eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 25.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Zarząd Powiatu nie podjął uchwały o rezygnacji z konkursu na dyrektora Zespołu Szkół nr 1
Zawiadomienie posła z Kutna do Prokuratury Rejonowej w Kutnie i apel do Krzysztofa Debicha Starosty Kutnowskiego o nieprzeprowadzenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie spowodowały natychmiastową reakcję Zarządu Powiatu w Kutnie.

Starosta zlecił kontrolę w szkole, natomiast dziś na posiedzeniu Zarządu jego członkowie mieli zdecydować czy w sytuacji jednego toczącego się postępowania a drugiego danego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa należy jutro przeprowadzić konkurs czy nie lepiej zaczekać do sierpnia. Ten okres pozwoliłby na osiągnięcie wyniku analizy sprawy przez kutnowską prokuraturę.

W głosowaniu, dwoje radnych Krzysztof Debich i Edyta Ledzion opowiedziało się za konkursem w wakacje, Artur Gierula i Ewa Ściślewska głosowali za jutrzejszym terminem, a Zdzisław Trawczyński się wstrzymał. Nie można było zatem przy takim wyniku głosowania podjąć decyzji o zmianie terminu konkursu, do którego potrzebna jest uchwała Zarządu Powiatu.  

Jutro posiedzenie komisji konkursowej, w której składzie są przedstawiciele Łódzkiego Kuratora Oświaty, powiadomionego również przez posła Tomasza Rzymkowskiego o zawiadomieniu do prokuratury, zapewne wypowie się na temat procedury, w której bierze udział tylko jeden kandydat obecny dyrektor szkoły, którego zawiadomienie dotyczy.wandea, 18.05.2017 19:36|czytane: 2631 razy|81 komentarzy|komentuj
Cyprian Tatarka
Lechosław Lutomirski
Skład komisji Hahaha koledzy po fachu gierula kolega Pawlaka i Runińsia z PO.( komunikacja i transport) ale mi bezstronność. Kpina

 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
34 dni temu
Agapit Mądrzejewski
Tzw. kutnowski PIS nie ma od dawna nic do powiedzenia w sprawach samorządu a wszystko za przyczyną debiliusza stojącego na jego czele wraz ze zdeprawowaną i obleśną kochanicą Pop Podiuch rozbijajacą rodzinę tego matoła. To puste i tępe a na dodatek rozpuszczone dziewuszysko psuje poprzez to opinie całej partii Kaczyńskiego. Za to że kłopot wspiera sitwę powinien być ukarany przez władze PIS i wyrzucony na bruk choć tak naprawdę w Kutnie nie ma chyba nawet jednej normalnej i z charakterem osoby w tej klice ze speluny na Sienkiewicza. Jen Drzejczak na którego porzadni ludzie stawiali to takie samo byle co jak cała reszta.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
36 dni temu
Agapit Mądrzejewski do matoła: zapomnieliśmy dodać POWIEDZMY
36 dni temu
 · 
 · 
5
Franciszek Mackowicz A i tak dalej , a trzeba jeszcze wbić cyrkiel to co, a zasoby ludzkie to co?, powiedzmy. ?
35 dni temu
 · 
 · 
3
Tobiasz Kazimierowicz
Panie Trawczyński nie da się " i mieć ciastko i zjeść ciastko'.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
37 dni temu
Kamil Teodorowicz Tak niestety i konsumuje i ma to ciastko przez 40 lat działania w samorządzie jak w wywiadzie sam powiedział.
37 dni temu
 · 
 · 
5
Kaja Osipowski Ale właśnie on tak i ma i zjada.To fenomen , prawda?
36 dni temu
 · 
 · 
3
Bernard Olech
Pawlak to bardzo dobry dyrektor i dajcie mu spokój Janusz wszystkiego najlepszego
 · 
Udostępnij
 · 
37 dni temu
Amalgund Tomanek A co to jego imieniny ,że mu takie życzenia składasz, lizusie?
37 dni temu
 · 
 · 
6
Achacjusz Zoch Aleś ty durny Bernard!
37 dni temu
 · 
Pankracy Cborążyc Bernard nie jest durny , alej jest bardzo durny.
37 dni temu
 · 
 · 
3
Herman Krzystkiewicz Mówicie o sobie oczywiście!!!!
35 dni temu
 · 
Bogdan Ejsmont
Skład komisji konkursowej "Odpowiedział członek zarządu Artur Gierula (PO) - Przewodniczącym komisji jest Zdzisław Trawczyński, (PSL) w składzie komisji jestem ja, Jerzy Pawlak,(PSL) dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu, dwoje przedstawicieli Rady Rodziców, dwoje przedstawicieli Rady Pedagogicznej - wicedyrektor Żurada i pani Pawłowska, troje przedstawicieli nadzoru pedagogicznego i dwa związki zawodowe"
No to jak głosuje a właściwie się wstrzymuje od głosu wicestarosta skoro jest przewodniczącym komisji konkursowej? Teraz nie wie a jak zagłosuje na konkursie?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
38 dni temu
Agapit Mądrzejewski a na dodatek w powiecie szefem komisji konkursowej jest FUNKCJONALNY ANALFABETA, taki sam zresztą jak kłopot !!!!!!!!!!!!! żenada !!!!!!!!!!!
36 dni temu
 · 
 · 
4
Ziemowit Nietyksza
Pani Ściślewska ukartowaliście to i dlatego ma pani etat na Przemysłowej?Panie Trawczyński wyjdzie to panu bokiem.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
38 dni temu
Artur Tuhan Chce się trzymać stołka to robi co jej każą inaczej byłaby bezrobotna a tak może zostanie kierownikiem?
38 dni temu
 · 
 · 
14
Celestyn Dariusz Oktobar Niech się chociaż do roboty ewcia weźmie a nie ciągle albo wychodzi niby do starostwa a tak naprawde diabli wiedzą, albo urzęduje u Smiałkowej
35 dni temu
 · 
Bożydar Gerbert
I co jedyny i niezastąpiony kandydat już wygrał?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
38 dni temu
Jarosław Kraska Chwilowo tak, ale Żurada będzie pełnić te funkcje
38 dni temu
 · 
 · 
4
Adalbert Kaliszer O, i to jest dobry pomysł. Żurada na dyra
38 dni temu
 · 
 · 
3
Kacper Kątaj Dlaczego chwilowo bo co?
38 dni temu
 · 
 · 
5
Dagmara Hwalibog Czyli trzy osoby z zarządu mają w d..ie prawo a o sprawiedliwości nie wspomnę . Nawet nie powstrzymały ich zgłoszenia do prokuratury. To są tuzy intelektu.Czyżby byli ponad prawem?
38 dni temu
 · 
 · 
9
Przemysław PieniążkównaJ No to panie pośle widzi pan jak jest w kutnowskiej ferajnie przestrzegane prawo.
38 dni temu
 · 
 · 
11
Eugeniusz Kozierski
Niestety trzeba krzyczec glosno ze to zwiazek skloca nauczycii a nie dyrektor, knuja po katach obgaduja patrza spod byka. do pracy by sie wziely ale one teraz beda tworzyly i wspieraly ALO. I dyrektor nawet nie musi sie wysilic by sklocac nauczycieli. One maja wybujale ego do tego uwlaczaja uczniom i nauczycielom na forach. Uczniowie zdaja wlasnie egzaminy niedawno skonczyli szkole z nagrodami a one nieeee ta szkola pada itd.Takie madre a takie hejciary. Hejt jako zjawisko spoleczno internetowe to szambo i kamieni kupa . przejrzyjcie ludzie na oczy
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
38 dni temu
Wacław Szaknowski A ty przejrzałeś? To ,że uczeń dostaje nagrodę to myślisz ,że to wyłączna zasługa szkoły? Nie to zasługa ucznia.
38 dni temu
 · 
 · 
9
Izydor Jacek Misbacki Eugeniusz to stań na rynku i krzycz albo wynajmij koguta żeby piał oczywiście z zachwytu.
38 dni temu
 · 
 · 
5
Walter Więckowski
A Trawczyński skompromitował się do reszty
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
38 dni temu
Bonifacy Schreybertzky Spłynie jak po kaczce.
38 dni temu
 · 
 · 
12
Bruno Kepusta owie ,że przecież on się wstrzymał ,on nie głosował. Po po co on tam?
38 dni temu
 · 
 · 
7
Walter Więckowski
O, Debich odzyskuje twarz
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
38 dni temu
Maksymilian Fiut Okazało się, że Debich ma jaja
38 dni temu
 · 
 · 
3
Gerwazy Swirkun Wiktorio nie podniecaj się.
38 dni temu
 · 
 · 
3
Justyna Uznański Jakie jaja skoro dzisiaj jest konkurs?
38 dni temu
 · 
 · 
4
Florian Fabry
Panie Arturze znam pana i szanuję. Był i jest pan rozsądnym człowiekiem więc proszę o chwilę namysłu i zastanowienia. Czy warto iść w tym kierunku.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
38 dni temu
Aleksandra Rabczyński Arthur zawróć z tej drogi i Saba tez niech nią nie idzie.
38 dni temu
 · 
 · 
9
Henryk Odyniec
Dziwię się, że jeszcze piszecie o debichu. Przecież go już nie ma. On nie powinien byc starostą, a każdy mieszkaniec powiatu nie powinien podać mu ręki. Nie ma po prostu człowieka dla którego forsa bardziej sie liczy niż honor.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
38 dni temu
Benicjusz Baranowski Henryk, pełna zgoda, ale ten facet jeszcze usiluje rozdawać karty i decydować, kto ma być, a kto nie ?
38 dni temu
 · 
 · 
5
Melania Gęsk Benicjusz jak widać po wynikach konkursu nie on rozdaje karty tylko chłopek.
37 dni temu
 · 
Filip Waisowski
Gierula pamiętaj ,że czas rozliczenia zbliża się wielkimi krokami i w końcu bekniesz za swoje czyny.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
38 dni temu
Karol Kiermczeńko
Zastanawia mnie milczenie PIS w tej sprawie. Sprawa jest drazliwa społecznie, a nie ma żadnego stanowiska lokalnych struktur partii rządzącej w Polsce w tej sprawie, podobnie jak w innych waznych tematach lokalnych. Czy lokalne kierownictwo tej partii ma w ogóle coś do powiedzenia ? Kiedy nie było potrzebne zabieranie głosu i pchanie sie w konflikt z Solidarnościa w sprawie dyrektorki PUP w Kutnie z PO to przewodniczący PIS w Kutnie Klopotowski był wszechobecny w mediach, a teraz gdzies go wcięło. Czy praca zawodowa go tak przytłoczyła ? Na taka partię , na takich ludzi maja wyborcy głosować ? Nie uda sie po raz kolejny popłynąć na fali, na Kaczyńskim.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
38 dni temu
Klotylda Fandrejewski A o jakich ty lokalnych strukturach PiS mówisz? Ten koordynator to zajmie stanowisko jak mu ktoś napisze i długo musi ćwiczyć ,żeby to poprawnie odczytać no chyba ,że będzie po angielsku boć to europeista , a co może nie?
38 dni temu
 · 
 · 
12
Emeryk Tarak
Czyli co mamy ? Uklad sie trzyma, plemię rzadzace ma sie dobrze, Debich przekazał ludowi, że sam jest dobry i był przeciw, ale sam nic nie może. Jutro powola Pawlaka, psy poszczekaja, a karawan pojedzie dalej. Nastepna sprawa bedzie zamknięta.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
38 dni temu
Sergiusz Niemsta No masz rację układ się trzyma i tak zagłosowali na zarządzie ,że właściwe wszyscy są cacy , a najlepszy wicek bo on jak zwykle wszyscy winni tylko nie ja .
38 dni temu
 · 
 · 
8
Krzysztof Godziszewski
Ta szkoła i tak jest do zaorania. Pawlak ją tak wyniszczył, że nikt nie zdoła jej podnieść.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
38 dni temu
Rudolf Kozłowicz
Pawlak jak zwykle nie jest świadom tego co mu grozi za kłamstwa i sianie popłochu wśród nierozgarniętych ludzi. Jak wy się możecie tak dać ogłupić? Nic nie zmienia się w tegorocznym naborze. A swoją drogą-tam tylko jest dobra klasa biol-chem, dzięki Wygockiej, bo Żuradzia opusciła się totalnie. W d klasie poziom zawodówki. To LO miało wysoki poziom dopóki nie nastał ten, zaniżył wszystko, bo trzeba było najlepszych nauczycieli skasować, a zatrudnić tych z gimnazjum.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
38 dni temu
Barnaba Terek
Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
15 minut temu · Lubię to!

Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
38 dni temu
Gilbert Bohufał Przecież one tak traktują każdego, koleżanki i kolegów nauczycieli oraz uczniów. W związku są też normalni ludzie. A cały zwizek to 8 osób i emeryci.
38 dni temu
 · 
 · 
6
Dawid Hreczon Racja 75 % naucycieli popiera dyrektora, za Matczaka to ta pani z bblioteki była jego największym wrogiem i Pietrzakowej też
38 dni temu
 · 
 · 
4
Barnaba Terek
Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
15 minut temu · Lubię to!

Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
 · 
Udostępnij
 · 
38 dni temu
Barnaba Terek
Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
15 minut temu · Lubię to!

Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
38 dni temu
Leopold Szyrwid
Janusz gate.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
38 dni temu
Bonawentura Murzynek
Pawlok zastosował metodę "próbnego balonika", czyli zasiał plotkę i czeka na ruch Debicha. Tak właściwie uprzedził ruch Debicha, a przy okazji postraszył nauczycieli. W takiej sytuacji musi dojść do konfrontacji Debich - Pawlok. Na miejscu Debicha unieważnił bym konkurs w maju, poczekał na wyjaśnienie spraw i doprowadził do startu więcej niź jeda osoba!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
38 dni temu
Kosma Michalski Słuszna koncepcja. Tak będzie.
38 dni temu
 · 
 · 
6
Jeremiasz Igoasiak Może poradzi się suflera, ten to doradza ,że aż strach się bać .
38 dni temu
 · 
 · 
6
Aureliusz Epselwitz
gierula to to najwiekszy przekrętas. Panie Debich czemu Pan trzyma tego nygusa w sarostwie ona nie ma zielonego pojęcia o edukacji tylko robi geszefy.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
38 dni temu
Emeryk Tarak Aureliusz, jak poleci Gierula, to za chwilę wyleci z hukiem Debich.
38 dni temu
 · 
 · 
6
Jan Heimsodt Emeryk dokładnie jest na odwrót. Jeśli poleci Gierula to Debich się tylko umocni.
38 dni temu
 · 
 · 
11
Dorian Skarbek Układ jest na styk
37 dni temu
 · 
 · 
2
Greta Sieczka
No to teraz E.Ś dostanie kierownicze stanowisko na Przemysłowej. Kupczenie?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
38 dni temu
Marian Gianotti Fakty są takie, że aby ratować białoruskiego doktorka, Jolanta Pinokio - Śmiałek, rzuciła Pawlakowi koło ratunkowe - a samą ci to EWĘ ŁAPÓWKĘ. Nie mam złudzeń, że obie niebawem trafią na śmietnik historii.
38 dni temu
 · 
 · 
7
Bohdan Hziadzia Żdzisiek gdzie jej szykujesz kierowniczy etacik no bo przecie radna i w zarządzie to co nie może być bezrobotna?
38 dni temu
 · 
 · 
7
Piotr Fagierasz
###"#" Idzie nowe! Podobno, gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, lecz trzęsą się portki pętakom. Wichry historii nas nie omijały i widocznie tak do nich przywykliśmy, że jak akurat nie wieją, to robimy przeciągi, a to wojujemy na górze, a to machamy teczkami. Śpiewka z innej epoki - pętaki były inne - ale dalej może służyć tym, co to lubią takie podziały: my-ludzie, no i reszta - pętaki. Pętakom dobrze czasem pokazać, gdzie ich miejsce... Już niedługo sprawiedliwości stanie się zadość. "Żeby było tak jak było" - kaput. To se ne wrati! To ja wam mówię - Wielki BUBA i kupa.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
38 dni temu
Anioł Ostaszew Oj chyba zawieje mocno i całe to nieutulone grandziarstwo, towarzystwo kombinatorów i rzezimieszków, wymiecie. Ku radości dzieci i wnuków naszych. Amen
38 dni temu
 · 
 · 
4
Gerwazy Prądzyński
Pawlak strzelił sobie ostatecznie w kolano wytaczając działa w stosunku do Debicha, jakoby ten wypowiedział się podczas ostatniej sesji RP, że jest za likwidacją LO w "Staszicu". Nic takiego nie miało miejsca. Jest na szczęście płyta z nagraniem tej sesji i zdecydowana większość obecnych tam radnych nic takiego nie słyszała. Najbardziej zakłamany człowiek wpuścił to na kci, wciągnął w to młodzież i nauczycieli. Zresztą takich decyzji się nie podejmuje w tym czasie. Nie dajcie się ogłupić Pawlakowi.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
38 dni temu
Adam Demków
Pan starosta zachował się w tej sytuacji przyzwoicie. A Pawlak ze swoim rozbuchane ego zatopii kutnowską platformę.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
38 dni temu
Bogdan Kryśko O rany jak on szybko zebrał rodziców do napisania jakiegoś listu czy odezwy?Teraz się zagryzą we własnym gronie. Miło patrzeć .
38 dni temu
 · 
 · 
6
Przemysław Gaszowicz Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
38 dni temu
 · 
 · 
5
Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
38 dni temu
 · 
 · 
2
Walerian Kokociński
A nie uważacie, że mądrzy czlonkowie komisji glosujac tajnie powinni albo wyjść i zbojkotować komisję albo glosować przeciw . Zeby konkurs ogłoszono jeszcze raz i to na koniec lipca
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
38 dni temu
Jonatan Aliński A Trawa jak zwykle w rozkroku , żeby nie było że on tylko inni. Nie jest za i nie jest przeciw czyli co jest?
38 dni temu
 · 
 · 
7
Anioł Ostaszew jest safandułą grzechotnikiem Zdzichem, zapchajdziurą, zgredem, chwastem i kanalią. Nieokrzesany, nieobmyty i nieobryty. Starczy?
38 dni temu
 · 
Emeryk Berwald Anioł on jest cwańszy niż ci się wydaje.
38 dni temu
 · 
Abel Szyngur
Janusz zostań dyrektorem,bo nas zlikwidują - Jak normalny dyrektor może rozpuszczać takie niesprawdzone informacje i siać ferment wśród rodziców uczniów i nauczycieli Matczak nigdy bysobie na to nie pozwolił ale aJanusz kieruje się dewiza dzieł i rządź
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
38 dni temu
Bohdan Haraim
Rzymkowski się ośmieszył, a jak prokuratura nie oskarży Pawlaka to będzie kompromitacja Rzymka.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
38 dni temu
Luiza Lakroianka Bohdan gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. Czyli co ty uważasz ,żer z góry trzeba zakładać ,że prokuratura nic nie zrobi, a nie zauważyłeś ,że zaczyna się coś robić i tu was boli. Oczywiście ,że zawsze można coś skręcić jak było do tej pory i pewnie byście tak chcieli i tęsknicie ,żeby było tak jak było co?
38 dni temu
 · 
 · 
8
Anika Aksalenty Tu się nie ma o co przyczepić. Żal w dupe ściska niektórych ze Pawlak zostal dyrektorem i tyle.
38 dni temu
 · 
 · 
3
Wilhelm Hreczycha Jeszcze nie został bo jutro konkurs i dopiero zobaczymy. A ,żal to wam ścisnął nie tylko cztery litery ale również sztuczne szczeki.
38 dni temu
 · 
 · 
2
Radomir Kot Anika jutro konkurs a ty już znasz wynik?
38 dni temu
 · 
 · 
3
Erazm Fandrejewski
Ale się ta trójca ułożyła,oj brzydko, brzydko nawet nie mogą poczekać do wakacji.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
38 dni temu
Alan Tumanowicz
Jak się wstrzymał to niech uważa ,żeby mu kiszka nie pękła. Czyli facet nie wie czy jest za czy przeciw czyli co?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
38 dni temu
Anioł Ostaszew Gówno nie chłop. Podobnie jak wszystkie chłopy w Gminie Bedlno. Tylko świnia i kanalia w czasach moralnych przełomów narodu, zachowuje neutralność. Strach u dupy? Żal serce ściska? I chciałabym i boję się? To jest tchórzostwo. Trzeba stanąć po dobrej stronie mocy. Zawsze. Bez względu na wszystko. I pytanie: Kto w czasach Kościuszki nosił największy kapelusz? Nagroda - niespodzianka. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... praojciec Jurand - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R".
38 dni temu
 · 
 · 
2
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Rewelacyjna Kapela Hanki Wójciak. Dziś zapraszamy na brzmienia marokańskich gimbrii
Wczoraj przed kutnowską publicznością w Centrum Teatru Muzyki i Tańca wystąpiła Kapela Hanki Wójciak. Zespół powstał w Krakowie, gra muzykę z pogranicza world music, folku, piosenki autorskiej.  Duża galeria zdjęć A dziś o godz.... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Sprzedam 4,08 hektary POLE UPRAWNE Sprzedam POLE UPRAWNE = 4,08 hektary... [czytaj więcej]
Konkretna propozycja i konkretne zarobki!Warszawa Współpraca dla sympatycznej, uśmiechniętej, komunikatywnej i chętnej do pracy. Chcesz zarabiać w normalnej atmosferze, na uczciwych warunkach, dyskretnie, bezpiecznie i konkretnie? Jeśli tak t... [czytaj więcej]
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Pankracy IComer:
18 minut temu
Gratulacje i powodzenia na nowym stanowisku!
Alwin Ostapowicz:
24 minut temu
Droga Anielu! Ty ciągle drążysz uparcie swoje? Czy Ty pracujesz w tym Psychiatrowie? I cierpisz na brak pacjentów? Z braku laku chciałabyś koniecznie kimś się zająć i na kimś wyładować swoją energię statyczną, kinematyczną, dynamiczną i psychopatyczną. Uczynię wszystko aby nie dostać się pod Twoją opiekę psychiatryczną. Boże chroń mnie przed wszystkimi psychologami i psychiatrami w ogóle, a przed tą nieznośną psychiatryczką Anielą w szczególności! ~niepoprawny, niepokorny i niezłomny Felicjan z Kocich Kiszek.
Hilary Złotareńko:
28 minut temu
Odpowiedzcie sobie kto jest zarządcą tego osiedla i dokonajcie oceny jego pracy
Inez Hallenburg:
39 minut temu
Onufry a może nam powiesz gdzie dostałeś pracę tę którą chciałeś , co bo ja jakoś nie mogę takiej jaką chcę dostać , co?
Apoloniusz Kubasik:
42 minut temu
Cytat z wypowiedzi "odważnego"Bartosza Kocienia."Tylko Ci co posiadają pewne informacje dokładnie wiedzą, jak wygląda praca w Kutnie w Policji, gdy tylko zjawił się komendant Szymański. Tylko te osoby wiedzą o wewnętrznych aferach, których część posypała się i została ujawniona w artykule opublikowanym całkiem niedawno. Skąd się wziął, kto go broni pomimo tylu kłopotów z prawem? Taka osoba rządzi kutnowską policją. Zapewniam, że wiecie w tej sprawie tyle, ile macie w głowach - czyli prawie nic.Ku przypomnieniu." To ja się ciebie pytam czy zadziałałeś w tej sprawie o której tu napisałeś? Jesteś przecież odważny , innym zarzucasz niewiedzą o twoim pupilu a tu co siedzisz cicho i innym każesz działać, czy sam to zrobisz, odwagi chłopie, odwagi.A skąd ty wiesz jak wygląda praca w kutnowskiej policji? No chyba ,że jesteś "odważnym" policjantem tak?
Kacper Korczbok:
47 minut temu
Widać ,że jednak masz dużo czasu , bo piszesz dużo i nawet masz czas na szukanie artykułów i linków do nich . Chłopino daj sobie spokój .
Stefan Jacek:
2
 · 
49 minut temu
Bartosz Kościen. Powiadasz ,że inni piszą , nie zajmują się sobą , mają dużo czasu , a za ciepie te peany kto wypisuje , krasnoludki?Czy ty jesteś jakimś obrońcom z urzędu?Jak na innych wylewały czy wylewają się pomyje to nie widać było ,że ich bronisz, co? Skoro tak jesteś poinformowany co dzieje się w kutnowskiej policji to zgłoś to oficjalnie , podaj swoje nazwisko bo innych do tego usilnie namawiasz a sam w krzakach , z tyłu żeby cię nie było widać . Kim ty właściei jesteś ?Widocznie tez popierasz wszelkie nieprawidłowości i boisz się pisnąć bo wbrew pozorom pełne gacie strachu.Zmień profesję na adwokata.
Zbigniew Martynowicz:
57 minut temu
a burmistrz chyba z zarzutami?
Aniela Zych:
58 minut temu
Felicjan nie dodałeś ,że ciebie trzeba oddać do psychiatrowa.
Jerzy Sopeżyc:
1 godzin temu
Ciekawe czy przyjdzie na powiatową sesję w środę . Skoro tak zajął się ratowniczą torbą medyczną to czy zajmie się szpitalem?
Ziemowit Zygmuntowicz:
1 godzin temu
To znaczy ,że był słaby skoro go Kłopotowski wypchnął, prawda?
Felicjan Rohloff:
7 godzin temu
Zeżarłam "się" w pospiechu. Proszę o zrozumienie i wklejenie "się" tam gdzie trzeba. AWRUK!
Felicjan Rohloff:
7 godzin temu
###"R". Albinie vel (???????)! Dziękuję za zaproszenie. Da Bóg, to jutro przedstawię ewentualny termin tego niezwykle zapowiadającego wydarzenia. Gdzie jest ten wasz gród? zawalona jestem dzisiaj robotą. Pozdrawiam i wszelkich łask bożych życzę. ~emerytowana nauczycielka.
Felicjan Rohloff:
8 godzin temu
Kordianie! To sobie startuj jak jesteś debilem w trepem lub idiotą w kaloszach. Matura to bzdura, a te konkursy to lipa. A te samorządy to Awruki i Złodzieje. Nie bić Awruków i Złodziei, tylko je zlikwidować. Zlikwidować bzdurną maturę! Zlikwidować ukartowane konkursy! Zlikwidować nierządne samorządy! Zlikwidować szkoły samorządowe. Przestać chodzić do bzdurnych szkól! I zacząć się uczyć! I zacząć czytać eKutno! I wstąpić do KAN"PiŚ"! Pod żadnym pozorem nie likwidować KOTÓW !!! I nie zabijać DZIECI ! I nie budować świątyń! I nie budować pałaców! I nie budować komitetów! Budować SERCA, UMYSŁY i DUSZE! I nie sadzić i nie pielęgnować dębów JPII. Rodzić dzieci, uczyć je i wychowywać! Młodzieży nie rozpuszczać! Zrezygnować z paciorków, fikołków i koziołków! Uwierzyć w Boga! Kochać Polskę! I rozniecać promienie NADZIEI! I nie spać! I obudzić się! I się oświecać! I myśleć! I pracować! I odpoczywać! I bawić się! I działać!.........I nigdy nic złego nie robić........ Coś dobrego - zawsze można..... O kotów dbać, psom dać spokój a świnie oprzątać!....... Paniali?........Amen.
Jordan Sierpowski:
2
 · 
9 godzin temu
POSEŁ Z PIS Tadeusz Woźniak - pozując do zdjęć ze strażakami w Komadzynie, splata swe wypracowane dłonie,na nieprzyzwoicie upasionym brzuszysku.Fakt - inni dostojnicy z jego partyji pozując do zdjęć - czynią podobnie. Ale - jak by nie liczyć, Tadeusz Woźniak (ksywa kanonik) - kadencji poselskich ma już sobą wiele i ta kadencja nie jest jego ostanią, to i nie dziwota, że i jego i tak już upasiony brzuch, z każdą kadencja staje się i coraz to i coraz to bardziej monstrualny. Wiadomo - odmawiać na tych różnych poselsko-wiejskich bankietach jadła i napitki - to rzecz wielce niepolityczna. Tak myślę,że jeżeli darwinowska teoria ewolucji nie zadziała i Woźniakowi nie wydłużą się kończyny górne jak u orangutana ,tak aby ręce mógł spleść na swym brzuchu - to tylko patrzeć, jak niezbędnym dodatkowym wyposażeniem posła staną się protezy, przedłużające jego kończyny górne. A po co ? A NO PO TO - ABY POSEŁ WOŹNIAK MÓGŁ SWE WYPRACOWANE DŁONIE SPLEŚĆ NA SWYM MEGA OLBRZYMIM BRZUSZYSKU.
Marian Pawełek:
9 godzin temu
Ciekawe, czy nadal wierzy w swojego idola, górniczynę?
Maria Giedgowt:
9 godzin temu
Widocznie była za słaba, że wygrać. Zresztą ma dużo pracy - kilku uczniów na krzyż w prywatnej. Jak oni się zmieszczą w tym budynku?
Felicjan Rohloff:
9 godzin temu
Ludzie! Nie macie ciekawszych problemów? wiadał dzięcioł żonie: PiS upada, PO tonie . A młode koty tego słuchały i wcale się tym nie przejmowały, tylko miauczały. POPiS - to najstraszniejsze słowo świata - tak dzisiaj miauczały koty stare i młode i mrugając śpiewały: PiS i Plarforma to jedna rodzina, kaczor i donald - nie polska ptaszyna. Ludzie! Nie liczy się forma - liczy się treść. Nie liczy się PiSforma! Nie liczy się PLATforma! Liczy się KUTNOWSKA ARMIA NADZIEI "Prawda i Śmiech"!!!!! Koty są najmądrzejszymi stworzeniami świata!!!!! Niech żyją Koty! I niech żyje KAN "PiŚ"!
Mateusz Dąb:
9 godzin temu
Nikt z patriotów nie miał szans, bo sitwa rzadzi, ale mnie dziwi jedno, że nie wystartowała pani, która wspierała Łebskiego w kampanii.
Felicjan Rohloff:
10 godzin temu
Tyle co koty napłakały. I nic więcej. Tak słyszałem..... Mówią, że śmieszny Tadeusz rozrzutnością nie grzeszy i św. mamony nie marnotrawi. Co innego to te prezbiterianie z Sienkiewicza. Tam jest Zakon Koedukacyjny dla Św. Świrów. Ludzie! Co tam się dzieje? Jak tam grzeszą. Więcej wydają niż zarabiają. Oni chyba na islam już przeszli. Bo Policja ich się boi. Proboszcz tez się boi. I żadnej klątwy na nich nie rzuca. Ekskomuniki tez się boi im wręczyć. Łajdactwo kwitnie pełną gębą i pustymi butelkami. Hulaj dusza! Piekła nie ma! Kto ten Zakon zlikwiduje to chyba świętym zostanie. Ja nie mogę na to wszystko patrzeć. Zakładam Koedukacyjny Zakon Wszystkich Kawalerów jeszcze światłych, mądrych i cnotliwych i Wszystkich Panien Jeszcze Dziewic. Jutro mamy pierwsze spotkanie przy drzwiach otwartych. Musimy być lepsi od tych synów marnotrawnych i rozrzutnych cór z kutnowskiego PiSolandu. Coś dobrego trzeba w życiu zrobić. Nieprawdaż?Najciekawsze artykuły
 ·  14
5 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
5 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
6 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
6 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
11 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
11 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
12 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
15 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
16 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
16 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
17 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
18 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
18 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
20 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
20 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
20 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
20 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
20 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
21 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
21 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
21 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
21 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
23 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
27 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności