie wstyd?
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
21 dni temu
Bonawentura Szmidowicz
Nijaki gostek pt. -drębichu- czy jak mu tam, to niech pierwej zniknie z powierzchni publicznego jestestwa, a następnie poprosi jakiegoś odważnego Księdza (który temu aparatczykowi nie odmówi, ma się rozumieć, tak?!) o Mszę Świętą za swoje nawrócenie na drogę porządnego, w miarę uczciwego człowieka (bo o pełnym morale, to w jego przypadku można tylko pomarzyć!!!) i niech więcej już du..y nie zawraca tejże Społeczności iii.... nie obrzydza tego świata swoją niechlujną fizjonomią marnego, miernego politykierczyka.
A fe, sorry, ale na odruchy wymiotne się zbiera każdemu Porządnemu Obywatelowi - Polakowi, jak zmuszany jest oglądać, co i rusz, jego siną i opuchniętą facjatę!!!
P.S.
gostku, za grosz w tobie honoru i jakiejkolwiek samokrytyki !!!
 · 
Udostępnij
 · 
21
 · 
21 dni temu
Ursus Wincenty Orsetti
A przedstawicieli Orłowa nikt nie zaprosił. To dzisiaj wioska ale kiedyś w prastarej Ziemi Łęczyckiej pierwotna siedziba władz powiatu
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
21 dni temu
Jarosław Kopeć
Piotr tobie już chyba nic nie pomorze ale ty nie głupi ty tylko od koryta................więc nie komentuj!
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
21 dni temu
Piotr Giotoft
Oj głupiście komentatorzy...szkoda dla was komentarza
 · 
Udostępnij
 · 
21 dni temu
Antonina Kraska A mnie ciebie szkoda mały niedowartściowany robaczku. Jesteś chory to się lecz i czekaj na lepsze stanowisko.Jak cię zabolało to weź pyralginum tylko pamiętaj tą z reklamy.
21 dni temu
 · 
 · 
23
Włodzimierz Cieluch jesteście zadufani w sobie i to tylko i az tyle..jęzorem (anonimowo)trzepać to każdy umie...komuna z was nie wyszła
21 dni temu
 · 
 · 
6
Romuald Gol
Powinny być te msze po kolei w każdym kościele Kutna -najlepiej jeszcze z apelem smoleńskim !!!
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
22 dni temu
Anioł Pawlikowicz A starosta, święty poseł, kłopot i burza powinni do tych mszy służyć jako weterani ministranci. Warto i trzeba się poświęcić dla dobra ogółu. Czuwajcie bo nie wiecie kiedy.....
22 dni temu
 · 
 · 
26
Maciej Kotkowski
górniku nie idź tą drogą bo trafisz do Tulonu na galery , a wnuki będa się wstydzić tego nazwiska
 · 
Udostępnij
 · 
45
 · 
22 dni temu
Adalbert Andruchowicz Wór pokutny na łeb i w takim stroju dopiero na mszę !!!!!
22 dni temu
 · 
 · 
43
Placyd Zydel POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 dni temu
 · 
 · 
42
Herman Staszczyk
Choć użycie tego zwrotu pan uważam za zbędne w stosunku do człowieka zapraszającego na tę mszę, to mimo to użyję go wbrew sobie. Panie Debich, jak pan śmie bezcześcić każdą uroczystość (nawet tę niemającą potwierdzenia i uzasadnienia w faktach) i robić na dodatek z siebie (wg pana samego) osobę do tego uprawnioną? Jak pan śmie będąc już raz zmuszonym do rezygnacji z urzędu prezydenta miasta, a teraz trzykrotnie przez różne instytucje (od wojewody na NSA kończąc) usuniętym z funkcji starosty tego powiatu w atmosferze skandalu i obciachu, nadal prężyć nadmuchane muskuły pokazując swoją nadętą, czerwoną i bezmyślną twarz?
Czy ma pan jakieś ludzkie uczucia, którymi się pan kieruje? To, że nie ma pan żadnych zasad ani też wstydu i honoru, wiemy. Brak empatii i jakiejkolwiek klasy bije z pańskiego oblicza tak bardzo, że aż drażni oczy. Dlaczego więc pan nie odejdzie i nie przestanie szkodzić powiatowi? Czy wie pan jak my, tj. porządni ludzie, o panu i jego kolesiach mówimy? Nie napiszę, bo jestem dobrze wychowany.
Nie chcę tu także dać pańskiemu, na całe szczęście byłemu już, nocnikowemu argumentu do dalszego zadręczania prokuratury. Czy wie pan jak ta ogłoszona w tym artykule parodia rzeczowego anonsu brzmi w naszych uczciwych uszach? Powiem panu parafrazą pewnego powiedzenia: ubrał się diabeł i w ornat i na mszę zaprasza”. Tak mój panie – jest pan, tak jak cała reszta powiatowej, ale także miejskiej kilki – wcielonym złem ! Zło to skończy wreszcie, za trzecim już razem tam, gdzie jego miejsce, bo podobno do trzech razy sztuka. Myślę, że nie jest karalne powiedzenie, że się kimś gardzi? Nie znalazłem tego w KK, a poza tym nie chce nikogo obrazić.
Napiszę więc: GARDZĘ TAKIMI JAK PAN a trochę was takich tu jest, ale my dobrze was rozliczymy. Im później się to stanie, tym bardziej będzie bolało. I nie chodzi tu o straszenie czymś nieokreślonym. Po prostu przyjdzie czas na to, co jest domeną państwa, na OCENĘ WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI I KARĘ ! Rozliczone zostaną wszystkie przypadki prywatyzacji (a tak naprawdę dzikiej wyprzedaży majątku samorządowego swym kolesiom, niesumienne wypełnianie obowiązków, przypuszczalne i prawdopodobne łamanie prawa (udowodnimy to), ustawianie konkursów i działanie na szkodę samorządu ! Niektóre ze spraw i postępowań już się toczą ale przyjdzie czas na kolejne i żadna msza ani łaszenie się do kleru nie pomoże. My wierzymy w Pana Boga, ale nie utożsamiamy go, (z błądzącym, jak tu) klerem, wspierającym takich jak wy – ludzi skompromitowanych. Gdyby w Kutnie był PiS i jego prawdziwy pełnomocnik to już by was nie było. I to wasze szczęście. Póki co !
 · 
Udostępnij
 · 
51
 · 
22 dni temu
Eugeniusz Czerny kłopot ich wspiera i dlatego tak jest
22 dni temu
 · 
 · 
47
Dariusz Suchodolec ten to wesprze wszystko i każdego kto mu załatwi koryto bo dotychczasowe wyschło . matoł nadaje się tylko na woźnego w naszym ZS nr 1 u równie mądrego januszka udajacego dohtora - dyrehtora .Dno i wodorosty obaj .
22 dni temu
 · 
 · 
44
Gaweł Szyngur Mowi sie , ze Klopotowski ch e byc dyrektorem szkoly rol iczej w midczyslawowie
22 dni temu
 · 
 · 
5
Maurycy Zerygiewicz Co ??????????? To jakiś żart chyba. Może lepiej prezydentem Polski ?!
22 dni temu
 · 
 · 
28
Anioł Pawlikowicz Niewiarygodne? On dyrektorem szkoły? A kto to mówi? To lepiej zaorać od razu tą szkołę. Tragikomedia. Płaczu warta. A miała być dobra zmiana.... A tu będzie zbój, zupa i kamieni kupa albo jeszcze gorzej???...
22 dni temu
 · 
 · 
28
Lambert Dederkał Piszecie tu ze kłopot chce zostać dyrektorem szkoły ale przecież niemożliwe bo ten gostek może być jedynie cieciem w szkole a nie dyrektorem. W ogóle jak ktos taki może być tak bezkrtytczny aby wiedząc że ma iloraz inteligencji przedszkolaka dążyć do bycia dyrektorem ? Jedno jest pewne ,ten człowiek sprzeda siebie i partie za kazdą fuchę , nawet tę najmniej płatną bo jest goły .Tylko dlaczego w PIS milczą wiedząc kto to jest ? a co ci co są w tej partii ? nie próbują niczego zmienić ? nie informują pana Kaczyńskiego że ta mierna osoba kompromituje PIS ? Panie Jędrzejczak dlaczego pan nic nie robi skoro już tyle ludzi pana prosiło ? jest pan taki jak kłopot czy nie ma pan jaj ? stary chłop a boi się takiego elementu jak kondzio. Czego się pan boi ?Dlaczego nie zmienicie tego człowieka na kogoś normalnego ?? Przecież kłopot kupiony przez klike za koryto zacementuje patologiczny układ na kolejne lata . To szkodnik do kwadratu .Opamiętajcie się bo tylko PiS może to miasto uratować .
22 dni temu
 · 
 · 
28
Odyseusz Paweł Wilczyński Ludzie przecież wszyscy wiedzą a i ci z kutnowskiego i nie tylko PiS wiedzą z kim idzie ręka w rękę kutnowski pełnomocnik.
21 dni temu
 · 
 · 
21
Bogusław Raczek Za zmianami w kutnowskim PiS poza Panem Jędrzejczakiem nikt nie stoi i nikt go nie wspiera . Nikt po prostu nikt. Zapytajcie dlaczego wspiera kłopota Matuszewski, tak mówi ulica a i wspiera i nie chce go się pozbyć lokalna władza bo im jest to na rękę . Czy wy ludzie tego nie widzicie? A co ma zrobić sam Jędrzejczak jak nawet posłowie z tego terenu nic w tej sprawie nie robią pomimo ,że były u nich interwencje odnośnie tego osobnika i to od lat. No dlaczego niech się może wypowiedzą
21 dni temu
 · 
 · 
15
Dyzma Schneid Oczekiwania wasze wobec Pana Jędrzejczak dawno już go przerastają On tylko mówi i jeszcze bardzo lekliwie i sobie pod nosem
21 dni temu
 · 
 · 
12
Włodzimierz Kurski Dyzma g wiesz i g napisałeś.
21 dni temu
 · 
 · 
9
Ursyn Szmidecki 0anie Marku czy tylko na taką reakcję jest Pana stać???
21 dni temu
 · 
 · 
4
Ilona Szmidowicz Ursyn detektywie i niestety pudło. To ja napisałem nie Pan Marek. A ty byłeś głupi i zacietrzewiony i taki zostaniesz drogi Ursynie.
21 dni temu
 · 
Albin Bork To się jeszcze okaże kto tu jest głupi wielbicielko własnej osoby ze aż zmieniłeś płeć.
21 dni temu
 · 
Nikodem Starożebrski
Powiat kutnowski nie ma 150 lat , bo 150 latem byliśmy pod zaborami oraz powiatem było inne miasto. Odsyłam do histori.
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
22 dni temu
Igor Stuart Łebski uczci w ten sposób cara bo on jest monarchistom hahahahahahahahaaaaaaa
22 dni temu
 · 
 · 
32
Abdon Dorembus Monarchistą
22 dni temu
 · 
 · 
5
Nikodem Starożebrski
Ciekawi mnie czy ten pan był przesłuchiwany w prokuraturze
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
22 dni temu
Aureliusz Suta Jeszcze będzie przesłuchiwany nie jeden raz, wspomnicie te słowa. Koledzy nie pomogą .
22 dni temu
 · 
 · 
33
Ursus Wincenty Ignut Cierpliwości kochani, cierpliwości. Tyle wytrzymaliśmy to maj jeszcze wytrzymamy!
22 dni temu
 · 
 · 
29
Mirosław Alabe
Kto będzie z ambasady rosyjskiej? Attache kulturalny ponoć ma przyjechać, to w końcu 150 lat od carskiej reformy administracji w kraju przywiślańskim.
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
22 dni temu
Damazy Rus
rozdział państwa i kościoła plus pierwszy katolik powiatu
 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
22 dni temu
Longin Szymaszkiewicz
Dziuba to trampolina Debicha?
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
22 dni temu
Ursus Wincenty Orsetti Pupil toruński i nie chodzi o rasę psa
21 dni temu
 · 
 · 
6
Dyzma Schneid To może Pań Dziuba ma zamiar wziąć Debichu do swojej Kurii na administratora do spraw strategicznego jej rozwoju
21 dni temu
 · 
 · 
6
Dyzma Schneid Podobno po tej mszy h omilie wygłosi jeden z kutnowskim posłów. Zgadnij cię który ?
21 dni temu
 · 
 · 
5
Seweryn Bezpiaty Chyba jego ekscelencja Tadeusz W. Na biskupa się nadaje. Kiedy oni zlikwidują ten celibat, spowiedź na ucho i przywożenie w teczkach proboszczów z piekła rodem? A skąd się biorą safanduły i zapchajdziury w radach parafialnych? Przez te sprawy, nie mające nic wspólnego z głębią wiary chrześcijańskiej, przeszedłem z katolicyzmu na wojtylizm.
21 dni temu
 · 
 · 
2
Witold Michelewicz Na biskupa to się Tadzio nadaje, bo na papieża to jeszcze chyba nie?
20 dni temu
 · 
Filip Fabricius
Homilie wyglosi pierwszy wolny

Woll wolny...
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
22 dni temu
Doroteusz Krucki
Kto wygłosi homillę?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
22 dni temu
Szczepan Igoasiak
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
22 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Leszczynianki na Festiwalu Piosenki Zapomnianej
Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” brał udział w konkursie w ramach VIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Zapomnianej w Wiśniowej Górze. Grupa zaprezentowała trzy utwory ludowe. Jury konkursowe przyznało zespołowi wyróżnienie. – To spory sukces,... [więcej]
Sport
Pierwszy dzień Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Jutro kibicuj naszym dziewczynom
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Obok Mistrza Województwa – KKS Pro-Basket Kutno w turnieju biorą udział zespoły Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski, Basket Go Przemyśl. Dziś po uroczystym otwarciu... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
KIEROWCA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL. 570 849 437 ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL 570 849 437... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy Kniaznin:
2 godzin temu
Filipie, ty nie rozumiesz abecadla. Każdy radny może głosować jak uważa. Nie wolno jednak swoim postępowaniem i zachowaniem obrażać innych ludzi, robić sobie z nich niesmaczne żarty. To są standardy osób aspirujących do funkcjonowania w sferze publicznej, podkreślę europejskie standardy. Trzeba się do nich dostosować. Dodam jeszcze, że mamy również inne - azjatyckie standardy, w Europie typowe dla takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina, gdzie naczelną zasadą jest pogarda. Na to nie ma przyzwolenia.
Abdon Gigont:
3 godzin temu
Bartlomiej, z której strony szanowanych, he...he...he..., buta i arogancja nie popłaca.
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,tej kobiecie która milczy cały dzień,tej co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,i ozdabia nadziejami ciemną sień.Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.
Są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara, że w człowieku - człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, nie jesteś sama
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.

Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas

Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas... Dobranoc, aniołeczku! Dobranoc! Tak trzymaj! PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z opola.
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z la
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Nie lękajcie się! Wypływajcie na głębię! PTO"R"y o czytelnikach eKutno nigdy nie zapomną. A bez eKutno i Pani Oli PTO"R"y zawieszają swoją oświeceniową, gangsterską i filantropijną działalność. Widziałem ich. Byli w rowie, Żychlinie, Plecce, Orłowie, Piątku, Bielawach, Walewicach, Sobocie etc, etc, etc.
Filip Gładysz:
3 godzin temu
Co ty pierdo..sz! Mieli prawo głosować jak chcieli. Wg twojej filozofii jak głosowaliby na Bryłke to są fajni, jak nie to są be.
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Ku..a, tu coś było! Jakiś komentarz! Chciałem go przeczytać mamie, która nie cierpi programu "Jaka to melodia". I zniknęło? Ludzie! co się dzieje? Znowu kradzież? Policjo! Prokuraturo! Reakcja!
Wiesław Vislicensis:
4 godzin temu
Na pewno znalazłby się policjant z prezencją odpowiednią do pocztu sztandarowego ale ten akurat musi mieć parcie na szkło i lansuje się, bo może to jest sposób na włażenie w... sorki - wspinanie się na kolejny stopień tzw. "pseudokariery"...
Bogumił Mugenschnabel:
4 godzin temu
Ćpuny wierzgają racicami?Na pal ich.
Tymoteusz Wilimowski:
4 godzin temu
Moim zdwniem Pan Wojewoda w tej sprawie postapil jak Pilat w sprawie Jezusa bo jako fukcjonarisz publiczny sam powinien powiadomic prokurature.Taki obowiazek wynika z kodeksu karnego.'
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Matka to osoba o gorącym sercu. Ona wszystko rozumie. Taką Matką była moja teściowa. W wieku 93 lat powiedziała mi, pamiętaj Teofil, sex w małżeństwie jest bardzo ważny, ale sex bez miłości, to jest rynsztok. Kochajcie się.Wspaniała kobieta z klasa. Najlepsza na świecie teściowa. Nalewkami mnie rozpieszczała. Papierosy mi kupowała. Świetny rosół gotowała. A moja baba to nic nie odziedziczyła po mojej wspaniałej teściowej. Nie sprawdziło się powiedzenie: Jaka mać, taka nać. A szkoda?
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Tacy byli mądrzy Serenda i Ziolkowski, a taki wysmiewany przez nich Bryłka sprawił im tęgie lanie.
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Czeslaw, nie bij braw, bo ci ręce od tego spuchna. To nie oni Brylce, tylko Bryłka im sprawił wizerunkowy łomot - osmieszył ich jak dzieci.
Bartłomiej Ciecierski:
2
 · 
5 godzin temu
Obydwaj pokazali już, co potrafią, a szczególnie Ziólkowski - kandydowanie z list PiS i wyjście z PiS zaraz po wyborach, próba wywołania buntu w PiS przeciwko władzy statutowej, proba pozbawienia mandatu radnego Gieruli z PO, bezpodstawne faktyczne oskarżenie szefa PiS w Kutnie Klopotowskiego o tzw. klamstwo lustracyjne, próba pozbawienia funkcji starosty Debicha z KO, wejście do KO i wyjście z KO. To sa rzeczywiście "osiągnięcia", czysta polityka, a gdzie miejsce na pracę merytoryczną.
Teofil Zyburt:
5 godzin temu
Dziękuję! No to super! Ja śmierdząca koza, z wielkiego strachu źle odczytałam. No cóż? Strach ma wielkie oczy. Dziękuję Ci January jeszcze raz. Spokojniejsza pójdę teraz spać...
Jarosław Boczkowiak:
2
 · 
5 godzin temu
Krzysztofie, reszta radnych powiatowych nie ma takich kompromitujących wpadek jak radny Ziółkowski i radny Serenda. Wyglada na to, że ich "misja" w samorządzie powiatowym wyczerpała się i nieuchronnie zmierza do końca.
Adaukt Lech:
2
 · 
5 godzin temu
Młodemu radnemu, najlepszemu samorządowcowi Powiatu Kutnowskiego udzielił przykładnej lekcji kindersztuby sam Wiesław Bryłka. Brawo Wiesław.
January Klopotcke:
5 godzin temu
Szanowny Teofilu tam jest /bić/ a nie /wybić/!
Teofil Zyburt:
2
 · 
5 godzin temu
Ale kino! Ale jaja! Wszyscy wszystko wiedzą? Tylko Policja i Prokuratura nic nie wie? NO I.... ku...a , stół okrąglasty, wielokanciasty, wszystko nam po....ło, tyle trudu kosztowało, a my wszyscy ......... DZIKI ANALITYKU! Pisać jak najwięcej na eKutno. PRESJA OŚWIECENIOWA - MA SENS! A kto wybory sfałszował w Gminie Bedlno?Najciekawsze artykuły
 ·  11
2 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  2
2 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  38
3 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
4 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
5 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
5 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
7 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
8 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
9 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
9 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
9 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
11 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
12 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
12 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
17 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
17 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
19 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
24 dni temu
Takie kino...
 ·  4
25 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
26 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
26 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
26 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
27 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
28 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
28 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności