eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 22.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Zarząd Powiatu nie podjął uchwały o rezygnacji z konkursu na dyrektora Zespołu Szkół nr 1
Zawiadomienie posła z Kutna do Prokuratury Rejonowej w Kutnie i apel do Krzysztofa Debicha Starosty Kutnowskiego o nieprzeprowadzenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie spowodowały natychmiastową reakcję Zarządu Powiatu w Kutnie.

Starosta zlecił kontrolę w szkole, natomiast dziś na posiedzeniu Zarządu jego członkowie mieli zdecydować czy w sytuacji jednego toczącego się postępowania a drugiego danego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa należy jutro przeprowadzić konkurs czy nie lepiej zaczekać do sierpnia. Ten okres pozwoliłby na osiągnięcie wyniku analizy sprawy przez kutnowską prokuraturę.

W głosowaniu, dwoje radnych Krzysztof Debich i Edyta Ledzion opowiedziało się za konkursem w wakacje, Artur Gierula i Ewa Ściślewska głosowali za jutrzejszym terminem, a Zdzisław Trawczyński się wstrzymał. Nie można było zatem przy takim wyniku głosowania podjąć decyzji o zmianie terminu konkursu, do którego potrzebna jest uchwała Zarządu Powiatu.  

Jutro posiedzenie komisji konkursowej, w której składzie są przedstawiciele Łódzkiego Kuratora Oświaty, powiadomionego również przez posła Tomasza Rzymkowskiego o zawiadomieniu do prokuratury, zapewne wypowie się na temat procedury, w której bierze udział tylko jeden kandydat obecny dyrektor szkoły, którego zawiadomienie dotyczy.wandea, 18.05.2017 19:36|czytane: 2500 razy|81 komentarzy|komentuj
Aaron, Gubała
Lechosław Lutomirski
Skład komisji Hahaha koledzy po fachu gierula kolega Pawlaka i Runińsia z PO.( komunikacja i transport) ale mi bezstronność. Kpina

 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
7 godzin temu
Agapit Mądrzejewski
Tzw. kutnowski PIS nie ma od dawna nic do powiedzenia w sprawach samorządu a wszystko za przyczyną debiliusza stojącego na jego czele wraz ze zdeprawowaną i obleśną kochanicą Pop Podiuch rozbijajacą rodzinę tego matoła. To puste i tępe a na dodatek rozpuszczone dziewuszysko psuje poprzez to opinie całej partii Kaczyńskiego. Za to że kłopot wspiera sitwę powinien być ukarany przez władze PIS i wyrzucony na bruk choć tak naprawdę w Kutnie nie ma chyba nawet jednej normalnej i z charakterem osoby w tej klice ze speluny na Sienkiewicza. Jen Drzejczak na którego porzadni ludzie stawiali to takie samo byle co jak cała reszta.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
2 dni temu
Agapit Mądrzejewski do matoła: zapomnieliśmy dodać POWIEDZMY
2 dni temu
 · 
 · 
5
Franciszek Mackowicz A i tak dalej , a trzeba jeszcze wbić cyrkiel to co, a zasoby ludzkie to co?, powiedzmy. ?
17 godzin temu
 · 
 · 
2
Tobiasz Kazimierowicz
Panie Trawczyński nie da się " i mieć ciastko i zjeść ciastko'.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
3 dni temu
Kamil Teodorowicz Tak niestety i konsumuje i ma to ciastko przez 40 lat działania w samorządzie jak w wywiadzie sam powiedział.
3 dni temu
 · 
 · 
5
Kaja Osipowski Ale właśnie on tak i ma i zjada.To fenomen , prawda?
2 dni temu
 · 
 · 
3
Bernard Olech
Pawlak to bardzo dobry dyrektor i dajcie mu spokój Janusz wszystkiego najlepszego
 · 
Udostępnij
 · 
3 dni temu
Amalgund Tomanek A co to jego imieniny ,że mu takie życzenia składasz, lizusie?
3 dni temu
 · 
 · 
6
Achacjusz Zoch Aleś ty durny Bernard!
3 dni temu
 · 
Pankracy Cborążyc Bernard nie jest durny , alej jest bardzo durny.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Herman Krzystkiewicz Mówicie o sobie oczywiście!!!!
1 dni temu
 · 
Bogdan Ejsmont
Skład komisji konkursowej "Odpowiedział członek zarządu Artur Gierula (PO) - Przewodniczącym komisji jest Zdzisław Trawczyński, (PSL) w składzie komisji jestem ja, Jerzy Pawlak,(PSL) dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu, dwoje przedstawicieli Rady Rodziców, dwoje przedstawicieli Rady Pedagogicznej - wicedyrektor Żurada i pani Pawłowska, troje przedstawicieli nadzoru pedagogicznego i dwa związki zawodowe"
No to jak głosuje a właściwie się wstrzymuje od głosu wicestarosta skoro jest przewodniczącym komisji konkursowej? Teraz nie wie a jak zagłosuje na konkursie?
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
3 dni temu
Agapit Mądrzejewski a na dodatek w powiecie szefem komisji konkursowej jest FUNKCJONALNY ANALFABETA, taki sam zresztą jak kłopot !!!!!!!!!!!!! żenada !!!!!!!!!!!
2 dni temu
 · 
 · 
4
Ziemowit Nietyksza
Pani Ściślewska ukartowaliście to i dlatego ma pani etat na Przemysłowej?Panie Trawczyński wyjdzie to panu bokiem.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
3 dni temu
Artur Tuhan Chce się trzymać stołka to robi co jej każą inaczej byłaby bezrobotna a tak może zostanie kierownikiem?
3 dni temu
 · 
 · 
14
Celestyn Dariusz Oktobar Niech się chociaż do roboty ewcia weźmie a nie ciągle albo wychodzi niby do starostwa a tak naprawde diabli wiedzą, albo urzęduje u Smiałkowej
23 godzin temu
 · 
Bożydar Gerbert
I co jedyny i niezastąpiony kandydat już wygrał?
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
4 dni temu
Jarosław Kraska Chwilowo tak, ale Żurada będzie pełnić te funkcje
3 dni temu
 · 
 · 
4
Adalbert Kaliszer O, i to jest dobry pomysł. Żurada na dyra
3 dni temu
 · 
 · 
3
Kacper Kątaj Dlaczego chwilowo bo co?
3 dni temu
 · 
 · 
5
Dagmara Hwalibog Czyli trzy osoby z zarządu mają w d..ie prawo a o sprawiedliwości nie wspomnę . Nawet nie powstrzymały ich zgłoszenia do prokuratury. To są tuzy intelektu.Czyżby byli ponad prawem?
3 dni temu
 · 
 · 
9
Przemysław PieniążkównaJ No to panie pośle widzi pan jak jest w kutnowskiej ferajnie przestrzegane prawo.
3 dni temu
 · 
 · 
11
Eugeniusz Kozierski
Niestety trzeba krzyczec glosno ze to zwiazek skloca nauczycii a nie dyrektor, knuja po katach obgaduja patrza spod byka. do pracy by sie wziely ale one teraz beda tworzyly i wspieraly ALO. I dyrektor nawet nie musi sie wysilic by sklocac nauczycieli. One maja wybujale ego do tego uwlaczaja uczniom i nauczycielom na forach. Uczniowie zdaja wlasnie egzaminy niedawno skonczyli szkole z nagrodami a one nieeee ta szkola pada itd.Takie madre a takie hejciary. Hejt jako zjawisko spoleczno internetowe to szambo i kamieni kupa . przejrzyjcie ludzie na oczy
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
4 dni temu
Wacław Szaknowski A ty przejrzałeś? To ,że uczeń dostaje nagrodę to myślisz ,że to wyłączna zasługa szkoły? Nie to zasługa ucznia.
4 dni temu
 · 
 · 
9
Izydor Jacek Misbacki Eugeniusz to stań na rynku i krzycz albo wynajmij koguta żeby piał oczywiście z zachwytu.
3 dni temu
 · 
 · 
5
Walter Więckowski
A Trawczyński skompromitował się do reszty
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
4 dni temu
Bonifacy Schreybertzky Spłynie jak po kaczce.
4 dni temu
 · 
 · 
12
Bruno Kepusta owie ,że przecież on się wstrzymał ,on nie głosował. Po po co on tam?
4 dni temu
 · 
 · 
7
Walter Więckowski
O, Debich odzyskuje twarz
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
4 dni temu
Maksymilian Fiut Okazało się, że Debich ma jaja
4 dni temu
 · 
 · 
3
Gerwazy Swirkun Wiktorio nie podniecaj się.
4 dni temu
 · 
 · 
3
Justyna Uznański Jakie jaja skoro dzisiaj jest konkurs?
4 dni temu
 · 
 · 
4
Florian Fabry
Panie Arturze znam pana i szanuję. Był i jest pan rozsądnym człowiekiem więc proszę o chwilę namysłu i zastanowienia. Czy warto iść w tym kierunku.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
4 dni temu
Aleksandra Rabczyński Arthur zawróć z tej drogi i Saba tez niech nią nie idzie.
4 dni temu
 · 
 · 
9
Henryk Odyniec
Dziwię się, że jeszcze piszecie o debichu. Przecież go już nie ma. On nie powinien byc starostą, a każdy mieszkaniec powiatu nie powinien podać mu ręki. Nie ma po prostu człowieka dla którego forsa bardziej sie liczy niż honor.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
4 dni temu
Benicjusz Baranowski Henryk, pełna zgoda, ale ten facet jeszcze usiluje rozdawać karty i decydować, kto ma być, a kto nie ?
4 dni temu
 · 
 · 
5
Melania Gęsk Benicjusz jak widać po wynikach konkursu nie on rozdaje karty tylko chłopek.
3 dni temu
 · 
Filip Waisowski
Gierula pamiętaj ,że czas rozliczenia zbliża się wielkimi krokami i w końcu bekniesz za swoje czyny.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
4 dni temu
Karol Kiermczeńko
Zastanawia mnie milczenie PIS w tej sprawie. Sprawa jest drazliwa społecznie, a nie ma żadnego stanowiska lokalnych struktur partii rządzącej w Polsce w tej sprawie, podobnie jak w innych waznych tematach lokalnych. Czy lokalne kierownictwo tej partii ma w ogóle coś do powiedzenia ? Kiedy nie było potrzebne zabieranie głosu i pchanie sie w konflikt z Solidarnościa w sprawie dyrektorki PUP w Kutnie z PO to przewodniczący PIS w Kutnie Klopotowski był wszechobecny w mediach, a teraz gdzies go wcięło. Czy praca zawodowa go tak przytłoczyła ? Na taka partię , na takich ludzi maja wyborcy głosować ? Nie uda sie po raz kolejny popłynąć na fali, na Kaczyńskim.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
4 dni temu
Klotylda Fandrejewski A o jakich ty lokalnych strukturach PiS mówisz? Ten koordynator to zajmie stanowisko jak mu ktoś napisze i długo musi ćwiczyć ,żeby to poprawnie odczytać no chyba ,że będzie po angielsku boć to europeista , a co może nie?
4 dni temu
 · 
 · 
12
Emeryk Tarak
Czyli co mamy ? Uklad sie trzyma, plemię rzadzace ma sie dobrze, Debich przekazał ludowi, że sam jest dobry i był przeciw, ale sam nic nie może. Jutro powola Pawlaka, psy poszczekaja, a karawan pojedzie dalej. Nastepna sprawa bedzie zamknięta.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
4 dni temu
Sergiusz Niemsta No masz rację układ się trzyma i tak zagłosowali na zarządzie ,że właściwe wszyscy są cacy , a najlepszy wicek bo on jak zwykle wszyscy winni tylko nie ja .
4 dni temu
 · 
 · 
8
Krzysztof Godziszewski
Ta szkoła i tak jest do zaorania. Pawlak ją tak wyniszczył, że nikt nie zdoła jej podnieść.
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
4 dni temu
Rudolf Kozłowicz
Pawlak jak zwykle nie jest świadom tego co mu grozi za kłamstwa i sianie popłochu wśród nierozgarniętych ludzi. Jak wy się możecie tak dać ogłupić? Nic nie zmienia się w tegorocznym naborze. A swoją drogą-tam tylko jest dobra klasa biol-chem, dzięki Wygockiej, bo Żuradzia opusciła się totalnie. W d klasie poziom zawodówki. To LO miało wysoki poziom dopóki nie nastał ten, zaniżył wszystko, bo trzeba było najlepszych nauczycieli skasować, a zatrudnić tych z gimnazjum.
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
4 dni temu
Barnaba Terek
Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
15 minut temu · Lubię to!

Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Gilbert Bohufał Przecież one tak traktują każdego, koleżanki i kolegów nauczycieli oraz uczniów. W związku są też normalni ludzie. A cały zwizek to 8 osób i emeryci.
4 dni temu
 · 
 · 
6
Dawid Hreczon Racja 75 % naucycieli popiera dyrektora, za Matczaka to ta pani z bblioteki była jego największym wrogiem i Pietrzakowej też
4 dni temu
 · 
 · 
4
Barnaba Terek
Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
15 minut temu · Lubię to!

Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
 · 
Udostępnij
 · 
4 dni temu
Barnaba Terek
Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
15 minut temu · Lubię to!

Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
4 dni temu
Leopold Szyrwid
Janusz gate.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
4 dni temu
Bonawentura Murzynek
Pawlok zastosował metodę "próbnego balonika", czyli zasiał plotkę i czeka na ruch Debicha. Tak właściwie uprzedził ruch Debicha, a przy okazji postraszył nauczycieli. W takiej sytuacji musi dojść do konfrontacji Debich - Pawlok. Na miejscu Debicha unieważnił bym konkurs w maju, poczekał na wyjaśnienie spraw i doprowadził do startu więcej niź jeda osoba!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
4 dni temu
Kosma Michalski Słuszna koncepcja. Tak będzie.
4 dni temu
 · 
 · 
6
Jeremiasz Igoasiak Może poradzi się suflera, ten to doradza ,że aż strach się bać .
4 dni temu
 · 
 · 
6
Aureliusz Epselwitz
gierula to to najwiekszy przekrętas. Panie Debich czemu Pan trzyma tego nygusa w sarostwie ona nie ma zielonego pojęcia o edukacji tylko robi geszefy.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
4 dni temu
Emeryk Tarak Aureliusz, jak poleci Gierula, to za chwilę wyleci z hukiem Debich.
4 dni temu
 · 
 · 
6
Jan Heimsodt Emeryk dokładnie jest na odwrót. Jeśli poleci Gierula to Debich się tylko umocni.
4 dni temu
 · 
 · 
11
Dorian Skarbek Układ jest na styk
3 dni temu
 · 
 · 
2
Greta Sieczka
No to teraz E.Ś dostanie kierownicze stanowisko na Przemysłowej. Kupczenie?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
4 dni temu
Marian Gianotti Fakty są takie, że aby ratować białoruskiego doktorka, Jolanta Pinokio - Śmiałek, rzuciła Pawlakowi koło ratunkowe - a samą ci to EWĘ ŁAPÓWKĘ. Nie mam złudzeń, że obie niebawem trafią na śmietnik historii.
4 dni temu
 · 
 · 
7
Bohdan Hziadzia Żdzisiek gdzie jej szykujesz kierowniczy etacik no bo przecie radna i w zarządzie to co nie może być bezrobotna?
4 dni temu
 · 
 · 
7
Piotr Fagierasz
###"#" Idzie nowe! Podobno, gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, lecz trzęsą się portki pętakom. Wichry historii nas nie omijały i widocznie tak do nich przywykliśmy, że jak akurat nie wieją, to robimy przeciągi, a to wojujemy na górze, a to machamy teczkami. Śpiewka z innej epoki - pętaki były inne - ale dalej może służyć tym, co to lubią takie podziały: my-ludzie, no i reszta - pętaki. Pętakom dobrze czasem pokazać, gdzie ich miejsce... Już niedługo sprawiedliwości stanie się zadość. "Żeby było tak jak było" - kaput. To se ne wrati! To ja wam mówię - Wielki BUBA i kupa.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
4 dni temu
Anioł Ostaszew Oj chyba zawieje mocno i całe to nieutulone grandziarstwo, towarzystwo kombinatorów i rzezimieszków, wymiecie. Ku radości dzieci i wnuków naszych. Amen
4 dni temu
 · 
 · 
4
Gerwazy Prądzyński
Pawlak strzelił sobie ostatecznie w kolano wytaczając działa w stosunku do Debicha, jakoby ten wypowiedział się podczas ostatniej sesji RP, że jest za likwidacją LO w "Staszicu". Nic takiego nie miało miejsca. Jest na szczęście płyta z nagraniem tej sesji i zdecydowana większość obecnych tam radnych nic takiego nie słyszała. Najbardziej zakłamany człowiek wpuścił to na kci, wciągnął w to młodzież i nauczycieli. Zresztą takich decyzji się nie podejmuje w tym czasie. Nie dajcie się ogłupić Pawlakowi.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
4 dni temu
Adam Demków
Pan starosta zachował się w tej sytuacji przyzwoicie. A Pawlak ze swoim rozbuchane ego zatopii kutnowską platformę.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
4 dni temu
Bogdan Kryśko O rany jak on szybko zebrał rodziców do napisania jakiegoś listu czy odezwy?Teraz się zagryzą we własnym gronie. Miło patrzeć .
4 dni temu
 · 
 · 
6
Przemysław Gaszowicz Nie ma podpisów żadnych rodziców. Jedyny rodzic to taka pani, co ma niewydolnego intelektualnie syna, a Pawlak zmusił wszystkich nauczycieli aby wystawili mu pozytywne oceny. Jedna z nauczycielek nie chciała na to przystać, to w tym roku ograniczył jej etat. Tenże rodzic jest wyznaczony przez Pawlaka do komisji konkursowej.
4 dni temu
 · 
 · 
5
Barnaba Terek Nooo piekny osad pedagoga co do ucznia z opinia, oczywiscie przeciwnik dyrektora zwolennik zwiazkowcow, tak prosze panstwa traktuje ucznia, wstyd!!!
4 dni temu
 · 
 · 
2
Walerian Kokociński
A nie uważacie, że mądrzy czlonkowie komisji glosujac tajnie powinni albo wyjść i zbojkotować komisję albo glosować przeciw . Zeby konkurs ogłoszono jeszcze raz i to na koniec lipca
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
4 dni temu
Jonatan Aliński A Trawa jak zwykle w rozkroku , żeby nie było że on tylko inni. Nie jest za i nie jest przeciw czyli co jest?
4 dni temu
 · 
 · 
7
Anioł Ostaszew jest safandułą grzechotnikiem Zdzichem, zapchajdziurą, zgredem, chwastem i kanalią. Nieokrzesany, nieobmyty i nieobryty. Starczy?
4 dni temu
 · 
Emeryk Berwald Anioł on jest cwańszy niż ci się wydaje.
4 dni temu
 · 
Abel Szyngur
Janusz zostań dyrektorem,bo nas zlikwidują - Jak normalny dyrektor może rozpuszczać takie niesprawdzone informacje i siać ferment wśród rodziców uczniów i nauczycieli Matczak nigdy bysobie na to nie pozwolił ale aJanusz kieruje się dewiza dzieł i rządź
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
4 dni temu
Bohdan Haraim
Rzymkowski się ośmieszył, a jak prokuratura nie oskarży Pawlaka to będzie kompromitacja Rzymka.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
4 dni temu
Luiza Lakroianka Bohdan gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. Czyli co ty uważasz ,żer z góry trzeba zakładać ,że prokuratura nic nie zrobi, a nie zauważyłeś ,że zaczyna się coś robić i tu was boli. Oczywiście ,że zawsze można coś skręcić jak było do tej pory i pewnie byście tak chcieli i tęsknicie ,żeby było tak jak było co?
4 dni temu
 · 
 · 
8
Anika Aksalenty Tu się nie ma o co przyczepić. Żal w dupe ściska niektórych ze Pawlak zostal dyrektorem i tyle.
4 dni temu
 · 
 · 
3
Wilhelm Hreczycha Jeszcze nie został bo jutro konkurs i dopiero zobaczymy. A ,żal to wam ścisnął nie tylko cztery litery ale również sztuczne szczeki.
4 dni temu
 · 
 · 
2
Radomir Kot Anika jutro konkurs a ty już znasz wynik?
4 dni temu
 · 
 · 
3
Erazm Fandrejewski
Ale się ta trójca ułożyła,oj brzydko, brzydko nawet nie mogą poczekać do wakacji.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
4 dni temu
Alan Tumanowicz
Jak się wstrzymał to niech uważa ,żeby mu kiszka nie pękła. Czyli facet nie wie czy jest za czy przeciw czyli co?
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
4 dni temu
Anioł Ostaszew Gówno nie chłop. Podobnie jak wszystkie chłopy w Gminie Bedlno. Tylko świnia i kanalia w czasach moralnych przełomów narodu, zachowuje neutralność. Strach u dupy? Żal serce ściska? I chciałabym i boję się? To jest tchórzostwo. Trzeba stanąć po dobrej stronie mocy. Zawsze. Bez względu na wszystko. I pytanie: Kto w czasach Kościuszki nosił największy kapelusz? Nagroda - niespodzianka. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... praojciec Jurand - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R".
4 dni temu
 · 
 · 
2
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Artyści zawsze są czyści... Musicie być z nimi w niedzielne popołudnie
Jutro o godz. 18.00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie możecie obejrzeć premierę Studia Teatralnego "Oj'' - CZYŚCI ARTYŚCI. Bilet w cenie 7 zł do nabycia w kasie KDK,... [więcej]
Sport
I miejsce kadetek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki
W dniach 19 – 21 maja drużyna KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno bardzo dobrze zaprezentowała się w II Ogólnopolskim Turnieju koszykówki kadetek w Koninie. W turnieju startowało 6 zespołów. W ciągu trzech dni koszykarki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno rozegrały 5 spotkań osiągając wyniki: KKS... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
Pracownik produkcji/Pracownik montażu Firma Enginova Sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcji-pracowników montażu:rnZakres obowiązków:rn-praca przy montażu panelirn-dbałość o bezpieczeństwo, jakość i porządekrnWymagania:rn-... [czytaj więcej]
Wystawa Miniatur i Makiet Kolejowych Zastanawiacie się, co robić nad morzem? rnNiezależnie od pogody, Wystawa Miniatur i Makiet Kolejowych rnto nowa atrakcja turystyczna rnoraz najlepszy wybór na kreatywne spędzenie wolnego czasu w ... [czytaj więcej]
Praca Zdalna - 1787zł Od Pierwszego Miesiąca Chcesz poprawić swoją sytuację finansową?rnrnSzukasz pracy w której zaczniesz zarabiać sensowne pieniądze?rnrnWielu Polaków zarabia mało i ledwie wiążą oni koniec z końcem. Nie dostają t... [czytaj więcej]
szamba zbiorniki betonowe Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niespodziankami w centrum Kutna :) Własnościowy lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z salonu z kominkiem i otwartą kuchnią z przylegającą spiżarnią, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki, osobnej toalety i p... [czytaj więcej]
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych Witaj,rnmam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegorni praktycznego posługiwania się językiem angielskim.rn rnOd dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype).rnSkupia... [czytaj więcej]
Sprzedam samochód Citroen Berlingo 1,9D disel, zielony metalik. Pierwszy właściciel. Zakupiony w salonie w Polsce, bezwypadkowy, garażowany, serwisowany w ASO, stan bardzo dobry, elektryczne szyby, poduszki powietrzne, przebieg 255000 km. Przegląd luty 2018 r., ubezpieczenie listopa... [czytaj więcej]
szukam zguby KOT Proszę o pomoc w odnalezieniu kocurka ( 4 letniego) , zginął w październiku 2016 w okolicach ulicy Sempołowskiej. Kocur ma specyficzne umaszczenie, jasno siwe od spodu i czarne końce długiej ... [czytaj więcej]
zamiana Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 58 mkw trzecie piętro na mniejsze do 48 mkw do I piętra najlepiej na tym samym osiedlu.... [czytaj więcej]
zamiana Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 58 mkw na ul.Wyszyńskiego 6 trzecie piętro na mniejsze do 48 mkw do I piętra, najlepiej na tym samym osiedlu.... [czytaj więcej]
Praca w hotelach w Anglii i Szkocji Opis stanowiskarnPraca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz SzkocjirnrnPoszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzyrnrnWynagrodzenie 7,50-10 GBP/h.... [czytaj więcej]
Zatrudnię do pracy w gospodarstwie Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym lub na fermę trzody chlewnej. Umowa o pracę, dobre warunki finansowe. ... [czytaj więcej]
Sprzedam mieszkanie 72 mkw w centrum Kutna Sprzedam mieszkanie 71 mkw. na ostatnim II piętrze przedwojennej kamienicy, mieszkanie znajduje się w Kutnie przy ul. Staszica 7, tuż przy Parku Traugutta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedp... [czytaj więcej]
sprzedam działkę Sprzedam działkę o pow.832 m 2 z domem do remontu.Położona w Kutnie przy ul.Jesiennej 55... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ SPRINTERA TOYOTY Skup maszyn rolniczych ciągników oraz skup aut. KUPIE MERCEDESA 124 190 Sprintery oraz wszystkie TOYOTY do 15000 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór Warto tel. 725.361.836... [czytaj więcej]
KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ SPRINTERA TOYOTY Skup maszyn rolniczych ciągników oraz skup aut. KUPIE MERCEDESA 124 190 Sprintery oraz wszystkie TOYOTY do 15000 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór Warto tel. 725.562.998... [czytaj więcej]
Chcesz dodać ogłoszenie na wielu portalach? Zrobimy to za Ciebie. Dodajemy ogłoszenia w całej Po Profesjonalne zarządzanie reklamą – dodajemy ogłoszenia w całej Polsce!rnrnOferujesz usługi lub po prostu chcesz coś sprzedać czy kupić? Nie wiesz gdzie się ogłosić i brakuje Ci na to cza... [czytaj więcej]
Noclegi pracownicze Noclegi pracownicze w bardzo dobrych warunkach! Łazienkik, TV, internet, śniadania! Zapraszamy! ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Dawid Szymkowski:
13 minut temu
A Rzexnicka nadal nosi spodniczki takie ktotkie, ze az majtki jej wystaja. Moze Trawa wreszcie tym sie zaimie a nie tylko Gierula ja nachodzi, dzisiaj z samego rana.
Wacława Jachimski:
15 minut temu
Nie odejdą będą się trzymać wszelkimi sposobami,żeby dotrwać i jeszcze się załapać . teraz czas na decyzję Debicha w sprawie Pawlaka. Zobaczymy, ocenimy.Może coś sufler podpowie , ale jak widać nie warto słuchać takich podpowiadaczy.
Dawid Szymkowski:
2
 · 
16 minut temu
Moze powinien zainteresowac sie ta sprawa posel Rzymkowski bo to kpina, ze panstwowe pieniadze ta oskarzona tak lekka reka wydawala przy wsparciu Klopota i Trawczynskiego, byl tez Gierula. Moze pora, zeby wyjasniono sprawe niby ukradzionych pieniedzy z konta
Abelard Dowgiało:
20 minut temu
Co ty z tymi frustratami, wściekłeś się? Osiągnąłem więcej niż w/w pan i to bez bycia radnym , zginania karku przed włądzą ,umizgów i podnoszenia łapek na komendę
Urszula Bucak:
23 minut temu
Tytus a ty tym się różnisz od nas ,że twoje dziecko zdało maturę? No popatrz wyczyn jakby zdobyło Himalaje bez trzymanki. Dzisiejsze matury to można zdać w tzw biegu. Moje dziecko jak wiele innych dzieci ukończyło studia , ale szkołę wymienioną przez ciebie wspomina jak najgorzej.
Oktawian Renoch:
26 minut temu
Od CAPÓW dla Rosółki:Ta RosółkaTa Rosółka ta malusia, ta malusia,Tańcowała dokolusia, dokolusia,Tańcowała ranną rosą, ranną rosąI tupała nóżką bosą, nóżką bosą.

Ta Rosółka ta malusia, ta malusia,
Tańcowała dokolusia, dokolusia,
Tańcowała i w południe, i w południe
Kiedy słońce grzało cudnie, grzało cudnie.

Ta Rosółka ta malusia, ta malusia,
Tańcowała dokolusia, dokolusia,
Tańcowała i z wieczora, i z wieczora,
Gdy szło słonko do jeziora, do jeziora.

A teraz śpi w kolebusi, w kolebusi,
Na różowej na podusi,na podusi,
Chodzi capik
koło kółka, koło kółka:
Cicho, bo już śpi Rosółka, śpi Rosółka.

Cicho, bo już śpi Rosółka, śpi Rosółka...śpi ...
Benedykt Jaroszewicz:
26 minut temu
A Amerykanie juz kupili a tamten spieprzyl do Włoch?
Demetriusz Brzoska:
27 minut temu
No to ciekawe jak się opisana powyżej sprawa jeszcze rozkręci to może go teraz kto inny wybierze np na przesłuchanie?
Arseniusz Rylski:
29 minut temu
Ważne sprawy ? No właśnie ci co o nich niestety decydują to jak widać wszystko potrafią spartolić .
Beata Szewców:
31 minut temu
No to jak ja chcę biegać to jeszcze miałbym za to płacić > przecież mogę biegać kiedy chcę i to nie tylko w soboty i w Parku Wiosny Ludów gdzie po tym biegu na alejkach chyba z kurzy to nawet zawodników nie będzie widać .
Helena Bocian:
37 minut temu
A co z old barbie
Napoleon Zdziechowicz:
38 minut temu
stawiam,że będzie poniżej 20 osób
Sergiusz Gluth:
40 minut temu
AUDENTES FORTUNA IUVAT
Florentyna Gielniowski:
3
 · 
42 minut temu
Od 2014r urzędnicy z wysokimi pensjami na kierowniczych stanowiskach przewałów nie widzieli?Ktoś to nadzorował , czy mi się tylko wydaje?
Oktawian Renoch:
43 minut temu
Złodzieje Bożej tożsamości Jezusa i tak dalej i tak dalej od Boga coraz bliżej Szatana Ojca kłamstwa i społecznego zakłamania.Pożyjemy zobaczymy jak szybko historia która kołem się toczy powtórzy wydarzenia w których Biskupi pogwałcili Ewangelię i zdeprawowali jej Prawdę religijnie za pomocą wiary wykorzystując Lud Boży do swoich własnych "świętych" interesów.
Bernard Bołsunowicz:
2
 · 
44 minut temu
Julian a zwykłego obywatela potrafi zniszczyć za pięć groszy?
Oktawian Renoch:
50 minut temu
Wyrzucić religię, wf i seksuologię ze szkół! Wiary, kultury i natury ze szkół nie wyrzucać!
Maria Węsierski:
52 minut temu
serdecznie polecam "M.T.P. Ogniu krocz za mną"
Władysława Zych:
2
 · 
55 minut temu
Że też małe karakany pchają się do władzy JP i PZ w pipidowku
Szczepan Drużyński:
58 minut temu
Władza , władza , władza ... i nie chodzi o zazdrość tylko o to co robi z człowieka tego sympatycznego z Bielawek i obecnego buca z Dąberka-kiedyś to jego uczniowie brali udział w olimpiadach teraz nie ma czasu bo trzepie kasę przy polfarmexue a pKonwerdkiej nie dorasta do pięt . A szkodaNajciekawsze artykuły
 ·  2
3 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  266
3 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
5 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
5 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
5 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
6 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
7 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
7 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
12 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
13 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  91
15 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
20 dni temu
Takie kino...
 ·  4
21 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
22 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
22 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  77
22 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
23 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
24 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
24 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
 ·  19
24 dni temu
Święto Grabskiego w Kutnie
 ·  94
26 dni temu
Czytelnicy pytają o zatrudnienie w Aquaparku Kutno i bezpłatne wejściówki
 ·  2
27 dni temu
Misje Święte w diecezji łowickiej. Wczoraj świadectwo Dobromira, dziś rozpoczęcie misji w Głogowcu
 ·  300
28 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  3
28 dni temu
Kutnowskie firmy otrzymały wsparcie na innowacyjne projekty z branży motoryzacyjnej
 ·  29
32 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności