eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 27.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Pracownicy szpitala wybrali równej wysokości nagrody
Dziś w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym sp. z o.o odbyło się referendum, w którym pracownicy mieli opowiedzieć się za sposobem podziału części nadwykonań, jakie wypracowali, na nagrody. O sprawie pisaliśmy wczoraj.

Głosowało 67 % załogi, 176 osób zdecydowało o równym podziale kwoty, a 131 chciało innego podziału.  Teraz decyzję podejmie zarząd spółki. Miejmy nadzieję, że dodatkowe środki trafią niebawem na konta pracowników służby zdrowia.
wandea, 10.05.2017 20:51|czytane: 1522 razy|23 komentarzy|komentuj
Ursyn Puzik
Lucjan Pluskwa
Ja też się dziwię jak można tak długo tolerować to nicnierobienie i jeszcze dawać za to dużą kasę. To jest marnotrawstwo społeczne. To jest sabotaż. To jest nieliczenie się z nikim i z niczym. Po prostu burdel. A co się dzieje w szkołach? A w innych placówkach samorządowych? To wszystko jest chore! Polska ziemia jest skażona zarazą komunistyczną. Trzeba ją odkazić(odkadzić). Dezynfekcją, dezynsekcją, deratyzacją, albo jakąś inną kombinacją lub manipulacją. Damy radę. Młodzi rosną. Pokolenie JPII. Pomogą. Inaczej być nie może. Bogu, co boskie, królowi, co królewskie, pasterzowi, co pasterskie, wieszczowi, co wieszczowskie i aby tradycji stało się zadość, dla młodzieży cała radość. Reszta dla narodu. I dla ludu. Złego, prawowierny kościół nie zepsuje. Dobrego, lewosławna sekta (knajpa, oberża, zajazd, wyszynk, bar, gospoda, świątynia, komitet, kamienica, ulica, pałac, dziura, nora, jama, gazeta, telewizja, internet) zepsuje. Wiemy, co robić? Idą czasy wiedzy, mądrości, doświadczenia i odpowiedzialności. Idą czasy dobroci i poezji. Miłości i światłości. Inteligencja bez mądrości nie istnieje. Wiedza bez mądrości jest komedią. Wiedza bez kultury jest dramatem. Wiedza bez wiary jest tragedią. Dyplom nauczyciela bez wiedzy, wiary, kultury, mądrości i powołania jest pedagogicznym terroryzmem. Nauczyciel bez wiedzy, wiary, kultury, mądrości, powołania i oddania jest pospolitym totalitarnym terrorystą. Jest gburem. Jest burakiem. Jest e-brutalem , be-baranem, me-osłem, kukuryku-piejaczem i re-wolucjonistą dyplomowanym. Jest państwową zarazą. Jest chwastem pedagogicznym. Jest zakałą społeczną. Jest kanalią. Jest niszczycielem przyszłości. Wiemy, co z tym zrobić? Niech żyją dobrzy nauczyciele! Niech żyją długo! I niech jeszcze dłużej uczą! I niech będą zdrowi! I nie nędzni! Bo od dobrego nauczyciela się wszystko zaczyna. Nie od drogich sprzętów i zbiurokratyzowanych szkół. Tylko od dobrego nauczyciela-człowieka. Prawdziwie dobry nauczyciel nie musi mieć przygotowania pedagogiczno-biurokratyczno-państwowego, musi mieć powołanie i przygotowanie życiowe. W państwie biurokratyczno-komunistycznym rezygnacja została przyozdobiona we wszelkie cnoty i dyrektywy. Dla człowieka przekazanie swego losu w pazury takiego państwa jest aktem poddania. Dobra szkoła prawdziwymi nauczycielami stoi. Zakładajmy dobre szkoły. Nie państwowe, nie prywatne, nie publiczne, tylko dobre, ludzkie. Za Mikołajem Rejem należy dodać:
                           Niechaj to globaliści po świecie ćwierkają,
                           Iż Polacy nie osły i swój rozum mają.
                           Niechaj to troglodyci po świecie wołają,
                           Iż Polacy nie małpy, swą kulturę mają.
                           Niechaj konkwistadorzy po świecie śpiewają
                           Iż Polacy nie łotry, swoją wiarę mają.
Wiara i kultura to natury siła.
Sobieski! Piłsudski! Wojtyła!
Wiara i kultura to wielkie serduszko.
Kościuszko! Traugutt! Popiełuszko!
Nie lękajmy się! Nie dajmy się zwyciężać złu! Zło, dobrem zwyciężajmy. Nie na mury siostry kochane i bracia kochani, tylko do książek. Szczęśliwej drogi już czas.
Mapę życia w sercu masz. Jesteś jak młody ptak. Głuchy jest los, nadaremnie wzywasz go, bo twój głos... NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... wnuczka Forsycja - wojowniczka oświeceniowa z Księstwa Jawabo, wolontariuszka PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
15 dni temu
Kamil Cikowski Tekst raczej do kącika poezji a tu trzeba walić ''prosto z mostu''.
12 dni temu
 · 
Olaf Szerejko
W Kutnowskim szpitalu nie ma sensu i się nie opłaca być uczciwym i pracowitym. Dyrektor jest tchórzem i nie potrafi podejmować odważnych decyzji. Przecież to proste , kto pracuje i wypracuje ten dostaje. To referendum to granda i świadczy o małości dyrektorka . Zamiast szefa szpital ma trzęsącą się chorągiewkę. Dupek nawet nie wie co to motywacja do pracy.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
15 dni temu
Juliusz Haller Trzęsąca galareta
15 dni temu
 · 
 · 
2
Brunon Tarańczuk "W Kutnowskim szpitalu nie ma sensu i się nie opłaca być uczciwym i pracowitym" - ale ujadacie cwaniaczki bo to pierwszy dyrektor który podzieli kasiore jak chce załoga a nie jak dotychczas wszystko tylko dla was PRZYDUPASY
15 dni temu
 · 
Kamil Cikowski Bru
12 dni temu
 · 
Kamil Cikowski ''Brunon'' tp pewnie jeden z tych szpitalnych op....czy co to ''czy się stoi czy się leży każda kasa się należy''.
12 dni temu
 · 
Urban Musiałek
Tropicale Thaitii Granda Banda!!! No to jadziemy! Wszyscy gotowi? Można zaczynać? No to dla wszystkich tuzów szpitalnych i pozaszpitalnych wyleżakowany załącznik:

Kiedy nadeszła długa jesień (jesień)
Zawiało nudą w całym lesie (w lesie)
Zwierzęta się zaczęły trudzić (w lesie)
Co zrobić, by się tak nie nudzić (w lesie)

Aż nagle rzekły trzy sarenki:
Zróbmy sobie festiwal piosenki

Najpierw zwołano dwie komisje (a-a-a)
Były awanse i dymisje (a-a-a)
Potem wpadł borsuk na inspekcję (a-a-a)
Poskreślał diety i dyrekcję

W jury siadły trzy tygrysy (stara wiara)
Wrony, kruki, srebrne lisy (stara wiara)
Cztery kury i dwie muchy
No i lew zupełnie głuchy

Śpiewa synkopy pysk antylopy Zochy
Płynie muzyka z ust grzechotnika Zdzicha
A zebra w paski zbiera oklaski z łaski
Wielbłąd garbaty śpiewa plagiaty taty

A na widowni zwierząt tłumy (a-a-a)
Jedzą banany, żują gumy (a-a-a)
Goryl wyrzucił sprawców draki (a-a-a)
Pijaną świnię i dwa ssaki

Święci tryumf wielka spółka (stara wiara)
Paw - muzyka, tekst - kukułka (stara wiara)
Kozioł krytyk mdło się zwierza
Zganił sowę, zgnoił jeża

Śpiewała żaba od ust do ucha (da ba da ba)
Bocian zawołał: Co za ropucha! (da ba da ba)
Miss obiektywu - krowa Krasula (da ba da ba)
Tylko w toplessie po lesie sobie hula

Kiedy barany śpiewały: Money, money
(Laj laj laj laj, laj laj laj laj)
Chytry gajowy za sosnę stał przebrany
(Laj laj laj laj, laj laj laj laj)
Podpatrzył wszystkie szczegóły i detale
(Laj laj laj laj, laj laj laj laj)
I odtąd ludzie też robią festiwale
(laj laj laj laj, laj laj laj laj)
(Laj laj, laj laj, laj laj)
Niedługo zbankrutuję chyba na tych załącznikach. Wesołej zabawy całej grandzie szpitalnej życzę. Żebyście tylko nie przepieprzyli całego szpitala bo gdzie będą zaradni, radni i bezradni się leczyć? PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
16 dni temu
Abercjusz Czoohryz Treść jest tylko wtedy przekonywująca gdy jest krótka, dosadna i na temat. Tu jest tylko pieprzenie o wszystkim i o niczym . Na dodatek mierna rymowanka.
16 dni temu
 · 
 · 
3
Damian Butrymowski Tytuł cały Płynie muzyka z ust grzechotnika Zdzicha, stara dobra piosenka, ale PTOR wynajdujesz teksty!
16 dni temu
 · 
January Młotk Grzebie w archiwach rodzinnych.Bawię się na całego. Jak się bawić, to się bawić. Co złego, to nie ja. Tralala zabawa trwa, świat tutaj inny wymiar ma... Ja się dopiero rozkręcam! Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu, niestety, mam talent. Ja mam przecież myśli złote i dopiero Wam pokażę, co potrafię pisać wtedy, kiedy będę już pisorzem. Potrzebna jest kasa. Na budowę "Reduty", rozbudowę kutnowskiego radia "Reduta" i na pisanie. Gdybym był milionerem to bym Wam dopiero pokazał co polski pismok potrafi. Najtrudniejszy pierwszy krok. Wszelkiej maści sponsorzy pilnie oczekiwani są. Nie święci garnki lepią. Nie leniuchuję. Największym grzechem człowieka jest lenistwo w służbie Bożej. Zabawa to nauka. Nauka to zabawa. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Więc bawmy się! Uczmy się! Nie zasypiajmy gruszek w popiele. Kto z nami? PTO"R". P. S. Tekścik niezły? Udało mi się go wychwycić. Co drugi głupi ma szczęście. Tak mówią. Może to i prawda?
16 dni temu
 · 
 · 
2
Gracjan Faber On już od dawna jest przepieprzony. Zobacz jakie niektórzy za nic nierobienie dostają wynagrodzeni.e
16 dni temu
 · 
 · 
4
Zygmunt Wieczorkiewicz Tak z tymi pensjami to i może trzeba wyrównać do niektórych obiboków co to po 5 i 7 tys dostają i co oni wypracowali nadwykonania? Czym?Łażeniem od pokoju do pokoju i nadstawianiem ucha?
16 dni temu
 · 
 · 
4
Korneliusz Bojerski Jak może ten szpital prosperować jak za nic nierobienie daje się takie pensje?Zdaje się ,że wystarczy mieć duże uszy.
15 dni temu
 · 
 · 
5
Czesław Wabałas Urbanie Musiałek! Masz węcha. Grzechotnik Ździcho to ponadczasowy hit Ziemi Kutnowskiej. Ściskam Ci grabule. Można by w Kutnie zrobić Europejski Festiwal Piosenki Oświeceniowej dla Świrów. A co, nie stać nas? Super promocja Ziemi Kutnowskiej itd itp. Jedna szansa na tysiąc! Żeby jakieś miasto nas nie wykopało. Kto pierwszy ten lepszy. Ruszmy się!!!
14 dni temu
 · 
Lesław Hreczyna
No to teraz dopiero widać ile jest nie związanych z opieką nad pacjentami, ilu nygusów wyciągających tylko łapkę po pieniądze wypracowane przez oddziały i gdzie darmozjady mają zawody medyczne w szpitalu. To może skoro tak to teraz dać wszystkim równie pensję? To by pasowało niektórym.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
16 dni temu
Arnold Szymonke
Czyli dostaną ci którzy przyczynili do wypracowania tej kasy i ci którzy ciągną ten szpital na dno. Mam na myśli niektórych lekarzy i pożal się Boże ''służby techniczne''. GRANDA!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
16 dni temu
Beatryks Ankuda A krawacikowy kierownik i to jeszcze z jaką pensją w czym się zasłużył dla nadwykonań?
16 dni temu
 · 
 · 
3
Tymoteusz Burkaty
Z poprzednich nadwykonań dostali tylko niektórzy , ale wieść gminna niesie ,że i prezes się załapał , czy to prawda? może pani rzecznik szpitala się wypowie?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
17 dni temu
Sara Teteryn Czy to prawda ,że z poprzednich nadwykonań prezes dostał 5 tys?
16 dni temu
 · 
 · 
2
Baltazar Werenko
A nie było referendum w sprawie darmowych wczasów na Wyspach Kanaryjskich ? Rada pracownicza, związki zawodowe może się wypowiedzą.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
17 dni temu
Ksawery Leon Sierpiński Na Wyspach Kanaryjskich nie , ale w Japonii może bo teraz taka modna.
15 dni temu
 · 
 · 
2
Lesław Byczk
No skoro załoga tak wybrała to jaką decyzję podejmie zarząd ? Inną ? Jeżeli inną to po co byłoby referendum?No i co na to przewodnicząca , pokazała załoga pani miejsce w szeregu?
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
17 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Leszczynianki na Festiwalu Piosenki Zapomnianej
Ludowy Zespół Wokalno-Instrumentalny „Leszczynianki” brał udział w konkursie w ramach VIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Zapomnianej w Wiśniowej Górze. Grupa zaprezentowała trzy utwory ludowe. Jury konkursowe przyznało zespołowi wyróżnienie. – To spory sukces,... [więcej]
Sport
Pierwszy dzień Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Jutro kibicuj naszym dziewczynom
Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się pierwsze mecze Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Obok Mistrza Województwa – KKS Pro-Basket Kutno w turnieju biorą udział zespoły Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski, Basket Go Przemyśl. Dziś po uroczystym otwarciu... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
PRACA PRZY PRODUKCJI I MONTAŻU MEBLI Zatrudnimy pracownika do prac związanych z obróbką płyt meblowych i obróbką szkła na maszynach specjalistycznych oraz montażem mebli. Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji lub m... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
WYSYŁKA PACZEK KURIERSKICH Wysyłasz przesyłki kurierskie? Wejdź na stronę https://zlapkuriera.pl lub zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 55 629 30 40 Za pośrednictwem naszego serwisu Zlapkuriera.pl tanio i szybko ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Okazja! Narzuta w Super Cenie - 125zł Narzuta dekoracyjna pikowana dwustronna. Wykonana z wysokiej jakości materiału , tkanina miła w dotyku, wygodna w użytkowaniu nie wymaga prasowania. Oferta nie zawiera poszewek widocznych ... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Kupię Toyotę Avensis Każdą Corolle Yaris Carinę Starlet Hiace Mercedesa 190 W201 124 w124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Roz... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
projektowanie STRON WWW / KOMPLEKSOWO OD A DO Z Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką jest projektowanie stron internetowych , kompleksowo od A do Z. W ramach oferty proponujemy - stworzenie strony www - zakup serwera i dome... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 Kupię Toyotę Avensis Corolle Yaris Hiace Mercedesa 190 124 MB100 Sprintera Kaczkę Vito W201 W202 W203 W210 W211 W124 Każdego może być uszkodzony skorodowany Rozbity do remontu lub na części lu... [czytaj więcej]
KIEROWCA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL. 570 849 437 ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA KONTENERY UNIA I POLSKA TEL 570 849 437... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy Kniaznin:
2 godzin temu
Filipie, ty nie rozumiesz abecadla. Każdy radny może głosować jak uważa. Nie wolno jednak swoim postępowaniem i zachowaniem obrażać innych ludzi, robić sobie z nich niesmaczne żarty. To są standardy osób aspirujących do funkcjonowania w sferze publicznej, podkreślę europejskie standardy. Trzeba się do nich dostosować. Dodam jeszcze, że mamy również inne - azjatyckie standardy, w Europie typowe dla takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina, gdzie naczelną zasadą jest pogarda. Na to nie ma przyzwolenia.
Abdon Gigont:
3 godzin temu
Bartlomiej, z której strony szanowanych, he...he...he..., buta i arogancja nie popłaca.
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,tej kobiecie która milczy cały dzień,tej co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,i ozdabia nadziejami ciemną sień.Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.
Są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara, że w człowieku - człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, nie jesteś sama
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.

Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama (nie), nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas

Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
uwierz w Siebie, uwierz w ludzi, uwierz w nas.
Nie jesteś sama, (nie) nie jesteś sama (nie)
są gdzieś okna które płona cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas
są gdzieś okna, które płoną cały czas... Dobranoc, aniołeczku! Dobranoc! Tak trzymaj! PTO"R". NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI....
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z opola.
Filip Gładysz:
2
 · 
3 godzin temu
5. A to piękne podsumowanie powyżej napisała Pani Ola. I to nie ta z la
Teofil Zyburt:
3 godzin temu
Nie lękajcie się! Wypływajcie na głębię! PTO"R"y o czytelnikach eKutno nigdy nie zapomną. A bez eKutno i Pani Oli PTO"R"y zawieszają swoją oświeceniową, gangsterską i filantropijną działalność. Widziałem ich. Byli w rowie, Żychlinie, Plecce, Orłowie, Piątku, Bielawach, Walewicach, Sobocie etc, etc, etc.
Filip Gładysz:
3 godzin temu
Co ty pierdo..sz! Mieli prawo głosować jak chcieli. Wg twojej filozofii jak głosowaliby na Bryłke to są fajni, jak nie to są be.
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Ku..a, tu coś było! Jakiś komentarz! Chciałem go przeczytać mamie, która nie cierpi programu "Jaka to melodia". I zniknęło? Ludzie! co się dzieje? Znowu kradzież? Policjo! Prokuraturo! Reakcja!
Wiesław Vislicensis:
4 godzin temu
Na pewno znalazłby się policjant z prezencją odpowiednią do pocztu sztandarowego ale ten akurat musi mieć parcie na szkło i lansuje się, bo może to jest sposób na włażenie w... sorki - wspinanie się na kolejny stopień tzw. "pseudokariery"...
Bogumił Mugenschnabel:
4 godzin temu
Ćpuny wierzgają racicami?Na pal ich.
Tymoteusz Wilimowski:
4 godzin temu
Moim zdwniem Pan Wojewoda w tej sprawie postapil jak Pilat w sprawie Jezusa bo jako fukcjonarisz publiczny sam powinien powiadomic prokurature.Taki obowiazek wynika z kodeksu karnego.'
Teofil Zyburt:
4 godzin temu
Matka to osoba o gorącym sercu. Ona wszystko rozumie. Taką Matką była moja teściowa. W wieku 93 lat powiedziała mi, pamiętaj Teofil, sex w małżeństwie jest bardzo ważny, ale sex bez miłości, to jest rynsztok. Kochajcie się.Wspaniała kobieta z klasa. Najlepsza na świecie teściowa. Nalewkami mnie rozpieszczała. Papierosy mi kupowała. Świetny rosół gotowała. A moja baba to nic nie odziedziczyła po mojej wspaniałej teściowej. Nie sprawdziło się powiedzenie: Jaka mać, taka nać. A szkoda?
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Tacy byli mądrzy Serenda i Ziolkowski, a taki wysmiewany przez nich Bryłka sprawił im tęgie lanie.
Pius Murad:
2
 · 
5 godzin temu
Czeslaw, nie bij braw, bo ci ręce od tego spuchna. To nie oni Brylce, tylko Bryłka im sprawił wizerunkowy łomot - osmieszył ich jak dzieci.
Bartłomiej Ciecierski:
2
 · 
5 godzin temu
Obydwaj pokazali już, co potrafią, a szczególnie Ziólkowski - kandydowanie z list PiS i wyjście z PiS zaraz po wyborach, próba wywołania buntu w PiS przeciwko władzy statutowej, proba pozbawienia mandatu radnego Gieruli z PO, bezpodstawne faktyczne oskarżenie szefa PiS w Kutnie Klopotowskiego o tzw. klamstwo lustracyjne, próba pozbawienia funkcji starosty Debicha z KO, wejście do KO i wyjście z KO. To sa rzeczywiście "osiągnięcia", czysta polityka, a gdzie miejsce na pracę merytoryczną.
Teofil Zyburt:
5 godzin temu
Dziękuję! No to super! Ja śmierdząca koza, z wielkiego strachu źle odczytałam. No cóż? Strach ma wielkie oczy. Dziękuję Ci January jeszcze raz. Spokojniejsza pójdę teraz spać...
Jarosław Boczkowiak:
2
 · 
5 godzin temu
Krzysztofie, reszta radnych powiatowych nie ma takich kompromitujących wpadek jak radny Ziółkowski i radny Serenda. Wyglada na to, że ich "misja" w samorządzie powiatowym wyczerpała się i nieuchronnie zmierza do końca.
Adaukt Lech:
2
 · 
5 godzin temu
Młodemu radnemu, najlepszemu samorządowcowi Powiatu Kutnowskiego udzielił przykładnej lekcji kindersztuby sam Wiesław Bryłka. Brawo Wiesław.
January Klopotcke:
5 godzin temu
Szanowny Teofilu tam jest /bić/ a nie /wybić/!
Teofil Zyburt:
2
 · 
5 godzin temu
Ale kino! Ale jaja! Wszyscy wszystko wiedzą? Tylko Policja i Prokuratura nic nie wie? NO I.... ku...a , stół okrąglasty, wielokanciasty, wszystko nam po....ło, tyle trudu kosztowało, a my wszyscy ......... DZIKI ANALITYKU! Pisać jak najwięcej na eKutno. PRESJA OŚWIECENIOWA - MA SENS! A kto wybory sfałszował w Gminie Bedlno?Najciekawsze artykuły
 ·  11
2 dni temu
Inauguracja parkrun w KUTNIE! Darmowe biegi już od najbliższej soboty!
 ·  2
2 dni temu
Recital dyplomowy z jazzowymi przebojami wszechczasów
 ·  38
3 dni temu
Kapitulacja wójta gminy Bedlno. Czas na decyzję starosty w sprawie wiatraków
 ·  11
4 dni temu
Policjant z zarzutem zabójstwa wciąż w areszcie
 ·  73
5 dni temu
Wyłudzenie VAT i pranie brudnych pieniędzy w Kutnie. Już 25 podejrzanych i 9 osób w areszcie
 ·  23
5 dni temu
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla spółdzielni socjalnej?
 ·  2
7 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  271
8 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
9 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
9 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
9 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
11 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
12 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
12 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
17 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
17 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  93
19 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
24 dni temu
Takie kino...
 ·  4
25 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
26 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
26 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  79
26 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
27 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
28 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
28 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności