eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 24.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
Otrzymaliśmy odpowiedzi na zadane pytania i komentarz do artykułu od p.o. oficera prasowego st.asp. Edyty Machnik z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- Komendant nie posiada informacji o jakimkolwiek postępowaniu prowadzonym w jego sprawie  - jak wynika z artykułu  od 3 miesięcy - przez Prokuraturę Rejonową Łódź Śródmieście.  Prokuratura nie powiadomiła w żaden sposób komendanta i nie był on w tej sprawie przesłuchiwany, ani nie uczestniczył w żadnych czynnościach procesowych. Komendant pozostaje do dyspozycji prokuratury i jest gotów wyjaśnić wszystkie okoliczności - informuje rzecznik.

Policjant, który pijany stawił się na służbę ma orzeczenie dyscyplinarne o wydaleniu ze służby, ale pracuje. 
- W sprawie funkcjonariusza, który stawił się do służby w stanie nietrzeźwości na polecenie komendanta wszczęte zostało postępowanie dyscyplinarne , a funkcjonariusz został  zawieszony w czynnościach służbowych na 3 miesiące.  30 maja 2017 roku zostało wydane orzeczenie dyscyplinarne uznając policjanta winnego zarzucanych mu czynów i komendant podjął decyzję o wymierzeniu najwyższej z przewidzianych w przepisach kary - wydalenia ze służby. Policjant ma prawo na odwołanie się od tej decyzji, która na obecnym etapie nie jest uprawomocniona - pisze st. asp. Edyta Machnik.

Jaką kwotę i kiedy pan Komendant zwrócił tytułem niezgodnego z prawem wykorzystania pojazdu służbowego do celów prywatnych? Jaką kwotę ekwiwalentu za dojazdy lub brak mieszkania pan komendant pobrał ze środków Komendy?
- Rzecznik dyscyplinarny wyznaczony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi przeprowadził czynności wyjaśniające wobec komendanta nadkom. Krzysztofa Szymańskiego. Na podstawie art 132 ust.4 b Ustawy o Policji przeprowadzono z wymienionym oficerem rozmowę dyscyplinującą. Dodatkowo po przeprowadzeniu postępowania szkodowego nadkom. Krzysztof Szymański został obciążony kosztami wynikającymi z wykorzystania pojazdu służbowego nie zgodnego z przeznaczeniem w kwocie 1983 zł oraz kosztami wynikającymi z pobierania opłat za dojazdy (do miejsca zamieszkania) w kwocie 275,53 zł. Komendant pobiera równoważnik pieniężny za brak lokalu mieszkalnego zgodnie z decyzją wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi . Art 92 u 1 Ustawy o Policji mówi , że policjantowi przysługuje równoważnik pieniężny, jeżeli on sam lub członkowie jego rodziny nie posiadają lokalu mieszkalnego w miejscu pełnienia służby lub w miejscowości pobliskiej - odpowiada rzecznik.

Czy prawdą jest, że pan komendant nie pełni dyżurów jednocześnie mając je wyznaczone i samemu sobie rozpisane (w trybie ciągłym  6-14,14-22 i 22-6)?
- Wydział Kontroli KWP w Łodzi podczas przeprowadzonych czynności wyjaśniających ustalił, że doszło do pewnych nie prawidłowości w związku z planowaniem dyżurów przez komendanta, które wynikały z niewłaściwej interpretacji przepisów.  Uwagi dotyczyły przerw pomiędzy służbami pełnionymi przez komendanta. Podkreślić jednak należy, że służby jak i obowiązkowy czas pracy był w pełni realizowany przez komendanta, którego obowiązuje 40 godzinowy tydzień służby  zgodnie z Ustawą o Policji. Komendanci sami wyznaczają sobie dyżury, z którymi zapoznają swoich przełożonych w KWP w Łodzi - tłumaczy rzecznik. -  Nadmienić należy jednak, że osoby będące na funkcyjnych stanowiskach w Policji nie mają normowanego czasu pracy i z tego może wynikać, że komendant niejednokrotnie w jednostce przebywa więcej niż 8 godzin. Charakter pracy na stanowisku komendanta wymaga uczestniczenia w wielu odprawach, spotkaniach itp. co związane jest z jego fizyczną nieobecnością w jednostce, jednak w tym czasie wykonuje on również obowiązki służbowe.

Czy prawdą jest, że pan komendant w przebiegu swojej służby w Policji uczestniczył w zdarzeniu, w którym miał rzekomo strzelać z broni służbowej na terenie komendy Policji? Jeśli tak to jakie były okoliczności tego zdarzenia i jak ewentualne postępowanie zakończono?
- Kilkanaście lat temu pełniąc służbę w Komendzie Rejonowej Policji w  Piotrkowie Trybunalskim doszło podczas rozładowywania broni służbowej przez ówczesnego st.post. Krzysztofa Szymańskiego do niekontrolowanego wystrzału w pomieszczeniu służącym przeznaczonym do rozładowywania broni. Broń została zbadana przez rusznikarza i okazało się , że była uszkodzona. W zdarzeniu tym nie było winy policjanta - podaje p.o oficera prasowego KPP w Kutnie st.asp. Edyta Machnik.
wandea, 05.06.2017 19:39|czytane: 2614 razy|34 komentarzy|komentuj
Henryk Cichoj
Wasyl Piechota
ale syf kutno na tapecie.hehehe
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
18 dni temu
Bożydar Tyma
Ta, źle zinterpretował przepisy. Po prostu złapali za rękę to krzyczy że to nie jego ręka.
Funkcjonariusz niższy stopniem już dawno by poleciał ze służby, ale są równi i równiejsi.
Pan Komendant jest człowiekiem lepszego sortu.
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
18 dni temu
Kasandra Błażejewski Niższy stopniem też nie wyleciał tylko odszedł na "zasłużoną" emeryturę w bardzo młodym wieku.
17 dni temu
 · 
 · 
2
Edmund Blumen
Czy społeczeństwo Kutna chce takiego komendanta???
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
18 dni temu
Sergiusz Walewski Jak może społeczeństwo Kutna chcieć takiego komendanta. Usunąć go z szeregów policji w trybie natychmiastowym!!!!!
18 dni temu
 · 
 · 
8
Karina Benedyktowicz Ciekawe z czyjej poręki lub kto go tu zaanonsował?
17 dni temu
 · 
 · 
4
Filip Pieslak
Trzymaj się komendancie, a donosicielom i szujom na pohybel! Widać nadepnął Wam na odcisk!
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
18 dni temu
Ferdynand Parul Jakim donosicielom , przecież są dowody na nieprawidłowości a ty stale o donosicielach . A tak z drugiej strony to policja tez ma swoich donosicieli w różnych sprawach i z nich korzysta im też na pohybel?
18 dni temu
 · 
 · 
7
Beniamin Kawa
Nie znam "człowieka" jednak tak normalnie, na wizus, nie wygląda na typ przywódcy. Wyczuło go to towarzystwo z KP, że sobie nie radzi na zajmowanym stanowisku i "rządzą za niego". Jedyna rada jest taka, on na powrót do poprzedniej jednostki, w KP zmiany kadrowe na stanowiskach kierowniczych. Czyszczenie do "gołego" podłoża. Ludzie z PiotrkowaTryb. nie sprawdzają sie w Kutnie. No za wyjątkiem Bogusia Jakubowskiego, ale to był GOŚĆ. Takiego drugiego więcej już nie będzie. Przynajmniej za tego rządu i kolejnych. Komendant jest jak kierownica w samochodzie..........pojedyncza, bo i kierować musi tylko jedna osoba.-
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
18 dni temu
Teodor Gruszczyński
Wrabiają komendanta żeby ukryć swoje grzechy. Zrobili raban o i teraz będą po cichu robić swoje.
 · 
Udostępnij
 · 
3
 · 
19 dni temu
Dacjan Niepart Nie wrabiają, bo sam się człowieku przyznał. Wrabiać to np. fabrykować dowody, fałszywie oskarżać i takie tam inne.Policja to nie firma a radiowóz to nie taksówka. Radiowozy są kupowane za publiczne pieniądze i nie po to żeby ktoś sobie jeździł do domu. Skoro dostaje kasę za mieszkanie, którego w kutnie nie ma, to powinien rano wsiadać we własny samochód i pruć do roboty, albo sobie wynająć i tyle.
18 dni temu
 · 
 · 
10
Maurycy Kur Quźwa co za ludzie w tym porąbanym Kucienku ,że każdą prawdę uważają za nagonkę , wrabiane, . Ludzie ogarnijta się i zacznijcie myśleć samodzielnie o ile potraficie , nie dorabiajcie ideologii do oczywistych faktów.
18 dni temu
 · 
 · 
10
Szczepan Maciejewicz
Ciekawe jak pracodawca w innym zakładzie pracy( a może się ktoś z takich pracodawców wypowie) odniósł się do takiego pracownika i dalej pozostawił na kierowniczym stanowisku pomijając układy.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
19 dni temu
Norman Ziemniak
No i popatrzcie ludzie, co zdawałoby się z normalnego, zwykłego niegdyś człowieka, nauczyciela i policjanta (w jednym) - CO ROBI Z CZŁOWIEKA WŁADZA (odnosi to się się również i do prezydentów, burmistrzów, starostów, dyrektorów, prezesów - i całej tej łapczywej na władzę i kasę hałastry). Ano - łapy każdego przy korycie stają się lepkie i zagarnia wszystko co się da pod swoją strzechę. Dobrym pomysłem zdaje się (już o tym ćwierkają) - byłoby wprowadzenie zasady - dwie kadencje przy korycie i JEDNA KADENCJA W OBOZIE PRACY (jak w Korei, Rosji czy Chinach) by poprzez resocjalizację PRZYWRÓCIĆ CZŁOWIEKA SPOŁECZEŃSTWU. A tak - pnie się taki w karierze do coraz większego koryta i ciągle mu mało i mało. My krzyczymy - HAŃBA! A po nich to spływa jak woda po kaczce i nie dziwota - bo oni żyją w odrealnionym świecie. Dla takich dyshonor to nie ukraść gdy jest okazja. A okazję sami sobie stwarzają każdego dnia. A napluć na nich!
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
19 dni temu
Dyzma Leszk
hańba! w dwudziestoleciu międzywojennym po czymś takim to by sobie juz dawno w łeb palnął, a tu siedzi dalej i jakby nigdy nic, żenada
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
19 dni temu
Ursyn Chudek nagonka na kogos kto zaczął robić porządek, typowe zachowanie tych co maja najwiecej nasrane w papierach
19 dni temu
 · 
 · 
4
Justyna Hreczecha Ursyn o jakiej ty nagonce powiadasz?O jakich porządkach mówisz?
19 dni temu
 · 
 · 
9
Tytus Uznański
Panie Komendanie rękawice czas zdjąć
 · 
Udostępnij
 · 
8
 · 
19 dni temu
Edmund Szymkiewicz
Ale mi afera. Chyba Pan komendant zaczął mieszać w dotychczasowych układach i niektórym coś faluje. Do roboty a nie pseudo afery wznieca!
 · 
Udostępnij
 · 
6
 · 
19 dni temu
Adalbert Gerlitzki No facecik nie żartuj. Wypowiadają się przecież urzędnicy z Komendy Wojewódzkiej a ty w dalszym ciągu bredzisz niczym sekretarka.
19 dni temu
 · 
 · 
8
Lambert Rozyni Edmund a może nam poopowiadasz co już wymieszał z tych dotychczasowych układów? Ogólniki nas nie interesują.
18 dni temu
 · 
 · 
7
Beniamin Kawa Dziwne, ze jak dotychczas żadnej baby mu nie podstawili...
18 dni temu
 · 
 · 
6
Herbert Bogdanowicz
Tupała ty jesteś normalny? Próbujesz zaprzeczyć udowodnionemu
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
19 dni temu
Bartosz Tuptała
nie donosiki umoczonych po uszy gliniarzy i ich mentora zastępcy komendanta, głośno jest o tym jak jeden taki pisze donosiki często bez pokrycia tylko dla tego, ze sam jest zwyczajnym przestępcą i nie podoba mu się to, że komendant dobiera mu się do dupy a o dyzurkach wiedział od swojego pryncypała z którym jeździ w góry i który ustawił ostatni konkurs pod niego. takie rzeczy, takie fakty, mało tego policjant ten zna się na wyłudzeniach kasy z firmy więc puszczał donosiki w slepo, swoja drogą ktoś wie czy już pokończyły się postępowania w sprawie tego super gliny. a może dostał tą grupę po ustawionym konkursie? jak mu było wolny, czy ciepły? nie pamiętam
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
19 dni temu
Regina Rabiński
To ta broń była stara, używana , zużyta ,że uszkodzona?
 · 
Udostępnij
 · 
11
 · 
19 dni temu
Racibor Koniecpolski
Teraz jak mnie zatrzyma policja to powołam się na komendanta i po swojemu zinterpretują przepisy, a co nie mogę, skoro komendant może?
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
19 dni temu
Krzysztof Heimsodt
Te od[powiedzi to w ramkę i powiesić w miejscu bardziej niż dostępnym dla obywateli tegoż grodu z nad Ochni. Powalające.
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
19 dni temu
Barnim Brzeski
Konkurencja cały dzień myślała aż przepisała
 · 
Udostępnij
 · 
5
 · 
19 dni temu
Regina Rabiński i na dodatek bardzo nieudolnie.
19 dni temu
 · 
 · 
5
Filipina Paszk
Czy dobrze rozumiem, że pan komendant jednocześnie pobierał kasę z komendy za brak tu lokalu do mieszkania i dojeżdżał do domu radiowozem też na koszt komendy?
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
19 dni temu
Krzysztof Bzowski wyłudzenie?
19 dni temu
 · 
 · 
11
Ananiasz Claniński Oj takie małe niedopatrzenie w kwestii interpretacji przepisów.
19 dni temu
 · 
 · 
6
Bartosz Tuptała jakie wyłudzenie błąd finansów sama kwota świadczy o tym, że chodzi o jeden miesiąc,pewnie ten z przeniesienia gdzie swiadczenie się nałożyło, a nie powinno bo jedno wyklucza drugie i nawet jak policjant złożyłby wniosek to powinna byc odmowa lub cofnięcie poprzedniego czyli takie manipulowanie faktami na potrzeby zadymy
19 dni temu
 · 
 · 
4
Katarzyna Vespasianus Gdyby tak było, komendant powinien tak napisać, w jednym miesiącu na 2 tyśki wyjeździłem do domu i wtedy też omyłkowo pobrałem za mieszkanie, a nie mało konkretnie, tak aby było to niejasne, odpowiedział tak jak kiedyś Grucha pytany o karkówę.
19 dni temu
 · 
 · 
7
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Drugie Kutnowskie Dni Fantastyki
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie już od przyszłego czwartku zaprasza na Kutnowskie Dni Fantastyki. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia. A w programie spotkania z autorami, koncert, warsztaty malarskie, pokaz... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Onufry Kamiński:
22 minut temu
Do Metody Głąb
Zgadzam się to co napisałeś i popieram tylko 5 osób przystąpiło do konkursu . pytam gdzie reszta społeczeństwa??
Do Bernadeta Konkurs był na stronie , ale jak widać nie szukasz tylko siedzisz i pierdzisz w stołek. Kręci cię temat co się dzieje na Policji - bo jesteś nadzwyczajnym plotkarzem i to jeszcze na dodatek pewnie bez wykształcenia.
Ja mam budkę z lodami nie mam wykształenia interes się kręci i nikomu nie zazdroszczę a wy weźcie się za naukę i przystępujcie do konkursów
Błażej Lubicz:
27 minut temu
Sekretarzem w urzędzie pracy jest mąż sedziny, przed którą zeznawal ten pan.. Czy to przypadek że policjant został skazany
Szczepan Bzdura:
32 minut temu
SANDERUS TIMES - eBiuletyn Agencji MRPiH "podkówka".Podajemy komunikat: Jeden karierowicz, abiturient i absolwent Instytutu Mniemanologii Stosowanej - emerytowany Metody Głąb (bez tytułu) - został wytrzepany, wygarbowany, wyprany, wykrochmalony, wymaglowany, położony na obie łopatki i zapędzony w kozi róg przez użytkowników portalu eKutno. Ciekawe, czy to mu pomoże w odnalezieniu właściwych kierunków i dobrych dróg? A mówią, że pralnie itd..... są niepotrzebne? ~praojciec Allexander - redaktor naczelny.
Robert Małopolski:
1 godzin temu
Pan Rafał chyba się zagalopował porównanie Kłopota do pana Bieńka jest wysoce nie na miejscu.
Szczepan Bzdura:
1 godzin temu
###"R". Toście se pogadali na najwyższym światowym poziomie. Szkoda, że tak krótko. Podobają mi się wasze rozmowy. Całą noc mogłabym was słuchać. Burzyński i Kłopotowski i cała ta cudowna Burzmanna na okrągło powinni was słuchać. Może by się zaczęli nawracać na normalność czyli na głęboką wiarę, wysoką kulturę i szlachetną naturę, czego im z całego serca życzę. Pozdrawiam Was drodzy moi mądrzy dyskutanci. Dialogi kute na cztery nogi. I to jest właśnie to na co tyle lat czekałam. Się doczekałam. Ludzie zaczynają normalnie rozmawiać. Nie po rusku, nie po grecku, nie po turecku, nie po niemiecku, tylko po naszemu, po bożemu, po polsku i po chrześcijańsku. Na pewno coś dobrego z tego wyniknie. Tylko o to chodzi. Tak trzymajcie! Idzie nowe!! Bogu niech będą dzięki. ~emerytowana nauczycielka
Ewaryst Ziabka:
1 godzin temu
Panie Nwerowski mówiąc ,że problemem szpitala jest wiek pracowników po prostu pan obraził pracowników szpitala . Zapytam w jakim pan jest wieku i czy ten wiek nie jest problemem dla szpitala?
Barbara Ajsicz:
1 godzin temu
Podobno urzędnik ma poparcie PSlu, czy to prawda?
Amalgund Walczak:
2
 · 
2 godzin temu
A był, czy nie był o to jest pytanie?
Lech Kantor:
2 godzin temu
Prosimy o wypisanie zasług , może być w punktach.
Hugo Lewi:
2 godzin temu
Bolesław to uważasz ,że ci co tam pozostali i pracują to nie mają honoru? Czyżby ten jeden był tylko z honorem?
Zenon Kwasigroszek:
2 godzin temu
Faust i oni zostali tak do tej pory.
Teodor Pobłocki:
2 godzin temu
No widzisz Metody przystąpiłeś i co d..a.
Wawrzyniec Gielniowski:
2
 · 
2 godzin temu
wygraną zawdzięcza poparciu w Urzędzie Miasta, chyba pan sekretarz, bo to ,,koledzy z boiska,,
Arseniusz Błaszczyński:
2 godzin temu
Ciekawy jestem co się stało z poprzednim szefem tej komórki.
Faust Iwanoski:
5
 · 
3 godzin temu
Czy paranoik wypowiadał się w sprawach szpitala, redakcja powinna przytoczyć nieco jego "mądrości" ? Ciemny lud potrzebuje wiedzy. Też biedula podnieca się tym, co mówi - podobnie jak jego kolega pituchna.
Wadim Boj:
3 godzin temu
no chyba łaski nie robił wszak ponoć policjantem jest się 24 godziny na dobę
Faust Iwanoski:
4
 · 
3 godzin temu
Zgadzam się, w latach 80-tych z oficerów MO i SB robiono sekretarzy partii, naczelników, prezydentów, wojewodów.
Eugenia Ostrouch:
2
 · 
3 godzin temu
Metody skoro jak tu ktoś napisał ,że odszedł z policji bo ma honor a ty jednocześnie napisałeś ,że w tej instytucji teraz się źle dzieje to niech o tych złych działaniach w/w opowie bo to istotne dla społeczności lokalnej szczególnie jak się ma honor , nieprawdaż? Dopilnujesz tego?
Bernadeta Borejko:
2
 · 
3 godzin temu
Słuchaj Metrody , przestań ty o tym ,że konkurs był na stronie. Przestań ,że brałeś udział i co mogłeś przed konkursem stanąć przed lustrem i stwierdzić nie wyglądam na kompetentnego i się wycofuję , a ty co pchałeś się wiedząc ,że nie jesteś kompetentny? No faktycznie dobrze ,że ciebie nie wybrali boś fujara.Ty to musisz być obnibus jak będziesz czytał wszystkie ogłoszenia i na wszystko się zgłaszał Taki poliidiota, co?Jak widać to nawet wiesz co na policji się dzieje to nam opowiedz bo też chcemy wiedzieć.A dalej się ucz bo jak powiadał klasyk nauka to potęgi klucz.
Aureliusz Steffenson:
4
 · 
3 godzin temu
To radna też ma męża policjanta?Najciekawsze artykuły
 ·  14
4 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
4 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
5 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
5 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
10 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
10 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
11 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
14 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
15 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
15 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
16 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
17 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
17 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
19 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
19 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
19 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
19 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
19 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
20 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
20 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
20 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
20 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
22 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
26 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
27 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności