eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 22.05.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
Dziś przed dwunastoosobową komisją konkursową w Starostwie Powiatowym w Kutnie stanął tylko jeden kandydat na dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. St.Staszica w Kutnie, Janusz Pawlak. W głosowaniu zdobył on 8 głosów "za", 2 "przeciw" i 2 "wstrzymujące". Teraz komisja zaproponuje kandydata Staroście Kutnowskiemu i podejmie o decyzję w sprawie zatrudnienia Pawlaka jako dyrektora od 1 września 2017 roku. 

Głosowanie komisji  i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33853/01_obraz.jpg
Głosowanie komisji  i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/33853/02_obraz.jpg


Przewodniczącym komisji był Zdzisław Trawczyński, (PSL) w składzie komisji Artur Gierula, członek zarządu z PO, Jerzy Pawlak dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu z PSL, dwoje przedstawicieli Rady Rodziców, dwoje przedstawicieli Rady Pedagogicznej - wicedyrektor Małgorzata Żurada i Ewa Pawłowska, troje przedstawicieli nadzoru pedagogicznego i dwoje przedstawicieli związków zawodowych. O pełny imienny skład komisji poprosimy starostwo w poniedziałek.

Tymczasem starosta Krzysztof Debich wydał oświadczenie 

W związku z zawiadomieniem posła Tomasza Rzymowskiego do Prokuratury Rejonowej w Kutnie i wnioskiem o zawieszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Kutnie oświadczam, że w dniu 17 maja 2017 roku wystosowałem do głównego specjalisty ds. kontroli wewnętrznej upoważnienie do przeprowadzenia kontroli wewnętrznej w zakresie przydzielania, rozliczania i wypłaty wynagrodzenia za godziny ponadliczbowe w okresie 01.09.2013 r. do 30.04.2017 r. w w/w placówce. Kontrola rozpoczęła się w dniu 17.05.2017 roku i trwać będzie do 27.05.2017 roku, po opracowaniu wyników kontroli opinia publiczna zostanie poinformowana o dalszych krokach jakie zostaną podjęte w w/w sprawie.

Jednocześnie biorąc pod uwagę wniosek posła Tomasza Rzymowskiego oraz fakt rozpoczęcia kontroli informuję, że na zwołanym z mojej inicjatywy posiedzeniu Zarządu Powiatu w dniu 18.05.2017 r. o godz. 14:00 wystąpiłem z dwoma projektami uchwał - w sprawie odwołania konkursu na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Kutnie oraz w sprawie utraty mocy uchwały nr 602/187/17 Zarządu Powiatu w Kutnie z dnia 08.05.2017 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Kutnie. W wyniku głosowania (2 głosy za, 2 przeciw i 1 wstrzymujący się) uchwała w sprawie odwołania konkursu na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Kutnie nie została podjęta. W związku z powyższym poddanie pod głosowanie drugiego projektu uchwały stało się bezzasadne.

Krzysztof Debich
Starosta Kutnowski

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć
Głosowanie komisji  i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie

Głosowanie komisji  i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie

wandea, 19.05.2017 18:31|czytane: 5895 razy|266 komentarzy|komentuj
Aron Drogosław
Ferdynand Wessel
Mariuszu Debichu Starosto Krzysztofie - dla dobra publicznego (pro publico bono) musicie odejść

Bogdanie Doktorze Januszu Pawlaku Dyrektorze - dla dobra publicznego (pro publico bono) musicie odejść
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
3 godzin temu
Wacława Jachimski Nie odejdą będą się trzymać wszelkimi sposobami,żeby dotrwać i jeszcze się załapać . teraz czas na decyzję Debicha w sprawie Pawlaka. Zobaczymy, ocenimy.Może coś sufler podpowie , ale jak widać nie warto słuchać takich podpowiadaczy.
12 minut temu
 · 
Klemens Wiernicki
Nastąpiło obudzenie Debicha jak Theodena we Władcy Pierścieni. Grima to kutnowska PO, która ciągle jątrzyła, syczała o ucha i źle radziła. Theoden po przebudzeniu uzyskał przydomek Odrodzony. Brawo!
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
5 godzin temu
Lechosław Lutomirski
Mysla ze są nie zatapialni ludzie ich rozlicza. Układy istnieją do czasu...
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
7 godzin temu
Alfred Piecek
Najlepsze rozwiązanie tego już społecznego pata - JANUSZ PAWLAK zostaje zwolniony przez staroste w trybie art. 52 kodeksu pracy, a nie Karty Nauczyciela, - KRZYSZTOF DEBICH i cały ZARZĄD POWIATU zostają odwołani przez Rade Powiatu.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
9 godzin temu
Aureliusz Kocionkaf SUPER O TO CHODZI !!!!!!!!!!!!!!
9 godzin temu
 · 
 · 
16
Mikołaj Bobojed
TO ŻE MUSIMY OGLĄDAĆ ZDJĘCIA TYCH KREATUR JAK jANUSZEK CZY łEBSKI CZERWONY PYSK TO WINA KŁOPOTA I NIE PISZCIE ŻE TAK NIE JEST . ABY COŚ SIĘ W KUTNIE ZMIENIŁO TEN DYZMA MUSI PÓJŚĆ NA GRZYBY Z JANUSZKIEM I PO KTÓRYM POMAGA PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
9 godzin temu
Hugo Stefaniewski prawda
9 godzin temu
 · 
 · 
12
Rufin Fcdorowicz Macie problem z PIS, to idźcie do posła Woźniaka.
9 godzin temu
 · 
 · 
4
Teodor Hołowka A to pielgrzym ów świętobliwy jest lepszy od owego Kondeusza z Sienkiewicza ulicy ? A w czymże mój drogi Hugo ? Jak uzasadnisz mocno, to udamy się do owego świętobliwego męża.
9 godzin temu
 · 
 · 
9
Józefina Gutteter Już w poprzednich kadencjach byliśmy jak był w PiS i mówił ,że nic nie możę , zresztą ten drugi też .
6 godzin temu
 · 
 · 
6
Abercjusz Paliwoda
Główną przyczyną patologii w Kutnie jest brak opozycji. To zaś zawdzięcza Kutno Matołowi chłopek Tosiowi Dyźmie Kłopotowi. Kiedy PiS tego półmózga odwoła ?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
9 godzin temu
Józef Kubasik Znów to samo, próba przekierowania uwagi na PiS. Wniosek jest jeden - Janusz Pawlak nie może być powołany. Za duzo zastrzeżeń jest wobec jego osoby, wobec tego, co robi oraz co soba reprezentuje.
9 godzin temu
 · 
 · 
5
Mikołaj Bobojed NIE PRAWDA JÓZEFIE. NAPISANO TO CO JEST PRAWDĄ; JA TAKŻE UWAŻAM ŻE JANUSZEK NIE MOŻE BYĆ POWOŁANY. MUSI ZNIKNĄĆ TAK SAMO JAK DEBIŚ I KIELICH ! PAMIĘTAJ ŻE WSPIERA ICH KŁOPOT. ZACZNIJ MYŚLEĆ CHŁOPIE ! NIE ZNOSZE KO, ZSL I PO. MAŁO TEGO, NIE NALEŻĘ TEŻ DO PIS BO NIE LUBIE PARTII . MYŚLĘ NATOMIAST ROZSĄDNIE .
9 godzin temu
 · 
 · 
15
Felicjan Tuhan zgadzam się z Mikołajem
9 godzin temu
 · 
 · 
13
Zachariasz Hryn Józef czy ty naprawdę nie widzisz związku z istnieniem mafii i bezczynnością opozycji ? włącz myśłenie, prosze cie !
9 godzin temu
 · 
 · 
11
Damazy Grzegorczyk Główna wina to nasza wina ,że w wyborach wybraliśmy kreatury które od lat pałętają się wsamorządzie.Dopóki wyborcy będą siedzieć w domach i wypisywać bzdury w internecie to nigdy nie będzie dobrze.Jak czytam wypowiedzi znają ich wszyscy nawet wiedzą z kim piją chodzą do łóżka,a po wyborach okazuje się ,że znowu nami rządzą dziwne.Chyba ,że wybieramy ich po to żeby było na kogo hejtować.Nie szukajcie winy u innych sami uderzcie się w pierś lub pierwsi rzućcie kamieniem.
9 godzin temu
 · 
 · 
9
Metody Kalęczyński precz z kłopotem bo hańbi PRAWICĘ ! a poza tym Damazy masz rację !
9 godzin temu
 · 
 · 
9
Rufin Fcdorowicz Wniosek nasuwa sie sam - nie głosujcie na 1,2,3 na listach PIS i PO w wyborach samorządowych. Wejda wtedy ludzie o róznych poglądach, ale uczciwi i kompetentni. Tacy zawsze, mimo róznic w poglądach potrafią się porozumieć, przestrzegają standardów i zasad.. Identyczna uwaga do PSL i Komitetu Obywatelskiego.
9 godzin temu
 · 
 · 
13
Adrian Sawczyński
Kolejna banda cienkich KUTASIARZY od lat niszcząca struktury Powiatu i marnotrawiąca pieniądze podatników. Za robotę się weźcie słabeusze i cieniasy a nie za politykę od Debila buca poprzez cały ten zjebany Zarząd i resztę mend i pasożytów. W całym urzędzie pracuje może 10% ludzi a reszta to plecaki i układy. Szmaciarze....
 · 
Udostępnij
 · 
27
 · 
14 godzin temu
Mirosław Fcdorko Jako przykład przypomnę coś ale najpierw fakty. Otóż w mediach ciągle mówi się o zabiciu przez „policjantów” Igora Stachowiaka na komendzie we Wrocławiu. Uważam, że tak samo powinno się wrócić do sprawy zabitego przez takiego samego „policjanta” w Kutnie 20 - paroletniego chłopaka. Czy ówczesny z-ca komendanta powiatowego grucha niejako w nagrodę dostał awans na komendanta powiatowego w Łęczycy?! Czy nie uważacie że należy wrócić do tej sprawy?! Przypominam że każdy ma dzieci czy wnuki, każdy ma Bliskich i takie rzeczy mogą się zdarzyć ponownie. We wrocławskim przypadku pracę stracili poza KPP także WKP i sam policjant. A tu łobuz chodzi na wolności a sądzi się go za głupie pogróżki na kolesi !
10 godzin temu
 · 
 · 
20
Mirosław Fcdorko Panie Rzymkowski może pan jako prawnik by się tym zajął ?
10 godzin temu
 · 
 · 
21
Metody Kalęczyński Pani Olu to prawda że media mają olbrzymią władzę. Widać to na przykładzie reportażu w TVN. Pani to także MEDIA i to te najlepsze w Kutnie i regionie. Dobrze, że jest Kutno. Może i ta sprawa będzie wyjaśniona i inne popełnione przez policjantów a utracone w sądach czy prokuraturach. Brawo i wszystkiego najlepszego.
9 godzin temu
 · 
 · 
5
Jonasz Martynowski
DEBICH TO TEN CO GO ODWOŁALI WYROKIEM SĄDU A POTEM ZNOWU GO WYBRALI RADNI?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
17 godzin temu
Przybysław Ryszard Hannekenson Ludzie! Czy to jest jeszcze Ruski Cyrk? Czy to już jest Dom Wariatów?
15 godzin temu
 · 
 · 
12
Przybysław Ryszard Hannekenson DZIAD swoje! BABA swoje! SĄD swoje! RADA swoje! I tak w koło Macieju? I tak do usranej śmierci? Ku..a, ja tego nie rozumiem! Po c..j ten SĄD jak RADA go olała? Panowie! Coś tu nie gra! To jest ANARCHIA! To jest BEZPRAWIE! To nie jest DEMOKRACJA! O SPRAWIEDLIWOŚCI nie wspomnę. To jest c..j, d..a i kamieni kupa. Rewelacja? A po nas tylko POTOP?
14 godzin temu
 · 
 · 
16
Przybysław Ryszard Hannekenson To już jest UPADEK! To już są RUINY! To już są ZGLISZCZA! To już nie jest Ruski Cyrk! To już nie jest Dom Wariatów! To już jest Dno Dna. To już jest Burdel jakich mało. To już jest Syf, Kiła i Mogiła! To już jest Ku..wa, Ćwiara i Gitara! To już jest arystokratyczny, nowobogacki DOM WIELKICH ŚWIRÓW. Niesamowity sukces pluralizmu, demoralizmu, liberalizmu i dziadokracji. Cud? Perpetum mobile? Ideał sięgnął bruku! Amen.
14 godzin temu
 · 
 · 
15
Cezar Kurcz Czytam, patrzę - to jest jak film wojna polsko-ruska.
13 godzin temu
 · 
 · 
6
Beniamin Szkil
Mądrze ktoś napisał wcześniej, że jeszcze półtora roku i Debich ze swoimi wyimaginowanymi pomysłami będzie już tylko mglistym wspomnieniem. Dodam, że również osoby w rodzaju radnych Serendy i Ziółkowskiego, bedą mglistym wspomnieniem. Za 2,5 roku poseł Rzymkowski też. To będzie dopiero ulga.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
24 godzin temu
Tymon Puza Beniaminie! Tak samo myślę. Polska demokracja dojrzewa. I się oczyszcza z półgłupich nowobogackich arystokratów. Jakieś niespodziewane tąpnięcie ewolucyjne może zdarzyć się wcześniej. Musi być w kraju jak najwięcej takich "rzezimieszków" jak Pani Ola ze swoim eKutno i PTO"R"owcy jak najwięcej, a wszystko zacznie coraz lepiej działać. Tylko nieustająca presja oświeceniowa przyniesie postęp. Innej drogi rozwoju i rozkwitu społeczeństwa po prosty nie ma. Pani Olu! Tak trzymać! Róbmy swoje! Nie zasypiajmy gruszek w popiele!
22 godzin temu
 · 
 · 
24
Kalikst Zychoń Beniamin, ale Was z PO Rzymkowski boli, co? I ta.dwojka radnych, co nie lubi PO też? Może się mylę, że Beniamin to nie któryś ze skompromitowanego PO?
13 godzin temu
 · 
 · 
5
Apoloniusz Nieczuja Dla nich każdy, kto ich nie popiera jest zły i najgorszy. Teraz taki niby zły jest Debich i Rzymkowski.Typowe myslenie PO jak przeciw nam to znaczy, ze obciachowi, a jak z mami to cacy
12 godzin temu
 · 
 · 
6
Pankracy Kubasik "Beniamin, ale Was z PO Rzymkowski boli, co? I ta.dwojka radnych, co nie lubi PO też? Może się mylę, że Beniamin to nie któryś ze skompromitowanego PO? " Kalikst co ty pieprzysz ??? Naćpałeś się ? Ta dówjka radnych a zwłaszcza ten radny od kresem i trupów to wszystkich by sprzedał za koryto. Kogo co ma boleć ? Oni nie lubią PO ? Oni nawet PZPR by kochali za michę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 godzin temu
 · 
 · 
21
Gracjan Bronak Tematy broniące PO i atakujące przeciwników PO w Kutnie to wrzutka mająca na celu odwrócenie uwagi od problemów liderów PO. I dziwnym trafem pod niemal każdym postem te komentarze mają taką samą lub podobną liczbę polubień. Wygląda, jakby ktoś to robił z automatu np. 24 polubień, 21 itp.
1 godzin temu
 · 
Gracjan Bronak Pisząc powyżej "tematy" chodziło o wrzucanie pod artykułami komentarzy z innymi tematami niż temat w artykule.
1 godzin temu
 · 
Gabriel Poraj
22 maja uroczystości urodzinowe obchodzi nasz praojciec Oerter - kanclerz PTO"R". Najlepsze życzenia od wszystkich zwolenników, sympatyków i wWników wraz z tradycyjnym okolicznościowym załącznikiem:
CO TU JEST GRANE, PANOWIE ?Kiedy na szklanym widzę ekranie,
transmisję z Sali Sejmowej,
na usta ciśnie się wciąż pytanie.
- co tu jest grane? – panowie!.
Czy tak wyglądać ma demokracja,
jak w Sejmie nasi posłowie?.
Nowobogacka arystokracja.
- współcześni polscy – panowie.
Dziwnym się tutaj mówi językiem,
często z wadami w wymowie.
Czy można w Polsce być politykiem.
- bez wykształcenia? – panowie.
Przecież w tym kraju są wśród Polaków,
wybitni profesorowie.
Czemu, więc w Sejmie tylu cwaniaków.
- po zawodówkach? – panowie.
Walka o władzę, miękkie fotele,
spędza wam w Sejmie sen z powiek.
Dziś są wrogami eks -przyjaciele.
- co wam odbiło? – panowie.
Pora już zająć się ustawami,
skupić na kraju budowie.
A nie obrzucać ciągle teczkami.
- i szukać haków! – panowie.
Pęd do zrobienia szybkiej kariery,
przewrócił niektórym w głowie.
Ciągłe skandale oraz afery.
- dokąd zmierzacie? – panowie.
Kiedy się ważą losy narodu,
i ustaw czeka was mrowie,
wy się kłócicie o losy płodu.
- albo o gejów! – panowie.
Gdy są dyskusje nad ustawami,
budżet, oświata lub zdrowie,
sejmowe ławy świecą pustkami..
- gdzie się chowacie? – panowie.
Poselskie diety chętnie bierzecie,
współcześni polscy hrabiowie.
Co dla narodu w zamian dajecie?.
- niepewną przyszłość! – panowie.
Czy więc nie lepiej na posiedzeniach,
siedząc w kawiarni sejmowej,
udoskonalać sztukę rządzenia.
- zamiast się kłócić?! – panowie.
Rodzą się nowe nomenklatury,
bogacą się cwaniaczkowie.
Nie można zatkać w budżecie dziury.
- w ustawach luki! – panowie.
A wy tworzycie zbójnickie prawa,
współcześni Janosikowie.
Bogatym ująć i biednym dawać.
- a nie odwrotnie! – panowie.
Rolnik nie zbiera już ziemiopłodów,
i bydła zmniejsza pogłowie,
bo rzeka TIR -ów płynie z zachodu.
- gdzie tu logika? – panowie.
Ci co do Unii kiedyś nie chcieli,
wszechpolscy bohaterowie,
teraz o stołki walczą w Brukseli.
- a gdzie wasz honor? – panowie.
W Irlandii muszą młodzi Polacy,
harować gdzieś na budowie.
A wy miliony macie bez pracy.
- co na to fiskus? – panowie.
Na Wschodzie gnębią naszych rodaków,
budzą się dawni wrogowie.
Nie ma szacunku dziś dla Polaków.
- a co wy na to? – panowie.
W Sejmie się liczy bardziej cwaniactwo,
od tego co ktoś ma w głowie.
W rządzie ważniejsze jest partyjniactwo.
- niż kompetencje! – panowie
Wszyscy dość mają mistyfikacji,
w rządzie i w Sali Sejmowej.
Polacy głodni są demokracji.
- ale nie takiej! – panowie!.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
1 dni temu
Aleksy Filipecki
Ciekawe co ta firma robi Kontext Małgorzata Debich
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
1 dni temu
Kamil Parzysłońce kręci pewnie lody jak łebski
1 dni temu
 · 
 · 
25
Leokadia Horodyski Wystarczy wpisac nazwę i już będziesz wiedział
17 godzin temu
 · 
 · 
3
Protazy Sulisław To jest wrzutka tematu od sympatyków PO, aby odwrócic uwagę od jednego z jej liderów.
11 godzin temu
 · 
 · 
7
Prokop Hreczyna
Zrezygnuj waść z funkcji starosty i odejdź dobrowolnie z samorządu. Rodzinie i znajomym wstydu oszczędź ! Obecny samorząd powiatowy w tej kadencji to dno jakiego od początku powstania powiatu jeszcze nie było !
 · 
Udostępnij
 · 
34
 · 
1 dni temu
Izydor Jacek Raba Prokop, mądre slowa - rzeczywiscie, takiego bagna to nie nie było ani za Dąbrowskiej, ani nawet za Galowej, chociaz była już blisko.
1 dni temu
 · 
 · 
40
Chrystian Alibej Popieram burdel jakich mało
1 dni temu
 · 
 · 
37
Mieczysław Rohr a ja dodam że nijaki kłopot jest wyjatkowym głąbem kapuścianym, nieukiem i człowiekiem który nigdy nie powinien kierować niczym więcej niż stadem trzody chlewnej lub krów u Zdzicha kielicha. Obaj ci ludzie prezentują ten sam brak poziomu jakiegokolwiek. Obaj są skorumpowani i upadli jak demony. Tak zresztą jak reszta tego powiatowego bajzlu ,który klopotoski wspiera .
1 dni temu
 · 
 · 
31
Seweryn Sas Mieczysławie, ten wątek nie dotyczy PiSu, tylko oceny starosty. Ty chyba od wczoraj nie wytrzeźwiałeś, bo nie czytasz ze zrozumieniem.
1 dni temu
 · 
 · 
7
Gabriel Poraj Towarzysz Rohr pogubił się podobnie jak towarzysz Mardyrosiewicz. takich osobników są całe stada. Jeszcze większe niż stado kóz w Bedlnie...Kto te całe stada z pogubienia wyprowadzi?
24 godzin temu
 · 
Protazy Sulisław Kolejna wrzutka sympatyków PO, aby odwrócić uwagę od Janusza Pawlaka.
11 godzin temu
 · 
 · 
6
Herbert Ftos Protazy zarzuty pod adresem matoła kłopota są przede wszystkim ze strony zwolenników PIS. Matoł tej partii szkodzi. Utrwala bandycki układ i tyle. Powinien pójśc precz a ktoś normalny z PIS powinien zostać pełnomocnikiem. I nic tu nie ma do rzeczy PO, które jest wspierane przez tego oszołoma z Sienkiewicza i przez to ma się dobrze.
9 godzin temu
 · 
 · 
16
Onufry Wawrzon tak , kłopt to cała przyczyna zła i nie ma tu znaczenia to , że temat dotyczy czegoś innego . kutnowska sitwa zniknie kiedy odejdzie kłopotowski a kto inny zostanie szefem PiS w miescie .
9 godzin temu
 · 
 · 
15
Onufry Wawrzon nikt normalny na matoła nie powinien głosować bo to zwykły matoł. wszystko pisze mu równie tępa blondi
9 godzin temu
 · 
 · 
15
Józef Kubasik Powraca to samo - PIS i PIS. Grzybiarzy i aferzystów trzeba wyciąć ze stanowisk, a trzeba ciąć do spodu.
9 godzin temu
 · 
 · 
4
Felicjan Tuhan zgadza się ale kłopot ich wspiera dlatego trzeba też wyciąc szkodnika to tamci przepadną
9 godzin temu
 · 
 · 
13
Zachariasz Hryn pomyśl , nie byłoby inaczej jak by była normalna opozycja ? a teraz gdzie ona jest kiedy kłopot walczy tylko o koryto dla siebie ??????????????
9 godzin temu
 · 
 · 
10
Hugo Stefaniewski chcę normalnego pisu bez kłopotowskiego i drabika
9 godzin temu
 · 
 · 
10
Brunon Jacyna Zachariaszu, Hugonie - jeżeli chcecie normalnego PISu w Kutnie musicie zmienić logikę postępowania i inny leitmotiv wybrać - chcę normalnego PISu ze wszystkimi, którzy w nim byli i byli z nim związani, ale bez jednej osoby - bez Kłopotowskiego. To jest drogoa do normalności i zwycięstwa w wyborach samorządowych w mieście i powiecie.
6 godzin temu
 · 
 · 
5
Ursus Wincenty Deka Brunonie trudno się z tobą nie zgodzić. Tak powinni postąpić ci będący w kutnowskim PiS.
5 godzin temu
 · 
 · 
2
Ursus Wincenty Chorążak
układ miejsko powiatowy - dno dna
 · 
Udostępnij
 · 
26
 · 
1 dni temu
Robert Jeleniowicz
Myslałem, ze pan poseł Rzymkowski pokaże nam nową jakość w życiu publicznym Kutna. Niestety, zawiodlem się. Dał sie wmanewrowac w konflikt, który faktycznie nie wyraża woli społecznej, ale jest przejawem walki wewnętrznej w strukturach samorządowych powiatu. W moich oczach utracił swój autorytet jako osoba bezstronna. W mojej ocenie skompromitował się. Uważam niestety, że ewoluuje w kierunku czegoś w rodzaju radnych Serendy i Ziołkowskiego. To nie jest dobre.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
1 dni temu
Laura Koimian A nie możesz mu tego powiedzieć w cztery oczy w jego biurze np w poniedziałek?
1 dni temu
 · 
 · 
5
Wasyl Medyński Ja też myślałam, że Rzymkowski to silny, mocny, niezłomny orzeł. On bardziej pasuje na tęgą gapę, półgłupiego szpaka lub wróbelka-elemelka. Dla młodziana Rzymkowskiego okolicznościowy wyleżakowany załącznik: (dobrowolną opłatę co łaska na produkcję 1000 załączników dla Pani Oli, prosimy przesyłać na żebracze konto PTO"R"). Raz wróbelek Elemelek znalazł w polu kartofelek. Nie za duży nie zamały do jedzenia doskonały. Lecz ziemniaki na surowo jeść nie miło inie zdrowo... Znacznie lepsze będą one gdy zostaną upieczone.Skrzesał iskrę Elemelek, suche liście wokół ściele, dwie gałązkikładzie blisko i już pali się ognisko... A kartofel, czy czujecie?Tak prześlicznie pachnie przecież, tak kusząco sie nadyma, ze niesposób wprost wytrzymać! Nie wytrzymał Elemelek, chce wyciągnąć
kartofelek. A, jaj, jaj! Macha łapka Elemelek, a na łapce ma
bąbelek... Choć nie wielki bąbeleczek, jednak boli, jedna piecze. W
lesie leśna jest apteka, Elemelek więc nie zwleka. Wznosi skrzydła,
mówi - Lecę - i za chwilę jest w aptece. A w aptece siedzie wrona,
bardzo mądra i uczona, w czystym, białym jest fartuchu, trąbkę
trzyma tuż przy uchu, bowiem jest troszeczkę głucha.
- Chciałbym maść na oparzenie.
- Chę? Dać coś na przeczyszczenie? Weź olejek rycynowy, jutro
brzuszek będzie zdrowy.
- Ach nie brzuszek wrono miła, łapka mi się poparzyła i wyskoczył
brzydki bąbel.
- Plombę? W ząbek włożyć plombę? Lecz, cóż, choć mam leków trzysta
plombę musi dać dentysta...
Więc wróbelek trudna rada, hyc, wskakuje na stół, siada i wyciąga
wprost do wrony swój pazurek opażony. Obejżała wrona palec, z każdej
strony doskonale. Przyłożyła siemie-lienie i kazała pić rumianek, bo
to ziółko znakomite...

Teraz jeśli Elemelek piecze sobie kartofelek to cierpliwie z boku
czeka, kiedy ziemniak się przypieka. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI...babcia Hortensja - wWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Królowa PTO"R". Wolontariat. P.S. Z wnuczkiem Patrykiem jest nie za wesoło. Przejął się chłopak kradzieżą jego komentarza, dokonaną przez eKutno. Dostał szału. Płacz, bóle głowy, brzucha, wymioty, moczenie się, myśli samobójcze etc,etc,etc. Ambitny, pracowity, uczuciowy, wrażliwy, niezłomny chłopak. Mamy nadzieję, że się z tego wyliże. Podobno genialni,
wielcy ludzie mają takie reakcje na wszelkiego rodzaju patologie z kur....m i złodziejstwem włącznie. Pani Olu! Czy mogłaby Pani upublicznić jego komentarz? Nieduży wysiłek, a może Patrykowi niemało pomóc. Dziękuję bardzo z góry.
1 dni temu
 · 
 · 
7
Michał Piekorz BRUNATNY TOMASZ JESZCZE WAM POKAŻE - ZOBACZYCIE!
1 dni temu
 · 
 · 
5
Gabriel Poraj Od pokazywania to są kozy i striptizerki, a Tomaszek lepiej niech nic nie pokazuje (przynajmniej nie wszystkim) tylko niech coś dobrego dla nas wszystkich, dla społeczeństwa, dla ludu i dla narodu, zrobi...
1 dni temu
 · 
 · 
13
Konrad Mardyrosiewicz
Popieram. Chcę również wiedziec ilu członków liczy PiS od jak dawna istnieje taki stan i czy coś się zmienia bądź ma zmienić. Czy kutnowski PiS się rozwija tylko wtedy kiedy pan Konrad uzyskuje stołek a po tym jak już go ma to się zwija? Czy tez chce być partią która ma coś do powiedzenia w miescie i powiecie poza zdobywaniem stołków dla swojego pełnomocnika?
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
1 dni temu
Ernest Bażeński Nigdy bym nie pomyślał że być albo nie jedngo ,jak w tym przypadku, półmózga może miec taki wpływ na przyszłośc miasta i powiatu. dlatego przyłączam się do prośby skierowanej do redakcji aby zapytała kłopota ilu członków jest w PiS
1 dni temu
 · 
 · 
23
Kosma Scierka No to żeby było sprawiedliwie to wsztstkie partie niech podadzą liczbę swoich członków.
1 dni temu
 · 
 · 
13
Bogumił Rzuscyć O rany, jak nie którzy nie mogą przeboleć, że ich nie przyjęto do PiS - widze w tym ręke jednego mlodego radnego, który zaraz po wyborach chciał wymieniać przewodniczącego.
1 dni temu
 · 
 · 
7
Kordian Dyrdziak Konrad Mardyrosiewicz - kogo ty popierasz, chyba siebie samego i swoje ego.
1 dni temu
 · 
 · 
4
Gabriel Poraj Towarzysz Mardyrosiewicz już się pogubił i poj...ło mu się w tym burdelu jakich mało. Nie wie gdzie jest dno dna tego miejsko-powiatowego tygla. I nie wie czy iść w górę czy w dół. W dół już nie ma bardzo gdzie - dno dna zostało z wielkim trudem zdobyte, ku uciesze wszystkich pólgłupich panów, capowatych chójtów i celibatowych plebanów. A pod górę iść się się chce i nie wadzi, bo jest bardzo trudno i okropnie ciężko. Co by tu jeszcze spieprzyć panowie? Co by tu jeszcze spieprzyć Konradzie? Nic! Dno dna zostało osiągnięte. Wielkie Dno Św. Bubla, Św. Bajzla i Św. Burdela. O ku..a, już mam dosyć, już się pogubiłem z tymi PiSami, PSLami, Platformami, LiSami, KODami, Nowośmiesznościami, DNAmi, SZCZYTowaniami, UTOpiami.... Jestem prostolinijnym patriotą, a nie sinusoidalnym miedzypartyjnym popier.... idiotą. Czy ktoś wie o co w tym burdelu chodzi? Kto z kim? Gdzie? Po co? Na co? I dlaczego? Zaczyna coraz mocniej wiać. Otwierać katapulty i ewakuować się na Przylądek Dobrej NADZIEI, której żywi nigdy nie tracą.... PTO"R".
1 dni temu
 · 
 · 
2
Mieczysław Rohr a tak przy okazji o czym ta papodiuch tu pisze ? kogo kondzio nie przyjął czy tam wywalił z PiS ? był ktoś naprawdę kto chciał się zapisać i pracować z debiliuszem ?????? nie wierzę !
1 dni temu
 · 
 · 
15
Adolf Wąsik kondzio i popa diuch wiekszego szamba od was nie ma na obu półkulach
1 dni temu
 · 
 · 
13
Adam Jacki Bogumił Rzuscyć - ten radny to ma takich jak ty w d...e
1 dni temu
 · 
 · 
8
Demetriusz Dagestański I takie osobniki jak Mieczysław, Adolf, Adam chca zmieniać PiS. Język marginesu społecznego, którym sie posługują pokazuje, gdzie jest ich właściwe miejsce, ale na pewno nie w PiS.
1 dni temu
 · 
 · 
6
Celestyn Dariusz Prażeń O Maurycy wrócił!
19 godzin temu
 · 
 · 
9
Cezar Kurcz Celestyn Dariusz Prazen - pudlo
14 godzin temu
 · 
 · 
5
Melchior Kaniuk O co tu chodzi ? Kilku towarzyszy "wysoce partyjnych" widać pobłądziło i składają partyjną samokrytykę.
12 godzin temu
 · 
 · 
9
Protazy Sulisław Panowie z PO, degustatorzy grzybów - nie odwracajcie uwagi od siebie poprzez wrzucanie tematów od konkurencji politycznej PIS z Sienkiewicza, ponieważ i tak to nie pomoże - wasz człowiek Janusz Pawlak, stał się postacią "bardzo sławną". Jego sława was w końcu też dopadnie.
11 godzin temu
 · 
 · 
8
Zbyszko Prandota To jednak nie znaczy że nie macie problemów z Dyzmą który wspiera tego pawlaka
9 godzin temu
 · 
 · 
6
Edmund Bystram
Kłopot Owski - jako osoba niezwykle szkodliwa , nieczytata i niepisata a także źródło patologii w mieście bo wspiera burze i januszka, jolę pinokio -zadłużoną ponad miarę osobę ukrywającą swój adres przed wierzycielami oraz innych padlinożerców - powinien odejśc w niepamięć .
 · 
Udostępnij
 · 
36
 · 
1 dni temu
Konrad Zdanowicz Edmund a jak to ma w Kutnie działac jak w tej spelunie jedynymi członkami PiS są sam Dyzma i jego kochanica - świńska blondi pop-coś tam ..... . Rozgonić to dziadostwo i tyle a w mieści zrobić porządek . Jędrzejczak na nowego pełnomocnika albo ktoś z charakterem a wszystko się tu zmieni . Dyzma to zero moralne i intelektualne wiec musi odejść . Co ta za partia w której są dwie trzy osoby i na dodatek takie jak w/w ?????? Kogo ten debiliusz przyjmuje to go opuszcza ze względu na to że nikt nie może znieśc głupoty matoła. Kto się zapisze do takiej partii ? chyba głupi jakiś ?
1 dni temu
 · 
 · 
25
Ferdynand Sochański Kochani zobaczcie PIS się wycofał z dwukadencyjności a więc w Kutnie nic się nie zmieni chyba że w kutnowskim oddziale partii nastąpią zmiany. Jeśli nie to szkoda sobie zawracać tym w ogóle głowę. Kto ma wygrać z rządzącą kliką? Konrad Kłopotowski który za każde, powtarzam , każde stanowisko zdradzi PiS i Kaczyńskiego co zresztą robi od lat posługując się szyldem tej partii. Wszystko ma zostać po staremu? To chyba wolne żarty ? Ilu członków liczy kutnowski PiS? Może gdyby zapytała oficjalnie redakcja to pełnomocnik by odpowiedział ? Chcemy jako wyborcy to wiedzieć więc prosimy o zapytanie tego bęcwała a może poczuje się że ma jakieś obowiązki a nie tylko swoje interesy ?
1 dni temu
 · 
 · 
25
Jerzy Anseńnus no tu powiedzmy jest racja .chodzi o bezpieczeństwo hybrydowe o czy przewodniczący kutnowskiego PiS mówił na posiedzeniu powiatu , hahahahahahahahaha wywalić dupka !
1 dni temu
 · 
 · 
23
Gustaw Chamier Ej, Edmund i inni. Pomawiacie niewinnych ludzi, i to już w wulgarny sposób. Nie możecie przeboleć tego, że Klopotowski i Zarząd PiS w Kutnie usunął was z partii. Zostaliście usunięci jako element zdemoralizowany i zdegenerowany, ponieważ wasze postepowanie w życiu publicznym i postawa jako ludzi zdecydowanie rozmijała sie z tym, co członkowie PiS powinni soba reprezentowac.
1 dni temu
 · 
 · 
12
Izydor Jacek Raba Mam ogromny dystans do Klopota, ale dobrze zrobił, że pozbył sie z PiS abo nie przyjął do PiS takich okazów jak Edmund Bystram, Konrad Zdanowicz. Co oni piszą ? To, co sobą reprezentują to bagno, nawet więcej szambo.
1 dni temu
 · 
 · 
6
Adam Jacki kłopot ty juz jesteś odpadem a będziesz jeszcze wiekszym
1 dni temu
 · 
 · 
12
Seweryn Sas Edmund Bystram, Konrad Zdanowicz, Adam Jacki - zaczynam się martwić o was, tyle jadu nienawiści. To, że jesteście odpadkami politycznymi, to widać z waszego pisania. Wy jeszcze nie wiecie o tym, ale już was nie ma. Musicie uważać na zdrowie, bo ta żółć was zabija - już gnijecie od środka, trupem od was czuć.
24 godzin temu
 · 
 · 
7
Celestyn Dariusz Prażeń Maurycy! Wróciłeś!
19 godzin temu
 · 
 · 
7
Sobiesław Tomasz Szmidowicz Białej gorączki niektorzy dostali. Ciągle to samo.
13 godzin temu
 · 
 · 
4
Protazy Sulisław Ludzie, nie dajcie się zmanipulować. PeŁo wrzuca tematy PiS, aby odwrócić uwagę od siebie.
11 godzin temu
 · 
 · 
5
Bernard Broński mylisz się ,my chcemy wzmocnienia PiS i tego aby cos zaczął tu znaczyć bo na razie PiS to kłopotowski, drabik i popadiuch
9 godzin temu
 · 
 · 
3
Albin Lach
Ludzie czy wy nie rozumiecie o co innym chodzi? Na pewno nie o to żeby PiS w Kutnie wspierał patologię burzy i skorumpowanej czerwonej purchawy z powiatu tulko aby partię opuścił debilowaty i obleśny kondzio. To ten paca wspiera całą kutnowską sitwę. Seplon i łebski maja dobrze bo debil jest pośmiewiskiem a nie rzetelnym przeciwnikiem politycznym. Nawet w województwie się już na matole poznali i wyrzucili z Agencji Rolnej bo to półmózg. Nie zawracajcie więc dupy subtelnymi rozwazaniami na temat co „PiS w Kutnie” ma czy nie ma do zaproponowania. PiS w Kutnie to tylko analfabeta Dyzma i jego dwóch czy trzech przydupasów. Tu nie ma partii i to strata dla nas wszystkich bo korzysta na tej sytuacji mafia z różnych KO, zsl/psl (zapijaczony analfabeta kielich , śmigłowa hazardzistka z przemysłowej) i PO (skorumpowany milczek wozak węglowy Jacuś U. i jego kolesie z januszkiem, gar gulą i resztą kołtunów ). Jeżeli tu w Kutnie będzie prawdziwy PIS to patologia z miasta i powiatu zniknie. Precz z kłopotem i jego kochanicą.
 · 
Udostępnij
 · 
30
 · 
1 dni temu
Kajetan Masło Co on na to? A co ten kretyn i półanalfabeta kłopot może ? On jest jak Roch Kowalski z Potopu: on to on, a paula popo diuch to jego szabla, także kłopotowska . rzygać się chce kiedy się widzi jak mu się usta po wódzie sklejają w kącikach taką stara gumą , Fe ! Jak tak dziewucha może go pocałowac ? No powiedzcie jak ? Normalna osoba by się porzygała !
1 dni temu
 · 
 · 
27
Gabriel Dołowy Kłopotowski był to jeden z tych PiSiorów, w których wskutek hulaszczego życia, ciągłych korupcji, przekrętów i grabieży, sumienie wypaliło się do dna. Mnóstwo podobnych, po wieloletnim okresie bezbożnego komunizmu, kręciło się po całej Rzeczypospolitej. Ojczyzna, wiara, kultura, natura, słowem, wszystkie świętości, były im zupełnie obojętne. Wyznawali jedną tylko zasadę, szukali w niej uciech, rozpusty, korzyści i zapomnienia życia. Wszelako obrawszy jakąś partię służyli jej dość wiernie, a to przez pewien honor rozbójniczo-korupcyjny, aby nie psuć sobie i innym wziętości. Siła krzywdy i krwi, nie tylko w wojnie przelanej, ciążyło na nim. A jednak nie był to człowiek z natury zły, miewał czasami szlachetniejsze popędy, był tylko do szpiku kości zepsuty i rozzuchwalony. Sam, bowiem nieraz mawiał w zaufanej kompanii po pijanemu: "Spełniło się niejeden uczynek, za który powinien był piorun trzasnąć, a nie trzasnął." Ta bezkarność sprawiła, że nie wierzył w sprawiedliwość bożą i karę nie tylko za życia, ale i po śmierci, inaczej mówiąc: nie wierzył w Boga, wierzył jednak w diabła, w czarownice, w astrologów i w alchemię. Idzie nowe! Zniknie i przepełźnie obfitość rozmaita. Skarby i siły przewieją -- ogóły całe zadrżą,Z rzeczy świata tego zostaną tylko dwie,Dwie tylko: poezja i dobroć... i więcej nic...I nic więcej... A poezja to światłość i miłość.
Nie wszystkie drogi prowadzą do raju. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".

1 dni temu
 · 
 · 
15
Seweryn Bleistrup Albin, Kajetan i Gabriel - takie brednie piszecie, że tego az czytać nie można. Wy to chyba prosto z tej glosnej wczorajszej glajchy przy trasie za torami, gdzie podobno było w szyję, zyłę, w nosa, w pochwę, w odbyt.
1 dni temu
 · 
 · 
10
Ludwik Bruckner
Mogą sobie kombinować - PiS w Kutnie nie będzie wchodził w bagno, które sprokurowało do spółki PO i KO. Dla PiS po tej skandalicznej sytuacji, która wytworzyła się wokół tematu konkursu i obchodów nibyrocznicy powstania powiatu nie do przyjęcia jest ani Debich jako starosta, ani Pawlak jako dyrektor ZS nr 1.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
1 dni temu
Lechosław Mądrzejewski Wkrótce koalicja sie zmieni. Debich po 19 kwietnia ma juz inną pozycje. Wczesniej politycznie byl szantażowany przez Gierulę, czego kulminacyjnym punktem bylo to, że Gierula nawet wykiwał Trawczynskiego spiskujac z Karniszewskim, z ktorym razem podpisal list przeciwko reformie PiS w edukacji. Niestety sie przeliczył. Debich mu tego nie daruje. Pawlak może już złozyc gratulacje Zuradzie.
1 dni temu
 · 
 · 
12
Olgierd Marczewski Ludwiku juz sobie wyobrażamy Jedrzejczaka, który popiera Pawlaka, czy Drabika. KŁopot oczywiście rozmawia z Pawlakiem od zawsze. chłopcyz PO nie przewidzieli tylko akcji Posła Rzymkowskiego. Ale to nie koniec. Teraz szykuja juz się na wtorek, że Debich im podpisze kwity?
1 dni temu
 · 
 · 
10
Hugo Banasiński To co Żurada zrobi Pawlaka wice
1 dni temu
 · 
 · 
4
Gabriel Jablonski A PSL to nie głowny winowajca i lawirant z Ewcią i Trawą na pierwszym miejscu
1 dni temu
 · 
 · 
18
Adrian Bartkowiak To znaczy jaką ma pozycję po 19 kwietnia?Co się zmieniło?
1 dni temu
 · 
 · 
7
Symeon Gromkowicz Jako Janusz P. nie będzie mógł wykonywać zawodu nauczyciela, co rozwiąże ręce Małgośce.
1 dni temu
 · 
 · 
15
Krystyn Chomrański Ludwiku Bruckner , miastu potrzebna jest silna partia prawicowa taka jak PiS, ale bez skompromitowanych ludzi jak zwłaszcza Kłopotowski czy jemu podobni . Ten człowiek aby się utrzymac na funkcji wspołpracuje poza sitwą miejską i powiatową też z miejscowym marginesem społecznym ,któremu stawia wódke za zbieranie głosów .To wbrew wszelkim normalnym zasadom !!!!! Zresztą on sam jest jak wielki margines społeczny !!! Jaki ten człowiek daje przykład Katolikom, czy własnym dzieciom ? Czy tacy powinni prezentować partię która się kojarzy z Kościołem ??
1 dni temu
 · 
 · 
21
Symeon Gromkowicz Jeśli Konrad nadal będzie się dogadywał z Pawlakiem to jest skończony. Niech nikt nie liczy na to, że ktokolwiek poza Pokoleniami i kik
1 dni temu
 · 
 · 
16
Symeon Gromkowicz cd. i kliką z PSL (może nie całym) odważy się układać z PO. Taki układ z PO jest dla każdej partii samobójstwem.
1 dni temu
 · 
 · 
15
Olgierd Weisbruch Ten cały konrad powinien zostać wyrzucony z partii jako zdrajca i szkodnik , taka V kolumna KO , PO i ZSL zdzicha smakosza
1 dni temu
 · 
 · 
14
Tristian Machowski Widzę po tekstach, że ludzie od paranoika sie uruchomili i walą w klawiaturę. Widzę również, że po wczorajszym pochlaju zwycięstwa jeszcze nie wszyscy wytrzeźwieli. Drodzy przyjaciele - w tym zacietrzewieniu nie zapominajcie o swoim koledze, który coraz bardziej pogrąża sie w nierealnym świecie złudzeń i chorych wizji oraz wyślijcie go na konsultacje do psychologa, albo może lepiej od razu na leczenie do psychiatry.
1 dni temu
 · 
 · 
16
Amadeusz Rojek
Czy to prawda, że Pawlak kombinuje nową koalicję i szykuje narady na Przemysłowej ze Sciśleską -PSL, Gierulą i Śmiałkową podobno mocną osobę w PiS w łodzi. ( członka komisji etyki przy Kuratorze)?
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
2 dni temu
Kryspian Fink Czy ktoś wie ilu członków liczy kutnowskie PO?Czy to tylko ich czworo co na plakatach?
1 dni temu
 · 
 · 
19
Lechosław Mądrzejewski Wszyscy są na grzybach.
1 dni temu
 · 
 · 
19
Donat Schmelz Grzybiarze mają kasę, bo są ustawieni, to się lansują. Chyba oficjalnie nie mają wiecej członków, ale 1/3 rady pedagogicznej "Staszica" ma związki z PO.
1 dni temu
 · 
 · 
17
Gabriel Jablonski ciekawe co na to KLOPOTOwski , który ją wsadził na stołek i wylansował na listy do PiS do Sejmu - chodzi o Śmiałową oczywiście bo teraz pewno ma miejsce zagwarantowane w PSL albo w PO
1 dni temu
 · 
 · 
19
Kajetan Masło Co on na to? A co ten kretyn i półanalfabeta kłopot może ? On jest jak Roch Kowalski z Potopu: on to on, a paula popo diuch to jego szabla, także kłopotowska . rzygać się chce kiedy się widzi jak mu się usta po wódzie sklejają w kącikach taką stara gumą , Fe ! Jak tak dziewucha może go pocałowac ? No powiedzcie jak ? Normalna osoba by się porzygała !
1 dni temu
 · 
 · 
24
Wacław Hałaim Pewne tabloidy są zainteresowane tym co wyczynia Janusz przy wsparciu Artura i Śmiałkowej. Niektórzy znajdą drogę do Minister Zalewskiej i pewnie przekażą jej oraz tabloidom informacje o powiązaniach Śmiałkowskiej z kuratorium, a wtedy ten niepisowy kurator będzie miał wraz z tą panią ogromne kłopoty, nawet Schrieber go nie uratuje.
1 dni temu
 · 
 · 
28
Abercjusz Tomasiewicz ta pani z przemysłowej jest tak skompromitowana w Kutnie że ja nie powierzyłabym jej uczenia nawet krów chodzenia po łące
1 dni temu
 · 
 · 
27
Kosma Krzykała
PRZYCZYNĄ WSZYSTKICH PATOLOGII W POWIECIE JEST KŁOPOT BO WSPIERA SKUTECZNIE TYCH KTÓRZY SĄ PATOLOGIĄ MIASTA I POWIATU. TERAZ MU ASYSTUJE PÓŁGŁUPIA BLONDI NA KTÓREJ WIDOK ODCHODZI MI CHĘĆ NA JAKĄKOLWIEK ZNAJOMOŚĆ Z KOBIETAMI BO ONA TEN POZYTYWNY WIZERUNEK KOBIET NISZCZY .
 · 
Udostępnij
 · 
35
 · 
2 dni temu
Wilhelm Szlichtynk Wczoraj widzieliśmy i słyszeliśmy jakieś fikołki w spelunie na Sienkiewicza a mieszkamy tuż obok, nad tą speluną . Towarzystwo bawiło się świetnie a wóda lała się chyba strumieniami . że też na coś takiego pozwala się temu szkodnikowi Kłopotowi. Tam jest jak w agencji towarzyskiej !!
2 dni temu
 · 
 · 
34
Sobiesław Tomasz Dubrec wszyscy w mieście wiedzą poza Policją ,że kłopot jeździ nawalony każdego dnia .
2 dni temu
 · 
 · 
30
Hieronim Stendecke To ku..a nie ma w mieście jakichś prawdziwych chłopów, jakichś sił, które by nawalonego debila kłopota doprowadziły przed oblicze sądu? Kiedy to jego balangowanie się skończy? Kto w tym mieście rządzi? Ku..y i złodzieje? A gdzie jest szeryf? W spódnicy u zakonnicy dziewicy? No, proszę, tu zaszła dobra zmiana. Rzeczywistość jest taka: Straszne stadło z Piekła spadło, o Ziemię się hukło. Rozsypało się po Kutnie, strasznie je potłukło. A Obywatele? A mieszkańcy? Śpią? Je,,ł to pies. Na co czekamy? Na boże zmiłowanie? Na cud? Na Chińczyków? Na Islamczyków? Ruszmy się baby i chłopy! Nikt za nas, w naszym mieście porządku nie zrobi. Niepospolite ruszenie czas zacząć! Człowieczy los w naszych ludzkich rękach, umysłach i duszach! Do roboty! I starzy i młodzi! Wszyscy razem! W kupie siła! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
2 dni temu
 · 
 · 
24
Blanka Szembiel Wilhelm dlaczego nie zgłosiłeś na policję?
1 dni temu
 · 
 · 
12
Ludwik Bruckner Kosma - ty chyba bredzisz po wczorajszym jublu - albo wódki było za mało, albo kreseczki za dużo . Zamiast nieprawdziwie obmawiać inne osoby zajmij się lepiej swoją guru, aby ci rogów nie przyprawiała z tak starymi facetami, że aż to zakrawa na nekrofilię.
1 dni temu
 · 
 · 
10
Bartłomiej Szlichtynk Ludwik , ten Kosma ma rację - popieram go. I nie jest ważne to ,że jak mówią wciąga kreseczki . co prawda jako człowiek nie jest wiarygodny dla mnie ,ale co do kłopota ma rację .brawo coroner, bravo, bravissimo
1 dni temu
 · 
 · 
21
Ambroży Gedrojć Bartmlomiej, Ludwik ma rację - niestety, niektórzy piszą takie głupoty, jakby od naduzywania kraku dziury im w mózgu powypalały sie.
1 dni temu
 · 
 · 
9
Sobiesław Tomasz Szmidowicz Tego czytać się nie da. Nie znam człowieka, a tu tyle brudów wylano na Kłopotowskiego. Nie wiem o co chodzi, ale to wygląda tak samo jak sprawa Debicha z Pawlakiem.
13 godzin temu
 · 
 · 
3
Kamil Tokarski
powiedzmy że Kondeusz nie jest debilem ,powiedzmy. Czy w Kutnie sitwa przestała by rządzić ? Powiedzmy że tak ! Bo każdy inny przyzwoity człowiek ,powiedzmy, by z nią walczył zgodnie z tym co mówi prezes Kaczyński .Powiedzmy sobie jednak prawdę n jest debiliuszem i przestańmy marzyć o zmianach .ale może Konrad ma jakąś cechę wartą uwagi , poza swoim wrodzonym kretynizmem ? Powiedzmy dba o bezpieczeństwo hybrydowe i dodajmy że jest to, powiedzmy, jakis plusik ujemny .
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
2 dni temu
Pankracy Pluszczyński a ja myślę tak powiedzmy ogólnie , że debil zawsze będzie debilem , hahahahahahaha
2 dni temu
 · 
 · 
33
Alwin Bronike Kamilu tu członkowie tego niby pisu w Kutnie powinni zawiadomić władze partii o tym co debil wyprawia to może by się coś zmieniło a tak ... pozostały modły do upasłego , świentego kaznodziei wozoczka który ma poziom matołeka - chłopek - tosia
2 dni temu
 · 
 · 
31
Herbert Lenart powiedzmy że macie rację bo dyzma to debil
2 dni temu
 · 
 · 
24
Ludwik Bruckner Kamilu - widać, żeś ambitny człowiek na stanowiska, ale zanim sięgniesz po funkcję publiczną naucz się w miarę poprawnie używać języka polskiego. My nie chcemy w kutnowskim PiSie rządów, ani też współrządów ludzi pokroju i o poziomie Misiewicza. Wiemy że dla jednego paranoika z powiatu, który w naszej ocenie wymaga pilnego kontaktu z psychologiem, a może nawet z psychiatrą, byłaby to sytuacja wręcz idealna. Pragnę Tobie również przekazać, że w kutnowskim PiSie nie ma zgody na realizację ambicji jednej kutnowskiej familii, chcącej posłować i sprawować władzę w lokalnych strukturach partii aktualnie rządzącej w Polsce. Nie do przyjęcia jest dla PiSu sytuacja, aby o sprawach nas dotyczących decydowała osoba lubiąca wiekowych panów, ukryty sutener z problemami alkoholowymi oraz człowiek chory na chorobę otępienną, o bogatym stażu PZPRowskim, który wszystkich chce rozliczać.
2 dni temu
 · 
 · 
14
Tytus Wiśniewski Bruckner Ludwiku , własnie chodzi o to aby PIS w Kutnie był partią prawą a nie jak teraz za kondeusza namiastką prawdziwego PIS-u. A tak na marginesie kto w twoim wpisie jest np. bogaty stażem PZPRowskim czy sutenerem ?
1 dni temu
 · 
 · 
18
Tristian Machowski Tytus, wszyscy wiedzą, tylko ty jeden nie, dobre sobie.
1 dni temu
 · 
 · 
8
Agapit Mądrzejewski
Tzw. kutnowski PIS nie ma od dawna nic do powiedzenia w sprawach samorządu a wszystko za przyczyną debiliusza stojącego na jego czele wraz ze zdeprawowaną i obleśną kochanicą Pop Podiuch rozbijajacą rodzinę tego matoła. To puste i tępe a na dodatek rozpuszczone dziewuszysko psuje poprzez to opinie całej partii Kaczyńskiego. Za to że kłopot wspiera sitwę powinien być ukarany przez władze PIS i wyrzucony na bruk choć tak naprawdę w Kutnie nie ma chyba nawet jednej normalnej i z charakterem osoby w tej klice ze speluny na Sienkiewicza. Jen Drzejczak na którego porzadni ludzie stawiali to takie samo byle co jak cała reszta.
 · 
Udostępnij
 · 
31
 · 
2 dni temu
Agapit Stachura panie Kaczyński proponuję rozwiązać kutnowski "pis" z głąbem na czele - powiedzmy ,że tylko z głąbem a nie czymś jeszcze gorszym
2 dni temu
 · 
 · 
24
Berenika Florczak Sam Jędrzejczak nic nie zrobi skoro beton stoi za konciem.
2 dni temu
 · 
 · 
2
Hieronim Stendecke Naje..ny Wielki Głąb Dyzma Debil Kłopot i po PiSie. I chójt wszystko strzelił. Panie, Panowie, co wy z tym planujecie zrobić? "Król" Kaczyński nawet przy pomocy Pani Oli i praojca Juranda, z tymi patologiami sobie nie poradzi. Cała nadzieja w rękach, duszach i umysłach mas....Mas Ziemi Kutnowskiej.
1 dni temu
 · 
 · 
21
Ziemowit Nowogrodzki Agapicie - PiS nie wejdzie w konflikt Komitetu Obywatelskiego z Platformą Obywatelską, który jego nie dotyczy. Każda osoba mysląca to rozumie, ale jak widać nie ty - Agapicie. Jest to w interesie Debicha i Pawlaka, ale nie jest to w interesie PiSu. Jeden i drugi potrzebują w tej chwili poparcia PiSu, aby wykończyć przeciwnika. Stąd pojawiają sie tak "wybitni" politycy z PiS jak Jedrzejczak w okolicach Debicha czy Śmiałkowa w okolicach Pawlaka, o czym ktoś już pisał. To, że poseł Rzymkowski dał sie podprowadzić i instrumentalnie wykorzystać jak dziecko, kompromitując sie jako polityk, to wcale nie świadczy, że PiSem mozna tak samo posłużyć się. PiS nie chce ani Debicha jako starosty, ani Pawlaka jako dyrektora.
1 dni temu
 · 
 · 
10
Bartłomiej Szlichtynk ale też nie powinien chcieć dyzmy oszołoma jako pełnego nocnika. on wam przynosi wstyd
1 dni temu
 · 
 · 
19
Tytus Wiśniewski Ziemowi nikt nie każe wejść w taką koalicję pisowi tylko aby samo PIS stało się zdolne do rządzenia samemu w Kutnie. Jednak aby tak się stało ten matoł musi odejśc !!!!!!!
1 dni temu
 · 
 · 
17
Wirginia Czartoryski
Jeśl Debich wie co robi, a to znaczy, że działa w sposób przemyślany i zaplanowany to jest już po kutnowskiej PO i rychło należałoby oczekiwać zmian kadrowych w tej partii. Należy również zauważyć, że Debich nie da sobie w kaszę dmuchać i po 2 latach bycia kompromitowanym przez PO, która dyktowała mu warunki w końcu zareagował tak jak powinien.Jeśli pójdzie za ciosem wygra wszystko i zmyje 2lata błędów bo ludzieu wybaczą wszystko tylko za to, że spuścił osławioną złą sławą Platformę, ale jeśli się wycofa straci wszystko, bo pokaże, że jak tylko podnosi trochę wyżej głowę to od razu jest postawiony do pionu.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
2 dni temu
Karol Joskala Trafna diagnoza gratuluję Bartoszu. Gierula wielokrotnie upokorzal Debicha i szantażował go, że PO PSL dogada sie z każdym. Byl również przeciwko Debichowi podczas negocjacji koalicyjnych. Prawdziwi mężczyźni nie zapominają tego nigdy. Pozdrawiam.
2 dni temu
 · 
 · 
10
Wisława Musielewicz Wirginia gdyby myślał i planował to przez dwa lata nie robiłby błędów ,które go pogrążają , ale i mają niekorzystny wpływ na całą społeczność .Dał sobie w przeciwieństwie co napisałaś dmuchać w kaszę i to mocno, a powiadam ci ,że dmuchają mu jeszcze i to z najbliższego otoczenia w których jest wpatrzony jak w obraz. jeszcze nie raz się przewiezie, ale czy zrozumie? nie sądzę.
2 dni temu
 · 
 · 
12
Mieczysław Król Wywalenie PO z koalicji to doprowadzenie do zmian kadrowych we władzach kutnowskiej PO. PO to nie tylko ta czwórka, ale również wiele innych osób, które przy zmianach w koalicji powinny przejąć władzę.
2 dni temu
 · 
 · 
8
Abelard Plemieński Jeśli prawdą jest, że Duch Św. oświecił Debicha to jest szansa na to, że podźwignie się chłop z upadku i ma szanse na przywrócenie choćby częściowe dobrego imienia.
2 dni temu
 · 
 · 
5
Pankracy Pluszczyński nie ma takiej szansy moim zdaniem de bich to człowiek upadły i juz się nie podniesie , jest skończony
2 dni temu
 · 
 · 
9
Dawid Dzezielki Niech go podniosą ci , którzy go do takiego upadku doprawadzili.
2 dni temu
 · 
 · 
3
Władysław Broński Panie Starosto Debichu, Pan się zainteresuje gdzie wybiera się Pan Wice 23 maja do jakiej jednostki i na jaką imprezę do jakiej swojej pani. I co razem z nią kombinują.
1 dni temu
 · 
 · 
6
Feliks Giercyn
W tej sytuacji K.Debich podszedł o jeden most za daleko i odwrotu juz nie ma tzn. koniec tej koalicji z PO co oczywiście wyjdzie mu tylko na plus, bo pozbędzie się politycznej kotwicy czy nawet balasty.W miejsce PO każdy podkreślam każdy lepszy
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
2 dni temu
Karol Joskala Slusznie prawisz.
2 dni temu
 · 
 · 
6
Amadeusz Rojek zobaczymy, ale jeżeli Debich konsekwentnie bedzie postępować i zadba wreszcie o przejzystość a nie podległość Gierulowego myślenia i Trawy kombinowania to będzie OK. A scena polityczna w KUtnie stanie się jasna. Niech prokurator decyduje w sprawie Pawlaka a Debich niech będzie konsekwentny
2 dni temu
 · 
 · 
3
Damazy Szachna Prokurator powinien zdecydować w sprawie ich wszystkich tj. obu sitw w mieście i powiecie a zwłaszcza w sprawie tych co są mózgami tych klik
2 dni temu
 · 
 · 
4
Przemysław Banaszek Damazy nie wziąłeś pod uwagę różnych koligacji i powiązań w tych grupach które wymieniłeś.
2 dni temu
 · 
 · 
3
Olgierd Weisbruch Przemysław, pewnie że są - np. małżonek sędzi jest od lat sekretarzem miasta . przypadek to chyba nie jest
1 dni temu
 · 
 · 
2
Erazm Paszkowicz
Usiłuja co niektórzy z PO zachować twarz, ale Janusz Pawlak otrzymał solidną lekcję od swojego dawnego partyjnego kolegi z PO Krzysztofa Debicha. Za co to było, to osoby funkcjonujące w zyciu publicznym w Kutnie wiedzą. W mojej ocenie "poboczne" okoliczności tej sytuacji pokazały, że Debich nie powinien być starosta, a Pawlak dyrektorem.
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
2 dni temu
Damian Szyrwid
Gratulacje dla p.dyrektora Janusza Pawlaka. Niech pana nie przejmuje sie podlymi wpisami na pana temat. To tylko z zawisci i zazdrosci. Jeszcze raz gratuluje i zycze wszystkiego co najlepsze
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
2 dni temu
Gwidon Iwon A czego ty Damian gratulujesz? Przecież z góry było wiadomo kto wygra czyli sam ze sobą i ty tego gratulujesz?A czego zazdrościć?No chyba ,że tych spotkań na cmentarzu z blondynami. Kurcze pełowcy to chyba miejsca spotkań mają we krwi.
2 dni temu
 · 
 · 
14
Igor Staszel Damian, ty chyba nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy - po takiej sytuacji powołanie Pawlaka jest kompromitacją Debicha. Jakiekolwiek uchybienie Pawlaka wykazane przez kontrolę wewnętrzną zakończy się nowym konkursem.
2 dni temu
 · 
 · 
22
Florian Klonowic
To, co tutaj widzę i czytam, to jest wysmiewana przez niektórych ideologia michy w praktyce - jeden musi być dyrektorem, drugi musi być starostą.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
2 dni temu
Igor Staszel No tak, jeden musi być dyrektorem, drugi musi być starostą, nalezy jeszcze dodać - a trzeci musi byc posłem.
2 dni temu
 · 
 · 
13
Albert Niklewicz Igor a o którym pośle mówisz?
2 dni temu
 · 
 · 
3
Teodor Hwalibog
PiSowcy, poza jednym wyjątkiem, ambitnym radnym z Żychlina nie wchodzili w całe to zamieszanie i dobrze zrobili.Wydaje mi sie, że mieli mozliwość odegrania znaczącej roli, ale dla nich tak samo nie do przyjęcia jest Pawlak na stanowisku dyrektora jak Debich na stanowisku starosty
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
2 dni temu
Agapit Mądrzejewski Tzw. kutnowski PIS nie ma od dawna nic do powiedzenia w sprawach samorządu a wszystko za przyczyną debiliusza stojącego na jego czele wraz ze zdeprawowaną i obleśną kochanicą Pop Podiuch rozbijajacą rodzinę tego matoła. To puste i tępe a na dodatek rozpuszczone dziewuszysko psuje poprzez to opinie całej partii Kaczyńskiego. Za to że kłopot wspiera sitwę powinien być ukarany przez władze PIS i wyrzucony na bruk choć tak naprawdę w Kutnie nie ma chyba nawet jednej normalnej i z charakterem osoby w tej klice ze speluny na Sienkiewicza. Jen Drzejczak na którego porzadni ludzie stawiali to takie samo byle co jak cała reszta.
2 dni temu
 · 
 · 
2
Tomisław Reszke Agapit, jakby takie indywidua jak ty mialy cokolwiek do powiedzenia w sprawach PiS, to ta partia stałaby sie przystanią dla bardzo dziwnych ludzi. Ambicje jednej familii do poslowania i rządzenia w PiS są powszechnie znane i spotykają sie z ogromną dezaprobata. Rządy takich jak ty skończyłyby sie tym, że decydentami w PiS byłyby takie osoby jak twoja guru z chorobliwym upodobaniem do staruszków plci męskiej, jeden łysy sutener z problemami alkoholowymi, który kiedys spal w parku na ławce z rozpietym rozporkiem i interesem na wierzchu lub facet z chorobą otępienną, o ciekawej i zadokumentowanej karcie przynależności do PZPR, który ma tendencje do oceniania i rozliczania innych.
1 dni temu
 · 
 · 
7
Cezar Kurcz Tak ma wyglądać PiS i "dobra zmiana" w wydaniu kutnowskim. Przy nich Kłopotowski to "święty człowiek".
13 godzin temu
 · 
 · 
3
Oswald Czaykowski
Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że rzeczywiście Debich nic nie straci na potrzymaniu Januszka dalej w niepewności. Wręcz przeciwnie - w oczach wyborców raczej zyska! Myślę, że może to odwlec !!!
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
2 dni temu
Arkadiusz Werenko Na pewno Debich mile zaskoczył mieszkańców Kutna, ale poczekamy, zobaczymy czy ma jaja, czy Peło go odczłowieczyło.
2 dni temu
 · 
 · 
10
Faust Cbrzan Śmiechu warte, wszystkie konkursy takie były i są
2 dni temu
 · 
 · 
7
Melchior Gńllo
Pani Żurada jest piękną kobietą.(jako czlowieka nie mnie oceniać) Obecnie wiele przeszła i z czystej ludzkiej przyzwoitosci można zrezygnowac z nieobyczajnych komentarzy.'Wiele osób mowi o etyce z ktorą z pewnością jest na bakier. Takie tam .....
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Jędrzej Wąs Jak ładna kobieta, to Pawlak Jerzy, szef edukacji w Powiecie - swojego czasu ciacho Dąbrowskiej, zrobi z niej dyrektora.
3 dni temu
 · 
 · 
12
Scholastyka Ruszkys Ale kto z robił z Jurka dyrektora ?
2 dni temu
 · 
Petronia Chomyszyn Jak to kto zobacz z czyjej listy startował i wszystko stanie się jasne ,żżżżżżżżżżenada.
2 dni temu
 · 
 · 
3
Florian Klonowic Z tych, co "żywią i bronią", ludu ZSL/PSLowskiego
2 dni temu
 · 
 · 
8
Miron Fankidy
Na tym całym zamieszaniu skorzysta Żuradka, ona staroście tez się podoba.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Kacper Dowborowicz Taka ładna ta Żuradka? Że się staroście podoba? Zdjęcie toples proszę! Może i mi się spodoba? A wtedy? Czy ona jest dziewicą? Jak by była dziewicą to bym porzucił Francję dla niej i bym tu przyjechał. Uwielbiam dojrzałe "zakonnice" dziewice. Czy ja coś złego powiedziałem? PTO"R".
3 dni temu
 · 
 · 
4
Jędrzej Wąs Miron, w jakim sensie podoba sie Debichowi ?
3 dni temu
 · 
 · 
15
Ewaryst Niepart Marku, nie musisz Francji porzucać. Zwyczajnie nie siedź z Kłopotem w ławce i to wystarczy.
2 dni temu
 · 
 · 
4
Lech Zwonnik Kacper Dowborowicz. Ewaryście! Nie rób sobie jaj z czytelników i nie wprowadzaj ich w błąd. Marek siedzący w ławce z Kłopotem, to nie ja. skończmy raz na zawsze z egoizmem, ignorancją i indoktrynacją. Więcej światłości i miłości proszę. Nie utrudniajmy sobie życia nawzajem. Z Bogiem! PTO"R".
2 dni temu
 · 
Achacjusz Zoch
DEBICH - NIE DAJ SIĘ OBERWAŃCOM Z PO i PSL. Do nich to jeszcze nie dotarło - ALE ONI TO JUŻ WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ POWIATU.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
3 dni temu
Konrad Hamarowski Debich przecież sam należał do PO. Z tego, co mi wiadomo, przestał do niej należeć za sprawą "grzybiarzy". Odbieram to jako kłótnie w rodzinie.
3 dni temu
 · 
 · 
21
Kacper Dowborowicz Debich to zbój wielki, portki, szelki i dwa bąbelki. A w ciemnym tle na dodatek do tego pazerna, kwitnąca, zniewalająca wszystko i wszystkich, nienasycona mafia Wykwita Burzy Wielkiego. Nie idźcie jego drogą. Amen. PTO"R".
3 dni temu
 · 
 · 
7
Jędrzej Wąs Achacjusz, jeszcze póltora roku i Debich też bedzie mglistym wspomnieniem, a za dwa i pół roku poseł Rzymkowski. Jako osoba deklarująca się jako narodowiec i patriota oraz prawnik zająl sie w końcu tą nibyrocznicą powiatu i niedouczonymi twórcami tego pasztetu ?
2 dni temu
 · 
 · 
13
Lech Zwonnik Oberwańcy z PO, PSL, PiS i innych grand, band i sekt, nie dajcie się Debichowi. A młody Rzymkosiu, to nie wszystko. Niech nabiera doświadczenia życiowego. Narodowcem to może i jest, prawnikiem z bożej łaskiteż może jest, a o patriotyźmie jego to bym dyskutował. Poza tym, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Narodowcy to nie wszystko! Nie te czasy! PTO"R".
2 dni temu
 · 
 · 
2
Antonina Półkozic Pani Olu proszę kasować tego PTORa bo chłop musi się leczyć a nie wypisywać głupoty , a jak siedzi przy komputerza to nie ma czasu na leczenie.
2 dni temu
 · 
 · 
3
Ursus Wincenty Bruckmann Antonina, Antonina, co za cudowna, przepiękna, przeurocza, prześliczna, czarująca dziewczyna. Półkozica? Nie rozumiem tego? Dlaczego nie cała kozica? To może ona jest tez i półdziewica. Ciekawe rzeczy teraz się na tym zwariowanym świecie dzieją. Np. półTUSK, półZĄB, półTUSZA, półPASIEC, półKA, półMARATON, półBUTY, półBIEDY, półROZUMU, półKUTNA, półBEDLNA, półKOZY i półDUPY z za półKRZOKÓW z półCAPEM. Ja cie kręcę? Co to jest za ustrojstwo? PółBECZKI śmiechu! I półCITO. I półŻYCIA zmarnowane na to zaje...te koputerowanie. I półCHÓJT z półCAPEM w jedny pojedynczy osobie. I półZBÓJ na krzywy ryj półBĄBEK strzelił. I masło gówniane z gównem maślanym się połączyło w nierozerwalny chemiczny związek sakramentalny. Jo już chyba półCHORY jestem? Kóńcze wypisywanie półGŁUPOT i idę do półANTONINY półKOZICY się leczyć. Ale to nawet półZDROWIA nie do. Jedynie całe eKUTNO wszystkie półKU..Y i półZŁÓDZIEJE mogą mnie z tej półGLUPOTY wyleczyć. Jak położą ukradzione komentarze na miejscu z którego je, delikutaśnie mówiąc, zapier... Antonino, Antonino, ratuj mnie biednego, porwał mnie półCAP z półKOZĄ i wloką mnie do półŚWIATKA eKUTNOwskiego. Ja chyba zwariuje tak na półGWIZDKA. Dobranoc, półANIOŁECZKU. Dobranoc! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
2 dni temu
 · 
 · 
2
Achacy Rogoża
A może ktoś sprawdzi arkusze organizacyjne szkół gdzie lekką ręką pana g. wydawane publiczne pieniądze.A może ktoś sprawdzi procedurę przyznania nagród dla nauczycieli i dyrektorów szkół w 2016 roku.A może ktoś sprawdzi zasadność zakupu lidera edukacji co roku około 6 tysi.A może ktoś sprawdzi godziny pracy pana g.A może on jest Bogiem i nikt go nie ruszy.Przyjdzie moment ,że w końcu ten pan król matactwa i intrygi zostanie rozliczony wraz ze swoim protegowanym pawlaczkiem
 · 
Udostępnij
 · 
46
 · 
3 dni temu
Ksawery Leon Maciejewski Z tego, co mi wiadomo arkusze organizacyjne szkól podlegających powiatowi podpisuje członek zarządu z upowaznienia starosty. Pytam więc - jeżeli uważasz Achacy, że sa nieprawidłowości - gdzie kontrola zarządcza starosty ?
3 dni temu
 · 
 · 
41
Łucja Piecek Przecież o tym wszystkim co napisaliście to starostwo wiedziało bo o tym nawet głośno mówiła ulica i nikt kto powinien z urzędu nie zareagował . panie starosto więcej ma pan takich kwiatków , ale niech pan słucha suflera i klakierów to pan na tym wyjdzie jak Zabłocki na mydle.Tylko prawda może wyzwolić.
3 dni temu
 · 
 · 
11
Kacper Dowborowicz Masz racje Łucjo! Tylko prawda nas wyzwoli! A póki co, mamy jeden wielki gniot. Groteskową wieżę Bubla, Bajzla i Buldera. Kiecok łapserdoka wini, łapserdok kiecoka. A naród ginie w paszczy smoka. Ku....wo i złodziejstwo wszędzie, na ołtarzu i w urzędzie. Co to będzie? Ku..a, nie wiem.... Kto poucina łby tej hydrze??? Krasnoludki??? Czy sierotka Marysia??? NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
3 dni temu
 · 
 · 
2
Rajmund Stanisław Telniczównaj Starosta na arkuszach się nie zna ,król kitu sam rządzi w tej materii i robi co chce.Moim zdaniem trzeba jeszcze sprawdzić zasadność zatrudnienia niektórych nauczycieli w zs nr 1,bo powszechnie wiadomo ,żę nie mają kwalifikacji do pracy na określonych stanowiskach.Pństwo w państwie ,a ręka rękę myje,byle do wyborów urządzimy im jesień czejenów.
3 dni temu
 · 
 · 
31
Włodzimierz Niedświedś Jak zatrudniany koleś to znaczy ,że ma kwalifikacje . Przecież w wielu szkołach mają kumple nadgodziny a inni są zwalniani, prawda?
3 dni temu
 · 
 · 
12
Lech Zwonnik Sobiepaństwo w Sobiepaństwie vel Sobiechamstwo, Sobiedraństwo i Sobiezaprzaństwo w SobiePiSpaństwie. Ponadczasowy, niezwykle urodzajny, niezwykle wysyp trujących grzybów sromotnikowych sobieradzików, nieoświeconych, nieogładzonych, nieokrzesanych, nieutemperowanych, niereformowalnych i nieusuwalnych. Ku...a, ile tego badziewia narosło... Je..ł to pies. PTO"R".
2 dni temu
 · 
 · 
2
Samuel Jabłoński Gierula ma małe szanse na ponowny wybór do rady powiatu więc musi mieć gdzie pracować gwarantem posady jest pawlok ,dlatego wszelkimi sposobami go wspiera.
2 dni temu
 · 
 · 
34
Norman Pociey
Panie starosto nareszcie. Az milo sluchac pana teraz. Czy s, yszal pan, że wczoraj dzien przed konkursem kandydat na dyrektora byl widziany na spacerze cmentarnym z czlonkami komisji ze strony rodzicow? I co pan na to czy tak powinno byc? Mam nadzieję panie starosto, ze pan sie juz niewycofa pomimo wyniku kolezenskiej komisji i nie powola na stolek dyrektora pawlaka. On jest zgodnie z przepisami dyrektorem jeszcze do 31 sierpnia. I starczy niech prokurator zdecyduje. A pan wreszcie niech bedzie starost i nie patrzy na tego Trawe i Ewusie czlkonka kolektywy Smialek, Gieruli i Trawy
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
3 dni temu
Tomisław Chatenville Norman, to za Ciebie - niech zyje, niech żyje
3 dni temu
 · 
 · 
9
Arkadiusz Osmanowski K... standardy peło, następna cmentarna hiena, ale drodzy rodzice - lizusostwo wasze jest naprawdę niezwykle. Ciekawym bardzo, którzy? Komisja jest jawna tylko głosowanie tajne więc.... który/która będzie się pocił/pociła jak Chlebowski? Chyba pamiętacie jak skończył?
3 dni temu
 · 
 · 
6
Gerard Walczyński Normanie Pocieyu, za mało wazeliny dla twojego pryncypała. Aby dostac premie musisz zrobic popisowe wylizanko.
3 dni temu
 · 
 · 
12
Laura Szyryn To standardy PO na cmentarzu lub przy śmietniku. A jeśli chodzi o te panie na cmentarzu z kandydatem to dwie blondyny oczywiście tlenione . Jedna wysoka szczupła , druga niższa. Może będą miały okazję się przyznać lub odwagę , tak miłe panie odwagi.
3 dni temu
 · 
 · 
9
Racibor Wieloch Janusz, poszedłeś z tym rodzicem na cmentarz prosić przodków o pomoc? Pozostaje ci tylko skrucha, wyznanie grzechów i pokuta.
3 dni temu
 · 
 · 
7
Julian Fabecki Racibor nie wymagaj za dużo tacy to idą w zaparte do końca.
3 dni temu
 · 
 · 
4
Tomisław Adamowski A potem sczezną w hadesie
2 dni temu
 · 
 · 
2
Jonatan Nieczuja Na którym cmentarzu spotkali sie, może tym z górą ?
2 dni temu
 · 
 · 
3
Walter Eysymont
Żurada może się szykować od września na po.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
3 dni temu
Abdon Panna Ło Jezu! Tylko nie to! Wtedy jej wybujale ego chyba wystrzeli w kosmos
1 dni temu
 · 
Narcyz Tołkacz
"Sprawiedliwość i pokój może przynieść tylko oczyszczenie sumień. ". -Jan Paweł II
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
3 dni temu
Mateusz Ciborowski Narcyz! A kto te sumienia oczyści? I czym? Wiesz? Tylko Duch Piłsudskiego! Będą takie mrozy, że przymarznie cap do kozy. Idioci! gdyby nie Piłsudski... Polski by nie było i was też...Ci wszyscy ludzie walczący o nasz kraj mieli odwagę.. a wy jesteście tchórzei żadni z was patrioci....

uczcie się historii...!!! - Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić ku... i złodziei, mości hrabio. Słuchajmy Ducha Piłsudskiego! I walczmy! O wolność! O niepodległość! O sprawiedliwość! I o przyzwoitość!
NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
3 dni temu
 · 
 · 
5
Gerard Walczyński Narcyzie, nie mieszaj wielkiego człowieka do tego bagna. Powiat trzeba oczyscić z takich ludzi jak Debich, Pawlak jeden i drugi, Urbaniak, Trawczyński, Gierula, Runiński, Jankowski, Ziółkowski, Jabłoński. Trzeba to zrobić zwykłą miotłą wyborczą i eksmisją ze stołków. Wtedy może bedzie normalnie.
3 dni temu
 · 
 · 
12
Benedykt Huszcza Narcyz ,ale najpierw trzeba mieć sumienie.
3 dni temu
 · 
 · 
2
Bogumiła Bernawski Na oczyszczanie tych sumień tylko RANDAP.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Bogusław Gąsiorski Bogumiła! Poleciałaś za ostro! Tak nie można! RANDAP mówisz? Broń chemiczna? Gazy? A jak wiatr się zmieni jak pod Ypres? Największa bitwa 1914 roku, została nazwana przez Niemców Kindermord - rzezią niewiniątek. Miesiąc walki pozycyjnej przyniósł 108 tysięcy ofiar śmiertelnych po stronie Wielkiej Brytanii, Francji i Belgii oraz 130 tysięcy zabitych po stronie Niemiec. Dowództwo niemieckie stanęło na stanowisku, że trzeba poszukać nowej broni, która ograniczy straty własne i pozwoli na szybsze i bardziej spektakularne wygrywanie przyszłych bitew. Okazało się, że taka broń jest już gotowa, przeszła testy i jedyne, co jest potrzebne - to sprzyjający wiatr. Dosłownie, nie w przenośni. Poza tym RANDAP nie czyści sumień? A zabija serca i umysły! Zabija zdrowie i życie! A dusze odlatują na Sąd Boży i Wieczny Odpoczynek. RANDAP to broń obosieczna. Wszyscy giniemy! Nie o to chodzi! Bogumiło! Czy wszyscy mamy odlecieć na Sąd Boży i iść na Wieczny Odpoczynek? Takie masz ładne imię, a takie bzdury wypisujesz? Zmień się! Obudź się aniołeczku! Oświeć się! Odrodź się! Przeistocz się! Rozwijaj się! Rozkwitaj! Powodzenia, trafnych wyborów i pomyślnych wiatrów Ci życzę droga Bogumiło. Do zobaczenia! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R". A czym można wyczyścić sumienie???
2 dni temu
 · 
 · 
2
Rebeka Clajdeny Hej PTO"R" ty to chyba taki chłopek roztropek spod Bedlna, co?
2 dni temu
 · 
 · 
4
Daniel Agopsowicz To jest Drobik albo Podrobik
2 dni temu
 · 
Julian Idowski Boguslaw, mało "wybitny" przykład podajesz. W dwa lata później 1 lipca 1916 roku nad Sommą na linii frontu 20 km w dwie godziny zgineło 40 tys. Brytyjczyków. Do końca walk, do połowy listopada 1916 roku zginęło w tym miejscu ok. 650 tys Brytyjczyków, 110 tys Francuzów i 450 ty Niemców, w tym ok. 20 tys. Polaków z Wielkopolski, Śląska i Pomorza. To była najwieksza bitwa I wojny światowej i największa jatka w dziejach. Tam było wszystko - karabiny maszynowe, ciężka artyleria, wielkie miny i gaz.
2 dni temu
 · 
 · 
5
Gaweł Kmicic Julianie! Nigdy więcej wojny i RANDAPU! Danielu! Pogięło Cię, powaliło i porąbało. Na dziennikarza śledczego się nie nadajesz. To ani Drobik, ani Podrobik. zgłoś się do praojca Juranda, on Cię podratuje na sercu, na duszy i na pozostałej anatomii Twojego rozkalibrowanego kodu genetycznego. Taki z PTO"R"a chłopek roztropek spod Bedlna jak z eKutna Rebeka Clajdeny zawsze dziewica. Ludzie! Dajcie PTO"R"om spokój bo Was eKutno umieści tam , gdzie umieściło nasze komentarze. Bądźcie żywi i zdrowi i na wojnę z eKutno i z PTO"R"owcami, zawsze gotowi. Uczcie się i pracujcie. Wiarę pogłębiajcie. Kulturę podwyższajcie. I o naturę dbajcie. A dobrym ludziom z eKutno i PTO"R" twórczy spokój dajcie, ich nie okradajcie, im nie dokuczajcie i ich nie wkur......
2 dni temu
 · 
Florenty Dynoff Dobrodziejski
Jak w praktyce funkcjonuje instytucja pedagoga szkolnego, miałem ostatnio okazję usłyszeć w rozmowie z młodzieżą Gimnazjum w Bystrej koło Bielska-Białej. Dramat który opiszę rozgrywa się w tych dniach a jaki będzie finał z góry widomo. Górą będą tzw. nauczyciele którzy powinni mieć dożywotni zakaz pracy w jakichkolwiek placówkach oświatowych na terenie Unii Europejskiej. Szkoła zorganizowała wycieczkę do Bieszczad dla swoich niedoszłych absolwentów, a na wycieczce, jak to na wycieczce, zwykle bywa luz, więc podobno był i alkohol. Ponoć jeden z nauczycieli opiekujących się tą wycieczką , odebrał niektórym uczniom alkohol, który potem degustował. Niby nic wielkiego , było zimno , padał deszcz a Polacy od alkoholu nie stronią . Gimnazjum w Bystrej nie stanowi w tym względzie żadnego wyjątku.###"#" Akt drugi tego dramatu rozgrywa się już w szkole. Nie wiadomo jakim cudem po gimnazjum rozeszła się wiadomość, że na wycieczce w Bieszczadach nauczyciele byli pijani. Do akcji wkroczył więc szkolny pedagog i wychowawca klasy. Ich działania przeszły najśmielsze oczekiwania Ministra Oświaty. Wpadli oni na genialny pomysł jak dać w dupę niesfornym uczniom, którzy ośmielili się wątpić w abstynencję swoich nauczycieli. Ci kretyni , którym ktoś przez przypadek powierzył funkcje wychowawcy i pedagoga , postanowili zrobić uczniom anonimową ankietę, w której mieli się wypowiedzieć na temat trzeźwości swoich opiekunów wycieczkowych. Naiwni szesnastolatkowie napisali prawdę nie przewidując co ich czeka. Potem pani pedagog oddała te ankiety najbardziej podejrzanemu o degustację alkoholu nauczycielowi, aby ten pokazał smarkaczom kto tu rządzi. Szaleniec wpadł w trans i wymachiwał ankietami przed całą klasą , a kiedy już doprowadził uczniów do łez , zrobił im klasówkę po której posypały się oceny niedostateczne. Solidarność z "degustatorem" wykazali również inni nauczyciele, więc po kolejnym zastraszaniu wystąpił wyjątkowy urodzaj ocen niedostatecznych.Jeżeli to wszystko prawda co zebrałem w rozmowach z uczniami (głęboko wierzę, że tak), to sprawą powinny się zająć nie tylko władze oświatowe ale także prokurator. Bardzo łatwo będzie sprawdzić, czy ilość złych ocen po wycieczce w Bieszczady odbiega od średniej statystycznej , a jeżeli tak, to dlaczego ? PTO"R".
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
3 dni temu
Tobiasz Kazimierowicz
Brawo Starosta!!! Koalicja ale nie za wszelką cenę.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
3 dni temu
Janusz Fabicki Jakie brawo , przecież konkurs się odbył , głosy zdobyte , przewodniczący profilaktycznie się wstrzymał , jakie brawo?
3 dni temu
 · 
 · 
2
Tobiasz Kazimierowicz To prawda, że konkurs się odbył. Brawo za pierwszą sensowną wypowiedź w tej kadencji.
3 dni temu
 · 
 · 
5
Norman Pociey Trawa sie nie wstrzymal do konca głosował za przyjacielem. 8 osob za kolesie ze starostwa rodzice swoi nauczyciele w tym wice dyrektor, ktory dostal stolek od pawlaka a zwiazki sie wstrzymaly pewnie jak zwykle tylko pewnie kuratorium bylo przeciw ze strachu przed odpowiedzialnoscia, albo odwrotnie
3 dni temu
 · 
 · 
5
Abelard Bogdanik Tobiasz, koalicja nie za wszelką cenę, ale stołek starosty za wszelką cenę - nawet z postkomuną, przy milczącej akceptacji S
3 dni temu
 · 
 · 
15
Sobiesław Tomasz Weskop

""Początkowo tez dałem się unieść fali wynikającej z braku akceptacji dla pana Pawlaka na stanowisku dyrektora ZS nr 1 w Kutnie, ale przejrzałem dokładnie artykuł o konkursach, cytowane wypowiedzi osób publicznych i odniosłem wrażenie, że mam do czynienia nie z naturalnym aktem sprzeciwu, ale z medialna hucpa wymierzoną w obecnego dyrektora, inspirowaną i sterowana przez jednego paranoika z powiatu, który nie sam, ale rękami innych chce załatwić swoje zaszłe porachunki.

Panie pośle Rzymkowski - w tym przypadku nie wykazał sie pan instynktem politycznym, stając się mimowolnie narzędziem w rękach jednego człowieka znanego z paranoicznych wizji i pomysłów oraz nieświadomie, ale faktycznie wykonując jego dyrektywy. W ten sposób stał sie pan - pośle Rzymkowski- nie wyrazicielem woli społecznej, ale chcąc nie chcąc przysłowiowym "małym telegrafistą"."

To jest komentarz do jednego z poprzednich artykułów o tej sprawie. Co pan na ten temat sądzi ?

A jak panie pośle z upamietnianiem przez władze powiatu w ramach tzw. 150 rocznicy powstania powiatu działań rosyjskiego zaborcy wymierzonych przeciwko Narodowi Polskiemu i odpowiedzialności wynikajacej z art. 133 kodeksu karnego ?"
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
3 dni temu
Oktawian Block
Starosta Debich odzyskuje podmiotowość. Do wyborów szedł pod sztandarem walki z patologią. Gospodarz z niego niezły. Kurnik wyremontowany, i jajek coraz więcej. Czas tylko wykurzyć lisa z tego kurnika.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
3 dni temu
Ulryka Wahl Ty jednak dzisiaj piłeś.A jaja to są , ale jak berety.Niestety lisy w otoczeniu starosty czują się całkiem nieźle . Przyznam szczerze , że jeszcze dużo starosta musi zrozumieć (a jakoś nie chce) żeby wykurzył te lisy.
3 dni temu
 · 
 · 
8
Olga Czeczel Niestety żadnej patologii nie zlikwidował wręcz się nawarstwiła.
3 dni temu
 · 
 · 
7
Florenty Dynoff Dobrodziejski ###"#" Olga! Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. Nigdy! Tak trzymaj! Jesteśmy z Tobą! Pozdrowienia dla wszystkich pracowników i użytkowników eKutno w ogóle, a dla Redaktor Naczelnej Pani Oli w szczególności. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... PTO"R".
3 dni temu
 · 
 · 
4
Eustachy Prejs Florenty, ty chyba na kielichu spotkaleś sie dzisiaj z Oktawianem, tak samo bredzisz jak jeden aktor, który na spotkaniu wyborczym po jednym glębszym wszystkich wital, podnosił ręce i krzyczał hurraa...
3 dni temu
 · 
 · 
14
Ewaryst Serny Bo pić trzeba umieć. Wiedzieć z kim, kiedy i ile. Jestem słowianinem i za kołnierz nie wylewam, Nie piję po to, żeby się upić, tylko po to, żeby się bawić. Jestem trzeźwy jak świnia vel trzeźwiutki jak szczupaczek. Szajba Ci odbija? O kontakty z tym sługusem Oktawianem mnie posądzasz? Nigdy w życiu! Do wyborów samorządowych jestem abstynentem, A co cie ku..a obchodzi kogo ja pozdrawiam? Zazdrościsz? Zajmij się sobą! I nie szukaj guza! Wkur.....y jestem na Panią Olę, bo wnuczkowi Patrykowi tekst zdjęła z forum. Chłopak dostał rozstroju nerwowego i ja się nim teraz opiekuję. W życiu bywa różnie. Mogłaby Pani Ola odblokować. Chłopak by ozdrowiał i mi by się humor poprawił. Nie chce mi się ani spać, ani jeść, ani pić, ani żyć. Jestem wkur.....y! Dobranoc, aniołeczku. Dobranoc!
3 dni temu
 · 
 · 
2
Ksawery Leon Maciejewski Ewaryst, to nie pisz, bo widać z twojej pisaniny, że masz problemy z logiką.
3 dni temu
 · 
 · 
10
Lech Zwonnik Być może. Z logiką czasami trudno sobie poradzić. Ważne aby fizyka i etyka się zgadzały. O co biega - dokładniej proszę. Bo nie kumam, niepanimajet....PTO"R".
2 dni temu
 · 
Symeon Gęstwa
(Kasia Nosowska) cyt.: " bycie człowiekiem jest darem i zobowiązuje"
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
3 dni temu
Lucjusz Marcynk
To, co robi Debich jest publiczną egzekucją Janusza Pawlaka. Z tego wniosek, że posiada tzw. wariant awaryjny, czyli wymianę dwóch 2 radnych z PO (Gierula, Urbaniak) z którymi idzie ogromny balast kadrowy na dwóch radnych z PiS (Jędrzejczaka, Pietrusiakową)- Jędrzejczak do zarządu, albo - co jest bardziej prawdopodobne-na dwóch radnych z pokoleń (Gal-Grabowska, Kotlińska).
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
3 dni temu
Felicja Leszk Balastu kadrowego ma jeszcze sporo , ale niestety jak sobie waży piwo ,piwo to niech go pije.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Abelard Bogdanik Sensowna opinia Lucjusz
3 dni temu
 · 
 · 
6
Gerard Walczyński Pełna zgoda, Debich bez "wariantu awaryjnego" (wymiana dwójeczki z PO na dwójeczkę z PIS lub dwójeczkę z postkomuny) nie poszedłby tak daleko.
3 dni temu
 · 
 · 
13
Aron Ostroszczak
Panie Pośle Rzymkowski i co Pan na tą sytuację?
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
3 dni temu
Ziemowit Donimikowski Nie wiem, co on na to, ale na jego miejscu nie paplałbym na lewo i prawo o następnych ruchach. To nie magiel.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Cezar Rumen Nikt nie wymaga opowieści o następnych ruchach , al,e jak się zapatruje na bieżącą sytuację?Chociażby na dzisiejszy konkurs.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Mateusz Ciborowski No i co? Nico! Bez wulgaryzmów Piłsudskiego nie da się tego patologicznego ustrojstwa rozpier....... Ku..a. Czego związek sowiecki nie wystrzygł, to unia niemiecka goli. I to do bardzo dobrze goli. Delikutaśnie. Bez wystrzału. I po co wojna jak można Polskę dyplomatycznie w trambambulo zrobić? Niedługo zostaną tylko szlachta, duchowieństwo, kiecoki, łapserdoki, "żydy", "chamy" Ku..y, złodzieje, capy, kozy i co jeszcze? I nic! Marność nad marnościami. Narodzie! Obudź się! Pani Olu! Jak tu ku..a nie błuźnić? Amen. A kto z nami nie wypije – tego we dwa kije. Aby do wiosny! Adam cóż by poradził, gdyby Bóg w raju Ewy nie posadził. PTO"R".
3 dni temu
 · 
Ksawery Leon Maciejewski Młody poseł dal plamę. Chciał dobrze, a stał się nieświadomym narzędziem wewnetrznych rozgrywek. Jak tak dalej pójdzie i będzie tak nierozwazny, to stanie sie kimś w rodzaju radnego Serendy i radnego Ziólkowskiego.
3 dni temu
 · 
 · 
12
Jaśmina Jacynicz Ksawery to wy dajecie palmy popuszczając bo pali wam się grunt, a wy cały czas udajecie i trzymacie łby do góry. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Włodzimierz Odrzywałek Te "Ksawery" już tak nie panikuj. Akurat młody poseł zrobił, to co powinien jako poseł zrobić i akurat dobrze, że aktywnie wykonuje swój mandat, podobnie jak Ci dwaj radni. A zapewne Ci nie pasują, bo nie grają jak chcesz... ?
3 dni temu
 · 
 · 
4
Jonasz Izmaiłowicz Nie chcę być niegrzeczny, ale młody pan poseł niestety dał ciała jak dzieciak w przedszkolu. Dał się wykorzystać. Zwróćcie uwage, w rozgrywkii Debicha nie dał sie wciągnąć ani posel Woźniak, ani PiS w Kutnie. Dał się wciągnąć natomiast poseł Rzymkowski.
2 dni temu
 · 
 · 
9
Lech Zwonnik Niestety! Cesarstwo Rzymskie - upadło, poselstwo Rzymka - fiknęło i upada. Dobrymi chęciami, paciorkami, fikołkami, koziołkami i głowami celibatowych księży, to piekło jest wybrukowane. Byłem tam i widziałem. Czy wiesz po co żyjesz człowieku? Po to, żebyś przed Piekłem Ziemi Kutnowskiej się bronił..... NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI...PTO"R".
2 dni temu
 · 
 · 
2
Roch Sichen Włodzimierz Odrzywałek - nie broń młodych, ponieważ ich nie da się obronić. Dali się wmanewrować w rożne sprawy nie mając pojęcia, czemu to w istocie służy, nie wnoszą do pracy samorządu żadnych nowych elementów, a tyle było zapowiedzi i deklaracji wcześniej oraz stali się politykami, których jak widać nie do końca poważnie traktuje się. Można ich zestawić z takimi politykami jak Bryłka, Dabrowska, Walczewski i Pawlak Jerzy. To jest niedobrze, ponieważ obecnych polityków lokalnych nie ma za bardzo kim zastapić, a na perspektywę rządów tych młodych ludzi patrzę z obawą, a mają ambicje.
2 dni temu
 · 
 · 
5
Hieronim Stendecke Młodzi niech piją mleko i niech się uczą, a będą wielcy. A starzy niech piją wino i niech rządzą, dobrze rządzą, a będą wieczni. Wszystko się zatarło i rozpadło. Teraz się zbierają, rozbierają, schodzą, rozchodzą. Co z tego wyjdzie? Pożyjemy? Zobaczymy! Po drodze uszkodzili i osłabili kilka pokomunistycznych, lewackich wehikułów. Na razie to jedyna korzyść. Ale jeszcze tego pokomunistycznego ścierwa niemało zostało. NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI... PTO"R".
1 dni temu
 · 
 · 
2
Bernard Olech
Pawlak to bardzo dobry dyrektor i dajcie mu spokój Janusz wszystkiego najlepszego
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
3 dni temu
Krystyna Wahl Nie wypowiadaj się za wszystkich . Prokuratura się wypowie.
3 dni temu
 · 
 · 
15
Mirosław Brese No cóż powiem tak Barnardzie - jak ktoś jest doby czy jest dyrektorem czy nie nikt się na niego nie skarży. Niestety w przypadku tego pana, o którym napisałeś raczej za wiele dobrego powiedzieć nie można.
3 dni temu
 · 
 · 
8
Lucjusz Małecki
A co na to kutnowski PiS i tzw dobra zmiana?
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
3 dni temu
Wioletta Paparona Może pełnomocnik PiS wypowie się w tej sprawie? Co na to opozycyjni radni?
3 dni temu
 · 
 · 
10
Szymon Krzywousty On chyba jakiś niemowa się robił. Może chory?
3 dni temu
 · 
 · 
4
Grzegorz Kwoka Polej Szymonie, a będzie głośno
3 dni temu
 · 
 · 
6
Leonard Łukasz Golimont Wielki PełnyNocnik PiS i jego atache Wielki Kłopot. A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości? Ha Ha PiSiory zwijajta się. Wstyd i hańba. Pluralizm! Demokracyja! Tragedyja! Mieszkańcy wspaniali? Tylko ludzie (wulgaryzm). Boże, wybacz ! PTO"R"
3 dni temu
 · 
 · 
3
Lech Kiermczeńko Leonard, ty bredzisz jak jeden młody radny, co go w PiSie nie chcieli albo jeden gość z Powiatu, co żyje w oparach własnych paranoicznych pomysłów. Dobrze, że PIS i poseł Woźniak nie weszli w awanturę. To nie jest sprawa PISu, który jest w opozycji. Dla nich doktor Janusz Bogdan, czy jakiś inny wynalazek PO lub Debicha, to żadna alternatywa.
2 dni temu
 · 
 · 
8
Agapit Orlot
Czy opinia publiczna pozna nazwiska osób jak głosowały-kto był za , kto przeciw a kto się wstrzymał. To bardzo istotne i wskazówka na przyszłość. Nic nie pozostaje jak wami gardzić .
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
3 dni temu
Nadia Mrozowski
Komisja olała sugestie starosty i posła Rzymkowskiego. Teraz możecie się panowie przekonać jak to jest i jak zwykły obywatel cokolwiek może skoro wy na stanowiskach nie możecie.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
3 dni temu
Ziemowit Donimikowski Oni nie muszą się przekonywać. Oni o tym doskonale wiedzą. To ludzie tego nie mogą zrozumieć i co rusz się domagają, żeby posłowie przychodzili na sesję i wchodzili w rolę 22 radnego. Czy ta lekcja wreszcie ich nauczy, że samorząd jak sama nazwa wskazuje sam się rządzi i posłowie nie są ich przełożonymi?
3 dni temu
 · 
 · 
3
Adela Szewc Ziemowit ty jednak jesteś inteligentny inaczej i nic nie rozumiesz , kompletnie nic. Nie chodzi o to ,żeby poseł pełnił rolę kolejnego radnego, ale jak się dzieje źle to chyba może w jakiś sposób zająć się sprawą. Zobacz na innych terenach Polski ,że posłowie interesują się swoim terenem i wyborcami a u nas po kilka kadencji i nic.Sam to możesz rządzić u siebie w domu , ale i tak ci kobita nie da rządzić i siedzisz cicho, a samorządowcy utrzymywani są z naszych podatków , wybierani przez nas więc ich obowiązkiem jest liczyć się z wyborcami . ZROZUMIAŁEŚ?
3 dni temu
 · 
 · 
3
Tomisław Chatenville Nadia, dobrze że zignorowała. Pan Starosta sam sobie zgotował ten pasztet, a pan Poseł jak dziecko dał się w to wkręcić. Ktos mu źle doradził, albo załatwiał swoje sprawy.
3 dni temu
 · 
 · 
12
Gerard Walczyński Nadiu, to mi dopiero autorytety, już sie boje.
3 dni temu
 · 
 · 
9
Remigiusz Bujwidajtis
Tak ogólnie pytam Pawlak czy ty masz chociaż trochę honoru?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
3 dni temu
Igor Czerkies Dobre pytanie Remigiusz, ale skieruj je również do Debicha.
3 dni temu
 · 
 · 
12
Mirosław Brese Nie ten pan ma jedynie dziwne poczucie chumoru
3 dni temu
 · 
 · 
6
Dorota Dambroffski Igor sprawa dotyczy Pawlaka więc pytanie jest do Pawlaka, jak będzie dotyczyła Debicha zadam je Debichowi.
3 dni temu
 · 
 · 
3
Gerard Walczyński Dorota, nie zadasz, bo nie dostaniesz premii lub wylecisz z hukiem.
3 dni temu
 · 
 · 
10
Cecyliusz Andruszkajtis
Brawo Krzysztof! Skończ z butą i bezkarnoscią tego pana.
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
3 dni temu
Abercjusz Wiczkiewicz Za późno a brawa to zostaw na festiwal piosenki w Bedlnie.
3 dni temu
 · 
 · 
6
Emanuela Szemkiewicz Cecyliusz a nie widzisz jak wice roluje starostę?
3 dni temu
 · 
 · 
5
Gerard Walczyński Cecyliuszu, za mało sie starasz, premii nie będzie, wylizanko ma byc popisowe, bo twój pryncypał to lubi.
3 dni temu
 · 
 · 
8
Lew Pituła
Ciąg dalszy grilowania Januszka!
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
3 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Niepełnosprawni na szerokich wodach kutnowskiego rynku. Czy znajdzie się miejsce dla
Problemy z siedzibą TIFT REKLAMY Spółdzielni Socjalnej osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi mogą zakończyć się dla firmy dramatycznie. 47 -letni Leszek... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Artyści zawsze są czyści... Musicie być z nimi w niedzielne popołudnie
Jutro o godz. 18.00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie możecie obejrzeć premierę Studia Teatralnego "Oj'' - CZYŚCI ARTYŚCI. Bilet w cenie 7 zł do nabycia w kasie KDK,... [więcej]
Sport
I miejsce kadetek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki
W dniach 19 – 21 maja drużyna KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno bardzo dobrze zaprezentowała się w II Ogólnopolskim Turnieju koszykówki kadetek w Koninie. W turnieju startowało 6 zespołów. W ciągu trzech dni koszykarki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno rozegrały 5 spotkań osiągając wyniki: KKS... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Przedstawiciel ds. odszkodowań Pracujesz na rynku odszkodowań! rnJesteś niezadowolony z uzyskanych prowizji? rnTwoi klienci są niezadowoleni bo dostają za małe odszkodowania? rnMożesz to zmienić! rnrnKancelaria Prawna Pro Bo... [czytaj więcej]
Pracownik produkcji/Pracownik montażu Firma Enginova Sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcji-pracowników montażu:rnZakres obowiązków:rn-praca przy montażu panelirn-dbałość o bezpieczeństwo, jakość i porządekrnWymagania:rn-... [czytaj więcej]
Wystawa Miniatur i Makiet Kolejowych Zastanawiacie się, co robić nad morzem? rnNiezależnie od pogody, Wystawa Miniatur i Makiet Kolejowych rnto nowa atrakcja turystyczna rnoraz najlepszy wybór na kreatywne spędzenie wolnego czasu w ... [czytaj więcej]
Praca Zdalna - 1787zł Od Pierwszego Miesiąca Chcesz poprawić swoją sytuację finansową?rnrnSzukasz pracy w której zaczniesz zarabiać sensowne pieniądze?rnrnWielu Polaków zarabia mało i ledwie wiążą oni koniec z końcem. Nie dostają t... [czytaj więcej]
szamba zbiorniki betonowe Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na:rn- szambo,rn- szambo ekologicznern-ścieki,rn-gnojówkę,rn-gnojownicę,rn-deszczówkę,rn-ziemianki itp.rnZbiorniki o wielkości 4,6,8,10 ... [czytaj więcej]
Mieszkanie z niespodziankami w centrum Kutna :) Własnościowy lokal znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z salonu z kominkiem i otwartą kuchnią z przylegającą spiżarnią, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki, osobnej toalety i p... [czytaj więcej]
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych Witaj,rnmam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnegorni praktycznego posługiwania się językiem angielskim.rn rnOd dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype).rnSkupia... [czytaj więcej]
Sprzedam samochód Citroen Berlingo 1,9D disel, zielony metalik. Pierwszy właściciel. Zakupiony w salonie w Polsce, bezwypadkowy, garażowany, serwisowany w ASO, stan bardzo dobry, elektryczne szyby, poduszki powietrzne, przebieg 255000 km. Przegląd luty 2018 r., ubezpieczenie listopa... [czytaj więcej]
szukam zguby KOT Proszę o pomoc w odnalezieniu kocurka ( 4 letniego) , zginął w październiku 2016 w okolicach ulicy Sempołowskiej. Kocur ma specyficzne umaszczenie, jasno siwe od spodu i czarne końce długiej ... [czytaj więcej]
zamiana Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 58 mkw trzecie piętro na mniejsze do 48 mkw do I piętra najlepiej na tym samym osiedlu.... [czytaj więcej]
zamiana Zamienię mieszkanie własnościowe o pow. 58 mkw na ul.Wyszyńskiego 6 trzecie piętro na mniejsze do 48 mkw do I piętra, najlepiej na tym samym osiedlu.... [czytaj więcej]
Praca w hotelach w Anglii i Szkocji Opis stanowiskarnPraca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz SzkocjirnrnPoszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzyrnrnWynagrodzenie 7,50-10 GBP/h.... [czytaj więcej]
Zatrudnię do pracy w gospodarstwie Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym lub na fermę trzody chlewnej. Umowa o pracę, dobre warunki finansowe. ... [czytaj więcej]
Sprzedam mieszkanie 72 mkw w centrum Kutna Sprzedam mieszkanie 71 mkw. na ostatnim II piętrze przedwojennej kamienicy, mieszkanie znajduje się w Kutnie przy ul. Staszica 7, tuż przy Parku Traugutta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedp... [czytaj więcej]
sprzedam działkę Sprzedam działkę o pow.832 m 2 z domem do remontu.Położona w Kutnie przy ul.Jesiennej 55... [czytaj więcej]
Pracownik / pracownica przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, Holandia) AP Grupa s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282), dla Pracodawcy holenderskiego firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży... [czytaj więcej]
KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ SPRINTERA TOYOTY Skup maszyn rolniczych ciągników oraz skup aut. KUPIE MERCEDESA 124 190 Sprintery oraz wszystkie TOYOTY do 15000 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór Warto tel. 725.361.836... [czytaj więcej]
KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ SPRINTERA TOYOTY Skup maszyn rolniczych ciągników oraz skup aut. KUPIE MERCEDESA 124 190 Sprintery oraz wszystkie TOYOTY do 15000 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór Warto tel. 725.562.998... [czytaj więcej]
Chcesz dodać ogłoszenie na wielu portalach? Zrobimy to za Ciebie. Dodajemy ogłoszenia w całej Po Profesjonalne zarządzanie reklamą – dodajemy ogłoszenia w całej Polsce!rnrnOferujesz usługi lub po prostu chcesz coś sprzedać czy kupić? Nie wiesz gdzie się ogłosić i brakuje Ci na to cza... [czytaj więcej]
Noclegi pracownicze Noclegi pracownicze w bardzo dobrych warunkach! Łazienkik, TV, internet, śniadania! Zapraszamy! ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Dawid Szymkowski:
10 minut temu
A Rzexnicka nadal nosi spodniczki takie ktotkie, ze az majtki jej wystaja. Moze Trawa wreszcie tym sie zaimie a nie tylko Gierula ja nachodzi, dzisiaj z samego rana.
Wacława Jachimski:
12 minut temu
Nie odejdą będą się trzymać wszelkimi sposobami,żeby dotrwać i jeszcze się załapać . teraz czas na decyzję Debicha w sprawie Pawlaka. Zobaczymy, ocenimy.Może coś sufler podpowie , ale jak widać nie warto słuchać takich podpowiadaczy.
Dawid Szymkowski:
13 minut temu
Moze powinien zainteresowac sie ta sprawa posel Rzymkowski bo to kpina, ze panstwowe pieniadze ta oskarzona tak lekka reka wydawala przy wsparciu Klopota i Trawczynskiego, byl tez Gierula. Moze pora, zeby wyjasniono sprawe niby ukradzionych pieniedzy z konta
Abelard Dowgiało:
17 minut temu
Co ty z tymi frustratami, wściekłeś się? Osiągnąłem więcej niż w/w pan i to bez bycia radnym , zginania karku przed włądzą ,umizgów i podnoszenia łapek na komendę
Urszula Bucak:
20 minut temu
Tytus a ty tym się różnisz od nas ,że twoje dziecko zdało maturę? No popatrz wyczyn jakby zdobyło Himalaje bez trzymanki. Dzisiejsze matury to można zdać w tzw biegu. Moje dziecko jak wiele innych dzieci ukończyło studia , ale szkołę wymienioną przez ciebie wspomina jak najgorzej.
Oktawian Renoch:
23 minut temu
Od CAPÓW dla Rosółki:Ta RosółkaTa Rosółka ta malusia, ta malusia,Tańcowała dokolusia, dokolusia,Tańcowała ranną rosą, ranną rosąI tupała nóżką bosą, nóżką bosą.

Ta Rosółka ta malusia, ta malusia,
Tańcowała dokolusia, dokolusia,
Tańcowała i w południe, i w południe
Kiedy słońce grzało cudnie, grzało cudnie.

Ta Rosółka ta malusia, ta malusia,
Tańcowała dokolusia, dokolusia,
Tańcowała i z wieczora, i z wieczora,
Gdy szło słonko do jeziora, do jeziora.

A teraz śpi w kolebusi, w kolebusi,
Na różowej na podusi,na podusi,
Chodzi capik
koło kółka, koło kółka:
Cicho, bo już śpi Rosółka, śpi Rosółka.

Cicho, bo już śpi Rosółka, śpi Rosółka...śpi ...
Benedykt Jaroszewicz:
23 minut temu
A Amerykanie juz kupili a tamten spieprzyl do Włoch?
Demetriusz Brzoska:
24 minut temu
No to ciekawe jak się opisana powyżej sprawa jeszcze rozkręci to może go teraz kto inny wybierze np na przesłuchanie?
Arseniusz Rylski:
26 minut temu
Ważne sprawy ? No właśnie ci co o nich niestety decydują to jak widać wszystko potrafią spartolić .
Beata Szewców:
28 minut temu
No to jak ja chcę biegać to jeszcze miałbym za to płacić > przecież mogę biegać kiedy chcę i to nie tylko w soboty i w Parku Wiosny Ludów gdzie po tym biegu na alejkach chyba z kurzy to nawet zawodników nie będzie widać .
Helena Bocian:
34 minut temu
A co z old barbie
Napoleon Zdziechowicz:
35 minut temu
stawiam,że będzie poniżej 20 osób
Sergiusz Gluth:
37 minut temu
AUDENTES FORTUNA IUVAT
Florentyna Gielniowski:
3
 · 
39 minut temu
Od 2014r urzędnicy z wysokimi pensjami na kierowniczych stanowiskach przewałów nie widzieli?Ktoś to nadzorował , czy mi się tylko wydaje?
Oktawian Renoch:
40 minut temu
Złodzieje Bożej tożsamości Jezusa i tak dalej i tak dalej od Boga coraz bliżej Szatana Ojca kłamstwa i społecznego zakłamania.Pożyjemy zobaczymy jak szybko historia która kołem się toczy powtórzy wydarzenia w których Biskupi pogwałcili Ewangelię i zdeprawowali jej Prawdę religijnie za pomocą wiary wykorzystując Lud Boży do swoich własnych "świętych" interesów.
Bernard Bołsunowicz:
2
 · 
41 minut temu
Julian a zwykłego obywatela potrafi zniszczyć za pięć groszy?
Oktawian Renoch:
47 minut temu
Wyrzucić religię, wf i seksuologię ze szkół! Wiary, kultury i natury ze szkół nie wyrzucać!
Maria Węsierski:
49 minut temu
serdecznie polecam "M.T.P. Ogniu krocz za mną"
Władysława Zych:
2
 · 
52 minut temu
Że też małe karakany pchają się do władzy JP i PZ w pipidowku
Szczepan Drużyński:
55 minut temu
Władza , władza , władza ... i nie chodzi o zazdrość tylko o to co robi z człowieka tego sympatycznego z Bielawek i obecnego buca z Dąberka-kiedyś to jego uczniowie brali udział w olimpiadach teraz nie ma czasu bo trzepie kasę przy polfarmexue a pKonwerdkiej nie dorasta do pięt . A szkodaNajciekawsze artykuły
 ·  2
3 dni temu
Pamiętaj mordeczko, głowa do góry. Piknik z Kulturą Street art na Dobrzelińskiej
 ·  266
3 dni temu
Głosowanie komisji i oświadczenie starosty w sprawie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie
 ·  7
5 dni temu
Sterylizacja zwierząt domowych będzie częściowo dotowana przez miasto
 ·  6
5 dni temu
Noc Muzeów w Krośniewicach za nami
 · 
5 dni temu
Dzień Dziecka w Kutnie. Wielkie show taneczno-muzyczne
 ·  24
6 dni temu
Czytelnicy piszą: A jednak toaleta w parku ma awarię
 ·  59
7 dni temu
Prokurator Sławomir E. na gościnnych występach. Zawieszenie i co dalej?
 ·  91
7 dni temu
Brutalna prawda o konkursach w samorządzie i kłopotliwe pytania o dyrektora
 ·  112
12 dni temu
Rada Miasta Kutna skąpa, a radny Kłopotowski niczego nie pamięta
 ·  16
13 dni temu
Czytelnicy pytają: Czy na Zdrojowej przy cmentarzu staną bloki?
 ·  91
15 dni temu
Prezydent Kutna złożył zawiadomienie do prokuratury. Urzędniczka zwolniona!
 ·  74
20 dni temu
Takie kino...
 ·  4
21 dni temu
Za nami pierwsze koncerty tegorocznej Majówki
 ·  14
22 dni temu
45 lat Kutnowskiego Domu Kultury: zasłużeni, wystawy i folklor kutnowski
 ·  4
22 dni temu
Majówka z Bareją: Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes...
 ·  77
22 dni temu
Piąty roczek Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Bedlnie. Na sali na ludowo tańczą wszyscy wkoło
 ·  24
23 dni temu
Ostatni raz z moją klasą - Kasprowicz pożegnał tegorocznych absolwentów
 ·  4
24 dni temu
Na wątpliwości przed majówką i po, najlepsza jest nadzieja i odwaga na ...
 ·  21
24 dni temu
Wystawa BODY WORLDS & The Cycle of Life. Wybierz się podczas majówki
 ·  19
24 dni temu
Święto Grabskiego w Kutnie
 ·  94
26 dni temu
Czytelnicy pytają o zatrudnienie w Aquaparku Kutno i bezpłatne wejściówki
 ·  2
27 dni temu
Misje Święte w diecezji łowickiej. Wczoraj świadectwo Dobromira, dziś rozpoczęcie misji w Głogowcu
 ·  300
28 dni temu
WSA odrzuca skargę inwestora. Nie będzie wiatraków w gminie Bedlno
 ·  3
28 dni temu
Kutnowskie firmy otrzymały wsparcie na innowacyjne projekty z branży motoryzacyjnej
 ·  29
32 dni temu
Co będzie w budynku po PZU w centrum Kutna?
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności