eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 27.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
W związku ze stwierdzeniem nieprawidłowości w zakresie dysponowania środkami finansowymi prezydent Kutna Zbigniew Burzyński 8 maja br. złożył do Prokuratury Rejonowej w Kutnie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez jedną z pracownic Urzędu Miasta Kutna z Wydziału Finansów i Budżetu.

Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!, ./upload/articles_pakiety/33727/01_obraz.jpg


-Z pracownikiem tym został rozwiązany stosunek pracy w trybie natychmiastowym (art. 52 Kodeksu Pracy) - informuje Biuro Prasowe kutnowskiego magistratu.

Jak się dowiadujemy nieoficjalnie chodzi o nieprawidłowości związane z finansami miasta, proceder miał trwać kilka lat.

Aktualizacja 9 maja: Biuro prasowe kutnowskiego magistratu dementuje informację o nieprawidłowościach w naliczaniu podatku od nieruchomości. Czy Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna opowie dziś o podejrzeniu jakiego przestępstwa zawiadomił? Dowiemy się wkrótce na sesji Rady Miasta Kutna, która zaczyna się o godz. 10.30

Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędnik zwolniony!

wandea, 08.05.2017 15:26|czytane: 8642 razy|93 komentarzy|komentuj
Maciej Rzetecki
Dymitr Suczok
Aco w sprawie która prowadzi prokuratura sieradzka. Do tej pory zdaje się nie było komentarza prezydenta ani nikogo z UM. Nikt nie pisze również o całej sprawie. Cisza
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
16 dni temu
Polikarp Czop
ALE JEST WESOŁO - BO PISMAKI ETATOWO PISZĄ O WSZYSTKIM , ALE NIE NA TEMAT. oJ ISTAŁO SIĘ WESOŁO CHOĆ NIEKIEDY OBRZYDLIWIE.
 · 
Udostępnij
 · 
17 dni temu
Edgar Ciopa Polikarpie chcesz coś zmienić ,czy nie ?
16 dni temu
 · 
Wasyl Jedłoszczyk Dalej POLIkarp z posad miasta, nowymi Cię pchniemy tory.... Edgar! nie gadaj z nim. Szkoda nafty. Róbmy swoje! Media kreują rzeczywistość. Pismaki muszą pisać o wszystkich patologiach, których narosło co niemiara. Jest to nie tylko ich obowiązkiem, ale i powinnością. Dobrze, że eKutno podejmuje wyzwania i pozytywnie nakręcającymi działaniami walczy o lepsze jutro w mieście i w powiecie. Obrona Ziemi Kutnowskiej przed wszelkimi patologiami i nieprawidłowościami jest niezbywalnym obowiązkiem każdego mieszkańca. EKutno! Tak trzymać! Bogu dziękujmy! Ducha nie gaśmy! A zwycięstwo przyjdzie z czasem. Te Deum laudamus..... NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI...PTO"R".
16 dni temu
 · 
 · 
7
Bohdan Mazur Ej Wasyl weź koło .......
2 dni temu
 · 
Serwacy Wawrzykowski
Jednak Kutno to wieś ,miasto jest w gminie Bedlno, a dokładnie w Pleckiej Dąbrowie ,tam chłopaki wiedzą jak się takie sprawy załatwia... Ich też chcieli okraść z ziemi i postawić wiatraki .Drugie instancje sądowe już dla nich korzystne wyroki wydają.Ale oni PRAOJCA się słuchali ,nawet wariat !
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
17 dni temu
Mieczysław Krampenhauzen Tam też wójt chciał stworzyć królestwo,nawet co niektórym zaczął dymać kobiety,a poniektórzy zaczęli go tytułować królem (to nie żart).Ale jak mu się paru gości do czterech liter dobrało to teraz musi organizować zjazd miłośników Cuckold-u i zlot SWINGERSÓW i czynnie w obydwu uczestniczyć(sic),to też nie żart.Poczytajcie sobie,na ekutno,jak oni to rozegraliiiTzw.fora wiatrakowe.JEBNIJCIE W TYCH SWOICH TUZÓW OD TEJ STRONY,CO BELETRYSTYKI NIE CZYTACIE ,PRZECIEŻ CAPONE WSADZILI ZA PODATKI,A NIE ZA TO ,ŻE ODSTRZELIWAŁ LUDZIOM GENITALIA ,KAPISKO!!!!
17 dni temu
 · 
 · 
14
Karol Kpiel
A poleciała głowa tego pod kogo podlegała bezpośrednio ta urzędniczka?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
17 dni temu
Klara Styczeń Nie on zapewne awansuje lub już awansował.
17 dni temu
 · 
 · 
7
Bohdan Mazur Karol i Klara na wasze głowy to tylko koło ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2 dni temu
 · 
Ananiasz Handelsman
jak nazywa się ta pani plotki mówią że to siostra dyrektora od kultury ,,, wsadzić ją do Łęczyckiego więzienia przecież stoi puste
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
17 dni temu
Olaf Kusper Dyrektorów od kultury to w Kutnie dużo a więc który to?
17 dni temu
 · 
 · 
5
Władysław Alibej To nie ta...
15 dni temu
 · 
Bohdan Białaczowski
CHYBA NIE WIESZ O CZYM PISZESZ KOLEGO! BURZA JAK NIKT DOTAD NIE WPROWADZIŁ TAKIEGO NEPOTYZMU W URZĘDZIE. NIE ŚMIAŁBYM TAK PISAĆ O UCZCIWYM CZŁOWIEKU. KTO KRADNIE TEN ODPOWIE... MAM NADZIEJE ZBYSZKU!!
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
18 dni temu
Franciszek Rządz Burza wprowadził nepotystyczną dyktaturę ciemniaków. I chce aby to trwało wiecznie. To jest tyrania! PTO"R".
18 dni temu
 · 
 · 
6
Jarosław Piecek
KTO KRADNIE TEN ODPOWIE I BASTA ! A PYSKACZE PRECZ OD PREZYDENTA, KTORY DLA MIASTA ROBI JAK NIKT DOTĄD. jesteście DENNI PYSKACZE I CZEPIACIE SIĘ NIEWINNYCH LUDZI DOBRZE KIERUJĄCYCH MIASTEM KUTN.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
18 dni temu
Bruno Zydel Oj dupy się palą a wy udajecie ,że nic się nie dzieje? Ty zaś chyba za dużo wypiłeś i następnym razem połóż się spać i nie lukaj w komputer bo jak ciebie pukną w czuły punkt to będziesz śpiewał jak eunuch.
18 dni temu
 · 
 · 
5
Iwo Banckow Jarosławie P. nie idź tą drogą. Jesteś sługusem tyrana, wtórnym analfabetą i cierpiącym na niedorozwój kory mózgowej, strun głosowych i organów wydalania zewnętrznego. Można się z tego wyleczyć. Tylko trzeba chcieć. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
18 dni temu
 · 
 · 
3
Franciszek Rządz Jarosław Piecek! Drogi bracie - azymut dla Ciebie czyli fragment recepty na oświecenie: Mówi się, że droga oświecenia, czy wyzwolenia jest dla odważnych, a nie dla tchórzy, a jeszcze w spustoszonym obecnym świecie, kiedy jesteśmy straszeni przeróżnymi dziwactwami, niektórych pseudo-duchownych, którzy nami też manipulują w celu osiągnięcia swoich zysków. I jak tu znaleźć odwagę, aby badać nową drogę? I ciągle nurtujące pytanie: jak stłumić wszystkie cierpienia, które dręczą nas w życiu i być zawsze szczęśliwym? Jak tu pogodzić się z dominacją męża/żony, jak sobie poradzić z trudnymi dziećmi, z kłopotami finansowymi, chorobami... to wszystko najbardziej przyćmiewa nasz wewnętrzny spokój, tak w dzień jak i w nocy. Ludzie są w pułapce, widzą swoje i obce błędy, i cierpią. Najgorsze, że nie wiadomo jak się z tego stanu uwolnić, nie zawsze jest to możliwe ... ale można ... uwierzcie mi ... uczynić sobie z tych wszystkich rzeczy broń poddania i ofiarowania się. W dodatku wzmocnić ją poprzez własne wyznanie błędów i prośbę o wybaczenie. W ten sposób niszczycie korzenie własnego błędu, z którego wyrasta wasza determinacja, nienawiść i wstręt do życia. PTO"R".
18 dni temu
 · 
 · 
3
Herman Mehmed Franciszku jakiś Ty mądry i czysty, że aż przykro słuchać. Chodzący ideał prawiący morały innym. Walnij się w pierś a najlepiej w łeb i spójrz w lustro a ono ci odpowie że Twoje sumienie wysyła sygnały, obyś odczytał je właściwie.
17 dni temu
 · 
 · 
4
Mieszko Meszczeryn Herman a ty i cała ta twoja zgraja macie sumienia czyste bo nieużywane , tak?
17 dni temu
 · 
 · 
3
Marcin Małyszka Widzę Hermanie, że masz bielmo na oczach i źle widzisz. Bo czysty nie jestem. Komin czyściłem, później diabła do piekła wpędzałem i tak się tym wszystkim upierdzieliłem, że wyglądam jak murzyn. Jakie morały ja komu prawię? Ja tylko oświecam ciemne masy i ciemne typy. Robię swoje. Nie jestem żadnym chodzącym ideałem. Ideały nie istnieją. Jestem zimnym draniem cały czas poruszającym się pod górę po prawej stronie. I tyle. W pierś się walnąłem. W łeb (głowę?) też. Spojrzałem się w lustro i zobaczyłem nie diabła, tylko murzyna. Powiem, że mi nic nie odpowiedziało. Milczało. Staram się właściwie odczytywać sygnały wysyłane przez sumienie. A jak to wychodzi? To nie mnie oceniać. To tak w skrócie, bo poruszyłeś temat na Nocne Polaków Rozmowy. Najgorsze to, że sumienia nigdzie nie widzę, ani w lustrze, ani nigdzie indziej? Piszesz, że jestem mądry? Przecież każdy głupi ma swój rozum, ja też. Idę teraz się umyć po tych brudnych robotach i będę czysty. A czy mądry, to nie wiem. Wydaje mi się, że jestem nie głupi i nie brudny. Czytam eKutno i staję się coraz mądrzejszy. Jak się pobrudzę to pójdę się umyć. I będę czysty. O higienę duszy i ciała trzeba dbać. O tężyznę umysłową i fizyczną też trzeba dbać. I o zdrowie trzeba dbać. Hermanie! Jak Ci przykro słuchać, to nie słuchaj wcale. Nie musisz. Zajmij się czymś ciekawszym. Zacznij czytać eKutno. Powodzenia! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
17 dni temu
 · 
 · 
3
Arkadiusz Boczeń Marcin z Bogiem, Amen.
17 dni temu
 · 
 · 
4
Tobiasz Dwornik Amen. I z Duchem Twoim. Nie spoczniemy! Tak nam dopomóż Bóg.
17 dni temu
 · 
 · 
3
Lechosław Adaszewski ten Marcin Małyszka to super hejter jest. A ten tekst to pokazuwa. Porażający i powalający. Mocny! Ciekawe ile bierze za teksty?
17 dni temu
 · 
Dawid Rylski
Żartujesz chyba to już połowa by nie żyła
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
18 dni temu
Gustaw Biała Może nawet więcej.
17 dni temu
 · 
 · 
2
Feliks Konstancin
powinniśmy wrócić do prawa międzywojennego, kiedy funkcjonariusz publiczny za malwersacje dostawał karę śmierci
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
18 dni temu
Serwacy Wawrzykowski Jakiego państwa,przepraszam?Bo w Polsce i owszem urzędnicy byli surowiej karani od zwykłych obywateli ,z reguły podwójnie .Ale to wszystko !Tzn.gdybyś np.Ty Feliksie dokonał aktu ekshibicjonizmu w parku przy D.K. i wystraszył dajmy na to Panią Redaktor Rzadkiewicz dostałbyś pół roku do odsiadki i wpier...ol od Pana Czarka.Natomiast gdyby np .wice prezyd.Boczkaja ,albo Pan Trzeciecki pokazli genitalia Pani Zwierzyńskiej poszliby siedzieć na rok.KAPISKO!! !A co do kary śmierci , jedyny urzędnik(bo takim był wtedy dyr państw. zakł. )jaki został stracony to Pan Wawrzecki (ojciec Pawła-aktora) i nie w okresie międzywojennym ,a po wojnie (drugiej ,oczywiście) Jednak Kutno to wieś, poza tym strasznie tu nudno.Wracam na wiatrak-wariat
17 dni temu
 · 
 · 
10
Ofelia Oleksik Bo już się pogubiłam.To ile by w końcu dostał do odsiadki Pan Prezydent Burzyński gdyby się obnażył np. przed Lusią rok ,czy pół roku?
17 dni temu
 · 
 · 
9
Roman Ryczel Feliksie, to nie jest prawo międzywojenne. To jest "prawo" Gomułki, które ma korzenie w czasach Stalina - najpierw tzw. "proces pokazowy" z uzyciem całego aparatu propagandowego, a później "kara" śmierci.
17 dni temu
 · 
 · 
10
Rozamunda Ostroróg Wreszcie jakiś kumaty kutnowianin zabrał głos !
17 dni temu
 · 
 · 
8
Hilary Bohdanowski
Złodziei karać bez skrupułów a urzędnikom dożywotnio zakazywać pracy na takich stanowiskach. Bardzo dobrze zrobił prezydent że wyrzucił ją z pracy nie czekając na ostateczne wyniki postępowania karnego. Jeżeli wykryto przekręty a podobno jeszcze ta pani się do nich przyznała to nie można było zrobić inaczej.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
18 dni temu
Makary Latalski Szkoda ,że innych nie wyrzucił i w dalszym ciągu czeka?
18 dni temu
 · 
 · 
3
Lucjan Chmiela Weź koło ....
17 dni temu
 · 
Kosma Kurle
Burzyński i jego paka muszą co jakiś czas kogoś poswięcic, aby opinia publiczna byla zadowolona z "praworzadnej" władzy samorzadowej, która "każdą złotówkę obejrzy z dwóch stron, zanim wyda".
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
18 dni temu
Alfred Niesuchojeżski
Starosta powiatu z wyrokiem pracuje a tu patrzcie nie ma wyroku a zwolnienie- czy prawo jest jednakowe dla wszystkich czy nie?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
18 dni temu
Zbyszko Hrycek są równi i równiejsi. Niestety....
18 dni temu
 · 
 · 
3
Makary Latalski Niestety nie jest równe czego doświadczyłem na swojej skórze.
18 dni temu
 · 
 · 
5
Feliks Brytan
Zabrakło pani skarbnik zabrakło naczelnika którego sprzedano do Starostwa i już są kwiatki. Błędne decyzje panie prezydencie co do obsady stanowisk kierowniczych w najważniejszym wydziale urzędu.Zabrakło fachowców ludzi z doświadczeniem i wiedzą, obydwoje posiadali tytuły naukowe Wróć panie Piotrze i uzdrów ten urząd. W Starostwie finanse bez zastrzeżeń.
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
18 dni temu
Gerwazy Andruchowicz Człowieku przecież to się działo właśnie za tych których wymieniłeś . Głupa walisz?Po prostu tak walisz głupa ,że nie sposób inaczej cię określić.
18 dni temu
 · 
 · 
15
Jordan Adelstein O kurcze to ty Feliks chyba jakiś podwójny agent wiesz co w mieście i wiesz co w powiecie . Co jeszcze nam powiesz? Rzecznik już wyzdrowiał? Na jakie stanowisko się szykuje ?Coś Feliksie na ten temat, co?
18 dni temu
 · 
 · 
8
Sławomir Kwiatek Wiem wszystko, kto z kim, gdzie i dlaczego? Ale nie powiem.
18 dni temu
 · 
Abercjusz Widwont Zabrakło nadzoru przez osoby wymienione powyżej no i szefa szefów.
18 dni temu
 · 
 · 
5
Cezar Osmianiec Niech was szlag najjaśniejszy trafi miejsko powiatowi ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!
18 dni temu
 · 
 · 
3
Walenty Kowalk
Czyli co? Jeśli podatek od nieruchomości był naliczany w nadmiernej wysokości tzn że teraz podatnicy będą domagać się zwrotu nadpłaty?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
18 dni temu
Nestor Kepusta
Słoneczko późno dzisiaj wstało
I w takim bardzo złym humorze,
I świecić też mu się nie chciało,
Bo mówi, że zimno na dworze.

Lecz gdy piosenkę usłyszało,
To się tak bardzo ucieszyło,
Zza wielkiej chmury zaraz wyszło
I nam radośnie zaświeciło.

Słoneczko nasze, rozchmurz buzie,
Bo nie do twarzy ci w tej chmurze,
Słoneczko nasze, rozchmurz się,
Maszerować z tobą będzie lżej!

Słoneczko nasze rozchmurz pyska,
Bo nie do twarzy ci w chmurzyskach,
Słoneczko nasze, rozchmurz się,
Maszerować z tobą będzie lżej!w kierunku zeznań
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
18 dni temu
Radomir Boratyński
WIELKA BURZA NADESZŁA! NASZ UCZCIWY I PRAWY PREZIDENTO ROBI CZYSTKI NA POKAZ CO TAM W KOSZYKÓWCE SŁYCHAĆ?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
18 dni temu
Kamelia Waisowski Masz rację to jest taka pokazówka ,że my prawi ,uczciwi a ktoś nam zrobił kuku. Ale to trwało kilka lat i co nikt nie zauważył ? za dużo kawy i herbaty a za mało zainteresowania praca . Mniej cosobotnich imprez .
18 dni temu
 · 
 · 
5
Lucjusz Gron Ideał sięgnął bruku! Kutno marnieje! Róże więdną! Sromotna burza niszczy wszystko! Nie wiem co w koszykówce? Podobno lipa! A co tam w polityce lokalnej? Burza i sitwa nieustępliwie, wszelkimi sposobami trzymają się stołków. W kutnowskim radiu "Reduta" mówili, że nad Kutno nadchodzi jakaś wielka, o potężnej sile rażenia wichura. Na pewno mocno zawieje! A czy zamiecie? I czy brudy z posad miasta i powiatu wymiecie? Tego nikt nie wie. Nieznane są wyroki Niebios. Politolodzy, socjolodzy i inni spekulują, że koniec burzy jest coraz bliższy. Ciekawe co będzie po burzy? Wydaje się, że jego śmieszność, straszność i wysokość Burzyński powinien natychmiast abdykować. Dla dobra ogółu...PTO"R".
18 dni temu
 · 
 · 
6
Marta Sinicki Lucjuszu a może by tak w Kutnie zrobić ten urząd dziedziczny jak był taki dobry? nasze słońce z nad Ochni słabo dzisiaj grzeje bo rano tylko 3 stopnie.
18 dni temu
 · 
 · 
3
Radomir Bernard Monarchia na pewno lepsza jest od pełnej oligarchów plutokratycznej i pajdokratycznej anarchii. Tylko musi to być monarchia rezolutna, a nie absolutna. Marto! A może by utworzyć takie małe Księstwo Kutnowskie? Taką Szwajcarię Kutnowską? Kiedyś było wspaniałe Księstwo Łowickie. Wydaje mi się, że to jest lepsza droga od tej po której stąpamy teraz. Sanderus Times pisze: "Republika to anarchia.Precz z arystokracją! Precz z oligarchią! Precz z partiokracją! Precz z plutokracją! Precz z pajdokracją! Precz z republiką. Precz z demokracją głupoty. Niech żyje dyktatura mądrości. Niech żyje monarchia. Niech żyje mądrokracja i dobrokracja. Monarchia to hierarchia, bezpieczeństwo i restauracja. Republika to oligarchia, anarchia i marginalizacja. Monarchia to ład, skład, porządek i spokój. Król panuje, lud rządzi, naród pracuje, kraj kwitnie. Republika to wojna, brud, smród i ubóstwo. Króla nie ma, srul kolaboruje, wilki kradną, hieny grasują, szczury rządzą, owce błądzą, kraj marnieje. Monarchia to zaciszna owczarnia. Republika to wybuchowa wilczarnia." Marzy mi się taka "szwajcaria kutnowska". Takie piękne Księstwo Kutnowskie. Oczywiście bez burzy i sitwy. Czy to jest marzenie ściętej głowy? Nigdy nic nie wiadomo? Wróciłbym wtedy z uchodźstwa. Pomarzyć dobra rzecz. Czy to są niepoprawne marzenia? PTO"R".
18 dni temu
 · 
 · 
3
Serwacy Wawrzykowski A DLACZEGO NIBY LUD MA RZĄDZIĆ ,A NARÓD PRACOWAĆ.?CZEMU NIE ODWROTNIE? wracam na wiatraki ,nudy tu straszne- wariat
17 dni temu
 · 
 · 
7
Lechosław Adaszewski Oj Serwacy,Serwacy. Znowu szukasz dziury w całym. Od kogo się zaraziłeś? Może te wiatraki źle na Ciebie wpływają? To tak wesoło na tych wiatrakach jest? Nie byłam jeszcze tam i nie znam tego tematu. Lud ma rządzić, czyli mądrzy i dobrzy ludzie, a dziki, głupi i ciemny naród niech pracuje i się uczy to może wyjdzie na ludzi. Mój ojciec jest synem Polaka i Ukrainki. Moja mama jest córką Żyda i Niemki. To jakim narodem ja jestem? Tak więc redaktor "SANDERUS TIMES" dobrze pisze. Niech wszystkie narody zapierdzielają, mądrzy i dobrzy ludzie niech rządzą, a król niech panuje nad całym tym cyrkiem. NIECH Ż

ywi
17 dni temu
 · 
Lechosław Adaszewski cenzura się wpierd.... YWI NIE TRACĄ NADZIEI.... wnuczka Forsycja - wolontariuszka PTO"R".
17 dni temu
 · 
 · 
2
Placyd Bronk Ja też mam problem z tożsamością,ponieważ uwielbiam zupę pomidorową i góralską muzykę .Natomiast nie lubię sexu i dzikich kobiet . I jak tu w Kutnie żyć ??? No jak???
16 dni temu
 · 
 · 
2
Amalgund Gutsch
Wybory idą.... znajdźmy ofiarę i pokażmy jacy jesteśmy praworządni.... Tylko dlaczego teraz . Proszę pomyślcie logicznie. Pokazówka..... i tyle w temacie. Ciekawe ile lat to trwało i nikt się nie zainteresował....
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
19 dni temu
Eleonora Scrafiński Podobno to trwało od 2014r no to quźwa gdzie był prezydent?To tak jak z listami przy wyborach .Jednych zawiadomili prokuraturę ( bo startujące osoby były niewygodne) a innym jakoś chyba oddali te listy, a później to nawet nie wiedzieli ,że takie coś było prawda paniusiu?Co nie wdzieli , nie wiedzieli albo pozapominali , gdzie były inne służby , gdzie byli dyrektorzy , kierownicy co ich tam całe stado?No to w takim razie kontrola CBA i NIK to fikcja czyż nie?
18 dni temu
 · 
 · 
9
Hieronim Zickerman Eleonora - proponuje zajrzeć do przepisów kodeksu wyborczego kiedy się listy zwraca a kiedy zostawia w dokumentacji. Zanim wyrazisz na forum te swoje zarąbiste mądrości, w które większa połowa niedouczonych uwierzy to najpierw se wyedukuj!!!! matko z córką co za gamonie
18 dni temu
 · 
Bolesłw Kanarek Hieronimie ty niegamoniowaty urzędasie . Ja nie muszę się znać na przepisach , ale urzędnik tak.Wasze kodeksy wyborcze mam w swoich zarębiastych jak to napisałeś mądrościach i powtarzam ci ,że paniusia zapomniała no to pytam co to za urzędaska sługusie?
17 dni temu
 · 
 · 
2
Łazarz Marek Fcdorko podobno sprzątaczka ,, przytuliła 2 rolki papieru toaletowego! ,, CO PREZYDENT TEGO NIE WIDZIAŁ? zwolnić dziada z urzędu!!!!!
17 dni temu
 · 
 · 
2
Wacław Zebrdowski
I po co to prokuratorskie zadęcie? Magistracka urzędniczka zawyżała podatki od nieruchomości nie dla osobistego zysku ale aby nadprogramowo pozyskane pieniądze przeznaczyć dajmy na to na dofinansowanie np. miejskiej oświaty, remont dróg czy też na w miarę godziwe premie dla zapracowanych ponad miarę prezydentów , naczelników czy też rajców miejskich ( a wśród nich jest wszak przecież nasz AQUADELFIN - sam ci to Paweł Markiewicz).
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
19 dni temu
Jaromir Kozika Super.
19 dni temu
 · 
 · 
10
Sandra Sołtykowski Jeśli tak to nie ona powinna odpowiadać tylko szef wydziału i szef szefów
19 dni temu
 · 
 · 
10
Karol Antonyk Wacławie takie bajki to wnukom
19 dni temu
 · 
 · 
9
Jaromir Rzemieński a niedawno bzla kontrola NIK, CBA itp po ktrej nie wzkayano nieprawidowođci hehe
19 dni temu
 · 
 · 
11
Sergiusz Krzesz I jak zwykle Markiewicz. Kto na tego typa głosował?
19 dni temu
 · 
 · 
11
Bernard Horodelski No właśnie jak była przeprowadzana kontrola z CBA i NIK skoro nic nie wykryto? A czy prezes NIK to nadal Kwiatkowski zdaje się ,że chyba z PO i tez miał jakieś zarzuty czy mi się tylko wydaje?
18 dni temu
 · 
 · 
11
Emilian Główczewski Bernard a ty tak od siebie czy wynajęty obrońca?
18 dni temu
 · 
 · 
5
Serafina Borecki Emilian chyba chodzi ci o Jaromira?
17 dni temu
 · 
 · 
2
Ernestyna Róg
Skoro zgłosił o możliwości popełnienia przestępstwa o możliwości powtarzam to dlaczego już pracownika zwolnił z art52?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
19 dni temu
Herbert Mleczek bez wyroku w imieniu RP, każda osoba jest niewinna
19 dni temu
 · 
 · 
6
Sandra Sołtykowski A nie powinien prezio zwolnić też Adamskiego? A przecież też zawiadomienie do prokuratury poszło, nawet generalna nadzoruje.A Szczepanika za długi, które miastu zrobił MKS? prawie 400 tysięcy piechotą nie chodzi. Szczepanik ich kontrolował czy nie? Wiedział że lipę robią?
19 dni temu
 · 
 · 
15
Klemens Pawlic No właśnie dobrze napisałaś Sandra Sołtykowki . Czemu w/w sprawach nie podał do prokratury i nie zwolnił w trybie natychmiastowym z art 52, no dlaczego ?
18 dni temu
 · 
 · 
8
Sergiusz Rogowski Ernestyno otóż pracodawcy do zwolnienia w trybie art.52 wystarczy dowód jakim dysponuje w miejscu pracy m.in. przyznanie się pracownika do popełnionego czynu i wierzę że takim dowodem dysponuje prezydent. Postępowanie prokuratorskie to kolejne sankcje jakie mogą wynikać z kodeksu karnego.
18 dni temu
 · 
 · 
11
Tristian Bułhak A w innych sprawach dowodami nie dysponował? Przecież inne sprawy były i są do tej pory głośne a nawet toczą się w prokuraturze i co to nie dowód ?
18 dni temu
 · 
 · 
3
Hugo Rycerz
ODPOWIE TEN CO KRADŁ. ZAWSZE TAK BYŁO I TAK BYĆ MUSI I BASTA.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
19 dni temu
Serafina Lesserowicz
zawsze tak było przynajminej kiedyś ,żer za to co zrobił pracownik odpowiadał szef. A teraz co? Kto za to odpowie czy tylko ten pracownik?
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
19 dni temu
Leszek Harasiewicz
A co robi tam skarbnik i kierownik wydziału?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
19 dni temu
Adalbert Zdziechowicz Skoro to było od kilku lat to gdzie był nadzór w postaci pani co odeszła na emeryturę i pana co się zajmował podatkami od nieruchomości i teraz pracuje w innym urzędzie? Nadzór i jeszcze raz nadzór. Jak im się te cyferki przez tyle lat zgadzały?I co się w końcu stało ,że przestały się zgadzać?
19 dni temu
 · 
 · 
19
Baltazar Cięszkowski A dlaczego miały się nie zgadzać? Podatków nie dopasowujemy do jakiejś sumy, tylko wyliczamy takie, jakie wychodzą z przepisów.
19 dni temu
 · 
 · 
3
Feliks Trzewiczek
Ten pracownik to podobno chciwa pani z rudymi włosami
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
19 dni temu
Jerzy Sopielka z rudą szparką
19 dni temu
 · 
 · 
8
Norbert Kozieradzki
no to może wreszcie cos się ruszy ? Jak ten pracownik będzie mądry to wykorzysta tę sytuację do powiedzenia prawdy o tym przybytku zła
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
19 dni temu
Aron Brozyna
Teraz należałoby tylko dobrze tj. dokładnie, a nawet bardzo dokładnie, albo jeszcze bardziej dokładnie przesłuchać tego pracownika na temat wszystkich ewentualnych nieprawidłowości w UM, które zapewne zaobserwował przez lata pracy. Myślę, ze słuzby miałyby tu ogromne pole do popisu i sukcesu w walce z tym, co patologiczne. Może się ktoś zainteresuje ?
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
19 dni temu
Dawid Ejsmont Tak sie powinno stać bez względu na to co ten pracownik zrobił. Można by złagodzić mu karę za szczerość w sprawach cięższego kalibru ! Drogi pracowniku to twoja szansa więc z niej skorzystaj jeśli masz coś mądrego do powiedzenia .Broń się bo, być może jesteś tylko kozłem ofiarnym ?!
19 dni temu
 · 
 · 
20
Bolesłw Wilczyński Zgadzam się że to okazja jaka się rzadko zdarza aby dowiedzieć się czegoś na temat funkcjonowania tej burzastej firmy od strony „kuchni” , ale niech tego nie robi instytucja zaprzyjaźniona z bełkotliwym władcą słońce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 dni temu
 · 
 · 
20
Roman Taranina za milczenie mi dobrze płacą
19 dni temu
 · 
 · 
12
Alfred Jacynicz Mali malency zazdrośnicy ha ha
19 dni temu
 · 
Teodor Skowski Zazdrośnicy? A czego tu zazdrościć pójdzie siedzieć za przekręty, więc niech utopi tam jeszcze z paru bo jest za co, a jak będzie mądry to pójdzie na świadka koronnego i powie co trzeba komu trzeba i będzie żyć lepiej niż Ci co go wsypali
19 dni temu
 · 
 · 
19
Karol Antonyk Teodorze za dużo amerykańskich filmów oglądasz
19 dni temu
 · 
 · 
3
Bazyli Lutnicki Karol już wam się ogony palą a wy jeszcze łby podnosicie . Co za buta i arogancja.
18 dni temu
 · 
 · 
6
Józef Szadovsky Karolu a co macie już pełne stringi?
18 dni temu
 · 
 · 
2
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Leszczynianki na Festiwalu Piosenki Zapomnianej
Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” brał udział w konkursie w ramach VIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Zapomnianej w Wiśniowej Górze. Grupa zaprezentowała trzy utwory ludowe. Jury konkursowe przyznało zespołowi wyróżnienie. – To spory sukces,... [więcej]
Sport
Pierwszy dzień Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Jutro kibicuj naszym dziewczynom
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Obok Mistrza Województwa – KKS Pro-Basket Kutno w turnieju biorą udział zespoły Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski, Basket Go Przemyśl. Dziś po uroczystym otwarciu... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
KIEROWCA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL. 570 849 437 ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL 570 849 437... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy Kniaznin:
2 godzin temu
Filipie, ty nie rozumiesz abecadla. Każdy radny może głosować jak uważa. Nie wolno jednak swoim postępowaniem i zachowaniem obrażać innych ludzi, robić sobie z nich niesmaczne żarty. To są standardy osób aspirujących do funkcjonowania w sferze publicznej, podkreślę europejskie standardy. Trzeba się do nich dostosować. Dodam jeszcze, że mamy również inne - azjatyckie standardy, w Europie typowe dla takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina, gdzie naczelną zasadą jest pogarda. Na to nie ma przyzwolenia.
Abdon Gigont:
3 godzin temu
Bartlomiej, z której strony szanowanych, he...he...he..., buta i arogancja nie popłaca.
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,tej kobiecie która milczy cały dzień,tej co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,i ozdabia nadziejami ciemną sień.Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.
Są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara, że w człowieku - człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, nie jesteś sama
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.

Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas

Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas... Dobranoc, aniołeczku! Dobranoc! Tak trzymaj! PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z opola.
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z la
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Nie lękajcie się! Wypływajcie na głębię! PTO"R"y o czytelnikach eKutno nigdy nie zapomną. A bez eKutno i Pani Oli PTO"R"y zawieszają swoją oświeceniową, gangsterską i filantropijną działalność. Widziałem ich. Byli w rowie, Żychlinie, Plecce, Orłowie, Piątku, Bielawach, Walewicach, Sobocie etc, etc, etc.
Filip Gładysz:
3 godzin temu
Co ty pierdo..sz! Mieli prawo głosować jak chcieli. Wg twojej filozofii jak głosowaliby na Bryłke to są fajni, jak nie to są be.
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Ku..a, tu coś było! Jakiś komentarz! Chciałem go przeczytać mamie, która nie cierpi programu "Jaka to melodia". I zniknęło? Ludzie! co się dzieje? Znowu kradzież? Policjo! Prokuraturo! Reakcja!
Wiesław Vislicensis:
4 godzin temu
Na pewno znalazłby się policjant z prezencją odpowiednią do pocztu sztandarowego ale ten akurat musi mieć parcie na szkło i lansuje się, bo może to jest sposób na włażenie w... sorki - wspinanie się na kolejny stopień tzw. "pseudokariery"...
Bogumił Mugenschnabel:
4 godzin temu
Ćpuny wierzgają racicami?Na pal ich.
Tymoteusz Wilimowski:
4 godzin temu
Moim zdwniem Pan Wojewoda w tej sprawie postapil jak Pilat w sprawie Jezusa bo jako fukcjonarisz publiczny sam powinien powiadomic prokurature.Taki obowiazek wynika z kodeksu karnego.'
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Matka to osoba o gorącym sercu. Ona wszystko rozumie. Taką Matką była moja teściowa. W wieku 93 lat powiedziała mi, pamiętaj Teofil, sex w małżeństwie jest bardzo ważny, ale sex bez miłości, to jest rynsztok. Kochajcie się.Wspaniała kobieta z klasa. Najlepsza na świecie teściowa. Nalewkami mnie rozpieszczała. Papierosy mi kupowała. Świetny rosół gotowała. A moja baba to nic nie odziedziczyła po mojej wspaniałej teściowej. Nie sprawdziło się powiedzenie: Jaka mać, taka nać. A szkoda?
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Tacy byli mądrzy Serenda i Ziolkowski, a taki wysmiewany przez nich Bryłka sprawił im tęgie lanie.
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Czeslaw, nie bij braw, bo ci ręce od tego spuchna. To nie oni Brylce, tylko Bryłka im sprawił wizerunkowy łomot - osmieszył ich jak dzieci.
Bartłomiej Ciecierski:
2
 · 
5 godzin temu
Obydwaj pokazali już, co potrafią, a szczególnie Ziólkowski - kandydowanie z list PiS i wyjście z PiS zaraz po wyborach, próba wywołania buntu w PiS przeciwko władzy statutowej, proba pozbawienia mandatu radnego Gieruli z PO, bezpodstawne faktyczne oskarżenie szefa PiS w Kutnie Klopotowskiego o tzw. klamstwo lustracyjne, próba pozbawienia funkcji starosty Debicha z KO, wejście do KO i wyjście z KO. To sa rzeczywiście "osiągnięcia", czysta polityka, a gdzie miejsce na pracę merytoryczną.
Teofil Zyburt:
5 godzin temu
Dziękuję! No to super! Ja śmierdząca koza, z wielkiego strachu źle odczytałam. No cóż? Strach ma wielkie oczy. Dziękuję Ci January jeszcze raz. Spokojniejsza pójdę teraz spać...
Jarosław Boczkowiak:
2
 · 
5 godzin temu
Krzysztofie, reszta radnych powiatowych nie ma takich kompromitujących wpadek jak radny Ziółkowski i radny Serenda. Wyglada na to, że ich "misja" w samorządzie powiatowym wyczerpała się i nieuchronnie zmierza do końca.
Adaukt Lech:
2
 · 
5 godzin temu
Młodemu radnemu, najlepszemu samorządowcowi Powiatu Kutnowskiego udzielił przykładnej lekcji kindersztuby sam Wiesław Bryłka. Brawo Wiesław.
January Klopotcke:
5 godzin temu
Szanowny Teofilu tam jest /bić/ a nie /wybić/!
Teofil Zyburt:
2
 · 
5 godzin temu
Ale kino! Ale jaja! Wszyscy wszystko wiedzą? Tylko Policja i Prokuratura nic nie wie? NO I.... ku...a , stół okrąglasty, wielokanciasty, wszystko nam po....ło, tyle trudu kosztowało, a my wszyscy ......... DZIKI ANALITYKU! Pisać jak najwięcej na eKutno. PRESJA OŚWIECENIOWA - MA SENS! A kto wybory sfałszował w Gminie Bedlno?Najciekawsze artykuły
 ·  11
2 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  2
2 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  38
3 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
4 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
5 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
5 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
7 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
8 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
9 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
9 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
9 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
11 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
12 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
12 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
17 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
17 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
19 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
24 dni temu
Takie kino...
 ·  4
25 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
26 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
26 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
26 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
27 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
28 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
28 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności