eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 27.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Jeden kandydat na stanowisko dyrektora "Staszica"
Jak informuje Dariusz Jabłoński, Sekretarz Powiatu na konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica wpłynęła tylko jedna oferta. Wczoraj minął termin ich składania w starostwie.

Jeden kandydat na stanowisko dyrektora


Nikt nie zdecydował się zmierzyć się w konkursie z dotychczasowym dyrektorem Januszem Pawlakiem. Komisja konkursowa, w której zasiądą m.in. przedstawiciele zarządu powiatu, związków zawodowych, kuratorium i wicedyrektor "Staszica", nie będzie miała zatem żadnego kłopotu z dokonaniem wyboru.

Jeszcze w maju spotkanie kandydata z komisją.  Jeden kandydat na stanowisko dyrektora


wandea, 09.05.2017 11:46|czytane: 3182 razy|85 komentarzy|komentuj
Serwacy Rymer
Bożydar Broniewicz
Ciekawe, czy będzie dalej pióro. Żałosne widowisko." Dziękujemy" panie Debich.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
16 dni temu
Parys Hryckiewicz Pytamy się: Za co im dziękować? Do łagrów ich albo do WORiRa (Wiejski Obóz Reintegracji i Rehabilitacji) w Nowej Wsi. Życzymy przyjemnego pobytu, cierpliwości i szybkiego powrotu do normalności. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
16 dni temu
 · 
 · 
2
Henryk Fcldmanowski
Pod tym jedynie słusznym wodzem ranga szkoły chyli się coraz niżej. Niedługo w rankingu przeskoczy ją naqet CKU. Cóż można powiedzieć o jedynym słusznym kandydacie, który chełpi się laurem "człeka powiatu" i tzw. popularnością wynikającą z wątpliwej wygranej w gazecie niszowej a to w wyniku mobbingu wśród uczniów podległej mu szkoły ( w trakcie plebiscytu miast zajmować się obowiązkami dyrektorskimi chodził po szkole i namawiał do głosowania na jego osobę)
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
17 dni temu
Cyprian Brunstein Paradoks tej sytuacji polega na tym, że ów wódz jesr tam dziękki ludziom, którzy go tak nie cierpią. Gdyby Monika i koleżanki nie wspierały Debicha....
16 dni temu
 · 
 · 
3
Lesław Rowba Henryku rozumiem że nie srzyjasz dyrektorowi Staszica i popierasz przeciwników ale dlaczego uwlaczasz Uczniom tej szkoły? Uważasz ich za gorszy rocznik czy sort? Bo nie wiem o co ci chodzi, nieładnie niegrzecznie, dzieci starają się jak mogą dla swojego dobra a pewna grupa przeciwników dyrektora tego nie docenia, przykre, a wyniki mają naprawdę bardzo dobre, przykro, niezrozumiałe, czy tylko chodzi o promowanie szkoły woski przez deprecjonowanie Staszica ??????????????? Ludzie zrozumcie co się dzieje
16 dni temu
 · 
 · 
2
Beniamin Bujwidowicz
To klęska. Jedna porażka to Jurek Fleja, a druga to doktor Janusz Bogdan na funkcji dyrektora.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
17 dni temu
Edmund Stanisz
Nie przesadzajcie z odchodzeniem nauczycieli, 4osoby wcale nie najlepsze, no może jedna z nich dobra, reszta nie powala, nikt nie jest niezastąpiony, według przeciwników dyrektora ta szkoła miała się zawalić 5lat temu i co? I stoi, kolejny rocznik młodych pięknych ludzi whpuscila , a poziom rynsztoka pokazują przeciwnicy w poniższych wypowiedziach, młodzież wie kto i jak pracuje i chwala nauczycieli i polecają szkole kolegom, więc nie pompujcie niepotrzebnego hejtu pedagodzy, krowa co dużo ryczy...
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
17 dni temu
Sława Big No właśnie, w ogóle jak można o sobie pisać, że jest się najlepszym. Młodzież też uczycie, żeby chwaliła sama siebie na forach?
16 dni temu
 · 
 · 
3
Wojciech Chojecki Edmund Stanisz, a kim ty jesteś, żeby oceniać, czy ci nauczyciele są dobrzy czy nie? Zatrudnia ich dyrektor nowej prywatnej szkoły, więc widocznie miał powody uznać, że warto ich zatrudnić.
16 dni temu
 · 
 · 
6
Wawrzyniec Piasecki Ilu wcześniej odmówili .Moze to trzeci sort . Takie tam...
16 dni temu
 · 
 · 
3
Patryk Grześkowski
Chwilowo Pawlak pewnie będzie tym dyrektorem, bo nie będzie miał kto. Za kilka miesięcy będzie Żurada po, bo jancio będzie miał problemy, oj będzie miał i to duuuuuuuuuuużeeeee!
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
17 dni temu
Florenty FcG
Nauczyciele z sitwy się produkują przed monitorami, ale fakty są takie, że gdyby nie pomagali Łebskiemu, to być może Łebski by nie rządził w powiecie, a Pawlak w szkole. Sami więc sobie zgotowaliście ten los. Może pora uderzyć się w piersi i przeprosić mieszkańców powiatu
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
17 dni temu
Bohdan Marcinoic
Leopold-Janusz, znów nie prowadzisz lekcji i klepiesz w tę klawiaturę, co ci na myśl przyjdzie. Na forum ogłaszasz, że zrobisz kolejne czystki. Widać mało ci kłopotów. Pomyśl o tym, że następny zarząd zażąda od ciebie zwrotu pieniędzy za odszkodowania dla nauczycieli. A swoją drogą to brzydko tak nazywać górniczyną twojego starostę.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
17 dni temu
Hugo Ludwikowski
Co ze sprawą dyrektora szkoły w prokuraturze?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
17 dni temu
Ildefons Szymonowicz Kwestia czasu, tam się nie wykpi kłamstwami. Jest jeszcze dużo świadków do przesłuchania. Zawiśnie chłopina, jak nic.
17 dni temu
 · 
 · 
25
Leopold Lanckoroński
no cóż, pewne panie zrobiły taki cyrk w szkole, że teraz nikt tu nie chce przyjść, skorzystał na tym Pawlak... a komentarze że wszystko ustawione są po prostu prostackie. Trzeba było złożyć dokumenty i startować w konkursie, a nie teraz biadolicie. Mam tylko nadzieję, że tym razem Pawlak zrobi w Staszicu czystki i pozbędzie się tych czarownic, wszystkim ulży. a tak poza tematem, nikt kto ma trochę rozumu ze Staszica nie odejdzie w tych czasach. W prywatnej szkole nie podlegają pod kartę nauczyciela, niewiele osób będzie tam miało etat, więc raczej traktują to jak dodatkową fuchę po robocie, hahaha... a ka nauczyciel przychodzi na 4 godz w tygodniu to zastanówcie się, czy angażuje się tam gdzie ma etat czy tam gdzie wpada na chwilę?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
17 dni temu
Kacper Grzenkowski Jedna już 5 lat temu próbowała w tym,, nieustawionym" konkursie przed którym pół Kucienka gadało kto obejmie stołek w zs1 i co,więc Leopoldzie nie przynudzaj praworządnością Konkursów w tym grajdołku
17 dni temu
 · 
 · 
10
Tycjan Horain Najbardziej Leopldzie tobie ulży jak weźmiesz bisakodyl. Jak widać ogromne ilości wazeliny nie pomagają ci w wypróżnianiu.
17 dni temu
 · 
 · 
4
Brunon Misbacki Buhahaha, Ta co próbowała z nim powalczyć jest z sitwy. Praworządne konkursy to takie, w kórych wygrywa sitwa?
17 dni temu
 · 
 · 
6
Bolesłw Ziegelstreich Janusz Pawlak już nawet nie ukrywasz swoich kompleksów w stosunku do kobiet, nazywasz je czarownicami, oj nieładnie. Tylko impotent nie zniesie, jak mu się mądra kobieta przeciwstawia. Janusz, czyżby jakiś problem w temacie?
17 dni temu
 · 
 · 
19
Celestyn Dariusz Sawczyński Nauczyciel, który przychodzi na kilka godzin, nie angażuje się w pracę? No właśnie, Janusz Pawlak, masz rację, tylko w takim razie dlaczego sam zatrudniasz tak wielu nauczycieli na kilka godzin, zamiast rozdysponować je pomiędzy etatowych? Nie zależy Ci, aby się angażowali?
17 dni temu
 · 
 · 
27
Benignus Szyrma NIE WSZYSCY NAUCZYCIELE, KTÓRZY MAJĄ TAM PRACOWAĆ SĄ ZA DEBICHEM. NIE WSZYSCY NALEŻĄ DO ZWIĄZKÓW, MIMO IŻ PRACUJĄ W STASZICU. SĄ PO PROSTU DOBRZY.
16 dni temu
 · 
 · 
6
Kalasanty Rabka Wszyscy popierają i są w związku ze związkiem i znowu krowa ryczy dużo o sobie mało mleka daje, jestem dobry jestem lepszy jestem najlepszy, a reszta kutnowskich nauczycieli to do niczego?? Niezwykle wysoka samoocena jest dowodem samouwielbienia a to chore i niebezpieczne w każdej sytuacji życiowej, jesteście już tak rozwinięcie że nie musicie się rozwijać, nikogo słuchać, każdy inny jest glupi, nic nie wie nie rozumie, elita elit? To co wy robicie w szkole ? Wizjonerzy swiata. Tak uważacie! Pokory przyda się wam, najlepszym w przechwalkach a niekoniecznie w pracy, szkoda gadac haha a kto najlepszy w braniu zwolnień?
16 dni temu
 · 
 · 
2
Tycjan Marchewka Kalasanty Janusz Pawlak - krowa która dużo ryczy mało mleka daje - idealnie obrazujesz to powiedzenie i nawet ignorancie jeden nie zdajesz sobie z tego sprawy
16 dni temu
 · 
 · 
8
Wojciech Chojecki Jak czystki w Staszicu, które robi Pawlak, wpływają na szkołę, widać po obniżających się osiągnięciach uczniów. Wystarczy sięgnąć do wskaźników EWD na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Na te wyniki Pawlak nie ma wpływu głosami sms kupionymi od uczniów.
16 dni temu
 · 
 · 
7
Bolesław Stefaniów Oj tak, wyniki są masakryczne. Starostwo pompuje prawie wszystkie pieniądze w tę szkołę, żeby Trawczyński na sesji mógł bajdurzyć, że Pawlak jest dobrym menago... Trawa - on jest tak samo rozgarnięty jak ty.
16 dni temu
 · 
 · 
6
Karolina Paszyc
Prywatnej szkole nie wróżę sukcesów, jaki rodzic będzie płacił za szkołę, która nie marki? Generalnie niewiele niepublicznych szkół ma jakiś poziom i markę
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
17 dni temu
Metody Kretojc Markę szkole prywatnej nadadzą zatrudnieni tam nauczyciele, którzy w środowisku lokalnym są wysoko oceniani za poziom swojej pracy. Janusz Pawlak dostał szkołę Staszic z ugruntowaną marką, a zepsuł ją do poziomu 5 km poniżej mułu. Dyrektor szkoły prywatnej nie dopuści do zatrudnienia kiepskich nauczycieli, bo chcąc budować renomę placówki, musi dbać o wizerunek szkoły. Natomiast Pawlak myślał, że zatrudniając byle kogo, szkoła będzie odnosić dalsze sukcesy? Rzeczywiście, świetny menedżer hahaha.
17 dni temu
 · 
 · 
19
Cyprian Bruckner Nie wiem, czy są dobrzy, natomiast taki rodzic zastanowi się nad tym. 1. Czy warto płacić za szkołę (prywatne nie mają w Polsce renomy) 2. Będzie miał też na uwadze, że to szkoła pana W, a pracują w niej nauczyciele, którzy są za Debichem i pytanie czy warto ładować dzieciaka w to upolitycznione środowisko.
16 dni temu
 · 
Kalasanty Mróz Ja tam się polityką lokalną nie przejmuję. Natomiast namawiam syna na wybór tej nowej szkoły. Wolę powierzyć syna dyrektorce znanej z wysokich standardów nauczania i dobrym nauczycielom przez nią promowanym, niż dyrektorowi, o którym uczniowie jego szkoły mówią, że nie prowadzi lekcji i promuje głównie kiepskich leniwych nauczycieli.
16 dni temu
 · 
 · 
9
Mirosław Tworowski Dziś prawdziwych uczelni i szkól średnich już nie ma. To nie średniowiecze. A naciągacze, cwaniaki, złodzieje i cygany są. Uważajcie! Najlepiej skończyć dobrą szkołę podstawową i dobrą zawodówkę lub technikum. Licea to przeżytek. Szkoły talentów nie dają. Pomyślcie, co się lepiej opłaci: chodzić do bezsensownego akademickiego liceum i jeszcze do tego dopłacać, czy po dobrej podstawówce spokojnie za darmo uczyć się w domu i nie tracić czasu na dojazdy. Nieobowiązkowo można korzystać z usług wybitnych korepetytorów i guwernerów. Wybierajcie sami, ale pamiętajcie, że szkoły i pieniądze rozumu nie dają. To są bardzo trudne wybory. Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. Życzymy szczęścia w wyborach. Vitae, non scholae, discimus. (Uczymy się dla życie (siebie), nie dla szkoły. Najważniejsza jest praca własna ucznia. No i nie do zdobycia za żadne pieniądze, talenty. I to by było na tyle. Do usłyszenia! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI,,,, PTO"R".
16 dni temu
 · 
Lesław Rowba Metody nie obrażaj uczniów Staszica!!!!!!!!!!!!!!!!! Prostactwo
16 dni temu
 · 
Lesław Rowba Metody nie obrażaj uczniów Staszica!!!!! Prostactwo
16 dni temu
 · 
Korneliusz Bartke Lesław wszędzie dopatruje się obrażania uczniów, a przecież nikt im nie ubliża. Nieprzychylne komentarze dotyczą tej grupy nauczycieli, która sprzyjając Pawlakowi ma poczucie, że nie musi wykonywać swojej pracy dobrze, a czasami nawet wcale. Pawlak czyli Lesław chce się wypromować jako obrońca uczniów hahaha. To niech najpierw posłucha, jak go oceniają tegoroczni absolwenci.
15 dni temu
 · 
 · 
2
Radomir Szkurka Nie tylko tegoroczni absolwenci mówią coraz głośniej o tym, co się działo i dzieje w tej szkole. Na Świecie Szkoły jeden z tegorocznych absolwentów wyraził głośno dezaprobatę zachowań niektórych nauczycieli i dyrekcji.
15 dni temu
 · 
 · 
3
Radomira Kwoka
Od początku sytuacja była bez wyjścia Pawlak nigdy nie miał sensownej alternatywy - no bo kto, pani od Debicha wpierana przez upolityczniony związek? Stąd mamy to co mamy
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
17 dni temu
Leopold Leszk
Po ile ta micha w nowej szkole?
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
17 dni temu
Albert Krzysztoforski
Czy tam ktoś w Staszicu zajmuje się jeszcze pracą czy tylko polityka i konkursy wam w głowie? Adresuję to pytanie zarówno do fanek górniczyny jak i zwolenniików obecnego dyrektora
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
17 dni temu
Stefan Olbrysz
Janusz spokojnie obejmie stanowisko, a wice będą wykonywać cała robotę. Ciekawe czy MŻ go przygotuje do konkursu, czy pójdzie na żywioł, jak za pierwszym razem. Wszyscy z jury znają elokwencję JP , ale nie osobam z kuratorium. Takie tam refleksje.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
17 dni temu
Ismena Ostrouch Oj tam w kuratoriuim też go znają bo przecież poseł się tam wstawiał za niego tak mówi ulica , co?
17 dni temu
 · 
 · 
7
Symeon Jacyna Rozumiem, że poseł Schreiber, niby pisowski, go wspiera
17 dni temu
 · 
 · 
14
Tycjan Sasulicz
40 lecie matury ,nasze święto skłania do refleksji nad obecnym kształtem Staszica,w tej chwili to żenada i wstyd.Pozdrawiam wszystkich absolwentów dumnych z naszych tradycji które się teraz depcze.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
17 dni temu
Kordian Wiśniowiecki
Dyrektor jest z PO, a kto stoi pod drugiej stronie barykady? Fanki Debicha. Może nie ma kontrkandydatki dlatego, że "związkowcy" dostaną michę w szkole pana W? Nazwisko dyrektor nowej szkoły jest już tajemnicą poliszynela.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
18 dni temu
Onufry Kozica Widać, że się Januszek zmartwiłeś, że najlepsi nauczyciele od Ciebie uciekają do konkurencji, hihihi. I słusznie. To świadczy o tym, jak kiepsko zarządzasz Staszicem.
18 dni temu
 · 
 · 
14
Eufemia JerGcz Pudło, akurat PO nie cierpię, ale KO jeszcze bardziej, stąd też i nauczycieli z sitwy mi nie żal. Nauczyciele podajcie mi chociaż jeden argument, że wasz górniczek jest lepszy od Pawlaka
18 dni temu
 · 
 · 
3
Beatryks Sobkiewicz Dlaczego nie startował były już rzecznik starostwa?Na coś czeka?
18 dni temu
 · 
 · 
4
Odyseusz Paweł Piotrowski Nie nazywyałabym brania michy od kolegi Łebskiego "ucieczką do konkurencji"
17 dni temu
 · 
 · 
3
Metody Kretojc Jeśli nauczyciele pełnoetatowi o ugruntowanej opinii świetnych pedagogów, dobrze przygotowujący młodzież do egzaminów maturalnych oraz studiów szukają pracy gdzie indziej - choćby tylko na kilka godzin - to świadczy, że dyrektor nie zapewnia im poczucia stabilizacji w macierzystej placówce i widząc, że Staszic tonie, szukają zatrudnienia w innych miejscach. Pawlak zatrudnia nie zgodnie z kwalifikacjami, a po znajomości. Dla Pawlaka nie trzeba mieć nawet wymaganego stopnia magistra, nie trzeba angażować się w pracę z młodzieżą, wystarczy, że ma się ogromne zasoby wazeliny i brak kręgosłupa moralnego.
17 dni temu
 · 
 · 
15
Leopold Agopsowicz ooo z wazeliną się zgodzę .jak ja nie trawię wazeliniarzy....a najgorzej takich ,na których plują a ani mówią, że deszcz pada- niemogący odejść na emeryturę pracujący do 90-tki itp.
17 dni temu
 · 
 · 
2
Oliwier Kielar
Doprawdy świetna robota Panie Dyr. tej i kolejnej kadencji.
Człowiek roku ... i wszystko w temacie, pozamiatane
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
18 dni temu
Zbyszko Hrycek mane, thekel, fares
18 dni temu
 · 
 · 
7
Adrian Bedras Zgoda. Wcześniej czy później i ten Babilonik upadnie bo upaść musi.
18 dni temu
 · 
 · 
9
Iwo Banckow Potomne wieki oddadzą nam sprawiedliwość – rzekł prezydent Burzyński.– Amen! – dokończył starosta Debich.Wtem spostrzegł, że oczy mnóstwa mieszkańców patrzą i przypatrują się czemuś wyżej, ponad jego głową.Obrócił się i ujrzał swego błazna Januszka, który wspinając się na palce i trzymając jedną ręką za odrzwia, pisał węglem na ścianie radnego domu, tuż nade drzwiami:„Mane – Tekel – Fares“.Na świecie niebo pokryło się chmurami i zbierało się na burzę. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
18 dni temu
 · 
 · 
7
Mateusz Grzymała Jak walnęło , jak grzmotnęło , błyskawice nadleciał na Toruńską ich pognały.
17 dni temu
 · 
 · 
7
Emil Cieślików Cie choroba! Sie narobieło! Chłopy, co to bedzie? Wojna jakoś czy jakosiś rewolucyja? Ale kino! Co to się dzieje tu i teraz? Wojna postu z karnawałem? Ostatnia uczta Baltazara z Belzebubem w tle? Jo już nie wim co mom robić i gdzie iść? Na wybory, na protesty, na barykady, na grzyby, na ryby, na sikorki, czy do kościółka? Czy na wóde? Doradżta mi kochane ludziska! Bo zwariuje jeszcze od tych kutnowskich patologii.... NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
17 dni temu
 · 
 · 
4
Zbyszko Hrycek
Kiedyś "Staszic" to było coś pięknego. Dzisiaj "Staszic" to ruina, zgliszcza i potop. W piorunującym tempie szkoła zmierza ku samozagładzie pod przewodnictwem strasznej i śmiesznej jego wysokości dr Dyrektora J. P. Pytanie:Kiedy runą mury kutnowskiego Jerycha??? Póki co, wilki wyją, psy szczekają, a kutnowska metropolia cały czas po równi pochyłej ruchem jednostajnie postępowym z coraz to większym przyśpieszeniem po równi pochyłej stacza się do dna. Kto za to odpowie i kiedy? I załącznik dla tych co chcą i mogą:
Tandaradei. Tandaradei. Tandaradei. Tandaradei.

Kędy szeleszczy lipa w kwiecie,
Gdzie z miłym swym siedziałam wraz,
Miejsce to jeszcze odnajdziecie,
Bo zmięte kwiaty pomną nas.
Z lasku płynął słodki śpiew
Tandaradei!
Gdym porą nocną

W to ustronie przyszła
Mój miły już tam był
Tulił mnie mocno na swym łonie
Dotąd mam słodycz w głębi żył
Czy całował? Czy rozdział z chust?
Tandaradei!
Wesołej zabawy mieszkańcom miasta i powiatu życzymy.
Januszek siadł w końcu stoła.

Podparł się w boki jak basza;

"Hulaj dusza! hulaj!" - woła,

Śmieszy, tumani, przestrasza. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
Patrz na czerwień moich ust

I poszedł łoże
Pod lasem
Z przeróżnych kwiatów usłać nam
Śmiałby się może
Kto by czasem
Przechodził i przystanął tam
Zaraz by po różach zgadł
Tandaradei!
Mej leżącej głowy ślad

Gdyby obwieścił
Kto te śluby
Broń Boże, gdzież przed wstydem schron?
Lecz jak mnie pieścił
Miły, luby
Wiem jedynie ja i on
A słowiczek pośród róż
Tandaradei!
Pewnie milczeć będzie
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
18 dni temu
Bożydar Berkowicz
Ha,ha Niedawno w komentarzu pisalem,że ja już wiem kto zostanie dyrektorem..nawet gdyby było kilku kandydatów;ale kandydaci wiedzą też kto wygra więc sie nie zgłosili.A może rzeczywiście ten dyrektor(dr)jest najlepszy na swiecie a przynajmniej w powiecie??
 · 
Udostępnij
 · 
18 dni temu
Walerian Szczuka z niego taki sam dyrektor jak i dochtór - dno i wodorosty !!!! tak jak w przypadku saramona - takie samo "arcydzieło natury" - dno i wodorosty
18 dni temu
 · 
 · 
24
Gustaw Lapiński
No właśnie w komisji konkursowej zasiądzie wicedyrektor Małgorzata Żurada, którą wytypował sam Janusz Pawlak, no i następną zaufaną też zgłosił Pawlak. Coś takiego może mieć miejsce tylko pod rządami Janusza Pawlaka. Czy ktokolwiek słyszał żeby wicedyrektor był przedstawicielem Rady Pedagog. na konkurs? Żenada!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
28
 · 
18 dni temu
Walerian Szczuka Nie, nie żenada - żurada hahahahaha - dno i wodorosty, powtarzam. nistety także i w tym przypadku !
18 dni temu
 · 
 · 
25
Alfred Niesuchojeżski
Ten pan ma wygrać i kropka bo takie jest zapotrzebowanie starostwa. Kolesiostwo musi istnieć .
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
18 dni temu
Ewaryst Scierka
Żenujące. Najbardziej skompromitowany dyrektor zostanie na kolejną kadencję. Nie zna prawa oświatowego, popełnia liczne błędy proceduralne, niedopatrzenia, w rażący sposób łamie prawo, poziom prowadzonych przez niego lekcji jest poniżej krytyki. Jeśli taka osoba, co do której działań toczą się postępowania sprawdzające dla prokuratury ma czelność ubiegać się o kolejną kadencję przy poparciu kolegów ze starostwa, to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się z takim błotem mieszał, stawiając swoją osobę do konkursu. Staszic to była kiedyś świetna szkoła na wysokim poziomie. Teraz się stacza w coraz szybszym tempie przez kiepskie zarządzanie placówką. Niedługo uciekną stamtąd ostatni dobrzy nauczyciele i zostanie sama bylejakość.
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
18 dni temu
Bogdan Ctpa zerowy górnik kieruje grupą ludzi którzy wraz z nim powinni stanąć przed prokuratorem
18 dni temu
 · 
 · 
15
Benicjusz Kyńk Ci uciekający dobrzy nauczyciele to ci sami co dwa lata temu biegali z ulotkami Łebskiego?
18 dni temu
 · 
 · 
4
Benicjusz Kyńk Jaki przykład młodzieży dają popierając górniczynę?
18 dni temu
 · 
 · 
4
Anioł Hrycek
Tak wszyscy krzyczeli, a nikt inny nie złożył.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
18 dni temu
Józef Szadovsky Po co składać jak wiadomo kto wygra.
18 dni temu
 · 
 · 
24
Tristian Kurzewski trzeba było startować, żeby nie mial tak łatwo. Starostwo powinno unieważnić konkurs, ale niestety tak tańczy jak PO zagra- smutne
18 dni temu
 · 
 · 
11
Przybysław Ryszard Lyc
Zadziwiające i śmieszne zjawisko.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
18 dni temu
Dyzma Kaczor
Brawo Panie Dyrektorze ... szczere gratulacje.
Świetna robota
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
18 dni temu
Dariusz Reklowski Małgocha, no co ty? Naprawdę tak myślisz o swoim szefie czyli o mnie ? Super, kochana dziewczynka. Masz premię i … no ale o tym powiem ci na ucho kochanie . Zazdrośnicy tylko czekają abyśmy rozmawiali publicznie o naszych prywatnych … , zaszłościach . Papatki – Szef – Szefów – Mały i twój na zawsze szef Januszek .
18 dni temu
 · 
 · 
23
Herman FGński Januszek niech sobie piszą na ciebie co chcą a ja i tak cię wielbię .A oni i tak nie wiedzą ilu nas pisało ten nasz wspólny "dohtorat" w Olsztynie ; a niech się domyślają . miłego popołudnia mój słodziaku
18 dni temu
 · 
 · 
18
Hilary Chrapuński
Ciekawe jakie byłyby ich miny, gdyby wyborcy naprawdę rozliczyli to towarzystwo i przegonili w cholerę?
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
18 dni temu
Ewaryst Brunstein
Nie ma to jak wygrana z samym sobą Taka frekwencja świadczy o ustawianiu konkursów i nie mam na myśli tego jednego. To już chyba nadanie wiarygodniejsze
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
18 dni temu
Cezar Osmianiec
Niech was szlag najjaśniejszy trafi ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
18 dni temu
Zbyszko Hrycek i niech was diabły najczarniejsze wezmą K....y !!!!!!!!!!!!!
18 dni temu
 · 
 · 
8
Maciej Dwornicki
Samorządowi szalbierze !!!!
A to synonimy ze SJP tego słowa – pasują jak ulał: szachraj , oszust , oszukaniec , kłamca , kłamczuch , obłudnik , łgarz , arcyłgarz , naciągacz , nabieracz , krętacz , kuglarz , matacz , mistyfikator , pozorant , kombinator , fałszywiec , manipulant , manipulator , blefiarz , szarlatan , malwersant , macher , defraudant , hochsztapler , hucpiarz , blagier , wydrwigrosz , chytrus , hipokryta , wiarołomca , posp. cygan , posp. kanciarz , posp. picer , † przechera , † farmazon
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
18 dni temu
Agapit Ustaszewski Hej! A byłeś z tym u lekarza?
18 dni temu
 · 
 · 
3
Anioł Hrycek on myśli, że jest zdrowy
18 dni temu
 · 
Polikarp Ohm Agapit i Anioł - wy pachołki powiatowe powinniście postarać się o seans u psychologa więziennego. Jak znalazł wkrótce kiedy wszystko się posypie. A w ZK nie jest łatwo !!!
18 dni temu
 · 
 · 
12
Anioł Grot
I stała się jasność.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
18 dni temu
Mścisław Gawer
No , no faktycznie nie chce się nikt zmierzyć bo miary by nie starczyło.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
18 dni temu
Walerian Czeczot
A dlaczego tak szybko?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
18 dni temu
Krystian Sobek
Tak długo jak PLATFUSY będą przy powiatowym korycie - to Pawlak nie ma się czego obawiać. Przy nowym rozdaniu wyborczym - PAWLAK I GRZYBIARZE PÓJDĄ (oj nie w las a) NA SZROT.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
18 dni temu
Florenty Sulisław
A nie mówiłem? Po co tracić czas na konkursy?
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
18 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Leszczynianki na Festiwalu Piosenki Zapomnianej
Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” brał udział w konkursie w ramach VIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Zapomnianej w Wiśniowej Górze. Grupa zaprezentowała trzy utwory ludowe. Jury konkursowe przyznało zespołowi wyróżnienie. – To spory sukces,... [więcej]
Sport
Pierwszy dzień Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Jutro kibicuj naszym dziewczynom
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Obok Mistrza Województwa – KKS Pro-Basket Kutno w turnieju biorą udział zespoły Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski, Basket Go Przemyśl. Dziś po uroczystym otwarciu... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
KIEROWCA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL. 570 849 437 ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL 570 849 437... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy Kniaznin:
2 godzin temu
Filipie, ty nie rozumiesz abecadla. Każdy radny może głosować jak uważa. Nie wolno jednak swoim postępowaniem i zachowaniem obrażać innych ludzi, robić sobie z nich niesmaczne żarty. To są standardy osób aspirujących do funkcjonowania w sferze publicznej, podkreślę europejskie standardy. Trzeba się do nich dostosować. Dodam jeszcze, że mamy również inne - azjatyckie standardy, w Europie typowe dla takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina, gdzie naczelną zasadą jest pogarda. Na to nie ma przyzwolenia.
Abdon Gigont:
3 godzin temu
Bartlomiej, z której strony szanowanych, he...he...he..., buta i arogancja nie popłaca.
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,tej kobiecie która milczy cały dzień,tej co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,i ozdabia nadziejami ciemną sień.Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.
Są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara, że w człowieku - człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, nie jesteś sama
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.

Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas

Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas... Dobranoc, aniołeczku! Dobranoc! Tak trzymaj! PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z opola.
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z la
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Nie lękajcie się! Wypływajcie na głębię! PTO"R"y o czytelnikach eKutno nigdy nie zapomną. A bez eKutno i Pani Oli PTO"R"y zawieszają swoją oświeceniową, gangsterską i filantropijną działalność. Widziałem ich. Byli w rowie, Żychlinie, Plecce, Orłowie, Piątku, Bielawach, Walewicach, Sobocie etc, etc, etc.
Filip Gładysz:
3 godzin temu
Co ty pierdo..sz! Mieli prawo głosować jak chcieli. Wg twojej filozofii jak głosowaliby na Bryłke to są fajni, jak nie to są be.
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Ku..a, tu coś było! Jakiś komentarz! Chciałem go przeczytać mamie, która nie cierpi programu "Jaka to melodia". I zniknęło? Ludzie! co się dzieje? Znowu kradzież? Policjo! Prokuraturo! Reakcja!
Wiesław Vislicensis:
4 godzin temu
Na pewno znalazłby się policjant z prezencją odpowiednią do pocztu sztandarowego ale ten akurat musi mieć parcie na szkło i lansuje się, bo może to jest sposób na włażenie w... sorki - wspinanie się na kolejny stopień tzw. "pseudokariery"...
Bogumił Mugenschnabel:
4 godzin temu
Ćpuny wierzgają racicami?Na pal ich.
Tymoteusz Wilimowski:
4 godzin temu
Moim zdwniem Pan Wojewoda w tej sprawie postapil jak Pilat w sprawie Jezusa bo jako fukcjonarisz publiczny sam powinien powiadomic prokurature.Taki obowiazek wynika z kodeksu karnego.'
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Matka to osoba o gorącym sercu. Ona wszystko rozumie. Taką Matką była moja teściowa. W wieku 93 lat powiedziała mi, pamiętaj Teofil, sex w małżeństwie jest bardzo ważny, ale sex bez miłości, to jest rynsztok. Kochajcie się.Wspaniała kobieta z klasa. Najlepsza na świecie teściowa. Nalewkami mnie rozpieszczała. Papierosy mi kupowała. Świetny rosół gotowała. A moja baba to nic nie odziedziczyła po mojej wspaniałej teściowej. Nie sprawdziło się powiedzenie: Jaka mać, taka nać. A szkoda?
Pius Murad:
2
 · 
4 godzin temu
Tacy byli mądrzy Serenda i Ziolkowski, a taki wysmiewany przez nich Bryłka sprawił im tęgie lanie.
Pius Murad:
2
 · 
4 godzin temu
Czeslaw, nie bij braw, bo ci ręce od tego spuchna. To nie oni Brylce, tylko Bryłka im sprawił wizerunkowy łomot - osmieszył ich jak dzieci.
Bartłomiej Ciecierski:
2
 · 
5 godzin temu
Obydwaj pokazali już, co potrafią, a szczególnie Ziólkowski - kandydowanie z list PiS i wyjście z PiS zaraz po wyborach, próba wywołania buntu w PiS przeciwko władzy statutowej, proba pozbawienia mandatu radnego Gieruli z PO, bezpodstawne faktyczne oskarżenie szefa PiS w Kutnie Klopotowskiego o tzw. klamstwo lustracyjne, próba pozbawienia funkcji starosty Debicha z KO, wejście do KO i wyjście z KO. To sa rzeczywiście "osiągnięcia", czysta polityka, a gdzie miejsce na pracę merytoryczną.
Teofil Zyburt:
5 godzin temu
Dziękuję! No to super! Ja śmierdząca koza, z wielkiego strachu źle odczytałam. No cóż? Strach ma wielkie oczy. Dziękuję Ci January jeszcze raz. Spokojniejsza pójdę teraz spać...
Jarosław Boczkowiak:
2
 · 
5 godzin temu
Krzysztofie, reszta radnych powiatowych nie ma takich kompromitujących wpadek jak radny Ziółkowski i radny Serenda. Wyglada na to, że ich "misja" w samorządzie powiatowym wyczerpała się i nieuchronnie zmierza do końca.
Adaukt Lech:
2
 · 
5 godzin temu
Młodemu radnemu, najlepszemu samorządowcowi Powiatu Kutnowskiego udzielił przykładnej lekcji kindersztuby sam Wiesław Bryłka. Brawo Wiesław.
January Klopotcke:
5 godzin temu
Szanowny Teofilu tam jest /bić/ a nie /wybić/!
Teofil Zyburt:
2
 · 
5 godzin temu
Ale kino! Ale jaja! Wszyscy wszystko wiedzą? Tylko Policja i Prokuratura nic nie wie? NO I.... ku...a , stół okrąglasty, wielokanciasty, wszystko nam po....ło, tyle trudu kosztowało, a my wszyscy ......... DZIKI ANALITYKU! Pisać jak najwięcej na eKutno. PRESJA OŚWIECENIOWA - MA SENS! A kto wybory sfałszował w Gminie Bedlno?Najciekawsze artykuły
 ·  11
2 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  2
2 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  38
3 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
4 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
5 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
5 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
7 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
8 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
9 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
9 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
9 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
11 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
12 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
12 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
17 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
17 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
19 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
24 dni temu
Takie kino...
 ·  4
25 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
26 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
26 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
26 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
27 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
28 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
28 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności