eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 25.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Pod patronatem eKutno.pl: Idziemy w 100 miastach. Marsz dla Życia i Rodziny też w Kutnie
Czas na miłość. Czas na radość. Czas na wspólnotę. Czas na szczęście i pełną ochronę życia. Czas na rodzinę! - w niedzielę zabrzmi na ulicach stu polskich miast. Zabrzmi także w Kutnie. Jutro, 11 czerwca po raz czwarty w grodzie nad Ochnią przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny.

Pod patronatem eKutno.pl: Idziemy w 100 miastach. Marsz dla Życia i Rodziny też w Kutnie, ./upload/articles_pakiety/34055/01_obraz.jpg


– Zaczynamy wspólną modlitwą w kościele św. Wawrzyńca w Kutnie o godz. 10.  Około godz. 11 wyruszymy ulicą Królewską na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie zaprosimy wszystkich do wspólnej zabawy na Pikniku Rodzinnym – zaprasza Ryszard Broda, prezes zarządu Stowarzyszenia Rodzina w Centrum w Kutnie.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Będą występy zespołów muzyczno-wokalnych, malowanie twarzy, konkursy i zabawy oraz inne niespodzianki – zachęca do udziału Magdalena Borowiecka, zastępca prezesa stowarzyszenia.

Patronat honorowy objęli: Ordynariusz łowicki – j.e. ks. bp Andrzej Franciszek Dziuba, dziekan kutnowski – ks. dr. Jerzy Swędrowski i Prezydent Miasta Kutnoa– Zbigniew Burzyński. Projekt uzyskał wsparcie finansowe Miasta Kutno.

– W niedzielę chcemy poczuć się wielką rodziną. Chcemy zamanifestować naszą radość i zadowolenie z posiadania żony, męża, dzieci. Pragniemy zachęcać innych do zakładania rodzin. Jesteśmy ludźmi i nie zawsze życie jest kolorowe. Zmagamy się z przeciwnościami losu, czasami upadamy, ale we wspólnocie rodzinnej łatwiej jest iść przez życie. To w rodzinie mama może nauczyć nas miłości do innych ludzi, ojciec zaszczepić chęć do pracy, nauczyć wytrwałości i patriotyzmu. W rodzinie przyjmujemy życie i staramy się przygotować człowieka do poradzenia sobie z wyzwaniami codziennego życia – dodaje prezes stowarzyszenia.

źródło: R. Broda

Jutro prelekcja o wychowaniu młodego pokolenia, a w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny


wandea, 10.06.2017 10:05|czytane: 1476 razy|33 komentarzy|komentuj
Nestor Arcemberski
Felicjan Pociej
magda vel. "paplam wszystkim wokół, co ułyszę"
 · 
Udostępnij
 · 
15 dni temu
Anioł Mistrzyński
A ty maszeruj, maszeruj i głośno krzycz...
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
15 dni temu
Zachariasz Mańanowski
to ta sama Magda Lodziara ?
 · 
Udostępnij
 · 
15 dni temu
Arnold Wiszowaty
Narodowcy z ONR i bezpośrednio podległe świrowatemu Antoniemu tzw. bojówki obrony terytorialnej to - POLSKI ODPOWIEDNIK UKRAIŃSKIEJ POWSTAŃCZEJ ARMII (UPA). Już niebawem polscy i ukraińscy brunatni faszyści wezmą się za łby. Krew się poleje wartkim strumieniem a cuchnące trupy brunatnych chrześcijańskich legionistów zalegać będą nasze piękne ziemie. Nie grozi nam jednak wojenne wyludnienie - kutnowski kościół katolicki organizując tzw. marsze życia ludzi poczętych jedynie słuszną tradycyjną metodą zapewni naszemu narodowi nieśmiertelność. W przeciwieństwie do in vitro, tradycyjna metoda poczęcia życia to sprawdzona metoda. Tą metodą poczęcia stosują nie tylko chrześcijanie ale i - świat zwierząt. Czy to by znaczyło, że zwierzęta i chrześcijanie - to jedna rodzina ( chodzi rzecz jasna o sposób poczęcia życia)?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
15 dni temu
Erazm Płaszczymąka Nie strasz Arnoldzie faszyzmem, bo z tego, co piszesz wynika, że masz mikroskopijną wiedzę historyczną. Nikt inny jak ludzie kutnowskiej lewicy, niedouczeni jak i ty, chcieli pojednać żołnierzy polskich i niemieckich walczących nad Bzurą w 1939 roku. Tylko te nieuki z kutnowskiej lewicy nie doczytały, że obok Wehrmachtu w bitwie nad Bzurą uczestniczyły również jednostki SS, na czele z SS-Leibstandarte Adolf Hitler (SS-LAH), którą po wojnie alianci ukarali za zbrodnie wojenne kilkudziesięcioma wyrokami śmieci, kilkudziesięcioma wyrokami dożywotniego więzienia i kilkuset wyrokami więzienia. Samo SS Trybunał Norymberski uznal za organizację przestępczą, winną zbrodni wojennych, winną ludobójstwa. Tak działali twoi koledzy i koleżanki z lewicy.
15 dni temu
 · 
 · 
5
Albin Glofty Erazm - rzeczywistość dnia dzisiejszego jest taka, że ukraińskie UPA i polski ONR, biorą się za łby (np. w Przemyślu). UPA już wcześniej ostrzelała polski konsulat na Ukrainie i podpaliła polską szkołę. Serbscy narodowi faszyści byli zapalnikiem, który odpalił I wojnę światową. Brunatny faszyzm, którego polskim ucieleśnieniem jest ONR - to bomba z opóźnionym zapłonem. Gdyby ludzie z ONR zostali poczęci metodą in vitro a nie metodą stosowana również przez nierogaciznę w ich poczynaniach byłoby mniej zezwierzęcenia.
15 dni temu
 · 
 · 
3
Adolf Marchewka Wybacz Albinie, nie jestem z ONR, jestem młodym człowiekiem, ale Lwów i Wilno pozostana dla mnie polskimi miastami - żaden Lviv tylko Lwów, żadne Vilnius, tylko Wilno.
15 dni temu
 · 
 · 
2
Ksawery Leon Wilkaniec
Prezydent, ONR na jednym plakacie. Ciekawe.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
15 dni temu
Zbigniew Uwojn Ksawery, wybory się zbliżają i Burzyński próbuje przy pomocy kolegi Feliniaka zrobić oko ludzi o poglądach narodowych. Burzyńskiego lokowano na początku lat 90-tych w okolicach SLD, później Debich zrobił z niego wiceprezydenta z Unii Wolności, jeszcze później Komorowski zrobił z niego prezydenta dzieki głosom prawicy.
15 dni temu
 · 
 · 
6
Benedykt Vislicensis Dodam jeszcze, że mimo tych głosów prawicy, w ciągu całej prezydentury Burzyńskiego od 2002 roku nie było ani jednego wiceprezydenta z prawicy, a teraz oko - żenada.
15 dni temu
 · 
 · 
6
Sylwester Kennendorf
"Nasi partnerzy: ONR..." i wszystko jasne. Ciekawe, że z jednej strony Kościół Katolicki potępia nacjonalizm, a z drugiej idzie z nacjonalistami ramię w ramię. Słabe.
 · 
Udostępnij
 · 
10
 · 
16 dni temu
Fabian Rosa To bardzo dobrze Sylwestrze, że idą razem. To jest pokaz zdrowego i przyszłościowego myslenia o Polsce. Popaprańcy i elementy zdemoralizowane, zdeprawowane i zdegenerowane nie mogą nad nami, nad naszym narodem zapanować. Chodź z nami !
16 dni temu
 · 
 · 
9
Adalbert Messerstein Prezydent Francji ma 39 lat, a jego zona 62 lata. Jeżeli jest dla niego atrakcyjną kobietą i łaczy ich uczucie, to nie widze problemu. Złosliwcy wypisuja, że urodziła sie w 1943 roku, aby nadac temu ton skandalizujący. To jest moje zdanie.
15 dni temu
 · 
 · 
2
Gerwazy Małopolski
Szkoda, że przy artykule o Loi Macron nie mozna zadać pytania, bo ja chciałbym wiedzieć, ile lat ma w rzeczywistości zona Prezydenta Francji, a na ten temat sa bardzo sprzeczne informacje w necie. Emmanuele Macron urodził sie w 1978 roku. Podają w necie, że jego zona urodziła sie w 1957 roku lub w 1943 roku. która data w końcu jest prawdziwa ?
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
16 dni temu
Protazy Gczesik
Nie odradzam, ale i też nie zachecam do wzięcia udziału w czymś, co z mojego pktu widzenia jest kompletnie bez sensu. Zwykłe "bicie piany", na dodatek - bez piany......
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
16 dni temu
Andrzej Kuropłoch
Róbcie wiecej dzieci. Niemcy, Anglia, Holandia i Francja czekają na nowych obywateli, gdyż potrzebują młodych, zdrowych ludzi do pracy. Ok 3 mlnów Polaków przebywa za granicą, gdyż nie ma dla nich pracy w Polsce.
 · 
Udostępnij
 · 
19
 · 
16 dni temu
Aaron, Oskirka No to organizuj pracę dla tych co nie mają . Bądź przedsiebiorczy , załóż jakiś zakład , ktoś ci nei da?
16 dni temu
 · 
 · 
2
Dominik Noůid Aaron, bzdury piszesz - przedsiębiorczy i uczciwi są wlasnie ci, którzy wyjechali. Oni chca uczciwie pracować, a nie zyc w tzw. układach. Życzę powodzenia przy zakladaniu przedsiebiorstwa w Polsce. Bez stałych zleceń, które wymagaja wejścia w tzw. układ jest to praktycznie niemozliwe.
16 dni temu
 · 
 · 
15
Achacjusz Wilski
Ja te za i proszę nie zwracajcie na te wulgarne wpisy. Podziwiam Was za to,że bronicie żucia i nie ważne co te pokemony wymyślają. Świadczy to o ich kulturze i że to pewnie on pochodzi z kloaki......
 · 
Udostępnij
 · 
17 dni temu
Edgar Trojecki
Wspaniała inicjatywa - na Marszach Życia w naszym Kutnie co roku jest wspaniała atmosfera. Dziękuję organizatorom i młodzieży z Dąbrowszczaka za przygotowanie i prowadzenie spotkań. Życie jest najważniejsze! Kochani młodzi w was nadzieja na przyszłość dla naszego kraju - serce rośnie!
 · 
Udostępnij
 · 
17 dni temu
Bernardyn Ostrouch
Radio Maria wołam cię
po Twojej obronie
Radio Maria słyszę cię
a zwątpienie płonie!
Radio Maria
gniję gdy tak leżę w swojej ciemnej dolinie
oddałem całe życie
emeryturę skrycie

Radio Maria
Gniję gdy tak leżę w swojej ciemnej mogile
tak bardzo ci ufałem..
a teraz w ziemi wyję ...
 · 
Udostępnij
 · 
2
 · 
17 dni temu
Ildefons Bendyk oddychaj głęboko...bernardynie
17 dni temu
 · 
 · 
2
Cezar Alabe Bernardyn inną pieśń śpiewa, ktora jest jego mottem: Przeklęty powstań ludu róbta, co chceta/ Powstańcie, ktorych dręczy to, że koniec przewodu pokarmowego słuzy tylko wydalaniu
15 dni temu
 · 
 · 
3
Leszek Urbanowicz
Piękna inicjatywa. Słowa uznania dla organizatorów. Takich ludzi potrzebuje nasza ojczyzna!!!!!!!!!
 · 
Udostępnij
 · 
4
 · 
18 dni temu
Honorat Rozanka
Marsz życia - ale uwaga , życia poczętego tradycyjnie czyli ON WLZAŁ NA NIĄ I POFIGLOWALI SOBIE czyli ON ZROBIŁ Z NIĄ TO SAMO CO RÓWNIEŻ ROBIĄ - kotki, pieski, orangutany i cała żywa menażeria - ale, ALE BEZ ŻADNYCH TAM IN VITRO. Ci co sie urodzili poprzez in vitro to wg organizatorów to ŻYWE TRUPY a tu zaprasza się na marsz życia.
 · 
Udostępnij
 · 
13
 · 
18 dni temu
Kleopatra Ostrołęcki Przyjdź to się zapromujesz bo FB to mało?
18 dni temu
 · 
 · 
2
Cezar Czapliński Rozum już odejmuje? Widać mała wiedza na temat miłości, wszyscy są równi wobec Pana, bo Bóg kocha wszystkich (pana doktora też nawet jak pan nie chce), a dorabianie teorii politycznych do wiary to już jest kanał. Nie rób pan tego, bo zgroza ogarnia.
18 dni temu
 · 
 · 
4
Kajetan Gierwatowski JUŻ WKRÓTCE - każda kobieta, która poroniła będzie odpowiadała karnie za pozbawienie życia istoty poczętej - daru stwórcy (i to bez znaczenia czy poczętego metodą tradycyjną "on wlazł na nią" czy też in vitro).
17 dni temu
 · 
 · 
11
Kleopatra Bolejko bredzisz, poronienie to tragedia wielu kobiet i niezależne bardzo często od matki, prowokujesz i próbujesz być nowoczesny
17 dni temu
 · 
 · 
4
Jeremiasz Szelążek Honorat, Kajetan to taki mały niedowartościowany człowieczek udający polityka a raczej politykiera. Coś widocznie robi mu się z głową . Mniej piwa więcej wiedzy zdobywać .
17 dni temu
 · 
 · 
4
Erazm Tymczak by poczęte metodą in vitro, jako osoby gorszego sortu( bo wg obowiązującej doktryny chrześcijańskiej poczętych wbrew prawom boskim), mogą wziąć udział w kutnowskim marszu życia pod warunkiem, że na ich przedramieniu, podobnie jak u Żydów w czasie okupacji nazi-narodowców niemieckich, widnieć będą opaski z napisem - WYBACZCIE ŻE ŻYJEMY POCZĘCI HANIEBNĄ METODĄ IN VITRO.
16 dni temu
 · 
 · 
8
Maurycy Skowronk Niestety nic do tych pustych łbów z onr i innych pisowskich bojówek nie trafi. Niech sobie manifestują, miesiączkują ku czci prezesa. Poczekamy...
15 dni temu
 · 
 · 
7
Oktawian Krzysztofiak A ty Maurycy nie rób ludziom wody z mózgu i nie próbój udowadniać, że koniec przewodu pokarmogo słuzy innym celom niz wydalanie.
15 dni temu
 · 
 · 
7
Logowanie do portalu
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Gongi, ravanhuta, skrzypce czyli niezwykły koncert Naked Mind
Świetnym koncertem w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie zakończyła się wczoraj pierwsza część czwartego Festiwalu Świat Muzyki. Muzyka Świata. Następne koncerty już w lipcu na placu Płsudskiego. W sobotę przed... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
Działka Sprzedam działki budowlane (podział zależny od kupującego), lub całość. Cena uwzględniana jest od sytuowanego areału – od 40 do 30 zł/m. kw. Jest ona uzbrojona (woda w drodze), prąd I inn... [czytaj więcej]
Sprzedam 4,08 hektary POLE UPRAWNE Sprzedam POLE UPRAWNE = 4,08 hektary... [czytaj więcej]
Konkretna propozycja i konkretne zarobki!Warszawa Współpraca dla sympatycznej, uśmiechniętej, komunikatywnej i chętnej do pracy. Chcesz zarabiać w normalnej atmosferze, na uczciwych warunkach, dyskretnie, bezpiecznie i konkretnie? Jeśli tak t... [czytaj więcej]
Zawieszka Nieśmiertelnik Srebro +GRAWER Zdjęcia i Tekstu Idealny i modny prezent dla kobiety i mężczyzny. Wspaniały prezent na Imieniny, Urodziny, Rocznicę, Walnetynki, Dzień Kobiet, Mikołaja, oraz pod choinkę na Gwiazdkę Świąt Bożego Narodzenia... [czytaj więcej]
Kotki Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji pod nr telefonu 602430567.... [czytaj więcej]
Monitoringi, alarmy Witam, oferuję usługę konfiguracji oraz montażu kamer, alarmów oraz innych systemów zabezpieczeń. Wykonuję również inne usługi informatyczne. Zapraszam.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko duże 210 cm / bardzo dobre wykonanie Mam do sprzedania duże biurko w bardzo dobrym stanie. Biurko ma ponad 1,5 metra i było robione na zamówieni a więc jest wykonane z bardzo dobrego materiału. Posiada wiele szuflad, miejsce na je... [czytaj więcej]
Fly High Production – Produkcja filmowa Firma Fly High Production to przede wszystkim profesjonalna produkcja filmów i innych form audiowizualnych, bazująca na najnowszych technologiach min zastosowaniu drona i innych technologii stabiliz... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
skup zboża , kukurydzy, łubinu, grochu, bobiku rzepaku Kupię zboża paszowe i konsumpcyjne: pszenicę, pszenżyto, owies,żyto, jęczmień, kukurydzę, soję, groch, grykę,łubin słodki i gorzki, bobik, peluszkę, rzepak. min 20 ton.Kupujemy równie zb... [czytaj więcej]
Odzież na sklepy, butiki, stragany Oferujemy odzież na sklepy, butiki, stragany w bardzo dobrej jakości z Niemiec i Włoch. U nas klient zamawia według osobistego zapotrzebowania (damskie, męskie, dziecięce,... [czytaj więcej]
samochód do ślubu wesele OFERUJĘ PAŃSTWU WYNAJEM LIMUZYNY AUDI w kolorze czarna perła. Samochód jest reprezentacyjny, idealny na tak wyjątkową uroczystość. Zaletą tego samochodu jest przestronne wnętrze i duży baga... [czytaj więcej]
Zespół jednoosobowy DJ Polecam jednoosobowy zespół muzyczny (klawisz i vokal na żywo)który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gram na terenie całego kraju. Wieloletnia praktyka w prowad... [czytaj więcej]
Zespół muzyczny KONKRET to pięcioosobowy zespół muzyczny, który doskonale zabawi Państwa na każdego rodzaju imprezie rozrywkowej. Gramy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wieloletnia... [czytaj więcej]
Zatrudnimy pracowników Firma P.P.H.U. "ELBEMA" s.c. zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter lub pomocnik elektromontera. Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia Sep 1kV. CV proszę przesyłać na adres mail... [czytaj więcej]
Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Pożyczka - już w 15 minut! Pożyczka na co chcesz! Najlepsze rozwiązanie, jeżeli pilnie potrzebujesz pieniędzy. Nie pytamy o Twój cel – całą sumę możesz przeznaczyć na dowolny,... [czytaj więcej]
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Oswald Sobolewski:
39 minut temu
I wielbicielka ptorów ,wnzkmowców,demensa i wszystkich pozostałych kutnowskich świrów oczywiście!
Ulryk Chomentowski:
39 minut temu
No proszę - można ? No można dojechać nawet z Kutna do Strzegocina, i to na czas, na zakończenie roku szkolnego -no ale czym?. Znaleziono rozwiązanie na dziurawe gminne drogi. Na potrzeby wójta Bryły, Urząd Gminy Kutno nabył z demobilu, na chodzie, wojskowy transporter gąsienicowy. Takim innowacyjnym pojazdem służbowym, wójt rozwiązał wszystkie problemy związane z jakością dróg gminnych. ON DOJEDZIE WSZĘDZIE - A WY?
Oswald Sobolewski:
42 minut temu
A ja myślę ,że wszyscy wykorzystujący klepki do tego , do czego są one przeznaczone i to bez bez namawiania zignorują te dwa wpisy powyżej, nawet biorąc margines na to,że je piszący jest w permanentnym stanie nierozładowania seksualnego i niespełnienia wszelakiego....aldona z pękniętego środka antykoncepcyjnego
Maksymilian Szlichtyng:
1 godzin temu
jeden zarabia 10k, drugi 2k, nie widze sensu tego porownywac - chcesz zarabiac to rob wszystko w tym kierunku skoro to twoj cel
Longin Chomiszewski:
2
 · 
1 godzin temu
Uroczystość przekazania torby ... mistrz Bareja na żywo.
Maksymilian Szlichtyng:
1 godzin temu
emerytura 7 - 8 kafli? serio? poraz kolejny wypowiadaja sie tu ludzie, ktorzy nie maja zielonego pojecia o niczym. po co zabierac głos?
Longin Chomiszewski:
1 godzin temu
Kto pyta?
Gabriel Jork:
2
 · 
2 godzin temu
Co to jest PO? Polskie Ostatki. Co to jest PiS? Planowanie i Spadanie. wiadał dzięcioł żonie; PiS upada. PO tonie. Mądrzy ludzie, opuszczajcie te tonące i upadające gremia, twórzcie i organizujcie Kutnowską Armię Nadziei "Prawda i Śmiech". Nie czekajcie na cuda, bo chińczyki już idą i przerobią Was na tanią odzież, kisiel i karmę dla psów, kotów i świń. Ja tu tylko ostrzegam. Jednoczmy się! Jak tego nie zrobimy, to zginiemy! A co to jest ten obmierzły, upasły -białoruski kaznodzieja? Poseł? Z PiSu? Ale tuz? Ale as? Masakra! Posełkowi w żłoby dano,W jeden owies, w drugi siano.Uchem strzyże, głową kręci.I to pachnie, i to nęci.Od którego teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?

Trudny wybór, trudna zgoda -
Chwyci siano, owsa szkoda,
Chwyci owies, żal mu siana.

I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
Aż nareszcie przyszła pora,
Że poślina pośród jadła -
Z głodu padła. Józef Piłsudski - !!!!! "Uczcie się historii, znajomość jej jest bardzo potrzebna w życiu." "Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku**y!". "Nie ma lepszej pożywki chorobotwórczej dla bakteryj fałszu i legend, jak strach przed prawdą i brak woli." "I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." "Ja was przepraszam, panowie. Ja was bardzo przepraszam, tak nie miało być." !!!!! Panowie? Co jest grane? Powtórka z historii? Panie pośle Woźniak? Czy to jest normalne? Ni tędy droga!
~uczeń normalnego liceum nieakademickiego.
Benignus Romaszko:
2 godzin temu
jak zwykle Trawa albo przesiaduje u Rzeżnickiej albo Habianski lub Pawlikowski i mącą nowe stołki dla swoich. Trawa opamietaj się wreszcie
Antonina Targoski:
2
 · 
3 godzin temu
"Odważny"Bartoszu Kocienia w/w objął stanowisko szefa wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego , ale skoro według ciebie źle się dzieje w kutnowskiej policji to nie mógłby tam zażegnać ktyzyysoi? No pomyśl chłopie a nie wymykać się , jak myślisz?
Ananiasz Drogosław:
3 godzin temu
Kto gratuluje?
Ananiasz Piechota:
3
 · 
3 godzin temu
Czy był ksiądz i poświęcił bo na zdjęciach nie widać ?
Napoleon Zwowitzki:
3 godzin temu
Jak się naprawdę nim przejmusz, to zamiast tutaj mi przygryzac, kup mu tą koszulę. Bo mi naprawdę za niego wstyd. W końcu to radny.
Florenty Piotcowicz:
3 godzin temu
Czyżby szykowała się nowa koalicja w powiecie i pochlaj z tej okazji.
Franciszek Cinciała:
3 godzin temu
Proszę przedstawić osiągnięcia tego policjanta przez wszystkie lata jego służby. Bo jak dotąd tylko widać jego zdjeciem z tekstem: głosuj na mnie
Florenty Piotcowicz:
2
 · 
3 godzin temu
Serafin - ty wymagasz pilnego kontaktu z psychiatrą. Z tego, co piszesz wnioskuje, że masz ogromne ciśnienie w głowie. Lobotomia by ci pomogla - wywiercą ci taka dziurkę w głowie .... i głupawką przejdzie.
Felicjan Germain:
4 godzin temu
Taka prawda jesteśmy niewolnikami we własnym kraju to jest hańba dla naszych władz że do tego dopuszciła
Florian Hańczak:
4 godzin temu
Puknij się w łeb czy to Burzyński wyrzuca śmieci? Trzeba jasno powiedzieć że jesteśmy brudasy i nie potrafimy zadbać o porządek wokół siebie.
Bartłomiej Kńskie:
4 godzin temu
Dzielnicowy, radny, osoba reprezentujaca dany blok w Sp. Mieszkaniowej wraz z nr telefonu powinna byc na kazdej tablicy w kazdym bloku. To zadanie do odrobienia naszych administracji osiedlowych.
Bartłomiej Kńskie:
4 godzin temu
A kto jest dzielnicowym m.in.ul.Sowinskiego i przyleglych.Najciekawsze artykuły
 ·  14
6 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  188
6 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  73
6 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  20
7 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
11 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
12 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
13 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
16 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
17 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
17 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
18 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
18 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
19 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
21 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
21 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
21 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
21 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
21 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
22 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
22 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
22 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
22 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
24 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
28 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
28 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności