eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 25.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
W powiecie powstaje Młodzieżowa Reprezentacja Powiatu
W powiecie kutnowskim powstaje Młodzieżowa Reprezentacja. Jak informuje Ewa Chłopska-Wasielewska z Referatu Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie nawiązano współpracę ze szkołami w zakresie jej powołania. Odbyły się spotkania, podczas których omawiano m. in. zasadnicze cele jej funkcjonowania, sposób wybierania reprezentacji młodzieży z danej szkoły.

Trwa analiza prawna dotycząca sposobu powołania Młodzieżowej Reprezentacji Powiatu, a także treści jej statutu.
Do kontaktów ze szkołami, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski, wyznaczony został Patryk Barański, z którym zostało zawarto porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych na rzecz Starostwa Powiatowego w Kutnie.

źródło: Ewa Chłopska-Wasielewska
wandea, 15.05.2017 12:02|czytane: 978 razy|49 komentarzy|komentuj
Urban Bartosz
Julian Krzystkiewicz
Pisarz to człowiek, który nauczył swój umysł nieposłuszeństwa.

Kochać coś - znaczy dla poety: wprowadzić to coś do swojej wyobraźni, ogrzewać i hołubić, bawić się tym, przepoić je własną duszą, ożywić własnym tchnieniem.

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali.

NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.....

Dziś mamy imieniny Nadziei. Wszystkim dzieciom Ziemi Kutnowskiej od 0 do 99 lat, aby nigdy nie tracili nadziei i się nie poddawali, życzy PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
41 dni temu
Oskar Ostapowicz hominis est errare, insipientis in errore perseverare (rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców jest trwać w błędzie). Przyznaję się bez bicia, że zbłądziłam i dałam się namówić proboszczowi na bycie radną parafialną w parafii Św. Zapchajdziury. Ta rada to zbój, zupa i kamieni kupa. Więcej złego niż dobrego. Zrezygnowałam z tej przyjemności i już nie "radzę". Już więcej takiego błędu nie zrobię. Stara a głupia. Trochę mi żal i wstyd, że tak pobłądziłam. Ale to już było. Boże, wybacz mi! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... babcia Hortensja - wojowniczka oświeceniowa z Księstwa Jawabo. Królowa PTO"R".
41 dni temu
 · 
Sykstus Hahnisch To Debil ten PTO"R"
41 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" PTO"R" to PTOR, a Debil to debil. Czyż nie? Proste. Nie mówi się na Pana Zająca - królik. Czyż nie? Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:

«Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny»
40 dni temu
 · 
Julian Krzystkiewicz
PTO'R"owcy całej Ziemi Kutnowskiej łączcie się! W kupie wiara, kultura, nadzieja i siła!
praojciec Oerter Jawabo - kanclerz PTO"R". WOLONTARIAT.
 · 
Udostępnij
 · 
42 dni temu
Napoleon Schultz Wez człowieku do psychiatry idz albo zmień dilera bo ciemno to widzę
42 dni temu
 · 
 · 
7
Julian Krzystkiewicz Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata; człowiek nierozsądny z uporem próbuje dostosować świat do siebie. Dlatego wszelki postęp zależy od ludzi nierozsądnych. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... wnuczka Forsycja - wojowniczka oświeceniowa z Księstwa Jawabo. WOLONTARIAT TPO"R".
41 dni temu
 · 
 · 
2
Ireneusz Lutyński Ty i tobie podobni już jesteście jak kupa i nie musicie się w nią łączyć
41 dni temu
 · 
 · 
2
Oskar Ostapowicz Nasza kupa rośnie. Jest coraz większa. Coraz więcej w niej wiary, kultury, natury, miłości, światłości, energii, mocy, siły i nadziei. PTO"R".
41 dni temu
 · 
 · 
2
Róża Kobieka Jestem PTO"R" mam milimetrowego ptaszka i jestem upośledzony. A hoj!
41 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" A ja jestem Adam Stankiewicz , chłopak morowy i mam to co mam. Mam chcicę na dziewicę. Za trzy tygodnie wyjeżdżam na "randkę w ciemno" na urlop sześciotygodniowy na Wyspy Dziewicze z Panną Ewą Piestrzeniewicz zawsze dziewicą. Niczego się nie boję. Jestem bojowo nastawiony. Jestem delikatny, ale zdecydowany. Jestem grzeczny, ale waleczny. Jestem bezinteresowny i bezpretensjonalny, ale nie ślepy i nie głuchy. Co tam będzie się działo? Jeden Bóg raczy wiedzieć. Jak przeżyję i wrócę to może coś Ci pomogę bezinteresownie i bezpretensjonalnie. A hoj! Czuwaj! I czekaj cierpliwie. Z milimetrowego ptaszka zrobię Ci stosownych rozmiarów gniazdko i nie będziesz upośledzona. Będziesz prawdziwym PTO"R"owcem, dziewczyną - bohaterem. Tak trzymaj! Do zobaczenia aniołeczku! Do zobaczenia!
40 dni temu
 · 
Tala Dowkont
A w której szkole ten młodzian pobiera nauki?Jakie świadczenia wolontarystyczne będzie świadczył na rzecz Starostwa?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
42 dni temu
Angelina Bukata Nie ma informacji ? Czyżby to była tajemnica?
41 dni temu
 · 
 · 
4
Kordian Husarzewski
O ile mi wiadomo sportem w powiecie zajmuje się WEKiS,znowu mamy dublerów wszechwiedzących .Rozmydlenie kompetencji brak jakiejkolwiek spójności działań,to wizytówka obecnego zarządu powiatu.Od kiedy promocja zajmuje się sportem,to podwórko należy do gieruli więc nic dziwnego .że taka rozpierducha.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
42 dni temu
Julian Krzystkiewicz K....a! Kolejna dziura ozonowa. Proszę Policję i Prokuraturę o niezwłoczną interwencję. Żeby zaraza nie rozeszła się na całe miasto, gminę Bedlno, parafię Świętej Zapchajdziury i zaściankowe kraje Europejskiej Wieży Babla Bajzla i Burdela. PTO"R".
42 dni temu
 · 
 · 
3
Andrzej Kuropatnicki Julian może lekarza potrzebujesz
40 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" Vice versa! Pytał głupi mądrego: «Na co rozum zda się?»Mądry milczał: gdy coraz bardziej naprzykrza się,Rzekł mu: «Na to się przyda, według mego zdania,Żeby nie odpowia
dać na głupie pytania».
40 dni temu
 · 
Piotr Bużeński
Chłopak dopiero zaczyna działać w polityce, nikomu krzywdy nie zrobił, a wam już przeszkadza, jesteście zwyczajnie beznadziejni.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
42 dni temu
Gaweł Aleksandrowicz Niech się za lekcje weźmie a ni za politykę.
42 dni temu
 · 
 · 
8
Edgar Odrzywałek jak w Wołach krnąbrnych Krasickiego: „Miłe złego początki, lecz koniec żałosny’’
42 dni temu
 · 
 · 
6
Oskar Ostapowicz ###"#" Pic na wodę, fotomontaż. Młodszego kurdupla nie mogli znaleźć? A dlaczego nie robią Dziecięcej Reprezentacji Powiatu? Ja już k...a nie mogę na te potworne gęby cymbałów i niewinne buźki moczymordów patrzeć. Stare dziadostwo dzieciom i młodzieży w głowach przewraca. Kto zrobi porządek z tymi starymi śmierdzącymi idiotami? Pan Bóg? Proboszczowie? Organiści i dziady kościelne? Jak w Jerychu. Albo jeszcze gorzej. Je..ł to pies. K....a
41 dni temu
 · 
 · 
5
Kacper Jadliński
Jest demokracja więc został demokratycznie wyznaczony. Jak w Alternatywy 4:Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,
Nie da on krzywdy zrobić nikomu,
Wszystkim pomoże o każdej porze,
Mój Boże.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
42 dni temu
Marcin Jachimowicz A kiedy były te demokratyczne wybory w których został wybrany, słyszał ktoś?
42 dni temu
 · 
 · 
4
Julian Krzystkiewicz Ulica mówi, że długotrwała niszczycielska burza z gradobiciem przechodząca nad Kutnem wyniosła go na piedestał.... PTO"R".
42 dni temu
 · 
 · 
8
Achacy Blum Wybranyy ? umiesz czytać ze zrozumieniem bo chyba nie za bardzo hahaha
42 dni temu
 · 
 · 
8
Radomira Mianowski Achacy a co demokratycznie wyznaczony przez którego demokratę wyznaczony ?
42 dni temu
 · 
 · 
3
Achacy Blum Masz urząd jak to ci ciekawi idz i się dowiedz na jakiej podstawie został wyznaczony to chyba nie trudne
42 dni temu
 · 
 · 
8
Amadeusz Pieczynga Ale ja pytam ciebie Achacy bo ty wszystko wiesz, a swoją drogą to dlaczego nie urzędniczka ( Achacy urząd to budynek i mi nie odpowie ) ma mi nie odpowiedzieć?
42 dni temu
 · 
 · 
3
Kazimierz Szipiło Nie wiem czy wiecie ale na TT o ile wiecie co to jest tt mają z was trochę polewkę hahah kutnowski aplauz debili swoją drogą jak tak każdy jest ciekaw co on tam robi to mg wam powiedzieć odpowiada za wizerunek młodych ludzi i dobrze to robi a tu w tych komentarzach to widać że pół osób nie wie wgl o czym pisze ale my młodzi sie nie przejmujemy hejtujcie hejtujcie
42 dni temu
 · 
 · 
9
Napoleon Schultz Kazimierz dokładnie kutaśno to ciemny lud hahaha to jest ta dobra zmiana a swoją drogą to odpie***lcie sie od niego bo on więcej osiągnął niż wy przez swoje całe życie więc pozdro dla was
42 dni temu
 · 
 · 
8
Beniamin Fogelman Znam go osobiście i na szczęście on ma wyj***** w ten wasz hejt który tu jest na niego to jest człowiek który robi dużo nie tylko dla nas wszystkich ale i dla samego powiatu bo tak na prawdę jako młodzi ludzie z powiatem nie mamy nic wspólnego bo tylko szkoły ale może coś się w końcu zmieni dlatego szanuje i podziwiam takich ludzi jak on a wy się schowajcie ELO
41 dni temu
 · 
 · 
4
Wojciech Olbrychtowicz No zaraz czegoś tu nie rozumiem . Dopiero powstaje jakaś ta Młodzieżowa rada a ty piszecie ,że on już tyle dobrego zrobił tylko może napiszcie kiedy to coś zdążył zrobić i właściwie co takiego dobrego zrobił?To on jakiś taki szybki jest , tak?
41 dni temu
 · 
 · 
4
Oskar Ostapowicz ###"#" Nie bądź taki szybki Bill, nie bądź taki szybki Bill,bo wystarczy jedna szpila i nie będzie śladu Billa,nie bądź taki szybki Bill.
41 dni temu
 · 
Mariola Baran Beniamin skoro on ma nas tam gdzie napisałeś to my tez go tam mamy.A robi dużo , jak duzo zje bo innej roboty nie widac .
40 dni temu
 · 
Narcyz Siczepa
Hejterzy w akcji, nikomu nie przepuszczą. Żal mi was.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
42 dni temu
Aleksy Flotow A nam żal ciebie. To nie hejt to prawda.
42 dni temu
 · 
 · 
7
Fabian Schmiedicke Ten portal to jeden wielki hejt jest grupka osób którzy mają nudne życie i tu siedzą i pierd*** głupoty
42 dni temu
 · 
 · 
4
Piotr Houffalize A ty co robisz na tym portalu mając bujne życie i totalnie zlasowany mózg od spożywania nadmiaru płynów wyskokowych . Te gwiazdki to ci się pokazały jak walnąłeś łbem o płyty chodnikowe słuchachąc marsza żałobnego.
42 dni temu
 · 
 · 
4
Julian Krzystkiewicz Fabian jest KaCeInem z Ośrodka Propagandy lokalnej władzy krzyworządowej...PTO"R". Miłośnicy Wolności i Demokracji - zlikwidujcie to przebrzydłe KCI (Kutnowskie Centrum Ignorancji).... PTO"R".
42 dni temu
 · 
 · 
3
Ildefons Ańdini Julian wez sie je**** w czoło może pomoże
40 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" Vice versa! Pytał głupi mądrego: «Na co rozum zda się?»Mądry milczał: gdy coraz bardziej naprzykrza się,Rzekł mu: «Na to się przyda, według mego zdania,Żeby nie odpowia
dać na głupie pytania».
40 dni temu
 · 
Ligia Furlej
Proponuję przeczytać art pt" Wielki sukces ucznia z Kutna!"Po prostu nie wiem śmiać się czy płakać , czy może pochylić się nad wielkim doświadczeniem tegoż młodzieńca bo aż ręce opadają.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
42 dni temu
Dorota Rogoża
"Mieszkaniec Kutna, przewodniczący młodzieżówki partii Nowoczesna w powiecie kutnowskim Patryk Barański został asystentem poseł Katarzyny Lubnauer!"i wszystko jasne.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
42 dni temu
Dorota Rogoża Przecież ta partia chyba jest poniżej progu wyborczego czy może na Maderze?
42 dni temu
 · 
 · 
9
Korneliusz Bezpiata Barańskiego na Maderę wysłać! PTO"R".
42 dni temu
 · 
 · 
12
Hugo Osinka "Jesteśmy bardzo dumni z Patryka, bardzo się angażuje we wszystko co robi i widać tego efekty – mówi Wojciech Ziółkowski, radny powiatu kutnowskiego. Myślę, że Nowoczesna jest w stanie zrobić bardzo dużo dla edukacji zarówno na szczeblu krajowym jak i samorządowym, Patryk Barański bez wątpienia się do tego przyczyni." Boże litości.
42 dni temu
 · 
 · 
8
Julian Krzystkiewicz Szkoda tego doświadczonego młokosa aby się w śmierdzącym i więdnącym Kucienku marnował. Proponuję panu Ziółkowskiemu niech go wywiezie do Warszawy na ministra bez teki. A papiery, kanapki i napoje, za nim, w specjalnym neseserze uszytym ze świńskich skór z dziadoskiej firny (nie powiem jakiej bo mi nie zapłacili za reklamę) nosiłby sam promotor, wielopartyjny świr dr Ziółkowski.... PTO"R".
42 dni temu
 · 
 · 
6
Sylwester Orlewski
"Do kontaktów ze szkołami, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski, wyznaczony został Patryk Barański," co to znaczy wyznaczono, kto go wyznaczył tak nagle z powietrza się znalazł czy ktoś go zarekomendował? Nic nie dzieje się bez przypadku tak mi się przynajmniej wydaje co?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
42 dni temu
Andrzej Ostroroski
A kto i kiedy go wybrał i co on sobą reprezentuje, do jakie szkoły chodzi i którą klasę już osiągnął?
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
42 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Rewelacyjna Kapela Hanki Wójciak. Dziś zapraszamy na brzmienia marokańskich gimbrii
Wczoraj przed kutnowską publicznością w Centrum Teatru Muzyki i Tańca wystąpiła Kapela Hanki Wójciak. Zespół powstał w Krakowie, gra muzykę z pogranicza world music, folku, piosenki autorskiej.  Duża galeria zdjęć A dziś o godz.... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Sprzedam 4,08 hektary POLE UPRAWNE Sprzedam POLE UPRAWNE = 4,08 hektary... [czytaj więcej]
Konkretna propozycja i konkretne zarobki!Warszawa Współpraca dla sympatycznej, uśmiechniętej, komunikatywnej i chętnej do pracy. Chcesz zarabiać w normalnej atmosferze, na uczciwych warunkach, dyskretnie, bezpiecznie i konkretnie? Jeśli tak t... [czytaj więcej]
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy IComer:
9 minut temu
Gratulacje i powodzenia na nowym stanowisku!
Alwin Ostapowicz:
14 minut temu
Droga Anielu! Ty ciągle drążysz uparcie swoje? Czy Ty pracujesz w tym Psychiatrowie? I cierpisz na brak pacjentów? Z braku laku chciałabyś koniecznie kimś się zająć i na kimś wyładować swoją energię statyczną, kinematyczną, dynamiczną i psychopatyczną. Uczynię wszystko aby nie dostać się pod Twoją opiekę psychiatryczną. Boże chroń mnie przed wszystkimi psychologami i psychiatrami w ogóle, a przed tą nieznośną psychiatryczką Anielą w szczególności! ~niepoprawny, niepokorny i niezłomny Felicjan z Kocich Kiszek.
Hilary Złotareńko:
19 minut temu
Odpowiedzcie sobie kto jest zarządcą tego osiedla i dokonajcie oceny jego pracy
Inez Hallenburg:
30 minut temu
Onufry a może nam powiesz gdzie dostałeś pracę tę którą chciałeś , co bo ja jakoś nie mogę takiej jaką chcę dostać , co?
Apoloniusz Kubasik:
32 minut temu
Cytat z wypowiedzi "odważnego"Bartosza Kocienia."Tylko Ci co posiadają pewne informacje dokładnie wiedzą, jak wygląda praca w Kutnie w Policji, gdy tylko zjawił się komendant Szymański. Tylko te osoby wiedzą o wewnętrznych aferach, których część posypała się i została ujawniona w artykule opublikowanym całkiem niedawno. Skąd się wziął, kto go broni pomimo tylu kłopotów z prawem? Taka osoba rządzi kutnowską policją. Zapewniam, że wiecie w tej sprawie tyle, ile macie w głowach - czyli prawie nic.Ku przypomnieniu." To ja się ciebie pytam czy zadziałałeś w tej sprawie o której tu napisałeś? Jesteś przecież odważny , innym zarzucasz niewiedzą o twoim pupilu a tu co siedzisz cicho i innym każesz działać, czy sam to zrobisz, odwagi chłopie, odwagi.A skąd ty wiesz jak wygląda praca w kutnowskiej policji? No chyba ,że jesteś "odważnym" policjantem tak?
Kacper Korczbok:
38 minut temu
Widać ,że jednak masz dużo czasu , bo piszesz dużo i nawet masz czas na szukanie artykułów i linków do nich . Chłopino daj sobie spokój .
Stefan Jacek:
2
 · 
40 minut temu
Bartosz Kościen. Powiadasz ,że inni piszą , nie zajmują się sobą , mają dużo czasu , a za ciepie te peany kto wypisuje , krasnoludki?Czy ty jesteś jakimś obrońcom z urzędu?Jak na innych wylewały czy wylewają się pomyje to nie widać było ,że ich bronisz, co? Skoro tak jesteś poinformowany co dzieje się w kutnowskiej policji to zgłoś to oficjalnie , podaj swoje nazwisko bo innych do tego usilnie namawiasz a sam w krzakach , z tyłu żeby cię nie było widać . Kim ty właściei jesteś ?Widocznie tez popierasz wszelkie nieprawidłowości i boisz się pisnąć bo wbrew pozorom pełne gacie strachu.Zmień profesję na adwokata.
Zbigniew Martynowicz:
47 minut temu
a burmistrz chyba z zarzutami?
Aniela Zych:
49 minut temu
Felicjan nie dodałeś ,że ciebie trzeba oddać do psychiatrowa.
Jerzy Sopeżyc:
51 minut temu
Ciekawe czy przyjdzie na powiatową sesję w środę . Skoro tak zajął się ratowniczą torbą medyczną to czy zajmie się szpitalem?
Ziemowit Zygmuntowicz:
56 minut temu
To znaczy ,że był słaby skoro go Kłopotowski wypchnął, prawda?
Felicjan Rohloff:
7 godzin temu
Zeżarłam "się" w pospiechu. Proszę o zrozumienie i wklejenie "się" tam gdzie trzeba. AWRUK!
Felicjan Rohloff:
7 godzin temu
###"R". Albinie vel (???????)! Dziękuję za zaproszenie. Da Bóg, to jutro przedstawię ewentualny termin tego niezwykle zapowiadającego wydarzenia. Gdzie jest ten wasz gród? zawalona jestem dzisiaj robotą. Pozdrawiam i wszelkich łask bożych życzę. ~emerytowana nauczycielka.
Felicjan Rohloff:
8 godzin temu
Kordianie! To sobie startuj jak jesteś debilem w trepem lub idiotą w kaloszach. Matura to bzdura, a te konkursy to lipa. A te samorządy to Awruki i Złodzieje. Nie bić Awruków i Złodziei, tylko je zlikwidować. Zlikwidować bzdurną maturę! Zlikwidować ukartowane konkursy! Zlikwidować nierządne samorządy! Zlikwidować szkoły samorządowe. Przestać chodzić do bzdurnych szkól! I zacząć się uczyć! I zacząć czytać eKutno! I wstąpić do KAN"PiŚ"! Pod żadnym pozorem nie likwidować KOTÓW !!! I nie zabijać DZIECI ! I nie budować świątyń! I nie budować pałaców! I nie budować komitetów! Budować SERCA, UMYSŁY i DUSZE! I nie sadzić i nie pielęgnować dębów JPII. Rodzić dzieci, uczyć je i wychowywać! Młodzieży nie rozpuszczać! Zrezygnować z paciorków, fikołków i koziołków! Uwierzyć w Boga! Kochać Polskę! I rozniecać promienie NADZIEI! I nie spać! I obudzić się! I się oświecać! I myśleć! I pracować! I odpoczywać! I bawić się! I działać!.........I nigdy nic złego nie robić........ Coś dobrego - zawsze można..... O kotów dbać, psom dać spokój a świnie oprzątać!....... Paniali?........Amen.
Jordan Sierpowski:
2
 · 
8 godzin temu
POSEŁ Z PIS Tadeusz Woźniak - pozując do zdjęć ze strażakami w Komadzynie, splata swe wypracowane dłonie,na nieprzyzwoicie upasionym brzuszysku.Fakt - inni dostojnicy z jego partyji pozując do zdjęć - czynią podobnie. Ale - jak by nie liczyć, Tadeusz Woźniak (ksywa kanonik) - kadencji poselskich ma już sobą wiele i ta kadencja nie jest jego ostanią, to i nie dziwota, że i jego i tak już upasiony brzuch, z każdą kadencja staje się i coraz to i coraz to bardziej monstrualny. Wiadomo - odmawiać na tych różnych poselsko-wiejskich bankietach jadła i napitki - to rzecz wielce niepolityczna. Tak myślę,że jeżeli darwinowska teoria ewolucji nie zadziała i Woźniakowi nie wydłużą się kończyny górne jak u orangutana ,tak aby ręce mógł spleść na swym brzuchu - to tylko patrzeć, jak niezbędnym dodatkowym wyposażeniem posła staną się protezy, przedłużające jego kończyny górne. A po co ? A NO PO TO - ABY POSEŁ WOŹNIAK MÓGŁ SWE WYPRACOWANE DŁONIE SPLEŚĆ NA SWYM MEGA OLBRZYMIM BRZUSZYSKU.
Marian Pawełek:
9 godzin temu
Ciekawe, czy nadal wierzy w swojego idola, górniczynę?
Maria Giedgowt:
9 godzin temu
Widocznie była za słaba, że wygrać. Zresztą ma dużo pracy - kilku uczniów na krzyż w prywatnej. Jak oni się zmieszczą w tym budynku?
Felicjan Rohloff:
9 godzin temu
Ludzie! Nie macie ciekawszych problemów? wiadał dzięcioł żonie: PiS upada, PO tonie . A młode koty tego słuchały i wcale się tym nie przejmowały, tylko miauczały. POPiS - to najstraszniejsze słowo świata - tak dzisiaj miauczały koty stare i młode i mrugając śpiewały: PiS i Plarforma to jedna rodzina, kaczor i donald - nie polska ptaszyna. Ludzie! Nie liczy się forma - liczy się treść. Nie liczy się PiSforma! Nie liczy się PLATforma! Liczy się KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "Prawda i Śmiech"!!!!! Koty są najmądrzejszymi stworzeniami świata!!!!! Niech żyją Koty! I niech żyje KAN "PiŚ"!
Mateusz Dąb:
9 godzin temu
Nikt z patriotów nie miał szans, bo sitwa rzadzi, ale mnie dziwi jedno, że nie wystartowała pani, która wspierała Łebskiego w kampanii.
Felicjan Rohloff:
10 godzin temu
Tyle co koty napłakały. I nic więcej. Tak słyszałem..... Mówią, że śmieszny Tadeusz rozrzutnością nie grzeszy i św. mamony nie marnotrawi. Co innego to te prezbiterianie z Sienkiewicza. Tam jest Zakon Koedukacyjny dla Św. Świrów. Ludzie! Co tam się dzieje? Jak tam grzeszą. Więcej wydają niż zarabiają. Oni chyba na islam już przeszli. Bo Policja ich się boi. Proboszcz tez się boi. I żadnej klątwy na nich nie rzuca. Ekskomuniki tez się boi im wręczyć. Łajdactwo kwitnie pełną gębą i pustymi butelkami. Hulaj dusza! Piekła nie ma! Kto ten Zakon zlikwiduje to chyba świętym zostanie. Ja nie mogę na to wszystko patrzeć. Zakładam Koedukacyjny Zakon Wszystkich Kawalerów jeszcze światłych, mądrych i cnotliwych i Wszystkich Panien Jeszcze Dziewic. Jutro mamy pierwsze spotkanie przy drzwiach otwartych. Musimy być lepsi od tych synów marnotrawnych i rozrzutnych cór z kutnowskiego PiSolandu. Coś dobrego trzeba w życiu zrobić. Nieprawdaż?Najciekawsze artykuły
 ·  14
5 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
5 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
6 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
6 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
11 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
11 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
12 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
15 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
16 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
16 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
17 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
18 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
18 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
20 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
20 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
20 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
20 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
20 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
21 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
21 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
21 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
21 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
23 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
27 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności