eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 22.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
W powiecie powstaje Młodzieżowa Reprezentacja Powiatu
W powiecie kutnowskim powstaje Młodzieżowa Reprezentacja. Jak informuje Ewa Chłopska-Wasielewska z Referatu Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie nawiązano współpracę ze szkołami w zakresie jej powołania. Odbyły się spotkania, podczas których omawiano m. in. zasadnicze cele jej funkcjonowania, sposób wybierania reprezentacji młodzieży z danej szkoły.

Trwa analiza prawna dotycząca sposobu powołania Młodzieżowej Reprezentacji Powiatu, a także treści jej statutu.
Do kontaktów ze szkołami, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski, wyznaczony został Patryk Barański, z którym zostało zawarto porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych na rzecz Starostwa Powiatowego w Kutnie.

źródło: Ewa Chłopska-Wasielewska
wandea, 15.05.2017 12:02|czytane: 952 razy|49 komentarzy|komentuj
Dyzma Kochanik
Julian Krzystkiewicz
Pisarz to człowiek, który nauczył swój umysł nieposłuszeństwa.

Kochać coś - znaczy dla poety: wprowadzić to coś do swojej wyobraźni, ogrzewać i hołubić, bawić się tym, przepoić je własną duszą, ożywić własnym tchnieniem.

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali.

NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.....

Dziś mamy imieniny Nadziei. Wszystkim dzieciom Ziemi Kutnowskiej od 0 do 99 lat, aby nigdy nie tracili nadziei i się nie poddawali, życzy PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
7 dni temu
Oskar Ostapowicz hominis est errare, insipientis in errore perseverare (rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców jest trwać w błędzie). Przyznaję się bez bicia, że zbłądziłam i dałam się namówić proboszczowi na bycie radną parafialną w parafii Św. Zapchajdziury. Ta rada to zbój, zupa i kamieni kupa. Więcej złego niż dobrego. Zrezygnowałam z tej przyjemności i już nie "radzę". Już więcej takiego błędu nie zrobię. Stara a głupia. Trochę mi żal i wstyd, że tak pobłądziłam. Ale to już było. Boże, wybacz mi! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... babcia Hortensja - wojowniczka oświeceniowa z Księstwa Jawabo. Królowa PTO"R".
7 dni temu
 · 
Sykstus Hahnisch To Debil ten PTO"R"
7 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" PTO"R" to PTOR, a Debil to debil. Czyż nie? Proste. Nie mówi się na Pana Zająca - królik. Czyż nie? Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:

«Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny»
6 dni temu
 · 
Julian Krzystkiewicz
PTO'R"owcy całej Ziemi Kutnowskiej łączcie się! W kupie wiara, kultura, nadzieja i siła!
praojciec Oerter Jawabo - kanclerz PTO"R". WOLONTARIAT.
 · 
Udostępnij
 · 
7 dni temu
Napoleon Schultz Wez człowieku do psychiatry idz albo zmień dilera bo ciemno to widzę
7 dni temu
 · 
 · 
7
Julian Krzystkiewicz Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata; człowiek nierozsądny z uporem próbuje dostosować świat do siebie. Dlatego wszelki postęp zależy od ludzi nierozsądnych. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... wnuczka Forsycja - wojowniczka oświeceniowa z Księstwa Jawabo. WOLONTARIAT TPO"R".
7 dni temu
 · 
 · 
2
Ireneusz Lutyński Ty i tobie podobni już jesteście jak kupa i nie musicie się w nią łączyć
7 dni temu
 · 
 · 
2
Oskar Ostapowicz Nasza kupa rośnie. Jest coraz większa. Coraz więcej w niej wiary, kultury, natury, miłości, światłości, energii, mocy, siły i nadziei. PTO"R".
7 dni temu
 · 
 · 
2
Róża Kobieka Jestem PTO"R" mam milimetrowego ptaszka i jestem upośledzony. A hoj!
7 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" A ja jestem Adam Stankiewicz , chłopak morowy i mam to co mam. Mam chcicę na dziewicę. Za trzy tygodnie wyjeżdżam na "randkę w ciemno" na urlop sześciotygodniowy na Wyspy Dziewicze z Panną Ewą Piestrzeniewicz zawsze dziewicą. Niczego się nie boję. Jestem bojowo nastawiony. Jestem delikatny, ale zdecydowany. Jestem grzeczny, ale waleczny. Jestem bezinteresowny i bezpretensjonalny, ale nie ślepy i nie głuchy. Co tam będzie się działo? Jeden Bóg raczy wiedzieć. Jak przeżyję i wrócę to może coś Ci pomogę bezinteresownie i bezpretensjonalnie. A hoj! Czuwaj! I czekaj cierpliwie. Z milimetrowego ptaszka zrobię Ci stosownych rozmiarów gniazdko i nie będziesz upośledzona. Będziesz prawdziwym PTO"R"owcem, dziewczyną - bohaterem. Tak trzymaj! Do zobaczenia aniołeczku! Do zobaczenia!
6 dni temu
 · 
Tala Dowkont
A w której szkole ten młodzian pobiera nauki?Jakie świadczenia wolontarystyczne będzie świadczył na rzecz Starostwa?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
7 dni temu
Angelina Bukata Nie ma informacji ? Czyżby to była tajemnica?
7 dni temu
 · 
 · 
4
Kordian Husarzewski
O ile mi wiadomo sportem w powiecie zajmuje się WEKiS,znowu mamy dublerów wszechwiedzących .Rozmydlenie kompetencji brak jakiejkolwiek spójności działań,to wizytówka obecnego zarządu powiatu.Od kiedy promocja zajmuje się sportem,to podwórko należy do gieruli więc nic dziwnego .że taka rozpierducha.
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
7 dni temu
Julian Krzystkiewicz K....a! Kolejna dziura ozonowa. Proszę Policję i Prokuraturę o niezwłoczną interwencję. Żeby zaraza nie rozeszła się na całe miasto, gminę Bedlno, parafię Świętej Zapchajdziury i zaściankowe kraje Europejskiej Wieży Babla Bajzla i Burdela. PTO"R".
7 dni temu
 · 
 · 
3
Andrzej Kuropatnicki Julian może lekarza potrzebujesz
6 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" Vice versa! Pytał głupi mądrego: «Na co rozum zda się?»Mądry milczał: gdy coraz bardziej naprzykrza się,Rzekł mu: «Na to się przyda, według mego zdania,Żeby nie odpowia
dać na głupie pytania».
6 dni temu
 · 
Piotr Bużeński
Chłopak dopiero zaczyna działać w polityce, nikomu krzywdy nie zrobił, a wam już przeszkadza, jesteście zwyczajnie beznadziejni.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
7 dni temu
Gaweł Aleksandrowicz Niech się za lekcje weźmie a ni za politykę.
7 dni temu
 · 
 · 
8
Edgar Odrzywałek jak w Wołach krnąbrnych Krasickiego: „Miłe złego początki, lecz koniec żałosny’’
7 dni temu
 · 
 · 
6
Oskar Ostapowicz ###"#" Pic na wodę, fotomontaż. Młodszego kurdupla nie mogli znaleźć? A dlaczego nie robią Dziecięcej Reprezentacji Powiatu? Ja już k...a nie mogę na te potworne gęby cymbałów i niewinne buźki moczymordów patrzeć. Stare dziadostwo dzieciom i młodzieży w głowach przewraca. Kto zrobi porządek z tymi starymi śmierdzącymi idiotami? Pan Bóg? Proboszczowie? Organiści i dziady kościelne? Jak w Jerychu. Albo jeszcze gorzej. Je..ł to pies. K....a
7 dni temu
 · 
 · 
5
Kacper Jadliński
Jest demokracja więc został demokratycznie wyznaczony. Jak w Alternatywy 4:Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,
Nie da on krzywdy zrobić nikomu,
Wszystkim pomoże o każdej porze,
Mój Boże.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
8 dni temu
Marcin Jachimowicz A kiedy były te demokratyczne wybory w których został wybrany, słyszał ktoś?
7 dni temu
 · 
 · 
4
Julian Krzystkiewicz Ulica mówi, że długotrwała niszczycielska burza z gradobiciem przechodząca nad Kutnem wyniosła go na piedestał.... PTO"R".
7 dni temu
 · 
 · 
8
Achacy Blum Wybranyy ? umiesz czytać ze zrozumieniem bo chyba nie za bardzo hahaha
7 dni temu
 · 
 · 
8
Radomira Mianowski Achacy a co demokratycznie wyznaczony przez którego demokratę wyznaczony ?
7 dni temu
 · 
 · 
3
Achacy Blum Masz urząd jak to ci ciekawi idz i się dowiedz na jakiej podstawie został wyznaczony to chyba nie trudne
7 dni temu
 · 
 · 
8
Amadeusz Pieczynga Ale ja pytam ciebie Achacy bo ty wszystko wiesz, a swoją drogą to dlaczego nie urzędniczka ( Achacy urząd to budynek i mi nie odpowie ) ma mi nie odpowiedzieć?
7 dni temu
 · 
 · 
3
Kazimierz Szipiło Nie wiem czy wiecie ale na TT o ile wiecie co to jest tt mają z was trochę polewkę hahah kutnowski aplauz debili swoją drogą jak tak każdy jest ciekaw co on tam robi to mg wam powiedzieć odpowiada za wizerunek młodych ludzi i dobrze to robi a tu w tych komentarzach to widać że pół osób nie wie wgl o czym pisze ale my młodzi sie nie przejmujemy hejtujcie hejtujcie
7 dni temu
 · 
 · 
9
Napoleon Schultz Kazimierz dokładnie kutaśno to ciemny lud hahaha to jest ta dobra zmiana a swoją drogą to odpie***lcie sie od niego bo on więcej osiągnął niż wy przez swoje całe życie więc pozdro dla was
7 dni temu
 · 
 · 
8
Beniamin Fogelman Znam go osobiście i na szczęście on ma wyj***** w ten wasz hejt który tu jest na niego to jest człowiek który robi dużo nie tylko dla nas wszystkich ale i dla samego powiatu bo tak na prawdę jako młodzi ludzie z powiatem nie mamy nic wspólnego bo tylko szkoły ale może coś się w końcu zmieni dlatego szanuje i podziwiam takich ludzi jak on a wy się schowajcie ELO
7 dni temu
 · 
 · 
4
Wojciech Olbrychtowicz No zaraz czegoś tu nie rozumiem . Dopiero powstaje jakaś ta Młodzieżowa rada a ty piszecie ,że on już tyle dobrego zrobił tylko może napiszcie kiedy to coś zdążył zrobić i właściwie co takiego dobrego zrobił?To on jakiś taki szybki jest , tak?
7 dni temu
 · 
 · 
4
Oskar Ostapowicz ###"#" Nie bądź taki szybki Bill, nie bądź taki szybki Bill,bo wystarczy jedna szpila i nie będzie śladu Billa,nie bądź taki szybki Bill.
7 dni temu
 · 
Mariola Baran Beniamin skoro on ma nas tam gdzie napisałeś to my tez go tam mamy.A robi dużo , jak duzo zje bo innej roboty nie widac .
6 dni temu
 · 
Narcyz Siczepa
Hejterzy w akcji, nikomu nie przepuszczą. Żal mi was.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
8 dni temu
Aleksy Flotow A nam żal ciebie. To nie hejt to prawda.
7 dni temu
 · 
 · 
7
Fabian Schmiedicke Ten portal to jeden wielki hejt jest grupka osób którzy mają nudne życie i tu siedzą i pierd*** głupoty
7 dni temu
 · 
 · 
4
Piotr Houffalize A ty co robisz na tym portalu mając bujne życie i totalnie zlasowany mózg od spożywania nadmiaru płynów wyskokowych . Te gwiazdki to ci się pokazały jak walnąłeś łbem o płyty chodnikowe słuchachąc marsza żałobnego.
7 dni temu
 · 
 · 
4
Julian Krzystkiewicz Fabian jest KaCeInem z Ośrodka Propagandy lokalnej władzy krzyworządowej...PTO"R". Miłośnicy Wolności i Demokracji - zlikwidujcie to przebrzydłe KCI (Kutnowskie Centrum Ignorancji).... PTO"R".
7 dni temu
 · 
 · 
3
Ildefons Ańdini Julian wez sie je**** w czoło może pomoże
6 dni temu
 · 
Dymitr Bzowski ###"#" Vice versa! Pytał głupi mądrego: «Na co rozum zda się?»Mądry milczał: gdy coraz bardziej naprzykrza się,Rzekł mu: «Na to się przyda, według mego zdania,Żeby nie odpowia
dać na głupie pytania».
6 dni temu
 · 
Ligia Furlej
Proponuję przeczytać art pt" Wielki sukces ucznia z Kutna!"Po prostu nie wiem śmiać się czy płakać , czy może pochylić się nad wielkim doświadczeniem tegoż młodzieńca bo aż ręce opadają.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
8 dni temu
Dorota Rogoża
"Mieszkaniec Kutna, przewodniczący młodzieżówki partii Nowoczesna w powiecie kutnowskim Patryk Barański został asystentem poseł Katarzyny Lubnauer!"i wszystko jasne.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
8 dni temu
Dorota Rogoża Przecież ta partia chyba jest poniżej progu wyborczego czy może na Maderze?
8 dni temu
 · 
 · 
9
Korneliusz Bezpiata Barańskiego na Maderę wysłać! PTO"R".
8 dni temu
 · 
 · 
12
Hugo Osinka "Jesteśmy bardzo dumni z Patryka, bardzo się angażuje we wszystko co robi i widać tego efekty – mówi Wojciech Ziółkowski, radny powiatu kutnowskiego. Myślę, że Nowoczesna jest w stanie zrobić bardzo dużo dla edukacji zarówno na szczeblu krajowym jak i samorządowym, Patryk Barański bez wątpienia się do tego przyczyni." Boże litości.
8 dni temu
 · 
 · 
8
Julian Krzystkiewicz Szkoda tego doświadczonego młokosa aby się w śmierdzącym i więdnącym Kucienku marnował. Proponuję panu Ziółkowskiemu niech go wywiezie do Warszawy na ministra bez teki. A papiery, kanapki i napoje, za nim, w specjalnym neseserze uszytym ze świńskich skór z dziadoskiej firny (nie powiem jakiej bo mi nie zapłacili za reklamę) nosiłby sam promotor, wielopartyjny świr dr Ziółkowski.... PTO"R".
7 dni temu
 · 
 · 
6
Sylwester Orlewski
"Do kontaktów ze szkołami, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski, wyznaczony został Patryk Barański," co to znaczy wyznaczono, kto go wyznaczył tak nagle z powietrza się znalazł czy ktoś go zarekomendował? Nic nie dzieje się bez przypadku tak mi się przynajmniej wydaje co?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
8 dni temu
Andrzej Ostroroski
A kto i kiedy go wybrał i co on sobą reprezentuje, do jakie szkoły chodzi i którą klasę już osiągnął?
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
8 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Artyści zawsze są czyści... Musicie być z nimi w niedzielne popołudnie
Jutro o godz. 18.00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie możecie obejrzeć premierę Studia Teatralnego "Oj'' - CZYŚCI ARTYŚCI. Bilet w cenie 7 zł do nabycia w kasie KDK,... [więcej]
Sport
I miejsce kadetek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki
W dniach 19 – 21 maja drużyna KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno bardzo dobrze zaprezentowała się w II Ogólnopolskim Turnieju koszykówki kadetek w Koninie. W turnieju startowało 6 zespołów. W ciągu trzech dni koszykarki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno rozegrały 5 spotkań osiągając wyniki: KKS... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
Pracownik produkcji/Pracownik montażu Firma Enginova Sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcji-pracowników montażu:rnZakres obowiązków:rn-praca przy montażu panelirn-dbałość o bezpieczeństwo, jakość i porządekrnWymagania:rn-... [czytaj więcej]
Wystawa Miniatur i Makiet Kolejowych Zastanawiacie się, co robić nad morzem? rnNiezależnie od pogody, Wystawa Miniatur i Makiet Kolejowych rnto nowa atrakcja turystyczna rnoraz najlepszy wybór na kreatywne spędzenie wolnego czasu w ... [czytaj więcej]
Praca Zdalna - 1787zł Od Pierwszego Miesiąca Chcesz poprawić swoją sytuację finansową?rnrnSzukasz pracy w której zaczniesz zarabiać sensowne pieniądze?rnrnWielu Polaków zarabia mało i ledwie wiążą oni koniec z końcem. Nie dostają t... [czytaj więcej]
szamba zbiorniki betonowe Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niespodziankami w centrum Kutna :) Własnościowy lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z salonu z kominkiem i otwartą kuchnią z przylegającą spiżarnią, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki, osobnej toalety i p... [czytaj więcej]
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych Witaj,rnmam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegorni praktycznego posługiwania się językiem angielskim.rn rnOd dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype).rnSkupia... [czytaj więcej]
Sprzedam samochód Citroen Berlingo 1,9D disel, zielony metalik. Pierwszy właściciel. Zakupiony w salonie w Polsce, bezwypadkowy, garażowany, serwisowany w ASO, stan bardzo dobry, elektryczne szyby, poduszki powietrzne, przebieg 255000 km. Przegląd luty 2018 r., ubezpieczenie listopa... [czytaj więcej]
szukam zguby KOT Proszę o pomoc w odnalezieniu kocurka ( 4 letniego) , zginął w październiku 2016 w okolicach ulicy Sempołowskiej. Kocur ma specyficzne umaszczenie, jasno siwe od spodu i czarne końce długiej ... [czytaj więcej]
zamiana Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 58 mkw trzecie piętro na mniejsze do 48 mkw do I piętra najlepiej na tym samym osiedlu.... [czytaj więcej]
zamiana Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 58 mkw na ul.Wyszyńskiego 6 trzecie piętro na mniejsze do 48 mkw do I piętra, najlepiej na tym samym osiedlu.... [czytaj więcej]
Praca w hotelach w Anglii i Szkocji Opis stanowiskarnPraca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz SzkocjirnrnPoszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzyrnrnWynagrodzenie 7,50-10 GBP/h.... [czytaj więcej]
Zatrudnię do pracy w gospodarstwie Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym lub na fermę trzody chlewnej. Umowa o pracę, dobre warunki finansowe. ... [czytaj więcej]
Sprzedam mieszkanie 72 mkw w centrum Kutna Sprzedam mieszkanie 71 mkw. na ostatnim II piętrze przedwojennej kamienicy, mieszkanie znajduje się w Kutnie przy ul. Staszica 7, tuż przy Parku Traugutta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedp... [czytaj więcej]
sprzedam działkę Sprzedam działkę o pow.832 m 2 z domem do remontu.Położona w Kutnie przy ul.Jesiennej 55... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ SPRINTERA TOYOTY Skup maszyn rolniczych ciągników oraz skup aut. KUPIE MERCEDESA 124 190 Sprintery oraz wszystkie TOYOTY do 15000 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór Warto tel. 725.361.836... [czytaj więcej]
KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ SPRINTERA TOYOTY Skup maszyn rolniczych ciągników oraz skup aut. KUPIE MERCEDESA 124 190 Sprintery oraz wszystkie TOYOTY do 15000 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór Warto tel. 725.562.998... [czytaj więcej]
Chcesz dodać ogłoszenie na wielu portalach? Zrobimy to za Ciebie. Dodajemy ogłoszenia w całej Po Profesjonalne zarządzanie reklamą – dodajemy ogłoszenia w całej Polsce!rnrnOferujesz usługi lub po prostu chcesz coś sprzedać czy kupić? Nie wiesz gdzie się ogłosić i brakuje Ci na to cza... [czytaj więcej]
Noclegi pracownicze Noclegi pracownicze w bardzo dobrych warunkach! Łazienkik, TV, internet, śniadania! Zapraszamy! ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Oktawian Renoch:
25 sekund temu
Maksymilianie Undorff! A Pisarek to nie OSZUST? J. Piłsudski: "Religia jest dla ludzi bez rozumu". "Polacy są narodem idiotów". Nie chcemy już od was uznania,Ni waszych mów, ni waszych łez,Już skończył się czas kołatania,Do waszych kies j- bał was pies.
Dawid Szymkowski:
15 minut temu
A Rzexnicka nadal nosi spodniczki takie ktotkie, ze az majtki jej wystaja. Moze Trawa wreszcie tym sie zaimie a nie tylko Gierula ja nachodzi, dzisiaj z samego rana.
Wacława Jachimski:
17 minut temu
Nie odejdą będą się trzymać wszelkimi sposobami,żeby dotrwać i jeszcze się załapać . teraz czas na decyzję Debicha w sprawie Pawlaka. Zobaczymy, ocenimy.Może coś sufler podpowie , ale jak widać nie warto słuchać takich podpowiadaczy.
Dawid Szymkowski:
2
 · 
18 minut temu
Moze powinien zainteresowac sie ta sprawa posel Rzymkowski bo to kpina, ze panstwowe pieniadze ta oskarzona tak lekka reka wydawala przy wsparciu Klopota i Trawczynskiego, byl tez Gierula. Moze pora, zeby wyjasniono sprawe niby ukradzionych pieniedzy z konta
Abelard Dowgiało:
22 minut temu
Co ty z tymi frustratami, wściekłeś się? Osiągnąłem więcej niż w/w pan i to bez bycia radnym , zginania karku przed włądzą ,umizgów i podnoszenia łapek na komendę
Urszula Bucak:
25 minut temu
Tytus a ty tym się różnisz od nas ,że twoje dziecko zdało maturę? No popatrz wyczyn jakby zdobyło Himalaje bez trzymanki. Dzisiejsze matury to można zdać w tzw biegu. Moje dziecko jak wiele innych dzieci ukończyło studia , ale szkołę wymienioną przez ciebie wspomina jak najgorzej.
Oktawian Renoch:
28 minut temu
Od CAPÓW dla Rosółki:Ta RosółkaTa Rosółka ta malusia, ta malusia,Tańcowała dokolusia, dokolusia,Tańcowała ranną rosą, ranną rosąI tupała nóżką bosą, nóżką bosą.

Ta Rosółka ta malusia, ta malusia,
Tańcowała dokolusia, dokolusia,
Tańcowała i w południe, i w południe
Kiedy słońce grzało cudnie, grzało cudnie.

Ta Rosółka ta malusia, ta malusia,
Tańcowała dokolusia, dokolusia,
Tańcowała i z wieczora, i z wieczora,
Gdy szło słonko do jeziora, do jeziora.

A teraz śpi w kolebusi, w kolebusi,
Na różowej na podusi,na podusi,
Chodzi capik
koło kółka, koło kółka:
Cicho, bo już śpi Rosółka, śpi Rosółka.

Cicho, bo już śpi Rosółka, śpi Rosółka...śpi ...
Benedykt Jaroszewicz:
28 minut temu
A Amerykanie juz kupili a tamten spieprzyl do Włoch?
Demetriusz Brzoska:
29 minut temu
No to ciekawe jak się opisana powyżej sprawa jeszcze rozkręci to może go teraz kto inny wybierze np na przesłuchanie?
Arseniusz Rylski:
32 minut temu
Ważne sprawy ? No właśnie ci co o nich niestety decydują to jak widać wszystko potrafią spartolić .
Beata Szewców:
33 minut temu
No to jak ja chcę biegać to jeszcze miałbym za to płacić > przecież mogę biegać kiedy chcę i to nie tylko w soboty i w Parku Wiosny Ludów gdzie po tym biegu na alejkach chyba z kurzy to nawet zawodników nie będzie widać .
Helena Bocian:
39 minut temu
A co z old barbie
Napoleon Zdziechowicz:
40 minut temu
stawiam,że będzie poniżej 20 osób
Sergiusz Gluth:
43 minut temu
AUDENTES FORTUNA IUVAT
Florentyna Gielniowski:
3
 · 
44 minut temu
Od 2014r urzędnicy z wysokimi pensjami na kierowniczych stanowiskach przewałów nie widzieli?Ktoś to nadzorował , czy mi się tylko wydaje?
Oktawian Renoch:
46 minut temu
Złodzieje Bożej tożsamości Jezusa i tak dalej i tak dalej od Boga coraz bliżej Szatana Ojca kłamstwa i społecznego zakłamania.Pożyjemy zobaczymy jak szybko historia która kołem się toczy powtórzy wydarzenia w których Biskupi pogwałcili Ewangelię i zdeprawowali jej Prawdę religijnie za pomocą wiary wykorzystując Lud Boży do swoich własnych "świętych" interesów.
Bernard Bołsunowicz:
2
 · 
46 minut temu
Julian a zwykłego obywatela potrafi zniszczyć za pięć groszy?
Oktawian Renoch:
52 minut temu
Wyrzucić religię, wf i seksuologię ze szkół! Wiary, kultury i natury ze szkół nie wyrzucać!
Maria Węsierski:
54 minut temu
serdecznie polecam "M.T.P. Ogniu krocz za mną"
Władysława Zych:
2
 · 
57 minut temu
Że też małe karakany pchają się do władzy JP i PZ w pipidowkuNajciekawsze artykuły
 ·  2
3 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  266
3 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
5 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
5 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
5 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
6 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
7 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
7 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
12 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
13 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  91
15 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
20 dni temu
Takie kino...
 ·  4
21 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
22 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
22 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  77
22 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
23 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
24 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
24 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
 ·  19
24 dni temu
Święto Grabskiego w Kutnie
 ·  94
26 dni temu
Czytelnicy pytają o zatrudnienie w Aquaparku Kutno i bezpłatne wejściówki
 ·  2
27 dni temu
Misje Święte w diecezji łowickiej. Wczoraj świadectwo Dobromira, dziś rozpoczęcie misji w Głogowcu
 ·  300
28 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  3
28 dni temu
Kutnowskie firmy otrzymały wsparcie na innowacyjne projekty z branży motoryzacyjnej
 ·  29
32 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności