eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Konkurs na stanowisko dyrektora "Dąbrowszczaka"
Zarząd Powiatu w Kutnie ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Konkurs na stanowisko dyrektora


TREŚĆ OGŁOSZENIA

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem, numerem kontaktowym oraz adresem oferenta i dopiskiem: Konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Kutnie do 5 czerwca.

Konkurs na stanowisko dyrektora

wandea, 22.05.2017 11:07|czytane: 3772 razy|57 komentarzy|komentuj
Daniel Gładysz
Felicjan Sięgajło
Sklad komisji zna u nas ten, kto ma wygrać. Tak było, jest i... Oby się skończyło
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
31 dni temu
Remigiusz Arcemberski
A skład komisji konkursowej jest znany i czy będzie taki jak w Staszicu?
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
33 dni temu
Władysława Zych
Że też małe karakany pchają się do władzy JP i PZ w pipidowku
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
33 dni temu
Adelina Złodziej Moja znajoma mówi - im mniejsze opakowanie tym większa trucizna, prawda?
33 dni temu
 · 
 · 
11
Konstanty Zimmermann Chyba rekompensują sobie kompleksy/ przeróżne
33 dni temu
 · 
 · 
9
Konrad Mrozy Cóż.. sami piękni i mądrzy. Aż pozazdrościć poczucia wartości.
33 dni temu
 · 
 · 
5
Dominika Haza
Najlepsze liceum w Kutnie. Zawadzki powinien zostać. Zreszta zobaczymy kto się zgłosi.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
33 dni temu
Bożydar Wielicki Nikt się nie zgłosi , no chyba ,że dla pozorów na tzw zająca.
33 dni temu
 · 
 · 
11
Teofil Robciszewski Największym grzechem ludzkości jest lenistwo w służbie bożej. Największymi truciznami świata tego są pieniądze i władza. Od tych trucizn już niejednemu półGŁUPOWI woda sodowa uderzyła do pełnego głupoty końskiego łba i wszystko się popier...... Taki np. Jełop Dyzma Kłopot od tych "dobrodziejstw" stał się półCzłowiekiem półKoniem a ogon ma w kształcie węża grzechotnika Zdzicha. Nieznane są wyroki Niebios. Mój Boże! Co się z tym chłopiną stało???...
33 dni temu
 · 
 · 
9
Protazy Solary Teofil, czy zakochałeś sie w tym Klopotowskim ? Najpierw wywalaliscie z PiS ludzi takich jak Pawlak, Wyroslakowa, a później nowy narybek was wywalił i jesteście źli. To są frustracje, zgloś sie do lekarza, dostaniesz delbetę w mózg i będziesz cacy.
33 dni temu
 · 
 · 
7
Norman Nencha Protazy! Nie posądzaj Teofila o chomo-niewiadomo, On kłopota na oczy nie widział. Żadne sekty religijne i mafie partyjne go nie interesują. Szanuj bliźniego swego jak siebie samego. I nie zaczepiaj więcej Teofila. Ja jadę zaraz samochodem z Panią Redaktor i praojcem Jurandem do Teofila na tajną naradę. Przyjdź jutro po zachodzie słońca z sekundantem na Plac Ciemnoty przed Sanktuarium Św. Zapchajdziury. Weź ze sobą toporek strażacki, kij bejsbolowy i flaszkę dobrej gorzałki. Jak przy gorzałce nie wypracujemy kompromisu, to będziemy się napier.....ć toporami i kijami do pierwszej kropli krwi. Na razie. Bo już czekają na mnie. Cześć!
32 dni temu
 · 
 · 
3
Bartłomiej Siemaszkowicz Czas zakończyć te przepychanki. Co nas obchodzi jakiś tam pis, kłopot, ogór itd...
31 dni temu
 · 
 · 
2
Otto Asłan
Zawadzki powinien się ucieszyć że hejterzy się odezwali. U nas tak jest w Kutnie że jak ci krytykanci / wszystkiego i wszystkich / kogos opluwają to on najczęściej wygrywa. Np. Burza. 4 razy pod rząd wygrywał wybory za każdym razem totalnie hejtowany na tym portaliku. Za każdym razem czytałem jak go teraz załatwią. I co? Szkoda gadać.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
33 dni temu
Demetriusz Brzoska No to ciekawe jak się opisana powyżej sprawa jeszcze rozkręci to może go teraz kto inny wybierze np na przesłuchanie?
33 dni temu
 · 
 · 
8
Longin Walentynowicz Otto, ani Burzynski nie jest dobrym prezydentem, ani Zawadzki rewelacyjnym dyrektorem. Problem w Kutnie polega na tym, że opinia publiczna ma słaba wiedzę o tym, jak rzeczywiście to wygląda. Lider PO twierdzil równe 4 lata temu, że ta partia nie ma z kim przegrywać, a 3 lata później przegrali wybory prezydenckie i parlamentarne. Więcej pokory.
32 dni temu
 · 
 · 
7
Ziemowit Suplika otóż to Longin, więcej pokory - przed ludźmi, i ich wyborami, nie doceniacie społeczeństwa i jego mądrości a przeceniacie internetowych opluwaqczy i ich znaczenie opiniotwórcze
32 dni temu
 · 
 · 
2
Amelia, Drypc
Zawadzki jest radnym, działa w ZHP i jest naprawdę niezłym dyrektorem. I z tego czynia mu zarzuty schowani za kompem frustraci którzy niczego zapewne w życiu nie osiągnęli. Bardzo polskie. I kutnowskie.
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
33 dni temu
Abelard Dowgiało Co ty z tymi frustratami, wściekłeś się? Osiągnąłem więcej niż w/w pan i to bez bycia radnym , zginania karku przed włądzą ,umizgów i podnoszenia łapek na komendę
33 dni temu
 · 
 · 
10
Ziemowit Suplika i co z tego Abelard?
32 dni temu
 · 
Tytus Kolumna
Dyżurni malkontenci jak widzę na posterunku. Na szczęście nie wy decydujecie o ważnych sprawach. Mam nadzieje, że p. Zawadzki zostanie. A tym się różnie od was, że moje dziecko właśnie zdało maturę i szkołę i jej dyra wsomina jak najlepiej.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
33 dni temu
Szczepan Drużyński Władza , władza , władza ... i nie chodzi o zazdrość tylko o to co robi z człowieka tego sympatycznego z Bielawek i obecnego buca z Dąberka-kiedyś to jego uczniowie brali udział w olimpiadach teraz nie ma czasu bo trzepie kasę przy polfarmexue a pKonwerdkiej nie dorasta do pięt . A szkoda
33 dni temu
 · 
 · 
6
Arseniusz Rylski Ważne sprawy ? No właśnie ci co o nich niestety decydują to jak widać wszystko potrafią spartolić .
33 dni temu
 · 
 · 
5
Urszula Bucak Tytus a ty tym się różnisz od nas ,że twoje dziecko zdało maturę? No popatrz wyczyn jakby zdobyło Himalaje bez trzymanki. Dzisiejsze matury to można zdać w tzw biegu. Moje dziecko jak wiele innych dzieci ukończyło studia , ale szkołę wymienioną przez ciebie wspomina jak najgorzej.
33 dni temu
 · 
 · 
6
Benignus Zychoń Ktoś tu niedoinformowany, bo olimpijczyk w tym roku był w klasie mojego syna właśnie u p. Zawadzkiego, przez niego przygotowywany. Z reszta myślę ze ci co się wypowiadają to pojęcia nie maja o co chodzi. Zazdrość przez wszystkich przemawia, taka prawda. W Kutnie każdy kto cokolwiek robi to od razu z błotem zmieszany. Mam nadzieje, ze wartościowe osoby się z tego szamba wygrzebia jak najszybciej.
33 dni temu
 · 
 · 
5
Paula Gromocz Benignus wartościowe osoby nie chcą z tym środowiskiem tzw władzy mieć nic do czynienia i nie pchają się na listy wyborcze. Zrozum człowieku.
33 dni temu
 · 
 · 
5
Mścisław Tuptała
ta szkoła sie wyróżnia żart...jest jak każda inna....zmiana Dyrektora konieczna bajerant i cwaniaczek
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
33 dni temu
Lech Bogaty Kutno takich lubi.
33 dni temu
 · 
 · 
11
Rufin Fcdorowicz
Wybaczcie, ale jest kolejka, najpierw sufler.Został wydymany przez kolegów. Coś mu sie należy.
 · 
Udostępnij
 · 
23
 · 
34 dni temu
Cyprian Petryscze Co ty on czeka na dobry moment ,a teraz się buja bo ponoć zapadł na styranym zdrowiu, czyż nie?
34 dni temu
 · 
 · 
17
Ursyn Fałszcz Ten pan nadaje sie idealnie - człowiek honoru, zwalcza donosicielstwo, przestrzega zasad, wysokie morale i wrodzona uczciwość.
33 dni temu
 · 
 · 
13
Dyzma Bandyneli Ursyn, ty sobie żarty robisz
33 dni temu
 · 
 · 
9
Chrystian Halecki
Miejska sitwa ułożona z powiatową. Kruk krukowi oka nie wykole !!!!!!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
34 dni temu
Józef Kubasik
Janusz Pawlak powinien zlożyć papiery. Był dyrektorem w Staszicu, teraz czas na Liceum Dabrowskiego.
 · 
Udostępnij
 · 
25
 · 
34 dni temu
Ursyn Fałszcz Idealnie nadaje się na to stanowisko - człowiek wysokiej kultury, umiejący rozmawiać z ludźmi, umiejący wspołpracować jak z panią Pietrzak, o świetnej aparycji, jednym słowem nadaje się.
33 dni temu
 · 
 · 
13
Dyzma Bandyneli Znowu kpisz
33 dni temu
 · 
 · 
9
Kordian Płoński
Polecam zajrzeć do szkoly, porozmawiać z uczniami i ludzmi którzy te placówkę finansuja (starostwo przecież to tylko na to co musi daje) i wtedy wypowiadać się o pracy dyrekcji. Sama byłam tam nie raz i ta szkoła się wyróżnia na tle innych.
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
34 dni temu
Zofia Husarzewski Ciężka praca skoro jest czas na sesje.
34 dni temu
 · 
 · 
12
Leopold Huzko Szkoła wyróżnia się na tle innych ilością uczniów chodzących na korepetycje chyba.
33 dni temu
 · 
 · 
5
Teofil Robciszewski Nie liczy się forma, liczy się treść. Nie liczy się wykształcenie, liczy się wyuczenie. Nie liczą się uprawnienia, liczą się umiejętności. Nie liczą się naukowcy, profesorowie i doktorzy, liczą się uczeni, fachowcy i znachorzy. Nie liczą się nauczyciele i dyrektorzy, liczą się guwernerzy i korepetytorzy. Zlikwidować wszystkie państwowe i samorządowe Licea i Uniwersytety, które osiągnęły już dno dna! Niestety! Guwernerów i korepetytorów nie likwidować! początkujący guwerner
33 dni temu
 · 
 · 
4
Tadeusz Stuligłowa Teofilu, ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Zdobyczą XIX i XX wieku jest powszechny dostęp do edukacji. To dno, o którym wspomniałeś jest wynikiem polityki kadrowej władz samor ządowych i kierownictwa szkół. Ludzie dobrze wykształceni z Kutna, absolwenci najlepszych uczelni w kraju są zmuszani sytuacją materialną (brakiem pracy) emigrować i zazwyczaj pracują nie w swoich zawodach za granicą, ale są etaty dla "swoich", absolwentów prowincjonalnych szkol wyższych, absolwentów studiów wieczorowych czy niestacjonarnych. Liczy się nie wykształcenie, ale tzw. układ. Ci ludzie nie mają czegoś, co kreuje prawdziwego przedstawiciela inteligencji, a mianowicie tzw. "otrzaskania akademickiego" - są niedouczeni, nie mieli kontaktu z rzeczywistym światem nauki i kultury. To później przekłada się niestety na funkcjonowanie całej sfery życia publicznego. Moi znajomi, którzy pracowali za granicą podawali takie przykłady - w Anglii przy naborze do urzędu Leader of County (odpowiednik starosty) kazał od razu przyjąć absolwentów Oxfordu i Cambridge, a absolwentów innych uczelni przyjąć do postępowania kwalifikacyjnego - w Niemczech w dużej firmie Rheinmetall zalecenie kierownictwa koncernu było takie, żeby absolwentów politechniki w Mannheim, uniwersytetów w Kolonii i Heidelbergu przyjmowano z pominięciem procedur kwalifikacyjnych - we Francji przy zatrudnianiu w administracji Paryża pierwszeństwo mieli absolwenci 7 i 12 uniwersytetu (dawna Sorbona) i Wyższej Szkoły Administracji Publicznej. U nas natomiast dużo się mówi sie o tym, ale postępowanie jest zupełnie inne. Władze samorządowe w Kutnie i w Powiecie Kutnowskim mogą wydawać akty prawa lokalnego uszczegóławiające procedury konkursowe lub tryb zatrudniania preferujący absolwentów najlepszych uczelni w kraju oraz ich walory etyczno - moralne, ale tego nie robią, gdyż wtedy byłyby problemy z zatrudnieniem "swoich ludzi". Przykładów jest mnóstwo. Obawy budzą kontrowersyjne decyzje kadrowe Burzyńskiego, który powołał na kierownicze funkcje osoby w przeszłości skazane (po zatarciu wyroku i okresie karencji), absolwentów prowincjonalnych szkól wyższych, studiów niestacjonarnych, a nawet bez wyższego wykształcenia, często na tzw. zasadzie powołania. W Powiecie sytuacja jest analogiczna, a aktualnie za rządów Debicha istnym kuriozum jest udział w komisji konkursowej mającej wybierać dyrektora szkoły średniej człowieka bez wyższego wykształcenia. Na tym drogi Teofilu polega problem. Dziwimy się później i denerwujemy, że z Polski i Polaków się śmieją i mimo szumnych haseł stajemy się wiechciem w Europie.
32 dni temu
 · 
 · 
5
Demetriusz Glinka
Dyrektor powinien zająć się szkoła albo polityka łączenie tych funkcji jest trochę NIE NA MIEJSCU ..
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
34 dni temu
Demetriusz Glinka
POPIERAM ALBO BYCIE DYREKTOREM - ALBO SIEDZENIE NA SESJACH W URZĘDZIE MIASTA ZA NIEMAŁĄ ZRESZTĄ KASĘ!! - PODOPBNIE JAK JEGO DOBRY KOLEGA PAN MATUSIAK Z RSM PIONIER PIONER (TO CIEPŁE POSADKI SOBIE DODATKOWO WYMYŚLILI,,)
 · 
Udostępnij
 · 
20
 · 
34 dni temu
Benigna Pozeajło I dyrektorka z Kasprowicza to co?
34 dni temu
 · 
 · 
15
Ziemowit Suplika skoro ludzie na nich głosowali i wygrali w swoich okręgach - to spadajcie, możecie sobie co najwyżej ppoluć na forum
32 dni temu
 · 
Bolesław Czeszinic
Moim zdaniem pan Zawadzki to tylko pięknie mówi i obiecuje a w działaniu to straszny asekurant. ASEKURANT !!!! W tym liceum potrzebny jest nowy dyrektor- niewątpliwie!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
34 dni temu
Sara Piatka Co ty przecież układ musi się trzymać .
34 dni temu
 · 
 · 
18
Mirosław Fcdorko Tak układ. I właśnie w tym kontekście trzeba przypomnieć pewną rzecz. W mediach ciągle mówi się o zabiciu przez „policjantów” Igora Stachowiaka na komendzie we Wrocławiu. Uważam, że tak samo powinno się wrócić do sprawy zabitego przez takiego samego „policjanta” w Kutnie 20 - paruletniego chłopaka. Czy ówczesny z-ca komendanta powiatowego grucha niejako w nagrodę dostał awans na komendanta powiatowego w Łęczycy?! Czy nie uważacie że należy wrócić do tej sprawy?! Przypominam że każdy ma dzieci czy wnuki, każdy ma Bliskich i takie rzeczy mogą się zdarzyć ponownie. We wrocławskim przypadku pracę stracili poza KPP także WKP i sam policjant. A tu łobuz chodzi na wolności a sądzi się go za głupie pogróżki na kolesi !
34 dni temu
 · 
 · 
14
Sylwester Halimowicz Pani Olu to prawda że media mają olbrzymią władzę. Widać to na przykładzie reportażu w TVN. Pani to także MEDIA i to te najlepsze w Kutnie i regionie. Dobrze, że jest Kutno. Może i ta sprawa będzie wyjaśniona i inne popełnione przez policjantów a utracone w sądach czy prokuraturach. Brawo i wszystkiego najlepszego.
34 dni temu
 · 
 · 
6
Vanessa Krzyszkowski Mirosław we Wrocławiu stracili pracę przełożeni a w Kutnie zdaje się ,że dostali awanse, czy tak?Panie Ministrze MSWiA jak to jest?
34 dni temu
 · 
 · 
9
Faust Bytomski
Dyrektor powinien zająć się szkoła albo polityka łączenie tych funkcji jest trochę nietaktowne

 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
34 dni temu
Seweryn Bogesken Masz rację .
34 dni temu
 · 
 · 
16
Oktawian Renoch Funkcyjni placówek samorządowych nigdy nie powinni być radnymi...
33 dni temu
 · 
 · 
6
Protazy Sulisław
Czy też będzie jeden kandydat jak w Staszicu ?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
34 dni temu
Natalia Messerstein No jeżeli nie jeden to ten drugi będzie na tzw zająca i tez dostanie z wdzięczności fuchę .
34 dni temu
 · 
 · 
16
Oktawian Renoch Dyrektora to powinna wybierać Rada Rodziców, albo mianować powinien go Starosta. Te konkursy to zbój wielki i dwa bąbelki, albo jeszcze więcej bąbelków. zlikwidować szkoły samorządowe. Natychmiast! Nie szkoda Wam dzieci i młodzieży?
33 dni temu
 · 
 · 
8
Jarosław Kaniuk Biorą sobie tylko miernych ale wiernych, a ci rzeczywiście myślą, że to fucha
32 dni temu
 · 
 · 
3
Zachariasz Tuchołka
Jakie oferty ? Dyrem zostanie dotychczasowy: grubas i członek sitwy bełkota zawadzki. nie róbcie jaj i wariatów z ludzi. A jeśli nie ten osobnik to ktos równie bliski mafii kutnowskiej . To pewne jak podatki wspomnicie te słowa !
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
34 dni temu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Drugie Kutnowskie Dni Fantastyki
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie już od przyszłego czwartku zaprasza na Kutnowskie Dni Fantastyki. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia. A w programie spotkania z autorami, koncert, warsztaty malarskie, pokaz... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Onufry Kamiński:
21 minut temu
Do Metody Głąb
Zgadzam się to co napisałeś i popieram tylko 5 osób przystąpiło do konkursu . pytam gdzie reszta społeczeństwa??
Do Bernadeta Konkurs był na stronie , ale jak widać nie szukasz tylko siedzisz i pierdzisz w stołek. Kręci cię temat co się dzieje na Policji - bo jesteś nadzwyczajnym plotkarzem i to jeszcze na dodatek pewnie bez wykształcenia.
Ja mam budkę z lodami nie mam wykształenia interes się kręci i nikomu nie zazdroszczę a wy weźcie się za naukę i przystępujcie do konkursów
Błażej Lubicz:
26 minut temu
Sekretarzem w urzędzie pracy jest mąż sedziny, przed którą zeznawal ten pan.. Czy to przypadek że policjant został skazany
Szczepan Bzdura:
30 minut temu
SANDERUS TIMES - eBiuletyn Agencji MRPiH "podkówka".Podajemy komunikat: Jeden karierowicz, abiturient i absolwent Instytutu Mniemanologii Stosowanej - emerytowany Metody Głąb (bez tytułu) - został wytrzepany, wygarbowany, wyprany, wykrochmalony, wymaglowany, położony na obie łopatki i zapędzony w kozi róg przez użytkowników portalu eKutno. Ciekawe, czy to mu pomoże w odnalezieniu właściwych kierunków i dobrych dróg? A mówią, że pralnie itd..... są niepotrzebne? ~praojciec Allexander - redaktor naczelny.
Robert Małopolski:
59 minut temu
Pan Rafał chyba się zagalopował porównanie Kłopota do pana Bieńka jest wysoce nie na miejscu.
Szczepan Bzdura:
1 godzin temu
###"R". Toście se pogadali na najwyższym światowym poziomie. Szkoda, że tak krótko. Podobają mi się wasze rozmowy. Całą noc mogłabym was słuchać. Burzyński i Kłopotowski i cała ta cudowna Burzmanna na okrągło powinni was słuchać. Może by się zaczęli nawracać na normalność czyli na głęboką wiarę, wysoką kulturę i szlachetną naturę, czego im z całego serca życzę. Pozdrawiam Was drodzy moi mądrzy dyskutanci. Dialogi kute na cztery nogi. I to jest właśnie to na co tyle lat czekałam. Się doczekałam. Ludzie zaczynają normalnie rozmawiać. Nie po rusku, nie po grecku, nie po turecku, nie po niemiecku, tylko po naszemu, po bożemu, po polsku i po chrześcijańsku. Na pewno coś dobrego z tego wyniknie. Tylko o to chodzi. Tak trzymajcie! Idzie nowe!! Bogu niech będą dzięki. ~emerytowana nauczycielka
Ewaryst Ziabka:
1 godzin temu
Panie Nwerowski mówiąc ,że problemem szpitala jest wiek pracowników po prostu pan obraził pracowników szpitala . Zapytam w jakim pan jest wieku i czy ten wiek nie jest problemem dla szpitala?
Barbara Ajsicz:
1 godzin temu
Podobno urzędnik ma poparcie PSlu, czy to prawda?
Amalgund Walczak:
2
 · 
1 godzin temu
A był, czy nie był o to jest pytanie?
Lech Kantor:
2 godzin temu
Prosimy o wypisanie zasług , może być w punktach.
Hugo Lewi:
2 godzin temu
Bolesław to uważasz ,że ci co tam pozostali i pracują to nie mają honoru? Czyżby ten jeden był tylko z honorem?
Zenon Kwasigroszek:
2 godzin temu
Faust i oni zostali tak do tej pory.
Teodor Pobłocki:
2 godzin temu
No widzisz Metody przystąpiłeś i co d..a.
Wawrzyniec Gielniowski:
2
 · 
2 godzin temu
wygraną zawdzięcza poparciu w Urzędzie Miasta, chyba pan sekretarz, bo to ,,koledzy z boiska,,
Arseniusz Błaszczyński:
2 godzin temu
Ciekawy jestem co się stało z poprzednim szefem tej komórki.
Faust Iwanoski:
5
 · 
3 godzin temu
Czy paranoik wypowiadał się w sprawach szpitala, redakcja powinna przytoczyć nieco jego "mądrości" ? Ciemny lud potrzebuje wiedzy. Też biedula podnieca się tym, co mówi - podobnie jak jego kolega pituchna.
Wadim Boj:
3 godzin temu
no chyba łaski nie robił wszak ponoć policjantem jest się 24 godziny na dobę
Faust Iwanoski:
4
 · 
3 godzin temu
Zgadzam się, w latach 80-tych z oficerów MO i SB robiono sekretarzy partii, naczelników, prezydentów, wojewodów.
Eugenia Ostrouch:
2
 · 
3 godzin temu
Metody skoro jak tu ktoś napisał ,że odszedł z policji bo ma honor a ty jednocześnie napisałeś ,że w tej instytucji teraz się źle dzieje to niech o tych złych działaniach w/w opowie bo to istotne dla społeczności lokalnej szczególnie jak się ma honor , nieprawdaż? Dopilnujesz tego?
Bernadeta Borejko:
2
 · 
3 godzin temu
Słuchaj Metrody , przestań ty o tym ,że konkurs był na stronie. Przestań ,że brałeś udział i co mogłeś przed konkursem stanąć przed lustrem i stwierdzić nie wyglądam na kompetentnego i się wycofuję , a ty co pchałeś się wiedząc ,że nie jesteś kompetentny? No faktycznie dobrze ,że ciebie nie wybrali boś fujara.Ty to musisz być obnibus jak będziesz czytał wszystkie ogłoszenia i na wszystko się zgłaszał Taki poliidiota, co?Jak widać to nawet wiesz co na policji się dzieje to nam opowiedz bo też chcemy wiedzieć.A dalej się ucz bo jak powiadał klasyk nauka to potęgi klucz.
Aureliusz Steffenson:
4
 · 
3 godzin temu
To radna też ma męża policjanta?Najciekawsze artykuły
 ·  14
4 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
4 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
5 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
5 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
10 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
10 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
11 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
14 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
15 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
15 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
16 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
17 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
17 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
19 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
19 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
19 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
19 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
19 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
20 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
20 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
20 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
22 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
26 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności