eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 28.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Sesja w powiecie. Podwyższenie kapitału szpitalnej spółki i stan bezpieczeństwa sanitarnego
10 maja o godz. 10.00 odbędzie się trzydziesta ósma sesja Rady Powiatu w Kutnie. W porządku obrad znalazły się Ocena stanu bezpieczeństwa sanitarnego powiatu kutnowskiego za rok 2016, ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2016 dla Powiatu Kutnowskiego oraz podjęcia uchwał w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kutnowskiego na lata 2017 – 2020 i budżetu powiatu na ten rok.

Sesja w powiecie. Podwyższenie kapitału szpitalnej spółki i stan bezpieczeństwa sanitarnego , ./upload/articles_pakiety/33693/01_obraz.jpg


Radni zajmą się też przekazaniem zadania własnego Powiatu Kutnowskiego dotyczącego utrzymania zieleni przydrożnej – koszenia poboczy dróg powiatowych w roku 2017, następującym Gminom: Dąbrowice, Żychlin, Łanięta, Krzyżanów, Bedlno, Strzelce, Nowe Ostrowy, Kutno, Krośniewice, Oporów, a następnie wyrażą zgodę na wniesienie wkładu pieniężnego do spółki Kutnowski Szpital Samorządowy na podwyższenie jej kapitału zakładowego oraz objęcie udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym.

Rada przyjmie jednolity tekst uchwały w sprawie trybu udzielania dotacji szkołom i placówkom niepublicznym oraz publicznym niezaliczanym do sektora finansów publicznych, funkcjonującym na terenie Powiatu Kutnowskiego, a także trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich pobierania i wykorzystania.

Radni powiatowi zajmą się powierzeniem Miastu organizowania współzawodnictwa sportowego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kutnowskiego i zmienią uchwałę w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w roku 2017.

W porządku obrad będą też interpelacje i zapytania oraz sprawy różne.

Sesja w powiecie. Podwyższenie kapitału szpitalnej spółki i stan bezpieczeństwa sanitarnego

wandea, 05.05.2017 10:35|czytane: 1455 razy|78 komentarzy|komentuj
Otto Talat
Miron Mianowski
Czytam te krytyczne wpisy pod adresem naszego powiatowego "intelektualysty" i dochodzę do takiego samego wniosku jak ci co tu pisali. Ten człowiek jest nie tylko zagrożeniem dla miasta i powiatu, dla PIS i innych ludzi .On jest zagrożeniem dla samego siebie .Kłopot musi zostać zepchniety na margines bo to szkodnik i oszołom ,osoba niezrównoważona emocjonalnie i ciągle pijana . Z nim nie ma normalnego kontaktu i uważam , że facet ma cos z dyńką . Njagorsze jest jednak to ,że wbrew temu co robi jego partia ,on wspiera komuszo - esbecki układ w Kutnie a na to dłużej juz zgody nie może byc .
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
20 dni temu
Aniela Kurowski
Takich przyspawanych do stołków jest w Kunie więcej.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
20 dni temu
Bolesław Puławski
To przesłanie do mieszkańców Kutna którym na sercu leży dobro ich miasta i powiatu a zwłaszcza członków PiS , którego „dzięki” szkodliwym działaniom Kłopotowskiego po prostu w Kutnie nie ma . Nikt z ludzi popierających prawicę i PiS nie powinien już nigdy oddać głosu na licencjata europeistyki (na co nie zasłużył w żaden sposób) Konrada Kłopotowskiego. Uważam go za sprawcę całej kutnowskiej patologii związanej z rządzącą kliką którą ów skompromitowany politykier Dyzma wspiera od lat ze względu na swoją małość, niski poziom intelektualny i genetycznie uwarunkowany pęd do koryta. Ten szkodnik powinien wreszcie odejść i jako niegodziwy człowiek z jednej strony i funkcjonalny analfabeta z drugiej. Wzywamy do działania tych z PiS którzy chcą zmiany tego matoła na kogoś normalnego, a chyba ktos wśród tych kilku osób należących do oddziału kutnowskiego tam jest. Powiem tak, każdy będzie lepszy od matoła więc zacznijcie działać .Tu chodzi o przyszłośc Kutna bo choć kłopot to matoł to jednak skutecznie blokuje działania mające na celu walkę z mafią burzy i łebsko – kieliszkowego mafijnego układu .Przeciwstawcie się półanalfabecie który prowadzi i nas i miasto z powiatem na manowce. Tylko w Kutnie jest u koryta tylu nikczemników i idiotów ale żyby tylko … . Obawiam się że wśród tych są też prawdopodobnie przestępcy . Jednemu już udowodniono wałki na 30 mln ,a kto go tak bardzo wspierał ?
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
20 dni temu
Gabriel Pociey pamiętajcie kochani; kłopota nie nalezy utożsamiać z PIS-em tak jak księdza z Kościołem i Panem Bogiem. To sa rózne rzeczy. Usuwając kłopta pomagamy PISowi i miastu . Matoł precz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 dni temu
 · 
 · 
21
Dacjan Zygmuntowski Kłopot to początek twego końca szkodniku ............................. DOŚĆ tego !!!!!!
20 dni temu
 · 
 · 
18
Agapit Ludkiewicz
Kutnowski układ zamknięty - mafijny na czele z blekotem i czerwono gębą górniczyną wspierany jest bezposrednio przez Kłopota i Wozoczka . Obaj won !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
20 dni temu
Damian Chomrański Kondeusz ,miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur ... .Jak to do ciebie pijaczku drobny pasuje . doczekałeś się i mówimy dość rządom w PiS matoła takiego jak ty .
20 dni temu
 · 
 · 
23
Ksawery Leon IComer
JEŚLI ODEJŚCIE GŁUPKA POMOŻE TO I JA POPIERAM BOJKOT I OŚMIESZANIE TEGO I TAK TRAGICZNEGO I UPADŁEGO MATOŁO - CHŁOPEK - TOSIA .ROBIE TO DLA DOBRA KUTNA BO WIDZE ŻE TYLKO TAK MOZNA COŚ OSIĄGNĄĆ .

Nie zrobił magisterki , no bo kto miał mu napisać pracę magisterską ? sam nie potrafi nawet wypełnić dokumentu na poziomie szkoły podstawowej .

PROSZĘ PAŃSTWA JEST JEDNA RADA NA TO WSZYSTKO: MAFIĘ BURZY. ŁEBSKIEGO, KIELICHA I RESZTĘ TEJ ZGRAI Z KŁOPOTEM NA CZELE TRZEBA USUNĄĆ ZE STANOWISK. TRZEBA SIĘ POZBYĆ PASOŻYTÓW BO ONI SPRZEDADZĄ MIASTO I POWIAT. TO SZARAŃCZA, I SZKODNICY. TO MIEJSKO POWIATOWE HIENY.

Żeby tu byli prawdziwi kutnowiacy i poszli do wyborów to ta zorganizowana sitwa by odeszła , ale tu w większości wiejskie ćwoki które udają miastowych i dbają o michę a mafia na tym korzysta . każdego takiego ćwoka można kupić za grosze albo nastraszyć i po bólu .W ten sposób mafia rządzi tu już dziesiątki lat: zomowcy , milicjanci, esbeki i inna swołocz .

Ludzie ,kłopot nawet nie myśli aby powiększyć partię bo boi się konkurencji .pewnie trochę racji ma bo to faktycznie przygłup ale nie sądze aby ktoś szykował się na jego funkcje bo on do rozlepiania plakatów najlepiej się nadaje .no ale tym co należą powinno zależeć aby się głupa pozbyć i przyjąc nowych ludzi co chca coś zrobić bo wiem że są chętni. wiem że skargi na debila ludzie piszą i jeśli nie zmieni działania to popłynie .co daj Panie Boże . Precz także z wsiokiem drabikiem !

Deklaracje nowych ludzi to darł i wyrzucał do kosza.

 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
20 dni temu
Dionizy Brudzowski pozbycie się dyzmy to jak pozbycie się jednocześnie kutnowskiej sitwy - mafii - kliki
20 dni temu
 · 
 · 
30
Brunon Mgowski pamiętajcie kochani; kłopota nie nalezy utożsamiać z PIS-em tak jak księdza z Kościołem i Panem Bogiem. To sa rózne rzeczy. Usuwając kłopta pomagamy PISowi i miastu . Matoł precz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 dni temu
 · 
 · 
29
Kalasanty Osmanowski Popieram w pełni bo mnie się także wydaje że aby pozbyc się choroby należy zniszczyć jej przyczynę. W Kutnie przyczyną zła jest znany nam wszystkim udający człowieka prawicy i hańbiący ją, w tym także PIS, KONDZIO – LICENCJAT – KŁOPOT – MATOŁ I INTELEKTUALNY OSIOŁ NIE MAJĄCY ŻADNYCH ZASAD MORALNYCH. Dla koryta ten osobnik – karykatura polityka – zrobi wszystko. Zresztą jaki z niego pisowiec skoro zostawił rodzinę i panoszy się z lafiryndą która ma w d..ie zasady i Pana Boga. Dlatego proponuję całkowity bojkot matoła i nie wybieranie go już nigdy więcej !
20 dni temu
 · 
 · 
28
Herman Konopka Kłopt precz z PiS i z Kutna matole kłapouchy i mierny
20 dni temu
 · 
 · 
25
Wiesław Wawrzon
Lambert Dederkał bardzo mądrze napisał. Cytuję:
"Mówi sie ze kłopot chce zostać dyrektorem szkoły ale przecież niemożliwe bo ten gostek może być jedynie cieciem w szkole a nie dyrektorem. W ogóle jak ktos taki może być tak bezkrtytczny aby wiedząc że ma iloraz inteligencji przedszkolaka dążyć do bycia dyrektorem ? Jedno jest pewne ,ten człowiek sprzeda siebie i partie za kazdą fuchę , nawet tę najmniej płatną bo jest goły .Tylko dlaczego w PIS milczą wiedząc kto to jest ? a co ci co są w tej partii ? nie próbują niczego zmienić ? nie informują pana Kaczyńskiego że ta mierna osoba kompromituje PIS ? Panie Jędrzejczak dlaczego pan nic nie robi skoro już tyle ludzi pana prosiło ? jest pan taki jak kłopot czy nie ma pan jaj ? stary chłop a boi się takiego elementu jak kondzio. Czego się pan boi ?Dlaczego nie zmienicie tego człowieka na kogoś normalnego ?? Przecież kłopot kupiony przez klike za koryto zacementuje patologiczny układ na kolejne lata . To szkodnik do kwadratu .Opamiętajcie się bo tylko PiS może to miasto uratować ".
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
20 dni temu
Grzegorz Tymowski Popieram : dyzma matołek - chłopek - tosiu WONNNNNNNNNNNN !
20 dni temu
 · 
 · 
32
Aron Brown
tak, czas zacząć walke o normalność a pozbycie się matołka to chyba jedyny w tej chwili sposób
 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
20 dni temu
Celestyn Dariusz Drypc Nie chciała miernota po dobroci zacząć naprawę sytuacji w Kutnie to popłynie jak ściek !
20 dni temu
 · 
 · 
16
Bohdan Barącz
Adaukt i pozostali macie 100% rację .Musimy usunąc dyzmę i postawić na czele PiS chycby tego całego Jędrzejczaka choć on tez jest bardzo chwiejny i słaby. Ma jednak chyba trochę lepsze moralne podstawy więc czemu nie ? Przyłączam sie do bojkotu MATOŁA KONRADA DYZMY .
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
20 dni temu
Gaweł Czudzinowski dokładnie bo zaraz wybory które znowu wygra zorganizowana sitwa przy wsparciu tego głąba za jakieś korytko
20 dni temu
 · 
 · 
34
Gaweł Czudzinowski pamiętajcie kochani; kłopota nie nalezy utożsamiać z PIS-em tak jak księdza z Kościołem i Panem Bogiem. To sa rózne rzeczy. Usuwając kłopta pomagamy PISowi i miastu . Matoł precz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 dni temu
 · 
 · 
33
Adaukt Wichulski
Kieruję to przesłanie do mieszkańców Kutna którym na sercu leży dobro ich miasta i powiatu. Dotyczy ono kutnowskiego PiS-u którego „dzięki” działaniu Kłopotowskiego nie ma po prostu. Nikt z ludzi popierających prawicę i PiS nie powinien już nigdy oddać głosu na licencjata europeistyki (na co nie zasłużył w żaden sposób) Konrada Kłopotowskiego. Uważam go za sprawcę całej kutnowskiej patologii związanej z rządzącą kliką którą ów skompromitowany politykier Dyzma wspiera od lat ze względu na swoją małość, niski poziom intelektualny i genetycznie uwarunkowany pęd do koryta. Ten szkodnik powinien wreszcie odejść i jako niegodziwy człowiek z jednej strony i funkcjonalny analfabeta z drugiej. Wzywamy do działania tych z PiS którzy chcą zmiany tego matoła na kogoś normalnego, a chyba ktos wśród tych kilku osób należących do oddziału kutnowskiego tam jest. Powiem tak, każdy będzie lepszy od matoła więc zacznijcie działać .Tu chodzi o przyszłośc Kutna bo choć kłopot to matoł to jednak skutecznie blokuje działania mające na celu walkę z mafią burzy i łebsko – kieliszkowego mafijnego układu .Przeciwstawcie się półanalfabecie który prowadzi i nas i miasto z powiatem na manowce. Tylko w Kutnie jest u władzy tylu nikczemników i idiotów .
 · 
Udostępnij
 · 
42
 · 
20 dni temu
Damian Solcyn POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
20 dni temu
 · 
 · 
40
Erazm Bohun Jeśli przepędzimy dyzmę to zniknie i mafia bo on ja wspiera za koryto .działajmy razem
20 dni temu
 · 
 · 
36
Aaron, Plichta Popieram w pełni bo mnie się także wydaje że aby pozbyc się choroby należy zniszczyć jej przyczynę. W Kutnie przyczyną zła jest znany nam wszystkim udający człowieka prawicy i hańbiący ją, w tym także PIS, KONDZIO – LICENCJAT – KŁOPOT – MATOŁ I INTELEKTUALNY OSIOŁ NIE MAJĄCY ŻADNYCH ZASAD MORALNYCH. Dla koryta ten osobnik – karykatura polityka – zrobi wszystko. Zresztą jaki z niego pisowiec skoro zostawił rodzinę i panoszy się z lafiryndą która ma w d..ie zasady i Pana Boga. Dlatego proponuję całkowity bojkot matoła i nie wybieranie go już nigdy więcej !
20 dni temu
 · 
 · 
31
Bruno Gustowski JEŚLI ODEJŚCIE GŁUPKA POMOŻE TO I JA POPIERAM BOJKOT I OŚMIESZANIE TEGO I TAK TRAGICZNEGO I UPADŁEGO MATOŁO - CHŁOPEK - TOSIA .ROBIE TO DLA DOBRA KUTNA BO WIDZE ŻE TYLKO TAK MOZNA COŚ OSIĄGNĄĆ .
20 dni temu
 · 
 · 
26
Orfeusz Homanic nie zrobił magisterki , no bo kto miał mu napisac pracę magisterską ? sam nie potrafi nawet wypełnić dokumentu na poziomie szkoły podstawowej .
20 dni temu
 · 
 · 
24
Bernardyn Adamiec To ciekawe kto mu napisał licencjat czy zrobił to sam?Może ma odwagę się ten ktoś przyznać?
20 dni temu
 · 
 · 
10
Wiktor Fabiański
PROSZĘ PAŃSTWA JEST JEDNA RADA NA TO WSZYSTKO: MAFIĘ BURZY. ŁEBSKIEGO, KIELICHA I RESZTĘ TEJ ZGRAI Z KŁOPOTEM NA CZELE TRZEBA USUNĄĆ ZE STANOWISK. TRZEBA SIĘ POZBYĆ PASOŻYTÓW BO ONI SPRZEDADZĄ MIASTO I POWIAT. TO SZARAŃCZA, I SZKODNICY. TO MIEJSKO POWIATOWE HIENY.
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
21 dni temu
Norbert Bartula Żeby tu byli prawdziwi kutnowiacy i poszli do wyborów to ta zorganizowana sitwa by odeszła , ale tu w większości wiejskie ćwoki które udają miastowych i dbają o michę a mafia na tym korzysta . każdego takiego ćwoka można kupić za grosze albo nastraszyć i po bólu .W ten sposób mafia rządzi tu już dziesiątki lat: zomowcy , milicjanci, esbeki i inna swołocz
21 dni temu
 · 
 · 
41
Albert Grzywka Samuel masz w 100%$ rację właśnie przez takich wiejskich ćwokach usadawianych na urzędach tak jest.
21 dni temu
 · 
 · 
34
Rufin Główczewski Jan Paweł II (Karol Wojtyła): Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo przemienia się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm. Tak, Wiktor ma racje, w Kutnie i w powiecie demokracja już się przemieniła i poj...ło się już wszystko. Katolicyzm to jeden totalitaryzm. Komunizm to drugi totalitaryzm. A pluralizm to c..j jeden wie co to jest? Jak słychać, widać i czuć to na pewno nic dobrego. To tyle. Muszę iść do roboty. Jak mnie nie wkur.... w robocie to później napiszę więcej o tej poje....nej kutnowskiej demokracyi....
21 dni temu
 · 
 · 
34
Achilles Plichert Rufin masz rację tu potrzebne są gruntowne zmiany dlatego popieram cię całkowicie oraz także domagam się bojkotu Kłopotowskiego Konrada jako utrwalacza MAFII kutnoskiej
20 dni temu
 · 
 · 
15
Kacper Zwierz
Ludzie ,kłopot nawet nie myśli aby powiększyć partię bo boi się konkurencji .pewnie trochę racji ma bo to faktycznie przygłup ale nie sądze aby ktoś szykował się na jego funkcje bo on do rozlepiania plakatów najlepiej się nadaje .no ale tym co należą powinno zależeć aby się głupa pozbyć i przyjąc nowych ludzi co chca coś zrobić bo wiem że są chętni. wiem że skargi na debila ludzie piszą i jeśli nie zmieni działania to popłynie .co daj Panie Boże .
 · 
Udostępnij
 · 
38
 · 
21 dni temu
Napoleon Leszcz Deklaracje nowych ludzi to darł i wyrzucał do kosza.
20 dni temu
 · 
 · 
29
Adaukt Wichulski dlatego o tym ci co składali je powinni sprawę nagłośnić i powiadomić PiS w Warszawie
20 dni temu
 · 
 · 
26
Racibor Wiśniewski precz z matołem ,przecz z matołem ,przecz z matołem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 dni temu
 · 
 · 
21
Bohdan Barącz MATOŁ PRZECZ ZE SCENY POLITYCZNEJ
20 dni temu
 · 
 · 
19
Julian Respondowski
czy to prawda, że w szpitalu duże podwyżki pensji daje dyrektor lekarzom nawet tym na kontrakcie
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
22 dni temu
Leszek Tuenzin Podobno tylko tym na kontrakcie.Mówią ,że taki jeden to ma podobno około 16 tys i to bez dyżurów oczywiście na kontrakcie a mówili ,że chirurdzy( ci co ich zwolnili) mają dużo , ale przecież z dyżurami i bez porównania jeśli chodzi o zakres pracy i odpowiedzialność. Może radni się dowiedzą czy to prawda?
22 dni temu
 · 
 · 
10
Oliwia Koścień Julian masz albo nieprecyzyjne informacje ale chyba bardziej nie rozróżniasz lekarzy zatrudnionych na etacie od tych na kontrakcie. Ci na kontrakcie zarabiają dużo więcej niż ci na etacie i to jak ktoś tu powyżej napisał nawet nie dyżurując bo tacy też są i w/w kwota tez taka jest.Możesz tez zapytać u źródła będzie zapewne precyzyjnie hahaha.
21 dni temu
 · 
 · 
4
Olaf Trzycieski Julian jak jesteś takim śledczym to zainteresuj się jak prezes i niektóre związki a raczej jeden ze związków chce podzielić kasę z nadwykonań. Proszę pani działaniem, a nie rozdawnictwem nie swoich trzeba zaistnieć a nie dalej trwać żeby ponownie wybrali?
20 dni temu
 · 
 · 
3
Dyzma Schneid
Czego wy oczekujcie od Pana Jędrzejczak jak byście nie wiedzieli że największym orłem w kutnowskim PIS jest Pań Klopotowski i reszta się nie liczy

 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
22 dni temu
Genowefa Ogonek Bo oni tylko liczą pieniądze.
22 dni temu
 · 
 · 
10
Samuel Leniek Dyzma jak to czego chcemy ? Niech ruszy dupę i zacznie działac bo jest członkiem PiS, a nie użala się nad sobą i palcem nie ruszy. Po co nam tacy radni ? Po co się zapisał do tej partii skoro teraz nie robi nic . Kogo się boi, głupawego Kondeusza ? Dlaczego nie ma od tak dawna wyborów nowych władz , dlaczego nic się nie dzieje ? Zwykły oszołom i debiliusz zmanipulował ich wszystkich . Pogonić tych wszystkich jego przydupasów jak ten Klimecki i reszta chołoty i zacząć działać zgodnie z tym co mówia władze PIS . a tak równie głupia jak kondzio blondi paula popodiuch rządzi wami jak pachołkami .Hahahaha
21 dni temu
 · 
 · 
24
Tristian Promczejkowicz z tej popodiach to niezły numer . wozi się od dawna z kondziem po Kutnie a jak spotka znajomych to łeb chowa pod pulpitem .przynajmniej tak dotąd robiła .
21 dni temu
 · 
 · 
23
Albert Grzywka Samuel ,a ty nie możesz się zapisać i zrobić porządku? Czego się boisz?
21 dni temu
 · 
Tymon Estko Albercie , ja niestety zapisałem się kiedys do partii świętego Tadeusza W. i teraz się tego wstydzę ale tylko ze względu na osobę tego świątobliwego nic nie robiącego wędrowca – korytożercę, który wspiera sitwę. Ciekawe tylko czy o tym wie pan Ziobro. P®óbowałem z koleżanką cos zrobić ale bezskutecznie jak dotąd. Będziemy próbować dalej ale jedno jest pewne: na Tadeusza tak jak na kłopota głosować już nie można !! Wystąpił bym ale ja nie jestem ziółkowskim i nie postępuje jak ten kameleon. Na razie czekam na to aż nasze informacje dojdą do min. Ziobry .
20 dni temu
 · 
 · 
13
Bonawentura Szmidowicz
O matko i córko, po raz kolejny tzw. media zmuszają nas do oglądania jakiś tam nijakich obmierzłych fizjonomii obleśnych politykierczyków , i to jeszcze w weekend!!
Żenujące i odrażające !!!
 · 
Udostępnij
 · 
33
 · 
22 dni temu
Lambert Dederkał
Mówi sie ze kłopot chce zostać dyrektorem szkoły ale przecież niemożliwe bo ten gostek może być jedynie cieciem w szkole a nie dyrektorem. W ogóle jak ktos taki może być tak bezkrtytczny aby wiedząc że ma iloraz inteligencji przedszkolaka dążyć do bycia dyrektorem ? Jedno jest pewne ,ten człowiek sprzeda siebie i partie za kazdą fuchę , nawet tę najmniej płatną bo jest goły .Tylko dlaczego w PIS milczą wiedząc kto to jest ? a co ci co są w tej partii ? nie próbują niczego zmienić ? nie informują pana Kaczyńskiego że ta mierna osoba kompromituje PIS ? Panie Jędrzejczak dlaczego pan nic nie robi skoro już tyle ludzi pana prosiło ? jest pan taki jak kłopot czy nie ma pan jaj ? stary chłop a boi się takiego elementu jak kondzio. Czego się pan boi ?Dlaczego nie zmienicie tego człowieka na kogoś normalnego ?? Przecież kłopot kupiony przez klike za koryto zacementuje patologiczny układ na kolejne lata . To szkodnik do kwadratu .Opamiętajcie się bo tylko PiS może to miasto uratować .
 · 
Udostępnij
 · 
43
 · 
23 dni temu
Antoni Racibor panie Jędrzejczak niech pan zacznie cos robić zanim ten głupek nie zrobi kolejnego głupstwa . jak sie pan pózniej bedzie tłumaczyć z tego że pan siedział cicho . jeśli tak ma być to ja juz na pana nie zagłsuję a głosowałem
23 dni temu
 · 
 · 
28
Pankracy Musiał Wiem ,że Pan Jędrzejczak robi dużo naprawdę dużo , ale nie ma wsparcia w lokalnym PiS co przekłada się na wyższe szczeble . A niestety wiele spraw miele się bardzo powoli i to niestety od pana Jędrzejczaka nie zależy. Są przecie inni radni spoza koalicji dlaczego oni nic nie robią , a jeżeli to tylko dla siebie. Nie znacie takich przypadków?
23 dni temu
 · 
 · 
9
Eugeniusz Chaszajdarowicz Kłopotowski powinien zrzec się funkcji przewodniczącego.
23 dni temu
 · 
 · 
27
Dymitr Grela Prędzej Wałęsa zostanie królem cyganów, niż Kłopotowski zrzeknie się funkcji przewodniczącego. Podobnwsiak jest królem żebraków? A kto jest królem złodziei??? Chyba nie Kłopotowski???
22 dni temu
 · 
 · 
22
Szczepan Suchostrzycki Pań Jędrzejczak to tylko mówi ale nic konkretnego jeszcze nie zrobił i nic nie zrobi nie wymaganie od tego pana tego co go przerasta ...
22 dni temu
 · 
 · 
24
Cyntia Sas Szczepan jak ci nie odpowiada pan Jędrzejczak to jeszcze jest sporo innych radnych zwróć się do nich a nie przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona. Poza tym są w powiecie radni co już przesiadują kolejne kadencje i nic nie zrobili do nich nie masz pretensji? Zwróć się do tych co ich nie przerosło siedzenie w ławach i psucie powietrza.
22 dni temu
 · 
 · 
5
Damian Solcyn Jędrzejczak podobno jest z Żychlina to niech tam idzie sie lenić .
20 dni temu
 · 
 · 
10
Nikodem Starożebrski
Ci panowie z rady powiatu zajmują się koszeniem ale kasy.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
23 dni temu
Tomisław Taszycki trzeba się pozbyć tych chwastów ! wszystkich jak jeden , nawet tego jędrzejczaka
23 dni temu
 · 
 · 
32
Anioł Pawlikowicz Na dwunożne, dwuręczne chwasty to Randap jest dobry albo wyciąg ze stuły biskupiej.
23 dni temu
 · 
 · 
27
Emanuel Czande Stajni Augiasza NIE DA się wyczyścić NIE idąc na CAŁOŚĆ - no chyba że chcesz tylko nawóz pochować pod dywanem-ale wierz mi śmierdzieć będzie dalej. Oczywiście, że na całość, efekty będzie widać szybko i za 2-3 lata kiedy przyjdą wybory ludzie zobaczą ze żyją w innym kraju i sondaże "same" pójdą do góry. Ale do tego 13 pln na godzinę i 500 to za mało kiedy sądy dalej skorumpowane, Ukraińcy niszczą rynek pracy, zagraniczne korporacje dalej maja lepsze warunki niż lokalny biznes a złodzieje nadal chodzą na wolności.
23 dni temu
 · 
 · 
27
Leonard Łukasz Szenberg
Koszenie powinni robić ludzie z drogownictwa przecież maja pracowników a nie zlecać tylko i kasa plus zapłacić gmina. Publiczne pieniądze nasze podatników. Kapruziak niech się wykarze a nie rylko zleca roboty

 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
23 dni temu
Orfeusz Andryszczak Czym? Chyba kosami? Caly rok by kosili jaka ich z 5 jest a Ty bys narzekal ze zarosniete. Ty poki co nie WYKAZALES sie ortografia i myśleniem. Ogarnij wkolo swojej dzialki. Ja tak robie i na nikogo nie licze i nie narzekam. Takie czasy. Nikt nie daje na tacy
23 dni temu
 · 
Anioł Pawlikowicz Na tacę to dają tylko dzicy katolicy przebrzydłym celibatowym obłudnikom. A reszta to musi zapier...szegomaja
23 dni temu
 · 
 · 
2
Adela Bedras Orfeusz ty to musisz być niezła gnida, co?
23 dni temu
 · 
Cecyliusz Akszak A co Ty myslisz Adela? Dzis tylko gnidy maja dobrze a ja nie narzekam. Ja gnida a Ty dysortograf. Nie ma idealow.
22 dni temu
 · 
Szymon Kniaznin Cecyliusz widocznie jesteś taką samą gnidą jak Orfeusz a i ideałem nie jesteś bo podobno duży jesteś a się jeszcze w nocy moczysz.
22 dni temu
 · 
 · 
2
Eustachy Maciek Szymonie Ty sie tak najarales glupim tematem ze chyba masz mokro. Ja dla picu a Ty masz zyciowy dylemat. Ja sie wycofuje bo jeszcze Ci sie krzywda stanie.
22 dni temu
 · 
 · 
2
Krystyn Hresny
Kiedy wreszcie powstanie strategia rozwoju oświaty, taka nie skopiowana od innych? Gierul (jak ptaszki ćwierkają) ma przejęć Troczewskiego, przed januszem sprawy w sądzie i w prokuraturze, to kiedy ci najwybitniejsi to przygotują, bo to im debich powierzył oświatę.
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
23 dni temu
Bolesław Fajfer Przebujają się do wyborów,a co nie mogą ? zawsze się znajdzie jakaś wymówka.
23 dni temu
 · 
 · 
16
Sergiusz Szymański Za strategię kasa wzięta więc wszystkk
23 dni temu
 · 
 · 
15
Aleksy Poręba Gierula i pawlaczek stworzyli gniota nazywając go Strategią rozwoju oświaty i wzieli nie małą kasę.Kasa mlsiu kasa bo to w ich życiu najważniesze,idąc do wyborów zwalą na Debicha,że im nakazał a oni niewinni
22 dni temu
 · 
 · 
8
Witold Michelewicz Drogi były kolego z platformy Krzysiu Debichu! Uważaj na fałszywych przyjaciół. I nie rób z siebie błazna i ofiary. Czarno widzę to wszystko.
21 dni temu
 · 
 · 
4
Amalgund Szołupa o jakiej strategi mowa przy takich tuzach jak dur. Smiałek z osrodka czy Pawlaczek Jerzy i j
21 dni temu
 · 
 · 
2
Ursyn Lutomski
Starosta z tymi radnymi robi co chce.Gdyz swoim poziomem intelektualnym są grubo ponizej jeg o choć i on do orłów się nie zalicza.Do tej pory nic znaczacego nie zrobił i nie zrobi...!!!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
24 dni temu
Julia Fankidejski Jak to nic nie zrobił? A kto w czasie jednej kadencji został dwa razy starostą?
23 dni temu
 · 
 · 
17
Bogna Rejtan Bo oni sa przywiązani do wylizywania michy a nie do obietnic wyborczych.
23 dni temu
 · 
 · 
14
Sergiusz Szymański tysiak bez podatku piechotą nie chodzi,można przesiedzieć calą kadencję mając wszystko w d..pie.
23 dni temu
 · 
 · 
12
Anioł Pawlikowicz Sergiuszu, to oni są złodzieje czy sabotażyści?
23 dni temu
 · 
 · 
9
Przemysław Wilderman
Znowu podwyższą kapitał spółki a z czego? Co zabrakło na podwyżki dla wybrańców?
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
24 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Spotkanie informacyjne Pałac Saski w Kutnie - rewitalizacja i funkcje przyszłego
Muzeum Regionalne w Kutnie zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne poświęcone przyszłości Pałacu Saskiego. Spotkanie pt. „Pałac Saski w Kutnie – rewitalizacja i funkcje przyszłego kompleksu” odbędzie się 31 maja o godz.... [więcej]
Sport
W Kutnie trwają Półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek
Dziś kolejne w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie kolejne mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. O godz. 12.00 Basket Go Przemyśl zmierzył się z Mistrzyniami Województwa – KKS Pro-Basket Kutno z wynikiem 46:43.  Zapraszamy jutro o godz.  10:00 MPKK Sokołów OSiR... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Dyskretna pozna Pana Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Zainteresowany? czekam na twoją wiadomość jednakże nie trać ani mojego ani sw... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Doroteusz Dunkiel:
2 minut temu
Wstyd. Jak można było popierać kogoś takiego jak górnik?
Ola Rzadkiewicz:
3 minut temu
Dzień dobry, niektóre posty zostały zabezpieczone do postępowań sądowych. Pozdrawiam
Przemysław Beczkowicz:
4 minut temu
Za dużo polityki w tych szkołach. Gdzie są uczniowie?
Emil Ziezelski:
6 minut temu
W Starostwie urządzają spotkanie tego pana. Starosta Debich jest podobno człowiekiem prawicy, blisko współpracuje z panem posłem Rzymkowskim. Pan Adam Bodnar dał sie poznać jako osoba niezbyt przychylnie ustosunkowana do PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, był w pierwszym szeregu przeciwników zmian. Prawicowe media często podkreslają, że poglądy pana Bodnara są lewicujące i wyrażały obawy o to, czy na funkcji rzecznika będzie obiektywny i bezstronny. Ich wątpliwości okazały się uzasadnione.

Panie Klopotowski, czas na działanie. Proszę powiadomić pana wojewodę Raua z PiS oraz pana prezesa Kaczyńskiego, komu udostepnia salę w Starostwie pan Debich, Starosta Kutnowski.
Demetriusz Zwirski:
25 minut temu
Pekaes jeździ, MZK jeździ, Marqus jeździ, Sandbus jezdzi a na Twoją wioskę dojechać nie można?
Bruno Kampo:
32 minut temu
Barnim Kidey jak to w czym w dbaniu o własny interes, prawda Konradzie Piwo?
Bruno Kampo:
38 minut temu
Och, chyba ludziska nie piszą do pana "rzecznika", że objazdówkę po prowincji robi
Hubert Idikiewicz:
47 minut temu
Boże, ludzie! Dla was już nie ma żadnej nadziei...
Tomisława Petru:
1 godzin temu
Jak mawiał klasyk - micha jest najważniejsza
Aaron, Kurcewicz:
1 godzin temu
Pewni ludzie wspierali w kampanii Łebskiego. Pytanie czy wspierali go dla dobra powiatu czy dla własnego jest pytaniem retorycznym. Dziś mogą liczyc na jego wdzięczność. Można ten komentarz uznać zjadliwym czy złośliwym, ale poza takim określeniem nikt żadnych argumentów nie znajdzie, bo takie są fakty. Tylko nie dziwmy się potem, że młodzież ma taki, a nie inny stosunek do naszego środowiska
Mirosław Trzebiatkowski:
2 godzin temu
Najbardziej środowisku psują opinię związkowcy. Bo część z nich za michę jest gotowa poprzeć każdego, nawet górniczynę i bardziej niż edukacją zajmują się polityką. Edukacja jest na dalszym planie.
Hubert Idikiewicz:
2 godzin temu
Wszystkie te wasze zjadliwe komentarze na temat tej nowej szkoły tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, że środowisko nauczycielskie, szczególnie kutnowskie, jest wyjatkowo zawistne, perfidne I złośliwe. Jeden nauczyciel utopilby drugiego w łyżce wody za parę nadgodzin. Nie daj Boże odniesiesz jakiś sukces dydaktyczny - od razu inni belfrzy skoczą ci do gardła. Masz trochę lepsze warunki pracy w szkole i ciut wyższe zarobki, zaraz inni 'życzliwi' wbija ci nóż w plecy. Nie dziwcie się, że mnóstwo ludzi was nie cierpi i traktuje jak zło konieczne. Sami sobie na to zasluzyliscie.
Rafał Bukar:
3
 · 
3 godzin temu
Widzac swoj blizki koniec sitwa chwyta sie oszczerstw , pomowien i szkalowania wszystkich swoich przeciwnikow bo to tylko potrafi najlepiej,chamstwo i mirnota wychodzi na wierzch.
Pankracy Blau:
3 godzin temu
Czy składając tam CV warto dołączyć kilka ciepłych słów o Łebskim?
Rafał Bukar:
3 godzin temu
Panowie politycy kury wam prowadzc szczac zamiast zajmowac sie polityka jak mawial Marszalek Jozef Pilsudski
Salomea Sokół:
2
 · 
3 godzin temu
No jak są nauczyciele z CKU i ZDZ to rzeczywiście elita
Bolesław Masło:
3 godzin temu
Był konkurs na dyrektora czy wybrano jedną jedynie słuszną kadydatkę?
Orfeusz Ciekawy:
2
 · 
5 godzin temu
Wiesiek nie czekaj zgłoś takiego Gerarda bydlaka do prokuratury.
Tina Kościuk:
2
 · 
5 godzin temu
Żadna nastająca ekipa poprzedników nie rozliczała bo w każdej ekipie jest kilku co są od lat więc by musieli siebie rozliczać , prawda?
Vanessa Młynarski:
5
 · 
6 godzin temu
"Korespondowałem z panem Bryłką. Głosowanie było tajne, to moja sprawa jak głosowałem, pozostawiam to więc bez komentarza - mówi radny Wojciech Ziółkowski" Otóż nie robi pan łaski. jest pan opłacany z naszych podatników pieniędzy więc pana obowiązkiem jest odpowiadać na pytania.Najciekawsze artykuły
 ·  11
3 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  3
4 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  41
4 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
5 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
6 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
6 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
9 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
9 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
10 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
10 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
10 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
12 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
13 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
13 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
18 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
18 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
20 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
25 dni temu
Takie kino...
 ·  4
27 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
27 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
27 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
28 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
28 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
29 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
30 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności