eKutno.pl - portal miasta Kutno
telefon do redakcji 600-473-491
Dzisiaj jest 23.06.2017     reklama kontakt
 
Najważniejsze wiadomości
Prezydent Kutna z absolutorium
Radni nie mieli wątpliwości Zbigniew Burzyński prezydent Kutna otrzymał w piętnastym roku swoich rządów otrzymał absolutorium. Rada Miasta Kutna była jednomyślna.

Prezydent Kutna z absolutorium , ./upload/articles_pakiety/34180/01_obraz.jpg


Komisja Rewizyjna Rady oraz Regionalna Izba Obrachunkowa w Łodzi pozytywnie oceniły wykonanie budżetu miasta za 2016 rok i zaopiniowały wniosek o udzielenie prezydentowi absolutorium.

Prezydent Kutna z absolutorium

redaktor, 20.06.2017 15:59|czytane: 1025 razy|39 komentarzy|komentuj
Emanuel Poszyń
Jędrzej Schab
Absolutorium sobie wymyśliliście, ha. Przyjdzie czas że wam wszystkim dadzą ale absolutny zakaz pełnienia funkcji publicznych przy okazji innych reperkusji, tak. My wierzący w Pana Boga ,a nie w pana Burzyńskiego jesteśmy przekonani, że ten czas nadejdzie. Tymczasem pobawcie się jeszcze samorządem, telefonami, tabletami i innymi gadżetami ,bo później do zabawy pozostaną przygnębiające myśli pod tytułem: kiedy ten „czyściec” się skończy . Z pozdrowieniami dla najbardziej przystojnego i elokwentnego prezydenta miast polskich . Konrad ,ciebie tez to dotyczy jako sprzymierzeńca tego przystojniaka . Odpowiesz m.in. za przenosiny ośrodka z Nowej Wsi i straty któreś matole wygenerował . Skąd ty weźmiesz pieniądze na oddanie długo skoro twoja przyszłośc to cieciowanie na parkingu albo w klozecie ?
 · 
Udostępnij
 · 
9
 · 
4 godzin temu
Bożydar Czopowski Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy. Młyny sprawiedliwości mielą powoli. Młyny Boże mielą wolno, ale dokładnie i na miałko. Chwasty kutnowskie chyba hurtem do piekła pójdą, popłyną lub polecą, bo już nie zdążą się oczyścić na tym łez padole. Dokąd idziesz Konradzie, człowieku - puchu marny? Rzeczy ostateczne człowieka: śmierć, sąd boży, niebo albo piekło. Czy w dobrej kolejce się ustawiłeś? Uważaj chłopie! To już nie są żarty! Jaką pamięć po sobie zostawisz? Na naukę, oświecenie i nawrócenie nigdy nie jest za późno. Absolutorium dla Chwastostanu? AWRUK ! I ZŁODZIEJE ! Usta milczą, dusza śpiewa..................Za czym kolejka ta stoi?Po szarość, po szarość, po szarośćNa co w kolejce tej czekasz?Na starość, na starość, na starośćCo kupisz, gdy dojdziesz?
Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie
Co przyniesiesz do domu?
Kamienne zwątpienie

Bądź jak kamień, stój, wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina
Przez noc, przez noc, przez noc

Bądź jak kamień, stój, wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina
Przez noc, przez noc, przez noc
3 godzin temu
 · 
Herbert Brion
Czy tak ma wyglądać w Kutnie dobra zmiana ?
 · 
Udostępnij
 · 
12
 · 
5 godzin temu
Adrian Gniewicki
myślę że ktoś wreszcie powinien dotrzeć do PiS na Nowogrodzkiej, trzeba pokombinować i zrobić z tym bagnem, sodomą i gomorą na sienkiewicza porządek raz na zawsze
 · 
Udostępnij
 · 
18
 · 
6 godzin temu
Achacy Piech To prawda, kłopot jest bardzo wygodny władzy bo dzięki niemu burza rządzi od 15 lat. Ciekawe kiedy ta prawda dotrze do pana Kaczyńskiego ?mam nadzieję że na tych pacanów z Sienkiewicza już nikt nie zagłosuje .Kłopotowski to zdrajca zasad pisu i kolaborant z byłymi zomowcami . Ziółkowski miał rację i dobrze zrobił ujawniając przeszłośc kłopota.
5 godzin temu
 · 
 · 
17
Fabian Bogucicki co ten osobnik rodzaju nijakiego zrobi jak straci koryto w PiS? gdzie pójdzie do pracy? co zrobi jak go opuści paula - dziewczyna o tym samym ilorazie inteligencji (IQ 15)? a kiedyś nawet ona choć niemądra to zrobi bo jesteś kondzio jakby to rzec, nieeststyczne szczególnie po wódce jak ci się w kącikach ust taka guma robi ? kondzio uważaj bo to równia pochyła i może znaleźć się w domu spokojnej starości .nie pij juz chłopie dla swego dobra i dobra samorządu bo wszyscy wpadli by w rozpacz po twojej stracie .
4 godzin temu
 · 
 · 
6
Abercjusz Krzemiński Ziółkowskiego i tak nie wprowadzicie do PiS, niezależnie od tego, ile wam postawi, ile dmuchniecie kresek. Ludzie oczekują, że bedą tu podawane informacje, a nie taka antypisowska sieczka. Paulina mysle że ma IQ grubo ponad 100, a o was sądzę, że nie przekraczacie 95, czyli macie mniej niz małpa Koko. Zasmiecacie tymi antypisowsko-antyklopotowskimi wybroczynami to forum. Piszcie konkrety, a nie to co Ziółkowski wam podyktuje.
2 godzin temu
 · 
Mikołaj Gromocz
To w sobotę będzie glajcha, jak PiS udzielił absolutorium. Faflun i Pituchna pójdą do PiS i będzie hasło wywoławcze Polonez, kod 0,7 litra x ilość uczestników, odzew polej.
 · 
Udostępnij
 · 
22
 · 
11 godzin temu
Kacper Waga No kto to Pituchna, bo nie wiemy?
10 godzin temu
 · 
 · 
8
Waldemar Solarz Pituchna to zastępca Fafluna, znany jest z tego, że jak mówi, to sie własnymi slowami podnieca.
10 godzin temu
 · 
 · 
22
Beniamin Szymkowski Nie jestem sympatykiem PiS, ale jestem zaskoczony tym, co dzieje sie w tej partii w Kutnie. Do takiego bałaganu doprowadzić, ze ludzie piszą na forum. Byłem sceptyczny wobec PiS, ale pani premier zmieniła moje nastawienie. Tymczasem widzę, że tutaj jest jakiś cyrk - kondominium, postkomuna, liberałowie. Nie, tych z Kutna nie wolno dopuscić do władzy. Oni chcą wjechać na plecach PiS do władzy, a sobą nic nie reprezentują. Żadnej odpowiedzi, żadnego tłumaczenia, żadnej riposty, a widzę, że komentarze piszą członkowie i sympatycy PiS. W większości nie są to złośliwe komentarze, tylko konkretne uwagi i zastrzeżenia do działalności tej partii, a tu nic, wszystko jest dobrze. Będzie dobrze przy urnach wyborczych. Uważam, że niedouczonego chłopek – tosia i jego całe paskudne otoczenie osób na jego poziomie (w skali od 1 do 10 wynosi minus 100) pisowcy powinni spuścić do kanału, najlepiej ściekowego, bo to osobnik który działa na szkodę miasta i powiatu ,a swojej partii która w Kutnie nie wiadomo czym jest bo na pewno nie pisem , przynosi hańbę . Matoł i jeszcze raz matoł, a na dodatek alkoholik często jeżdżący po kielichu ! Na to indywiduum nikt nie powinien już nigdy głosować bo to człowiek obecnej władzy PO/PSL i SLD taka jak jego protegowany w RM.
6 godzin temu
 · 
 · 
20
Tycjan Guzowski ciekawe dlaczego nikt w regionie się nie interesuje tym co się w tzw. pisiku kutnowskim dzieje? przecież w spelunie odbywają się regularne libacje z kochanicą i żołnierzami kondzia z miejskiej patologii , tu też jest jego noclegownia . czy nikt z tej partii się nie wstydzi za tego osobnika ? przecież nawet on się na woźnego u januszka nie nadaje
5 godzin temu
 · 
 · 
10
Makary Vislicensis Jóźwiak jest nie człowiekiem Klopotowskiego, jeżeli go gdzieś lokować, to w okolicach Dębskiego, Sapiejki i jeszcze paru postkomunistycznych tuzów. To, co zrobiono z Jóźwiakiem jest kołem ratunkowym dla postkomuny od kierownictwa PiS w Kutnie - Klopotowskiego, Klimeckiego, Olesińskiego i Szczepaniakowej. Kłopotowski walczył z młodzieżowka PiS, ktora nie chciala widzieć córki Jóźwiaka w tej partii, i corka Jóźwiaka została przyjęta do PiS.
5 godzin temu
 · 
 · 
10
Jędrzej Schab za to też matoł odpowie bo oliwa sprawiedliwa i na wierzch wypływa chociaż może wolno
4 godzin temu
 · 
 · 
8
Euzebiusz Bazylewicz
Biedne kucienko... Prawiek 30 lat po ,,obaleniu komunizmu,, a u nas zomowcy karierę robią. A może to zadupie na to zasłużyło? Ludzie ... .
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
18 godzin temu
Achacy Piech no własnie jak napisano wyżej ,dzięki takim jak dyzma kłopot !!!!!!!!!!!!!
5 godzin temu
 · 
 · 
16
Maciej Romaszkan
A radni nie z komitetu Burzyńskiego tacy jak Saramonowicz, Walczak i Jóźwiak też byli za udzieleniem absolutorium, to dziwne ? O ile jeszcze mozna zrozumieć logike Walczaka i Saramonowicza, którzy sa od Debicha, czyli faktycznie mamy to samo środowisko, to przecież Jóźwiakowi udzielił poparcia przewodniczący PiS Kłopotowski. Może Kłopotowski nie wie o tym, że jest w koalicji z Burzyńskim, a może nawet z Debichem. Jak PiS wyobraża sobie wybory. Ciemny lud tego nie kupi.
 · 
Udostępnij
 · 
24
 · 
21 godzin temu
Lew Scweryn Doskonale kondzio wie , bardziej niż myślisz.
17 godzin temu
 · 
 · 
24
Waldemar Solarz Macieju, jest inne pytanie, co w okolicach PiS robi Jóźwiak, zaufany człowiek postkomunistycznej lewicy w Kutnie ? To jest pytanie nie tylko do Kłopotowskiego, ale i do Klimeckiego, Olesińskiego, Wypychowej i Szczepaniakowej.
10 godzin temu
 · 
 · 
23
Lucjusz Cieślik Waldemar, to jest dobre pytanie, kto Jóźwiaka wpuścił do PIS, kto pozwolił na to, aby ktoś taki wystepował pod szyldem PIS ?
9 godzin temu
 · 
 · 
21
Ursyn Buchholtz wpuścił go kłopotowski i razem kręca po cichu lody bambino
5 godzin temu
 · 
 · 
15
Abelard Doroszkiewicz
życzymy bełkotowi kolejnych 25... ale w pudle do którego wcześniej czy później trafić powinien
 · 
Udostępnij
 · 
32
 · 
2 dni temu
Tymon Sulejmanowicz
Dziadku, drogi dziadku ty wiele bajek znasz......
 · 
Udostępnij
 · 
14
 · 
2 dni temu
Brygida Mostołt
Przecież nie ma takiej sytuacji ,żeby rada miasta nie była jednomyślna.
 · 
Udostępnij
 · 
15
 · 
2 dni temu
Klemens Elśnic
NO TAK. Gdyby to jeszcze podlegał mi, dajmy na to - taki trybunał konstytucyjny (bo miejscowy sąd , prokuraturę i policję mam już spacyfikowane) - to już nikt by mi w Kutnie i okolicy nie podskoczył i mógłbym czynić tylko samo dobro (rzecz jasna, że tylko dla siebie). Ale też dajmy na to, mógłbym z większym zacięciem i na większą skalę robić dajmy na to np. przetargi, brać swoje prowizje (zresztą niezbyt wygórowane) i budować i budować no i przecinać te wstęgi nożyczkami (uwielbiam to robić a poz tym z czasem, na choć jednej z tych moich budowli, pojawi się tablica mnie upamiętniająca). Ale tak, to poza tym - mam ci to jeszcze tylko jedno marzenie - fajnie by było, gdyby prezesi i dyrektorzy, kutnowskich spółek i szkół , raz w roku, tak w okolicy czerwca, składali mi na Pl. Piłsudskiego (nieopodal pomnika marszałka) - publiczny HOŁD LENNO-PODDAŃCZY. Czuł bym się nie tylko jak Zbyszko Zdobywca ale nawet jak sam ci to Zygmunt Stary (widziałem raz w muzeum taki pejzaż z hołdem - podobało mi się to nawet). A co do absolutorium. A czy miejscy rajcy mieli choć inne wyjście ? ONI DOBRZE WSZAK WIEDZĄ, CO ONI SĄ WARCI BEZE MNIE. Nie ma mnie - to nie ma i ich -kończąc swe rozmyślania - westchnęła KOŚCIELNA WINDA.
 · 
Udostępnij
 · 
32
 · 
2 dni temu
Aleksy Krubiner Władza upija. Władza absolutna upija absolutnie. Wielkie pieniądze demoralizują. Absolutne pieniądze demoralizują absolutnie. I PO CO NAM TO BYŁO??????????????? Bez pokrycia obietnica, piękne słowa, w oczach błyskNaiwności tajemnica, w próbie uczuć ten czar prysłNie wszystko kończy się szczęśliwie, nie wszystko musi mieć sens I po co, po co nam to było, po co nam to było

Wciąż odpowiedzi brak
I po co, po co nam to było, oszukiwać miłość i okłamywać świat
I po co, po co nam to było, po co nam to było
Planować przyszły czas
I po co, po co nam to było, oszukiwać miłość, do serca wciskać fałsz

Krótki schemat rozczarowań, zauroczeń prosty plan
Sprzeczność myśli i zachowań, serce ma już wolny stan
Nie każda miłość ma spełnienie, nie wszystko musi mieć sens. emerytowana nauczycielka "R".
2 dni temu
 · 
 · 
13
Hipolit Gluth Klemens napisał" ONI DOBRZE WSZAK WIEDZĄ, CO ONI SĄ WARCI BEZE MNIE. "To nawet nie wymaga komentarza. Tak właśnie jest.
2 dni temu
 · 
 · 
21
Leszek Mrowiecków
Regionalna Izba Obrachunkowa zatwierdziła absolutorium, radni to tylko formalność bo księgowość się zgadza. Takie prawo!
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
2 dni temu
Otylia Ień Jak się zgadza księgowość jak były wałki?
2 dni temu
 · 
 · 
20
Onufry Chachaj
PROPONUJĘ PRZYZNAĆ TEMU OSOBNIKOWI JESZCZE OSKARA ZA URODĘ, KWIECISTOŚĆ WYMOWY CAŁKOWITA UCZCIWOŚĆ I NIENAGANNOŚĆ MANIER
 · 
Udostępnij
 · 
17
 · 
2 dni temu
Aleksander Buraczok Teraz jego akolici powinni go obnosić po Kutnie w lektyce .
2 dni temu
 · 
 · 
11
Lambert Hrynkowski
Gratuluję panie prezydencie! Proszę puszczać mimo uszu te uszczypliwe komentarze. Normalni ludzie doceniają pana pracę i wierzę że dokonają właściwiego wyboru w wyborach samorządowych.
 · 
Udostępnij
 · 
7
 · 
2 dni temu
Teodor Rucki Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha
2 dni temu
 · 
 · 
19
Dionizy Prandota dostał absolutorium bo póki co RIO jest swoja !
2 dni temu
 · 
 · 
20
Mateusz Starepa Lambert puszczać to można bąki i ty to robisz.Nie wstyd ci?
2 dni temu
 · 
 · 
10
Ronald Lubieński
No tak, to tylko ocena księgowa, RIO przyklepało więc jest jednogłośny wynik.
 · 
Udostępnij
 · 
16
 · 
2 dni temu
Oswald Bartke A jakim cudem RIO przyklepało jak pani urzędniczka ukradła kasę z urzędu a wcześniej było manko jak MKS nie oddał dotacji? ŻARTY?
2 dni temu
 · 
 · 
19
Dymitr Kramziel No tswald widzisz teraz jak działają kontrolujące urzędy. Możesz w tabelki wpisać co chcesz byle pierwsza i ostatnia się zgadzały.
2 dni temu
 · 
 · 
10
Samuel Byczkowski Co ukradła to jej, może coś odda albo i nie bo z czego ma spłacić jak już ją zwolnili, resztę podatnicy dopłacą Nic jej nie zrobią, za duże ma plecy.
1 dni temu
 · 
 · 
6
Kalendarium imprez
Publicystyka
Ola Rzadkiewicz
Upał, bezmyślność urzędnika i zadłużenie szpitala
Czy człowiek może poczuć się w konsystencji budyniu waniliowego, serka topionego lub innego smacznego acz płynnego zjawiska? Odpowiadam, tak może i... [więcej]
Kultura musi być...
Kultura Musi Być!
Sobota z historią. Rota Pana Tomasza na Zamku w Oporowie
Ledwie przebrzmiał huk siedemnastowiecznych armat i muszkietów, a znów w sobotnie popołudnie 24 czerwca unosić się będzie wokół oporowskiego zamku zapach prochu, słychać będzie okrzyki komend, szczęk oręża i gwar wojskowego... [więcej]
Sport
"Jedynka" trzecia w ręczną w Orlikowej Lidze Mistrzów
We wtorek w Poddębicach odbył się turniej rejonowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów - Łódzkie Gra w Ręczną. W turnieju udział wzięła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie. W wyniku zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji chłopcy z Jedynki... [więcej]
Szukaj w portalu:
Szukaj wśród
szukaj
wegiel,eko groszek...
wegiel,eko groszek...
Ostatnio dodane ogłoszenia
SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996ROK PILNIE SPRZEDAM MAM DO SPRZEDANIA SEAT IBIZA 1.4 BENZYNA 1996 ROK rn5-DRZWIrnKOLOR CZARNY rnPILNIE SPRZEDAM... [czytaj więcej]
Kawalerka do wynajęcia, Kutno ul. Słowackiego Wynajmę mieszkanie w bloku przy ulicy Słowackiego. Jest to odświeżona kawalerka o powierzchni 27 m. kw., w sam raz do zamieszkania.rnCena 850 zł zawiera czynsz i odstępne dla właściciela, do k... [czytaj więcej]
SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych i poszukujemy osób młodych, ambitnych oraz kreatywnych na stanowisko: SPECJALISTA DS. MARKETINGU ORAZ SPRZEDAŻY Obowiązki:  ... [czytaj więcej]
PRACA HUTA Poszukujemy osób do pracy w Hucie w Dąbrowie Górniczej na stanowiska: - operator wózka widłowego - operator suwnicy – uprawnienia IS specjalne trawersowe, chwytakowe Warunki: - atrakcyjne w... [czytaj więcej]
RINTAL Polska poszykuje samodzielnych monterów schodów Producent schodów, Rintal Polska Sp. z o.o. poszukuje samodzielnych monterów schodów.rnrnZakres działalności:rn- montaż schodów samonośnych oraz obić na schody betonowernrnWymagania:rn- włas... [czytaj więcej]
Kupię Toyotę AVENSIS I lub II tel.725-361-836 Kupie Toyote AVENSIS I lub II COROLLE YARIS MERCEDESA SPRINTERA 124 190 W210 oraz Maszyny Rolnicze Ursus Zetor Wladymirec Przyczepy Kombajny tel. 725.361.836 cala Polska atrakcyjne ceny szybki odbiór... [czytaj więcej]
Przeprowadzki Usługi transportowe Oferujemy usługi transportowe przeprowadzki przewozy mebli, AGD i RTV rzawsze aktualne również w weekendy 24h tel. 725-361-836... [czytaj więcej]
WYnajme kawalerke Wynajme kawalerke 20^2. Od lipca w centrum Kutna. Umeblowana. Koszt najmu 650zl... [czytaj więcej]
Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód Pożyczka na oświadczenie. Kredyt na dowód. Tylko 94zł miesięcznie za pożyczone 1000zł. Aby otrzymać pożyczkę potrzebujesz: - dowód osobisty - konto bankowe - źródło dochodu ... [czytaj więcej]
PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec PRACA HOLANDIA rzeźnik lub ubojowiec Od osoby szukającej pracy oczekuje się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku Ze strony pracodawcy oferujemy pracę jednozmianową od 5.30... [czytaj więcej]
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz rnczasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? rnrnChcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę ni... [czytaj więcej]
sprzedam rowerek dziewczecy Sprzedam rowerek dziewczęcy (wiek dziecka 4-6 lat) w kolorze różowym, koła 16. Stan dobry.... [czytaj więcej]
Sprzedam biurko Sprzedam biurko w kolorze kremowym o wymiarach długośc 110 cm, wysokość 75 cm, szerokość 60 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
komoda Sprzedam komodę z 4 pojemnymi szufladami w kolorze kremowym do pokoju dziecięcego o wymiarach: wysokość 102 cm, szerokość 80 cm, głębokość 62cm. Stan bardzo dobry.... [czytaj więcej]
fotel jednoosobowy Sprzedam fotel jednoosobowy w kolorze różowo - kremowym, szerokość 1 m, długość 2 m. Powierzchnia spania 80 cm na 190 cm. Stan bardzo dobry. ... [czytaj więcej]
Wakacje w Bieszczadach. Wolne terminy w pokojach i domkach Nie masz pomysłu na wakacje, a chcesz odpocząć w Polsce? Odwiedź Bieszczady. Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Danfarm w Ustrzykach Dolnych, Rownia 92. Możliwoś... [czytaj więcej]
Odkupimy Zalegające Stany Magazynowe Za Gotówkę Nasza firma zajmuje się skupem:rnwszelkich nadwyżek magazynowychrntowarów zalegających, słabo rotującychrnproduktów nietrafionych w rynek lub wycofanych ze sprzedażyrnartykułów z krótkim te... [czytaj więcej]
Dodawanie ogłoszeń co tydzień - WYKONAMY TO ZA CIEBIE W ramach pakietu cyklicznego ( DODAWANIE OGŁOSZEŃ CO TYDZIEŃ ) dodamy Państwa ogłoszenie co tydzień do tych samych największych portali ogłoszeniowych w Polsce (100 portali, 240 portali, 300 ... [czytaj więcej]
Schody Na Najwyższym Poziomie Wykonamy dla Państwa schody na najwyższym poziomie.rnrnW ofercie posiadamy schody drewniane, na konstrukcji stalowej oraz balustrady. Specjalizujemy się w nowoczesnej technologii wykonania poręczy... [czytaj więcej]
Przeprowadzki-Transport Przeprowadzki samochód o dużej kubatuże załadunku. Dlaczego skorzystać z naszej oferty jesteśmy Firmą z 26 letnim doświadczeniem w transporcie. Większość zleceń jest z polecenia miła eki... [czytaj więcej]Ostatnio na forum
Eryk Wawrzykowski:
5 minut temu
Czytaj artykuł ze zrozumieniem - interpelacja była niezależna od sesji. Słowa uznania dla radnego Jóźwiaka, kolejarze ustąpili, mamy gdzie parkować.
Artur Duren:
13 minut temu
Nie rozumiem? Nasz błąd? To znaczy czyj? Mój też? Pani Olu.......? Nie o takie eKutno ja walczę! I walczyć nie przestanę. Nigdy! Przenigdy! Wolę walczyć do ostatniej kropli krwi, potu i łez niż zwyciężyć i spocząć na laurach. Paniali???
Eugeniusz Fcdorko:
24 minut temu
Wyrazy szacunku niepowetowana strata
Artur Duren:
1 godzin temu
Krzysiu! Rozchmurz się! Nie od razu Krzysiu, nie od razu. Nie dokazuj Krzysiu, nie dokazuj. Zostaw ten burdel powiatowy i chodź do nas. Zobaczysz. Ni będziesz żałował. Kto się długo namyśla nie zawsze rzecz najlepszą wybierze. Masz 24 godziny na decyzję. Krótka piłka. Nie przejmuj się tym, że masz trochę niegramotną babę. Tak Bóg dał. I nie wierz w te idiotyzmy, brednie, bzdury i głupoty, co wypisuje powyżej Anioł Uhr o jakichś Pterodaktylach, Pterozaurach, Ptorach, o Wiktorii co się zdenerwowała i włosy na łonie spaliła. Przemyśl chłopie sprawę i się nawróć. I się oświeć prądami oświeceniowymi, a nie elektrycznymi. Nie będę przedłużał bo moja koza już mnie tu podskubuje. Na rozchmurzenie i na lepsze spanie: 1.[Małgosia ma pierwszą miesiączkę. Nie wie biedna, co się stało ipokazuje Krzysiowi swój problem. Krzysiu ogląda z wielkimzainteresowaniem, i rzecze:- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.] 2. [Idzie Małgosia z Krzysiem przez las i mówi:- Krzysiu wystrasz mnie.Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)dymał. Idą dalej i po chwili:
- Krzysiu wystrasz mnie.
Krzysio nic nie powiedział tylko ją wy(powiedzmy)grzmocił. Idą dalej i znowu:
- Krzysiu wystrasz mnie.
- Buuuuu ty stara awruk!] Chwaściki-osty-chłopczyki na dzisiaj starczy. A wszystkie chwaściki-pokrzywy-małgośki - opamiętajcie się awruki. AWRUK! Idę zobaczyć co z kotami się dzieje. Tak po omacku do tej Groty z kocią rodziną muszę mleka zanieść. Ciekawe czy kupców znajdę? Róbcie swoje. Ja zaraz będę pisał na innych portalach. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam.
Wojciech Arcemberski:
2 godzin temu
Ty naprawdę musisz brać leki.Gdyby nie było wolnego etatu to by nie był ogłaszany konkurs, paniał?
Wojciech Arcemberski:
2
 · 
2 godzin temu
Czy Wiulanowski za zasługi dla kutnowskiego szpitala dostał stołek po dyrektora w NFZ? Ciekawe kto go tam rekomendował?
Baltazar Kolenda Kirkiło:
2 godzin temu
Gratulacje!!!
Amadeusz Sierpowski:
2 godzin temu
Błąd dziennikarza w tytule. Wolnego etatu zapewne nie ma, jest jedynie wymagane prawem ogłoszenie konkursu.
Edward Laskarys:
2 godzin temu
szok wielka wielka szkoda
Abercjusz Krzemiński:
2 godzin temu
Ziółkowskiego i tak nie wprowadzicie do PiS, niezależnie od tego, ile wam postawi, ile dmuchniecie kresek. Ludzie oczekują, że bedą tu podawane informacje, a nie taka antypisowska sieczka. Paulina mysle że ma IQ grubo ponad 100, a o was sądzę, że nie przekraczacie 95, czyli macie mniej niz małpa Koko. Zasmiecacie tymi antypisowsko-antyklopotowskimi wybroczynami to forum. Piszcie konkrety, a nie to co Ziółkowski wam podyktuje.
Ola Rzadkiewicz:
3 godzin temu
To nasz błąd, jest trzecia ale dla nas wygrała Poprawione.
Jędrzej Urzędów:
3 godzin temu
Ale manipulują wynikami, jak jedynka mogli wygrać skoro jeden mecz przegrali a jeden zremisowali, coś ze źródłem nie tak
Anastazja Moszna:
3
 · 
3 godzin temu
Jedyne co im wychodzi to wyprowadzanie do prywatnych firm intratnych oddziałów.
Matylda Boraciński:
2
 · 
3 godzin temu
Być może lubią swojski zapach.
Dacjan Chmura:
3 godzin temu
Konrad i Gerwazy a tabletki wzięte?
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
"Kiepski Kasprowicz" pozdrawia. Zimny prysznic przyda się narcyzom
Estera Wachowski:
3 godzin temu
Kalasanty a ty dla mnie jesteś nie tylko przygłupem , ale schzofrenikiem. Lecz się człowieku.
Andrzej Piskun:
4
 · 
3 godzin temu
Panie Darku, mieszkańcy miasta Kutna i powiatu kutnowskiego mają taką władzę na jaką zasługują.
Już dawno stwierdziłem, że nie warto, szkoda zdrowia.
Alwin Zmurka:
3 godzin temu
ALe klapa!
Przemysław Kotczut:
3 godzin temu
Wyrazy wspopczucia bedzie nam jej brakowacNajciekawsze artykuły
 ·  14
3 dni temu
Zmarł Marek Wójkowski - regionalista i były prezes TPZK
 ·  183
3 dni temu
Apel do mieszkańców Kutna, do ludzi, którym na sercu leży dobro miasta i powiatu
 ·  72
3 dni temu
Coraz wyższe pensje prezesów spółek miejskich
 ·  14
4 dni temu
Od dziś parking przy dworcu PKP na Siemiradzkiego zamknięty. Radny interpeluje
 ·  36
8 dni temu
Piramida aptekarska. Lekarz z kutnowskiego szpitala na ławie oskarżonych
 ·  7
9 dni temu
Mieszkańcy Podrzecznej będą mogli wykupić tańszy abonament w strefie płatnego parkowania
 ·  278
10 dni temu
Memorandum do potencjalnych prywatnych partnerów w budowie hali w Kutnie
 ·  10
13 dni temu
Smaczne mówienie, prawda i hejt. Profesor Jerzy Bralczyk w Kutnie
 ·  3
14 dni temu
Piknik Rodzinny w
 ·  14
14 dni temu
Akt erekcyjny wmurowany pod stacjonarne hospicjum w Kutnie
 ·  6
15 dni temu
Znajdź się na zdjęciach z Pikniku Organizacji Pozarządowych
 ·  8
15 dni temu
Świadek czasu, światło prawdy/Było i nie minie. Bogata kutnowska tradycja fotograficzna
 ·  32
16 dni temu
Strażacy mieli pełne ręce roboty. Mieszkańcy liczą straty po ulewie
 ·  34
18 dni temu
Komendant Powiatowy Policji w Kutnie odpowiada
 ·  107
18 dni temu
Propozycja PSL pro forma?
 ·  9
18 dni temu
Urzędnik urzędnikowi nierówny. Nagrody na Dzień Samorządowca
 ·  4
18 dni temu
Wyjątkowy spektakl pt. Królewna Śnieżka na Dzień Dziecka w Krośniewicach
 ·  50
18 dni temu
Różnice między teorią a praktyką? Kłopoty z prawem komendanta Policji w Kutnie
 ·  6
19 dni temu
Taniec i zabawa na Dniu Dziecka w Kutnie
 ·  5
19 dni temu
Rockowy festiwal na Kutnowiance cz.2
 ·  9
19 dni temu
Fotoreportaż Qtnoizz Fest cz.1
 ·  2
19 dni temu
Stalowe Tumy 2017 i skarb czyli prototyp polskiej amfibii Fiat 126-P LPT
 ·  4
21 dni temu
Uczennice z Kasprowicza wygrały konkurs o patronie I LO. Polecą szybowcem!
 · 
25 dni temu
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. W Łódzkiem najlepsi uczniowie z Kleszczowa
 ·  61
25 dni temu
Warunki PSL wchodzą w życie. Starostwo likwiduje stanowiska
Pogoda w Kutnie
Dziś:
Temperatura:

Jutro:
Temperatura:


eKutno.pl Aleksandra Rzadkiewicz ola@ekutno.pl | reklama | kontakt | copyright © 2004-2012 | regulamin portalu | polityka prywatności